sito
23.03.13,07:29
..

..ja od pol šiestej po lúke pobehala, postavila guláš, bola na nákup a fčuľ dopíjam kafu, čo sa už na nej korytnačky šmýkajú-taká je studená!..
..ale navarím friškú,naozaj..a pošlem...aj panáka hádam do nej, či ku nej...mám tu taký rum ešte od vianoc..:D
..a krásny slniečkový deň ide byť...slnko zistil, že na slovensku zadarmo dostávajú len cigoši, tak aby si zaslúžilo, maká od rána!..fajn vám...a situškovi zvlášť, dávno nebol v kaviarni..

Áááá, aj tu treba, sem - tam zájsť. Podpichnúť, rozhýbať bizniz ... :D

A ráno, vraj býva múdrejšie ... :);)
pepsikova
23.03.13,06:29
počúvaj BAPKA, a odo mňa ti kafica nieje dobrá?:eek:,aj ked uznávam,že pepsi varí lepšiu...:D..

..v krátkej budúcnosti prechádzam na novú značku...doteraz bola Lavazza, potom bude dáka Godiziana-či tak dáko...včera ponúkali na face dievčatá, vraj je chutná, tak odskúšame...a našej kamke pomožeme točiť bizniš!..
pepsikova
23.03.13,06:30
pepsi,robíš chute velké...:)..

..ale ved nech sa páči!..pri jednom aj kávu dáme a nebudem dlžníkom!..
kukučka
23.03.13,06:36
A ty Stanko odkiaľ píšeš? Z Prednej Hory? :--- :D
Stanislav 1975
23.03.13,06:42
A ty Stanko odkiaľ píšeš? Z Prednej Hory? :--- :D
Kukina si asi myslí že píšem pod pseudonymom a som Braňo Mojsej...:D
Stanislav 1975
23.03.13,06:43
Do firmy nastúpi nový šéf, známy to tvrďas. Prvýkrát prechádza kanceláriami a vidí muža, ktorý nič nerobí, opiera sa o stenu a len tak pozerá. Spýta sa ho: "Aký máš plat?" Muž na to, trochu prekvapene: "2000 korún týždenne ... prečo?" Šéf vytiahne peňaženku, podá mu 4000 a zareve: "Tu máš dvojtýždňový plat a teraz vypadni a už sa tu neukazuj!" Šéf sa s dobrým pocitom, ako všetkým ukázal, že v žiadnom prípade nestrpí flákačov, pýta: "Môže mi niekto povedať, čo tu vlastne robil ten lenivec?" "Doviezol pizzu." :-D
sito
23.03.13,07:14
A ty Stanko odkiaľ píšeš? Z Prednej Hory? :--- :D

Že by sa kukučka predsa len obzrela, pozrela, späť, kde vajco nechala? Na hore, prednej, nie zadnej, kdesi v riti? :);)
buchač
23.03.13,07:24
....hehehehe.......možno aj o pár cm vpred od tej riti ....:-)
MarcelkaT
23.03.13,08:16
Pepsi, Pepsi Ty si kočka na pohľadanie.....preto Ťa máme v láske a ľúbkame.
pepsikova
23.03.13,10:57
..posielam poobednú kávu, aj čajík, komu chutí a prajem oddychový spánok...http://friends18.com/img/sweet-dreams/0129.gif..lebo mňa teda prudko berú driemoty..
vulxy
23.03.13,11:25
..

..ja od pol šiestej po lúke pobehala, postavila guláš, bola na nákup a fčuľ dopíjam kafu, čo sa už na nej korytnačky šmýkajú-taká je studená!..
..ale navarím friškú,naozaj..a pošlem...aj panáka hádam do nej, či ku nej...mám tu taký rum ešte od vianoc..:D
..a krásny slniečkový deň ide byť...slnko zistil, že na slovensku zadarmo dostávajú len cigoši, tak aby si zaslúžilo, maká od rána!..fajn vám...a situškovi zvlášť, dávno nebol v kaviarni..

a de si ti videla slnko?neoslepil ta nahodou nejaky Audi-sta dialkove-ma tak skoro rano?...:D:Dlebo ja si idem oci vyocit a ani chyru ani slychu po nom.....este raz mi niekto povie nieco o globalnom oteplovani a asi mu jednu tresnem:)
pepsikova
23.03.13,11:31
a de si ti videla slnko?neoslepil ta nahodou nejaky Audi-sta dialkove-ma tak skoro rano?...:D:Dlebo ja si idem oci vyocit a ani chyru ani slychu po nom.....este raz mi niekto povie nieco o globalnom oteplovani a asi mu jednu tresnem:)..

..vu, a za ktorou horou ty bývaš?..lebo umňa dosť silno maká slnko..a naše slnko nemá žiadny vzťah s globálnym oteplovaním...robí si čo chce, kedy chce a ako chce..
pepsikova
23.03.13,11:32
a nemáš oprskané očkuliarky?..lebo aj tam može byť slnko zakopané:)
arizona
23.03.13,11:45
ale chlapci!!!! kde ja vasa galantnost?
Ivana Š
23.03.13,11:49
driemtoty? daj si kafu a jedem dál... termín sa blíži. ak nemáš čo robiť doleť :D


ja som si kafu dala už tretiu, a ide ma švihnúť. od rána mi tu huláka tlampač ( našla som to správne slovo! teda nie ja, ale ten čo všetko vie) pod oknom už piaty krát, na porážku je toto!
pepsikova
23.03.13,11:59
driemtoty? daj si kafu a jedem dál... termín sa blíži. ak nemáš čo robiť doleť :D


ja som si kafu dala už tretiu, a ide ma švihnúť. od rána mi tu huláka tlampač ( našla som to správne slovo! teda nie ja, ale ten čo všetko vie) pod oknom už piaty krát, na porážku je toto!..

..hm..doleť, to sa ľahko povie...protoolcleaner povedal, že nygde nejde, lebo aj doma je čo robiť,roomba spí v škatuli a metla-lenivejšia ako ja dnes!..tak neny ako...ale duchom som s tebou-na pohovečke..
MarcelkaT
23.03.13,12:09
U nás krásne svieti slniečko a je celkom príjemne. ....ale v robote na mňa lezú driemoty........
MarcelkaT
23.03.13,12:11
... tiež myslím, že kukatka sú oprskané.....
Tweety
23.03.13,12:12
Treba si dať kávu, ak nepomôže, tak aj dve.:) Aj mne sa doobeda zívalo,(možno bude snežiť) tak som išla umývať okno.:---
Ivana Š
23.03.13,12:13
ani tu nechci byť pri mne, lebo by ťa porantalo a nezaspala by si vôbec, na oú sa asi zabudli vypať a dokola mi tu pod oknami ide REPETE! už som počula všetko od a po z
vulxy
23.03.13,12:14
..

..vu, a za ktorou horou ty bývaš?..lebo umňa dosť silno maká slnko..a naše slnko nemá žiadny vzťah s globálnym oteplovaním...robí si čo chce, kedy chce a ako chce..
na samom juhu ...este kusok a uz mam ine obciastvo....:Dprave ze podla papiera by tu malo byt uz davno cez 15 a co mi ukazuje teplomer???slabe 4...zamracene ,hnusne....zufalost...
a co sa tyka slnka tak nesuhlasim.....vsetko je na nieco urcene napr:vrtackou sa neje ale vrta,chlebom sa nezatlka klinec ale je...a Oskar je odtoho aby sa skeril a nie schovaval:D
sito
23.03.13,12:24
Joj, jooooooj. arizona, však to poznáš, nie vždy sa dá odolať, odpovedať ...
pivko
23.03.13,14:29
Včera 36c dnes ráno -4c ma je..e:mad: to čo ste tu porobili s počasím.
pepsikova
23.03.13,14:59
na samom juhu ...este kusok a uz mam ine obciastvo....:Dprave ze podla papiera by tu malo byt uz davno cez 15 a co mi ukazuje teplomer???slabe 4...zamracene ,hnusne....zufalost...
a co sa tyka slnka tak nesuhlasim.....vsetko je na nieco urcene napr:vrtackou sa neje ale vrta,chlebom sa nezatlka klinec ale je...a Oskar je odtoho aby sa skeril a nie schovaval:D..

..ber to tak, že oskár je náš spoluobčan, menšinový a robí, ako sa mu chce..a keď sa mu nechce, tak nepomôže any to, že lopatou sa lopatuje a pracovačkou sa pracuje..pozri, čo mám povedať ja- kus odo mňa majú kopy snehu,môžem len závidieť, ja mám snežienky, zelenú trávu a babuliatka...čo by zase radi mali oni...čo narobíš?..
pepsikova
23.03.13,15:00
Včera 36c dnes ráno -4c ma je..e:mad: to čo ste tu porobili s počasím...

..to je z toho, že furt sa tu naň frfle!..počasie má z toho stavy, neunesie to psychicky a potom to takto vyzerá..
buchač
23.03.13,15:37
Včera 36c dnes ráno -4c ma je..e:mad: to čo ste tu porobili s počasím.

..." tu " normálka v podstate , ako sa to tak dá povedať ....

..." tam " ako , ako ???....masáže v poriadku ???

http://www.floatingmarket.de/image/thai_massage_nord_thailand.JPG
pivko
23.03.13,15:55
Žeby takto ?:D
pepsikova
23.03.13,16:04
Včera 36c dnes ráno -4c ma je..e:mad: to čo ste tu porobili s počasím...

