Nandrolon
25.04.20,19:12
Zajtra má byť v relácii " Na telo " ako hosť ....no kto asi ?
To zas bude rečí a samochvály.
https://www.tvnoviny.sk/na-telo/1995545_michal-kovacic-privita-v-relacii-na-telo-premiera-igora-matovica

Ale čo ma takpovediac prekvapilo ?
Nuž toto...." Okrem toho ponúkneme aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS, v ktorej sme sa pýtali, či lepšie zvláda/zvládal krízu Igor Matovič alebo Peter Pellegrini. "

Dať takúto neobjektívnu otázku ?
Dnes keď som toho plačka videl v cigánskej osade s tým vyžratým prasaťom /hlavným hygienikom/ ako Matovič rástol a všetkým nám odkázal, že si z tej cigánskej osady máme brať príklad, no na zvracanie. By som tam nasťahoval celú jeho rodinu, nech si tam žijú blahom.
Normálne sa mi ten "škrt" hnusí čoraz viac.
Prv som až takú averziu na neho nemal /párkrát som tu aj písal, že takého v parlamente potrebujeme/. Teraz keď ho vidím /nechtiac, lebo už jeho tlačovky nepozerám/ je mi z neho ako z človeka na vracanie.
V pondelok ide film "Srdečne vás vítame", mal by si zobrať príklad a zobrať si domov aspoň jednu rodinu. treba konať vždy tak aby si nemusel ľutovať svoje výroky.
Ale vieš, on si radšej fotí svoje vyzuté "tvarožky" a zavesí to na FB.
Asi obľubuje autofootfetish.
buchač
25.04.20,17:48
jar88
25.04.20,18:08
Zajtra má byť v relácii " Na telo " ako hosť ....no kto asi ?
To zas bude rečí a samochvály.
https://www.tvnoviny.sk/na-telo/1995545_michal-kovacic-privita-v-relacii-na-telo-premiera-igora-matovica

Ale čo ma takpovediac prekvapilo ?
Nuž toto...." Okrem toho ponúkneme aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS, v ktorej sme sa pýtali, či lepšie zvláda/zvládal krízu Igor Matovič alebo Peter Pellegrini. "

Dať takúto neobjektívnu otázku ?
A čo má robiť?
Nikto iný ho nepochváli, tak sa pochváli sám.
------------------------------------------------------------
Všade sa píše, že len škodí a škodí. Vraj toľko zla a škody, čo on už narobil, nemá na Slovensku obdobu.
No a to už ani nespomínam, akú škodu urobil Slotovi, Ficovi a tak ďalej. Jednoducho kade chodí tade škodí. Čo je toto za človeka. Veď ten nemá citu a neberie na nich žiadny ohľad, úplne ako na zločincov, či zlodejov. A ešte ten jeho slovník a tá arogancia. A to ešte len začína. Čo to potom bude za pár mesiacov?
----------------------------------------------------------
No Sodoma a Gomora. A vraj kresťan. Asi už zabudol na to božie, že miluj bližného svojho, aj na to ich odpúšťaj hriešnikom.
jar88
25.04.20,18:21
Zajtra má byť v relácii " Na telo " ako hosť ....no kto asi ?
To zas bude rečí a samochvály.
https://www.tvnoviny.sk/na-telo/1995545_michal-kovacic-privita-v-relacii-na-telo-premiera-igora-matovica

Ale čo ma takpovediac prekvapilo ?
Nuž toto...." Okrem toho ponúkneme aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS, v ktorej sme sa pýtali, či lepšie zvláda/zvládal krízu Igor Matovič alebo Peter Pellegrini. "

Dať takúto neobjektívnu otázku ?
Dnes keď som toho plačka videl v cigánskej osade s tým vyžratým prasaťom /hlavným hygienikom/ ako Matovič rástol a všetkým nám odkázal, že si z tej cigánskej osady máme brať príklad, no na zvracanie. By som tam nasťahoval celú jeho rodinu, nech si tam žijú blahom.
Normálne sa mi ten "škrt" hnusí čoraz viac.
Prv som až takú averziu na neho nemal /párkrát som tu aj písal, že takého v parlamente potrebujeme/. Teraz keď ho vidím /nechtiac, lebo už jeho tlačovky nepozerám/ je mi z neho ako z človeka na vracanie.
V pondelok ide film "Srdečne vás vítame", mal by si zobrať príklad a zobrať si domov aspoň jednu rodinu. treba konať vždy tak aby si nemusel ľutovať svoje výroky.
Ale veď Matovič má s cigánmi veľký zámer. On plánuje v osadách zriadiť škôlky, neskôr aj školy a vodovod (aby sa nemuseli kúpať vo vaničke ako nemenovaní) a nakoniec tých najúspešnejších "absolventov" dostať z prostredia osád medzi slušných ľudí. To ako za odmenu. Vraj im budú prispievať na kúpu vlastného bývania, ale čo najďalej od veľkých a skazených aglomerácií. Najlacnejšie to bude na severe, severozápade Slovenska.
---------------------------------------------------------------
Nando sa bude tešiť, že mal pravdu v tom, že Matovič si ich na západ nevezme. Zjavne to bude smerovať na Kysuce a podobne.
korela
25.04.20,18:57
Citáty
„Ako dospelý som sa rozplakal vtedy, keď mi oco, ktorý už 13 rokov nie je medzi nami, pri nedeľňajšom obede zobral opečenú kožu z kuraťa a že, či si ju môže zobrať a zjesť. A ja jasné, ale veril som, že mi ju nezje, ale on mi ju zjedol a mne začali tiecť takto veľké slzy a neudržal som emócie, no a čo?“
lujza.j
25.04.20,19:31
To su tie chmurky ....kazdeho to inak "šlahne" podla toho aky je jedinec...
Nandrolon
26.04.20,03:17
Citáty
„Ako dospelý som sa rozplakal vtedy, keď mi oco, ktorý už 13 rokov nie je medzi nami, pri nedeľňajšom obede zobral opečenú kožu z kuraťa a že, či si ju môže zobrať a zjesť. A ja jasné, ale veril som, že mi ju nezje, ale on mi ju zjedol a mne začali tiecť takto veľké slzy a neudržal som emócie, no a čo?“
Vidíš, tak sa potvrdilo, že zrejme už nemá rodičov tak preto "serie" na dôchodcov....
Ojojoj, dôchodci to budú mať ešte s tým autofootfetišistom ťažké :-)
Politika typu ja nemám, ty nebudeš mať ani toľko :-))
Chápal by som, keby mal tak cca 9-10 rokov. Ale DOSPELÝ ČLOVEK? On bude mať fakt modrú asi za nejakú psycho-diagnózu aj s Viskupičom.
JarHH už tie mokré sny nechaj. Na kysuciach by urobili s cigánmi krátky proces. Však aj to málo, čo je tu už chceli niekoľkokrát presťahovať na iné miesto, ale ľudia nedovolili...
Skôr si myslím, že by išlo o západ, kvôli teplému podnebiu a viac pracovným príležitostiam, kratšie dochádzanie do BA.
jar88
26.04.20,04:46
Citáty
„Ako dospelý som sa rozplakal vtedy, keď mi oco, ktorý už 13 rokov nie je medzi nami, pri nedeľňajšom obede zobral opečenú kožu z kuraťa a že, či si ju môže zobrať a zjesť. A ja jasné, ale veril som, že mi ju nezje, ale on mi ju zjedol a mne začali tiecť takto veľké slzy a neudržal som emócie, no a čo?“
Neviem, kde si ten "citát" vyhrabala a s akým zámyslom si ho sem capla. Čo si od toho vlastne očakávala? Je predsa po voľbách. Už aj keby si napísala, že sa v detstve zajakával, či pocikával, nič nezmeníš na tom, že bude o veľa veciach rozhodovať.
----------------------------------------------
Uvedomuješ si s čím išiel do politiky a že do nej nešiel s holou riťou, ako taký Fico, Slota, Bugár, Prokeš, Mečiar a podobní. On naozaj nepotrebuje kradnúť. Nikdy to nepotreboval.
Nandrolon
26.04.20,04:51
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ty už si videl, aby si nejaký multimilionár povedal, že už mám dosť???
Lebo však to by sa spreneveril tvojej viere a tvojmu bohovi menom Mamon. Však si to tu minule písal.
jar88
26.04.20,05:12
Citáty
„Ako dospelý som sa rozplakal vtedy, keď mi oco, ktorý už 13 rokov nie je medzi nami, pri nedeľňajšom obede zobral opečenú kožu z kuraťa a že, či si ju môže zobrať a zjesť. A ja jasné, ale veril som, že mi ju nezje, ale on mi ju zjedol a mne začali tiecť takto veľké slzy a neudržal som emócie, no a čo?“
Vidíš, tak sa potvrdilo, že zrejme už nemá rodičov tak preto "serie" na dôchodcov....
Ojojoj, dôchodci to budú mať ešte s tým autofootfetišistom ťažké :-)
Politika typu ja nemám, ty nebudeš mať ani toľko :-))
Zaujímavé, ako vieš každému priradiť niečo, čo si o ňom sám vymyslíš.
Vraj serie na dôchodcov. Ty to jednoducho vieš.
A tiež politika typu ja "nemám", ani ty nebudeš mať. Ale on má a má pre celú rodinu, len mu akosi vadí, že tí tvoji nemajú a vie aj prečo nemajú.
--------------------------------------------------------------------
On vám chce pomôcť, vám ktorí si sami neviete pomôcť a neviete pomôcť ani svojim.
---------------------------------------------------------------------

Bol by som zvedavý, ako by si chcel ty pomôcť dôchodcom. Teda ako by si si to konkrétne predstavoval? Bol by si vôbec schopný čokoľvek pre nich vymyslieť? No daj, ako by si to ty riešil, čo by si ty očakával od premiéra.
Nandrolon
26.04.20,05:20
On by nemal pomáhať tomu, komu netreba /mne/. Mal by v prvom rade pomôcť sám sebe a vyhľadať znova psychiatra, prípadne zmeniť doterajšiu liečbu. Asi si jeho receptory už zvykli na dané množstvo preparátov, tak potrebuje vymeniť, prípadne zvýšiť dávky.

