jar88
13.05.19,04:49
Jar88 - asi preto ma kazdy nalozene v nohaviciach ist s niektorym clenom Lsns do suboja v politickej relacii, co??
Ty môj deduško.
Radšej sa modli k tomu tvojmu bohu vlastným menom Mamon, aby v budúcich parlamentných voľbách nebola strana ĽSNS na druhom mieste hneď za za stranou Smer SD. Len potom uvidíš tú "novú dobu", kde bude škrípanie zubami slniečkárov a hromadné harakiri.
Už teraz je opozícia roztrtkaná ako Stankeho psychika. Ak založí Kiska stranu, komu myslíš že zoberie voličov? Smeru? ĽSNS? SNS?
Áno, správne. SAS, OĽANO, KDH, maďari. Alebo si myslíš, že v deň založenia Kiskovej strany sa tu nakotí hromadne milión slniečkárov?
Prihára, prihára a to je dobre. Vaša primitívna taktika zhovaďovať stranu ĽSNS a hlavne každého, kto ju bude voliť už začína byť neúčinná.
Myslím, že do volieb porastú ešte preferencie dvom stranám. ĽSNS a Sme rodina.
Ostatné pôjdu pekne krásne dole.
Tak, už ti ostane postaviť iba ten dom vlastnými rukami /doslovne/, o ktorom si tu básnil.
:-)))))))
Ty ešte stále nechápeš, že nacionalisti už majú svoj vrchol za sebou? Veď to už pochopil aj Kotleba. Dokonca aj Harabín to už nechal na svojich mladých nástupníkov.
Veď povedz, čo ešte môžete národu ponúknuť? Čo nám prinášate, teda okrem tých fakľových pochodov, na ktoré Kotleba nalákal podstatnú časť svojich stúpencov?
Vám zostane už len to behanie po lesoch s brancami a predvádzanie sa im na štvorkolkách.
Nacionalisti okrem nacionalizmu predsa nič neponúkajú. Sú to iba obyčajní škreklúni a hejslováci.
jar88
13.05.19,02:59
Jar88 - asi preto ma kazdy nalozene v nohaviciach ist s niektorym clenom Lsns do suboja v politickej relacii, co??
A z čoho by mal mať ktokoľvek naložené práve z kotlebovcov?
Veď s nimi nieje o čom debatovať. Veď nemajú žiadnu, naozaj ŽIA-DNU MY-ŠLIEN-KU.
Oni vedia osloviť len naozaj veľmi jednoduchých jedincov. NA-O-ZAJ-JE-DNO-DU-CHÝ-CH.
ty počúvaj chýbal si tu, odkiaľ ťa vyrazili ako trolla? alebo vari prepustili? ale účinok nie je vidieť
Totalitník (prezlieka kabát) prestupuje k nacionalistom? Národniarom?
Počuj pavlík, národniari ti žiadne výhody oproti iným ľuďom (spoluobčanom) nedajú. Zbytočne sa im budeš zaliečať, to niesu komančovia. Oni budú požadovať aj nejaké tie výsledky. Hmatateľné výsledky.
Nandrolon
13.05.19,03:55
Jar88 - asi preto ma kazdy nalozene v nohaviciach ist s niektorym clenom Lsns do suboja v politickej relacii, co??
Ty môj deduško.
Radšej sa modli k tomu tvojmu bohu vlastným menom Mamon, aby v budúcich parlamentných voľbách nebola strana ĽSNS na druhom mieste hneď za za stranou Smer SD. Len potom uvidíš tú "novú dobu", kde bude škrípanie zubami slniečkárov a hromadné harakiri.
Už teraz je opozícia roztrtkaná ako Stankeho psychika. Ak založí Kiska stranu, komu myslíš že zoberie voličov? Smeru? ĽSNS? SNS?
Áno, správne. SAS, OĽANO, KDH, maďari. Alebo si myslíš, že v deň založenia Kiskovej strany sa tu nakotí hromadne milión slniečkárov?
Prihára, prihára a to je dobre. Vaša primitívna taktika zhovaďovať stranu ĽSNS a hlavne každého, kto ju bude voliť už začína byť neúčinná.
Myslím, že do volieb porastú ešte preferencie dvom stranám. ĽSNS a Sme rodina.
Ostatné pôjdu pekne krásne dole.
Tak, už ti ostane postaviť iba ten dom vlastnými rukami /doslovne/, o ktorom si tu básnil.
:-)))))))
Ty ešte stále nechápeš, že nacionalisti už majú svoj vrchol za sebou? Veď to už pochopil aj Kotleba. Dokonca aj Harabín to už nechal na svojich mladých nástupníkov.
Veď povedz, čo ešte môžete národu ponúknuť? Čo nám prinášate, teda okrem tých fakľových pochodov, na ktoré Kotleba nalákal podstatnú časť svojich stúpencov?
Vám zostane už len to behanie po lesoch s brancami a predvádzanie sa im na štvorkolkách.
Nacionalisti okrem nacionalizmu predsa nič neponúkajú. Sú to iba obyčajní škreklúni a hejslováci.

Zase chceš presvedčiť primitivizmom typu, nevoľte ĽSNS, lebo už vrchol majú za sebou :-)))))))))) ? Už iba preto, aby som nasral takých starých senilných primitívov /ktorí už majú svoj "vrchol" za sebou/, ich voliť budem a predpokladám, že nebudem nikdy sám.
Na tých škrekľúňoch som sa dobre zabavil. Čo je potom taký Matovič, Remišová, Sulík, Rajtár???
Ale uvidíme v nasledujúcich voľbách, dokonca 2 x.
Sulík je v pr..... a ak Kiska založí stranu, čo založí, už sa z nej nevyhrabe a skončí ako politická mŕtvola typu Ivan Mikloš.
buchač
13.05.19,04:39
Sulík je v pr..... a ak Kiska založí stranu, čo založí, už sa z nej nevyhrabe a skončí ako politická mŕtvola typu Ivan Mikloš.

Sprostý a Sprostejší by najradšej pozrušovali dane...hlavne tým, čo majú účty v plnke.
Tiež by chceli aj iné vymoženosti zo Západu...napríklad také úplné platby v zdravotníctve.

Maťko čochvíľa skončí....respektíve by mal. Danko je síce exot, ale ten jeho návrh ohľadom počtu členov v strane má niečo do seba.

Mikloš je v pohode. Z politiky odišiel ako nie jeden...proste prehrali a fertig.
Keď porovnám Mikloša s Kažkom ? Véééééľky rozdiel....obrovský...v prospech Mikloša.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Ivan_Miklo%C5%A1
https://sk.wikipedia.org/wiki/Peter_Ka%C5%BEim%C3%ADr

Kiska ak založí stranu ?
Nuž mu prajem podobný koniec v politike nie ako ten Miklošov.
Kiska si zaslúži dokonca ešte horší koniec ako Procházka...oveľa horší = trestné stíhanie.
buchač
13.05.19,04:48
jar88
13.05.19,06:56
Jar88 - asi preto ma kazdy nalozene v nohaviciach ist s niektorym clenom Lsns do suboja v politickej relacii, co??
Ty môj deduško.
Radšej sa modli k tomu tvojmu bohu vlastným menom Mamon, aby v budúcich parlamentných voľbách nebola strana ĽSNS na druhom mieste hneď za za stranou Smer SD. Len potom uvidíš tú "novú dobu", kde bude škrípanie zubami slniečkárov a hromadné harakiri.
Už teraz je opozícia roztrtkaná ako Stankeho psychika. Ak založí Kiska stranu, komu myslíš že zoberie voličov? Smeru? ĽSNS? SNS?
Áno, správne. SAS, OĽANO, KDH, maďari. Alebo si myslíš, že v deň založenia Kiskovej strany sa tu nakotí hromadne milión slniečkárov?
Prihára, prihára a to je dobre. Vaša primitívna taktika zhovaďovať stranu ĽSNS a hlavne každého, kto ju bude voliť už začína byť neúčinná.
Myslím, že do volieb porastú ešte preferencie dvom stranám. ĽSNS a Sme rodina.
Ostatné pôjdu pekne krásne dole.
Tak, už ti ostane postaviť iba ten dom vlastnými rukami /doslovne/, o ktorom si tu básnil.
:-)))))))
Ty ešte stále nechápeš, že nacionalisti už majú svoj vrchol za sebou? Veď to už pochopil aj Kotleba. Dokonca aj Harabín to už nechal na svojich mladých nástupníkov.
Veď povedz, čo ešte môžete národu ponúknuť? Čo nám prinášate, teda okrem tých fakľových pochodov, na ktoré Kotleba nalákal podstatnú časť svojich stúpencov?
Vám zostane už len to behanie po lesoch s brancami a predvádzanie sa im na štvorkolkách.
Nacionalisti okrem nacionalizmu predsa nič neponúkajú. Sú to iba obyčajní škreklúni a hejslováci.

Zase chceš presvedčiť primitivizmom typu, nevoľte ĽSNS, lebo už vrchol majú za sebou :-)))))))))) ? Už iba preto, aby som nasral takých starých senilných primitívov /ktorí už majú svoj "vrchol" za sebou/, ich voliť budem a predpokladám, že nebudem nikdy sám.
Na tých škrekľúňoch som sa dobre zabavil. Čo je potom taký Matovič, Remišová, Sulík, Rajtár???
Ale uvidíme v nasledujúcich voľbách, dokonca 2 x.
Sulík je v pr..... a ak Kiska založí stranu, čo založí, už sa z nej nevyhrabe a skončí ako politická mŕtvola typu Ivan Mikloš.
Človeče, veď tebe ušiel vlak.
Ty asi nevnímaš ani len základné zákonitosti sveta.
---------------------------
odvolávaš sa na lsns a vášho vodcu. Ako bude bojovať proti zapredancom USA. Spoločne tu "doslova mudrujete", čo má aký politický význam a váhu a tak ďalej...
Viete však, že peniaze vládnu svetom. A nie len Sorošove. Len akosi si neuvedomujete, že peniaze vládnu aj v Rusku, Číne, Iráne, Venezuele a dokonca aj v Severnej Koreji.
Mali by ste vedieť, že ak bude v záujme USA aby sme mali za prezidentku Čaputovú, bude Čaputová. Ak bude treba, aby v EU parlamente nebol vplyv nacionalistov, tak tam nebude. Ak bude americkým záujmom vyhovovať Slušné Slovensko, bude Slušné Slovensko.
S tým nič nenarobíte.
--------------------------------
Naozaj nieje dôležité, či správne chápete význam slova globalizácia, či viete čo to znamená, jednoducho je tu a nič ju nemôže zastaviť. Američania ju spustili a kto ju nedokáže využiť, alebo sa nebude vedieť prispôsobiť, bude na vedľajšej koľaji. Len oni sú schopní udávať jej tempo a smer. Ak zavedú clo, tak ho zavedú, ak sa rozhodnú ho pozastaviť, tak ho pozastavia. Kapitál sa jednoducho prispôsobí a zarába ďalej.
--------------------------------
Tak to na svete funguje od vyhlásenia nezávislosti USA a fungovalo to dokonca aj v posledných 100 rokoch (1919 až 2019). Pre nich nejaký komunizmus, fašizmus, nacizmus či nejaký islamizmus, nieje podstatný za predpokladu, že nevlezie do cesty ich slobodnému obchodu.
jar88
13.05.19,06:59
https://www.youtube.com/watch?v=NgkM1FKJ-qE&feature=share
A vraj RSFR nemá nič spoločné s bývalým ZSSR.
Nandrolon
13.05.19,07:22
Jar88 práve potvrdil, že Čaputová nevyhrala demokraticky, ale je to iba nasadená bábka USA. A kto ju zvolil? Ľahko ovplyvniteľní, jednoduchí ľudia.
Ale keď je všetko tak, ako vravíš, neviem, prečo sa teda všetky strany boja ĽSNS. Však nech sa na nich vykašľú, keďže nemajú šancu a hotovo.
Mám ale silné tušenie hraničiace s istotou, že si jeden obrovský demagóg rovnako ako Sulík a spol.
Ale jednému som rád. Človek /Kiska/, ktorí vďaka stranám ako SAS a spol vyhral, ide tie isté strany "odrbať". Baví ma sledovať tieto "panské huncútstva"....
Už sa teším na obidvoje voľby ako sa bude Sulík "nasilu smiať" a rýchlo žmurkať očami.
pavol54
13.05.19,07:42
Jar88 - asi preto ma kazdy nalozene v nohaviciach ist s niektorym clenom Lsns do suboja v politickej relacii, co??
A z čoho by mal mať ktokoľvek naložené práve z kotlebovcov?
Veď s nimi nieje o čom debatovať. Veď nemajú žiadnu, naozaj ŽIA-DNU MY-ŠLIEN-KU.
Oni vedia osloviť len naozaj veľmi jednoduchých jedincov. NA-O-ZAJ-JE-DNO-DU-CHÝ-CH.
ty počúvaj chýbal si tu, odkiaľ ťa vyrazili ako trolla? alebo vari prepustili? ale účinok nie je vidieť
Totalitník (prezlieka kabát) prestupuje k nacionalistom? Národniarom?
Počuj pavlík, národniari ti žiadne výhody oproti iným ľuďom (spoluobčanom) nedajú. Zbytočne sa im budeš zaliečať, to niesu komančovia. Oni budú požadovať aj nejaké tie výsledky. Hmatateľné výsledky.
Vraj sú niektorí prispievatelia platení. Koľko máš za tento príspevok? Lebo toto si nemohol myslieť vážne. Inak volebné právo ešte máš?
jar88
13.05.19,08:13
Jar88 práve potvrdil, že Čaputová nevyhrala demokraticky, ale je to iba nasadená bábka USA. A kto ju zvolil? Ľahko ovplyvniteľní, jednoduchí ľudia.
Ale keď je všetko tak, ako vravíš, neviem, prečo sa teda všetky strany boja ĽSNS. Však nech sa na nich vykašľú, keďže nemajú šancu a hotovo.
Mám ale silné tušenie hraničiace s istotou, že si jeden obrovský demagóg rovnako ako Sulík a spol.
Ale jednému som rád. Človek /Kiska/, ktorí vďaka stranám ako SAS a spol vyhral, ide tie isté strany "odrbať". Baví ma sledovať tieto "panské huncútstva"....
Už sa teším na obidvoje voľby ako sa bude Sulík "nasilu smiať" a rýchlo žmurkať očami.
Ty naozaj nedokážeš pochopiť, že moc je v peniazoch a tvoja "moc", tvoja osobná moc je v tvojich osobných peniazoch? Nie v Sorošových, Sulíkových, Ficovzch amerických, či Putinových. Pri voľbách si volíš iba to, kto a koľko moci ti odoberie.
Mal by si voliť toho, kto ti sľúbi, že ti nechá celú moc. Že ťa nechá rozhodovať o tom, ktorú zdravotnú poisťovňu budeš využívať a nie o tom, ktorá zdravotná poisťovňa bude využívať teba.
-------------------------------
Naozaj nerozumiem, prečo ti záleží hlavne na tom, či tvoje peniaze rozfrcká Danko, alebo Matovič, či Kotleba s Marurekom. Veď je to jedno, či nie?
jar88
13.05.19,08:32
Jar88 práve potvrdil, že Čaputová nevyhrala demokraticky, ale je to iba nasadená bábka USA. A kto ju zvolil? Ľahko ovplyvniteľní, jednoduchí ľudia.
Ale keď je všetko tak, ako vravíš, neviem, prečo sa teda všetky strany boja ĽSNS. Však nech sa na nich vykašľú, keďže nemajú šancu a hotovo.
Mám ale silné tušenie hraničiace s istotou, že si jeden obrovský demagóg rovnako ako Sulík a spol.
Ale jednému som rád. Človek /Kiska/, ktorí vďaka stranám ako SAS a spol vyhral, ide tie isté strany "odrbať". Baví ma sledovať tieto "panské huncútstva"....
Už sa teším na obidvoje voľby ako sa bude Sulík "nasilu smiať" a rýchlo žmurkať očami.
Naozaj záleží na tom, kto a ako ju zvolil? Jednoducho bude mať funkciu prezidenta a to je fakt.
Naviac po ďalších voľbách, na ktoré sa tak tešíš, budeš zas len hľadať dôvody, prečo tie voľby dopadli tak, ako dopadli - nedopadli. Prečo je tá demokracia taká nedemokratická a prečo zas tí ľudia tak "hlúpo" volili.
Nandrolon
13.05.19,08:38
Píšeš tu také bludy, ako keby si ty volil niekoho z marsu. Ty taktiež ak pôjdeš k voľbám budeš "niekoho voliť". Takže ak by si mal gule ako ja a prezradil koho, dostal by si nielen odo mňa naložené.
Ale takí ako ty chcú vedieť všetko, vyzvedajú od všetkých ale sami nepovedia ani ň. A to je tá priposratosť a pocit hanby.
Takí ako ty sa nachádzajú v každom kolektíve. Väčšinou zažívajú situáciu, že vôjdu do miestnosti kde je družná debata a zrazu je ticho :-)))
jar88
13.05.19,08:40
Už si sa niekedy zamyslel nad tým, prečo to tým Američanom vždy akosi hrá do kariet. Prečo im to všetko tak vychádza?
Nandrolon
13.05.19,08:43
Takže priama otázka - koho budeš voliť v nastupujúcich parlamentných voľbách?
PS: a čo také im vychádza?
jar88
13.05.19,08:49
Takže priama otázka - koho budeš voliť v nastupujúcich parlamentných voľbách?
PS: a čo také im vychádza?
To je ešte vo hviezdach.
Ešte tu žiadna strana neprišla ani len s čiastočne vyhovujúcou ponukou. Dokonca ani len s náznakom.
-----------------------------
Zatiaľ im všetko vychádza.
Sú predsa jednotkou vo svete. Či nie?
---------------------------------------------------
Nandrolon,
vieš že bolševici po VOSR znárodnili aj americké investície? Presne tak, ako Chavez vo Venezuele, tak to bolo aj v Baku.
Nakoniec to zaplatili a v zlate, nie v rubloch.
Neskôr im v dvadsiatych rokoch americké spoločnosti vybudovali 400 priemyselných komplexov. Jasné že na kľúč. Jednalo sa o elektrárne, hute, veľké továrne na výrobu traktorov, kombajnov, aut, lokomotív, vagónov a podobne. Jednoducho industrializácia vrátane kompletnej modernizácie a sfunkčnenia železničnej dopravy.
Vo chvíli, keď sa to všetko sfunkčnilo a malo začať prinášať zisk, zas to bolševík znárodnil.
Následne, keď prišlo poznanie, že to nedokážu ani len spravovať, prišli s prosíkom za kapitlistami s tým, že im to všetko znova zaplatia.
Dohnala ich k tomu hrozba z Nemecka.
-----------------------------------------------
Niečo podobné nastalo aj v komunistickej Číne. Tak ako v Rusku, tak aj v Číne to komunisti dopracovali až k hladomoru. No a zas tí americkí imperialisti prišli s riešením, ktoré spočívalo v industrializácii. V sedemdesiatych rokoch im postavili cca 800 elektrárni a priemyselných podnikov. Jasné, že aj Číňania, rovnako, ako predtým Rusi nemali ani fuka. Nemali ani len na žrádlo.
--------------------------------------------
No a teraz je tu doba, keď tu kde kto tliacha, že kapitalizmus (americký imperializmus) potrebuje vojnu.
A tliacha to aj Kotleba - vraj NATO je zločinecká organizácia slúžiaca americkým záujmom. Pýtam sa, akým americkým záujmom?
--------------------------------------------
Tak že, aké sú to tie americké záujmy?
Ale konkrétne.
Nandrolon
13.05.19,08:56
No vidíš, a ja viem, že si volič SaS.
BXLmiami
13.05.19,09:06
No to som bola aj ja.Pokiaľ neriešilo problémy v zdravotníctve spolu s Radičovou vojskom.A teraz Cigánikovou.Voľby do EU parlamentu dostane hlas ten,čo podporuje Salviniho a povedal to jasne a nahlas.Ale parlamentné voľby fakt netuším.Tam široko daleko nie je nikto kto by bol hoden skazenej soboty.
jar88
13.05.19,09:15
No vidíš, a ja viem, že si volič SaS.
Písal som tu pred pár rokmi a ty sám píšeš, že máš dobrú pamäť, že som sa stretol so Sulíkom v časoch, keď bol ešte len bloger na sme.
Nechal som si od neho vysvetliť, ako chápe slovo sloboda a aj ako chápe slovo solidarita.
No a od tej doby, je v mojich očiach iba napodobňovateľ chozraščotu a novodobý aparátčik.
Nandrolon
13.05.19,09:24
Hento som nikdy nečítal, nevadí. Máš presne rovnakú rétoriku ako Sulík a spol.
Ale ak by som použil tvoje metódy, tak by som ti musel napísať, že nie si až taký múdry, ako sa tu prezentuješ, lebo podľa všetkého si svoj hlas spláchol do záchoda. Teda, pokiaľ si nevolil Smer SD /viem, že si sa tu zastrájal, že ho budeš voliť/...
Takže na jednej strane vyčkávaš, kto za tebou osobne príjde a čo ti ponúkne :-))))))))))), a vo výsledku hlas spláchneš do WC.
jar88
13.05.19,09:30
No to som bola aj ja.Pokiaľ neriešilo problémy v zdravotníctve spolu s Radičovou vojskom.A teraz Cigánikovou.Voľby do EU parlamentu dostane hlas ten,čo podporuje Salviniho a povedal to jasne a nahlas.Ale parlamentné voľby fakt netuším.Tam široko daleko nie je nikto kto by bol hoden skazenej soboty.
Vaše problémy v zdravotníctve nikdy nikto nevyrieši.
Jediné riešenie je v zavedení skutočného zdravotného poistenia.
Žiadny obyčajný človek (občan) nedokáže posúdiť čo je správne v zdravotníctve robiť a ako to správne financovať.
Ako neplatiť zbytočné lieky, operácie, vyšetrenia, ako ich správne oceniť, ako rozhodovať o prístrojoch o ich nákupných cenách a tak ďalej. Na to treba poriadne týmy odborníkov a na to, aby vôbec mohli vzniknúť, treba skutočný trh a skutočnú konkurenciu.
-----------------------------
No a tomu sa tu všetci bránia a radšej budú mať zdravotníctvo také, aké ho máme. Nechápu, že časom to bude stále len horšie, alebo v tom lepšom prípade to bude len stagnovať. Pritom bude jedno, aká veľký technologický pokrok nastane. Vždy to bude len pre tých vyvolených.
BXLmiami
13.05.19,09:36
Súhlasím.
jar88
13.05.19,09:39
Hento som nikdy nečítal, nevadí. Máš presne rovnakú rétoriku ako Sulík a spol.
Ale ak by som použil tvoje metódy, tak by som ti musel napísať, že nie si až taký múdry, ako sa tu prezentuješ, lebo podľa všetkého si svoj hlas spláchol do záchoda. Teda, pokiaľ si nevolil Smer SD /viem, že si sa tu zastrájal, že ho budeš voliť/...
Takže na jednej strane vyčkávaš, kto za tebou osobne príjde a čo ti ponúkne :-))))))))))), a vo výsledku hlas spláchneš do WC.

Nuž ešte mi ukáž, ktorý z voličských hlasov za posledných 30 rokov nešiel do toho akože WC?
---------------------------
HZDS ?
SNS?
Béla?
Alebo ten s kelňou?
Či hlasy komunistov?
jar88
13.05.19,09:46
Súhlasím.

Vieš. Tento systém nevyhovuje ani doktorom, ani pacientom (chorým) a dokonca ani tým zdravým.
Vyhovuje iba politikom, určeným poisťovniam, určeným úradníkom, určeným dodávateľom a niektorým úplatným doktorom a mnohým iným vyžieračom.
buchač
13.05.19,11:31
„Čítam komentár jedného nepoučiteľného hlupáka, ktorý niekoľkokrát vyzdvihuje „troch statočných Američanov“, ktorí boli počas oslobodenia v Prahe (pričom tých 140 000 vojakov Červenej armády, ktorí padli v bojoch na našom území, mu ani len nestojí za zmienku) a pri výročí Dňa víťazstva namiesto vďaky osloboditeľom púšťa oheň a síru na Sovietov, že kvôli ich rozhodnutiu nás neoslobodili Američania… Chcem všetkým takýmto latentným šovinistom, klusom, dostálom, osuským, šimečkom a podobným pripomenúť, prečo nás neoslobodili ich vytúžení Američania: lebo otáľali s otvorením druhého frontu, kým Červená armáda krvácala pri Stalingrade, Kursku a inde. A áno, som im vďačný, keď nám pripomínajú, že nás neoslobodili len Rusi, ale aj Ukrajinci, Rumuni, Kazachovia a iní. Aj ja to tak robím. A verím, že odteraz začnú každý rok pri výročí okupácie z roku 1968 pripomínať, že k nám nevtrhli len Rusi, ale aj Ukrajinci, Gruzínci, Nemci, Poliaci, Maďari či Bulhari. Potom uverím tomu, že chcú byť dôslední a nešíria len nenávisť medzi národmi.“
http://malinova.blog.pravda.sk/2019/05/12/zobudte-sa-zeniete-to-na-totalitu/
---------------------------------------
Posledné roky čoraz bezočivejšie zaznievajú rôzne spochybňovania zásluh Červenej armády na oslobodení nielen Československa ale aj ďalších európskych krajín od nemeckej okupácie. K relativizácii tejto skutočnosti sa omieľajú rôzne z kontextu vytrhnuté historické fakty, či vymenúvanie všetkých existujúcich etník v rámci Sovietskeho zväzu, v snahe vytvoriť dojem akoby Rusi tvorili v Sovietskom zväze div nie menšinu. Zaujímavé je, že títo istí internetoví „historici“ už pri auguste 68 hovoria len o ruskej invázii.

