BXLmiami
24.02.20,10:22
Prečo útočíš cez rodičov?Nemyslím,že je to slušné.


Jediný problém je , že :
- nemyslíš
- píšeš
Tak to myslím,že sme dve :-))
marjankaj
24.02.20,09:25
Prečo útočíš cez rodičov?Nemyslím,že je to slušné.


Jediný problém je , že :
- nemyslíš
- píšeš
Tak to myslím,že sme dve :-))
Máš tam chybu. Milan nie je baba.:---
BXLmiami
24.02.20,09:33
Nevadí,odpísala som romane.Ale minule som si vravela že mi chýba :-))
jar88
24.02.20,11:02
Je na svete niečo, čo ste ešte neopluli?
Ak áno, dajte vedieť čo.

Kryl kdesi spomenul, "i jinak lze žít".
marjankaj
24.02.20,11:06
Je na svete niečo, čo ste ešte neopluli?
Ak áno, dajte vedieť čo..
A nebodaj sa chceš aj ty realizovať? :rolleyes:
jar88
24.02.20,11:27
Dáša_
24.02.20,12:26
korela
24.02.20,12:33
Ty si napísal hento !!!
Mne teda jednoznačný...fakt si nestojíš za slovom.

Aby ste vedeli, s kým sa bavíte...
Ale veď o nich vieme.
To sú tí, čo vololi KSS, potom Mečiara, Slotu, neskôr Fica, Danka alebo Kotlebu a teraz budú
znova voliť.
Čo tak asi? Kotleba, Harabín, Pelegrini? No čo iné im zostáva?
Kto o nich vie...o kom vlastne vravíš ?
Myslíš poniektorých na Porade ? Asi aj hej.
...a čo teraz, že budú znova voliť ? TY si KTO, že si uzurpuješ právo na udelenie povolenia ísť voliť. TY si KTO, že by si rád určoval, že koho sa má a koho sa nemá voliť ?

My, na Porade vieme, že kto si...
Si bývalý skoro vrah, zlodej, priekupník, proste kriminálnik.
Mám dojem, že si si dnes ráno nevzal všetky tabletky alebo si ich vzal dupľovanú dávku.

...dokedy máš vychádzku ? Dúfam, že len do večera.
Vieš, je tu skupina, ktorá vzhladom na svoju mentálnu výbavu, bude voliť znova Smer a Kotlebovcov.
Napriek skutočnosti, že im nejaký "šašo" posvietil na ich pobabraný svet, stále sa im páči. Zjavne im to nedocvakne ani po volbách. Presne tak, ako im to nedocvaklo po "nežnej" (17.11.1989).
Verím, že po týchto volbách sa z "vášho šaša" stane náš KLAUN.
K súčasným voličom Smeru a ĽSNS, tak viem o jednom veľkom zdravotnom špičkovom zariadení v BA, kde budú lekári voliť práve tieto dve strany, údajne, nebudem pri tom. To isté sa dialo pri prez. voľbách. Ak je to tak, čo ich k tomu vedie?
Detto Nandrolon spomínal podobnú situáciu v jemu známom okolí. Tiež lekári.
.
A ku klaunovi a šašovi, rovnaký význam, klaun sa skôr vyskytuje v cirkuse, chceš poukázať na budúcnosť po voľbách?
.
V Čechách sa objavili negatívne názory na jeho osobu.
Od založenia jeho inzertných novín bolo zámerom pôsobiť po celom území na bežných ľudí, bonusom bolo, že mu to vynášalo. V podstate si zvolil jednoduchú cestu.
BXLmiami
24.02.20,12:38
K súčasným voličom Smeru a ĽSNS, tak viem o jednom veľkom zdravotnom špičkovom zariadení v BA, kde budú lekári voliť práve tieto dve strany, údajne, nebudem pri tom. To isté sa dialo pri prez. voľbách. Ak je to tak, čo ich k tomu vedie?
Detto Nandrolon spomínal podobnú situáciu v jemu známom okolí. Tiež lekári.
.
No to vieš,sú nevzdelaní,nerozmýšľajú,necestujú a migranta v živote nevideli.Zabudla som niečo? :-)))))
korela
24.02.20,12:43
K súčasným voličom Smeru a ĽSNS, tak viem o jednom veľkom zdravotnom špičkovom zariadení v BA, kde budú lekári voliť práve tieto dve strany, údajne, nebudem pri tom. To isté sa dialo pri prez. voľbách. Ak je to tak, čo ich k tomu vedie?
Detto Nandrolon spomínal podobnú situáciu v jemu známom okolí. Tiež lekári.
.
No to vieš,sú nevzdelaní,nerozmýšľajú,necestujú a migranta v živote nevideli.Zabudla som niečo? :-)))))
Ja neviem. Jedine, žeby im dnešná pracovná situácia vyhovovala lepšie ako budúca, inak si to neviem vysvetliť. Vekové rozpätie rôzne.
BXLmiami
24.02.20,12:55
Skôr asi nevidia alternatívu.Co si asi majú myslieť-že 10 nemocníc,čakanie na lekára do dvoch týždnov,či mesiac?potom nemocnica v každom meste.....a tí ľudia,že Cigániková...neviem.Ja vravím že zase nemám koho voliť.
korela
24.02.20,13:02
Detto. Na predchádzajúcich som nebola.
Nandrolon
24.02.20,13:03
Doporučujem navštíviť facebookovú stránku primára Mudr. Jozefa Marca, veľmi rozhľadený človek s dlhoročnými skúsenosťami v komunálnej politike na úrovni kraja. A prečítať hlavne jeho posledný status, dovolím si ho citovať:
"Priatelia, môj ostatný príspevok k tak nemravnej záležitosti ako sú parlamentné voľby v SR 29.2.2020. Mám pocit že to potrebujem zo seba dostať. Pocit prvý- veľmi vlažný postoj tzv. opozície ku Kiskovým kauzám je pre mňa jasný signál, že sľubovaná spravodlivosť pre všetkých, boji proti korupcii a klientelizmu čo tak radi omieľajú Matovič, Sulík, Brblavý Hlina a ďalší sú len lacné úbohé a prvoplánové sľuby. Presne príklad v praxi, ako to tu bude vyzerať. Mali sa jasne a dávno voči tomuto človeku vymedziť, lebo je to zločinec. A to nie je konšpirácia ani pocit. Ten človek je riadne obvinený vyšetrovateľom PZ SR za daňové trestné činy!!! Otázka, prečo ešte nebol obžalovaný má naporúdzi odpoveď. Je to "náš" človek a nadčlovek, na ktorého platia a budú platiť iné pravidlá. ako doposiaľ za smerákov. Čiže, kecy o boji proti zločinnosti sú len kecmi.
po druhé - tzv. vojenská spolupráca s USA. Na kieho pána nám je nejaké vojenské spojenectvo z USA? Akým právom sem niekto pozýva americké vojská aby tu postavili základne? Kto dal na to mandát tomu nosatému skurvysynovi zahraničia? Odsudzujú a kriminalizujú Tisa, že sa spolčil z nemeckými fašistami? a o čo sú oni lepší? Ved americká vojenská doktrína je jednoznačne fašistická. Len Vietnamcov povraždili viac ako 4 milióny, pričom nedokázali poraziť ani len bosých a otrhaných partizánov z Vietkongu. Používali zbrane, aké nepoužil ani Hitler- sarin, napalm, defolianty( orange agent) nehovoriac o ďalších vojnách, kde zabíjali hlavne civilistov. Toto idú byť naši vojenskí kamaráti? Kto dal mandát týmto ľuďom, vojnovým štváčom ako Naď z Oľano, Kiska a ďalší? Dávať v sázku životy a zdravie svojich spoluobčanov? Už som to predsa raz napísal, že akonáhle Rusi vyhodnotia US základne na našom území ako závažné, budú cieľom útoku. a tí kreténi v Amerike naozaj vážne uvažujú o obmedzenej jadrovej vojne. samozrejme v Európe. Toto chceme? Vo vojne platia iné pravidlá a Rusom bude hovno dojímať, že 75% Slovákov verí Putinovi. Budeme nepriatelia a budeme pykať. Však Rakúsko ani Švajčiarsko bombardovať nebudú. Pozývajú sem americké vojská, a núkajú im budovať základne. Ved už sa to tu omieľa dlhšie a vieme kto. a amíci tam chcú mať vlastnú správu ignorujúc naše zákony. a Ak si niekto myslí, že tam nebudú jadrové nosiče, ba dokonca aj jadrové hlavice, tak je naivný blbec. Predsa zo Sliača nebudú USA ostreľovať Rusov lukmi a šípmi! O čo je teda Lajčák, Čaputová, Kiska Naď a další lepši od Biľaka, Štrougala, Jakeša, ktorí sem pozvali Rusov? Lebo USA má na vlajke 50 hviezdičiek a Rusi len jednu? Sme my vôbec ešte suverénny štát? a čo sa týka NATO . ozaj v mene čoho a koho bombardovali francúzske, briské nemecké a holandské stíhačky napr. Líbiu? Aké nebezpečenstvo predstavovala táto bohatá a spokojná krajina pre Európu, keďže NATO je oficiálne obranný pakt? A načo ešte vlastne existuje NATO, ked Varšavská zmluva zanikla? Keď Rusi viedli agresívnu vojnu v Afganistane, nemám info, žeby do nej zaťahovali Varš.,zmluvu...Ľudia rozmýšľajte mozgami, prosím vás. Mne už by to vlastne mohlo byť jedno, ale tiež mám deti a nepotrebujem aby išli bojovať za americké záujmy kdekoľvek. Ešteže ten Trump má viacej rozumu ako poľskí a slovenskí riťolezi a budovanie základní zatrhol. Zatiaľ..."
Ak má niekto pochybnosti o jeho mentálnej výbave, vopred ho ľutujem.
jar88
24.02.20,13:32
Ty si napísal hento !!!
Mne teda jednoznačný...fakt si nestojíš za slovom.

Aby ste vedeli, s kým sa bavíte...
Ale veď o nich vieme.
To sú tí, čo vololi KSS, potom Mečiara, Slotu, neskôr Fica, Danka alebo Kotlebu a teraz budú
znova voliť.
Čo tak asi? Kotleba, Harabín, Pelegrini? No čo iné im zostáva?
Kto o nich vie...o kom vlastne vravíš ?
Myslíš poniektorých na Porade ? Asi aj hej.
...a čo teraz, že budú znova voliť ? TY si KTO, že si uzurpuješ právo na udelenie povolenia ísť voliť. TY si KTO, že by si rád určoval, že koho sa má a koho sa nemá voliť ?

My, na Porade vieme, že kto si...
Si bývalý skoro vrah, zlodej, priekupník, proste kriminálnik.
Mám dojem, že si si dnes ráno nevzal všetky tabletky alebo si ich vzal dupľovanú dávku.

...dokedy máš vychádzku ? Dúfam, že len do večera.
Vieš, je tu skupina, ktorá vzhladom na svoju mentálnu výbavu, bude voliť znova Smer a Kotlebovcov.
Napriek skutočnosti, že im nejaký "šašo" posvietil na ich pobabraný svet, stále sa im páči. Zjavne im to nedocvakne ani po volbách. Presne tak, ako im to nedocvaklo po "nežnej" (17.11.1989).
Verím, že po týchto volbách sa z "vášho šaša" stane náš KLAUN.
K súčasným voličom Smeru a ĽSNS, tak viem o jednom veľkom zdravotnom špičkovom zariadení v BA, kde budú lekári voliť práve tieto dve strany, údajne, nebudem pri tom. To isté sa dialo pri prez. voľbách. Ak je to tak, čo ich k tomu vedie?
Detto Nandrolon spomínal podobnú situáciu v jemu známom okolí. Tiež lekári.
.
A ku klaunovi a šašovi, rovnaký význam, klaun sa skôr vyskytuje v cirkuse, chceš poukázať na budúcnosť po voľbách?
My tu v súvislosti s Matovičom spomíname "šaša",
ale Karel Kryl vo svojom texte spomína klauna.
Podstatná je však podoba príbehu Krylovho klauna s príbehom nášho šaša Matoviča.
https://www.youtube.com/watch?v=Wj8BuvEj56I
.
V Čechách sa objavili negatívne názorywatch na jeho osobu.
Od založenia jeho inzertných novín bolo zámerom pôsobiť po celom území na bežných ľudí, bonusom bolo, že mu to vynášalo. V podstate si zvolil jednoduchú cestu.
My tu v súvislosti s Matovičom spomíname "šaša",
ale Karel Kryl vo svojom texte spomína klauna.
Podstatná je však podoba príbehu Krylovho klauna s príbehom nášho šaša Matoviča.
https://www.youtube.com/watch?v=Wj8BuvEj56I
jar88
24.02.20,13:34
Doporučujem navštíviť facebookovú stránku primára Mudr. Jozefa Marca, veľmi rozhľadený človek s dlhoročnými skúsenosťami v komunálnej politike na úrovni kraja. A prečítať hlavne jeho posledný status, dovolím si ho citovať:
"Priatelia, môj ostatný príspevok k tak nemravnej záležitosti ako sú parlamentné voľby v SR 29.2.2020. Mám pocit že to potrebujem zo seba dostať. Pocit prvý- veľmi vlažný postoj tzv. opozície ku Kiskovým kauzám je pre mňa jasný signál, že sľubovaná spravodlivosť pre všetkých, boji proti korupcii a klientelizmu čo tak radi omieľajú Matovič, Sulík, Brblavý Hlina a ďalší sú len lacné úbohé a prvoplánové sľuby. Presne príklad v praxi, ako to tu bude vyzerať. Mali sa jasne a dávno voči tomuto človeku vymedziť, lebo je to zločinec. A to nie je konšpirácia ani pocit. Ten človek je riadne obvinený vyšetrovateľom PZ SR za daňové trestné činy!!! Otázka, prečo ešte nebol obžalovaný má naporúdzi odpoveď. Je to "náš" človek a nadčlovek, na ktorého platia a budú platiť iné pravidlá. ako doposiaľ za smerákov. Čiže, kecy o boji proti zločinnosti sú len kecmi.
po druhé - tzv. vojenská spolupráca s USA. Na kieho pána nám je nejaké vojenské spojenectvo z USA? Akým právom sem niekto pozýva americké vojská aby tu postavili základne? Kto dal na to mandát tomu nosatému skurvysynovi zahraničia? Odsudzujú a kriminalizujú Tisa, že sa spolčil z nemeckými fašistami? a o čo sú oni lepší? Ved americká vojenská doktrína je jednoznačne fašistická. Len Vietnamcov povraždili viac ako 4 milióny, pričom nedokázali poraziť ani len bosých a otrhaných partizánov z Vietkongu. Používali zbrane, aké nepoužil ani Hitler- sarin, napalm, defolianty( orange agent) nehovoriac o ďalších vojnách, kde zabíjali hlavne civilistov. Toto idú byť naši vojenskí kamaráti? Kto dal mandát týmto ľuďom, vojnovým štváčom ako Naď z Oľano, Kiska a ďalší? Dávať v sázku životy a zdravie svojich spoluobčanov? Už som to predsa raz napísal, že akonáhle Rusi vyhodnotia US základne na našom území ako závažné, budú cieľom útoku. a tí kreténi v Amerike naozaj vážne uvažujú o obmedzenej jadrovej vojne. samozrejme v Európe. Toto chceme? Vo vojne platia iné pravidlá a Rusom bude hovno dojímať, že 75% Slovákov verí Putinovi. Budeme nepriatelia a budeme pykať. Však Rakúsko ani Švajčiarsko bombardovať nebudú. Pozývajú sem americké vojská, a núkajú im budovať základne. Ved už sa to tu omieľa dlhšie a vieme kto. a amíci tam chcú mať vlastnú správu ignorujúc naše zákony. a Ak si niekto myslí, že tam nebudú jadrové nosiče, ba dokonca aj jadrové hlavice, tak je naivný blbec. Predsa zo Sliača nebudú USA ostreľovať Rusov lukmi a šípmi! O čo je teda Lajčák, Čaputová, Kiska Naď a další lepši od Biľaka, Štrougala, Jakeša, ktorí sem pozvali Rusov? Lebo USA má na vlajke 50 hviezdičiek a Rusi len jednu? Sme my vôbec ešte suverénny štát? a čo sa týka NATO . ozaj v mene čoho a koho bombardovali francúzske, briské nemecké a holandské stíhačky napr. Líbiu? Aké nebezpečenstvo predstavovala táto bohatá a spokojná krajina pre Európu, keďže NATO je oficiálne obranný pakt? A načo ešte vlastne existuje NATO, ked Varšavská zmluva zanikla? Keď Rusi viedli agresívnu vojnu v Afganistane, nemám info, žeby do nej zaťahovali Varš.,zmluvu...Ľudia rozmýšľajte mozgami, prosím vás. Mne už by to vlastne mohlo byť jedno, ale tiež mám deti a nepotrebujem aby išli bojovať za americké záujmy kdekoľvek. Ešteže ten Trump má viacej rozumu ako poľskí a slovenskí riťolezi a budovanie základní zatrhol. Zatiaľ..."
Ak má niekto pochybnosti o jeho mentálnej výbave, vopred ho ľutujem.
Skutočne rozhladený,
skoro ako susedova sliepka.
jar88
24.02.20,13:43
K súčasným voličom Smeru a ĽSNS, tak viem o jednom veľkom zdravotnom špičkovom zariadení v BA, kde budú lekári voliť práve tieto dve strany, údajne, nebudem pri tom. To isté sa dialo pri prez. voľbách. Ak je to tak, čo ich k tomu vedie?
Detto Nandrolon spomínal podobnú situáciu v jemu známom okolí. Tiež lekári.
.
No to vieš,sú nevzdelaní,nerozmýšľajú,necestujú a migranta v živote nevideli.Zabudla som niečo? :-)))))
Ja neviem. Jedine, žeby im dnešná pracovná situácia vyhovovala lepšie ako budúca, inak si to neviem vysvetliť. Vekové rozpätie rôzne.
Vieš ako fungujú súkromné zdravotné zariadenia.
Ročne im zaplatíš cca 800€ a dajú ti zdravotné výkony na inej úrovni, ako tým, čo sú len povinne poistení.
Dúfam, že ostatné si vieš domyslieť.
jar88
24.02.20,13:55
K súčasným voličom Smeru a ĽSNS, tak viem o jednom veľkom zdravotnom špičkovom zariadení v BA, kde budú lekári voliť práve tieto dve strany, údajne, nebudem pri tom. To isté sa dialo pri prez. voľbách. Ak je to tak, čo ich k tomu vedie?
Detto Nandrolon spomínal podobnú situáciu v jemu známom okolí. Tiež lekári.
.
No to vieš,sú nevzdelaní,nerozmýšľajú,necestujú a migranta v živote nevideli.Zabudla som niečo? :-)))))
Zabudla si práve na to procare a prečo sa im tak dobre funguje.

Čo myslíš, vie človek mojej krvnej skupiny, že ten mnou platený "príplatok", je vlastne len legálnym úplatkom?
Myslíš, že neviem, že sa takto len sprosto predbieham pred ostatných a v konečnom dôsledku časť z nich sa k zdravotnej službe práve preto nedostanú?
Nandrolon
24.02.20,14:29
Jar88; taká spodina ako si ty, by nebola schopná s takto inteligentnou osobou prehodiť čo len 1 vetu.
Edit: toto sú u mňa ľudia, ktorí si zaslúžia rešpekt a úctu. Ty si iba malý červ, ktorého treba zašliapnúť. Si slabý agitátor a provokatér.
Mila123
24.02.20,15:06
konšpirátori všetkých krajin, polibte si prdel....
Jednemu som velmi rad. Ak bude vladnut historicky najvacsi zlepenec neuspesnych liberalnych fasistov, budu viacmenej iba kurit a svietit. Ziaden zasadny zakon neprejde, lebo ho 3 najsilnejsie opozicne strany dokazu zablokovat. Nikdy nie je 100 % pritomnost poslancov koalicie, a to moze opozicia vyuzit vo svoj prospech.