Dôchodcom by som sa určite nesnažil pomôcť spôsobom, že z nich urobím menejcenných ľudí 2. kategórie vydaním protiústavného opatrenia, z ktorého sa všetci teraz akurát tak smejú a chytajú za bruchá. Za takéto opatrenie by podľa mňa neprešiel skúškou ani žiak 1. ročníka právnickej fakulty.

A neboj sa, 4 roky nevydrží ani keby chcel. Bude musieť na striedačku.
jar88
26.04.20,05:55
On by nemal pomáhať tomu, komu netreba /mne/. Mal by v prvom rade pomôcť sám sebe a vyhľadať znova psychiatra, prípadne zmeniť doterajšiu liečbu. Asi si jeho receptory už zvykli na dané množstvo preparátov, tak potrebuje vymeniť, prípadne zvýšiť dávky.

Dôchodcom by som sa určite nesnažil pomôcť spôsobom, že z nich urobím menejcenných ľudí 2. kategórie vydaním protiústavného opatrenia, z ktorého sa všetci teraz akurát tak smejú a chytajú za bruchá. Za takéto opatrenie by podľa mňa neprešiel skúškou ani žiak 1. ročníka právnickej fakulty.

A neboj sa, 4 roky nevydrží ani keby chcel. Bude musieť na striedačku.
Už si napísal, čo by si určite neurobil a teraz daj, čo by si pre dôchodcov urobil.
A myslím, že ani ty už nemáš až tak ďaleko do dôchodku. Dúfam, že si uvedomuješ, že ty budeš určite bez akejkoľvek penzie.
Nandrolon
26.04.20,06:04
Jedno viem takmer na 100%. Štatistiky nepustia.
Keď ja pôjdem do dôchodku /ak sa dožijem/, ty tu už dávno nebudeš.
Takže si ešte raz rozober, čo si vlastne napísal :-)))))
Keďže nie som premiér, neviem prečo by som mal niekomu darovať svoje riešenia.
Možno by mu na začiatok pomohlo, keby zachoval status dôchodcu aspoň na úrovni predošlej vlády...
PS: o svojom dôchodku som ešte nikdy neuvažoval a ani ma to nenapadlo. Každopádne konám v źivote tak, akoby pojem "dôchodok" v zmysle dávky ani neexistoval.
bjuty smis
26.04.20,06:18
On by nemal pomáhať tomu, komu netreba /mne/. Mal by v prvom rade pomôcť sám sebe a vyhľadať znova psychiatra, prípadne zmeniť doterajšiu liečbu. Asi si jeho receptory už zvykli na dané množstvo preparátov, tak potrebuje vymeniť, prípadne zvýšiť dávky.

Dôchodcom by som sa určite nesnažil pomôcť spôsobom, že z nich urobím menejcenných ľudí 2. kategórie vydaním protiústavného opatrenia, z ktorého sa všetci teraz akurát tak smejú a chytajú za bruchá. Za takéto opatrenie by podľa mňa neprešiel skúškou ani žiak 1. ročníka právnickej fakulty.

A neboj sa, 4 roky nevydrží ani keby chcel. Bude musieť na striedačku.
Už si napísal, čo by si určite neurobil a teraz daj, čo by si pre dôchodcov urobil.
A myslím, že ani ty už nemáš až tak ďaleko do dôchodku. Dúfam, že si uvedomuješ, že ty budeš určite bez akejkoľvek penzie.
oni majú teraz iné starosti....

„Zjavenia Jána jasne hovoria: kto neprijme čip, nebude môcť obchodovať, nebude môcť robiť prakticky nič,“ vysvetlí Kotleba.
jar88
26.04.20,06:19
Jedno viem takmer na 100%. Štatistiky nepustia.
Keď ja pôjdem do dôchodku /ak sa dožijem/, ty tu už dávno nebudeš.
Takže si ešte raz rozober, čo si vlastne napísal :-)))))
Keďže nie som premiér, neviem prečo by som mal niekomu darovať svoje riešenia.
Možno by mu na začiatok pomohlo, keby zachoval status dôchodcu aspoň na úrovni predošlej vlády...
PS: o svojom dôchodku som ešte nikdy neuvažoval a ani ma to nenapadlo. Každopádne konám v źivote tak, akoby pojem "dôchodok" v zmysle dávky ani neexistoval.
A to "jedno" čo takmer vieš, je akože čo?
Čo ti vravia tie štatistiky?
---------------------------------
Akože si si vedomý, že terajší systém povinného sociálneho, dôchodkového a zdravotného zabezpečenia, sa po dvadsiatich rokoch preukazateľne ukázal, ako úplne nemohúcny?
----------------------------------
Ja mám svoju penziu a naviac aj dobrý dôchodok.
Čo budeš mať ty?
Nandrolon
26.04.20,06:26
To, čo si ušetrím/nadobudnem/vyprodukujem za celý svoj aktívny vek od 1. dňa.
Určite nebudem naťahovať paprče ako ty, a najlepšie ešte tak 20r. predtým mať vybavený invalidný dôchodok so všetkými finančnými kompenzáciami k nemu. To takí ako ty robia.
pavol54
26.04.20,06:44
Zajtra má byť v relácii " Na telo " ako hosť ....no kto asi ?
To zas bude rečí a samochvály.
https://www.tvnoviny.sk/na-telo/1995545_michal-kovacic-privita-v-relacii-na-telo-premiera-igora-matovica

Ale čo ma takpovediac prekvapilo ?
Nuž toto...." Okrem toho ponúkneme aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS, v ktorej sme sa pýtali, či lepšie zvláda/zvládal krízu Igor Matovič alebo Peter Pellegrini. "

Dať takúto neobjektívnu otázku ?
Dnes keď som toho plačka videl v cigánskej osade s tým vyžratým prasaťom /hlavným hygienikom/ ako Matovič rástol a všetkým nám odkázal, že si z tej cigánskej osady máme brať príklad, no na zvracanie. By som tam nasťahoval celú jeho rodinu, nech si tam žijú blahom.
Normálne sa mi ten "škrt" hnusí čoraz viac.
Prv som až takú averziu na neho nemal /párkrát som tu aj písal, že takého v parlamente potrebujeme/. Teraz keď ho vidím /nechtiac, lebo už jeho tlačovky nepozerám/ je mi z neho ako z človeka na vracanie.
V pondelok ide film "Srdečne vás vítame", mal by si zobrať príklad a zobrať si domov aspoň jednu rodinu. treba konať vždy tak aby si nemusel ľutovať svoje výroky.
Ale veď Matovič má s cigánmi veľký zámer. On plánuje v osadách zriadiť škôlky, neskôr aj školy a vodovod (aby sa nemuseli kúpať vo vaničke ako nemenovaní) a nakoniec tých najúspešnejších "absolventov" dostať z prostredia osád medzi slušných ľudí. To ako za odmenu. Vraj im budú prispievať na kúpu vlastného bývania, ale čo najďalej od veľkých a skazených aglomerácií. Najlacnejšie to bude na severe, severozápade Slovenska.
---------------------------------------------------------------
Nando sa bude tešiť, že mal pravdu v tom, že Matovič si ich na západ nevezme. Zjavne to bude smerovať na Kysuce a podobne.
Aj za socíku mali mocipáni veľké plány, dokonca aj sídlisko sa im postavilo vzorový model vojaci policajti cigáni ostal Luník IX a už lepšie podmienky na socializáciu nebudú len ak by sa vrátil socializmus (pracovná povinnosť, príživníctvo, povinne do školy...).
pavol54
26.04.20,06:52
Citáty
„Ako dospelý som sa rozplakal vtedy, keď mi oco, ktorý už 13 rokov nie je medzi nami, pri nedeľňajšom obede zobral opečenú kožu z kuraťa a že, či si ju môže zobrať a zjesť. A ja jasné, ale veril som, že mi ju nezje, ale on mi ju zjedol a mne začali tiecť takto veľké slzy a neudržal som emócie, no a čo?“
Vidíš, tak sa potvrdilo, že zrejme už nemá rodičov tak preto "serie" na dôchodcov....
Ojojoj, dôchodci to budú mať ešte s tým autofootfetišistom ťažké :-)
Politika typu ja nemám, ty nebudeš mať ani toľko :-))
Zaujímavé, ako vieš každému priradiť niečo, čo si o ňom sám vymyslíš.
Vraj serie na dôchodcov. Ty to jednoducho vieš.
A tiež politika typu ja "nemám", ani ty nebudeš mať. Ale on má a má pre celú rodinu, len mu akosi vadí, že tí tvoji nemajú a vie aj prečo nemajú.
--------------------------------------------------------------------
On vám chce pomôcť, vám ktorí si sami neviete pomôcť a neviete pomôcť ani svojim.
---------------------------------------------------------------------

Bol by som zvedavý, ako by si chcel ty pomôcť dôchodcom. Teda ako by si si to konkrétne predstavoval? Bol by si vôbec schopný čokoľvek pre nich vymyslieť? No daj, ako by si to ty riešil, čo by si ty očakával od premiéra.
neserie dobre si ich všíma však asi cestujú zadarmo po Slovensku, navštevujú dôchodcovské zariadenia, segregované osady a roznášajú korona vírus, treba im to podliakom zákerným zaraziť zobrať vlaky zadarmo a hotovo. čo tu budú ohrozovať populáciu Slovenska banda jenna a ešte si dovolí disciplinovane čakať od 09 do 11 na to aby si mohli kúpiť niečo pod zub.
pavol54
26.04.20,06:55
On by nemal pomáhať tomu, komu netreba /mne/. Mal by v prvom rade pomôcť sám sebe a vyhľadať znova psychiatra, prípadne zmeniť doterajšiu liečbu. Asi si jeho receptory už zvykli na dané množstvo preparátov, tak potrebuje vymeniť, prípadne zvýšiť dávky.

