misoft
29.08.19,21:12
No jo - Zjem Aj Vlek a jeho pseudoredaktori predsa musia vykazovať činnosť....

časopis nech si píše , čo chce.
Ale prečo to sem tá divná BETTY strká ?
Lebo sleduje Trubku, Ksichtoknihu a aj Zjem aj Vlek. :---
kukučka
29.08.19,19:39
Ako keby vy nie! :--- Furt lepšie ako Zomri a pod. Duški, nože daj, komu platíš?
kukučka
29.08.19,19:50
Zmažeš aj toto? Nový pán veľvyslanec, jeho kamaráti a jeho milosť
https://dennikn.sk/670438/poslanci-ziadaju-zrusit-aj-kovacove-milosti-zverejnujeme-ich-obsah/
buchač
29.08.19,19:51
Ako keby vy nie! :--- Furt lepšie ako Zomri a pod. Duški, nože daj, komu platíš?
Ono za socíku budúci kňazi mali prednášky z marx-leninizmu a naopak.
Je dobré prečítať si to aj ono a porovnať tú istú informáciu z oboch strán.
Je potom už len na úvahe, ktorému pohľadu sa jeden prikloní.
kukučka
29.08.19,20:19
Kradol? Kradol! Dostal milosť? Dostal. Bude veľvyslanec? Bude. K čomu sa chceš prikloniť? Aj bjuty, misoft či Karas stonickový, to ZaV zato môže? Som staršia ako vy, propagandu si pamätám a rozoznám ju aj dnes, nebojte sa.
buchač
29.08.19,20:48
Kradol? Kradol! Dostal milosť? Dostal. Bude veľvyslanec? Bude. K čomu sa chceš prikloniť? Aj bjuty, misoft či Karas stonickový, to ZaV zato môže? Som staršia ako vy, propagandu si pamätám a rozoznám ju aj dnes, nebojte sa.
Nik z nás nepopiera fakty...
Tie ale popiera Z@V a to pravidelne. Dokonca bol trestne stíhaný za hanobenie národa.
https://sk.wikipedia.org/wiki/ZEM_%26_VEK

Pitvať, respektíve argumentovať nejaké články sa mi veľmi nechce....ale jeden sa pokúsim.

https://zemavek.sk/zakernost-prezidentky-sa-prejavuje-na-kazdom-kroku/
" Návštevu Nemecka si naplánovala zámerne na 21.-22.augusta, aby si mohla znovu kopnúť do Ruska.
Na pozadí výročia vpádu vojsk Varšavskej zmluvy to malo mať tie správne grády."

To mi chceš povedať, že prezidentka (jej rádcovia) akože zavolali do Nemecka Merkelke s tým, že Čaputová príde na návštevu, nech pripraví chlebíčky a šampus ? ...a frau Merkel sklapla opätky s "Ja voll ! "...???
kukučka
29.08.19,20:49
Ako keby vy nie! :--- Furt lepšie ako Zomri a pod. Duški, nože daj, komu platíš?

Prepáč babka , ale ja to nesledujem.

PS
Platím pod lampou
10 € / mesiac
Predstav si, ja ani nečítam, neplatím, nesledujem, občas si prečítam prehľad nadpisov, nakuknem a niekde prečítam diskusiu, občas tu provokačne niečo pripnem. Vlastný názor tu nikto nedá, len nepodstané somariny o konšpirátoroch.
bettylou
29.08.19,23:23
No jo - Zjem Aj Vlek a jeho pseudoredaktori predsa musia vykazovať činnosť....

časopis nech si píše , čo chce.
Ale prečo to sem tá divná BETTY strká ?

Lebo to tu zaváňa "demokratickou" diktatúrou, tak aby bolo aj z druhého súdka :D:D
bettylou
29.08.19,23:26
Ako keby vy nie! :--- Furt lepšie ako Zomri a pod. Duški, nože daj, komu platíš?
Platím pod lampou
10€ / mesiac

Ty si tiež Duški??? Papagájik??
buchač
30.08.19,04:55
Ako keby vy nie! :--- Furt lepšie ako Zomri a pod. Duški, nože daj, komu platíš?

Prepáč babka , ale ja to nesledujem.

PS
Platím pod lampou
10 € / mesiac
Predstav si, ja ani nečítam, neplatím, nesledujem, občas si prečítam prehľad nadpisov, nakuknem a niekde prečítam diskusiu, občas tu provokačne niečo pripnem. Vlastný názor tu nikto nedá, len nepodstané somariny o konšpirátoroch.

Nasledovné bude zverejnené na Z@, budú o téme kecať v SV ?
Nože daj vlastný názor na problematiku.
https://domov.sme.sk/c/22198670/nove-kompetencie-policajtov-na-mieste-budu-moct-kontrolovat-aj-odtlacky.html
https://www.topky.sk/cl/10/1819689/Pripravte-sa-na-novinku-policie--Vodicsky--technicky--pan-sofer--A-nasnimame-si-aj-vase-odtlacky

V diskusiách dotyční pindajú na políciu, na radových polišov...a títo si to v neposlednej miere aj náležite odserú.
No ale toto predsa vláda schválila a parlament schváli tiež.
bjuty smis
30.08.19,06:29
Kradol? Kradol! Dostal milosť? Dostal. Bude veľvyslanec? Bude. K čomu sa chceš prikloniť? Aj bjuty, misoft či Karas stonickový, to ZaV zato môže? Som staršia ako vy, propagandu si pamätám a rozoznám ju aj dnes, nebojte sa.


Nie. Moze za to zlepenec zlodejov smer,, sns a most.
Nasa vlada ho tam menovala, nie zjem a vlek
Ty propagandu nezbadas,len ju tu v kuse kukukas

Si hlásna truba propagandy...typicka babka demokratka....aj si uz zmastila hyenu novinarsku dazdnikom ???:))
misoft
30.08.19,12:16
No jo - Zjem Aj Vlek a jeho pseudoredaktori predsa musia vykazovať činnosť....

časopis nech si píše , čo chce.
Ale prečo to sem tá divná BETTY strká ?
čo nesúhlasíš ?

že si divná ?
To je môj názor!
Odpovedáš sám sebe? Hmmmmm.... máš popletené myšlienkové pochody? Alebo podchody? :D
bettylou
30.08.19,19:24
No jo - Zjem Aj Vlek a jeho pseudoredaktori predsa musia vykazovať činnosť....

časopis nech si píše , čo chce.
Ale prečo to sem tá divná BETTY strká ?
čo nesúhlasíš ?

že si divná ?
To je môj názor!

xixi jaký nabrúsený, jak keby o život išlo :D
Na tvoj názor ti každý okrem teba serie :)

A prečo to tu strkám?
Je to téma o politike? Je.
Tak co na tom neni jasné?
kukučka
30.08.19,19:45
Kradol? Kradol! Dostal milosť? Dostal. Bude veľvyslanec? Bude. K čomu sa chceš prikloniť? Aj bjuty, misoft či Karas stonickový, to ZaV zato môže? Som staršia ako vy, propagandu si pamätám a rozoznám ju aj dnes, nebojte sa.


Nie. Moze za to zlepenec zlodejov smer,, sns a most.
Nasa vlada ho tam menovala, nie zjem a vlek
Ty propagandu nezbadas,len ju tu v kuse kukukas

Si hlásna truba propagandy...typicka babka demokratka....aj si uz zmastila hyenu novinarsku dazdnikom ???:))
Tie pľúvance sa lepia na teba, nie na mňa.
kukučka
30.08.19,19:47
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. Ústava Slovenskej republiky

Čl. 102


(1) Prezident


a) zastupuje Slovenskú republiku navonok, dojednáva a ratifikuje medzinárodné zmluvy. Dojednávanie medzinárodných zmlúv môže preniesť na vládu Slovenskej republiky alebo so súhlasom vlády na jej jednotlivých členov,


b) môže podať na Ústavný súd Slovenskej republiky návrh na rozhodnutie o súlade dojednanej medzinárodnej zmluvy, na ktorú je potrebný súhlas Národnej rady Slovenskej republiky, s ústavou alebo s ústavným zákonom,


c) prijíma, poveruje a odvoláva vedúcich diplomatických misií,
bjuty smis
31.08.19,07:29
Kradol? Kradol! Dostal milosť? Dostal. Bude veľvyslanec? Bude. K čomu sa chceš prikloniť? Aj bjuty, misoft či Karas stonickový, to ZaV zato môže? Som staršia ako vy, propagandu si pamätám a rozoznám ju aj dnes, nebojte sa.


Nie. Moze za to zlepenec zlodejov smer,, sns a most.
Nasa vlada ho tam menovala, nie zjem a vlek
Ty propagandu nezbadas,len ju tu v kuse kukukas

Si hlásna truba propagandy...typicka babka demokratka....aj si uz zmastila hyenu novinarsku dazdnikom ???:))
Tie pľúvance sa lepia na teba, nie na mňa.
Ovladaj sa....
bjuty smis
31.08.19,08:14
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. Ústava Slovenskej republiky

Čl. 102


(1) Prezident


a) zastupuje Slovenskú republiku navonok, dojednáva a ratifikuje medzinárodné zmluvy. Dojednávanie medzinárodných zmlúv môže preniesť na vládu Slovenskej republiky alebo so súhlasom vlády na jej jednotlivých členov,


b) môže podať na Ústavný súd Slovenskej republiky návrh na rozhodnutie o súlade dojednanej medzinárodnej zmluvy, na ktorú je potrebný súhlas Národnej rady Slovenskej republiky, s ústavou alebo s ústavným zákonom,


c) prijíma, poveruje a odvoláva vedúcich diplomatických misií,

no čítať a kopírovať vieš....teda to, čo sa ti hodí
toto si nenašla, ta ti pomôžem :))

Menovanie veľvyslancov je v kompetencii prezidenta SR. Pred tým mená ambasádorov v utajenom režime na návrh ministra zahraničných vecí odobruje vláda. Veľvyslanci v danej krajine väčšinou pôsobia štyri roky.

to si myslíš, že cestou domov do pezinka sa zastavila u mladého mižuho vo sv, jure a ponúkla mu to ???
korela
31.08.19,16:37
Kradol? Kradol! Dostal milosť? Dostal. Bude veľvyslanec? Bude. K čomu sa chceš prikloniť? Aj bjuty, misoft či Karas stonickový, to ZaV zato môže? Som staršia ako vy, propagandu si pamätám a rozoznám ju aj dnes, nebojte sa.


Nie. Moze za to zlepenec zlodejov smer,, sns a most.
Nasa vlada ho tam menovala, nie zjem a vlek
Ty propagandu nezbadas,len ju tu v kuse kukukas

Si hlásna truba propagandy...typicka babka demokratka....aj si uz zmastila hyenu novinarsku dazdnikom ???:))
No, poniektorí by si zaslúžili, a nie je ich málo. Začalo sa to hneď po 89. Pre prachy sú ochotní zapredať aj seba, nielen vlastnú mať. Hnus. Že tu na Slovensku ešte vôbec vedia dýchať vzduch.
korela
31.08.19,16:52
Údajne koluje medzi slov. Maďarmi,...špz DS - dočasný Slovák.
korela
31.08.19,17:04
buchač
22.09.19,18:17
Progresívne Slovensko dalo k dispo svoj program
https://progresivnespolu.sk/

Cekom sa bavím....
misoft
23.09.19,10:43
A ja som si myslel, že je to program kina ...... :D:D:D
BXLmiami
23.09.19,12:24
No nesmejte sa ,ono ich budú poniektorí aj voliť.Potom nás smiech prejde,ked zacvakáme dane z trhového majetku raz ročne.
korela
23.09.19,14:10
Ako vidím, bude sa mať kde vsunúť priestor aj pre sk barnevernet.
buchač
23.09.19,17:29
Choré toto všetko...chorá osoba dostane priestor v OSN ???
https://svet.sme.sk/c/22219718/greta-v-osn-so-slzami-v-ociach-ostro-kritizovala-politikov.html?ref=trz

" "Toto je celé zle. Ja by som tu nemala byť. Mala by som byť v škole na druhej strane oceánu..."



20. augusta 2018 sa Thunbergová, vtedy v 9. ročníku, rozhodla nechodiť do školy do švédskych parlamentných volieb naplánovaných na 9. septembra 2018.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Greta_Thunbergov%C3%A1
lubko6394
24.09.19,05:28
Choré toto všetko...chorá osoba dostane priestor v OSN ???
https://svet.sme.sk/c/22219718/greta-v-osn-so-slzami-v-ociach-ostro-kritizovala-politikov.html?ref=trz

" "Toto je celé zle. Ja by som tu nemala byť. Mala by som byť v škole na druhej strane oceánu..."



20. augusta 2018 sa Thunbergová, vtedy v 9. ročníku, rozhodla nechodiť do školy do švédskych parlamentných volieb naplánovaných na 9. septembra 2018.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Greta_Thunbergov%C3%A1

Ja len tíško závidím. Keď som išiel za školu tak buď zubár alebo hrdlo. A nekontaktoval ma nikto a moje názory nezaujímali nikoho ( teda chvíľu Štb, ale to už som bol väčší ). A na zasadnutie ÚV KSČ by ma nepustili ani so šatkou ani vo zväzáckom, A dnes je kompletné OSN paf ako múdro vraví dievčina kdesi z Tramtárie. Aha spomenul som si, ale to bol chlapec čo sa stratil rodičom v Jeruzaleme a tak múdro hovoril že veľkňazi počúvali s otvorenou hubou. A my máme šťastie že po 2 tisíc rokoch k nám zavítala nová božská idea. Čo na to asi hovoria bratia Jehovisti, už za mnou asi neprídu a budú ju nasledovať do Mexika.
buchač
24.09.19,05:42
Ja len tíško závidím. Keď som išiel za školu tak buď zubár alebo hrdlo. A nekontaktoval ma nikto a moje názory nezaujímali nikoho
A dnes je kompletné OSN paf ako múdro vraví dievčina kdesi z Tramtárie.
Kúúúúwa...by nám dali rodičia.....aj keď je pravda, že sme zo školy zdrhali kolektívne. No vybavili (vybabrali) si to s nami profáci/učitelia jedna radosť...

"Múdro" vraví...hehehe, v jednej diskusi je prirovnaná k Hitlerovi...ten jej fanatický ksicht.
Kuwa...íčuje všade po svete jak choré (šialené) teľa, sa z nej idú všetci posrať.

Tie nedávne mítingy/protesty/zhromaždenia po celom svete..?
By ma napríklad zaujímalo :
- koľko bordelu po nich zostalo
- koľko emisí sa vyprodukovalo na dopravu na tie zhromaždenia.
- koľko mobilov sa za tú dobu vyrobilo, koľko áut
- koľko detí v Ázii za ten čas zomrelo
- koľko potravín sa v Západnom (vyspelom) svete vyhodilo
- koľko....
- ......

Grétku šupom poslať domov a hajde k nejakému odborníkovi...
Trumph sa jej dokonca vysmial...
https://www.ta3.com/clanok/1165118/greta-karhala-politikov-trump-sa-jej-na-twitteri-vysmial.html


Kuwa....najhoršie na tom je, že jej yebnuté názory sa tlačia už aj do parlamentu v podobe strany PS.
bjuty smis
26.09.19,05:18
„Pošliapali ste demokraciu, 17. novembra, držte p..u vyj...nci. Rozumiete? Držte p..u!!!“



:)))
BXLmiami
26.09.19,06:22
:-)) No niekto sa odreagoval.Ale lepšie nadávať tu ako doma manželke a deťom.
misoft
26.09.19,13:17
:-)) No niekto sa odreagoval.Ale lepšie nadávať tu ako doma manželke a deťom.
Len citoval Hranola....... až na niektoré slová.....
bjuty smis
26.09.19,15:08
:-)) No niekto sa odreagoval.Ale lepšie nadávať tu ako doma manželke a deťom.
to je citát z parlamentu ......
a je to presne, nič som nemenil....

len dokázal, ako naozaj chce nových ústavných sudcov....
kukučka
28.11.19,21:40
Asi sme už zabudli na trojicu kňaz, učiteľ, notár, že? Prečo by kňaz nemal právo povedať svoj názor? Prečo potom káže a prečo ho ľudia chodia počúvať? Dnes ho majú možnosť počúvať aj tí, ktorí do kostola nechodia a počúva ho aj mnoho ateistov. Aké sú úmysly a ciele tých, ktorým zrazu prekáža? Prečo nám zrazu nestačia naše zákony na ochranu žien, ale silou mocou potrebujeme Lisabonsku zmluvu?
kukučka
28.11.19,21:42
kukučka
28.11.19,21:50
korela
28.11.19,22:37
Rúfus sa mal narodiť o nejaké roky skôr.
korela
28.11.19,22:46
Asi sme už zabudli na trojicu kňaz, učiteľ, notár, že? Prečo by kňaz nemal právo povedať svoj názor? Prečo potom káže a prečo ho ľudia chodia počúvať? Dnes ho majú možnosť počúvať aj tí, ktorí do kostola nechodia a počúva ho aj mnoho ateistov. Aké sú úmysly a ciele tých, ktorým zrazu prekáža? Prečo nám zrazu nestačia naše zákony na ochranu žien, ale silou mocou potrebujeme Lisabonsku zmluvu?
Zaujímavé, po 89 až tak veľmi ľuďom neprekážalo, keď KDH cez farnosti usmerňovalo svojich voličov. Alebo áno?
kukučka
28.11.19,23:05
S Halikom, Bezákom "vazmožna pagavaryť" s Kuffom net!
buchač
29.11.19,05:23
22,10. 2019 najprv v Česku, až potom 25.10.2019 na Slovensku rozdávala perly
https://denikn.cz/214306/vasaryova-tradicni-rodina-nikdy-neexistovala-je-to-jen-soucast-hybridni-valky-o-moc/
https://dennikn.sk/1627960/magda-vasaryova-tradicna-rodina-nikdy-neexistovala-je-to-len-sucast-hybridnej-vojny-o-moc/