..no len kuki...http://tvnoviny.sk/sekcia/domace/archiv/vychod-slovenska-cakaju-zaveje-a-snehove-jazyky.html

..a u mňa zase nič!..
hubatá
23.03.13,16:11
Tak takto by si Slnko za komančov nemohlo dovoliť svietiť: na MDŽ baby nahodili lodičky a cigánky predávali za 5,- Sk snežienky.......
Booože keby sa tak aspoň na rok komanči vrátili a dali do poriadku túto republiku ......
Tweety
23.03.13,16:21
Tak takto by si Slnko za komančov nemohlo dovoliť svietiť: na MDŽ baby nahodili lodičky a cigánky predávali za 5,- Sk snežienky.......
Booože keby sa tak aspoň na rok komanči vrátili a dali do poriadku túto republiku ......
Šak oni sa vrátili, preto to máme tak ako máme, teda v neporiadku.
lujza.j
23.03.13,16:21
http://www.jedlo.eu/wp-content/uploads/2013/02/cokolada1.jpg

trošku čokinky .....si dajte :)......by som si dala až mi je do plaču:mee:
Tweety
23.03.13,16:23
Fú ha, až mi slinky tečú, paráda, mňam. Dík, dík. A nemusíš sa okúňať, šak si z nej daj tiež, keď sa Ti žiada.
lujza.j
23.03.13,16:34
Fú ha, až mi slinky tečú, paráda, mňam. Dík, dík. A nemusíš sa okúňať, šak si z nej daj tiež, keď sa Ti žiada.
nemoooožem...ešte som na tej "sáčkovej" strave....žiadne-minimum sacharidov.....ale tie svine kilá idú dole....
Tweety
23.03.13,16:35
nemoooožem...ešte som na tej "sáčkovej" strave....žiadne-minimum sacharidov.....ale tie svine kilá idú dole....
Ahá, tak si odlož, aby si ju potom rýchlo našla. :)
asedma
23.03.13,16:55
prave som dojedla na lievancoch..inak ta obdivujem, to by som nevydrzala
wagner
23.03.13,17:02
Tak takto by si Slnko za komančov nemohlo dovoliť svietiť: na MDŽ baby nahodili lodičky a cigánky predávali za 5,- Sk snežienky.......
Booože keby sa tak aspoň na rok komanči vrátili a dali do poriadku túto republiku ......
Veď komančovia sú tí, čo tam vysedávajú v tom parlamente a čo roz....ali republiku, čo nevieš? Veď smer vznikol z SDĽ a bývalých KSČ(teda KSS), zlúčili sa a dali si nový názov, aby pomýlili dedkov a babky ficky:confused:. Kto by sa podľa Teba potom mal vrátiť? :eek: Nezabúdaj, dva krát do tej istej rieky nevstúpiš, ani oni sa pod starým menom už nevrátia.
wagner
23.03.13,17:17
Asi idem het, internet načítava a načítava do nemoty. A vraj rýchlosť sťahovania 42 Mbit/s :confused: a potom že oni nemôžu garantovať predplatenú rýchlosť - ku...y oranžové. Len aby som ja neprestala garantovať platbu za tú slimačiu rýchlosť.:eek:
pepsikova
23.03.13,17:34
Asi idem het, internet načítava a načítava do nemoty. A vraj rýchlosť sťahovania 42 Mbit/s :confused: a potom že oni nemôžu garantovať predplatenú rýchlosť - ku...y oranžové. Len aby som ja neprestala garantovať platbu za tú slimačiu rýchlosť.:eek:
..

..no tak zmeň providera..ja mám net od Imaxu a to je taká rýchlosť, že ešte si len pomyslím a už som na porade!..:D
pepsikova
23.03.13,17:38
Výsledok merania Speedmeter Inet.sk Vám nameral:
Rýchlosť pripojenia:
51.29 Mbps
Rýchlosť sťahovania dát:
6.41 MB/s
Zdenka 0705
23.03.13,17:41
Veľmi pekný deň bol dnes, slniečko svietilo ako na objednávku :), MňamFest sa vydaril. Výhra v tombole potešila, najbližšie dni budem mať jabĺčkovú diétu, nezaškodí :D ... domov som musela ísť taxíkom
trisestri
23.03.13,17:53
Veľmi pekný deň bol dnes, slniečko svietilo ako na objednávku :), MňamFest sa vydaril. Výhra v tombole potešila, najbližšie dni budem mať jabĺčkovú diétu, nezaškodí :D ... domov som musela ísť taxíkoma co azda si vyhrala metrak jablk?a co dobre si nakupila a v akych cenach?
Zdenka 0705
23.03.13,18:00
bolo toho veľa, pochutili sme si na pečenej klobáske, nakúpila som ovčie jogurty z Nemšovej, cena o 1/2 nižšia ako v obchode, jelenie klobásky na koštovku som zobrala, syry, aj mäsa z čerstvej zabíjačky ..... veľa na rozprávanie, čo si "nedobehol"? :D .... áno, vyhrala som jabĺčka, ukážkové, z Ostratíc a 10 l 100% jablčnej šťavy ... a mala som šťastie, že to neboli 2 Tatrovky štrku :D ... aj také bolo ...
Stanislav 1975
23.03.13,18:17
Stano- Tomko, vymyslel som perfektnú zábavu- poďme dobiť otca...:eek:
Stanislav 1975
23.03.13,18:18
Fú ha, až mi slinky tečú, paráda, mňam. Dík, dík. A nemusíš sa okúňať, šak si z nej daj tiež, keď sa Ti žiada.
Majka, kým len slinky ti tečú- je dobre...:D
Mila123
23.03.13,18:19
Stano- Tomko, vymyslel som perfektnú zábavu- poďme dobiť otca...:eek:
s akým výsledkom zápasu? to si tu nenapísal....
Stanislav 1975
23.03.13,18:21
s akým výsledkom zápasu? to si tu nenapísal....
Zatial som útok odrazil..., ale čím dalej, tým to je ťažšie...;)
pavol54
23.03.13,18:25
Veď komančovia sú tí, čo tam vysedávajú v tom parlamente a čo roz....ali republiku, čo nevieš? Veď smer vznikol z SDĽ a bývalých KSČ(teda KSS), zlúčili sa a dali si nový názov, aby pomýlili dedkov a babky ficky:confused:. Kto by sa podľa Teba potom mal vrátiť? :eek: Nezabúdaj, dva krát do tej istej rieky nevstúpiš, ani oni sa pod starým menom už nevrátia. že je na koho hodiť všetok bordel, kým boli pri moci sa robilo 8 hodín a tých čo sa im robiť nechcelo zatvárali na počkanie, a teraz aj na cypre kradnú
trisestri
23.03.13,18:29
bolo toho veľa, pochutili sme si na pečenej klobáske, nakúpila som ovčie jogurty z Nemšovej, cena o 1/2 nižšia ako v obchode, jelenie klobásky na koštovku som zobrala, syry, aj mäsa z čerstvej zabíjačky ..... veľa na rozprávanie, čo si "nedobehol"? :D .... áno, vyhrala som jabĺčka, ukážkové, z Ostratíc a 10 l 100% jablčnej šťavy ... a mala som šťastie, že to neboli 2 Tatrovky štrku :D ... aj také bolo ...

nemam na vrtulnik:)-ale bud rada ze som nedosiel,lebo by som ti vsetko skonfiskoval, no mozno na drobnu kostovku by som ti nechal:Dnuz miesto 2 tatroviek strku by som vymenil za tatrovku vsetkych tych dobrot.-co zabijali mangalicu,?-z tej je vsetko fajne som pocul.
trisestri
23.03.13,18:31
nekradnu,iba zdanuju-ked sa neskoro zobudili z toho danoveho rajskeho sna
Stanislav 1975
23.03.13,18:34
na samom juhu ...este kusok a uz mam ine obciastvo....:Dprave ze podla papiera by tu malo byt uz davno cez 15 a co mi ukazuje teplomer???slabe 4...zamracene ,hnusne....zufalost...
a co sa tyka slnka tak nesuhlasim.....vsetko je na nieco urcene napr:vrtackou sa neje ale vrta,chlebom sa nezatlka klinec ale je...a Oskar je odtoho aby sa skeril a nie schovaval:D
Na to,že máš iné občianstvo-tak dobre píšeš, všetko...
pavol54
23.03.13,18:40
čítaj celú vetu "ešte kúsok a už mám iné občianstvo"
Stanislav 1975
23.03.13,18:48
jáj áno Pali, máš pravdu...
wagner
23.03.13,20:17
že je na koho hodiť všetok bordel, kým boli pri moci sa robilo 8 hodín a tých čo sa im robiť nechcelo zatvárali na počkanie, a teraz aj na cypre kradnú
Neviem síce kde Ty žiješ, ale iba toľko - ryba smrdí od hlavy a táto teda poriadne. :eek: Tebe sa za komančov asi veľmi dobre žilo. Mne ako vieš nie, ja na nich nepoviem dobré slovo. Robilo sa 8 hodín? Ty si robil kde? A čo? Lebo ja by som o tom veľa rozprávala. Akurát že si robil v štátnom podniku a rozkrádali komančovia. Včuľ robíš asi vo svojej firme, či? Lebo ak vo svojej, môžeš si rozkrádať sám svoje,určite by si nedovolil aby niekto rozkrádal Tvoju firmu. Ak robíš v inej, nuž tak skús rozkrádať Ty. Budú Ti to trpieť? Zatváranie na počkanie? Bolo a čo tým dosiahli? Nič, kto nechcel robiť nerobil, žena ktorá chcela vrtieť červenou kabelkou, tak vrtela. Nie je umenie niekoho zavrieť. Čo z nich bolo keď vyšli z basy? Väčší lumpovia ako pred tým. A ak súhlasíš s bývalým systémom tak si o Tebe myslím dve veci: 1.................................
2. ..............................................
Viac nekomentujem.
wagner
23.03.13,20:21
bolo toho veľa, pochutili sme si na pečenej klobáske, nakúpila som ovčie jogurty z Nemšovej, cena o 1/2 nižšia ako v obchode, jelenie klobásky na koštovku som zobrala, syry, aj mäsa z čerstvej zabíjačky ..... veľa na rozprávanie, čo si "nedobehol"? :D .... áno, vyhrala som jabĺčka, ukážkové, z Ostratíc a 10 l 100% jablčnej šťavy ... a mala som šťastie, že to neboli 2 Tatrovky štrku :D ... aj také bolo ...

Tak ten štrk by som si zobrala:D vieš na dedine sa všetko zíde. :D
wagner
23.03.13,20:25
..

