trisestri
26.10.17,14:15
a modra vlada vznikla aj za spoluucasti kamosa mafianov Pavla Ruska -cista nahoda ze ho chranila ukrajinska mafia a jeho koalicny bratia Miklos a Dzurinda po krachu svojej strany skoncili ako poradcovia ukrajinskej vlady kde su podobne podozrenia o prepojeni s mafianskymi strukturami-nuz ci modry a ci cerveny furt mafiani nam vladnu alebo ich kolaboranti,len samopaly vymenili za kravaty a vypalne za realitne trhy -uf ta sicilska sa ma hodne este co ucit a nas policia este dlho hladat Cataniho
pavol54
26.10.17,13:40
a modra vlada vznikla aj za spoluucasti kamosa mafianov Pavla Ruska -cista nahoda ze ho chranila ukrajinska mafia a jeho koalicny bratia Miklos a Dzurinda po krachu svojej strany skoncili ako poradcovia ukrajinskej vlady kde su podobne podozrenia o prepojeni s mafianskymi strukturami-nuz ci modry a ci cerveny furt mafiani nam vladnu alebo ich kolaboranti,len samopaly vymenili za kravaty a vypalne za realitne trhy -uf ta sicilska sa ma hodne este co ucit a nas policia este dlho hladat Cataniho
Nie je taký plat, ktorý by vyvážil strach o vlastný život
Ing. Ľubomír Janoška
26.10.17,13:53
Ten pán Rusko, to je ten, čo na vlastnú nohu poľoval?
Tweety
26.10.17,13:56
Ten pán Rusko, to je ten, čo na vlastnú nohu poľoval?
Ten , ten ale že by bol pánom?https://www.cas.sk/clanok/612280/pavla-ruska-obvineneho-z-objednavky-vrazdy-priviezli-na-sud-pojde-vo-vazby/
Ing. Ľubomír Janoška
26.10.17,13:59
Ten pán Rusko, to je ten, čo na vlastnú nohu poľoval?
Ten , ten ale že by bol pánom?https://www.cas.sk/clanok/612280/pavla-ruska-obvineneho-z-objednavky-vrazdy-priviezli-na-sud-pojde-vo-vazby/
:confused:
Tweety
26.10.17,14:07
Samoúnos, samopostrelenie ... čo by tak mohli ešte vymyslieť...?
Nandrolon
26.10.17,15:32
Ten pán Rusko, to je ten, čo na vlastnú nohu poľoval?
Ten , ten ale že by bol pánom?https://www.cas.sk/clanok/612280/pavla-ruska-obvineneho-z-objednavky-vrazdy-priviezli-na-sud-pojde-vo-vazby/
:confused:
To posleme pod stromcek Kimovi8XX :-))))
misoft
26.10.17,18:52
Samoúnos, samopostrelenie ... čo by tak mohli ešte vymyslieť...?
Samooplodnenie, samospopolnenie.....:D:D:D
pavol54
28.10.17,03:30
Kosovo - Krym - Katalánsko: Vôľa národov versus vôľa politických garnitúr(sveta)
jar88
28.10.17,04:48
Kosovo - Krym - Katalánsko: Vôľa národov versus vôľa politických garnitúr(sveta)

A kde si nechal iluminátov, Vatikán, NVO a Bitcoin a ostatné...?:---
pavol54
28.10.17,05:50
Kosovo - Krym - Katalánsko: Vôľa národov versus vôľa politických garnitúr(sveta)

A kde si nechal iluminátov, Vatikán, NVO a Bitcoin a ostatné...?:---
Ty ynteligent, príspevok nepatril tebe, ale iným na uvažovanie. A inak kedy som ja od doby svojej registrácie spomínal tebou uvádzané inštitúcie? Ale ak ťa ich existencia máta, tak sa nám zdôver buď ťa pochopíme alebo budeš vymínuskovaný. Vraj šachové hry podporujú myslenie, nechceš vyskúšať?
buchač
28.10.17,05:57
Kosovo - Krym - Katalánsko: Vôľa národov versus vôľa politických garnitúr(sveta)

Brusel rozohral hru...nepeknú, zlú, záškodnícku....ale dobre im tak, slniečKÁRom...teraz sa to obrátilo pekne proti nim.
Už im tam (Katalánsko) chýba len zásah zvonka...taká menšia realizácia NATO, na čele so svetovým policajtom USA a jeho letectvom...
sito
28.10.17,09:29
Kosovo - Krym - Katalánsko: Vôľa národov versus vôľa politických garnitúr(sveta)

Brusel rozohral hru...nepeknú, zlú, záškodnícku....ale dobre im tak, slniečKÁRom...teraz sa to obrátilo pekne proti nim.
Už im tam (Katalánsko) chýba len zásah zvonka...taká menšia realizácia NATO, na čele so svetovým policajtom USA a jeho letectvom...

Geurnica, Barcelona? Barcelona = Geunica? Čo potom .............

https://www.youtube.com/watch?v=5TicjUDR330 ;):)
Ing. Ľubomír Janoška
28.10.17,10:06
Kosovo - Krym - Katalánsko: Vôľa národov versus vôľa politických garnitúr(sveta)
Dobre som pochopil, že hovoríš o vôli väčšiny Kataláncov?
Lebo - ak je pravdou, že zástanci zotrvania status quo hlasovali tým, že sa nezúčastnili referenda - tak necelá polovica Kataláncov je za samostatnosť a necelá polovica za zotrvanie; zvyšok neprejavil svoju vôľu.
pavol54
28.10.17,12:00
Kosovo - Krym - Katalánsko: Vôľa národov versus vôľa politických garnitúr(sveta)
Dobre som pochopil, že hovoríš o vôli väčšiny Kataláncov?
Lebo - ak je pravdou, že zástanci zotrvania status quo hlasovali tým, že sa nezúčastnili referenda - tak necelá polovica Kataláncov je za samostatnosť a necelá polovica za zotrvanie; zvyšok neprejavil svoju vôľu.
Nie, napísal som mená troch regiónov kde prebieha(la) snaha o osamostatnenie. Inak to si nemohol myslieť vážne že ten kto sa nezúčastní akýchkoľvek volieb je za zachovanie "statusu qo" to by potom aj u nás výsledky všetkých volieb boli platné len tie kde sa zúčastnila nadpolovičná väčšina.(snáď ešte z čias Mečiara)
mne išlo o niečo iné a to porovnanie úlohy národa v účasti, úlohy ozbrojených zložiek v priebehu referend, postoje medzinárodných politických garnitúr k výsledkom jednotlivých referend a čo sa nám snažia natĺcť do hláv hlásne trúby politikov
Ing. Ľubomír Janoška
28.10.17,12:31
Ak potrebuješ riešiť, čo som myslel vážne, s dôverou sa obráť na
http://www.porada.sk/t301512-logicke-klamy.html

Odhliadnuc od toho, referendum bolo v rozpore s ústavou, takže nezúčasniť sa ho bol v podstate jediný možný postup zo strany tých, ktorí s ním nesúhlasili.

PS - tým nespochybňujem "zásluhy" španielskej vlády na nespokojnosti Kataláncov, tak ako nespochybňujem nesúmerné ekonomické vzťahy, založené na jánošíkovskom prerozdeľovaní do ostatných španielskych regiónov.
pavol54
28.10.17,13:41
Ak potrebuješ riešiť, čo som myslel vážne, s dôverou sa obráť na
http://www.porada.sk/t301512-logicke-klamy.html

Odhliadnuc od toho, referendum bolo v rozpore s ústavou, takže nezúčasniť sa ho bol v podstate jediný možný postup zo strany tých, ktorí s ním nesúhlasili.

PS - tým nespochybňujem "zásluhy" španielskej vlády na nespokojnosti Kataláncov, tak ako nespochybňujem nesúmerné ekonomické vzťahy, založené na jánošíkovskom prerozdeľovaní do ostatných španielskych regiónov.
Podľa tohoto princípu ani Československo nemohlo nikdy vzniknúť, lebo ak by sa vo veľkom rakúsko-uhorsku konalo referendum, tak by nikdy nebolo úspešné, lebo by za jeho vytvorenie určite nehlasovala nadpolovičná väčšina vtedajšieho obyvateľstva (najmä ak niekto dodnes neprežul trianon), takže právo národa na sebaurčenie, by bolo definitívne, vieš kde.
Kosovo - Keď kosovskí albánci ktorí chceli samostatnosť (ozbrojené komandá, ktoré jedného času boli aj OSN uznané za teroristické) vyháňali srbov a rezali ich ako kurence, ZASIAHLA srbská armáda (tiež sa nechovala mierumilovne) pre istotu sme Srbsko humanitárne zbombardovali. Bez vyhlásenia referenda vzniklo Kosovo. Bolo medzinárodne uznané. Svetové politické špičky tlieskali.
Krym- keď si ho Ukrajina privlastnila zmenou ústavy (prestal byť autonómna republika ) ani pes neštekol. Po prevrate či puči sa rozhodli vyhlásiť referendum z cca 90% obyvateľstva 85 % bolo za samostatnosť, bez jediného výstrelu poriadkových mužíčkov (a dokonca 60% tam dislokovanej armády prešlo pod ruské velenie a mohli odísť na Ukrajinu aj s výzbrojou) tak to bola násilná anexia a svetové politické špičky to dodnes neprehltli.
Katalánsko - zo 42 % zúčastnených (ktovie koľko nešlo hlasovať kvôli samopalom polície, osobne by som tiež zo strachu že mi rozkopú gule nešiel ) 90% hlasovalo za samostatnosť. Svetové politické špičky kričia že Katalánci nemajú právo na svojbytnosť a sebaurčenie.
O akých logických klamoch?
Za socíku sme mali hlasovať na straníckej schôdzi o neprípustnosti prehlásenia charty 77 pred hlasovaním som sa spýtal "Čo je obsahom tohoto pamfletu"? Vysvetlili mi, o tom že je to zlé, rozhodli na UV a druhá vec, Nemal som sa to pýtať "lebo". Právnici majú na to dobrý výraz "komu je to na prospech"
misoft
28.10.17,14:27
Kosovo - Krym - Katalánsko: Vôľa národov versus vôľa politických garnitúr(sveta)

A kde si nechal iluminátov, Vatikán, NVO a Bitcoin a ostatné...?:---
Ty ynteligent, príspevok nepatril tebe, ale iným na uvažovanie. A inak kedy som ja od doby svojej registrácie spomínal tebou uvádzané inštitúcie? Ale ak ťa ich existencia máta, tak sa nám zdôver buď ťa pochopíme alebo budeš vymínuskovaný. Vraj šachové hry podporujú myslenie, nechceš vyskúšať?
Nie dobrý návrh si mu dal.
Pretože by si mu musel vysvetliť, čo je to sicílska obrana (zavolá mafiu zo Sicílie :D), dámsky gambit (zavolá si nejakú "dámu" :D), rošáda (začne presúvať doma škatule :D).....
misoft
28.10.17,14:29
Ak potrebuješ riešiť, čo som myslel vážne, s dôverou sa obráť na
http://www.porada.sk/t301512-logicke-klamy.html

Odhliadnuc od toho, referendum bolo v rozpore s ústavou, takže nezúčasniť sa ho bol v podstate jediný možný postup zo strany tých, ktorí s ním nesúhlasili.

PS - tým nespochybňujem "zásluhy" španielskej vlády na nespokojnosti Kataláncov, tak ako nespochybňujem nesúmerné ekonomické vzťahy, založené na jánošíkovskom prerozdeľovaní do ostatných španielskych regiónov.
Hmmmmm...... niečo podobné som kdesi v "okolí" videl.... kde to len bolo a je.... jááááááj - šak to skoro ako Slovensko.....
pavol54
28.10.17,14:40
Ak potrebuješ riešiť, čo som myslel vážne, s dôverou sa obráť na
http://www.porada.sk/t301512-logicke-klamy.html

Odhliadnuc od toho, referendum bolo v rozpore s ústavou, takže nezúčasniť sa ho bol v podstate jediný možný postup zo strany tých, ktorí s ním nesúhlasili.

PS - tým nespochybňujem "zásluhy" španielskej vlády na nespokojnosti Kataláncov, tak ako nespochybňujem nesúmerné ekonomické vzťahy, založené na jánošíkovskom prerozdeľovaní do ostatných španielskych regiónov.
Hmmmmm...... niečo podobné som kdesi v "okolí" videl.... kde to len bolo a je.... jááááááj - šak to skoro ako Slovensko.....
No vidíš ale nie len chlebom (ekonomikou) je človek živý ale aj slovom (identitou). Do rozdelenia sme boli len "čeko" na vojne pre niektorých primitívov "čobol" . Do rozpadu ZSSR boli všetci pre nás len Rusi, a aj dnes v hlavách niektorých je Uhor synonymum Maďar(každý obyvateľ uhorska bol maďar) a pod.
Ing. Ľubomír Janoška
28.10.17,14:49
@pali
Skúsme sa vrátiť k meritu. Neagitujem za ani proti, nemusíme do toho ťahať všetky problémy zmegule. Iba sa pýtam, či tvrdíš, že výsledok referenda vyjadruje vôľu väčšiny Kataláncov.
pavol54
28.10.17,15:38
@pali
Skúsme sa vrátiť k meritu. Neagitujem za ani proti, nemusíme do toho ťahať všetky problémy zmegule. Iba sa pýtam, či tvrdíš, že výsledok referenda vyjadruje vôľu väčšiny Kataláncov.
zúčastnených a ani ja, ani ty nepoznáš dôvod ich neúčasti, napríklad Kastílčania bývajúci v Katalánsku ktovie ako hlasovali alebo zamestnanci nadnárodných firiem, aj ktohovie kam sa podelo okolo 800 000 tisíc hlasovacích lístkov ktoré zbalila polícia to je tiež cca 10% platných hlasov. Lenže z tých ktoré sa im podarilo zachrániť bolo ZA cca 90%. Pozri aj u nás za socializmu hlasovalo ZA kandidátku národnej fronty pri tajných voľbách nad 90% a 95% účasti Však si vtedy tiež mohol vyjadriť vôľu. Bola to vôľa väčšiny potvrdená účasťou alebo nie? Najmä ak o tri roky pri prvých kapitalistických voľbách nezískali tieto strany ani toľko aby mohli zostaviť vládu. Nielen nesúhlas môže byť prejav neúčasti, mohli hodiť odmietavý hlas alebo chceš tvrdiť že tam neboli referendové lístky s vyjadrením záporu, tak radšej nešli?
Ing. Ľubomír Janoška
28.10.17,15:48
Asi by mi bolo trápne tú istú otázku položiť tretí krát, takže dnes pôjdem spať bez odpovede.
(Ale pre istotu, ak Ti svedomie nedá pokoj, tak otazka znela, či či tvrdíš, že výsledok referenda vyjadruje vôľu väčšiny Kataláncov. Ako v Inkognite - áno / nie.)
:)
pavol54
28.10.17,15:56
Asi by mi bolo trápne tú istú otázku položiť tretí krát, takže dnes pôjdem spať bez odpovede.
(Ale pre istotu, ak Ti svedomie nedá pokoj, tak otazka znela, či či tvrdíš, že výsledok referenda vyjadruje vôľu väčšiny Kataláncov. Ako v Inkognite - áno / nie.)
:)
súhlasím s Chmelárom ktorého som si práve prečítal. Ak si nevieš rady tak sa spýtaj ak sa dočkáš odpovedí a dokážeš rozoznať správnu od nesprávnej žiadnu radu nepotrebuješ. Tiež sa pýtam hlasoval si v socializme za kandidátov alebo nie Ak si hlasoval si podporoval socializmus ak nie bol si proti. rovnaká otázka ako tá tvoja.
Ing. Ľubomír Janoška
28.10.17,16:14
Len som chcel vedieť, či máš argumenty v prospech tvrdenia, že výsledok referenda vyjadruje vôľu väčšiny Kataláncov.
3x si sa vyhol priamej odpovedi.
taiko
29.10.17,15:10
Len som chcel vedieť, či máš argumenty v prospech tvrdenia, že výsledok referenda vyjadruje vôľu väčšiny Kataláncov.
3x si sa vyhol priamej odpovedi.
Ak sa mozem pripojit. Pavol nevravel o vacsine. Pravdou je aj to, ze vacsina je taky osemetny pojem. Ale hlavne:


mne išlo o niečo iné a to porovnanie úlohy národa v účasti, úlohy ozbrojených zložiek v priebehu referend, postoje medzinárodných politických garnitúr k výsledkom jednotlivých referend a čo sa nám snažia natĺcť do hláv hlásne trúby politikov
a mne sa to cele tiez javi ako dvojaky meter. Respektivne skor ako posuvne meradlo :)
Dobre rano vazeny posluchaci, dnes bude mat meter 93,5 cm. :)
Podla mna by Tvoje otazky zodpovedalo, keby nechali referendum prebehnut volne. (A napriklad ho potom ako protiustavne neuznat). Takto tu budu nezodpovedane otazky navzdy.
Ing. Ľubomír Janoška
30.10.17,07:49
Len som chcel vedieť, či máš argumenty v prospech tvrdenia, že výsledok referenda vyjadruje vôľu väčšiny Kataláncov.
3x si sa vyhol priamej odpovedi.
Ak sa mozem pripojit. Pavol nevravel o vacsine. Pravdou je aj to, ze vacsina je taky osemetny pojem. Ale hlavne:


mne išlo o niečo iné a to porovnanie úlohy národa v účasti, úlohy ozbrojených zložiek v priebehu referend, postoje medzinárodných politických garnitúr k výsledkom jednotlivých referend a čo sa nám snažia natĺcť do hláv hlásne trúby politikov
a mne sa to cele tiez javi ako dvojaky meter. Respektivne skor ako posuvne meradlo :)
Dobre rano vazeny posluchaci, dnes bude mat meter 93,5 cm. :)
Podla mna by Tvoje otazky zodpovedalo, keby nechali referendum prebehnut volne. (A napriklad ho potom ako protiustavne neuznat). Takto tu budu nezodpovedane otazky navzdy.
Budú tu nezodpovedné otázky navždy. Spolupodpisujem.
Dopĺňam: Pavol nehovoril o väčšine, ale o "vôli národov" (28.10.2017, 6:30). Preto som ako prvú položil otázku, či hovorí o vôli väčšiny Kataláncov?
"Vôľu národov" ako prázdnu floskulu by som rád ponechal oportunistickým vodcom, máme ich tu dosť.
jar88
30.10.17,08:53
Kosovo - Krym - Katalánsko: Vôľa národov versus vôľa politických garnitúr(sveta)

A kde si nechal iluminátov, Vatikán, NVO a Bitcoin a ostatné...?:---
Ty ynteligent, príspevok nepatril tebe, ale iným na uvažovanie. A inak kedy som ja od doby svojej registrácie spomínal tebou uvádzané inštitúcie? Ale ak ťa ich existencia máta, tak sa nám zdôver buď ťa pochopíme alebo budeš vymínuskovaný. Vraj šachové hry podporujú myslenie, nechceš vyskúšať?

Prepáč, ale akosi som si nevšimol, že si ten príspevok adresoval niekomu konkrétnemu.:)
Je mi jasné, že iluminátov a odpor k NVO otvorene nepriznáš, ale je to tliachanie o tom istom, ako o dvojitom metri.
Naviac by som sa taika rád opýtal, kto konkrétne a načo v tejto téme (o ich referende) použil "dvojaký meter".
A po druhé, ako má byť večne nezodpovedaná otázka, keď Španieli a Katalánci obzvlášť, majú v tom celkom jasno? :)
taiko
30.10.17,11:29
Len som chcel vedieť, či máš argumenty v prospech tvrdenia, že výsledok referenda vyjadruje vôľu väčšiny Kataláncov.
3x si sa vyhol priamej odpovedi.
Ak sa mozem pripojit. Pavol nevravel o vacsine. Pravdou je aj to, ze vacsina je taky osemetny pojem. Ale hlavne:


Mne išlo o niečo iné a to porovnanie úlohy národa v účasti, úlohy ozbrojených zložiek v priebehu referend, postoje medzinárodných politických garnitúr k výsledkom jednotlivých referend a čo sa nám snažia natĺcť do hláv hlásne trúby politikov
a mne sa to cele tiez javi ako dvojaky meter. Respektivne skor ako posuvne meradlo :)
Dobre rano vazeny posluchaci, dnes bude mat meter 93,5 cm. :)
Podla mna by Tvoje otazky zodpovedalo, keby nechali referendum prebehnut volne. (A napriklad ho potom ako protiustavne neuznat). Takto tu budu nezodpovedane otazky navzdy.
Budú tu nezodpovedné otázky navždy. Spolupodpisujem.
Dopĺňam: Pavol nehovoril o väčšine, ale o "vôli národov" (28.10.2017, 6:30). Preto som ako prvú položil otázku, či hovorí o vôli väčšiny Kataláncov?
"Vôľu národov" ako prázdnu floskulu by som rád ponechal oportunistickým vodcom, máme ich tu dosť.
"Vola narodov", je vpravde trosku vzletne, take leninsko/pateticke, ale podla mna sa v kontexte pavlovho prispevku dat akceptovat.
Ak som teda koncept pochopil spravne ako to, ze snazenie A, skupiny obyvatelov 1 je v pripade I. posudzovane ako alfa a v podobnom pripade II, posudzovane ako beta.
Otazkou ale je, nakolko su si pripady I a II podobne, ergo ci je rovnake posudzovanie na mieste.
Mne sa veru tie pripady vidia podobne, ergo by sa mali aj rovnako posudzovat.
sito
30.10.17,12:02
Len som chcel vedieť, či máš argumenty v prospech tvrdenia, že výsledok referenda vyjadruje vôľu väčšiny Kataláncov.
3x si sa vyhol priamej odpovedi.
Ak sa mozem pripojit. Pavol nevravel o vacsine. Pravdou je aj to, ze vacsina je taky osemetny pojem. Ale hlavne:


mne išlo o niečo iné a to porovnanie úlohy národa v účasti, úlohy ozbrojených zložiek v priebehu referend, postoje medzinárodných politických garnitúr k výsledkom jednotlivých referend a čo sa nám snažia natĺcť do hláv hlásne trúby politikov
a mne sa to cele tiez javi ako dvojaky meter. Respektivne skor ako posuvne meradlo :)
Dobre rano vazeny posluchaci, dnes bude mat meter 93,5 cm. :)
Podla mna by Tvoje otazky zodpovedalo, keby nechali referendum prebehnut volne. (A napriklad ho potom ako protiustavne neuznat). Takto tu budu nezodpovedane otazky navzdy.
Budú tu nezodpovedné otázky navždy. Spolupodpisujem.
Dopĺňam: Pavol nehovoril o väčšine, ale o "vôli národov" (28.10.2017, 6:30). Preto som ako prvú položil otázku, či hovorí o vôli väčšiny Kataláncov?
"Vôľu národov" ako prázdnu floskulu by som rád ponechal oportunistickým vodcom, máme ich tu dosť.
"Vola narodov", je vpravde trosku vzletne, take leninsko/pateticke, ale podla mna sa v kontexte pavlovho prispevku dat akceptovat.
Ak som teda koncept pochopil spravne ako to, ze snazenie A, skupiny obyvatelov 1 je v pripade I. posudzovane ako alfa a v podobnom pripade II, posudzovane ako beta.
Otazkou ale je, nakolko su si pripady I a II podobne, ergo ci je rovnake posudzovanie na mieste.
Mne sa veru tie pripady vydia podobne, ergo by sa mali aj rovnako posudzovat.