Magduška by si z tých perál mohla urobiť aj náhrdelník....a ten by bol solídne dlhý.
bjuty smis
29.11.19,14:56
https://www.cas.sk/clanok/915802/zmena-v-pripade-jaroslava-nada-policia-obvinenie-voci-politikovi-z-olano-zrusila/

a pelé zvolal bezpečnostnú radu vlády....
ale ked fico zvolal kvôli dlažobným kockám, alebo ked sa tomanovej pogrcal vlčák :))

strašne sa boja.....dneska počiatek -kočner.....
misoft
29.11.19,15:05
Hehehe... a čo onehdá Mr. Heroín a lampová aféra? Vraj ATENTÁT.... a taký oný založil stranu a blekoce nezmysly.
A mastný vlas - detto....
buchač
29.11.19,15:20
marjankaj
29.11.19,15:56
Prečo nám zrazu nestačia naše zákony na ochranu žien, ale silou mocou potrebujeme Lisabonsku zmluvu?
A prečo sme sa tak hrnuli do EU? Aby sme mali iba výhody a žiadne povinnosti? Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú. Čo sa nepodarilo Hitlerovi, podarilo sa Merkelovej?
Čo zmôže 14 poslancov zo 751?
misoft
29.11.19,16:42
Prečo nám zrazu nestačia naše zákony na ochranu žien, ale silou mocou potrebujeme Lisabonsku zmluvu?
Ono keď sa to tak vezme - oboje je na prd. V tej Lisabonskej (podľa Gašparoviča Libanonskej :D) len to krajšie rozpísali, pridali nejakú omáčku... ale výsledok bude rovnaký, tak ako aj pri našich zákonoch - teda len napísané slová a skutočnosť bude niekde v Tramtárii.
Koľko bolo prípadov, keď sa žena dožadovala pomoci aj na Polícii a riešilo sa to až potom, keď agresor ju domlátil, zahlušil? Koľko bolo prípadov, že súd rozhodol "zákaz priblíženia na 10m" a on ju odbachol na 50m? Čiže účinnosť našich, Lisabonských slintov je skoro nulová.
KoxXxo
29.11.19,17:43
Prečo nám zrazu nestačia naše zákony na ochranu žien, ale silou mocou potrebujeme Lisabonsku zmluvu?
A prečo sme sa tak hrnuli do EU? Aby sme mali iba výhody a žiadne povinnosti? Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú. Čo sa nepodarilo Hitlerovi, podarilo sa Merkelovej?
Čo zmôže 14 poslancov zo 751?
nie 14, dvaja!
pavol54
29.11.19,18:02
Asi sme už zabudli na trojicu kňaz, učiteľ, notár, že? Prečo by kňaz nemal právo povedať svoj názor? Prečo potom káže a prečo ho ľudia chodia počúvať? Dnes ho majú možnosť počúvať aj tí, ktorí do kostola nechodia a počúva ho aj mnoho ateistov. Aké sú úmysly a ciele tých, ktorým zrazu prekáža? Prečo nám zrazu nestačia naše zákony na ochranu žien, ale silou mocou potrebujeme Lisabonsku zmluvu?
Istambulská zmluva, Lisabonská je o poslúchaní v únii nie o ženách
misoft
01.12.19,07:35
Istambulská zmluva, Lisabonská je o poslúchaní v únii nie o ženách
Zrodená v Turecku, či Portugalsku.... každá zmluva je usporiadaný zhluk slov, kde sú spomenuté príkazy, normy, sankcie..... A žiaľ, často sú nadradené zákonom, normám, príkazom národným.
pavol54
01.12.19,17:43
Ako to bolo vlastne s tou kauzou LEMIKON?
misoft
02.12.19,08:57
pavol54
02.12.19,10:02
bjuty smis
02.12.19,10:46
nie, nie každá..iba
dzurinda
radičová
šereš
madari
scientologovia
pavol54
02.12.19,10:55
nie, nie každá..iba
dzurinda
radičová
šereš
madari
scientologovia
ty si chorý
buchač
02.12.19,11:08
Boh zavaruj, aby pílku ťahali
- Sulík
- Matovič
bjuty smis
02.12.19,11:33
už zavaroval, len sa traste :))
bjuty smis
02.12.19,11:36
a aký je človek, čo po zverejnení videa s počiatkom napíše, že :

je tam zamontovaná každá exekutíva od roku 2000 do roku 2008

???

aha, jasné....slota oholil fica o polovicu.....z toho to vyplýva :))))
BXLmiami
02.12.19,11:44
už zavaroval, len sa traste :))
Nemáme sa prečo,veľa sa nezmení :-)).Skupinka bola za Dzurindu,skupinka je aj za Fica.Nemyslím že sa niekde stratí,akurát nevieme koho podporuje.Najpravdepodobnejší sú Progresívci a Žaludi.Ale možno sa mýlim.
bjuty smis
02.12.19,11:53
zmení....veľa...uvidíš
BXLmiami
02.12.19,12:04
:-)) Teším sa na to.Už mi chýbali tlačovky kde sa vadí koalícia :-))
bjuty smis
02.12.19,12:13
teraz sa ako nevadia - nevadili ?? kapitán neopúštal koalíciu ?
bugár nevykopol fica ?

však to je normálne
BXLmiami
02.12.19,12:19
Tak ale rozhodne nedosahujú úroveň Radičovej vlády.Vtedy som ich bránila,že aspon na seba všetko vykričia,až to zaklincoval Sulík s Radičovou-odvtedy sa zdokonalili.A ked vidím ten dúhový prezidentský palác a KDH k tomu,teším sa na zábavu :-)).Len aby mali čas aj niečo riešiť,lebo kým sa zhodnú akej farby je trávnik,ukradnú im aj nos medzi očami :-))).
pavol54
02.12.19,12:49
a aký je človek, čo po zverejnení videa s počiatkom napíše, že :

je tam zamontovaná každá exekutíva od roku 2000 do roku 2008

???

aha, jasné....slota oholil fica o polovicu.....z toho to vyplýva :))))
V lemikone ho oholil? holínky hodinky jaký rozdíl, všechno se natahuje
bjuty smis
02.12.19,13:01
a aký je človek, čo po zverejnení videa s počiatkom napíše, že :

je tam zamontovaná každá exekutíva od roku 2000 do roku 2008

???

aha, jasné....slota oholil fica o polovicu.....z toho to vyplýva :))))
V lemikone ho oholil? holínky hodinky jaký rozdíl, všechno se natahuje
a kde ?

chceš povedať, že smeráci majú toho viac ? :)))) však povedz teda
bjuty smis
02.12.19,13:36
nepovieš ?
nájdem si teda sám...pozrel som zatial len posledný týždeň :

"Výpočet faciek je pre Smer a Fica osobne nesmierne bohatý: súdna rada potvrdila, že sa Jankovská stretla s Kočnerom, štátni úradníci nabonzovali Smer, že okradol štát pri mýtnom tendri, padol ďalší rozsudok v kauze Čistý deň, v ktorej lietal minister Richter, polícia zastavila stíhanie opozičného politika Jaroslava Naďa - ktorého falošne obvinil smerák a zlodej Balciar - a NAKA odvádzala v putách smeráckeho šéfa štátnej firmy TIPOS.

Po tomto všetkom ešte prišla nahrávka rozhovoru Dobroslava Trnku s bývalým podpredsedom Smeru Jánom Počiatkom."
buchač
03.12.19,15:01
Dobre ich rozobral na drobné.
https://zeleznik52.blog.pravda.sk/2019/12/03/pozname-volebnych-lidrov-politickych-stran/

Človeče Boží...a včul si vyber.
sito
08.12.19,07:32
Vybrať ako vybrať? Ale uveriť, a až po sklamaní bude bolieť hlava, no nie vybratého. :D
pavol54
08.12.19,12:29
nepovieš ?
nájdem si teda sám...pozrel som zatial len posledný týždeň :

"Výpočet faciek je pre Smer a Fica osobne nesmierne bohatý: súdna rada potvrdila, že sa Jankovská stretla s Kočnerom, štátni úradníci nabonzovali Smer, že okradol štát pri mýtnom tendri, padol ďalší rozsudok v kauze Čistý deň, v ktorej lietal minister Richter, polícia zastavila stíhanie opozičného politika Jaroslava Naďa - ktorého falošne obvinil smerák a zlodej Balciar - a NAKA odvádzala v putách smeráckeho šéfa štátnej firmy TIPOS.

Po tomto všetkom ešte prišla nahrávka rozhovoru Dobroslava Trnku s bývalým podpredsedom Smeru Jánom Počiatkom."
No daj odkedy dokedy bol počiatek podpredseda smeru, zase šíríš hoaxy po slovensky dezinformácie
Inak je rozdiel byť:
- podpredseda strany, alebo hoci aj klubu chovateľov
- podpredseda zákonodarného zboru teda parlamentu
- podpredseda exekutívy teda vlády
chápeš?
rozumieš pojmu chápať?
bjuty smis
08.12.19,15:16
nepovieš ?
nájdem si teda sám...pozrel som zatial len posledný týždeň :

"Výpočet faciek je pre Smer a Fica osobne nesmierne bohatý: súdna rada potvrdila, že sa Jankovská stretla s Kočnerom, štátni úradníci nabonzovali Smer, že okradol štát pri mýtnom tendri, padol ďalší rozsudok v kauze Čistý deň, v ktorej lietal minister Richter, polícia zastavila stíhanie opozičného politika Jaroslava Naďa - ktorého falošne obvinil smerák a zlodej Balciar - a NAKA odvádzala v putách smeráckeho šéfa štátnej firmy TIPOS.

Po tomto všetkom ešte prišla nahrávka rozhovoru Dobroslava Trnku s bývalým podpredsedom Smeru Jánom Počiatkom."
No daj odkedy dokedy bol počiatek podpredseda smeru, zase šíríš hoaxy po slovensky dezinformácie
Inak je rozdiel byť:
- podpredseda strany, alebo hoci aj klubu chovateľov
- podpredseda zákonodarného zboru teda parlamentu
- podpredseda exekutívy teda vlády
chápeš?
rozumieš pojmu chápať?
To si z toho citatu pochopil ??
A ty sa tu este infantilne vypytujes na chapanie ??
Taze ked sa tam autor pomylil, ostatne neplati ??
Beekaj si teda dalej....
buchač
11.12.19,07:09
buchač
11.12.19,07:30
od kolkych mrtvych sa vyhlasuje statny smutok ?
Smutné, že také nevieš.
Predsa od úmrtia jednej osoby...


Štátny smútok vyhlasuje vláda SR, ak ide o:

a) úmrtie prezidenta SR
b) úmrtie predsedu Národnej rady SR
c) úmrtie predsedu vlády SR

Vláda Slovenskej republiky môže vyhlásiť štátny smútok aj vtedy, ak ide o citový otras spoločnosti vyvolaný smrťou osoby s mimoriadnym vplyvom na verejný život a o vykonanie pietnej spomienky na tragicky zahynuté osoby na území alebo mimo územia Slovenskej republiky.
vicktor
11.12.19,08:13
Osoba s mimoriadnym vplyvom - napr. Karel Gott?
U nas mozno ked sa nas Zlaty Slavik odoberie na vecnost - Zbirka, Nagy, Raz, ...
vicktor
11.12.19,08:15
Co az bude horiet 30+ poschodovy obytny dom ako sa teraz zacali stavat?
Maju hasici take dlhe rebriky?
bjuty smis
11.12.19,08:27
BRATISLAVA - Slovenská akadémia vied (SAV) sa dištancuje od statusov poslanca Ľuboša Blahu (Smer-SD), ktoré uverejňuje na sociálnej sieti Facebook. Informovala o tom hovorkyňa SAV Monika Hucáková. Blahove statusy sú podľa akadémie v priamom rozpore s jej vedeckou činnosťou a etickým kódexom. Poslanec Blaha je zamestnancom Ústavu politických vied SAV.

Akadémia vysvetľuje, že s ním nemôže ukončiť pracovný pomer, keďže je poslancom Národnej rady SR a z toho dôvodu má zákonný nárok na poskytnutie pracovného voľna zamestnávateľom, teda ústavom. ...........Predsedníctvo akadémie vyzýva poslanca, aby zvážil svoje pôsobenie v ústave, „ktorého renomé a aj renomé celej SAV svojimi vystúpeniami vážne poškodzuje.“


čo na toto povie náš lovec hoaxov.........
BXLmiami
11.12.19,08:52
Kto je lovec hoaxov?No ake čo si myslím o predmetnej osobe nenapíšem,lebo by som zbytočne zamestnala Naku :-)).
korela
11.12.19,10:03
Co az bude horiet 30+ poschodovy obytny dom ako sa teraz zacali stavat?
Maju hasici take dlhe rebriky?
Keďže sa hasiči vyjadrujú pri povoleniach aj k týmto stavbám, rovnako ako ku všetkým ostatným, predpokladám, že je to v tech. normách pri ich navrhovaní ošetrené a nespolieha sa iba na vonkajšiu záchranársku techniku.
Ale tiež by ma zaujímal počet únikových schodísk v domoch.
bjuty smis
11.12.19,10:32
Kto je lovec hoaxov?No ake čo si myslím o predmetnej osobe nenapíšem,lebo by som zbytočne zamestnala Naku :-)).
ále, pred pár dňami som sem skopíroval z článku o zlom týždni smerákov...

-
"Výpočet faciek je pre Smer a Fica osobne nesmierne bohatý: súdna rada potvrdila, že sa Jankovská stretla s Kočnerom, štátni úradníci nabonzovali Smer, že okradol štát pri mýtnom tendri, padol ďalší rozsudok v kauze Čistý deň, v ktorej lietal minister Richter, polícia zastavila stíhanie opozičného politika Jaroslava Naďa - ktorého falošne obvinil smerák a zlodej Balciar - a NAKA odvádzala v putách smeráckeho šéfa štátnej firmy TIPOS.

Po tomto všetkom ešte prišla nahrávka rozhovoru Dobroslava Trnku s bývalým podpredsedom Smeru Jánom Počiatkom."



a jeden pán mi tu vysvetlil, že je to hoax, lebo počiatek nebol podpredsedom smeru....on bol iba podpredsedom ficovej vlády za smer....

takže je to podľa neho hoax.....krása inteligencie smerákov v priamom prenose :)))

a tento pánko ma aj obvinil, že súdruhovi blahovi nesiaham ani po členky, ked som si tu z neho robil srandu....
pavol54
11.12.19,12:02
Kto je lovec hoaxov?No ake čo si myslím o predmetnej osobe nenapíšem,lebo by som zbytočne zamestnala Naku :-)).
To myslel na mňa, lebo som mu napísal že nerozozná rozdiel medzi podpredsedom strany a podpredsedom vlády (Počiatek) To už mohol napísať že bol zástupca šéfa OSN , tak som mu napísal že šírenie poloprávd je hoax.
BXLmiami
11.12.19,12:06
:-))
BXLmiami
11.12.19,12:09
Toto Vaše doťahovanie by mi fakt chýbalo :-)
marjankaj
11.12.19,12:10
Toto Vaše doťahovanie by mi fakt chýbalo :-)
Ty si fakt náročná:D
bjuty smis
11.12.19,15:50
Kto je lovec hoaxov?No ake čo si myslím o predmetnej osobe nenapíšem,lebo by som zbytočne zamestnala Naku :-)).
To myslel na mňa, lebo som mu napísal že nerozozná rozdiel medzi podpredsedom strany a podpredsedom vlády (Počiatek) To už mohol napísať že bol zástupca šéfa OSN , tak som mu napísal že šírenie poloprávd je hoax.
rozoznám...

ja roznám aj tie jemné nuansy v smeráckých lúpežiach...
len som nevedel, že ty nevieš, čo znamená citovaný text ..čo znamenajú úvodzovky....
a že z toho príspevku si pochopil jedine toto..

ale kašli nato...nový týždeň, ...nájdeš nové hoaxy :))
misoft
11.12.19,15:53
Ten Galko nie je normálny.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/535656-galko-ziada-sakovej-hlavu-hasici-mu-oponuju/
Omyl! On je normálne nenormálny :D:D:D
misoft
11.12.19,15:59
Kto je lovec hoaxov?No ake čo si myslím o predmetnej osobe nenapíšem,lebo by som zbytočne zamestnala Naku :-)).
To myslel na mňa, lebo som mu napísal že nerozozná rozdiel medzi podpredsedom strany a podpredsedom vlády (Počiatek) To už mohol napísať že bol zástupca šéfa OSN , tak som mu napísal že šírenie poloprávd je hoax.
Ono vlastne to je aj tak jedno.... či podpredseda vlády, strany, organizácie, spolku..... ale jedno je isté - bol to SMERák!!!!!!
A až teraz sa prejavuje to, čo mnohí považovali za nemysliteľné - že táto strana inklinovala a inklinuje k nekalým, až mafiánskym praktikám.
A ešte niečo - Kálavská podala demisiu - a dôvod bol (okrem iného) aj samotný slovútny, neochvejný, nenahraditeľný a "neomylný" hranatý preceda!!!!
Ten preceda, ktorý vo svojej paranoji už vidí nepriateľa dokonca i vo vlastnom tieni!
buchač
11.12.19,19:19
b,
by nebola žiadna škoda

ani c,
Hehehe...to by nebol štátny smútok...to by bola jedna obrovská celoštátna žúrka.
buchač
11.12.19,20:55
Nehorázne odmeny pre pár vyvolených politických poskokov vo výške ročného platu radových vojakov ľudí z armády alebo polície skôr vyženú ako prilákajú. Politickú korupciu a papalášstvo treba nahradiť spravodlivým systémom.
https://pavelmacko.blog.sme.sk/c/522862/kto-by-nechcel-pekny-plat-a-tucnu-odmenu.html?ref=tit