Ďalším argumentom je, že nášho oslobodenia sa zúčastnili aj ďalšie štáty. Spomínajú sa Američania, Rumuni, Poliaci, Francúzi a ďalší. Všetci si samozrejme zaslúžia vďaku, ale netvárme sa, že ich pomoc pri našom oslobodení bola kľúčová, respektíve že by nás mohli oslobodiť aj sami bez Sovietov, ktorí niesli celú ťarchu bojov na svojich pleciach. Pretože každý jeden z európskych štátov mal možnosť bojovať a poraziť Hitlerovské Nemecko, ale ani jeden mu nedokázal vzdorovať viac ako pár týždňov. Takže sa natíska jedna podstatná otázka, na akú pomoc by sa zmohli tieto štáty, keby Nemcov nehnala Červena armáda? Odpoveď je na žiadnu a dnes by sme už neboli.
http://suleiman.blog.pravda.sk/2019/05/13/pre-vsetkych-ktorych-oslobodil-kadekto-len-nie-rusi-kde-by-boli-ti-vasi-osloboditelia-keby-nebolo-cervenej-armady-ktora-porazila-nemcov/
sito
13.05.19,12:09
Vraj, človek má krátku pamäť odvtedy, čo sa naučil si správne obliecť kabát? :D
pavol54
13.05.19,12:43
„Čítam komentár jedného nepoučiteľného hlupáka, ktorý niekoľkokrát vyzdvihuje „troch statočných Američanov“, ktorí boli počas oslobodenia v Prahe (pričom tých 140 000 vojakov Červenej armády, ktorí padli v bojoch na našom území, mu ani len nestojí za zmienku) a pri výročí Dňa víťazstva namiesto vďaky osloboditeľom púšťa oheň a síru na Sovietov, že kvôli ich rozhodnutiu nás neoslobodili Američania… Chcem všetkým takýmto latentným šovinistom, klusom, dostálom, osuským, šimečkom a podobným pripomenúť, prečo nás neoslobodili ich vytúžení Američania: lebo otáľali s otvorením druhého frontu, kým Červená armáda krvácala pri Stalingrade, Kursku a inde. A áno, som im vďačný, keď nám pripomínajú, že nás neoslobodili len Rusi, ale aj Ukrajinci, Rumuni, Kazachovia a iní. Aj ja to tak robím. A verím, že odteraz začnú každý rok pri výročí okupácie z roku 1968 pripomínať, že k nám nevtrhli len Rusi, ale aj Ukrajinci, Gruzínci, Nemci, Poliaci, Maďari či Bulhari. Potom uverím tomu, že chcú byť dôslední a nešíria len nenávisť medzi národmi.“
http://malinova.blog.pravda.sk/2019/05/12/zobudte-sa-zeniete-to-na-totalitu/
---------------------------------------
Posledné roky čoraz bezočivejšie zaznievajú rôzne spochybňovania zásluh Červenej armády na oslobodení nielen Československa ale aj ďalších európskych krajín od nemeckej okupácie. K relativizácii tejto skutočnosti sa omieľajú rôzne z kontextu vytrhnuté historické fakty, či vymenúvanie všetkých existujúcich etník v rámci Sovietskeho zväzu, v snahe vytvoriť dojem akoby Rusi tvorili v Sovietskom zväze div nie menšinu. Zaujímavé je, že títo istí internetoví „historici“ už pri auguste 68 hovoria len o ruskej invázii.

Ďalším argumentom je, že nášho oslobodenia sa zúčastnili aj ďalšie štáty. Spomínajú sa Američania, Rumuni, Poliaci, Francúzi a ďalší. Všetci si samozrejme zaslúžia vďaku, ale netvárme sa, že ich pomoc pri našom oslobodení bola kľúčová, respektíve že by nás mohli oslobodiť aj sami bez Sovietov, ktorí niesli celú ťarchu bojov na svojich pleciach. Pretože každý jeden z európskych štátov mal možnosť bojovať a poraziť Hitlerovské Nemecko, ale ani jeden mu nedokázal vzdorovať viac ako pár týždňov. Takže sa natíska jedna podstatná otázka, na akú pomoc by sa zmohli tieto štáty, keby Nemcov nehnala Červena armáda? Odpoveď je na žiadnu a dnes by sme už neboli.
http://suleiman.blog.pravda.sk/2019/05/13/pre-vsetkych-ktorych-oslobodil-kadekto-len-nie-rusi-kde-by-boli-ti-vasi-osloboditelia-keby-nebolo-cervenej-armady-ktora-porazila-nemcov/
A to nevieš, že keby neboli Nemci zaútočili na Sovietsky zväz, to by bol do 14 dní zaútočil na Nemecko. zdroj : Jar 88 asi pred týždňom
sito
13.05.19,13:39
Obrovsky...jeden zavraždil mladeho novinara a jeho priatelku...za peniaze...
Druhy vybehol na obrubnik lavym kolesom...to si až tak sprosty ?

Ožraty ako prasa pri 0,75 promile...
Asi ty...to je v civilizovovanej europe norma...
Pozri anglanov, irov...to len tu ste bolsevici toto zaviedli

Slušne slovensko vyhnalo bolševikov ako ty od hranta....čo ma s tymto spoločne ?

Ty tu nemusis citovat slobodny vysielac....on cituje teba..
keby tam išlo tvoje decko a skončilo by v drevenom futráli, inak by si spieval, lebo ten čo pije je vždy vinník a výhovorky že paril do noci, to má každý kto bol prichytený, charakterisktiky si nechaj pre hovoriť svojich príbuzných. Ty si fakt chorý, alebo si žil v inom štáte, kedy u nás vládli boľševici
Keby tvoje decko...:((
Takto abslutne primitivne skušaju niektori jednanie.......okamžite im ukažem dvere...
Vy...čo nie ste schopni po 2.
poharoch vina soferovat by ste nemali nikdy...naozaj nikdy
Tak co s tym ma slusne slovensko ?? Naozaj si nestojis za slovom ??
Človek, ktorý je triezvy a vypije 2 poháre vína a má cca 0,75 promile, nie je to isté ako človek, čo sa v noci opije ako doga do mrtva a ešte po 6-tich hodinách má 0,75 promile.
Ja dokonca tvrdím, hoci zákony SR to nedovoľujú, že ten prvý je relatívne ešte v "pohode", ale ten druhý aj keby mal nulu, tak po takto prepitej noci má reflexy hodné 3 ročného decka.
Problém je to, že alkohol má u nás nulovú toleranciu /nie je to úplná pravda, nemienim rozvádzať/, ale človek, ktorý nafúka nulu po trojdňovej pijatike, kedy ešte chodí tackajúci môže šoférovať do aleluja.
Takže bjuty si trochu mimo. On nenafúkal 0,75 promile. On nafúkal 0,75 promile po 6-tich hodinách pitia, to znamená, že chľastal ako divá sviňa hoci vedel, že ráno bude šoférovať /a tam je ten problém toho slušňáka/. Predpokladám, že policajti si museli nasadzovať sluchátka, lebo sa ich snažil "uškriekať na smrť". :- ))))))) Nechcem vidieť, koľko mal ten slušňák v noci... A ide to viac dole ako 0,2/hodinu....
Nandy presne na tej jeho reakcii je založená fantasmagoria že ON je z tých výnimočných a (ostatní sú sráči) čo dokážu aj po dvoch decoch vína riadiť bez problémov (aj ten opitý chlapec pri Martine jazdil na štvrkolke si myslel že on je z tých výnimočných a zabil trinásťročnú kamarátku, to má do konca života, ak má trocha svedomia, bude žiť s pocitom že ju zabil, ak ho nebude mať, tak môže ísť robiť žoldáka tam môže veselo zabíjať)

Ide po ceste tackajúci sa automobil. Teda samostatne, auto ... Polícia, hliadka si ho všimne a zastaví ho, auto. Aaaaaa, veď je to Stanke, herec. Skús či je to ozaj herec. O chvíľu, nie, nie je, 0.75 a nie je to percentá. :D

Aj tak bolo. Na sedadle šoféra som sedel, ale volantu som sa nedržal! Keď tam nebol. A teraz, kto je vôl? :);)
pavol54
13.05.19,14:01
No to som bola aj ja.Pokiaľ neriešilo problémy v zdravotníctve spolu s Radičovou vojskom.A teraz Cigánikovou.Voľby do EU parlamentu dostane hlas ten,čo podporuje Salviniho a povedal to jasne a nahlas.Ale parlamentné voľby fakt netuším.Tam široko daleko nie je nikto kto by bol hoden skazenej soboty.
Vaše problémy v zdravotníctve nikdy nikto nevyrieši.
Jediné riešenie je v zavedení skutočného zdravotného poistenia.
Žiadny obyčajný človek (občan) nedokáže posúdiť čo je správne v zdravotníctve robiť a ako to správne financovať.
Ako neplatiť zbytočné lieky, operácie, vyšetrenia, ako ich správne oceniť, ako rozhodovať o prístrojoch o ich nákupných cenách a tak ďalej. Na to treba poriadne týmy odborníkov a na to, aby vôbec mohli vzniknúť, treba skutočný trh a skutočnú konkurenciu.
-----------------------------
No a tomu sa tu všetci bránia a radšej budú mať zdravotníctvo také, aké ho máme. Nechápu, že časom to bude stále len horšie, alebo v tom lepšom prípade to bude len stagnovať. Pritom bude jedno, aká veľký technologický pokrok nastane. Vždy to bude len pre tých vyvolených.
zisk dvojnásobný vo výške 35 mil eur hovorí za všetko
buchač
13.05.19,15:12
A to nevieš, že keby neboli Nemci zaútočili na Sovietsky zväz, to by bol do 14 dní zaútočil na Nemecko. zdroj : Jar 88 asi pred týždňom

A to vieš, že dva nicky mám hlboko v prdely...??? ;)
A to z dôvodov :
- sú neslušní
- nevedia diskutovať
- urážajú
- prekrúcajú fakty..historicky overené fakty
lujza.j
13.05.19,16:26
Vsetko je o ludoch a aj zdravotnictvo....
Ked su naklady na ambulanciu napr.5 000e...preco nevyzrat poistovnu na 15 tis.a ruka hore...zdravotnictvo-cierna-diera
buchač
13.05.19,17:01
Vsetko je o ludoch a aj zdravotnictvo....
Ked su naklady na ambulanciu napr.5 000e...preco nevyzrat poistovnu na 15 tis.a ruka hore...zdravotnictvo-cierna-diera
...a prečo nepýtať od pacienta kešovku ?

Znova zadriem do živého ?
Psycholoby si čo uzákonila ?
Uzákonila si tie neskutočné poplatky za vydanie zdrapu papiera, s ktorým si majiteľ môže akurát tak riť vytrieť.

Že tie sedenia vodičov, ktorí musia toto absolvovať, lebo boli chytení po použití alkoholu ?
To z nich robí hneď alkoholikov ?
A kde sú iní žiadatelia ?
--------------------------------
Príklad z netu...link nedávam...akurát poznamenám, že sú exoti, čo majú ešte vyššie poplatky.

Dopravno – psychologické vyšetrenie vodičov

Psychologický posudok žiadateľov, alebo držiteľov skupín C1 C1E C CE D1 D1E D DE 60,- €
Psychologický posudok vodičov s právom prednostnej jazdy (VRZ) 80,- €
Psychologický posudok vodičov prevážajúcich nebezpečný náklad (ADR) 80,- €
Kartička do vodičského preukazu 5,- €
Žiadatelia a držitelia inštruktorského preukazu v autoškole 80,- €
Vodiči dôchodcovia nad 65rokov (skupina B) 35,- €
Psychologický posudok vodičov s odobratým vodičským preukazom 100,- €
Psychologický posudok vodičov s troma závažnými priestupkami 80,- €
Odborné poradenstvo pre vodičov po odobratí VP pre alkohol 250,- €
Psychologický posudok TAXI služba / Poštové a doručovateľské služby 60,- €

Posúdenie psychickej spôsobilosti

Posúdenie psychickej spôsobilosti na držanie a nosenie zbrane a streliva 70,- €
Posúdenie psychickej spôsobilosti na prácu v bezpečnostnej službe (SBS bez zbrane) 40,- €
Posúdenie psychickej spôsobilosti narábať s omamnými látkami 40,- €


Kuwa...toto je iná plnka...
Kua...a pritom psychoš nenesie absolútne absolútnu zodpovednosť za ten svoj posudok....AB-SO-LÚT-NE žiadnu zodpovednosť !

P.S.:
...a mimochodom...psychotesty sa dajú tak pekne ojebabrať, len tak fičí....čiže toto celé je o peniazoch a o ničom inom.
Psychoš by mal byť bútľavá vŕba a nie kurewsky zarábajúci podnik !!!
jar88
14.05.19,04:03
A to nevieš, že keby neboli Nemci zaútočili na Sovietsky zväz, to by bol do 14 dní zaútočil na Nemecko. zdroj : Jar 88 asi pred týždňom

A to vieš, že dva nicky mám hlboko v prdely...??? ;)
A to z dôvodov :
- sú neslušní
- nevedia diskutovať
- urážajú
- prekrúcajú fakty..historicky overené fakty
https://www.valka.cz/12194-Souboj-Titanu
Poměr sil na jednotlivých směrech v tomto případě ukazuje, že průběh rozvinování sovětské armády směřoval k tzv. Žukovovu plánu útoku levým křídlem. Snaha o koncentraci přibližně poloviny tanků v úzkém pásmu mezi Pripjatí a Karpatami navíc jednoznačně prokazuje ofenzivní sovětské úmysly. Rychlá koncentrace sil počátkem léta 1941 pak naprosto vyvrací veškeré úvahy o tom, že pokud vůbec Stalin plánoval útok, mělo k tomu dojít až v roce 1942.

Kvantitativní vícenásobná převaha sovětské strany je tušena či známa již desítky let. Stejnou dobu však představuje nejprve sovětská a nyní část ruské historické obce tezi o velké kvalitativní převaze německé tankové síly, jež spolu s momentem nenadálosti zapříčinila sovětskou katastrofu v létě 1941. Kvalitativní srovnání techniky obou tankových vojsk je však velice obtížné, ne-li zcela nemožné. Obě vojska totiž byla vytvářena na základě naprosto rozdílných teoretických představ ohledně jejich užití. Německé tankové vojsko bylo vytvářeno do (středo)evropských geografických podmínek, proto byla hlavní pozornost věnována optimálnímu poměru hmotnosti, pancéřové ochrany a rychlosti, přičemž se – na rozdíl od jiných států – věnovala i dosti velká pozornost pohodlí osádky. Hlavním úkolem těchto tanků bylo rychlé pronikání do hloubky nepřátelské obrany, jejich výzbroj byla účinná na kratší vzdálenosti. Bývalé československé tanky, které doplnily tankový park, byly konstruovány především jako mobilní protitankové zbraně, takže při nízké hmotnosti měly účinnější výzbroj, což ale bylo kompenzováno slabším pancířem.
-----------
Rozvinutí tankových sil na německé straně i rozvinování tankových sil na sovětské straně souvisí zcela jednoznačně s operačními plány, jednak směrnicí č. 21 z 18. prosince 1940 na německé straně (plán Barbarossa), jednak návrhem směrnice z 15. května 1941 na sovětské straně (Žukovův plán). Pohotovost k akci byla na německé straně dosažena 21. června 1941, pohotovost k akci mohla být na sovětské straně dosažena v první červencové dekádě. Vzhledem ke skutečnosti, že operační rozvinutí by na jedné i druhé straně nemohlo být odvoláno, lze chápat tezi „německý útok předstihl obdobnou sovětskou akci pouze o několik dnů“ jako aspoň zčásti prokázanou.

Vyšlo v časopise Naše vojsko, ročník 2007, čísla 6 a 7.
buchač
14.05.19,04:50
:D :D :D :D :D :D :D
pavol54
14.05.19,04:54
A to nevieš, že keby neboli Nemci zaútočili na Sovietsky zväz, to by bol do 14 dní zaútočil na Nemecko. zdroj : Jar 88 asi pred týždňom

A to vieš, že dva nicky mám hlboko v prdely...??? ;)
A to z dôvodov :
- sú neslušní
- nevedia diskutovať
- urážajú
- prekrúcajú fakty..historicky overené fakty
https://www.valka.cz/12194-Souboj-Titanu
Poměr sil na jednotlivých směrech v tomto případě ukazuje, že průběh rozvinování sovětské armády směřoval k tzv. Žukovovu plánu útoku levým křídlem. Snaha o koncentraci přibližně poloviny tanků v úzkém pásmu mezi Pripjatí a Karpatami navíc jednoznačně prokazuje ofenzivní sovětské úmysly. Rychlá koncentrace sil počátkem léta 1941 pak naprosto vyvrací veškeré úvahy o tom, že pokud vůbec Stalin plánoval útok, mělo k tomu dojít až v roce 1942.

Kvantitativní vícenásobná převaha sovětské strany je tušena či známa již desítky let. Stejnou dobu však představuje nejprve sovětská a nyní část ruské historické obce tezi o velké kvalitativní převaze německé tankové síly, jež spolu s momentem nenadálosti zapříčinila sovětskou katastrofu v létě 1941. Kvalitativní srovnání techniky obou tankových vojsk je však velice obtížné, ne-li zcela nemožné. Obě vojska totiž byla vytvářena na základě naprosto rozdílných teoretických představ ohledně jejich užití. Německé tankové vojsko bylo vytvářeno do (středo)evropských geografických podmínek, proto byla hlavní pozornost věnována optimálnímu poměru hmotnosti, pancéřové ochrany a rychlosti, přičemž se – na rozdíl od jiných států – věnovala i dosti velká pozornost pohodlí osádky. Hlavním úkolem těchto tanků bylo rychlé pronikání do hloubky nepřátelské obrany, jejich výzbroj byla účinná na kratší vzdálenosti. Bývalé československé tanky, které doplnily tankový park, byly konstruovány především jako mobilní protitankové zbraně, takže při nízké hmotnosti měly účinnější výzbroj, což ale bylo kompenzováno slabším pancířem.
-----------
Rozvinutí tankových sil na německé straně i rozvinování tankových sil na sovětské straně souvisí zcela jednoznačně s operačními plány, jednak směrnicí č. 21 z 18. prosince 1940 na německé straně (plán Barbarossa), jednak návrhem směrnice z 15. května 1941 na sovětské straně (Žukovův plán). Pohotovost k akci byla na německé straně dosažena 21. června 1941, pohotovost k akci mohla být na sovětské straně dosažena v první červencové dekádě. Vzhledem ke skutečnosti, že operační rozvinutí by na jedné i druhé straně nemohlo být odvoláno, lze chápat tezi „německý útok předstihl obdobnou sovětskou akci pouze o několik dnů“ jako aspoň zčásti prokázanou.

Vyšlo v časopise Naše vojsko, ročník 2007, čísla 6 a 7.
Prečo sa Nemecko nepripravovalo na obranu svojho územia ale kvôli obávanému útoku ZSSR muselo okupovať pol europy? A potom doktrína bola vypracovaná v v Drank nacht osten a rozparacovaná do operačných plánov napr Barbarossa Ak mi to naše vojsko zverejní napíšem že si napr. hlavný veliteľ plánovač a pod a za niekoľko rokov to budú všetci veriť. Územie sa bráni tak že sa ničí útočiaci nepriateľ najefektívnmejšie keď " ešte sedí" na mieste. Tak sa netreba čudovať že boli rozpracované plány útočné
buchač
14.05.19,05:06
Územie sa bráni tak že sa ničí útočiaci nepriateľ najefektívnmejšie keď " ešte sedí" na mieste. Tak sa netreba čudovať že boli rozpracované plány útočné
Povedané starou klasikou..." Najlepšia obrana je útok. "

Kuwa...Šak aj Američania sa len bránia ... a preto majú po celom svete základne.
;) :D :D :D

Ma dojal s tou citáciou z "Války.cz".
Článok dlhý jak fras, ale vyberie si len to, aby mohol "argumentovať"...no vo výsledku mu vyšla riadna hlúposť.
...a to nevravím, že článok pojednáva o počtoch tankov a súvislostiach s ich nasadením...a nie o nejakom útoku.
jar88
14.05.19,05:17
Územie sa bráni tak že sa ničí útočiaci nepriateľ najefektívnmejšie keď " ešte sedí" na mieste. Tak sa netreba čudovať že boli rozpracované plány útočné
Povedané starou klasikou..." Najlepšia obrana je útok. "

Kuwa...Šak aj Američania sa len bránia ... a preto majú po celom svete základne.
;) :D :D :D

Ma dojal s tou citáciou z "Války.cz".
Článok dlhý jak fras, ale vyberie si len to, aby mohol "argumentovať"...no vo výsledku mu vyšla riadna hlúposť.
...a to nevravím, že článok pojednáva o počtoch tankov a súvislostiach s ich nasadením...a nie o nejakom útoku.
V tom článku je dosť presne opísaná celá situácia, kde, koľko a akých tankových jednotiek kto mal. Sú tam spomínané aj ich plány. No a naviac je jasné, že jediný plán sovietov bolo ovládnutie celej planety.
To vieš buchač, články na války cz sú vo veľkej miere aj riadne vyzdrojované. To nieje to o čom vás na bolševických vojenských školách učili. Už to konečne pochop a čo to si aj doštuduj.
----------------
Mohol by si však spomenúť, čo tí Američania po celom svete vlastne bránia.
jar88
14.05.19,05:21
Niečo pre našich fajnšmekrov o našich osloboditeľoch od nacizmu a fašizmu.
https://www.youtube.com/watch?v=_3J9ZRpB1os
To len k tomu, čo tu pavol54 o mne tvrdil.
Vraj ja som tvrdil to čo tvrdia v tomto videu.
pavol54
14.05.19,07:21
To vieš buchač, články na války cz sú vo veľkej miere aj riadne vyzdrojované. To nieje to o čom vás na bolševických vojenských školách učili. Už to konečne pochop a čo to si aj doštuduj.
----------------
Mohol by si však spomenúť, čo tí Američania po celom svete vlastne bránia.

Urobím výnimku a zareagujem na tvoje drísty.

Za tých pár rokov by si už mohol vedieť, že nemám vyštudovanú vojenskú, ale civilnú školu.
Jésus márihuanna...a Ty si objavil len teraz válku.cz...???...lebo v poslednej dobe sa ňou príliš oháňaš. :D :D :D

Takže si pozri aj iné veci, tie, s ktorými si svojho času zavádzal jak kurva na rohu.
Ty si tiež kurva...akurát medzi tebou a tou na rohu je jeden podstatný rozdiel...tá kurva na rohu má charakter....ty si len kurva bez charakteru a chrbtovej kosti...proste kurva.
Inak jarko je poriadny agesor a útočník, minule sa chválil ako dal nejakému bitkárovi čo ho napadol na budku.Teda sa len nebránil, ale útočil na iného (podľa jeho nazerania na problém)
Nandrolon
14.05.19,07:43
Pavol54, ale on zabudol dodať že to bola iba ôsmačka ostrihaná na krátko :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
buchač
14.05.19,11:34
Inak jarko je poriadny agesor a útočník, minule sa chválil ako dal nejakému bitkárovi čo ho napadol na budku.Teda sa len nebránil, ale útočil na iného (podľa jeho nazerania na problém)
Keby len to...šak pamätáme časy, keď tvrdil, že s kámošom :
- prepadol strážnicu
- spútal všetkých strážnych
- pobral zbrane a muníciu
- sa chcel prestrieľať na druhú stranu
- etc

Hotoví Mašínovci... len sa potom zobudil a noha v šerbli...;) :D :D :D
jar88
14.05.19,13:15
Inak jarko je poriadny agesor a útočník, minule sa chválil ako dal nejakému bitkárovi čo ho napadol na budku.Teda sa len nebránil, ale útočil na iného (podľa jeho nazerania na problém)
Keby len to...šak pamätáme časy, keď tvrdil, že s kámošom :
- prepadol strážnicu
- spútal všetkých strážnych
- pobral zbrane a muníciu
- sa chcel prestrieľať na druhú stranu
- etc

Hotoví Mašínovci... len sa potom zobudil a noha v šerbli...;) :D :D :D
Akosi vám z debaty vypadla červená armáda - naša osloboditeľka od nacizmu a fašizmu, na čele s báťuškom Stalinom. A vraj sa so mnou nedá debatovať, lebo ja neviem debatovať.
-------------------------
Naviac práve ty (buchač) si ma niekedy v minulosti naviedol na stránku "válka.cz", kde si sa snažil podporiť svoje tvrdenie ich odbornosťou. Išlo o nejaké "dôležité" vedomosti o RPG. Nuž som si tam prečítal aj niečo viac. Niečo na čo ty, asi nie si až tak zvedavý.
-----------------------------------
Myslím, že tam popisujú aj agresívne koloniálne, či imperiálne výboje USA.
Jedným je agresia proti Španielsku na Kube a druhá agresia na Filipínach.
No a viac o tých amerických imperiálnych výbojoch ani čiarka. Tak neviem.