..no tak zmeň providera..ja mám net od Imaxu a to je taká rýchlosť, že ešte si len pomyslím a už som na porade!..:D
Nemôžem zmeniť, nemám na zaplatenie pokuty-teraz aspoň nie. Ale ak sa raz naser..m, tak aj pokutu zaplatím a odídem. Akurát že to nerobí stále, niekedy aj rýchlosti pridajú, aj objem dát.:confused: A ten Imax nedosiahne až ku mne, je to len pre Partizánske a blízke okolie.Žiaľ.
wagner
23.03.13,20:33
arizona
23.03.13,20:43
http://www.topky.sk/cl/100371/1344247/Dostane-sa-Misenka-na-slobodu--Policia-ma-dokaz-v-jeho-prospech- všetky obvinenia má polícia postavené na vode :confused:
dopadne to presne,ako sme predpokladali...Vilka pustia na slobodu ako nevinneho,nic mu nedokazu...
arizona
23.03.13,20:44
aj mne by sa zisiel veru, mam kolaje pred branou, nemam cim zasypat :-(
pavol54
23.03.13,22:46
dopadne to presne,ako sme predpokladali...Vilka pustia na slobodu ako nevinneho,nic mu nedokazu... buď tam nebol a všetko niekto vykonštruoval, alebo sa na skutok dokonale pripravil vycestovaním a vrátením sa so zmenenou identitou.Keď sú tri veci (peniaze, peníze a peňeži) dá sa všetko
Zdenka 0705
24.03.13,05:14
ako na potvoru ho vyhrali starší ľudia, čo bývajú v paneláku - ale o záujem asi nebude núdza :)
buchač
24.03.13,07:09
Ja by som dokonca za ten štrk aj zaplatil ...za dovoz už ale nie ..:-)
lujza.j
24.03.13,07:12
http://www.topky.sk/cl/100371/1344247/Dostane-sa-Misenka-na-slobodu--Policia-ma-dokaz-v-jeho-prospech- všetky obvinenia má polícia postavené na vode :confused:


zrazu, ked mu bolo vznesené obvinenie s týmto sa predsa musel stotožniť aj dozorujúci prokurátor....teraz majú asi zatemnenie ....že by moc peňazí:rolleyes:
arizona
24.03.13,07:33
buď tam nebol a všetko niekto vykonštruoval, alebo sa na skutok dokonale pripravil vycestovaním a vrátením sa so zmenenou identitou.Keď sú tri veci (peniaze, peníze a peňeži) dá sa všetko
Vila poznam od malicka.On "ma na to", hravo presti vsetkych... zachvilu sa vrati vysmiaty na Karibik a ked bude chciet provokovat, tak hadam aj od statu vysudi nejake to odskodne za krive obvinenie a na cti utrhanie :D
betka631
24.03.13,07:52
Zdenka, foto z PC do profilu a ani do ss nepridáš, musíš najprv nahrať na nejaké uložisko...
trisestri
24.03.13,08:40
buď tam nebol a všetko niekto vykonštruoval, alebo sa na skutok dokonale pripravil vycestovaním a vrátením sa so zmenenou identitou.Keď sú tri veci (peniaze, peníze a peňeži) dá sa všetko

alebo stihli sfalsovat doklady a zaznamy-udajne ma daco na velke ryby a pri nasej policii je vsetko mozne.
alebo je moznost ze si na vrazdu niekoho najal.
pavol54
24.03.13,08:42
Vila poznam od malicka.On "ma na to", hravo presti vsetkych... zachvilu sa vrati vysmiaty na Karibik a ked bude chciet provokovat, tak hadam aj od statu vysudi nejake to odskodne za krive obvinenie a na cti utrhanie :DOno nestačí "mať na to" ale je aj potrebné "na to mať", čo si myslím že po podarenej návšteve banky nebýva problém.
pavol54
24.03.13,08:43
alebo: S veľkými rybami
trisestri
24.03.13,08:45
hubatá
24.03.13,09:00
Ako vieš?
hubatá
24.03.13,09:01
Prečo nemá Mila123 vedieť? Sme na porade, aj ja chcem vedieť ......
hubatá
24.03.13,09:03
Nech, hlavná vec že majú Wagnerovej pieskomila .....
hubatá
24.03.13,09:07
To fakt musel byť šok: človek sa teší že si v kľude pri poháriku pozrie reklamu .... a oni dajú film!
lujza.j
24.03.13,14:57
trisestri
24.03.13,17:58
nech sa mu nadalej dari chalaniskovi a nech si to prve miesto v svetovom rebricku udrzi co najdlhsie http://www.cas.sk/clanok/246515/suveren-sagan-vyhral-belgicku-klasiku-oslavoval-na-zadnom-kolese.html
pepsikova
24.03.13,18:09
...luí, s tou zmrzkou si zaťala na správne miesto!..mohla by som aj trikrát!..ale nemám, tak posielam domáci tyblčkový kompot bez cukru, to môžeš aj ty,je dietny...alebo šniclík a cibuľový šalát, to je delená strava,každé samostatne !..

...fajn večer vám tu, moja čokoládka už išla domenko, potešili sme sa, poľúbili, posťažovali a vykecali dostatočne, do utorka vydržím!..
srska
24.03.13,18:10
buchač
24.03.13,18:15
mixér fachá a nepufká (http://www.porada.sk/t200638-co-dnes-na-obed-ii.html#post2285110) :D
...trochu sa aj zastanem ...

mixerka
keď malá chce len mixovanú stravu. a navyše teraz ešte chce ríbezle, čo som mala v mrazničke, tak jej idem umixovať ešte jednu dávku.a mixujem stravu aj preto lebo má sondičku zavedenú a tam treba mixovať stravu.

...to červené beriem , inak sa ani nedá ...

Ale na druhej strane by sa pomaly aj mohlo prejsť na niečo tuhšie ...samozrejme , podľa okolností a názoru lekárov ....
lujza.j
24.03.13,18:15
mojko nemóžem nyč....žiadne sacharidy...do soboty túto hladovku ešte dúfam vydržím....
srska
24.03.13,18:15
...luí, s tou zmrzkou si zaťala na správne miesto!..mohla by som aj trikrát!..ale nemám, tak posielam domáci tyblčkový kompot bez cukru, to môžeš aj ty,je dietny...alebo šniclík a cibuľový šalát, to je delená strava,každé samostatne !..

...fajn večer vám tu, moja čokoládka už išla domenko, potešili sme sa, poľúbili, posťažovali a vykecali dostatočne, do utorka vydržím!..pepsi - si mi pripomenula, ako nám v detstve mama varila v nedeľu jablkový kompot - strašne sme ho mali radi
lujza.j
24.03.13,18:16
lujza.j
24.03.13,18:18
...trochu sa aj zastanem ...

...to červené beriem , inak sa ani nedá ...

Ale na druhej strane by sa pomaly aj mohlo prejsť na niečo tuhšie ...samozrejme , podľa okolností a názoru lekárov ....
Buchi určite nechcem nič zľahčovať....ale to čo ona dáva tu a na iných fórach.....tak niekedy pochybujem aj o.....sondičke :rolleyes:
srska
24.03.13,18:20
luj, dnes som bol v hrone u barbierov - hore na lavičkách a pri eskalátore ako na zjazde bezdomovcov - humus
buchač
24.03.13,18:24
Buchi určite nechcem nič zľahčovať....ale to čo ona dáva tu a na iných fórach.....tak niekedy pochybujem aj o.....sondičke :rolleyes:
Ja určite nezľahčujem ... zvyknem zaujať v takýchto prípadoch objektívno - neurčitý ( ??? ) postoj ...
Videl som onehdá dospelú čajočku ( dcéra môjho bývalého veliteľa ) na vedľajšej posteli ležať ( na JISke ) ... sonda do krku šturená ...brrrrr......fujtajbl ...
Kúúúúa , nerád na to spomínam ... takéto zážitky do najúzadia dávam ...
lujza.j
24.03.13,18:29
luj, dnes som bol v hrone u barbierov - hore na lavičkách a pri eskalátore ako na zjazde bezdomovcov - humus
som tam nebola veľmi dlho ani nemám prečo...
srska
24.03.13,18:30
som tam nebola veľmi dlho ani nemám prečo...ja len ostrihať - tiež tam inak nechodím
pepsikova
24.03.13,18:36
pepsi - si mi pripomenula, ako nám v detstve mama varila v nedeľu jablkový kompot - strašne sme ho mali radi..

..jooj, aj moji hadi si pamatajú, ako im mama varila jablkový kompot a nie len v nedeľu-keď boli ešte detičky...a zostalo im to,teda chuťove, navaria si už aj sami...:D
arizona
24.03.13,19:02
"navsteva" banky bola len bokofka :-D
Stanislav 1975
24.03.13,19:36
Tá Superstar,poradové číslo neviem aké je jeden veľký ale veľký humus..., akože "osobnosti" na hovado...
Stanislav 1975
24.03.13,19:38
Dneska ma potešil jeden klient- dobrú poistku si uzavrel, fajnú- dobre sa poistil chalanisko...:),taký bol rád,že som sa venoval mu,že doniesol ešte aj 3-oje cigaretky, pivečko, čokolády...
pepsikova
24.03.13,19:40
Dneska ma potešil jeden klient- dobrú poistku si uzavrel, fajnú- dobre sa poistil chalanisko...:),taký bol rád,že som sa venoval mu,že doniesol ešte aj 3-oje cigaretky, pivečko, čokolády.....

..achjaj!..to zas bude plaču o rok v polovici marca!..zašanuj aspoň jednu čokoládku, nech ti potom obalí nervy a netrpíš tak strašne, ako tento rok..:D
buchač
24.03.13,19:45
Tá Superstar,poradové číslo neviem aké je jeden veľký ale veľký humus..., akože "osobnosti" na hovado...
Mi povídej .....
...že Superstar ....nejak sa im tohto roku minuli .......ale sms posielaj do bludu ...a samá reklama ....

Kua ....cca 100 programov a niet na čo kuknúť ........:(
Stanislav 1975
24.03.13,19:45
..

..achjaj!..to zas bude plaču o rok v polovici marca!..zašanuj aspoň jednu čokoládku, nech ti potom obalí nervy a netrpíš tak strašne, ako tento rok..:D
škoda, jednej veci- ale zo 6 tich velkých vecí mi vyšlo 5- škoda, tej jednej veci-inak všetko mohlo byť na 100 %, ale je to dobré..., na dane bude...:D
Stanislav 1975
24.03.13,19:46
Mi povídej .....
...že Superstar ....nejak saim tohto roku minuli .......ale sms posielaj do bludu ...a samá reklama ....

Kua ....cca 100 programov a niet na čo kuknúť ........:(
Absolútne mi tam chýba nejaká zaujímavá osobnosť ako bola napr. Zdenka Predná, alebo tak- samý vymletý puberťák, samá ľompa...
wagner
24.03.13,19:50
buchač
24.03.13,19:53
škoda, jednej veci- ale zo 6 tich velkých vecí mi vyšlo 5- škoda, tej jednej veci-inak všetko mohlo byť na 100 %, ale je to dobré..., na dane bude...:D
No vidíš ???

Mne keby vyšlo z tých 6 - tich tie 5 , tak idem zajtra do Blavy ....
Hrušku by som Ti cez lievik nalieval do gágora ....:---
wagner
24.03.13,19:54
..

..achjaj!..to zas bude plaču o rok v polovici marca!..zašanuj aspoň jednu čokoládku, nech ti potom obalí nervy a netrpíš tak strašne, ako tento rok..:D

Neboj sa, zase tu bude žobrať, aby sa mu poraďáci zložili na dane:confused: Už aby sa začal hanbiť teraz, aby to stihol do budúceho marca http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12492.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12213.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
asedma
24.03.13,19:55
Dnes som v spravach zachytila, ze niekde na vychode si lekar uctuje uz len za prekrocenie prahu ambulancie 2eura :eek: to uz co je za hovadinu..mala by som ist na kontrolu cholesterolu, no ked som toto videla, normalne sa mi protivi ist k doktorovi..nabehnem asi na tie prirodne lieky, aj tu najdem a zadarmo:)..len zubarke budem musiet a to ma stve, len to odkladam
Stanislav 1975
24.03.13,19:57
No vidíš ???

