pavol54
01.03.20,09:02
Ja by som z "princípu vyššího mravního" radšej gratuloval tým, ktorí mali odvahu poukázať na zlodejstvá bývalej vládnucej garnitúry, na to, ako ich ovládali zločinci a ktorí za to i museli umrieť! To otvorilo občanom oči! Žiaľ, len časti občanov, pretože tá zberba z bývalej garnitúry ešte stále sedí a bude sedieť v parlamente, pričom by mali sedieť inde a ktorí tesne pred voľbami mazali a namazali im huby medom a nechali sa tak "nachytať".
SDKU -mala gorilu čo nás neskutočne okradla, potom podľa teba všetci voliči SDKU sú zlodeji.
mal som podriadeného lampasáka kradol akumulátory dal som ho zavrieť. Zovšeobecnený záver podľa teba by mal "všetci lampasáci kradli".
Mal som robotníka ktorý miesto toho aby si vypýtal vrece zemiakov tak ho ukradol, podľa teba všetci čo robia v potravinárstve (od pestovania cez výrobu potravín po jedálne) kradnú.
Ale ak je tvoje presvedčenie úprimné a máš dôkazy tak polícia má otvorené zajtra od 08.00 hod Mne je to jedno ak podáš aj tisíc trestných podaní. poznám spústu čestných ľudí ktorých zbytočne obviňuješ. Už neobstojí že sú chránení skorumpovanou stranou
Zase vytrhuješ z kontextu!
Písal som nejakú KONKRÉTNE? NIE! Platí to pre všetky garnitúry, ktoré boli pri moci a v rámci nej si "uliali" pre seba a svojich kumpánov. Píšem GARNITÚRY - a obyčajný občan v nejakej strane nie je garnitúra - je to jenom křoví....
Ak zoberieme štruktúru zhora dole kde končí garnitúra a kde začína volič?
Nandrolon
01.03.20,08:10
Terajšej, alebo minulej?
Už je nová vláda? Takže terajšej!
bjuty smis
01.03.20,08:29
Ináč po dnešku hodnotím, že opozícii sa fakt oplatilo zabiť Kuciaka a snúbenicu. Prospelo im to. Ale dúfam, že sa im to vráti na ich deťoch, vnúčatách.
Ty si fakt pridrbany aj na nackov...

Dostali ste po tych vasich zlodejskych papuliach a to je ok. Kludne si tu lížte rany nadalej....
Nandrolon
01.03.20,08:32
Ináč po dnešku hodnotím, že opozícii sa fakt oplatilo zabiť Kuciaka a snúbenicu. Prospelo im to. Ale dúfam, že sa im to vráti na ich deťoch, vnúčatách.


To isté želám aj tebe
Ďakujem. Dávam ti plus, lebo čokoľvek urobím, najskôr si premietnem následky.
bjuty smis
01.03.20,08:58
Kotletka...ja mam uz nachystanych 9 x 0,7 bieleho
Spravim si v obyvacke volebne studio a budem spokojne sledovat priebezne vysledky...


Fasisti..gratulujem......nandrolon..

Tu vas cele slovensko má...a pekne hlboko
Naposledy upravil bjuty smis : Dnes at 04:29

Chlape, ty si fakt snáď celú noc nespal...:rolleyes::---
Biele ako ? Dosť bolo a či si zbehol na benzínku...? :cool:
-------------
Škoda, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.
Ale spal som...dal som prve dve.....medzispanok...tretia...tak sme si to dohodli s kämosmi..
Zaludov by urcite bola skoda..vsak si pozrite tie mena...kandidatku.a porovnaj s tym vasim hnojom ..harabinom a trestancami od kotletu..
Nandrolon
01.03.20,09:21
Ináč po dnešku hodnotím, že opozícii sa fakt oplatilo zabiť Kuciaka a snúbenicu. Prospelo im to. Ale dúfam, že sa im to vráti na ich deťoch, vnúčatách.
Ty si fakt pridrbany aj na nackov...

Dostali ste po tych vasich zlodejskych papuliach a to je ok. Kludne si tu lížte rany nadalej....
Zlodeji sú iba tí vaši. Ty prijebaný chuj.
Edit: už som to tu kedysi písal. Namiesto Kuciaka mali obetovať Matoviča. Ale predpokladám že čo nie je, môže byť. Pozemková mafia môže zas úradovať....
duves
01.03.20,09:25
No - aj už je po paráde. Teraz nechajme škvariť novú "garnitúru" - nech sa ukáže - dajme tomu obligátnych 100 dní. A potom - juúpíííí - zase sa bude nadávať, bohovať....
Remišová na TA3 povedala, že už sa nestratí (t.j. neukradne) ani cent. :D
bjuty smis
01.03.20,09:31
Ináč po dnešku hodnotím, že opozícii sa fakt oplatilo zabiť Kuciaka a snúbenicu. Prospelo im to. Ale dúfam, že sa im to vráti na ich deťoch, vnúčatách.
Ty si fakt pridrbany aj na nackov...

Dostali ste po tych vasich zlodejskych papuliach a to je ok. Kludne si tu lížte rany nadalej....
Zlodeji sú iba tí vaši. Ty prijebaný chuj.
Edit: už som to tu kedysi písal. Namiesto Kuciaka mali obetovať Matoviča. Ale predpokladám že čo nie je, môže byť. Pozemková mafia môže zas úradovať....
Nacko v priamom prenose...
Ides...dostan to zo seba...grcaj dalej..
duves
01.03.20,09:39
Ináč po dnešku hodnotím, že opozícii sa fakt oplatilo zabiť Kuciaka a snúbenicu. Prospelo im to. Ale dúfam, že sa im to vráti na ich deťoch, vnúčatách.
Kto konkretne to vykonal? Daj mena, lebo sa v tom dajako strácam.
duves
01.03.20,09:47
Nacko v priamom prenose...
Ides...dostan to zo seba...grcaj dalej..
On je kotleta?
Ja ak počujem buchanie na temu - za boha, za narod...atd. Tak sa mi nožík vo vrecku otvára.
Kotleta chce vyhnat zapadných investorov. Takže budeme si vladnuť a podnikať sami. Čo budeme vyrabat? Traktory pre severnu koreu? Na výmenu za lieskové orechy zo severnej korey. Deťom dame na jedenie travu a obujeme sa len do toho čo ulovíme. NAZMAR KOTLETA!
bjuty smis
01.03.20,09:50
Smer 18%
Som zvedavy na " volicsku mapu ,"....kde sa koncentrujete:)))
pavol54
01.03.20,10:04
No - aj už je po paráde. Teraz nechajme škvariť novú "garnitúru" - nech sa ukáže - dajme tomu obligátnych 100 dní. A potom - juúpíííí - zase sa bude nadávať, bohovať....
Remišová na TA3 povedala, že už sa nestratí (t.j. neukradne) ani cent. :D
metrický cent?
korela
01.03.20,10:45
Nacko v priamom prenose...
Ides...dostan to zo seba...grcaj dalej..
On je kotleta?
Ja ak počujem buchanie na temu - za boha, za narod...atd. Tak sa mi nožík vo vrecku otvára.
Kotleta chce vyhnat zapadných investorov. Takže budeme si vladnuť a podnikať sami. Čo budeme vyrabat? Traktory pre severnu koreu? Na výmenu za lieskové orechy zo severnej korey. Deťom dame na jedenie travu a obujeme sa len do toho čo ulovíme. NAZMAR KOTLETA!
Trochu nechápem, ak niekto nechápe, že sme prišli o potravinovú sebestačnosť. Spomínajú to viaceré osobnosti nielen u nás.
Čo prináša globalizácia sme dnes už svedkom. Ekologickú záťaž netreba ani spomínať.
Nechcem sa tu opakovať, ale musím, zo všetkých obchodných a iných zahran. misií nás a Čechov po 89 ako jediní varovali Japonci pred vstupom zahr. kapitálu, odporúčali vydržať zlé časy po ich vzore po vojne až po príchod iksikstého nového premiéra, čo predstavovalo cca 20 rokov. Vyrábať pre seba a zo svojich zdrojov. Dá sa. Nemuseli sme zachraňovať odbyt pre zahraničie a podporovať ich ekonomickú situáciu.
korela
01.03.20,10:51
Gratulujem Matopichovi :-)))
Kotleby trochu sklamali.
Voľby dopadli podľa môjho v poradí druhého najlepšieho scénara.
Keďže bolo jasné, že táto vláda na 99% končí, prial som si, aby "všetko zobral" Matovič.
Už dávnejšie som písal, že Matoviča v NRSR /v opozícii/ treba. Keď už si mám ale vybrať KTO, tak jedine on. Veeeeeeeeeeeeeeeeeľmi potešilo PS/SPOLU a ŽALUDI. To sú tí, o ktorých som písal, že niekto jeden alebo dvaja to dajú "na Procházku". Mohli mať ešte menej, ale nie každý deň sú Vianoce.
KDH :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
Kde sú tie prieskumy, ktoré dávali Miuka a Trubača na druhé miesto?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))
Z princípu by som radšej gratulovala obyvateľstvu, keby si dobre zvolilo svojho vodcu. Nie aktérovi.
Akurát, že Matovič vôbec nie je vodcovský ani autoritatívny typ človeka. A už vôbec nemá rešpekt. Preto ja osobne sa sústredím iba na jeho predvolebné výroky typu hmotná zodpovednosť politikov a pod... A hlavne kto to podporí a kto nie. I keď sa obávam, že taký návrh bude podaný iba v prípade, že bude vopred dohodnuté jeho "neprejdenie"...
Vládou chce nahradiť parlament "Pozvem si raz za mesiac všetkých lídrov parlamentných strán na rokovanie" (Vláda je podriadená celému parlamentu) To ako keby si mňa majiteľa firmy pozvala vedúca výroby na kobereček.
Iba malá oprava. Nie na rokovanie, ale obedy. Osobne v tom vidím rozdiel, takto sa skôr priblíži k súkromiu iných ľudí, on už bude vedieť čo s tým. :-)
buchač
01.03.20,10:59
Škoda, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.
Ale spal som...dal som prve dve.....medzispanok...tretia...tak sme si to dohodli s kämosmi..
Zaludov by urcite bola skoda..vsak si pozrite tie mena...kandidatku.a porovnaj s tym vasim hnojom ..harabinom a trestancami od kotletu..
Požiadam aspoň za seba.
Nedávaj ma do súvislosti ani s jedným z nich....teda, ak cituješ mňa, nakoľko henten hnoj nie je rozhodne môj.
-------------------------
Kotlebu nejak neriešim...
Už som pár krát spomenul, že Harabína sa dá akceptovať ako sudcu. Na neho proste má málokto...taký dvorný právnik určitých káuz Lipshit je proti nemu amatér.
Horšie je to už s jeho "právnymi názormi" (nemienim pitvať)...a úplne klesla jeho osobná morálka.
buchač
01.03.20,11:02
Škoda, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.

...a fasa je, že SNS liglo naprázdno.
Konečne pôjde Kapitáň a s tým svojim Gajdošom pekne pá.
Kurňa, šak od Danka bol horší snáď len Jančíkám Keľňa...ale ten aspoň nikoho neokradol, ani jedinca a ani štát.
Viem, že ako vojaka ťa serie Kapitáň.
Ale práve minule sme debatovali, tak pravda je, že všetko, čo trochu pomohlo ľuďom, dôchodcom práve navrhol kapitáň. Ako keby SNS robilo tú "sociálnu stránku" Smeru.
...
misoft
01.03.20,12:00
No - aj už je po paráde. Teraz nechajme škvariť novú "garnitúru" - nech sa ukáže - dajme tomu obligátnych 100 dní. A potom - juúpíííí - zase sa bude nadávať, bohovať....
Remišová na TA3 povedala, že už sa nestratí (t.j. neukradne) ani cent. :D
Šak neukradla cent.... ukradla €uro!:---
misoft
01.03.20,12:02
Ale spal som...dal som prve dve.....medzispanok...tretia...tak sme si to dohodli s kämosmi..
Zaludov by urcite bola skoda..vsak si pozrite tie mena...kandidatku.a porovnaj s tym vasim hnojom ..harabinom a trestancami od kotletu..
Aháááá! Tak to je potom tvoj odkaz:
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/fici/7/61/6146927/6146927_625x.jpeg?rev=2
duves
01.03.20,12:03
Trochu nechápem, ak niekto nechápe, že sme prišli o potravinovú sebestačnosť. Spomínajú to viaceré osobnosti nielen u nás.
Čo prináša globalizácia sme dnes už svedkom. Ekologickú záťaž netreba ani spomínať.
Nechcem sa tu opakovať, ale musím, zo všetkých obchodných a iných zahran. misií nás a Čechov po 89 ako jediní varovali Japonci pred vstupom zahr. kapitálu, odporúčali vydržať zlé časy po ich vzore po vojne až po príchod iksikstého nového premiéra, čo predstavovalo cca 20 rokov. Vyrábať pre seba a zo svojich zdrojov. Dá sa. Nemuseli sme zachraňovať odbyt pre zahraničie a podporovať ich ekonomickú situáciu.

To je ine, čo píšeš. Za Kotlebu by sme asi tie naše syry tu nevyrabali.
Vojenčinu som absolvoval v Klatovoch (1984-1986). Veru poviem, že z Milexu som tam nič nevidel. Všetko iba sýrarna Nýřany.
On (Kotleba)by garantoval každemu dobry flek, hlavne členom strany. Takže všetci by manažovali a nikto nepracoval.Lebo by tam vstupili asi všetci, ludom sa nechce pracovať.
duves
01.03.20,12:04
Tolko smoly!!!
O 6 a po roka ma čaka dochodok. A pripravil som si šporkassu na tie 13-e dochodky a napokon to dovtedy zrušia. Tu už nikto nič negarantuje?
misoft
01.03.20,12:12
Neboj sa - trezor ti zostane :D
Nandrolon
01.03.20,15:11
:D:D
misoft
01.03.20,15:35
Preboha... neurážaj tie tričká.... :D:D:D
lujza.j
01.03.20,15:35
Aj inym by slušali:---:D
Nandrolon
01.03.20,16:05
Však to nie je Brynje :-)))))))
jar88
01.03.20,17:27
Nacko v priamom prenose...
Ides...dostan to zo seba...grcaj dalej..
On je kotleta?
Ja ak počujem buchanie na temu - za boha, za narod...atd. Tak sa mi nožík vo vrecku otvára.
Kotleta chce vyhnat zapadných investorov. Takže budeme si vladnuť a podnikať sami. Čo budeme vyrabat? Traktory pre severnu koreu? Na výmenu za lieskové orechy zo severnej korey. Deťom dame na jedenie travu a obujeme sa len do toho čo ulovíme. NAZMAR KOTLETA!
Trochu nechápem, ak niekto nechápe, že sme prišli o potravinovú sebestačnosť. Spomínajú to viaceré osobnosti nielen u nás.
Čo prináša globalizácia sme dnes už svedkom. Ekologickú záťaž netreba ani spomínať.
Nechcem sa tu opakovať, ale musím, zo všetkých obchodných a iných zahran. misií nás a Čechov po 89 ako jediní varovali Japonci pred vstupom zahr. kapitálu, odporúčali vydržať zlé časy po ich vzore po vojne až po príchod iksikstého nového premiéra, čo predstavovalo cca 20 rokov. Vyrábať pre seba a zo svojich zdrojov. Dá sa. Nemuseli sme zachraňovať odbyt pre zahraničie a podporovať ich ekonomickú situáciu.
To ani ja nechápem.
Po tolkých rokoch nedokážeme byť už ani len agrárnou krajinou.
Korea bola v roku 1953 rozbombardovaná od "imperialistov" na kašu. V šesťdesiatych rokoch pracovalo v agrosektore 60% korejcov a v osemdesiatych rokoch už bola vyspelou agrárnou krajinou s 6,5 % ľudí zamestnaných v agrosektore.
Po 89 Japonci už videli, že korea je vážnym priemyselným konkurentom. Práve vďaka 200 miliovej pôžičke z USA na investície do priemyslu. (v roku 1965 dostali odškodné 300 mil. práve od Japonska)
Tak sa dostali z 2 miliard HDP v roku 1965 na terajších 1650 miliard (v roku 2018).

Pritom my ešte niesme ani agrárnou a ani priemyselnou krajinou a korea sa už radí medzi prvé postpriemyselné krajiny sveta. Už sa zbavujú aj špičkových výrobných odvetví ako napríklad KIA, Samsung a pod. rovnako ako USA.
jar88
01.03.20,17:46
Neviem či korela chce dopriať aj svojim vnukom zemiakovú brigádu.
Veď to bolo super, či?
jar88
01.03.20,17:55
Tolko smoly!!!
O 6 a po roka ma čaka dochodok. A pripravil som si šporkassu na tie 13-e dochodky a napokon to dovtedy zrušia. Tu už nikto nič negarantuje?
Ty si myslíš že Fico by ti sľúbil viac, ako ti dá Matovič?
Neblázni.
-------------------
Ja si myslím, že Čaputová im tie dôchodky vráti do parlamentu a nový Matovičov parlament to zmení tak aby doplatili najskôr tým najchudobnejším dôchodcom a až neskôr tým trošku bohatším. No a na teba dôjde až po voľbách v roku 2028 so sumou maximálne 2,35€ mesačne.
bettylou
01.03.20,18:48
[QUOTE="bjuty smis"]
Nacko v priamom prenose...
Ides...dostan to zo seba...grcaj dalej..
On je kotleta?
Ja ak počujem buchanie na temu - za boha, za narod...atd. Tak sa mi nožík vo vrecku otvára.
Kotleta chce vyhnat zapadných investorov. Takže budeme si vladnuť a podnikať sami. Čo budeme vyrabat? Traktory pre severnu koreu? Na výmenu za lieskové orechy zo severnej korey. Deťom dame na jedenie travu a obujeme sa len do toho čo ulovíme. NAZMAR KOTLETA!
Trochu nechápem, ak niekto nechápe, že sme prišli o potravinovú sebestačnosť. Spomínajú to viaceré osobnosti nielen u nás.
Čo prináša globalizácia sme dnes už svedkom. Ekologickú záťaž netreba ani spomínať.
Nechcem sa tu opakovať, ale musím, zo všetkých obchodných a iných zahran. misií nás a Čechov po 89 ako jediní varovali Japonci pred vstupom zahr. kapitálu, odporúčali vydržať zlé časy po ich vzore po vojne až po príchod iksikstého nového premiéra, čo predstavovalo cca 20 rokov. Vyrábať pre seba a zo svojich zdrojov. Dá sa. Nemuseli sme zachraňovať odbyt pre zahraničie a podporovať ich ekonomickú situáciu.
To ani ja nechápem.
Po tolkých rokoch nedokážeme byť už ani len agrárnou krajinou.

My sme taká agrárna krajina, že 4% ľudí sa venuje poľnohospodárstvu. Z toho polovica sú manažéri a druhá polovica predáva agrochemikálie..
korela
02.03.20,05:59
korela
02.03.20,06:03
lujza.j
02.03.20,06:15
Ked sa zabudne je to stale "on"...
Nandrolon
02.03.20,06:32
Pozerám, že Matoviča volili samí intelektuáli typu Bjuty Smis
Nandrolon
02.03.20,06:53
Pozerám, že Matoviča volili samí intelektuáli typu Bjuty Smis
rovnako volilo uplne cele Slovensko
To by mal 57 a nie 25. :-)
korela
02.03.20,07:30
a ešte si spomeňme bájku o škorpiónovi a žabe od Baráneka ????????????????

„Poznáte tú bájku o škorpiónovi a žabe. Hovorí škorpión žabe, aby ho na chrbte previezla cez rieku na druhý breh. Žaba nechcela, lebo sa bála, že ju škorpión poštípe a zabije. Na to jej škorpión povedal, že to by musel byť úplný blázon, lebo potom by umrel aj on, lebo by sa utopil. Žabe to dávalo logiku. Zobrala škorpióna teda na chrbát a pláva s ním cez rieku. Keď sú asi v polovici, škorpión ju uštipne. „Ty si sa zbláznil?!“, hovorí mu žaba, „Veď teraz umrieme obidvaja! Prečo si to urobil?!“ „Vieš žaba, ja za to vlastne nemôžem. Ja som už raz taký!“ Odpovedal jej škorpión.