Dôchodcom by som sa určite nesnažil pomôcť spôsobom, že z nich urobím menejcenných ľudí 2. kategórie vydaním protiústavného opatrenia, z ktorého sa všetci teraz akurát tak smejú a chytajú za bruchá. Za takéto opatrenie by podľa mňa neprešiel skúškou ani žiak 1. ročníka právnickej fakulty.

A neboj sa, 4 roky nevydrží ani keby chcel. Bude musieť na striedačku.
Už si napísal, čo by si určite neurobil a teraz daj, čo by si pre dôchodcov urobil.
A myslím, že ani ty už nemáš až tak ďaleko do dôchodku. Dúfam, že si uvedomuješ, že ty budeš určite bez akejkoľvek penzie.
oni majú teraz iné starosti....

„Zjavenia Jána jasne hovoria: kto neprijme čip, nebude môcť obchodovať, nebude môcť robiť prakticky nič,“ vysvetlí Kotleba.
včera fúkal veľký vietor, vari ti niečo neublížilo
buchač
26.04.20,07:02
Aj za socíku mali mocipáni veľké plány, dokonca aj sídlisko sa im postavilo vzorový model vojaci policajti cigáni ostal Luník IX a už lepšie podmienky na socializáciu nebudú len ak by sa vrátil socializmus (pracovná povinnosť, príživníctvo, povinne do školy...).

Rómsky problém, v dnešných dňoch toľko skloňovaný nie je žiadnou novinkou. Žijeme s ním už niekoľko storočí, no teraz sa už dostal do takých obrích rozmerov, že mnohými je považovaný za prioritu, ktorú treba urýchlene riešiť. Otázka znie, ako na to.

Vlády riešia rómsky problém rôznorodo. Nechoďme po príklad ďaleko. Naša vláda sa rozhodla ísť cestou vyplácania sociálnych dávok a snahou poskytovať Rómom rovnaké podmienky pre život ako ostatným obyvateľom. Toto riešenie však ani zďaleka riešením nie je, pretože je zneužívané a vedie k tomu, že zbavuje Rómov akejkoľvek zodpovednosti a dovoľuje im žiť ich zbedačené životy. Navyše stojí krajinu peniaze, ktoré skončia v nenávratne a ktoré by sa v konečnom dôsledku mohli využiť efektívnejšie.

Príčina, ktorú je treba riešiť, sa nachádza vo vnútri rómskych hláv. Rómovia žijú svoje životy s filozofiou „prežitia každého dňa" ( neplánovať, čo bude zajtra), ktorá sa storočia prenášala z generácie na generáciu. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sú nám takí nepochopiteľní. Lebo my - teda napríklad aj ja
- myslím na to, že každý mesiac musím zaplatiť účty,
- že aj zajtra sa musím za niečo najesť,
- že si z času na čas potrebujem kúpiť niečo na seba
- a ešte niečo aj ušetriť na horšie časy.
Neprispôsobivý Róm sa takýmito vecami netrápi.
- Keď ráno zistí, že nemá čo jesť, jednoducho sa zoberie a ide si jedlo zaobstarať. A je mu jedno, ako to urobí.
- Keď potrebuje svetlo a práve ho nemá, nič mu nebráni zabezpečiť si ho od suseda.
- Keď má chuť na ženu, dokáže skočiť aj na sestru, len aby uspokojil svoju potrebu.
Čo na tom, že porušuje zákony? Že porušuje „normy"?
Nič mu to nehovorí. Potrestaný nie je. Po peniaze na úrad sa dostaví.
Nič iné k životu nepotrebuje.

20 rokov demokracie podporovalo v Rómoch ich filozofiu žitia. Falošná solidarita vo forme vyplácania sociálnych dávok nevyšla .
https://nataliamilanova.blog.sme.sk/c/254350/Je-romsky-problem-nasa-vina.html
bjuty smis
26.04.20,07:09
On by nemal pomáhať tomu, komu netreba /mne/. Mal by v prvom rade pomôcť sám sebe a vyhľadať znova psychiatra, prípadne zmeniť doterajšiu liečbu. Asi si jeho receptory už zvykli na dané množstvo preparátov, tak potrebuje vymeniť, prípadne zvýšiť dávky.

Dôchodcom by som sa určite nesnažil pomôcť spôsobom, že z nich urobím menejcenných ľudí 2. kategórie vydaním protiústavného opatrenia, z ktorého sa všetci teraz akurát tak smejú a chytajú za bruchá. Za takéto opatrenie by podľa mňa neprešiel skúškou ani žiak 1. ročníka právnickej fakulty.

A neboj sa, 4 roky nevydrží ani keby chcel. Bude musieť na striedačku.
Už si napísal, čo by si určite neurobil a teraz daj, čo by si pre dôchodcov urobil.
A myslím, že ani ty už nemáš až tak ďaleko do dôchodku. Dúfam, že si uvedomuješ, že ty budeš určite bez akejkoľvek penzie.
oni majú teraz iné starosti....

„Zjavenia Jána jasne hovoria: kto neprijme čip, nebude môcť obchodovať, nebude môcť robiť prakticky nič,“ vysvetlí Kotleba.
včera fúkal veľký vietor, vari ti niečo neublížilo
len citujem .....však vieš, kto ho volil
buchač
26.04.20,07:23
Na Slovensku máme rôzne krízové štáby, dokonca jeden je permanentný krízový štáb. Snáď to nebolo myslené tak, že v krajine bude permanentná kríza – alebo ju bude niekto permanentne vyvolávať.
Toto nie je kritika hlavného hygienika a jeho tímu, ktorý bol jeden z tých, ktorí sa vrchovatou mierou zaslúžili o to, že Slovensko patrí v pandémii medzi premiantov, ale kritika jedného nedomysleného rozhodnutia.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/549736-slovensky-penzista-vzor-65-mlady-na-pracu-stary-na-nakupy/

...ale mala by byť, tá kritika .... a festovná.

Ozaj...permanentný krízový štáb je len výmysel Bláznoviča....to aby ste boli v obraze.
Tento " štáb " NEMÁ absolútne žiadnu právomoc, ktorá by vyplývala z nejakého zákona.
Na Slovensku PLATIA len rozhodnutia Ústredného krízového štábu....a punktum.
pavol54
26.04.20,07:49
On by nemal pomáhať tomu, komu netreba /mne/. Mal by v prvom rade pomôcť sám sebe a vyhľadať znova psychiatra, prípadne zmeniť doterajšiu liečbu. Asi si jeho receptory už zvykli na dané množstvo preparátov, tak potrebuje vymeniť, prípadne zvýšiť dávky.

Dôchodcom by som sa určite nesnažil pomôcť spôsobom, že z nich urobím menejcenných ľudí 2. kategórie vydaním protiústavného opatrenia, z ktorého sa všetci teraz akurát tak smejú a chytajú za bruchá. Za takéto opatrenie by podľa mňa neprešiel skúškou ani žiak 1. ročníka právnickej fakulty.

A neboj sa, 4 roky nevydrží ani keby chcel. Bude musieť na striedačku.
Už si napísal, čo by si určite neurobil a teraz daj, čo by si pre dôchodcov urobil.
A myslím, že ani ty už nemáš až tak ďaleko do dôchodku. Dúfam, že si uvedomuješ, že ty budeš určite bez akejkoľvek penzie.
oni majú teraz iné starosti....

„Zjavenia Jána jasne hovoria: kto neprijme čip, nebude môcť obchodovať, nebude môcť robiť prakticky nič,“ vysvetlí Kotleba.
včera fúkal veľký vietor, vari ti niečo neublížilo
len citujem .....však vieš, kto ho volil
voľby sú tajné môže každý tvrdiť čo chce( hoci aj HZDS však od ich posledných volieb má plnú šopu volebných lístkov)
bjuty smis
26.04.20,07:51
8 %, sú v parlamente.....načo špekulovať...
buchač
26.04.20,07:59
https://mytrnava.sme.sk/c/22391726/pred-rodicovskym-bytom-matovica-sa-strhla-bitka.html?ref=njct

:D :D :D :D :D

P.S.:
Škoda, že je zákaz zhromažďovania, lebo dotyční porušili zákon.
Ale dúfam, že o nejaký čas si to zopakujú.
LEBO robia (v podstate) len to isté, čo robil Bláznovič pred Bonaparte.....
bjuty smis
26.04.20,08:07
a majú na to dôvod ?
matovič tu buduje mafiánský štát ako fico ?
misoft
26.04.20,08:10
Nebuduje mafiánsky štát - skúša vybudovať inú formu štátu... na základe príkazov, zákazov, nariadení...... a zatiaľ sa mu to darí -šak kua tá koroňa mu pomáha - svynna jedna koronovaná...
bjuty smis
26.04.20,08:12
vidíš nejaký rozdiel v ostatných krajinách ?
buchač
26.04.20,08:15
a majú na to dôvod ?
matovič tu buduje mafiánský štát ako fico ?
Majú na to právo ??? MAJÚ !!! Dôvod sa vždy nájde...a je ich vcelku aj dosť.