... mariška, mariška? Mariška a mariška "Mne sa veru tie pripady vydia podobne" Aže mažeš, že máš, vidíš horizont, rovinu, však máš svoju, svoju úroveň, hladinu. povznešenosť, nad ... nad ... nad ... Len stúpaj .... ;)
kukučka
30.10.17,16:41
Sito, neskúšala som, teda neviem ako pôsobí mariška, ale hádaj, čie príspevky vyzerajú písané pod jej vplyvom, taikove a či tvoje? :--- :D
misoft
30.10.17,16:44
taiko
31.10.17,05:38
Sito, neskúšala som, teda neviem ako pôsobí mariška, ale hádaj, čie príspevky vyzerajú písané pod jej vplyvom, taikove a či tvoje? :--- :D
sam by som to lepsie nenapisal :D:D:D. Len uz nechcem toho nestastneho uboheho cloveka podporovat v jeho fantazmagoriach
sito
31.10.17,07:45
Sito, neskúšala som, teda neviem ako pôsobí mariška, ale hádaj, čie príspevky vyzerajú písané pod jej vplyvom, taikove a či tvoje? :--- :D

kukučka, kukučka, vidíš vidíš. Čítať vieš, aj sitové príspevky sa dajú čítať. No nie každý ich pochopí, som si toho vedomí. sito píše s rozvahou a účelom. Nepísal som to preto, že ten mladík sa vybral do ..landie preto, aby, že tam má marišku. Účel, účel to napísané spolnilo. Hovorí sa " trafena hus zagága" A ako vidíš aj gunár zagágal. Tiež sa hovorí " jednou ranou dve muchy zabil " protivné!

Ale nie, spokojne si žite, ako prasa v žite :D:D:D

Čauko, majte sa, idem do lesa.

Čítajte, ale nemusíte, nikto vám nekáže, keď vaša hlavička to spracovať nedokáže. Vlastne dokáže, svoj názor si na vec vytvoriť.

No ja si môžem myslieť, aj povedať, že mi je na ...

Ale už ozaj, ČAUKO.
sito
31.10.17,11:05
afrikánka - Dnes 09:53 - permalink

Ach jáááj
vidíš, vidíš...z čoho ťa obvinili podaktoré hlavy?
Šak ty si iba normálny chlapec "hravý"

Nuž, vieš, Afrika je už taká, tak slovenský národ tak, tak, tak, taká. Ako pri ... vtákoch, čaká. Lídri si to hore, však šturmujú, biedu ľudu doprajú. Aj keď sa to tak nezdá? Nie, nie na porade nie som hviezda. Hovoria za nich, ich, ich skutky. Tým sa stáva porada, čo ???
sito
31.10.17,11:39
afrikánka
31.10.17,12:15
@sito
A v tom lese si už bol?! :confused: Vidím, že iba "žalovať" si stihol:D
Vybehni von, pokukaj, kerý poslanec by k čomu bol:rolleyes:
korela
31.10.17,17:32
Tak z Pirane je stalkerka.
No, prečo toto nevyužil Mečiar, netočili by to stále dokola od tej udalosti spred rozhlasu. :-)
sito
01.11.17,01:27
@sito
A v tom lese si už bol?! :confused: Vidím, že iba "žalovať" si stihol:D
Vybehni von, pokukaj, kerý poslanec by k čomu bol:rolleyes:

Hmm ... nebudeš veriť tomu, ale bol som, 3 - 5 minút od hory som. "žalovať" nie som zvyklí. Ak je treba použijem kly! Osobne, politikov nemusím. Či ľavý, či pravý vždy je to politik, ktorý si hľadá nájde s nej únik. Proste má kabát, v je podšívka. Kampaň nikomu nerobím, ale volím. Časy sa menia. ľudia, človek tiež, Nemám záruku, že keď voliť som bol, kto sa stane vôl. " Zabudol vôl, že teľaťom bol" že?
sito
01.11.17,01:31
Tak z Pirane je stalkerka.
No, prečo toto nevyužil Mečiar, netočili by to stále dokola od tej udalosti spred rozhlasu. :-)

Noo, vidíš! Nie sme si naklonení. Ale aj dohody, zhody je možné dosiahnuť, a bez zvady. :);)
pavol54
01.11.17,08:19
"Signum laudis" keď išiel Rusko ku katru tak som si spomenul na tento film, najmä ten moment keď si ho všetci vojnoví lumpi vybrali ako jediného vinného. Motto "vinník sa musí nájsť aby sme my neboli medzi vinnými"
sito
01.11.17,08:23
Noo, život je krutý, Nie každý poctivo lúpi,

Ale, vraj Božie mlyny ...;) :D
jar88
02.11.17,09:56
"Signum laudis" keď išiel Rusko ku katru tak som si spomenul na tento film, najmä ten moment keď si ho všetci vojnoví lumpi vybrali ako jediného vinného. Motto "vinník sa musí nájsť aby sme my neboli medzi vinnými"

Naozaj veľká pravda.:)
Presne toto ti umožňuje cítiť sa bez viny.:D
jar88
02.11.17,10:00
Noo, život je krutý, Nie každý poctivo lúpi,

Ale, vraj Božie mlyny ...;) :D
A k tebe je a asi aj vždy bol obzvlášť krutý.
Povedal by som, že až neľudsky krutý.
-----------------------------
To vieš, asi to robia tie Božie mlyny.
pavol54
02.11.17,10:21
"Signum laudis" keď išiel Rusko ku katru tak som si spomenul na tento film, najmä ten moment keď si ho všetci vojnoví lumpi vybrali ako jediného vinného. Motto "vinník sa musí nájsť aby sme my neboli medzi vinnými"

Naozaj veľká pravda.:)
Presne toto ti umožňuje cítiť sa bez viny.:D
Prečo? Ja nikoho neokrádam ani sa na nikom nepriživujem ani nie som podnikajúci politik tak sa do mňa nenavážaj. V konečnom dôsledku si ani nemusím kupovať odpustky za svoje špinavé činy voči chudobnejším ktorí mi odvádzajú hodnotu svojej práce
jar88
02.11.17,11:10
"Signum laudis" keď išiel Rusko ku katru tak som si spomenul na tento film, najmä ten moment keď si ho všetci vojnoví lumpi vybrali ako jediného vinného. Motto "vinník sa musí nájsť aby sme my neboli medzi vinnými"

Naozaj veľká pravda.:)
Presne toto ti umožňuje cítiť sa bez viny.:D
Prečo? Ja nikoho neokrádam ani sa na nikom nepriživujem ani nie som podnikajúci politik tak sa do mňa nenavážaj. V konečnom dôsledku si ani nemusím kupovať odpustky za svoje špinavé činy voči chudobnejším ktorí mi odvádzajú hodnotu svojej práce

Ale veď ja sa do teba nenavážam. Ja len fakty spomínam.:) No a nakoniec to aj sám o sebe píšeš, že ich neokrádaš a ani si tú hodnotu ich práce neprivlastňuješ. Oni ti ju nakoniec sami odovzdávajú.:---
Nuž keď odovzdávajú, tak odovzdávajú. Čo iné im zostáva, ako odovzdať?:D Veď skapať nechcú, nemôžu si to dovoliť. Majú deti, starých a podobne.
pavol54
02.11.17,13:24
"Signum laudis" keď išiel Rusko ku katru tak som si spomenul na tento film, najmä ten moment keď si ho všetci vojnoví lumpi vybrali ako jediného vinného. Motto "vinník sa musí nájsť aby sme my neboli medzi vinnými"

Naozaj veľká pravda.:)
Presne toto ti umožňuje cítiť sa bez viny.:D
Prečo? Ja nikoho neokrádam ani sa na nikom nepriživujem ani nie som podnikajúci politik tak sa do mňa nenavážaj. V konečnom dôsledku si ani nemusím kupovať odpustky za svoje špinavé činy voči chudobnejším ktorí mi odvádzajú hodnotu svojej práce

Ale veď ja sa do teba nenavážam. Ja len fakty spomínam.:) No a nakoniec to aj sám o sebe píšeš, že ich neokrádaš a ani si tú hodnotu ich práce neprivlastňuješ. Oni ti ju nakoniec sami odovzdávajú.:---
Nuž keď odovzdávajú, tak odovzdávajú. Čo iné im zostáva, ako odovzdať?:D Veď skapať nechcú, nemôžu si to dovoliť. Majú deti, starých a podobne.
A k veci niečo nebude? alebo si bez kontroly tak píšeš?
pavol54
07.11.17,17:50
"Nehádžte polená našim županom pod nohy" (Remišová) "Na dostavbu rýchlostných komunikácii treba uvoľniť dlhovú brzdu" (Fico) Za uvoľnenie dlhovej brzdy nezahlasujeme ani omylom" (Sulík) A teraz babo raď
misoft
08.11.17,13:22
https://2.bp.blogspot.com/-HnmO-JobqD8/WgMCmUqulbI/AAAAAAAAQ_s/5PBF6y9XBggE4LywwYYIbifKZF7xSWMYACLcBGAs/s640/v1.png
Ing. Ľubomír Janoška
08.11.17,14:27
"Nehádžte polená našim županom pod nohy" (Remišová) "Na dostavbu rýchlostných komunikácii treba uvoľniť dlhovú brzdu" (Fico) Za uvoľnenie dlhovej brzdy nezahlasujeme ani omylom" (Sulík) A teraz babo raď
Rada je jednoduchá - podstatne znížiť mieru tunelovania verejných rozpočtov.
Lebo najprv rozkradnúť a potom vykrikovať, že nie sú peniaze, to už nefunguje.
vicktor
09.11.17,07:07
Tvoja rada je spravna, ale to vykrikovanie o nedostatku penazi stale funguje.
taiko
16.11.17,19:05
Rozosmialo do popuku v jednej diskusii.
Fico = hranaty bezstavovec :D:D:D
misoft
16.11.17,19:14
Rozosmialo do popuku v jednej diskusii.
Fico = hranaty bezstavovec :D:D:D
No bisťu.... celkom dobré a vhodné pomenovanie....
kukučka
16.11.17,21:17
Bisťu, Bratislavčania, kde ste všetci? Štrajk bol dnes v Slovnafte? Nikto z vás nevie, nič nevidel? Cenzúra?
buchač
16.11.17,21:35
Bisťu, Bratislavčania, kde ste všetci? Štrajk bol dnes v Slovnafte? Nikto z vás nevie, nič nevidel? Cenzúra?

Zamestnanci bratislavskej rafinérie Slovnaft zakladajú nové odbory.
Popri tradičnom Energeticko-chemickom odborovom zväze tak vznikajú odbory Člen. Oba odborové zväzy budú súťažiť o pozíciu pri vyjednávaní kolektívnej zmluvy a o členstvo v Dozornej rade Slovnaftu. Nové odbory nedávno vznikli v automobilkách Volkswagen a PSA Peugeot Citroën.
pavol54
17.11.17,14:59
Dnes jedna zamestnankyňa vyhlásila vo firme novú súťaž "Hod zväzkom kľúčov na diaľku" :)
misoft
17.11.17,15:03
Zamestnanci bratislavskej rafinérie Slovnaft zakladajú nové odbory.
Popri tradičnom Energeticko-chemickom odborovom zväze tak vznikajú odbory Člen. Oba odborové zväzy budú súťažiť o pozíciu pri vyjednávaní kolektívnej zmluvy a o členstvo v Dozornej rade Slovnaftu. Nové odbory nedávno vznikli v automobilkách Volkswagen a PSA Peugeot Citroën.
A ak to takto pôjde ďalej..... dočkáme sa Odborového zväzu odborových zväzov...... ;)
Ing. Ľubomír Janoška
17.11.17,15:08
Zamestnanci bratislavskej rafinérie Slovnaft zakladajú nové odbory.
Popri tradičnom Energeticko-chemickom odborovom zväze tak vznikajú odbory Člen. Oba odborové zväzy budú súťažiť o pozíciu pri vyjednávaní kolektívnej zmluvy a o členstvo v Dozornej rade Slovnaftu. Nové odbory nedávno vznikli v automobilkách Volkswagen a PSA Peugeot Citroën.
A ak to takto pôjde ďalej..... dočkáme sa Odborového zväzu odborových zväzov...... ;)
Súčasný počet odborových zväzov je nepostačujúci pre všetkých kariéristov, ktorí nevedia robiť politiku :D
lujza.j
17.11.17,15:11
Bisťu, Bratislavčania, kde ste všetci? Štrajk bol dnes v Slovnafte? Nikto z vás nevie, nič nevidel? Cenzúra?
Ja len totok som videla:(....skoda,ze nie je ostro vidiet ten mega plamen....
buchač
17.11.17,15:29
Zamestnanci bratislavskej rafinérie Slovnaft zakladajú nové odbory.
Popri tradičnom Energeticko-chemickom odborovom zväze tak vznikajú odbory Člen. Oba odborové zväzy budú súťažiť o pozíciu pri vyjednávaní kolektívnej zmluvy a o členstvo v Dozornej rade Slovnaftu. Nové odbory nedávno vznikli v automobilkách Volkswagen a PSA Peugeot Citroën.
A ak to takto pôjde ďalej..... dočkáme sa Odborového zväzu odborových zväzov...... ;)
Súčasný počet odborových zväzov je nepostačujúci pre všetkých kariéristov, ktorí nevedia robiť politiku :D

Hehehehe...Krstný otec (na mene a meste teraz nezáleží) by im dal odbory....by sa posrali z tej kariéry. ;)
misoft
20.11.17,10:06
Hranatý bezstavovec (preberám označenie :D) minule v telke kričal, že posiela Kiskovi (sťa prezidentovi) faktúru na milión eur za používanie vládneho špeciálu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/448640-kiskovu-navstevu-mexika-odlozili-pre-poruchu-lietadla/
Teraz čakám, kedy mu pošle faktúru za opravu vládneho špeciálu.
Ale čo možno očakávať, keď sa ako vládny špeciál - oficiálne lietadlo aj pre prezidenta - používa lietadlo (Airbus 319), ktorý si svoje odkrútil ako bežné dopravné lietadlo pre podnikateľov z Kataru.
misoft
20.11.17,17:38
Nááááá..... birmovaný hranatý bezobratlovec teraz bude nas*atý, lebo nemá témy na svoje tlačovky a chválenie sa.... Lieková agentúra v Bratislave nebude.
https://gulas.sme.sk/upload/posts/8/10/102088/large/422f34e755d20c34960999a452cdd779.jpg
Čo mu už len zostáva? JADRO!
Takže - šup-šup, papať jabĺčka a posielať mu z nich jadierka (aby aspoň niečo v ruke mal) :---
pavol54
20.11.17,18:12
Hranatý bezstavovec (preberám označenie :D) minule v telke kričal, že posiela Kiskovi (sťa prezidentovi) faktúru na milión eur za používanie vládneho špeciálu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/448640-kiskovu-navstevu-mexika-odlozili-pre-poruchu-lietadla/
Teraz čakám, kedy mu pošle faktúru za opravu vládneho špeciálu.
Ale čo možno očakávať, keď sa ako vládny špeciál - oficiálne lietadlo aj pre prezidenta - používa lietadlo (Airbus 319), ktorý si svoje odkrútil ako bežné dopravné lietadlo pre podnikateľov z Kataru.
Omyl, on ho v otvorenom liste žiadal aby uhradil milión, ale o faktúre nepadlo ani slovo, však úrad vlády ani nemá v evidencii lietadlo tak nemôže jeho použitie účtovať. Inak správne mal niekto faktúru vystaviť a on mohol intervenovať jej uhradenie (lenže to by už zase bolo korupčné správanie v prospech vystavovateľa faktúry) Takže mi unikol zmysel tých výkrikov
misoft
20.11.17,18:13
Ale veď poznáš hranatého bezstavovca - silné rečičky, vyhrážanie, arogancia moci.... musí predsa rýpať (ako taká sviňa)...
pavol54
20.11.17,18:17
Nááááá..... birmovaný hranatý bezobratlovec teraz bude nas*atý, lebo nemá témy na svoje tlačovky a chválenie sa.... Lieková agentúra v Bratislave nebude.
https://gulas.sme.sk/upload/posts/8/10/102088/large/422f34e755d20c34960999a452cdd779.jpg
Čo mu už len zostáva? JADRO!
Takže - šup-šup, papať jabĺčka a posielať mu z nich jadierka (aby aspoň niečo v ruke mal) :---
To je vážne nie smiešne, však nejaká východná gubernia si nemá čo nárokovať nejakú centrálnu agentúru to keby sa mala uvolniť v prospech vyspelých štátov nejaká výroba banka poisťovňa či nastrčená prepravná firma to hej. tomu sa hovorí yes, yes -- no, no
misoft
20.11.17,18:20
Kua.... teraz si to trafil .... hlavičku po klinci.... šak tých 112 slovenských kamiónov s rumunskými vodičmi pod belgickým zamestnávateľom v slovenskej dcére jeho kšeftu.... to je presne to!
pavol54
20.11.17,18:33
Kua.... teraz si to trafil .... hlavičku po klinci.... šak tých 112 slovenských kamiónov s rumunskými vodičmi pod belgickým zamestnávateľom v slovenskej dcére jeho kšeftu.... to je presne to!
to je to yes,yes, ale ak tam ide náš robotník, tak brať ako budúci člen jadra rovnaký plat to je "no no"
pavol54
20.11.17,18:36
Aj s čehúňmi vybehli, nedostanú bankovú inštitúciu Nakoniec si poviem "ten Danko mal v Moskve výstižný prejav "
buchač
20.11.17,19:51
Nááááá..... birmovaný hranatý bezobratlovec teraz bude nas*atý, lebo nemá témy na svoje tlačovky a chválenie sa.... Lieková agentúra v Bratislave nebude.
Čo mu už len zostáva? JADRO!
Takže - šup-šup, papať jabĺčka a posielať mu z nich jadierka (aby aspoň niečo v ruke mal) :---

Aj Fico je malý pán na určité ...hm, nazvem argumenty.

https://docs.google.com/viewer?docex=1&url=http://g8fip1kplyr33r3krz5b97d1.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2017/09/Letter-to-Presidents-and-ED-re-LGBT-rights_29-Aug-2017.pdf?utm_source=POLITICO.EU&utm_campaign=d1ec329469-EMAIL_CAMPAIGN_2017_09_05&utm_medium=email&utm_term=0_10959edeb5-d1ec329469-190018465&utm_source=POLITICO.EU&utm_campaign=2dbdbe6bd7-EMAIL_CAMPAIGN_2017_09_07&utm_medium=email&utm_term=0_10959edeb5-2dbdbe6bd7-190018465

Prečo Amsterdam ?
Nuž predsa podľa hesla..."Rovný rovného si hľadá"...
pavol54
20.11.17,21:02
Američania majú neviditeľné lietadlá, Francúzi majú neviditeľnú fregatu, Argentínčania majú neviditeľnú ponorku- potopila sa nikto ju nemôže nájsť
Ing. Ľubomír Janoška
21.11.17,04:47
Nááááá..... birmovaný hranatý bezobratlovec teraz bude nas*atý, lebo nemá témy na svoje tlačovky a chválenie sa.... Lieková agentúra v Bratislave nebude.
https://gulas.sme.sk/upload/posts/8/10/102088/large/422f34e755d20c34960999a452cdd779.jpg
Čo mu už len zostáva? JADRO!
Takže - šup-šup, papať jabĺčka a posielať mu z nich jadierka (aby aspoň niečo v ruke mal) :---
To je vážne nie smiešne, však nejaká východná gubernia si nemá čo nárokovať nejakú centrálnu agentúru to keby sa mala uvolniť v prospech vyspelých štátov nejaká výroba banka poisťovňa či nastrčená prepravná firma to hej. tomu sa hovorí yes, yes -- no, no
To akože nie sme východná gubernia? Sme prosperúci štát ako pred vojnou, nenarušený pol storočím totality?
bjuty smis
21.11.17,06:12
Hranatý bezstavovec (preberám označenie :D) minule v telke kričal, že posiela Kiskovi (sťa prezidentovi) faktúru na milión eur za používanie vládneho špeciálu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/448640-kiskovu-navstevu-mexika-odlozili-pre-poruchu-lietadla/
Teraz čakám, kedy mu pošle faktúru za opravu vládneho špeciálu.
Ale čo možno očakávať, keď sa ako vládny špeciál - oficiálne lietadlo aj pre prezidenta - používa lietadlo (Airbus 319), ktorý si svoje odkrútil ako bežné dopravné lietadlo pre podnikateľov z Kataru.
Omyl, on ho v otvorenom liste žiadal aby uhradil milión, ale o faktúre nepadlo ani slovo, však úrad vlády ani nemá v evidencii lietadlo tak nemôže jeho použitie účtovať. Inak správne mal niekto faktúru vystaviť a on mohol intervenovať jej uhradenie (lenže to by už zase bolo korupčné správanie v prospech vystavovateľa faktúry) Takže mi unikol zmysel tých výkrikov

žiadny omyl...
presne ako píše misoft, v amoku vyblakoval, že posiela prezidentovi faktúru na milion euro....
taiko
21.11.17,06:28
Nááááá..... birmovaný hranatý bezobratlovec teraz bude nas*atý, lebo nemá témy na svoje tlačovky a chválenie sa.... Lieková agentúra v Bratislave nebude.
https://gulas.sme.sk/upload/posts/8/10/102088/large/422f34e755d20c34960999a452cdd779.jpg
Čo mu už len zostáva? JADRO!
Takže - šup-šup, papať jabĺčka a posielať mu z nich jadierka (aby aspoň niečo v ruke mal) :---
To je vážne nie smiešne, však nejaká východná gubernia si nemá čo nárokovať nejakú centrálnu agentúru to keby sa mala uvolniť v prospech vyspelých štátov nejaká výroba banka poisťovňa či nastrčená prepravná firma to hej. tomu sa hovorí yes, yes -- no, no
To akože nie sme východná gubernia? Sme prosperúci štát ako pred vojnou, nenarušený pol storočím totality?
nechapem tie historicke reakcie. To si fakt niekto na SK myslel, ze Bratislava moze v hocicom konkurovat trebars Amsterdamu ?
Hlavne ze nam vsetci ublizuju a nik nas nema rad.
pavol54
21.11.17,08:16
Nááááá..... birmovaný hranatý bezobratlovec teraz bude nas*atý, lebo nemá témy na svoje tlačovky a chválenie sa.... Lieková agentúra v Bratislave nebude.
https://gulas.sme.sk/upload/posts/8/10/102088/large/422f34e755d20c34960999a452cdd779.jpg
Čo mu už len zostáva? JADRO!
Takže - šup-šup, papať jabĺčka a posielať mu z nich jadierka (aby aspoň niečo v ruke mal) :---
To je vážne nie smiešne, však nejaká východná gubernia si nemá čo nárokovať nejakú centrálnu agentúru to keby sa mala uvolniť v prospech vyspelých štátov nejaká výroba banka poisťovňa či nastrčená prepravná firma to hej. tomu sa hovorí yes, yes -- no, no
To akože nie sme východná gubernia? Sme prosperúci štát ako pred vojnou, nenarušený pol storočím totality?
pol storočia sa tu nič neurobilo a teraz za tridsať rokov ani len elektráreň sa nedá postaviť (pardon narástli akurát dlhy štátu a občanov)
taiko
21.11.17,08:27
Nááááá..... birmovaný hranatý bezobratlovec teraz bude nas*atý, lebo nemá témy na svoje tlačovky a chválenie sa.... Lieková agentúra v Bratislave nebude.
https://gulas.sme.sk/upload/posts/8/10/102088/large/422f34e755d20c34960999a452cdd779.jpg
Čo mu už len zostáva? JADRO!
Takže - šup-šup, papať jabĺčka a posielať mu z nich jadierka (aby aspoň niečo v ruke mal) :---
To je vážne nie smiešne, však nejaká východná gubernia si nemá čo nárokovať nejakú centrálnu agentúru to keby sa mala uvolniť v prospech vyspelých štátov nejaká výroba banka poisťovňa či nastrčená prepravná firma to hej. tomu sa hovorí yes, yes -- no, no
To akože nie sme východná gubernia? Sme prosperúci štát ako pred vojnou, nenarušený pol storočím totality?
pol storočia sa tu nič neurobilo a teraz za tridsať rokov ani len elektráreň sa nedá postaviť (pardon narástli akurát dlhy štátu a občanov)
pavol. To, ze sa za socializmu vela veci postavilo, neznamena, ze Slovensko nejavi znamky gubernie a kocurkova a ze Slovensko je pripravene konkurovat, takpovediac, zapadnym krajinam, ako hostitelska krajina nejakych vyznamnych institucii. Neznamena, ze sa tak nikdy nestane, ale zatial cas nedozrel. A nemoze zato ani Europa ani Brussel.
misoft
21.11.17,08:37
Američania majú neviditeľné lietadlá, Francúzi majú neviditeľnú fregatu, Argentínčania majú neviditeľnú ponorku- potopila sa nikto ju nemôže nájsť
Pche.... to je nič.... my zase máme neviditeľnú krajinu.... nikto ju nemôže nájsť, objaví sa len vtedy, keď sa vykľuje na svetlo sveta poriadny průser - po slovensky priekak :D.... vtedy sa demaskujeme a všetci o nás vedia..... na chvíľu......
buchač
21.11.17,09:16
Nááááá..... birmovaný hranatý bezobratlovec teraz bude nas*atý, lebo nemá témy na svoje tlačovky a chválenie sa.... Lieková agentúra v Bratislave nebude.
Čo mu už len zostáva? JADRO!
Takže - šup-šup, papať jabĺčka a posielať mu z nich jadierka (aby aspoň niečo v ruke mal) :---

Aj Fico je malý pán na určité ...hm, nazvem argumenty.

https://docs.google.com/viewer?docex=1&url=http://g8fip1kplyr33r3krz5b97d1.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2017/09/Letter-to-Presidents-and-ED-re-LGBT-rights_29-Aug-2017.pdf?utm_source=POLITICO.EU&utm_campaign=d1ec329469-EMAIL_CAMPAIGN_2017_09_05&utm_medium=email&utm_term=0_10959edeb5-d1ec329469-190018465&utm_source=POLITICO.EU&utm_campaign=2dbdbe6bd7-EMAIL_CAMPAIGN_2017_09_07&utm_medium=email&utm_term=0_10959edeb5-2dbdbe6bd7-190018465

Prečo Amsterdam ?
Nuž predsa podľa hesla..."Rovný rovného si hľadá"...