PS asi si si uvedomil, že čím viac do toho budeš vŕtať, tým viac sa to otočí v prospech USA a neprospech ZSSR.
pavol54
14.05.19,13:21
Inak jarko je poriadny agesor a útočník, minule sa chválil ako dal nejakému bitkárovi čo ho napadol na budku.Teda sa len nebránil, ale útočil na iného (podľa jeho nazerania na problém)
Keby len to...šak pamätáme časy, keď tvrdil, že s kámošom :
- prepadol strážnicu
- spútal všetkých strážnych
- pobral zbrane a muníciu
- sa chcel prestrieľať na druhú stranu
- etc

Hotoví Mašínovci... len sa potom zobudil a noha v šerbli...;) :D :D :D
bude zapísaný na slovenskom múre nárekov ak hrdina
pavol54
14.05.19,13:28
Inak jarko je poriadny agesor a útočník, minule sa chválil ako dal nejakému bitkárovi čo ho napadol na budku.Teda sa len nebránil, ale útočil na iného (podľa jeho nazerania na problém)
Keby len to...šak pamätáme časy, keď tvrdil, že s kámošom :
- prepadol strážnicu
- spútal všetkých strážnych
- pobral zbrane a muníciu
- sa chcel prestrieľať na druhú stranu
- etc

Hotoví Mašínovci... len sa potom zobudil a noha v šerbli...;) :D :D :D
Akosi vám z debaty vypadla červená armáda - naša osloboditeľka od nacizmu a fašizmu, na čele s báťuškom Stalinom. A vraj sa so mnou nedá debatovať, lebo ja neviem debatovať.
-------------------------
Naviac práve ty (buchač) si ma niekedy v minulosti naviedol na stránku "válka.cz", kde si sa snažil podporiť svoje tvrdenie ich odbornosťou. Išlo o nejaké "dôležité" vedomosti o RPG. Nuž som si tam prečítal aj niečo viac. Niečo na čo ty, asi nie si až tak zvedavý.
-----------------------------------
Myslím, že tam popisujú aj agresívne koloniálne, či imperiálne výboje USA.
Jedným je agresia proti Španielsku na Kube a druhá agresia na Filipínach.
No a viac o tých amerických imperiálnych výbojoch ani čiarka. Tak neviem.

PS asi si si uvedomil, že čím viac do toho budeš vŕtať, tým viac sa to otočí v prospech USA a neprospech ZSSR.
Moja mama sa učila maďarský dejepis a keď sme chodili do školy tak bol úplne iný. Ktorý bol pravdivý z hľadiska dejín slovenského národa? To máš to isté aj dejinami o vojnách vždy ich píšu viťazi a kedže sme tretiu svetovú prehrali, tak tie predošlé prepisujú víťazi poslednej. A vždy sa nájde pre každú dobu dosť nektritických YNTELIGENTOV čo to žerú aj s navíjákom
jar88
14.05.19,13:34
Môžeš si prečítať aj knihu Zrod velmocí. Je to o čosi obsiahlejšie, ale aj presnejšie.
Naviac píšu to ľudia, ktorí tiež kukali na svet spoza železnej opony, ako ty a ja a tak to tak aj vidia.
Oni to všetko vidia, ako ty. Ty ktorý si vedel čo a kto je za oponou. Viete o čo im vtedy išlo a tak samozrejme viete o čo im ide aj dnes.
Neboj, aj mne o tom odmlada rozprávali, ale mne to akosi nepripadalo logické a normálne. Vždy som o tom pochyboval a akosi som pochopil, že len klamú. No a klamú stále.
jar88
14.05.19,14:02
Inak jarko je poriadny agesor a útočník, minule sa chválil ako dal nejakému bitkárovi čo ho napadol na budku.Teda sa len nebránil, ale útočil na iného (podľa jeho nazerania na problém)
Keby len to...šak pamätáme časy, keď tvrdil, že s kámošom :
- prepadol strážnicu
- spútal všetkých strážnych
- pobral zbrane a muníciu
- sa chcel prestrieľať na druhú stranu
- etc

Hotoví Mašínovci... len sa potom zobudil a noha v šerbli...;) :D :D :D
Akosi vám z debaty vypadla červená armáda - naša osloboditeľka od nacizmu a fašizmu, na čele s báťuškom Stalinom. A vraj sa so mnou nedá debatovať, lebo ja neviem debatovať.
-------------------------
Naviac práve ty (buchač) si ma niekedy v minulosti naviedol na stránku "válka.cz", kde si sa snažil podporiť svoje tvrdenie ich odbornosťou. Išlo o nejaké "dôležité" vedomosti o RPG. Nuž som si tam prečítal aj niečo viac. Niečo na čo ty, asi nie si až tak zvedavý.
-----------------------------------
Myslím, že tam popisujú aj agresívne koloniálne, či imperiálne výboje USA.
Jedným je agresia proti Španielsku na Kube a druhá agresia na Filipínach.
No a viac o tých amerických imperiálnych výbojoch ani čiarka. Tak neviem.

PS asi si si uvedomil, že čím viac do toho budeš vŕtať, tým viac sa to otočí v prospech USA a neprospech ZSSR.
Moja mama sa učila maďarský dejepis a keď sme chodili do školy tak bol úplne iný. Ktorý bol pravdivý z hľadiska dejín slovenského národa? To máš to isté aj dejinami o vojnách vždy ich píšu viťazi a kedže sme tretiu svetovú prehrali, tak tie predošlé prepisujú víťazi poslednej. A vždy sa nájde pre každú dobu dosť nektritických YNTELIGENTOV čo to žerú aj s navíjákom
Ale niektoré veci sa jednoducho prepísať nedajú. Sú totiž fyzické a stoja tu po dnešný deň.
Tiež sa nedajú prepísať knihy, ktoré majú ľudia vo vlastných knižniciach. A naviac sa nedajú ani spáliť knihy vo všetkých knižniciach naraz.
pavol54
14.05.19,15:39
Môžeš si prečítať aj knihu Zrod velmocí. Je to o čosi obsiahlejšie, ale aj presnejšie.
Naviac píšu to ľudia, ktorí tiež kukali na svet spoza železnej opony, ako ty a ja a tak to tak aj vidia.
Oni to všetko vidia, ako ty. Ty ktorý si vedel čo a kto je za oponou. Viete o čo im vtedy išlo a tak samozrejme viete o čo im ide aj dnes.
Neboj, aj mne o tom odmlada rozprávali, ale mne to akosi nepripadalo logické a normálne. Vždy som o tom pochyboval a akosi som pochopil, že len klamú. No a klamú stále.
Ty si mi aký jasnovidec ty vieš ako to vidím ja, čo máš guľu alebo viac ?
Nandrolon
14.05.19,16:59
Buchač, ja som o tom spútaní nikde nečítal /nie som tu 24h/.
To ostatné som čítal. To spútanie neprichádza u neho do úvahy, lebo to by museli byť nejakí slniečkári, ktorým by to ešte robilo dobre. Normálny chlap /ktorých je na ZVS väčšina/ by sa spútať nedali a Jar88 by skončil na ošetrovni minimálne so zafačovaným nosom.
Ale čo si pamätám, tak otecko ho z toho vysekal bez záznamu. Asi otecko - štb pozitív /už som to tu x krát písal/.
Ináč on to prezentoval akože dozorný spal a ku všetkému mal voľný, nenásilný prístup, lebo však v armáde bol on najmúdrejší, všetko iba debili , ešte k tomu ožratí... také bolo jeho vysvetlenie...
Až potom si ho doj*****l s plombami, kľúčami a inými čiastkovými skutočnosťami, na ktoré už nemohol z princípu reagovať, keďže sa to tak nestalo.
misoft
14.05.19,17:02
Ty si mi aký jasnovidec ty vieš ako to vidím ja, čo máš guľu alebo viac ?
Má dve....:D:D:D .... ale maličké.....
misoft
14.05.19,17:03
Buchač, ja som o tom spútaní nikde nečítal /nie som tu 24h/.
To ostatné som čítal. To spútanie neprichádza u neho do úvahy, lebo to by museli byť nejakí slniečkári, ktorým by to ešte robilo dobre. Normálny chlap /ktorých je na ZVS väčšina/ by sa spútať nedali a Jar88 by skončil na ošetrovni minimálne so zafačovaným nosom.
Ale čo si pamätám, tak otecko ho z toho vysekal bez záznamu. Asi otecko - štb pozitív /už som to tu x krát písal/.
Ináč on to prezentoval akože dozorný spal a ku všetkému mal voľný, nenásilný prístup, lebo však v armáde bol on najmúdrejší, všetko iba debili , ešte k tomu ožratí... také bolo jeho vysvetlenie...
Až potom si ho doj*****l s plombami, kľúčami a inými čiastkovými skutočnosťami, na ktoré už nemohol z princípu reagovať, keďže sa to tak nestalo.
Akože sa to volal ten expert? Akosi mi to vyšumelo z hlavy - to boli romány z oblasti scifi.... :D:D:D
pavol54
14.05.19,17:06
Buchač, ja som o tom spútaní nikde nečítal /nie som tu 24h/.
To ostatné som čítal. To spútanie neprichádza u neho do úvahy, lebo to by museli byť nejakí slniečkári, ktorým by to ešte robilo dobre. Normálny chlap /ktorých je na ZVS väčšina/ by sa spútať nedali a Jar88 by skončil na ošetrovni minimálne so zafačovaným nosom.
Ale čo si pamätám, tak otecko ho z toho vysekal bez záznamu. Asi otecko - štb pozitív /už som to tu x krát písal/.
Ináč on to prezentoval akože dozorný spal a ku všetkému mal voľný, nenásilný prístup, lebo však v armáde bol on najmúdrejší, všetko iba debili , ešte k tomu ožratí... také bolo jeho vysvetlenie...
Až potom si ho doj*****l s plombami, kľúčami a inými čiastkovými skutočnosťami, na ktoré už nemohol z princípu reagovať, keďže sa to tak nestalo.
Akože sa to volal ten expert? Akosi mi to vyšumelo z hlavy - to boli romány z oblasti scifi.... :D:D:D
vyšumelo ako jarný vánok
Nandrolon
14.05.19,17:07
Buchač, ja som o tom spútaní nikde nečítal /nie som tu 24h/.
To ostatné som čítal. To spútanie neprichádza u neho do úvahy, lebo to by museli byť nejakí slniečkári, ktorým by to ešte robilo dobre. Normálny chlap /ktorých je na ZVS väčšina/ by sa spútať nedali a Jar88 by skončil na ošetrovni minimálne so zafačovaným nosom.
Ale čo si pamätám, tak otecko ho z toho vysekal bez záznamu. Asi otecko - štb pozitív /už som to tu x krát písal/.
Ináč on to prezentoval akože dozorný spal a ku všetkému mal voľný, nenásilný prístup, lebo však v armáde bol on najmúdrejší, všetko iba debili , ešte k tomu ožratí... také bolo jeho vysvetlenie...
Až potom si ho doj*****l s plombami, kľúčami a inými čiastkovými skutočnosťami, na ktoré už nemohol z princípu reagovať, keďže sa to tak nestalo.
Akože sa to volal ten expert? Akosi mi to vyšumelo z hlavy - to boli romány z oblasti scifi.... :D:D:D
Aký expert, myslíš expert Jar88?
buchač
14.05.19,17:16
Až potom si ho doj*****l s plombami, kľúčami a inými čiastkovými skutočnosťami, na ktoré už nemohol z princípu reagovať, keďže sa to tak nestalo.
Včul si mi pripomenul tými plombami, nakoľko tvrdil skutočnosť, že na tú krádež sa prišlo dokonca po 2 (DVOCH) dňoch...
No neskutočná debilita prvého rangu... :rolleyes:
Veď to sa ani nedalo, nakoľko zbrane sa preberali pri každom nástupe novej smeny. A žiaden z dozorného si toto nedovolil opomenúť - neprebrať zbrane minimálne podľa počtu (keď už nie podľa výrobných čísel)...a potom celú službu odfláknuť. Veď by išiel sám proti sebe, riskoval by predsa Sabinov...

...a ku pištoliam a nábojom mal prístup len a len dozorný útvaru (prípadne výkonný). Tie boli uložené úplne inde, pod inými zámkami.
To aj toho zmákli "Mašínovci"...?
misoft
14.05.19,17:23
Buchač, ja som o tom spútaní nikde nečítal /nie som tu 24h/.
To ostatné som čítal. To spútanie neprichádza u neho do úvahy, lebo to by museli byť nejakí slniečkári, ktorým by to ešte robilo dobre. Normálny chlap /ktorých je na ZVS väčšina/ by sa spútať nedali a Jar88 by skončil na ošetrovni minimálne so zafačovaným nosom.
Ale čo si pamätám, tak otecko ho z toho vysekal bez záznamu. Asi otecko - štb pozitív /už som to tu x krát písal/.
Ináč on to prezentoval akože dozorný spal a ku všetkému mal voľný, nenásilný prístup, lebo však v armáde bol on najmúdrejší, všetko iba debili , ešte k tomu ožratí... také bolo jeho vysvetlenie...
Až potom si ho doj*****l s plombami, kľúčami a inými čiastkovými skutočnosťami, na ktoré už nemohol z princípu reagovať, keďže sa to tak nestalo.
Akože sa to volal ten expert? Akosi mi to vyšumelo z hlavy - to boli romány z oblasti scifi.... :D:D:D
Aký expert, myslíš expert Jar88?
Ja ho nečítam... pre mňa je to ukecaný fantasta....
Nandrolon
14.05.19,17:32
Až potom si ho doj*****l s plombami, kľúčami a inými čiastkovými skutočnosťami, na ktoré už nemohol z princípu reagovať, keďže sa to tak nestalo.
Včul si mi pripomenul tými plombami, nakoľko tvrdil skutočnosť, že na tú krádež sa prišlo dokonca po 2 (DVOCH) dňoch...
No neskutočná debilita prvého rangu... :rolleyes:
Veď to sa ani nedalo, nakoľko zbrane sa preberali pri každom nástupe novej smeny. A žiaden z dozorného si toto nedovolil opomenúť - neprebrať zbrane minimálne podľa počtu (keď už nie podľa výrobných čísel)...a potom celú službu odfláknuť. Veď by išiel sám proti sebe, riskoval by predsa Sabinov...

...a ku pištoliam a nábojom mal prístup len a len dozorný útvaru (prípadne výkonný). Tie boli uložené úplne inde, pod inými zámkami.
To aj toho zmákli "Mašínovci"...?
Mne to nemusíš vysvetľovať. Ako veliteľ družstva som samozrejme býval aj dozorný, v Brezne, takže pán Stupka :-))) ten zavrel vlastného syna... To bol pojem, ktorého poznali aj v Jelšave, keď som tam bol...
misoft
14.05.19,17:38
Mne to nemusíš vysvetľovať. Ako veliteľ družstva som samozrejme býval aj dozorný, v Brezne, takže pán Stupka :-))) ten zavrel vlastného syna... To bol pojem, ktorého poznali aj v Jelšave, keď som tam bol...
Michal Stupka = môj veliteľ oddielu. Ja som bol o jeden stupeň (vo funkcii) nižšie....
Nandrolon
14.05.19,17:41
Viem, že si ho poznal, písal si, ale to bol tvoj veliteľ oddielu? Lebo aj môj...
V rokoch 1997-98 už asi nie, či? alebo kľudne SZ, lebo to by sme sa museli poznať...
misoft
14.05.19,17:47
Viem, že si ho poznal, písal si, ale to bol tvoj veliteľ oddielu? Lebo aj môj...
V rokoch 1997-98 už asi nie, či? alebo kľudne SZ, lebo to by sme sa museli poznať...
1979-86 = VČ, 1986 = VRLČ, 1986=1995 1.VB, po mne tam prišiel Zimányi (ale toho potom vraj vyrazili, moji bývalí podriadení ma prosili, aby som sa vrátil, lebo pod tým d*e*b*i*l*o*m sa nedá žiť :D. Výkoňák - malý Navrátil.
pavol54
14.05.19,19:41
Až potom si ho doj*****l s plombami, kľúčami a inými čiastkovými skutočnosťami, na ktoré už nemohol z princípu reagovať, keďže sa to tak nestalo.
Včul si mi pripomenul tými plombami, nakoľko tvrdil skutočnosť, že na tú krádež sa prišlo dokonca po 2 (DVOCH) dňoch...
No neskutočná debilita prvého rangu... :rolleyes:
Veď to sa ani nedalo, nakoľko zbrane sa preberali pri každom nástupe novej smeny. A žiaden z dozorného si toto nedovolil opomenúť - neprebrať zbrane minimálne podľa počtu (keď už nie podľa výrobných čísel)...a potom celú službu odfláknuť. Veď by išiel sám proti sebe, riskoval by predsa Sabinov...

...a ku pištoliam a nábojom mal prístup len a len dozorný útvaru (prípadne výkonný). Tie boli uložené úplne inde, pod inými zámkami.
To aj toho zmákli "Mašínovci"...?
s tými číslami si to prehnal,
preberajúci napísal perom počty zbraní a za účasti výkonného prapočíka počta pištolí, ktoré boli zapečetené vo zvláštnej kovovej bedni(skrini), klúče od bední zapečetil výkonný praporčík do krabičky a uložil u dozorného roty pri odchode zo skladu zbraní zapínali signalizáciu.
buchač
14.05.19,20:03
s tými číslami si to prehnal,

Máš jedno...preto som dal aj do zátvorky.
Ono to bolo od útvaru k útvaru rôzne. Záležalo od okolností.
Ak bol dotyčný príliš iniciatívny, tak mu nič predsa nebránilo pri tej realizácii.
Keď som bol na vojenčine, my sme mali sapíky uložené na chodbe v stojanoch (nie v skriniach), kde boli tie cez lučík prevlečené retiazkou so zámkom. Kľúče mal dozorný pri sebe. Pri poplachu - výjazde to bolo oveľa jednoduchšie a rýchlejšie...od písknutia sme boli do 9 minút vonku z kasárni.

Ale podstata a pointa predchádzajúceho príspevku bola v tom, že niekto proste tou krádežou zavádzal...ergo klamal.
Osobne nejak nechápem, čo tým tvrdením chce nám dokázať.
Žeby nejaké hrdinstvo ? To asi ťažko, to by bola skôr nerozvážnosť a hlúposť...a na tú doplatil nie jeden. Takýto skončili v tom lepšom prípade v base, v tom horšom ich poslali domov v truhle.
kukučka
14.05.19,21:49
pre priateľov konšpiračných teorií, ktorých je tu už 90 %...snáď vás nešlahne..

https://domov.sme.sk/c/22115559/zuzana-caputova-sa-stala-europskou-osobnostou-roka.html

Už sa chlape upokoj, radšej nám napíš po lopate čo také urobila, že ju už pozná "celý svet"?
Prečo nedostala ocenenie "Najväčší Slovák"?


Ajajaj... to zase bude poznámok, že je Sorošovou agentkou, že ju platí NSA, CIA, FBI, medzigalaktické združenie......
Koľko dostala tentokrát?
ja som pokojný ženská, vy ste tu z nej všetci mimo :))

to preci nemusíš vedieť, nerozmýšlaj......na aeronete to najdeš....alebo harabín ti to povie v slobodnom vysielači....

našla som, čítaj a rozmýšľaj
http://www.novarepublika.cz/2019/05/pani-prezidentka-skladka-v-pezinku.html
Nandrolon
15.05.19,02:42
Viem, že si ho poznal, písal si, ale to bol tvoj veliteľ oddielu? Lebo aj môj...
V rokoch 1997-98 už asi nie, či? alebo kľudne SZ, lebo to by sme sa museli poznať...
1979-86 = VČ, 1986 = VRLČ, 1986=1995 1.VB, po mne tam prišiel Zimányi (ale toho potom vraj vyrazili, moji bývalí podriadení ma prosili, aby som sa vrátil, lebo pod tým d*e*b*i*l*o*m sa nedá žiť :D. Výkoňák - malý Navrátil.
Navratila poznam, aj Skacela, Busniaka, Mraza, Kantarika, Durceka oziareneho, a este taky jeden kapitan, neviem ako sa volal, taky silnejsi, aj Sturlajtera.
jar88
15.05.19,02:56
Môžeš si prečítať aj knihu Zrod velmocí. Je to o čosi obsiahlejšie, ale aj presnejšie.
Naviac píšu to ľudia, ktorí tiež kukali na svet spoza železnej opony, ako ty a ja a tak to tak aj vidia.
Oni to všetko vidia, ako ty. Ty ktorý si vedel čo a kto je za oponou. Viete o čo im vtedy išlo a tak samozrejme viete o čo im ide aj dnes.
Neboj, aj mne o tom odmlada rozprávali, ale mne to akosi nepripadalo logické a normálne. Vždy som o tom pochyboval a akosi som pochopil, že len klamú. No a klamú stále.
Ty si mi aký jasnovidec ty vieš ako to vidím ja, čo máš guľu alebo viac ?
Načo guľu, stačí mi čítať čo píšeš. Predsa popisuješ veci tak, ako ich sám vnímaš, alebo vidíš. Alebo sa mýlim, a píšeš to, čo ťa za totáča naučili?
pavol54
15.05.19,03:28
Môžeš si prečítať aj knihu Zrod velmocí. Je to o čosi obsiahlejšie, ale aj presnejšie.
Naviac píšu to ľudia, ktorí tiež kukali na svet spoza železnej opony, ako ty a ja a tak to tak aj vidia.
Oni to všetko vidia, ako ty. Ty ktorý si vedel čo a kto je za oponou. Viete o čo im vtedy išlo a tak samozrejme viete o čo im ide aj dnes.
Neboj, aj mne o tom odmlada rozprávali, ale mne to akosi nepripadalo logické a normálne. Vždy som o tom pochyboval a akosi som pochopil, že len klamú. No a klamú stále.
Ty si mi aký jasnovidec ty vieš ako to vidím ja, čo máš guľu alebo viac ?
Načo guľu, stačí mi čítať čo píšeš. Predsa popisuješ veci tak, ako ich sám vnímaš, alebo vidíš. Alebo sa mýlim, a píšeš to, čo ťa za totáča naučili?
to si mysleli aj štbáci že vedia čo si myslíme, aj moja žena hovorila "ja sa na teba pozriem viem čo si myslíš", tiež bola jasnovidka.
BXLmiami
15.05.19,04:54
Vsetko je o ludoch a aj zdravotnictvo....
Ked su naklady na ambulanciu napr.5 000e...preco nevyzrat poistovnu na 15 tis.a ruka hore...zdravotnictvo-cierna-diera
Lujza,tak kde sú tie zástupy mladých,ktorí tento biznis chcú.Ved v Nemecku majú nástupný plat bez praxe a služieb len niečo pod 4000 euro,tak ak môžu mať doma 10000-podľa Teba-načo by tam chodili?
vicktor
15.05.19,06:08
Michal Stupka = môj veliteľ oddielu. Ja som bol o jeden stupeň (vo funkcii) nižšie....
To je velitel druzstva? Myslel som ze bol vacsia sarza. :D
jar88
15.05.19,06:23
Môžeš si prečítať aj knihu Zrod velmocí. Je to o čosi obsiahlejšie, ale aj presnejšie.
Naviac píšu to ľudia, ktorí tiež kukali na svet spoza železnej opony, ako ty a ja a tak to tak aj vidia.
Oni to všetko vidia, ako ty. Ty ktorý si vedel čo a kto je za oponou. Viete o čo im vtedy išlo a tak samozrejme viete o čo im ide aj dnes.
Neboj, aj mne o tom odmlada rozprávali, ale mne to akosi nepripadalo logické a normálne. Vždy som o tom pochyboval a akosi som pochopil, že len klamú. No a klamú stále.
Ty si mi aký jasnovidec ty vieš ako to vidím ja, čo máš guľu alebo viac ?
Načo guľu, stačí mi čítať čo píšeš. Predsa popisuješ veci tak, ako ich sám vnímaš, alebo vidíš. Alebo sa mýlim, a píšeš to, čo ťa za totáča naučili?
to si mysleli aj štbáci že vedia čo si myslíme, aj moja žena hovorila "ja sa na teba pozriem viem čo si myslíš", tiež bola jasnovidka.
Im už bolo úplne jedno, čo si ty myslíš. Podstatné im bolo, že už niečo nerobíš.
Ty si našim mocným inak hral do kariet a ako to tak naznačuješ, po dnešný deň netušíš čím a ako.
Tu sa mi žiada dať ti sem pár šmajlíkov, ale odpustím si to.
---------------------------------------
S postihnutými treba súcitiť a nie pohŕdať.
jar88
15.05.19,06:27
Ľa, ľa, zas akési ohováranie a znevažovanie nášho osloboditeľa.
Asi to bude to prekrúcanie dejín.
https://www.youtube.com/watch?v=LJrYnJmv1-8
jar88
15.05.19,06:39
No a v týchto dobách ste ešte slúžili vlasti - ľudu, či nie?
Imperialisti bezohladne útočili, agresor nás vodne v noci ohrozoval, sprosto klamal a podvádzal a tak ste slúžili a slúžili.
https://www.youtube.com/watch?v=Qjolbz7fzz0
Jednoznačne bezcharaktrné kapitalistické maniere.
bjuty smis
15.05.19,07:14
pre priateľov konšpiračných teorií, ktorých je tu už 90 %...snáď vás nešlahne..

https://domov.sme.sk/c/22115559/zuzana-caputova-sa-stala-europskou-osobnostou-roka.html

Už sa chlape upokoj, radšej nám napíš po lopate čo také urobila, že ju už pozná "celý svet"?
Prečo nedostala ocenenie "Najväčší Slovák"?