Otec hovnomana ...
Kuwa, ten nezvládol, že ho nemenovali do vysokej funkcie v kancelmárii...teraz kydá na všetky strany.
By ma zaujímalo, že aké on bral odmeny...
lujza.j
12.12.19,06:50
Zahrnut zvysenie platov do osbneho priplatku:Dsom sa pobavila....vzdy sa smejem ked si spomenie na odmenovanie v pz a to len v mojich vrstvach....cize "pešiaci"....cisty kabaret....o povysovani sopliakov ani nehovorim....de sa kuknes tam pplk:Dale to uz boli z inej "panskej sorty"
Odmenovanie ..jedno akeho druhu...ci zvysenie osobneho,odmena,povysenie....kto je aka vlezdoprdelka a kto je ako pritulny/a:---:Djaj sranda to bola...doslo obdobie odmien....a ludia chvenie mali.....ja..nedostam a čó neny to narokova ciastka nech si ju strcia....sa tu budem nervovat...
BXLmiami
19.12.19,08:54
Myslím že Sme by mali premenovať na Reportáš z vezenia. :-)) Najprv Kočner,teraz novinári,potom Trnka, a ak budú pokračovať v čo dúfam tak bude minuta po minute aspon 10 rokov.
BXLmiami
19.12.19,08:54
Neviem to opraviť,ale pravopis som dala strašný.
pavol54
19.12.19,10:04
Myslím že Sme by mali premenovať na Reportáš z vezenia. :-)) Najprv Kočner,teraz novinári,potom Trnka, a ak budú pokračovať v čo dúfam tak bude minuta po minute aspon 10 rokov.
To by už mohli parafrázovať dielo Fučíka "Reportáž psaná na oprátce"
pod príspevkom ktorý si odoslala máš rôzne značky, ľavá je také perko, -editovať ťukneš naň a píšeš v texte potom zase je tam "uložiť"
buchač
26.12.19,07:23
Dosluhujúca vláda podľa podnikateľov stratila zdravý rozum

Slovenskí podnikatelia nebudú na rok 2019 spomínať v dobrom.
V negatívnom zmysle však šéf PAS hodnotí prijaté zákony, ktoré podľa neho rozvracajú verejné financie, prinášajú vyššie dane bankám a poisťovniam, vstupujú do súkromných vzťahov foriem odmeňovania zamestnancov, deformujú náklady na prácu cez rigidnú a privysokú minimálnu mzdu, zavádzajú kombinácie príplatkov, ktoré devastačne pôsobia na pracovné miesta s vysokým podielom manuálnej práce. Hošták sa kriticky pozerá najmä na zavedenie príplatkov za prácu cez víkend, vo sviatok a v noci, rekreačné poukážky, predĺženie platnosti a zdvojnásobenie bankového odvodu, či zavádzanie nových špeciálnych daní a odvodov.

https://ekonomika.sme.sk/c/22290438/dosluhujuca-vlada-podla-podnikatelov-stratila-zdravy-rozum.html?ref=njct



Že jaký zlatúšik...kuwa, a nemali by zamestnanci robiť zadarmo ?
Vláda síce rozum stratila...no podnikateľská sféra stratila nie iba zdravý rozum.
misoft
26.12.19,09:23
mimotemy
A to sa ešte divím, že ten článok nie je "zamknutý", veď za každú pichovinu pýtajú predplatné..... lebo PIANO, pi Jano, pianissimo....
buchač
26.12.19,10:16
...čítať celé, ja dám len pár viet.
http://denniks.sk/16038/jozef-bires-zjeme-co-nechcu-zjest-v-zahranici-dovazame-co-vieme-vypestovat/?fbclid=IwAR0UR2O_IzWrzz_l8i0QBehpYqDffTIkRjrDW1JF 9_4dGvi5-oODqt9g1sA

- Čo sa týka zdravotnej bezpečnosti potravín, je na tom Slovensko dobre. Najmä je na tom dobre s potravinami, ktoré sú vyrábané na Slovensku.
- Potravinové škandály, ktoré aj tohto roku boli v európskych krajinách, nemali pôvod na Slovensku. Poľské bitúnky, salmonelové mäsá väčšinou z Poľska, kontaminované mäso s antibiotikami a výrobky z Nemecka
- Mali sme 5-miliónov kusov dobytka a teraz sme na tom úplne zle, lebo máme nejakých 500-tisíc. Mali sme do 2-miliónov ošípaných a máme tak isto už len 500-tisíc
- Systém predtým bol založený na takzvaných československých a slovenských normách. To znamenalo, že keď bola nejaká norma napríklad na párky, tak každá fabrika musela dodržiavať schválené zloženie. Preto nemuselo byť na etikete písané, že obsahuje 40 % bravčového, 30 % hovädzieho a podobne. Boli na to totiž normy a potravinári sa týmito normami museli riadiť. Po vstupe do EÚ toto všetko padlo, pretože sa otvoril trh a my s našimi párkami s 90 % obsahom mäsa sme nemohli konkurovať tým párkom, ktoré k nám začali byť dovážané so 40 % podielom mäsa. Prirodzene boli tie naše drahšie a stali sa nepredajné. Dnes je každý povinný uviesť na etikete zloženie výrobku, aby si to spotrebiteľ prečítal a mohol sa rozhodnúť. Tie normy boli na niečo dobré, lebo boli isté štandardy. Teraz je to otvorené a tým pádom je kvalita rozdielna. Keď idete nakupovať, tak pomaly je to celé čítanie, aby ste sa vôbec zorientovali, čo je to za výrobok, čo obsahuje.
- Keď má mlieko spotrebu 4 mesiace tak si poviete, čo je to za mlieko, alebo čo je to za jogurt, ktorý vydrží dva mesiace?
- Aby sme však pomaly 70 % zemiakov dovážali, keď sme boli pomaly zemiakárska veľmoc, tak to je moc.
Tweety
02.01.20,08:53
bjuty smis
02.01.20,10:55
A to ma este ten bodorovec siet herni.....pracku penazi...
buchač
02.01.20,11:42
Ak sa SNS nedostane do parlamentu, Danko zvažuje koniec v politike
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/537662-ak-sa-sns-nedostane-do-parlamentu-danko-zvazuje-koniec-v-politike/

Že aký zlatučký...už pred pár rokmi bolo neskoro.
...jeden taký už niečo podobné vyhlasoval...a trt z toho.
misoft
02.01.20,15:00
Ak sa SNS nedostane do parlamentu, ....................................
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12226.gif
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7737.gif
bjuty smis
05.01.20,15:46
čo nemáte piáno a zaujímalo by...

Oprášili projekt z čias ZSSR
Avangard je vydávaný za novú superzbraň, no slúži najmä na povzbudenie Putinových fanúšikov.

3. jan 2020 o 11:28 MARTIN KUGLA


Ruský prezident Vladimir Putin.(Zdroj: SITA/AP)
Písmo:A-|A+3576
Autor je politológ a publicista

Koncom minulého roka ruský prezident Putin oznámil zavedenie raketového systému Avangard do výzbroje.

Má to byť prvá hypersonická zbraň - klzák, ktorá má prekonávať protiraketovú obranu USA a ničiť dôležité ciele.

Ani jedno nie je pravda: veľmoci experimentujú s hypersonickými zbraňami už dávno, americké lietadlo X-15 lietalo hypersonickými rýchlosťami pred šesťdesiatimi rokmi. V súčasnosti hypersonický klzák zaviedla ako prvá Čína.

Mimochodom, ruské rakety prekonávajú americkú obranu aj dnes.

Článok pokračuje pod video reklamou
Video reklama
A zázračné zbrane neexistujú – fyzika platí všade rovnako.

Nič nové
Hypersonická je zbraň päťkrát rýchlejšia ako zvuk (Mach 5 - M5). Hypersonickou je teda každá raketa s doletom vyšším ako pár sto kilometrov. Čím dlhší dolet, tým vyššia rýchlosť, medzikontinentálne balistické strely (ICBM) dosahujú rýchlosti blízke 1. kozmickej rýchlosti.


SÚVISIACI ČLÁNOK
Putin dozrel na test novej superzbrane. Systémy USA by ju nedokázali ani zamerať, tobôž zostreliť
Čítajte*
Ani tridsať rokov od Reaganových „hviezdnych vojen“ neexistujú technológie na efektívne zostrelenie dopadajúcich hlavíc ICBM.

Americké protirakety SM-3, izraelský Arrow alebo to, čo zostalo zo sovietskeho systému A-135 s akou-takou účinnosťou vedia zostreliť hlavice rakiet stredného doletu, nie ICBM. A veľké americké protirakety GBI sú drahé, je ich málo a majú veľmi otáznu účinnosť.

USA aj ZSSR navyše už v pred tridsiatimi rokmi preukázateľne vyvíjali manévrujúce hlavice MARV – pri dopade menia trajektóriu letu, čím sa stáva ich zachytenie protiraketami prakticky nemožným.

Putin teda ohlasuje schopnosti, ktoré ICBM dávno majú, Avangard neponúka nič nové. Naopak z princípu fungovania bude protiraketami zasiahnuteľný oveľa ľahšie.

Projekt z čias ZSSR
Takmer určite ide pokračovanie projektu Albatros z čias ZSSR, ktorý pre otáznu účelnosť (a náklady) zastavili začiatkom deväťdesiatich rokov. V princípe – namiesto viacerých jadrových hlavíc je na posledný stupeň ICBM umiestnený jeden „klzák“.

Avangard určite nemôže fungovať tak, ako opisuje ruská propaganda – letieť v atmosfére rýchlosťou M 20 a aktívne manévrovať. Veľmi rýchlo by stratil rýchlosť a/alebo zhorel.

Fyzikálne reálne je, že väčšinu času letí nad atmosférou ako iné hlavice. Tým je však teoreticky zasiahnuteľný americkými protiraketami GBI určenými na ničenie hlavíc v kozme.

Niekoľko desiatok ich USA majú rozmiestnené v Kalifornii a na Aljaške, primárne proti perspektívnym raketám Severnej Kórey.

Pochopiteľne, proti stovkám ruských hlavíc nezmôžu nič, Avangard je však celkom dobrý cieľ. Kým každá ICBM môže niesť až desať skutočných a množstvo klamných hlavíc, Avangard je jeden veľký terč.

“Rusko sa tak dostáva na úroveň Iránu, ktorý pravidelne bombasticky predstavuje rôzne nové „superzbrane“, aj keď často ide skôr o makety.„
Ak ho nezostrelia, po vstupe do atmosféry síce získava možnosť manévrovania – ale vymieňa ju za rýchlosť.

Čím dlhšie letí v atmosfére, tým viac spomaľuje. A zahrieva sa.

Podľa Putinových slov „dokáže znášať teplotu až 2000 °C“. To však nie je veľa. Dnes verejne známe kozmické keramické materiály odolajú 3500 °C. Aj tie umožňujú, bez rizika zhorenia, ustálenú rýchlosť vo výške tridsať km len M 11 a pri zemi už len M 7.

Avangard bude teda v koncovej fáze letieť ešte pomalšie a je pravdepodobné, že ho dokáže zostreliť aj najslabší americký protiraketový systém THAAD, či dokonca protivzdušný systém Patriot.

Dá sa predpokladať, že pri významných cieľoch strategického významu, proti ktorým má byť Avangard použitý, ich USA v prípade potreby rozmiestnia.

Hypersonický klzák ako nástroj strategického útoku na vyspelého protivníka je teda nezmysel. Mal by podstatne nižšiu účinnosť ako zavedené ICBM s viacnásobnými hlavicami.

Propaganda pre domáce publikum

SÚVISIACI ČLÁNOK
Podrývač medzi sviatkami
Čítajte*
Má zmysel o ňom uvažovať ako Čína, ktorá ich nasadila na svojich strelách stredného doletu na ničenie taktických cieľov – lietadlových lodí.

Keďže americké námorné protirakety SM-3 ničia ciele nad stokilometrovou hranicou atmosféry, výhoda klzáka, ktorý zostúpi pod hranicu ich účinnosti dostatočne ďaleko od námorného zväzu a zároveň bude ešte dostatočne rýchly, aby ho nezostrelili bežné protilietadlové rakety, má logiku.

Podobnú protilodnú hypersonickú zbraň, nie klzák na balistickej rakete, ale strela s vlastným pohonom – Zirkon, vyvíjajú aj Rusi a touto cestou idú aj ďalšie mocnosti.

Otázkou je tiež, koľko Avangardov dokáže vôbec Rusko vyrobiť a nasadiť. Na ilustráciu – keďže vývoj novej ťažkej rakety Sarmat stále nie je ukončený, ako nosič Avantgardu budú použité rakety ešte zo sovietskych čias - UR-100N UTTH, ktoré Rusi kúpili v roku 2000, paradoxne, od Ukrajiny.

Ich životnosť sa však končí v roku 2030. A do roku 2027 chcú Rusi oficiálne zaviesť – len dvanásť kusov Avantgardu.

Avangard tak v stručnosti je projekt z čias ZSSR vydávaný za novú superzbraň. Tá však má byť nasadená v mizivých počtoch, v absolútne nevhodnej role, v ktorej v skutočnosti prináša horšie schopnosti, aké Rusko už dávno má.

Rusko sa tak v poslednom čase dostáva na úroveň Iránu, ktorý pravidelne bombasticky predstavuje rôzne nové „superzbrane“, aj keď často ide skôr o makety.

Vojenských expertov Rusi, samozrejme, neoklamú, ale rovnako ako pri Iráne je táto propaganda určená najmä domácemu publiku (a zahraničnej dezinfoscéne) s cieľom prekryť domáce problémy a demonštrovať virtuálnu silu.

A to je celý význam Avangardu.

Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22294709/oprasili-projekt-z-dob-zssr.html
buchač
05.01.20,16:29
čo nemáte piáno a zaujímalo by...
...a ty považuješ za relevantné informácie od

https://www.sme.sk/aut/632/nina-sobotovicova
https://www.sme.sk/aut/3805/martin-kugla

Do pár viet napísať určité informácie, ktoré inak vydajú za stovky strán všeliakých vedeckých poznatkov, testov a iných informácií...? Tu by sme mohli vravieť o nie relevantných ale o (s nadsádzkou) dementných info.
O praxi - nejakej recenzii na výsledok skúšok je tu ťažko vravieť, hento je predsa prísne utajené, k tomu sa nedostane hocikto...to nie je o Heuréke (tých dvoch by som ani tam nepustil).
bjuty smis
05.01.20,16:42
to nie je o autorovi.....keby to napísal "ňáky akademik vesmírných letov " tak je to iné ??
čo rozporuješ , čo tam trepol poxvovinu ?

článok v novinách je práve o tom, že to musí vtesnať do tých pár viet.....čítal by niekto stovky strán testov a info ?....asi nie
buchač
05.01.20,16:59
Som názoru, že novinár má informovať...objektívne informovať a nie prikláňať sa neobjektívne na jednu stranu.
Nerozporujem nič...do tak vysoko odbornej témy si ani netrúfam.

Nie asi...ale určite by to nik nečítal., teda z tých bežnejších čitateľov. Na také čítanie existujú iné a odbornejšie zdroje.

SME/autori zaznáva ten systém Avangard, že to alebo ono. No pokiaľ sa nevyskúša v plnej prevádzke, tak je to o ničom...
=================
Irán nespomínaj...tam je to o iných hrátkach...židia sa zasa nezmestia do kože.
bjuty smis
05.01.20,17:17
aj ja...
na ktorú stranu sa tu prikláňal som teda nepostrehol...len to polopatistický opísal.
irán nespomínam ani náhodou....
kukučka
07.02.20,10:44
Že toto si niekedy prečítam od Čecha som veru nečakala
Zlaty Husak. Sice mluvil tež blbě, ale na pivo nesahal...
https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=744646
marjankaj
07.02.20,12:57
Že toto si niekedy prečítam od Čecha som veru nečakala
Zlaty Husak. Sice mluvil tež blbě, ale na pivo nesahal...
https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=744646
Vlastne môžeme byť radi, že takéto cocotiny nevymýšľajú aj naši. No uvidíme po voľbách....:eek:
misoft
07.02.20,13:58
:D Větvička je na větvi....
pavol54
07.02.20,18:07
Že toto si niekedy prečítam od Čecha som veru nečakala
Zlaty Husak. Sice mluvil tež blbě, ale na pivo nesahal...
https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=744646
Ktohovie ako by hovoril čech po slovensky. Mal som nadriadeného čecha. Chcel pochváliť moje podriadené tak ich familiárne chcel osloviť a miesto "Tak dievky dobre ste to zvládli" Vyšlo z neho "Tak devky dobre ste to zvládli" Ale sa vzápätí ospravedlnil že neví říct "ie"
korela
11.02.20,07:37
Matovič premiérom alebo politický hororhttps://www.youtube.com/watch?v=pGk6qiEXbhw
bjuty smis
13.02.20,18:20
Matovič premiérom alebo politický horor/watch?v=pGk6qiEXbhw
čo sem dávaš zas a zas toho klamára ?
už sa ospravedlnil denníku N na za tie lži z minula ??
ale aspon už viem kto to je....harabínova onuca :))))

V rokoch 2001 až 2002 pôsobil v Národnej rade Slovenskej republiky ako asistent poslanca Augustína Mariána Húsku[1], po roku 2006 ako asistent poslanca za Smer Jána Podmanického [2]. Je členom Matice slovenskej, v roku 2013 bol jedným z kandidátov na post jej predsedu.[5][6]

Píše pravidelne pre Literárny týždenník, Hlavné správy, ZEM & VEK, Slovenské národné noviny, Slovo.[7] Od roku 2018 publikuje pre socialistický časopis DAV DVA,[8] pre ktorý nahráva pravidelne videoblogy Veci verejné.