Ten (nazvime ho takto) mafiánsky štát je už dávno vybudovaný...a nezruší ho nikto... !
Bude skôr horšie ako lepšie...samozrejme, pre bežných obyvateľov.
bjuty smis
26.04.20,08:17
Pätica sa na polícii naďalej správala agresívne a vulgárne. „Všetci piati sú riešení za priestupok proti občianskemu spolunažívaniu a priestupok na úseku civilnej ochrany,“

Mužom za takýto priestupok spáchaný počas mimoriadnej situácie hrozí pokuta 1659 eur


primitívi budú mať na výlet peknú spomienku :)))
bjuty smis
26.04.20,08:22
a majú na to dôvod ?
matovič tu buduje mafiánský štát ako fico ?
Majú na to právo ??? MAJÚ !!! Dôvod sa vždy nájde...a je ich vcelku aj dosť.

Ten (nazvime ho takto) mafiánsky štát je už dávno vybudovaný...a nezruší ho nikto... !
Bude skôr horšie ako lepšie...samozrejme, pre bežných obyvateľov.
samozrejme nemajú...
pre mimoriadnu situáciu je zakázané zhromažďovanie sa
buchač
26.04.20,09:06
https://mytrnava.sme.sk/c/22391726/pred-rodicovskym-bytom-matovica-sa-strhla-bitka.html?ref=njct

:D :D :D :D :D

P.S.:
Škoda, že je zákaz zhromažďovania, lebo dotyční porušili zákon.
Ale dúfam, že o nejaký čas si to zopakujú.
LEBO robia (v podstate) len to isté, čo robil Bláznovič pred Bonaparte.....



samozrejme nemajú...
pre mimoriadnu situáciu je zakázané zhromažďovanie sa
Čomu si nepochopil v predchádzajúcom ?


Majú na to právo, akurát nie v tejto dobe, nakoľko zákaz zhromažďovania.
Majú na to právo ale v budúcnosti...čo dúfam aj urobia oficiálne a aj poriadnou pompou, hlukom a s oveľa väčším počtom protestujúcich.
Nech si Matovič a aj jeho okolie (susedia) vyžerú podobné správanie, ako on robil pred inými usadlosťami...
korela
26.04.20,09:08
Citáty
„Ako dospelý som sa rozplakal vtedy, keď mi oco, ktorý už 13 rokov nie je medzi nami, pri nedeľňajšom obede zobral opečenú kožu z kuraťa a že, či si ju môže zobrať a zjesť. A ja jasné, ale veril som, že mi ju nezje, ale on mi ju zjedol a mne začali tiecť takto veľké slzy a neudržal som emócie, no a čo?“
Neviem, kde si ten "citát" vyhrabala a s akým zámyslom si ho sem capla. Čo si od toho vlastne očakávala? Je predsa po voľbách. Už aj keby si napísala, že sa v detstve zajakával, či pocikával, nič nezmeníš na tom, že bude o veľa veciach rozhodovať.
----------------------------------------------
Uvedomuješ si s čím išiel do politiky a že do nej nešiel s holou riťou, ako taký Fico, Slota, Bugár, Prokeš, Mečiar a podobní. On naozaj nepotrebuje kradnúť. Nikdy to nepotreboval.
1. Ako vidím, ty si si zisťoval zdroj, ktorý ho uviedol, pretože vieš, o koho ide.
2. Mojím zdrojom je https://sk.wikipedia.org/wiki/Igor_Matovi%C4%8D. Wiki je verejným zdrojom.
3. Citát ma zaujal svojím obsahom.
bjuty smis
26.04.20,09:18
https://mytrnava.sme.sk/c/22391726/pred-rodicovskym-bytom-matovica-sa-strhla-bitka.html?ref=njct

:D :D :D :D :D

P.S.:
Škoda, že je zákaz zhromažďovania, lebo dotyční porušili zákon.
Ale dúfam, že o nejaký čas si to zopakujú.
LEBO robia (v podstate) len to isté, čo robil Bláznovič pred Bonaparte.....



samozrejme nemajú...
pre mimoriadnu situáciu je zakázané zhromažďovanie sa
Čomu si nepochopil v predchádzajúcom ?


Majú na to právo, akurát nie v tejto dobe, nakoľko zákaz zhromažďovania.
Majú na to právo ale v budúcnosti...čo dúfam aj urobia oficiálne a aj poriadnou pompou, hlukom a s oveľa väčším počtom protestujúcich.
Nech si Matovič a aj jeho okolie (susedia) vyžerú podobné správanie, ako on robil pred inými usadlosťami...
reagoval som snád na predchádzajúci príspevok ???

Majú na to právo ale v budúcnosti ...:))) to si vymákol

však kludne sa chod strapňovať, kým máte tie vlaky sadrmóo..

hlavne, ked tam nebýva....
korela
26.04.20,09:40
Martin Odehnal a Marek Tichý 1. díl: Současný model inkluze ve školách je připraven diletantsky a prosazován silou, takže se zavírají oči, popírají skutečnosti
10.9.2019
https://www.kupredudominulosti.cz/odehnal-martin-tichy-marek-1d-soucasny-model-inkluze-ve-skolach-je-pripraven-diletantsky-a-prosazovan-silou-takze-se-zaviraji-oci-popiraji-skutecnosti/

Martin Odehnal a Marek Tichý 2. díl: Inkluze je u nás chápána ideologicky, bez ohledu na skutečnost, že tím mnohé děti i rodiče trpí
17.9.2019
https://www.kupredudominulosti.cz/odehnal-martin-tichy-marek-2d-inkluze-je-u-nas-chapana-ideologicky-bez-ohledu-na-skutecnost-ze-tim-mnohe-deti-i-rodice-trpi/

Martin Odehnal a Marek Tichý 3. díl: Rodiče dětí, které byly poškozeny současným inkludovaným školstvím, by měli zažalovat stát
https://www.kupredudominulosti.cz/odehnal-martin-tichy-marek-3d-rodice-deti-ktere-byly-poskozeny-soucasnym-inkludovanym-skolstvim-by-meli-zazalovat-stat/
bjuty smis
26.04.20,10:03
tiež voliči smeru...
jar88
26.04.20,10:06
Citáty
„Ako dospelý som sa rozplakal vtedy, keď mi oco, ktorý už 13 rokov nie je medzi nami, pri nedeľňajšom obede zobral opečenú kožu z kuraťa a že, či si ju môže zobrať a zjesť. A ja jasné, ale veril som, že mi ju nezje, ale on mi ju zjedol a mne začali tiecť takto veľké slzy a neudržal som emócie, no a čo?“
Neviem, kde si ten "citát" vyhrabala a s akým zámyslom si ho sem capla. Čo si od toho vlastne očakávala? Je predsa po voľbách. Už aj keby si napísala, že sa v detstve zajakával, či pocikával, nič nezmeníš na tom, že bude o veľa veciach rozhodovať.
----------------------------------------------
Uvedomuješ si s čím išiel do politiky a že do nej nešiel s holou riťou, ako taký Fico, Slota, Bugár, Prokeš, Mečiar a podobní. On naozaj nepotrebuje kradnúť. Nikdy to nepotreboval.
1. Ako vidím, ty si si zisťoval zdroj, ktorý ho uviedol, pretože vieš, o koho ide.
2. Mojím zdrojom je https://sk.wikipedia.org/wiki/Igor_Matovi%C4%8D. Wiki je verejným zdrojom.
3. Citát ma zaujal svojím obsahom.
Moja o čom to tu splietaš?
Netvrď, že si až taká naivka.
----------------------------------------
Toto je zdroj tvojho akože zdroja:
https://sk.wikipedia.org/w/index.php?title=Redaktor:ILoveJuice&action=history
-------------------------------------------------
A kto je ILoveJuice si už môžeš zistiť aj sama.

Tak sa mi zdá, že nevieš ako funguje wikipedia a pre koho tie informácie sústreďuje. Prečo sú tam asi tie zdroje uvádzané.
Čo ty na to?
jar88
26.04.20,10:11
https://mytrnava.sme.sk/c/22391726/pred-rodicovskym-bytom-matovica-sa-strhla-bitka.html?ref=njct

:D :D :D :D :D

P.S.:
Škoda, že je zákaz zhromažďovania, lebo dotyční porušili zákon.
Ale dúfam, že o nejaký čas si to zopakujú.
LEBO robia (v podstate) len to isté, čo robil Bláznovič pred Bonaparte.....
Ty si ale dávaš materiál, len čo je pravda.
-------------------------------------------------------
Ak si si aj v tomto niečo pre seba našiel, tak klobúk dole.

Zaujímalo by ma, prečo (z akého dôvodu) píšeš Bláznovič a nie Matovič.
bjuty smis
26.04.20,10:12
jar88
26.04.20,10:17
Martin Odehnal a Marek Tichý 1. díl: Současný model inkluze ve školách je připraven diletantsky a prosazován silou, takže se zavírají oči, popírají skutečnosti
10.9.2019
https://www.kupredudominulosti.cz/odehnal-martin-tichy-marek-1d-soucasny-model-inkluze-ve-skolach-je-pripraven-diletantsky-a-prosazovan-silou-takze-se-zaviraji-oci-popiraji-skutecnosti/

Martin Odehnal a Marek Tichý 2. díl: Inkluze je u nás chápána ideologicky, bez ohledu na skutečnost, že tím mnohé děti i rodiče trpí
17.9.2019
https://www.kupredudominulosti.cz/odehnal-martin-tichy-marek-2d-inkluze-je-u-nas-chapana-ideologicky-bez-ohledu-na-skutecnost-ze-tim-mnohe-deti-i-rodice-trpi/

Martin Odehnal a Marek Tichý 3. díl: Rodiče dětí, které byly poškozeny současným inkludovaným školstvím, by měli zažalovat stát
https://www.kupredudominulosti.cz/odehnal-martin-tichy-marek-3d-rodice-deti-ktere-byly-poskozeny-soucasnym-inkludovanym-skolstvim-by-meli-zazalovat-stat/
Počuj moja, toto ty nesmieš sledovať. To ťa neskutočne poškodzuje.
To je len pre tých, čo na to majú.
Ostatným to poškodzuje myšlienkové pochody. Časom sa ti môže stať, že uveríš že Zem je placatá a že peniaze sú skutočne zo vzduchu a podobné veci.
pavol54
26.04.20,10:26
https://mytrnava.sme.sk/c/22391726/pred-rodicovskym-bytom-matovica-sa-strhla-bitka.html?ref=njct

:D :D :D :D :D

P.S.:
Škoda, že je zákaz zhromažďovania, lebo dotyční porušili zákon.
Ale dúfam, že o nejaký čas si to zopakujú.
LEBO robia (v podstate) len to isté, čo robil Bláznovič pred Bonaparte.....



samozrejme nemajú...
pre mimoriadnu situáciu je zakázané zhromažďovanie sa
Čomu si nepochopil v predchádzajúcom ?