Ajajaj... to zase bude poznámok, že je Sorošovou agentkou, že ju platí NSA, CIA, FBI, medzigalaktické združenie......
Koľko dostala tentokrát?
ja som pokojný ženská, vy ste tu z nej všetci mimo :))

to preci nemusíš vedieť, nerozmýšlaj......na aeronete to najdeš....alebo harabín ti to povie v slobodnom vysielači....

našla som, čítaj a rozmýšľaj
http://www.novarepublika.cz/2019/05/pani-prezidentka-skladka-v-pezinku.html
presne takéto som myslel...

autor nemanipuluje...on výslovne klame...typický prípad alternatívcov...a aby úderka, čo sa tu už po dalšom volebnom debakli otriasla nebola smutná, tak aj bolševikov a náckov...
autor hned na začiatku sprosto zaklame, a potom dá celú radu relatívne logických argumentov, aj ked úplne nepodstatných ....len pár bodov...

1. smetisko tam nikdy nemalo byť, územný plán pezinka to nedovolí...( okrem toho, ktoré velké mesto má 500 m od centra smetisko ? čo je to za zhovadilosť ?

povolenie dostalo preto, že mu ho udelili smerák man, prednost krajského stavebného úradu....protipravne...nie podla mna, ale súdu....
kontrolná otázka : kto tam to smetisko postavil ? koho sú to pozemky ?
správne, náš prednosta, smerák man...sám sebe dal povolenie...nezákonne...podla súdu

a tu rozumní ludia debatu ukončia......niekto zas hladá INE pravdy....

p.s....dobre si pamatám mediálne vystúpenia smeráckeho zločinca na špinavú robotu kočnera...

žiadne malé smetisko len pre pezinok.....stále trepal o vybudovaní supermodernej plazmovej, či akej spalovne s obrovskou kapacitou,......stovky nákladných aut denne ...
jar88
15.05.19,07:43
pre priateľov konšpiračných teorií, ktorých je tu už 90 %...snáď vás nešlahne..

https://domov.sme.sk/c/22115559/zuzana-caputova-sa-stala-europskou-osobnostou-roka.html

Už sa chlape upokoj, radšej nám napíš po lopate čo také urobila, že ju už pozná "celý svet"?
Prečo nedostala ocenenie "Najväčší Slovák"?


Ajajaj... to zase bude poznámok, že je Sorošovou agentkou, že ju platí NSA, CIA, FBI, medzigalaktické združenie......
Koľko dostala tentokrát?
ja som pokojný ženská, vy ste tu z nej všetci mimo :))

to preci nemusíš vedieť, nerozmýšlaj......na aeronete to najdeš....alebo harabín ti to povie v slobodnom vysielači....

našla som, čítaj a rozmýšľaj
http://www.novarepublika.cz/2019/05/pani-prezidentka-skladka-v-pezinku.html
presne takéto som myslel...

autor nemanipuluje...on výslovne klame...typický prípad alternatívcov...a aby úderka, čo sa tu už po dalšom volebnom debakli otriasla nebola smutná, tak aj bolševikov a náckov...
autor hned na začiatku sprosto zaklame, a potom dá celú radu relatívne logických argumentov, aj ked úplne nepodstatných ....len pár bodov...

1. smetisko tam nikdy nemalo byť, územný plán pezinka to nedovolí...( okrem toho, ktoré velké mesto má 500 m od centra smetisko ? čo je to za zhovadilosť ?

povolenie dostalo preto, že mu ho udelili smerák man, prednost krajského stavebného úradu....protipravne...nie podla mna, ale súdu....
kontrolná otázka : kto tam to smetisko postavil ? koho sú to pozemky ?
správne, náš prednosta, smerák man...sám sebe dal povolenie...nezákonne...podla súdu

a tu rozumní ludia debatu ukončia......niekto zas hladá INE pravdy....

p.s....dobre si pamatám mediálne vystúpenia smeráckeho zločinca na špinavú robotu kočnera...

žiadne malé smetisko len pre pezinok.....stále trepal o vybudovaní supermodernej plazmovej, či akej spalovne s obrovskou kapacitou,......stovky nákladných aut denne ...

Najviac som zvedavý na to, čo s tým robiť. Má tu niekto nejaké riešenie?
Nech rozmýšľam ako rozmýšľam, nič rozumné a reálne, ma akosi nie a nie napadnúť.
bjuty smis
15.05.19,13:48
no to bolo také velké svinstvo, že toho mana vykopli aj zo smeru...
takže čo by si chcel riešiť ?
korela
15.05.19,18:22
Tisícky mladých Gruzíncov sa nechávajú vysvätiť za kňazov. Chcú sa vyhnúť vojenčine

https://hnonline.sk/svet/1937729-
jar88
16.05.19,03:47
no to bolo také velké svinstvo, že toho mana vykopli aj zo smeru...
takže čo by si chcel riešiť ?

Toto mi v žiadnom prípade nepripadá, ako dobré riešenie.
Dokonca ho banda zlodejov vylúčila zo svojich radov, tak čo chcem viac riešiť? To nemôžeš myslieť vážne.:eek:
Nahradia ho iným zlodejom, ten ma znova bude okrádať a až ho náhodou niekto pristihne, tak aj toho zo svojej bandy vylúčia?:)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Veď práve toto sa tu deje už skoro 30 rokov.
pavol54
16.05.19,04:57
no to bolo také velké svinstvo, že toho mana vykopli aj zo smeru...
takže čo by si chcel riešiť ?

Toto mi v žiadnom prípade nepripadá, ako dobré riešenie.
Dokonca ho banda zlodejov vylúčila zo svojich radov, tak čo chcem viac riešiť? To nemôžeš myslieť vážne.:eek:
Nahradia ho iným zlodejom, ten ma znova bude okrádať a až ho náhodou niekto pristihne, tak aj toho zo svojej bandy vylúčia?:)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Veď práve toto sa tu deje už skoro 30 rokov.
a potom pôjdu na Ukrajinu
bjuty smis
16.05.19,05:23
no to bolo také velké svinstvo, že toho mana vykopli aj zo smeru...
takže čo by si chcel riešiť ?

Toto mi v žiadnom prípade nepripadá, ako dobré riešenie.
Dokonca ho banda zlodejov vylúčila zo svojich radov, tak čo chcem viac riešiť? To nemôžeš myslieť vážne.:eek:
Nahradia ho iným zlodejom, ten ma znova bude okrádať a až ho náhodou niekto pristihne, tak aj toho zo svojej bandy vylúčia?:)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Veď práve toto sa tu deje už skoro 30 rokov.
odpovedal som na tvoju otázku, čo s tým robiť... myslel som, že s tým smetiskom

čo bol teda skutočný obsah tvojej tajomnej otázky ?
bjuty smis
16.05.19,05:25
no to bolo také velké svinstvo, že toho mana vykopli aj zo smeru...
takže čo by si chcel riešiť ?

Toto mi v žiadnom prípade nepripadá, ako dobré riešenie.
Dokonca ho banda zlodejov vylúčila zo svojich radov, tak čo chcem viac riešiť? To nemôžeš myslieť vážne.:eek:
Nahradia ho iným zlodejom, ten ma znova bude okrádať a až ho náhodou niekto pristihne, tak aj toho zo svojej bandy vylúčia?:)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Veď práve toto sa tu deje už skoro 30 rokov.
a potom pôjdu na Ukrajinu
:))) mečiar ? však si užíva nakradnuté

alebo fico ?

bude aj oň záujem v európskych štruktúrach ? budú ho volať na pomoc pri realizácii úspešných reforiem ??
pavol54
16.05.19,06:23
no to bolo také velké svinstvo, že toho mana vykopli aj zo smeru...
takže čo by si chcel riešiť ?

Toto mi v žiadnom prípade nepripadá, ako dobré riešenie.
Dokonca ho banda zlodejov vylúčila zo svojich radov, tak čo chcem viac riešiť? To nemôžeš myslieť vážne.:eek:
Nahradia ho iným zlodejom, ten ma znova bude okrádať a až ho náhodou niekto pristihne, tak aj toho zo svojej bandy vylúčia?:)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Veď práve toto sa tu deje už skoro 30 rokov.
a potom pôjdu na Ukrajinu
:))) mečiar ? však si užíva nakradnuté

alebo fico ?

bude aj oň záujem v európskych štruktúrach ? budú ho volať na pomoc pri realizácii úspešných reforiem ??
To oni majú v tých 11 nemeckých bankách účty kde práve teraz prebieha razia? Inak sú potom borci ak takto dokážu rozkrádaním rozvracať štát ktorý nebol demoralizovaný komunistami.
jar88
16.05.19,06:49
no to bolo také velké svinstvo, že toho mana vykopli aj zo smeru...
takže čo by si chcel riešiť ?

Toto mi v žiadnom prípade nepripadá, ako dobré riešenie.
Dokonca ho banda zlodejov vylúčila zo svojich radov, tak čo chcem viac riešiť? To nemôžeš myslieť vážne.:eek:
Nahradia ho iným zlodejom, ten ma znova bude okrádať a až ho náhodou niekto pristihne, tak aj toho zo svojej bandy vylúčia?:)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Veď práve toto sa tu deje už skoro 30 rokov.
odpovedal som na tvoju otázku, čo s tým robiť... myslel som, že s tým smetiskom

čo bol teda skutočný obsah tvojej tajomnej otázky ?
Nemyslel som na to jedno svinstvo so smetiskom, ale na všetky tie svinstvá.
Prečo denne (či skôr neustále) riešiť nejaké svinstvá? Raz ide o smetisko, inokedy o diaľnicu, potom o eurofondy, čosi v školstve, potom zas v zdravotníctve a zas v armáde a zas dokolečka dokola.
Pritom to má stále jedného a toho istého menovateľa, či skôr ten istý pôvod.
Nespomenul som súdnictvo, políciu, prokuratúru a mnoho iného, ale to neznamená, že to nespomenuté do toho nespadá. Máme republiku, kde treba riešiť naozaj všetko, všecičko a nie nejakú Čaputovú, či Kotlebu a Fica s Mečiarom.
bjuty smis
16.05.19,07:18
no to bolo také velké svinstvo, že toho mana vykopli aj zo smeru...
takže čo by si chcel riešiť ?

Toto mi v žiadnom prípade nepripadá, ako dobré riešenie.
Dokonca ho banda zlodejov vylúčila zo svojich radov, tak čo chcem viac riešiť? To nemôžeš myslieť vážne.:eek:
Nahradia ho iným zlodejom, ten ma znova bude okrádať a až ho náhodou niekto pristihne, tak aj toho zo svojej bandy vylúčia?:)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Veď práve toto sa tu deje už skoro 30 rokov.
a potom pôjdu na Ukrajinu
:))) mečiar ? však si užíva nakradnuté

alebo fico ?

bude aj oň záujem v európskych štruktúrach ? budú ho volať na pomoc pri realizácii úspešných reforiem ??
To oni majú v tých 11 nemeckých bankách účty kde práve teraz prebieha razia? Inak sú potom borci ak takto dokážu rozkrádaním rozvracať štát ktorý nebol demoralizovaný komunistami.
máš vzácny dar...odpovedáš na niečo úplne iné ako bolo opýtané...zopakujem ?

bude aj oň záujem v európskych štruktúrach ? budú ho volať na pomoc pri realizácii úspešných reforiem ?...

mal by si ísť do politiky
afrikánka
16.05.19,07:25
;)
pavol54
16.05.19,07:27
no to bolo také velké svinstvo, že toho mana vykopli aj zo smeru...
takže čo by si chcel riešiť ?

Toto mi v žiadnom prípade nepripadá, ako dobré riešenie.
Dokonca ho banda zlodejov vylúčila zo svojich radov, tak čo chcem viac riešiť? To nemôžeš myslieť vážne.:eek:
Nahradia ho iným zlodejom, ten ma znova bude okrádať a až ho náhodou niekto pristihne, tak aj toho zo svojej bandy vylúčia?:)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Veď práve toto sa tu deje už skoro 30 rokov.
a potom pôjdu na Ukrajinu
:))) mečiar ? však si užíva nakradnuté

alebo fico ?

bude aj oň záujem v európskych štruktúrach ? budú ho volať na pomoc pri realizácii úspešných reforiem ??
To oni majú v tých 11 nemeckých bankách účty kde práve teraz prebieha razia? Inak sú potom borci ak takto dokážu rozkrádaním rozvracať štát ktorý nebol demoralizovaný komunistami.
máš vzácny dar...odpovedáš na niečo úplne iné ako bolo opýtané...zopakujem ?

bude aj oň záujem v európskych štruktúrach ? budú ho volať na pomoc pri realizácii úspešných reforiem ?...

mal by si ísť do politiky
bola reč o kradnutí nie o tvojich drístoch keď kradnúť tak v europskom rozmere cez schránkové firmy vo švajčiarsku, v anglicku, jáááj to bola sdku to je svätá krava.
bjuty smis
16.05.19,07:43
pozri si kto sem začal trepať drísty s ukrajinou a pekne sklápni

politici sú svätá krava len pre blbečko, čo volia fica a danka..
čo sú pre voličov sdkú sme dali jasne najavo vo volbách......
jar88
16.05.19,07:47
jáááj to bola sdku to je svätá krava. bola reč o kradnutí.
------------------------------------------
Presne tak, pavol54, bola reč o kradnutí, ale ty sa upriamuješ na osoby, ktoré sú ti proti srsti (Mikloš a spol). Druhá strana sa upriamuje na tie opačné (Fico, Mečiar, Slota a spol).
Ale v ľuďoch (personách) to nieje. Je to v daných možnostiach. Je tu príležitosť brať si nejakým spôsobom zo spoločného a dokonca aj beztrestne - legálne. Doslova po práve.
------------------------------------
Predstav si, že Americká armáda nakupovala F-16 za necelých 70 mil. a naša za viac ako 100 mil. dolárov. Prečo to tak je?

Toto by nám nestačilo?
https://www.youtube.com/watch?v=uf-0hj5NbFU
bjuty smis
16.05.19,16:06
fíííha..
pellé dnes ficovi dal zas medzi oči,,váš zdroj skutočnej pravdy končí....
BXLmiami
17.05.19,04:58
pozri si kto sem začal trepať drísty s ukrajinou a pekne sklápni

politici sú svätá krava len pre blbečko, čo volia fica a danka..
čo sú pre voličov sdkú sme dali jasne najavo vo volbách......

Máš pravdu že sme blbečkovia.Nikdy nás totiž do včera nenapadlo,že dúhový pochod a podobné prínosné ,,kultúrne" akcie platíme zo svojich daní,že 19 tisíc,a preto sme to neriešili.Majú pravdu Blaváci že sa z nás smejú.
bjuty smis
17.05.19,07:27
pozri si kto sem začal trepať drísty s ukrajinou a pekne sklápni

politici sú svätá krava len pre blbečko, čo volia fica a danka..
čo sú pre voličov sdkú sme dali jasne najavo vo volbách......

Máš pravdu že sme blbečkovia.Nikdy nás totiž do včera nenapadlo,že dúhový pochod a podobné prínosné ,,kultúrne" akcie platíme zo svojich daní,že 19 tisíc,a preto sme to neriešili.Majú pravdu Blaváci že sa z nás smejú.

nezdal sa mi môj príspevok nejako zložitým ale môžem úplne detailne...

ked sa prevalila gorila a podozrenia, že sdkú má za ušami, pravicový volič im dal vo volbách 0 celá niečo %...proste netolerujeme zlodejiny

ked každý boží deň sa prevalí dalšia a dalšia zlodejina tohto zlepenca....mafiánska štetka priamo na vláde.....kapitán danko plagiátor a ako prvé chce ukradnúť s plavčanom 600 000 000 evri z eurofondov, tak má fico podporu 20 % a danko 8

kto ho po tomto volí, je pre mna blbeček......


čo s tým má dúhový pochod a ako sa z vás preto blaváci smejú je zas mimo môe chápanie....
jar88
17.05.19,07:58
pozri si kto sem začal trepať drísty s ukrajinou a pekne sklápni

politici sú svätá krava len pre blbečko, čo volia fica a danka..
čo sú pre voličov sdkú sme dali jasne najavo vo volbách......

Máš pravdu že sme blbečkovia.Nikdy nás totiž do včera nenapadlo,že dúhový pochod a podobné prínosné ,,kultúrne" akcie platíme zo svojich daní,že 19 tisíc,a preto sme to neriešili.Majú pravdu Blaváci že sa z nás smejú.

nezdal sa mi môj príspevok nejako zložitým ale môžem úplne detailne...

ked sa prevalila gorila a podozrenia, že sdkú má za ušami, pravicový volič im dal vo volbách 0 celá niečo %...proste netolerujeme zlodejiny

ked každý boží deň sa prevalí dalšia a dalšia zlodejina tohto zlepenca....mafiánska štetka priamo na vláde.....kapitán danko plagiátor a ako prvé chce ukradnúť s plavčanom 600 000 000 evri z eurofondov, tak má fico podporu 20 % a danko 8

kto ho po tomto volí, je pre mna blbeček......


čo s tým má dúhový pochod a ako sa z vás preto blaváci smejú je zas mimo môe chápanie....
Presne tak, ako píšeš a naviac, tiež som sa nikdy nestretol s tým, že by si Bratislaváci robili nejaký posmech z východniarov. Ja som sa s prvým východniarom stretol až na vojne a nič mi na ňom nebolo smiešne.
Prvé žarty mi na nich priniesol ten "ich komik" a priznám sa, že bránicu mi to nejak netrhalo a po pár vtipoch, mi to už prišlo otrepané (opakovaný vtip nieje vtip).
jar88
17.05.19,08:02
[

mal by si ísť do politiky
bola reč o kradnutí nie o tvojich drístoch keď kradnúť tak v europskom rozmere cez schránkové firmy vo švajčiarsku, v anglicku,

jáááj to bola sdku to je svätá krava.

Palo má reči ako zarytý komuništa
On nieje zarytý komuništa,
on je skôr tunajší troll, troll domáci, príslušník našej trollej úderky.
jar88
17.05.19,08:39
Bjuty smis,
mne tie ich "kúsky" až tak neprekážali, ale uvedomoval som si, že je to voda na mlyn mečiarovcov. Že ich to riadne posilní a až potom nastane tá ich (a bezohladnejšia) rabovačka.
Aj sa tak stalo. Prišiel Fico a ten to rozbehol skutočne vo veľkom.
Ale aby som naozaj povedal celú pravdu, mne v skutočnosti to ich bezbrehé obohacovanie sa, až tak nevadilo. Utešoval som sa myšlienkou, že akonáhle prídu k majetku a nejakým peniazom, zmenia sa na podnikateľov a začnú velebiť kapitál. Jednoducho povedané, že oni sami urýchlia privatizáciu a tým aj prechod k trhovej ekonomike.
Bohužial nestalo sa, veľmi som sa zmýlil. Zabudol som na skutočnosť, čo má komanč a socan v génoch. Nikdy nezabudnem na ficove demokratické kotrmelce, Slovo vláda, je podľa Fica odvodené od slova vládnuť a on si to rozviedol až na vladára. Tiež sa mu akosi podarilo svojim vysvetliť, že Slovensko napriek tomu, že má v ústave zakotvenú trhovú ekonomiku, je to vlastne ich vlastná sociálna ekonomika s ich súkromným trhom.
Nandrolon
17.05.19,09:24
Bjuty smis,
mne tie ich "kúsky" až tak neprekážali, ale uvedomoval som si, že je to voda na mlyn mečiarovcov. Že ich to riadne posilní a až potom nastane tá ich (a bezohladnejšia) rabovačka.
Aj sa tak stalo. Prišiel Fico a ten to rozbehol skutočne vo veľkom.
Ale aby som naozaj povedal celú pravdu, mne v skutočnosti to ich bezbrehé obohacovanie sa, až tak nevadilo. Utešoval som sa myšlienkou, že akonáhle prídu k majetku a nejakým peniazom, zmenia sa na podnikateľov a začnú velebiť kapitál. Jednoducho povedané, že oni sami urýchlia privatizáciu a tým aj prechod k trhovej ekonomike.
Bohužial nestalo sa, veľmi som sa zmýlil. Zabudol som na skutočnosť, čo má komanč a socan v génoch. Nikdy nezabudnem na ficove demokratické kotrmelce, Slovo vláda, je podľa Fica odvodené od slova vládnuť a on si to rozviedol až na vladára. Tiež sa mu akosi podarilo svojim vysvetliť, že Slovensko napriek tomu, že má v ústave zakotvenú trhovú ekonomiku, je to vlastne ich vlastná sociálna ekonomika s ich súkromným trhom.

Ako sa dá kradnúť "ohľaduplne" a ako "bezohľadnejšie"?

Krádež ako krádež a mal by nasledovať "trest".

Lebo potom môžme začať aj ohľaduplnejšie vraždiť, keďže iní vraždia bezohľadne.
pavol54
17.05.19,15:29
[

mal by si ísť do politiky
bola reč o kradnutí nie o tvojich drístoch keď kradnúť tak v europskom rozmere cez schránkové firmy vo švajčiarsku, v anglicku,

jáááj to bola sdku to je svätá krava.

Palo má reči ako zarytý komuništa
ja som kotlebovec tak neurážaj,
pavol54
17.05.19,15:35
Bjuty smis,
mne tie ich "kúsky" až tak neprekážali, ale uvedomoval som si, že je to voda na mlyn mečiarovcov. Že ich to riadne posilní a až potom nastane tá ich (a bezohladnejšia) rabovačka.
Aj sa tak stalo. Prišiel Fico a ten to rozbehol skutočne vo veľkom.
Ale aby som naozaj povedal celú pravdu, mne v skutočnosti to ich bezbrehé obohacovanie sa, až tak nevadilo. Utešoval som sa myšlienkou, že akonáhle prídu k majetku a nejakým peniazom, zmenia sa na podnikateľov a začnú velebiť kapitál. Jednoducho povedané, že oni sami urýchlia privatizáciu a tým aj prechod k trhovej ekonomike.
Bohužial nestalo sa, veľmi som sa zmýlil. Zabudol som na skutočnosť, čo má komanč a socan v génoch. Nikdy nezabudnem na ficove demokratické kotrmelce, Slovo vláda, je podľa Fica odvodené od slova vládnuť a on si to rozviedol až na vladára. Tiež sa mu akosi podarilo svojim vysvetliť, že Slovensko napriek tomu, že má v ústave zakotvenú trhovú ekonomiku, je to vlastne ich vlastná sociálna ekonomika s ich súkromným trhom.

Ako sa dá kradnúť "ohľaduplne" a ako "bezohľadnejšie"?

Krádež ako krádež a mal by nasledovať "trest".

Lebo potom môžme začať aj ohľaduplnejšie vraždiť, keďže iní vraždia bezohľadne.
mne je to jedno padni komu padni, Tunel branisko vláčiky, sponzor sdku, všetko prepojené na zahraničné firmy azahraničné banky.Fico danko megazlodeji ale vždy len v rovine "údajne, obvinenienia že vraj," jediný dôkaz "lebo zlodej fico" však ho vymáchajte v dôkazoch .
jar88
17.05.19,16:08
Bjuty smis,
mne tie ich "kúsky" až tak neprekážali, ale uvedomoval som si, že je to voda na mlyn mečiarovcov. Že ich to riadne posilní a až potom nastane tá ich (a bezohladnejšia) rabovačka.
Aj sa tak stalo. Prišiel Fico a ten to rozbehol skutočne vo veľkom.
Ale aby som naozaj povedal celú pravdu, mne v skutočnosti to ich bezbrehé obohacovanie sa, až tak nevadilo. Utešoval som sa myšlienkou, že akonáhle prídu k majetku a nejakým peniazom, zmenia sa na podnikateľov a začnú velebiť kapitál. Jednoducho povedané, že oni sami urýchlia privatizáciu a tým aj prechod k trhovej ekonomike.
Bohužial nestalo sa, veľmi som sa zmýlil. Zabudol som na skutočnosť, čo má komanč a socan v génoch. Nikdy nezabudnem na ficove demokratické kotrmelce, Slovo vláda, je podľa Fica odvodené od slova vládnuť a on si to rozviedol až na vladára. Tiež sa mu akosi podarilo svojim vysvetliť, že Slovensko napriek tomu, že má v ústave zakotvenú trhovú ekonomiku, je to vlastne ich vlastná sociálna ekonomika s ich súkromným trhom.

Ako sa dá kradnúť "ohľaduplne" a ako "bezohľadnejšie"?

Krádež ako krádež a mal by nasledovať "trest".

Lebo potom môžme začať aj ohľaduplnejšie vraždiť, keďže iní vraždia bezohľadne.

Už som ti to tu neraz objasňoval, nevadí skúsim inak.:)
Krádežou, zlodejstvom a rozkrádaním to začali pomenovávať hlavne pre tých menej chápavých. Správne si podotkol, že po krádeži by mal nasledovať aj nejaký ten trest. Bystrý chalan.;) Ale mal si v tom rozmýšľaní vytrvať a nemal si sa nechať roky rokúce oblbovať pojmom "tunelovanie". Tunelovanie na rozdiel od kradnutia, náš súdny poriadok totiž nepoznal a podnes nepozná. Vieš, ak nieje zákon, niet čo žalovať a tak nemôže prísť ani ten "trest". Takto to s vami ťahali celé roky.
A hlavne to ťahali a stále ťahajú, za naše peniaze. No a tí o ktorých tu píšem, že rabovali "bezohladnejšie", tak pod tým si predstav rabovanie štátnej kasy až do dna. Vtedy to malo logicky skončiť.
A keď už nebolo čo rabovať, tak si na naplnenie tej kasy jednoducho požičali a rabovali ďalej. Myslím že práve to je tá bezohladnosť, lebo naši potomkovia a dokonca aj tí, čo sa ešte len narodia, na rozdiel od nás, za to nijako nemôžu.
Nandrolon
17.05.19,17:16
Tunelovanie = legalna kradez. Dufam, ze podla teba nie som bystry chlapec, lebo to by bolo zle. Nadviazem plynule na tvoju idiotinu.
Osobne si myslim, ze Dr. Sviechota rozlozil sam, za par rokov organizovany zlocin.
Kiez by sa nasiel Sviechota na Basternaka, Kocnera, Fica, a stovky dalsich. Pozabijal by ich medzi sebou s "moralne a zakonne cistymi rukami"...
Xanti
17.05.19,19:10
presne takéto som myslel...

autor nemanipuluje...on výslovne klame...typický prípad alternatívcov...a aby úderka, čo sa tu už po dalšom volebnom debakli otriasla nebola smutná, tak aj bolševikov a náckov...
autor hned na začiatku sprosto zaklame, a potom dá celú radu relatívne logických argumentov, aj ked úplne nepodstatných ....len pár bodov...