Na jeseň 2019 Roman Michelko príjal ponuku a kandiduje za stranu VLASŤ pre parlamentné voľby 2020.
Kontroverzie

V júni 2015 ho vláda SR nominovala do správnej rady Ústavu pamäti národa, kde má nahradiť historika Slavomíra Micháleka z Historického ústavu SAV, ktorému v rade končilo funkčné obdobie. Napokon vládna strana Smer jeho nomináciu stiahla ] Médiá v tejto súvislosti poukázali na jeho kontroverzné výroky a výzvu na dekriminalizáciu Jozefa Tisa Taktiež na začiatku ukrajinskej krízy Michelko Ukrajincov vyzýval, aby sa nedali zlákať na cestu, ktorou sa po roku 1989 vydali Česko a Slovensko:
„ Pred národnými silami je obrovská úloha – intenzívne a systematicky pracovať na dekriminalizácii prezidenta prvej Slovenskej republiky Tisa. Schytávali by sme za to poriadné mediálne útoky od neoliberálnych médií. Nájdu sa však ľudia, ktorí pôjdu na túto kamikadze misiu? Ako dlho budú schopní schytávať útoky predajných médií? Toto je najväčšia výzva pre národné sily – nájsť a sformovať novú generáciu a jej obsahovú platformu.[


velká ošípaná aj na smerákov a ty ho tu propaguješ...
buchač
13.02.20,18:33
Matovič premiérom alebo politický

čo sem dávaš zas a zas toho klamára ?
už sa ospravedlnil denníku N na za tie lži z minula ??

Aj ja sa čudujem, že na čo tu je potrebné dávať toho klamára Matoviča.

...a ozaj....DežoN sa už ospravedlnil slovači za tie lži, čo produkuje ?
korela
14.02.20,18:57
Pohádal by se i sám se sebou. Slovensko může řídit neřízená střela Matovič (14. února 2020 19:52)

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/igor-matovic-olano-slovensko-volby-parlament.A200212_123922_zahranicni_kha
korela
14.02.20,18:59
Mária Ritomská o Matovičovi
https://www.youtube.com/watch?v=oHGwLP_YmGw
bjuty smis
17.02.20,12:32
:))kapitáááň sa nezdá

Časť programu SNS o rodine má takmer rovnaké pasáže ako program Viktora Orbána. SNS napríklad sľubuje dotáciu na kúpu auta pre početné rodiny alebo odpúšťanie manželských úverov pri troch deťoch.

https://dennikn.sk/1756087/cast-programu-sns-o-rodine-ma-takmer-rovnake-pasaze-ako-program-viktora-orbana/
buchač
17.02.20,13:30
misoft
17.02.20,19:57
Keby len dilino - ešte potvrdil, že aj plagiátor - kradne od feferóna myšlienky..... a vydáva za svoje....
Takže aj tá jeho rigorozka je od nejakej Rigó Róza.
korela
17.02.20,20:08
:))kapitáááň sa nezdá

Časť programu SNS o rodine má takmer rovnaké pasáže ako program Viktora Orbána. SNS napríklad sľubuje dotáciu na kúpu auta pre početné rodiny alebo odpúšťanie manželských úverov pri troch deťoch.

https://dennikn.sk/1756087/cast-programu-sns-o-rodine-ma-takmer-rovnake-pasaze-ako-program-viktora-orbana/
Nevidím v tom nič podivného, jednak ide o zdvíhanie demograf. krivky a po druhé sme vo V4, príbuzné problémy.
Že sa pri slovenských reformách preberali systémy iných štátov vzdialených od nás cez pol zemegule bez prihladnutia na naše reálie, o tom sa nepísalo.
Konečne niekto, kto nad tým začal vôbec uvažovať.
O opatreniach v HU sa vie.
Krčah poloplný či poloprázdny, každý vidí ten svoj. :-)
buchač
17.02.20,20:23
Krčah poloplný či poloprázdny, každý vidí ten svoj.

Mne to tak príde, že ako keby Danko so Slotom spolu tvorili ten program strany...respektíve viac pozerali nie do krčaha, ale do demižóna, ako smolili niečo na papier...
kukučka
17.02.20,22:11
Čítať tie programy nebudem, len malá poznámka: papier znesie všetko a potom, ktorá zo strán splnila, čo sľubovala? Nedosiahol najviac Bugár?
lujza.j
18.02.20,06:38
Predvolebna masaz jedna vec.....ked uz budu "tam" uz je po volbach....takze tak...je to jednoduche....stari alebo novi lupeznici....
BXLmiami
18.02.20,06:42
Čítať tie programy nebudem, len malá poznámka: papier znesie všetko a potom, ktorá zo strán splnila, čo sľubovala? Nedosiahol najviac Bugár?
:-)) Progresívci.Daňový program napísaný vo volebnom programe už plnia v mestách,kde sú ich starostovia.
A mimochodom,daňový program je odpísaný z USA.Nie že by som sa zastávala Danka :-))
buchač
18.02.20,06:57
:-)) Progresívci.Daňový program napísaný vo volebnom programe už plnia v mestách,kde sú ich starostovia.

...a hlavne dvaja primátorkovia v dvoch najväčších mestách.
Keď by som ich nazval kuwami, tak je to urážka najstaršieho remesla na svete...
Hentí dvaja sú kuwy skuwené.
bodliak
18.02.20,09:26
Keď by som ich nazval kuwami, ...
Hentí dvaja sú kuwy skuwené.

Rozprávaš a ko Kotleba. Artikulácia, aj obsah.
pavol54
18.02.20,09:50
Čítať tie programy nebudem, len malá poznámka: papier znesie všetko a potom, ktorá zo strán splnila, čo sľubovala? Nedosiahol najviac Bugár?
:-)) Progresívci.Daňový program napísaný vo volebnom programe už plnia v mestách,kde sú ich starostovia.
A mimochodom,daňový program je odpísaný z USA.Nie že by som sa zastávala Danka :-))
čo môžem vyčítať predsedovi Zaľudí? prešľapy pri nákupe pozemkov a hľadanie vinníka ktorý natočil a zverejnil o tom vídeo
čo môžem vyčítať predsedovi SNS? žiadne krádeže pre seba maximálne tak vystupovanie Danka s výložkmi
čo môžem vyčítať predsedovi Smeru? žiadne krádeže pre seba a ak si by ukradol prepisovačku na zhromaždení tak ho médiá roznesú na kopytách
Každá strana pri moci má svojho Trockého či Počiatka
buchač
18.02.20,09:54
Keď by som ich nazval kuwami, ...
Hentí dvaja sú kuwy skuwené.

Rozprávaš a ko Kotleba. Artikulácia, aj obsah.

Píšeš ako narkoman...správaš sa ako narkoman...si debil a narkoman ako Truban.
...a že si hajzel a kurva, to ani nevravím.

P.S.:
...a daj si pod riť gumenú podložku, aby si sa z toho prenasledovania (a hodnotenia) mojich príspevkov nozošťal a neposral.

P.S.:
...a nezabudnite založiť novú tému ohľadom mojej osoby.
bodliak
18.02.20,09:55
čo môžem vyčítať predsedovi Zaľudí? prešľapy pri nákupe pozemkov

A konkrétne ?
1. Kúpil pozemok.
2. Po 16 rokoch sa ozval zubár.
3. Pozemok mu vrátil. Keďže má rozhodnutie súdu, môže si nárokovať náhradu od zlodeja. Bez rozhodnutia súdu by nemal nárok.

V prípade kpt. Danka a Fica "žiadne krádeže pre seba" = koncentrovaná naivita.
bjuty smis
18.02.20,10:01
:-)) Progresívci.Daňový program napísaný vo volebnom programe už plnia v mestách,kde sú ich starostovia.

...a hlavne dvaja primátorkovia v dvoch najväčších mestách.
Keď by som ich nazval kuwami, tak je to urážka najstaršieho remesla na svete...
Hentí dvaja sú kuwy skuwené.

a čože ti bratislavský primátor spravil ?
ludia tu sú s ním spokojní a u vás na dedine je s ním problém ?
buchač
18.02.20,10:01
A konkrétne ?

Konkrétne ?
1. Píšeš ako " žaluď ".
2. Máš myslenie ako " žaluď ".
3. Správaš sa ako " žaluď ".
...ergo vychádza len jedno. Si " ŽALUĎ ".
bjuty smis
18.02.20,10:02
:))kapitáááň sa nezdá

Časť programu SNS o rodine má takmer rovnaké pasáže ako program Viktora Orbána. SNS napríklad sľubuje dotáciu na kúpu auta pre početné rodiny alebo odpúšťanie manželských úverov pri troch deťoch.

https://dennikn.sk/1756087/cast-programu-sns-o-rodine-ma-takmer-rovnake-pasaze-ako-program-viktora-orbana/
Nevidím v tom nič podivného, jednak ide o zdvíhanie demograf. krivky a po druhé sme vo V4, príbuzné problémy.
Že sa pri slovenských reformách preberali systémy iných štátov vzdialených od nás cez pol zemegule bez prihladnutia na naše reálie, o tom sa nepísalo.
Konečne niekto, kto nad tým začal vôbec uvažovať.
O opatreniach v HU sa vie.
Krčah poloplný či poloprázdny, každý vidí ten svoj. :-)

nič, len že další plagiát....ale už pre vás normálka...
bjuty smis
18.02.20,10:04
Čítať tie programy nebudem, len malá poznámka: papier znesie všetko a potom, ktorá zo strán splnila, čo sľubovala? Nedosiahol najviac Bugár?
:-)) Progresívci.Daňový program napísaný vo volebnom programe už plnia v mestách,kde sú ich starostovia.
A mimochodom,daňový program je odpísaný z USA.Nie že by som sa zastávala Danka :-))
odpísaný ?
lebo je rozdiel inšpirovať sa a doslova skopírovať pasáže...
buchač
18.02.20,10:09
a čože ti bratislavský primátor spravil ?
ludia tu sú s ním spokojní a u vás na dedine je s ním problém ?
Na dedine ešte nie som...ale keď budem, spýtam sa ich na Valla.

Ale v meste je to všeliaké...na toho nášho už aj jeho voliči nadávajú.
Čo som čítal v rôznych diskusiách, tak je to podobne aj v Blave.
Mne je v podstate aj jedno...čo nemôžem zmeniť a či ovplyvniť, tak neriešim. Zanadávam, ale neriešim.

P.S.:
...a už teraz viem, že ako bude znieť odpoveď.
bodliak
18.02.20,10:14
Zanadávam, ale neriešim.
Yes! Vieš byť iba vulgárny.
misoft
18.02.20,10:20
Predvolebna masaz jedna vec.....ked uz budu "tam" uz je po volbach....takze tak...je to jednoduche....stari alebo novi lupeznici....
Tak, tak.... a toto bolo i na nižšej úrovni - voľby do samospráv.
Náš "primátor" pred voľbami - samé zhromaždenia s občanmi, prechádzal sa po neste, ruky triasol s dôchodcami 70+, sľuboval hory-doly... a teraz? Ani ho nie je vidieť, k nemu sa nedá dostať (sekretárka len povie "pán primátor teraz nemá čas"), sľuby boli len verbálne, ale nič z toho sa realizovať nebude. Už je zase primátorom a chová sa, ako keby mu mesto patrilo a občania sú len plebs a poddaní.

Mimochodom - člen ZDERu!
Katy a R
18.02.20,10:44
buchač
18.02.20,10:48
Zanadávam, ale neriešim.
Yes! Vieš byť iba vulgárny.
Ale trt makový...

Ja jednám s každým tak, ako si zaslúži...to po prvé.
...a po druhé ? Niekedy jedno vulgárne slovo vydá za viac, ako celá veta.

Jedno z druhým súvisí...poviem, čo si myslím a nie som pokrytec.
Takéto správanie nechám iným...a na Porade je ich dosť.
pavol54
18.02.20,10:59
Predvolebna masaz jedna vec.....ked uz budu "tam" uz je po volbach....takze tak...je to jednoduche....stari alebo novi lupeznici....
Tak, tak.... a toto bolo i na nižšej úrovni - voľby do samospráv.
Náš "primátor" pred voľbami - samé zhromaždenia s občanmi, prechádzal sa po neste, ruky triasol s dôchodcami 70+, sľuboval hory-doly... a teraz? Ani ho nie je vidieť, k nemu sa nedá dostať (sekretárka len povie "pán primátor teraz nemá čas"), sľuby boli len verbálne, ale nič z toho sa realizovať nebude. Už je zase primátorom a chová sa, ako keby mu mesto patrilo a občania sú len plebs a poddaní.

Mimochodom - člen ZDERu!
vieš koľkých starostov poznám čo sa pri posledných obecných voľbách vyškriabali po chrbtoch voličov smeru a sns, dnes chcú do parlamentu cez protichodne orientovanú stranu do parlamentu? A potom kričí to spáchali smeráci. Vtedy mu nesmrdeli? To pred rokom nevedeli, prečo taký prudký obrat, že by vidina mastného hrnca? Je absolútne jedno koho budem voliť, ale víno je vždy najlepšie čisté.
pavol54
18.02.20,11:03
už aj Mikuláš Č zasahuje do politického diania (list premierovi) ??
https://www.topky.sk/cl/10/1861863/VOLBY-2020-Mafiansky-bos-poslal-otvoreny-list-premierovi--Neodrezal-som-hlavu-v-Reichelovom-hoteli
Voľakedy straníci obhajovali straníkov
misoft
18.02.20,11:04
vieš koľkých starostov poznám čo sa pri posledných obecných voľbách vyškriabali po chrbtoch voličov smeru a sns, dnes chcú do parlamentu cez protichodne orientovanú stranu do parlamentu? A potom kričí to spáchali smeráci. Vtedy mu nesmrdeli? To pred rokom nevedeli, prečo taký prudký obrat, že by vidina mastného hrnca? Je absolútne jedno koho budem voliť, ale víno je vždy najlepšie čisté.
Pali - žiaľ, platilo a stále platí:
Zabudol vôl, že teľaťom bol.
Zabudol poslanec/politik/starosta, že občanom bol.

Tým oným nejde o blaho spoluobčanov, ale o ich korytá, kontá, privilégia, benefity, výhody, beztrestnosť!
Takže čo budeš voliť A, alebo B, alebo C.... stále bude volič až na konci chvosta a utrie len hubu.
korela
18.02.20,11:37
:))kapitáááň sa nezdá

Časť programu SNS o rodine má takmer rovnaké pasáže ako program Viktora Orbána. SNS napríklad sľubuje dotáciu na kúpu auta pre početné rodiny alebo odpúšťanie manželských úverov pri troch deťoch.

https://dennikn.sk/1756087/cast-programu-sns-o-rodine-ma-takmer-rovnake-pasaze-ako-program-viktora-orbana/
Nevidím v tom nič podivného, jednak ide o zdvíhanie demograf. krivky a po druhé sme vo V4, príbuzné problémy.
Že sa pri slovenských reformách preberali systémy iných štátov vzdialených od nás cez pol zemegule bez prihladnutia na naše reálie, o tom sa nepísalo.
Konečne niekto, kto nad tým začal vôbec uvažovať.
O opatreniach v HU sa vie.
Krčah poloplný či poloprázdny, každý vidí ten svoj. :-)

nič, len že další plagiát....ale už pre vás normálka...
Ak, tak škoda, že si nevzal príklad priamo od Portugalcov. Nemusel by nikto nič zbytočne komentovať.
Ako som ja postrehla, byty vytiahla ako prvá Slovenská liga, potom Sme rodina, posledná bola SNS.
korela
18.02.20,11:41
Bývanie sa v Portugalsku stalo občianskym právom, vláda ho musí ľuďom zabezpečiť

https://www.startitup.sk/byvanie-sa-v-portugalsku-stalo-obcianskym-pravom-vlada-ho-musi-ludom-zabezpecit/
korela
18.02.20,12:00
Spomeniem problém našich malých nových strán, nízka účasť v predvolebných debatách, malá možnosť prezentácie.
Matovič túto tortúru obišiel iba s občianskym združením so štyrmi ľuďmi obsadením posledných štyroch miest na kandidátke SAS po dohode so Sulíkom, že po zvolení v SAS zotrvajú iba pol roka.

Ale človek sa dnes dočíta, že odchod z SAS bol tento:
“Samozrejme, že jedno nedodržanie dohody nemusí byť dôvodom na vylúčenie, no pretiekol pohár trpezlivosti. Igor nám totiž v poslednom čase stále viac a viac škodil a to len preto, aby povedal niečo, s čím sa dostane do médií. Celý klub sme tŕpli, s čím zas náš Igor pôjde do médií. Nepoznám iného človeka, ktorý by sa s takou obľubou producíroval v médiách a keď už prestával byť zaujímavý tým, že útočil na Fica, tak začal útočiť na vlastných. Preto aj Igorove nedodržanie dohody bolo len poslednou kvapkou v sude. Jednoducho stačilo, aj moja ochota nechať si skákať po hlave má svoje medze.” napísal Richard Sulík na svojom blogu."
https://sk.wikipedia.org/wiki/Igor_Matovi%C4%8D
pavol54
18.02.20,18:37
Kto najviac bojuje proti 13 dôchodku? Ten kto bol hlavný organizátor vytvorenia II. piliera, teda odlivu povinných odvodov do súkromných vreciek
Kto napadol zákon o zákaze zisku zdravotných poisťovní? Tí čo dnes robia najväčší cirkus o chorých a mŕtvych . Prečo? nech si každý odpovie sám.
buchač
18.02.20,18:51
Jeden z mojich obľúbených filmov je " Sedem statočných "...snáď každý videl a o čom to je.

My, na Slovensku máme niečo podobné..." Šesť podrazákov ".



https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/2/61/6126262/6126262_600x400.jpeg?rev=3
pavol54
18.02.20,19:30
Jeden z mojich obľúbených filmov je " Sedem statočných "...snáď každý videl a o čom to je.