Takže ešte raz ?
Blava bola vopred odsúdená na neúspech !
Gubernia, socík, matka valaga....vsio rovno....tu ide o úplne iné dôvody.
Proste tí slniečkári spolu s LBGTI si vydupali svoje. Vyššie uvedený link je petícia proti Blave...podpísala skoro tretina z 900 zamestnancov.
Tu je to v podstate oficiálne potvrdené...tak čo vlastne chceme ?
https://europa.pravda.sk/aktuality/clanok/448599-staty-urcia-nove-sidla-dvom-agenturam-eu-bratislava-ma-sancu/
Ing. Ľubomír Janoška
21.11.17,09:16
Nááááá..... birmovaný hranatý bezobratlovec teraz bude nas*atý, lebo nemá témy na svoje tlačovky a chválenie sa.... Lieková agentúra v Bratislave nebude.
https://gulas.sme.sk/upload/posts/8/10/102088/large/422f34e755d20c34960999a452cdd779.jpg
Čo mu už len zostáva? JADRO!
Takže - šup-šup, papať jabĺčka a posielať mu z nich jadierka (aby aspoň niečo v ruke mal) :---
To je vážne nie smiešne, však nejaká východná gubernia si nemá čo nárokovať nejakú centrálnu agentúru to keby sa mala uvolniť v prospech vyspelých štátov nejaká výroba banka poisťovňa či nastrčená prepravná firma to hej. tomu sa hovorí yes, yes -- no, no
To akože nie sme východná gubernia? Sme prosperúci štát ako pred vojnou, nenarušený pol storočím totality?
pol storočia sa tu nič neurobilo a teraz za tridsať rokov ani len elektráreň sa nedá postaviť (pardon narástli akurát dlhy štátu a občanov)

Pol storočia sa tu nič neurobilo?
Komunisti nikoho neokradli a nikoho nepopravili?
vicktor
21.11.17,10:18
... zatial cas nedozrel. A nemoze zato ani Europa ani Brussel.
Ale moze - stale sme pre nich nizsia kategoria.
pavol54
21.11.17,10:40
Nááááá..... birmovaný hranatý bezobratlovec teraz bude nas*atý, lebo nemá témy na svoje tlačovky a chválenie sa.... Lieková agentúra v Bratislave nebude.
https://gulas.sme.sk/upload/posts/8/10/102088/large/422f34e755d20c34960999a452cdd779.jpg
Čo mu už len zostáva? JADRO!
Takže - šup-šup, papať jabĺčka a posielať mu z nich jadierka (aby aspoň niečo v ruke mal) :---
To je vážne nie smiešne, však nejaká východná gubernia si nemá čo nárokovať nejakú centrálnu agentúru to keby sa mala uvolniť v prospech vyspelých štátov nejaká výroba banka poisťovňa či nastrčená prepravná firma to hej. tomu sa hovorí yes, yes -- no, no
To akože nie sme východná gubernia? Sme prosperúci štát ako pred vojnou, nenarušený pol storočím totality?
pol storočia sa tu nič neurobilo a teraz za tridsať rokov ani len elektráreň sa nedá postaviť (pardon narástli akurát dlhy štátu a občanov)
pavol. To, ze sa za socializmu vela veci postavilo, neznamena, ze Slovensko nejavi znamky gubernie a kocurkova a ze Slovensko je pripravene konkurovat, takpovediac, zapadnym krajinam, ako hostitelska krajina nejakych vyznamnych institucii. Neznamena, ze sa tak nikdy nestane, ale zatial cas nedozrel. A nemoze zato ani Europa ani Brussel.
tak poď domov to tu pozdvihnúť ak všetci odídu a ostanú tu len rumunskí vodiči kamiónov tak ten čas nikdy nedozrie
misoft
21.11.17,11:04
V Bruseli majú veľkú mapu - na mieste Slovenska je napísané Hic sunt ovium :D:D:D (Tu sú ovce)
pavol54
21.11.17,11:35
V Bruseli majú veľkú mapu - na mieste Slovenska je napísané Hic sunt ovium :D:D:D (Tu sú ovce)
Inak povedané untermensch
Ing. Ľubomír Janoška
21.11.17,12:22
V Bruseli majú veľkú mapu - na mieste Slovenska je napísané Hic sunt ovium :D:D:D (Tu sú ovce)
Inak povedané untermensch
... ako hovorieval starý Marx
pavol54
21.11.17,12:35
V Bruseli majú veľkú mapu - na mieste Slovenska je napísané Hic sunt ovium :D:D:D (Tu sú ovce)
Inak povedané untermensch
... ako hovorieval starý Marx
Ty si určite mal zo spoločenských vied jednotky, keď ovládaš tieto výroky a dokážeš citovať dielo?
wikina ho vôbec nespomína, ale v súvislosti s týmto pojmom uvádza iné mená najmä z medzivojnového obdobia.
Ing. Ľubomír Janoška
21.11.17,14:00
V Bruseli majú veľkú mapu - na mieste Slovenska je napísané Hic sunt ovium :D:D:D (Tu sú ovce)
Inak povedané untermensch
... ako hovorieval starý Marx
Ty si určite mal zo spoločenských vied jednotky, keď ovládaš tieto výroky a dokážeš citovať dielo?
wikina ho vôbec nespomína, ale v súvislosti s týmto pojmom uvádza iné mená najmä z medzivojnového obdobia.

:D :D :D

Keby sa ukázalo, že Marx a Engels boli nemeckí nacionalisti,
že neznášali panslavizmus,
že neznášali Rusov,
že Lenin odignoroval podstatnú časť ich učenia,
čo by zostalo komunistom ako základ marxisticko-leninskej filozofie?

Mimochodom, z mafie som mal za 1.

Treba trošku čítať aj v iných jazykoch a a nielen to, čo píšu komunisti, ale aj čo píšu historici

:D :D :D
pavol54
21.11.17,14:13
V Bruseli majú veľkú mapu - na mieste Slovenska je napísané Hic sunt ovium :D:D:D (Tu sú ovce)
Inak povedané untermensch
... ako hovorieval starý Marx
Ty si určite mal zo spoločenských vied jednotky, keď ovládaš tieto výroky a dokážeš citovať dielo?
wikina ho vôbec nespomína, ale v súvislosti s týmto pojmom uvádza iné mená najmä z medzivojnového obdobia.

:D :D :D

Keby sa ukázalo, že Marx a Engels boli nemeckí nacionalisti,
že neznášali panslavizmus,
že neznášali Rusov,
že Lenin odignoroval podstatnú časť ich učenia,
čo by zostalo komunistom ako základ marxisticko-leninskej filozofie?

Mimochodom, z mafie som mal za 1.

Treba trošku čítať aj v iných jazykoch a a nielen to, čo píšu komunisti, ale aj čo píšu historici

:D :D :D
A preto že boli nacionalisti založili internacionálu, žil väčšinu svojho života v Anglicku kde sa aj narodil To že sa pohyboval medzi Anglickom Nemeckom a Francúzskom neznamená že bol Nemec, mohol byť aj Laponec
Ing. Ľubomír Janoška
21.11.17,15:05
V Bruseli majú veľkú mapu - na mieste Slovenska je napísané Hic sunt ovium :D:D:D (Tu sú ovce)
Inak povedané untermensch
... ako hovorieval starý Marx
Ty si určite mal zo spoločenských vied jednotky, keď ovládaš tieto výroky a dokážeš citovať dielo?
wikina ho vôbec nespomína, ale v súvislosti s týmto pojmom uvádza iné mená najmä z medzivojnového obdobia.

:D :D :D

Keby sa ukázalo, že Marx a Engels boli nemeckí nacionalisti,
že neznášali panslavizmus,
že neznášali Rusov,
že Lenin odignoroval podstatnú časť ich učenia,
čo by zostalo komunistom ako základ marxisticko-leninskej filozofie?

Mimochodom, z mafie som mal za 1.

Treba trošku čítať aj v iných jazykoch a a nielen to, čo píšu komunisti, ale aj čo píšu historici

:D :D :D
A preto že boli nacionalisti založili internacionálu, žil väčšinu svojho života v Anglicku kde sa aj narodil To že sa pohyboval medzi Anglickom Nemeckom a Francúzskom neznamená že bol Nemec, mohol byť aj Laponec
a vieš, čo zazlieval Maďarom?
(týka sa to Slovákov)
pavol54
21.11.17,16:47
V Bruseli majú veľkú mapu - na mieste Slovenska je napísané Hic sunt ovium :D:D:D (Tu sú ovce)
Inak povedané untermensch
... ako hovorieval starý Marx
Ty si určite mal zo spoločenských vied jednotky, keď ovládaš tieto výroky a dokážeš citovať dielo?
wikina ho vôbec nespomína, ale v súvislosti s týmto pojmom uvádza iné mená najmä z medzivojnového obdobia.

:D :D :D

Keby sa ukázalo, že Marx a Engels boli nemeckí nacionalisti,
že neznášali panslavizmus,
že neznášali Rusov,
že Lenin odignoroval podstatnú časť ich učenia,
čo by zostalo komunistom ako základ marxisticko-leninskej filozofie?

Mimochodom, z mafie som mal za 1.

Treba trošku čítať aj v iných jazykoch a a nielen to, čo píšu komunisti, ale aj čo píšu historici

:D :D :D
A preto že boli nacionalisti založili internacionálu, žil väčšinu svojho života v Anglicku kde sa aj narodil To že sa pohyboval medzi Anglickom Nemeckom a Francúzskom neznamená že bol Nemec, mohol byť aj Laponec
a vieš, čo zazlieval Maďarom?
(týka sa to Slovákov)

aha tam označil Slovákov za untermensch? to som si myslel že tento pojem vymyslel Stodard ako protipól Nietzeho pojmu "ubermensch" a upravil Rosenberg. Ale čo už. Len či to nebude propagandistická kačica ako anexia Krymu
Ing. Ľubomír Janoška
21.11.17,17:20
Kačica nebude :(
- bol nacionalistom,
- bol antisemitom,
- neznášal Slovanov, najviac Rusov,
- Maďarom zazlieval, že si nepodrobili Slovákov.

Najviac sa dozvieš z listov, ktoré si písali s Engelsom, ale veľa publikoval aj v novinách a časopisoch.

PS - a keď už sme pri tom Kryme, tak písal aj o krymských Židoch.
taiko
21.11.17,17:40
... zatial cas nedozrel. A nemoze zato ani Europa ani Brussel.
Ale moze - stale sme pre nich nizsia kategoria.
Pravda je. Sme. Ale opravnene a vlastnou vinou.
pavol54
21.11.17,17:49
... zatial cas nedozrel. A nemoze zato ani Europa ani Brussel.
Ale moze - stale sme pre nich nizsia kategoria.
Pravda je. Sme. Ale opravnene a vlastnou vinou.
ak vlastnou, potom každého z nás, teda aj mojou?
taiko
21.11.17,19:40
... zatial cas nedozrel. A nemoze zato ani Europa ani Brussel.
Ale moze - stale sme pre nich nizsia kategoria.
Pravda je. Sme. Ale opravnene a vlastnou vinou.
ak vlastnou, potom každého z nás, teda aj mojou?
Ak sa pokladas za sucast slovenskeho naroda, tak sa obavam, ze aj Tvojou :)
pavol54
21.11.17,20:00
... zatial cas nedozrel. A nemoze zato ani Europa ani Brussel.
Ale moze - stale sme pre nich nizsia kategoria.
Pravda je. Sme. Ale opravnene a vlastnou vinou.
ak vlastnou, potom každého z nás, teda aj mojou?
Ak sa pokladas za sucast slovenskeho naroda, tak sa obavam, ze aj Tvojou :)
škoda že školné sa platí len v anglicku, veľa ľudí by doma prdelo bez vzdelania
taiko
21.11.17,20:04
... zatial cas nedozrel. A nemoze zato ani Europa ani Brussel.
Ale moze - stale sme pre nich nizsia kategoria.
Pravda je. Sme. Ale opravnene a vlastnou vinou.
ak vlastnou, potom každého z nás, teda aj mojou?
Ak sa pokladas za sucast slovenskeho naroda, tak sa obavam, ze aj Tvojou :)
škoda že školné sa platí len v anglicku, veľa ľudí by doma prdelo bez vzdelania
naaa a tomu dako nerozumiem ci ki fras :)
buchač
21.11.17,20:08
... zatial cas nedozrel. A nemoze zato ani Europa ani Brussel.
Ale moze - stale sme pre nich nizsia kategoria.
Pravda je. Sme. Ale opravnene a vlastnou vinou.
ak vlastnou, potom každého z nás, teda aj mojou?
Ak sa pokladas za sucast slovenskeho naroda, tak sa obavam, ze aj Tvojou :)
škoda že školné sa platí len v anglicku, veľa ľudí by doma prdelo bez vzdelania

Ešte by som rád vedieť tú oprávnenú a vlastnú vinu...a kto je za ňu zodpovedný.
-------------------------
Roky vravím, že by sa malo platiť.
-------------------------
Keď sa Slovák preč do sveta uberal

1.
Keď sa Slovák preč do sveta uberal,
na kopečku, na Machnáči zavolal,
[:zavolal on na kopečku zo dvakrát:
zbohom, otec, zbohom, mati, sestra, brat.:]

2.
Povedz mi ty, môj Machnáču vysoký,
či ťa ešte uzriem o dva, tri roky,
[:či mi budú živí ešte otec, mať,
či ma bude moja milá spomínať.:]

3.
A ty naša, zem slovenská, taká si,
už na teba prichádzajú zlé časy,
[:tvoje deti po svete sa túlajú
a na teba, zem slovenská, nedbajú.:]
pavol54
22.11.17,04:07
... zatial cas nedozrel. A nemoze zato ani Europa ani Brussel.
Ale moze - stale sme pre nich nizsia kategoria.
Pravda je. Sme. Ale opravnene a vlastnou vinou.
ak vlastnou, potom každého z nás, teda aj mojou?
Ak sa pokladas za sucast slovenskeho naroda, tak sa obavam, ze aj Tvojou :)
škoda že školné sa platí len v anglicku, veľa ľudí by doma prdelo bez vzdelania
naaa a tomu dako nerozumiem ci ki fras :)
že by si u mňa kopal v lete papriku a nebol by si s rozumami za peniaze nás sprostých chytrý kdesi za horami a dolami
taiko
22.11.17,06:44
... zatial cas nedozrel. A nemoze zato ani Europa ani Brussel.
Ale moze - stale sme pre nich nizsia kategoria.
Pravda je. Sme. Ale opravnene a vlastnou vinou.
ak vlastnou, potom každého z nás, teda aj mojou?
Ak sa pokladas za sucast slovenskeho naroda, tak sa obavam, ze aj Tvojou :)
škoda že školné sa platí len v anglicku, veľa ľudí by doma prdelo bez vzdelania
naaa a tomu dako nerozumiem ci ki fras :)
že by si u mňa kopal v lete papriku a nebol by si s rozumami za peniaze nás sprostých chytrý kdesi za horami a dolami
pavol, ale no tak. Ja som nikde nepisal, ze na Slovensku ste sprosti. Kladiem doraz na "sme" . Stale pisem o nas, nie o vas. Vies prvym krokom k vyrieseniu akehokolvek problemu je, si pritomnost problemu priznat. Pokladam sa za prislusnika Slovenskeho naroda, to mi vsak nemoze branit vidiet skutocnost. ;) Ze sme naozaj holubici narod, ktory sa furt stazuje, brbla a nadava a za vsetko zle vini vsetkych moznych nepriatelov, nevidiac, ze si je sam sebe najvacsim nepriatelom.
Ty by si sa chcel prestahovat do mesta bez infrastruktury, s problemom s dopravou, bez sportovisk, do statu kde premier byva v byte podvodnika, kde prezident povie premierke "uhnite". Kde generalny prokurator kryje zlociny. Kde mafian, taha snurky vo vlade ? Kde nie su su dialnice a kde sa ides vo vlaku dogrcat? Kde sa prezident poklada akoby za clena strany ? Kde korupcia a rozkradanie je priamo riadena vladou ? Ja teda nie. A to sa nestazujem, len konstatujem.

A kto za to vsetko vyssie menovane moze? Snad rolnik z Myanmar-ska ? Ci pumpar z Venezuely ?

No a to s tym vzdelanim som to tu uz raz jednemu vysvetloval. Nebudem urazat Teba ani seba, aby som Ti to vysvetloval znovu. A nebudeme sa hadam znizovat k osobnym utokom. Na to su tu ini fajnsmekri.
pavol54
22.11.17,08:18
... zatial cas nedozrel. A nemoze zato ani Europa ani Brussel.
Ale moze - stale sme pre nich nizsia kategoria.
Pravda je. Sme. Ale opravnene a vlastnou vinou.
ak vlastnou, potom každého z nás, teda aj mojou?
Ak sa pokladas za sucast slovenskeho naroda, tak sa obavam, ze aj Tvojou :)
škoda že školné sa platí len v anglicku, veľa ľudí by doma prdelo bez vzdelania
naaa a tomu dako nerozumiem ci ki fras :)
že by si u mňa kopal v lete papriku a nebol by si s rozumami za peniaze nás sprostých chytrý kdesi za horami a dolami
pavol, ale no tak. Ja som nikde nepisal, ze na Slovensku ste sprosti. Kladiem doraz na "sme" . Stale pisem o nas, nie o vas. Vies prvym krokom k vyrieseniu akehokolvek problemu je, si pritomnost problemu priznat. Pokladam sa za prislusnika Slovenskeho naroda, to mi vsak nemoze branit vidiet skutocnost. ;) Ze sme naozaj holubici narod, ktory sa furt stazuje, brbla a nadava a za vsetko zle vini vsetkych moznych nepriatelov, nevidiac, ze si je sam sebe najvacsim nepriatelom.
Ty by si sa chcel prestahovat do mesta bez infrastruktury, s problemom s dopravou, bez sportovisk, do statu kde premier byva v byte podvodnika, kde prezident povie premierke "uhnite". Kde generalny prokurator kryje zlociny. Kde mafian, taha snurky vo vlade ? Kde nie su su dialnice a kde sa ides vo vlaku dogrcat? Kde sa prezident poklada akoby za clena strany ? Kde korupcia a rozkradanie je priamo riadena vladou ? Ja teda nie. A to sa nestazujem, len konstatujem.

A kto za to vsetko vyssie menovane moze? Snad rolnik z Myanmar-ska ? Ci pumpar z Venezuely ?

No a to s tym vzdelanim som to tu uz raz jednemu vysvetloval. Nebudem urazat Teba ani seba, aby som Ti to vysvetloval znovu. A nebudeme sa hadam znizovat k osobnym utokom. Na to su tu ini fajnsmekri.
Máš pravdu národ sa vždy nechá osprostiť takými čo keď sú pri moci ho okradnú (buď ho pripravia o hotový majetok alebo rozdajú dane - inak by ma zaujímali tie veľkolepé výsledky NAKY kde sú tie rozkradnuté dane čo sa jej podarilo odhaliť aby tu niekto netvrdil že nadávam len na tých čo nás okradli o zlaté vajcia štátu)
taiko
22.11.17,08:23
Máš pravdu národ sa vždy nechá osprostiť takými čo keď sú pri moci ho okradnú (buď ho pripravia o hotový majetok alebo rozdajú dane - inak by ma zaujímali tie veľkolepé výsledky NAKY kde sú tie rozkradnuté dane čo sa jej podarilo odhaliť aby tu niekto netvrdil že nadávam len na tých čo nás okradli o zlaté vajcia štátu)
ziadne nebudu ako vzdy. Vieme to my a vedia to aj vo svete. A presne preto som pisal, ze este pre nas cas nedozrel.
jar88
22.11.17,09:30
tak poď domov to tu pozdvihnúť ak všetci odídu a ostanú tu len rumunskí vodiči kamiónov tak ten čas nikdy nedozrie

Ako to tu čítam, pavol54, pomaly nám tu dozrievaš do parlamentu.
Už by si mohol nechať motyku motykou a začať sa zaujímať o svoju cestu do vlády. Tam ľahšie svoj národ pozdvihneš.:)
jar88
22.11.17,09:40
Máš pravdu národ sa vždy nechá osprostiť takými čo keď sú pri moci ho okradnú (buď ho pripravia o hotový majetok alebo rozdajú dane - inak by ma zaujímali tie veľkolepé výsledky NAKY kde sú tie rozkradnuté dane čo sa jej podarilo odhaliť aby tu niekto netvrdil že nadávam len na tých čo nás okradli o zlaté vajcia štátu)
ziadne nebudu ako vzdy. Vieme to my a vedia to aj vo svete. A presne preto som pisal, ze este pre nas cas nedozrel.

A už ani nedozreje.:---
Čas nezreje, čas uteká a zdá sa, že už utiekol aj tejto našej najmladšej generácii. Myslím generáciu dnešných tridsiatnikov až štyridsiatnikov.;)
taiko
22.11.17,14:32
Máš pravdu národ sa vždy nechá osprostiť takými čo keď sú pri moci ho okradnú (buď ho pripravia o hotový majetok alebo rozdajú dane - inak by ma zaujímali tie veľkolepé výsledky NAKY kde sú tie rozkradnuté dane čo sa jej podarilo odhaliť aby tu niekto netvrdil že nadávam len na tých čo nás okradli o zlaté vajcia štátu)
ziadne nebudu ako vzdy. Vieme to my a vedia to aj vo svete. A presne preto som pisal, ze este pre nas cas nedozrel.