Mne keby vyšlo z tých 6 - tich tie 5 , tak idem zajtra do Blavy ....
Hrušku by som Ti cez lievik nalieval do gágora ....:---
No vidíš fešák, a ja vo štvrtok idem tam k vám...:)-pri Optime odbáčam, smerom na Košickú novú ves a Dargov...
wagner
24.03.13,19:58
Dnes som v spravach zachytila, ze niekde na vychode si lekar uctuje uz len za prekrocenie prahu ambulancie 2eura :eek: to uz co je za hovadinu..mala by som ist na kontrolu cholesterolu, no ked som toto videla, normalne sa mi protivi ist k doktorovi..nabehnem asi na tie prirodne lieky, aj tu najdem a zadarmo:)..len zubarke budem musiet a to ma stve, len to odkladam
Zuby si daj spraviť na skladanie http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12252.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik) a nemusíš potom ani tam platiť http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11944.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
Stanislav 1975
24.03.13,19:58
Dnes som v spravach zachytila, ze niekde na vychode si lekar uctuje uz len za prekrocenie prahu ambulancie 2eura :eek: to uz co je za hovadinu..mala by som ist na kontrolu cholesterolu, no ked som toto videla, normalne sa mi protivi ist k doktorovi..nabehnem asi na tie prirodne lieky, aj tu najdem a zadarmo:)..len zubarke budem musiet a to ma stve, len to odkladam
niektorí tí "lekári" sú fakt zvrátení-Prof. MUDr. Mengele , Phd , má nasledovníkov...
asedma
24.03.13,20:15
tak veru..ziadne bolenie nebude
wagner
24.03.13,21:02
bettylou
24.03.13,23:28
ďakujem aj ja
bettylou
24.03.13,23:31
v tejto zime by mu bol platný jak holohlavému hrebeň -
bettylou
25.03.13,00:30
potešilo, včera bol u mňa elektrikár, v utorok začína frézovať a ťahať káble. keďže je veľká noc, tak len do štvrtka, ale budúcu stredu má byť všetko hotové. supeer, sa teším jak malá :D
Kvaka
25.03.13,06:12
Dobré ránko, vymenila som na chvíľu pozorovanie mačiek za počítač.
Kávu ponúkam, kto sa pridá?
http://us.123rf.com/400wm/400/400/gurza/gurza1111/gurza111100061/11113095-young-woman-with-the-laptop-in-cafe.jpg
Kvaka
25.03.13,06:24
Hľadala som niečo o mačkách, nestačím sa čudovať, čo a ako potrebujú. Podľa množstva zožratých granúl tipujem, že k nám v noci chodia mačky a kocúry z celej ulice.
Naše dve kastrované mačičky sú v poriadku, ale kocúr sa snaží priviesť si novú frajerku. Asi bude nabúchaná, ako inak, chodí k nám žrať na tajňáša, pozoruje dom, ja pozorujem ju, potom ju nechám, nech sa nažerie. Má taký úprimný výraz, dala som jej meno Hanka. Okrem toho sa zase objavil čierny kocúr, čo ma v minulosti uhryzol, otec tých dvoch "našich" kastrovaných mačiek. Po veľkých ruja orgiách si chcel asi oddýchnuť, má natrhnuté jedno ucho a z diaľky vyzerá ako jedna naša mačička. Snažil sa napchať k našim do pelechu. Náš kocúr, brat mačičiek, stál pohoršene nad búdou, až kým neodišiel. Som zvedavá, ako to bude o týždeň.
pepsikova
25.03.13,07:14
Dobré ránko, vymenila som na chvíľu pozorovanie mačiek za počítač.
Kávu ponúkam, kto sa pridá?
http://us.123rf.com/400wm/400/400/gurza/gurza1111/gurza111100061/11113095-young-woman-with-the-laptop-in-cafe.jpg..

..no ak nebude dôležitá tá červená kabelka a lodičky, ale bude stačiť posedenie v nočnej košieľke, tak rada sadnem a pridám sa...lebo akosik sa mi nechce so sebou niečo robiť-do času, pokiaľ šarkan nebude musieť von...káva je na stole,aj čajík pre Macku,tebe posielam horalku,Macke fidorku a mne ostane maslový chlebík, lebo svynajenna zožrala salámku...ale ved on chleba nemôže, bolo by mu ťažko, pažravcovijednému!...
..pozdravujem cicuše,aj kocúrkov,banda sa ti rozrastá,tiež vedia, kde im je najlepšie a dostanú do bruška dobrotu!..
...a prajem vydarený deň,nech vás nič nenasejeduje...
Kvaka
25.03.13,07:22
Pepsi, ďakujem, pozdravím cicuše a kocúra, keď tam opäť pôjdem. Je tam inak relax, nemám tam internet a je tam úplne iný život. Ale teraz som doma, idem dumať, čo treba na sviatky pripraviť. Vnuci mi prídu. Mám chuť na niečo sladké, čo ja mám tak raz za rok. Našla som takúto dobrotu. Dajte si, ak máte chuť.
A tá kabelka a lodičky nemusia byť, ja si dám radšej už len krásny červený klobúk a pôjdem do sveta.
http://daddybookins.com/wp-content/uploads/2012/07/cookie-coffee-cup.jpg
willma
25.03.13,08:25
že ma včera zas nechalo auto v sr..., rozhodlo sa, že nepôjde ďalej na zjazde z R1 na D1:mad: Večerná záchranná akcia za všetky drobné aj s farebnou muzikou v podobe dvoch druhov majákov. Pomooooc, čo ma ešte čaká a neminie :mee:
kukučka
25.03.13,08:31
Nevidela som dlho žiadnu dobrotu od Degi, posielam jej inšpiráciu a môžete zjesť, ja mám radšej tie jej mäsové. ;)
AlaNR
25.03.13,08:44
Neskutočne ma rozčúlilo, že som nezohnala vianočného kapra ani kolekcie na stromček???
Obchodníci zaspali asi dobu, lebo všade majú zajácov a vajcá :D
Tweety
25.03.13,08:46
Neskutočne ma rozčúlilo, že som nezohnala vianočného kapra ani kolekcie na stromček???
Obchodníci zaspali asi dobu, lebo všade majú zajácov a vajcá :D
No fidíš, a to ich majú už od februára. No ale čo narobíš, biznis je biznis.:rolleyes:
nika.sum
25.03.13,11:12
nenavidim niektorych klientov :mee:.
kukučka
25.03.13,11:14
Zbav sa ich, ak dvihneš cenu, úspech zaručený.
lujza.j
25.03.13,11:25
Neskutočne ma rozčúlilo, že som nezohnala vianočného kapra ani kolekcie na stromček???
Obchodníci zaspali asi dobu, lebo všade majú zajácov a vajcá :D

Nema problema...kolekciu ti posielam....a vecer zažnem aj stromec....móže byt:D rybu mam len losos,pstruh,al.treska....nahlas co poslem....:D
AlaNR
25.03.13,11:45
Nema problema...kolekciu ti posielam....a vecer zažnem aj stromec....móže byt:D rybu mam len losos,pstruh,al.treska....nahlas co poslem....:D

Nehaj, pošli len kolekciu a kúpim filé, no booooože, tak nebude kapor... :D
Tweety
25.03.13,11:52
Nehaj, pošli len kolekciu a kúpim filé, no booooože, tak nebude kapor... :D
ALenka ale stromček ozdobovať nemusíš, máš teda výhodu. Kolekcia, kapor sa dajú zjesť aj na Veľkú noc.:---
nika.sum
25.03.13,12:00
veru zbavim....
lujza.j
25.03.13,12:11
Ja mam este stromcek:eek:....
trisestri
25.03.13,12:12
kukučka
25.03.13,12:14
Ja ti posielam medovníčky a aj sneh, chceš?
lujza.j
25.03.13,12:18
juj poznam....neprijemne...ked ma moje nechalo na pristavnom moste v poobednej spicke v lavom pruhu...bola posledna kvapka a kupila som si novsie a toto posunula decku
lujza.j
25.03.13,12:22
Medovnicky aj ja mózem poslat,ale ja mam aj vianočne oblatky...:D.....ved ja som komplet nachystana:D
evuš
25.03.13,12:23
Ja ti posielam medovníčky a aj sneh, chceš?

..a namiesto oblievačky, spravíme si guľovačku :D:D
srska
25.03.13,12:25
Ja mam este stromcek:eek:....
včera večer nejaký "zabudnutý" vyhadzoval z nášho baráku z balkónu. ale porádny chalanisko to je - odtiahol ho ku smecákom.

dnes smola - pp reflektorom som v 130-ke načal voľajakého vtáka a v reflektore dzúra.:D mám zarobené
evuš
25.03.13,12:28
včera večer nejaký "zabudnutý" vyhadzoval z nášho baráku z balkónu. ale porádny chalanisko to je - odtiahol ho ku smecákom.

dnes smola - pp reflektorom som v 130-ke načal voľajakého vtáka a v reflektore dzúra.:D mám zarobené

...a Ty nevieš, že vták nepatrí do reflektora, ale inam ??? :D
srska
25.03.13,12:30
...a Ty nevieš, že vták nepatrí do reflektora, ale inam ??? :Dno vidíš - ten si lietal ako bezprízorný
lujza.j
25.03.13,12:31
včera večer nejaký "zabudnutý" vyhadzoval z nášho baráku z balkónu. ale porádny chalanisko to je - odtiahol ho ku smecákom.

dnes smola - pp reflektorom som v 130-ke načal voľajakého vtáka a v reflektore dzúra.:D mám zarobené

No .....so mnou je to horsie,ja ho mam este od predchadzajucich vianoc:eek:....vymenila som gule...dala medovniky....aky osud bude mat neviem.....
fuha to kde si si dovolil...tak tuho ist.....ze by na SK..bolo fajna cesta?
srska
25.03.13,12:36
No .....so mnou je to horsie,ja ho mam este od predchadzajucich vianoc:eek:....vymenila som gule...dala medovniky....aky osud bude mat neviem.....
fuha to kde si si dovolil...tak tuho ist.....ze by na SK..bolo fajna cesta?0600 z ba - 0745 káva na omw pred bb - snežilo okolo tt, nr až po hronský beňadik. naspäť ok 130 nasadených + mokrá cesta od nr až pred ba
lujza.j
25.03.13,12:48
0600 z ba - 0745 káva na omw pred bb - snežilo okolo tt, nr až po hronský beňadik. naspäť ok 130 nasadených + mokrá cesta od nr až pred ba