1. smetisko tam nikdy nemalo byť, územný plán pezinka to nedovolí...( okrem toho, ktoré velké mesto má 500 m od centra smetisko ? čo je to za zhovadilosť ?

povolenie dostalo preto, že mu ho udelili smerák man, prednost krajského stavebného úradu....protipravne...nie podla mna, ale súdu....
kontrolná otázka : kto tam to smetisko postavil ? koho sú to pozemky ?
správne, náš prednosta, smerák man...sám sebe dal povolenie...nezákonne...podla súdu

a tu rozumní ludia debatu ukončia......niekto zas hladá INE pravdy....

p.s....dobre si pamatám mediálne vystúpenia smeráckeho zločinca na špinavú robotu kočnera...

žiadne malé smetisko len pre pezinok.....stále trepal o vybudovaní supermodernej plazmovej, či akej spalovne s obrovskou kapacitou,......stovky nákladných aut denne ...
A prečo by mala taká spalovňa odpadu byť zlá? Jediný dôvod? Ved sa nedá len skládkovať, a ak dánska kráľovná má spalovňu rovno pod oknom paláca ( pred pár týždňami o tom bola reportáž na stv1 tak akú zlobu by spravila spalovňa s obrovskou kapacitou v Pezinku
https://style.hnonline.sk/cestovanie/552269-spalovna-a-lyziarske-stredisko-v-jednom-dansko-stavia-unikat
Zaujalo ma v reportáži čo uviedla stv1 tuším to bol "svet v obrazoch" alebo čosi také, že spravili umelý kopec po obvode spalovne a dáni tam môžu chodiť lyžovať. V podstate je to v skúšobnej prevádzke, dnu sa spaľuje a von sa lyžujú, a kráľovná má ten kolos pár sto metrov od paláca.

https://energetika.tzb-info.cz/nakladani-s-odpady/16458-kdyz-je-dominantou-hlavniho-mesta-spalovna
bjuty smis
17.05.19,22:44
Vsak si kup dom, co ma smetisko pod oknami....ked to bolo v tv,,isto je to fajn....
bjuty smis
17.05.19,22:46
Bjuty smis,
mne tie ich "kúsky" až tak neprekážali, ale uvedomoval som si, že je to voda na mlyn mečiarovcov. Že ich to riadne posilní a až potom nastane tá ich (a bezohladnejšia) rabovačka.
Aj sa tak stalo. Prišiel Fico a ten to rozbehol skutočne vo veľkom.
Ale aby som naozaj povedal celú pravdu, mne v skutočnosti to ich bezbrehé obohacovanie sa, až tak nevadilo. Utešoval som sa myšlienkou, že akonáhle prídu k majetku a nejakým peniazom, zmenia sa na podnikateľov a začnú velebiť kapitál. Jednoducho povedané, že oni sami urýchlia privatizáciu a tým aj prechod k trhovej ekonomike.
Bohužial nestalo sa, veľmi som sa zmýlil. Zabudol som na skutočnosť, čo má komanč a socan v génoch. Nikdy nezabudnem na ficove demokratické kotrmelce, Slovo vláda, je podľa Fica odvodené od slova vládnuť a on si to rozviedol až na vladára. Tiež sa mu akosi podarilo svojim vysvetliť, že Slovensko napriek tomu, že má v ústave zakotvenú trhovú ekonomiku, je to vlastne ich vlastná sociálna ekonomika s ich súkromným trhom.

Ako sa dá kradnúť "ohľaduplne" a ako "bezohľadnejšie"?

Krádež ako krádež a mal by nasledovať "trest".

Lebo potom môžme začať aj ohľaduplnejšie vraždiť, keďže iní vraždia bezohľadne.
mne je to jedno padni komu padni, Tunel branisko vláčiky, sponzor sdku, všetko prepojené na zahraničné firmy azahraničné banky.Fico danko megazlodeji ale vždy len v rovine "údajne, obvinenienia že vraj," jediný dôkaz "lebo zlodej fico" však ho vymáchajte v dôkazoch .
Presne takychto som myslel.....
pavol54
18.05.19,04:39
presne takéto som myslel...

autor nemanipuluje...on výslovne klame...typický prípad alternatívcov...a aby úderka, čo sa tu už po dalšom volebnom debakli otriasla nebola smutná, tak aj bolševikov a náckov...
autor hned na začiatku sprosto zaklame, a potom dá celú radu relatívne logických argumentov, aj ked úplne nepodstatných ....len pár bodov...

1. smetisko tam nikdy nemalo byť, územný plán pezinka to nedovolí...( okrem toho, ktoré velké mesto má 500 m od centra smetisko ? čo je to za zhovadilosť ?

povolenie dostalo preto, že mu ho udelili smerák man, prednost krajského stavebného úradu....protipravne...nie podla mna, ale súdu....
kontrolná otázka : kto tam to smetisko postavil ? koho sú to pozemky ?
správne, náš prednosta, smerák man...sám sebe dal povolenie...nezákonne...podla súdu

a tu rozumní ludia debatu ukončia......niekto zas hladá INE pravdy....

p.s....dobre si pamatám mediálne vystúpenia smeráckeho zločinca na špinavú robotu kočnera...

žiadne malé smetisko len pre pezinok.....stále trepal o vybudovaní supermodernej plazmovej, či akej spalovne s obrovskou kapacitou,......stovky nákladných aut denne ...
A prečo by mala taká spalovňa odpadu byť zlá? Jediný dôvod? Ved sa nedá len skládkovať, a ak dánska kráľovná má spalovňu rovno pod oknom paláca ( pred pár týždňami o tom bola reportáž na stv1 tak akú zlobu by spravila spalovňa s obrovskou kapacitou v Pezinku
https://style.hnonline.sk/cestovanie/552269-spalovna-a-lyziarske-stredisko-v-jednom-dansko-stavia-unikat
Zaujalo ma v reportáži čo uviedla stv1 tuším to bol "svet v obrazoch" alebo čosi také, že spravili umelý kopec po obvode spalovne a dáni tam môžu chodiť lyžovať. V podstate je to v skúšobnej prevádzke, dnu sa spaľuje a von sa lyžujú, a kráľovná má ten kolos pár sto metrov od paláca.

https://energetika.tzb-info.cz/nakladani-s-odpady/16458-kdyz-je-dominantou-hlavniho-mesta-spalovna
Minule som počúval reláciu vinczeovej a babčanovej Tam nehovorili o spaľovni na Kontinente INDE v štáte INDE , meste INDE, ale o tom ako kupovať nosiť len to čo potrebujem potom by nebolo treba toľko skládok odpadu. Zaujímal by ma životný štýl tých najväčších bojovníkov proti skládkam, zariadeniam na likvidáciu odpadu, koľko ho vyprodukujú. Že sa tí slávni moderátori nespýtajú v ankete ako prvú otázku.
jar88
18.05.19,04:54
Bjuty smis,
mne tie ich "kúsky" až tak neprekážali, ale uvedomoval som si, že je to voda na mlyn mečiarovcov. Že ich to riadne posilní a až potom nastane tá ich (a bezohladnejšia) rabovačka.
Aj sa tak stalo. Prišiel Fico a ten to rozbehol skutočne vo veľkom.
Ale aby som naozaj povedal celú pravdu, mne v skutočnosti to ich bezbrehé obohacovanie sa, až tak nevadilo. Utešoval som sa myšlienkou, že akonáhle prídu k majetku a nejakým peniazom, zmenia sa na podnikateľov a začnú velebiť kapitál. Jednoducho povedané, že oni sami urýchlia privatizáciu a tým aj prechod k trhovej ekonomike.
Bohužial nestalo sa, veľmi som sa zmýlil. Zabudol som na skutočnosť, čo má komanč a socan v génoch. Nikdy nezabudnem na ficove demokratické kotrmelce, Slovo vláda, je podľa Fica odvodené od slova vládnuť a on si to rozviedol až na vladára. Tiež sa mu akosi podarilo svojim vysvetliť, že Slovensko napriek tomu, že má v ústave zakotvenú trhovú ekonomiku, je to vlastne ich vlastná sociálna ekonomika s ich súkromným trhom.

Ako sa dá kradnúť "ohľaduplne" a ako "bezohľadnejšie"?

Krádež ako krádež a mal by nasledovať "trest".

Lebo potom môžme začať aj ohľaduplnejšie vraždiť, keďže iní vraždia bezohľadne.
mne je to jedno padni komu padni, Tunel branisko vláčiky, sponzor sdku, všetko prepojené na zahraničné firmy azahraničné banky.Fico danko megazlodeji ale vždy len v rovine "údajne, obvinenienia že vraj," jediný dôkaz "lebo zlodej fico" však ho vymáchajte v dôkazoch .
Presne takychto som myslel.....
To sú "blahovoliči". Oni budú vždy voliť Blaho národa. Ich vie obalamutiť aj také stvorenie, ako ja Blaha.
jar88
18.05.19,05:05
Blahovoliči budú vždy voliť rovnako hlúpo. Aj keď ich stokrát odžubú, zas si zvolia takých istých a znova sa čudujú, že ich akosi odžubali.
------------------------------------------------------
Pravdepodobne to bude tým, že to nedokážu pochopiť.
Napríklad taký jednoduchý odrb, ako bol mýtny systém a mnoho ďalších.
------------------------------------------------------
Oni nie že by zabudli, oni to zabudnúť nemohli, lebo to nikdy ani len nepochopili.
jar88
18.05.19,05:26
Pelegrini, ako predseda vlády, im úplne na hulváta povie, akým "grandom" je ich štát a oni nie a nie uveriť, že štát nieje dobrý hospodár.
Dokonca sú ochotní uveriť, že im štát môže vybojovať platy ako v Nemecku.
bjuty smis
18.05.19,05:34
Bjuty smis,
mne tie ich "kúsky" až tak neprekážali, ale uvedomoval som si, že je to voda na mlyn mečiarovcov. Že ich to riadne posilní a až potom nastane tá ich (a bezohladnejšia) rabovačka.
Aj sa tak stalo. Prišiel Fico a ten to rozbehol skutočne vo veľkom.
Ale aby som naozaj povedal celú pravdu, mne v skutočnosti to ich bezbrehé obohacovanie sa, až tak nevadilo. Utešoval som sa myšlienkou, že akonáhle prídu k majetku a nejakým peniazom, zmenia sa na podnikateľov a začnú velebiť kapitál. Jednoducho povedané, že oni sami urýchlia privatizáciu a tým aj prechod k trhovej ekonomike.
Bohužial nestalo sa, veľmi som sa zmýlil. Zabudol som na skutočnosť, čo má komanč a socan v génoch. Nikdy nezabudnem na ficove demokratické kotrmelce, Slovo vláda, je podľa Fica odvodené od slova vládnuť a on si to rozviedol až na vladára. Tiež sa mu akosi podarilo svojim vysvetliť, že Slovensko napriek tomu, že má v ústave zakotvenú trhovú ekonomiku, je to vlastne ich vlastná sociálna ekonomika s ich súkromným trhom.

Ako sa dá kradnúť "ohľaduplne" a ako "bezohľadnejšie"?

Krádež ako krádež a mal by nasledovať "trest".

Lebo potom môžme začať aj ohľaduplnejšie vraždiť, keďže iní vraždia bezohľadne.
mne je to jedno padni komu padni, Tunel branisko vláčiky, sponzor sdku, všetko prepojené na zahraničné firmy azahraničné banky.Fico danko megazlodeji ale vždy len v rovine "údajne, obvinenienia že vraj," jediný dôkaz "lebo zlodej fico" však ho vymáchajte v dôkazoch .
Presne takychto som myslel.....
To sú "blahovoliči". Oni budú vždy voliť Blaho národa. Ich vie obalamutiť aj také stvorenie, ako ja Blaha.
Viem....minule mi tu trollko šplechol, že.mu - blahovi - nesiaham ani po členky....
Ale terazky, ked aj pelle pochopil co je to za uja a robi im len hanbu je strateny
Istoty sa rucaju
bjuty smis
18.05.19,05:37
Blahovoliči budú vždy voliť rovnako hlúpo. Aj keď ich stokrát odžubú, zas si zvolia takých istých a znova sa čudujú, že ich akosi odžubali.
------------------------------------------------------
Pravdepodobne to bude tým, že to nedokážu pochopiť.
Napríklad taký jednoduchý odrb, ako bol mýtny systém a mnoho ďalších.
------------------------------------------------------
Oni nie že by zabudli, oni to zabudnúť nemohli, lebo to nikdy ani len nepochopili.
Netahaj sem kauzy radicovej vlady
Uplne ich dopletieš :)))
korela
18.05.19,06:15
Pelegrini, ako predseda vlády, im úplne na hulváta povie, akým "grandom" je ich štát a oni nie a nie uveriť, že štát nieje dobrý hospodár.
Dokonca sú ochotní uveriť, že im štát môže vybojovať platy ako v Nemecku.
S poslednou vetou by sa dalo aj nesúhlasiť v konečnom dôsledku, čo povieš?
jar88
18.05.19,06:40
Pelegrini, ako predseda vlády, im úplne na hulváta povie, akým "grandom" je ich štát a oni nie a nie uveriť, že štát nieje dobrý hospodár.
Dokonca sú ochotní uveriť, že im štát môže vybojovať platy ako v Nemecku.
S poslednou vetou by sa dalo aj nesúhlasiť v konečnom dôsledku, čo povieš?
Tým chceš povedať, že v otázkach odmeňovania sa spoľahnú na neviditeľnú ruku trhu?
To nemôžeš myslieť vážne.
jar88
18.05.19,07:01
Posledných 10 - 15 rokov stojíme doslova namieste. A nie len my, ale aj celá EÚ.
Pritom len nedávno (cca 10 rokov, možno aj menej) sme tu debatovali, že Čína vyrába samý brak a šmejdy. Že je to lacné, lebo detská práca, lebo nekvalita a tak podobne.
Dnes sú na špici.
A čo my? Kedy pochopíme, ako sa tam dostali?
KoxXxo
18.05.19,09:10
Dnes sú na špici.
A čo my? Kedy pochopíme, ako sa tam dostali?
Akože si máme tiež nájsť nejaké kolónie?
Mila123
18.05.19,09:29
Dnes sú na špici.
A čo my? Kedy pochopíme, ako sa tam dostali?
Akože si máme tiež nájsť nejaké kolónie?
ako dieťa si pamätám na čínske voňavé gumy, a aj čínske perá, luxus to bol.....
lujza.j
18.05.19,09:49
Ja mam tu vonu stale v nose...
pavol54
18.05.19,10:35
Posledných 10 - 15 rokov stojíme doslova namieste. A nie len my, ale aj celá EÚ.
Pritom len nedávno (cca 10 rokov, možno aj menej) sme tu debatovali, že Čína vyrába samý brak a šmejdy. Že je to lacné, lebo detská práca, lebo nekvalita a tak podobne.
Dnes sú na špici.
A čo my? Kedy pochopíme, ako sa tam dostali?
Lebo v Číne vládnu komunisti, ty trollko. a kým nám vládli komunisti tak sme šlapali a bolo čo 10 rokov rozpredávaťa keď sa pred 15 rokmi predalo posledné striebro tak stojíme na miesta. No boli poradovníky na škodovky, ale neboli poradovníky na lekárske vyšetrenia
afrikánka
18.05.19,11:53
.
jar88
21.05.19,13:39
Posledných 10 - 15 rokov stojíme doslova namieste. A nie len my, ale aj celá EÚ.
Pritom len nedávno (cca 10 rokov, možno aj menej) sme tu debatovali, že Čína vyrába samý brak a šmejdy. Že je to lacné, lebo detská práca, lebo nekvalita a tak podobne.
Dnes sú na špici.
A čo my? Kedy pochopíme, ako sa tam dostali?
Lebo v Číne vládnu komunisti, ty trollko. a kým nám vládli komunisti tak sme šlapali a bolo čo 10 rokov rozpredávaťa keď sa pred 15 rokmi predalo posledné striebro tak stojíme na miesta. No boli poradovníky na škodovky, ale neboli poradovníky na lekárske vyšetrenia

No jasné.:D
Vládli tam komunisti. Ale inak ako tu. Nikdy sa na ničom nevedeli zhodnúť.
Od päťdesiatych rokov skúšali kadečo, len nie kapitalizmus a vždy im to zle dopadlo. Hlad svrab a bieda.
No a tak sa jedného dňa rozhodli, že čo tak nechať to aspoň v jednej provincii na kapitál a trh. Ak to tam pôjde, pustíme to do ďalšej provincie a ak to nepôjde, tak to vrátime naspäť pod vôľu komunistov.
bjuty smis
21.05.19,16:24
Posledných 10 - 15 rokov stojíme doslova namieste. A nie len my, ale aj celá EÚ.
Pritom len nedávno (cca 10 rokov, možno aj menej) sme tu debatovali, že Čína vyrába samý brak a šmejdy. Že je to lacné, lebo detská práca, lebo nekvalita a tak podobne.
Dnes sú na špici.
A čo my? Kedy pochopíme, ako sa tam dostali?
Lebo v Číne vládnu komunisti, ty trollko. a kým nám vládli komunisti tak sme šlapali a bolo čo 10 rokov rozpredávaťa keď sa pred 15 rokmi predalo posledné striebro tak stojíme na miesta. No boli poradovníky na škodovky, ale neboli poradovníky na lekárske vyšetrenia

No jasné.:D
Vládli tam komunisti. Ale inak ako tu. Nikdy sa na ničom nevedeli zhodnúť.
Od päťdesiatych rokov skúšali kadečo, len nie kapitalizmus a vždy im to zle dopadlo. Hlad svrab a bieda.
No a tak sa jedného dňa rozhodli, že čo tak nechať to aspoň v jednej provincii na kapitál a trh. Ak to tam pôjde, pustíme to do ďalšej provincie a ak to nepôjde, tak to vrátime naspäť pod vôľu komunistov.

Hlad svrab a bieda....

a desiatky milionov obetí....to trollko nerád počúva...jeho len plný bachor zaujíma...
bjuty smis
21.05.19,16:34
a nandrolon , aha....další hoax

https://svet.sme.sk/c/22126268/centrum-its-umiestnilo-na-internet-miliony-dokumentov-z-obdobia-holokaustu.html?ref=trz

magiánko ale vie, ako to bolo naozaj...však...
Ing. Ľubomír Janoška
22.05.19,10:04
Posledných 10 - 15 rokov stojíme doslova namieste. A nie len my, ale aj celá EÚ.
Pritom len nedávno (cca 10 rokov, možno aj menej) sme tu debatovali, že Čína vyrába samý brak a šmejdy. Že je to lacné, lebo detská práca, lebo nekvalita a tak podobne.
Dnes sú na špici.
A čo my? Kedy pochopíme, ako sa tam dostali?
Lebo v Číne vládnu komunisti, ty trollko. a kým nám vládli komunisti tak sme šlapali a bolo čo 10 rokov rozpredávaťa keď sa pred 15 rokmi predalo posledné striebro tak stojíme na miesta. No boli poradovníky na škodovky, ale neboli poradovníky na lekárske vyšetrenia
Chceš povedať, že teraz nám nevládnu komunisti? Veď väčšina politikov HZDS, SMER, SNS sú komunisti.
Alebo si chcel povedať, že tí, čo nám vládnu, sú hlavne eštebáci a až potom komunisti?
sito
22.05.19,10:25
Posledných 10 - 15 rokov stojíme doslova namieste. A nie len my, ale aj celá EÚ.
Pritom len nedávno (cca 10 rokov, možno aj menej) sme tu debatovali, že Čína vyrába samý brak a šmejdy. Že je to lacné, lebo detská práca, lebo nekvalita a tak podobne.
Dnes sú na špici.
A čo my? Kedy pochopíme, ako sa tam dostali?
Lebo v Číne vládnu komunisti, ty trollko. a kým nám vládli komunisti tak sme šlapali a bolo čo 10 rokov rozpredávaťa keď sa pred 15 rokmi predalo posledné striebro tak stojíme na miesta. No boli poradovníky na škodovky, ale neboli poradovníky na lekárske vyšetrenia
Chceš povedať, že teraz nám nevládnu komunisti? Veď väčšina politikov HZDS, SMER, SNS sú komunisti.
Alebo si chcel povedať, že tí, čo nám vládnu, sú hlavne eštebáci a až potom komunisti?

Vždy sú to, teraz už nie neandrtálic, a nie sú to HOMOSAPIENS, veriaci? Ale čomu, komu, v čo veria?

Kradnúť treba, kradnúť treba krista jeho ...

Vystrihli to z filmu drevená dedina. Z filmu sa dá, ľahúčko. Z hlavy, spomienky ...
pavol54
22.05.19,11:51
Posledných 10 - 15 rokov stojíme doslova namieste. A nie len my, ale aj celá EÚ.
Pritom len nedávno (cca 10 rokov, možno aj menej) sme tu debatovali, že Čína vyrába samý brak a šmejdy. Že je to lacné, lebo detská práca, lebo nekvalita a tak podobne.
Dnes sú na špici.
A čo my? Kedy pochopíme, ako sa tam dostali?
Lebo v Číne vládnu komunisti, ty trollko. a kým nám vládli komunisti tak sme šlapali a bolo čo 10 rokov rozpredávaťa keď sa pred 15 rokmi predalo posledné striebro tak stojíme na miesta. No boli poradovníky na škodovky, ale neboli poradovníky na lekárske vyšetrenia
Chceš povedať, že teraz nám nevládnu komunisti? Veď väčšina politikov HZDS, SMER, SNS sú komunisti.
Alebo si chcel povedať, že tí, čo nám vládnu, sú hlavne eštebáci a až potom komunisti?
Prezidentom počínajúc, každý kto má 50 a viac ich podporoval, a kto na nich na vysokej nadával? Mohol len na WC, v noci a pošepky, alebo štbák nahlas aby ostatných vyprovokoval . Inak by bol vhodný k lopate v kotolni na pevné palivo. Ak vládne nejaká strana tak na základe nejakého prijatého programu. U nás tí mocní vládnu ako keby mal každý svoju vlastnú stranu so svojim vlastným programom
bjuty smis
22.05.19,16:34
preboha.....každý ich podporoval......

..chod to povedať niekde na stretnutie politických vazňov.....alebo tisíckam rodín, čo ste im niekoho zavraždili...
bjuty smis
22.05.19,16:45
svatá trojka ani správy nekuká :))..
pavol54
22.05.19,17:09
preboha.....každý ich podporoval......

..chod to povedať niekde na stretnutie politických vazňov.....alebo tisíckam rodín, čo ste im niekoho zavraždili...
ty kretén mňa z vraždy neobviňuj, možno ty si zabil viac ľudí, ako som ja zachránil. Tie hromady samovrážd súčasnej doby sa kam rátajú? ľudia tvojho typu nezabíjajú fyzicky, ale doženú ľudí k samovraždám, to ako by si vraždil. .
pavol54
22.05.19,17:10
svatá trojka ani správy nekuká :))..
kuku kuku kurukú
bjuty smis
22.05.19,17:56
preboha.....každý ich podporoval......

..chod to povedať niekde na stretnutie politických vazňov.....alebo tisíckam rodín, čo ste im niekoho zavraždili...
ty kretén mňa z vraždy neobviňuj, možno ty si zabil viac ľudí, ako som ja zachránil. Tie hromady samovrážd súčasnej doby sa kam rátajú? ľudia tvojho typu nezabíjajú fyzicky, ale doženú ľudí k samovraždám, to ako by si vraždil. .
hm...
kretén,.:)). .to je teda argument...
počty samovrážd sú ovela nižšie ako za teba, bolšánek:)........najdi si štatistiky samovrážd....
ak budeš už zahanbený, že trepeš...už nereaguj...
ak ťa mám tu zas zosmiešniť , tak reaguj....sa strapňuj dalej-.,.
kukučka
22.05.19,18:01
Chemtrails, vraj konšpirácie, kto neveril, prosím, jeho vec. Ale poniektorí sa tu vysmievali, teraz nikto nič, že mýlil som sa? ;)
buchač
22.05.19,18:13
Chemtrails, vraj konšpirácie, kto neveril, prosím, jeho vec. Ale poniektorí sa tu vysmievali, teraz nikto nič, že mýlil som sa? ;)
To o čom je reč ?
Na čo narážaš ? Na nejaký link alebo nad Tatrami sa niečo udialo ? ;)
kukučka
22.05.19,20:42
Boli potvrdené, nepostrehol si? Just nedám link.
korela
22.05.19,21:58
Pelegrini, ako predseda vlády, im úplne na hulváta povie, akým "grandom" je ich štát a oni nie a nie uveriť, že štát nieje dobrý hospodár.
Dokonca sú ochotní uveriť, že im štát môže vybojovať platy ako v Nemecku.
S poslednou vetou by sa dalo aj nesúhlasiť v konečnom dôsledku, čo povieš?
Tým chceš povedať, že v otázkach odmeňovania sa spoľahnú na neviditeľnú ruku trhu?
To nemôžeš myslieť vážne.
Všetko má svoju cenu, tovar sa nerozdáva hlboko pod cenu ani zadarmo, aj na trhoch sa zjednávajú ceny.
Ty si si už pustil dobrovoľne do svojho domu niekedy škodnú?