"liberalnych fasistov"

načo sem pletieš svojich rodičov ?
liberálny fašizmus neexistuje, to je tzv. kontradikcia.....
je to protiklad, oxymoron
mínuskami to nevyriešite......chcelo by to vedomosti, nie demagógiu.....
pavol54
24.02.20,15:28
Jar88; taká spodina ako si ty, by nebola schopná s takto inteligentnou osobou prehodiť čo len 1 vetu.
Edit: toto sú u mňa ľudia, ktorí si zaslúžia rešpekt a úctu. Ty si iba malý červ, ktorého treba zašliapnúť. Si slabý agitátor a provokatér.
Vykašli sa na neho, to ho živí
bjuty smis
24.02.20,16:32
Doporučujem navštíviť facebookovú stránku primára......Zatiaľ..."
Ak má niekto pochybnosti o jeho mentálnej výbave, vopred ho ľutujem.
ja mám a ľutujem teba....čo ťa na tých sprostostiach oslovilo....
buchač
24.02.20,16:50
Je na svete niečo, čo ste ešte neopluli?
Ak áno, dajte vedieť čo.


Keď ťa tak jeden číta ?
Nuž pýtam sa...čo si ty ešte neopľul ?

Lebo pľuješ oheň a síru navôkol...pľuješ na štát, pľuješ na všetky politické strany...a v neposlednom rade pľuješ aj na diskutujúcich - pľuješ na ich rodiny, na ich rodičov, ba neštítiš sa pľuť aj na ich deti !!!

Rád by som vedieť, že prečo je tomu tak...nože daj vedieť.
Nandrolon
24.02.20,17:35
https://m.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0Vc4d65NT4p4E6Vn836kupYV8GhOYpySQ Zf35Zshc36f9oTEEj8c-jtf8&v=vfyku__XqRc
BXLmiami
25.02.20,05:36
Tak dobre,ľutujeme sa navzájom a vlastne nemáme prečo :-))
jar88
25.02.20,10:12
https://m.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0Vc4d65NT4p4E6Vn836kupYV8GhOYpySQ Zf35Zshc36f9oTEEj8c-jtf8&v=vfyku__XqRc
Reakcia Andreja Kisku na toto video: "Je mi veľmi ľúto, že ešte aj deň pre moratóriom sa predseda vlády pokúša podsúvať verejnosti nepravdivé informácie o mojej osobe. A to videom, ktoré umiestnil priamo na svoju stránku. Spoločnosť, v ktorej som bol spoluvlastníkom, kúpila v roku 1996 nehnuteľnosti podniku ZVL v konkurze, ktoré predtým slúžili ako podniková ubytovňa pre zamestnancov. Boli kúpené bez vecného bremena a ľudia, ktorí v nej bývali, už neboli zamestnancami, bývali v nich na čierno. Ľuďom, ktorí ubytovňu obývali, spoločnosť ponúkla odkúpenie ubytovacích jednotiek do osobného vlastníctva za sumu dnešných 3 300 EUR. V iných prípadoch sme napríklad v súčinnosti s mestským úradom ponúkli možnosť náhradného ubytovania. V žiadnom prípade nedošlo k vysťahovaniu zo dňa na deň, naopak bol to proces, v ktorom sa nám podarilo viacerým nájsť náhradné ubytovanie."
https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0Vc4d65NT4p4E6Vn836kupYV8GhOYpySQ Zf35Zshc36f9oTEEj8c-jtf8&v=vfyku__XqRc&app=desktop
Nandrolon
25.02.20,10:18
Kecy, kecy, kecy. Tí ľudia reálne žijú, existujú, osobne to zažili nemajú dôvod si vymýšľať. Protiváhou ich slov je jeden podvodnícky mastný vlas.
Ďalšia vec je, že to kúpil dokopy za 2,2 mil. Sk a ponúkol to rodinám na rozparcelovanie" 48 x 100 000,- , takže za 2,18 násobok? To je už aký dobrý kšeft dobrého anjela?
jar88
25.02.20,10:26
Jar88; taká spodina ako si ty, by nebola schopná s takto inteligentnou osobou prehodiť čo len 1 vetu.
Edit: toto sú u mňa ľudia, ktorí si zaslúžia rešpekt a úctu. Ty si iba malý červ, ktorého treba zašliapnúť. Si slabý agitátor a provokatér.
Vykašli sa na neho, to ho živí
Zjavne vám nieje dané ani len vnímať, čo je základ morálky
a nie tak ešte to aj pochopiť.
Ak už nechápete ani text na Krylovej úrovni, jednoducho vám to nieje dané,
tak vám zostáva už len to, čo vám ponúka Kotleba a podobní.
BXLmiami
25.02.20,10:32
Prepáč,ja stále netuším z čoho nás obvinuješ-alebo koho vlastne?Ak je teda vzor morálky Kiska,tak to ale fakt nechápem.
jar88
25.02.20,10:44
Prepáč,ja stále netuším z čoho nás obvinuješ-alebo koho vlastne?Ak je teda vzor morálky Kiska,tak to ale fakt nechápem.
napríklad:
Ačkoli dozvonilo poslední zvonění,
přec v duši temno zbylo a v srdci vězení,
[: po vinných ani slechu, a jiným ku prospěchu
jsou naši ranění, jsou naši ranění. :]Je jaro, ledy plovou s narkózou do žíly
a s maskou sametovou jde ústup zdvořilý
[: a na mohyle něhy mráz uhrabává sněhy,
jež zimu přežily, jež zimu přežily. :]
Vieš si domyslieť o akom zvonení je reč?
Alebo či si tým "vinným", alebo tým "raneným"?

Aj Nandrolon vie, povedať, že to "Havloidi" sa skrývajú za masku nehy. Ale v inom kontexte. Inak sú to hlúpe keci.
BXLmiami
25.02.20,10:44
Alebo ako ja.Kryl je môj obľubený spevák.Skoda že zomrel tak mladý,celkom rada by som počúvala jeho názor na súčasnú dobu.
BXLmiami
25.02.20,10:45
Patrilo to Nandrolonovi.
Nandrolon
25.02.20,10:52
Alebo ako ja.Kryl je môj obľubený spevák.Skoda že zomrel tak mladý,celkom rada by som počúvala jeho názor na súčasnú dobu.
100 ľudí 100 chutí. To len Jar88 by nám diktoval čo máme robiť, koho máme voliť a kedy máme s*ať.
jar88
25.02.20,11:28
Alebo ako ja.Kryl je môj obľubený spevák.Skoda že zomrel tak mladý,celkom rada by som počúvala jeho názor na súčasnú dobu.
Vypočuj si skladbu Kyselý sníh.
V nej vyjadril svoj názor na celú dobu pred a po nežnej.
Stale to platí, vrátane dnešnej doby. Doslova nič sa nezmenilo.

Čas hrůz, blábolu snobů,
znectěných hrobů, znectěných vět,
čas hrůz, bezlesých svahů,
najatých vrahů, popravčích čet,
čas hrůz, špíny a vředů,
omamných jedů, otrockých mas,
čas hrůz, vězničních dvorů,
znamení moru na dlouhý čas, na dlouhý čas.
Nandrolon
25.02.20,11:41
Postovať tu videá Kryla, ešte by som bral, ale texty jeho piesní? Ty si musel zase zabudnúť ráno na tabletky na hlavu.
Asi tu postnem telefónny zoznam, nech je sranda.
buchač
25.02.20,11:51
Alebo ako ja.Kryl je môj obľubený spevák.Skoda že zomrel tak mladý,celkom rada by som počúvala jeho názor na súčasnú dobu.
Tu nejde o toho Kryla samotného...tie texty mohol napísať/spievať kľudne aj niekto iní.
Tu ide ale o to, že proste a jednoducho nechápeme texty... ;) ...teda, samozrejme okrem jarouška a bodliaka.

Keď som už pri tých skladbách, nezaškodí sa započúvať do aktuálnych textov.
https://www.youtube.com/results?search_query=%C4%8Furica+ondrej

P.S.:
Zaujímavé je, že nejak nechal bez odpovede moju otázku ohľadom pľuvania...teda ak nerátam hodnotenie od dvoch vyššie menovaných.
...a neodpustím si...bodliak je fakt podliak...hodnotí, no nejak sa diskusie nezúčastňuje.
Ale čo čakať od kolegu managera Galka...jeden väčší hajzel ako druhý.
misoft
25.02.20,12:42
Alebo ako ja.Kryl je môj obľubený spevák.Skoda že zomrel tak mladý,celkom rada by som počúvala jeho názor na súčasnú dobu.
Nebol to síce môj štýl, ale texty - tie mal dobré!
jar88
25.02.20,15:58
Alebo ako ja.Kryl je môj obľubený spevák.Skoda že zomrel tak mladý,celkom rada by som počúvala jeho názor na súčasnú dobu.
Tu nejde o toho Kryla samotného...tie texty mohol napísať/spievať kľudne aj niekto iní.
Tu ide ale o to, že proste a jednoducho nechápeme texty... ;) ...teda, samozrejme okrem jarouška a bodliaka.

Keď som už pri tých skladbách, nezaškodí sa započúvať do aktuálnych textov.
https://www.youtube.com/results?search_query=%C4%8Furica+ondrej

P.S.:
Zaujímavé je, že nejak nechal bez odpovede moju otázku ohľadom pľuvania...teda ak nerátam hodnotenie od dvoch vyššie menovaných.
...a neodpustím si...bodliak je fakt podliak...hodnotí, no nejak sa diskusie nezúčastňuje.
Ale čo čakať od kolegu managera Galka...jeden väčší hajzel ako druhý.
https://www.youtube.com/watch?v=n8mIvmGYQts
Asi niečo takéto?

No a po tomto už tomu rozumiem.
https://www.youtube.com/watch?v=xOCkqwdINpE
jar88
25.02.20,16:00
Alebo ako ja.Kryl je môj obľubený spevák.Skoda že zomrel tak mladý,celkom rada by som počúvala jeho názor na súčasnú dobu.
Nebol to síce môj štýl, ale texty - tie mal dobré!
A hlavne, že im rozumieš.
buchač
25.02.20,17:49
Asi niečo takéto?

No a po tomto už tomu rozumiem.

Trt rozumieš...a niečo takéto a nie to, čo sa hodí tebe do karát.
Kryla - emigranta ospevuješ a druhého interpréta znevažuješ (myslím tým tvorbu - texty) ?
To je také demokratické...teda podľa teba...

Lenže aby si bol v obraze...tak Ďurica je považovaný za slovenského Kryla....a na rozdiel od utečenca sedí doma a nezdrhol za kopečky...a niečo robí aj pre Slovensko.
Mám ti dať aj texty alebo budeš stíhať pochopiť význam ?

https://www.youtube.com/watch?v=lyClqAvWMiQ
https://www.youtube.com/watch?v=jwQVTVCPkbw
https://www.youtube.com/watch?v=YNK6P7lBGdc
bjuty smis
25.02.20,18:11
[QUOTE="jar88"]
Asi niečo takéto?
.......................

Lenže aby si bol v obraze...tak Ďurica je považovaný za slovenského Kryla..

........................................

a to na ktorom mítingu kotleta vyhlásil ??
alebo za koho teraz hovoríš ??
toto ťa očarilo ? :
„Tí, čo utekajú pred vojnou, znásilňujú naše ženy s tvárou pokojnou,“ spieva Ďurica v piesni s názvom Invázia.

„Vyhlásme im neúprosný boj, každým nádychom musia trpieť. Hriech proti krvi a rase si zaslúži ten najukrutnejší trest,“

Kontroverzný spevák a kotlebovec sa obrátil aj na súd, no ten prišiel v roku 2018 s jasným verdiktom. Novinári môžu vzhľadom na slobodu slova nazývať Ďuricu neonacistom. Súd upozornil, že si za to môže aj Ďurica sám, a to textami, ktoré spieva.


navrhni ho na nobelovu cenu mieru....alebo literatúry..
buchač
25.02.20,18:27
[QUOTE="jar88"]
Asi niečo takéto?
.......................

Lenže aby si bol v obraze...tak Ďurica je považovaný za slovenského Kryla..

........................................

a to na ktorom mítingu kotleta vyhlásil ??
alebo za koho teraz hovoríš ??

toto ťa očarilo ? :

„Tí, čo utekajú pred vojnou, znásilňujú naše ženy s tvárou pokojnou,“ spieva Ďurica v piesni s názvom Invázia.


„Vyhlásme im neúprosný boj, každým nádychom musia trpieť. Hriech proti krvi a rase si zaslúži ten najukrutnejší trest,“

navrhni ho na nobelovu cenu mieru....alebo literatúry..

Keď dávaš niečo, tak nevtrhávaj z kontextu

Pieseň Invázia
Potvrdil aj strýko z Milána,
že tam vyvádzali do rána
tí, čo utekajú pred vojnou,
znásilňujú naše ženy s tvárou pokojnou.
https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/ondrej-durica/invazia-792801
...a čítaj aj ďalej...text je predsa o imigrantoch, ktorí (čo je dokázané) znásilňujú a inak terorizujú obyvateľstvo. Alebo mi snáď chceš tvrdiť opak ???
----------------------------
Kotleba je momentálne vedľajší...ja vravím len to, čo sa jeden môže dočítať.
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%C4%8Furica+ondrej+slovensk%C3%BD+kryl
Nepovedal so a ani nevravím, že Ďurica je svetec...pre mňa je momentálne iba spevák (rovnako ako Kryl), s ktorým v jeho textoch proste súhlasím....a vždy je Ondrej lepší ako Adam Ďurica - vraj Superstar....kuwa, nebe a dudy.
bettylou
26.02.20,04:47
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
pavol54
26.02.20,06:10
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
pavol54
26.02.20,06:16
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
Len tak na okraj my dôchodcovia pripravíme tento štát a ťažké milióny ale takmer všetci ich minieme na Slovensku takže cez dph sa vrátia, a nevyvezú sa sa do daňových rajov. Je to pravda alebo nie že budúci nový premier má 60 melónov investované v Ja a Ty na Cypre? Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
bettylou
26.02.20,06:23
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.

toto neriešim, ja čakam furt, z iného súdka. Mňa zaujíma, načo chce byť v tej robote, dajaké jadro ne zaobalene nezmysly. čo si kto robí doma by mala byť jeho vec. Títo vyzerajú ako narcisy zabalení v kšeftoch a majetkoch a čo mňa je do toho. Toto mi asi ako občanovi nepomôže. Ani cela tota buďa tam. To už tvoje paprikové pole je pre mňa na Slovensku užitočnejšie. A opravte ma, ak sa mýlim, ten pán v modrom obleku čo sa v parlamente váľa za bieleho dňa ako prasa (miluje priťahovať pozornosť?:D) nevyzerá, že má rozvahu a trpezlivosť pochopiť problém a riešiť veci týkajúce sa republiky. Možno by si zatiaľ mohol u lekára riešiť problém so sebaovládaním, hoci to by dodrbalo len predpísaný protokol. dožijem sa dňa, keď konečne ten protokol zrušia, lebo už ho budú dodržiavať prirodzene ako úctu k republike a občanom? Ja znala, že tu nemam vobec kukať, bo začnem lamentovať.
romana147
26.02.20,06:33
1,
Kotleba je mentálne vedľajší...
2,
Ďurica .... pre mňa je momentálne iba spevák rovnako ako Kryl




1,
súhlasím
2,
nesúhlasím
buchač
26.02.20,06:40
1,
Kotleba je MOmentálne vedľajší...
2,
Ďurica .... pre mňa je momentálne iba spevák rovnako ako Kryl

1,
súhlasím
2,
nesúhlasím

NEUPRAVUJ môj text vety/slova !!!!
...a s čím ty súhlasíš alebo nie ? Tak to mi je šuma fuk.
bjuty smis
26.02.20,07:10
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
Len tak na okraj my dôchodcovia pripravíme tento štát a ťažké milióny ale takmer všetci ich minieme na Slovensku takže cez dph sa vrátia, a nevyvezú sa sa do daňových rajov. Je to pravda alebo nie že budúci nový premier má 60 melónov investované v Ja a Ty na Cypre? Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
bjuty smis
26.02.20,07:13
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
to je DNA smeru -s.r.o
pavol54
26.02.20,07:44
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
to je DNA smeru -s.r.o
u nás bol tiež jeden chorý čo mal "dnu" tak si daj sodabikarbonu, to ti prejde, on si to tiež dával, ale už si presne nepamätám bolo to dávno
jar88
26.02.20,07:50
[QUOTE="jar88"]
Asi niečo takéto?
.......................

Lenže aby si bol v obraze...tak Ďurica je považovaný za slovenského Kryla..

........................................

a to na ktorom mítingu kotleta vyhlásil ??
alebo za koho teraz hovoríš ??

toto ťa očarilo ? :

„Tí, čo utekajú pred vojnou, znásilňujú naše ženy s tvárou pokojnou,“ spieva Ďurica v piesni s názvom Invázia.


„Vyhlásme im neúprosný boj, každým nádychom musia trpieť. Hriech proti krvi a rase si zaslúži ten najukrutnejší trest,“

navrhni ho na nobelovu cenu mieru....alebo literatúry..