Komentátor Ján Baránek k tomu dodal, že pokiaľ má čitateľ aspoň trochu fantázie na základe uvedenej bájky „asi vie, čo bude po voľbách“.
https://www.youtube.com/post/UgzUEq2nk_G4wE7vjUl4AaABCQ
korela
02.03.20,07:32
korela
02.03.20,07:35
To, že sa Igor Matovič stane premiérom nemusí byť nič strašné - kľud, vy si myslíte, že by Igor vydržal 4 roky na lexauríne,či neurole, ktorý si dal ku koncu kampane aby sa ukľudnil ? ������������ zachvíľu sa znova utrhne z reťaze�������������� ���Spozornieť treba iba, keď ako premiér zorganizuje "náhodou" protivládnu demonštráciu....���������� �https://www.youtube.com/post/UgzUEq2nk_G4wE7vjUl4AaABCQ
korela
02.03.20,07:37
buchač
02.03.20,07:41
...
Traja prevracači kabátov...ale len tak neodídu...oni si dajú len chvíľu oddych. Mihál toto svoje rozhodnutie zverejnil na FB.
korela
02.03.20,08:09
Pozerám, že Matoviča volili samí intelektuáli typu Bjuty Smis

A to sa aj trochu čudujem, pretože kde sa dvaja bijú, tretí sa zneužíva, asi ich obišli pri rozvážaní. Iba sa to nikde nespomína ako možnosť kupčenia s hlasmi.
Stačí si spomenúť na cirkus pri sčítaní obyvateľstva 2011, to si dovolili zástupcovia maďarskej menšiny na SK v STV v relácii Teríkétén (možno László Nagy, už si presne nespomínam plus dve ženy z ukf.sk), riešiť otvorene získavanie hlasov pre maďarskú menšinu z rómskej menšiny oplátkou za sľuby v oblasti zlepšenia ich vzdelávania a bývania. Po akcii skutek utek ako vždy za podobných okolností.
pavol54
02.03.20,08:15
https://www.youtube.com/watch?v=7S3hAMmBguo
K tým komentátorom potvrdilo sa nikdy nehovor nikdy (ak áno, tak len do záchodovej misy, tam je každý sám a nemá svedka)
korela
02.03.20,08:16
misoft
02.03.20,08:17
Zbytočne tu budeme mudrovať.
Dajme mu tých obligátnych 100 dní, nech ukáže, čo dokáže.
Veď i Hranatý mal svojich 100 dní a po 12-tich rokoch stihol dodrbať republiku. I Mastný vlas mal 100 dní a potom kydal na štát, ktorý zastupoval. Kapitáň tiež mal 100 dní a potom začal púšťať dobré, ale aj totálne debilné nápady do obehu.
Žiaľ - niektorí v tomto štáte (zadubenci, zakuklenci) začínajú pindať a to dvorný parlamentný šašo ani ešte NEBOL vymenovaný za premiéra.
Kde majú úsudok? Podľa mňa nie v hlave (lebo tam často nič nemajú), ale v riti.
Až ak po tých 100 dňoch Igorko začne robiť trapošiny - potom hurá do neho - a oprávnene.
korela
02.03.20,08:26
Mne už ukázal. Ja čakám, že sa spamätá cca dvadsať rokov a ozve sa a zaplatí čo má. Ale on uzatváral iba ústne pracovné zmluvy na rozdiel od iných zamestnávateľov. Ešte aj dnes by ma zaujímalo, či sme boli iba jediný prípad. Aj keď je to premlčané, nejaký charakter mu hádam ešte zostal.
misoft
02.03.20,08:41
Mne už ukázal. Ja čakám, že sa spamätá cca dvadsať rokov a ozve sa a zaplatí čo má. Ale on uzatváral iba ústne pracovné zmluvy na rozdiel od iných zamestnávateľov. Ešte aj dnes by ma zaujímalo, či sme boli iba jediný prípad. Aj keď je to premlčané, nejaký charakter mu hádam ešte zostal.

Tak tomuto neverím.
Prečo?
Ako "podnikateľ" ak by uzatváral takéto zmluvy - stačila by jedna kontrola z ÚPSVaR alebo IP a hneď by sa na to prišlo. A bol by ťahaný za klik-klaky nielen po úradoch, ale i po súdoch - zamestnávanie na čierno, neodvádzanie poistného a podobne. A tiež by sa mu asi "poďakovali" i tí, ktorí by takto u neho pracovali - tiež by boli popoťahovaní a navyše by boli dlžníci v ZP aj SP.
buchač
02.03.20,09:06
Kapitáň tiež mal 100 dní a potom začal púšťať dobré, ale aj totálne debilné nápady do obehu.

Máš tam chybu.
Správne je..." potom začal púšťať dobre debilné nápady "...
pavol54
02.03.20,09:08
Mne už ukázal. Ja čakám, že sa spamätá cca dvadsať rokov a ozve sa a zaplatí čo má. Ale on uzatváral iba ústne pracovné zmluvy na rozdiel od iných zamestnávateľov. Ešte aj dnes by ma zaujímalo, či sme boli iba jediný prípad. Aj keď je to premlčané, nejaký charakter mu hádam ešte zostal.

Tak tomuto neverím.
Prečo?
Ako "podnikateľ" ak by uzatváral takéto zmluvy - stačila by jedna kontrola z ÚPSVaR alebo IP a hneď by sa na to prišlo. A bol by ťahaný za klik-klaky nielen po úradoch, ale i po súdoch - zamestnávanie na čierno, neodvádzanie poistného a podobne. A tiež by sa mu asi "poďakovali" i tí, ktorí by takto u neho pracovali - tiež by boli popoťahovaní a navyše by boli dlžníci v ZP aj SP.
budem citovať klasika 1.bola doba kešu.
2. Povinné nahlasovanie pred nástupom na DOVP zaviedol myslím že Kaník (ASI realizoval vlastné skúsenosti zo zamestnávania)
3. V tej dobe sa dali zapísať odmeny brigádnikom spätne do 28. 02. za uplynulý rok (robím si účtovníctvo od roku 1994).
4. Kde nie je žalobca nie je ani sudca, tí brigádnici v dobe veľkej nezamestnanosti boli radi že niečo zarobia nie že by ešte išli prásknuť čiernu prácu
pavol54
02.03.20,09:10
Mne už ukázal. Ja čakám, že sa spamätá cca dvadsať rokov a ozve sa a zaplatí čo má. Ale on uzatváral iba ústne pracovné zmluvy na rozdiel od iných zamestnávateľov. Ešte aj dnes by ma zaujímalo, či sme boli iba jediný prípad. Aj keď je to premlčané, nejaký charakter mu hádam ešte zostal.
LENON?
vicktor
02.03.20,10:33
Vládou chce nahradiť parlament "Pozvem si raz za mesiac všetkých lídrov parlamentných strán na rokovanie" (Vláda je podriadená celému parlamentu) To ako keby si mňa majiteľa firmy pozvala vedúca výroby na kobereček.
Snad si nemyslis, ze poslanci hlasuju nezavisle. Dostanu to prikazom a cely klub hlasuje rovnako.
Skor ako sa o niecom hlasuje, stretne sa koalicna rada ("pozvem si lidrov") - sefovia stran sa dohodnu ako to v parlamente ma dopadnut.
lujza.j
02.03.20,11:02
Horsie je,ze x krat nemaju sajnu o com je rec-o co sa hlasuje.....ide sa podla polohy palca....
duves
02.03.20,11:28
Tolko smoly!!!
O 6 a po roka ma čaka dochodok. A pripravil som si šporkassu na tie 13-e dochodky a napokon to dovtedy zrušia. Tu už nikto nič negarantuje?
Ty si myslíš že Fico by ti sľúbil viac, ako ti dá Matovič?
Neblázni.
-------------------
Ja si myslím, že Čaputová im tie dôchodky vráti do parlamentu a nový Matovičov parlament to zmení tak aby doplatili najskôr tým najchudobnejším dôchodcom a až neskôr tým trošku bohatším. No a na teba dôjde až po voľbách v roku 2028 so sumou maximálne 2,35€ mesačne.
Ďakujem Jarko, to by si nebol ty, aby si si nerypkol.
bjuty smis
02.03.20,11:36
Pozerám, že Matoviča volili samí intelektuáli typu Bjuty Smis
aj tí cigáni majú viac rozumu ako pripečení náckovia z lazov...
inšpiruj sa...

keď som ti tvrdil, že nebudete mať 9 % si tu bol väčší king
korela
02.03.20,11:36
Aj tak toho bude za chvíľu plný internet, som zvedavá na príp. diskusiu.
https://www.youtube.com/watch?v=wJpEnSove6I
bjuty smis
02.03.20,11:38
Mne už ukázal. Ja čakám, že sa spamätá cca dvadsať rokov a ozve sa a zaplatí čo má. Ale on uzatváral iba ústne pracovné zmluvy na rozdiel od iných zamestnávateľov. Ešte aj dnes by ma zaujímalo, či sme boli iba jediný prípad. Aj keď je to premlčané, nejaký charakter mu hádam ešte zostal.

Tak tomuto neverím.
Prečo?
Ako "podnikateľ" ak by uzatváral takéto zmluvy - stačila by jedna kontrola z ÚPSVaR alebo IP a hneď by sa na to prišlo. A bol by ťahaný za klik-klaky nielen po úradoch, ale i po súdoch - zamestnávanie na čierno, neodvádzanie poistného a podobne. A tiež by sa mu asi "poďakovali" i tí, ktorí by takto u neho pracovali - tiež by boli popoťahovaní a navyše by boli dlžníci v ZP aj SP.
samozrejme, že klame
už to tu robí roky....
duves
02.03.20,11:48
Som rád, že je tu tolko JASNOVIDCOV, ktorí vedia, ako sa to bude vyvíjať :D. A teraz dajte čísla na eurojackpot.
Nandrolon
02.03.20,11:50
Pozerám, že Matoviča volili samí intelektuáli typu Bjuty Smis
aj tí cigáni majú viac rozumu ako pripečení náckovia z lazov...
inšpiruj sa...

keď som ti tvrdil, že nebudete mať 9 % si tu bol väčší king
Majú viac hlasov ako "tvoja" SaS, takže byť tebou, držím hubu.
bjuty smis
02.03.20,11:55
Pozerám, že Matoviča volili samí intelektuáli typu Bjuty Smis
aj tí cigáni majú viac rozumu ako pripečení náckovia z lazov...
inšpiruj sa...

keď som ti tvrdil, že nebudete mať 9 % si tu bol väčší king
Majú viac hlasov ako "tvoja" SaS, takže byť tebou, držím hubu.


ale ale dolfinko, vačší si ty bol hrdina....kľudne si ju drž.....žiadne keby
bjuty smis
02.03.20,12:16
pavol54
02.03.20,12:37
Aj tak toho bude za chvíľu plný internet, som zvedavá na príp. diskusiu.
https://www.youtube.com/watch?v=wJpEnSove6I
A kópia nájomnej zmluvy je kde?
korela
02.03.20,12:49
Mne už ukázal. Ja čakám, že sa spamätá cca dvadsať rokov a ozve sa a zaplatí čo má. Ale on uzatváral iba ústne pracovné zmluvy na rozdiel od iných zamestnávateľov. Ešte aj dnes by ma zaujímalo, či sme boli iba jediný prípad. Aj keď je to premlčané, nejaký charakter mu hádam ešte zostal.

Tak tomuto neverím.
Prečo?
Ako "podnikateľ" ak by uzatváral takéto zmluvy - stačila by jedna kontrola z ÚPSVaR alebo IP a hneď by sa na to prišlo. A bol by ťahaný za klik-klaky nielen po úradoch, ale i po súdoch - zamestnávanie na čierno, neodvádzanie poistného a podobne. A tiež by sa mu asi "poďakovali" i tí, ktorí by takto u neho pracovali - tiež by boli popoťahovaní a navyše by boli dlžníci v ZP aj SP.
samozrejme, že klame
už to tu robí roky....
K čomu sa ešte dokážeš znížiť?
bjuty smis
02.03.20,12:57
k tomu, čo tu stváraš ty nie...

napísať :

"Ale on uzatváral iba ústne pracovné zmluvy na rozdiel od iných zamestnávateľov."

je už na doktora...
korela
02.03.20,13:05
k tomu, čo tu stváraš ty nie...
Nemám dôvod sa tu s tebou zbytočne vybavovať, vidím veci objektívne, nedám sa nikým sfanatizovať. Mám svoj názor, pracovné skúsenosti a životné skúsenosti mi nedovolia prejsť za určitú hranicu. Uvedomujem si možné dôsledky svojich činov.
Na tvoje príspevky si dobre spomínam ešte spred cca 15 rokov z diskusií zo SME.
lujza.j
02.03.20,13:10
Niekdy treba zažit....vidiet,pocut....to,ze druhy neveri...mam ja u prdele....
pavol54
02.03.20,14:03
k tomu, čo tu stváraš ty nie...

napísať :

"Ale on uzatváral iba ústne pracovné zmluvy na rozdiel od iných zamestnávateľov."

je už na doktora...
na doktora je ak sa dnes k tomu jedna z dvoch zúčastnených strán sama dobrovoľne prizná. Deje sa to ale to sú vždy len indície, lebo ústnu zmluvu ešte nikto nevidel. Chlap už nežije tak môžem povedať, v stolárskej dielni traja chlapi bez zmluvy, viem ale nepoviem ako to mal premyslené, ale mal kontrolu z inšpektorátu práce a nič mu nedokázali a veľmi chceli.
marjankaj
02.03.20,14:09
..mam ja u prdele....
A ako blízko? či..?:---
pavol54
02.03.20,14:43
Mám taký pocit že je problém. Volebná koalícia ktorá najviac investovala do volieb je aut. Predpokladám že "by bolo dobré" aby vytypovaných odborníkov použili ako "nominantov za..." Inak môže byť problém so zostavením novej vlády.
lujza.j
02.03.20,15:07
..mam ja u prdele....
A ako blízko? či..?:---
Janó..zbijem ta:D
marjankaj
02.03.20,15:20
..mam ja u prdele....
A ako blízko? či..?:---
Janó..zbijem ta:D
A prečo? :confused: Veď ja nie som blízko. Alebo práve preto?:rolleyes:
lujza.j
02.03.20,16:09
Danielko mozno ako minister...bravó:D
pavol54
02.03.20,16:27
Danielko mozno ako minister...bravó:D
Myslíš najlepšieho a jediného advokáta? tiež si myslíš že voľby dopadli inak ako mali?
bjuty smis
02.03.20,17:03
odmietol to...
a nemrnčite už, 12 rokov nejako vydržíte..:))))
korela
02.03.20,17:22
prečo len 12, aj 44 keby bolo dobre
pavol54
02.03.20,17:40
odmietol to...
a nemrnčite už, 12 rokov nejako vydržíte..:))))
my sme rátali že bude takýto výsledok (pat alebo prehra), ale iná strana(nie smer) mala byť na čele a jej dve barličky už skončili definitívne, a teraz sú zaskočení víťazstvom oľano.
buchač
02.03.20,17:51
Danielko mozno ako minister...bravó:D
Tiež som sa včera čudoval...
Kuwa...ak aj hej, žeby sa vrátil na staré miesto činu ?
Ak by k tomu došlo, tak by došlo asi k dosť veľkému odchodu maníkov ta het.
BXLmiami
03.03.20,06:01
Voľby dopadli dobre a náš národ je geniálny.Matovič ukáže čo dokáže opozícia a ak zlyhá,bude mať Smer zase ustavnú väčšinu,toto musí byť jasné.Takže dúfam,že nebude robiť čistky v úradoch až po upratovačku či vrátnika a so skutočným zaujmom si pozriem ako si poradí s nádielkou na hraniciach-o ktorej médiá pred voľbami zabudli informovať.
A najviac ma teší,že BA kaviareň zostala v starom meste,a Kiska ak sa bude chovať ako štítnik položí funkciu.Lenže on potrebuje,veľmi potrebuje poslaneckú imunitu tak nič skladať nebude.
jar88
03.03.20,06:09
Danielko mozno ako minister...bravó:D
Myslíš najlepšieho a jediného advokáta? tiež si myslíš že voľby dopadli inak ako mali?
Myslím, že všetci ste čakali (dúfali), že to malo dopadnúť inak. Len si akosi neviem predstaviť, čo by sa práve vám páčilo.


Pozerám, že Matoviča volili samí intelektuáli typu Bjuty Smis
aj tí cigáni majú viac rozumu ako pripečení náckovia z lazov...
inšpiruj sa...

keď som ti tvrdil, že nebudete mať 9 % si tu bol väčší king
Presne tak, pred tým sa velmi tešil, ako tu budeme nariekať.
Silno veril, že vyhrá práve tá ich "ideologia" a pritm sa práve cez nich dostala do parlementu akási "héérečka".
Nuž vrana k vrane.
Nandrolon
03.03.20,06:17
Stále sa opakujem, voľby dopadli podľa môjho želaného 2. najlepšieho scénara, dokonca som si ho až taký dobrý ani nepredstavoval.
ĽSNS je v parlamente /o nič iné ani nešlo/ a opozícia PS/SPOLU v prdeli, žaludi aj s SaS dostali riadny výprask, MOST a KDH išlo tam kam patria, akurát trošku ľutujem SNS, ale ich volič som nikdy nebol... Ostatné strany bolo vopred jasné, že sú vyhodený hlas.
Trubanov otec, keď už sa zdalo, že bude Truban na 100% vo vláde začal stavať v Krásne nad Kysucou veľkú výrobnú halu. Počítal s tým, že cez syna mu tam potečú zo štátnej kasy euráčiky jeden za druhým. No, narazil. Matovič predsa nebude pre nejakého "blbečka", ktorého ani nepozná riskovať cez nejaké dotácie svoju vlastnú kožu. Na to sa má ten šaško moc rád a to je len dobre.
V podstate som plne spokojný a pán Matovič sa konečne nie môže, ale MUSÍ prejaviť. Na základe toho sa bude vyvíjať jeho budúcovolebný potenciál.
Obávam sa, ale že PS sa po cca 2 rokoch bude snažiť robiť záškodnícku činnosť, aby dostali za 2 roky volebný reparát, potrebujú sa nutne dostať ku korytám viac ako ktokoľvek iný. Keď som pozrel facebook Michala Trubana, ako tam už fotí svoju tehotnú družku, starý Truban v komisii v Lieskovci tam údajne pomaly viedol v obleku volebnú miestnosť ako prezident, na smiech... A na FB už starý Truban /Milan/ "ľutuje", tam vidno, ako a o čo v skutočnosti išlo... Všetko naplánované do poslednej bodky.
PS: ĽSNS na 1. mieste? to ste mali dobrý matroš. Aj v anonymných FB anketách som ich dával na 3. miesto.
Na všetko treba pozerať trochu v širších súvislostiach hlavne vtedy, keď má človek tú možnosť.
EDIT:
23.02.2020 podvečer som písal /na bjutyho/:
"
Re: U starej Blažkovej

Plážoví budú pred "tvojím" SaS, Žaluďmi, PS/SPOLU a možno aj pred OĽANO. Som zvedavý, čo budeš písať 1.3.2020 :-)))))))))))))))))))))))))))))) na to si fakt počkám.
Ako bude Truban hovoriť... "
V podstate až na OĽANO som sa trafil :-)
BXLmiami
03.03.20,06:27
Budeš sa diviť,ale som spokojná.N ikdy som nevolila ani HZDS,ani Smer ani Kotlebu,naposledy som volila Sulíka,ktorý následne povalil vládu a odvtedy som nevolič.
Teraz si so záujmom pozriem Matoviča či poženie teda Počiatka za Trnkom,ako dorieši Trnku a aké zmeny v justícii spraví.Uvidíme.nechám mu šancu.Ja hlavne hlasne tlieskam tejto krajine,že aj ked tesne,predsa len odstrihli kaviarenských povalačov.Tá ,,mladá sila"si neuvedomila že väčšina krajiny spadla pod ,,nich".
Nandrolon
03.03.20,06:30
Budeš sa diviť,ale som spokojná.N ikdy som nevolila ani HZDS,ani Smer ani Kotlebu,naposledy som volila Sulíka,ktorý následne povalil vládu a odvtedy som nevolič.
Teraz si so záujmom pozriem Matoviča či poženie teda Počiatka za Trnkom,ako dorieši Trnku a aké zmeny v justícii spraví.Uvidíme.nechám mu šancu.Ja hlavne hlasne tlieskam tejto krajine,že aj ked tesne,predsa len odstrihli kaviarenských povalačov.Tá ,,mladá sila"si neuvedomila že väčšina krajiny spadla pod ,,nich".
Ešte k predchádzajúcemu príspevku, aj bjuty sa ináč dobre trafil: "plážoví budete mať 7,9.... ".
Keď Sulík povalil vládu, vtedy som ho aj ja volil. Potom už nie. Ostatné ako HZDS, Smer, SNS som taktiež nikdy nevolil.
PS: nečudujem sa, taktiež ma zaujíma, či budú vôbec nejaké známe mená odsúdené, tak, ako sa dušoval.
bjuty smis
03.03.20,06:41
Voľby dopadli dobre a náš národ je geniálny.Matovič ukáže čo dokáže opozícia a ak zlyhá,bude mať Smer zase ustavnú väčšinu,toto musí byť jasné.Takže dúfam,že nebude robiť čistky v úradoch až po upratovačku či vrátnika a so skutočným zaujmom si pozriem ako si poradí s nádielkou na hraniciach-o ktorej médiá pred voľbami zabudli informovať.
A najviac ma teší,že BA kaviareň zostala v starom meste,a Kiska ak sa bude chovať ako štítnik položí funkciu.Lenže on potrebuje,veľmi potrebuje poslaneckú imunitu tak nič skladať nebude.

ale ba...smer sa do rok rozpadne...že ústacvná väčšina :))
ak by niekto vyletel, tak nejaký nový mesiáš...a že sa ich tu vyrojí....
.náckov ludia odmietli..

aká poslanecká imunita ?....úplne vás ten fico domotal....
Nandrolon
03.03.20,06:47
Náckov odmietli? Veď tí sa stále držia rovnako okolo 200 000 voličov stabilne. Odmietli jedine PS/SPOLU, SaS, žaluďov, KDH, MOST, SNS. To len aby si pri tých svojich demagogických vyjadreniach na to nezabudol.
PS: Bjuty, nič v zlom, ale spadáš na úroveň PODLIAKA a Jar88.
Pýtam sa, dá sa s tebou normálne diskutovať, alebo máš úplne šatku na očiach?
2016 - ĽSNS 8,04% /209779 hlasov/, SaS 12,10% /315558 hlasov/
2020 - ĽSNS 7,97% /229660 hlasov/, SaS 6,22% /179246 hlasov/.
A ty si fakt dovolíš napísať takú hovadinu...
No, asi je fakt už čas na teba nereagovať.
buchač
03.03.20,06:51
a so skutočným zaujmom si pozriem ako si poradí s nádielkou na hraniciach-o ktorej médiá pred voľbami zabudli informovať.