A už ani nedozreje.:---
Čas nezreje, čas uteká a zdá sa, že už utiekol aj tejto našej najmladšej generácii. Myslím generáciu dnešných tridsiatnikov až štyridsiatnikov.;)
To je pravda, tridsiatnici až štyridsiatnici temnu stranu sily este doma videli, ale mozno ju uz nebudu svojim detom ukazovat. A navyse tie deti sa uz poobzeraju aj inde nez na SK
buchač
22.11.17,15:49
pavol54
22.11.17,17:44
Vpred ku svetlejším a " ružovým " zajtrajškom....

https://stredoevropan.cz/2017/11/22/spojene-staty-poslou-madarskym-nevladnim-mediim-700-tisic-dolaru-na-propagandu/
keď to nevyjde podľa plánu, tak tam určite niektorý politológ nájde ruskú stopu, dokonca nezdarený pokus o prevrat
buchač
22.11.17,17:50
Vpred ku svetlejším a " ružovým " zajtrajškom....

https://stredoevropan.cz/2017/11/22/spojene-staty-poslou-madarskym-nevladnim-mediim-700-tisic-dolaru-na-propagandu/
keď to nevyjde podľa plánu, tak tam určite niektorý politológ nájde ruskú stopu, dokonca nezdarený pokus o prevrat

Na Slovensku najznámejší "politológovia" sú Hríb a Havran.
Na Porade je to "bubon" a "XX"...
Vidia, čo nie je vidieť ... a nechcú vidieť, čo je viditeľné.
pavol54
22.11.17,17:55
Vpred ku svetlejším a " ružovým " zajtrajškom....

https://stredoevropan.cz/2017/11/22/spojene-staty-poslou-madarskym-nevladnim-mediim-700-tisic-dolaru-na-propagandu/
keď to nevyjde podľa plánu, tak tam určite niektorý politológ nájde ruskú stopu, dokonca nezdarený pokus o prevrat

Na Slovensku najznámejší "politológovia" sú Hríb a Havran.
Na Porade je to "bubon" a "XX"...
Vidia, čo nie je vidieť ... a nechcú vidieť, čo je viditeľné.
Aj Duleba je "dobrý" len nikdy nevieš ktorým okom hľadí na kameru a ktorým niekomu do vrecka (asi hľadá honorár)
pavol54
23.11.17,06:06
tak poď domov to tu pozdvihnúť ak všetci odídu a ostanú tu len rumunskí vodiči kamiónov tak ten čas nikdy nedozrie

Ako to tu čítam, pavol54, pomaly nám tu dozrievaš do parlamentu.
Už by si mohol nechať motyku motykou a začať sa zaujímať o svoju cestu do vlády. Tam ľahšie svoj národ pozdvihneš.:)
Ak nemáš nič k veci tak tie invektívy si nechaj pre svojich potomkov
Ing. Ľubomír Janoška
23.11.17,06:35
Vpred ku svetlejším a " ružovým " zajtrajškom....

https://stredoevropan.cz/2017/11/22/spojene-staty-poslou-madarskym-nevladnim-mediim-700-tisic-dolaru-na-propagandu/
keď to nevyjde podľa plánu, tak tam určite niektorý politológ nájde ruskú stopu, dokonca nezdarený pokus o prevrat
Najhoršie je, keď ruskú stopu nájde historik a zmapuje, ako sa za posledné stáročia menili ruské hranice.
taiko
23.11.17,06:37
Vpred ku svetlejším a " ružovým " zajtrajškom....

https://stredoevropan.cz/2017/11/22/spojene-staty-poslou-madarskym-nevladnim-mediim-700-tisic-dolaru-na-propagandu/
keď to nevyjde podľa plánu, tak tam určite niektorý politológ nájde ruskú stopu, dokonca nezdarený pokus o prevrat
Najhoršie je, keď ruskú stopu nájde historik a zmapuje, ako sa za posledné stáročia menili ruské hranice.
podla mna su ruski imperialisti rovnaki ako vsetci ostatni imperialisti, len s tym rozdielom, ze skocili od nevolnictva k socializmu, co ich robi aspon pre mna omnoho nebezpecnejsimi.
buchač
23.11.17,06:47
Vpred ku svetlejším a " ružovým " zajtrajškom....

https://stredoevropan.cz/2017/11/22/spojene-staty-poslou-madarskym-nevladnim-mediim-700-tisic-dolaru-na-propagandu/
keď to nevyjde podľa plánu, tak tam určite niektorý politológ nájde ruskú stopu, dokonca nezdarený pokus o prevrat
Najhoršie je, keď ruskú stopu nájde historik a zmapuje, ako sa za posledné stáročia menili ruské hranice.


" Aký je najlepší dôkaz o tom, že zem je guľatá ?
Po 89-tom sme sa vysrali na Východ a hovno prišlo zo Západu ..."
misoft
23.11.17,08:18
Pche.... Predtým ho*no z východu, teraz zo západu, z juhu, zo severu, ale najčastejšie zvrchu..... od našich vrchných....
Ing. Ľubomír Janoška
23.11.17,08:52
Vpred ku svetlejším a " ružovým " zajtrajškom....

https://stredoevropan.cz/2017/11/22/spojene-staty-poslou-madarskym-nevladnim-mediim-700-tisic-dolaru-na-propagandu/
keď to nevyjde podľa plánu, tak tam určite niektorý politológ nájde ruskú stopu, dokonca nezdarený pokus o prevrat
Najhoršie je, keď ruskú stopu nájde historik a zmapuje, ako sa za posledné stáročia menili ruské hranice.
podla mna su ruski imperialisti rovnaki ako vsetci ostatni imperialisti, len s tym rozdielom, ze skocili od nevolnictva k socializmu, co ich robi aspon pre mna omnoho nebezpecnejsimi.
Ruskí imperialisti sú hlavne bližšie než ostatní.
taiko
23.11.17,12:52
Vpred ku svetlejším a " ružovým " zajtrajškom....

https://stredoevropan.cz/2017/11/22/spojene-staty-poslou-madarskym-nevladnim-mediim-700-tisic-dolaru-na-propagandu/
keď to nevyjde podľa plánu, tak tam určite niektorý politológ nájde ruskú stopu, dokonca nezdarený pokus o prevrat
Najhoršie je, keď ruskú stopu nájde historik a zmapuje, ako sa za posledné stáročia menili ruské hranice.
podla mna su ruski imperialisti rovnaki ako vsetci ostatni imperialisti, len s tym rozdielom, ze skocili od nevolnictva k socializmu, co ich robi aspon pre mna omnoho nebezpecnejsimi.
Ruskí imperialisti sú hlavne bližšie než ostatní.
tak je, ale stale je pre niektorych blizsia kosela ako kabat :) Stale by sa chceli vratit do lona Maticky Rusi.
buchač
23.11.17,14:44
buchač
23.11.17,14:58
Václav Klaus ml.
1 h ·

Víte, co se děje v Bruselu?
Hlasování o schématu Dublin 4 v Evropském parlamentu.
Bude znamenat definitivní ukončení suverenity členských zemí EU. Přestanou mít sebemenší právo rozhodovat o tom, kdo bude žít na jejich území.
Ukončí spory o povinné kvóty migrantů pro jednotlivé země, bude znamenat automatismus v určování, kolik migrantů do té které členské země EU přijde.

Zkusím otevřít debatu v českém parlamentu, hned jak skončí ustavující schůze.
https://www.facebook.com/vaclavklausml/

==============================
Rusi tu síce boli...kto pamätá, ten vie, že ich prítomnosť bežného jedinca nejak neovplyvnila.

No ak prejde hlasovanie (čo rozhodne Áno), tak zbohom rodina.
To ani len Fico si neprdne, skôr opätky zrazí.
Bude ešte veľa srandy v tej EU....ej kuwa, veru bude.
pavol54
23.11.17,15:21
Václav Klaus ml.
1 h ·

Víte, co se děje v Bruselu?
Hlasování o schématu Dublin 4 v Evropském parlamentu.
Bude znamenat definitivní ukončení suverenity členských zemí EU. Přestanou mít sebemenší právo rozhodovat o tom, kdo bude žít na jejich území.
Ukončí spory o povinné kvóty migrantů pro jednotlivé země, bude znamenat automatismus v určování, kolik migrantů do té které členské země EU přijde.

Zkusím otevřít debatu v českém parlamentu, hned jak skončí ustavující schůze.
https://www.facebook.com/vaclavklausml/

==============================
Rusi tu síce boli...kto pamätá, ten vie, že ich prítomnosť bežného jedinca nejak neovplyvnila.

No ak prejde hlasovanie (čo rozhodne Áno), tak zbohom rodina.
To ani len Fico si neprdne, skôr opätky zrazí.
Bude ešte veľa srandy v tej EU....ej kuwa, veru bude.
Vždy bude rozhodovať ten čo má na teritóriu majetok a tým čo ho nemajú treba vytvoriť zdanie že rozhodujú, Takže ako majetok patrí cudziemu kapitálu, tak rozhodujú cudzie politické strany čo sa bude diať. Zavolá mackain a bude vyriešené, ako pri plyne.
Nandrolon
23.11.17,15:49
Chlapi, za tie vyrazy bude Kukucka velmi nerada!
:-)
buchač
23.11.17,16:08
Chlapi, za tie vyrazy bude Kukucka velmi nerada!
:-)
Dlab na výrazy...to moje kua je to najmenšie zlo, čo sa môže udiať.
V súvislosti s určitými informáciami, skutočnosťami, etc...? To by som použil iné výrazy...ešte aj Google by sa červenal...kukučka by sa hanbila a korela by si šmarila mašľu.

Vieš, čo ma ale zaráža na tejto Porade ?
Každý sa tvári, ako keby sa nič nedialo, nič sa nebude diať...maximálne sa bude zdieľať a plakať nad príspevkami od majiteľov psov, či mačiek...prípadne prispievať na tie všeliaké nadácie, lebo čas Vianoc.....kuwa, šak to je útok na city, bezcharakterné niekedy, čo sa deje.

Zatiaľ sú utečenci v záchytných centrách, odkiaľ putujú inde.
No ďalšia vlna imigrantov, ekonomických imigrantov si už nebudú môcť vyberať, kde skončia. Následne z tej frustrácie, že skončili niekde v zaprdenom Slovensku, si ju budú vybíjať (a to niektorí doslovne) na všetkom možnom. Kriminalita porastie o pekných pár %%%...
bjuty smis
23.11.17,16:35
ked už niečo od bratov čechov, tanie z konšpiračných webov, ale od odborníkov :))
http://institutvk.cz/clanky/1028.html
buchač
23.11.17,16:45
ked už niečo od bratov čechov, tanie z konšpiračných webov, ale od odborníkov :))
http://institutvk.cz/clanky/1028.html

To akože mladý Klaus je konšpirátor ?

To na Porade je nie raz oveľa viac konšpirácie. Od alternatívy až po produkty pre mimozemšťanov...
bjuty smis
23.11.17,16:48
nie , nie je...nemyslel som nič konkrétne.....ale často sú u také príspevky.....
s džéjárom súhlasím...
taiko
23.11.17,17:48
Vždy bude rozhodovať ten čo má na teritóriu majetok a tým čo ho nemajú treba vytvoriť zdanie že rozhodujú, Takže ako majetok patrí cudziemu kapitálu, tak rozhodujú cudzie politické strany čo sa bude diať. Zavolá mackain a bude vyriešené, ako pri plyne.
ako prisiel ten teritorialne sa spravajuci cudzi kapital k majetku na nasom teritoriu a teda k rozhodovaciemu pravu ? Nepredal mu ho Slovak sam ? Predal. Sam si je Slovak na vine, ze zije ako nevolnik vo vlastnej krajine. A kym si to Slovak neuvedomi a sam nezjedna napravu tak nebude dobre na nasom teritoriu.
taiko
23.11.17,17:56
neda mi neprilepit jeden komentar diskutera zo sme, pod ktory by som sa aj podpisal
-----
Vlády sú ale obrazom voličov, takže si ani veľmi nič lepšie nezaslúžime. A to ešte môžme byť radi za 900 €, nebyť v spoločnosti vyspelejších štátov, môžme na našu životnú úroveň zabudnúť. Tú máme napriek tomu, ako na tom civilizačne sme, nie vďaka tomu. Ekonomicky sme za západom 40 rokov, mentálne možno aj 100.
Slovákovi je smutno za socialzmom, kedy zarábal v prepočte 50 € na mesiac, v sobotu urobil nákup za 20 Kčs ( chlieb, mleko, maslo, rožky ), mohol sa zašívať v dave niekde na JRD alebo vo fabrike, ukradnúť čo nebolo prizvárané a raz za 20 rokov nadobudnúť škodovku na poradovník. Dovolenka prinajlepšom na Šírave, mandarínky na Vianoce, jeden TV kanál, kde sa dalo pozerať akurát na bláboly komunistických súdruhov, v sobotu sviatok lebo aj film s Bud Spencerom a v nedeľu dychovečka.A ozaj, družstevný byt za pár šupov, ako by aj nie, keď súdruhovia vykradli po vojne snaživejším fabriky, polia, lesy a aj úspory cez zmenku.
Tak, ako nám naďalej vládnu prezlečení komunisti, tak si tu žije mnohopočetná skupina Slovákov so socialistickým myslením. Robotu odfláknuť, keď sa dá ukradnúť ( hoc aj hajzlák ), robiť si prieky navzájom, súdiť sa pre úplne somariny, podnikatelia faktúry neplatiť, ***** klamať, nedodržať termín, dohodu, či obyčajné chlapské slovo. no na druhej strane hrať sa, že my na to máme. Auto z bazaru v Nemecku to istí, prípadne vilka za prachy, ktoré som niekomu úmyselne nezaplatil.Aj toto je slovenská realita, tak čo by sme chceli?

Čítajte viac: http://komentare.sme.sk#ixzz4zHaO6cY1
-----
buchač
23.11.17,18:11
neda mi neprilepit jeden komentar diskutera zo sme, pod ktory by som sa aj podpisal
-----
Vlády sú ale obrazom voličov, takže si ani veľmi nič lepšie nezaslúžime. A to ešte môžme byť radi za 900 €, nebyť v spoločnosti vyspelejších štátov, môžme na našu životnú úroveň zabudnúť. Tú máme napriek tomu, ako na tom civilizačne sme, nie vďaka tomu. Ekonomicky sme za západom 40 rokov, mentálne možno aj 100.
Slovákovi je smutno za socialzmom, kedy zarábal v prepočte 50 € na mesiac, v sobotu urobil nákup za 20 Kčs ( chlieb, mleko, maslo, rožky ), mohol sa zašívať v dave niekde na JRD alebo vo fabrike, ukradnúť čo nebolo prizvárané a raz za 20 rokov nadobudnúť škodovku na poradovník. Dovolenka prinajlepšom na Šírave, mandarínky na Vianoce, jeden TV kanál, kde sa dalo pozerať akurát na bláboly komunistických súdruhov, v sobotu sviatok lebo aj film s Bud Spencerom a v nedeľu dychovečka.A ozaj, družstevný byt za pár šupov, ako by aj nie, keď súdruhovia vykradli po vojne snaživejším fabriky, polia, lesy a aj úspory cez zmenku.


Hm....radšej sa pod nič nepodpisuj...zosmiešňuješ sa sám, ani Ťa nie je potrebné dať dole.
Takže :

1. Link hádže na všeobecné komentáre a nie na konkrétneho diskutéra
2. Diskutér asi na niečo zabudol alebo ho rodičia zle a zavádzajúco informovali
3. Hm....ale zaujímavé, lebo ja :
- som na Škodovečku absolútne nečakal...jeden deň prišiel a aj odišiel v ten istý deň na novej.
- v prepočte tých 50€ bol nástupný (minimálny) plat
- mandarínky snáď sú dnes k dispo v lete ?????
- družstevný byt ? Hm...takže stabilizácia = odrobenie si bytu na 10 rokov + 30litrov na drevo bola vtedy malina
- za 20kčs si neurobil veru nákup na víkend, akurát tak denný...mám dať ceny ?



P.S.:
Opýtaj sa rodičov, že ako sa dostali k bytu na nemenovanom sídlisku, keď došli do mesta...
kukučka
23.11.17,18:35
Chlapi, za tie vyrazy bude Kukucka velmi nerada!
:-)
Ak niečo nemám rada, tak je to prekrúcanie významu. Kto chodí na šuťák vie, je tam dôkaz, ešte pred našou súkromnou debatou v ss. Vyčítala som ti, že písanie o jedle spájaš s tráviacim procesom.
A mmch, tie ostatné veci máme dávno s buchym prediskutované.
bjuty smis
23.11.17,19:18
buchač ..

kde je tvoja odpoved taikovi ??
zas ti ju zmazali....
buchač
23.11.17,19:30
buchač ..

kde je tvoja odpoved taikovi ??
zas ti ju zmazali....
Hm....ZMAZAL a nie zmazali.

Holt, žeby z dôvodu, že som sa opovážil oponovať pánovi moderátorovi ?
Hm...ale dôvod teda netuším....aj slušný som bol, len som argumentoval, nič podstatné a mne nie neznáme.
taiko rád používa slovo "úbohosť"... ako nazvať výmaz môjho príspevku ?

Holt, ale keď sa niekomu niečo nepáči ?
Ono také správanie sa považuje za slniečkárske a v Holandsku je tých slniečkárov až do het...a aj naturalizovaných.


P.S.:
Zatiaľ som slušný....ZATIAĽ.
Ale kľudne sa to môže zmeniť...budem neslušný, ale nie vulgárny...či aj to ?

P.S.:
Ale čo už ?
Taiko súhlasí, podpíše sa pod kadejakú ledačinu, ktorú nemá overenú...Rádio Jerevan šuviks.



...aj toto bude zmazané jedna radosť....
buchač
23.11.17,19:45
neda mi neprilepit jeden komentar diskutera zo sme, pod ktory by som sa aj podpisal
-----
Vlády sú ale obrazom voličov, takže si ani veľmi nič lepšie nezaslúžime. A to ešte môžme byť radi za 900 €, nebyť v spoločnosti vyspelejších štátov, môžme na našu životnú úroveň zabudnúť. Tú máme napriek tomu, ako na tom civilizačne sme, nie vďaka tomu. Ekonomicky sme za západom 40 rokov, mentálne možno aj 100.
Slovákovi je smutno za socialzmom, kedy zarábal v prepočte 50 € na mesiac, v sobotu urobil nákup za 20 Kčs ( chlieb, mleko, maslo, rožky ), mohol sa zašívať v dave niekde na JRD alebo vo fabrike, ukradnúť čo nebolo prizvárané a raz za 20 rokov nadobudnúť škodovku na poradovník. Dovolenka prinajlepšom na Šírave, mandarínky na Vianoce, jeden TV kanál, kde sa dalo pozerať akurát na bláboly komunistických súdruhov, v sobotu sviatok lebo aj film s Bud Spencerom a v nedeľu dychovečka.A ozaj, družstevný byt za pár šupov, ako by aj nie, keď súdruhovia vykradli po vojne snaživejším fabriky, polia, lesy a aj úspory cez zmenku.
Tak, ako nám naďalej vládnu prezlečení komunisti, tak si tu žije mnohopočetná skupina Slovákov so socialistickým myslením. Robotu odfláknuť, keď sa dá ukradnúť ( hoc aj hajzlák ), robiť si prieky navzájom, súdiť sa pre úplne somariny, podnikatelia faktúry neplatiť, ***** klamať, nedodržať termín, dohodu, či obyčajné chlapské slovo. no na druhej strane hrať sa, že my na to máme. Auto z bazaru v Nemecku to istí, prípadne vilka za prachy, ktoré som niekomu úmyselne nezaplatil.Aj toto je slovenská realita, tak čo by sme chceli?

Čítajte viac: http://komentare.sme.sk#ixzz4zHaO6cY1
-----

buchač ..

kde je tvoja odpoved taikovi ??
zas ti ju zmazali....

Zmazali,zmazali...ich problém. Takže také repete, čo som si zapamätal.

1. Zárobok 50€ bol nástupný plat stredoškoláka po maturite. Postupne sa zvyšoval.
2. Nákup za 20 Kčs si neurobil ani na deň a nie na víkend.
3. Škodovku som šiel kúpiť v jeden pondelok ráno...na obed som už mal aj ŠPZky.
4. Dovolenku som absolvoval aj za hranicami...moja švekra každý rok v Juhoške...mama bola dokonca na audiencii u pápeža.
5. Mandarínky snáď teraz dostaneš vlete ???
6. Sracák bol za socíku v špitáli bežne...dnes si ho musíš do špitáľa doniesť...pomaly aj so obväzmi a liekmi.
7. Pár šupov za društevný byt považuješ 30.000Kčs a stabilizácia na 10 rokov u daného podniku ?
8. Ty máš aké auto ? Jazdenku alebo nové ? Je Tvoje, je písané na Teba alebo na firmu ?
Predpokladám, že máš jazdenku, ktorá je písaná na firmu a odpočítavaš si ju z daní.
9. Ako došli k bytu Tvoji rodičia,keď sa naťahovali do KE na jedno nemenované sídlisko ?


...a ozaj, ten link neskočí okamžite na daného diskutéra.
pavol54
23.11.17,19:52
Vždy bude rozhodovať ten čo má na teritóriu majetok a tým čo ho nemajú treba vytvoriť zdanie že rozhodujú, Takže ako majetok patrí cudziemu kapitálu, tak rozhodujú cudzie politické strany čo sa bude diať. Zavolá mackain a bude vyriešené, ako pri plyne.
ako prisiel ten teritorialne sa spravajuci cudzi kapital k majetku na nasom teritoriu a teda k rozhodovaciemu pravu ? Nepredal mu ho Slovak sam ? Predal. Sam si je Slovak na vine, ze zije ako nevolnik vo vlastnej krajine. A kym si to Slovak neuvedomi a sam nezjedna napravu tak nebude dobre na nasom teritoriu.
ten čo to predal nežije ako nevoľník ale vyvolený untermensch niečo ako ten v tom šindlerovom zozname
taiko
23.11.17,21:31
buchač ..

kde je tvoja odpoved taikovi ??
zas ti ju zmazali....
hej zmazal som to ja. V navale emocie, ze smutna existenca zas nema naviac ako spominat mojich rodicov. Bola to chyba, nemal som to mazat. Vraciam to naspat.
Cakam uz len, ked primitivne zautoci zase aj na mojich nebohych starych rodicov, alebo snad na vysokoskolakov, co vraj za jeho peniaze vystudovali :)
taiko
23.11.17,21:32
Vždy bude rozhodovať ten čo má na teritóriu majetok a tým čo ho nemajú treba vytvoriť zdanie že rozhodujú, Takže ako majetok patrí cudziemu kapitálu, tak rozhodujú cudzie politické strany čo sa bude diať. Zavolá mackain a bude vyriešené, ako pri plyne.
ako prisiel ten teritorialne sa spravajuci cudzi kapital k majetku na nasom teritoriu a teda k rozhodovaciemu pravu ? Nepredal mu ho Slovak sam ? Predal. Sam si je Slovak na vine, ze zije ako nevolnik vo vlastnej krajine. A kym si to Slovak neuvedomi a sam nezjedna napravu tak nebude dobre na nasom teritoriu.
ten čo to predal nežije ako nevoľník ale vyvolený untermensch niečo ako ten v tom šindlerovom zozname
Jasne, ze nezije ako nevolnik, ale je to Slovak, postaveny do pozicie Slovakmi.
buchač
23.11.17,22:29
- družstevný byt ? Hm...takže stabilizácia = odrobenie si bytu na 10 rokov + 30litrov na drevo bola vtedy malina

P.S.:
Opýtaj sa rodičov, že ako sa dostali k bytu na nemenovanom sídlisku, keď došli do mesta...
----------------------------------------------


buchač ..

kde je tvoja odpoved taikovi ??
zas ti ju zmazali....
hej zmazal som to ja. V navale emocie, ze smutna existenca zas nema naviac ako spominat mojich rodicov. Bola to chyba, nemal som to mazat. Vraciam to naspat.
Cakam uz len, ked primitivne zautoci zase aj na mojich nebohych starych rodicov, alebo snad na vysokoskolakov, co vraj za jeho peniaze vystudovali :)

Očuj Ty emócia.
Vysoká škola Ti bola na trt, ak si nepochopil vyššie uvedené.