Keď dávaš niečo, tak nevtrhávaj z kontextu

Pieseň Invázia
Potvrdil aj strýko z Milána,
že tam vyvádzali do rána
tí, čo utekajú pred vojnou,
znásilňujú naše ženy s tvárou pokojnou.
https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/ondrej-durica/invazia-792801
...a čítaj aj ďalej...text je predsa o imigrantoch, ktorí (čo je dokázané) znásilňujú a inak terorizujú obyvateľstvo. Alebo mi snáď chceš tvrdiť opak ???
----------------------------
Kotleba je momentálne vedľajší...ja vravím len to, čo sa jeden môže dočítať.
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%C4%8Furica+ondrej+slovensk%C3%BD+kryl
Nepovedal so a ani nevravím, že Ďurica je svetec...pre mňa je momentálne iba spevák (rovnako ako Kryl), s ktorým v jeho textoch proste súhlasím....a vždy je Ondrej lepší ako Adam Ďurica - vraj Superstar....kuwa, nebe a dudy.
Otvoril som ten link na toho speváka, vraj takého, ako bol aj Karel Kryl.
Prečítal som si jeho texty a naviac aj vypočul. Priznám sa, že to počúvanie my dalo naozaj riadne zabrať. Naviac som si včera vypočul aj zopár reperov na obdobnú tému a musím ti povedať, že s Krylovým prejavom to nemá nič spoločné.
Problém vidím hlavne v tom, že Kryl využíval slová a Ďurica slová zneužíva.
Druhý problém Ďuricu vidím v tom, že využíva nevedomosť svojich fanúšikov. Neviem či to robí vedome (zámerne) , alebo z neznalosti o tom, čo znamenajú slová fašizmus, nacizmus, liberalizmus, národ, vlasť, sloboda a podobne. Myslím si, že nevie, alebo nechce vedieť, čo je migrant, čo a ako vytvára vlny migrácie, agresivitu moslimských skupín a tak ďalej. Mám však pocit, že ho to ani nezaujíma rovnako, ako to nezaujíma Kotlebu. Dôležitá ja popularita a cesta k moci.
Kotleba a ani Ďurica niesú fašisti, oni sú jasní národný socialisti.
pavol54
26.02.20,07:59
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
Len tak na okraj my dôchodcovia pripravíme tento štát a ťažké milióny ale takmer všetci ich minieme na Slovensku takže cez dph sa vrátia, a nevyvezú sa sa do daňových rajov. Je to pravda alebo nie že budúci nový premier má 60 melónov investované v Ja a Ty na Cypre? Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
ale mám vyšší dôchodok,
korela
26.02.20,08:06
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
Len tak na okraj my dôchodcovia pripravíme tento štát a ťažké milióny ale takmer všetci ich minieme na Slovensku takže cez dph sa vrátia, a nevyvezú sa sa do daňových rajov. Je to pravda alebo nie že budúci nový premier má 60 melónov investované v Ja a Ty na Cypre? Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší

Na takýchto príspevkoch mi najviac prekáža, že sa ide iba po Fica. Hrubá čiara za predchádzajúcou minulosťou. Zámerná strata pamäte či čo?
Akú váhu má potom takáto argumentácia?
korela
26.02.20,08:14
Provokujúce fokusako sa nejako odmlčalo.
pavol54
26.02.20,08:18
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
Len tak na okraj my dôchodcovia pripravíme tento štát a ťažké milióny ale takmer všetci ich minieme na Slovensku takže cez dph sa vrátia, a nevyvezú sa sa do daňových rajov. Je to pravda alebo nie že budúci nový premier má 60 melónov investované v Ja a Ty na Cypre? Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší

Na takýchto príspevkoch mi najviac prekáža, že sa ide iba po Fica. Hrubá čiara za predchádzajúcou minulosťou. Zámerná strata pamäte či čo?
Akú váhu má potom takáto argumentácia?
No veď o tom som písal v súvislosti so štátnym dlhom. Ale ak vyhrajú tieto súčasné opozičné strany, tak sa sa môžeme tešiť že do roka maximálne do dvoch dostaneneme všetci po 30 000, tie rozkradnuté sa vrátia a nám by ich mali dať keď nás okradli. či?
bjuty smis
26.02.20,08:22
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
Len tak na okraj my dôchodcovia pripravíme tento štát a ťažké milióny ale takmer všetci ich minieme na Slovensku takže cez dph sa vrátia, a nevyvezú sa sa do daňových rajov. Je to pravda alebo nie že budúci nový premier má 60 melónov investované v Ja a Ty na Cypre? Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
ale mám vyšší dôchodok,
Praveze nemas...po 12 r. slubov ti dalu 13. dochodok teraz...ked ty mas, tal di chodnieco kupit...
Ale nieco nam fico naozaj zvysil....dochodkovi vek..
pavol54
26.02.20,08:25
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
Len tak na okraj my dôchodcovia pripravíme tento štát a ťažké milióny ale takmer všetci ich minieme na Slovensku takže cez dph sa vrátia, a nevyvezú sa sa do daňových rajov. Je to pravda alebo nie že budúci nový premier má 60 melónov investované v Ja a Ty na Cypre? Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
ale mám vyšší dôchodok,
Praveze nemas...po 12 r. slubov ti dalu 13. dochodok teraz...ked ty mas, tal di chodnieco kupit...
Ale nieco nam fico naozaj zvysil....dochodkovi vek..
kto bol proti stropu? fico? zákon z roku 2003 prijal fico?
jar88
26.02.20,08:26
A vieš, že aj ja budem mať vyšší dôchodok.
A pritom ho vôbec nepotrebujem.
----------------------------
Prihlásil som sa oň, asi jeden a pol roka po vzniku môjho nároku na dôchodok.
Asi po dvoch mesiacoch prišiel akýsi dočasný, či predbežný cca 270€ a po pár mesiacoch riadny starobný plus doplatok cca 21000€.
Ak by som sa prihlásil o pár mesiacov neskôr, dostal by som veľkú nulu.
----------------------------
A práve preto budem ďalej dávať svoj hlas tomu nášmu.
Verím že sa z neho stane Krylov KLAUN.
bjuty smis
26.02.20,08:28
[QUOTE="pavol54"][QUOTE="bettylou
Len tak nnevyvezú sa sa do daňových r Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší

Na takýchto príspevkoch mi najviac prekáža, že sa ide iba po Fica. Hrubá čiara za predchádzajúcou minulosťou. Zámerná strata pamäte či čo?
Akú váhu má potom takáto argumentácia?
O com teraz tocis? Kto spravil hrubu ciaru po fica?
Fico s kocnerom 12 rokov zneuzival policiu, naka, prokuraturu , sudy.
Co ste vysetrili?
Kto spravil tu tvoju ciaru, ked mate 12 r. vsetky moznosti??
pavol54
26.02.20,08:31
A vieš, že aj ja budem mať vyšší dôchodok.
A pritom ho vôbec nepotrebujem.
----------------------------
Prihlásil som sa oň, asi jeden a pol roka po vzniku môjho nároku na dôchodok.
Asi po dvoch mesiacoch prišiel akýsi dočasný, či predbežný cca 270€ a po pár mesiacoch riadny starobný plus doplatok cca 21000€.
Ak by som sa prihlásil o pár mesiacov neskôr, dostal by som veľkú nulu.
----------------------------
A práve preto budem ďalej dávať svoj hlas tomu nášmu.
Verím že sa z neho stane Krylov KLAUN.
koľko si si prispieval toľko dostávaš,
pavol54
26.02.20,08:33
[QUOTE="pavol54"][QUOTE="bettylou
Len tak nnevyvezú sa sa do daňových r Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší

Na takýchto príspevkoch mi najviac prekáža, že sa ide iba po Fica. Hrubá čiara za predchádzajúcou minulosťou. Zámerná strata pamäte či čo?
Akú váhu má potom takáto argumentácia?
O com teraz tocis? Kto spravil hrubu ciaru pofica?
Fico s kocnerom 12 tokov zneuzival policiu, naka, prokuraturu , sudy.
Co ste vysetrili?
Kto spravil tu tvoju ciaru, ked mate 12 r. vsetky moznosti??
že sa ešte neobjavila komunikácia cez trema kočner - fico?
misoft
26.02.20,09:07
on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
Ajaj... R.F - birmovaný komunista a pokrstený zväzák - v 30-tke v parlamente a potom šplhal a šplhal. Prišiel do parlamentu so skoro holou riťou a na "konci" kariéry si mohol dovoliť platiť "nájomné" cez 2500€, nosiť hodinky za 60000€... a to ešte jeho pozemky - údajne "zdedené" - TRT makový - 50% tých pozemkov si kúpil - a za čo? A keď sa dostal ku korytu - kohože si to k sebe pozval? Seberovných "spolužiakov", kamarátov (napr. Kali paša).
H0vn0 je on sociálny - zarytý komunista - a to z neho nezmizlo doteraz.
Citácia z Wiki

Podľa slov jeho spolužiakov patril k obdivovateľom filozofie marxizmu-leninizmu a Sovietskeho zväzu,...... Na každom predmete sa prvý hlásil, pričom mal vždy poruke príklad, čo všetko bolo vyrobené v Sovietskom zväze. Hovoril, že všetko na svete vyskúmali sovietski vedci. Bolo nám to smiešne, v 80. rokoch už nebol režim taký tvrdý, objavovali sa aj opačné názory. [...] Pre Roberta však bola radosť, keď mohol ísť [na oslavy 1. mája] v kravate a košeli.
Taký bol, taký je a taký BUDE.
jar88
26.02.20,09:24
on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
Ajaj... R.F - birmovaný komunista a pokrstený zväzák - v 30-tke v parlamente a potom šplhal a šplhal. Prišiel do parlamentu so skoro holou riťou a na "konci" kariéry si mohol dovoliť platiť "nájomné" cez 2500€, nosiť hodinky za 60000€... a to ešte jeho pozemky - údajne "zdedené" - TRT makový - 50% tých pozemkov si kúpil - a za čo? A keď sa dostal ku korytu - kohože si to k sebe pozval? Seberovných "spolužiakov", kamarátov (napr. Kali paša).
H0vn0 je on sociálny - zarytý komunista - a to z neho nezmizlo doteraz.
Citácia z Wiki

Podľa slov jeho spolužiakov patril k obdivovateľom filozofie marxizmu-leninizmu a Sovietskeho zväzu,...... Na každom predmete sa prvý hlásil, pričom mal vždy poruke príklad, čo všetko bolo vyrobené v Sovietskom zväze. Hovoril, že všetko na svete vyskúmali sovietski vedci. Bolo nám to smiešne, v 80. rokoch už nebol režim taký tvrdý, objavovali sa aj opačné názory. [...] Pre Roberta však bola radosť, keď mohol ísť [na oslavy 1. mája] v kravate a košeli.
Taký bol, taký je a taký BUDE.
A práve preto si ho vždy volil.
jar88
26.02.20,09:29
A vieš, že aj ja budem mať vyšší dôchodok.
A pritom ho vôbec nepotrebujem.
----------------------------
Prihlásil som sa oň, asi jeden a pol roka po vzniku môjho nároku na dôchodok.
Asi po dvoch mesiacoch prišiel akýsi dočasný, či predbežný cca 270€ a po pár mesiacoch riadny starobný plus doplatok cca 21000€.
Ak by som sa prihlásil o pár mesiacov neskôr, dostal by som veľkú nulu.
----------------------------
A práve preto budem ďalej dávať svoj hlas tomu nášmu.
Verím že sa z neho stane Krylov KLAUN.
koľko si si prispieval toľko dostávaš,
Zjavne si nepochopil pointu.
Dostávam naozaj dosť, nesťažujem sa.
jar88
26.02.20,09:33
nemal som toho Ďuricu študovať a prehrávať si jeho umenie.
Teraz na mňa všade vyskakujú nacisti a fašisti.
bjuty smis
26.02.20,09:39
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
Len tak na okraj my dôchodcovia pripravíme tento štát a ťažké milióny ale takmer všetci ich minieme na Slovensku takže cez dph sa vrátia, a nevyvezú sa sa do daňových rajov. Je to pravda alebo nie že budúci nový premier má 60 melónov investované v Ja a Ty na Cypre? Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
ale mám vyšší dôchodok,
Praveze nemas...po 12 r. slubov ti dalu 13. dochodok teraz...ked ty mas, tal di chodnieco kupit...
Ale nieco nam fico naozaj zvysil....dochodkovi vek..
kto bol proti stropu? fico? zákon z roku 2003 prijal fico?

Hlboka nevedomost, alebo klames ?
Aky r. 2003 ??
bjuty smis
26.02.20,09:42
[QUOTE="pavol54"][QUOTE="bettylou
Len tak nnevyvezú sa sa do daňových r Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší

Na takýchto príspevkoch mi najviac prekáža, že sa ide iba po Fica. Hrubá čiara za predchádzajúcou minulosťou. Zámerná strata pamäte či čo?
Akú váhu má potom takáto argumentácia?
O com teraz tocis? Kto spravil hrubu ciaru pofica?
Fico s kocnerom 12 tokov zneuzival policiu, naka, prokuraturu , sudy.
Co ste vysetrili?
Kto spravil tu tvoju ciaru, ked mate 12 r. vsetky moznosti??
že sa ešte neobjavila komunikácia cez trema kočner - fico?
Ty zi nepamatas, ako fico sibrinkoval matovicovym danovym priznanim ? Info o o jeho ucte ?
Krive obvinenie naka ? Co viac potrebujes....
pavol54
26.02.20,09:56
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
Len tak na okraj my dôchodcovia pripravíme tento štát a ťažké milióny ale takmer všetci ich minieme na Slovensku takže cez dph sa vrátia, a nevyvezú sa sa do daňových rajov. Je to pravda alebo nie že budúci nový premier má 60 melónov investované v Ja a Ty na Cypre? Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
ale mám vyšší dôchodok,
Praveze nemas...po 12 r. slubov ti dalu 13. dochodok teraz...ked ty mas, tal di chodnieco kupit...
Ale nieco nam fico naozaj zvysil....dochodkovi vek..
kto bol proti stropu? fico? zákon z roku 2003 prijal fico?

Hlboka nevedomost, alebo klames ?
Aky r. 2003 ??
zákon o sociálnom poistení
bjuty smis
26.02.20,10:37
Kto a kedy nastavil automaticke predlzovanie dochodkoveho veku...to si dostuduj
Nasepkam ti..nebola to radicova, ani dzurinda
A nebolo to v 2003
korela
26.02.20,11:36
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda :D
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
Len tak na okraj my dôchodcovia pripravíme tento štát a ťažké milióny ale takmer všetci ich minieme na Slovensku takže cez dph sa vrátia, a nevyvezú sa sa do daňových rajov. Je to pravda alebo nie že budúci nový premier má 60 melónov investované v Ja a Ty na Cypre? Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
ale mám vyšší dôchodok,
Praveze nemas...po 12 r. slubov ti dalu 13. dochodok teraz...ked ty mas, tal di chodnieco kupit...
Ale nieco nam fico naozaj zvysil....dochodkovi vek..
Nechce sa mi hľadať celú Európu, myslím si, že má Slovensko ešte rezervu proti ostatným štátom. Naše matky majú luxus oproti Západu, ktovie, či si to uvedomujú.
https://www.donnesulweb.it/lavoro-e-studio/news-lavoro/eta-pensionabile-donne-pensione/ FR muži v 70-ke, približne rovnako Taliani - brožúra Min. socprc. 2001.
bjuty smis
26.02.20,11:41
Socialny netvor!!!

Urcite ani romskym detickam nedoprajes...
buchač
26.02.20,12:12
Provokujúce fokusako sa nejako odmlčalo.
Nie nejako...ale "Akodostaloban"...niekto chcel ovplyvňovať ostatných.
Len si nejak pomýlil fórum..."Modrý koník" je niekde inde...tam sa mohol ísť hojdať.
buchač
26.02.20,12:18
Socialny netvor!!!

Urcite ani romskym detickam nedoprajes...
...a ty snáď áno ?

Ja by som bol v tejto problematike za názor, ktorý dal už nie jeden politik a nie jeden diskutujúci pri rôznych článkoch.
Urobiť to formou daňových odpisov.
Kto maká, ten by dostal...aj tí cigáni, ktorí makajú na VPP. Lenže koľko je ich takých, čo sedia doma a nemajú vonkoncom ani len snahu ísť odrobiť pár hodín pre obec.
...a rodinné prídavky by v takomto len prilepšenie...na cigy a na čučo.
Dáša_
26.02.20,12:27
Dám len dnešní čísla :) Pre tých, čo nevedia tak rýchlo hľadať :D

19.1, 15.6, 9.8, 9.4, 7.2, 7.0, 6.6, 4.8, 4.1, 3.9, 3.6, 3.5, 3.4
jar88
26.02.20,12:59
Kto a kedy nastavil automaticke predlzovanie dochodkoveho veku...to si dostuduj
Nasepkam ti..nebola to radicova, ani dzurinda
A nebolo to v 2003
Aj keď som na strane pravice, myslím že nemáš pravdu.
Bolo to v roku 2004 a vtedy tu bola Dzurindova vláda.
Zavedeniu pilierov predchádzala zmena odchodu do dôchodku.
Od roku 1945 alebo 1948 bol odchod do dôchodku 60 rokov.
Neskôr sa to zmenilo (cca 1950 až 1960) na 62 rokov s tým, že sa ženám počítal počet detí. Tým pádom mali nárok na dôchodok už v 53 až 57 rokoch veku.
-------------------------------
Durindove reformy počítali s iným poistným systémom, ale ten im po roku 2006 zrušil sociálny odlud FICO.
-------------------------------
Práve Fico tu založil tento marazmus. A bolo to jasné už od začiatku. Inak to ani dopadnúť nemohlo. Nemalo ako.
Mila123
26.02.20,13:10
Dám len dnešní čísla :) Pre tých, čo nevedia tak rýchlo hľadať :D

19.1, 15.6, 9.8, 9.4, 7.2, 7.0, 6.6, 4.8, 4.1, 3.9, 3.6, 3.5, 3.4
19,1 má šašo?
Dáša_
26.02.20,13:13
Dám len dnešní čísla :) Pre tých, čo nevedia tak rýchlo hľadať :D

19.1, 15.6, 9.8, 9.4, 7.2, 7.0, 6.6, 4.8, 4.1, 3.9, 3.6, 3.5, 3.4
19,1 má šašo?

ano, na rovnakom mieste iba 3. a 4. poradie
jar88
26.02.20,13:47
Napriek tomu, že som naozaj pravicovo založený, som za sociálny štát, ale naozaj sociálny štát. Podstatné je aby platilo právo a sloboda.
Myslím, že štát má naozaj legálne právo určovať a vyberať akúkoľvek vyskokú daň. Mala by však byť primeraná jeho potrebám a zámerom a zároveň aj možnostiam plátcov dane.
-----------------------------
No a následne, ak sa sociálny štát zaviaže svojim občanom platiť penzie, sociálne dávky a podobne, je to na ňom. Alebo malo by to byť na ňom, ako sa o tom (demokraticky) rozhodne.
V tomto prípade nakladá so svojimi peniazmi, nie s mojimi ako je to teraz.
------------------------------
Neviem či vnímate ten rozdiel, ale ja ho cítim ako neskutočnú nespravodlivosť až hlúposť.
jar88
26.02.20,13:54
Dám len dnešní čísla :) Pre tých, čo nevedia tak rýchlo hľadať :D

19.1, 15.6, 9.8, 9.4, 7.2, 7.0, 6.6, 4.8, 4.1, 3.9, 3.6, 3.5, 3.4
19,1 má šašo?
Myslím, že už teraz ho môžeme nazvať klaunom.
Jasné že aj král už končí, a je prekvapený, čo dokázal klaun (neskutočný blázon).
bjuty smis
26.02.20,14:38
Kto a kedy nastavil automaticke predlzovanie dochodkoveho veku...to si dostuduj
Nasepkam ti..nebola to radicova, ani dzurinda
A nebolo to v 2003
Aj keď som na strane pravice, myslím že nemáš pravdu.
Bolo to v roku 2004 a vtedy tu bola Dzurindova vláda.
Zavedeniu pilierov predchádzala zmena odchodu do dôchodku.
Od roku 1945 alebo 1948 bol odchod do dôchodku 60 rokov.
Neskôr sa to zmenilo (cca 1950 až 1960) na 62 rokov s tým, že sa ženám počítal počet detí. Tým pádom mali nárok na dôchodok už v 53 až 57 rokoch veku.
-------------------------------
Durindove reformy počítali s iným poistným systémom, ale ten im po roku 2006 zrušil sociálny odlud FICO.
-------------------------------
Práve Fico tu založil tento marazmus. A bolo to jasné už od začiatku. Inak to ani dopadnúť nemohlo. Nemalo ako.

nevadí, každý sa môže pomýliť...stačí, ked slušne komunikujeme bez urážok a osobných útokov, ako voliči zlepenca, ked zistia, že zase trepali :))

V 2004 sociálny netvor kaník robil dôchodkovú reformu a zvýšil -zjednotil dôchodkový vek na 62 rokov

Lenže v 2012 naša najsociálnejšia prodôchodcovská vláda na čele s ficom zaviedla automatické zvyšovanie dôchodkového veku podla priemernej dlžky dožitia.-
Preto je dnes dôchodok vo veku 62 a 3/4 roka.....
a potom zaviedli dôchodcovský strop na 64 r.

Takže takto....
ale oblbnúť svojích voličov vie poriadne..

a palinko ako....vnúčatam po 12 rokoch vlády stále pridal 2,41 ???
korela
26.02.20,20:23
Už aby doznela tohtoročná volebná mantra o potrebe zmeny. Ak je niečo dobré a obyvateľstvu to vyhovuje, niet sa nad čím pozastavovať a presadzovať nové experimenty.