Tak veru, veru tak....hlavne tie "mienkotvorné"...ale tie zasa nezabudli robiť paniku ohľadom corona vírusu a preto sa niet čo čudovať, že v poniektorých lokalitách vzalo obyvateľstvo obchody útokom.
...a toto, čo robí momentálne Erfogan, tak to rozhodne nie je s kostolným poriadkom.
duves
03.03.20,06:57
Budeš sa diviť,ale som spokojná.N ikdy som nevolila ani HZDS,ani Smer ani Kotlebu,naposledy som volila Sulíka,ktorý následne povalil vládu a odvtedy som nevolič.
Teraz si so záujmom pozriem Matoviča či poženie teda Počiatka za Trnkom,ako dorieši Trnku a aké zmeny v justícii spraví.Uvidíme.nechám mu šancu.Ja hlavne hlasne tlieskam tejto krajine,že aj ked tesne,predsa len odstrihli kaviarenských povalačov.Tá ,,mladá sila"si neuvedomila že väčšina krajiny spadla pod ,,nich".

Nevolič si iba formalne, možno pre vlastný pocit, že si "nad vecou" a pre dobrý spanok. V skutočnosti si pomohla proporcialne každemu v % ako to dostali od tych, čo volili platne.
pavol54
03.03.20,06:59
Budeš sa diviť,ale som spokojná.N ikdy som nevolila ani HZDS,ani Smer ani Kotlebu,naposledy som volila Sulíka,ktorý následne povalil vládu a odvtedy som nevolič.
Teraz si so záujmom pozriem Matoviča či poženie teda Počiatka za Trnkom,ako dorieši Trnku a aké zmeny v justícii spraví.Uvidíme.nechám mu šancu.Ja hlavne hlasne tlieskam tejto krajine,že aj ked tesne,predsa len odstrihli kaviarenských povalačov.Tá ,,mladá sila"si neuvedomila že väčšina krajiny spadla pod ,,nich".
Ešte k predchádzajúcemu príspevku, aj bjuty sa ináč dobre trafil: "plážoví budete mať 7,9.... ".
Keď Sulík povalil vládu, vtedy som ho aj ja volil. Potom už nie. Ostatné ako HZDS, Smer, SNS som taktiež nikdy nevolil.
PS: nečudujem sa, taktiež ma zaujíma, či budú vôbec nejaké známe mená odsúdené, tak, ako sa dušoval.
Len nechápem prečo sa Kiska dral do politiky? Žeby mal dostať záruky "preferencií" na predsedu vláda alebo parlamentu lebo robiť radového poslanca nemá zapotreby A barličky(PS/SP )pri fotke z marca mali mať "preferencie" postačujúce na zloženie väčšiny a ajhľa ho Oľano.
KoxXxo
03.03.20,06:59
odmietli fašistov, mali iba 6,96%, zato súboj Mazurek- Benčík dopadol jednoznačne
BXLmiami
03.03.20,07:02
a so skutočným zaujmom si pozriem ako si poradí s nádielkou na hraniciach-o ktorej médiá pred voľbami zabudli informovať.

Tak veru, veru tak....hlavne tie "mienkotvorné"...ale tie zasa nezabudli robiť paniku ohľadom corona vírusu a preto sa niet čo čudovať, že v poniektorých lokalitách vzalo obyvateľstvo obchody útokom.
...a toto, čo robí momentálne Erfogan, tak to rozhodne nie je s kostolným poriadkom.
Hlavne sa bavím,ako,, mienkotvorné" celý čas neinformovali čo sa melie na hraniciach zo strachu,aby ich obľúbenci neklesli.Zopakujem X tý krát-keby lekári liečili tak ako médiá informujú,bolo by 90% ľudí mrtvych.
pavol54
03.03.20,07:09
Podľa mňa sa pani prezidentka ako reprezentant všetkých občanov Slovenska sa mala stretnúť pred zahájením kampane so všetkými predsedami vstupujúcimi do kampane a druhý deň po voľbách so všetkými do 3 % (však sme financovali kampaň z daní) a aj keď sme porazení sme občania tohoto štátu. Alebo aspoň minimálne s parlamentnými predsedami strán. Nie každý volil Oľano z presvedčenia ako dobrák a nie každý kto volil ĽSNS je fašista
jar88
03.03.20,07:10
Náckov odmietli? Veď tí sa stále držia rovnako okolo 200 000 voličov stabilne. Odmietli jedine PS/SPOLU, SaS, žaluďov, KDH, MOST, SNS. To len aby si pri tých svojich demagogických vyjadreniach na to nezabudol.
PS: Bjuty, nič v zlom, ale spadáš na úroveň PODLIAKA a Jar88.
Pýtam sa, dá sa s tebou normálne diskutovať, alebo máš úplne šatku na očiach?
2016 - ĽSNS 8,04% /209779 hlasov/, SaS 12,10% /315558 hlasov/
2020 - ĽSNS 7,97% /229660 hlasov/, SaS 6,22% /1792465 hlasov/.
A ty si fakt dovolíš napísať takú hovadinu...
No, asi je fakt už čas na teba nereagovať.
SaS nemalo 1792465 hlasov,
ale len 179246.
Zas kecáš sprostosti.
-----------------------------
Počkaj si pol roka a sám uvidíš, ako sa tu zmení celá politika.
Hlavne politické rečnenie a teda vyjadrovanie politikov.
Nandrolon
03.03.20,07:11
Nevolič si iba formalne, možno pre vlastný pocit, že si "nad vecou" a pre dobrý spanok. V skutočnosti si pomohla proporcialne každemu v % ako to dostali od tych, čo volili platne.
Hlas sa rozdelí PROPORCIONÁLNE, takže je to v konečnom dôsledku ako keby žiaden hlas "nebol". Má to vplyv akurát na finančné vyrovnanie, ak sa teda neplatí iba na základe počtu zúčastnených voličov.
duves
03.03.20,07:12
Náckov odmietli? Veď tí sa stále držia rovnako okolo 200 000 voličov stabilne...

Prepač, tieto pri*ebane ideologie budu vždy stabilne vyhovovať a držať určite publikum. Ze príde niekto a urobí konečny poriadok. Hluposť na kvadrat. A okrem toho, že s blbečkami typu Mazurek treba urobiť poriadok, tak iba možno konštatovať, že ludí nemožno škatulkovať do nejakej normy spravania: ako sa maju obliekat, čo maju jest, kde a s kym maju spavať. Si predstav, keby ti niekto vtrhol do sukromia a chcel aby si zmenil vzory spravania. Diktoval by ti, čo maš čítať, čo aku televíziu pozerat, koho a ako zdraviť, či športovať a kolko...atd.
Práve mam rozčítanu knihu: https://www.martinus.sk/?uItem=538589
doporučujem aj tebe, alebo skus aspon Milana Šimečku - Obnovenie poriadku (https://www.martinus.sk/?uItem=292374). Všetci tí, čo obnovuju poriadok iba nastoluju diktaturu podla seba.
Nandrolon
03.03.20,07:12
Náckov odmietli? Veď tí sa stále držia rovnako okolo 200 000 voličov stabilne. Odmietli jedine PS/SPOLU, SaS, žaluďov, KDH, MOST, SNS. To len aby si pri tých svojich demagogických vyjadreniach na to nezabudol.
PS: Bjuty, nič v zlom, ale spadáš na úroveň PODLIAKA a Jar88.
Pýtam sa, dá sa s tebou normálne diskutovať, alebo máš úplne šatku na očiach?
2016 - ĽSNS 8,04% /209779 hlasov/, SaS 12,10% /315558 hlasov/
2020 - ĽSNS 7,97% /229660 hlasov/, SaS 6,22% /1792465 hlasov/.
A ty si fakt dovolíš napísať takú hovadinu...
No, asi je fakt už čas na teba nereagovať.
SaS nemalo 1792465 hlasov,
ale len 179246.
Zas kecáš sprostosti.
Asi som ťukol "medzi", opravujem.
kukučka
03.03.20,08:37
Oplati sa precitat, nemusite suhlasit, no je tu viac argumentov, ako keby ste dali dokopy vsetky sk komentare.

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2020/03/02/volby-v-kterych-prohrali-uplne-vsichni-s-vyjimkou-jednoho-co-si-sve-vitezstvi-ani-neuvedomuje-a-matovic-to-neni/
pavol54
03.03.20,09:02
Oplati sa precitat, nemusite suhlasit, no je tu viac argumentov, ako keby ste dali dokopy vsetky sk komentare.

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2020/03/02/volby-v-kterych-prohrali-uplne-vsichni-s-vyjimkou-jednoho-co-si-sve-vitezstvi-ani-neuvedomuje-a-matovic-to-neni/
čítal som to prvý raz, ale ak si prečítaš moje opatrné kostrbaté narážky na výsledky(len preto aby mi tu nenadávali do jednoduchých) som v podstate napísal troma, štyrmi vetami, ale s tým nech si to každý rozoberie po svojom.
Nandrolon
03.03.20,09:32
Oplati sa precitat, nemusite suhlasit, no je tu viac argumentov, ako keby ste dali dokopy vsetky sk komentare.

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2020/03/02/volby-v-kterych-prohrali-uplne-vsichni-s-vyjimkou-jednoho-co-si-sve-vitezstvi-ani-neuvedomuje-a-matovic-to-neni/
100% súhlas vrátanie voličov žijúcich mimo SR.
Ak Matovič urobí zopár zásadných chýb, alebo stačí ak neurobí nič /neprinesie to, čo sľuboval/ a Smer tu bude znova na 30%.
BXLmiami
03.03.20,10:06
Toto je čo za stránku.Neskutočne dobrý rozbor,pobavila som sa.Ale triafal do čierneho od vrchu až nadol.
BXLmiami
03.03.20,10:08
Médiá si podal ,uplne presne vystihol môj názor na nich..
misoft
03.03.20,10:12
Podľa mňa sa pani prezidentka ako reprezentant všetkých občanov Slovenska sa mala stretnúť pred zahájením kampane so všetkými predsedami vstupujúcimi do kampane a druhý deň po voľbách so všetkými do 3 % (však sme financovali kampaň z daní) a aj keď sme porazení sme občania tohoto štátu. Alebo aspoň minimálne s parlamentnými predsedami strán. Nie každý volil Oľano z presvedčenia ako dobrák a nie každý kto volil ĽSNS je fašista
Pali - prečítaj si niečo o financovaní politických strán zo štátneho ropočtu
http://www.cepsr.com/dwnld/belkocl205.pdf
a netrep niečo o 3%.
lujza.j
03.03.20,10:31
Oplati sa precitat, nemusite suhlasit, no je tu viac argumentov, ako keby ste dali dokopy vsetky sk komentare.

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2020/03/02/volby-v-kterych-prohrali-uplne-vsichni-s-vyjimkou-jednoho-co-si-sve-vitezstvi-ani-neuvedomuje-a-matovic-to-neni/
100% súhlas vrátanie voličov žijúcich mimo SR.
Ak Matovič urobí zopár zásadných chýb, alebo stačí ak neurobí nič /neprinesie to, čo sľuboval/ a Smer tu bude znova na 30%.
Nic nove sa nestane... ako po 2r vlady pani ivety...mozno zas ...vyhraj a mozes šecko...alebo takmer....
lujza.j
03.03.20,10:35
Kiška...bude ho zaujimat..aku minulost budu mat nominanti na vladne kresla....to ako faaaákt...:D:(
Skoncil posledny v rade do siene bohov....no on by najradsej bez borisa....toto do je tento...on sa pocuva....ci drzost ma az do kosti vyrezanu?!
misoft
03.03.20,10:41
mimotemy
Lui - nie Kiška, ale Kýška :D:D:D Chňapeš, čo tým myslím.... ;)
buchač
03.03.20,10:45
Toto je čo za stránku.Neskutočne dobrý rozbor,pobavila som sa.Ale triafal do čierneho od vrchu až nadol.
Vytihol presne to, čo si iní myslia tiež...aj keď možno inými slovami.


3-prohrála naprosto zběsilá a ze řetězu utržená mediální mainstreamová fronta a politické nevládky,co si přivlastnily veřejný prostor.

Já být šéfreedaktorem nebo redakčním sloupem Deníku N, Sme, Markýzy a podobných, přemýšlel bych o sebevraždě! Nejméně profesní. Místo novinařiny bych si našel trafiku a tam ty noviny, psané někým se zdravým rozumem – prodával.

Mainstream nedohlédne za hranice Bratislavy všechno měří podle ní. Takže si ani neráčil všimnout, že PS -Spolu je vlastně jen bratislavská místní politická formace, nějaká taková obdoba bývalého regionálního hnutí Severočeši.cz, jenž kdysi vygenerovalo pár senátorů a pak zašlo na úbytě. Že zkrátka s výjimkou několika málo okresů v bezprostřední blízkosti slovenské metropole a v ní nikde nikoho nezajímá! To ale je kruté prozření v těch nejsprávnějších redakcích!

A ještě něco. Několikrát jsem na Svobodném vysielači podstoupil debatu, zda je dobré nechat volit i krajany žijící v zahraničí! Vždycky jsem byl zásadně proti. Kdo v zemi nežije a neplatí daně, neměl by mít právo rozhodovat o jejich užití a předepisovat domorodcům, kdo jim bude vládnout!
lujza.j
03.03.20,10:46
Duski...ja lubim make "i" riza,riba a ine:Dale mozem ho aj keška:D
misoft
03.03.20,10:47
Akúže on má kečku? Veď tam má mastnú prehadzovačku :D
A aj tak je to kýška https://slovnik.aktuality.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=k%C3%BD%C5%A1ka s prehadzovačkou.
kukučka
03.03.20,10:50
Toto je čo za stránku.Neskutočne dobrý rozbor,pobavila som sa.Ale triafal do čierneho od vrchu až nadol.
Tento chlapik diskutuje nazivo na tolko opluvanom Slobodnom vysielaci pod pseudonymom VLK, citovala som z jeho stranky.
buchač
03.03.20,10:59
Toto je čo za stránku.Neskutočne dobrý rozbor,pobavila som sa.Ale triafal do čierneho od vrchu až nadol.
Tento chlapik diskutuje nazivo na tolko opluvanom Slobodnom vysielaci pod pseudonymom VLK, citovala som z jeho stranky.
Tým chceš povedať čo ??? Že SV je vždy v pohode ?
Keby tam bol Hríb, Havran alebo Žitný....tak hodím ntb rovno do krbu...;)
bjuty smis
03.03.20,11:08
Náckov odmietli? Veď tí sa stále držia rovnako okolo 200 000 voličov stabilne. Odmietli jedine PS/SPOLU, SaS, žaluďov, KDH, MOST, SNS. To len aby si pri tých svojich demagogických vyjadreniach na to nezabudol.
PS: Bjuty, nič v zlom, ale spadáš na úroveň PODLIAKA a Jar88.
Pýtam sa, dá sa s tebou normálne diskutovať, alebo máš úplne šatku na očiach?
2016 - ĽSNS 8,04% /209779 hlasov/, SaS 12,10% /315558 hlasov/
2020 - ĽSNS 7,97% /229660 hlasov/, SaS 6,22% /179246 hlasov/.
A ty si fakt dovolíš napísať takú hovadinu...
No, asi je fakt už čas na teba nereagovať.

proti tej úrovni nič nemám, tam rád spadnem
nerád by som bol medzi velikánmi tvojho typu :))

skopíruješ sem výsledky sas a náckov a aj to si schopný celé popliesť...
a čo si ako dokázal ? že nevieš prepísať ani 2 riadky ??

ja snád niekde tvrdím, že sas bola pred lsns ?
ja som sa tu pred volbami búchal do prs, že sas vyhrá volby, alebo bude mať 2-ciferný výsledok ?
ja som tu odporúčal lexauríny, či čo to berieš, ak bude iba 9 % ?

ja hovorím, že pre sas to boli úspešné voby, prieskumy mala na hrane zvolenai a sulík vykopol najznámejšie tváre tesne pred volbami
ja hovorí,. že lsns sklamala, podla prieskumov mala mať min. 14 %,....

vybuchli neomarxisti , harabín, harakter bugár a kiska..

totálne vás zvalcoval matovič, veľmi spokojný je kollár a smer, ktorý - nepríjemne prekvapil a dostal viac, ako mali prieskumy

ty radšej veľmi opatrne o hovadinách...veľmi...
misoft
03.03.20,11:18
mimotemy
Čo keby ste sa už na to VYSRALI! Je už predsa 3.3.2020!!!!! Je po voľbách! Už sa nič v tomto ohľade (asi) nezmení!
pavol54
03.03.20,11:39
Podľa mňa sa pani prezidentka ako reprezentant všetkých občanov Slovenska sa mala stretnúť pred zahájením kampane so všetkými predsedami vstupujúcimi do kampane a druhý deň po voľbách so všetkými do 3 % (však sme financovali kampaň z daní) a aj keď sme porazení sme občania tohoto štátu. Alebo aspoň minimálne s parlamentnými predsedami strán. Nie každý volil Oľano z presvedčenia ako dobrák a nie každý kto volil ĽSNS je fašista
Pali - prečítaj si niečo o financovaní politických strán zo štátneho ropočtu
http://www.cepsr.com/dwnld/belkocl205.pdf
a netrep niečo o 3%.
Ešte dlho nepochopíš čo som napísal ale nevadí pre teba ešte raz
ak strana získa viac ako 3 % má nárok na úhradu nákladov na volebnú kampaň do výšky stanovenej zákonom
Ak strana získa 5% tak má nárok na financovanie podľa zákona nebudem to tu rozberať nájdi si už to bolo vo všetkej periodickej tlači aj v jej internetových formátoch.
Najprv treba čítať s porozumením a potom sa hlúpo vyjadrovať k príspevku
pavol54
03.03.20,11:42
Kiška...bude ho zaujimat..aku minulost budu mat nominanti na vladne kresla....to ako faaaákt...:D:(
Skoncil posledny v rade do siene bohov....no on by najradsej bez borisa....toto do je tento...on sa pocuva....ci drzost ma az do kosti vyrezanu?!
On sa bojí a v strachu povie čokoľvek
misoft
03.03.20,11:50
https://www.noveaspi.sk/products/lawText/1/82252/1/2/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov
Kde tam vidíš 3%? Kde tam vidíš úhradu nákladov strán, ktoré nie sú v parlamente?
Treba čítať s porozumením a nie sem hodiť hausnumerá a percentá, pretože to JPP povedala.