A nemyslím si to iba ja, iní nás na to upozorňovali hneď pri novom začiatku. Dnes je zjavné, že mali pravdu.
.
" ... štát nieje dobrý hospodár." To tvrdíš aj pri našich podzemných vodách? A vodách vôbec?
Keď sme pri nich, ENEL vlastní v Taliansku všetky priehrady.
pavol54
23.05.19,03:54
Pelegrini, ako predseda vlády, im úplne na hulváta povie, akým "grandom" je ich štát a oni nie a nie uveriť, že štát nieje dobrý hospodár.
Dokonca sú ochotní uveriť, že im štát môže vybojovať platy ako v Nemecku.
Kto je aký hospodár vždy záleží od toho kto vo firme za(pre) koho pracuje. Peniaze sú vždy lákavým lepidlom zrady vo svoj prospech. V Číne alebo vo Vietname to majú vyriešené ako píšeš trubičkou do gágora, a aj tak to láka, niekoľkým šťastlivcom ktorí kradli pre inú firmu(zahraničnú) na drzáka sa podarí spravodlivosti ušmyknúť s cieľom nakradnuté si užiť,a potom prídu na rad tajné služby (vietnamský zlodej vrátený domov z Nemecka) a tie sa postarajú aby ho doviedli domov a priviedli k "rozumu" s výstrahou pre ostatných, že ak niekto robí pre štát nesmie ho okrádať, "aby sa nehovorilo že štát je zlý vlastník".
Nandrolon
23.05.19,04:29
Dajte link na ten spôsob popravy, lebo o tej trubke do krku som ešte nepočul. Rád by som si niečo o tom prečítal, ale ani google nenašiel.
BXLmiami
23.05.19,04:46
Posledných 10 - 15 rokov stojíme doslova namieste. A nie len my, ale aj celá EÚ.
Pritom len nedávno (cca 10 rokov, možno aj menej) sme tu debatovali, že Čína vyrába samý brak a šmejdy. Že je to lacné, lebo detská práca, lebo nekvalita a tak podobne.
Dnes sú na špici.
A čo my? Kedy pochopíme, ako sa tam dostali?
Lebo v Číne vládnu komunisti, ty trollko. a kým nám vládli komunisti tak sme šlapali a bolo čo 10 rokov rozpredávaťa keď sa pred 15 rokmi predalo posledné striebro tak stojíme na miesta. No boli poradovníky na škodovky, ale neboli poradovníky na lekárske vyšetrenia
Boli poradovníky aj na vyšetrenia,len sa o tom nehovorilo.Nebola Joj ani Markíza.
buchač
23.05.19,05:08
Boli potvrdené, nepostrehol si? Just nedám link.
Nie...nepostrehol som.
Vieš, ja nejak nevyhľadávam tie konšpiračné stránky. Nevraviac aj o tom, že čo bolo potvrdené a aj kým.
Tweety
23.05.19,05:20
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/5/42/4242465/4242465_820x.jpeg?rev=4
buchač
23.05.19,05:28
Dajte link na ten spôsob popravy, lebo o tej trubke do krku som ešte nepočul. Rád by som si niečo o tom prečítal, ale ani google nenašiel.
Ani nenájde...
pavol54
23.05.19,05:46
Dajte link na ten spôsob popravy, lebo o tej trubke do krku som ešte nepočul. Rád by som si niečo o tom prečítal, ale ani google nenašiel.
zdroj: jar88
bettylou
23.05.19,05:58
Kuki, k tomu ENELU, je majiteľom, ale ORSR uvádza ako majiteľov a konateľov samé talianské mená.
bettylou
23.05.19,06:00
Pelegrini, ako predseda vlády, im úplne na hulváta povie, akým "grandom" je ich štát a oni nie a nie uveriť, že štát nieje dobrý hospodár.
Dokonca sú ochotní uveriť, že im štát môže vybojovať platy ako v Nemecku.
Kto je aký hospodár vždy záleží od toho kto vo firme za(pre) koho pracuje. Peniaze sú vždy lákavým lepidlom zrady vo svoj prospech. V Číne alebo vo Vietname to majú vyriešené ako píšeš trubičkou do gágora, a aj tak to láka, niekoľkým šťastlivcom ktorí kradli pre inú firmu(zahraničnú) na drzáka sa podarí spravodlivosti ušmyknúť s cieľom nakradnuté si užiť,a potom prídu na rad tajné služby (vietnamský zlodej vrátený domov z Nemecka) a tie sa postarajú aby ho doviedli domov a priviedli k "rozumu" s výstrahou pre ostatných, že ak niekto robí pre štát nesmie ho okrádať, "aby sa nehovorilo že štát je zlý vlastník".

aha, čínu si do huby berú, ale usa sa nepochváli svojimi "demokratickými" metódami...
bjuty smis
23.05.19,06:19
Chemtrails, vraj konšpirácie, kto neveril, prosím, jeho vec. Ale poniektorí sa tu vysmievali, teraz nikto nič, že mýlil som sa? ;)


takže mala si pravdu....tu je dôkaz

https://www.aktuality.sk/clanok/674839/lesy-sr-planuju-postrek-dubovych-lesov-aktivisti-maju-obavy/


:)))))))))))))))
Tweety
23.05.19,06:29
Chemtrails, vraj konšpirácie, kto neveril, prosím, jeho vec. Ale poniektorí sa tu vysmievali, teraz nikto nič, že mýlil som sa? ;)


takže mala si pravdu....tu je dôkaz

https://www.aktuality.sk/clanok/674839/lesy-sr-planuju-postrek-dubovych-lesov-aktivisti-maju-obavy/


:)))))))))))))))
Ale veď už ten postrek zakázali, minule o tom bolo v správach.
bjuty smis
23.05.19,06:40
Chemtrails, vraj konšpirácie, kto neveril, prosím, jeho vec. Ale poniektorí sa tu vysmievali, teraz nikto nič, že mýlil som sa? ;)


takže mala si pravdu....tu je dôkaz

https://www.aktuality.sk/clanok/674839/lesy-sr-planuju-postrek-dubovych-lesov-aktivisti-maju-obavy/


:)))))))))))))))
Ale veď už ten postrek zakázali, minule o tom bolo v správach.
povedz kukučke....
Nandrolon
23.05.19,07:49
Dajte link na ten spôsob popravy, lebo o tej trubke do krku som ešte nepočul. Rád by som si niečo o tom prečítal, ale ani google nenašiel.
Ani nenájde...
... lebo kedysi som sa o tieto veci zaujímal, kde, kedy, ako. No žiaľ, o tomto spôsobe som ešte nepočul. Nehovoriac, že by to bolo fakt náročné, aby daný človek neuhynul ešte pred samotnou popravou.
misoft
23.05.19,07:56
Chemtrails, vraj konšpirácie, kto neveril, prosím, jeho vec. Ale poniektorí sa tu vysmievali, teraz nikto nič, že mýlil som sa? ;)


takže mala si pravdu....tu je dôkaz

https://www.aktuality.sk/clanok/674839/lesy-sr-planuju-postrek-dubovych-lesov-aktivisti-maju-obavy/


:)))))))))))))))
Ale veď už ten postrek zakázali, minule o tom bolo v správach.
A navyše - nie sú to žiadne chemtrails, ale obyčajný letecký postrek... ajajaj.... zase niekto poplietol pojmy a šíri paniku....
jar88
23.05.19,09:57
Dajte link na ten spôsob popravy, lebo o tej trubke do krku som ešte nepočul. Rád by som si niečo o tom prečítal, ale ani google nenašiel.
Ani nenájde...
.čo nenájdete na Google
Takmer pred devätnástimi rokmi sa na námestí Tchien-an-men v Pekingu odohrala dráma, ktorá pohla svedomím sveta. Bolo to ešte pred pádom komunizmu v Československu a v krajinách vtedy komunistickej strednej Európy. Obrovské a mesiac trvajúce protesty študentov, ale i robotníkov a intelektuálov, ktorí žiadali politické reformy a politické slobody, čínska komunistická vláda krvavo potlačila. Strieľalo sa priamo na mieste a popravovalo vo väzeniach. Odhady počtu obetí sú rôzne – od 1 000 až po 10-tisíc, čo bol vtedy sovietsky odhad. A asi 30-tisíc zranených. Dodnes je téma Tchien-an-men v Číne oficiálne tabu a médiá o nej zaryto mlčia. V januári 2006 vyhľadávač Google dokonca po tvrdom nátlaku čínskych úradov súhlasil s cenzúrou jeho čínskej stránky a odstránil z nej všetky zmienky o masakre na námestí Tchien-an-men, ale aj otázky okolo nezávislosti Tibetu, zakázanej sekty Falun Gong, „kultúrnej revolúcie“ či statusu Taiwanu. Ak hľadáte „na Googli“ v Číne ktorúkoľvek z týchto vecí, objaví sa nápis, ktorý vysvetlí, že „podľa miestnych zákonov, nariadení a politiky sa časť výsledkov hľadania nezobrazuje“. Z rovnakých dôvodov je na internete v Číne zablokovaná aj celá Wikipedia (tá nie je cenzurovaná). Ale práve to je tá necenzurovaná pravda o predolympijskej Číne a jej politickom režime.
https://www.tyzden.sk/casopis/2077/necenzurovana-pravda-o-cine/

Čínská jatka: věznice jako zásobárna lidských orgánů
Komunistická Čína používá věznice jako sklad lidských orgánů. Na veřejnost se dostaly šokující skutečnosti.
https://zoommagazin.iprima.cz/zajimavosti/cinska-jatka-veznice-jako-zasobarna-lidskych-organu
jar88
23.05.19,10:59
Islamský štát trestá duchovného, ktorý nesúhlasil s popravou - SME Svet
https://svet.sme.sk/c/.../islamsky-stat-tresta-duchovneho-ktory-nesuhlasil-s-popravou.h...
6. 2. 2015 - Duchovný z Islamského štátu, ktorý verejne namietal proti poprave jordánskeho ... Popravu jordánskeho pilota Muáda al-Kasásbiho odsúdili mnohí .... vyrežú jazyk, prípadne dajú vodovodnú trubičku ako tracheotómiu, aby ...
jar88
23.05.19,11:09
Islamský štát trestá duchovného, ktorý nesúhlasil s popravou - SME Svet
https://svet.sme.sk/c/.../islamsky-stat-tresta-duchovneho-ktory-nesuhlasil-s-popravou.h...
6. 2. 2015 - Duchovný z Islamského štátu, ktorý verejne namietal proti poprave jordánskeho ... Popravu jordánskeho pilota Muáda al-Kasásbiho odsúdili mnohí .... vyrežú jazyk, prípadne dajú vodovodnú trubičku ako tracheotómiu, aby ...

--------------------------------

Otvor si článok a sám uvidíš, že nič o tom, čo sa v úvodnom popise píše (vyznačil som hrubým písmom) dnes už nieje.

To istá platí aj pre články o Číne. Všetko sa potichúčky maže. Sme už pod vplyvom vynútených požiadaviek Číny. Niečo ako autocenzúra.

https://svet.sme.sk/c/7630989/islamsky-stat-tresta-duchovneho-ktory-nesuhlasil-s-popravou.html
jar88
23.05.19,11:24
Dajte link na ten spôsob popravy, lebo o tej trubke do krku som ešte nepočul. Rád by som si niečo o tom prečítal, ale ani google nenašiel.
zdroj: jar88
Nieje to až tak dávno, čo ste tu vyzdvihovali super riešenia korupcie v Číne (verejné popravy). Skús si dnes dať do GooGle heslo verejné popravy v číne, alebo hromadné popravy a uvidíš čo ti dá.
Jediné čo dnes nájdeš budú pašeráci a zločinci.
Nandrolon
23.05.19,11:29
Však ty tu cituješ nejakého diskutéra s nickom "uchylna svina", ktorý 6.2.2015 napísal tento príspevok do diskusie:"Možno mu pred upálením vyrežú jazyk, prípadne dajú vodovodnú trubičku ako tracheotómiu, aby nevykrikoval "Chlapci a dievčatá, ostaňte doma pri mamičkiných sukniach v Anglicku, Rakúsku, Francúzsku, Turecku, v Číne aj v Japonsku. Tie reči o Alláhovi sú len keci."

To tá "uchylna svina" je akože relevantný zdroj informácií?
jar88
23.05.19,11:38
Však ty tu cituješ nejakého diskutéra s nickom "uchylna svina", ktorý 6.2.2015 napísal tento príspevok do diskusie:"Možno mu pred upálením vyrežú jazyk, prípadne dajú vodovodnú trubičku ako tracheotómiu, aby nevykrikoval "Chlapci a dievčatá, ostaňte doma pri mamičkiných sukniach v Anglicku, Rakúsku, Francúzsku, Turecku, v Číne aj v Japonsku. Tie reči o Alláhovi sú len keci."

To tá "uchylna svina" je akože relevantný zdroj informácií?

Chcel si vedieť, ako sa to robí, či?
Písal si predsa, že ťa to v minulosti veľmi zaujímalo.:)
korela
23.05.19,12:10
jar88, k tej vode sa mi nevyjadríš? Žiadny európsky štát nemá všetko sprivatizované, to musí byť táto krajina prvá, ktorá si natlčie ústa? Už dávno nie je pokusným králikom, ona je už iba rozdrásanou korisťou, ktorá pomaly a ťažko dochne.
korela
23.05.19,12:11
Nenažranci a zlodeji.
buchač
23.05.19,12:19
Islamský štát trestá duchovného, ktorý nesúhlasil s popravou -[/url]

Kuwa, ty si horší jak desať konšpiračných stránok dokopy...

Trieskaš tu o Číne, o Islamskom štáte...a o všeličom možnom.
Povieš " A ", no zvyšok necháš ladom...a pritom si myslíš, že si bohvie ako múdry.

Lenže tu ide o to, že na tie tvoje drísty v podstate nemá význam reagovať a argumentovať, nakoľko vždy následne odbočíš od veci.
Ale dá sa, napríklad to, že v Islamskom štáte platí právo Šária...a to je najkrutejšia verzia trestov na svete. Len tak z pasie toho duchovného takýmto spôsobom nepopravili.

...a ani v tej Číne s tou trubkou nemáš pravdu.

P.S.:
Dal som ti inšpiráciu, teraz sa môžeš realizovať...ako s tým fórom valka.cz, ktorý som ti doporučil a následne si ním argumentoval...no amen.
korela
23.05.19,12:37
Bjuty smis,
mne tie ich "kúsky" až tak neprekážali, ale uvedomoval som si, že je to voda na mlyn mečiarovcov. Že ich to riadne posilní a až potom nastane tá ich (a bezohladnejšia) rabovačka.
Aj sa tak stalo. Prišiel Fico a ten to rozbehol skutočne vo veľkom.
Ale aby som naozaj povedal celú pravdu, mne v skutočnosti to ich bezbrehé obohacovanie sa, až tak nevadilo. Utešoval som sa myšlienkou, že akonáhle prídu k majetku a nejakým peniazom, zmenia sa na podnikateľov a začnú velebiť kapitál. Jednoducho povedané, že oni sami urýchlia privatizáciu a tým aj prechod k trhovej ekonomike.
Bohužial nestalo sa, veľmi som sa zmýlil. Zabudol som na skutočnosť, čo má komanč a socan v génoch. Nikdy nezabudnem na ficove demokratické kotrmelce, Slovo vláda, je podľa Fica odvodené od slova vládnuť a on si to rozviedol až na vladára. Tiež sa mu akosi podarilo svojim vysvetliť, že Slovensko napriek tomu, že má v ústave zakotvenú trhovú ekonomiku, je to vlastne ich vlastná sociálna ekonomika s ich súkromným trhom.

Ako sa dá kradnúť "ohľaduplne" a ako "bezohľadnejšie"?

Krádež ako krádež a mal by nasledovať "trest".

Lebo potom môžme začať aj ohľaduplnejšie vraždiť, keďže iní vraždia bezohľadne.
mne je to jedno padni komu padni, Tunel branisko vláčiky, sponzor sdku, všetko prepojené na zahraničné firmy azahraničné banky.Fico danko megazlodeji ale vždy len v rovine "údajne, obvinenienia že vraj," jediný dôkaz "lebo zlodej fico" však ho vymáchajte v dôkazoch .
Presne takychto som myslel.....
Predpokladám, že Fico sa omieľa iba preto, lebo je z poslednej vládnucej línie. Ľudia majú slabú pamäť alebo úvahy z nedostatku informácií alebo z alebo, lebo.
.
Zahraničné firmy, banky, politické strany, menšiny a pod., lepšie by bolo konktretizovať mená v nich. Bolo by to určite jasnejšie.
jar88
23.05.19,12:57
Celé to tu vzniklo z mojej otázky,
Ako si vysvetľujete pokrok Číny a našu stagnáciu. Prípadne stagnáciu celej EÚ.
----------------------------------------
Jasné že žiadna logická odpoveď, len pavol54 a zmohol na poukázanie, že v Číne to majú pod palcom komunisti.
Vysvetlenie "jak sviňa".
Naviac korela sa odvolá, že ENEL. To akože štát (národné hospodárstvo) a dokonca "západ".

To aj tento Zajac Vanka (extra národohospodár) socialistický "ekonóm" s dlhoročnou praxou vysvetľuje a ozaj "fundovane", že bez spoločného vlastníctva to nepôjde.

A napriek tomu to v skapíňajúcej Amerike funguje (dokonca aj bez verejných hromadných popráv). Čim to asi bude? V čom sa asi súdružkovia mýlia?

https://hearthis.at/slobodnyvysielac/klub-narodohospodarov-34-2019-05-21/

To isté tu nastalo, keď som sa pred 10 rokmi pýtal, ako to asi dopadne v obchode medzi EÚ, Čínou a USA. Ako sa vlastne dostanú peniaze z Číny nazad do USA a EÚ. Čím to je, že tovar zo zámoria (kde som spomenul aj Čínu) je lacnejší, ako ten vyrobený doma.
-----------
Samozrejme, že hneď prišli "duchaplné" odpovede, že čína nieje zámorie a peniaze sú len čísielka v počítačoch a nikam necestujú.
misoft
23.05.19,13:12
Predpokladám, že Fico sa omieľa iba preto, lebo je z poslednej vládnucej línie. Ľudia majú slabú pamäť alebo úvahy z nedostatku informácií alebo z alebo, lebo.
.
Zahraničné firmy, banky, politické strany, menšiny a pod., lepšie by bolo konktretizovať mená v nich. Bolo by to určite jasnejšie.
Fico to omieľa stále dokola len preto, aby bol v "centre pozornosti", aby sa všetkým pripomínal, že aký on bol preceda, čo všetko "urobil", koľko "rozdal" občanom (ovšem už nespomína, koľko rozdal roduverným, koľko urobil pre "dobro" roduverných) a aby to nebolo málo, vymýšľa si imaginárne hrozby, len aby mal neustále okolo seba ochranku (lebo takto sa cíti ako VIP občan SR) - keby konečne zavrel tú svoju rapavú hubu v tej jeho kockatej hlave - ANI PES BY PO ŇOM NEŠTEKOL.
pavol54
23.05.19,13:29
Celé to tu vzniklo z mojej otázky,
Ako si vysvetľujete pokrok Číny a našu stagnáciu. Prípadne stagnáciu celej EÚ.
----------------------------------------
Jasné že žiadna logická odpoveď, len pavol54 a zmohol na poukázanie, že v Číne to majú pod palcom komunisti.
Vysvetlenie "jak sviňa".
Naviac korela sa odvolá, že ENEL. To akože štát (národné hospodárstvo) a dokonca "západ".

To aj tento Zajac Vanka (extra národohospodár) socialistický "ekonóm" s dlhoročnou praxou vysvetľuje a ozaj "fundovane", že bez spoločného vlastníctva to nepôjde.

A napriek tomu to v skapíňajúcej Amerike funguje (dokonca aj bez verejných hromadných popráv). Čim to asi bude? V čom sa asi súdružkovia mýlia?

https://hearthis.at/slobodnyvysielac/klub-narodohospodarov-34-2019-05-21/

To isté tu nastalo, keď som sa pred 10 rokmi pýtal, ako to asi dopadne v obchode medzi EÚ, Čínou a USA. Ako sa vlastne dostanú peniaze z Číny nazad do USA a EÚ. Čím to je, že tovar zo zámoria (kde som spomenul aj Čínu) je lacnejší, ako ten vyrobený doma.
-----------
Samozrejme, že hneď prišli "duchaplné" odpovede, že čína nieje zámorie a peniaze sú len čísielka v počítačoch a nikam necestujú.
Keby vybraní ľudia z celého sveta nešli za americkým snom tak je amerika v prdeli, tí menej použiteľní nedostanú zelenú kartu a tí domáci tam skapú na kartónovej posteli tak či tak. A teraz vysvetli prečo Čína tak napreduje, stimul pokroku je aký?
korela
23.05.19,15:58
Predpokladám, že Fico sa omieľa iba preto, lebo je z poslednej vládnucej línie. Ľudia majú slabú pamäť alebo úvahy z nedostatku informácií alebo z alebo, lebo.
.
Zahraničné firmy, banky, politické strany, menšiny a pod., lepšie by bolo konkretizovať mená v nich. Bolo by to určite jasnejšie.
Fico to omieľa stále dokola len preto, aby bol v "centre pozornosti", aby sa všetkým pripomínal, že aký on bol preceda, čo všetko "urobil", koľko "rozdal" občanom (ovšem už nespomína, koľko rozdal roduverným, koľko urobil pre "dobro" roduverných) a aby to nebolo málo, vymýšľa si imaginárne hrozby, len aby mal neustále okolo seba ochranku (lebo takto sa cíti ako VIP občan SR) - keby konečne zavrel tú svoju rapavú hubu v tej jeho kockatej hlave - ANI PES BY PO ŇOM NEŠTEKOL.
To si čo vytvoril za odpoveď? Otočil si môj príspevok o 180 st.
Asi ti uniklo, že som napísala "Fico sa omieľa" a nie tvoje "Fico to omieľa", sa a to hádam vytvára rozdiel vo význame myšlienky. Alebo je niekto tak zaslepený nenávisťou, že mu to uniká?

Keď sa to ale nakoniec vezme, on aspoň na rozdiel od iných má čo omieľať, a nie hovoriť 30 min. o ničom, čo je síce tiež kus umenia, aj keď s údajnými pokynmi a vzdialenou podporou pomocou slúchadiel v ušiach pod dlhými vlasmi.
No a po odšminkovaní ..., ktovie, zatiaľ foto takmer na 100% s retušou.
korela
23.05.19,16:30
Celé to tu vzniklo z mojej otázky,
Ako si vysvetľujete pokrok Číny a našu stagnáciu. Prípadne stagnáciu celej EÚ.
----------------------------------------
Jasné že žiadna logická odpoveď, len pavol54 a zmohol na poukázanie, že v Číne to majú pod palcom komunisti.
Vysvetlenie "jak sviňa".
Naviac korela sa odvolá, že ENEL. To akože štát (národné hospodárstvo) a dokonca "západ".

To aj tento Zajac Vanka (extra národohospodár) socialistický "ekonóm" s dlhoročnou praxou vysvetľuje a ozaj "fundovane", že bez spoločného vlastníctva to nepôjde.

A napriek tomu to v skapíňajúcej Amerike funguje (dokonca aj bez verejných hromadných popráv). Čim to asi bude? V čom sa asi súdružkovia mýlia?

https://hearthis.at/slobodnyvysielac/klub-narodohospodarov-34-2019-05-21/

To isté tu nastalo, keď som sa pred 10 rokmi pýtal, ako to asi dopadne v obchode medzi EÚ, Čínou a USA. Ako sa vlastne dostanú peniaze z Číny nazad do USA a EÚ. Čím to je, že tovar zo zámoria (kde som spomenul aj Čínu) je lacnejší, ako ten vyrobený doma.
-----------
Samozrejme, že hneď prišli "duchaplné" odpovede, že čína nieje zámorie a peniaze sú len čísielka v počítačoch a nikam necestujú.
Ja som sa na nič neodvolávala, spomenula som to iba na okraj, nedávno som sa vrátila k Vajontu, tak ma to info prekvapilo.
Tiež iba na okraj https://sk.wikipedia.org/wiki/Enel#/media/File:Enel_world_production_sites.JPG
.
Nezvyknem tu vyzývať ľudí do odpovedí, ale stále sa vyhýbaš vyjadriť svoj názor k privatizácii podzemných vôd.
buchač
23.05.19,16:34
Nezvyknem tu vyzývať ľudí do odpovedí, ale stále sa vyhýbaš vyjadriť svoj názor k ...
Nemáš čo vyčítať...si na tom podobne.
Aj napriek výzvam (čo som urobil pár krát) si neodpovedala na položenú otázku/y.
korela
23.05.19,16:35
Nezvyknem tu vyzývať ľudí do odpovedí, ale stále sa vyhýbaš vyjadriť svoj názor k ...
Nemáš čo vyčítať...si na tom podobne.
Aj napriek výzvam (čo som urobil pár krát) si neodpovedala.
Keď som ťa mala na ignore, tak vieš čo si mohol čakať.
bjuty smis
23.05.19,18:32
Bjuty smis,
mne tie ich "kúsky" až tak neprekážali, ale uvedomoval som si, že je to voda na mlyn mečiarovcov. Že ich to riadne posilní a až potom nastane tá ich (a bezohladnejšia) rabovačka.
Aj sa tak stalo. Prišiel Fico a ten to rozbehol skutočne vo veľkom.
Ale aby som naozaj povedal celú pravdu, mne v skutočnosti to ich bezbrehé obohacovanie sa, až tak nevadilo. Utešoval som sa myšlienkou, že akonáhle prídu k majetku a nejakým peniazom, zmenia sa na podnikateľov a začnú velebiť kapitál. Jednoducho povedané, že oni sami urýchlia privatizáciu a tým aj prechod k trhovej ekonomike.
Bohužial nestalo sa, veľmi som sa zmýlil. Zabudol som na skutočnosť, čo má komanč a socan v génoch. Nikdy nezabudnem na ficove demokratické kotrmelce, Slovo vláda, je podľa Fica odvodené od slova vládnuť a on si to rozviedol až na vladára. Tiež sa mu akosi podarilo svojim vysvetliť, že Slovensko napriek tomu, že má v ústave zakotvenú trhovú ekonomiku, je to vlastne ich vlastná sociálna ekonomika s ich súkromným trhom.