My, na Slovensku máme niečo podobné..." Šesť podrazákov ".



https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/2/61/6126262/6126262_600x400.jpeg?rev=3
Ten pri mikrofóne bol štátny tajomník Kaníka organizátora II. piliera o ničom nevedel "Nová tvár v politike" Ten nechce aby som mal 13. dôchodok Ten z jedného kraja zase by nerád aby moja vnučka viac dostávala a ten z druhého kraja je známy tým že bol nespokojný že CT nevysúťažil jeho kamoš
buchač
18.02.20,20:22
Ten pri mikrofóne bol štátny tajomník Kaníka organizátora II. piliera o ničom nevedel "Nová tvár v politike" Ten nechce aby som mal 13. dôchodok Ten z jedného kraja zase by nerád aby moja vnučka viac dostávala a ten z druhého kraja je známy tým že bol nespokojný že CT nevysúťažil jeho kamoš
...a ten celkom vpravo občas radí na Porade.
Onehdá radil, jak obchádzať zákony...pfujtajbl.
pavol54
18.02.20,20:35
Ten pri mikrofóne bol štátny tajomník Kaníka organizátora II. piliera o ničom nevedel "Nová tvár v politike" Ten nechce aby som mal 13. dôchodok Ten z jedného kraja zase by nerád aby moja vnučka viac dostávala a ten z druhého kraja je známy tým že bol nespokojný že CT nevysúťažil jeho kamoš
...a ten celkom vpravo občas radí na Porade.
Onehdá radil, jak obchádzať zákony...pfujtajbl.
no veď toho som myslel v súvislosti s mojou vnučkou. Najprv radí ako ošmeknúť a potom kričí že nie sú dengy
korela
19.02.20,00:34
"už aj Edo Chmelár to nevydržal :)

NAJPRIMITÍVNEJŠÍ PARLAMENT V NOVODOBÝCH DEJINÁCH
Prepáčte, ale toto je čo? Vlastnými telami zabránime trinástemu dôchodku? Mám obrovské výhrady k postupu, ktprý zvolil Smer-SD a podľa mňa im vôbec nejde o dôchodcov a rodiny s deťmi. Hrajú jednu cynickú hru, v ktorej sa rozhodli naoko splniť dve tretiny svojho volebného programu (rozumej dve vety) ešte pred voľbami tým, že pripravili pascu pre prezidentku. Oni vedia, že tie peniaze nemajú, ale rátajú s tým, že prezidentka prijaté zákony vetuje, a tým poputujú do koša, lebo platí pravidlo, že nový parlament sa návrhmi starého už nezaoberá. Oni si nebudú musieť lámať hlavu s tým, kde na to vziať a na Zuzanu Čaputovú hodia špinu, lebo ktorý sociálny netvor môže vetovať vyššie dôchodky?
Dobre chápem túto neúprimnú maškarádu, ale čo je toto za reakcia? Toto má byť tá sľubovaná nová politická kultúra? Dva mesiace ste si nakrúcali videjká, v ktorých ste sa navzájom presviedčali, že ste zahodili egá, aby ste ich napokon obnažili pred celým národom? Smer-SD je skompromitované vyčerpané monštrum bez nápadov, ale títo šašovia, ktorí prahnú po moci, nie sú alternatívou, ale druhou stranou tej istej mince. Aj ich zásluhou bol tento zákonodarný zbor najprimitívnejším parlamentom od roku 1990. Títo arogantní pozéri zrejme nie sú schopní pochopiť, že ľudia nie sú zhnusení len zo súčasnej vládnej koalície, ale aj z metód opozície, ktorá robí z chrámu demokracie nevkusný cirkus. Každému, kto chce takto odvracať pozornosť ľudí od podstatných tém odkazujeme: Socialisti.sk vám pri takejto komédii nebudú asistovať."
https://www.youtube.com/post/UgxEyPDPl0S1QKaT6L94AaABCQ
bjuty smis
19.02.20,08:45
edo hlavne po x - tý krát kandiduje...zase neúspešne...
"Socialisti.sk vám pri takejto komédii nebudú asistovať."...

on ani nevie, že nie sú v parlamente...další vinco lukáč
bjuty smis
19.02.20,08:51
tak sme sa dozvedeli, že fico a danko nič neukradli :)))

a že opozícia nedopraje detičkám a je proti dôchodkom....že odvody končia v súkromných vreckách :)))

pána beka....no nevol tých smerákov, ked za 8 rokov zdvihli detom detské o 2,41......
a ked x krát odmietli návrhy opozície na 13. dôchodok...
bjuty smis
19.02.20,09:02
tu máte , dôchodcovia :



Bratislava, 12. marec 2019

Hnutie SME RODINA – Boris Kollár navrhuje, aby na 13. dôchodok mali poberatelia zákonný nárok. Prilepšili by si tak poberatelia starobných, invalidných alebo sociálnych dôchodkov, ale aj poberatelia dôchodkov poskytovaných zo sociálneho zabezpečenia policajtov a vojakov, a to vždy v splátke dôchodku splatnej v decembri kalendárneho roka.

Na najbližšie rokovanie parlamentu predložila skupina poslancov NR SR za hnutie SME RODINA – Boris Kollár návrh zákona o 13. dôchodku. „Cieľom návrhu zákona je pomôcť dôchodcom v neľahkej finančnej situácii a stanoviť podmienky pre vyplácanie 13. dôchodku. Chceme dosiahnuť, aby našim seniorom bolo umožnené prežiť svoj život dôstojnejšie.“ uviedol predkladateľ návrhu, predseda hnutia Boris Kollár.

Návrh zákona vychádza z transformácie súčasne platného zákona o poskytovaní vianočného príspevku s tým rozdielom, že poberateľ dôchodku bude mať na 13. dôchodok zákonný nárok. Zároveň poslanci hnutia Sme Rodina – Boris Kollár navrhujú, aby sa stanovili jasné pravidlá pre výpočet 13. dôchodku tak, aby sa čo najviac pomohlo dôchodcom s najnižšími dôchodkami.


prečo vám to ficov zlepenec odmietol ??

prečo vás okradol o 13. dôchodok ???
misoft
19.02.20,09:13
Ale na to je predsa jednoduché vysvetlenie.
Vtedy to podávala opozícia... takže vládnúca strana to považovala ako "útok" na ich bohorovnosť...lenže teraz im ide o KORYTÁ, tak takto teraz naháňajú voličov - reku
Aha, my SMER vám dvihneme dôchodky, materské, rodičovský, prídavky a tí odroni to nechcú. Ale už si nespomínajú, že celé tie roky pre toto skoro nič neurobili - typické pre socanov bývalých červenoknížkarov a nomenklatúrnych darmožráčov.

Ľudia by už konečne mali precitnúť a pospomínať si, ako niektoré návrhy opozície hodili do koša, aby to o pol roka, rok, dva, štyri z koša vytiahli a predstavili ako SVOJ nápad. A tých "nápadov" majú neúrekom
buchač
19.02.20,10:48
tu máte , dôchodcovia :

Dôchodca momentálne dlabe na predkladateľov daného návrhu.
Dôchodca sa konkrétne pýta...keby bolo referendum, ako by si hlasoval ? Si za schválenie týchto zákonov alebo nie ?
1. Rodinné prídavky - ÁNO - NIE
2. Dôchodky - ÁNO - NIE
3. Mýto - ÁNO - NIE
korela
19.02.20,11:11
edo hlavne po x - tý krát kandiduje...zase neúspešne...
"Socialisti.sk vám pri takejto komédii nebudú asistovať."...

on ani nevie, že nie sú v parlamente...další vinco lukáč
Skús sa raz aj odosobniť a vnímať tento názor ako názor bežného človeka. Pridaním tohto príspevku nebol vôbec zámer propagovať Chmelára.
bjuty smis
19.02.20,11:13
tu máte , dôchodcovia :

Dôchodca momentálne dlabe na predkladateľov daného návrhu.
Dôchodca sa konkrétne pýta...keby bolo referendum, ako by si hlasoval ? Si za schválenie týchto zákonov alebo nie ?
1. Rodinné prídavky - ÁNO - NIE
2. Dôchodky - ÁNO - NIE
3. Mýto - ÁNO - NIE

keby bolo keby, boli by sme v nebi...
kedy by bolo to referendum , odkedy by bola platnosť opatrení, akou formou by si dosiahol opatrenia, platilo by to plošne ? aj pre štébakov s 1200 .- dôchodkami ?

špecifikuj a odpoviem ti...
alebo si zatial pozri návrhy opatrení ostatných strán.....

ak sa pýtaš, či by som podporil tieto návrhy a v tejto podobe, tak ani omylom.....

a mýto v žiadnom prípade....
bjuty smis
19.02.20,11:22
edo hlavne po x - tý krát kandiduje...zase neúspešne...
"Socialisti.sk vám pri takejto komédii nebudú asistovať."...

on ani nevie, že nie sú v parlamente...další vinco lukáč
Skús sa raz aj odosobniť a vnímať tento názor ako názor bežného človeka. Pridaním tohto príspevku nebol vôbec zámer propagovať Chmelára.

https://images.app.goo.gl/2NJTv9CJpZcH7Qqo8https://images.app.goo.gl/2NJTv9CJpZcH7Qqo8 (https://images.app.goo.gl/2NJTv9CJpZcH7Qqo8)
vicktor
19.02.20,19:52
My, na Slovensku máme niečo podobné..." Šesť podrazákov ".

Fakt nechapem ... ak su proti, nech hlasuju proti.
Ale su povinni "pracovat" - vykonavat funkciu poslanca. Lenze oni sabotuju a brania "pracovat" / vykonavat funkciu aj inym.
A plat dostanu...?
Este sa chechcu a hraju na hrdinov.
buchač
19.02.20,20:18
Hm...v našom parlamente sme už videli jednu (?) situáciu, ktorá je v iných krajinách vcelku bežná záležitosť.
Najkrajšie na tom bolo, že "veriaci-kresťan-katolík" dal po hlave onýmu, že "obyčajnému"...

Na takom Divokom západe by Šesť podrazákov dostalo v saloone poriadnu nakladačku...prípadne by ich zlynčovali.
pavol54
20.02.20,03:40
My, na Slovensku máme niečo podobné..." Šesť podrazákov ".

Fakt nechapem ... ak su proti, nech hlasuju proti.
Ale su povinni "pracovat" - vykonavat funkciu poslanca. Lenze oni sabotuju a brania "pracovat" / vykonavat funkciu aj inym.
A plat dostanu...?
Este sa chechcu a hraju na hrdinov.
Presne bránia vykonávať si prácu iným a ešte sú za hrdinov.
To ako u nás "Hrdina" postaví svoje auto na vjazd do poľa zabráni pestovateľovi vstúpiť na pole ošetriť pole proti burine a potom hrdina podá udanie za neošetrené pole A je to jedno či politik za 5000 alebo nenávistný občan túžiaci zadarmo mať na cudzom poli svoju nelegálnu skládku odpadu
mari2x
20.02.20,06:59
My, na Slovensku máme niečo podobné..." Šesť podrazákov ".

Fakt nechapem ... ak su proti, nech hlasuju proti.
Ale su povinni "pracovat" - vykonavat funkciu poslanca. Lenze oni sabotuju a brania "pracovat" / vykonavat funkciu aj inym.
A plat dostanu...?
Este sa chechcu a hraju na hrdinov.
Presne bránia vykonávať si prácu iným a ešte sú za hrdinov.
To ako u nás "Hrdina" postaví svoje auto na vjazd do poľa zabráni pestovateľovi vstúpiť na pole ošetriť pole proti burine a potom hrdina podá udanie za neošetrené pole A je to jedno či politik za 5000 alebo nenávistný občan túžiaci zadarmo mať na cudzom poli svoju nelegálnu skládku odpadu


Čiže by si bol radšej keby zákon prijali nezákonne.

Aj to je názor, ktorý vyzerá ako správny, škoda že nie je aj právny.
Nandrolon
20.02.20,07:56
Kto povedal, že prijatie zákona je v tomto prípade nezákonné, to už prebehol súd?
Prezumpcia neviny ti asi nič nehovorí, čo?
bjuty smis
20.02.20,08:39
výborne...
podme všetci porušovať zákony.....kým rozhodne súd, máme roky

však prezumpcia neviny....
Nandrolon
20.02.20,08:48
výborne...
podme všetci porušovať zákony.....kým rozhodne súd, máme roky

však prezumpcia neviny....
Ešte raz sa pýtam, KTO O TOM ROZHODOL A Z AKEJ KOMPETENCIE?
Poloretardovaný ráčkar Miuko, alebo KTO?

A áno, zákony sa porušujú denne a dotyční normálne sú slobodní až do doby, kým ich súd neodsúdi... dovtedy sa na nich pozerá ako na nevinných. Máme totiž demokraciu a nie diktatúru na čele s Miukom Bebuavým.
BXLmiami
20.02.20,09:08
Je to infantilné chovanie.V živote by som neverila,že z opozície jediný ako tak normálny je Matovič.
misoft
20.02.20,09:12
bjuty smis
20.02.20,09:13
neviem či teraz len žartuješ...
ked je jasné porušenie zákona, nepotrebujem k tomu súd....ja nepotrebujem, aby ich pozatvárali, ale aby zákon bud rešpektovali, alebo novelizovali...

na tých 6. tu nadávate a to zákon neporušovali., len robili obštrukcie....
Nandrolon
20.02.20,09:22
Ja tvrdím, že žiaden zákon neporušili, majú mandát na vykonávanie činnosti do posledného dňa. Nič také v zmluve, že XY dní pred voľbami je zakázané, alebo trestné prijímať zákony, nie je.
Takže stále je to len slovo proti slovu.
bjuty smis
20.02.20,09:50
tu nejde o to...

Zákon o tvorbe právnych predpisov jasne uvádza, že vynechať inak povinné pripomienkovanie navrhovaného zákona zo strany orgánov verejnej moci či verejnosti, možno iba v prípade, ak nastanú mimoriadne okolnosti, najmä ohrozenie ľudských práv a základných slobôd alebo bezpečnosti, ak hrozia štátu značné hospodárske škody, v prípade vyhlásenia núdzového stavu alebo opatrení na riešenie mimoriadnej situácie. Návrh na vylúčenie možnosti pripomienkovania môže byť teda použitý iba výnimočne, ak je potrebné urýchlene upraviť mimoriadnu situáciu. Navrhovateľ je povinný uviesť dôvody pre skrátené konanie.

Zákon o rokovacom poriadku národnej rady tiež jasne stanovuje, že skrátené legislatívne konanie v parlamente možno vykonať len pri splnení obdobných podmienok, teda v mimoriadnej situácii.
Nandrolon
20.02.20,10:01
Keďže "feťáci" kandidujú v parlamentných voľbách, možno to terajšia koalícia vyhodnotila ako "ohrozenie ľudských práv a základných slobôd alebo bezpečnosti" a rokujú v zrýchlenom konaní.
:))))
BXLmiami
20.02.20,10:47
:-)) tak ked videli tie detičky čo tam trucujú a predstavili si dianie po voľbách tak nemôžeu nič iné robiť len sa snažiť aby sme nasledujúce 2 mesiace po voľbách v zdraví prežili :-)))
BXLmiami
20.02.20,10:49
tu nejde o to...

Zákon o tvorbe právnych predpisov jasne uvádza, že vynechať inak povinné pripomienkovanie navrhovaného zákona zo strany orgánov verejnej moci či verejnosti, možno iba v prípade, ak nastanú mimoriadne okolnosti, najmä ohrozenie ľudských práv a základných slobôd alebo bezpečnosti, ak hrozia štátu značné hospodárske škody, v prípade vyhlásenia núdzového stavu alebo opatrení na riešenie mimoriadnej situácie. Návrh na vylúčenie možnosti pripomienkovania môže byť teda použitý iba výnimočne, ak je potrebné urýchlene upraviť mimoriadnu situáciu. Navrhovateľ je povinný uviesť dôvody pre skrátené konanie.