(1) Politická strana a politické hnutie (ďalej len "politická strana") môže na svoju volebnú kampaň vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky a vo voľbách do Európskeho parlamentu vynaložiť najviac 3 000 000 eur vrátane dane z pridanej hodnoty. Do limitu nákladov politickej strany podľa prvej vety sa započítava aj rozdiel medzi cenou daru alebo iného bezodplatného plnenia uvedenou v zmluve a cenou obvyklou a náklady na propagáciu politickej strany, ktoré politická strana vynaložila v čase začínajúcom 180 dní predo dňom vyhlásenia volieb.
(2) Na úhradu nákladov na volebnú kampaň môže politická strana použiť len finančné prostriedky vedené na osobitnom platobnom účte (ďalej len "osobitný účet") vedenom v banke alebo pobočke zahraničnej banky (ďalej len "banka"). Na finančné prostriedky vedené na osobitnom účte sa vzťahujú ustanovenia osobitného predpisu.3)
(3) Osobitný účet musí politická strana zriadiť pre každú volebnú kampaň samostatne.
(4) Údaje na osobitnom účte podľa odseku 2 musia byť bezplatne, diaľkovo a nepretržite prístupné tretím osobám a musia zobrazovať prehľad platobných transakcií v rozsahu údajov o sume, dátume zaúčtovania, mene a priezvisku alebo názve platiteľa ako aj príjemcu, texte účtovného zápisu a variabilnom symbole (ďalej len "prehľad platobných transakcií"). Adresu webového sídla, na ktorom sú tieto údaje zobrazené, oznámi politická strana v listinnej podobe alebo elektronickej podobe bezodkladne po zriadení účtu Ministerstvu vnútra Slovenskej republiky (ďalej len "ministerstvo vnútra"), ktoré ju zverejní na svojom webovom sídle.
(5) Na osobitný účet musia byť vložené finančné prostriedky výlučne prevodom z iného účtu. Na požiadanie ministerstva vnútra musí politická strana preukázať, kto je vlastníkom účtu, z ktorého boli finančné prostriedky prevedené.
(6) Výpisy z účtu podľa odseku 2 musí politická strana uchovávať päť rokov od ich vydania.
(7) O použití prostriedkov na volebnú kampaň politická strana vedie osobitnú evidenciu na účely volebnej kampane v členení
a) náklady na úhradu predvolebných prieskumov a volebných prieskumov verejnej mienky,
b) náklady na úhradu platenej inzercie alebo reklamy,
c) náklady na vysielanie politickej reklamy podľa osobitného predpisu,4)
d) náklady na úhradu volebných plagátov,
e) náklady obchodnej spoločnosti podľa osobitného predpisu,5)
f) cestovné výdavky členov politickej strany a prehľad cestovných náhrad zamestnancov politickej strany podľa osobitného predpisu,6)
g) prehľad nepeňažných darov a iných bezodplatných plnení, ktorých hodnota sa určuje podľa osobitného predpisu,7)
h) všetky ostatné náklady politickej strany na propagáciu jej činnosti, cieľov a programu.
(8) Na uchovávanie účtovných dokladov z evidencií podľa odsekov 6 a 7 sa vzťahuje osobitný predpis.8)
(9) Politická strana je povinná na požiadanie ministerstva vnútra doručiť doklady, podať informáciu, vysvetlenie alebo poskytnúť iný údaj týkajúci sa jej volebnej kampane do desiatich dní od doručenia žiadosti.
bjuty smis
03.03.20,11:54
mimotemy
Čo keby ste sa už na to VYSRALI! Je už predsa 3.3.2020!!!!! Je po voľbách! Už sa nič v tomto ohľade (asi) nezmení!

nevadí, že sme na téme o politike ?
misoft
03.03.20,11:58
Teraz sa začneme baviť o tom, čo príde, čo bude. O minulom si budeme robiť MEME. Takže, kto a koľko predvčerom a pred rokom získal - to je už pasé.
Voľby sa skončili, strany v parlamente sú isté a jasné, strany, ktoré sú "pod čiarou" - o tých sa môžeme baviť len v tom, že akosi to "nezvládli".

Teraz potočíme zrkadlá novým mocipánom a tých budeme piecť na ražni.

"Čo bolo, to bolo... terazky som občanom....." - parafráza na majora Terazkyho (ergo kapitáňa Danka).

Až nová garnitŕa začne "pracovať" - dajme im tých 100 dní... a potom "Hŕŕŕ na ně, děti moje" - řekl Ján Žižka.....
jar88
03.03.20,12:06
Oplati sa precitat, nemusite suhlasit, no je tu viac argumentov, ako keby ste dali dokopy vsetky sk komentare.

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2020/03/02/volby-v-kterych-prohrali-uplne-vsichni-s-vyjimkou-jednoho-co-si-sve-vitezstvi-ani-neuvedomuje-a-matovic-to-neni/
Pekne ste naleteli.
Vlk je na Slobodnom vysielaci varený pečený dvakrát do týždňa.
Dokonca tam má aj reláciu s Michelkom, teda ak vôbec viete o koho sa jedná.
tento článok je doslovný prepis Michelkovho povolebného pamfletu v ktorom "odborne" vyhodnocuje povolebné výsledky.
---------------------------------------------
Slobodný vysielač počúvam pravidelne najmenej 5 rokov a tam sa "pán VLK" pred pár mesiacmi sám o sebe vyjadril, že vôbec nesleduje politiku na slovensku a že mená našich politikov mu vôbec nič nehovoria. Nech sa na neho preto nikto nehnevá.
Slovensko je neho po politickej stránke bezpredmetná krajina.
-----------------------------------------------
On nevie kto je bugár, slota, gašparko, kali, počiatek a podobne.
Keď ho vtiahli do povolebnej debaty o Čaputovej s Harabínom, tiež povedal, že k tomu nemá čo povedať, lebo o tom nemá žiadnu vedomosť.
-----------------------------------------------
VLK, Korony, Huďo a podobní, sú čistí proruskí trolovia.
Srší to z nich na prvé počutie.
jar88
03.03.20,12:14
https://www.noveaspi.sk/products/lawText/1/82252/1/2/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov
Kde tam vidíš 3%? Kde tam vidíš úhradu nákladov strán, ktoré nie sú v parlamente?
Treba čítať s porozumením a nie sem hodiť hausnumerá a percentá, pretože to JPP povedala.


(1) Politická strana a politické hnutie (ďalej len "politická strana") môže na svoju volebnú kampaň vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky a vo voľbách do Európskeho parlamentu vynaložiť najviac 3 000 000 eur vrátane dane z pridanej hodnoty. Do limitu nákladov politickej strany podľa prvej vety sa započítava aj rozdiel medzi cenou daru alebo iného bezodplatného plnenia uvedenou v zmluve a cenou obvyklou a náklady na propagáciu politickej strany, ktoré politická strana vynaložila v čase začínajúcom 180 dní predo dňom vyhlásenia volieb.
(2) Na úhradu nákladov na volebnú kampaň môže politická strana použiť len finančné prostriedky vedené na osobitnom platobnom účte (ďalej len "osobitný účet") vedenom v banke alebo pobočke zahraničnej banky (ďalej len "banka"). Na finančné prostriedky vedené na osobitnom účte sa vzťahujú ustanovenia osobitného predpisu.3)
(3) Osobitný účet musí politická strana zriadiť pre každú volebnú kampaň samostatne.
(4) Údaje na osobitnom účte podľa odseku 2 musia byť bezplatne, diaľkovo a nepretržite prístupné tretím osobám a musia zobrazovať prehľad platobných transakcií v rozsahu údajov o sume, dátume zaúčtovania, mene a priezvisku alebo názve platiteľa ako aj príjemcu, texte účtovného zápisu a variabilnom symbole (ďalej len "prehľad platobných transakcií"). Adresu webového sídla, na ktorom sú tieto údaje zobrazené, oznámi politická strana v listinnej podobe alebo elektronickej podobe bezodkladne po zriadení účtu Ministerstvu vnútra Slovenskej republiky (ďalej len "ministerstvo vnútra"), ktoré ju zverejní na svojom webovom sídle.
(5) Na osobitný účet musia byť vložené finančné prostriedky výlučne prevodom z iného účtu. Na požiadanie ministerstva vnútra musí politická strana preukázať, kto je vlastníkom účtu, z ktorého boli finančné prostriedky prevedené.
(6) Výpisy z účtu podľa odseku 2 musí politická strana uchovávať päť rokov od ich vydania.
(7) O použití prostriedkov na volebnú kampaň politická strana vedie osobitnú evidenciu na účely volebnej kampane v členení
a) náklady na úhradu predvolebných prieskumov a volebných prieskumov verejnej mienky,
b) náklady na úhradu platenej inzercie alebo reklamy,
c) náklady na vysielanie politickej reklamy podľa osobitného predpisu,4)
d) náklady na úhradu volebných plagátov,
e) náklady obchodnej spoločnosti podľa osobitného predpisu,5)
f) cestovné výdavky členov politickej strany a prehľad cestovných náhrad zamestnancov politickej strany podľa osobitného predpisu,6)
g) prehľad nepeňažných darov a iných bezodplatných plnení, ktorých hodnota sa určuje podľa osobitného predpisu,7)
h) všetky ostatné náklady politickej strany na propagáciu jej činnosti, cieľov a programu.
(8) Na uchovávanie účtovných dokladov z evidencií podľa odsekov 6 a 7 sa vzťahuje osobitný predpis.8)
(9) Politická strana je povinná na požiadanie ministerstva vnútra doručiť doklady, podať informáciu, vysvetlenie alebo poskytnúť iný údaj týkajúci sa jej volebnej kampane do desiatich dní od doručenia žiadosti.

Načo mu to sem dávaš?
Veď on si to nedokáže ani len prečítať,
nie tak ešte pochopiť a dokonca aj zapametať a neskôr niekde použiť.
On si nevie prečítať ani len ústavu.
jar88
03.03.20,12:20
Teraz sa začneme baviť o tom, čo príde, čo bude. O minulom si budeme robiť MEME. Takže, kto a koľko predvčerom a pred rokom získal - to je už pasé.
Voľby sa skončili, strany v parlamente sú isté a jasné, strany, ktoré sú "pod čiarou" - o tých sa môžeme baviť len v tom, že akosi to "nezvládli".

Teraz potočíme zrkadlá novým mocipánom a tých budeme piecť na ražni.

"Čo bolo, to bolo... terazky som občanom....." - parafráza na majora Terazkyho (ergo kapitáňa Danka).

Až nová garnitŕa začne "pracovať" - dajme im tých 100 dní... a potom "Hŕŕŕ na ně, děti moje" - řekl Ján Žižka.....
Myslím, že najskôr by ste si mali ujasniť, čo sa vám v minulosti na SMERe páčilo, následne, čo sa vám na ňom už nepáči a potom si povedať, čo sa vám páčilo na systéme ktorý nám tu zaviedol a čo sa vám na ňom už nepáči.
----------------------------------------------------
A až potom by ste mali začať uvažovať čo a ako ďalej.
jar88
03.03.20,12:41
Teraz sa začneme baviť o tom, čo príde, čo bude. O minulom si budeme robiť MEME. Takže, kto a koľko predvčerom a pred rokom získal - to je už pasé.
Voľby sa skončili, strany v parlamente sú isté a jasné, strany, ktoré sú "pod čiarou" - o tých sa môžeme baviť len v tom, že akosi to "nezvládli".

Teraz potočíme zrkadlá novým mocipánom a tých budeme piecť na ražni.

"Čo bolo, to bolo... terazky som občanom....." - parafráza na majora Terazkyho (ergo kapitáňa Danka).

Až nová garnitŕa začne "pracovať" - dajme im tých 100 dní... a potom "Hŕŕŕ na ně, děti moje" - řekl Ján Žižka.....
Takže ty si ten ich predák (vodca)?
A ja som si myslel, že to buchač ja ten pajác, čo vás tu vedie.
BXLmiami
03.03.20,12:41
Mne sa na Smere nepáčilo nič okrem ministerky kultury,ktorá odkryla penazovod na rôžne Pridy.Ale ak Smer bude mať dosť rozumu aby sa nerozvadil,stačí mu počkať a je späť.Na čo sa neteším,ale je to fakt.
Kvaka
03.03.20,12:48
https://www.noveaspi.sk/products/lawText/1/82252/1/2/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov
Kde tam vidíš 3%? Kde tam vidíš úhradu nákladov strán, ktoré nie sú v parlamente?
Treba čítať s porozumením a nie sem hodiť hausnumerá a percentá, pretože to JPP povedala.


Toto už neplatí?
§ 26 zákona 85/2005
Príspevok za hlasy
Strane, ktorá vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky získala viac ako 3 % z celkového počtu odovzdaných platných hlasov, ministerstvo financií uhradí za každý taký hlas zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky príspevok vo výške 1 % z priemernej mesačnej nominálnej mzdy zamestnanca v hospodárstve Slovenskej republiky zverejnenej Štatistickým úradom Slovenskej republiky za kalendárny rok, ktorý predchádza kalendárnemu roku, v ktorom sa konajú voľby do Národnej rady Slovenskej republiky.
pavol54
03.03.20,12:59
https://www.noveaspi.sk/products/lawText/1/82252/1/2/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov
Kde tam vidíš 3%? Kde tam vidíš úhradu nákladov strán, ktoré nie sú v parlamente?
Treba čítať s porozumením a nie sem hodiť hausnumerá a percentá, pretože to JPP povedala.


Toto už neplatí?
§ 26 zákona 85/2005
Príspevok za hlasy
Strane, ktorá vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky získala viac ako 3 % z celkového počtu odovzdaných platných hlasov, ministerstvo financií uhradí za každý taký hlas zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky príspevok vo výške 1 % z priemernej mesačnej nominálnej mzdy zamestnanca v hospodárstve Slovenskej republiky zverejnenej Štatistickým úradom Slovenskej republiky za kalendárny rok, ktorý predchádza kalendárnemu roku, v ktorom sa konajú voľby do Národnej rady Slovenskej republiky.
platí keby neplatilo tak by sa na to neodvolávali všetky denníky a mám taký dojem že už to aj novinári zrátali ktorá dostane koľko dostane ale najhoršie skončili pod 3% lebo si kampaň platili z vlastného vrecka.
Najhoršie títo vševedkovia nepovedia "prepáč nerozumiem tomu čo je písané v zákone"
Nandrolon
03.03.20,13:01
Zdroj FB - Ján Čarnogurský:
"Ján Čarnogurský
26. februára o 22:15 ·

Za demonštráciami a mediálnymi kampaniami stojí organizovaná skupina. Vyplýva to z dokladov v trestnom spise proti M. Kočnerovi a spol. Mám v rukách výpisky z tohto trestného spisu. Dostal som sa k nim legálne, teda aspoň tak legálne ako noviny SME a Denník N k výpiskom, ktoré uverejňujú. Uvedené noviny uverejňujú selektívne výpisky, ktoré sa im hodia. V spise sú však aj iné dokumenty. V trestnom spise sú záznamy zo sledovania najmä Štefana Hríba (šéfredaktor .týždeň), ale aj ďalších. Skupina sa schádza obyčajne v bare Next Apache na Panenskej ulici v Bratislave. Budem uvádzať citáty s uvedením čísla lisu vo vyšetrovacom spise, ktorý je teraz na súde. Číslo listu 13077: „Hríb a uvedený neznámy muž sa počas toho, ako Lipšic telefonoval, venovali tiež téme Kaliňák – Bašternák. Vraj to vyzerá, že to Kaliňák neustojí, vraj už nemá takmer žiadny vplyv. Tlak musí pokračovať „minimálne do očakávaného apríla“. Ak sa vraj podarí poriadne „zdvihnúť vlnu“ môže z nej vzísť nová sila, tak tomu vraj v histórii vždy bolo – hlas ľudu, hlas boží... (viď video 4 a 5). /záznam z 29. 3. 2017/). Číslo listu 13095: Hríb a Peter Zajac sa rozprávali ako sa naskytuje šanca, že Šorošovu univerzitu presunú z Budapešti do Bratislavy (pre politiku Viktora Orbána). Hríb: „Viete si predstaviť, čo by sme tým získali? Zaviedol (asi Šoroš) by sem finančné toky, posilnilo by nás to, bol by tu nový priestor pre novú základňu pre progresívne zmýšľajúcich ľudí“. ... Peter Zajac sa obrátil na Hríba a povedal mu „ja som zakladal VPN, boli tam kadejakí ľudia, no najviac ma dostalo, keď Budaj cez deň kričal na tribúnach a v noci v byte Jána Langoša dohadovali veci s komunistami, osobne som ich vymákol, to bol hnus najvyššieho zrna, hnus, hnus a ešte raz hnus, ale čo sa vtedy dalo robiť? ... Si predstav, že by už vtedy sme sa trieštili, všetko bolo rozbehnuté, nikto z nás nevedel kto je komunista, liberál, sociálny demokrat či konzervatívec, ani ja nie. Takí sme boli zblbnutí.... V jednej chvíli sa naňho (Štefana Hríba- pozn.) obrátil Peter Zajac a akoby len Štefana Hríba sa opýtal, či sa Petrovi podarila „tá vec u Šafárika“. Hríb mu kývol a dodal, že „Dano (Lipšic?) i Peter (Pčolinský?) to tam majú dobre obsadené“ /7. 4. 2017/. Číslo listu 13104: „Tentoraz chýbali Samuel Abrahám, brat Fedora Gála i neznámy muž prichádzajúci na BMW s nemeckým evidenčným číslom vozidla. V tento večer dominovala „téma Kiska“, jeho prejav v parlamente a prísľub, že bude pokračovať v tlaku na Kaliňáka. Ktosi z tejto partie mal byť s Krpeľanom (tlačový tajomník vtedy prezidenta Kisku – pozn.) a dohadovať postupy. Tlačiť sa vraj bude hlavne na festivale Pohoda a na prednáškach prezidenta na stredných a vysokých školách po letných prázdninách. Na jeseň sa chystajú ďalšie protesty. Účastníci neboli spokojní s tým, ako len málo a s minimálnym účinkom na protestoch pomohli herci. Chýba tam vraj presvedčivý a úderný rečník, ktorým Kramár jednoducho nie je. Ľudia mu neveria, nejdú za ním. ... Na tomto je vraj nutné popracovať. ... Peter Zajac sa spýtal Štefana Hríba na Mariána Kočnera. Hríb mu odpovedal niečo v tom zmysle, že je to téma „smečka“ a „enkárov“, že sa mu v tom nechce hrabať. Niekto podotkol, pravdepodobne neznámy muž z Volva, že je s ním (s Kočnerom) spájaných toľko káuz, že sa v tom jednoducho musí hrabať. ... Peter Zajac potom zvážnel a spýtal sa na Ivetu. Hríb odpovedal, že s ňou pracujú a postupne ju prezentujú v médiách čoraz viac.“
Zatiaľ toľko z trestného spisu M. Kočnera."
pavol54
03.03.20,13:09
Mne sa na Smere nepáčilo nič okrem ministerky kultury,ktorá odkryla penazovod na rôžne Pridy.Ale ak Smer bude mať dosť rozumu aby sa nerozvadil,stačí mu počkať a je späť.Na čo sa neteším,ale je to fakt.
Ale čo teraz kto bude objektom šou? Len teraz neviem, či tomu Ficovi stačí tých 600 mil eur čo má zašité v Belize a či si ich ide užívať alebo sa bude ďalej hrabať v politike. Ale na čo sú mu, vieš koľko hodiniek za 50 000 by si za tie peniaze kúpil. Vraj pije a tých koňakov, celé more, plus fľašu a aj poldeco
bjuty smis
03.03.20,13:21
Toto je čo za stránku.Neskutočne dobrý rozbor,pobavila som sa.Ale triafal do čierneho od vrchu až nadol.

tak to je teda paráda...
my sme spokojní, že sme vyhrali a budeme vládnuť

vy ste spokojní, že sme prehrali a budeme vládnuť :)))

paráda, tak to má byť...politika nemá rozdelovať..:))))))
.to fico nevedel pochopiť
buchač
03.03.20,14:27
https://www.noveaspi.sk/products/lawText/1/82252/1/2/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov
Kde tam vidíš 3%? Kde tam vidíš úhradu nákladov strán, ktoré nie sú v parlamente?
Treba čítať s porozumením a nie sem hodiť hausnumerá a percentá, pretože to JPP povedala.