Jaj tak ty mas vylet...zmizol....si zo zdochnutej BA- cky:D
srska
25.03.13,12:52
Jaj tak ty mas vylet...zmizol....si zo zdochnutej BA- cky:Do 13-stej som už z ba bytu objednával reflektor. išiel som len na otočku s komplet účto + 2x dp fob:D
kukučka
25.03.13,12:53
Lui, neseď tu a iď robiť šalát, vieš koľkí prídeme? :D
AlaNR
25.03.13,12:59
Donesiem oplátky, suseda mi včera priniesla, aj medu mám v 7dcl pohári.
Aj jabĺčka do sita sa nájdu, aj orechy - všetko domáce ;)
lujza.j
25.03.13,13:03
Lui, neseď tu a iď robiť šalát, vieš koľkí prídeme? :D

Ved ja v robote.....:D.....ale inak normalne by sme zmakli vánoce...:D
pepsikova
25.03.13,13:19
..kúp kúsek údeného a narob šalátu, to može byť aj k vajcám a zajácom...a kapra nemusíš, sceš sa zadrhnút?..
pepsikova
25.03.13,13:25
..tak ste ma napašmali na tie vianoce, že normálne mám chuť na stromček a sviečky!..len nemám plac,už je obsadený postieľkou, a tú nejdem zrušiť, zajtra zas príde vnúčik!..ale kuknem na fotečku, sme sa spolu fotili na vianoce a sneh si domyslím...a budem vám nahlas závidieť!..
..posielam kafu poobednú a idem so šarkanom vella vody..
Kvaka
25.03.13,13:26
Ved ja v robote.....:D.....ale inak normalne by sme zmakli vánoce...:DJa pridám medvedie labky z mrazáku, sneh poletoval, veď VN ako VN.
Ale fakt, toto počasie ma o veľa pripravilo. Depka je sviňa a ja budem tiež.
Kvaka
25.03.13,13:41
Takto by to malo byť, tak mu treba, nenažrancovi. Také platy majú a ešte im nestači?? Rýchla akcia.
http://aktualne.atlas.sk/bude-vas-to-stat-dve-plachty-vypytal-si-uplatok-prednosta/dnes/kauzy/
pavol54
25.03.13,13:45
Ja pridám medvedie labky z mrazáku, sneh poletoval, veď VN ako VN.
Ale fakt, toto počasie ma o veľa pripravilo. Depka je sviňa a ja budem tiež. AKO deti sme milovali medvedie labky, zaujímavé čerstvo upečené neboli také dobré ako pár dní odležané
Tweety
25.03.13,13:49
Medvedie labky alebo šuhajdy sú dobré aj terazky, keď už deťmi nie sme, či sa až tak zmenili chute?
Ivana Š
25.03.13,13:53
aj ja :(
wagner
25.03.13,14:20
http://www.shmu.sk/sk/?page=987&d=1 už sa teším na tie snehové jazyky:confused: - paradox je, že cesty sú suché, sneh je akurát na horách, kde je viac o sto metrov nadmorskej výšky( teda na dedinou:D) Že by ten sneh prišiel z hôr k nám? Že by ho vietor dofúkal? :D Iba neviem aký vietor, keď sľubujú 10m/s - t.j.36km/h. Už asi nevedia čo predpovedať:confused:, ale že by oskárka poslali to ich ani nenapadne:D
pavol54
25.03.13,14:32
Medvedie labky alebo šuhajdy sú dobré aj terazky, keď už deťmi nie sme, či sa až tak zmenili chute? terazky je výrobca v dúchodu( cez 82) tak si môžem nechať chuť, už len v predstavách, ale klasika makovník orechovník ak má kto vytrepať cesto sa ešte urobí.
pepsikova
25.03.13,14:39
Medvedie labky alebo šuhajdy sú dobré aj terazky, keď už deťmi nie sme, či sa až tak zmenili chute?..

..chute sa nezmenili...tlapky a šuhajdy musia byť-lebo sme si tak naučili...aj medovníčky...našťastie u nás sa pri výrobe pomáha,inak by nemali!..
pepsikova
25.03.13,14:41
AKO deti sme milovali medvedie labky, zaujímavé čerstvo upečené neboli také dobré ako pár dní odležané..

..kedysi som musela piecť, keď boli hadi v škole, aby nevideli, a schovať, lebo nemali kedy odležať!..dovtedy koštovali, či sú dobré, pokial nebola misa prázdna!..smola, že to koštovanie im zostalo..
pepsikova
25.03.13,14:43
terazky je výrobca v dúchodu( cez 82) tak si môžem nechať chuť, už len v predstavách, ale klasika makovník orechovník ak má kto vytrepať cesto sa ešte urobí...

..u nás je to teraz tak, že "ak si zamiesiš"...a tak si chalani zamiesia a ja dorobím..miesenie im ide, sily majú dosť!..
misoft
25.03.13,14:46
KUA!!! Keď sa "darí", tak sa "darí".
Dnes "kľakla" automatická pradlena AWE - musím ju odteperiť k práčkovému "lekárovi" - len keby som mal ako. Ešte pozitívum - v mojej dokonalej nedokonalosti som pri kúpe inštiktívne nedopatrením onú pradlenu automatycznu zaregistroval a mám five years warranty (i čačané lajstro mám na to :D).
wagner
25.03.13,14:47
..

..u nás je to teraz tak, že "ak si zamiesiš"...a tak si chalani zamiesia a ja dorobím..miesenie im ide, sily majú dosť!..
Odkedy mám pekárničku, tak môžem aj piecť- tá mi všetko mieša.
pepsikova
25.03.13,14:52
KUA!!! Keď sa "darí", tak sa "darí".
Dnes "kľakla" automatická pradlena AWE - musím ju odteperiť k práčkovému "lekárovi" - len keby som mal ako. Ešte pozitívum - v mojej dokonalej nedokonalosti som pri kúpe inštiktívne nedopatrením onú pradlenu automatycznu zaregistroval a mám five years warranty (i čačané lajstro mám na to :D)...

..any nepýš takéto!..lebo sa nám postupne bude fšecko kazyť!..
(dúfam, že pán doktor práčkový dá mašinu do poriadku a všetko bude oki!..lebo dáko často tu píšeme, že čo-to vypadlo)
pepsikova
25.03.13,14:54
Odkedy mám pekárničku, tak môžem aj piecť- tá mi všetko mieša...

..ja si veru robotu nevyrábam,kvoli sebe by som ani nevarila, nie to ešte piekla, keď chcú, nech si zamiesia!..pekárničku som mala, po druhom raze sa zaťala a bolo!..už nemám, nedala sa opraviť...
misoft
25.03.13,15:00
(dúfam, že pán doktor práčkový dá mašinu do poriadku a všetko bude oki!..lebo dáko často tu píšeme, že čo-to vypadlo)
No na druhej strane - sa mi - tiež !nedopatrením" :D - podarilo dať do poriadku DVD rekordér. Debil Philips - nevysúval oné - tú poličku na okrúhle placky (len s "dohováraním" BUCH). Takže som ho rozobral (šrubky, ani matičky sa mi nezvýšili ;) ) - a to svynajenna - gumička - vykúpal som ju v jarovej vode (nie vo vode od jar88) - už vysúva a zasúva, vysúva a zasúva, vys......................
asedma
25.03.13,15:32
..

..any nepýš takéto!..lebo sa nám postupne bude fšecko kazyť!..
(dúfam, že pán doktor práčkový dá mašinu do poriadku a všetko bude oki!..lebo dáko často tu píšeme, že čo-to vypadlo)

..no, dufam, ze po mojej pokazenej el. rure uz bude STOP porucham, lebo ma slaktrafiii..
..stvrtok zase s havinom vetosovi, ide mu v narkoze zuby cistit..dva dni nesmie zrat..:mee:..neviem chudak ci to vydrzi a kolko zapyyyta:confused:
kukučka
25.03.13,16:02
No nebolo nad tatramatku, žiadne ródeo, zapla som a žmýkačka šlapala okamžite. Teraz pri novej stojím jak debil, prizabila by som toho, čo vymyslel detskú poistku a hodinu vrčania kým začne žmýkať, o čistení ani nehororím. A sem tam aj decko, čo tú novú kúpilo. Starenka tatramatka odpočíva v pivnici, nemá ju kto dať do zberu.
pavol54
25.03.13,16:19
No nebolo nad tatramatku, žiadne ródeo, zapla som a žmýkačka šlapala okamžite. Teraz pri novej stojím jak debil, prizabila by som toho, čo vymyslel detskú poistku a hodinu vrčania kým začne žmýkať, o čistení ani nehororím. A sem tam aj decko, čo tú novú kúpilo. Starenka tatramatka odpočíva v pivnici, nemá ju kto dať do zberu. kúp si romo kombi aj pri tej môžeš stáť
buchač
25.03.13,16:22
kúp si romo kombi aj pri tej môžeš stáť
...predám ......
pepsikova
25.03.13,17:28
..a jeden od našej Aničky z face..

"Sedia traja jasličkári na šerblíkoch a zhovárajú sa. Prvý hovorí:
- Pôjdeme do balu a zobeleme baby.
Druhý hovorí:
- Zobeleme aj gitalu.
A ten tretí sa pripojí:
- Do liti pôjdeme, keď nevieme chodiť."
(díky, mojík, dobre som sa zasmiala!)
Tweety
25.03.13,17:32
už to tu je v srandičkách
lujza.j
25.03.13,17:34
štrajk taxikárov:eek:....nechápem prečo tu nie je určené množstvo taxikov a dosť...
trisestri
25.03.13,17:47
štrajk taxikárov:eek:....nechápem prečo tu nie je určené množstvo taxikov a dosť...