Zákon o rokovacom poriadku národnej rady tiež jasne stanovuje, že skrátené legislatívne konanie v parlamente možno vykonať len pri splnení obdobných podmienok, teda v mimoriadnej situácii.
Ktorý zákon uvádza,že za daný plat by mali poslanci pracovať a nie hrať sa na detičky na pieskovisku?
bjuty smis
20.02.20,16:23
otázku si asi chcela inak postaviť, ale určite nepatrí mne...
poviem ti radšej,ako tipujem, že dopadol dnešný predvolebný prieskum 50dni.sk, ktorým vydrbali s kapitánovým moratoriom...

bolševik-17,2
olano - 16,4
fašisti - 10,4
trubadúry - 9,1
žaludi - 8,2
inseminátor - 7,9
sas - 6,1
kdh - 5,2
harakter - - 4
drucker - 3,8
kpt. retard - 3,6
štetináč - 3,2
madari - 2,9
a pre korelu edko - 0,6
pavol54
20.02.20,18:11
otázku si asi chcela inak postaviť, ale určite nepatrí mne...
poviem ti radšej,ako tipujem, že dopadol dnešný predvolebný prieskum 50dni.sk, ktorým vydrbali s kapitánovým moratoriom...

bolševik-17,2
olano - 16,4
fašisti - 10,4
trubadúry - 9,1
žaludi - 8,2
inseminátor - 7,9
sas - 6,1
kdh - 5,2
harakter - - 4
drucker - 3,8
kpt. retard - 3,6
štetináč - 3,2
madari - 2,9
a pre korelu edko - 0,6
Kto si zadal prieskum? Nebude to asi tak ako v reklame že deväť z desiatich odborníkov dopopručuje
bjuty smis
20.02.20,18:15
ako píšem https://www.50dni.sk/

ešte bude 26.02....negramotný plagiátor si myslel, že vydrbe s mladou generáciou..
korela
20.02.20,19:41
ako píšem https://www.50dni.sk/

ešte bude 26.02....negramotný plagiátor si myslel, že vydrbe s mladou generáciou..
A toto ti nepríde ako protizákonné?
.
26. február (večer)
2. prieskum FOCUS + AKO
OBJEDNANÉ
metodika mix (osobné + telefonické dopytovanie)
veľkosť vzorky 1000 + 1000
zber dát 20.2.2020 - 25.2.2020
.
Šlosiarik, ... bez slov. :-)
pavol54
20.02.20,20:40
ako píšem https://www.50dni.sk/

ešte bude 26.02....negramotný plagiátor si myslel, že vydrbe s mladou generáciou..
A toto ti nepríde ako protizákonné?
.
26. február (večer)
2. prieskum FOCUS + AKO
OBJEDNANÉ
metodika mix (osobné + telefonické dopytovanie)
veľkosť vzorky 1000 + 1000
zber dát 20.2.2020 - 25.2.2020
.
Šlosiarik, ... bez slov. :-)
V poslednej dobe viem len dvoch približne spravodlivých prieskumoch
anketa pravdy zúčastnila sa vzorka 25000 je otázkou či sa jeje odmietli zúčastniť tí čo pravdu neuznávajú
anketa s matovičovými otázkami, len tu mi unikol výsledok a počet
kukučka
20.02.20,22:35
citujem z debaty záhradkárov o susedských ťahaniciach na FB:
A suhlasim s Vami, ze je to v rozpore stym, ako by sa ludia k sebe mali spravat, bez ohladu na to ci je to v obcianskom zakonniku alebo nie je... Viete, ked na seba vytahujeme zakony, je to skoro ako keby sme na seba vytahovali zbran... etika a moralka by mohla riesit vsetky problemy este pred tym ako navzajom lopatou zacneme prehadzovat zbierky zakonov :)
marjankaj
20.02.20,22:59
citujem z debaty záhradkárov o susedských ťahaniciach na FB:
A suhlasim s Vami, ze je to v rozpore stym, ako by sa ludia k sebe mali spravat, bez ohladu na to ci je to v obcianskom zakonniku alebo nie je... Viete, ked na seba vytahujeme zakony, je to skoro ako keby sme na seba vytahovali zbran... etika a moralka by mohla riesit vsetky problemy este pred tym ako navzajom lopatou zacneme prehadzovat zbierky zakonov :)
Homo homini lupus
bjuty smis
21.02.20,04:57
ako píšem https://www.50dni.sk/

ešte bude 26.02....negramotný plagiátor si myslel, že vydrbe s mladou generáciou..
A toto ti nepríde ako protizákonné?
.
26. február (večer)
2. prieskum FOCUS + AKO
OBJEDNANÉ
metodika mix (osobné + telefonické dopytovanie)
veľkosť vzorky 1000 + 1000
zber dát 20.2.2020 - 25.2.2020
.
Šlosiarik, ... bez slov. :-)

Nie...mas to tam vysvetlene
Naopak, protiustavne je podla mna moratórium.
Je o na us a stavim sa, ze rozhodne o protiustavnosti
Aj tych filckovych a dankovych 50 dni hned stopol...
korela
21.02.20,06:58
ako píšem https://www.50dni.sk/

ešte bude 26.02....negramotný plagiátor si myslel, že vydrbe s mladou generáciou..
A toto ti nepríde ako protizákonné?
.
26. február (večer)
2. prieskum FOCUS + AKO
OBJEDNANÉ
metodika mix (osobné + telefonické dopytovanie)
veľkosť vzorky 1000 + 1000
zber dát 20.2.2020 - 25.2.2020
.
Šlosiarik, ... bez slov. :-)

Nie...mas to tam vysvetlene
Naopak, protiustavne je podla mna referendum
Je o na us a stavim sa, ze rozhodne o protiustavnosti
Aj tych filckovych a dankovych 50 dni hned stopol...
Čo mám vysvetlené?
Čo je na referende protiústavné, alebo som niečo nové nepostrehla?
marjankaj
21.02.20,08:13
ako píšem https://www.50dni.sk/

ešte bude 26.02....negramotný plagiátor si myslel, že vydrbe s mladou generáciou..
A toto ti nepríde ako protizákonné?
.
26. február (večer)
2. prieskum FOCUS + AKO
OBJEDNANÉ
metodika mix (osobné + telefonické dopytovanie)
veľkosť vzorky 1000 + 1000
zber dát 20.2.2020 - 25.2.2020
.
Šlosiarik, ... bez slov. :-)

Nie...mas to tam vysvetlene
Naopak, protiustavne je podla mna referendum
Je o na us a stavim sa, ze rozhodne o protiustavnosti
Aj tych filckovych a dankovych 50 dni hned stopol...
Čo mám vysvetlené?
Čo je na referende protiústavné, alebo som niečo nové nepostrehla?
Zrejme sú to zbytočne vyhodené peniaze, ktoré by si politici mohli "lepšie" rozdeliť. Aspoň tak to tvrdia odporcovia referenda.
pavol54
21.02.20,08:28
ako píšem https://www.50dni.sk/

ešte bude 26.02....negramotný plagiátor si myslel, že vydrbe s mladou generáciou..
A toto ti nepríde ako protizákonné?
.
26. február (večer)
2. prieskum FOCUS + AKO
OBJEDNANÉ
metodika mix (osobné + telefonické dopytovanie)
veľkosť vzorky 1000 + 1000
zber dát 20.2.2020 - 25.2.2020
.
Šlosiarik, ... bez slov. :-)

Nie...mas to tam vysvetlene
Naopak, protiustavne je podla mna referendum
Je o na us a stavim sa, ze rozhodne o protiustavnosti
Aj tych filckovych a dankovych 50 dni hned stopol...
Čo mám vysvetlené?
Čo je na referende protiústavné, alebo som niečo nové nepostrehla?
Zrejme sú to zbytočne vyhodené peniaze, ktoré by si politici mohli "lepšie" rozdeliť. Aspoň tak to tvrdia odporcovia referenda.
Voľby sú zbytočne vyhodené peniaze, miesto parlamentu by stačilo niekoľko prekladateľov európskych smerníc, pretože ak náhodou niekto neželane zaboduje, tak sa obyvateľstvo zorganizuje a vzbúri. a bude sa búriť dovtedy kým sa nedosiahne želaný výsledok (VRAJ)
bjuty smis
21.02.20,09:12
ako píšem https://www.50dni.sk/

ešte bude 26.02....negramotný plagiátor si myslel, že vydrbe s mladou generáciou..
A toto ti nepríde ako protizákonné?
.
26. február (večer)
2. prieskum FOCUS + AKO
OBJEDNANÉ
metodika mix (osobné + telefonické dopytovanie)
veľkosť vzorky 1000 + 1000
zber dát 20.2.2020 - 25.2.2020
.
Šlosiarik, ... bez slov. :-)

Nie...mas to tam vysvetlene
Naopak, protiustavne je podla mna referendum
Je o na us a stavim sa, ze rozhodne o protiustavnosti
Aj tych filckovych a dankovych 50 dni hned stopol...
Čo mám vysvetlené?
Čo je na referende protiústavné, alebo som niečo nové nepostrehla?
ach, myslel som moratórium, nie referendum :))
BXLmiami
21.02.20,10:46
ako píšem https://www.50dni.sk/

ešte bude 26.02....negramotný plagiátor si myslel, že vydrbe s mladou generáciou..
Ja asi fakt vystupujem ako volič týchto ľudí,ale ty mi sústavne nahrávaš na smeč a nedá mit to.Plagiátor nevydrbe s mladou generáciou,ona vydrbe zo sebou sama :-))A kvalitne.
bjuty smis
21.02.20,11:20
ako píšem https://www.50dni.sk/

ešte bude 26.02....negramotný plagiátor si myslel, že vydrbe s mladou generáciou..
Ja asi fakt vystupujem ako volič týchto ľudí,ale ty mi sústavne nahrávaš na smeč a nedá mit to.Plagiátor nevydrbe s mladou generáciou,ona vydrbe zo sebou sama :-))A kvalitne.
tým, že sa zbaví fica a danka ?

to vážne ? :)))
mari2x
22.02.20,08:14
Kto povedal, že prijatie zákona je v tomto prípade nezákonné, to už prebehol súd?
Prezumpcia neviny ti asi nič nehovorí, čo?


Prijatie zákona by bolo nezákonné.

Na tom nič nemení ani to, že tomu nerozumieš / kvôli KLAMÁROVI nechceš rozumieť.

A prezumpciu neviny do toho nepleť, tá je pre trestné činy !
misoft
22.02.20,15:41
Takýchto grafov ti rôzne agentúry na*erú milióny...
buchač
22.02.20,15:52
Takýchto grafov ti rôzne agentúry na*erú milióny...
A aky prieskum by sa ti pacil ? Toto je prieskum, co si zaplatili obcania v akcii "50 dni". Ozvi sa po potom volbach
Najlepší je ten prieskum, kto si nik nezaplatí...
Kto robí tie prieskumy ?
Kde sa robia ?
Kto sa zúčastňuje prieskumu ?
Garantujem, že prieskum v Blave dopadne úplne inak ako trebárs v Žiline.

Po voľbách si naser na tie prieskumy....ale kľudne môžeš aj teraz.
;) :D :D :D
Nandrolon
22.02.20,16:00
Takýchto grafov ti rôzne agentúry na*erú milióny...
A aky prieskum by sa ti pacil ? Toto je prieskum, co si zaplatili obcania v akcii "50 dni". Ozvi sa po potom volbach
Najlepší je ten prieskum, kto si nik nezaplatí...
Kto robí tie prieskumy ?
Kde sa robia ?
Kto sa zúčastňuje prieskumu ?
Garantujem, že prieskum v Blave dopadne úplne inak ako trebárs v Žiline.

Po voľbách si naser na tie prieskumy....ale kľudne môžeš aj teraz.
;) :D :D :D
A existuje taký? Lebo každý prieskum niekto zaplatí. Dokonca aj ten ostrý-volebný. Já ti nevím Karle ... :-)
PS: v BA vyhrá Truban a v jeho rodisku "Kotjeba" /ako hovorí môj syn/
:-)))))))))))))))))))
misoft
22.02.20,16:03
Takýchto grafov ti rôzne agentúry na*erú milióny...
A aky prieskum by sa ti pacil ? Toto je prieskum, co si zaplatili obcania v akcii "50 dni". Ozvi sa po potom volbach
Ach jaj Fokus - nepracuješ náhodou pre Focus?
Všetky tie strany v čele len sľubujú a sľubujú, ale keď príde na lámanie chleba, tak si zoberú skoro všetko a tým voličom len omrvinky ostanú.
Mál som jedného od nás vyhliadnutého (ako preferenčný hlas), ale keď som pozrel za koho - padol! Možno som toto oné, ale ak budem náhodou voliť - hlas dám niekomu na chvoste, tí hore ho nedostanú a zároveň neprepadne.
misoft
22.02.20,16:04
PS: v BA vyhrá Truban a v jeho rodisku "Kotjeba" /ako hovorí môj syn/
:-)))))))))))))))))))
Toto je fakt dobré... :D akože Kotjebak.....:---
Nandrolon
22.02.20,16:24
PS: v BA vyhrá Truban a v jeho rodisku "Kotjeba" /ako hovorí môj syn/
:-)))))))))))))))))))
Toto je fakt dobré... :D akože Kotjebak.....:---
Trochu som to skombinoval, bolo to mám dojem v komunálkach, lebo teraz už "vraví" viac-menej normálne, ale smiali sme sa riadne...
buchač
22.02.20,17:22
Takýchto grafov ti rôzne agentúry na*erú milióny...
A aky prieskum by sa ti pacil ? Toto je prieskum, co si zaplatili obcania v akcii "50 dni". Ozvi sa po potom volbach
Najlepší je ten prieskum, kto si nik nezaplatí...
Kto robí tie prieskumy ?
Kde sa robia ?
Kto sa zúčastňuje prieskumu ?
Garantujem, že prieskum v Blave dopadne úplne inak ako trebárs v Žiline.

Po voľbách si naser na tie prieskumy....ale kľudne môžeš aj teraz.
;) :D :D :D
Nevidis kto robil tie prieskumy ? Zaplatili si ich obcania z celeho Slovenska. Ked nevies ako sa robia prieskumy, skoda s tebou stracat cas
Ty môj oný...ty si teda iný prieskum.

Občania celého Slovenska ?
To fakt ?...to fakt naozaj ?
Človeče, ja ti mám net vcelku dosť pobehaný...ale dodnes som sa nestretol s touto stránkou.
Nevravím ani o tom, že ja mám platiť niekomu, že sa môžem zúčastniť stupídneho prieskumu ? ....týýýýý kokos, tak toto je iný liberalizmus.

...a ako sa robia prieskumy ?
No povedz nám, ty génius...
Nandrolon
22.02.20,17:24
Takýchto grafov ti rôzne agentúry na*erú milióny...
A aky prieskum by sa ti pacil ? Toto je prieskum, co si zaplatili obcania v akcii "50 dni". Ozvi sa po potom volbach
Najlepší je ten prieskum, kto si nik nezaplatí...
Kto robí tie prieskumy ?
Kde sa robia ?
Kto sa zúčastňuje prieskumu ?
Garantujem, že prieskum v Blave dopadne úplne inak ako trebárs v Žiline.

Po voľbách si naser na tie prieskumy....ale kľudne môžeš aj teraz.
;) :D :D :D
Nevidis kto robil tie prieskumy ? Zaplatili si ich obcania z celeho Slovenska. Ked nevies ako sa robia prieskumy, skoda s tebou stracat cas
S takými idiotinami choď prednášať do materských škôlok medzi lienkami a motýlikmi. Včielky už by ťa tam prekukli!
pavol54
22.02.20,18:18
Takýchto grafov ti rôzne agentúry na*erú milióny...
A aky prieskum by sa ti pacil ? Toto je prieskum, co si zaplatili obcania v akcii "50 dni". Ozvi sa po potom volbach
Najlepší je ten prieskum, kto si nik nezaplatí...
Kto robí tie prieskumy ?
Kde sa robia ?
Kto sa zúčastňuje prieskumu ?
Garantujem, že prieskum v Blave dopadne úplne inak ako trebárs v Žiline.

Po voľbách si naser na tie prieskumy....ale kľudne môžeš aj teraz.
;) :D :D :D
Nevidis kto robil tie prieskumy ? Zaplatili si ich obcania z celeho Slovenska. Ked nevies ako sa robia prieskumy, skoda s tebou stracat cas
S takými idiotinami choď prednášať do materských škôlok medzi lienkami a motýlikmi. Včielky už by ťa tam prekukli!
tak daj svoju verziu, nech sa pobavim
Ešte nenapísali koľko % oslovených si robilo z anketárov prču, ja osobne po tretej otázke vždy, ale to si robili prieskum bánk a inštitúcií. a to už nehovorím a mojej vnútorne neobjavenej nutnosti výhodne investovať najmenej 2x za deň tam navrhujem chúďatám respondentkám natvrdo rovno šesť
buchač
22.02.20,18:20
Vidim, ze si zrejme nebol osloveny na telefonicky prieskum. Vygugli si teda ako sa robia

Nepotrebujem googliť...povedal by som, že to, čo ja som zabudol, to sa ty ešte musíš doučiť.
Tý brďo....vyliahnuté kurčiatko ide starých kohútov bojovať...:D

....a telefonický prieskum ?
Môj ty pekný...ja ti mám iné na prácu, ako odpovedať na stupídne otázky, ktorým dopytujúci ani len nerozumie....našťastie ma ešte žiaden nevolal.
To je niečo podobné, ako otravné telefonáty od mobilných operátorov...hentí tiež len rapocú naučené, volaného nepustia k slovu a len by chceli podpis zmluvy.
Takže tie telefonáty končia veľmi rýchlo, veľmi rýchlo pošlem do teplej diery...a buď slušným alebo iným spôsobom, podľa chovania volajúceho.
Nandrolon
22.02.20,18:22
Takýchto grafov ti rôzne agentúry na*erú milióny...
A aky prieskum by sa ti pacil ? Toto je prieskum, co si zaplatili obcania v akcii "50 dni". Ozvi sa po potom volbach
Najlepší je ten prieskum, kto si nik nezaplatí...
Kto robí tie prieskumy ?
Kde sa robia ?
Kto sa zúčastňuje prieskumu ?
Garantujem, že prieskum v Blave dopadne úplne inak ako trebárs v Žiline.

Po voľbách si naser na tie prieskumy....ale kľudne môžeš aj teraz.
;) :D :D :D
Nevidis kto robil tie prieskumy ? Zaplatili si ich obcania z celeho Slovenska. Ked nevies ako sa robia prieskumy, skoda s tebou stracat cas
S takými idiotinami choď prednášať do materských škôlok medzi lienkami a motýlikmi. Včielky už by ťa tam prekukli!
tak daj svoju verziu, nech sa pobavim
Objednám si prieskum u nejakej treťosektorovej agentúry a poviem, že im dobre zaplatím ak to trochu optimalizujú. Nadiktujem im ako to má vypadať, ich korektor to upraví, aby to nebolo až tak podozrivé, vyhodnotia, koľko oslovili a následne to dajú do médií ako nezávislý prieskum.
... tie "bájky" ako to funguje, že počítač generuje náhodné čísla a ako vieme, tak napr. zo 100 náhodných je jedno "reálne" a to po vytočení osloví telefonista a opýta sa na otázku..... to vedia už aj tie "včielky" .

Ináč minule tu ktosi písal, že ak by bola "morálka", netrebalo by žiadne zákony... tak napíšem len jedno:
Ak by ľudia dodržiavali desatoro Božích prikázaní, netrebalo by v podstate nič.
Áno, nie všetci sú veriaci. Ale akože neveriaci automaticky schvaľuje kradnutie? Tak potom je to veľký problém a musia nastúpiť tvrdé opatrenia, optimálne ako v Číne.
Nandrolon
22.02.20,18:58
Takýchto grafov ti rôzne agentúry na*erú milióny...
A aky prieskum by sa ti pacil ? Toto je prieskum, co si zaplatili obcania v akcii "50 dni". Ozvi sa po potom volbach
Najlepší je ten prieskum, kto si nik nezaplatí...
Kto robí tie prieskumy ?
Kde sa robia ?
Kto sa zúčastňuje prieskumu ?
Garantujem, že prieskum v Blave dopadne úplne inak ako trebárs v Žiline.