Chlače (synom by si mi mohol byť), rodičov som spomenul z jednoduchého dôvodu.
Prišli do KE, aký byt dostali ?
Mám za to, že družstevný...a teda zaplatili 30 litrov a podpísali (stačil jeden z nich) stabilizáciu.
Ty si vtedy ešte kačera ťahal po pieskovičku, tak si to nemôžeš absolútne pamätať.
Nemôžeš ani vedieť to, čo som vyššie v tých bodoch spomenul...proste neexistuje.

Tak kde tam vidíš urážku rodičov alebo starkých ? Nezavádzaj, nenavádzaj, nehľadaj nepravdy tam, kde nie sú...neovplyvňuj iných svojim názorom.
------------------------------
Ale pýtam sa :
Ty zasa nemáš na viac, ako mazať a následne dávať zmazané príspevky späť ?
Kto je tu smutná existencia, kto je tu úbožiak, čo sa uchyľuje k takémuto konaniu z titulu postavenia modema ? A potom sa ospravedlňuje ?
Že si onehdá môj príspevok vymazal a následne dal nazad ? Že si z mňa zrobil pomaly odľuda...a pritom si ani poriadne nepochopil význam, čo som napísal ?

Ty ale nejak rád nechápeš...nechápeš ani to, ako to myslím s tým vysokým školstvom a jeho platením.
Ing. Ľubomír Janoška
24.11.17,06:58
Vpred ku svetlejším a " ružovým " zajtrajškom....

https://stredoevropan.cz/2017/11/22/spojene-staty-poslou-madarskym-nevladnim-mediim-700-tisic-dolaru-na-propagandu/
keď to nevyjde podľa plánu, tak tam určite niektorý politológ nájde ruskú stopu, dokonca nezdarený pokus o prevrat
Najhoršie je, keď ruskú stopu nájde historik a zmapuje, ako sa za posledné stáročia menili ruské hranice.
podla mna su ruski imperialisti rovnaki ako vsetci ostatni imperialisti, len s tym rozdielom, ze skocili od nevolnictva k socializmu, co ich robi aspon pre mna omnoho nebezpecnejsimi.
Ruskí imperialisti sú hlavne bližšie než ostatní.
tak je, ale stale je pre niektorych blizsia kosela ako kabat :) Stale by sa chceli vratit do lona Maticky Rusi.
Do lona? To je tuším nejaké synonymum.
Nandrolon
24.11.17,07:20
Ak niečo nemám rada, tak je to prekrúcanie významu. Kto chodí na šuťák vie, je tam dôkaz, ešte pred našou súkromnou debatou v ss. Vyčítala som ti, že písanie o jedle spájaš s tráviacim procesom.
A mmch, tie ostatné veci máme dávno s buchym prediskutované.

áno je tam dôkaz. To som rád, lebo nebolo tam popísané nič urážlivé, hanlivé a ani žiadne "hrešenie". Ten tráviaci trakt? K nemu sa nevyjadrujem, lebo asi si nepochopila iróniu, nakoľko chlebík som jedol ešte včera a bol výborný. Pre ostatných je to "22-11-17 17:23 Nandrolon: Dobry vecer. ..."

Ak spadá do toho tráviaceho traktu aj jedenie /teda aj toho by sme sa mali zdržať/. Pokiaľ viem, trávenie začína práve pri vložení sústa do úst.

Pre mňa je to uzavretá vec.
bjuty smis
24.11.17,09:17
Nandrolon
24.11.17,09:35
buchač
24.11.17,11:03
fico zdvíha platy

http://tv.hnonline.sk/politika/1067653-video-rozculeny-mihal-sa-pustil-do-fica-toto-je-take-svinstvo-ake-som-este-nezazil
takmer identicka situacia ako pri zvysovani dochodkov...

Z diskusie :

Zaujimave na tom cele je to, ze este pred nedavnom, ked bol Mihal ministrom prace a soc. veci, vykrikoval, ze naemaju narok na vyssie platy, lebo v sukromnom sektore tiez nie su vyssie a niekto to musi vyrobit. Teraz, ked sa snazi dostat spat do politiky, tak naraz z neho je socialny clovek. Na Mihala mam svoj nazor, maql som moznost poznat jeho nazory od roku 2007, aj ked zakladal so Sulikom SaS a tiez jeho podiel na paskvile Odvodoveho bonusu. Zaujimave, ako sa moze niekto tak rychlo otocit o 180 stupnov.
http://debata.pravda.sk/debata/448995-miliarda-na-socialny-balik-priplatky-nahnevali-investorov/
Nandrolon
24.11.17,11:21
P. Miháľa si vážim ako odborníka v oblasti účtovníctva, mzdového účtovníctva a daňovej oblasti.
Ale niektoré jeho názory, hlavne politicky orientované sú dosť jednoduché a populistické.
buchač
24.11.17,11:40
P. Miháľa si vážim ako odborníka v oblastí účtovníctva, mzdového účtovníctva a daňovej oblasti.
Ale niektoré jeho názory, hlavne politicky orientované sú dosť jednoduché a populistické.
Účtovníctvu sa absolútne nerozumiem.
Politika je panské huncútstvo.
Nejak z toho vychádza to, čo vravíš...p. Mihál je veľký huncút. A je aj fajšmeker v oblasti módy...hlavne zimného oblečenia, presnejšie kabátov (ale nie je sám).
taiko
24.11.17,12:42
Ruskí imperialisti sú hlavne bližšie než ostatní.
tak je, ale stale je pre niektorych blizsia kosela ako kabat :) Stale by sa chceli vratit do lona Maticky Rusi.
Do lona? To je tuším nejaké synonymum.
ja myslim, ze by nebolo vhodne o tom dalej elaborovat :)
pavol54
24.11.17,13:18
P. Miháľa si vážim ako odborníka v oblasti účtovníctva, mzdového účtovníctva a daňovej oblasti.
Ale niektoré jeho názory, hlavne politicky orientované sú dosť jednoduché a populistické.
Posledný kapitalista ktorý niečo hlásal v prospech robotníkov, bol Engels, dokonca aj podporoval chudobného Marxa
Nandrolon
24.11.17,13:37
P. Miháľa si vážim ako odborníka v oblasti účtovníctva, mzdového účtovníctva a daňovej oblasti.
Ale niektoré jeho názory, hlavne politicky orientované sú dosť jednoduché a populistické.
Posledný kapitalista ktorý niečo hlásal v prospech robotníkov, bol Engels, dokonca aj podporoval chudobného Marxa
Co sa tyka dani a odvodov je to spicka v SR.
buchač
24.11.17,13:46
P. Miháľa si vážim ako odborníka v oblasti účtovníctva, mzdového účtovníctva a daňovej oblasti.
Ale niektoré jeho názory, hlavne politicky orientované sú dosť jednoduché a populistické.
Posledný kapitalista ktorý niečo hlásal v prospech robotníkov, bol Engels, dokonca aj podporoval chudobného Marxa
Co sa tyka dani a odvodov je to spicka v SR.
Čo sa týka práva, tak špička je Harabín - a to neodškriepiteľne.
Ale horšie je to s jeho inou stránkou.
bjuty smis
24.11.17,17:37
P. Miháľa si vážim ako odborníka v oblasti účtovníctva, mzdového účtovníctva a daňovej oblasti.
Ale niektoré jeho názory, hlavne politicky orientované sú dosť jednoduché a populistické.
Posledný kapitalista ktorý niečo hlásal v prospech robotníkov, bol Engels, dokonca aj podporoval chudobného Marxa

chceš 10, 100, 1000 alebo tisíce príkladov, že klameš ???
bjuty smis
24.11.17,17:41
P. Miháľa si vážim ako odborníka v oblasti účtovníctva, mzdového účtovníctva a daňovej oblasti.
Ale niektoré jeho názory, hlavne politicky orientované sú dosť jednoduché a populistické.
Posledný kapitalista ktorý niečo hlásal v prospech robotníkov, bol Engels, dokonca aj podporoval chudobného Marxa
Co sa tyka dani a odvodov je to spicka v SR.
Čo sa týka práva, tak špička je Harabín - a to neodškriepiteľne.
Ale horšie je to s jeho inou stránkou.

už to sem dávaš x.tý krát...
dáš aj nejaké odôvodnenie ???

ako si na to vôbec došiel ?
prečo je velká vačšina sudcov proti nemu ?
prečo ho vykopli zo všetkých sudcovských funkcií ?

prečo sa poitici s ním odmietajú stretávať ??

prečo oyebabral štát o miliony na vymyslených súdných sporoch, kde mu odškodné priklepli sudcovsko-východňársko -rusňácke š pičky ???
buchač
24.11.17,18:22
P. Miháľa si vážim ako odborníka v oblasti účtovníctva, mzdového účtovníctva a daňovej oblasti.
Ale niektoré jeho názory, hlavne politicky orientované sú dosť jednoduché a populistické.
Posledný kapitalista ktorý niečo hlásal v prospech robotníkov, bol Engels, dokonca aj podporoval chudobného Marxa
Co sa tyka dani a odvodov je to spicka v SR.
Čo sa týka práva, tak špička je Harabín - a to neodškriepiteľne.
Ale horšie je to s jeho inou stránkou.

už to sem dávaš x.tý krát...
dáš aj nejaké odôvodnenie ???

ako si na to vôbec došiel ?
prečo je velká vačšina sudcov proti nemu ?
prečo ho vykopli zo všetkých sudcovských funkcií ?

prečo sa poitici s ním odmietajú stretávať ??

prečo oyebabral štát o miliony na vymyslených súdných sporoch, kde mu odškodné priklepli sudcovsko-východňársko -rusňácke š pičky ???

Bratu, ja na nič nedochádzam...ja viem ! A to je setsakramenstký rozdiel.

Harabín - špička - zdôvodnenie :

Prečo Harabín posiela tie všeliaké rozhodnutia nazad na prvostupňové inštancie ?
Lebo rozhodli proste nezákonne, obišli to alebo ono.
Ja síce netvrdím, že tí odsúdení nie sú vinní...ALE sú (boli) odsúdení na základe domienok, bez konkrétnych dôkazov, etc...

Prečo sú sudcovia proti nemu ?
Viď zdovôdnenie.
Prečo politici ?
Viď zdôvodnenie.

Sudcovia a Politici sa proste boja.
Boja sa asi tak, ako v minulosti sa báli Fruniho CDčka.
------------------------------
Harbín - etika - zdôvodnenie :

To je to všetko, čo si popísal...a dalo by sa doplniť ešte aj viac.



Záver je asi taký...nie každý odborník je aj etický....a nie každý slušňák je odborník.
bjuty smis
24.11.17,18:31
samozrejme citujem..

Nástroj osobnej pomsty

Ako minister spravodlivosti dočasne pozastavil výkon funkcie viacerým sudcom, hoci na to neboli splnené zákonné podmienky. Podľa právneho poriadku smel k pozastaveniu výkonu pristúpiť iba vtedy, ak sa proti sudcovi viedlo disciplinárne konanie „za previnenie nezlučiteľné s funkciou sudcu“.
bjuty smis
24.11.17,18:32
Hrubou protizákonnosťou bolo, že Š. Harabin v rokoch 2006 až 2009 pozastavil niekoľkým sudcom výkon ich funkcie aj v prípadoch, keď sa proti nim také konanie neviedlo.
bjuty smis
24.11.17,18:32
Ako šéf NS konal tak, že Ústavný súd musel v štyroch rôznych veciach skonštatovať rovnaké pochybenie: predseda Najvyššieho súdu protizákonne zmenil zloženie senátov. Vo štvrtom prípade Ústavný súd v uznesení uviedol, že „sudcom Berthotyovej a Gavalcovi bola napriek ich opakovaným námietkam voči zloženiu senátu uložená povinnosť konať v tejto veci“. Z čoho je zrejmé, že aj keď ho dotknutí sudcovia priamo upozornili, že zmeny, ktoré robí, odporujú rozhodnutiam Ústavného súdu, Š. Harabin svojvoľne trval na svojom.
bjuty smis
24.11.17,18:33
V závere minulého roku bol členom senátu, ktorý v prípade Salmanovovcov rozhodol o ich oslobodení spod obžaloby, že podplatili bývalého riaditeľa daňového úradu v Šamoríne. Ale zato iný senát Najvyššieho súdu toho istého riaditeľa za prevzatie úplatku právoplatne odsúdil. Ako skonštatovala redaktorka Zuzana Petková (TREND 2/17), „kým v prípade šéfa daňového úradu dokazovanie sudcom stačilo, čo sa týka Salmanovovcov, tie isté dôkazy vyhodnotili ako nedostatočné“. Čo je viac ako dostatočný dôvod, aby sa tým zaoberalo trestnoprávne kolégium Najvyššieho súdu.
bjuty smis
24.11.17,18:34
V kauze Slanské lesy bol Š. Harabin predsedom senátu, ktorý zrušil odsudzujúci rozsudok voči dvojici mužov, čo sa podľa obžaloby pokúsili pripraviť štát o majetok za približne sto miliónov eur. Opäť ide o rozsudok, ktorý je v priamom rozpore s rozhodnutím iného senátu Najvyššieho súdu a tiež aj s rozhodnutím súdu ústavného.
buchač
24.11.17,18:39
Dlab na to...my to nevyriešime a jeho ctihodnosť v rámci etiky neovplyvníme.

Som zvedavý, či sa potvrdia šumy, že chce (či bude) kandidovať na El presidente....a ak áno, že kto bude protikanditát. Ten výsledok bude teda fest zaujímavý.
bjuty smis
24.11.17,19:11
ok..dlabem...len nechápem, prečo zo špiny chrapunskej robíš hvézdu..
buchač
24.11.17,19:23
ok..dlabem...len nechápem, prečo zo špiny chrapunskej robíš hvézdu..

Hm...podobne by som sa mohol opýtať aj ja.
Si ma nepochopil hneď, keď som reagoval vyššie a spomenul Harabina.
Lebo ide o súvislosti...tiež nechápem, prečo robíš z Mihála hviezdu...
Odborník možno...ale s tou etikou si tiež nejak netyká.

Šak aj na Porade svojho času dával návody, ako sa vyhnúť plateniu daní....takže ?
pavol54
24.11.17,19:42
P. Miháľa si vážim ako odborníka v oblasti účtovníctva, mzdového účtovníctva a daňovej oblasti.
Ale niektoré jeho názory, hlavne politicky orientované sú dosť jednoduché a populistické.
Posledný kapitalista ktorý niečo hlásal v prospech robotníkov, bol Engels, dokonca aj podporoval chudobného Marxa

chceš 10, 100, 1000 alebo tisíce príkladov, že klameš ???
no daj tých 10 keď si ma už označil za klamára
taiko
24.11.17,20:41
P. Miháľa si vážim ako odborníka v oblasti účtovníctva, mzdového účtovníctva a daňovej oblasti.
Ale niektoré jeho názory, hlavne politicky orientované sú dosť jednoduché a populistické.
Posledný kapitalista ktorý niečo hlásal v prospech robotníkov, bol Engels, dokonca aj podporoval chudobného Marxa

chceš 10, 100, 1000 alebo tisíce príkladov, že klameš ???
no daj tých 10 keď si ma už označil za klamára
mozno by bolo dobre rozlisit ako kapitalista nieco v prospech robotnikov hlasat a ako kapitalista nieco v prospech robotnikov robit. Tych druhych poznam aj ja par.
pavol54
25.11.17,03:34
P. Miháľa si vážim ako odborníka v oblasti účtovníctva, mzdového účtovníctva a daňovej oblasti.
Ale niektoré jeho názory, hlavne politicky orientované sú dosť jednoduché a populistické.
Posledný kapitalista ktorý niečo hlásal v prospech robotníkov, bol Engels, dokonca aj podporoval chudobného Marxa

chceš 10, 100, 1000 alebo tisíce príkladov, že klameš ???
no daj tých 10 keď si ma už označil za klamára
mozno by bolo dobre rozlisit ako kapitalista nieco v prospech robotnikov hlasat a ako kapitalista nieco v prospech robotnikov robit. Tych druhych poznam aj ja par.
máš dva nicky? Lebo ja som si pýtal konkrétnu odpoveď od iného.
Nandrolon
25.11.17,07:21
P. Miháľa si vážim ako odborníka v oblasti účtovníctva, mzdového účtovníctva a daňovej oblasti.
Ale niektoré jeho názory, hlavne politicky orientované sú dosť jednoduché a populistické.
Posledný kapitalista ktorý niečo hlásal v prospech robotníkov, bol Engels, dokonca aj podporoval chudobného Marxa
Co sa tyka dani a odvodov je to spicka v SR.
Čo sa týka práva, tak špička je Harabín - a to neodškriepiteľne.
Ale horšie je to s jeho inou stránkou.

už to sem dávaš x.tý krát...
dáš aj nejaké odôvodnenie ???

ako si na to vôbec došiel ?
prečo je velká vačšina sudcov proti nemu ?
prečo ho vykopli zo všetkých sudcovských funkcií ?

prečo sa poitici s ním odmietajú stretávať ??

prečo oyebabral štát o miliony na vymyslených súdných sporoch, kde mu odškodné priklepli sudcovsko-východňársko -rusňácke š pičky ???
Neda mi nereagovat...
Nie nahodou preto, ze je odborne najzdatnejsi? ze sa dokaze pravne vykrutit zo vsetkeho? Ved aj sef /ak je zamestnanec/ tak castokrat do tymu nechce mudrejsieho, kvoli osobnemu ohrozeniu...
taiko
25.11.17,08:27
P. Miháľa si vážim ako odborníka v oblasti účtovníctva, mzdového účtovníctva a daňovej oblasti.
Ale niektoré jeho názory, hlavne politicky orientované sú dosť jednoduché a populistické.
Posledný kapitalista ktorý niečo hlásal v prospech robotníkov, bol Engels, dokonca aj podporoval chudobného Marxa

chceš 10, 100, 1000 alebo tisíce príkladov, že klameš ???
no daj tých 10 keď si ma už označil za klamára
mozno by bolo dobre rozlisit ako kapitalista nieco v prospech robotnikov hlasat a ako kapitalista nieco v prospech robotnikov robit. Tych druhych poznam aj ja par.
máš dva nicky? Lebo ja som si pýtal konkrétnu odpoveď od iného.
ale nie nemam, lan ma sameho vasa tema zaujala. Tak uz budem ticho teda :)
bjuty smis
25.11.17,16:00
Cely den som ryloval...a cuckal irsai oliver...zajtra:)
taiko
25.11.17,18:11
Cely den som ryloval...a cuckal irsai oliver...zajtra:)
no to musia tie brazdy vyzerat :)
pavol54
26.11.17,07:52
Cely den som ryloval...a cuckal irsai oliver...zajtra:)
no to musia tie brazdy vyzerat :)
celý deň som rýľovaľ a tak som sa narúbal...:)
buchač
26.11.17,07:54
Riaditeľ spoločnosti IAC, ktorá Ficovi umožnila dobrovoľnú prácu, ocenil jeho začiatočnícky výkon. „Väčšinou začiatočníci urobia okolo 300 – 350 zvarkov, pán premiér urobil 497, čo je slušný výkon na to, že to robil prvýkrát v živote,“ poznamenal riaditeľ. Zabehnutý zamestnanec dokáže podľa neho urobiť okolo 650 zvarkov.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/449234-premier-robert-fico-odpracuje-nocnu-zmenu-v-zavode-v-lozorne/

Hm, čo dodať ?
Neoverené šumy tvrdia, že počas prestávok (po fazuľovom prívarku so špekáčikom) si stihol aj zaklikovať. Prekonal ten svoj rekord o 147 klikov.
pavol54
26.11.17,07:56
Ťažko sa mi spalo keď som sa dozvedel, že Bezos sa stal najbohatším človekom planéty a celkové bohatstvo SVETA dosiahlo 280 bil dolárov a vzrástlo za minulý rok o 6,4 %. Ozaj ako rastie bohatstvo sveta? Ľahko sa dá vysvetliť rast bohatstva firmy
Ing. Ľubomír Janoška
26.11.17,08:01
Ťažko sa mi spalo keď som sa dozvedel, že Bezos sa stal najbohatším človekom planéty a celkové bohatstvo SVETA dosiahlo 280 bil dolárov a vzrástlo za minulý rok o 6,4 %. Ozaj ako rastie bohatstvo sveta? Ľahko sa dá vysvetliť rast bohatstva firmy
Celkové bohatstvo sveta je hlúposť. Hodnota peňazí klesá s infláciou a peniaze, sústredené u malého počtu ľudí sa menia z obeživa na "úloživo". Úloživo nemá kúpnu silu primeranú svojmu objemu a jeho zmena na obeživo by spôsobila kolaps príslušnej meny.
Ing. Ľubomír Janoška
26.11.17,08:02
Riaditeľ spoločnosti IAC, ktorá Ficovi umožnila dobrovoľnú prácu, ocenil jeho začiatočnícky výkon. „Väčšinou začiatočníci urobia okolo 300 – 350 zvarkov, pán premiér urobil 497, čo je slušný výkon na to, že to robil prvýkrát v živote,“ poznamenal riaditeľ. Zabehnutý zamestnanec dokáže podľa neho urobiť okolo 650 zvarkov.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/449234-premier-robert-fico-odpracuje-nocnu-zmenu-v-zavode-v-lozorne/