"Strana získala nejvíce hlasů ve všech volbách od roku 1917. S výjimkou krátkého období byli sociální demokraté nepřetržitě ve vládě po dobu 44 let (1932-1976). Další vládní zkušenosti měli možnost získat v letech 1982-1991, 1994-2006 a dále pak od roku 2014."

Švédsko bolo dlho vzorom úspešnej krajiny a výkvetom Európy.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Soci%C3%A1ln%C3%AD_demokrat%C3%A9_(%C5%A0v%C3%A9ds ko)
korela
26.02.20,20:30
Šlosiarik s Hříchom priznali až teraz, že Harabín pravdepodobne získa viac hlasov ako sa verejne uvádzalo po celý predvolebný čas.
Zrazu aké náhodné zistenie. Ak by tomu tak bolo, ako by to všetci zainteresovaní zdôvodnili?
bjuty smis
26.02.20,20:45
Šlosiarik s Hříchom priznali až teraz, že Harabín pravdepodobne získa viac hlasov ako sa verejne uvádzalo po celý predvolebný čas.
Zrazu aké náhodné zistenie. Ak by tomu tak bolo, ako by to všetci zainteresovaní zdôvodnili?
A kde ta pozvali na kavu ?
korela
26.02.20,22:34
Šlosiarik s Hříchom priznali až teraz, že Harabín pravdepodobne získa viac hlasov ako sa verejne uvádzalo po celý predvolebný čas.
Zrazu aké náhodné zistenie. Ak by tomu tak bolo, ako by to všetci zainteresovaní zdôvodnili?
A kde ta pozvali na kavu ?

Slosiarik ani Hřích nevylučujú, že Harabin môže prekvapiť.
https://www.aktuality.sk/clanok/767091/volby-2020-cast-volicov-zvazuje-koho-zachranit-o-pomoc-vola-sas-danko-sa-lutuje-harabin-moze-prekvapit/
Nandrolon
27.02.20,08:06
:D:D:D
BXLmiami
27.02.20,08:17
Slosiarik ani Hřích nevylučujú, že Harabin môže prekvapiť.
https://www.aktuality.sk/clanok/767091/volby-2020-cast-volicov-zvazuje-koho-zachranit-o-pomoc-vola-sas-danko-sa-lutuje-harabin-moze-prekvapit/[/QUOTE]
*
Tá Harabinova dievčina bola v diskusii skvelá.Strčila do vrecká pánov-ako ich ona nazývala.
jar88
27.02.20,12:54
Slosiarik ani Hřích nevylučujú, že Harabin môže prekvapiť.
https://www.aktuality.sk/clanok/767091/volby-2020-cast-volicov-zvazuje-koho-zachranit-o-pomoc-vola-sas-danko-sa-lutuje-harabin-moze-prekvapit/
*
Tá Harabinova dievčina bola v diskusii skvelá.Strčila do vrecká pánov-ako ich ona nazývala.[/QUOTE]
Ale títo by ju strčili do vrecka aj dvakrát.
https://www.youtube.com/watch?v=F1IbpL5fdV8
jar88
27.02.20,12:55
Slosiarik ani Hřích nevylučujú, že Harabin môže prekvapiť.
https://www.aktuality.sk/clanok/767091/volby-2020-cast-volicov-zvazuje-koho-zachranit-o-pomoc-vola-sas-danko-sa-lutuje-harabin-moze-prekvapit/
*
Tá Harabinova dievčina bola v diskusii skvelá.Strčila do vrecká pánov-ako ich ona nazývala.
Ale títo by ju strčili do vrecka aj dvakrát.
https://www.youtube.com/watch?v=F1IbpL5fdV8[/QUOTE]
Nechceme tu žiadny národný socializmus, ani fašizmus a už vôbec nie komunizmus.
marjankaj
27.02.20,14:48
Čítal som jeden citát od Karla Kryla:
K demokracii mají nejdále ti, kteří jí mají plnou hubu.
Nandrolon
27.02.20,14:53
Dopozeral som včerajšiu diskusiu na STV1. Hlina pôsobil ako malý šašo-tajtrlík. Do každej druhej odpovede montoval Bibliu, žalmy, aj samotného Boha. Pričom v predchádzajúcich diskusiách nevedel desatoro Božích prikázaní. V ďalšej diskusii ho mladá dievčina zotrela ako joja, keď sa ho opýtala na 6 hlavných právd. KDH je už úplne na dne.
Pripadalo mi to, ako keby sa niekto vydával za jadrového fyzika a v skutočnosti by nevedel 2+2.
jar88
27.02.20,15:12
Čítal som jeden citát od Karla Kryla:
K demokracii mají nejdále ti, kteří jí mají plnou hubu.
No a teraz ti už zostáva len pochopiť ho.
Si na dobrej ceste.
marjankaj
27.02.20,15:20
Čítal som jeden citát od Karla Kryla:
K demokracii mají nejdále ti, kteří jí mají plnou hubu.
No a teraz ti už zostáva len pochopiť ho.
Si na dobrej ceste.
Ja som pochopil. To som dal hlavne pre teba.
jar88
27.02.20,15:33
Čítal som jeden citát od Karla Kryla:
K demokracii mají nejdále ti, kteří jí mají plnou hubu.
No a teraz ti už zostáva len pochopiť ho.
Si na dobrej ceste.
Ja som pochopil. To som dal hlavne pre teba.
Aha, tak pre mňa?
A ty si akože pochopil o čom je.
No dobre, tak daj a pouč ma. (Vopred ti ďakujem.)
jar88
27.02.20,16:07
Dopozeral som včerajšiu diskusiu na STV1. Hlina pôsobil ako malý šašo-tajtrlík. Do každej druhej odpovede montoval Bibliu, žalmy, aj samotného Boha. Pričom v predchádzajúcich diskusiách nevedel desatoro Božích prikázaní. V ďalšej diskusii ho mladá dievčina zotrela ako joja, keď sa ho opýtala na 6 hlavných právd. KDH je už úplne na dne.
Pripadalo mi to, ako keby sa niekto vydával za jadrového fyzika a v skutočnosti by nevedel 2+2.

Dopozeral som včerajšiu diskusiu na STV1. Hlina pôsobil ako malý šašo-tajtrlík. Do každej druhej odpovede montoval Bibliu, žalmy, aj samotného Boha. Pričom v predchádzajúcich diskusiách nevedel desatoro Božích prikázaní. V ďalšej diskusii ho mladá dievčina zotrela ako joja, keď sa ho opýtala na 6 hlavných právd. KDH je už úplne na dne.
Pripadalo mi to, ako keby sa niekto vydával za jadrového fyzika a v skutočnosti by nevedel 2+2.

Dopozeral som včerajšiu diskusiu na STV1. Hlina pôsobil ako malý šašo-tajtrlík. Do každej druhej odpovede montoval Bibliu, žalmy, aj samotného Boha. Pričom v predchádzajúcich diskusiách nevedel desatoro Božích prikázaní. V ďalšej diskusii ho mladá dievčina zotrela ako joja, keď sa ho opýtala na 6 hlavných právd. KDH je už úplne na dne.
Pripadalo mi to, ako keby sa niekto vydával za jadrového fyzika a v skutočnosti by nevedel 2+2.
Spomínal si, že si veriaci a tak predpokladám, že tomuto porozumieš.
https://www.youtube.com/watch?v=I10jfYgL_84
Hlina je asi rovnaký veriaci, ako ty.
Nandrolon
27.02.20,16:33
1. cituješ ako idiot
2. po prvej sekunde som to vypnul. Hentoho dobrovoľne počúvať nemienim. Nemám vonku oheň a ani borovičku po ruke. Melodicky od neho nepoznám peknú pieseň a texty akurát pre teba, jednoduché a primitívne.
vlado 33
27.02.20,17:50
Náš JarkoSS sa vrátil?
misoft
27.02.20,18:43
mimotemy

Náš JarkoSS sa vrátil?
Dobré ráno, stará mama :D..... až teraz si to zistil?
jar88
28.02.20,06:09
mimotemy

Náš JarkoSS sa vrátil?
Dobré ráno, stará mama :D..... až teraz si to zistil?
Aty sa mu čuduješ?
Veď naše slovensko bolo vždy tak trošku pribrzdené. Či?
jar88
28.02.20,06:14
1. cituješ ako idiot
2. po prvej sekunde som to vypnul. Hentoho dobrovoľne počúvať nemienim. Nemám vonku oheň a ani borovičku po ruke. Melodicky od neho nepoznám peknú pieseň a texty akurát pre teba, jednoduché a primitívne.
Veď nemusíš, máte čo počúvať. Hlavne to svoje "vlastenecké" vyrevúvanie.
Vla-ste-nec-kéé !
jar88
28.02.20,06:19
Už sa neviem dočkať soboty.
Hneď ráno pobežím zatĺcť pár klincov do truhly náckom a socanom.
Dúfam, že nebudeme pohodlní a zakopeme ich čo najhlbšie.
Tak hlboko, že sa už nikdy nevyhrabú.
pavol54
28.02.20,06:27
mimotemy

Náš JarkoSS sa vrátil?
Dobré ráno, stará mama :D..... až teraz si to zistil?
Aty sa mu čuduješ?
Veď naše slovensko bolo vždy tak trošku pribrzdené. Či?
Choď medzi ľudí aby si získal ten správny obraz, nepozeraj sa stále do zrkadla.
Nandrolon
28.02.20,06:49
Už sa neviem dočkať soboty.
Hneď ráno pobežím zatĺcť pár klincov do truhly náckom a socanom.
Dúfam, že nebudeme pohodlní a zakopeme ich čo najhlbšie.
Tak hlboko, že sa už nikdy nevyhrabú.
No vidíš, takže budeš voliť buď OĽANO, ZA ĽUDÍ, SAS, KDH, PS/SPOLU.
Hneď ráno im "zatnem tipec" v počte 4 ks voličov.
Ináč už som písal, buď mi ide Rádio Beat, alebo Iron Maiden. Určite nebudem počúvať niekoho s prefajčeným hlasom ťahajúcim tóny ako minútu pred infarktom. A to vybrnkávanie.
To prenechám tebe.
jar88
28.02.20,07:36
mimotemy

Náš JarkoSS sa vrátil?
Dobré ráno, stará mama :D..... až teraz si to zistil?
Aty sa mu čuduješ?
Veď naše slovensko bolo vždy tak trošku pribrzdené. Či?
Choď medzi ľudí aby si získal ten správny obraz, nepozeraj sa stále do zrkadla.
No a manželka ma stále upozorňuje, nech sa aspoň čas od času pozriem do zrkadla.
jar88
28.02.20,07:40
Už sa neviem dočkať soboty.
Hneď ráno pobežím zatĺcť pár klincov do truhly náckom a socanom.
Dúfam, že nebudeme pohodlní a zakopeme ich čo najhlbšie.
Tak hlboko, že sa už nikdy nevyhrabú.
No vidíš, takže budeš voliť buď OĽANO, ZA ĽUDÍ, SAS, KDH, PS/SPOLU.
Hneď ráno im "zatnem tipec" v počte 4 ks voličov.
Ináč už som písal, buď mi ide Rádio Beat, alebo Iron Maiden. Určite nebudem počúvať niekoho s prefajčeným hlasom ťahajúcim tóny ako minútu pred infarktom. A to vybrnkávanie.
To prenechám tebe.
No samozrejme že to bude buď OĽANO,
alebo Matovič, alebo KLAUN.
To dá rozum, či nie?
buchač
28.02.20,07:43
Už sa neviem dočkať soboty.
Hneď ráno pobežím zatĺcť pár klincov do truhly náckom a socanom.
Dúfam, že nebudeme pohodlní a zakopeme ich čo najhlbšie.
Tak hlboko, že sa už nikdy nevyhrabú.
...a vieš, že som aj ja zvedavý/nedočkavý ?
V podstate mi je jedno, že kto vyhraje...predsa ide o to, aby sa národ mal dobre a nie zvolená partia.
Každá z doterajších vlád a parlamentnej zostavy sa predsa nabalila...jeden viac a druhý menej. Myslím si, ba som presvedčený, že tomu nebude inak ani po voľbách...a nech už vyhraje kto len chce.

Ako som inde napísal, ja DOSLOVA PRAJEM Matovičovi, aby vyhral voľby a zostavil vládu.
Dostane 100 dní na oťukanie (čo je teda fest málo) a hajde do neho...a že si to nová opozícia neodpustí, tak na to môže každý vypiť jed.
...a snáď každý je/bude zvedavý, čo sa s tých sľubov bude plniť a čo padne do zabudnutia.

Vravíš, že chceš zatĺcť pár klincov do truhly...kľudne, aj kladivo ti podám, klince budem držať.
Len by ma zaujímalo, kde každý berie tú brutálnu sebaistotu a dôveru v jedného človeka, hotového spasiteľa celého národa ?
Ja len, aby nie jeden nedoplatil na tie novinky a skončil nakoniec v truhle.
BXLmiami
28.02.20,07:50
Tak prešla som českú tlač a vyzerá,že Turci pustili dalšiu vlnu astrofyzikov na EU.V tomto kontexte ma fakt ,, upokojuje",že na čele štátu budeme mať mimovládky.
pavol54
28.02.20,07:55
Tak prešla som českú tlač a vyzerá,že Turci pustili dalšiu vlnu astrofyzikov na EU.V tomto kontexte ma fakt ,, upokojuje",že na čele štátu budeme mať mimovládky.
Ale bude to zdravý genetický(ako nám povedala jedna verejne známa osoba) a určite budú bez vírusového vybavenia. Nemotechnická otázka V ktorom eu- štáte je najviac infikovaných? Nechcem aby otázka pôsobila ako šírenie poplašného hoaxu.
buchač
28.02.20,07:56
Tak prešla som českú tlač a vyzerá,že Turci pustili dalšiu vlnu astrofyzikov na EU.V tomto kontexte ma fakt ,, upokojuje",že na čele štátu budeme mať mimovládky.
...v noci som akurát na tú tému pozeral na ČT 24. Holt, žiadna sranda...
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3055024-ankara-uz-nebude-zastavovat-uprchliky-mirici-do-evropy-oznamil-turecky-cinitel
marjankaj
28.02.20,08:01
Už sa neviem dočkať soboty.
Hneď ráno pobežím zatĺcť pár klincov do truhly náckom a socanom.
Dúfam, že nebudeme pohodlní a zakopeme ich čo najhlbšie.
Tak hlboko, že sa už nikdy nevyhrabú.To určite. Ešte aj tie dve osmičky v tvojom nicku si prevzal od Kotlebu. Čo ti poslal šek na 1488?
pavol54
28.02.20,08:01
mimotemy

Náš JarkoSS sa vrátil?
Dobré ráno, stará mama :D..... až teraz si to zistil?
Aty sa mu čuduješ?
Veď naše slovensko bolo vždy tak trošku pribrzdené. Či?
Choď medzi ľudí aby si získal ten správny obraz, nepozeraj sa stále do zrkadla.
No a manželka ma stále upozorňuje, nech sa aspoň čas od času pozriem do zrkadla.
len sa dlho nepozeraj lebo potom píšeš o pribrzdenom slovensku. Ja si na rozdiel od teba vážim všetkých obyvateľov Slovenska, niekto je väčším prínosom, iný je menším a sú dokonca aj pribrzdení ( teda bez vlastného názoru, ale kričať vedia čo im nakážu. Nebol si tam pozri KB z Levoče)
pavol54
28.02.20,08:03
Už sa neviem dočkať soboty.
Hneď ráno pobežím zatĺcť pár klincov do truhly náckom a socanom.
Dúfam, že nebudeme pohodlní a zakopeme ich čo najhlbšie.
Tak hlboko, že sa už nikdy nevyhrabú.To určite. Ešte aj tie dve osmičky v tvojom nicku si prevzal od Kotlebu. Čo ti poslal šek na 1488?
Ani smiať sa už nebudeme môcť citoslovcia čo vyjadrujú smiech sú rizikové
pavol54
28.02.20,08:07
Už sa neviem dočkať soboty.
Hneď ráno pobežím zatĺcť pár klincov do truhly náckom a socanom.
Dúfam, že nebudeme pohodlní a zakopeme ich čo najhlbšie.
Tak hlboko, že sa už nikdy nevyhrabú.
...a vieš, že som aj ja zvedavý/nedočkavý ?
V podstate mi je jedno, že kto vyhraje...predsa ide o to, aby sa národ mal dobre a nie zvolená partia.
Každá z doterajších vlád a parlamentnej zostavy sa predsa nabalila...jeden viac a druhý menej. Myslím si, ba som presvedčený, že tomu nebude inak ani po voľbách...a nech už vyhraje kto len chce.

Ako som inde napísal, ja DOSLOVA PRAJEM Matovičovi, aby vyhral voľby a zostavil vládu.
Dostane 100 dní na oťukanie (čo je teda fest málo) a hajde do neho...a že si to nová opozícia neodpustí, tak na to môže každý vypiť jed.
...a snáď každý je/bude zvedavý, čo sa s tých sľubov bude plniť a čo padne do zabudnutia.

Vravíš, že chceš zatĺcť pár klincov do truhly...kľudne, aj kladivo ti podám, klince budem držať.
Len by ma zaujímalo, kde každý berie tú brutálnu sebaistotu a dôveru v jedného človeka, hotového spasiteľa celého národa ?
Ja len, aby nie jeden nedoplatil na tie novinky a skončil nakoniec v truhle.
nie sme takí bohatí ale 15 mil na voľby sa šmahom ruky nájde
jar88
28.02.20,08:18
Už sa neviem dočkať soboty.
Hneď ráno pobežím zatĺcť pár klincov do truhly náckom a socanom.
Dúfam, že nebudeme pohodlní a zakopeme ich čo najhlbšie.
Tak hlboko, že sa už nikdy nevyhrabú.
...a vieš, že som aj ja zvedavý/nedočkavý ?
V podstate mi je jedno, že kto vyhraje...predsa ide o to, aby sa národ mal dobre a nie zvolená partia.
Každá z doterajších vlád a parlamentnej zostavy sa predsa nabalila...jeden viac a druhý menej. Myslím si, ba som presvedčený, že tomu nebude inak ani po voľbách...a nech už vyhraje kto len chce.

Ako som inde napísal, ja DOSLOVA PRAJEM Matovičovi, aby vyhral voľby a zostavil vládu.
Dostane 100 dní na oťukanie (čo je teda fest málo) a hajde do neho...a že si to nová opozícia neodpustí, tak na to môže každý vypiť jed.
...a snáď každý je/bude zvedavý, čo sa s tých sľubov bude plniť a čo padne do zabudnutia.

Vravíš, že chceš zatĺcť pár klincov do truhly...kľudne, aj kladivo ti podám, klince budem držať.
Len by ma zaujímalo, kde každý berie tú brutálnu sebaistotu a dôveru v jedného človeka, hotového spasiteľa celého národa ?
Ja len, aby nie jeden nedoplatil na tie novinky a skončil nakoniec v truhle.
Zjavne ti to ešte nedocvaklo. Rovnako tak starým smerákom, ktorí sa dostanú do parlamentu. Práve tí budú prví na odstrel. Neviestky sa stanú nevestami. (Samozrejme, že ich poslanci vydajú.)
Ak neujdú do teplých krajín, zrejme pôjdu do chládku za Kočnerom.
Oni budú voliť 29.2. a potom už každý deň.
bjuty smis
28.02.20,08:39
Tak prešla som českú tlač a vyzerá,že Turci pustili dalšiu vlnu astrofyzikov na EU.V tomto kontexte ma fakt ,, upokojuje",že na čele štátu budeme mať mimovládky.

no chyba bude asi niekde inde, ak sa 500 000 000 európa má spoliehať na turecko
a ešte mu za to platit miliardy...
buchač
28.02.20,08:58
Zjavne ti to ešte nedocvaklo. Rovnako tak starým smerákom, ktorí sa dostanú do parlamentu. Práve tí budú prví na odstrel. Neviestky sa stanú nevestami. (Samozrejme, že ich poslanci vydajú.)
Ak neujdú do teplých krajín, zrejme pôjdu do chládku za Kočnerom.
Oni budú voliť 29.2. a potom už každý deň.
Hlavne, že tebe to riadne "cvaká"...buď si vynechal dávku liekov, alebo si si dal dvojnásobok.