Toto už neplatí?
§ 26 zákona 85/2005
Príspevok za hlasy
Strane, ktorá vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky získala viac ako 3 % z celkového počtu odovzdaných platných hlasov, ministerstvo financií uhradí za každý taký hlas zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky príspevok vo výške 1 % z priemernej mesačnej nominálnej mzdy zamestnanca v hospodárstve Slovenskej republiky zverejnenej Štatistickým úradom Slovenskej republiky za kalendárny rok, ktorý predchádza kalendárnemu roku, v ktorom sa konajú voľby do Národnej rady Slovenskej republiky.
platí keby neplatilo tak by sa na to neodvolávali všetky denníky a mám taký dojem že už to aj novinári zrátali ktorá dostane koľko dostane ale najhoršie skončili pod 3% lebo si kampaň platili z vlastného vrecka.
Najhoršie títo vševedkovia nepovedia "prepáč nerozumiem tomu čo je písané v zákone"


...a platí aj tzv. volebná kaucia.

Ale hlavne, že buzerantský debil chuj88 tu ide robiť zo seba najmúdrejšieho.
korela
03.03.20,14:34
Kiška...bude ho zaujimat..aku minulost budu mat nominanti na vladne kresla....to ako faaaákt...:D:(
Skoncil posledny v rade do siene bohov....no on by najradsej bez borisa....toto do je tento...on sa pocuva....ci drzost ma az do kosti vyrezanu?!
Má sa vytvoriť trojkoalícia, čo je vždy lepšie ako štvor, ako išiel Kollár od prezidentky tak sa jasne stručne vyjadril, že od občanov prišla zrozumiteľná spoločenská objednávka, čím povedal k tejto téme všetko.
Neprekážali by mu ani výpisy trestov, akčný človek so skúsenosťami.
Štvrtý ich môže iba brzdiť.
Nandrolon
03.03.20,14:36
https://www.noveaspi.sk/products/lawText/1/82252/1/2/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov
Kde tam vidíš 3%? Kde tam vidíš úhradu nákladov strán, ktoré nie sú v parlamente?
Treba čítať s porozumením a nie sem hodiť hausnumerá a percentá, pretože to JPP povedala.


Toto už neplatí?
§ 26 zákona 85/2005
Príspevok za hlasy
Strane, ktorá vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky získala viac ako 3 % z celkového počtu odovzdaných platných hlasov, ministerstvo financií uhradí za každý taký hlas zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky príspevok vo výške 1 % z priemernej mesačnej nominálnej mzdy zamestnanca v hospodárstve Slovenskej republiky zverejnenej Štatistickým úradom Slovenskej republiky za kalendárny rok, ktorý predchádza kalendárnemu roku, v ktorom sa konajú voľby do Národnej rady Slovenskej republiky.
platí keby neplatilo tak by sa na to neodvolávali všetky denníky a mám taký dojem že už to aj novinári zrátali ktorá dostane koľko dostane ale najhoršie skončili pod 3% lebo si kampaň platili z vlastného vrecka.
Najhoršie títo vševedkovia nepovedia "prepáč nerozumiem tomu čo je písané v zákone"


...a platí aj tzv. volebná kaucia.

Ale hlavne, že buzerantský debil chuj88 tu ide robiť zo seba najmúdrejšieho.
Tá je iba 17 tis. eur.
korela
03.03.20,14:39
Mne sa na Smere nepáčilo nič okrem ministerky kultury,ktorá odkryla penazovod na rôžne Pridy.Ale ak Smer bude mať dosť rozumu aby sa nerozvadil,stačí mu počkať a je späť.Na čo sa neteším,ale je to fakt.
Mne sa páčilo, že podporila folklór, a tiež chápem, že druhá strana musela trpieť.
korela
03.03.20,14:40
Čo sa chce zmeniť v ústave?
Nandrolon
03.03.20,14:41
Bjuty opakovaním slova "vládnuť" mi pripomínaš mastný vlas, ktorý stále potreboval "prevziať moc". Asi si myslíš že už nebudeš chudákom, ale sklamem ťa. Úspešní sú úspešnými bez ohľadu na vládu a looseri ostanú zas iba loosermi nech je tam ktokoľvek.
:-)
pavol54
03.03.20,14:53
https://www.noveaspi.sk/products/lawText/1/82252/1/2/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov
Kde tam vidíš 3%? Kde tam vidíš úhradu nákladov strán, ktoré nie sú v parlamente?
Treba čítať s porozumením a nie sem hodiť hausnumerá a percentá, pretože to JPP povedala.


Toto už neplatí?
§ 26 zákona 85/2005
Príspevok za hlasy
Strane, ktorá vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky získala viac ako 3 % z celkového počtu odovzdaných platných hlasov, ministerstvo financií uhradí za každý taký hlas zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky príspevok vo výške 1 % z priemernej mesačnej nominálnej mzdy zamestnanca v hospodárstve Slovenskej republiky zverejnenej Štatistickým úradom Slovenskej republiky za kalendárny rok, ktorý predchádza kalendárnemu roku, v ktorom sa konajú voľby do Národnej rady Slovenskej republiky.
platí keby neplatilo tak by sa na to neodvolávali všetky denníky a mám taký dojem že už to aj novinári zrátali ktorá dostane koľko dostane ale najhoršie skončili pod 3% lebo si kampaň platili z vlastného vrecka.
Najhoršie títo vševedkovia nepovedia "prepáč nerozumiem tomu čo je písané v zákone"


...a platí aj tzv. volebná kaucia.

Ale hlavne, že buzerantský debil chuj88 tu ide robiť zo seba najmúdrejšieho.
Lenže začal s tým duško, HH len priskočil
jar88
03.03.20,14:55
Kiška...bude ho zaujimat..aku minulost budu mat nominanti na vladne kresla....to ako faaaákt...:D:(
Skoncil posledny v rade do siene bohov....no on by najradsej bez borisa....toto do je tento...on sa pocuva....ci drzost ma az do kosti vyrezanu?!
Má sa vytvoriť trojkoalícia, čo je vždy lepšie ako štvor, ako išiel Kollár od prezidentky tak sa jasne stručne vyjadril, že od občanov prišla zrozumiteľná spoločenská objednávka, čím povedal k tejto téme všetko.
Neprekážali by mu ani výpisy trestov, akčný človek so skúsenosťami.
Štvrtý ich môže iba brzdiť.
Asi si nepochopila v čom je lepšia štvorkoalícia od trojkoalície.
Nie vždy je trojkoalícia lepšia, ako štvorkoalícia.
Myslím že to Matovič vysvetlil tak jednoducho, že to musel pochopiť každý.
Za druhé, Sulík mu to naozaj jasne vysvetlil s tou výstavbou a on aj tak argumentuje, že ak to ide v Rakúsku, tak prečo by to nemalo ísť u nás.
-----------------------------------
Ale ty stále chápeš, že jasná spoločenská objednávka.
pavol54
03.03.20,14:59
Kiška...bude ho zaujimat..aku minulost budu mat nominanti na vladne kresla....to ako faaaákt...:D:(
Skoncil posledny v rade do siene bohov....no on by najradsej bez borisa....toto do je tento...on sa pocuva....ci drzost ma az do kosti vyrezanu?!
Má sa vytvoriť trojkoalícia, čo je vždy lepšie ako štvor, ako išiel Kollár od prezidentky tak sa jasne stručne vyjadril, že od občanov prišla zrozumiteľná spoločenská objednávka, čím povedal k tejto téme všetko.
Neprekážali by mu ani výpisy trestov, akčný človek so skúsenosťami.
Štvrtý ich môže iba brzdiť.
Vieš kto to povedal? ten kto si do 28.2. myslel že bude zostavovať vládu a média nás na to pripravovali aj keby nebol víťaz ale uznaj že s LTT 6% sa to nedá, tak chce aspoň eliminovať kollara. Druhé kolo nebude.
jar88
03.03.20,15:00
https://www.noveaspi.sk/products/lawText/1/82252/1/2/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov/zakon-c-181-2014-zz-o-volebnej-kampani-a-o-zmene-a-doplneni-zakona-c-85-2005-zz-o-politickych-stranach-a-politickych-hnutiach-v-zneni-neskorsich-predpisov
Kde tam vidíš 3%? Kde tam vidíš úhradu nákladov strán, ktoré nie sú v parlamente?
Treba čítať s porozumením a nie sem hodiť hausnumerá a percentá, pretože to JPP povedala.


Toto už neplatí?
§ 26 zákona 85/2005
Príspevok za hlasy
Strane, ktorá vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky získala viac ako 3 % z celkového počtu odovzdaných platných hlasov, ministerstvo financií uhradí za každý taký hlas zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky príspevok vo výške 1 % z priemernej mesačnej nominálnej mzdy zamestnanca v hospodárstve Slovenskej republiky zverejnenej Štatistickým úradom Slovenskej republiky za kalendárny rok, ktorý predchádza kalendárnemu roku, v ktorom sa konajú voľby do Národnej rady Slovenskej republiky.
platí keby neplatilo tak by sa na to neodvolávali všetky denníky a mám taký dojem že už to aj novinári zrátali ktorá dostane koľko dostane ale najhoršie skončili pod 3% lebo si kampaň platili z vlastného vrecka.
Najhoršie títo vševedkovia nepovedia "prepáč nerozumiem tomu čo je písané v zákone"


...a platí aj tzv. volebná kaucia.

Ale hlavne, že buzerantský debil chuj88 tu ide robiť zo seba najmúdrejšieho.
Lenže začal s tým duško, HH len priskočil
Vy chcete povedať, že si viete prečítať zákon 85/2005 a nepopliesť si japka s hruškama jak to ríká VLK.
jar88
03.03.20,15:04
Čo sa chce zmeniť v ústave?
Konečne dobrá otázka.
Čo a ešte aj prečo a ako.
bjuty smis
03.03.20,15:11
Bjuty opakovaním slova "vládnuť" mi pripomínaš mastný vlas, ktorý stále potreboval "prevziať moc". Asi si myslíš že už nebudeš chudákom, ale sklamem ťa. Úspešní sú úspešnými bez ohľadu na vládu a looseri ostanú zas iba loosermi nech je tam ktokoľvek.
:-)

no pouč nás, o čom sú voľby, ak nie o vládnutí ?
však ty budeš s tých, čo veria, že politici sa tak hrnú do politiky, aby nám slúžili :)))))))))))))

chudák ťa ráno obúva..
korela
03.03.20,15:18
Kiška...bude ho zaujimat..aku minulost budu mat nominanti na vladne kresla....to ako faaaákt...:D:(
Skoncil posledny v rade do siene bohov....no on by najradsej bez borisa....toto do je tento...on sa pocuva....ci drzost ma az do kosti vyrezanu?!
Má sa vytvoriť trojkoalícia, čo je vždy lepšie ako štvor, ako išiel Kollár od prezidentky tak sa jasne stručne vyjadril, že od občanov prišla zrozumiteľná spoločenská objednávka, čím povedal k tejto téme všetko.
Neprekážali by mu ani výpisy trestov, akčný človek so skúsenosťami.
Štvrtý ich môže iba brzdiť.
Vieš kto to povedal? ten kto si do 28.2. myslel že bude zostavovať vládu a média nás na to pripravovali aj keby nebol víťaz ale uznaj že s LTT 6% sa to nedá, tak chce aspoň eliminovať kollara. Druhé kolo nebude.
Tak on toho povedal až veľa a hlavne privčas.
V každom prípade mu niet čo závidieť.
jar88
03.03.20,15:21
Bjuty opakovaním slova "vládnuť" mi pripomínaš mastný vlas, ktorý stále potreboval "prevziať moc". Asi si myslíš že už nebudeš chudákom, ale sklamem ťa. Úspešní sú úspešnými bez ohľadu na vládu a looseri ostanú zas iba loosermi nech je tam ktokoľvek.
:-)

no pouč nás, o čom sú voľby, ak nie o vládnutí ?
však ty budeš s tých, čo veria, že politici sa tak hrnú do politiky, aby nám slúžili :)))))))))))))

chudák ťa ráno obúva..
Ten nácek to nevie, on je tak vymletý, že ho musí obúvať manželka.
------------------------------------------
Nácek asi prepočul Ficov výrok, že slovo vláda je odvodené od slova vládnuť a nie slúžiť.
Rovnako ako sociálne a ekologicky orientovaná trhová ekonomika predsa nieje trhová, ale sociálna.
Nandrolon
03.03.20,15:32
JarSS, ty sa radšej pochváľ či ti tá tvoja dnes ráno dala do košele tých 50 eur. Alebo nemala v noci tých 5 plesnivých a ožratých klientov?
marjankaj
03.03.20,16:00
Čo sa chce zmeniť v ústave?
V akom ústave? Na prednej hore?
bjuty smis
03.03.20,16:21
bojovníci za tradičnú rodinu

bojovníci proti istanbula a dždndžéééér...pozrite, koho vám magiáánko dotiahol do parlamentu

toto je tá kresťanská rodina ?

Novozvolená poslankyňa za ĽSNS Danica Mikovčáková po pornoškandále ponúkla svoj mandát vedeniu strany. Počas moratória sa medializovali jej fotografie z minulosti, kde spolu s manželom hľadali páry na bisexuálny sex.

„Predmetný inzerát spolu s našimi súkromnými fotografiami pochádza z roku 2007 a je teda 13 rokov starý. Tento internetový profil nie je dlhé roky aktuálny a nestotožňuje sa so životom, ktorým žijeme dnes. Pred dlhými rokmi sme si uvedomili trpkú skutočnosť, kde sme sa to ocitli a čo konáme. Po objavení skutočných hodnôt sme sa obrátili k Pánu Bohu, očistili sa pred Pánom Bohom od hriechov a dnes žijeme ako tradičná rodina usporiadaným životom,“ vyhlásila.

Miesto krajského predsedu a člena ĽSNS sa vzdal aj jej manžel Ján Mikovčák. Manželia zároveň podali trestné oznámenie pre zverejnenie ich súkromia.
pavol54
03.03.20,16:26
bojovníci za tradičnú rodinu

bojovníci proti istanbula a dždndžéééér...pozrite, koho vám magiáánko dotiahol do parlamentu

toto je tá kresťanská rodina ?

Novozvolená poslankyňa za ĽSNS Danica Mikovčáková po pornoškandále ponúkla svoj mandát vedeniu strany. Počas moratória sa medializovali jej fotografie z minulosti, kde spolu s manželom hľadali páry na bisexuálny sex.

„Predmetný inzerát spolu s našimi súkromnými fotografiami pochádza z roku 2007 a je teda 13 rokov starý. Tento internetový profil nie je dlhé roky aktuálny a nestotožňuje sa so životom, ktorým žijeme dnes. Pred dlhými rokmi sme si uvedomili trpkú skutočnosť, kde sme sa to ocitli a čo konáme. Po objavení skutočných hodnôt sme sa obrátili k Pánu Bohu, očistili sa pred Pánom Bohom od hriechov a dnes žijeme ako tradičná rodina usporiadaným životom,“ vyhlásila.

Miesto krajského predsedu a člena ĽSNS sa vzdal aj jej manžel Ján Mikovčák. Manželia zároveň podali trestné oznámenie pre zverejnenie ich súkromia.
Ako povedal Kristus? Kto je bez viny nech prvý hodí kameňom. Choď a nehreš viac
bjuty smis
03.03.20,16:44
tu nejde o to..je to ich vec...

ale pozri si príspevky toho náckovského hlupáka proti homošom a lgbt...

a potom si pupuško hladá chapíka do štvorky...
jar88
03.03.20,17:31
JarSS, ty sa radšej pochváľ či ti tá tvoja dnes ráno dala do košele tých 50 eur. Alebo nemala v noci tých 5 plesnivých a ožratých klientov?
Moja rodina nezdiela vaše hodnoty.
jar88
03.03.20,17:33
tu nejde o to..je to ich vec...

ale pozri si príspevky toho náckovského hlupáka proti homošom a lgbt...

a potom si pupuško hladá chapíka do štvorky...
Možno k nim patrí aj Nandrolon.
Nikdy nehovorme nikdy.
Nandrolon
03.03.20,17:34
Už som sa naľakal, že žijete slušným a harmonickým rodinným životom.
jar88
03.03.20,17:36
bojovníci za tradičnú rodinu

bojovníci proti istanbula a dždndžéééér...pozrite, koho vám magiáánko dotiahol do parlamentu

toto je tá kresťanská rodina ?

Novozvolená poslankyňa za ĽSNS Danica Mikovčáková po pornoškandále ponúkla svoj mandát vedeniu strany. Počas moratória sa medializovali jej fotografie z minulosti, kde spolu s manželom hľadali páry na bisexuálny sex.

„Predmetný inzerát spolu s našimi súkromnými fotografiami pochádza z roku 2007 a je teda 13 rokov starý. Tento internetový profil nie je dlhé roky aktuálny a nestotožňuje sa so životom, ktorým žijeme dnes. Pred dlhými rokmi sme si uvedomili trpkú skutočnosť, kde sme sa to ocitli a čo konáme. Po objavení skutočných hodnôt sme sa obrátili k Pánu Bohu, očistili sa pred Pánom Bohom od hriechov a dnes žijeme ako tradičná rodina usporiadaným životom,“ vyhlásila.

Miesto krajského predsedu a člena ĽSNS sa vzdal aj jej manžel Ján Mikovčák. Manželia zároveň podali trestné oznámenie pre zverejnenie ich súkromia.
Ako povedal Kristus? Kto je bez viny nech prvý hodí kameňom. Choď a nehreš viac
Aj tebe to pripadá normálne. Veď to je naozaj hnus.
duves
03.03.20,17:42
Už som sa naľakal, že žijete slušným a harmonickým rodinným životom.
Každý kto neprekračuje zákon, tak žije slušnym a sporiadanym životom. Nám to nemusí žiadny fuhrer diktovať s kym môžeme do postele, čo možeme čítať, pozerať a k čomu sa máme modliť.
bjuty smis
03.03.20,17:47
tu nejde o to..je to ich vec...

ale pozri si príspevky toho náckovského hlupáka proti homošom a lgbt...

a potom si pupuško hladá chapíka do štvorky...
Možno k nim patrí aj Nandrolon.
Nikdy nehovorme nikdy.
podľa jeho príspevkov by som sa nečudoval, keby to bol priamo on...
pavol54
03.03.20,18:24
bojovníci za tradičnú rodinu

bojovníci proti istanbula a dždndžéééér...pozrite, koho vám magiáánko dotiahol do parlamentu

toto je tá kresťanská rodina ?

Novozvolená poslankyňa za ĽSNS Danica Mikovčáková po pornoškandále ponúkla svoj mandát vedeniu strany. Počas moratória sa medializovali jej fotografie z minulosti, kde spolu s manželom hľadali páry na bisexuálny sex.

„Predmetný inzerát spolu s našimi súkromnými fotografiami pochádza z roku 2007 a je teda 13 rokov starý. Tento internetový profil nie je dlhé roky aktuálny a nestotožňuje sa so životom, ktorým žijeme dnes. Pred dlhými rokmi sme si uvedomili trpkú skutočnosť, kde sme sa to ocitli a čo konáme. Po objavení skutočných hodnôt sme sa obrátili k Pánu Bohu, očistili sa pred Pánom Bohom od hriechov a dnes žijeme ako tradičná rodina usporiadaným životom,“ vyhlásila.