Hm, čo dodať ?
Neoverené šumy tvrdia, že počas prestávok (po fazuľovom prívarku so špekáčikom) si stihol aj zaklikovať. Prekonal ten svoj rekord o 147 klikov.
Škoda, že sa mu tam nezapáčilo :(
pavol54
26.11.17,08:37
Ťažko sa mi spalo keď som sa dozvedel, že Bezos sa stal najbohatším človekom planéty a celkové bohatstvo SVETA dosiahlo 280 bil dolárov a vzrástlo za minulý rok o 6,4 %. Ozaj ako rastie bohatstvo sveta? Ľahko sa dá vysvetliť rast bohatstva firmy
Celkové bohatstvo sveta je hlúposť. Hodnota peňazí klesá s infláciou a peniaze, sústredené u malého počtu ľudí sa menia z obeživa na "úloživo". Úloživo nemá kúpnu silu primeranú svojmu objemu a jeho zmena na obeživo by spôsobila kolaps príslušnej meny.
Ak je to hlúposť , tak len reprodukujem to, čo som vyčítal z textovej správy na TA3 ja definície nevymýšľam ani nerobím štatistiky. Hodnota peňazí sa dá prispôsobiť je to spoločenská kategória
taiko
26.11.17,09:10
Ťažko sa mi spalo keď som sa dozvedel, že Bezos sa stal najbohatším človekom planéty a celkové bohatstvo SVETA dosiahlo 280 bil dolárov a vzrástlo za minulý rok o 6,4 %. Ozaj ako rastie bohatstvo sveta? Ľahko sa dá vysvetliť rast bohatstva firmyCelkove bohatstvo sceta je vypocitane ako bohatstvo 4,8MLD ludi od najchudobnejsich, az po najbohatsich a report robi Credit Suissehttps://www.credit-suisse.com/corporate/en/research/research-institute/global-wealth-report.htmlpodla mna to nemusi byt hlupost. Neviem aka je pouzita metodika, ale bohatstvo sa predsa nepocita len v peniazoch. Aktiva mozu byt rozne a len pre ucel jednoduchej kvantifikacie prezentacie to mohlo byt prevedene na peniaze.V tabulke prehlad pre krajiny. Slovensko na peknom 61 mieste :) Prikladam aj cely report, ale bohuzial len v EN
Ing. Ľubomír Janoška
26.11.17,10:18
Ťažko sa mi spalo keď som sa dozvedel, že Bezos sa stal najbohatším človekom planéty a celkové bohatstvo SVETA dosiahlo 280 bil dolárov a vzrástlo za minulý rok o 6,4 %. Ozaj ako rastie bohatstvo sveta? Ľahko sa dá vysvetliť rast bohatstva firmyCelkove bohatstvo sceta je vypocitane ako bohatstvo 4,8MLD ludi od najchudobnejsich, az po najbohatsich a report robi Credit Suissehttps://www.credit-suisse.com/corporate/en/research/research-institute/global-wealth-report.htmlpodla mna to nemusi byt hlupost. Neviem aka je pouzita metodika, ale bohatstvo sa predsa nepocita len v peniazoch. Aktiva mozu byt rozne a len pre ucel jednoduchej kvantifikacie prezentacie to mohlo byt prevedene na peniaze.V tabulke prehlad pre krajiny. Slovensko na peknom 61 mieste :) Prikladam aj cely report, ale bohuzial len v EN
Celkové bohatstvo je súčet hodnôt aktív, ktoré vlastnia ľudia. Popri peniazoch, ktoré strácajú svoju hodnotu, sú to aj predmety, ktorých cena je vyjadrená opäť v peniazoch.
A nejako sa z tej metodiky vytratil napríklad ekologický dlh.
pavol54
26.11.17,10:23
Ťažko sa mi spalo keď som sa dozvedel, že Bezos sa stal najbohatším človekom planéty a celkové bohatstvo SVETA dosiahlo 280 bil dolárov a vzrástlo za minulý rok o 6,4 %. Ozaj ako rastie bohatstvo sveta? Ľahko sa dá vysvetliť rast bohatstva firmyCelkove bohatstvo sceta je vypocitane ako bohatstvo 4,8MLD ludi od najchudobnejsich, az po najbohatsich a report robi Credit Suissehttps://www.credit-suisse.com/corporate/en/research/research-institute/global-wealth-report.htmlpodla mna to nemusi byt hlupost. Neviem aka je pouzita metodika, ale bohatstvo sa predsa nepocita len v peniazoch. Aktiva mozu byt rozne a len pre ucel jednoduchej kvantifikacie prezentacie to mohlo byt prevedene na peniaze.V tabulke prehlad pre krajiny. Slovensko na peknom 61 mieste :) Prikladam aj cely report, ale bohuzial len v EN
Ak chceme niečo kvantifikovať tak sa musíme dohodnúť na porovnávacej jednotke ( Len Jánošík určoval dĺžku plátna od toho buku po tamten buk, bolo to v porovnaní s lakťom veľa či málo?) Preto som aj poukázal na rast bohatstva firmy. Ak budeš žiť na izolovanom ostrove ako sa zmení hodnota tvojho majetku? Ak nedovezieš alebo nevyvezieš tak nijak fyzikálne zákony nezmeníš, sú dané, môžeš zmeniť len spoločenské zákony a to je ekonómia v tých sa dá nadefinovať aj rast aj strata
Tweety
26.11.17,10:47
Hm, myslíte, že bol pred začiatkom práce prihlásený do SP alebo to bolo nelegálne zamestnávatnie? https://www.cas.sk/clanok/624826/fico-po-nocnej-zmene-vo-fabrike-toto-sa-niektorym-ludom-rozhodne-pacit-nebude/
pavol54
26.11.17,10:57
Ťažko sa mi spalo keď som sa dozvedel, že Bezos sa stal najbohatším človekom planéty a celkové bohatstvo SVETA dosiahlo 280 bil dolárov a vzrástlo za minulý rok o 6,4 %. Ozaj ako rastie bohatstvo sveta? Ľahko sa dá vysvetliť rast bohatstva firmyCelkove bohatstvo sceta je vypocitane ako bohatstvo 4,8MLD ludi od najchudobnejsich, az po najbohatsich a report robi Credit Suissehttps://www.credit-suisse.com/corporate/en/research/research-institute/global-wealth-report.htmlpodla mna to nemusi byt hlupost. Neviem aka je pouzita metodika, ale bohatstvo sa predsa nepocita len v peniazoch. Aktiva mozu byt rozne a len pre ucel jednoduchej kvantifikacie prezentacie to mohlo byt prevedene na peniaze.V tabulke prehlad pre krajiny. Slovensko na peknom 61 mieste :) Prikladam aj cely report, ale bohuzial len v EN
Celkové bohatstvo je súčet hodnôt aktív, ktoré vlastnia ľudia. Popri peniazoch, ktoré strácajú svoju hodnotu, sú to aj predmety, ktorých cena je vyjadrená opäť v peniazoch.
A nejako sa z tej metodiky vytratil napríklad ekologický dlh.
To je práve to -ekologický dlh - ktorý sa zamieňa za rast bohatstva (napríklad kam sa ráta ostrov z plastov v tichom oceáne alebo buďme doma kam sa rátajú budúce a súčasné náklady na likvidáciu gudronového odkladiska alebo podzemného ložiska pod Bratislavou) S niektorými nákladmi sa už ráta v cenách výrobkov napríklad na vyradenie jadrovej elektrárne alebo skladovanie odpadu
buchač
26.11.17,10:57
Hm, myslíte, že bol pred začiatkom práce prihlásený do SP alebo to bolo nelegálne zamestnávatnie? https://www.cas.sk/clanok/624826/fico-po-nocnej-zmene-vo-fabrike-toto-sa-niektorym-ludom-rozhodne-pacit-nebude/
To je to najmenšie, čo ma trápi.
Veď si len prihrieva svoju polievočku, šak voľby sa blížia...tie župné posrali, poserú snáď aj ďalšie.

Prihlásenie spomínaš ?
Že ako, poriadne a statočne drbe tým drbnutým úradníkom v Rakúsku ? Ak by dali hento do EU parlamentu ako návrh a aj schválili ?
Čert nám bol dlžný tú Úniu...
http://www.oe24.at/oesterreich/chronik/3-000-Euro-Strafe-fuer-Nachbarschaftshilfe/310202419
taiko
26.11.17,11:14
Ťažko sa mi spalo keď som sa dozvedel, že Bezos sa stal najbohatším človekom planéty a celkové bohatstvo SVETA dosiahlo 280 bil dolárov a vzrástlo za minulý rok o 6,4 %. Ozaj ako rastie bohatstvo sveta? Ľahko sa dá vysvetliť rast bohatstva firmyCelkove bohatstvo sceta je vypocitane ako bohatstvo 4,8MLD ludi od najchudobnejsich, az po najbohatsich a report robi Credit Suissehttps://www.credit-suisse.com/corporate/en/research/research-institute/global-wealth-report.htmlpodla mna to nemusi byt hlupost. Neviem aka je pouzita metodika, ale bohatstvo sa predsa nepocita len v peniazoch. Aktiva mozu byt rozne a len pre ucel jednoduchej kvantifikacie prezentacie to mohlo byt prevedene na peniaze.V tabulke prehlad pre krajiny. Slovensko na peknom 61 mieste :) Prikladam aj cely report, ale bohuzial len v EN
Ak chceme niečo kvantifikovať tak sa musíme dohodnúť na porovnávacej jednotke ( Len Jánošík určoval dĺžku plátna od toho buku po tamten buk, bolo to v porovnaní s lakťom veľa či málo?) Preto som aj poukázal na rast bohatstva firmy. Ak budeš žiť na izolovanom ostrove ako sa zmení hodnota tvojho majetku? Ak nedovezieš alebo nevyvezieš tak nijak fyzikálne zákony nezmeníš, sú dané, môžeš zmeniť len spoločenské zákony a to je ekonómia v tých sa dá nadefinovať aj rast aj strata
hmm, to je na mna uz privelka teoreticka teoretika :)
Ja nic nekvantifikujem, ani neporovnavam, len som sa podla ich stranky snazil interperetovat, co si Ty videl na TA3 ;)
O to sa uz ani neodvazujem rozmyslat nad tym naco sa taketo reporty produkuju.
pavol54
26.11.17,12:53
Ťažko sa mi spalo keď som sa dozvedel, že Bezos sa stal najbohatším človekom planéty a celkové bohatstvo SVETA dosiahlo 280 bil dolárov a vzrástlo za minulý rok o 6,4 %. Ozaj ako rastie bohatstvo sveta? Ľahko sa dá vysvetliť rast bohatstva firmyCelkove bohatstvo sceta je vypocitane ako bohatstvo 4,8MLD ludi od najchudobnejsich, az po najbohatsich a report robi Credit Suissehttps://www.credit-suisse.com/corporate/en/research/research-institute/global-wealth-report.htmlpodla mna to nemusi byt hlupost. Neviem aka je pouzita metodika, ale bohatstvo sa predsa nepocita len v peniazoch. Aktiva mozu byt rozne a len pre ucel jednoduchej kvantifikacie prezentacie to mohlo byt prevedene na peniaze.V tabulke prehlad pre krajiny. Slovensko na peknom 61 mieste :) Prikladam aj cely report, ale bohuzial len v EN
Ak chceme niečo kvantifikovať tak sa musíme dohodnúť na porovnávacej jednotke ( Len Jánošík určoval dĺžku plátna od toho buku po tamten buk, bolo to v porovnaní s lakťom veľa či málo?) Preto som aj poukázal na rast bohatstva firmy. Ak budeš žiť na izolovanom ostrove ako sa zmení hodnota tvojho majetku? Ak nedovezieš alebo nevyvezieš tak nijak fyzikálne zákony nezmeníš, sú dané, môžeš zmeniť len spoločenské zákony a to je ekonómia v tých sa dá nadefinovať aj rast aj strata
hmm, to je na mna uz privelka teoreticka teoretika :)
Ja nic nekvantifikujem, ani neporovnavam, len som sa podla ich stranky snazil interperetovat, co si Ty videl na TA3 ;)
O to sa uz ani neodvazujem rozmyslat nad tym naco sa taketo reporty produkuju.
čo je na tom teoretické: Príklad ak povie baba ktorá mi meria po plecia že má sukňu po kolená neuvádza to cm ale v jednotke svojej dlžky, ktorá nemusí byť rovnaká ako u baby čo je odo mňa vyššia o hlavu a obe ju majú po kolená
Ing. Ľubomír Janoška
26.11.17,12:56
@pavol54
"Ak chceme niečo kvantifikovať tak sa musíme dohodnúť na porovnávacej jednotke ( Len Jánošík určoval dĺžku plátna od toho buku po tamten buk, bolo to v porovnaní s lakťom veľa či málo?)"
Navrhujem
1 bukóza = 100 lakťóz
:D
taiko
26.11.17,16:15
@pavol54
"Ak chceme niečo kvantifikovať tak sa musíme dohodnúť na porovnávacej jednotke ( Len Jánošík určoval dĺžku plátna od toho buku po tamten buk, bolo to v porovnaní s lakťom veľa či málo?)"
Navrhujem
1 bukóza = 100 lakťóz
:D
:D:D:D
taiko
26.11.17,16:17
Ťažko sa mi spalo keď som sa dozvedel, že Bezos sa stal najbohatším človekom planéty a celkové bohatstvo SVETA dosiahlo 280 bil dolárov a vzrástlo za minulý rok o 6,4 %. Ozaj ako rastie bohatstvo sveta? Ľahko sa dá vysvetliť rast bohatstva firmyCelkove bohatstvo sceta je vypocitane ako bohatstvo 4,8MLD ludi od najchudobnejsich, az po najbohatsich a report robi Credit Suissehttps://www.credit-suisse.com/corporate/en/research/research-institute/global-wealth-report.htmlpodla mna to nemusi byt hlupost. Neviem aka je pouzita metodika, ale bohatstvo sa predsa nepocita len v peniazoch. Aktiva mozu byt rozne a len pre ucel jednoduchej kvantifikacie prezentacie to mohlo byt prevedene na peniaze.V tabulke prehlad pre krajiny. Slovensko na peknom 61 mieste :) Prikladam aj cely report, ale bohuzial len v EN
Ak chceme niečo kvantifikovať tak sa musíme dohodnúť na porovnávacej jednotke ( Len Jánošík určoval dĺžku plátna od toho buku po tamten buk, bolo to v porovnaní s lakťom veľa či málo?) Preto som aj poukázal na rast bohatstva firmy. Ak budeš žiť na izolovanom ostrove ako sa zmení hodnota tvojho majetku? Ak nedovezieš alebo nevyvezieš tak nijak fyzikálne zákony nezmeníš, sú dané, môžeš zmeniť len spoločenské zákony a to je ekonómia v tých sa dá nadefinovať aj rast aj strata
hmm, to je na mna uz privelka teoreticka teoretika :)
Ja nic nekvantifikujem, ani neporovnavam, len som sa podla ich stranky snazil interperetovat, co si Ty videl na TA3 ;)
O to sa uz ani neodvazujem rozmyslat nad tym naco sa taketo reporty produkuju.
čo je na tom teoretické: Príklad ak povie baba ktorá mi meria po plecia že má sukňu po kolená neuvádza to cm ale v jednotke svojej dlžky, ktorá nemusí byť rovnaká ako u baby čo je odo mňa vyššia o hlavu a obe ju majú po kolená
ja som sa uz stratil :D No nic, ludstvo je coraz bohatsie, report o tom mame, tak je vsetko v poriadku. Otazkou je , co urobia nasi susedia v galaxii, ked sa dopocuju, ze sme taka bohata planeta :D
misoft
26.11.17,17:01
Pche! S*ať na peniaze a bohatstvo.
Najväčšie bohatstvo je tvoje zdravie!
Na figu ti budú prachy, šperky, luxusné autá, honosné vily, keď budeš zdochýnať na posteli a zubatá ti kosou nad hlavou bude mávať. Bohatstvo si do hrobu neodnesieš!
taiko
26.11.17,17:14
Pche! S*ať na peniaze a bohatstvo.
Najväčšie bohatstvo je tvoje zdravie!
Na figu ti budú prachy, šperky, luxusné autá, honosné vily, keď budeš zdochýnať na posteli a zubatá ti kosou nad hlavou bude mávať. Bohatstvo si do hrobu neodnesieš!
ale neblazni. Pritomnost penazi neznamena nepritomnost zdravia a stastia a pohody. Oboje sa moze pekne doplnat :)
Takze ja mam k peniazom a bohatstvu pozitivny vztah, pekne si vychadzame v ustrety. A odliadnuc od penezi a bohatstva sa pekne staram aj o svoje zdravie a osobnu pohodu, kedze aj s nimi mam dobry vztah.
Nuz a oba piliere mi umoznuju sa starat o svojich blizkych a prijemne spoluzitie s nimi
misoft
26.11.17,17:17
"Za prachy si zdravie nekúpiš"
Pozri sa na mnohých boháčov, boháčky.... koľko vynaložili prachov na liečby, všelijaké krvné oné, plastiky a aj tak zdochli. A o ich prachy sa potom hádaj pozostalí.
Ale keď zomrie taký, čo skoro nič nemal - nik sa neháda, skôr si na neho spomenú.
taiko
26.11.17,17:42
"Za prachy si zdravie nekúpiš"
Pozri sa na mnohých boháčov, boháčky.... koľko vynaložili prachov na liečby, všelijaké krvné oné, plastiky a aj tak zdochli. A o ich prachy sa potom hádaj pozostalí.
Ale keď zomrie taký, čo skoro nič nemal - nik sa neháda, skôr si na neho spomenú.
nuz ja to risknem. Postaram sa aby sa vsetci okolo mna so mnou mali dobre a po mojej smrti sa nik vadit nebude, lebo nebude o co :D.
Zdravie si nekupis, to je pravda, ale zase to neznamena, ze musim v chudobe umriet ;) Ak sa mi bude dalej darit aby one tri piliere pekne spolupracovali dokopy, tak to budem pokladat za uspech
buchač
26.11.17,17:52
"Za prachy si zdravie nekúpiš"
Zdravie si nekúpiš, to je fakt.
Ale ak nemáš love, tak si nekúpiš ani len tie najzákladnejšie lieky, nutné k prežitiu.
Ak nemáš love a pritom aj zdravie načaté ?
Nuž si v peknej prdely !
jar88
27.11.17,08:54
Ťažko sa mi spalo keď som sa dozvedel, že Bezos sa stal najbohatším človekom planéty a celkové bohatstvo SVETA dosiahlo 280 bil dolárov a vzrástlo za minulý rok o 6,4 %. Ozaj ako rastie bohatstvo sveta? Ľahko sa dá vysvetliť rast bohatstva firmy

Ťažko sa ti spalo?
To akože ti závisť nedáva zaspať?:D
-------------------
Ako rastie bohatstvo sveta?
Nuž jednoducho.:) Rastie s bohatstvom úspešných a pre ostatný chudobný svet, tých najpotrebnejších ľudí.
Dúfam, že po tomto objasnení, už nebudeš mať ťažké sny.;)
jar88
27.11.17,08:58
"Za prachy si zdravie nekúpiš"
Zdravie si nekúpiš, to je fakt.
Ale ak nemáš love, tak si nekúpiš ani len tie najzákladnejšie lieky, nutné k prežitiu.
Ak nemáš love a pritom aj zdravie načaté ?
Nuž si v peknej prdely !

Nuž NWO s tým počíta a všetci dúfajú, že až tí s načatým zdravím pomrú, bude svet zdravší a samozrejme, že zas aj o niečo bohatší.:---
pavol54
27.11.17,12:39
Ťažko sa mi spalo keď som sa dozvedel, že Bezos sa stal najbohatším človekom planéty a celkové bohatstvo SVETA dosiahlo 280 bil dolárov a vzrástlo za minulý rok o 6,4 %. Ozaj ako rastie bohatstvo sveta? Ľahko sa dá vysvetliť rast bohatstva firmy

Ťažko sa ti spalo?
To akože ti závisť nedáva zaspať?:D
-------------------
Ako rastie bohatstvo sveta?
Nuž jednoducho.:) Rastie s bohatstvom úspešných a pre ostatný chudobný svet, tých najpotrebnejších ľudí.
Dúfam, že po tomto objasnení, už nebudeš mať ťažké sny.;)
Kadejaký mameluk nepochopí iróniu príspevku, teda aj tebe som to už odpustil. Opakuj si tú svoju mantru stále, možno že časom pochopíš čo som napísal
Nandrolon
27.11.17,13:00
Jar, nemyslel si WHO?
misoft
27.11.17,13:25
Jar, nemyslel si WHO?
No - to by musel najskôr zistiť, čo WHO znamená....
buchač
27.11.17,15:26
Jar, nemyslel si WHO?
No - to by musel najskôr zistiť, čo WHO znamená....
Nechajte ho...veď ON je predsa zdravý...teda, možno na tele. Tá hlava je na tom horšie.
misoft
27.11.17,15:38
Hmmmm.... hlava..... hlava.... možno
http://i.sme.sk/cdata/6/56/5639996/892525_cabbage.jpg
:D:D:D
Nandrolon
28.11.17,04:28
Jar, nemyslel si WHO?
No - to by musel najskôr zistiť, čo WHO znamená....
Ale rozumieš, ak by tu niekto iný napísal NWO, tak div, že ho tu nerozmontuje do šróbika a nenapľuje do tváre, ale on si to po sebe ani neopraví.
Zrejme zisťuje, či neexistuje nejaká NWO organizácia, vhodná do jeho príspevku :-))))))))))
Ing. Ľubomír Janoška
28.11.17,05:00
Jar, nemyslel si WHO?
Mám obavu, že to myslel tak, ako to napísal.
Google nemal problém nájsť NWO a dokonca to dáva logiku :)
Nandrolon
28.11.17,05:07
Ja som myslel, že on sa práve snaží prezentovať ako racionálne uvažujúci človek a nie konšpirátor. Preto namiesto tohto https://sk.wikipedia.org/wiki/Nov%C3%BD_svetov%C3%BD_poriadok_(kon%C5%A1pira%C4% 8Dn%C3%A1_te%C3%B3ria) mi do príspevku viac pasuje WHO , i keď ten príspevok je sám o sebe nezmysel a predpokladám, že podžub na niektorých /hlavne dvoch/ užívateľov, nechcem menovať.
taiko
28.11.17,05:48
Jar, nemyslel si WHO?
Mám obavu, že to myslel tak, ako to napísal.
Google nemal problém nájsť NWO a dokonca to dáva logiku :)
ja mam zato, ze jar naozaj myslel NWO a ze to myslel ironicky, reagujuc tak na pavlovu presnejsie nespecifikovanu vycitku "svetovemu bohatstvu" a aj tu na porade celkom udomacneny nazor o akomsi sprisahani bohatych voci chudobnym. Zobral to ale moc zosiroka, snaziac sa odpovedat jednym prispevkom viacerym prispievajucim, co robi jeho prispevok trosku zmatocnym.
No pozri ako som si pekne poanalyzoval :D
Nandrolon
28.11.17,06:10
Aha, tak ešte by som doplnil k tým "až tí s načatým zdravím pomrú" aj starých štbákov dívajúcich sa pomaly už do okien Pána, nech to má komplet. Asi to chudák zabudol uviesť. Nevadí.
PS: išlo tu aj o niečo iné ako vyvolať hádky a flame?
pavol54
28.11.17,06:19
Jar, nemyslel si WHO?
Mám obavu, že to myslel tak, ako to napísal.
Google nemal problém nájsť NWO a dokonca to dáva logiku :)
ja mam zato, ze jar naozaj myslel NWO a ze to myslel ironicky, reagujuc tak na pavlovu presnejsie nespecifikovanu vycitku "svetovemu bohatstvu" a aj tu na porade celkom udomacneny nazor o akomsi sprisahani bohatych voci chudobnym. Zobral to ale moc zosiroka, snaziac sa odpovedat jednym prispevkom viacerym prispievajucim, co robi jeho prispevok trosku zmatocnym.
No pozri ako som si pekne poanalyzoval :D
Ale ja sa mu ani nedivím, keď nedokázal rozumne reagovať na oficiálnu správu o raste svetového bohatstva tak tam musel zamontovať buď NWO alebo slobodomurársku lóžu, scientológiu alebo ak to inak nepôjde tak ruskú stopu. Tieto paraargumenty pre určitú skupinu vždy zaberajú.
taiko
28.11.17,06:45
Jar, nemyslel si WHO?
Mám obavu, že to myslel tak, ako to napísal.
Google nemal problém nájsť NWO a dokonca to dáva logiku :)
ja mam zato, ze jar naozaj myslel NWO a ze to myslel ironicky, reagujuc tak na pavlovu presnejsie nespecifikovanu vycitku "svetovemu bohatstvu" a aj tu na porade celkom udomacneny nazor o akomsi sprisahani bohatych voci chudobnym. Zobral to ale moc zosiroka, snaziac sa odpovedat jednym prispevkom viacerym prispievajucim, co robi jeho prispevok trosku zmatocnym.
No pozri ako som si pekne poanalyzoval :D
Ale ja sa mu ani nedivím, keď nedokázal rozumne reagovať na oficiálnu správu o raste svetového bohatstva tak tam musel zamontovať buď NWO alebo slobodomurársku lóžu, scientológiu alebo ak to inak nepôjde tak ruskú stopu. Tieto paraargumenty pre určitú skupinu vždy zaberajú.
pavol, uprimne, aka bola pohnutka na ten prispevok o sprave o bohatstve ? Musis uznat, ze to malo isty marxisticko-leninsky podton, ako aj nasledne zmienky o kapitalistoch co nic nehlasaju pre pracujucich. Ale je mozne, ze aj ja som mameluk, co nepochopil ironu :)
buchač
28.11.17,06:49
"Za prachy si zdravie nekúpiš"
Zdravie si nekúpiš, to je fakt.
Ale ak nemáš love, tak si nekúpiš ani len tie najzákladnejšie lieky, nutné k prežitiu.
Ak nemáš love a pritom aj zdravie načaté ?
Nuž si v peknej prdely !

Nuž NWO s tým počíta a všetci dúfajú, že až tí s načatým zdravím pomrú, bude svet zdravší a samozrejme, že zas aj o niečo bohatší.:---

Aha, tak ešte by som doplnil k tým "až tí s načatým zdravím pomrú" aj starých štbákov dívajúcich sa pomaly už do okien Pána, nech to má komplet. Asi to chudák zabudol uviesť. Nevadí.
PS: išlo tu aj o niečo iné ako vyvolať hádky a flame?
Veľmi presne si to odhadol.