Majú na to právo, akurát nie v tejto dobe, nakoľko zákaz zhromažďovania.
Majú na to právo ale v budúcnosti...čo dúfam aj urobia oficiálne a aj poriadnou pompou, hlukom a s oveľa väčším počtom protestujúcich.
Nech si Matovič a aj jeho okolie (susedia) vyžerú podobné správanie, ako on robil pred inými usadlosťami...
reagoval som snád na predchádzajúci príspevok ???

Majú na to právo ale v budúcnosti ...:))) to si vymákol

však kludne sa chod strapňovať, kým máte tie vlaky sadrmóo..

hlavne, ked tam nebýva....
Podobny incident sa odohral vcera na stanici v KE, kde asi 20 ciganov hlucne popijalo od 8:00 rano. Nechceli pochopit, preco to Policii prekaza
rozdiel či "nechceli pochopiť " dajú sa donútiť policajti sú na to vybavení a "nevedeli pochopiť" mali by zavolať pollákovi alebo orgovánovej aby ich priviedli do stavu " pochopili a chceli"
buchač
26.04.20,10:27
tiež voliči smeru...
Ja by som povedal, že Matovičovci...šak ako mu v tých Bystranoch na slávu prevolávali...

Pozeral som " Na telo "...vydržal som 10 minút počúvať.


pozrite ho, hrdinu.....
https://a-static.projektn.sk/2020/04/ficoz.jpg?utm_source=newsfilter&utm_medium=email&utm_campaign=nwsf_24042020-1&utm_content=57623
Je to smutné, to je fakt...
...aj Bláznovič si už kopol v relácii...šak prečo by nevyužil situáciu.

Matovič je ale iný hrdina...odpočúva, cieľavedome vedie rozhovor a potom využije nahrávku.
Fakt hrdinstvo...
pavol54
26.04.20,10:30
tiež voliči smeru...
HEJ, a na stanici sa seniori stazovali na docasne zrusenie vlakov zadarmo. Tak si dohodli posledny vylet na nedelnu kavicku v Tatrach - ako to bezne praktizuju
zaujímavé by bolo číslo : koľko dôchocov nepenzinovaných v zariadeniach bolo pozitívnych a koľko zomrelo.
buchač
26.04.20,11:00
tiež voliči smeru...
HEJ, a na stanici sa seniori stazovali na docasne zrusenie vlakov zadarmo. Tak si dohodli posledny vylet na nedelnu kavicku v Tatrach - ako to bezne praktizuju
zaujímavé by bolo číslo : koľko dôchocov nepenzinovaných v zariadeniach bolo pozitívnych a koľko zomrelo.
Kuwa....a skutočne vhodný výraz používal ... vraj dosiahli " REKORD " v testovaní...
Dilino...nech si ho dá zapísať do Guinnessovej knihy (do svojej riti si môže vopchať).
bjuty smis
26.04.20,11:11
tiež voliči smeru...
HEJ, a na stanici sa seniori stazovali na docasne zrusenie vlakov zadarmo. Tak si dohodli posledny vylet na nedelnu kavicku v Tatrach - ako to bezne praktizuju
zaujímavé by bolo číslo : koľko dôchocov nepenzinovaných v zariadeniach bolo pozitívnych a koľko zomrelo.
Kuwa....a skutočne vhodný výraz používal ... vraj dosiahli " REKORD " v testovaní...
Dilino...nech si ho dá zapísať do Guinnessovej knihy (do svojej riti si môže vopchať).
začínam mať pocit, že nie si jeho obdivovateľ....
korela
26.04.20,11:15
Citáty
„Ako dospelý som sa rozplakal vtedy, keď mi oco, ktorý už 13 rokov nie je medzi nami, pri nedeľňajšom obede zobral opečenú kožu z kuraťa a že, či si ju môže zobrať a zjesť. A ja jasné, ale veril som, že mi ju nezje, ale on mi ju zjedol a mne začali tiecť takto veľké slzy a neudržal som emócie, no a čo?“
Neviem, kde si ten "citát" vyhrabala a s akým zámyslom si ho sem capla. Čo si od toho vlastne očakávala? Je predsa po voľbách. Už aj keby si napísala, že sa v detstve zajakával, či pocikával, nič nezmeníš na tom, že bude o veľa veciach rozhodovať.
----------------------------------------------
Uvedomuješ si s čím išiel do politiky a že do nej nešiel s holou riťou, ako taký Fico, Slota, Bugár, Prokeš, Mečiar a podobní. On naozaj nepotrebuje kradnúť. Nikdy to nepotreboval.
1. Ako vidím, ty si si zisťoval zdroj, ktorý ho uviedol, pretože vieš, o koho ide.
2. Mojím zdrojom je https://sk.wikipedia.org/wiki/Igor_Matovi%C4%8D. Wiki je verejným zdrojom.
3. Citát ma zaujal svojím obsahom.
Moja o čom to tu splietaš?
Netvrď, že si až taká naivka.
----------------------------------------
Toto je zdroj tvojho akože zdroja:
https://sk.wikipedia.org/w/index.php?title=Redaktor:ILoveJuice&action=history
-------------------------------------------------
A kto je ILoveJuice si už môžeš zistiť aj sama.

Tak sa mi zdá, že nevieš ako funguje wikipedia a pre koho tie informácie sústreďuje. Prečo sú tam asi tie zdroje uvádzané.
Čo ty na to?
Nikdy som autorstvo na wiki doteraz neskúmala, iba niekedy overovala uvedené informácie.
korela
26.04.20,11:39
Včerajší veterný deň.
Stajne koní vedľa skládky ...
https://www.youtube.com/watch?v=fnTFWTk1ctA
korela
26.04.20,12:21
Martin Odehnal a Marek Tichý 1. díl: Současný model inkluze ve školách je připraven diletantsky a prosazován silou, takže se zavírají oči, popírají skutečnosti
10.9.2019
https://www.kupredudominulosti.cz/odehnal-martin-tichy-marek-1d-soucasny-model-inkluze-ve-skolach-je-pripraven-diletantsky-a-prosazovan-silou-takze-se-zaviraji-oci-popiraji-skutecnosti/

Martin Odehnal a Marek Tichý 2. díl: Inkluze je u nás chápána ideologicky, bez ohledu na skutečnost, že tím mnohé děti i rodiče trpí
17.9.2019
https://www.kupredudominulosti.cz/odehnal-martin-tichy-marek-2d-inkluze-je-u-nas-chapana-ideologicky-bez-ohledu-na-skutecnost-ze-tim-mnohe-deti-i-rodice-trpi/

Martin Odehnal a Marek Tichý 3. díl: Rodiče dětí, které byly poškozeny současným inkludovaným školstvím, by měli zažalovat stát
https://www.kupredudominulosti.cz/odehnal-martin-tichy-marek-3d-rodice-deti-ktere-byly-poskozeny-soucasnym-inkludovanym-skolstvim-by-meli-zazalovat-stat/
Počuj moja, toto ty nesmieš sledovať. To ťa neskutočne poškodzuje.
To je len pre tých, čo na to majú.
Ostatným to poškodzuje myšlienkové pochody. Časom sa ti môže stať, že uveríš že Zem je placatá a že peniaze sú skutočne zo vzduchu a podobné veci.
Nevedela som, že obsah je určený iba pre vyvolených. ;-) Takže si ho môžem čítať, ja si totiž rada prečítam hocičo a hocikedy.
Pri tebe človek ale musí mať neskutočný nadhľad. :-))) Čo aj mám. A nielen pri tebe.
V rodine niekoľko pedagógov, aj s tromi titulmi z rôznych odborov, aj s prednášaním na dvoch fakultách, nie na Slovensku, a na prestížnej univerzite, aby si nemal náhodou nemiestne poznámky.
Tiež som jeden čas učila, a viem, čo je to učiť, keď pedagóga a žiakov nič počas výuky nerozptyľuje.
korela
26.04.20,12:25
A vnučku to podľa všetkého nezachytí, nebudú jej musieť hľadať súkromnú školu, okolie je také, aké je.
misoft
26.04.20,12:36
mimotemy


Moja o čom to tu splietaš?
Netvrď, že si až taká naivka.
----------------------------------------
Toto je zdroj tvojho akože zdroja:
https://sk.wikipedia.org/w/index.php?title=Redaktor:ILoveJuice&action=history
-------------------------------------------------
A kto je ILoveJuice si už môžeš zistiť aj sama.

Tak sa mi zdá, že nevieš ako funguje wikipedia a pre koho tie informácie sústreďuje. Prečo sú tam asi tie zdroje uvádzané.
Čo ty na to?