Miesto krajského predsedu a člena ĽSNS sa vzdal aj jej manžel Ján Mikovčák. Manželia zároveň podali trestné oznámenie pre zverejnenie ich súkromia.
Ako povedal Kristus? Kto je bez viny nech prvý hodí kameňom. Choď a nehreš viac
Aj tebe to pripadá normálne. Veď to je naozaj hnus.
Ja som povedal že je to normálne? kde? Je to hnus. Zaslúži si to morálne odsúdenie a čo teraz ich za to popravíme alebo obesíme na námestí alebo ukameňujeme.? Je to rovnako hnusné ako žrať drogy a obhajovať ich konzumáciu.
Nandrolon
03.03.20,18:34
Už som sa naľakal, že žijete slušným a harmonickým rodinným životom.
Každý kto neprekračuje zákon, tak žije slušnym a sporiadanym životom. Nám to nemusí žiadny fuhrer diktovať s kym môžeme do postele, čo možeme čítať, pozerať a k čomu sa máme modliť.
Čo ty máš stále s tým fuhrerom? Robíš sa tu najsprávnejší, moralizuješ jedna radosť, ale podľa tvojho názoru aj vyššie promiskuitný čurák s manželkou z ĽSNS žijú slušným a usporiadaným životom, nakoľko žiaden zákon v SR nezakazuje dobrovoľne trtkať aj s 10timi chlapmi naraz. Hoci ja nesúhlasím a považujem ich za "škodnú" v ĽSNS.
Vidím, že aj ty musíš viesť dosť pestrý život. Zákony sú jedna vec, morálka druhá a cirkevné sľuby tretia. I keď je pravda, že v kostole sa sobášiť nemuseli...
marjankaj
03.03.20,19:09
tu nejde o to..je to ich vec...

ale pozri si príspevky toho náckovského hlupáka proti homošom a lgbt...

a potom si pupuško hladá chapíka do štvorky...
A teba nebodaj odmietol. :---
pavol54
03.03.20,19:21
Už som sa naľakal, že žijete slušným a harmonickým rodinným životom.
Každý kto neprekračuje zákon, tak žije slušnym a sporiadanym životom. Nám to nemusí žiadny fuhrer diktovať s kym môžeme do postele, čo možeme čítať, pozerať a k čomu sa máme modliť.
Čo ty máš stále s tým fuhrerom? Robíš sa tu najsprávnejší, moralizuješ jedna radosť, ale podľa tvojho názoru aj vyššie promiskuitný čurák s manželkou z ĽSNS žijú slušným a usporiadaným životom, nakoľko žiaden zákon v SR nezakazuje dobrovoľne trtkať aj s 10timi chlapmi naraz. Hoci ja nesúhlasím a považujem ich za "škodnú" v ĽSNS.
Vidím, že aj ty musíš viesť dosť pestrý život. Zákony sú jedna vec, morálka druhá a cirkevné sľuby tretia. I keď je pravda, že v kostole sa sobášiť nemuseli...
Ak žena chodí s viacerými to je ale "kúú...va" Ak chlap chodí s viacerými je "kanec" a ponúka vyšúúúúkanie lepšom prípade je preseda strany. a to je už normálne?
Nastúpi nový farár vyspovedá sa mu kresťan že mal sex s deckom volá starému čo dáva za sex s deckom odp. niekomu čokoládu inému 5 korún a to nie hnus? ten farár bol asi ľsns:) alebo KDH?
misoft
03.03.20,21:21
Toto už neplatí?
§ 26 zákona 85/2005
Príspevok za hlasy
Strane, ktorá vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky získala viac ako 3 % z celkového počtu odovzdaných platných hlasov, ministerstvo financií uhradí za každý taký hlas zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky príspevok vo výške 1 % z priemernej mesačnej nominálnej mzdy zamestnanca v hospodárstve Slovenskej republiky zverejnenej Štatistickým úradom Slovenskej republiky za kalendárny rok, ktorý predchádza kalendárnemu roku, v ktorom sa konajú voľby do Národnej rady Slovenskej republiky.
No ja teda neviem.... zákon 85/ 2005 a zákon 181/2014 ..............................Asi mi niečo ušlo. Alebo sa mýlim...
marjankaj
03.03.20,22:25
Toto už neplatí?
§ 26 zákona 85/2005
Príspevok za hlasy
Strane, ktorá vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky získala viac ako 3 % z celkového počtu odovzdaných platných hlasov, ministerstvo financií uhradí za každý taký hlas zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky príspevok vo výške 1 % z priemernej mesačnej nominálnej mzdy zamestnanca v hospodárstve Slovenskej republiky zverejnenej Štatistickým úradom Slovenskej republiky za kalendárny rok, ktorý predchádza kalendárnemu roku, v ktorom sa konajú voľby do Národnej rady Slovenskej republiky.
No ja teda neviem.... zákon 85/ 2005 a zákon 181/2014 ..............................Asi mi niečo ušlo. Alebo sa mýlim...
A niečo o červenej karkulke nedáš?
duves
04.03.20,04:56
Čo ty máš stále s tým fuhrerom? Robíš sa tu najsprávnejší, moralizuješ jedna radosť, ale podľa tvojho názoru aj vyššie promiskuitný čurák s manželkou z ĽSNS žijú slušným a usporiadaným životom, nakoľko žiaden zákon v SR nezakazuje dobrovoľne trtkať aj s 10timi chlapmi naraz. Hoci ja nesúhlasím a považujem ich za "škodnú" v ĽSNS.
Vidím, že aj ty musíš viesť dosť pestrý život. Zákony sú jedna vec, morálka druhá a cirkevné sľuby tretia. I keď je pravda, že v kostole sa sobášiť nemuseli...
Nepochopil si hola hlava.
V NSDAP, vo vysokých funkciách boli členovia, homosexuali. No oficiálne sa k tomu nepriznali a do taborov smrti posielali inych homosexualov za ich "úchylku". Ste pokrytci, hlasiš sa k ideologii pokrytectva. Všetci, čo vyznavaju nastolenie poriadku násilím, sú prokrytci. Vodu kážete a víno slopete.
howgh!
Nandrolon
04.03.20,05:11
Jan nie som ani sympatizant, ani člen žiadnej strany. Dokiaľ tu nebude nastolený poriadok, normálna vláda, budem voliť vždy ĽSNS, už iba preto, aby som dal stranám, ktoré volia ľudia tvojho rangu riadne na papuľu.
BXLmiami
04.03.20,06:28
Mne sa na Smere nepáčilo nič okrem ministerky kultury,ktorá odkryla penazovod na rôžne Pridy.Ale ak Smer bude mať dosť rozumu aby sa nerozvadil,stačí mu počkať a je späť.Na čo sa neteším,ale je to fakt.
Mne sa páčilo, že podporila folklór, a tiež chápem, že druhá strana musela trpieť.
Ano a hrady križom cez SK.Jej bude škoda.Aj ked BA ,,osobnosti"do radu nasosnuté na rozpočet to určite tak nevidia.
BXLmiami
04.03.20,06:30
Inak odchádza Laššáková a Danko,prijímam typy na meno toho,ktorého začnú médiá šikanovať ako týchto dvoch.Lebo posledné roky to bola excelentná šikana z každej strany.
Nandrolon
04.03.20,06:36
Inak odchádza Laššáková a Danko,prijímam typy na meno toho,ktorého začnú médiá šikanovať ako týchto dvoch.Lebo posledné roky to bola excelentná šikana z každej strany.
Koho by mali šikanovať médiá, svojich?
Musel by to obsadiť niekto zo Smeru alebo ĽSNS. Všetky médiá budú teraz spievať ódy.
jar88
04.03.20,06:40
Jan nie som ani sympatizant, ani člen žiadnej strany. Dokiaľ tu nebude nastolený poriadok, normálna vláda, budem voliť vždy ĽSNS, už iba preto, aby som dal stranám, ktoré volia ľudia tvojho rangu riadne na papuľu.
Konečne si sa predviedol.
Si presne to, čo som si o tebe vždy myslel.
---------------------------------------------------------
Vieš prečo si taký, aký si?
Mal si jednoducho smolu, že si sa narodil o cca 25 rokov neskôr ako ja a naviac kdesi v zapadákove a nie niekde v mojom okolí.
Stretol som v mladom veku nejedného, čo chcel dávať ľuďom na papulu. Skoro vždy im stačilo dostať jednu dve výchovné a raz dva ich to nutkanie prešlo.
Vždy som z nich mal dobrý pocit. Doslova ma to hrialo pri srdci, keď som videl, ako sa im mení pôvodne zúrivý pohľad najskôr na ustrašený a následne doslova na pokorný.
jar88
04.03.20,06:43
Inak odchádza Laššáková a Danko,prijímam typy na meno toho,ktorého začnú médiá šikanovať ako týchto dvoch.Lebo posledné roky to bola excelentná šikana z každej strany.
Ako sa tá šikana vlastne prejavovala?
jar88
04.03.20,06:46
Inak odchádza Laššáková a Danko,prijímam typy na meno toho,ktorého začnú médiá šikanovať ako týchto dvoch.Lebo posledné roky to bola excelentná šikana z každej strany.
Koho by mali šikanovať médiá, svojich?
Musel by to obsadiť niekto zo Smeru alebo ĽSNS. Všetky médiá budú teraz spievať ódy.
To akože aj na smerákov a kotlebovcov?
Nebuď až tak naivný.
Naviac Slobodný vysielač a Infovojna stále spievajú ódy na Kotlebu a podobných trtkov.
pavol54
04.03.20,06:50
Inak odchádza Laššáková a Danko,prijímam typy na meno toho,ktorého začnú médiá šikanovať ako týchto dvoch.Lebo posledné roky to bola excelentná šikana z každej strany.
Koho by mali šikanovať médiá, svojich?
Musel by to obsadiť niekto zo Smeru alebo ĽSNS. Všetky médiá budú teraz spievať ódy.
neboj sa ono to dlho nevydrží. vždy musí byť nepriateľ moja životná skúsenosť.
Inak už je to tu, ako prv som písal je možné že PS/SP nechajú prepočítať hlasy a potom to dajú na ústavný súd, ale na ústavnom súde už 2 štefanove volebné sťažnosti od jari, je možné že tieto posledné budú mať právo prednostnej jazdy
Nandrolon
04.03.20,07:19
PODLIAK v priebehu 1 minúty 4 x mínus.
Si ty ale Big dick!
Choď sa ukájať niekde inde, ja nie som homosexuál Mikovčák, ktorý ťa odmietol!
Nandrolon
04.03.20,07:22
Jan nie som ani sympatizant, ani člen žiadnej strany. Dokiaľ tu nebude nastolený poriadok, normálna vláda, budem voliť vždy ĽSNS, už iba preto, aby som dal stranám, ktoré volia ľudia tvojho rangu riadne na papuľu.
Konečne si sa predviedol.
Si presne to, čo som si o tebe vždy myslel.
---------------------------------------------------------
Vieš prečo si taký, aký si?
Mal si jednoducho smolu, že si sa narodil o cca 25 rokov neskôr ako ja a naviac kdesi v zapadákove a nie niekde v mojom okolí.
Stretol som v mladom veku nejedného, čo chcel dávať ľuďom na papulu. Skoro vždy im stačilo dostať jednu dve výchovné a raz dva ich to nutkanie prešlo.
Vždy som z nich mal dobrý pocit. Doslova ma to hrialo pri srdci, keď som videl, ako sa im mení pôvodne zúrivý pohľad najskôr na ustrašený a následne doslova na pokorný.
Myslíš toho piataka na základke, ktorého si zmlátil keď pýtal cigaretu?
Si ty ale GEROOOOJ :-)
buchač
04.03.20,07:27
Jan nie som ani sympatizant, ani člen žiadnej strany. Dokiaľ tu nebude nastolený poriadok, normálna vláda, budem voliť vždy ĽSNS, už iba preto, aby som dal stranám, ktoré volia ľudia tvojho rangu riadne na papuľu.
Konečne si sa predviedol.
Si presne to, čo som si o tebe vždy myslel.
---------------------------------------------------------
Vieš prečo si taký, aký si?
Mal si jednoducho smolu, že si sa narodil o cca 25 rokov neskôr ako ja a naviac kdesi v zapadákove a nie niekde v mojom okolí.
Stretol som v mladom veku nejedného, čo chcel dávať ľuďom na papulu. Skoro vždy im stačilo dostať jednu dve výchovné a raz dva ich to nutkanie prešlo.
Vždy som z nich mal dobrý pocit. Doslova ma to hrialo pri srdci, keď som videl, ako sa im mení pôvodne zúrivý pohľad najskôr na ustrašený a následne doslova na pokorný.
Či si dal niekomu nejakú výchovnú, tak to môžeme veriť...alebo aj nie.
Veríme, veríme....jak oči.
A nazvať chlapčenské naťahovačky výchovnými ??? Hehehe...že jaký statočný. Veď takéto naťahovačky boli na dennom poriadku, raz fásol jeden a raz druhý.
....a ozaj, každý je vo svojom rajóne/okolí doma...no v opačnom prípade si dáva pozor, to predsa funguje odjakživa. Teda platí, že ak by si prišiel niekde na zapadákov a začal robiť haura, tak fásneš jedna radosť, že by si sa z toho zosral.
Takže láskavo nemudruj....to môžeš také bludy klásť na raňajky svojej vnučke.

Ty si sa predviedol ale už dávnejšie.
Napríklad aj tým, že si chcel vraj vyvraždiť celú stráž, že si chcel ukradnúť zbrane a strelivo, že si sa chcel prestrieľať cez hranicu.
Veríme, veríme....jak oči.

Chválenkárov behá po svete teda habadej...a ty si teda extra trieda.
Ale urážanie iných ti ide, to teda fakt.
Čo príspevok, to pľutie hnisu na iných...ako vravím, neštítiš sa zatiahnuť do svojich hlúpostí aj rodinu.
Teraz si frajer, ale v reálnom živote by si určite nepovedal to, čo tu píšeš (tie urážky rodiny)...nedostal by si len jednu dve výchovné....dostal by si totiž poriadnu nakladačku.
Nandrolon
04.03.20,07:38
Buchač, ak tu čítaš pozorne na porade, tak vieš, že jemu sa prakticky na starobu rozpadol všetok rodinný život. /dokonca aj dom musel ísť so 4 plynovými kotlami preč aj s dvomi dobermanmi/. :-)))))))))))))
Čo čakáš od nasraného dedka na všetkých okolo seba?
Akože viem sa trochu aj do neho vžiť, ale odtiaľ potiaľ. Je to jeho vec, jeho problém, nie môj, nie náš.
duves
04.03.20,08:44
.....ako prv som písal je možné že PS/SP nechajú prepočítať hlasy a potom to dajú na ústavný súd, ale na ústavnom súde už 2 štefanove volebné sťažnosti od jari, je možné že tieto posledné budú mať právo prednostnej jazdy
Kolko im chýbalo? 3 desatiny %.
No vždy je tam riziko, že sa pomylili. A inak treba sčítať komplet cele Slovensko, všetky okrsky. Kto to zabezpečí a kedy? A kto to zaplatí?

Bol som členom miestne volebnej komisie v BA-rača v komunalkach 2018 a jeden okrsok to počítal 2x. 2 hodiny navyše. Vysledky z okrskovej miestnosti doručil jeden člen. Zapisovala to vtedy prednostka a v exceli musi všetko sediet. Maš počet hlasovacích lístkov, potom z toho idu preč neplatné a potom sa tie platné sčítavaju, ktore strany kolko z toho dostali. No a cele tie počty nesedeli.
A poviem riziko, že ak by sa stalo, že to nesedí, otvorila by sa otazka, kolko krat sa už niečo take stalo v minulosti. A sme doma.
jar88
04.03.20,09:07
Buchač, ak tu čítaš pozorne na porade, tak vieš, že jemu sa prakticky na starobu rozpadol všetok rodinný život. /dokonca aj dom musel ísť so 4 plynovými kotlami preč aj s dvomi dobermanmi/. :-)))))))))))))
Čo čakáš od nasraného dedka na všetkých okolo seba?
Akože viem sa trochu aj do neho vžiť, ale odtiaľ potiaľ. Je to jeho vec, jeho problém, nie môj, nie náš.
Ty si ešte hlúpejší ako ten váš Trnka.
https://www.youtube.com/watch?v=SyQlbAyiTro
Ty kokles tupý, ty si vôbec niečo pametáš?

A vy tu ešte aj teraz budete dúfať, že sa to tomu Matovičovi nejako nepodarí?
Nandrolon
04.03.20,09:18
Buchač, ak tu čítaš pozorne na porade, tak vieš, že jemu sa prakticky na starobu rozpadol všetok rodinný život. /dokonca aj dom musel ísť so 4 plynovými kotlami preč aj s dvomi dobermanmi/. :-)))))))))))))
Čo čakáš od nasraného dedka na všetkých okolo seba?
Akože viem sa trochu aj do neho vžiť, ale odtiaľ potiaľ. Je to jeho vec, jeho problém, nie môj, nie náš.
Ty si ešte hlúpejší ako ten váš Trnka.
https://www.youtube.com/watch?v=SyQlbAyiTro
Ty kokles tupý, ty si vôbec niečo pametáš?

A vy tu ešte aj teraz budete dúfať, že sa to tomu Matovičovi nejako nepodarí?
Ty somár senilný, tak už si vyber buď som fašista, alebo Smerák!
Máš v tom dosť chaos ako vždy.
bjuty smis
04.03.20,09:42
PODLIAK v priebehu 1 minúty 4 x mínus.
Si ty ale Big dick!
Choď sa ukájať niekde inde, ja nie som homosexuál Mikovčák, ktorý ťa odmietol!
Nie, ty si ho len volil.. si skutocny drsny chlap...
Co si tu sleduje minusky a potom tu vyplakava :)))

Kedy dospejes?
Kedy si uvedomis, ze tie vulgarizmy vylestene kanady ani sproste nadavanie starsim z teba chlapa nespravia..
jar88
04.03.20,10:22
PODLIAK v priebehu 1 minúty 4 x mínus.
Si ty ale Big dick!
Choď sa ukájať niekde inde, ja nie som homosexuál Mikovčák, ktorý ťa odmietol!
Nie, ty si ho len volil.. si skutocny drsny chlap...
Co si tu sleduje minusky a potom tu vyplakava :)))

Kedy dospejes?
Kedy si uvedomis, ze tie vulgarizmy vylestene kanady ani sproste nadavanie starsim z teba chlapa nespravia..
Mne tí pisálkovia sprostostí nestoja ani za tú hlúpu minusku.
Ak by som chcel dávať mínusky, iné by som ani nerobil.
jar88
04.03.20,10:25
Buchač, ak tu čítaš pozorne na porade, tak vieš, že jemu sa prakticky na starobu rozpadol všetok rodinný život. /dokonca aj dom musel ísť so 4 plynovými kotlami preč aj s dvomi dobermanmi/. :-)))))))))))))
Čo čakáš od nasraného dedka na všetkých okolo seba?
Akože viem sa trochu aj do neho vžiť, ale odtiaľ potiaľ. Je to jeho vec, jeho problém, nie môj, nie náš.
Ty si ešte hlúpejší ako ten váš Trnka.
https://www.youtube.com/watch?v=SyQlbAyiTro
Ty kokles tupý, ty si vôbec niečo pametáš?

A vy tu ešte aj teraz budete dúfať, že sa to tomu Matovičovi nejako nepodarí?
Ty somár senilný, tak už si vyber buď som fašista, alebo Smerák!
Máš v tom dosť chaos ako vždy.
Mojko ty si aj aj.
Ty si všetko, len nie normálny človek.
BXLmiami
04.03.20,10:30
Dokedy Vás toto ešte bude baviť?Nejaká normálna diskusia by nebola?
korela
04.03.20,11:05
jar88, nechce sa ti podať výklad, prečo vznikla ĽSNS?
jar88
04.03.20,11:12
jar88, nechce sa ti podať výklad, prečo vznikla ĽSNS?
Ja viem len toľko, že mu zrušili tú pôvodnú, čisto Fašisticko-nacistickú a tak si založil novú.
Ale prečo chce to o čo "bojuje", to ja neviem.
To vie len on sám.
jar88
04.03.20,12:13
jar88, nechce sa ti podať výklad, prečo vznikla ĽSNS?
Kotlebovci sú Ľudáci?
Ak áno, tak tu máš aké také vysvetlenie:

Nenávist vůči Židům často vyústila ve fyzické napadání, v pogromy. K nejhoršímu došlo v Topoľčanech už v září 1945.