...a zasa klasika. Ja o voze, ty o koze.
Ešte daj nejaký text - skladbu od Kryla...nech sa zasmejem.
Nandrolon
28.02.20,09:19
Sranda, keď sa multimilionára Matoviča v relácii STV opýtali, prečo všetko prepísal na manželku tak urobil zo seba silno milujúceho manžela, že všetko svoje jej pokorne odovzdal a ešte povedal, že by si prial, aby sa všetci chlapi takto správali.
Pričom keď všetko "odovzdal" Bašternák, tak Matoviča a jeho voličov išlo rozdrapiť od zlosti :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
buchač
28.02.20,09:24
A vieš, že aj ja budem mať vyšší dôchodok.
A pritom ho vôbec nepotrebujem.
----------------------------
Prihlásil som sa oň, asi jeden a pol roka po vzniku môjho nároku na dôchodok.
Asi po dvoch mesiacoch prišiel akýsi dočasný, či predbežný cca 270€ a po pár mesiacoch riadny starobný plus doplatok cca 21000€.
Ak by som sa prihlásil o pár mesiacov neskôr, dostal by som veľkú nulu.
----------------------------
A práve preto budem ďalej dávať svoj hlas tomu nášmu.
Verím že sa z neho stane Krylov KLAUN.
Každý dôchodca má automaticky (zo zákona) vyšší dôchodok...KA Ž DÝ !!!
-------------------------
Predbežný dôchodok ???
Zákon takýto dôchodok nepozná...NE PO ZNÁ !!!...dokonca ani Gooole o takomto nechyruje.
-------------------------
Dávaj si komu chceš...trebárs aj do urny starých rodičov.
-------------------------

Klauni ste tu dvaja.
Ty a tvoj riťolez bodliak...
Nandrolon
28.02.20,09:41
Jar88 - takže predsa si si podvodom vybavil ten najvyšší dôchodok, čo si tu pár rokov späť písal...
Myslel som si, ináč by si to nebol ty. Keď máš detiská správne prisaté na štátny aparát na správnych miestach, všetko sa dá.
:-)))))))))))) a doprajeme ti všetci neboj, aj tak už nemáš moc času :-)))))))
jar88
28.02.20,10:07
Jar88 - takže predsa si si podvodom vybavil ten najvyšší dôchodok, čo si tu pár rokov späť písal...
Myslel som si, ináč by si to nebol ty. Keď máš detiská správne prisaté na štátny aparát na správnych miestach, všetko sa dá.
:-)))))))))))) a doprajeme ti všetci neboj, aj tak už nemáš moc času :-)))))))
Presne podľa zákona, tesne pod stropom, ale nie najvyšší.
No a tento rok budem vybavovať ešte aj ten český.
Deciská sú už v Picburgu a Delavare.
Jasné že jedna tu, plus vnučka (nech sa naučí poriadne aj po slovensky) a potom hajde.
jar88
28.02.20,10:12
:---

A vieš, že aj ja budem mať vyšší dôchodok.
A pritom ho vôbec nepotrebujem.
----------------------------
Prihlásil som sa oň, asi jeden a pol roka po vzniku môjho nároku na dôchodok.
Asi po dvoch mesiacoch prišiel akýsi dočasný, či predbežný cca 270€ a po pár mesiacoch riadny starobný plus doplatok cca 21000€.
Ak by som sa prihlásil o pár mesiacov neskôr, dostal by som veľkú nulu.
----------------------------
A práve preto budem ďalej dávať svoj hlas tomu nášmu.
Verím že sa z neho stane Krylov KLAUN.
Každý dôchodca má automaticky (zo zákona) vyšší dôchodok...KA Ž DÝ !!!
-------------------------
Predbežný dôchodok ???
Zákon takýto dôchodok nepozná...NE PO ZNÁ !!!...dokonca ani Gooole o takomto nechyruje.
-------------------------
Dávaj si komu chceš...trebárs aj do urny starých rodičov.
-------------------------

Klauni ste tu dvaja.
Ty a tvoj riťolez bodliak...
Ten dočasný, či predbežný sa nazýva preddavkový.
To aby si mohol gooogloovat.
jar88
28.02.20,10:15
Sranda, keď sa multimilionára Matoviča v relácii STV opýtali, prečo všetko prepísal na manželku tak urobil zo seba silno milujúceho manžela, že všetko svoje jej pokorne odovzdal a ešte povedal, že by si prial, aby sa všetci chlapi takto správali.
Pričom keď všetko "odovzdal" Bašternák, tak Matoviča a jeho voličov išlo rozdrapiť od zlosti :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

On si to na rozdiel od teba môže dovoliť.
Rovnako ako ja. Tiež má slušnú ženu na ktorú sa dá 100% spoľahnúť.
To si ty nemôžeš ani len povedať.
Nandrolon
28.02.20,11:13
Tiež okrádate štát spolu, to mi je jasné.
Všetko, čo si tu písal si pamätám, smola pre teba.
Edit: takých, čo sa tvária že majú "dosť" a "nepotrebujú" sú "plné" mestá. A pritom by si vlastné koleno dali aj pre 1 euro prevŕtať. Len sa smejem, nezávidím máme svoje, ale nie som taký roztrasený za peniazmi ako ty a podobní hajzlíci.
Práve zajtra vyjadrím na vás svoj volebný názor. Uvidíme na tvoje fekálne múdrosti v nedeľu 1.3.2020.
Všetky deti v prdeli - čo, domov dôchodcov už máš na starobu zajednaný?
buchač
28.02.20,11:22
Sranda, keď sa multimilionára Matoviča v relácii STV opýtali, prečo všetko prepísal na manželku tak urobil zo seba silno milujúceho manžela, že všetko svoje jej pokorne odovzdal a ešte povedal, že by si prial, aby sa všetci chlapi takto správali.
Pričom keď všetko "odovzdal" Bašternák, tak Matoviča a jeho voličov išlo rozdrapiť od zlosti :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

On si to na rozdiel od teba môže dovoliť.
Rovnako ako ja. Tiež má slušnú ženu na ktorú sa dá 100% spoľahnúť.
To si ty nemôžeš ani len povedať.

...a sme doma.
Ako som včera (predvčerom) spomenul.

"...pľuješ oheň a síru navôkol...pľuješ na štát, pľuješ na všetky politické strany...a v neposlednom rade pľuješ aj na diskutujúcich - pľuješ na ich rodiny, na ich rodičov, ba neštítiš sa pľuť aj na ich deti !!! "

" My, na Porade vieme, že kto si...
Si bývalý skoro vrah, zlodej, priekupník, proste kriminálnik. "

Ani nespomínam, že si bol schopný popriať aj to zdravíčko (presnejšie mne)...a potom sa všetci čudovali, že si dostal adekvátnu odpoveď....(screeny mám stále k dipozícii, nie je problém ich doložiť).
Už dávno, pradávno si mal dostať ban...na iných fórach by sa s tebou nesrali, vykopli jedna radosť.
pavol54
28.02.20,11:44
Sranda, keď sa multimilionára Matoviča v relácii STV opýtali, prečo všetko prepísal na manželku tak urobil zo seba silno milujúceho manžela, že všetko svoje jej pokorne odovzdal a ešte povedal, že by si prial, aby sa všetci chlapi takto správali.
Pričom keď všetko "odovzdal" Bašternák, tak Matoviča a jeho voličov išlo rozdrapiť od zlosti :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

On si to na rozdiel od teba môže dovoliť.
Rovnako ako ja. Tiež má slušnú ženu na ktorú sa dá 100% spoľahnúť.
To si ty nemôžeš ani len povedať.

...a sme doma.
Ako som včera (predvčerom) spomenul.

"...pľuješ oheň a síru navôkol...pľuješ na štát, pľuješ na všetky politické strany...a v neposlednom rade pľuješ aj na diskutujúcich - pľuješ na ich rodiny, na ich rodičov, ba neštítiš sa pľuť aj na ich deti !!! "

" My, na Porade vieme, že kto si...
Si bývalý skoro vrah, zlodej, priekupník, proste kriminálnik. "

Ani nespomínam, že si bol schopný popriať aj to zdravíčko (presnejšie mne)...a potom sa všetci čudovali, že si dostal adekvátnu odpoveď....(screeny mám stále k dipozícii, nie je problém ich doložiť).
Už dávno, pradávno si mal dostať ban...na iných fórach by sa s tebou nesrali, vykopli jedna radosť.
Tá charakteristika ani nemusí byť pravdivá. Skôr by som povedal že fantázia pracuje a čo sa momentálne vytvorí v hlavičke to na klávesách. Nevypadol zo súťaže Ako povedal jeden politik budú si merať kto ho má väčší
buchač
28.02.20,12:12
Ze toto dokaze napisat najvacsie vulgarne hovado na svete
Ja som nikdy netvrdil a ani netvrdím, že som nejak obzvlášť slušný.
Akurát sa bavím s každým tak, ako si proste zaslúži...a vtedy nejak nerozlišujem muža od ženy....šak máme emancipáciu, tak jaké pak sraní.

Ty si ešte urob zopár nickov na spôsob Chacha, Chach, ....a trebárs aj Chuj, ktoré ťa bude jednoznačne najlepšie vystihovať.

Zvyšok neriešim...aj tak dostaneš čochvíľa vyhadzov.
bodliak
28.02.20,12:13
[...na iných fórach by sa s tebou nesrali, vykopli jedna radosť.

To napísal ten pravý...
buchač
28.02.20,12:16
[...na iných fórach by sa s tebou nesrali, vykopli jedna radosť.

To napísal ten pravý...
No vitaj...záškodník.

Nemudruj, nerieš...nemáš čo na prácu ? Tak menegerchuj, staraj sa :
- hajde založiť novú tému o mne
- dávať negatívne hodnotenia...máš čo robiť, príspevkov mám dosť.
bjuty smis
28.02.20,12:16
Sranda, keď sa multimilionára Matoviča v relácii STV opýtali, prečo všetko prepísal na manželku tak urobil zo seba silno milujúceho manžela, že všetko svoje jej pokorne odovzdal a ešte povedal, že by si prial, aby sa všetci chlapi takto správali.
Pričom keď všetko "odovzdal" Bašternák, tak Matoviča a jeho voličov išlo rozdrapiť od zlosti :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
no naozaj sranda...ako nás smeráci okrádali o miliony evri...
si sa teda nasmial....
buchač
28.02.20,12:24
no naozaj sranda...ako nás smeráci okrádali o miliony evri...

Sranda hore, sranda dole...
Okrádal Smer ? Nuž okrádal...sú na to indície. Holt, len nejak dôkazy chýbajú...respektíve vôľa na vyšetrovanie a aj postavenie pred súd.

Povedzme, že fiktívna otázka.
Je kóšer to jednanie, čo Matovič urobil ? Blahu nechám bokom, ale keby to video natočil niekto iný, trebárs Kovačičová...? To by bolo v poriadku ?

Fikcia druhá.
Si myslíš, že nová vládnuca garnitúra si nepríde na svoje ?
bjuty smis
28.02.20,12:33
baštrnák neoprávnené čerpal vratky dph a mal spoločné fy s kaliňákom a počiatkom, postavil byt glváčovi, 10 rokov prenajímal za zlomok ceny ficovi
a ty sa toto opýtaš ?

neviem čo myslíš, blahu nesledujem...

som si istý, že nová vládnucá garnitúra nie je organizovaná zuločinecká skupina, založená na cicanie rozpočtu ako smer...
jar88
28.02.20,13:09
Tiež okrádate štát spolu, to mi je jasné.
Všetko, čo si tu písal si pamätám, smola pre teba.
Edit: takých, čo sa tvária že majú "dosť" a "nepotrebujú" sú "plné" mestá. A pritom by si vlastné koleno dali aj pre 1 euro prevŕtať. Len sa smejem, nezávidím máme svoje, ale nie som taký roztrasený za peniazmi ako ty a podobní hajzlíci.
Práve zajtra vyjadrím na vás svoj volebný názor. Uvidíme na tvoje fekálne múdrosti v nedeľu 1.3.2020.
Všetky deti v prdeli - čo, domov dôchodcov už máš na starobu zajednaný?
No jasné ty všetko vieš.
Ty to máš rovno z vlastnej hlavy. (čo sa babe prisnilo)
jar88
28.02.20,13:17
[...na iných fórach by sa s tebou nesrali, vykopli jedna radosť.

To napísal ten pravý...
No vitaj...záškodník.

Nemudruj, nerieš...nemáš čo na prácu ? Tak menegerchuj, staraj sa :
- hajde založiť novú tému o mne
- dávať negatívne hodnotenia...máš čo robiť, príspevkov mám dosť.
Ty si ozaj nevidíš do popule.
A ak chceš môžeš ma nechať aj vyhodiť.
Kto že tu stojí o tvoju spoločnosť.?
pavol54
28.02.20,13:24
no naozaj sranda...ako nás smeráci okrádali o miliony evri...

Sranda hore, sranda dole...
Okrádal Smer ? Nuž okrádal...sú na to indície. Holt, len nejak dôkazy chýbajú...respektíve vôľa na vyšetrovanie a aj postavenie pred súd.

Povedzme, že fiktívna otázka.
Je kóšer to jednanie, čo Matovič urobil ? Blahu nechám bokom, ale keby to video natočil niekto iný, trebárs Kovačičová...? To by bolo v poriadku ?

Fikcia druhá.
Si myslíš, že nová vládnuca garnitúra si nepríde na svoje ?
ONI sú filantropi a volebná kampaň je ako hra kam dať prachy ktorých majú prebytok
pavol54
28.02.20,13:26
Sranda, keď sa multimilionára Matoviča v relácii STV opýtali, prečo všetko prepísal na manželku tak urobil zo seba silno milujúceho manžela, že všetko svoje jej pokorne odovzdal a ešte povedal, že by si prial, aby sa všetci chlapi takto správali.
Pričom keď všetko "odovzdal" Bašternák, tak Matoviča a jeho voličov išlo rozdrapiť od zlosti :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
no naozaj sranda...ako nás smeráci okrádali o miliony evri...
si sa teda nasmial....
jano ukradol toľko a toľko,
mišo...
fero...zase toľko
červená čiapočka zožrala vlka preto má veľké oči...
jar88
28.02.20,13:39
no naozaj sranda...ako nás smeráci okrádali o miliony evri...

Sranda hore, sranda dole...
Okrádal Smer ? Nuž okrádal...sú na to indície. Holt, len nejak dôkazy chýbajú...respektíve vôľa na vyšetrovanie a aj postavenie pred súd.

Povedzme, že fiktívna otázka.
Je kóšer to jednanie, čo Matovič urobil ? Blahu nechám bokom, ale keby to video natočil niekto iný, trebárs Kovačičová...? To by bolo v poriadku ?

Fikcia druhá.
Si myslíš, že nová vládnuca garnitúra si nepríde na svoje ?
Nuž to Bláhové video som videl.
Matovič si vybudoval firmu doslova z ničoho.
Išiel do politiky a tak ju predal.
Následne si za svoje zdanené peniaze kúpil iný majetok.
Naozaj nechápem, kde máte problém.

A ešte jedno.
Trepete o daňových podvodoch a pritom nemáte o tom ani najmenšiu vedomosť.
Štátu odviedol 500 000 000 a vy ste z toho vďaka Vladinkovi dostali figu borovú. Jednoducho ste utreli hubu.

Pametáš na Drukos, BMG invest? Tam ste tiež utreli hubu, ja nie. A nemuseli ste. Nabulíkali vám že letadlo, že tunel a vy ste uverili. Veď sa skúste popýtať, ako to bolo naozaj. Bolo aj CD a Vladko vám slúbil. Neskôr aj Robinko a vy nič.