Ako vždy - TROLL HHSS spochybňuje niečo, o čom vie veľké H***o. Konšpirátor, klamár, podvodník, zlodej, kriminálnik tu chce moralizovať a poučovať.
buchač
26.04.20,13:33
tiež voliči smeru...
HEJ, a na stanici sa seniori stazovali na docasne zrusenie vlakov zadarmo. Tak si dohodli posledny vylet na nedelnu kavicku v Tatrach - ako to bezne praktizuju
zaujímavé by bolo číslo : koľko dôchocov nepenzinovaných v zariadeniach bolo pozitívnych a koľko zomrelo.
Kuwa....a skutočne vhodný výraz používal ... vraj dosiahli " REKORD " v testovaní...
Dilino...nech si ho dá zapísať do Guinnessovej knihy (do svojej riti si môže vopchať).
začínam mať pocit, že nie si jeho obdivovateľ....
Dobrý postreh...to si len teraz na to došiel ?

Nie som, nebol som...a asi ani nebudem.
...a šak ani nikdy nebolo čo a ani nebude.

P.S.:
Ale aby si bol v kľude...žiadneho slovenského politika som doteraz neobdivoval...ani Štefánika, Tisa už vôbec nie.
...a z novodobej histórie ? Veď ktorý z nich by si zaslúžil obdiv ?
jar88
26.04.20,13:40
mimotemy


Moja o čom to tu splietaš?
Netvrď, že si až taká naivka.
----------------------------------------
Toto je zdroj tvojho akože zdroja:
https://sk.wikipedia.org/w/index.php?title=Redaktor:ILoveJuice&action=history
-------------------------------------------------
A kto je ILoveJuice si už môžeš zistiť aj sama.

Tak sa mi zdá, že nevieš ako funguje wikipedia a pre koho tie informácie sústreďuje. Prečo sú tam asi tie zdroje uvádzané.
Čo ty na to?

Ako vždy - TROLL HHSS spochybňuje niečo, o čom vie veľké H***o. Konšpirátor, klamár, podvodník, zlodej, kriminálnik tu chce moralizovať a poučovať.
Dúfam, že ťa (ti) ešte nenapadlo spustiť polemiku o autenticite toho "CITÁTU"?
----------------------------------------------------
Ale už mi je ceľkom jasné, že ste na to svorne naleteli.

Neodpustím si však, ešte jednu otázku.
Uvedomujete si, (a to aj korela) že by už bolo načase zauvažovať o svojom domnelom, akože všeobecnom rozhľade? Radi totiž uveríte všetkému, čo akokoľvek zapadá do vášho presvedčenia a spomeň si aj na ten "obyčajný frekvenčný menič".
-------------------------------------------------------
Tak ako misoft, ako je to s tým citátom?
Nebolo to už aj o jeho pocikávaní?
jar88
26.04.20,13:53
Citáty
„Ako dospelý som sa rozplakal vtedy, keď mi oco, ktorý už 13 rokov nie je medzi nami, pri nedeľňajšom obede zobral opečenú kožu z kuraťa a že, či si ju môže zobrať a zjesť. A ja jasné, ale veril som, že mi ju nezje, ale on mi ju zjedol a mne začali tiecť takto veľké slzy a neudržal som emócie, no a čo?“
Neviem, kde si ten "citát" vyhrabala a s akým zámyslom si ho sem capla. Čo si od toho vlastne očakávala? Je predsa po voľbách. Už aj keby si napísala, že sa v detstve zajakával, či pocikával, nič nezmeníš na tom, že bude o veľa veciach rozhodovať.
----------------------------------------------
Uvedomuješ si s čím išiel do politiky a že do nej nešiel s holou riťou, ako taký Fico, Slota, Bugár, Prokeš, Mečiar a podobní. On naozaj nepotrebuje kradnúť. Nikdy to nepotreboval.
1. Ako vidím, ty si si zisťoval zdroj, ktorý ho uviedol, pretože vieš, o koho ide.
2. Mojím zdrojom je https://sk.wikipedia.org/wiki/Igor_Matovi%C4%8D. Wiki je verejným zdrojom.
3. Citát ma zaujal svojím obsahom.
Moja o čom to tu splietaš?
Netvrď, že si až taká naivka.
----------------------------------------
Toto je zdroj tvojho akože zdroja:
https://sk.wikipedia.org/w/index.php?title=Redaktor:ILoveJuice&action=history
-------------------------------------------------
A kto je ILoveJuice si už môžeš zistiť aj sama.

Tak sa mi zdá, že nevieš ako funguje wikipedia a pre koho tie informácie sústreďuje. Prečo sú tam asi tie zdroje uvádzané.
Čo ty na to?
Nikdy som autorstvo na wiki doteraz neskúmala, iba niekedy overovala uvedené informácie.
No dobre neskúmala si.
Ale prišlo na teba akési nutkanie, však.
Nutkanie sa nám s tým akože "dôležitým objavom" zdôveriť. Tam na wiki sa ti rozšírila tvoja rozhľadenosť, ktorou sa tu rada prezentuješ a tak si sa rozhodla nám ju trošku rozšíriť. To asi išlo o našu informovanosť, či?
Nandrolon
26.04.20,14:27
mimotemy


Moja o čom to tu splietaš?
Netvrď, že si až taká naivka.
----------------------------------------
Toto je zdroj tvojho akože zdroja:
https://sk.wikipedia.org/w/index.php?title=Redaktor:ILoveJuice&action=history
-------------------------------------------------
A kto je ILoveJuice si už môžeš zistiť aj sama.

Tak sa mi zdá, že nevieš ako funguje wikipedia a pre koho tie informácie sústreďuje. Prečo sú tam asi tie zdroje uvádzané.
Čo ty na to?

Ako vždy - TROLL HHSS spochybňuje niečo, o čom vie veľké H***o. Konšpirátor, klamár, podvodník, zlodej, kriminálnik tu chce moralizovať a poučovať.
A v neposlednom rade veľký FAS.
:-))))))))))))))
jar88
26.04.20,14:48
mimotemy


Moja o čom to tu splietaš?
Netvrď, že si až taká naivka.
----------------------------------------
Toto je zdroj tvojho akože zdroja:
https://sk.wikipedia.org/w/index.php?title=Redaktor:ILoveJuice&action=history
-------------------------------------------------
A kto je ILoveJuice si už môžeš zistiť aj sama.

Tak sa mi zdá, že nevieš ako funguje wikipedia a pre koho tie informácie sústreďuje. Prečo sú tam asi tie zdroje uvádzané.
Čo ty na to?

Ako vždy - TROLL HHSS spochybňuje niečo, o čom vie veľké H***o. Konšpirátor, klamár, podvodník, zlodej, kriminálnik tu chce moralizovať a poučovať.
A v neposlednom rade veľký FAS.
:-))))))))))))))
Dobre ty vieš, že to všetko platí hlavne na teba.
Ty si sa najviac odbavoval na tom "citáte". Tebe bolo už predtým všetko jasné a ten citát už len potvrdil tvoju neochvejnú pravdu.
korela
26.04.20,15:20
Vysvetľuj si to, ako len chceš. To ma nezaujíma rovnako, ako tvoje nutkavé potreby a domnienky.
Prekáža ti, že som ti občas neodpoviem na tvoje otázky? Aj by som, ale nemohli by mať ten tvoj svojský charakter mne tak dôverne známy spred 89. Skúsenosti sú na nezaplatenie.
Ten citát mi mnohé objasňuje, a pozastavilo sa nad ním viac ľudí, ako by si autor možno prial.
Spoznala som ho osobne ako mladého, a dostatočne sa stihol prejaviť. K samotnému citátu nemám viac čo dodať. Ibaže, ako som pred chvíľou zistila, bol už dávno rozmazávaný aj bezo mňa.
https://www.google.com/search?q=%E2%80%9EAko+dospel%C3%BD+som+sa+rozplaka l+vtedy%2C+ke%C4%8F+mi+oco%2C+ktor%C3%BD+u%C5%BE+1 3+rokov+nie+je+medzi+nami%2C+pri+nede%C4%BE%C5%88a j%C5%A1om+obede+zobral+ope%C4%8Den%C3%BA+ko%C5%BEu +z+kura%C5%A5a+a+%C5%BEe%2C+%C4%8Di+si+ju+m%C3%B4% C5%BEe+zobra%C5%A5+a+zjes%C5%A5.+A+ja+jasn%C3%A9%2 C+ale+veril+som%2C+%C5%BEe+mi+ju+nezje%2C+ale+on+m i+ju+zjedol+a+mne+za%C4%8Dali+tiec%C5%A5+takto+ve% C4%BEk%C3%A9+slzy+a+neudr%C5%BEal+som+em%C3%B3cie% 2C+no+a+%C4%8Do%3F%E2%80%9C&rlz=1C1JZAP_skCZ836CZ836&oq=%E2%80%9EAko+dospel%C3%BD+som+sa+rozplakal+vted y%2C+ke%C4%8F+mi+oco%2C+ktor%C3%BD+u%C5%BE+13+roko v+nie+je+medzi+nami%2C+pri+nede%C4%BE%C5%88aj%C5%A 1om+obede+zobral+ope%C4%8Den%C3%BA+ko%C5%BEu+z+kur a%C5%A5a+a+%C5%BEe%2C+%C4%8Di+si+ju+m%C3%B4%C5%BEe +zobra%C5%A5+a+zjes%C5%A5.+A+ja+jasn%C3%A9%2C+ale+ veril+som%2C+%C5%BEe+mi+ju+nezje%2C+ale+on+mi+ju+z jedol+a+mne+za%C4%8Dali+tiec%C5%A5+takto+ve%C4%BEk %C3%A9+slzy+a+neudr%C5%BEal+som+em%C3%B3cie%2C+no+ a+%C4%8Do%3F%E2%80%9C&aqs=chrome..69i57.1150j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
.
"To asi išlo o našu informovanosť, či?" Informuje o sebe každým jedným vysloveným slovom. Čo sa týka výslovnosti, už sa snaží mäkčiť, ak sa dostane do tenzie, vráti sa rýchlo do pôvodiny. A jeho skutky? Pred históriou niet úniku.
Nandrolon
26.04.20,15:20
Pre JarHH:
v podstate je jedno, či ten citát je vymyslený alebo nie. To, čo si uviedol nedokazuje že nie je pravdivý.
Ide o to, že on sa aj teraz tak správa.
Doteraz si pamätám tie jeho falošné slzy, keď tancoval na hrobe Jána Kuciaka. Čistý krokodíl, akurát ten je predátor. A Matopich iba falošný 45 kg trtko s modrou knižkou na hlavu.
Slovo "Matovič" a slovo "autorita" sa priam vylučujú.
Tipujem, že ty si podobný pacient.
buchač
26.04.20,15:56
Vysvetľuj si to, ako len chceš. To ma nezaujíma rovnako, ako tvoje nutkavé potreby a domnienky.
Prekáža ti, že som ti občas neodpoviem na tvoje otázky? Aj by som, ale nemohli by mať ten tvoj svojský charakter mne tak dôverne známy spred 89. Skúsenosti sú na nezaplatenie.