Už v príspevku, kde citoval mňa, išlo v podstate o výsmech....o VÝSMECH do ksichtu, čo sa ale neudialo absolútne po prvý krát.
Lenže sto krát nič aj kľuďasa vyvedie z miery.
...a potom sa čuduje, že dostane adekvátnu odpoveď s nejakým tým želaním.

Nedá mi v tejto súvislosti spomenúť prácu moderátorov...a či sa Tai hnevá alebo nie, najväčšiu garazdu robí v príspevkoch práve on, tým výmazom (vraj nevhodných) príspevkov a po pár dňoch ich znova obnoví.
Lenže touto činnosťou sa naruší náväznosť a tým pádom dochádza k nedorozumeniam.

Takže sa pýtam...." Je správanie jar88 podľa etiky Porady ? "...tú jeho vlastnú neriešim, svoj názor som si utvoril už dávno.

Hlavne, že mne potom prichádzajú súkromné správy s rôznym apelovaním od jednotlivých moderátorov až po Richarda.

Malá ukážka z vyjadrení jar88......
taiko
28.11.17,06:58
Nedá mi v tejto súvislosti spomenúť prácu moderátorov...a či sa Tai hnevá alebo nie, najväčšiu garazdu robí v príspevkoch práve on, tým výmazom (vraj nevhodných) príspevkov a po pár dňoch ich znova obnoví.
ech Ty neborak, daj pozor, aby na Teba ten tai aj z kompotu v spajzi nevyskocil. To ma fakt musis spomenut vo vsetkych svojich bludoch ? ;)
mimochodom, ten prispevok som obnovil po 3 hodinach a 20 minutach, tak sa uz prestan uchylovat k bohapustym klamstvam.
pavol54
28.11.17,06:59
Jar, nemyslel si WHO?
Mám obavu, že to myslel tak, ako to napísal.
Google nemal problém nájsť NWO a dokonca to dáva logiku :)
ja mam zato, ze jar naozaj myslel NWO a ze to myslel ironicky, reagujuc tak na pavlovu presnejsie nespecifikovanu vycitku "svetovemu bohatstvu" a aj tu na porade celkom udomacneny nazor o akomsi sprisahani bohatych voci chudobnym. Zobral to ale moc zosiroka, snaziac sa odpovedat jednym prispevkom viacerym prispievajucim, co robi jeho prispevok trosku zmatocnym.
No pozri ako som si pekne poanalyzoval :D
Ale ja sa mu ani nedivím, keď nedokázal rozumne reagovať na oficiálnu správu o raste svetového bohatstva tak tam musel zamontovať buď NWO alebo slobodomurársku lóžu, scientológiu alebo ak to inak nepôjde tak ruskú stopu. Tieto paraargumenty pre určitú skupinu vždy zaberajú.
pavol, uprimne, aka bola pohnutka na ten prispevok o sprave o bohatstve ? Musis uznat, ze to malo isty marxisticko-leninsky podton, ako aj nasledne zmienky o kapitalistoch co nic nehlasaju pre pracujucich. Ale je mozne, ze aj ja som mameluk, co nepochopil ironu :)
konštatovanie že som videl textovú správu na TA3. A ak máš logické myslenie, tak potom čo ak tu niekto napíše že vďaka výrobe svet zväčšil svoj objem o polovicu alebo sa vďaka spotrebe o polovicu zmenšil, čo mu odpovieš že ML teória? to skrátka nejde. Ak to presne vystihol lubomír "ak sa neberie do úvahy ekologický dlh tak svetové bohatstvo rastie" potom tvrďme že ani zásoby uhlia plynu či ropy sa nikdy neminú aj voda je vždy rovnako čistá. A ak niekto nevie čo len má potrebu niečo zapindať tak hodí hlúposť. Na jednej strane rastie bohatstvo sveta na druhej strane otepľovanie, celková devastácia životného prostredia mi nejde dokopy.
taiko
28.11.17,07:04
Jar, nemyslel si WHO?
Mám obavu, že to myslel tak, ako to napísal.
Google nemal problém nájsť NWO a dokonca to dáva logiku :)
ja mam zato, ze jar naozaj myslel NWO a ze to myslel ironicky, reagujuc tak na pavlovu presnejsie nespecifikovanu vycitku "svetovemu bohatstvu" a aj tu na porade celkom udomacneny nazor o akomsi sprisahani bohatych voci chudobnym. Zobral to ale moc zosiroka, snaziac sa odpovedat jednym prispevkom viacerym prispievajucim, co robi jeho prispevok trosku zmatocnym.
No pozri ako som si pekne poanalyzoval :D
Ale ja sa mu ani nedivím, keď nedokázal rozumne reagovať na oficiálnu správu o raste svetového bohatstva tak tam musel zamontovať buď NWO alebo slobodomurársku lóžu, scientológiu alebo ak to inak nepôjde tak ruskú stopu. Tieto paraargumenty pre určitú skupinu vždy zaberajú.
pavol, uprimne, aka bola pohnutka na ten prispevok o sprave o bohatstve ? Musis uznat, ze to malo isty marxisticko-leninsky podton, ako aj nasledne zmienky o kapitalistoch co nic nehlasaju pre pracujucich. Ale je mozne, ze aj ja som mameluk, co nepochopil ironu :)
konštatovanie že som videl textovú správu na TA3. A ak máš logické myslenie, tak potom čo ak tu niekto napíše že vďaka výrobe svet zväčšil svoj objem o polovicu alebo sa vďaka spotrebe o polovicu zmenšil, čo mu odpovieš že ML teória? to skrátka nejde. Ak to presne vystihol lubomír "ak sa neberie do úvahy ekologický dlh tak svetové bohatstvo rastie" potom tvrďme že ani zásoby uhlia plynu či ropy sa nikdy neminú aj voda je vždy rovnako čistá. A ak niekto nevie čo len má potrebu niečo zapindať tak hodí hlúposť. Na jednej strane rastie bohatstvo sveta na druhej strane otepľovanie, celková devastácia životného prostredia mi nejde dokopy.
ale chodu uz :) ja som nepisal o sprave, ale o Tvojej pohnutke ;) Ved sa nepaprct hned, kazdy sme z nejakeho sudka ;)
Okrem toho, som napisal ako oni mysleli to bohatstvo sveta.
Nandrolon
28.11.17,07:04
Je mi najviac smiešne, ako sa postarší dedko ide vysmievať ostatným svojim rovesníkom za ich zdravotný stav. Takých zdravých 60-65tnikov, ktorí mali prázdnu zdravotnú kartu a z minúty na minútu infarkt sú plné cintoríny, netreba zabúdať, tik tak, tik tak
buchač
28.11.17,07:18
Nedá mi v tejto súvislosti spomenúť prácu moderátorov...a či sa Tai hnevá alebo nie,
ech Ty neborak, daj pozor, aby na Teba ten tai aj z kompotu v spajzi nevyskocil. To ma fakt musis spomenut vo vsetkych svojich bludoch ? ;)
Tai bacha na výrazy, na vyjadrovanie.

Pokiaľ si si nevšimol, tak v zásade neurážam ako prvý. (Pozor - nezamieňať podpichovanie za urážku).
U Teba ide o vyskakovanie na Porade, ja poriadok v komore mám. o to sa neboj.
Kto vyskakuje, má proste smolu... teda aj Ty. Vychovávať Ťa nemienim, nenapravím, čo dodžubali Tvoji rodičia.

Ja žijem na Slovensku...TY nie ! Tak kto je Bludný holanďan...ja alebo Ty ?
Ja som sa za svoje omyly v príspevkoch nejak nemusel ospravedlňovať...mám vyhľadať to Tvoje ospravedlňovanie ?
Lebo nie raz píšeš tak, ako keby si si dal minimálne jointa...šak si dal aj príspevok ohľadom marišky, kde šlo o jej legalizáciu. To preto nechceš prísť nazad na Slovensko a robiť niečo pre tento štát, lebo nebudeš mať k dispo matroš ?


...a ak si ešte stále nepochopil,o čo ide, tak si fakt smutná existencia...dokonca VŠ vzdelaný.
MNE nik na zdravie šahať, urážať ma, nebude ... NEEXISTUJE !!!
Tvrdo, veľmi tvrdo narazí...betón šuviks.


P.S.:
Tvoja mater s otcom...baba z dedom sú/boli neboráci a nie ja...


P.S.:
Vymažeš alebo nie ...toť otázka ?
Frajer a ani šrac Ty veru nebudeš...frajeri a šraci doma nechovajú zajaca.
:D :D :D :D :D
taiko
28.11.17,07:25
Nedá mi v tejto súvislosti spomenúť prácu moderátorov...a či sa Tai hnevá alebo nie,
ech Ty neborak, daj pozor, aby na Teba ten tai aj z kompotu v spajzi nevyskocil. To ma fakt musis spomenut vo vsetkych svojich bludoch ? ;)
Tai bacha na výrazy, na vyjadrovanie.

Pokiaľ si si nevšimol, tak v zásade neurážam ako prvý. (Pozor - nezamieňať podpichovanie za urážku).
U Teba ide o vyskakovanie na Porade, ja poriadok v komore mám. o to sa neboj.
Kto vyskakuje, má proste smolu... teda aj Ty. Vychovávať Ťa nemienim, nenapravím, čo dodžubali Tvoji rodičia.

Ja žijem na Slovensku...TY nie ! Tak kto je Bludný holanďan...ja alebo Ty ?
Ja som sa za svoje omyly v príspevkoch nejak nemusel ospravedlňovať...mám vyhľadať to Tvoje ospravedlňovanie ?
Lebo nie raz píšeš tak, ako keby si si dal minimálne jointa...šak si dal aj príspevok ohľadom marišky, kde šlo o jej legalizáciu. To preto nechceš prísť nazad na Slovensko a robiť niečo pre tento štát, lebo nebudeš mať k dispo matroš ?


...a ak si ešte stále nepochopil,o čo ide, tak si fakt smutná existencia...dokonca VŠ vzdelaný.
MNE nik na zdravie šahať, urážať ma, nebude ... NEEXISTUJE !!!
Tvrdo, veľmi tvrdo narazí...betón šuviks.


P.S.:
Tvoja mater s otcom...baba z dedom sú/boli neboráci a nie ja...


P.S.:
Vymažeš alebo nie ...toť otázka ?
Frajer a ani šrac Ty veru nebudeš...frajeri a šraci doma nechovajú zajaca.
:D :D :D :D :D
nie nevymazem, nech kto chce vidi, aky si >? Tak sme dourazali mojich rodicov aj nebohych starych rodicov a vysokoskolaci, co za Tvoje peniaze vystudovali nic? Tych nespomenies ? Je mi Ta luto, nestastny clovece
PS: nie Ty sa neospravedlnujes, toho nie si schopny. Ty svoje prispevky mazes, ked sa stretnu s nevolou ;)
buchač
28.11.17,07:59
nie nevymazem, nech kto chce vidi, aky si >? Tak sme dourazali mojich rodicov aj nebohych starych rodicov a vysokoskolaci, co za Tvoje peniaze vystudovali nic? Tych nespomenies ? Je mi Ta luto, nestastny clovece
PS: nie Ty sa neospravedlnujes, toho nie si schopny. Ty svoje prispevky mazes, ked sa stretnu s nevolou ;)

Stále a neustále Ti uniká pointa...alebo ju nechceš vidieť.
Kto vidí a číta, urobí si názor sám.
Zdravie je nedotknuteľné...teda aspoň pre mňa. Každý môže dať na tú alebo onú problémovú situáciu svoj názor...ten mu nik nevezme.
No NIK za celú dobu, čo som na Porade, si nedovolil iných (teda aj mňa) urážať v zmysle zdravia tak, ako to nie raz urobil Jar88.

------------------------------------
Hm...ospravedlnenie ?
Dôraz kladiem na ten Tvoj príspevok http://www.porada.sk/t147603-ospravedlnenie.html

" taiko taiko
Som, kto som
Pochváliť
ja sa teda neospravedlnim "ani bohovi" Som, kto som "

Takže... ?


P.S.:
Svoju ľútosť si strč do prdele, alebo tomu zajacovi do zubov.
Radšej sa choď hanbiť niekde do kúta.
taiko
28.11.17,08:18
nie nevymazem, nech kto chce vidi, aky si >? Tak sme dourazali mojich rodicov aj nebohych starych rodicov a vysokoskolaci, co za Tvoje peniaze vystudovali nic? Tych nespomenies ? Je mi Ta luto, nestastny clovece
PS: nie Ty sa neospravedlnujes, toho nie si schopny. Ty svoje prispevky mazes, ked sa stretnu s nevolou ;)

Stále a neustále Ti uniká pointa...alebo ju nechceš vidieť.
Kto vidí a číta, urobí si názor sám.
Zdravie je nedotknuteľné...teda aspoň pre mňa. Každý môže dať na tú alebo onú problémovú situáciu svoj názor...ten mu nik nevezme.
No NIK za celú dobu, čo som na Porade, si nedovolil iných (teda aj mňa) urážať v zmysle zdravia tak, ako to nie raz urobil Jar88.

------------------------------------
Hm...ospravedlnenie ?
Dôraz kladiem na ten Tvoj príspevok http://www.porada.sk/t147603-ospravedlnenie.html


ja sa teda neospravedlnim "ani bohovi" :D Som, kto som

Takže... ?


P.S.:
Svoju ľútosť si strč do prdele, alebo tomu zajacovi do zubov.
Radšej sa choď hanbiť niekde do kúta.
1. buchac, co mam ja s Tvojim zdravim ? Mne si Ty cely aj so svojim zdravim ukradnuty. To len Ty citis potrebu posilovat svoje podlomene vyfrustrovane ego spominanim taika vzdy a vsade vo svojich bludoch. Zvys si svoje ego vyrobou nejakeho nozika (mimochodom, robis ich pekne), ci chod vystrelit par nabojov na strelnicu, ponadavaj na podnikatelov a vysokoskolakov a mna zo svojich uvah vynechaj. Budes vacsi srac a frajer, uvidis ako Ti bude sveta zit. ;)
2. ako suvisi ten moj z kontextu vytrhnuty, velikym usmevom nadsazku potvrdzujuci prispevok, s tym co som napisal ? NIjak.
3. Lutost sa nestrka do prdele, ani nedava zajacom medzi zuby. Lutost sa vyjadruje polutovania hodnym entitam, alebo v polutovania hodnych situaciach.
jar88
28.11.17,08:37
Jar, nemyslel si WHO?
Mám obavu, že to myslel tak, ako to napísal.
Google nemal problém nájsť NWO a dokonca to dáva logiku :)
ja mam zato, ze jar naozaj myslel NWO a ze to myslel ironicky, reagujuc tak na pavlovu presnejsie nespecifikovanu vycitku "svetovemu bohatstvu" a aj tu na porade celkom udomacneny nazor o akomsi sprisahani bohatych voci chudobnym. Zobral to ale moc zosiroka, snaziac sa odpovedat jednym prispevkom viacerym prispievajucim, co robi jeho prispevok pre nezúčastnených trosku zmatocnym.
No pozri ako som si pekne poanalyzoval :D

Myslím, že si to "poanalyzoval" úplne dokonalo. Len by som do predposlednej vety doplnil to, čo som hrubým písmom do tvojho príspevku vsunul.:)
Tí zúčastnení, ktorých sa ten príspevok týkal, dali veľmi jasne najavo, že pochopili a že sa ich to riadne dotklo.:---
taiko
28.11.17,08:55
Jar, nemyslel si WHO?
Mám obavu, že to myslel tak, ako to napísal.
Google nemal problém nájsť NWO a dokonca to dáva logiku :)
ja mam zato, ze jar naozaj myslel NWO a ze to myslel ironicky, reagujuc tak na pavlovu presnejsie nespecifikovanu vycitku "svetovemu bohatstvu" a aj tu na porade celkom udomacneny nazor o akomsi sprisahani bohatych voci chudobnym. Zobral to ale moc zosiroka, snaziac sa odpovedat jednym prispevkom viacerym prispievajucim, co robi jeho prispevok pre nezúčastnených trosku zmatocnym.
No pozri ako som si pekne poanalyzoval :D

Myslím, že si to "poanalyzoval" úplne dokonalo. Len by som do predposlednej vety doplnil to, čo som hrubým písmom do tvojho príspevku vsunul.:)
Tí zúčastnení, ktorých sa ten príspevok týkal, dali veľmi jasne najavo, že pochopili a že sa ich to riadne dotklo.:---
nezbednik. tiez by si mohol byt niekedy diplomatom :)
jar88
28.11.17,09:15
Buchač,
v súvislosti s tvojim príspevkom z 09:18 a 9:59 hod..:)
Tebe už asi naozaj hrabe.;) Akosi strácaš súdnosť.:cool:
Už vnímaš svet iba po svojom a iba v súvislostiach, ktoré si sám vo svojej hlave generuješ.:)
------------------
PS: Už som ti tu raz napísal, že zámerne vytrhávaš vyjadrenia z kontextu, (to na margo mojej údajnej starosti o tvoje "zdravie") a prisudzuješ im svoj vlastný význam.
Naozaj som napísal, že vás mali aspoň zahnať do lesov a nechať vás tam podochnúť a neriešiť vás "hrubou čiarou".
Nemienim sa tu vyjadrovať k pohnútkam, ktoré ťa k tomu jasnému klamstvu viedli a ani nebudem ten konkrétny príspevok hľadať. Je na tebe aby si to tu preukázal.
Len tak na okraj: hlavne takí ľudia, ako si napríklad ty, misoft a pavol54, by ste mali byť Václavovi Havlovi aspoň za tú "hrubú čiaru" za minulosťou, vďační.
A naviac mám pre teba aj super čítanie: Pravda o zrúdě (VH)
https://www.pravdaozrude.cz/
buchač
28.11.17,12:31
No pozri ako som si pekne poanalyzoval :D

Myslím, že si to "poanalyzoval" úplne dokonalo.
nezbednik. tiez by si mohol byt niekedy diplomatom :)

Pusu, pusu, pusu...dajte si rovno francuzáka....aj keby ste si obaja viac zaslúžili francuzákom po hlave.
:D :D :D
buchač
03.12.17,12:04
Podnikatelia plné pysky sľubov, prázdnych kydov a skutek utek.
Keď príde na lámanie chleba, tak vyplakávajú....a čo je hlavné, tak už vopred (v podstate) hrozia zdražovaním alebo prepúšťaním....

https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/450027-navrhovane-vyssie-priplatky-su-absolutne-neakceptovatelne-tvrdia-firmy/

Ale že sa tie poniektoré kuwy podnikateľské vyvážajú na najdrahších autách, do roka aj zo 3-4 dovolenky v tých najrezortoch...atď ?
Ale šak si zaslúžia....veru aj hej, poniektorí by si zaslúžili za to svoje "podnikanie" taký menší "výlet" do ťurmy na pár mesiacov alebo aj rokov.


Aby som neurazil, že sú všetci podnikatelia kuwy, tak z toho vynímam :
1. Jozef Púčik, Kocúrkovo
2. Ján Kyselinár, Horná Dolná
3. Anežka Chudokrvná, Čučoriedkovo
Ing. Ľubomír Janoška
04.12.17,05:42
Podnikatelia plné pysky sľubov, prázdnych kydov a skutek utek.
Keď príde na lámanie chleba, tak vyplakávajú....a čo je hlavné, tak už vopred (v podstate) hrozia zdražovaním alebo prepúšťaním....

https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/450027-navrhovane-vyssie-priplatky-su-absolutne-neakceptovatelne-tvrdia-firmy/

Ale že sa tie poniektoré kuwy podnikateľské vyvážajú na najdrahších autách, do roka aj zo 3-4 dovolenky v tých najrezortoch...atď ?
Ale šak si zaslúžia....veru aj hej, poniektorí by si zaslúžili za to svoje "podnikanie" taký menší "výlet" do ťurmy na pár mesiacov alebo aj rokov.


Aby som neurazil, že sú všetci podnikatelia kuwy, tak z toho vynímam :
1. Jozef Púčik, Kocúrkovo
2. Ján Kyselinár, Horná Dolná
3. Anežka Chudokrvná, Čučoriedkovo
ďakujem, si kamoš :)
BXLmiami
04.12.17,08:33
Podnikatelia plné pysky sľubov, prázdnych kydov a skutek utek.
Keď príde na lámanie chleba, tak vyplakávajú....a čo je hlavné, tak už vopred (v podstate) hrozia zdražovaním alebo prepúšťaním....

https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/450027-navrhovane-vyssie-priplatky-su-absolutne-neakceptovatelne-tvrdia-firmy/

Ale že sa tie poniektoré kuwy podnikateľské vyvážajú na najdrahších autách, do roka aj zo 3-4 dovolenky v tých najrezortoch...atď ?
Ale šak si zaslúžia....veru aj hej, poniektorí by si zaslúžili za to svoje "podnikanie" taký menší "výlet" do ťurmy na pár mesiacov alebo aj rokov.


Aby som neurazil, že sú všetci podnikatelia kuwy, tak z toho vynímam :
1. Jozef Púčik, Kocúrkovo
2. Ján Kyselinár, Horná Dolná
3. Anežka Chudokrvná, Čučoriedkovo
Teda fuj,ako si ma to pomenoval?
pavol54
08.12.17,17:46
S pobavením som si prečítal v médiách "fundované názory odborníkov" na stratu munície v muničných skladoch.
Ing. Ľubomír Janoška
09.12.17,08:53
S pobavením som si prečítal v médiách "fundované názory odborníkov" na stratu munície v muničných skladoch.
Si si istý, že ju stratili? V tom prípade treba dúfať, že ju nájdu :D
misoft
09.12.17,09:11
S pobavením som si prečítal v médiách "fundované názory odborníkov" na stratu munície v muničných skladoch.
Ono totiž.... je možné, že sa niečo "stratilo", ale množstvá, ktoré sa uvádzajú - :eek: - niekto riadne zveličuje (médiá).
Apropó: Gajdoša nemusím (pekne sa vyfarbil ako minister), ale jednému človeku, ktorý tiež objasňoval - verím. Maxim! Bol to môj šéf a ten NIKDY netrepal do vetra!
pavol54
09.12.17,09:23
S pobavením som si prečítal v médiách "fundované názory odborníkov" na stratu munície v muničných skladoch.
Si si istý, že ju stratili? V tom prípade treba dúfať, že ju nájdu :D
ja nekomentujem zistený úbytok ale " tzv fundované názory", pretože inventarizácia munície sa robila vždy tak že fyzicky sa prepočítali truhlíky so zostatkom a 2% z celkových zásob ani keď sa munícia preberala do skladov sa nikdy nepočítala fyzicky keď predstavím ako traja ľudia (komisia) prevzala v roku 1981 zvýšené zásoby 10 ANTT a plus vleky (ľudove tatry 815 s vlekom) to je 150 ton za jeden deň a mali by to fyzicky počítať. 200 000 nábojov samopal 1120 ks truhlík (v ňom plechová krabica zaliaty hermeticky cínom) cca do 200 truhlíkov. Ale tie RPG 75 boli určite zašmelené.
buchač
09.12.17,09:33
S pobavením som si prečítal v médiách "fundované názory odborníkov" na stratu munície v muničných skladoch.
Ono totiž.... je možné, že sa niečo "stratilo", ale množstvá, ktoré sa uvádzajú - :eek: - niekto riadne zveličuje (médiá).
Apropó: Gajdoša nemusím (pekne sa vyfarbil ako minister), ale jednému človeku, ktorý tiež objasňoval - verím. Maxim! Bol to môj šéf a ten NIKDY netrepal do vetra!
Tak sme sa pobavili....

Apropó...silne pochybujem, že Gajdoš alebo Maxim boli vôbec niekedy v muničáku.
Ono je totiž rozdiel vydávať rozkazy a ich plnením, respektíve splnením.