Vy tu budete špekulovať, že Matovič a jeho manželka. Ani blb by takto neuvažoval.
jar88
28.02.20,13:45
Sranda, keď sa multimilionára Matoviča v relácii STV opýtali, prečo všetko prepísal na manželku tak urobil zo seba silno milujúceho manžela, že všetko svoje jej pokorne odovzdal a ešte povedal, že by si prial, aby sa všetci chlapi takto správali.
Pričom keď všetko "odovzdal" Bašternák, tak Matoviča a jeho voličov išlo rozdrapiť od zlosti :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
no naozaj sranda...ako nás smeráci okrádali o miliony evri...
si sa teda nasmial....
jano ukradol toľko a toľko,
mišo...
fero...zase toľko
červená čiapočka zožrala vlka preto má veľké oči...
Presne tak, preto má také veľké oči.
A práve preto ti musí nejaký šašo otľkať o hlavu jeden sprostý lekvár.
Už si to pochopil?
To vravel práve o tvojej špajze.
Nie o mojej..........GUMAJ
Nandrolon
28.02.20,13:55
Teším sa na zajtra. Ukáže sa sila jednotlivých strán pred zlepením sa. I keď niektoré sa už museli zlepiť, aby sa vôbec dostali do parlamentu. Čo už. :-)
jar88
28.02.20,14:27
Už ste dávno všetko zabudli a čo ste nezabudli, to ste ani len netušili.
Viete, že Kiska bol v USA? Viete.
Viete, že tam pracoval na čerpacej stanici (na pumpe)? Viete.
Viete, že tu v 90 rokoch panovala Ruská, Čečenská a Ukrajinská mafia? Viete.
Viete, že kupčili s vykurovacími olejmi (s daňami)? Viete.
Viete, že za nimi stáli oligarchovia? Asi áno.
Viete, že sa nasťahovali do rôznych palácov a výl po Francúzku? Viete.
--------------------------------
Viete že viedli extra luxusný život. Ale už ten luxusný život nevedú. Teda väčšina z nich.
Mysleli si že môžu naozaj všetko a tak sa pustili do "podnikania" v USA. Jasné že zas s pohonnými hmotami a daňami. Darilo sa im jeden a pol roka a prišla na nich pohroma.
CIA a Federálna polícia USA na nich vyfabrikovala (našila) trestné činy a viac ako polovicu pozatvárala. Jasné že prišli aj o celý majetok. V skutočnosti tých oligarchov nezákonne okradli.
--------------------------------
Myslím, že práve v tomto mohol byť aj Kiska náhodným účastníkom. Mohol byť v pravý čas na pravom mieste a naviac aj na správnej strane. Mohol mať čiastočné zásluhy a z toho plynúci osoh (honorár) napríklad od CIA.
--------------------------------
Následne sa vrátiť a vybudovať nejakú pôžičkáreň je už brnkačka - podnikateľská rutina.
jar88
28.02.20,14:40
Teším sa na zajtra. Ukáže sa sila jednotlivých strán pred zlepením sa. I keď niektoré sa už museli zlepiť, aby sa vôbec dostali do parlamentu. Čo už. :-)
Čo myslíš, čo tam tí náckovia získajú?
A je úplne jedno, či sa jedná o Kotlebovcov, alebo aj o Harabínovcov.
Jediné čo získajú budú poslanecké výplaty a ostatné peňažné príspevky od štátu.
Z toho o čo im v skutočnosti má pre svojich voličov ísť, nepresadia absolútne nič. Myslím že aj ty by si už mohol, mal pochopiť, že vás nácek len zneužil na svoj finančný prospech.
A ty sa ešte aj dnes tešíš. Naozaj nechápem, ako tak môže niekto dopadnúť.
Nandrolon
28.02.20,14:50
Ja im doprajem a feťákov a zlodejov zásadne nevolím.
Keby taký feťák Truban mal samostatne /bez SPOLU/ toľko, čo bude mať Kotleba, tak sa asi od radosti ufetuje k smrti alebo bude mať ešte väčší strabizmus ako teraz.
Ináč som zvedavý koľko % získa vo svojom rodisku, kde jeho a aj jeho rodičov poznajú voliči od narodenia.
jar88
28.02.20,15:18
Ja im doprajem a feťákov a zlodejov zásadne nevolím.
Keby taký feťák Truban mal samostatne /bez SPOLU/ toľko, čo bude mať Kotleba, tak sa asi od radosti ufetuje k smrti alebo bude mať ešte väčší strabizmus ako teraz.
Ináč som zvedavý koľko % získa vo svojom rodisku, kde jeho a aj jeho rodičov poznajú voliči od narodenia.
Ty naozaj nedokážeš vnímať realitu?
Naozaj nechápeš, že ťa len ojebali.
Všetko o čo vám ide, je dnes už trestné a naviac aj Kotleba už vie, že mu hrozí 4 až 8 rokov natvrdo. Skús sa označiť ako že si Kotlebovec a ísť s tým von na verejnosť.Normálne medzi ľudí. Myslím sám, nie zbabelo v húfe súkmeňovcov. Sám s hlavou hore.
Nandrolon
28.02.20,15:46
To píšeš ty mne?
Ty, ktorý nikdy neprezradil narovinu koho ide voliť, a na všetko reaguješ nekonkrétne a neurčito?
Veď ty aj ako anonym si posratý až za ušami.
Koho si volil minulé parlamentnē voľby?
jar88
28.02.20,15:59
To píšeš ty mne?
Ty, ktorý nikdy neprezradil narovinu koho ide voliť, a na všetko reaguješ nekonkrétne a neurčito?
Veď ty aj ako anonym si posratý až za ušami.
Koho si volil minulé parlamentnē voľby?
Ja pokojne napíšem, ty nemusíš, viem koho ste volili vy, každý jeden.
Oľano, predtým SaS s odporom, predtým SDKU, a tiež s určitým odporom.
Ale na rozdiel od teba ja viem čo mi na ktorej strane vadilo.
Napríklad na SaS mi vadilo...čo konkrétne mi vadilo a vadí mi do dnešného dňa, ti napíšem až potom, čo priznáš farbu aj ty.
Nandrolon
28.02.20,16:02
Ja som volil naposledy ĽSNS a ty koho???
marjankaj
28.02.20,16:12
Ten váš hlas jeden z cca dvoch miliónov strašne zamieša karty v parlamente. Ale prečo by ste neprispeli cca 10 euri vašej strane ak získa nad 3% hlasov.
Nandrolon
28.02.20,16:17
Ten váš hlas jeden z cca dvoch miliónov strašne zamieša karty v parlamente. Ale prečo by ste neprispeli cca 10 euri vašej strane ak získa nad 3% hlasov.
Každá "veľká vec" je zložená z malých čiastočiek.
Ak by bolo na mne, najspravodlivejšie by boli povinné voľby. Tam by skutočne platilo, že víťaz je víťaz. Teraz stačí zmanipulovať nepohodlných tak, ako sa vyjadril Matovič, že ĽSNS je vyhodený hlas. Ja si myslím, že vyhodený je mentálne iba on sám.
marjankaj
28.02.20,16:31
Ten váš hlas jeden z cca dvoch miliónov strašne zamieša karty v parlamente. Ale prečo by ste neprispeli cca 10 euri vašej strane ak získa nad 3% hlasov.
Ak by bolo na mne, najspravodlivejšie by boli povinné voľby. Tam by skutočne platilo, že víťaz je víťaz.
A k čomu by to bolo dobré? Je taký problém vhodiť neplatný hlas? To by sme teda vyhrali.
Nandrolon
28.02.20,16:37
Tých neplatných hlasov by bolo plus mínus ako teraz.
Ale keď už by sa ľudia dotrepali, podľa mňa by aj korektne odvolili. Takýto stav najviac vyhovuje najväčším manipulátorom typu Kiska a Matovič.
marjankaj
28.02.20,16:37
Najviac sa mi páči, ako politici (bez rozdielu z akej strany) vyhlasujú, že referendum sú vyhodené peniaze. Ale pri voľnách agitujú aby účasť bola čo najväčšia. Lebo viac voličov= viac peňazí pre nich.
Pozrite minulé voľby:
https://spravy.pravda.sk/parlamentne-volby-2016/clanok/385684-strany-po-volbach-opat-dostanu-miliony/
marjankaj
28.02.20,16:42
Tých neplatných hlasov by bolo plus mínus ako teraz.
Ale keď už by sa ľudia dotrepali, podľa mňa by aj korektne odvolili. Takýto stav najviac vyhovuje najväčším manipulátorom typu Kiska a Matovič.
A čo je to korektne odvoliť? Dať hlasy stranám, ktoré ešte neboli v parlamente? Čo majú preferencie okolo 1%? Lebo nemali možnosť sklamať voličov? Napríklad stranu "Máme toho dosť"?
Nandrolon
28.02.20,16:48
Korektné odvolenie je odovzdanie platného hlasovacieho lístka. Vecnú stránku neskúmam, je to každého osobná vec.
marjankaj
28.02.20,17:03
Korektné odvolenie je odovzdanie platného hlasovacieho lístka. Vecnú stránku neskúmam, je to každého osobná vec.
A kto bude kontrolovať a postihovať či je hlas platný v tajných voľbách? Ty musíš byť naozaj právne zdatný.
Nandrolon
28.02.20,17:08
Kontrolovať to bude komisia tak ako teraz, postihovať to nebude nikto. Ide o to, aby bol človek účastný. Nikde som nepísal o odobratí práva vhodiť neplatný hlas presne rovnako ako teraz.
Ide o to, aby účasť nebola 40% a potom strana, ktorá má 300 tis
hlasov sa hrá na víťaza...
misoft
28.02.20,17:11
Korektné odvolenie je odovzdanie platného hlasovacieho lístka. Vecnú stránku neskúmam, je to každého osobná vec.
Nandy - zle si to vysvetľuješ.
Volič sa musí zaregistrovať u volebnej komisie volebného okrsku - teda si poznačia, že XY tam bol, prevzal lístky.
A čo už s nimi volič urobí - to neskúmajú.
A volič môže odovzdať PLATNÝ hlas, NEPLATNÝ hlas, alebo ŽIADNY hlas - to sa de facto rovná neplatnému hlasu.
A až potom sa počítajú hlasy. A bude výsledok - A počet platných hlasov, B počet neplatných hlasov. A punktum - potom sa počíta, kto koľko dostal z tých platných hlasov.
Ale v globále sa bude pozerať, aký POČET voličov podľa voličských zoznamov odvolilo.
marjankaj
28.02.20,17:16
Nandy snáď nás nechceš dostať na úroveň KĽDR? Alebo ich predbehnúť?
https://www.etrend.sk/ekonomika/zbytocny-politicky-ritual-ucast-na-volbach-v-kldr-dosiahla-99-9-percenta.html
Nandrolon
28.02.20,17:16
Neviem, či píšem taliansky alebo slovensky.
Ide mi o to, aby výsledky volieb boli objektívnejšie a to sa dá zabezpečiť iba tak, aby bola čo najvyššia účasť, ideálne nad 90%.
Aby sa voliči museli fyzicky dostaviť do volebnej miestnosti.
Hádam to už bude pochopené.
misoft
28.02.20,17:18
Myslím, že v našej histórii čosi podobné bolo..... "demokratické" voľby v čase socializmu s jediným kandidátom..... a účasť fakt bola nad 90%... len basmani nemali volebné právo.
marjankaj
28.02.20,17:25
Neviem, či píšem taliansky alebo slovensky.
Ide mi o to, aby výsledky volieb boli objektívnejšie a to sa dá zabezpečiť iba tak, aby bola čo najvyššia účasť, ideálne nad 90%.
Aby sa voliči museli fyzicky dostaviť do volebnej miestnosti.
Hádam to už bude pochopené.
Píšeš ako jar88. Iba tvoj názor je správny. Ale na Slovensku je vyše 4 miliónov voličov. A tí majú tiež svoj názor. A nemusí sa zhodovať s tým tvojím.
Nandrolon
28.02.20,17:35
To dúfam, že nie. :-)
Ale pravda je, že mi vadí manipulácia ľudí zo strany hajzlíkov typu Matovič a to dokonca v priamom prenose na STV1. Kto je on, aby kázal komu majú a hlavne NEMAJÚ dať ľudia hlas? Veď takto kázali diktátori Hitler, Stalin , teraz Kim a ostatní.
bodliak
28.02.20,17:43
Ja som volil naposledy ĽSNS a ty koho???

Naši dedovia išli proti fašistom so zbraňou v ruke.
Neviem, prečo by to malo byť po 75 rokoch inak.
Nandrolon
28.02.20,17:46
Fašistu máš v gatiach. Už ale zabudol hajlovať.
:-)))
bodliak
28.02.20,17:49
Fašistu máš v gatiach. Už ale zabudol hajlovať.
:-)))

Primitívov môže voliť iba primitív.
Ty ich nie len volíš, ty sa sa navyše ešte aj tak vyjadruješ.
Tweety
28.02.20,17:51
Fašistu máš v gatiach. Už ale zabudol hajlovať.
:-)))
A ty budeš voliť tých, čo to nezabudli a ešte si na seba pyšný. Skôr je to na poľutovanie.
Nandrolon
28.02.20,17:55
Fašistu máš v gatiach. Už ale zabudol hajlovať.
:-)))
A ty budeš voliť tých, čo to nezabudli a ešte si na seba pyšný. Skôr je to na poľutovanie.
Určite nebudem tajiť koho volím ako ty, Jar88 a podobní...
Zrejme volíš to, čo ti je najbližšie, teda zlodejov.
Nandrolon
28.02.20,17:57
Fašistu máš v gatiach. Už ale zabudol hajlovať.
:-)))

Primitívov môže voliť iba primitív.
Ty ich nie len volíš, ty sa sa navyše ešte aj tak vyjadruješ.
A ty sa radšej ani nepriznáš, budeš iba ako potkan spoza búčka vykrikovať.
Si frajer, BRAVÓÓÓ.
buchač
28.02.20,18:00
Fašistu máš v gatiach. Už ale zabudol hajlovať.
:-)))

Primitívov môže voliť iba primitív.
Ty ich nie len volíš, ty sa sa navyše ešte aj tak vyjadruješ.
A ty sa radšej ani nepriznáš, budeš iba ako potkan spoza búčka vykrikovať.
Si frajer, BRAVÓÓÓ.
Jeho si nevšímaj...je to podrazácka a zákerná sviňa...kamarát s chujom88.
Obaja si len papule otvárajú a trieskajú íčoviny...
Nandrolon
28.02.20,18:02
Fašistu máš v gatiach. Už ale zabudol hajlovať.
:-)))

Primitívov môže voliť iba primitív.
Ty ich nie len volíš, ty sa sa navyše ešte aj tak vyjadruješ.
A ty sa radšej ani nepriznáš, budeš iba ako potkan spoza búčka vykrikovať.
Si frajer, BRAVÓÓÓ.
Jeho si nevšímaj...je to podrazácka a zákerná sviňa...kamarát s chujom88.
Nie je to ten Tweetyin minister práčovne?
:-))
Edit: Bodliak mi dal 6 mínusiek, ako keby som ja mohol za jeho erektilnú dysfunkciu!
:-)))))))
bodliak
28.02.20,18:03
A ty sa radšej ani nepriznáš, budeš iba ako potkan spoza búčka vykrikovať.
Si frajer, BRAVÓÓÓ.

Tupec ako ty ma nemôže uraziť. To je ako hnevať sa na pinčla, že na mňa šteká ...
bodliak
28.02.20,18:04
Jeho si nevšímaj...je to podrazácka a zákerná sviňa...kamarát s chujom88.
Obaja si len papule otvárajú a trieskajú íčoviny...

A ty si čo ?
marjankaj
28.02.20,18:04
Fašistu máš v gatiach. Už ale zabudol hajlovať.
:-)))
A ty budeš voliť tých, čo to nezabudli a ešte si na seba pyšný. Skôr je to na poľutovanie.
A prečo by ich nemohol voliť? Máme slobodné voľby, či? Všetci ostatní môžu voliť trebárs Matoviča a Kotleba sa do parlamentu nedostane. Píšete ako keby v týchto voľbách bol nejaký slušný výber.
buchač
28.02.20,18:07
Jeho si nevšímaj...je to podrazácka a zákerná sviňa...kamarát s chujom88.
Obaja si len papule otvárajú a trieskajú íčoviny...

A ty si čo ?

Nemusím, no odpoviem.
Ja som síce vulgárny...ale to sa dá veľmi rýchlo zmeniť.
Lenže ty si debil, podrazák a sviňa...ty si sa takýto už narodil...a to neporiešia žiadne lieky.

..a ozaj...povedal som ti, že si aj chuj ? Teda, spolu s dilino88.
buchač
28.02.20,18:08
Fašistu máš v gatiach. Už ale zabudol hajlovať.
:-)))
A ty budeš voliť tých, čo to nezabudli a ešte si na seba pyšný. Skôr je to na poľutovanie.
A prečo by ich nemohol voliť? Máme slobodné voľby, či? Všetci ostatní môžu voliť trebárs Matoviča a Kotleba sa do parlamentu nedostane. Píšete ako keby v týchto voľbách bol nejaký slušný výber.
BINGO...o tom celý čas vravím.
bodliak
28.02.20,18:09
..a ozaj...povedal som ti, že si aj chuj ? Teda, spolu s dilino88.

Áno. Opakuješ sa.
Máš slabú slovnú zásobu a vyjadrovacie schopnosti zodpovedajúce podpriemernému armádnemu IQ.
Nandrolon
28.02.20,18:09
A ty sa radšej ani nepriznáš, budeš iba ako potkan spoza búčka vykrikovať.
Si frajer, BRAVÓÓÓ.

Tupec ako ty ma nemôže uraziť. To je ako hnevať sa na pinčla, že na mňa šteká ...
No, tých 6 mínusiek od teba nesvedčí o urážke ale až o tvrdom afekte. Si len chorý chudáčik. V reálnom živote ťa určite doma od detstva otec fackal, z toho si zrejme taký zakomplexovaný.
Nandrolon
28.02.20,18:12
Fašistu máš v gatiach. Už ale zabudol hajlovať.
:-)))
A ty budeš voliť tých, čo to nezabudli a ešte si na seba pyšný. Skôr je to na poľutovanie.
A prečo by ich nemohol voliť? Máme slobodné voľby, či? Všetci ostatní môžu voliť trebárs Matoviča a Kotleba sa do parlamentu nedostane. Píšete ako keby v týchto voľbách bol nejaký slušný výber.
Musím ťa pochváliť. Múdrejší názor som dnes nečítal. Presne o tomto píšem, dávam plus. Mňa nevoliči dosť štvú, lebo častokrát sme aj vďaka nim tam, kde sme. SME Rodina /jeden kandidát/ má na FB parádny "rámik" alebo ako sa tomu nadáva. Je tam napísané celkom výstižne: "NEVOLÍŠ? NEFRFLI". Ale samozrejme že frfľať môže každý, len to potom dosť čudne vyznieva, keď sa "nadávajúceho" opýtaš, koho teda volil a on ti povie, že "nebol"...
jar88
28.02.20,18:12
To píšeš ty mne?
Ty, ktorý nikdy neprezradil narovinu koho ide voliť, a na všetko reaguješ nekonkrétne a neurčito?
Veď ty aj ako anonym si posratý až za ušami.
Koho si volil minulé parlamentnē voľby?
Ja pokojne napíšem, ty nemusíš, viem koho ste volili vy, každý jeden.
Oľano, predtým SaS s odporom, predtým SDKU, a tiež s určitým odporom.
Ale na rozdiel od teba ja viem čo mi na ktorej strane vadilo.
Napríklad na SaS mi vadilo...čo konkrétne mi vadilo a vadí mi do dnešného dňa, ti napíšem až potom, čo priznáš farbu aj ty.
Tu som jasne napísal, koho som volil.

Oľano, predtým SaS s odporom, predtým SDKU, a tiež s určitým odporom.
bodliak
28.02.20,18:14
Udivuje ma, že keď Kotleba má takých zdatných podporovateľov a užívateľov PC, čo vedia do klávesnice na porade ťukať, že na kandidátku a do parlamentu sa dostane niekto ako IT negramotný Mizík.

A či potkaní charakter, ktorý radšej nechcete vidieť ?
Nandrolon
28.02.20,18:18
To píšeš ty mne?
Ty, ktorý nikdy neprezradil narovinu koho ide voliť, a na všetko reaguješ nekonkrétne a neurčito?
Veď ty aj ako anonym si posratý až za ušami.
Koho si volil minulé parlamentnē voľby?
Ja pokojne napíšem, ty nemusíš, viem koho ste volili vy, každý jeden.
Oľano, predtým SaS s odporom, predtým SDKU, a tiež s určitým odporom.
Ale na rozdiel od teba ja viem čo mi na ktorej strane vadilo.
Napríklad na SaS mi vadilo...čo konkrétne mi vadilo a vadí mi do dnešného dňa, ti napíšem až potom, čo priznáš farbu aj ty.
Tu som jasne napísal, koho som volil.

Oľano, predtým SaS s odporom, predtým SDKU, a tiež s určitým odporom.
Minulé voľby si zatĺkal, zatĺkal, zatĺkal. Až to bolo trápne.
bodliak
28.02.20,18:18
Musím ťa pochváliť. Múdrejší názor som dnes nečítal.

To by si musel siahnuť aj inde, nie len na Lidl leták.
Nandrolon
28.02.20,18:19
Udivuje ma, že keď Kotleba má takých zdatných podporovateľov a užívateľov PC, čo vedia do klávesnice na porade ťukať, že na kandidátku a do parlamentu sa dostane niekto ako IT negramotný Mizík.

A či potkaní charakter, ktorý radšej nechcete vidieť ?
Pozri sa radšej na podvodníckych potkanov, ktorých budeš zajtra krúžkovať.
PS: Mizík NEVIE robiť rovnako s PC, ako Matovič VIE jazdiť dlhodobo 600km denne na Fábii.
bodliak
28.02.20,18:22
Pozri sa radšej na podvodníckych potkanov, ktorých budeš zajtra krúžkovať.
...
Už píšeš od veci, asi si si dal viac ako 5 gramov bieleho.