lebo mame slobodne trhove hospodarstvo-ono skor ide o to ze udajne im beru ksefty taky co nemaju licenciu a tym padom maju nekalu konkurenciu.
lujza.j
25.03.13,18:01
lebo mame slobodne trhove hospodarstvo-ono skor ide o to ze udajne im beru ksefty taky co nemaju licenciu a tym padom maju nekalu konkurenciu.
v tomto prípade choré...maximálne....to ako toľko reštík v BA....pre koho....skôr by sa mali zamyslieť nad tým, že by bolo logické aby ich bolo primerane k obyvateľstvu....a nie každý čo nevie čo robiť tak ide taxikárčiť......
Dav
25.03.13,18:11
KUA!!! Keď sa "darí", tak sa "darí".
Dnes "kľakla" automatická pradlena AWE - musím ju odteperiť k práčkovému "lekárovi" - len keby som mal ako. Ešte pozitívum - v mojej dokonalej nedokonalosti som pri kúpe inštiktívne nedopatrením onú pradlenu automatycznu zaregistroval a mám five years warranty (i čačané lajstro mám na to :D).
"Šťastná to žena" :D aj s five years.... Moja Ardo dostala vlani záchvat a servisná firma na Slovensku už nie je, našťastie mal opravár naškrečkované nejaké náhradné diely...
vulxy
25.03.13,18:11
drzkovu polievku moze ci ani to nie?
lujza.j
25.03.13,18:14
Baby ja síce očakávam, že moja wirpulka už pľuje z posledného teda 11rok, ale keby ešte trošku.....no mohla by...ale dajako sa nám to tu dodrbkáva:(
vulxy
25.03.13,18:14
robko dnes zachranil vychod ....bol v junajted stejts v centrale jues stílu rokovat....som len zvedavy za 5 rokov ked sa podrobnosti dostanu na svetlo co vsetko nas to stalo...
misoft
25.03.13,18:14
No hej - šťastná to žena - za to ja som nešťastný zemepán - bo ja sa budem s tou pradlenou automatycznou teperiť k "dochtorovi plechovemu" :D
misoft
25.03.13,18:16
robko dnes zachranil vychod ....bol v junajted stejts v centrale jues stílu rokovat....som len zvedavy za 5 rokov ked sa podrobnosti dostanu na svetlo co vsetko nas to stalo...
A ty to netušíš? Pozri sa o 5 rokov na účet za elektrinu!
vulxy
25.03.13,18:18
tusim....tusim...ale radsej nechcem vediet :)
Dav
25.03.13,18:24
v tomto prípade choré...maximálne....to ako toľko reštík v BA....pre koho....skôr by sa mali zamyslieť nad tým, že by bolo logické aby ich bolo primerane k obyvateľstvu....a nie každý čo nevie čo robiť tak ide taxikárčiť......
Ako by som ... nepravidelná preprava osôb do 8 osôb, nie taxi, či ako je to v živnostenskom zákone: bez taxametra, nepýta si každý príjmový doklad, zamestnanci na dohody, hlavne do 2013...
Netvrdím, že je to bez nákladov, ale korigovateľný zisk, nižšie náklady oproti taxislužbe, tým pádom nižšie ceny pre zákazníkov, zberné miesta priamo na autobusových zastávkach... dobrá konkurencia pre taxikárov...
srska
25.03.13,18:28
Ako by som ... nepravidelná preprava osôb do 8 osôb, nie taxi, či ako je to v živnostenskom zákone: bez taxametra, nepýta si každý príjmový doklad, zamestnanci na dohody, hlavne do 2013...
Netvrdím, že je to bez nákladov, ale korigovateľný zisk, nižšie náklady oproti taxislužbe, tým pádom nižšie ceny pre zákazníkov, zberné miesta priamo na autobusových zastávkach... dobrá konkurencia pre taxikárov...kým nenájde 2-3 razy prepichnuté gumy - to v lepšom prípade
Kvaka
25.03.13,18:31
Baby ja síce očakávam, že moja wirpulka už pľuje z posledného teda 11rok, ale keby ešte trošku.....no mohla by...ale dajako sa nám to tu dodrbkáva:(
Len si nekupujte tie inteligentné s nejakým šiestym zmyslom, prala som na chalupe posteľné prádlo a nie a nie vyžmýkať, až mi vyhodilo chybu, urobila puk a voda vytiekla na dlaždičky. To sa mi stalo aj pri praní koberčekov, už asi 5x. Dožmýkala som potom doma na menšej na dva krát. Ak sa prádlo nerozloží celkom podľa jej inteligencie, nepustí. Dostala som od syna pred dvomi rokmi, nepasovala im do nového bývania. Ale nepáči sa mi. Nebolo nad Zanussi. To bola "oni" práčka.
Katy a R
25.03.13,18:37
...... Nebolo nad Zanussi. To bola "oni" práčka.

Anička, ja vravím, že žiadna terajšia pračka nemá na starú Tatramatku ;)

23 rokov:):) ... na všetko bola dobrá, voľakedy sme plienky každý deň vyvárali, ale aj botasky sa oprali .....
lujza.j
25.03.13,18:39
Len si nekupujte tie inteligentné s nejakým šiestym zmyslom, prala som na chalupe posteľné prádlo a nie a nie vyžmýkať, až mi vyhodilo chybu, urobila puk a voda vytiekla na dlaždičky. To sa mi stalo aj pri praní koberčekov, už asi 5x. Dožmýkala som potom doma na menšej na dva krát. Ak sa prádlo nerozloží celkom podľa jej inteligencie, nepustí. Dostala som od syna pred dvomi rokmi, nepasovala im do nového bývania. Ale nepáči sa mi. Nebolo nad Zanussi. To bola "oni" práčka.
taká je aj táto čo mám....ked cíti v bubne jemnejšie prádlo nevyžmýka tak ako mám predvolené....ale vodu nevypustí...len potom musím opakovať žmýkanie...ale moderným typom s množstvom elektronicky sa asi nevyhneme:(
srska
25.03.13,18:40
Anička, ja vravím, že žiadna terajšia pračka nemá na starú Tatramatku ;)

23 rokov:):) ... na všetko bola dobrá, voľakedy sme plienky každý deň vyvárali, ale aj botasky sa oprali .....to zvládne aj 15 ročná whirlpoolka
lujza.j
25.03.13,18:44
Ako by som ... nepravidelná preprava osôb do 8 osôb, nie taxi, či ako je to v živnostenskom zákone: bez taxametra, nepýta si každý príjmový doklad, zamestnanci na dohody, hlavne do 2013...
Netvrdím, že je to bez nákladov, ale korigovateľný zisk, nižšie náklady oproti taxislužbe, tým pádom nižšie ceny pre zákazníkov, zberné miesta priamo na autobusových zastávkach... dobrá konkurencia pre taxikárov...
ja to až takto nevidím....ja len tak štandardne:)....preprava opatrovateliek do At je tiež dobrý kšeft.....
lujza.j
25.03.13,18:46
Anička, ja vravím, že žiadna terajšia pračka nemá na starú Tatramatku ;)

23 rokov:):) ... na všetko bola dobrá, voľakedy sme plienky každý deň vyvárali, ale aj botasky sa oprali .....
nemá..... mojej mamy, tiež takto dajako dlho fungovala a nikdy nevidela calgoooon.....;)
arizona
25.03.13,18:49
Pozeram Zamenu manzeliek. No, horor!!!!Total humusak :eek::rolleyes:
srska
25.03.13,18:50
aj do I z bb :-)
lujza.j
25.03.13,18:53
Pozeram Zamenu manzeliek. No, horor!!!!Total humusak :eek::rolleyes:
toto ja nemóžem...ja len ked náhodou upútavka tak:eek:... a to ukazovali nejakých Bučkových..či ako to je tiež nejaké psycho
misoft
25.03.13,18:57
Prepni kanál - ušetríš si duševné zdravie!
misoft
25.03.13,18:58
No veru čert ako diabol - kua - pondelok je - prd v telke dávajú - hovädiny predvádzajú.
wagner
25.03.13,19:00
kúp si romo kombi aj pri tej môžeš stáť

Ja mám mini romo a za hodinu mám všetko opraté. Medzitým plácham( ručne:confused:) a žmýkam - momentálne ručne:confused: jak debil. Ale za hodinu a pol mám všetko popraté, vypláchané, vyžmýkané, povešané a uprataná kúpelňa. Pritom ušetrená voda a vynaložená vlastná energia. :D ( v rámci odtučňovania :D)
Kvaka
25.03.13,19:02
Anička, ja vravím, že žiadna terajšia pračka nemá na starú Tatramatku ;)

23 rokov:):) ... na všetko bola dobrá, voľakedy sme plienky každý deň vyvárali, ale aj botasky sa oprali .....Ja som Zanusku kupovala v 1975-6, Už som na nej právala plienky druhého syna a vydržala vyše 20 rokov, aj tenisky prala, aj koberce, kedykoľvek som chcela, zastavila som, doplnila, ak som chcela, aj som prgoram zmenila, stačilo nastaviť na istú polohu a vedela som, že odtiaľ sa bude diať to a hento. Teraz mám Elektrolux menších rozmerov, tiež som spokojná. Mladí malú takú, tak mi dali, zväčša nosím z chalupy sem oprať. Zanuska stojí a čaká na vyhodenie. Ktovie, či ju ešte neoprášim, ale tečie, asi nie.
Kvaka
25.03.13,19:04
Ja mám mini romo a za hodinu mám všetko opraté. Medzitým plácham( ručne:confused:) a žmýkam - momentálne ručne:confused: jak debil. Ale za hodinu a pol mám všetko popraté, vypláchané, vyžmýkané, povešané a uprataná kúpelňa. Pritom ušetrená voda a vynaložená vlastná energia. :D ( v rámci odtučňovania :D)Mini romo som mala ako prvú, to bolo rýchle pranie a v jednej vode.
pavol54
25.03.13,19:05
Ja mám mini romo a za hodinu mám všetko opraté. Medzitým plácham( ručne:confused:) a žmýkam - momentálne ručne:confused: jak debil. Ale za hodinu a pol mám všetko popraté, vypláchané, vyžmýkané, povešané a uprataná kúpelňa. Pritom ušetrená voda a vynaložená vlastná energia. :D ( v rámci odtučňovania :D) a čisté, nie ako po automatickej pračke
Kvaka
25.03.13,19:06
Ja neviem už ručne žmýkať, ak aj skúsim, sekne ma, kŕče idú do šije.
wagner
25.03.13,19:06
Niekde máme takú tému, kde sa pricapujú takéko "preklepy" ale nenašla som, tak pridám aj tu:
http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/213283-ktotu-znacku-pneumatik-new-post.html) ktotú značku pneumatik (http://www.porada.sk/t213283-ktotu-znacku-pneumatik.html)
pepsikova
25.03.13,19:08
...aj moja 13-ročná..som kukla na záručný list, v máji bude mať 13,ale odslúžené má, neúrekom!..
buchač
25.03.13,19:12
robko dnes zachranil vychod ....bol v junajted stejts v centrale jues stílu rokovat....som len zvedavy za 5 rokov ked sa podrobnosti dostanu na svetlo co vsetko nas to stalo...
....eeeee.........

Tu ide trochu aj o iné ......

Keby ukrajinec došiel miesto amíka do KE ....?
Ajajááááááj ......že koľkí by prišli o zamestnanie ???...že tých 60 - 80 % ....???
Nie sranda ....
Ale to ani nie je ešte až tak podstatné ...
Pre Úniu je ukrajinec nebezpečný tým , že skoro všetko by v podstate vyrábal doma ...
Slovensko by slúžilo len ako ten tranzit na Západ ....