Topoľčanská židovská obec byla velmi silná a známá: Židé ve městě žili od začátku 16. století, roku 1900 jich tu žilo na 1400 a před druhou světovou válkou na 2500. Tvořili téměř třetinu obyvatelstva města a byli poměrně zámožní, zbohatli zejména na obchodech s obilím. Jejich rozsáhlý majetek rozkradli místní ľuďáci a arizátoři. Když se po válce vrátilo asi pět set Židů, vyvolalo to mezi současnými držiteli židovského majetku paniku, jež postupně dostala rysy otevřeného protižidovského odporu, který vyústil do pogromu.
https://www.holocaust.cz/zdroje/clanky-z-ros-chodese/ros-chodes-2005/kveten-6/pogromy-na-slovensku-1945-1948/

A tu máš autentický popis Topolčianskeho pogromu.
http://virtually.cz/archiv.php/index.php?art=9272
korela
04.03.20,13:06
pavol54
05.03.20,05:27
Kiška...bude ho zaujimat..aku minulost budu mat nominanti na vladne kresla....to ako faaaákt...:D:(
Skoncil posledny v rade do siene bohov....no on by najradsej bez borisa....toto do je tento...on sa pocuva....ci drzost ma az do kosti vyrezanu?!
Má sa vytvoriť trojkoalícia, čo je vždy lepšie ako štvor, ako išiel Kollár od prezidentky tak sa jasne stručne vyjadril, že od občanov prišla zrozumiteľná spoločenská objednávka, čím povedal k tejto téme všetko.
Neprekážali by mu ani výpisy trestov, akčný človek so skúsenosťami.
Štvrtý ich môže iba brzdiť.
Vieš kto to povedal? ten kto si do 28.2. myslel že bude zostavovať vládu a média nás na to pripravovali aj keby nebol víťaz ale uznaj že s LTT 6% sa to nedá, tak chce aspoň eliminovať kollara. Druhé kolo nebude.
Tak on toho povedal až veľa a hlavne privčas.
V každom prípade mu niet čo závidieť.
Bolo by zaujímavé uzavrieť stávky do koľkých dní od menovania novej vlády bude obvinený prvý smerák za tie mega rozkrádačky. Myslím že tých 10 melónov pre novinárov bude stačiť. Len či na ich rozdeľovanie bude nejaký verejný tender alebo pôjdu do známeho pressu? Pellegríni dal 50000 nejakému časopisu a už bol obviňovaný z volebných úplatkov či čo
Nandrolon
05.03.20,05:38
Matovič ma strašne tou "skupinou" sklamal. Veď kto bude v tej skupine pracovať? Však iba tí, čo doteraz pracovali proti terajšej vládnej koalícii. Legálne uplatenie novinárov na svoju stranu.
Nájdeš niečo na Smer? Príď si po darček.
Opovážiš sa nájsť niečo na nás? Nedostaneš nič a vykopneme ťa z "partie".
Ak toto fakt urobí, prerazí korupčné dno trinástych dôchodkov, diaľničných známok zdarma a zvýšenia rodinných prídavkov.
Mňa skôr zaujíma, či aj teraz bude voči svojim ministrom skloňovať vo všetkých pádoch slovné spojenie "detektor lži" tak, ako tomu bolo v minulosti. Kiskovi by som dal túto podmienku ihneď, lebo je nefér voči Matovičovi, keď ešte víťaz musí čakať ako psík na rozhodnutie porazeného /Za ľudí/.
pavol54
05.03.20,05:50
Matovič ma strašne tou "skupinou" sklamal. Veď kto bude v tej skupine pracovať? Však iba tí, čo doteraz pracovali proti terajšej vládnej koalícii. Legálne uplatenie novinárov na svoju stranu.
Nájdeš niečo na Smer? Príď si po darček.
Opovážiš sa nájsť niečo na nás? Nedostaneš nič a vykopneme ťa z "partie".
Ak toto fakt urobí, prerazí korupčné dno trinástych dôchodkov, diaľničných známok zdarma a zvýšenia rodinných prídavkov.
Mňa skôr zaujíma, či aj teraz bude voči svojim ministrom skloňovať vo všetkých pádoch slovné spojenie "detektor lži" tak, ako tomu bolo v minulosti. Kiskovi by som dal túto podmienku ihneď, lebo je nefér voči Matovičovi, keď ešte víťaz musí čakať ako psík na rozhodnutie porazeného /Za ľudí/.
Nezabudni, že novinári budú písať čo im prikáže majiteľ. A kde a kto je majiteľ? No predsa Michele. To je priezračné ak sviňa.
BXLmiami
05.03.20,05:54
Ano,novinárov vyriešil excelentne.Podplatí ich verejne a táto skupina ľudí sa teda podplatiť určite dá.Investigatívci :-)).
Nandrolon
05.03.20,06:01
Ja by som aj Matovičovi nechal tých "obligátnych" 100 dní. Ale mám sa teraz tváriť, že mi tá zlodejina nevadí?
Zlodejina verejného mediálneho priestoru? Týmto ukradne verejný mediálny priestor a zahltí ho článkami od svojich platených trollov. Presne útok na mediálny priestor typu DDoS.
On je /alebo bol/ predsa vydavateľ tlače, takže toto všetko dobre ovláda.
Týmto krokom sa ale proti jeho vôli zvýši záujem o zahraničnú, najmä českú tlač a domáce "konšpiračné weby" /ako ich s obľubou niektorí nazývajú/.
Nie je totiž nič jednoduhšie si prečítať na "konšpiračnom webe" článok a na základe už zverejnených "akože konšpirácií" si potom tieto údaje, poznatky overiť po svojej osi v oficiálnom internetovom priestore /oficiálne úradné weby, orsr, žrsr, finstat, zverejňovanie zmlúv, katasterportal, prípadne využitie infozákona/.
pavol54
05.03.20,06:01
Ano,novinárov vyriešil excelentne.Podplatí ich verejne a táto skupina ľudí sa teda podplatiť určite dá.Investigatívci :-)).
Budem parafrázovať. Keby som bol minister pôdohospodárstva tak (si) pridelím na šľachtenie nečítané. Keď bol niekto v minulosti ministrom tak prudko zvýšil vývozné povolenky na drevo? prečo? Takže tušíš čo píšem o presse.
BXLmiami
05.03.20,06:07
A som fakt zvedavá ako vyrieši obohatenie z Gréckych hraníc,Dúfam že to nedá na starosť Pročkovi.
pavol54
05.03.20,06:10
Ja by som aj Matovičovi nechal tých "obligátnych" 100 dní. Ale mám sa teraz tváriť, že mi tá zlodejina nevadí?
Zlodejina verejného mediálneho priestoru? Týmto ukradne verejný mediálny priestor a zahltí ho článkami od svojich platených trollov. Presne útok na mediálny priestor typu DDoS.
On je /alebo bol/ predsa vydavateľ tlače, takže toto všetko dobre ovláda.
Týmto krokom sa ale proti jeho vôli zvýši záujem o zahraničnú, najmä českú tlač a domáce "konšpiračné weby" /ako ich s obľubou niektorí nazývajú/.
Nie je totiž nič jednoduhšie si prečítať na "konšpiračnom webe" článok a na základe už zverejnených "akože konšpirácií" si potom tieto údaje, poznatky overiť po svojej osi v oficiálnom internetovom priestore /oficiálne úradné weby, orsr, žrsr, finstat, zverejňovanie zmlúv, katasterportal, prípadne využitie infozákona/.
lenže boj proti dezinformačným médiám bude treba viesť v rámci hybridnej vojny.
Nandrolon
05.03.20,06:19
Ja by som aj Matovičovi nechal tých "obligátnych" 100 dní. Ale mám sa teraz tváriť, že mi tá zlodejina nevadí?
Zlodejina verejného mediálneho priestoru? Týmto ukradne verejný mediálny priestor a zahltí ho článkami od svojich platených trollov. Presne útok na mediálny priestor typu DDoS.
On je /alebo bol/ predsa vydavateľ tlače, takže toto všetko dobre ovláda.
Týmto krokom sa ale proti jeho vôli zvýši záujem o zahraničnú, najmä českú tlač a domáce "konšpiračné weby" /ako ich s obľubou niektorí nazývajú/.
Nie je totiž nič jednoduhšie si prečítať na "konšpiračnom webe" článok a na základe už zverejnených "akože konšpirácií" si potom tieto údaje, poznatky overiť po svojej osi v oficiálnom internetovom priestore /oficiálne úradné weby, orsr, žrsr, finstat, zverejňovanie zmlúv, katasterportal, prípadne využitie infozákona/.
lenže boj proti dezinformačným médiám bude treba viesť v rámci hybridnej vojny.
Dezinformačné médiá prejdu na ruské weby, príspevky budú vkladať cez zabezpečený a nedopátrateľný TOR browser s prenosom peer to peer cez pol zemegule, doma z obývačky. Takže si NAKA môže akurát tak ......
buchač
05.03.20,07:36
A som fakt zvedavá ako vyrieši obohatenie z Gréckych hraníc,Dúfam že to nedá na starosť Pročkovi.
Panstvo z EU a pridružení majú, čo chceli.
Pri tej svojej bohorovnosti ohľadom obohatenia EU nemysleli na dôsledky...na všetky dôsledky.
Ono si mysleli, že práve imigranti budú robiť na ich dôchodky....no úúúúúrčite....to asi tak, ako cigáni robia na slovenských dôchodcov - ich dôchodky.

Erdoganovi sa pchali do riti, dotovali ho....no on len vydieral a robil si čo len chcel.
Teraz sa vyhráža otvorením hraníc, lebo utečenci zo Sýrie. Lenže kto on rozdúchal znova konflikt a tým pádom došlo k ďalšej migrácii ? .....Jasné, šak Rusi, kto iný....a Američania len bránia svoje zájmy....tisíce kilákov od USA.

Kuwa...som zvedavý, že aké darčeky tí emigranti donesú do EU.
Jeden prípad Corona vírusu je už aj v Belgicku...a hrabe im tam z toho teda fest.
bjuty smis
05.03.20,07:41
kto nekradol, nemá sa čoho báť
z vaších reakcií to je jasné...

matovič ten fond navrhol na kontrolu jeho koalície, čo to zas splietate ??
jar88
05.03.20,07:45
Už je Kotleba na súde.
Nandrolon
05.03.20,07:49
Už je Kotleba na súde.
Mal by si byť aj ty, tiež máš v nicku fašistický pozdrav HH.
jar88
05.03.20,07:51
kto nekradol, nemá sa čoho báť
z vaších reakcií to je jasné...

matovič ten fond navrhol na kontrolu jeho koalície, čo to zas splietate ??
Týchto našich poraďákov naozaj nechápem.
Nechápem, čo sa im na tom Ficovskom systéme tak páčilo.
Prečo sa stále tak vytešujú, že snáď mu niečo nadopadne presne podľa predstáv a že sa potom vráti Fico ešte silnejší.
jar88
05.03.20,07:55
Už je Kotleba na súde.
Mal by si byť aj ty, tiež máš v nicku fašistický pozdrav HH.
Ja v tých osmičkách nevidím to čo ty.
To len náckom zobrazuje "ich geniálnu" šifru HH.
Pritom aj Kotleba (učiteľ) vraví, že sa máte doučiť slovenskú abecedu.
bjuty smis
05.03.20,08:06
kto nekradol, nemá sa čoho báť
z vaších reakcií to je jasné...

matovič ten fond navrhol na kontrolu jeho koalície, čo to zas splietate ??
Matovič dňom zriadenia toho fondu ukradne ľuďom zo štátneho rozpočtu 10 mil. eur, a to ako sa vyjadril - "ročne"...
Ak by toto urobil niekedy Fico, tak by asi dali zastreliť ako "míľnik" dvoch Kuciakov, nie jedného.

keby to aj bolo 10 mega, čo to je proti miliardám, čo tým zachráni ?
nie je moc vtipné do všetkého montovať zavraždených....
jar88
05.03.20,08:07
kto nekradol, nemá sa čoho báť
z vaších reakcií to je jasné...

matovič ten fond navrhol na kontrolu jeho koalície, čo to zas splietate ??
Matovič dňom zriadenia toho fondu ukradne ľuďom zo štátneho rozpočtu 10 mil. eur, a to ako sa vyjadril - "ročne"...
Ak by toto urobil niekedy Fico, tak by asi dali zastreliť ako "míľnik" dvoch Kuciakov, nie jedného.
A kedy už konečne napíšeš o čo ti naozaj ide?
Nebuď už taký zbabelec, ako váš Slovenský Vodca.
Nandrolon
05.03.20,08:08
Bjuty - tak prečo ste ich pred voľbami práve vy montovali do všetkého a tancovali na ich hroboch? Čítal si status Jána Čarnogurského a status poslanca za Sme rodina /ktorý sa už "ospravedlnil" podobne ako Sulík za XY raňajok s Kočnerom/?
jar88
05.03.20,08:11
kto nekradol, nemá sa čoho báť
z vaších reakcií to je jasné...

matovič ten fond navrhol na kontrolu jeho koalície, čo to zas splietate ??
Matovič dňom zriadenia toho fondu ukradne ľuďom zo štátneho rozpočtu 10 mil. eur, a to ako sa vyjadril - "ročne"...
Ak by toto urobil niekedy Fico, tak by asi dali zastreliť ako "míľnik" dvoch Kuciakov, nie jedného.
A kedy už konečne napíšeš o čo ti naozaj ide?
Nebuď už taký zbabelec, ako váš Slovenský Vodca.
Všimol si si, že nedostávaš žiadne minusky?
Nandrolon
05.03.20,08:13
Dnes od 10:08-10:09 iba 5 ks, ale o chvíľu príde dúfam ďalšia várka.
jar88
05.03.20,08:15
Bjuty - tak prečo ste ich pred voľbami práve vy montovali do všetkého a tancovali na ich hroboch? Čítal si status Jána Čarnogurského a status poslanca za Sme rodina /ktorý sa už "ospravedlnil" podobne ako Sulík za XY raňajok s Kočnerom/?
Z Čarnogurskeho sa stal zadubený rusofil.
Už mu to Slovanstvo a aj Slovienstvo kvapká na karbid.
Nandrolon
05.03.20,08:16
Bjuty - tak prečo ste ich pred voľbami práve vy montovali do všetkého a tancovali na ich hroboch? Čítal si status Jána Čarnogurského a status poslanca za Sme rodina /ktorý sa už "ospravedlnil" podobne ako Sulík za XY raňajok s Kočnerom/?
Z Čarnogurskeho sa stal zadubený rusofil.
Už mu to Slovanstvo a aj Slovienstvo kvapká na karbid.
Žeby si len tak z dlhej chvíle všetko navymýšľal a čísla strán spisov by losoval z klobúka? Aký by mal na to dôvod, zvlášť po voľbách? A ten zo SME Rodina je tiež rusofil, či ako?
jar88
05.03.20,08:22
Dnes od 10:08-10:09 iba 5 ks, ale o chvíľu príde dúfam ďalšia várka.
A čo myslíš, aká várka príde Kotlebovi.
Mal by to mať tak asi od 4,5 až po 6,5 roka na tvrdo.
Čo myslíš, ako sa na to pripravil?
pavol54
05.03.20,08:28
kto nekradol, nemá sa čoho báť
z vaších reakcií to je jasné...

matovič ten fond navrhol na kontrolu jeho koalície, čo to zas splietate ??
Matovič dňom zriadenia toho fondu ukradne ľuďom zo štátneho rozpočtu 10 mil. eur, a to ako sa vyjadril - "ročne"...
Ak by toto urobil niekedy Fico, tak by asi dali zastreliť ako "míľnik" dvoch Kuciakov, nie jedného.

keby to aj bolo 10 mega, čo to je proti miliardám, čo tým zachráni ?
nie je moc vtipné do všetkého montovať zavraždených....
čo rozpustíme štátnu políciu a zriadime súkromné očko za štátne peniaze? Kočner mal ako očko novinára Totha za nakradnuté, nakoniec zistil že "meč seká oboma smermi"
bjuty smis
05.03.20,08:31
takže vám sa nepáči boj proti korupcii....to je vaša starosť
prehrali ste volby a bojovať proti zlodejom a korupcii sa bude...aj ked vás to tak nasra...srdilo...
bodliak
05.03.20,08:32
[QUOTE="jar88"]
Bol by to dosť veľký zásah do ústavných práv človeka ako sloboda prejavu.

Heilovanie ako sloboda prejavu ?
Na fašistov sa išlo so zbraňou v ruke. Neviem, prečo by to po 75 rokoch malo byť inak.
Nandrolon
05.03.20,08:40
takže vám sa nepáči boj proti korupcii....to je vaša starosť
prehrali ste volby a bojovať proti zlodejom a korupcii sa bude...aj ked vás to tak nasra...srdilo...
Však si vyššie písal, že budú kontrolovať koalíciu, teda Matoviča. Ale Matovič povedal, že nebude kradnúť. Tak prečo si sám Matovič platí z našich daní svoju vlastnú kontrolu? Čo je nesvojprávny a retardovaný???
bjuty smis
05.03.20,08:46
takže vám sa nepáči boj proti korupcii....to je vaša starosť
prehrali ste volby a bojovať proti zlodejom a korupcii sa bude...aj ked vás to tak nasra...srdilo...
Však si vyššie písal, že budú kontrolovať koalíciu, teda Matoviča. Ale Matovič povedal, že nebude kradnúť. Tak prečo si sám Matovič platí z našich daní svoju vlastnú kontrolu? Čo je nesvojprávny a retardovaný???

ako môže matovič dať ruku do ohnňa za 1000 -ce ludí, čo prevezmú moc..

si tak mimo, alebo len triolluješ ?
ako môže matovič ručiť za nominanta sme -rodina na pozemkovom fonde v ke ? ( len príklad, aby ste netrollovali )

a nič si neplatí...to je len návrh
bodliak
05.03.20,08:47
Preto, aby zberba tvojho rangu nemusela ZNOVA vyfučať komínom v Birkenau

Práve kvoli takýmto vetám si myslím, že fašistom nesmieme ustupovať.
Nandrolon
05.03.20,08:50
Preto, aby zberba tvojho rangu nemusela ZNOVA vyfučať komínom v Birkenau

Práve kvoli takýmto vetám si myslím, že fašistom nesmieme ustupovať.
Aby si pochopil. Ty sa tu chceš správať ako vo "vojnovom stave", takže ja som len upresnil, čo sa v tom tvojom "vojnovom stave" dialo aj iné....
Dištancujem sa od akejkoľvek propagácie strán potláčajúcich ľudské práva a slobody.
bjuty smis
05.03.20,08:50
[QUOTE="jar88"]
Bol by to dosť veľký zásah do ústavných práv človeka ako sloboda prejavu.

Heilovanie ako sloboda prejavu ?
Na fašistov sa išlo so zbraňou v ruke. Neviem, prečo by to po 75 rokoch malo byť inak.
Preto, aby zberba tvojho rangu nemusela ZNOVA vyfučať komínom v Birkenau, asi preto...
To, že to bola propagácia fašizmu tvrdia iba vaši priposratí slniečKÁRI.


slniečkari ???


10:12

Marian Kotleba využil na dnešnom pojednávaní právo nevypovedať. Povedal, že bude vypovedať neskôr. Sudkyňa povedala, že opätovne sa teda jeho výsluch uskutoční po vykonaní všetkých dôkazov. Na súde sa teraz nebude teda ani čítať jeho výpoveď z prípravného konania.
Nandrolon
05.03.20,08:52
takže vám sa nepáči boj proti korupcii....to je vaša starosť
prehrali ste volby a bojovať proti zlodejom a korupcii sa bude...aj ked vás to tak nasra...srdilo...
Však si vyššie písal, že budú kontrolovať koalíciu, teda Matoviča. Ale Matovič povedal, že nebude kradnúť. Tak prečo si sám Matovič platí z našich daní svoju vlastnú kontrolu? Čo je nesvojprávny a retardovaný???

ako môže matovič dať ruku do ohnňa za 1000 -ce ludí, čo prevezmú moc..

si tak mimo, alebo len triolluješ ?
ako môže matovič ručiť za nominanta sme -rodina na pozemkovom fonde v ke ? ( len príklad, aby ste netrollovali )

a nič si neplatí...to je len návrh
Ja len dúfam, že Matovič nebude srab a pošle kľúčových prestaviteľov na detektor. Tak, ako to chcel praktikovať on sám v minulosti.
Lenže potom sa naskytá otázka, kto by tie ministerstvá riadil???
bodliak
05.03.20,08:54
Ty sa tu chceš správať ako vo "vojnovom stave"
Kedy skončila vojna ? A kedy obesili posledného fašistu ?
bodliak
05.03.20,09:00
Kotleba využil na dnešnom pojednávaní právo nevypovedať.