To si dal eso, taký silný argument !
jar88
28.02.20,18:28
Fašistu máš v gatiach. Už ale zabudol hajlovať.
:-)))
A ty budeš voliť tých, čo to nezabudli a ešte si na seba pyšný. Skôr je to na poľutovanie.
Určite nebudem tajiť koho volím ako ty, Jar88 a podobní...
Zrejme vol
íš to, čo ti je najbližšie, teda zlodejov.
Prečo zas klameš.
Ja som ti jasne napísal koho som volil.
No a samozrejme, že som napísal aj koho budem voliť.
Si obyčajný klamár.
----------------------------------
Naviac sa tu vyjadrujete, že vám niekto zakazuje, alebo nakazuje, koho máte, či nemáte voliť. Veď je to úbohosť sama.
marjankaj
28.02.20,18:30
Musím ťa pochváliť. Múdrejší názor som dnes nečítal. Presne o tomto píšem, dávam plus. Mňa nevoliči dosť štvú, lebo častokrát sme aj vďaka nim tam, kde sme. SME Rodina /jeden kandidát/ má na FB parádny "rámik" alebo ako sa tomu nadáva. Je tam napísané celkom výstižne: "NEVOLÍŠ? NEFRFLI". Ale samozrejme že frfľať môže každý, len to potom dosť čudne vyznieva, keď sa "nadávajúceho" opýtaš, koho teda volil a on ti povie, že "nebol"...
To máš z nejakého zákona? A prečo by nemohol frfľať? Napríklad ten, kto pôjde voliť a dá neplatný hlas frfľať môže? Alebo má voliť "Máme toho dosť" , čo majú okolo 1% ?
Nandrolon
28.02.20,18:31
Asi ťa sklamem, ale neklamem.
Každý, kto si pamätá tvoje príspevky spred štyroch rokov mi dá za pravdu.
Ty si len nadával, vysmieval si sa, ale NIKDY si nepísal jednoznačne, koho budeš voliť. Dokonca tesne pred voľbami si sa tu bil do hrude, že budeš voliť asi Smer.
Napísal si to až dnes večer.
Nandrolon
28.02.20,18:34
Musím ťa pochváliť. Múdrejší názor som dnes nečítal. Presne o tomto píšem, dávam plus. Mňa nevoliči dosť štvú, lebo častokrát sme aj vďaka nim tam, kde sme. SME Rodina /jeden kandidát/ má na FB parádny "rámik" alebo ako sa tomu nadáva. Je tam napísané celkom výstižne: "NEVOLÍŠ? NEFRFLI". Ale samozrejme že frfľať môže každý, len to potom dosť čudne vyznieva, keď sa "nadávajúceho" opýtaš, koho teda volil a on ti povie, že "nebol"...
To máš z nejakého zákona? A prečo by nemohol frfľať? Napríklad ten, kto pôjde voliť a dá neplatný hlas frfľať môže? Alebo má voliť "Máme toho dosť" , čo majú okolo 1% ?
Myslíš, že ak by 200 000 JEDINCOV volilo "Máme toho dosť", že aj tak by mali to 1%??
To teoretické 1% majú preto, že ich ľudia nevolia a takých strán sa v takom množstve nájde vždy veľa.
Lebo potom tu vyvstáva 1 zásadná otázka. Tých 60% nevoličov teoreticky vopred súhlasili s budúcou vládou, nakoľko nešli voliť?
Edit: Bodliak stihol upraviť skóre na 9. Do rána tu chcem mať aspoň 20 ty starček impotentný. :-))))))))))
marjankaj
28.02.20,18:45
Lebo potom tu vyvstáva 1 zásadná otázka. Tých 60% nevoličov teoreticky vopred súhlasili s budúcou vládou, nakoľko nešli voliť?
No tvoja logika pokrivkáva.
Tá nevoliči vám iba nechcú kafrať do toho koho si zvolíte. Čo si zvolíte to budete mať. Jeden hlas to nezmení. A ak by si to rozdelili rovnomerne medzi všetky strany(aj tak všetkým ide iba o jedno - naše dobro), tak výsledok bude rovnaký. Ja sa vám do toho miešať nebudem.
Nandrolon
28.02.20,18:47
V žiadnom prípade to nie je 1 hlas. Je to 60% z X XXX XXX hlasov.
jar88
28.02.20,18:49
To píšeš ty mne?
Ty, ktorý nikdy neprezradil narovinu koho ide voliť, a na všetko reaguješ nekonkrétne a neurčito?
Veď ty aj ako anonym si posratý až za ušami.
Koho si volil minulé parlamentnē voľby?
Ja pokojne napíšem, ty nemusíš, viem koho ste volili vy, každý jeden.
Oľano, predtým SaS s odporom, predtým SDKU, a tiež s určitým odporom.
Ale na rozdiel od teba ja viem čo mi na ktorej strane vadilo.
Napríklad na SaS mi vadilo...čo konkrétne mi vadilo a vadí mi do dnešného dňa, ti napíšem až potom, čo priznáš farbu aj ty.
Tu som jasne napísal, koho som volil.

Oľano, predtým SaS s odporom, predtým SDKU, a tiež s určitým odporom.
Minulé voľby si zatĺkal, zatĺkal, zatĺkal. Až to bolo trápne.
Zas len klameš.
Kto sa ma tu kedy pýtal, koho budem voliť?
Nikto nikdy sa na nič také tu nepýtal, preto nebolo treba nič zatĺkať.

Napísal som ti tu, že ja si viem zdôvodniť, prečo viem niekoho voliť a rovnako aj nevoliť.
Viem ti tu napísať, prečo nebudem voliť napríklad SaS.

Ty však nemôžeš napísať, prečo chceš voliť Kotlebu. Je to trestné.
Chápeš ten rozdieľ?
Dokonca aj verejne podporovať sociálny nacionalizmus, fašizmus a komunizmus je trestné.
Chmelár sa nedávno vyjadril o šachoch s holubom.
Platí to aj na snahu debatovať s tebou.
Nandrolon
28.02.20,18:53
... hovor si čo chceš, nebudem tu rozoberať tvoju osobu, nedajbože hľadať príspevky z minulosti, nestojíš mi za to.
Ale chcem sa poďakovať za toto:


"Ty však nemôžeš napísať, prečo chceš voliť Kotlebu. Je to trestné."

.... tu plačem od smiechu, toto si budem pamätať už do smrti

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))
- idem spať, lebo mám zajtra nabitý program, preto chcem ísť už na 7:00 odvoliť, dobrú noc všetkým užívateľom porada.sk :-)))
PS: Bodliak skóre 15, ešte daj 5 a môžeš ísť aj ty spať :-)
bodliak
28.02.20,18:56
.... tu plačem od smiechu, toto si budem pamätať už do smrti


Kedysi sa hovorilo: Smeje sa, až sa za mreže chytá... To zatvárali ľudí s charakterom.

Lenže keď sa kotlebovci postavia pred súd, nevedia, nepamätajú, nie sú historici, ...
Oni sa za mrežami smiať nebudú.
jar88
28.02.20,18:59
Asi ťa sklamem, ale neklamem.
Každý, kto si pamätá tvoje príspevky spred štyroch rokov mi dá za pravdu.
Ty si len nadával, vysmieval si sa, ale NIKDY si nepísal jednoznačne, koho budeš voliť. Dokonca tesne pred voľbami si sa tu bil do hrude, že budeš voliť asi Smer.
Napísal si to až dnes večer.
Čo si ty vlastne dokážeš zapametať?
Ja ti to teda zopakujem.

Zrejme stále nechápete (nevidíte) čo vám smer robí.
Asi potrebujete padnúť úplne na dno, (na hubu)
Asi budem voliť smer, nech vám to Fico predvedie.

Niečo v tomto zmysle. Rozumieme sa.
buchač
28.02.20,19:12
..a ozaj...povedal som ti, že si aj chuj ? Teda, spolu s dilino88.

Áno. Opakuješ sa.
Máš slabú slovnú zásobu a vyjadrovacie schopnosti zodpovedajúce podpriemernému armádnemu IQ.
No koooooonečne...už som bol v tom, že tú armádu nevytiahneš.

Ale keď to vravíš ty...manager z nejakého Kaufáča, kolegovec toho hajzla Galka, čo sa neštítil dať príkaz na odpočúvanie ... nuž, Galko sa dostal vyššie, tak potom ty si čo za chudáčiska (akože inteligenta) ?

Mám ti zopakovať, že čo si, lebo si to nepochopil ?
Si proste oný...len ten chuj.
bodliak
28.02.20,19:23
Na pátou kolej! Na pátou!
misoft
28.02.20,21:48
No bisťu.... šak tu horší a tvrdší "predvolebný" boj jak na téve obrazofke....
bjuty smis
28.02.20,22:34
Pána beka, však tu je viac čurákov ako na ficovej pravde:))
A špiny ficové odplašili slušňÿch ludí..
bjuty smis
28.02.20,22:36
Nandrolon, si vitaz..mas tablet od kotlebu??
korela
29.02.20,00:36
Kredity zo školy za účasť na Pohode.

https://fphil.uniba.sk/detail-aktuality/back_to_page/filozoficka-fakulta-uk/article/dobrovolnictvo-na-festivale-pohoda-pre-studentov-uk/?fbclid=IwAR1uL_TrkjANqx73d5UCVa5mCAJL5I5U8Q12SD8E fnGDUdDnCAPlmbA9-lo
.
4) KREDITY

Najprv všeobecný úvod

Projekt je súčasťou výberového predmetu (kategória „C“), ktorý je vypísaný na našom Ústave aplikovanej psychológie Fakulty sociálnych a ekonomických vied Univerzity Komenského v Bratislave. Predmet si môžete zapísať rovnako, ako si v kreditovom systéme môžete zapísať akýkoľvek iný predmet v rámci univerzity. ...
https://separacia.pohodafestival.sk/
Nandrolon
29.02.20,06:12
Takže, občianska povinnosť splnená, môžem ísť Na pláž!
:-))
pavol54
29.02.20,06:32
Takže, občianska povinnosť splnená, môžem ísť Na pláž!
:-))
ty nevzdelanec, máš ešte volebné právo?:)
bjuty smis
29.02.20,06:56
Fašistu máš v gatiach. Už ale zabudol hajlovať.
:-)))

Primitívov môže voliť iba primitív.
Ty ich nie len volíš, ty sa sa navyše ešte aj tak vyjadruješ.
A ty sa radšej ani nepriznáš, budeš iba ako potkan spoza búčka vykrikovať.
Si frajer, BRAVÓÓÓ.
Jeho si nevšímaj...je to podrazácka a zákerná sviňa...kamarát s chujom88.
Obaja si len papule otvárajú a trieskajú íčoviny...
Ako ta podrazil?
Ja som si iba vsimol, ze ta zopar krat paradne zotrel argumentami...
Nebud taky osobny..
bjuty smis
29.02.20,07:01
Inak chapem volicov kotletu
Ked v diskusii na markize nevedel po anglicky povedat ani jednu jednoducbu vetu a nackovia mu museli cez tablet nasepkavat reakcie na kisku a matovica...

Je fo proste mozek...to hocijaky nácek nevymysli...
Nebude mat ani 9 %...rovnako ako spuchnuty fico...
Nandrolon
29.02.20,07:12
Inak chapem volicov kotletu
Ked v diskusii na markize nevedel po anglicky povedat ani jednu jednoducbu vetu a nackovia mu museli cez tablet nasepkavat reakcie na kisku a matovica...

Je fo proste mozek...to hocijaky nácek nevymysli...
Nebude mat ani 9 %...rovnako ako spuchnuty fico...
Tiež som dávnejšie osobne počul jeden taký retardovaný názor, že syn s učňovkou, ktorý vie po anglicky sa sťažoval matke, že strojárska firma dá za manažéra radšej človeka s dennou strojárskou VŠ, aj keď nevie po anglicky, ako dotyčného vymletého syna. Dokonca mu rada pridelí aj tlmočníka.
Podľa jazyka by som sa vôbec neorientoval. Čo potom tí vaši idioti, ktorí nevedia správne ani svoj materinský slovenský jazyk? Tí by mali ísť rovno do kazajky.
Keď čítam tvojich 9 a 9, tak si radšej nachystaj na zajtra ráno 9 lexaurinov, budeš ich potrebovať.
:-))
bjuty smis
29.02.20,07:18
Kotletka...ja mam uz nachystanych 9 x 0,7 bieleho
Spravim si v obyvacke volebne studio a budem spokojne sledovat priebezne vysledky...ty budes revat do vankusa s hakovym krizom

Nebolo by trapne, keby premier nevedel po anglicky ? Zrazu?

Ked ste z toho - a zdoraznujem krivo - obvinili prezidentku, tak ste tu stekali ako prasivi bundasi...

A to nasepkavanie z tabletu nekomentujes???
Nandrolon
29.02.20,07:47
To, o čom píšeš, teda tá angličtina ani ten tablet som osobne nevidel. Jediné, čo som zaregistroval, keď odchádzal Kotleba z STV1, že rozdával tablety, ale nevedel som prečo...
Ďalšia vec je, že možno nevie po anglicky ako tvoj pumpár, ale nechce sa mi veriť že nevie. Lebo jednak je učiteľ a bez cudzieho jazyka by asi nemohol učiť ani prvouku na základke a nie na gymnáziu a po druhé učil informatiku, kde sa komunikuje s PC na programátorskej úrovni IBA V angličtine...
Ja budem okolo desiatej rozbitý z korčuľovania popíjať pivko Primátor Double 24, ktoré si plánujem kúpiť dnes v ČR, a predtým ešte hodím od smädu vychladený Pilsner.
A 9 vín, to je nejaký neobvyklý počet, takže ani moc neverím. V kartóne je 6 ks, takže si láskavo nevymýšľaj. Pochybujem, že by si kupoval 1 kartón a 3 kusovky. Buď by si kúpil 1 kartón, alebo 2 kartóny, keď už ideme do podrobností.
bjuty smis
29.02.20,08:01
Tak aspon vies, aku hanbu si narobil na markize...
Tych 9 som povedal obrazne, reakcia na tvojich 9 lexacov
Mam ich viac...
Nandrolon
29.02.20,08:38
Tak aspon vies, aku hanbu si narobil na markize...
Tych 9 som povedal obrazne, reakcia na tvojich 9 lexacov
Mam ich viac...
Väčšiu ako Matovič pri odhalení zneužitia svojej mamy pre daňové účely?
bjuty smis
29.02.20,08:46
Samozrejme, pozri si to
Verejne sa tam zhovadil
To fasisticke hovado nie je schopne ani komunikovat, museli mu nackovia cez tablet nasepkavat :))
bodliak
29.02.20,11:02
misoft
29.02.20,11:21
.................................
Ďalšia vec je, že možno nevie po anglicky ako tvoj pumpár, ale nechce sa mi veriť že nevie. Lebo jednak je učiteľ a bez cudzieho jazyka by asi nemohol učiť ani prvouku na základke a nie na gymnáziu a po druhé učil informatiku, kde sa komunikuje s PC na programátorskej úrovni IBA V angličtine.................
Nandy: Je rozdiel medzi komunikáciou v hovorovej angličtine a v IT angličtine - tam máš pár desiatok príkazov, ktoré sa naučíš, čo znamenajú a programuješ, mimochodom - tak komenty môžeš zadávať i v slovenčine (a EN hovoriaci ITčkár bude z toho jeleň :D). Ale hovorová - to je iný level (po našom úroveň), tam záleží i na slovoslede, na intonácii... Takže ak má len základy (ala Jahnátek https://www.youtube.com/watch?v=cLeF4IUUNe4 ) - tak s pánom Bohom, dear friends.
pavol54
29.02.20,11:57
sovietski piloti v rámci výmeny pristávajú stíhačkami na letisku NATO pozemný navigátor hovorí budeme komunikovať po anglicky rozumiete? odp"YES" pristávajte na dráhu podľa pokynov "YES" lietadlá začnú jedno po druhom pristávať, navigátor hovorí nepristávajte čakajte na pokyn "YES" po pristátí bez navigácie vybehne za nimi a pýta sa prečo ste pristali bez povolenia odp."YES". Posledná otázka že vy neviete po anglicky odp"YES"
buchač
29.02.20,12:23
Ako ta podrazil?
Ja som si iba vsimol, ze ta zopar krat paradne zotrel argumentami...
Nebud taky osobny..
Ak hovoríš argumentácii to neustále hodnotenie príspevkov...tak potom súhlasím.
Ak hovoríš urážkam argumentácia...tak tiež súhlasím.
Inak na mňa nejak chlapec nevytiahol nič...teda okrem podjebávackých komentárov.
P.S.: ...nie je podjeb ako podjeb...v tom sa asi zhodneme. Ak to niekto nevie, nech to nerobí...a keď neznesie adekvátnu odpoveď formou irónie alebo žartu ? Tak čo s takým ?

Podľa mňa je argumentácia oponovanie inakším spôsobom...či ?
Zabehnem do histórie ? Aj ty si prekročil svojho času určité hranice...a preto som sa ku tebe správať adekvátne. Lenže sme si to vysvetlili po súkromnej línii a život ide ďalej...a ja len dúfam, že znova nesklzneš/m/me do starých koľají.
Ja kľudne vezmem aj tvrdšie slová, ale prirovnávanie ku určitým skupinám už veru nie.
...a keď mi niekto šáhne na rodinu (alebo podjebe ohľadom zdravia - viď hentí dvaja), tak smola...okamžite štartujem svoje horšie ja.

Chápeme sa ?
bodliak
29.02.20,12:32
Podľa mňa je argumentácia oponovanie inakším spôsobom...či ?


Ty oponovanie neznesieš.
Každý, kto má iný názor, dostane od teba len spŕšku vulgarizmov.
Keď napíšem, že si vulgárny a vyjadruješ sa ako primitív, to nie je argument, to je konštatovanie.
Tweety
29.02.20,13:32
Ako ta podrazil?
Ja som si iba vsimol, ze ta zopar krat paradne zotrel argumentami...
Nebud taky osobny..
Ak hovoríš argumentácii to neustále hodnotenie príspevkov...tak potom súhlasím.
Ak hovoríš urážkam argumentácia...tak tiež súhlasím.
Inak na mňa nejak chlapec nevytiahol nič...teda okrem podjebávackých komentárov.
P.S.: ...nie je podjeb ako podjeb...v tom sa asi zhodneme. Ak to niekto nevie, nech to nerobí...a keď neznesie adekvátnu odpoveď formou irónie alebo žartu ? Tak čo s takým ?

Podľa mňa je argumentácia oponovanie inakším spôsobom...či ?
Zabehnem do histórie ? Aj ty si prekročil svojho času určité hranice...a preto som sa ku tebe správať adekvátne. Lenže sme si to vysvetlili po súkromnej línii a život ide ďalej...a ja len dúfam, že znova nesklzneš/m/me do starých koľají.
Ja kľudne vezmem aj tvrdšie slová, ale prirovnávanie ku určitým skupinám už veru nie.
...a keď mi niekto šáhne na rodinu (alebo podjebe ohľadom zdravia - viď hentí dvaja), tak smola...okamžite štartujem svoje horšie ja.

Chápeme sa ?
A keď ty kydaš na iného a jeho rodinu , to je v pohode? No nie je ale to by chcelo aj nejakú sebareflexiu, pokoru atď.
buchač
29.02.20,13:47
P.S.: ...nie je podjeb ako podjeb...v tom sa asi zhodneme. Ak to niekto nevie, nech to nerobí...a keď neznesie adekvátnu odpoveď formou irónie alebo žartu ? Tak čo s takým ?

A keď ty kydaš na iného a jeho rodinu , to je v pohode? No nie je ale to by chcelo aj nejakú sebareflexiu, pokoru atď.
Síce som nechcel menovať....ale keď si sa už ozvala ?
To PS bolo myslené aj na teba.
Začneš niečo, nie si pripravená na odpoveď...na ironickú odpoveď.
Potom sa len ofučíš jak nevesta pred vydajom a začneš mudrovať, urážať sa...
Ďalej nepokračujem, to nemá význam...

Ale šak sa spojte dohromady viacerí a založte ďalšiu tému...môžete tam prispievať/citovať alebo dávať screeny, že kde som koho a kedy načal.
Akurát by bolo vhodné dávať všetky súvislosti....nie iba výňatky, čo sa komu hodí.