Ale veď dáva LEN otázky....ale zaujímavé, že na otázky neodpovedá.
...a keď nevie, kam z konopí (čo sa deje bežne a pravidelne, a teda neustále), tak začne urážať.
Ba dokonca sa zníži až k tomu, že zamontuje do urážok ešte aj rodinu, ba aj deti.
Nandrolon
26.04.20,16:18
Buchač. To má iba jediný dôvod, ktorý som tu už neraz písal. Tiež si tu dosť dlho na to, aby si si všimol ako prv ospevoval tú svoju vnučku, ako priam zázračné dieťa. Ako keby tu nikto na porade nemal vlastné deti, vnučky.
On opisoval bežné veci ako keby to bolo niečo "viac", nejaký nadľudský výkon alebo čo. Pritom všetko bežné veci, ktoré deti robia na dennom poriadku.
No a keď sa ten ich "tmel" /peniaze/ minul a deti aj s vnučkami sa "odsrali doprdele", musel sa predať dom, atď., tak zrazu mu kole oči, ak niekto má deti pri sebe. O vnučkách ani len nepíšem, lebo ak by som ja už mal nebodaj vnučku alebo vnuka, tak mi ho tu verejne ukrižuje ak by sme bývali nedajbože spolu...
V podstate ho treba poľutovať, lebo okrem toho "dôchodku" aku tu stále píše, mu ostalo akurát tak hovno /kukučka odpustí/.
A ja mám jeho dôchodok vieš kde, nech má aj 3 tis. mesačne, z toho aj tak už neomladne a nevráti stratený čas späť...
jar88
26.04.20,16:27
Pre JarHH:
v podstate je jedno, či ten citát je vymyslený alebo nie. To, čo si uviedol nedokazuje že nie je pravdivý.
Ide o to, že on sa aj teraz tak správa.
Doteraz si pamätám tie jeho falošné slzy, keď tancoval na hrobe Jána Kuciaka. Čistý krokodíl, akurát ten je predátor. A Matopich iba falošný 45 kg trtko s modrou knižkou na hlavu.
Slovo "Matovič" a slovo "autorita" sa priam vylučujú.
Tipujem, že ty si podobný pacient.
Myslím že jedno je len to, keď ...
Faktom však je, že dokázal podstatne viac, ako ty a tá vaša partička dohromady. A dokonca bez pomoci a zázemia. To sa o vás povedať určite nedá.
------------------------------------------------------------------------------
Je jasné, že tá stránka na wiki nieje jeho a citát je asi to isté (rovnaký výplod) ako ten údajný blackout. Najdi videozáznam a potom uvidíme, ako sa veci naozaj majú.
Nandrolon
26.04.20,16:30
Pre JarHH:
v podstate je jedno, či ten citát je vymyslený alebo nie. To, čo si uviedol nedokazuje že nie je pravdivý.
Ide o to, že on sa aj teraz tak správa.
Doteraz si pamätám tie jeho falošné slzy, keď tancoval na hrobe Jána Kuciaka. Čistý krokodíl, akurát ten je predátor. A Matopich iba falošný 45 kg trtko s modrou knižkou na hlavu.
Slovo "Matovič" a slovo "autorita" sa priam vylučujú.
Tipujem, že ty si podobný pacient.
Myslím že jedno je len to, keď ...
Faktom však je, že dokázal podstatne viac, ako ty a tá vaša partička dohromady. A dokonca bez pomoci a zázemia. To sa o vás povedať určite nedá.
------------------------------------------------------------------------------
Je jasné, že tá stránka na wiki nieje jeho a citát je asi to isté (rovnaký výplod) ako ten údajný blackout. Najdi videozáznam a potom uvidíme, ako sa veci naozaj majú.
Máš pravdu, nedokážem spolu s mamou jazdiť 600 km denne vo fábii celé mesiace...
:-)))))))))))))
jar88
26.04.20,16:33
Vysvetľuj si to, ako len chceš. To ma nezaujíma rovnako, ako tvoje nutkavé potreby a domnienky.
Prekáža ti, že som ti občas neodpoviem na tvoje otázky? Aj by som, ale nemohli by mať ten tvoj svojský charakter mne tak dôverne známy spred 89. Skúsenosti sú na nezaplatenie.


Ale veď dáva LEN otázky....ale zaujímavé, že na otázky neodpovedá.
...a keď nevie, kam z konopí (čo sa deje bežne a pravidelne, a teda neustále), tak začne urážať.
Ba dokonca sa zníži až k tomu, že zamontuje do urážok ešte aj rodinu, ba aj deti.
Čítaj trošku pozornejšie.
Ona nepíše, že ja neodpovedám. Píše, že mi asi prekáža, že ona mne neodpovedá.
jar88
26.04.20,16:39
Buchač. To má iba jediný dôvod, ktorý som tu už neraz písal. Tiež si tu dosť dlho na to, aby si si všimol ako prv ospevoval tú svoju vnučku, ako priam zázračné dieťa. Ako keby tu nikto na porade nemal vlastné deti, vnučky.
On opisoval bežné veci ako keby to bolo niečo "viac", nejaký nadľudský výkon alebo čo. Pritom všetko bežné veci, ktoré deti robia na dennom poriadku.
No a keď sa ten ich "tmel" /peniaze/ minul a deti aj s vnučkami sa "odsrali doprdele", musel sa predať dom, atď., tak zrazu mu kole oči, ak niekto má deti pri sebe. O vnučkách ani len nepíšem, lebo ak by som ja už mal nebodaj vnučku alebo vnuka, tak mi ho tu verejne ukrižuje ak by sme bývali nedajbože spolu...
V podstate ho treba poľutovať, lebo okrem toho "dôchodku" aku tu stále píše, mu ostalo akurát tak hovno /kukučka odpustí/.
A ja mám jeho dôchodok vieš kde, nech má aj 3 tis. mesačne, z toho aj tak už neomladne a nevráti stratený čas späť...
Zas tie tvoje mokré sny?
Mal by si už konečne vedieť, že peniaze plodia peniaze.
A rovnako platí aj to o chudobe a dokonca to platí aj o chudobe ducha.
Jednoducho, jablko nepadá ďaleko od stromu. A tiež platí, že nenávisť sa prenáša z otca na syna.
buchač
26.04.20,16:43
Vysvetľuj si to, ako len chceš. To ma nezaujíma rovnako, ako tvoje nutkavé potreby a domnienky.
Prekáža ti, že som ti občas neodpoviem na tvoje otázky? Aj by som, ale nemohli by mať ten tvoj svojský charakter mne tak dôverne známy spred 89. Skúsenosti sú na nezaplatenie.


Ale veď dáva LEN otázky....ale zaujímavé, že na otázky neodpovedá.
...a keď nevie, kam z konopí (čo sa deje bežne a pravidelne, a teda neustále), tak začne urážať.
Ba dokonca sa zníži až k tomu, že zamontuje do urážok ešte aj rodinu, ba aj deti.
Čítaj trošku pozornejšie.
Ona nepíše, že ja neodpovedám. Píše, že mi asi prekáža, že ona mne neodpovedá.

Čítaj ešte fest pozornejšie .... ak to teda zvládneš.

Ja nevravím, že korela píše, že neodpovedáš.
Ja píšem, že píšeš zvyčajne zásadne len otázky a na otázky neodpovedáš.
jar88
26.04.20,16:47
Pre JarHH:
v podstate je jedno, či ten citát je vymyslený alebo nie. To, čo si uviedol nedokazuje že nie je pravdivý.
Ide o to, že on sa aj teraz tak správa.
Doteraz si pamätám tie jeho falošné slzy, keď tancoval na hrobe Jána Kuciaka. Čistý krokodíl, akurát ten je predátor. A Matopich iba falošný 45 kg trtko s modrou knižkou na hlavu.
Slovo "Matovič" a slovo "autorita" sa priam vylučujú.
Tipujem, že ty si podobný pacient.
Myslím že jedno je len to, keď ...
Faktom však je, že dokázal podstatne viac, ako ty a tá vaša partička dohromady. A dokonca bez pomoci a zázemia. To sa o vás povedať určite nedá.
------------------------------------------------------------------------------
Je jasné, že tá stránka na wiki nieje jeho a citát je asi to isté (rovnaký výplod) ako ten údajný blackout. Najdi videozáznam a potom uvidíme, ako sa veci naozaj majú.
Máš pravdu, nedokážem spolu s mamou jazdiť 600 km denne vo fábii celé mesiace...
:-)))))))))))))
No vidíš a to je to najmenej.
Ja som dokázal aj viac a 600 km bol ten najslabší deň. A mal som každý rok aj daňovú kontrolu. Tiež sa snažili mi to krátiť, ale akosi sa im nedarilo. Mal som na autách elektronické záznamníky. Zaznamenávali mi čas, km, a aj tankovanie.
-------------------------------------------------------------
Ale nie o tom som chcel, Matovič pindal na to, na čo ste pri pive pindali aj vy, ale vy ste pindali, že sa s tým nič nedá a on, že sa to dá. Len treba preto niečo aj urobiť, nie len tárať na Porade.
-------------------------------------------------------------
Myslím, že Matoviča tu ešte nikto nevidel.
Nandrolon
26.04.20,17:08
Pre JarHH:
v podstate je jedno, či ten citát je vymyslený alebo nie. To, čo si uviedol nedokazuje že nie je pravdivý.
Ide o to, že on sa aj teraz tak správa.
Doteraz si pamätám tie jeho falošné slzy, keď tancoval na hrobe Jána Kuciaka. Čistý krokodíl, akurát ten je predátor. A Matopich iba falošný 45 kg trtko s modrou knižkou na hlavu.
Slovo "Matovič" a slovo "autorita" sa priam vylučujú.
Tipujem, že ty si podobný pacient.
Myslím že jedno je len to, keď ...
Faktom však je, že dokázal podstatne viac, ako ty a tá vaša partička dohromady. A dokonca bez pomoci a zázemia. To sa o vás povedať určite nedá.
------------------------------------------------------------------------------
Je jasné, že tá stránka na wiki nieje jeho a citát je asi to isté (rovnaký výplod) ako ten údajný blackout. Najdi videozáznam a potom uvidíme, ako sa veci naozaj majú.
Máš pravdu, nedokážem spolu s mamou jazdiť 600 km denne vo fábii celé mesiace...
:-)))))))))))))
Hovorí Ficov papagáj