Ako sa dá kradnúť "ohľaduplne" a ako "bezohľadnejšie"?

Krádež ako krádež a mal by nasledovať "trest".

Lebo potom môžme začať aj ohľaduplnejšie vraždiť, keďže iní vraždia bezohľadne.
mne je to jedno padni komu padni, Tunel branisko vláčiky, sponzor sdku, všetko prepojené na zahraničné firmy azahraničné banky.Fico danko megazlodeji ale vždy len v rovine "údajne, obvinenienia že vraj," jediný dôkaz "lebo zlodej fico" však ho vymáchajte v dôkazoch .
Presne takychto som myslel.....
Predpokladám, že Fico sa omieľa iba preto, lebo je z poslednej vládnucej línie. Ľudia majú slabú pamäť alebo úvahy z nedostatku informácií alebo z alebo, lebo.
.
Zahraničné firmy, banky, politické strany, menšiny a pod., lepšie by bolo konktretizovať mená v nich. Bolo by to určite jasnejšie.
fico sa omiela preto, lebo tu vytvoril mafiánský štát, kde sa polícia, prokuratúra a sudy spovedajú smerákom ...kočnerovi ...bodorovcom..
rozkradli stámiliony z eurofondov....zdvojnásobili počet štátnych parazitov, , aby mali voličov...
čo to tu milá pani splietaš?
korela
23.05.19,18:49
Bjuty smis,
mne tie ich "kúsky" až tak neprekážali, ale uvedomoval som si, že je to voda na mlyn mečiarovcov. Že ich to riadne posilní a až potom nastane tá ich (a bezohladnejšia) rabovačka.
Aj sa tak stalo. Prišiel Fico a ten to rozbehol skutočne vo veľkom.
Ale aby som naozaj povedal celú pravdu, mne v skutočnosti to ich bezbrehé obohacovanie sa, až tak nevadilo. Utešoval som sa myšlienkou, že akonáhle prídu k majetku a nejakým peniazom, zmenia sa na podnikateľov a začnú velebiť kapitál. Jednoducho povedané, že oni sami urýchlia privatizáciu a tým aj prechod k trhovej ekonomike.
Bohužial nestalo sa, veľmi som sa zmýlil. Zabudol som na skutočnosť, čo má komanč a socan v génoch. Nikdy nezabudnem na ficove demokratické kotrmelce, Slovo vláda, je podľa Fica odvodené od slova vládnuť a on si to rozviedol až na vladára. Tiež sa mu akosi podarilo svojim vysvetliť, že Slovensko napriek tomu, že má v ústave zakotvenú trhovú ekonomiku, je to vlastne ich vlastná sociálna ekonomika s ich súkromným trhom.

Ako sa dá kradnúť "ohľaduplne" a ako "bezohľadnejšie"?

Krádež ako krádež a mal by nasledovať "trest".

Lebo potom môžme začať aj ohľaduplnejšie vraždiť, keďže iní vraždia bezohľadne.
mne je to jedno padni komu padni, Tunel branisko vláčiky, sponzor sdku, všetko prepojené na zahraničné firmy azahraničné banky.Fico danko megazlodeji ale vždy len v rovine "údajne, obvinenienia že vraj," jediný dôkaz "lebo zlodej fico" však ho vymáchajte v dôkazoch .
Presne takychto som myslel.....
Predpokladám, že Fico sa omieľa iba preto, lebo je z poslednej vládnucej línie. Ľudia majú slabú pamäť alebo úvahy z nedostatku informácií alebo z alebo, lebo.
.
Zahraničné firmy, banky, politické strany, menšiny a pod., lepšie by bolo konktretizovať mená v nich. Bolo by to určite jasnejšie.
fico sa omiela preto, lebo tu vytvoril mafiánský štát, kde sa polícia, prokuratúra a sudy spovedajú smerákom ...kočnerovi ...bodorovcom..
rozkradli stámiliony z eurofondov....zdvojnásobili počet štátnych parazitov, , aby mali voličov...
čo to tu milá pani splietaš?
Ale netreba stále predhadzovať pred oči iba jedného človeka, ukáž mi jednu čistú stranu od 89 a to nehovorím o veciach, ktoré ešte len vyplávajú na hladinu. A nebude to ani dlho trvať.
Ľudia nevedia. A som rada, čo tu spomínam cca 7 až 8 r. pod mojím pracovným názvom vznik "San Marina" na Slovensku, tak už sa to prediera na svetlo Božie.
misoft
23.05.19,20:56
......................ukáž mi jednu čistú stranu od 89 a to nehovorím o veciach, ktoré ešte len vyplávajú na hladinu. ..................
Pche...... 100 (slovom sto) ti ich ukážem... (len skočím do papiernictva a kúpim si 50listový čistý zošit)...... :D:D:D:D:D:D:D
bjuty smis
24.05.19,05:21
korela....a koho teda chceš predhadzovať pred oči ak nie vládu ? ak nie toho, čo to spôsobil ?

sdku, čo dostalo 0,18% ...
alebo zaniknutú sdl ?
alebo teda hzds ? ideme preberať mečááára ?

alebo rovno ksč ?

koho teda podla teba máme teraz riešiť, ak nie fica, danka a bugára ?
jar88
24.05.19,05:53
korela....a koho teda chceš predhadzovať pred oči ak nie vládu ? ak nie toho, čo to spôsobil ?

sdku, čo dostalo 0,18% ...
alebo zaniknutú sdl ?
alebo teda hzds ? ideme preberať mečááára ?

alebo rovno ksč ?

koho teda podla teba máme teraz riešiť, ak nie fica, danka a bugára ?
Ak by si vzal do úvahy aj ten jej príspevok s tým Kormošom a aj ten môj so Zajacom, tak by to mohlo byť o preberaní celonárodnej hlúposti a nie o riešení (preberaní) vlády a akejkoľvek strany.
------------------------------
Všetko to zrejme stojí na všeobecnej nevedomosti podstatnej časti národa.
BXLmiami
24.05.19,06:12
Chemtrails, vraj konšpirácie, kto neveril, prosím, jeho vec. Ale poniektorí sa tu vysmievali, teraz nikto nič, že mýlil som sa? ;)


takže mala si pravdu....tu je dôkaz

https://www.aktuality.sk/clanok/674839/lesy-sr-planuju-postrek-dubovych-lesov-aktivisti-maju-obavy/


:)))))))))))))))
Ale veď už ten postrek zakázali, minule o tom bolo v správach.
A navyše - nie sú to žiadne chemtrails, ale obyčajný letecký postrek... ajajaj.... zase niekto poplietol pojmy a šíri paniku....
Letecký postrek by mal byť zakázaný.Každý.
BXLmiami
24.05.19,06:17
korela....a koho teda chceš predhadzovať pred oči ak nie vládu ? ak nie toho, čo to spôsobil ?

sdku, čo dostalo 0,18% ...
alebo zaniknutú sdl ?
alebo teda hzds ? ideme preberať mečááára ?

alebo rovno ksč ?

koho teda podla teba máme teraz riešiť, ak nie fica, danka a bugára ?
No v zdravotníctve by sme teda mali začať Mečiarom.On dal tomu celému ,,perfektný"základ a nikto odvtedy nevie ako z toho von.
pavol54
24.05.19,07:20
Chemtrails, vraj konšpirácie, kto neveril, prosím, jeho vec. Ale poniektorí sa tu vysmievali, teraz nikto nič, že mýlil som sa? ;)


takže mala si pravdu....tu je dôkaz

https://www.aktuality.sk/clanok/674839/lesy-sr-planuju-postrek-dubovych-lesov-aktivisti-maju-obavy/


:)))))))))))))))
Ale veď už ten postrek zakázali, minule o tom bolo v správach.
A navyše - nie sú to žiadne chemtrails, ale obyčajný letecký postrek... ajajaj.... zase niekto poplietol pojmy a šíri paniku....
Letecký postrek by mal byť zakázaný.Každý.
súhlasím veď pred sto rokmi rástli lesy vôbec príroda bez postrekov, ale aj potreby obyvateľov boli podstatne skromnejšie, teda sekundárne menej ničili prírodu. Lebo potreba postrekov je výsledkom porušenej rovnováhy v prírode. Málo ktorá mala sedemdesiat sedem sukien (Podľa spomienok mamy a babky všetci členovia rodiny mali dvoje obloženie odevov a boli šťastní ) Na druhej strane koľko vyprodukujú listnáče kyslíka bez listov? Koľko prívalových vôd zachytia mŕtve stromy? Dilema ochrániť niekoľko jedincov hmyzu, ktorý aj tak migruje a celú dolinu na niekoľko desiatok rokov vystaviť vrtochom počasia, alebo čo? .
Tweety
24.05.19,07:21
Chemtrails, vraj konšpirácie, kto neveril, prosím, jeho vec. Ale poniektorí sa tu vysmievali, teraz nikto nič, že mýlil som sa? ;)


takže mala si pravdu....tu je dôkaz

https://www.aktuality.sk/clanok/674839/lesy-sr-planuju-postrek-dubovych-lesov-aktivisti-maju-obavy/


:)))))))))))))))
Ale veď už ten postrek zakázali, minule o tom bolo v správach.
A navyše - nie sú to žiadne chemtrails, ale obyčajný letecký postrek... ajajaj.... zase niekto poplietol pojmy a šíri paniku....
Letecký postrek by mal byť zakázaný.Každý.
súhlasím veď pred sto rokmi rástli lesy vôbec príroda bez postrekov, ale aj potreby obyvateľov boli podstatne skromnejšie, teda sekundárne menej ničili prírodu. Lebo potreba postrekov je výsledkom porušenej rovnováhy v prírode. Málo ktorá mala sedemdesiat sedem sukien (Podľa spomienok mamy a babky všetci členovia rodiny mali dvoje obloženie odevov a boli šťastní )
Nie 77 sukien ale len 70. :---
jar88
24.05.19,07:51
korela....a koho teda chceš predhadzovať pred oči ak nie vládu ? ak nie toho, čo to spôsobil ?

sdku, čo dostalo 0,18% ...
alebo zaniknutú sdl ?
alebo teda hzds ? ideme preberať mečááára ?

alebo rovno ksč ?

koho teda podla teba máme teraz riešiť, ak nie fica, danka a bugára ?
No v zdravotníctve by sme teda mali začať Mečiarom.On dal tomu celému ,,perfektný"základ a nikto odvtedy nevie ako z toho von.
Neviem, čo mal Mečiar spoločné so zdravotníctvom.
Ja viem len to, že Mečiar bol ten, čo zatiahol celé Československo do politickej žumpy. Jasné že za výdatnej pomoci Prokeša. Jeden priniesol socializmus a druhý nacionalizmus.
---------------
Po roku 1989 som sa najviac pozastavoval nad nečinnosťou lekárov, učiteľov a právnikov. Pripadalo mi to tak, ako keby práve oni boli akosi prispatí, takí akýsi negramotní ohľadne práva a financií.
jar88
24.05.19,07:55
Kedysi bol pán učiteľ, doktor, farár, advokát niekto, kto udával v spoločnosti smer, morálku a akýsi pre každého bol tak akosi vzorom.
BXLmiami
24.05.19,09:25
V roku 1995 vznikol zákon,ktorý odštátnil primárnu sféru-zubári,gynekologovia,všeobecní a detskí lekári museli ísť zo zákona do privátu,bez výnimky či chceli alebo nechceli a povinne si rovno museli vziať do zamestnania zdrav.sestru.Následne vznikli všetky poisťovne okolo 1996 a väčšina z nich tunelovala,ked krachla Družstevná tak tá nemala ani učtovnictvo,Perspektíva prestala platiť lekárom v 97 ,takže jej krach spravil Šagát prvé ked nastupil.Majiteľ bol leader strany Naše Slovensko ktorá bola vo voľbách 1998.Prvé limity boli dané lekárom v roku 1997.
korela
24.05.19,12:59
......................ukáž mi jednu čistú stranu od 89 a to nehovorím o veciach, ktoré ešte len vyplávajú na hladinu. ..................
Pche...... 100 (slovom sto) ti ich ukážem... (len skočím do papiernictva a kúpim si 50listový čistý zošit)...... :D:D:D:D:D:D:D
Asi tak.
korela
24.05.19,13:03
korela....a koho teda chceš predhadzovať pred oči ak nie vládu ? ak nie toho, čo to spôsobil ?

sdku, čo dostalo 0,18% ...
alebo zaniknutú sdl ?
alebo teda hzds ? ideme preberať mečááára ?

alebo rovno ksč ?

koho teda podla teba máme teraz riešiť, ak nie fica, danka a bugára ?
1. Všetky a každého si nevymenoval.
2. Takže mne z toho vyplýva, že to bude pokračovať kontinuálne i naďalej.
pavol54
24.05.19,15:56
Kedysi bol pán učiteľ, doktor, farár, advokát niekto, kto udával v spoločnosti smer, morálku a akýsi pre každého bol tak akosi vzorom.
a teritórium sa vtedy volalo felvidék
bjuty smis
24.05.19,22:12
korela....a koho teda chceš predhadzovať pred oči ak nie vládu ? ak nie toho, čo to spôsobil ?

sdku, čo dostalo 0,18% ...
alebo zaniknutú sdl ?
alebo teda hzds ? ideme preberať mečááára ?

alebo rovno ksč ?

koho teda podla teba máme teraz riešiť, ak nie fica, danka a bugára ?
1. Všetky a každého si nevymenoval.
2. Takže mne z toho vyplýva, že to bude pokračovať kontinuálne i naďalej.
1. Nie...prečo by som mal...koho si nepamätáš? Moravcika? Ruska?...


Prečo by som ti ja mal menovať tých, čo tebe chýbajú ??

Ty len srandujes, však....
jar88
25.05.19,05:34
V roku 1995 vznikol zákon,ktorý odštátnil primárnu sféru-zubári,gynekologovia,všeobecní a detskí lekári museli ísť zo zákona do privátu,bez výnimky či chceli alebo nechceli a povinne si rovno museli vziať do zamestnania zdrav.sestru.Následne vznikli všetky poisťovne okolo 1996 a väčšina z nich tunelovala,ked krachla Družstevná tak tá nemala ani učtovnictvo,Perspektíva prestala platiť lekárom v 97 ,takže jej krach spravil Šagát prvé ked nastupil.Majiteľ bol leader strany Naše Slovensko ktorá bola vo voľbách 1998.Prvé limity boli dané lekárom v roku 1997.
Predpokladám, že si pracovala v zdravotníctve už pred rokom 1989 a teda si bola v obraze. Teraz po tridsiatich rokoch experimentovania v "systéme" píšeš, že nikto nevie ako z toho von.
Vieš z čoho sa ten, akože "systém" vlastne skladá? Čo je jeho podstatou - teda aké sú jeho základné prvky?
Myslím hlavne na vzájomné vzťahy účastníkov systému - pacient (poistenec, klient,), lekár, zdravotná poisťovňa, dodávatelia, následne dohľad a zákonodarca..
BXLmiami
27.05.19,04:14
Ano viem.
buchač
27.05.19,05:54
Ano viem.

Krásna odpoveď ...:D :D :D :D :D
Si klapec myslel, že mu skočíš na lep a bude mať možnosť mudrovať..

Ale on bude aj tak...tomu sa nevyhneme. ;)
jar88
27.05.19,07:10
Ano viem.

Krásna odpoveď ...:D :D :D :D :D
Si klapec myslel, že mu skočíš na lep a bude mať možnosť mudrovať..

Ale on bude aj tak...tomu sa nevyhneme. ;)
Ja už nemusím.:D:D:D
Už si si to sám odmudroval v téme "čo sa ti zas stalo".:---
jar88
27.05.19,07:17
pavol54
Každý nech si robí čo chce ale podstatný rozdiel je ten že si ho občania dobre platia možno by bolo viac na nemocnice keby nekryli lumpáreň (janabrachyzmus) v tom lepšom prípade, v tom horšom po dobu poberania platu z našich daní pácha kriminálne delikty a to nasere. Podotýkam nie každý (pokiaľ nebol odhalený). A čo nožíky idú? Ako sa prejavili v daňovom priznaní? Podľa toho čo si sa chválil tak 2- 3 a si v pásme povinného.
Nemocnice spomínaš, lekárov ?

buchač na to odpovedá

No neviem, ako kto má skúsenosti. No v nie jednom prípade ide o solídne odrbávanie systému.
Lekár pracuje v špitáli, na poliklinike...to je jedno. No zároveň má súkromnú prax.
Príde k nemu pacient do tej súkromky. Lekár ho odošle na určité kroky do špitáľa ku sebe samému, lebo pre súkromníka je to proste nevýhodné.

Lekári plačú a štrajkujú za vyššie platy. Pritom majú v čakárňach vyvesené cenníky za úkony. Ak im pacient dá prezent, tak sa (čuduj svete) tomu nejak nebránia....

Poznámka - vyššie uvedené neplatí na výnimky, vravím len všeobecne.
Ale ako potom nazvať lekárov, ktorí toto všetko aplikujú na pacienta, dokonca sa neštítia vziať aj love za lieky. Za lieky, ktorá by pacient aj tak síce zaplatil, lenže lekár má s farma firmou trochu iné podmienky.
----------------------------------
Či idú nožíky ?
Ako sa to vezme. Na rovinu ? Minulý rok sa zadarilo ten počet, čo spomínaš...zo tri.
Daňové nemusím robiť, nakoľko by som musel predať oveľa viac, aby som sa dostal k tej hranici 1.915€.
Na rovinu ? Netajím sa, že by som trt zaplatil a nie nejaké dane.

jar88
No a čo ja na to?
Dokonalé bravo.
jar88
27.05.19,07:49
Ano viem.
A vieš aj o následkoch?
https://www.youtube.com/watch?v=bi9Q81hw0bg
jar88
28.05.19,13:52
Toto ma naozaj dostalo.
https://www.facebook.com/smersd/videos/2041928989196555/?v=2041928989196555
Vraj poprosila 300 firiem o dobrú cenu.

Predpokladám, že ešte stále nič nevie o neviditeľnej ruke trhu.
jar88
28.05.19,13:53
jar88
28.05.19,15:50
Koľko by nás asi tak stálo, ak by si naši úžasní poslanci odhlasoval doživotnú rentu v sume 5000 € mesačne?
Začali by pracovať pre nás, alebo by hrabali ďalej?
------------------
A čo tak dať tú rentu aj ich rodinám (manželkám a deťom).
Hrabali by ďalej, akože pre vnúčatá?
-------------------
Dať im mandát na 5 rokov a ešte by sme ušetrili.
150 x 12 x 5000 = 9 000 000 € ročne
po piatich rokoch by nás to stálo len 18 000 000 € ročne
a po ďalších voľbách 27 000 000 € ročne a potom 36 mil. a tak ďalej.
pavol54
29.05.19,11:57
Zase ďalší čistí policajti asi sú málo pracovne vyťažení ak sa môžu venovať drogovému biznisu. Tie stalinské metódy tu naozaj chýbajú "Pomáhať a chrániť" dostáva tú správnu dimenziu
jar88
29.05.19,13:41
Zase ďalší čistí policajti asi sú málo pracovne vyťažení ak sa môžu venovať drogovému biznisu. Tie stalinské metódy tu naozaj chýbajú "Pomáhať a chrániť" dostáva tú správnu dimenziu

Keď si sa tu už s takou znalosťou vyjadril, bol by som zvedavý, do akej miery vieš, čo tie stalinské metódy obsahovali. Aký zámer mali napĺňať a aký skutočne napĺňali.:)
-----------------------
Neviem, či to tvoje vyjadrenie náhodou už nenapĺňa skutkovú podstatu trestného činu.
Nejakých odsúdených tu už máme.:rolleyes: A naozaj za menej.:---
bjuty smis
29.05.19,16:10
Zase ďalší čistí policajti asi sú málo pracovne vyťažení ak sa môžu venovať drogovému biznisu. Tie stalinské metódy tu naozaj chýbajú "Pomáhať a chrániť" dostáva tú správnu dimenziu

Keď si sa tu už s takou znalosťou vyjadril, bol by som zvedavý, do akej miery vieš, čo tie stalinské metódy obsahovali. Aký zámer mali napĺňať a aký skutočne napĺňali.:)
-----------------------
Neviem, či to tvoje vyjadrenie náhodou už nenapĺňa skutkovú podstatu trestného činu.
Nejakých odsúdených tu už máme.:rolleyes: A naozaj za menej.:---


toho kreténa by už naozaj mali izolovať...
misoft
29.05.19,16:55
Keď si sa tu už s takou znalosťou vyjadril, bol by som zvedavý, do akej miery vieš, čo tie stalinské metódy obsahovali. Aký zámer mali napĺňať a aký skutočne napĺňali.:)
-----------------------
Neviem, či to tvoje vyjadrenie náhodou už nenapĺňa skutkovú podstatu trestného činu.
Nejakých odsúdených tu už máme.:rolleyes: A naozaj za menej.:---
https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/197.gif
jar88
01.06.19,03:20
Ak vodiči uberu málo zarábajún nemajú sa komu sťažovať.
Z času na čas sa objavia sťažnosti od vodičov Uberu. Nepáči sa im, koľko zarábajú. Alebo, čo je ešte častejšie: objavia sa rôzni „odborníci z fachu“, ktorí začnú prepočítavať, koľko vodiči Uberu zarobia a následne sa sťažujú za nich.
https://www.postoj.sk/43942/uber-neurcuje-a-ani-nemoze-urcit-cenu-jazdneho
kukučka
02.06.19,03:45
Dobré ráno Slovensko, ešte všade ticho, počuť len vtáčiky a nedávno doznel hlahol zvonov.
Vo Francúzsku to nebol len požiar katedrály, ničenie chrámov je tam na dennom poriadku.
buchač
06.06.19,02:00
EURÓPSKA ÚNIA NIE JE TAKÁ SKVELÁ AKO NÁM TO HOVORIA!

Odvšadiaľ počúvame iba o akýchsi zázračných eurofondoch, vďaka ktorým vraj na Slovensku máme všetko, čo si zmyslíme, a bez ktorých by sme boli stratení. Nikto však už nehovorí o tom, koľko do EÚ platíme, koľko na nezdanených príjmoch vyvážajú zo Slovenska zahraničné korporácie, ktoré zničili Slovenských podnikateľov, ani koľko platíme za dovezené potraviny, lebo nám EÚ zničila poľnohospodárstvo.
https://www.facebook.com/207289726707929/videos/633239807147837/UzpfSTEwMDAwNjU3NjYwOTkwNDoyMzk4Mjg2ODczNzMzODQz/


P.S.:
Nepozerať, že kto hovorí...ale počúvať, ČO hovorí.
pavol54
06.06.19,02:25
EURÓPSKA ÚNIA NIE JE TAKÁ SKVELÁ AKO NÁM TO HOVORIA!