Ficko dostal úlohu , zrazil opätky a hajde do Pittsburghu ..
pepsikova
25.03.13,19:16
...my sme mali kedysi dolu v suterene takú veľkú práčovňu, práčka ako pol kuchyne, nostalgicky spomínam na tie krásne soboty, keď som sa tam zavrela a do hodinky mala popraté z celého týždňa, vedľa v sušiarni povešané, kávu som popritom pila a pokecala so susedou, čo išla prať po mne...kde sú tie časy?..vedela som všetko, čo sa v dedine šuchlo, ani z domu som nemusela vyjsť...semotamo sused doniesol vínko, hrable a aj okolo baraku sa poupratovalo...dnes?..achjaj!..ešteže sa nájomníci nepomenili, ale už neviem žiadne klebety!...ale čochvíľka bude teplo, susedy sa vylodia na lavičky a zas bude svet krásny a veselý!..:Dsom spokojná aj s mojou virpúlkou, len nech jej zdravíčko slúži, lebo fčul treba na pampersky,nyje na novú práčku!..
..fajn večer vám..
pepsikova
25.03.13,19:18
a čisté, nie ako po automatickej pračke..

..no, podľa toho, ako sa o tú automatku staráš, také máš prádlo!..moje je krásne, biela je biela!..
lujza.j
25.03.13,19:21
bože ked bude do rána takto snežiť tak konec:eek:....ale možno dám 26.3. ešte nejaký ten šmyk na ručnej:D

inak zažala som vianočný stromček....ved čo je 25...ked kuknem von oknom tak čistý dezember:D
Kvaka
25.03.13,19:25
Aj my sme takú mali v suteréne, aj sme sušili v sušiarni, to bolo už dávno, obrovská práčka, veľké kade na pláchanie, žmýkačka. Voda podľa počtu osôb, skoro zadarmo...
arizona
25.03.13,19:26
toto ja nemóžem...ja len ked náhodou upútavka tak:eek:... a to ukazovali nejakých Bučkových..či ako to je tiež nejaké psycho

Ja telku pozeram strasne malo, to si radsej pustim film na PC.

Teraz som zapla ako kulisu,ovladac mam daleko, tak reku pozriem.

Ale totalny debil :rolleyes: Aj moje tyzdnove cicky maju vacsie IQ :---
wagner
25.03.13,19:26
To s tým snehom myslíte vážne? Lebo u mňa nesnehuje, teda aspoň zatiaľ nie. Ale lopata je pri dverách pripravená, keby náhodou ...:D
asedma
25.03.13,19:27
moja Zanussi tiez zatial poslucha, teda 10 rokov
asedma
25.03.13,19:28
ziadne jedlo. len vodu
trisestri
25.03.13,19:29
To s tým snehom myslíte vážne? Lebo u mňa nesnehuje, teda aspoň zatiaľ nie. Ale lopata je pri dverách pripravená, keby náhodou ...:D

sneh nemame,ale taka kosa ako na vrchole zimy,este ani v byte tak chladno nebolo
lujza.j
25.03.13,19:29
To s tým snehom myslíte vážne? Lebo u mňa nesnehuje, teda aspoň zatiaľ nie. Ale lopata je pri dverách pripravená, keby náhodou ...:D
tu normálna chujavica...aj na ceste sa to drží:eek:
wagner
25.03.13,19:31
tu normálna chujavica...aj na ceste sa to drží:eek:

Tak to neviem čo je chujavica. U nás ani nefúka, zatiaľ ani nesneží, cesty suché. Keby nebolo tak zima, tak si myslím že je jar :D
wagner
25.03.13,19:32
Teda viem čo je chujavica, ale myslím že tu to nie je.
wagner
25.03.13,19:34
sneh nemame,ale taka kosa ako na vrchole zimy,este ani v byte tak chladno nebolo

Zima je aj u nás a v byte treba prikúriť :D alebo sa sťažovať tomu, kto je za kúrenie zodpovedný. Ja kúrim v peci, takže mám také teplo, aké si spravím.
arizona
25.03.13,19:39
Ja sa tesim z nasich malickych,par dnovych 3. cicusiek. Uz len cakam, kedy podrastu a bude sa dat s nimi hrat.
Nasa "mala" cica, ktora nechodi nikdy von,ani nevieme kde nachytala :confused: Ved nebola preto ani sterilizovana...

Starsia cica a kocur su sterilizovani. Cica ziarli na malicke,trucuje len sedi sama,prve dni ani len nejedla.
Kastrovany kocur sa ujal role ocinka,bud strazi pred kosikom, alebo sa narve do kosa, kde nechapem ako sa natlacia 3 malicke cicky, ich mamina a este aj obrovsky kocur. Ale je citlivy, ani jedno mackatko nezapipne :)
Dav
25.03.13,19:42
Niekde máme takú tému, kde sa pricapujú takéko "preklepy" ale nenašla som, tak pridám aj tu:
http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/213283-ktotu-znacku-pneumatik-new-post.html) ktotú značku pneumatik (http://www.porada.sk/t213283-ktotu-znacku-pneumatik.html)
Opravila som, babička (zakladateľka témy a autorka preklepu) je psíčkarka, tak má u mňa protekciu :D
arizona
25.03.13,19:55
Ludkovia, co sa mi stalo! :eek:
Chodim na rehabilitacie, pol hodinu tam sedavam s "drotikami" pricapenymi na nohe. Aby mi usiel cas, tak si nosim maly slovnicek so slovickami a snazim sa ucenim sloviciek zabit cas.:)
Dnes na vedlajsej posteli sedela pani,asi tak 50-55 rocna a pyta sa ma: co sa ucite, slovicka? Ja ze: ano, trosku...
A ona, ze : A kde chodite, na aku skolu? Na ekonomicku, ci na gympel?:eek::eek:
Len som nechapavo pozerala, dva krat som sa spytala: prosiiiim???
Taku lichotku, ze si ma niekto pomyli so stredoskolackou som uz straaaasne davno nedostala :D
Darina1234
25.03.13,19:57
dobre padlo, že
vulxy
25.03.13,20:13
u mna tiez chujavica...cca 3 cm snehu ,lopatu na plece a pochopeeem chod....ebem nato ...az rano
arizona
25.03.13,20:14
skor sok, chi
Stanislav 1975
25.03.13,20:14
Potešilo ma, že som zvládol dnešný tažký deň, dokázal som priam zázraky, úplne že TOP veci,doslova som dneska čaroval, ale som strašne psychicky zničený z dneška, úplne že DOWN, musím sa vyspať z toho...,chcelo by to lahvinku hruštičky...
arizona
25.03.13,20:16
U nas nasnezilo do rana par centimetrov, skoro ma porazilo.Den predtym som poschovavala lopaty na sneh :mad:, ze sak uz je po snehu...
Ale cez den sa uz nastastie stratil bez stopy...dufam, ze nastalo
arizona
25.03.13,20:18
Potešilo ma, že som zvládol dnešný tažký deň, dokázal som priam zázraky, úplne že TOP veci,doslova som dneska čaroval, ale som strašne psychicky zničený z dneška, úplne že DOWN, musím sa vyspať z toho...,chcelo by to lahvinku hruštičky...
Stanko, posielam na posilnenie
http://www.oravec.prongo.sk/dizajny/imperator/other/sortiment/exkluzivne-hruskovica.jpg neboj, zmaknes to :-)
Stanislav 1975
25.03.13,20:20
Stanko, posielam na posilnenie
http://www.oravec.prongo.sk/dizajny/imperator/other/sortiment/exkluzivne-hruskovica.jpg neboj, zmaknes to :-)
thanks arizonka...:), ja viem že zvládnem, ale strašne ma to všetko psychicky unavuje, mám síce dneska 600 jurášov v kešeni, ale unavenejší som ako keby som kopal s krompáčom...
arizona
25.03.13,20:44
thanks arizonka...:), ja viem že zvládnem, ale strašne ma to všetko psychicky unavuje, mám síce dneska 600 jurášov v kešeni, ale unavenejší som ako keby som kopal s krompáčom...
Stanko, klidek!
Za tych 600 evri by si musel krompacom kopat aj dva mesiace od rana do vecera...takze to ber z tej stranky. Ponukni sa z hrusticky,neboj, unava je zachvilu prec ;)
lavanda
25.03.13,21:14
Práve som sa vrátila z muzikálu Rómeo a Júlia a som rada, že ma kamoška navnadila – bolo to ohromnééé: senzačná hudba, zaujímavá scéna, Feldekovo trefné prebásnenie, kostýmy – no...hm...niektoré trochu zvláštne, ale výborný spev a typicky skvelá Ďurovčíkova choreografia , až mi zimomriavky niekedy behali po chrbte...a tie anjelské krídla – to bol vynález:)! Vrelo odporúčam – choďte si to na Novú scénu pozrieť.
P.S. A opäť nám tu nachumelilo a centrom sa preháňajú snežné pluhy...toho roku sa jar asi konať nebude...
pavol54
25.03.13,21:58
Ja sa tesim z nasich malickych,par dnovych 3. cicusiek. Uz len cakam, kedy podrastu a bude sa dat s nimi hrat.
Nasa "mala" cica, ktora nechodi nikdy von,ani nevieme kde nachytala :confused: Ved nebola preto ani sterilizovana...

Starsia cica a kocur su sterilizovani. Cica ziarli na malicke,trucuje len sedi sama,prve dni ani len nejedla.
Kastrovany kocur sa ujal role ocinka,bud strazi pred kosikom, alebo sa narve do kosa, kde nechapem ako sa natlacia 3 malicke cicky, ich mamina a este aj obrovsky kocur. Ale je citlivy, ani jedno mackatko nezapipne :)u nás máme takú krčmu, jedna sa dušovala že to tam chytila na stoličke keď si bola dať pivo, sme si ju potom doberali že mala nosiť nohavičky.
pepsikova
26.03.13,04:27
...dobré ráno vm...prvý jarný sneh konečne prišiel aj ku mne...začal šútiť pred polnocou, veľa ho síce nie je, ale pohľad z okna na krásnu bielu a ničím nezasršpinenú prírodu je na nezaplatenie...tak do tej zimy a vetriska posielam kávu aj čajík s medom pre Macku , babku-ježibabku, bapku a všetkých,komu chutí, navarte si!..
..inak pohoda!..Staník píše, že včera bol totál down..no, tá dnešná mládež už fact nič nevydrží, neviem, že ich už zmorí aj zarábanie peňazí!...v pohodlí domova!..achjaj!..no dúfam, že sa spamatoval a všetko je oki...
..prajem vám krásny deň...
http://www.chocolate.com/dimages/product_images/14135-chocolate-bonnie-bunny_250x250.jpg
Stanislav 1975
26.03.13,04:37
O chvílku odchod- škola, školka, DAŇOVÝ ÚRAD...:eek::eek::mee:
pepsikova
26.03.13,04:41
O chvílku odchod- škola, školka, DAŇOVÝ ÚRAD...:eek::eek::mee:..