K otázkam SNP a koncentračných táborov sa vyjadriť nevie, nie je historik. Kto napísal status na FB sa tiež nevie, lebo Mizík je IT-negramotný. Ostatní neheilujú, oni ukazujú, ako vysoko skáče ich pes.
Vytetované svastiky majú ako suvenír z Nepálu.
Tak potom aj 1488 v ich rukách je určite náhoda, veď oni ani do 100 napočítať nevedia.
bjuty smis
05.03.20,09:36
Preto, aby zberba tvojho rangu nemusela ZNOVA vyfučať komínom v Birkenau

Práve kvoli takýmto vetám si myslím, že fašistom nesmieme ustupovať.
všade inde by už mal zrušené konto...

to je na prokuratúra...
Mila123
05.03.20,09:47
ĽUDIA, čo ste stratili celkom rozum????
vôbec si neuvedomujete, že aj Židia sú ľudia?.aj cigáni? aj černosi? aj žltí sú ľudia? aj iní? aj LGBTI sú ľudia????
že k Židom bol aj Kristus????
je mi z Vás na......
Tweety
05.03.20,09:49
ĽUDIA, čo ste stratili celkom rozum????
vôbec si neuvedomujete, že aj Židia sú ľudia?.aj cigáni? aj černosi? aj žltí sú ľudia? aj iní? aj LGBTI sú ľudia????
že k Židom bol aj Kristus????
je mi z Vás na......
Doplním
https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
Nandrolon
05.03.20,09:52
Preto, aby zberba tvojho rangu nemusela ZNOVA vyfučať komínom v Birkenau

Práve kvoli takýmto vetám si myslím, že fašistom nesmieme ustupovať.
všade inde by už mal zrušené konto...

to je na prokuratúra...
Čo je na prokurátora? že som povedal, že vtedy keď by on naháňal fašistov, že fašisti by naháňali zasa jeho a mohol by skončiť v Birkenau? Lebo v tej dobe, ktorú opisuje to aj tak bolo.
.... to nie je na prokurátora, ale mal by si navštíviť svojho psychiatra.
A jedine Teba od všadiaľ zatiaľ vyprali, mňa nie.
Nandrolon
05.03.20,09:55
ĽUDIA, čo ste stratili celkom rozum????
vôbec si neuvedomujete, že aj Židia sú ľudia?.aj cigáni? aj černosi? aj žltí sú ľudia? aj iní? aj LGBTI sú ľudia????
že k Židom bol aj Kristus????
je mi z Vás na......
Vo všetkom súhlasím, aj úžerníci, vrahovia a hlupáci sú tiež ľudia.
Akurát v jednom bode sa mýliš. Ježiš Kristus nebol židom.
Mila123
05.03.20,09:58
ĽUDIA, čo ste stratili celkom rozum????
vôbec si neuvedomujete, že aj Židia sú ľudia?.aj cigáni? aj černosi? aj žltí sú ľudia? aj iní? aj LGBTI sú ľudia????
že k Židom bol aj Kristus????
je mi z Vás na......
Vo všetkom súhlasím, aj úžerníci, vrahovia a hlupáci sú tiež ľudia.
Akurát v jednom bode sa mýliš. Ježiš Kristus nebol židom.
jeho matka, že nebola židovka???? Židia sú stále veky vekov po matke (židom si ak máš matku židovku), teda?
Nandrolon
05.03.20,10:06
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Tweety
05.03.20,10:53
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Nandy,môžeš dávať mínusiek koľko chceš, nič nezmenia na tom, ako v príspevkoch útočíš na ľudí inej pleti, iného vierovyznania, názoru na politiku a obhajuješ jednu stranu na hrane zákona.
duves
05.03.20,11:00
jar88
05.03.20,11:02
Dnes od 10:08-10:09 iba 5 ks, ale o chvíľu príde dúfam ďalšia várka.
A čo myslíš, aká várka príde Kotlebovi.
Mal by to mať tak asi od 4,5 až po 6,5 roka na tvrdo.
Čo myslíš, ako sa na to pripravil?
Možno by to strane prospelo, podobne ako vaším tie 2 vraždy. Bol by to dosť veľký zásah do ústavných práv človeka ako sloboda prejavu.
Zásah do práv človeka?
To v akej bubline žiješ?
Nandrolon
05.03.20,11:04
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Nandy,môžeš dávať mínusiek koľko chceš, nič nezmenia na tom, ako v príspevkoch útočíš na ľudí inej pleti, iného vierovyznania, názoru na politiku a obhajuješ jednu stranu na hrane zákona.
Dal som ju až po tebe. Ja nikoho nenapádam, ale si nenechám s*ať na hlavu, keď ma niekto označuje za fašistu.
Na hrubú dieru hrubá záplata.

PS: mínuskuj si aj ty koľko chceš. vždy dostaneš adekvátnu reakciu.
jar88
05.03.20,11:07
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Nandy,môžeš dávať mínusiek koľko chceš, nič nezmenia na tom, ako v príspevkoch útočíš na ľudí inej pleti, iného vierovyznania, názoru na politiku a obhajuješ jednu stranu na hrane zákona.
Rozdáva mínusku za mínuskou, pritom on jediný tu narieka a ustavične vyplakáva, že zas dostal nejakú mínusku.
Hold frajer, geroj a zbabelý nácek v jednom.
Tweety
05.03.20,11:11
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Nandy,môžeš dávať mínusiek koľko chceš, nič nezmenia na tom, ako v príspevkoch útočíš na ľudí inej pleti, iného vierovyznania, názoru na politiku a obhajuješ jednu stranu na hrane zákona.
Dal som ju až po tebe. Ja nikoho nenapádam, ale si nenechám s*ať na hlavu, keď ma niekto označuje za fašistu.
Na hrubú dieru hrubá záplata.

PS: mínuskuj si aj ty koľko chceš. vždy dostaneš adekvátnu reakciu.
Si sa zmýlil, žiadnu mínusku poza bučky poza kríčky som ti nedala. Napísala som len môj názor na to tvoje teátro. Hrdo sa hlásiš k svojej viere ale kydáš na iných, to sa mi u teba akosi prieči. Slušný človek neuráža iných a už vôbec nie, ak je k tomu kresťan.
Nandrolon
05.03.20,11:14
No, nechám Vás na chvíľu vychladnúť, tak zase zajtra, práca volá. A JarSS už toľko neplač, však vládnu tí "tvoji" tak by si sa mal mať aspoň trošku lepšie ako doteraz, i keď určité veci sa už zmeniť nedajú :-)))))))))))))))
PS Tweety: nemám takú vedomosť. Ráno som začal normálne slušne, ale po napádaní som musel trochu pritvrdiť, ale ak si pozrieš ešte raz, ako to dnes išlo, možno ti to trošku viac zapáli.
Zrejme niekto potreboval odviesť tému o ukradnutí 10 mil. eur ročne superhrdinom a pištoľníkom Old Shatterhandom :-)
pavol54
05.03.20,12:23
kto nekradol, nemá sa čoho báť
z vaších reakcií to je jasné...

matovič ten fond navrhol na kontrolu jeho koalície, čo to zas splietate ??
Nech to spraví na "Bžána" percentuálna odmena z odhalenej rozkrádačky.
bjuty smis
05.03.20,12:25
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Nandy,môžeš dávať mínusiek koľko chceš, nič nezmenia na tom, ako v príspevkoch útočíš na ľudí inej pleti, iného vierovyznania, názoru na politiku a obhajuješ jednu stranu na hrane zákona.
Rozdáva mínusku za mínuskou, pritom on jediný tu narieka a ustavične vyplakáva, že zas dostal nejakú mínusku.
Hold frajer, geroj a zbabelý nácek v jednom.
a ešte ta aj potom vyčíta mínuskárovi...aby nabudúce nedostal:)))

teraz mi vypisuje nejakú blbé súkromné správy....
Nandrolon
05.03.20,12:41
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Nandy,môžeš dávať mínusiek koľko chceš, nič nezmenia na tom, ako v príspevkoch útočíš na ľudí inej pleti, iného vierovyznania, názoru na politiku a obhajuješ jednu stranu na hrane zákona.
Rozdáva mínusku za mínuskou, pritom on jediný tu narieka a ustavične vyplakáva, že zas dostal nejakú mínusku.
Hold frajer, geroj a zbabelý nácek v jednom.
a ešte ta aj potom vyčíta mínuskárovi...aby nabudúce nedostal:)))

teraz mi vypisuje nejakú blbé súkromné správy....
Ja ti píšem nejaké súkromné správy?
Prosím o ich zverejnenie, nakoľko ja v odoslaných nič nemám, či ty si náhodou nevymýšľaš, beťár jeden!
Ak myslíš VEREJNÝ komentár na tvoj profil: "Myslíš všade tam, kde ty?" tak áno, to bola reakcia odkiaľ by som mal byť zablokovaný...
Súkromná správa je niečo iné a myslím, že tu naschvál verejne zavádzaš, lebo dáva to úplne iný význam, tak ako to je???
PS: špinavosti ti idú jedna radosť, to je pravda.
marjankaj
05.03.20,12:51
Kollár: Chcem stavať byty
Sulík: Nemáme pozemky
Kiska: Zoženiem
Nandrolon
05.03.20,15:11
Bjuty čakám stále buď zverejnenie neexistujúcich správ alebo ospravedlnenie ( čo je u ľudí ako ty takmer nereálne).
jar88
05.03.20,15:15
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Naštuduj si toto, samozrejme že aj s kotlebom, a možno sa z tých sračiek vyhrabe.

Málokterá historická práce vyvolala v posledních letech takový zájem a tak živé reakce, a to jak mezi odbornou, tak laickou veřejností, jako kniha izraelského historika Šlomo Sanda Jak byl vynalezen židovský národ, která vyšla roku 2008 a od té byla přeložena do více než dvou desítek jazyků.
Její autor, profesor historie na Telavivské univerzitě, jehož mnozí velebí coby odvážného bořitele mýtů, zatímco jiní jej považují za škůdce, zrádce národa, ba antisemitu, ve své objevné práci dokládá, že nic takového jako židovský národ v etnickém smyslu neexistuje a celý dějinný příběh Židů, tak jak je všichni známe, je ve skutečnosti konstruktem, který se zrodil v hlavách sionistů v druhé polovině 19. století.

To ti sem dala korela, ale samozrejme, že ty hlúposti nečítaš.
Ty ich len píšeš a hlásaš.
https://www.martinus.sk/?uItem=222197
bjuty smis
05.03.20,16:15
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Nandy,môžeš dávať mínusiek koľko chceš, nič nezmenia na tom, ako v príspevkoch útočíš na ľudí inej pleti, iného vierovyznania, názoru na politiku a obhajuješ jednu stranu na hrane zákona.
Rozdáva mínusku za mínuskou, pritom on jediný tu narieka a ustavične vyplakáva, že zas dostal nejakú mínusku.
Hold frajer, geroj a zbabelý nácek v jednom.
a ešte ta aj potom vyčíta mínuskárovi...aby nabudúce nedostal:)))

teraz mi vypisuje nejakú blbé súkromné správy....
Ja ti píšem nejaké súkromné správy?
Prosím o ich zverejnenie, nakoľko ja v odoslaných nič nemám, či ty si náhodou nevymýšľaš, beťár jeden!
Ak myslíš VEREJNÝ komentár na tvoj profil: "Myslíš všade tam, kde ty?" tak áno, to bola reakcia odkiaľ by som mal byť zablokovaný...
Súkromná správa je niečo iné a myslím, že tu naschvál verejne zavádzaš, lebo dáva to úplne iný význam, tak ako to je???
PS: špinavosti ti idú jedna radosť, to je pravda.

áno, presne to myslím...
celé to tu zagrcáš, načo my potom vypisuješ - ako ty píšeš - VEREJNE- ?
ked sa bavíme verejne, tak sa toho láskavo drž.
ty mne budeš písať o špinavostiach : )...za toto ťa tvoj tútor nepochváli...asi ťa slabo inštruoval
bjuty smis
05.03.20,16:31
Bjuty čakám stále buď zverejnenie neexistujúcich správ alebo ospravedlnenie ( čo je u ľudí ako ty takmer nereálne).

už si sa sa dnes s nami rozlúčil, že dnes končíš, zabudol si :)))))
tak si si myslíš, že to tu zasviníš vetami typu ---ospravedlňujem sa, teraz citujem nácka :

" aby zberba tvojho rangu nemusela ZNOVA vyfučať komínom v Birkenau, asi preto..."

a ja si zoberiem dovolenku, aby som na to striehol a reagoval ???
palivo do kotlov máš nakúpené ?alebo zas máš bi - večierok s vašími poslancami...
a teraz rýchlo zmeň tému a zase začni o ježišovi...
a nezabudni na mňa rýchlo nadávať na šuťáku, ako to máš vo zvyku...
Nandrolon
05.03.20,16:46
1. svine ako ty, keď dostanú do držky tak vyčkávajú ako vši na svoju príležitosť, kým sa protistrana vytratí
2. potom si vymyslia brutálnu lož /neexistujúce súkromné správy/
3. keď sa dotyčný ozve, zaútočia, lebo potrebovali cez neprítomnosť ovplyvniť ostatných a teda napádajú "však si tu nemal byť
4. aké palivo do kotlov?
5. si u mňa už od dnes totálny prepadák, chudák, zmrd a v neposlednom rade aj "tvojim jazykom "ujo".
My dvaja sme kedysi komunikovali aj normálne. História je toho dôkazom. Už si u mňa ostal až do truhly iba menejcenný troll a tak aj umrieš v mojich očiach.
Ale ešte pisledný raz - zverejni tie moje súkromné správy ty hlupák debilný!
bjuty smis
05.03.20,17:02
1. svine ako ty, keď dostanú do držky tak vyčkávajú ako vši na svoju príležitosť, kým sa protistrana vytratí
2. potom si vymyslia brutálnu lož /neexistujúce súkromné správy/
3. keď sa dotyčný ozve, zaútočia, lebo potrebovali cez neprítomnosť ovplyvniť ostatných a teda napádajú "však si tu nemal byť
4. aké palivo do kotlov?
5. si u mňa už od dnes totálny prepadák, chudák, zmrd a v neposlednom rade aj "tvojim jazykom "ujo".
My dvaja sme kedysi komunikovali aj normálne. História je toho dôkazom. Už si u mňa ostal až do truhly iba menejcenný troll a tak aj umrieš v mojich očiach.
Ale ešte pisledný raz - zverejni tie moje súkromné správy ty hlupák debilný!
ja len, aby aj ostatní videli..
oni to tu potom hneď mažú...

to je tak ťažké komunikovať ako človek ?
čo ti tí židia spravili ?
bodliak
05.03.20,17:04
Tak nechcel som, ale zase si začal s vulgarizmami.
Aj mne si dnes začal do slizkých hadov, klamárov
a keď si pochopil, že sa mýliš, tak si "prepáč" nenapísal.
Aj mínusku si mi dal len preto, že javu považuješ za "fuj".
// Mýlite si to tu s pokecom na Azete. Odtialto vás kamoš nevyhodí, že ?
Nandrolon
05.03.20,17:16
Tak nechcel som, ale zase si začal s vulgarizmami.
Aj mne si dnes začal do slizkých hadov, klamárov
a keď si pochopil, že sa mýliš, tak si "prepáč" nenapísal.
Aj mínusku si mi dal len preto, že javu považuješ za "fuj".
// Mýlite si to tu s pokecom na Azete. Odtialto vás kamoš nevyhodí, že ?
Vieš kde je medzi nami a vami /podliak, jarss, a bjúty/ rozdiel?
Ze ja si dokazem priznat aj pochybenie. Vy nie, vy ste dokonali. Ale *****i.
A tweety, cakam AKEKOLVEK HODNOTENIE.
Podliak, uznal som si chybu. Predtym si mi za 2 dni dal cca 20x minus, a nic si sa neospravedlnil. A ty nieco ziadas? Akurat tak facku! Ale ja viem, ze ti nerezem. Partizani ako ja, pouzivaju proti fasistom ako ty, rovnake zbrane... A to sa ti akosi nepaci. :-))))))))
bodliak
05.03.20,17:20
Ze ja si dokazem priznat aj pochybenie. Vy nie.

Tak mi vysvetli, kde som v uvedenej téme pochybil
a zamysli sa ešte raz, či si mi dal mínusku oprávnene ?

Nadávaš mi len preto, že dobre nevidíš a mínuskuješ, lebo veciam (eDane/java) nerozumieš.
bjuty smis
05.03.20,17:23
keby len tomu...
ale zas plače za mínusky :))) asi ho dnes magiáánko nevzal do vírivky...
Nandrolon
05.03.20,17:26
keby len tomu...
ale zas plače za mínusky :))) asi ho dnes magiáánko nevzal do vírivky...
Na Azete nie som. Tam lovis chlapcov 15 rocnych homo iba ty.
PS: Dobru noc. Zajtra.
bodliak
05.03.20,17:27
Predtym si mi za 2 dni dal cca 20x minus

Nóóó, a posťažuj sa, že dokonca v niektorých príspevkoch až 3x ?!?
Alebo si vymysli, ž mám viac nickov, ako to tvrdí buchač...
bjuty smis
05.03.20,17:30
keby len tomu...
ale zas plače za mínusky :))) asi ho dnes magiáánko nevzal do vírivky...
Na Azete nie som. Tam lovis chlapcov 15 rocnych homo iba ty.
PS: Dobru noc. Zajtra.
dobre robíš
dnes ti naozaj nejde karta....asi si si zabudol prepnuť debatu..
tak zajtra...
Nandrolon
06.03.20,07:50
Pokračujeme :-)))
pavol54
06.03.20,13:10
Pokračujeme :-)))
ale už má voľno ako za čias prezidentovania (sviatok: v piatok islamisti, sobota židia, nedeľa kresťania )
jar88
07.03.20,07:28
Pokračujeme :-)))
To len aby si sa konečne dozvedel,
prečo pripíja práve na vaše zdravie.
Bodaj by vám vydržalo.
https://www.youtube.com/watch?v=eNjRCUyS4qE
duves
07.03.20,09:07
Velký krok pre ludstvo, alebo pre ludí?
Tweety
07.03.20,09:12
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/2/61/6165662/6165662_820x.jpeg?rev=3
bettylou
07.03.20,12:47
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/2/61/6165662/6165662_820x.jpeg?rev=3

Až bude karanténa, uvidíš, jak sa im tie prasce tam dole na juhu šiknú. Nebudú musieť káble a poťahy z automobiliek prežúvať. Strašne divný tento národ, cigaretle ani nafta mu nesmrdia, izé cesnak a šťanky hej.... Trošku preháňam, tak ma neukameňujte. :)
pavol54
07.03.20,14:00
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/2/61/6165662/6165662_820x.jpeg?rev=3

Až bude karanténa, uvidíš, jak sa im tie prasce tam dole na juhu šiknú. Nebudú musieť káble a poťahy z automobiliek prežúvať. Strašne divný tento národ, cigaretle ani nafta mu nesmrdia, izé cesnak a šťanky hej.... Trošku preháňam, tak ma neukameňujte. :)
vôbec nepreháňaš, len tie prasce nie sú pre Slovákov ale pre Dánov
bettylou
09.03.20,22:55
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/2/61/6165662/6165662_820x.jpeg?rev=3

Až bude karanténa, uvidíš, jak sa im tie prasce tam dole na juhu šiknú. Nebudú musieť káble a poťahy z automobiliek prežúvať. Strašne divný tento národ, cigaretle ani nafta mu nesmrdia, izé cesnak a šťanky hej.... Trošku preháňam, tak ma neukameňujte. :)
vôbec nepreháňaš, len tie prasce nie sú pre Slovákov ale pre Dánov

Ale kedz budze karanténa, tak ostaňu tu, to som myslela.