Taký markantný príklad je od nemenovanej (avalik)...nezniesla vyslovene slušnú oponentúru v oblasti diabetesu (ja si zdravie vážim a do druhých sa v tomto ohľade nenavážam), kde som jej argumentoval.
Riešenie bolo založenie témy, kde si asi potrebovala odfuknúť ventil...no fakt "dobré riešenie".
bjuty smis
29.02.20,21:47
Fasisti..gratulujem......nandrolon..

Tu vas cele slovensko má...a pekne hlboko
Nandrolon
01.03.20,04:38
Gratulujem Matopichovi :-)))
Kotleby trochu sklamali.
Voľby dopadli podľa môjho v poradí druhého najlepšieho scénara.
Keďže bolo jasné, že táto vláda na 99% končí, prial som si, aby "všetko zobral" Matovič.
Už dávnejšie som písal, že Matoviča v NRSR /v opozícii/ treba. Keď už si mám ale vybrať KTO, tak jedine on. Veeeeeeeeeeeeeeeeeľmi potešilo PS/SPOLU a ŽALUDI. To sú tí, o ktorých som písal, že niekto jeden alebo dvaja to dajú "na Procházku". Mohli mať ešte menej, ale nie každý deň sú Vianoce.
KDH :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
Kde sú tie prieskumy, ktoré dávali Miuka a Trubača na druhé miesto?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))
duves
01.03.20,04:49
Smiešne, ešte smiešnejšie ako sa daju čítat komentare od "odborníkov" v mienkotvornych mediach.
Nandrolon
01.03.20,04:52
Update:
Okres KNM /Trubanove rodisko/ - PS/SPOLU 5,70%, ĽSNS v Trubanovom okrese /kde mali Trubanovci "antimíting"/ 12,92%.
Potom hodím aj samotný Kysucký Lieskovec, keď budú ofiko zápisnice, nech sa nasmejeme.
Nandrolon
01.03.20,05:01
Smiešne, ešte smiešnejšie ako sa daju čítat komentare od "odborníkov" v mienkotvornych mediach.
Kedysi som pozeral dvoje správy, dnes už nič iné ako STV1 nepozerám. Z môjho pohľadu sú z tých "troch" najobjektívnejší a bez "omáčiek".
misoft
01.03.20,05:22
No - aj už je po paráde. Teraz nechajme škvariť novú "garnitúru" - nech sa ukáže - dajme tomu obligátnych 100 dní. A potom - juúpíííí - zase sa bude nadávať, bohovať....
Nandrolon
01.03.20,05:31
Presne tak, 100 dní pokoja.
pavol54
01.03.20,05:40
Presne tak, 100 dní pokoja.
záleží na tom aké bude lepidlo čo ich spojí. Inak ak sa Slováci nedokážu spojiť v tom hlavnom, potom nech si založí každý svoju vlastnú stranu. V podstate sú na politickej scéne 2 - 3 hlavné smery ale ješitnosť a ego núti miesto rokovania radšej založiť vlastnú stranu a nalákať málo voličov aby boli mimo parlamentu.
korela
01.03.20,05:43
Smiešne, ešte smiešnejšie ako sa daju čítat komentare od "odborníkov" v mienkotvornych mediach.
V noci Tódová vo volebnom štúdiu, že oni sú protivládny denník.
korela
01.03.20,05:53
Gratulujem Matopichovi :-)))
Kotleby trochu sklamali.
Voľby dopadli podľa môjho v poradí druhého najlepšieho scénara.
Keďže bolo jasné, že táto vláda na 99% končí, prial som si, aby "všetko zobral" Matovič.
Už dávnejšie som písal, že Matoviča v NRSR /v opozícii/ treba. Keď už si mám ale vybrať KTO, tak jedine on. Veeeeeeeeeeeeeeeeeľmi potešilo PS/SPOLU a ŽALUDI. To sú tí, o ktorých som písal, že niekto jeden alebo dvaja to dajú "na Procházku". Mohli mať ešte menej, ale nie každý deň sú Vianoce.
KDH :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
Kde sú tie prieskumy, ktoré dávali Miuka a Trubača na druhé miesto?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))
Z princípu by som radšej gratulovala obyvateľstvu, keby si dobre zvolilo svojho vodcu. Nie aktérovi.
misoft
01.03.20,06:03
Ja by som z "princípu vyššího mravního" radšej gratuloval tým, ktorí mali odvahu poukázať na zlodejstvá bývalej vládnucej garnitúry, na to, ako ich ovládali zločinci a ktorí za to i museli umrieť! To otvorilo občanom oči! Žiaľ, len časti občanov, pretože tá zberba z bývalej garnitúry ešte stále sedí a bude sedieť v parlamente, pričom by mali sedieť inde a ktorí tesne pred voľbami mazali a namazali im huby medom a nechali sa tak "nachytať".
Nandrolon
01.03.20,06:10
Presne tak, 100 dní pokoja.
záleží na tom aké bude lepidlo čo ich spojí. Inak ak sa Slováci nedokážu spojiť v tom hlavnom, potom nech si založí každý svoju vlastnú stranu. V podstate sú na politickej scéne 2 - 3 hlavné smery ale ješitnosť a ego núti miesto rokovania radšej založiť vlastnú stranu a nalákať málo voličov aby boli mimo parlamentu.
Lepidlo existuje iba jedno. Peniaze. Nič lepšie doteraz nikto nevymyslel. Smutné je, ak sú peniaze aj lepidlom rodiny, viď Jar88. Deti preč a s nimi aj 3 dobermany, dom a 4 plynové kotle :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
... zas pri písaní príspevku plačem od smiechu :-)))))))))))))))
Nandrolon
01.03.20,06:13
Gratulujem Matopichovi :-)))
Kotleby trochu sklamali.
Voľby dopadli podľa môjho v poradí druhého najlepšieho scénara.
Keďže bolo jasné, že táto vláda na 99% končí, prial som si, aby "všetko zobral" Matovič.
Už dávnejšie som písal, že Matoviča v NRSR /v opozícii/ treba. Keď už si mám ale vybrať KTO, tak jedine on. Veeeeeeeeeeeeeeeeeľmi potešilo PS/SPOLU a ŽALUDI. To sú tí, o ktorých som písal, že niekto jeden alebo dvaja to dajú "na Procházku". Mohli mať ešte menej, ale nie každý deň sú Vianoce.
KDH :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
Kde sú tie prieskumy, ktoré dávali Miuka a Trubača na druhé miesto?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))
Z princípu by som radšej gratulovala obyvateľstvu, keby si dobre zvolilo svojho vodcu. Nie aktérovi.
Akurát, že Matovič vôbec nie je vodcovský ani autoritatívny typ človeka. A už vôbec nemá rešpekt. Preto ja osobne sa sústredím iba na jeho predvolebné výroky typu hmotná zodpovednosť politikov a pod... A hlavne kto to podporí a kto nie. I keď sa obávam, že taký návrh bude podaný iba v prípade, že bude vopred dohodnuté jeho "neprejdenie"...
buchač
01.03.20,06:15
Kotletka...ja mam uz nachystanych 9 x 0,7 bieleho
Spravim si v obyvacke volebne studio a budem spokojne sledovat priebezne vysledky...


Fasisti..gratulujem......nandrolon..

Tu vas cele slovensko má...a pekne hlboko
Naposledy upravil bjuty smis : Dnes at 04:29

Chlape, ty si fakt snáď celú noc nespal...:rolleyes::---
Biele ako ? Dosť bolo a či si zbehol na benzínku...? :cool:
-------------
Škoda, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.
pavol54
01.03.20,06:18
Ja by som z "princípu vyššího mravního" radšej gratuloval tým, ktorí mali odvahu poukázať na zlodejstvá bývalej vládnucej garnitúry, na to, ako ich ovládali zločinci a ktorí za to i museli umrieť! To otvorilo občanom oči! Žiaľ, len časti občanov, pretože tá zberba z bývalej garnitúry ešte stále sedí a bude sedieť v parlamente, pričom by mali sedieť inde a ktorí tesne pred voľbami mazali a namazali im huby medom a nechali sa tak "nachytať".
SDKU -mala gorilu čo nás neskutočne okradla, potom podľa teba všetci voliči SDKU sú zlodeji.
mal som podriadeného lampasáka kradol akumulátory dal som ho zavrieť. Zovšeobecnený záver podľa teba by mal "všetci lampasáci kradli".
Mal som robotníka ktorý miesto toho aby si vypýtal vrece zemiakov tak ho ukradol, podľa teba všetci čo robia v potravinárstve (od pestovania cez výrobu potravín po jedálne) kradnú.
Ale ak je tvoje presvedčenie úprimné a máš dôkazy tak polícia má otvorené zajtra od 08.00 hod Mne je to jedno ak podáš aj tisíc trestných podaní. poznám spústu čestných ľudí ktorých zbytočne obviňuješ. Už neobstojí že sú chránení skorumpovanou stranou
pavol54
01.03.20,06:20
Kotletka...ja mam uz nachystanych 9 x 0,7 bieleho
Spravim si v obyvacke volebne studio a budem spokojne sledovat priebezne vysledky...


Fasisti..gratulujem......nandrolon..

Tu vas cele slovensko má...a pekne hlboko
Naposledy upravil bjuty smis : Dnes at 04:29

Chlape, ty si fakt snáď celú noc nespal...:rolleyes::---
Biele ako ? Dosť bolo a či si zbehol na benzínku...? :cool:
-------------
Škada, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.
aspoň raz súhlasím
pavol54
01.03.20,06:28
Gratulujem Matopichovi :-)))
Kotleby trochu sklamali.
Voľby dopadli podľa môjho v poradí druhého najlepšieho scénara.
Keďže bolo jasné, že táto vláda na 99% končí, prial som si, aby "všetko zobral" Matovič.
Už dávnejšie som písal, že Matoviča v NRSR /v opozícii/ treba. Keď už si mám ale vybrať KTO, tak jedine on. Veeeeeeeeeeeeeeeeeľmi potešilo PS/SPOLU a ŽALUDI. To sú tí, o ktorých som písal, že niekto jeden alebo dvaja to dajú "na Procházku". Mohli mať ešte menej, ale nie každý deň sú Vianoce.
KDH :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
Kde sú tie prieskumy, ktoré dávali Miuka a Trubača na druhé miesto?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))
Z princípu by som radšej gratulovala obyvateľstvu, keby si dobre zvolilo svojho vodcu. Nie aktérovi.
Akurát, že Matovič vôbec nie je vodcovský ani autoritatívny typ človeka. A už vôbec nemá rešpekt. Preto ja osobne sa sústredím iba na jeho predvolebné výroky typu hmotná zodpovednosť politikov a pod... A hlavne kto to podporí a kto nie. I keď sa obávam, že taký návrh bude podaný iba v prípade, že bude vopred dohodnuté jeho "neprejdenie"...
Vládou chce nahradiť parlament "Pozvem si raz za mesiac všetkých lídrov parlamentných strán na rokovanie" (Vláda je podriadená celému parlamentu) To ako keby si mňa majiteľa firmy pozvala vedúca výroby na kobereček.
pavol54
01.03.20,06:30
Smiešne, ešte smiešnejšie ako sa daju čítat komentare od "odborníkov" v mienkotvornych mediach.
V noci Tódová vo volebnom štúdiu, že oni sú protivládny denník.
Mala pravdu však PS je aut
pavol54
01.03.20,06:31
Toľko peňazí zbytočne vyhodených na kapmaň a kto mal najdrahšiu, To by bolo rodinných prídavkov
buchač
01.03.20,06:39
Ja by som z "princípu vyššího mravního" radšej gratuloval tým, ktorí mali odvahu poukázať na zlodejstvá bývalej vládnucej garnitúry, na to, ako ich ovládali zločinci a ktorí za to i museli umrieť! To otvorilo občanom oči! Žiaľ, len časti občanov, pretože tá zberba z bývalej garnitúry ešte stále sedí a bude sedieť v parlamente, pričom by mali sedieť inde a ktorí tesne pred voľbami mazali a namazali im huby medom a nechali sa tak "nachytať".
Na zlodejstvá bývalej garnitúry poukazuje každý...po vojne je predsa každý generálom....opozícia len kritizuje, nemá žiadnu zodpovednosť.

Ako som povedal...teraz sa karta obrátila, včul bude nová vládnuca garnitúra pod neustálym tlakom a kritikou.
...a som zvedavý, čo bude po určitej dobe (rok, dva), čo vypláva na povrch po podpísaní najakých zmlúv, schválení zákonov.

...a som zvedavý aj na tie "mienkotvorné" médiá....či im nebudú vadiť nejaké prípadné, no do očí bijúce, prešľapy.
pavol54
01.03.20,06:44
Sulík si búcha hlavu o stenu že pred rokmi urobil výťah pre Matoviča
Nandrolon
01.03.20,06:45
Matovič si zobral na "chrbát" veci, ktoré nikdy nesplní, lebo sú nerealizovateľné. Možno ak by nemal 25% ale 65%, vtedy by ich mohol realizovať. Ale myslím si, že PRETO ich sľuboval, lebo dopredu vedel, že budú nerealizovateľné a verejnosť to pochopí prečo. Lebo smeráci, ľsnsáci a neviem kto ešte.
Matovič začne zase používať obľúbené slovo politikov - "LEBO".
pavol54
01.03.20,06:55
Matovič si zobral na "chrbát" veci, ktoré nikdy nesplní, lebo sú nerealizovateľné. Možno ak by nemal 25% ale 65%, vtedy by ich mohol realizovať. Ale myslím si, že PRETO ich sľuboval, lebo dopredu vedel, že budú nerealizovateľné a verejnosť to pochopí prečo. Lebo smeráci, ľsnsáci a neviem kto ešte.
Matovič začne zase používať obľúbené slovo politikov - "LEBO".
Všetkých sudcov vyhádže? kto bude miesto nich?
všetkých policajtov vyhádže? kto bude miesto nich?
všetkých úradníkov vyhádže? kto bude miesto nich ?
Komunisti po 25. 2. 1948 vytvorili rýchle vzdelávacie prípravky pre robotnícke kádre (väčšinou ich absolvovali tí najbezohľadnejší a najbrutálnejší a najsprostejší) Bude sa vývoj opakovať?
Nandrolon
01.03.20,06:59
PS akosi záhadne stúpa. Ráno mal 6,94 už má 6,97. Podľa mňa tých 0,03 ešte nejako opravnými prostriedkami prípadne súdom dobehne, dúfajme, že nie, lebo to je na guľku.
korela
01.03.20,07:04
Sulík si búcha hlavu o stenu že pred rokmi urobil výťah pre Matoviča
To, to!
Nandrolon
01.03.20,07:19
Sulík si búcha hlavu o stenu že pred rokmi urobil výťah pre Matoviča
To, to!
Nesúhlasím. On by sa presadil aj sám pomocou "hocikoho". Keď máš peniaze /to mal/ a si trochu "iný", verejnosť to uvidí aj bez SaS.
buchač
01.03.20,07:20
Škoda, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.

...a fasa je, že SNS liglo naprázdno.
Konečne pôjde Kapitáň a s tým svojim Gajdošom pekne pá.
Kurňa, šak od Danka bol horší snáď len Jančíkám Keľňa...ale ten aspoň nikoho neokradol, ani jedinca a ani štát.
korela
01.03.20,07:29
Sulík si búcha hlavu o stenu že pred rokmi urobil výťah pre Matoviča
To, to!
Nesúhlasím. On by sa presadil aj sám pomocou "hocikoho". Keď máš peniaze /to mal/ a si trochu "iný", verejnosť to uvidí aj bez SaS.
Ide o to, že sa dostal do parlamentu na prvýkrát švindľom iba so štyrmi ľuďmi ako OZ po dohode s SaS, že u nich zotrvajú pol roka.
Jeho inzertné noviny boli súčasťou plánu sa zviditeľniť pred ľuďmi, t. j. postupne pred celým Slovenskom. A tak pod. a iné dôvody ...
pavol54
01.03.20,07:33
PS akosi záhadne stúpa. Ráno mal 6,94 už má 6,97. Podľa mňa tých 0,03 ešte nejako opravnými prostriedkami prípadne súdom dobehne, dúfajme, že nie, lebo to je na guľku.
Však Harabínov protest ešte nebol vyriešený takže bude v poradí
Nandrolon
01.03.20,07:38
Bjuty, čo si sa priotrávil tým vínom? :-) Už sa prebuď, lebo tu potrebujeme fundované názory voliča víťaznej strany! :-)
pavol54
01.03.20,07:40
Škoda, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.

...a fasa je, že SNS liglo naprázdno.
Konečne pôjde Kapitáň a s tým svojim Gajdošom pekne pá.
Kurňa, šak od Danka bol horší snáď len Jančíkám Keľňa...ale ten aspoň nikoho neokradol, ani jedinca a ani štát.
Ak sa bavíme o stranách tak viem ktorú by som nechcel a ktorú by som toleroval v parlamente
Rovnako sa môžeme baviť o lídroch strán ktorých áno a ktorých nie. Niekedy (spravidla ) je líder symbolom pre zvoliteľnosť či nezvoliteľnosť strany
korela
01.03.20,07:42
Nandrolon
01.03.20,07:42
Škoda, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.

...a fasa je, že SNS liglo naprázdno.
Konečne pôjde Kapitáň a s tým svojim Gajdošom pekne pá.
Kurňa, šak od Danka bol horší snáď len Jančíkám Keľňa...ale ten aspoň nikoho neokradol, ani jedinca a ani štát.
Viem, že ako vojaka ťa serie Kapitáň.
Ale práve minule sme debatovali, tak pravda je, že všetko, čo trochu pomohlo ľuďom, dôchodcom práve navrhol kapitáň. Ako keby SNS robilo tú "sociálnu stránku" Smeru.
misoft
01.03.20,07:50
Ja by som z "princípu vyššího mravního" radšej gratuloval tým, ktorí mali odvahu poukázať na zlodejstvá bývalej vládnucej garnitúry, na to, ako ich ovládali zločinci a ktorí za to i museli umrieť! To otvorilo občanom oči! Žiaľ, len časti občanov, pretože tá zberba z bývalej garnitúry ešte stále sedí a bude sedieť v parlamente, pričom by mali sedieť inde a ktorí tesne pred voľbami mazali a namazali im huby medom a nechali sa tak "nachytať".
SDKU -mala gorilu čo nás neskutočne okradla, potom podľa teba všetci voliči SDKU sú zlodeji.
mal som podriadeného lampasáka kradol akumulátory dal som ho zavrieť. Zovšeobecnený záver podľa teba by mal "všetci lampasáci kradli".
Mal som robotníka ktorý miesto toho aby si vypýtal vrece zemiakov tak ho ukradol, podľa teba všetci čo robia v potravinárstve (od pestovania cez výrobu potravín po jedálne) kradnú.
Ale ak je tvoje presvedčenie úprimné a máš dôkazy tak polícia má otvorené zajtra od 08.00 hod Mne je to jedno ak podáš aj tisíc trestných podaní. poznám spústu čestných ľudí ktorých zbytočne obviňuješ. Už neobstojí že sú chránení skorumpovanou stranou
Zase vytrhuješ z kontextu!
Písal som nejakú KONKRÉTNE? NIE! Platí to pre všetky garnitúry, ktoré boli pri moci a v rámci nej si "uliali" pre seba a svojich kumpánov. Píšem GARNITÚRY - a obyčajný občan v nejakej strane nie je garnitúra - je to jenom křoví....
Nandrolon
01.03.20,07:53
Ináč po dnešku hodnotím, že opozícii sa fakt oplatilo zabiť Kuciaka a snúbenicu. Prospelo im to. Ale dúfam, že sa im to vráti na ich deťoch, vnúčatách.
misoft
01.03.20,07:57
Terajšej, alebo minulej?