Po voľbách si naser na tie prieskumy....ale kľudne môžeš aj teraz.
;) :D :D :D
Nevidis kto robil tie prieskumy ? Zaplatili si ich obcania z celeho Slovenska. Ked nevies ako sa robia prieskumy, skoda s tebou stracat cas
S takými idiotinami choď prednášať do materských škôlok medzi lienkami a motýlikmi. Včielky už by ťa tam prekukli!
tak daj svoju verziu, nech sa pobavim
Objednám si prieskum u nejakej treťosektorovej agentúry a poviem, že im dobre zaplatím ak to trochu optimalizujú. Nadiktujem im ako to má vypadať, ich korektor to upraví, aby to nebolo až tak podozrivé, vyhodnotia, koľko oslovili a následne to dajú do médií ako nezávislý prieskum.
... tie "bájky" ako to funguje, že počítač generuje náhodné čísla a ako vieme, tak napr. zo 100 náhodných je jedno "reálne" a to po vytočení osloví telefonista a opýta sa na otázku..... to vedia už aj tie "včielky" .

Ináč minule tu ktosi písal, že ak by bola "morálka", netrebalo by žiadne zákony... tak napíšem len jedno:
Ak by ľudia dodržiavali desatoro Božích prikázaní, netrebalo by v podstate nič.
Áno, nie všetci sú veriaci. Ale akože neveriaci automaticky schvaľuje kradnutie? Tak potom je to veľký problém a musia nastúpiť tvrdé opatrenia, optimálne ako v Číne.
tento prieskum si zaplatili obcania celeho Slovenska u renomovanych agentur
Volebne prieskumy su pre dospelych "slaboduchych" a pre prvovolicov. Normalnemu zdravemu cloveku vobec nic nedaju a hned by som tie agentury zrusil a zamestnancov poslal na urad prace.
Nandrolon
22.02.20,19:00
Vidim, ze si zrejme nebol osloveny na telefonicky prieskum. Vygugli si teda ako sa robia

Nepotrebujem googliť...povedal by som, že to, čo ja som zabudol, to sa ty ešte musíš doučiť.
Tý brďo....vyliahnuté kurčiatko ide starých kohútov bojovať...:D

....a telefonický prieskum ?
Môj ty pekný...ja ti mám iné na prácu, ako odpovedať na stupídne otázky, ktorým dopytujúci ani len nerozumie....našťastie ma ešte žiaden nevolal.
To je niečo podobné, ako otravné telefonáty od mobilných operátorov...hentí tiež len rapocú naučené, volaného nepustia k slovu a len by chceli podpis zmluvy.
Takže tie telefonáty končia veľmi rýchlo, veľmi rýchlo pošlem do teplej diery...a buď slušným alebo iným spôsobom, podľa chovania volajúceho.

buchac: "Nepotrebujem googliť..".
----------------------------------------------------------------------------
che, che , che - valam sa od smiechu po podlahe. Ty stary ko....
Nic v zlom, ale budes rovnaka generacia...
Nandrolon
22.02.20,19:13
Vidim, ze si zrejme nebol osloveny na telefonicky prieskum. Vygugli si teda ako sa robia

Nepotrebujem googliť...povedal by som, že to, čo ja som zabudol, to sa ty ešte musíš doučiť.
Tý brďo....vyliahnuté kurčiatko ide starých kohútov bojovať...:D

....a telefonický prieskum ?
Môj ty pekný...ja ti mám iné na prácu, ako odpovedať na stupídne otázky, ktorým dopytujúci ani len nerozumie....našťastie ma ešte žiaden nevolal.
To je niečo podobné, ako otravné telefonáty od mobilných operátorov...hentí tiež len rapocú naučené, volaného nepustia k slovu a len by chceli podpis zmluvy.
Takže tie telefonáty končia veľmi rýchlo, veľmi rýchlo pošlem do teplej diery...a buď slušným alebo iným spôsobom, podľa chovania volajúceho.

buchac: "Nepotrebujem googliť..".
----------------------------------------------------------------------------
che, che , che - valam sa od smiechu po podlahe. Ty stary ko....
Nic v zlom, ale budes rovnaka generacia...
rovnaka s tebou ?
... pochybujem. Max. tak "na hrane", generacia je 25 rokov.
jar88
22.02.20,21:27
otázku si asi chcela inak postaviť, ale určite nepatrí mne...
poviem ti radšej,ako tipujem, že dopadol dnešný predvolebný prieskum 50dni.sk, ktorým vydrbali s kapitánovým moratoriom...

bolševik-17,2
olano - 16,4
fašisti - 10,4
trubadúry - 9,1
žaludi - 8,2
inseminátor - 7,9
sas - 6,1
kdh - 5,2
harakter - - 4
drucker - 3,8
kpt. retard - 3,6
štetináč - 3,2
madari - 2,9
a pre korelu edko - 0,6
Kto si zadal prieskum? Nebude to asi tak ako v reklame že deväť z desiatich odborníkov dopopručuje
Komu tu niekto niečo doporučuje?
Veď je to len prieskum.
Ty chceš voliť podla prieskumu? Či?
jar88
22.02.20,21:38
S menom Matovič som sa prvý krát stretol práve tu na PORADE.
Bolo to v spojení, že "ten šašo Matovič"? Napísala to vo svojom príspevku Danila.
Vraj niekoho svokra.
---------------------------
Bol by som zvedavý, či si uvedomila, že z toho šaša, raz môže byť aj KLAUN.
buchač
23.02.20,06:55
misoft
23.02.20,07:09
tento prieskum si zaplatili obcania celeho Slovenska u renomovanych agentur
A ktoráže je to "renomovaná" agentúra? Agentúra "vymyslený prieskum interferencií"? Takýchto kvázi agentúr je na Slovensku nas*atých ako h0vien.
misoft
23.02.20,07:10
mimotemy - a hľa, kto sem prikvitol? O chvíľu je tu jar, tak sa i jar88 vykotil na svetlo.
pavol54
23.02.20,07:14
otázku si asi chcela inak postaviť, ale určite nepatrí mne...
poviem ti radšej,ako tipujem, že dopadol dnešný predvolebný prieskum 50dni.sk, ktorým vydrbali s kapitánovým moratoriom...

bolševik-17,2
olano - 16,4
fašisti - 10,4
trubadúry - 9,1
žaludi - 8,2
inseminátor - 7,9
sas - 6,1
kdh - 5,2
harakter - - 4
drucker - 3,8
kpt. retard - 3,6
štetináč - 3,2
madari - 2,9
a pre korelu edko - 0,6
Kto si zadal prieskum? Nebude to asi tak ako v reklame že deväť z desiatich odborníkov dopopručuje
Komu tu niekto niečo doporučuje?
Veď je to len prieskum.
Ty chceš voliť podla prieskumu? Či?
keď narastieš a budeš veľký, tak ti to potom vysvetlím
misoft
23.02.20,07:18
tento prieskum si zaplatili obcania celeho Slovenska u renomovanych agentur
A ktoráže je to "renomovaná" agentúra? Agentúra "vymyslený prieskum interferencií"? Takýchto kvázi agentúr je na Slovensku nas*atých ako h0vien.
Zrejme mas problemy so zrakom. Pretoze je to tam jasne uvedene spolocne Fokus a Ako
Nuž tak dve agentúry v jednej osobe... ty?
Ďakujem - takúto agentúru stačí poslať do 3,14če.....
pavol54
23.02.20,07:22
Takýchto grafov ti rôzne agentúry na*erú milióny...
A aky prieskum by sa ti pacil ? Toto je prieskum, co si zaplatili obcania v akcii "50 dni". Ozvi sa po potom volbach
Najlepší je ten prieskum, kto si nik nezaplatí...
Kto robí tie prieskumy ?
Kde sa robia ?
Kto sa zúčastňuje prieskumu ?
Garantujem, že prieskum v Blave dopadne úplne inak ako trebárs v Žiline.

Po voľbách si naser na tie prieskumy....ale kľudne môžeš aj teraz.
;) :D :D :D
Nevidis kto robil tie prieskumy ? Zaplatili si ich obcania z celeho Slovenska. Ked nevies ako sa robia prieskumy, skoda s tebou stracat cas
S takými idiotinami choď prednášať do materských škôlok medzi lienkami a motýlikmi. Včielky už by ťa tam prekukli!
tak daj svoju verziu, nech sa pobavim
Objednám si prieskum u nejakej treťosektorovej agentúry a poviem, že im dobre zaplatím ak to trochu optimalizujú. Nadiktujem im ako to má vypadať, ich korektor to upraví, aby to nebolo až tak podozrivé, vyhodnotia, koľko oslovili a následne to dajú do médií ako nezávislý prieskum.
... tie "bájky" ako to funguje, že počítač generuje náhodné čísla a ako vieme, tak napr. zo 100 náhodných je jedno "reálne" a to po vytočení osloví telefonista a opýta sa na otázku..... to vedia už aj tie "včielky" .

Ináč minule tu ktosi písal, že ak by bola "morálka", netrebalo by žiadne zákony... tak napíšem len jedno:
Ak by ľudia dodržiavali desatoro Božích prikázaní, netrebalo by v podstate nič.
Áno, nie všetci sú veriaci. Ale akože neveriaci automaticky schvaľuje kradnutie? Tak potom je to veľký problém a musia nastúpiť tvrdé opatrenia, optimálne ako v Číne.
Ako s daňovým priznaním. Do konca roku (voľakedy až do konca februára) môžeš dovtedy šermovať z číslami na výdavkovej a príjmovej stránke kým ti nevyjde požadovaný výsledok.
buchač
23.02.20,07:29
Zrejme mas problemy so zrakom. Pretoze je to tam jasne uvedene spolocne Fokus a Ako
Je zaujímavé, že tu sa vykeciavaš, si múdry jak rádio Jerevan...no na YT je pridávanie komentárov ku videám vypnuté....fakt zaujímavé.

Aké preferencie, ak na začiatku videa sú prebleskujúce zábery, ktoré ovplyvňujú (majú ovplyvňovať) voliča....
No nenaserem na také prieskumy ?

Niečo o tej slávnej agentúre Hókus pokus.

V našom štáte rozhoduje o voľbách agentúra Focus
Ako volič som veľmi pobúrená manipuláciou voličov pred voľbami.
https://malinova.blog.pravda.sk/2019/11/04/v-nasom-state-rozhoduje-o-volbach-agentura-focus/

Masírovanie voličov vymyslenými percentami. Focus, MVK a Polis Slovakia - svätá trojica mainstreamu.
http://www.protiprud.sk/politika/1973.htm
misoft
23.02.20,07:38
jedine co ti nechyba je primitivny vulgarizmus. Odkial si zobral , ze v jednej osobe? Robili to nezavisle od seba a zaplatili si to obcania z celeho Slovenska
Klameš, až sa ti z huby práši! Občania CELÉHO Slovenska? Ja som to neplatil, buchač to neplatil, Nandy to istotne neplatil - tak nepíš sem takéto sprostosti.
buchač
23.02.20,07:39
nemusis to citat, nebolo to urcene pre teba
Raz čítať, raz nečítať...šak už si vyber.
Nejak stále nechápeš, že si asi tak osožný jak Šaratica...
misoft
23.02.20,07:42
....tá aspoň niekedy pomôže....
pavol54
23.02.20,08:07
jedine co ti nechyba je primitivny vulgarizmus. Odkial si zobral , ze v jednej osobe? Robili to nezavisle od seba a zaplatili si to obcania z celeho Slovenska
Klameš, až sa ti z huby práši! Občania CELÉHO Slovenska? Ja som to neplatil, buchač to neplatil, Nandy to istotne neplatil - tak nepíš sem takéto sprostosti.
Napisal som , ze obcania z celeho Slovenska, nie vsetci obcania Slovenska
Občania celého Slovenska si odsúhlasili na 50 dní čo nemohli nijak vidieť ako sa mieša agentúry majú svoju metodiku aby dosiahli výsledok. Voľakedy dávno bola na markíze anketa v relácii "na telo" a zistilo sa že výsledky tvorili 4 telefonisti straníckej centrály, odvtedy je všetko sofistikovanejšie. Zatiaľ posledná anketa ktorej som ochotný ako tak veriť je tá čo organizovala PRAVDA zúčastnilo sa jej cca 25000 respondentov je mi jedno aké bolo poradie ale má určitý stupeň dôveryhodnosti(ak je vylúčené že sa mohol z jedného počítača prihlásiť jedinec aj 10x) Ako môže overiť občan v rámci 50 dní či sa agentúra nepýtala (preženiem) tých istých 10 dookola?
buchač
23.02.20,08:13
Napisal som , ze obcania z celeho Slovenska, nie vsetci obcania Slovenska

Ty si napísal hento !!!


A aky prieskum by sa ti pacil ? Toto je prieskum, co si zaplatili obcania v akcii "50 dni". Ozvi sa po potom volbach

Takže teraz už ide len o to, že aký význam to dáva.
Mne teda jednoznačný...fakt si nestojíš za slovom.
Dáša_
23.02.20,09:17
keby nahodou niekto chcel vidieť celý dokument (má viac ako 60 strán) aj s popisom metodiky, tak dajte vedieť. Ale treba mailovku, lebo cez správy tu neviem pripnuť pdf.

Sú tam aj prieskumy podla veku, vzdelania, národnosti. Aj otázky druhého hlasu.
buchač
23.02.20,10:04
Ty si napísal hento !!!
Mne teda jednoznačný...fakt si nestojíš za slovom.

Aby ste vedeli, s kým sa bavíte...

Neonač sa...šak založ rovno tému...tam môžeš dávať všetky príspevky.
Ale daj aj tie svoje vulgárnosti.

Pochváľ sa aj tým, že ako hodnotíš príspevky.
Nezabudni aj na to, že máš založených viac nickov.

Takže kto je väčší hajzel ?
bodliak
23.02.20,10:08
Nezabudni aj na to, že máš založených viac nickov.


Daj môj druhý nick ... Nech sa pobavím.
bodliak
23.02.20,10:09
Toto si ty. A môžu to tvoji kamoši znova vymazať. Nič to na tvojom charaktere nevylepší.
jar88
23.02.20,10:09
Ty si napísal hento !!!
Mne teda jednoznačný...fakt si nestojíš za slovom.

Aby ste vedeli, s kým sa bavíte...
Ale veď o nich vieme.
To sú tí, čo vololi KSS, potom Mečiara, Slotu, neskôr Fica, Danka alebo Kotlebu a teraz budú
znova voliť.
Čo tak asi? Kotleba, Harabín, Pelegrini? No čo iné im zostáva?
korela
23.02.20,10:26
Toto si ty. A môžu to tvoji kamoši znova vymazať. Nič to na tvojom charaktere nevylepší.
Bodliak, musím im dať tentokrát všetkým za pravdu, môžu sa tieto agentúry oháňať metodikami, dá sa to elegantne obísť. To by musel sedieť pri každom opytujúcom jeden notár.
Beránek hovorí otvorene, aké dostával ponuky. Že tí zadávatelia vedia spávať!
Renomované agentúry ... . :-) Myslia si, že ľudia budú donekonečna mlčať.
bjuty smis
23.02.20,10:43
konšpirátori všetkých krajin, polibte si prdel....
Nandrolon
23.02.20,10:44
Toto si ty. A môžu to tvoji kamoši znova vymazať. Nič to na tvojom charaktere nevylepší.
Bodliak, musím im dať tentokrát všetkým za pravdu, môžu sa tieto agentúry oháňať metodikami, dá sa to elegantne obísť. To by musel sedieť pri každom opytujúcom jeden notár.
Beránek hovorí otvorene, aké dostával ponuky. Že tí zadávatelia vedia spávať!
Renomované agentúry ... . :-) Myslia si, že ľudia budú donekonečna mlčať.
Presne toto som chcel napisat.
Metodiky su vypracovane. V reale su ale zdrapom papiera, podla ktoreho sa nepostupuje.
Nandrolon
23.02.20,10:50
konšpirátori všetkých krajin, polibte si prdel....
Jednemu som velmi rad. Ak bude vladnut historicky najvacsi zlepenec neuspesnych liberalnych fasistov, budu viacmenej iba kurit a svietit. Ziaden zasadny zakon neprejde, lebo ho 3 najsilnejsie opozicne strany dokazu zablokovat. Nikdy nie je 100 % pritomnost poslancov koalicie, a to moze opozicia vyuzit vo svoj prospech.
korela
23.02.20,10:51
Ty si napísal hento !!!
Mne teda jednoznačný...fakt si nestojíš za slovom.

Aby ste vedeli, s kým sa bavíte...
Ale veď o nich vieme.
To sú tí, čo vololi KSS, potom Mečiara, Slotu, neskôr Fica, Danka alebo Kotlebu a teraz budú
znova voliť.
Čo tak asi? Kotleba, Harabín, Pelegrini? No čo iné im zostáva?
No veď šaša, účtovníctvo jeho voličom ešte nestačilo.
Len aby sme sa nesmiali naposledy.
bjuty smis
23.02.20,10:55
prečo trepete sprostosti? nandronol, ty z čoho vychádzaš ?
však si to pozri ten projekt 50dni,sk
pavol54
23.02.20,10:56
keby nahodou niekto chcel vidieť celý dokument (má viac ako 60 strán) aj s popisom metodiky, tak dajte vedieť. Ale treba mailovku, lebo cez správy tu neviem pripnuť pdf.

Sú tam aj prieskumy podla veku, vzdelania, národnosti. Aj otázky druhého hlasu.
zákony sú rozpracované do detailu a súdnictvo je preto lebo sú deravé ako sito. Tak nejaká metodika... je tu potenciálna možnosť na všeličo.
buchač
23.02.20,10:59
Ty si napísal hento !!!
Mne teda jednoznačný...fakt si nestojíš za slovom.

Aby ste vedeli, s kým sa bavíte...
Ale veď o nich vieme.
To sú tí, čo vololi KSS, potom Mečiara, Slotu, neskôr Fica, Danka alebo Kotlebu a teraz budú
znova voliť.
Čo tak asi? Kotleba, Harabín, Pelegrini? No čo iné im zostáva?
Kto o nich vie...o kom vlastne vravíš ?
Myslíš poniektorých na Porade ? Asi aj hej.
...a čo teraz, že budú znova voliť ? TY si KTO, že si uzurpuješ právo na udelenie povolenia ísť voliť. TY si KTO, že by si rád určoval, že koho sa má a koho sa nemá voliť ?