..a polhodinka so šarkanom na lúke by ti neurobila lepšiu náladu?..my sme boli už o pol šiestej!..:D
Stanislav 1975
26.03.13,04:44
..

..a polhodinka so šarkanom na lúke by ti neurobila lepšiu náladu?..my sme boli už o pol šiestej!..:D
Pepsi,takto aby si si nemyslela že nemám rád psíkov, alebo tak- ale tu máme tolko šarkanov, pomaly viac ako volks, takže ja už ich mám nad hlavu- tu má každý psa...,ja mam moje morčiatko a to mi stačí, akurát chrúme papriku...:)-posiela šarkanovi božtek...
pepsikova
26.03.13,04:58
Pepsi,takto aby si si nemyslela že nemám rád psíkov, alebo tak- ale tu máme tolko šarkanov, pomaly viac ako volks, takže ja už ich mám nad hlavu- tu má každý psa...,ja mam moje morčiatko a to mi stačí, akurát chrúme papriku...:)-posiela šarkanovi božtek.....

..no ved hej!..lenže s morčaťom nemáš tolko zážitkov!..nezožerie ti raňajky, nevynadá za teba susedovi,čo zaFčASU RáNO šKRABE SNEH S LOPATOU A ZOBUDí ťA-CHAPEš, NYJE?..nenahováram ťa, ale taká včasná vychádzka hneď ráno ti urobí dobrú náladu a už ťa nič viac nenase*rie..:D
Stanislav 1975
26.03.13,10:00
No neviem, vo štvrtok máme ísť na ďaleký východ, ale jak tak kukám von- normálne mám obavy..., ani nemám chuť nikam ísť, zasa rozbiť auto niekde zbytočne...:eek:
Stanislav 1975
26.03.13,10:04
Páči sa mi tá téma- mám inteligentné dieťa....:D, len sa Vás chcem opýtať je tu niekto taký,koho dieťa nieje inteligentné??? Však tie naše sú najkrajšie, najmúdrejšie, naj, naj, naj...
Stanislav 1975
26.03.13,10:16
u nás máme takú krčmu, jedna sa dušovala že to tam chytila na stoličke keď si bola dať pivo, sme si ju potom doberali že mala nosiť nohavičky.
Ja mám takú kolegyňu, ona chodí robiť kšefty, v sukničke a bez nohavičiek a dáva si nohu cez nohu ked jedná s klientom- má výhodu oproti mne...
Stanislav 1975
26.03.13,10:20
AKO deti sme milovali medvedie labky, zaujímavé čerstvo upečené neboli také dobré ako pár dní odležané
moja babka vždy robila medvedie tľapky- úplne že špica, TOP- a najviac som miloval ich zapíjať s kakafkom...,mňamky...
lujza.j
26.03.13,11:21
Ja mám takú kolegyňu, ona chodí robiť kšefty, v sukničke a bez nohavičiek a dáva si nohu cez nohu ked jedná s klientom- má výhodu oproti mne...

Ved nedaj si trencle a ideš.....:D.....uz nieco vymysliš,ze preco budes potrebovat gate stáhnuť....:D.....
tom_i
26.03.13,12:02
Páči sa mi tá téma- mám inteligentné dieťa....:D, len sa Vás chcem opýtať je tu niekto taký,koho dieťa nieje inteligentné??? Však tie naše sú najkrajšie, najmúdrejšie, naj, naj, naj... máme máme hlavne keď decku zavolám po jeho 12 hodinovej ceste busom po európe, ono mobil vypnutý a keď si ho konečne zapne tak je ešte urazené že čo furt otravujem, šak keby sa niečo stalo tak policajti zavolajú ach jaj
pepsikova
26.03.13,14:18
..posielam popoludňajšiu čokoládku,alebo nesku, alebo čajík, čo chcete-si navarte!..ide o ten oddych!..vonku úplne krásny jarný deň, snehová fučavica, any šarkana neny hodno vyhnať von,aj keď on by sa túlal,snoril,však sme tam dnes už boli 5x,ale furt je na tej lúke čosik nové...
..pohodu vám prajem..
lujza.j
26.03.13,14:57
tu snehuje cely den....
misoft
26.03.13,16:01
I u nás tie biele h***á padajú celý deň.
misoft
26.03.13,16:02
...a s ňou je potom "radosť" jednať.....
pavol54
26.03.13,16:36
Ja mám takú kolegyňu, ona chodí robiť kšefty, v sukničke a bez nohavičiek a dáva si nohu cez nohu ked jedná s klientom- má výhodu oproti mne... aj bonus poskytuje za uzavretú zmluvu? inak som zistil že je dobré rušiť staršie zmluvy, (pred mesiacom som zrušil aj hp aj zp, a hneď som dostal ponuku som ušetril 100 a keby som si nenechal spraviť optimal tak ušetrím viac) že by som tej mojej poisťováčke povedal že v budúcnosti mením pracovné podmienky pri uzatvráraní zmluvy?
pavol54
26.03.13,16:40
Ved nedaj si trencle a ideš.....:D.....uz nieco vymysliš,ze preco budes potrebovat gate stáhnuť....:D..... Ako že by si zobral miletička nohavice, tam sa zips sám rozopína
lujza.j
26.03.13,16:40
aj bonus poskytuje za uzavretú zmluvu?

Mysliš ako..... ze nejaku chorobu popri tom bonuse:---
lujza.j
26.03.13,16:42
Ako že by si zobral miletička nohavice, tam sa zips sám rozopína

Chlapci ja som vedela ze sa nejako vynájdete .....napriklad:D
pavol54
26.03.13,16:47
Mysliš ako..... ze nejaku chorobu popri tom bonuse:--- Nie však také osoby by nemali mať nič choré (teraz v tomto počasí maximálne rôzne cesty)
pavol54
26.03.13,16:50
Chlapci ja som vedela ze sa nejako vynájdete .....napriklad:D pri takejto gradujúcej debate mi jedna kamarátka hneď dá odpoveď" a sme zase doma"
buchač
26.03.13,18:08
Ved nedaj si trencle a ideš.....:D.....uz nieco vymysliš,ze preco budes potrebovat gate stáhnuť....:D.....

http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/030/1/f/1stvibrate_xvid1_by_foderfolneko-d5t845f.gif
pavol54
26.03.13,18:42
pepsikova
26.03.13,18:51
...ako je tu dietno dnes večer!..žiadne horalky, klobásky,ani len kožka zo slanyny tu nevisí!..to je výsledok tých diet,budú tu len samé krásne štíhle baby, len ja jediná horalková...nevadí,tak aspoň topeničku s cesnakom vám posielam a pomarančový čajík...
lavanda
26.03.13,18:58
Tu sneží od včerajšieho večera, ráno bolo opäť treba ometať auto, cesta pred blokom je ako horská dráha - treba kľučkovať pomedzi kopy snehu.
Kitty49
26.03.13,19:01
Porazí ma.Nevestu donutili v decembri podpisať zmenu PP na dobu určitú,31-ho končí ale..... môže dalej robiť na dohodu ,to znamená minimálne 2 krát týždenne dvanástky a každý deň 8 hod lebo je tolko roboty .Pýtam sa tak je robota alebo nie je.?om z toho smutná,že takto s ludmi vy.......ú
lojko
26.03.13,19:16
Porazí ma.Nevestu donutili v decembri podpisať zmenu PP na dobu určitú,31-ho končí ale..... môže dalej robiť na dohodu ,to znamená minimálne 2 krát týždenne dvanástky a každý deň 8 hod lebo je tolko roboty .Pýtam sa tak je robota alebo nie je.?om z toho smutná,že takto s ludmi vy.......ú ,,od smiechu niekto pribera iny chudne ale od roboty ???
Stanislav 1975
26.03.13,19:36
Neviem, ale dať si na 2 Ibalginy pivečko, to nebol moc dobrý nápad zrovna...:confused:
buchač
26.03.13,19:41
Neviem, ale dať si na 2 Ibalginy pivečko, to nebol moc dobrý nápad zrovna...:confused:
Chyba ...a veľká ........

Už som Ti svojho času spomenul , že bez 1/2 deci ( cca 1- 5 ) to nemá patričný efekt ....:---
Stanislav 1975
26.03.13,19:45
Chyba ...a veľká ........

Už som Ti svojho času spomenul , že bez 1/2 deci ( cca 1- 5 ) to nemá patričný efekt ....:---
:D
asedma
26.03.13,19:46
...ako je tu dietno dnes večer!..žiadne horalky, klobásky,ani len kožka zo slanyny tu nevisí!..to je výsledok tých diet,budú tu len samé krásne štíhle baby, len ja jediná horalková...nevadí,tak aspoň topeničku s cesnakom vám posielam a pomarančový čajík...

..jej pepsi dakujem, ani som dnes nevecerala, doteraz som drhla..to je hruza ako mi chlapi zasvinia v kuchyni, hlavne sb, ked vari..ja nepotrebujem ani kalanetiku, ako moja kamoska..staci mi pozvrtat sa v byte, pobehat s havinom a dam si aj horalku aj kremes a furt mam 50 kil uz veeela rokov..a mozno je to genetika :)
Stanislav 1975
26.03.13,19:52
Aby ste si nemysleli,že provokujem,to nie, to by som si nikdy nedovolil, ale vyzerá to,že SaS na 95% dopadne asi ako svojho času SOP, ANO...-budúce volby im dávam 2 %

http://www.sme.sk/c/6747329/kollar-a-krajcer-nevylucuju-odchod-z-sas-odist-ma-aj-krnac.html
Stanislav 1975
26.03.13,19:53
..jej pepsi dakujem, ani som dnes nevecerala, doteraz som drhla..to je hruza ako mi chlapi zasvinia v kuchyni, hlavne sb, ked vari..ja nepotrebujem ani kalanetiku, ako moja kamoska..staci mi pozvrtat sa v byte, pobehat s havinom a dam si aj horalku aj kremes a furt mam 50 kil uz veeela rokov..a mozno je to genetika :)
ja si tiež dlhé roky držím svoju váhu- rovných 108 kg...
buchač
26.03.13,20:00
ja si tiež dlhé roky držím svoju váhu- rovných 108 kg...
...tak málo .......???? :eek:
Stanislav 1975
26.03.13,20:08
...tak málo .......???? :eek:
ja niesom tučný, ja som fešák inak, len mám kostru pevnu, kosti ťažké...:D