Už len čakám na "fundovaný názor" odborníka, čo ukradol zbrane a muníciu.
To bude len zábava...:D
pavol54
09.12.17,10:34
S pobavením som si prečítal v médiách "fundované názory odborníkov" na stratu munície v muničných skladoch.
Ono totiž.... je možné, že sa niečo "stratilo", ale množstvá, ktoré sa uvádzajú - :eek: - niekto riadne zveličuje (médiá).
Apropó: Gajdoša nemusím (pekne sa vyfarbil ako minister), ale jednému človeku, ktorý tiež objasňoval - verím. Maxim! Bol to môj šéf a ten NIKDY netrepal do vetra!
Tak sme sa pobavili....

Apropó...silne pochybujem, že Gajdoš alebo Maxim boli vôbec niekedy v muničáku.
Ono je totiž rozdiel vydávať rozkazy a ich plnením, respektíve splnením.

Už len čakám na "fundovaný názor" odborníka, čo ukradol zbrane a muníciu.
To bude len zábava...:D
vtedajšie čvo 101(MOTOSTRELEC) alebo čvo 130 (TANKISTA) nemali radi muničáky ani prácu na nich. To bolo revu keď mali ísť vojaci ako makačenko personál na manipuláciu pri KTP munície
misoft
09.12.17,12:12
Tak sme sa pobavili....

Apropó...silne pochybujem, že Gajdoš alebo Maxim boli vôbec niekedy v muničáku.
Ono je totiž rozdiel vydávať rozkazy a ich plnením, respektíve splnením.

Už len čakám na "fundovaný názor" odborníka, čo ukradol zbrane a muníciu.
To bude len zábava...:D
By si sa čudoval - Maxim BOL aj v muničákoch.... keď vrchnosť nariadila inventarizáciu a kontroly zabezpečenia muničákov - robil to aj on osobne! Viem to, šam mi bol šéfom a na inventúrach som onehdá i sám robil (až ma to niekedy sra*o - furt počítať, počítať, čísla kontrolovať bedňu po bedni).

Lenže vtedy sme si to strážili sami - ty to tiež vieš, ako to chodilo. Teraz to strážia nejaké oné SBS, o ktorých často vieme ho*no!
pavol54
09.12.17,13:10
Tak sme sa pobavili....

Apropó...silne pochybujem, že Gajdoš alebo Maxim boli vôbec niekedy v muničáku.
Ono je totiž rozdiel vydávať rozkazy a ich plnením, respektíve splnením.

Už len čakám na "fundovaný názor" odborníka, čo ukradol zbrane a muníciu.
To bude len zábava...:D
By si sa čudoval - Maxim BOL aj v muničákoch.... keď vrchnosť nariadila inventarizáciu a kontroly zabezpečenia muničákov - robil to aj on osobne! Viem to, šam mi bol šéfom a na inventúrach som onehdá i sám robil (až ma to niekedy sra*o - furt počítať, počítať, čísla kontrolovať bedňu po bedni).

Lenže vtedy sme si to strážili sami - ty to tiež vieš, ako to chodilo. Teraz to strážia nejaké oné SBS, o ktorých často vieme ho*no!
SBS nič nezobrala a čo sa vyvážalo ani vtedy ani teraz ochranu objektov bol po tom prd pretože hmotnú zodpovednosť mal správca muničného skladu. strážna služba z vojakov by bola najdrahšia SBS, kedy budú cvičiť ak budú chodiť do stráže? Chýbajúca munícia buď nebola ani dovezená (o čom pochybujem lebo počet bední musel sedieť), alebo bola vyvezená osobou zodpovednou za jej ukladanie (keď onemocnel alebo sa muselo do skladu počas neprítomnosti osoby zodpovednej za sklad) tak vždy vyšla v rozkaze veliteľa trojčlenná komisia a spísalo do knihy skladu: kto bol v komisii, číslo DR a sa čo sa bralo číslo DÚD
sito
09.12.17,16:20
Tak sme sa pobavili....

Apropó...silne pochybujem, že Gajdoš alebo Maxim boli vôbec niekedy v muničáku.
Ono je totiž rozdiel vydávať rozkazy a ich plnením, respektíve splnením.

Už len čakám na "fundovaný názor" odborníka, čo ukradol zbrane a muníciu.
To bude len zábava...:D
By si sa čudoval - Maxim BOL aj v muničákoch.... keď vrchnosť nariadila inventarizáciu a kontroly zabezpečenia muničákov - robil to aj on osobne! Viem to, šam mi bol šéfom a na inventúrach som onehdá i sám robil (až ma to niekedy sra*o - furt počítať, počítať, čísla kontrolovať bedňu po bedni).

Lenže vtedy sme si to strážili sami - ty to tiež vieš, ako to chodilo. Teraz to strážia nejaké oné SBS, o ktorých často vieme ho*no!
SBS nič nezobrala a čo sa vyvážalo ani vtedy ani teraz ochranu objektov bol po tom prd pretože hmotnú zodpovednosť mal správca muničného skladu. strážna služba z vojakov by bola najdrahšia SBS, kedy budú cvičiť ak budú chodiť do stráže? Chýbajúca munícia buď nebola ani dovezená (o čom pochybujem lebo počet bední musel sedieť), alebo bola vyvezená osobou zodpovednou za jej ukladanie (keď onemocnel alebo sa muselo do skladu počas neprítomnosti osoby zodpovednej za sklad) tak vždy vyšla v rozkaze veliteľa trojčlenná komisia a spísalo do knihy skladu: kto bol v komisii, číslo DR a sa čo sa bralo číslo DÚD

:eek: 2, 58 :D

https://www.youtube.com/watch?v=wqMwGY7l0nU
misoft
09.12.17,16:23
SBS nič nezobrala .....................
Hmmmm.... píšeš to nejako isto! Bol si tam, že vieš, že SBS nič nezobrala?
Nie raz práve SBS-kári boli tými "kmínmi".....
buchač
09.12.17,16:55
SBS nič nezobrala .....................
Hmmmm.... píšeš to nejako isto! Bol si tam, že vieš, že SBS nič nezobrala?
Nie raz práve SBS-kári boli tými "kmínmi".....
SBS niekde v hypermarkete aj hej...ale na muničáku ?

Gajdoš vraví o zlom strážení ?
Hm...a čo ešte chce namontovať ? Fyzická ochrana tam je, aj technická, aj iná...takže ?

Nepokračujem radšej...Galko je všadeprítomý. ;) :D :D :D
misoft
09.12.17,16:57
Nepokračujem radšej...Galko je všadeprítomý. ;) :D :D :D
.... máš pravdu .... akurát mi spod stola vyliezol....:D:D:D... jáj - to nebol Galko.... ale môj Salem....
pavol54
09.12.17,17:37
SBS nič nezobrala .....................
Hmmmm.... píšeš to nejako isto! Bol si tam, že vieš, že SBS nič nezobrala?
Nie raz práve SBS-kári boli tými "kmínmi".....
dnes je obyčajný obchod, benzínka či prevádzka zabezpečená ak nie proti vniku, aspoň monitoring pohybu, u mňa je v kritických miestach niekoľko kamier a zopár fotopascí takže o muničáku..., v 84 sme montovali utajené signalizačné zariadenia na muničáky
lubko6394
11.12.17,07:01
SBS nič nezobrala .....................
Hmmmm.... píšeš to nejako isto! Bol si tam, že vieš, že SBS nič nezobrala?
Nie raz práve SBS-kári boli tými "kmínmi".....
Žiadna SBS-ka tam nie je. Strážia občianski zamestnanci a manipulujú skladníci. Na vstup do skladu by strážnik potreboval kľúče a pečať... Šéfoval som kedysi skladu - civilnému vo fabrike. Tie rozdiely čo tam našli sú podľa mňa výsledkom práce skladníkov ( blbé počítanie, bordel pri odpisovaní a evidencii). Vôbec nepredpokladám že by narušiteľ a zlodej nepozorovane vnikol do viacerých objektov nenápadne čosi ukradol a za sebou zamietol stopy tak že by si nikto ničoho nevšimol.Množstvá nie sú príliš veľké a sortiment tuším 4 druhy. Na kšeft by som kradol predsa 1-2 druhy a vo väčšom. O tých srandovných nábojoch do malorážky ani nehovorím. Je to bordel v skladoch a tomu nezabráni stráženie objektov čakateľmi na výsluhový dôchodok za minimálne dvojnásobný plat ako majú strážnici ( asi zväčša lampasáci na dôchodku).
misoft
11.12.17,07:52
Žiadna SBS-ka tam nie je. Strážia občianski zamestnanci a manipulujú skladníci. Na vstup do skladu by strážnik potreboval kľúče a pečať... Šéfoval som kedysi skladu - civilnému vo fabrike. Tie rozdiely čo tam našli sú podľa mňa výsledkom práce skladníkov ( blbé počítanie, bordel pri odpisovaní a evidencii). Vôbec nepredpokladám že by narušiteľ a zlodej nepozorovane vnikol do viacerých objektov nenápadne čosi ukradol a za sebou zamietol stopy tak že by si nikto ničoho nevšimol.Množstvá nie sú príliš veľké a sortiment tuším 4 druhy. Na kšeft by som kradol predsa 1-2 druhy a vo väčšom. O tých srandovných nábojoch do malorážky ani nehovorím. Je to bordel v skladoch a tomu nezabráni stráženie objektov čakateľmi na výsluhový dôchodok za minimálne dvojnásobný plat ako majú strážnici ( asi zväčša lampasáci na dôchodku).
No - na toto tu na Porade máme jedného "experta" :D - ten sa dokonca vlámal do skladu zbraní rovno pod nosom dozorného a všetky stopy zahladil.....
Ak sa ti bude chcieť - listuj dozadu a hľadaj "počasie" s dvoma stojatými nekonečnými.... (ak to už nevymazal).... a ručím ti, že od smiechu sa zvalíš pod stôl....
pavol54
11.12.17,16:55
Minule som nahodil tému hodnota majetku zeme v dolároch no dnes keď sa bitcoin predával za 17 000 dolárov by sa zmenila alebo nie? podľa mňa je bitcoin bublina ako nehnuteľnosti pred krízou
taiko
11.12.17,17:35
Minule som nahodil tému hodnota majetku zeme v dolároch no dnes keď sa bitcoin predával za 17 000 dolárov by sa zmenila alebo nie? podľa mňa je bitcoin bublina ako nehnuteľnosti pred krízou
a co si myslis Ty ? Kedy bublina praskne ?
misoft
11.12.17,17:39
a co si myslis Ty ? Kedy bublina praskne ?
Možno...... až okrem $ a € a ₽, rupií, ¥, £ a iných.... sa na finančnom trhu ako platidlo objaví fyzicky bitcoin (mince, bankovky)... a bude po srande....
taiko
11.12.17,18:01
a co si myslis Ty ? Kedy bublina praskne ?
Možno...... až okrem $ a € a ₽, rupií, ¥, £ a iných.... sa na finančnom trhu ako platidlo objaví fyzicky bitcoin (mince, bankovky)... a bude po srande....
bitcoin ako fyzicke platidlo ? Nesranduj
misoft
11.12.17,18:14
Veď píšem..... možno... akože tá bublina praskne.... a bude po srande...
taiko
11.12.17,19:24
Veď píšem..... možno... akože tá bublina praskne.... a bude po srande...
bitcoin sa nemoze fyzicky objavit. Nema ho kto vytlacit :)
misoft
11.12.17,21:43
Nikdy nevieš... ak Pán Boh povolí, i motyka vystrelí, ak sa niekto nájde, tak i Bitcoin sa vyrazí a vytlačí....:D
Kto ho vie, čo bude o rok, dva, päť, desať? To fakt len ten tam hore (ale nie hranatý bezstavovec) vie....
taiko
12.12.17,05:32
Nikdy nevieš... ak Pán Boh povolí, i motyka vystrelí, ak sa niekto nájde, tak i Bitcoin sa vyrazí a vytlačí....:D
Kto ho vie, čo bude o rok, dva, päť, desať? To fakt len ten tam hore (ale nie hranatý bezstavovec) vie....
ze Ty nevies ako bitcoin funguje ? ;)
jar88
12.12.17,06:29
Nikdy nevieš... ak Pán Boh povolí, i motyka vystrelí, ak sa niekto nájde, tak i Bitcoin sa vyrazí a vytlačí....:D
Kto ho vie, čo bude o rok, dva, päť, desať? To fakt len ten tam hore (ale nie hranatý bezstavovec) vie....
ze Ty nevies ako bitcoin funguje ? ;)

No jasné, že o tom nič nevie, ale mudrovať, to áno.;)
Títo dvaja experti, pavol54 a misoft, vedia všeličo rozpiplať, ale nič nevedia dotiahnuť do konca.
Samozrejme, že ani toto nedotiahnu a tak nikdy nepochopia ako to vlastne funguje.:)
taiko
12.12.17,06:50
Nikdy nevieš... ak Pán Boh povolí, i motyka vystrelí, ak sa niekto nájde, tak i Bitcoin sa vyrazí a vytlačí....:D
Kto ho vie, čo bude o rok, dva, päť, desať? To fakt len ten tam hore (ale nie hranatý bezstavovec) vie....
ze Ty nevies ako bitcoin funguje ? ;)

No jasné, že o tom nič nevie, ale mudrovať, to áno.;)
Títo dvaja experti, pavol54 a misoft, vedia všeličo rozpiplať, ale nič nevedia dotiahnuť do konca.
Samozrejme, že ani toto nedotiahnu a tak nikdy nepochopia ako to vlastne funguje.:)
Dobre rano aj Tebe :D
Ty mas aky nazor ? Padne bitcoin, ci nie ? Vytlaci niekto niekedy bitcoin fyzicky ?
jar88
12.12.17,07:45
Nikdy nevieš... ak Pán Boh povolí, i motyka vystrelí, ak sa niekto nájde, tak i Bitcoin sa vyrazí a vytlačí....:D
Kto ho vie, čo bude o rok, dva, päť, desať? To fakt len ten tam hore (ale nie hranatý bezstavovec) vie....
ze Ty nevies ako bitcoin funguje ? ;)

No jasné, že o tom nič nevie, ale mudrovať, to áno.;)
Títo dvaja experti, pavol54 a misoft, vedia všeličo rozpiplať, ale nič nevedia dotiahnuť do konca.
Samozrejme, že ani toto nedotiahnu a tak nikdy nepochopia ako to vlastne funguje.:)
Dobre rano aj Tebe :D
Ty mas aky nazor ? Padne bitcoin, ci nie ? Vytlaci niekto niekedy bitcoin fyzicky ?

Myslím, že ty osobne vieš, že to už z princípu možné nieje.:)
Ale tí dvaja to v živote nepochopia.:D
Ty si čo myslíš o situácii, keď jeho kurz voči doláru stúpa a naopak, ak kurz voči doláru zas klesá?:)
taiko
12.12.17,08:00
Nikdy nevieš... ak Pán Boh povolí, i motyka vystrelí, ak sa niekto nájde, tak i Bitcoin sa vyrazí a vytlačí....:D
Kto ho vie, čo bude o rok, dva, päť, desať? To fakt len ten tam hore (ale nie hranatý bezstavovec) vie....
ze Ty nevies ako bitcoin funguje ? ;)

No jasné, že o tom nič nevie, ale mudrovať, to áno.;)
Títo dvaja experti, pavol54 a misoft, vedia všeličo rozpiplať, ale nič nevedia dotiahnuť do konca.
Samozrejme, že ani toto nedotiahnu a tak nikdy nepochopia ako to vlastne funguje.:)
Dobre rano aj Tebe :D
Ty mas aky nazor ? Padne bitcoin, ci nie ? Vytlaci niekto niekedy bitcoin fyzicky ?

Myslím, že ty osobne vieš, že to už z princípu možné nieje.:)
Ale tí dvaja to v živote nepochopia.:D
Ty si čo myslíš o situácii, keď jeho kurz voči doláru stúpa a naopak, ak kurz voči doláru zas klesá?:)
ajajajaaj, neslobodno na otazku otazkou otazkou odpovedat ;)
misoft
12.12.17,08:04
No jasné, že o tom nič nevie, ale mudrovať, to áno.;)
Títo dvaja experti, pavol54 a misoft, vedia všeličo rozpiplať, ale nič nevedia dotiahnuť do konca.
Samozrejme, že ani toto nedotiahnu a tak nikdy nepochopia ako to vlastne funguje.:)
TY radšej drž zobák.... už sme sa tvojich "múdrostí" načítali až-až.....
Ja dobre viem, ako funguje bitcoin, ako sa ťaží....
A ešte niečo - ty mudrlant - pred € predsa tiež bola mena, ktorá vytlačená nebola (konvertibilný rubeľ - základ v ruskom rubli), potom v Európe pred €urom tiež sa obchodovalo s "virtuálnou" menou bezhotovostne, ktorá fyzicky neexistovala a odrazu - hop - a bolo na svete.

Ešte ti dám otázku - ty expert - koľko je na svete (alebo bude) bitcoinov?
taiko
12.12.17,08:08
No jasné, že o tom nič nevie, ale mudrovať, to áno.;)
Títo dvaja experti, pavol54 a misoft, vedia všeličo rozpiplať, ale nič nevedia dotiahnuť do konca.
Samozrejme, že ani toto nedotiahnu a tak nikdy nepochopia ako to vlastne funguje.:)
TY radšej drž zobák.... už sme sa tvojich "múdrostí" načítali až-až.....
Ja dobre viem, ako funguje bitcoin, ako sa ťaží....
A ešte niečo - ty mudrlant - pred € predsa tiež bola mena, ktorá vytlačená nebola (konvertibilný rubeľ - základ v ruskom rubli), potom v Európe pred €urom tiež sa obchodovalo s "virtuálnou" menou bezhotovostne, ktorá fyzicky neexistovala a odrazu - hop - a bolo na svete.
porovnanie stoji trosku na vode. EURO(ECU) aj ked na zaciatku iba uctovna menou, bolo dane menami jednotlivych statov a ich centralnymi bankami.
Bitcoin je regulovany iba trhom.
misoft
12.12.17,08:15
No - regulovaný trhom.... ale aj ostatné meny sú regulované trhom a ekonomikou.... polepší si ekonomika v Amerike, Bitcoin pôjde dole, pohorší si, pôjde hore, to isté platí i pre euro, jen juan.......
Rozdiel je len v tom, že tých bitcoinov je presné množstvo, dolárov, er, jenov, juanov, libier môže byť do aleluja (ale čím viac ich je, tým menšiu hodnotu majú)...
Mimochodom - hodnota bitcoinu rastie preto, lebo jeho ťažba sa spomaľuje - má svoje pravidlá, zákonitosti... ale to "expert" jar88 asi len ťažko vie (možno tak vykradnúť zbroják dozornému pod nosom.... chválenkár jeden).
jar88
12.12.17,08:18
Nikdy nevieš... ak Pán Boh povolí, i motyka vystrelí, ak sa niekto nájde, tak i Bitcoin sa vyrazí a vytlačí....:D
Kto ho vie, čo bude o rok, dva, päť, desať? To fakt len ten tam hore (ale nie hranatý bezstavovec) vie....
ze Ty nevies ako bitcoin funguje ? ;)

No jasné, že o tom nič nevie, ale mudrovať, to áno.;)
Títo dvaja experti, pavol54 a misoft, vedia všeličo rozpiplať, ale nič nevedia dotiahnuť do konca.
Samozrejme, že ani toto nedotiahnu a tak nikdy nepochopia ako to vlastne funguje.:)
Dobre rano aj Tebe :D
Ty mas aky nazor ? Padne bitcoin, ci nie ? Vytlaci niekto niekedy bitcoin fyzicky ?

Myslím, že ty osobne vieš, že to už z princípu možné nieje.:)
Ale tí dvaja to v živote nepochopia.:D
Ty si čo myslíš o situácii, keď jeho kurz voči doláru stúpa a naopak, ak kurz voči doláru zas klesá?:)
ajajajaaj, neslobodno na otazku otazkou otazkou odpovedat ;)

Ale veď som ti jasne odpovedal, že to nieje možné.:)
Je predsa jasné, že vytlačený by bol tak či tak neplatný. Nemal by potrebné parametre. Veď si predsa programátor, tak kde je problém?
Ja som chcel len toľko, že aký máš názor na stúpanie a klesanie jeho kurzu.Nič viac.;)
-------------------------------
Všimni si, že do debaty o práci z domu, ktorú vediete v inej téme som sa nezapojil. :) Somárom sa nedá vysvetliť, že sú somári a rovnako Nandrolonovi nevysvetlíš, čo má akú hodnotu.:cool: (a pritom to nemá nič spoločné so svetonázorom)
misoft
12.12.17,08:20
mimotemy
teba nečítam, pretože tie sprostosti, čo píšeš, nestoja za to, aby som si monitor ničil, reagujem na tvoje komentáre - lebo aj tam prejavuješ svoju totálnu "yntelygencyju".....
Nandrolon
12.12.17,08:26
Jar,
TIK TAK, TIK TAK, ešte si ponadávaj kým môžeš!
pavol54
12.12.17,08:28
Nikdy nevieš... ak Pán Boh povolí, i motyka vystrelí, ak sa niekto nájde, tak i Bitcoin sa vyrazí a vytlačí....:D
Kto ho vie, čo bude o rok, dva, päť, desať? To fakt len ten tam hore (ale nie hranatý bezstavovec) vie....
ze Ty nevies ako bitcoin funguje ? ;)

No jasné, že o tom nič nevie, ale mudrovať, to áno.;)
Títo dvaja experti, pavol54 a misoft, vedia všeličo rozpiplať, ale nič nevedia dotiahnuť do konca.
Samozrejme, že ani toto nedotiahnu a tak nikdy nepochopia ako to vlastne funguje.:)
Dobre rano aj Tebe :D
Ty mas aky nazor ? Padne bitcoin, ci nie ? Vytlaci niekto niekedy bitcoin fyzicky ?

Myslím, že ty osobne vieš, že to už z princípu možné nieje.:)
Ale tí dvaja to v živote nepochopia.:D
Ty si čo myslíš o situácii, keď jeho kurz voči doláru stúpa a naopak, ak kurz voči doláru zas klesá?:)
ajajajaaj, neslobodno na otazku otazkou otazkou odpovedat ;)
múdremu sa otázky nedávajú
pavol54
12.12.17,08:32
Jar,
TIK TAK, TIK TAK, ešte si ponadávaj kým môžeš!
lebo už bude po vychádzke
pavol54
12.12.17,08:40
On na to nedokáže odpovedať ale prečo má dnes hodnota 17 000 pred dvoma týždňami mala inú, keďže je virtuálny kto mi potvrdí že som jeho vlastník? To by bolo otázok na ktoré si Ynteligent nájde odpoveď "To nikdy nepochopíš" Myslím si že náš vševed jarko na túto tému tiež nepozná rozumnú odpoveď, tak má asi túto univerzálnu rodinnú odpoveď, aby bol za chytrého
jar88
12.12.17,09:11
On na to nedokáže odpovedať ale prečo má dnes hodnota 17 000 pred dvoma týždňami mala inú, keďže je virtuálny kto mi potvrdí že som jeho vlastník? To by bolo otázok na ktoré si Ynteligent nájde odpoveď "To nikdy nepochopíš" Myslím si že náš vševed jarko na túto tému tiež nepozná rozumnú odpoveď, tak má asi túto univerzálnu rodinnú odpoveď, aby bol za chytrého
Pavol54,

len teoreticky,
ak vlastníš Bitcoin, načo a pre koho potrebuješ o tom potvrdenie?
A po druhé, čo na tom záleží, aký je jeho momentálny kurz? Veď všetko čo nakupuješ, má cenu v dolároch, eurách a podobne.:)
--------------------------
Ale inak, ja nie som z určitého dôvodu zastánca Bitcoinu.;)
--------------------------
Ale je fakt, že v podstate jeho hodnota neustále rastie. Prečo asi?
http://www.forexsrovnavac.cz/sk/bitcoin
Nebude to práve z toho dôvodu, že na to nemajú dosah politici a že jediným jeho regulátorom sú jeho vlastníci? Veď len oni rozhodujú o tom, kedy a koľko zaň zaplatia, alebo inkasujú.:)