Odvšadiaľ počúvame iba o akýchsi zázračných eurofondoch, vďaka ktorým vraj na Slovensku máme všetko, čo si zmyslíme, a bez ktorých by sme boli stratení. Nikto však už nehovorí o tom, koľko do EÚ platíme, koľko na nezdanených príjmoch vyvážajú zo Slovenska zahraničné korporácie, ktoré zničili Slovenských podnikateľov, ani koľko platíme za dovezené potraviny, lebo nám EÚ zničila poľnohospodárstvo.
https://www.facebook.com/207289726707929/videos/633239807147837/UzpfSTEwMDAwNjU3NjYwOTkwNDoyMzk4Mjg2ODczNzMzODQz/


P.S.:
Nepozerať, že kto hovorí...ale počúvať, ČO hovorí.
Dosiahli sme veľmi skvelé hospodárske výsledky, máme nádherne vybudovanú krajinu a máme všestranne vybavené domácnosti a SME NAJZADLŽENEJŠÍ štát. O tom všetkom sa nám za socializmu mohlo len snívať, najmä s minimálnym dlhom (ak sa veritelia rozhodnú tak máme holú riť) "To se nám žije když nám pujčujou"
pavol54
08.06.19,11:28
Ktohovie koľko bolo účastníkov GLOBSEC-u, strava (catering) 157000 na tri dni a koľko stála strava na osobu, neobjaví sa nejaké vzdelané dievčatko ktoré tie náklady spochybní (ako pri stretnutí európskych parlamentov)?
pavol54
08.06.19,17:45
Na oslavách vylodenia boli úplne všetci spojenci (predmníchovskí)
bjuty smis
09.06.19,05:07
Len náš termopelle bol strkať hlavu do Putinovej....oné....
pavol54
09.06.19,05:20
Len náš termopelle bol strkať hlavu do Putinovej....oné....
No v Mníchove sme neboli na strane spojencov ale prijímateľov diktátu. A Merkelovej štát (účastníčky osláv ) sa ako podieľal na vylodení spojencov? aha poslali viac vojsk na východný front aby sa na západe nemali čím brániť.
bjuty smis
09.06.19,05:24
Hej...ale to nebola oslava Mníchova, ale deň d
Pele dostal ako jediný zo Slovenska pozvánku.....ukázal sa....
KoxXxo
09.06.19,07:00
bola tam makrela, tým bolo povedané všetko
bjuty smis
09.06.19,11:04
Eštébacke svine nesúhlasia
Kto by to bol povedal.....čuk a gek :))
pavol54
09.06.19,13:33
Eštébacke svine nesúhlasia
Kto by to bol povedal.....čuk a gek :))
každý pisár na vojne bol štbák čo sa teraz hanbíš za to ?
bjuty smis
09.06.19,13:36
Ja som bol pisar-motocyklista a nebol som...
pavol54
09.06.19,14:15
Ja som bol pisar-motocyklista a nebol som...
ani babiš nebol
buchač
10.06.19,05:05
Tweety
10.06.19,08:26
vicktor
10.06.19,08:46
Neviem kam napisat... ani tu som nenasiel navod a otazka sa tam zadat neda: https://www.porada.sk/t217751-navod-a-tipy-na-pracu-s-novou-poradou.html#post2363089

Ako vyhladat konkretny prispevok?
Zadal som klucove slovo a hladanie mi ponuklo "Co ma potesilo XVI" - to je v poriadku, ale tema ma 218 stran. Isiel som odzadu a pri strane 200 som to vzdal... :(
Prosim poradte.
Nandrolon
10.06.19,08:55
Neviem kam napisat... ani tu som nenasiel navod a otazka sa tam zadat neda: https://www.porada.sk/t217751-navod-a-tipy-na-pracu-s-novou-poradou.html#post2363089

Ako vyhladat konkretny prispevok?
Zadal som klucove slovo a hladanie mi ponuklo "Co ma potesilo XVI" - to je v poriadku, ale tema ma 218 stran. Isiel som odzadu a pri strane 200 som to vzdal... :(
Prosim poradte.
Zadaj do googla to kľúčové slovo a za tým napíš site:www.porada.sk
vicktor
10.06.19,11:27
korela
10.06.19,13:57
aha co vystizne mi naslo: https://www.porada.sk/archive/index.php/t-282287.html
Dalo sa predpokladať, že časom sa bude obsah meniť, všetko má svoj vývin, ale všetci pôvodní vedia, čo k tomu najviac prispelo. Aj to by bolo nakoniec v poriadku.
Tento článok je, predpokladám, väčšine dobre známy.
https://tech.sme.sk/c/3874802/porada-sk-od-uctovnictva-po-recepty.html
korela
13.06.19,14:49
"To, čo ma znepokojuje a čo by malo vyvolávať aj otázky novinárov, je vedomie, že naše energetické monopoly – SPP, Eustream, Slovenské elektrárne – vlastní jeden jediný človek. Nie podnikateľská skupina, nie rodina, jeden jediný človek – český miliardár Daniel Křetínský. Nevedieme diskusie o tom, čo to pre nás môže znamenať, keď naše strategické podniky vlastní jeden energobarón a na čo sa mení politika, keď predseda vlády lobuje v Rusku za záujmy jediného človeka. Neviem, čo už je rukolapnejším dôkazom totálnej oligarchizácie slovenskej politiky ako práve toto. To predsa presahuje všetky mysliteľné hranice a predstavy toho, na čo platíme v demokratickom režime politikov. Namiesto diskusie o dôsledkoch, že preprava plynu je aj v záujme jedného Čecha, ktorý odtiaľto poberá len na dividendách viac ako 400 miliónov eur ročne, politici a novinári meditovali o tom, či máme byť zastúpení na spomienkovom stretnutí premiérom alebo prezidentom.

Občas sa do tejto emotívnej pasce nechám zlákať aj ja, ale je dôležité, aby sme si uvedomili podstatu veci. Aj v susednom Maďarsku si Viktor Orbán buduje silnú pozíciu cez energetické monopoly. Na rozdiel od našich politikov má však jasnú predstavu o budúcnosti Maďarska, naši politici nemajú nič, pripomínajú alegorický obraz Hieronyma Boscha Loď bláznov a zahlcujú nás bulvárnymi škriepkami, ktoré odvádzajú pozornosť od skutočných problémov. Ak dnes chcete viesť diskusiu o budúcnosti tohto národa a štátu, neveďte ju s politikmi a novinármi, ale s filozofmi, vedcami, umelcami, duchovnými, veďte ju s robotníkmi zo Samsungu a sedliakmi zo Žitného ostrova, veďte ju s čistými ľuďmi, ktorí ešte nenapáchli pokrytectvom, pozérstvom a chamtivosťou! Inak sa potopíme ako tí nepríčetní pasažieri na bárke, ktorí nerozoznajú obilnú placku od kormidla."Zdroj: https://www.facebook.com/ChmelarEduard/posts/2470968809601663?__tn__=K-R
pavol54
13.06.19,18:39
"To, čo ma znepokojuje a čo by malo vyvolávať aj otázky novinárov, je vedomie, že naše energetické monopoly – SPP, Eustream, Slovenské elektrárne – vlastní jeden jediný človek. Nie podnikateľská skupina, nie rodina, jeden jediný človek – český miliardár Daniel Křetínský. Nevedieme diskusie o tom, čo to pre nás môže znamenať, keď naše strategické podniky vlastní jeden energobarón a na čo sa mení politika, keď predseda vlády lobuje v Rusku za záujmy jediného človeka. Neviem, čo už je rukolapnejším dôkazom totálnej oligarchizácie slovenskej politiky ako práve toto. To predsa presahuje všetky mysliteľné hranice a predstavy toho, na čo platíme v demokratickom režime politikov. Namiesto diskusie o dôsledkoch, že preprava plynu je aj v záujme jedného Čecha, ktorý odtiaľto poberá len na dividendách viac ako 400 miliónov eur ročne, politici a novinári meditovali o tom, či máme byť zastúpení na spomienkovom stretnutí premiérom alebo prezidentom.

Občas sa do tejto emotívnej pasce nechám zlákať aj ja, ale je dôležité, aby sme si uvedomili podstatu veci. Aj v susednom Maďarsku si Viktor Orbán buduje silnú pozíciu cez energetické monopoly. Na rozdiel od našich politikov má však jasnú predstavu o budúcnosti Maďarska, naši politici nemajú nič, pripomínajú alegorický obraz Hieronyma Boscha Loď bláznov a zahlcujú nás bulvárnymi škriepkami, ktoré odvádzajú pozornosť od skutočných problémov. Ak dnes chcete viesť diskusiu o budúcnosti tohto národa a štátu, neveďte ju s politikmi a novinármi, ale s filozofmi, vedcami, umelcami, duchovnými, veďte ju s robotníkmi zo Samsungu a sedliakmi zo Žitného ostrova, veďte ju s čistými ľuďmi, ktorí ešte nenapáchli pokrytectvom, pozérstvom a chamtivosťou! Inak sa potopíme ako tí nepríčetní pasažieri na bárke, ktorí nerozoznajú obilnú placku od kormidla."Zdroj: https://www.facebook.com/ChmelarEduard/posts/2470968809601663?__tn__=K-R
Aj tie bulvárne škriepky sú určite platené jedným človekom podľa zásady "chlieb a hry"
A teraz ešte ako sa dostanem k tomu že chcem spotrebovávať lacnejší ruský plyn, myslím že kretinskému je jedno za koľko ho kúpi či z (Ameriky alebo Ruska), on si dá svoju maržu a ponúkne odberateľom, zoberie každý, ak nechce nahradiť spotrebu fazuľovicou
Tweety
14.06.19,06:13
misoft
14.06.19,07:04
Dobre píše.... a ja by som len dodal - R.F. sa asi drží tohto:
https://www.youtube.com/watch?v=EJsf6QiUqFU
Kua - Petr Janda už asi vtedy tušil, čo príde......
Ve všem chtěl mít větší podíl
pro jiné se nenarodil
Sám neuměl ničeho se vzdát
jen ostatní za nos vodil
myslel na to kudy chodil
a jen sebe upřímně měl rád.
Každou větu začal slůvkem Já
každou větu skončil slůvkem Já.

On nevěřil na chiméry
a ve jménu kariéry
nosil boty špičkou dozadu.
Nikdy nepsal verše ženě
vždy se tvářil unuděně,
když si k němu přisel o radu.
Každou větu začal slůvkem Já
každou větu skončil slůvkem Já.

R: Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám
Já se mám. V očích led a vlhké dlaně
usmíval se polekaně
v obavě, že budeš něco chtít.
Velmi dbal na osobitost,
povýšil svou sebelítost
na ten nejušlechtilejší cit
Každou větu začal slůvkem Já
každou větu skončil slůvkem Já.

Vidíš ho, jak podle zvyku
důstojně jde po chodníku
a nic kolem sebe nevnímá.
Do stop padá sůl a písek
jednoho dne nevrátil se
nikdo si té ztráty nevšímá.
Komu chbí jeho věčné Já
jen ozvěna domu vzpomíná
Tweety
14.06.19,07:10
Dobre píše.... a ja by som len dodal - R.F. sa asi drží tohto:
https://www.youtube.com/watch?v=EJsf6QiUqFU
Kua - Petr Janda už asi vtedy tušil, čo príde......
Ve všem chtěl mít větší podílpro jiné se nenarodilSám neuměl ničeho se vzdátjen ostatní za nos vodilmyslel na to kudy chodila jen sebe upřímně měl rád.Každou větu začal slůvkem Já každou větu skončil slůvkem Já.
On nevěřil na chiméry
a ve jménu kariéry
nosil boty špičkou dozadu.
Nikdy nepsal verše ženě
vždy se tvářil unuděně,
když si k němu přisel o radu.
Každou větu začal slůvkem Já
každou větu skončil slůvkem Já.

R: Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám
Já se mám. V očích led a vlhké dlaně
usmíval se polekaně
v obavě, že budeš něco chtít.
Velmi dbal na osobitost,
povýšil svou sebelítost
na ten nejušlechtilejší cit
Každou větu začal slůvkem Já
každou větu skončil slůvkem Já.

Vidíš ho, jak podle zvyku
důstojně jde po chodníku
a nic kolem sebe nevnímá.
Do stop padá sůl a písek
jednoho dne nevrátil se
nikdo si té ztráty nevšímá.
Komu chbí jeho věčné Já
jen ozvěna domu vzpomíná
Možno aj Kazisvet VI. by sa hodilo.
misoft
14.06.19,07:33
Možno aj Kazisvet VI. by sa hodilo.
... z Boží vůle král, mocný panovník a hlava po(na)mazaná...... :D:D:D
https://www.youtube.com/watch?v=i0DWoWVCizM
misoft
14.06.19,08:12
A možno sa dočká i takého konca:
https://www.youtube.com/watch?v=qZm8JbKKXGo
posledné sekundy.....
Ale keď sa to vezme.... R.F je taký politický zombík.... ovalíš ho a furt sa vracia. A zombíkov zlikviduješ odťatím hlavy (nemyslím doslovne).....
korela
14.06.19,18:00
Tento sa aspoň neľutoval a nerobil zo seba obeť v DE.
.
Radšej já ako my.

.
korela
14.06.19,18:04
Čo otvorím v posledných dňoch, všade sa riešia jej handry. Čo sa s tým zasa sleduje, nechápem. Odkláňanie od témy, či čo?
misoft
15.06.19,09:49
Ajajaj...... zase Danko.... inaugurácia, on sa rozkecal, prejav ako "vyšitý". Odborník na protokoly Ladislav Špaček len poznamenal jednú vec: presne o 12:00 Kiska PRESTAL byť prezidentom. V tom okamihu mala nová prezidentka SKLADAŤ sľub. Lenže Danko kecal 4-5 minút a až potom sa skladal sľub, ktorý musel predseda Ústavného súdu potvrdiť (cca 1-2 min). A odborník na protokoly a právo len poznamenal - práve tých 5-6 minút bolo Slovensko BEZ PREZIDENTA - tzv. bezvládie.
buchač
15.06.19,10:34
Ajajaj......A odborník na protokoly a právo len poznamenal - práve tých 5-6 minút bolo Slovensko BEZ PREZIDENTA - tzv. bezvládie.

Ajajáááááááj...jeho problémy mať...sveta žiť slovákom.

P.S.:
...a či taký alebo onaký prezident...vsio rovno - pre slováka na hovno.
korela
23.06.19,14:47
korela
25.06.19,19:54
Basiková: Chci, aby Zeman nebyl sprostý a arogantní. Premiér ať se vrátí na Slovensko
https://video.aktualne.cz/dvtv/basikova-chci-aby-zeman-nebyl-sprosty-a-arogantni-premier-at/r~2ac635a8966911e9a01c0cc47ab5f122/

Veď si jedného aj druhého zvolili. Tak ako si aj Slováci volia svojich, všakže.
Hovorí o pravde, mohla ju aj lepšie zadefinovať.
Aby nebolo otázkou času, že prinútia odísť všetkých Slovákov jedného dňa, ako museli odísť Česi zo Slovenska.
Podnes majú v merku stavby svojich architektov, ktorí realizovali svoje projekty na Slovensku, mnohé chátrajú. Hlavne hotely, liečebne, kúpele, Tatry a pod. Tiež budovy škôl.
Mali vtedy možnosť sa realizovať ako asi nikdy.
buchač
25.06.19,20:33
Hovorí o pravde, mohla ju aj lepšie zadefinovať.
Aby nebolo otázkou času, že prinútia odísť všetkých Slovákov jedného dňa, ako museli odísť Česi zo Slovenska.

Pravda je aj niekde úplne inde.

Česi už (vraj) nerozumejú po slovensky...
Česi boli furt šovinisti voči slovákom...a to vravím aj z vlastných skúseností.
Od vzniku ČSR tam nebola rovnosť.
Havel dokončil načaté - dojebabral celé Slovensko ...
korela
26.06.19,05:17
Hovorí o pravde, mohla ju aj lepšie zadefinovať.
Aby nebolo otázkou času, že prinútia odísť všetkých Slovákov jedného dňa, ako museli odísť Česi zo Slovenska.

Pravda je aj niekde úplne inde.

Česi už (vraj) nerozumejú po slovensky...
Česi boli furt šovinisti voči slovákom...a to vravím aj z vlastných skúseností.
Od vzniku ČSR tam nebola rovnosť.
Havel dokončil načaté - dojebabral celé Slovensko ...
Čo sa týka ich demonštrácií, tak je pravda úplne inde.
Babiš je persóna, čo to má spoločné so Slovenskom.
Slovenčinu v Prahe počuť na každom kroku, ja sa im ani nečudujem, stačí si prečítať niektoré ich diskusie pod článkami. Ale nie je to až také zlé.
... po roku na pracovisku kolega kolegyni (škola v Prahe), už by si mohla začať hovoriť po česky. Nezačala.
.
Nikdy až na výnimky nechceli vedieť, to iba Eliška Balzerová je z nej unesená a váži si ju, a ešte pár jedincov z jej branže.
Keď nastúpil Husák, znášali to veľmi ťažko. Mali sme GR v Prahe, kým to bolo čerstvé, nevedeli sa pred nami udržať, na prekvapenie hneď úvodný koment, červeň v tvárach. A to už bolo po Biľakovi.
BXLmiami
26.06.19,05:41
Fico by mal isť na smetisko dejín.Problém je že ho nemá kto nahradiť,tá zbierka alfa samcov sa nedohodne ani na farbe trávy.
No a v Čechách zrejme nastúpi mediálny produkt 3.Zatiaľ to tam ide podľa scenára od nás a z Ukrajiny.Som fakt zvedavá,koho tam tentoraz nastrčia.Žeby Basiková?
No a šaty hodnotiť je fajn.Aj ked je fakt problém vyzerať dobre aj napriek tomu,že jej návrhár to statočne hnojí.
korela
26.06.19,07:52
misoft
27.06.19,19:15
Frau Makrela:
http://www.teraz.sk/zahranicie/merkelova-dostala-pocas-vymenuvania-n/404043-clanok.html
Pochybujem, že to znova bude dehydratácia.....
buchač
27.06.19,19:35
Frau Makrela:
http://www.teraz.sk/zahranicie/merkelova-dostala-pocas-vymenuvania-n/404043-clanok.html
Pochybujem, že to znova bude dehydratácia.....
" Či má Merkelová, ktorá je kancelárkou od roku 2005, nejaké zdravotné problémy, nie je verejne známe, keďže v Nemecku zverejňovanie takýchto informácií podlieha prísnym pravidlám. "

Ako keby tie pravidlá vedeli ovplyvniť jej zdravotný stav.
Šak je verejne známe, že minimálne hlavu nemá v poriadku..
...a čo, nech taja...ebne ju len raz.
Ing. Ľubomír Janoška
28.06.19,06:30
Frau Makrela:
http://www.teraz.sk/zahranicie/merkelova-dostala-pocas-vymenuvania-n/404043-clanok.html
Pochybujem, že to znova bude dehydratácia.....
Majú to ťažké tí politici, niektorí pijú veľa, iní zase málo
:D
bjuty smis
28.06.19,12:53
čo zas pán kapitáááň vyvolal :))

https://dennikn.sk/1513394/lukasenka-zarazila-dankova-pozvanka-na-take-nepripravene-navstevy-odmieta-chodit/?ref=mpm

Reakcia z Minska prišla onedlho. Bieloruská diplomacia vyjadrila nášmu veľvyslanectvu v Minsku počudovanie, že pozvanie Andreja Danka nebolo dopredu odkonzultované s prezidentkou.

Celé stretnutie medzi bieloruskými a slovenskými diplomatmi sa podľa informácií Denníka N odohralo v odmeranej atmosfére.

Bielorusi odkázali slovenskému veľvyslancovi Jozefovi Migašovi, že návšteva hlavy štátu nie je „na patričnej úrovni pripravená, a sám prezident sa odmieta takých návštev zúčastňovať“.

Dankove faux pas má okrem vnútropolitického rozmeru, keď nerešpektoval protokolárne zvyklosti, tak dohru aj pri vzájomných vzťahoch s Bieloruskom. Bieloruská strana teraz očakáva oficiálne vysvetlenie celej situácie, ktorá sa podľa nej môže negatívne prejaviť aj v ďalšej perspektíve vzájomných vzťahov.
bjuty smis
03.07.19,10:54
sezóna sa ešte nekončí.....

Predsedovi Národnej rady Slovenskej republiky Andrejov Dankovi ide takpovediac karta. Potom, čo sa postaral o diplomatický prešľap pri pozvaní bieloruského prezidenta Alexandra Lukašenka, líder SNS sa z toho vôbec nepoučil.

Danko totiž na sociálnej sieti oznámil, že na oslavy 75. výročia SNP tentokrát pozval predsedníčku ruskej Rady federácie Valentinu Matvijenkovú. Tá je pritom v členských štátoch Európskej únie nežiaducou osobou. Od roku 2014 sa nachádza na sankčnom zozname.

Na ďalší diplomatický škandál sa nechcelo už najprv reagovať ani ministrovi zahraničných vecí Miroslavovi Lajčákovi (Smer-SD). Ako totiž povedal “som minister zahraničných vecí, nie minister pre vysvetľovanie výrokov pána Danka”.

„Dá sa to vysvetliť?,” reagoval na novinársku otázku, ako si tento krok druhého najvyššieho ústavného činiteľa vysvetľuje.
vicktor
03.07.19,11:25
A co ked je na sankcnom zozname? Zatkneme ju a posadime do lochu?
Alebo sa ukaze ze zoznam nema ziadnu vahu? Ved aj na PZRE kde Rusku vratili plne clenstvo a hlasovacie prava boli ludia zo zoznamu.
A preco na zozname nie je Putin, pretoze on robi rusku politiku a rozhodnutia, nie Matvijenkova.
bjuty smis
03.07.19,11:43
no to, že eú týmto osobám zakázala cestovať do eú...
a slovensko s tým súhlasilo...

nie je vhodné si pred celou eú robiť z huby riť, nemyslíš ?
KoxXxo
03.07.19,11:53
pokiaľ viem, tak vajčák podal demisiu, tak nech páli do ....
vicktor
03.07.19,12:27
Ano EU zakazala, a ona pricestuje. Tak mi to vysvetli naco je taky zakaz.
misoft
03.07.19,12:28
Ano EU zakazala, a ona pricestuje. Tak mi to vysvetli naco je taky zakaz.
Aby bolo o čom písať, debatovať..... inak je na h0vn0...
bjuty smis
03.07.19,13:51
Ano EU zakazala, a ona pricestuje. Tak mi to vysvetli naco je taky zakaz.
Kto ti povedal, že pricestuje?
Ten zákaz bol uvaleny zo známych dôvodov......mal by si si o tom najskor niečo prečítať
Potom sa nebudeš tak čudne pýtať...
bjuty smis
17.07.19,06:16
BRATISLAVA. Rozkopaný chodník a jama plná betónu na námestí pred budovou parlamentu priťahujú pozornosť turistov aj domácich. Kancelária Národnej rady tam ide vztýčiť tridsaťmetrový stožiar.

Podobne vysoký stožiar je zo susedných krajín len pred parlamentom v Maďarsku. Má 27 metrov.


„Toto bola požiadavka pána predsedu Andreja Danka, mať stožiar vyšší, ako je v Budapešti,“ vysvetľuje hovorca Národnej rady Tomáš Kostelník. Tridsať metrov predstavuje približne výšku desaťposchodovej budovy.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22168436/stoziar-parlament-danko.html#ixzz5tuu2RLLJ
BXLmiami
18.07.19,08:54
:-)) No chce po sebe nechať pamiatku.Musí byť z toho na nervy ako sa všetci na neho vždy vrhnú po každom jeho ,,dobrom"nápade.
misoft
18.07.19,14:30
.
bjuty smis
19.07.19,11:04
Nandrolon
05.08.19,09:36
Kopce
misoft
05.08.19,14:58
Nandrolon
06.08.19,11:11
kukučka
19.08.19,20:11
Čí to bol nápad? Titulky z novín: Vallo, Mesto, Bratislava, Vedenie mesta, Magistrát - kto vlastne?
https://zemavek.sk/deju-sa-cudne-veci/
vicktor
20.08.19,05:53
SNM vyhlasilo, ze nateraz nebude menit adresu sidla z Vajanskeho na Masaryka, pretoze zmeny kadejakych registracii a zmluv by vysli cez 30 tisic eur. Toto by mal zacvakat ten, kto vymyslel premenovanie.
A mozno taky tlak bude, pretoze jedna akterka premenovania (starostka) o par dni na poziadavku o namestie V Havla vyhlasila, ze nic existujuce premenovat nepodpori, treba pockat na vznik / vystavbu novych priestorov.
kukučka
20.08.19,08:28
Čí to bol nápad? Titulky z novín: Vallo, Mesto, Bratislava, Vedenie mesta, Magistrát - kto vlastne?
https://zemavek.sk/deju-sa-cudne-veci/


Ako môže niekto normálny čítať Zjem aj Vlek ?
A to hovoríš ty??? Čo si našiel si v tom článku?
buchač
20.08.19,10:54
Čí to bol nápad? Titulky z novín: Vallo, Mesto, Bratislava, Vedenie mesta, Magistrát - kto vlastne?
https://zemavek.sk/deju-sa-cudne-veci/


Ako môže niekto normálny čítať Zjem aj Vlek ?
A to hovoríš ty??? Čo si našiel si v tom článku?

Bude stačiť toto ? ;)

1. Územie dnešného Izraela bolo obývané už v paleolite, no až v neolite sa začali budovať trvalé sídla. Za najstaršie mesto sa považuje Jericho, ktoré vzniklo okolo roku 8000 pred Kr.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Izrael
2. Pôvodne na východnom pobreží Stredozemného mora už od roku 2000 pred Kr.

Ide o arabskú výslovnosť gréckeho „Palastina“, ktoré je odvodené od slova Peleshet. To vo všeobecnosti označovalo „votrelcov“ alebo „prišelcov“.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Palest%C3%ADna_(%C3%BAzemie)

3. ktorým Putin spôsobil už aj to, že im vyhoreli lesy na Sibíri.
misoft
20.08.19,16:07
To by ponajprv trebaloho prečítať.
Skúsiť môžem. :D
Zbytočná strata času.... len samé bla-bla-bla-bla....
pavol54
20.08.19,17:36
Čí to bol nápad? Titulky z novín: Vallo, Mesto, Bratislava, Vedenie mesta, Magistrát - kto vlastne?
https://zemavek.sk/deju-sa-cudne-veci/


Ako môže niekto normálny čítať Zjem aj Vlek ?
A to hovoríš ty??? Čo si našiel si v tom článku?

Zaprdené táraniny / pomiešané svetové a bratislavské / lásku :

"Nevadilo mi, že som si musela odstáť hodinu čestnej pionierskej stráže vonku pred školou pri buste Stalina keď umrel, ten sa ma netýkal. Patrilo sa uctiť si veľkého muža"
a
NENÁVISŤ :
" my „prehodnocujeme dejiny“ vždy podľa vetra, ktorý odkiaľsi fúka. Strašne mi smrdí z neho čosi cudzie
/
máme novú peknú bábiku na čele štátu"
Minule som čítal niekde že porovnaním napr s Belgickým Leopoldom II, bol v počte zabitých učen II. ročníka- takže svätec
bettylou
29.08.19,11:40
bjuty smis
29.08.19,12:39
misoft
29.08.19,16:15
No jo - Zjem Aj Vlek a jeho pseudoredaktori predsa musia vykazovať činnosť....