My, na Porade vieme, že kto si...
Si bývalý skoro vrah, zlodej, priekupník, proste kriminálnik.
Mám dojem, že si si dnes ráno nevzal všetky tabletky alebo si ich vzal dupľovanú dávku.

...dokedy máš vychádzku ? Dúfam, že len do večera.
bjuty smis
23.02.20,10:59
zákony sú dobré
harakter roschoduje..
bjuty smis
23.02.20,11:23
konšpirátori všetkých krajin, polibte si prdel....
Jednemu som velmi rad. Ak bude vladnut historicky najvacsi zlepenec neuspesnych liberalnych fasistov, budu viacmenej iba kurit a svietit. Ziaden zasadny zakon neprejde, lebo ho 3 najsilnejsie opozicne strany dokazu zablokovat. Nikdy nie je 100 % pritomnost poslancov koalicie, a to moze opozicia vyuzit vo svoj prospech.
vysvetli nám pojem liberálny fašista ?
to je čo ? však je to oxymoron....

a keď budú vládnuť, ako môžu byť neúspešný ?
korela
23.02.20,12:23
konšpirátori všetkých krajin, polibte si prdel....
Jednemu som velmi rad. Ak bude vladnut historicky najvacsi zlepenec neuspesnych liberalnych fasistov, budu viacmenej iba kurit a svietit. Ziaden zasadny zakon neprejde, lebo ho 3 najsilnejsie opozicne strany dokazu zablokovat. Nikdy nie je 100 % pritomnost poslancov koalicie, a to moze opozicia vyuzit vo svoj prospech.
vysvetli nám pojem liberálny fašista ?
to je čo ? však je to oxymoron....

a keď budú vládnuť, ako môžu byť neúspešný ?
V Maďarsku Slovensku predpokladajú predčasné voľby.
Po druhé, je tam zbytočne veľa strán, asi to bude mať nejaký dôvod, či si udržia moc, bude závisieť od predsedu. Preto na scénu prichádza človek, kt. ich má všetkých zatieniť.
bjuty smis
23.02.20,12:46
aspoň sa budú strážiť
Nandrolon
23.02.20,13:17
aspoň sa budú strážiť
Presne tak. 29.2.2020 Na pláž!
bjuty smis
23.02.20,13:31
plážoví budete mať 7,9....
buchač
23.02.20,14:39
V Maďarsku Slovensku predpokladajú predčasné voľby.
.....
...a v Amerike bijú černochov...
Nandrolon
23.02.20,14:43
Plážoví budú pred "tvojím" SaS, Žaluďmi, PS/SPOLU a možno aj pred OĽANO. Som zvedavý, čo budeš písať 1.3.2020 :-)))))))))))))))))))))))))))))) na to si fakt počkám.
Ako bude Truban hovoriť /debatovať/ s Kotlebom, keď bude mať za sebou oveľa menej verejnosti??? Bude sa tváriť ako borec, ale v skutočnosti bude vypadať pred ľuďmi ako qoqod :-))
Dnes som skoro grcal, keď debatoval s Kollárom. Prvý začal útočiť o mafiánskych fotkách. Kollár má niečo za sebou a takého vykuka dal ihneď do laty, tak začal klipkať očami ako feťák.
PS:
1. vypadá ako feťák
2. je to feťák
3. kto je to?
:-))))
mari2x
23.02.20,15:11
Plážoví budú pred "tvojím" SaS, Žaluďmi, PS/SPOLU a možno aj pred OĽANO. Som zvedavý, čo budeš písať 1.3.2020 :-)))))))))))))))))))))))))))))) na to si fakt počkám.
Ako bude Truban hovoriť /debatovať/ s Kotlebom, keď bude mať za sebou oveľa menej verejnosti??? Bude sa tváriť ako borec, ale v skutočnosti bude vypadať pred ľuďmi ako qoqod :-))
Dnes som skoro grcal, keď debatoval s Kollárom. Prvý začal útočiť o mafiánskych fotkách. Kollár má niečo za sebou a takého vykuka dal ihneď do laty, tak začal klipkať očami ako feťák.
PS:
1. vypadá ako feťák
2. je to feťák
3. kto je to?
:-))))


vladu urobia aj bez Sme rodina s 84 kreslami




Aj tak by ich mali pozvať
Nandrolon
23.02.20,15:12
Tá vláda zložená z XY strán bude roztrtkaná jak Poliačikova riť. Oni sa stretnú spolu dokopy v plnom počte tak 2 x za volebné obdobie.
Asi nevieš, ako to funguje reálne vo väčších kolektívoch.
Ak zoberiem tú vymyslenú čmáranicu 99 kresiel, tak som tam od oka napočítal 14 subjektov, a to ešte nejdem do hĺbky.
Čmáranica 84 kresiel ich má 13.
Čo na to Bjuty Smis? Ja tvrdím, že nováčika Miuka budem počítať za 4 subjekty...
Pán Boh do toho. :-))
bjuty smis
23.02.20,15:28
Tá vláda zložená z XY strán bude roztrtkaná jak Poliačikova riť. Oni sa stretnú spolu dokopy v plnom počte tak 2 x za volebné obdobie.
Asi nevieš, ako to funguje reálne vo väčších kolektívoch.
Ak zoberiem tú vymyslenú čmáranicu 99 kresiel, tak som tam od oka napočítal 14 subjektov, a to ešte nejdem do hĺbky.
Čmáranica 84 kresiel ich má 13.
Čo na to Bjuty Smis? Ja tvrdím, že nováčika Miuka budem počítať za 4 subjekty...
Pán Boh do toho. :-))
je tam5-6 strán, to je ok

1.3. budem oslavovať, že sme kopli fica s dankom do gulí

kotlety ak bude v parlamente, tak vždy le v opozícii....
Nandrolon
23.02.20,15:35
Tá vláda zložená z XY strán bude roztrtkaná jak Poliačikova riť. Oni sa stretnú spolu dokopy v plnom počte tak 2 x za volebné obdobie.
Asi nevieš, ako to funguje reálne vo väčších kolektívoch.
Ak zoberiem tú vymyslenú čmáranicu 99 kresiel, tak som tam od oka napočítal 14 subjektov, a to ešte nejdem do hĺbky.
Čmáranica 84 kresiel ich má 13.
Čo na to Bjuty Smis? Ja tvrdím, že nováčika Miuka budem počítať za 4 subjekty...
Pán Boh do toho. :-))
je tam5-6 strán, to je ok

1.3. budem oslavovať, že sme kopli fica s dankom do gulí

kotlety ak bude v parlamente, tak vždy le v opozícii....
Sranda, keď nejaký blbeček /nemyslím Teba, myslím lídra opozičnej strany/ chce kopať víťaza volieb do gulí, som sa nasmial, díky.
A či budeme v parlamente? To sa pýtam ja teba, či vy budete v parlamente, lebo my na 100%.
Oslavovať môžete ako cigáni, ktorí desiati dokopú jedného, lebo tak presne dopadnú výsledky volieb.
Spojíte sa aj so stranami s odlišným programom, len aby ste 14-ti zvíťazili nad dvoma.
Bjuty, je tam 5-6 strán? To máš podobnú metodiku ako tvoj kolega vyššie. Však ty si minule počítal SMER za neviem koľko strán 3-4-5? Však si tam zatiahol ešte aj SDĽ.
Prečo nemáš rovnaký meter na všetkých? Však to napočítaj rovnako. Uvidím, či sa dostaneš pod číslo 10. Pochybujem!
bjuty smis
23.02.20,15:45
kludne aj 4,99....aj drucker

síce im vyplatíme pár milionov, ale zoberú hlasy zlepencu zlodejov...
Nandrolon
23.02.20,15:51
kludne aj 4,99....aj drucker

síce im vyplatíme pár milionov, ale zoberú hlasy zlepencu zlodejov...
Aha, chcel si napísať MALÝ zlepenec. Lebo ty si KING a chceš veľký, pochopili sme...
Ináč čisto hypoteticky. Čo, ak bude mať 4,99% SaS, vďaka feťákom, novým tváram a šašovi? Čo máš vtedy v pláne napísať, lebo z opozície je práve SaS ešte "najodbornejšia"....
Ja som ináč strašne zvedavý, koho zánik budeme 1.3. zapíjať. Asi niekoho z terajšej koalície, tipujem to na Bugára, ale skôr ma zaujíma, koho z opozície. SaS? Žaluďov? KDH? PS/SPOLU asi nie, lebo tí sa už prepojili vzájomne kvôli tomu. OĽANO tiež asi nie.... Fakt som zvedavý. Možno sa to iba brutálne rozdrobí do 10% a frontálny útok vyhrá SMER a ĽSNS.
jar88
23.02.20,16:09
Ty si napísal hento !!!
Mne teda jednoznačný...fakt si nestojíš za slovom.

Aby ste vedeli, s kým sa bavíte...
Ale veď o nich vieme.
To sú tí, čo vololi KSS, potom Mečiara, Slotu, neskôr Fica, Danka alebo Kotlebu a teraz budú
znova voliť.
Čo tak asi? Kotleba, Harabín, Pelegrini? No čo iné im zostáva?
Kto o nich vie...o kom vlastne vravíš ?
Myslíš poniektorých na Porade ? Asi aj hej.
...a čo teraz, že budú znova voliť ? TY si KTO, že si uzurpuješ právo na udelenie povolenia ísť voliť. TY si KTO, že by si rád určoval, že koho sa má a koho sa nemá voliť ?

My, na Porade vieme, že kto si...
Si bývalý skoro vrah, zlodej, priekupník, proste kriminálnik.
Mám dojem, že si si dnes ráno nevzal všetky tabletky alebo si ich vzal dupľovanú dávku.

...dokedy máš vychádzku ? Dúfam, že len do večera.
Vieš, je tu skupina, ktorá vzhladom na svoju mentálnu výbavu, bude voliť znova Smer a Kotlebovcov.
Napriek skutočnosti, že im nejaký "šašo" posvietil na ich pobabraný svet, stále sa im páči. Zjavne im to nedocvakne ani po volbách. Presne tak, ako im to nedocvaklo po "nežnej" (17.11.1989).
Verím, že po týchto volbách sa z "vášho šaša" stane náš KLAUN.
bjuty smis
23.02.20,16:34
kludne aj 4,99....aj drucker

síce im vyplatíme pár milionov, ale zoberú hlasy zlepencu zlodejov...
Aha, chcel si napísať MALÝ zlepenec. Lebo ty si KING a chceš veľký, pochopili sme...
Ináč čisto hypoteticky. Čo, ak bude mať 4,99% SaS, vďaka feťákom, novým tváram a šašovi? Čo máš vtedy v pláne napísať, lebo z opozície je práve SaS ešte "najodbornejšia"....
Ja som ináč strašne zvedavý, koho zánik budeme 1.3. zapíjať. Asi niekoho z terajšej koalície, tipujem to na Bugára, ale skôr ma zaujíma, koho z opozície. SaS? Žaluďov? KDH? PS/SPOLU asi nie, lebo tí sa už prepojili vzájomne kvôli tomu. OĽANO tiež asi nie.... Fakt som zvedavý. Možno sa to iba brutálne rozdrobí do 10% a frontálny útok vyhrá SMER a ĽSNS.
fico vládol 4 roky sám...áno, bolo to stabilné.....a mýto 700 000 000 ide kam ?
nech sú pekne pokope a pozerajú si navzájom na prsty
béla ide kam patrí....po zásluhe
Nandrolon
23.02.20,17:21
OLANO pred SMERom?
1.3.2020, konateľom danej agentúry pozastavenie činnosti v danej oblasti, prípadne trest smrti ukameňovaním, alebo pneumatickým usmrcovačom dobytka popraviť. Náboja by bola v tomto prípade škoda.
jar88
23.02.20,17:24
kludne aj 4,99....aj drucker

síce im vyplatíme pár milionov, ale zoberú hlasy zlepencu zlodejov...
Aha, chcel si napísať MALÝ zlepenec. Lebo ty si KING a chceš veľký, pochopili sme...
Ináč čisto hypoteticky. Čo, ak bude mať 4,99% SaS, vďaka feťákom, novým tváram a šašovi? Čo máš vtedy v pláne napísať, lebo z opozície je práve SaS ešte "najodbornejšia"....
Ja som ináč strašne zvedavý, koho zánik budeme 1.3. zapíjať. Asi niekoho z terajšej koalície, tipujem to na Bugára, ale skôr ma zaujíma, koho z opozície. SaS? Žaluďov? KDH? PS/SPOLU asi nie, lebo tí sa už prepojili vzájomne kvôli tomu. OĽANO tiež asi nie.... Fakt som zvedavý. Možno sa to iba brutálne rozdrobí do 10% a frontálny útok vyhrá SMER a ĽSNS.
Čo na tom záleží, či SMER a LSNS vyhrajú volby.
Aj keby obaja dosiahli po 20%, čo je naozaj úplný strop.
Budú skutočne len drať gaťe o poslanecké lavice.

Zjavne ste si nevšimli, že Igor Matovič dokázal za posledných pár rokov skutočne zmeniť politiku. To sa už v žiadnom prípade nedá vrátiť späť.
romana147
23.02.20,17:26
konšpirátori všetkých krajin, polibte si prdel....
Jednemu som velmi rad. Ak bude vladnut historicky najvacsi zlepenec neuspesnych liberalnych fasistov, budu viacmenej iba kurit a svietit. Ziaden zasadny zakon neprejde, lebo ho 3 najsilnejsie opozicne strany dokazu zablokovat. Nikdy nie je 100 % pritomnost poslancov koalicie, a to moze opozicia vyuzit vo svoj prospech.


"liberalnych fasistov"

načo sem pletieš svojich rodičov ?
Nandrolon
23.02.20,17:40
Môj 3r. syn by reagoval: " lebo Tvoji sú už skapaní".
Ale ako "Nandrolon" radšej nereagujem...
Mila123
23.02.20,17:45
konšpirátori všetkých krajin, polibte si prdel....
Jednemu som velmi rad. Ak bude vladnut historicky najvacsi zlepenec neuspesnych liberalnych fasistov, budu viacmenej iba kurit a svietit. Ziaden zasadny zakon neprejde, lebo ho 3 najsilnejsie opozicne strany dokazu zablokovat. Nikdy nie je 100 % pritomnost poslancov koalicie, a to moze opozicia vyuzit vo svoj prospech.


"liberalnych fasistov"

načo sem pletieš svojich rodičov ?
liberálny fašizmus neexistuje, to je tzv. kontradikcia.....
je to protiklad, oxymoron
bjuty smis
23.02.20,17:49
to ti naši konšpirátori neuveria...
harabín to povedal. kotleba to povedal...zjem a vlek to napísalo...
buchač
23.02.20,18:39
Mne je vcelku aj dosť jedno (áááále trt, vôbec mi to nie je jedno), že kto vyhrá voľby, kto bude v parlamente.
ALE vcelku by som jednoznačne Matovičovi prial, aby zostavil vládu...aby bol on precedom.

...a že prečo ? Šak to je predsa jasné.
jar88
23.02.20,19:53
Mne je vcelku aj dosť jedno (áááále trt, vôbec mi to nie je jedno), že kto vyhrá voľby, kto bude v parlamente.
ALE vcelku by som jednoznačne Matovičovi prial, aby zostavil vládu...aby bol on precedom.

...a že prečo ? Šak to je predsa jasné.
https://www.youtube.com/watch?v=Gu5QFi7CdIM
BXLmiami
24.02.20,05:22
zákony sú dobré
harakter roschoduje..
No ved toto.
romana147
24.02.20,07:22
S menom Matovič som sa prvý krát stretol práve tu na PORADE.
Bolo to v spojení, že "ten šašo Matovič"? Napísala to vo svojom príspevku Danila.


Vraj niekoho svokra.


---------------------------
Bol by som zvedavý, či si uvedomila, že z toho šaša, raz môže byť aj KLAUN.


Danila to písala , keď bola "hore" :
- ospevovala Fica
- muž bol vysoký policajt
- dcéra sa vydala za "úspešného podnikateľa" / prijali ho do rodiny
- - VŠETKO v pohode
- akurát syn bol trošku feťák
/////////////////////

nejako neverím príliš na božie mlyny , ale u nej sa to na to strašne podobalo :
- - potom sa to nejako POONDZILO
- muž dostal porážku
- "podnikateľ" ogabal dcéru
- ona zmenila nick / začala písať na Poradu inak
- navždy ju opustil syn
- potom písala SVOKRAstory (aj o šuflíkovom prokurvátorovi ! ! ! )
///////////////
a teraz kto vie , čo robí

asi sa trápi

spackando grando
romana147
24.02.20,07:35
konšpirátori všetkých krajin, polibte si prdel....


... historicky najvacsi zlepenec neuspesnych liberalnych fasistov ...




"liberalnych fasistov"

načo sem pletieš svojich rodičov ?

Nandrolonovi kamaráti mínuskujú.

Sú presvedčení, že Nandrolon môže urážať veľkú skupinu občanov,

ale že kvôli tomu sa nepatrí nastavovať mu zrkadlo

(okolo 21.2.2020 )


konšpirátori všetkých krajin, polibte si prdel....
Jednemu som velmi rad. Ak bude vladnut historicky najvacsi zlepenec neuspesnych liberalnych fasistov, budu viacmenej iba kurit a svietit. Ziaden zasadny zakon neprejde, lebo ho 3 najsilnejsie opozicne strany dokazu zablokovat. Nikdy nie je 100 % pritomnost poslancov koalicie, a to moze opozicia vyuzit vo svoj prospech.
BXLmiami
24.02.20,07:46
Prečo útočíš cez rodičov?Nemyslím,že je to slušné.
romana147
24.02.20,08:19
Prečo útočíš cez rodičov?Nemyslím,že je to slušné.


Jediný problém je , že :
- nemyslíš
- píšeš