...3
...2
...1
... BAN :-))
jar88
26.04.20,17:09
Pre JarHH:
v podstate je jedno, či ten citát je vymyslený alebo nie. To, čo si uviedol nedokazuje že nie je pravdivý.
Ide o to, že on sa aj teraz tak správa.
Doteraz si pamätám tie jeho falošné slzy, keď tancoval na hrobe Jána Kuciaka. Čistý krokodíl, akurát ten je predátor. A Matopich iba falošný 45 kg trtko s modrou knižkou na hlavu.
Slovo "Matovič" a slovo "autorita" sa priam vylučujú.
Tipujem, že ty si podobný pacient.
Myslím že jedno je len to, keď ...
Faktom však je, že dokázal podstatne viac, ako ty a tá vaša partička dohromady. A dokonca bez pomoci a zázemia. To sa o vás povedať určite nedá.
------------------------------------------------------------------------------
Je jasné, že tá stránka na wiki nieje jeho a citát je asi to isté (rovnaký výplod) ako ten údajný blackout. Najdi videozáznam a potom uvidíme, ako sa veci naozaj majú.
Máš pravdu, nedokážem spolu s mamou jazdiť 600 km denne vo fábii celé mesiace...
:-)))))))))))))
Hovorí Ficov papagáj
Presne tak.
A naviac sa tu Nandrolon sám priznal, že čosi čítal a že sa pri tom citujem: DOŠŤAL
Teraz to bude istotne popierať, ale písal aj to, že pri tom aj plakal.
jar88
26.04.20,17:14
Pre JarHH:
v podstate je jedno, či ten citát je vymyslený alebo nie. To, čo si uviedol nedokazuje že nie je pravdivý.
Ide o to, že on sa aj teraz tak správa.
Doteraz si pamätám tie jeho falošné slzy, keď tancoval na hrobe Jána Kuciaka. Čistý krokodíl, akurát ten je predátor. A Matopich iba falošný 45 kg trtko s modrou knižkou na hlavu.
Slovo "Matovič" a slovo "autorita" sa priam vylučujú.
Tipujem, že ty si podobný pacient.
Myslím že jedno je len to, keď ...
Faktom však je, že dokázal podstatne viac, ako ty a tá vaša partička dohromady. A dokonca bez pomoci a zázemia. To sa o vás povedať určite nedá.
------------------------------------------------------------------------------
Je jasné, že tá stránka na wiki nieje jeho a citát je asi to isté (rovnaký výplod) ako ten údajný blackout. Najdi videozáznam a potom uvidíme, ako sa veci naozaj majú.
Máš pravdu, nedokážem spolu s mamou jazdiť 600 km denne vo fábii celé mesiace...
:-)))))))))))))
Hovorí Ficov papagáj

...3
...2
...1
... BAN :-))
Ak ja budem vybanovaný , z teba nebude menší penis = vždy budeš 176 centimetrový !
Tuším si zabudol na desatinnú čiarku.
Chcel si napísať 17,6 cm, či?
Nandrolon
26.04.20,17:21
Jar88 - máš to pomýlené.
Plakal Matovič a ty si sa pri tom došťal :-)))))))))))))
jar88
26.04.20,17:22
Inak to si nemusel takto nabonzovať.
To tu predsa vie každý, že Nandrolon je celý.
jar88
26.04.20,17:24
Jar88 - máš to pomýlené.
Plakal Matovič a ty si sa pri tom došťal :-)))))))))))))
To tvrdíš teraz.
Predtým si písal inak.
Nandrolon
26.04.20,17:25
Inak to si nemusel takto nabonzovať.
To tu predsa vie každý, že Nandrolon je celý.
JarHH, ja nečakám, že čuráci, do ktorých si celkom rád oprávnene kopnem ma budú chváliť. Až vtedy by som sa musel zamyslieť čo je zle.
Takto je všetko OK.
Ty dedula došťatý :-))))))))))))))))))))))))
jar88
26.04.20,17:28
Inak to si nemusel takto nabonzovať.
To tu predsa vie každý, že Nandrolon je celý.
JarHH, ja nečakám, že čuráci, do ktorých si celkom rád oprávnene kopnem ma budú chváliť. Až vtedy by som sa musel zamyslieť čo je zle.
Takto je všetko OK.
Ty dedula došťatý :-))))))))))))))))))))))))
Vieš, čistému všetko čisté,
došťatému došťaté.
-------------------------------------
Dobrú nac Nandrolonko
a nezabudni sa vycikať. Aby si sa v noci nepototo.
Tak ešte raz, prajem rúžové sníčky a suché prebudenie.
Nandrolon
26.04.20,17:38
Inak to si nemusel takto nabonzovať.
To tu predsa vie každý, že Nandrolon je celý.




... čuráci, do ktorých si celkom rád oprávnene kopnem .... / Ty dedula došťatý -))))))))))))))))))))))))



Načo sem ťaháš aj VLASTNÝCH rodičov
aj dedka
Tu zase plačem od smiechu, len dávať pozor, aby som sa nedošťal ako JARHH.
Ale už si out, tak papá.
Nandrolon
26.04.20,17:54
Inak to si nemusel takto nabonzovať.
To tu predsa vie každý, že Nandrolon je celý.




... čuráci, do ktorých si celkom rád oprávnene kopnem .... / Ty dedula došťatý -))))))))))))))))))))))))



Načo sem ťaháš aj VLASTNÝCH rodičov
aj dedka
Tu zase plačem od smiechu, len dávať pozor, aby som sa nedošťal ako JARHH.
Ale už si out, tak papá.
Od skoreho rana tu omielas svoje chore Ficodristy
Založený 7.10.2018. To som ťa riadne na psychike poznačil. Ospravedlňujem sa :-)))
misoft
26.04.20,17:59
Nandy - nevšimol si si niečo?
Nadrlbuchac, nandykle, Handrolon = je jeden a ten istý pako - a ani sa nemusíš namáhať rozmýšľať kto.
Terezia13
26.04.20,18:56
jar88
27.04.20,04:03
Nandy - nevšimol si si niečo?
Nadrlbuchac, nandykle, Handrolon = je jeden a ten istý pako - a ani sa nemusíš namáhať rozmýšľať kto.
Ale že vám riadne naložil, čo?
To bola presne tá vaša medicínka.
Je zbytočné rozmýšľať, kto vám ju dávavl, dôležité je že účinkovala. Aspoň ste sa dobre vyspali.
jar88
27.04.20,04:06
Len dúfam, že to Nandrolona nepostihne na psychike. To by mi bolo naozaj ľúto.
jar88
27.04.20,04:59
Tak akosi som si spomenul, ako ste sa tu poťapkávali a vytešovali, keď padla Radičovej vláda a k veslu nastupoval, ten váš Ficko. Aké to bolo rúžovučké a doslova mňamkové. Samé ňu, ňu, ňu a ňu, ňu, ňu. A potom prišla Malinová a zas to ňu, ňu, ňu a ako jej to Kali dal. No a neskôr prišiel na scénu zlodej Široký.
Pýtal som sa vás, aký že to je zlodej, veď nikde nič neukradol. Všeto je to len a len obchod. Jednoducho nezaplatil za dodané a tak to má ísť na súd. Ale, kde niet žalobcu, niet ani sudcu. Oni tí neboráci išli žalovať Fickovi a ten to pekne rozsúdil. Nepovedal vám nikomu, kde je chyba a zdá sa, že ste na to dodnes neprišli.
Pritom bol v parlamente poslanec Matovič, ktorý vám to denno denne ukazoval a vy ste sa tu denno denne pohoršovali, že šašo, že zlodej Fico a zas ste sa medzi sebou poťapkávali. A zas to vaše ňu, ňu, ňu. A fúúj a fúúj a s tým sa nedá nič robiť a čo sme si to vyštrngali a malé platy a malé dôchodky.
------------------------------------
Prišiel šašo Matovič a ukázal vám, že nie že nadá sa, dá sa a aj to dal. Je v parlamente a má väčšinu a dokonca ústavnú. Fico už šúcha nožkami, ale naďalej tára tie svoje sprostosti, ale už nemôže konať tie svoje sprostosti. A to je riadny rozdiel, či?
------------------------------------------------------------------------------------
Mali by ste byť radi, že tam konečne máme slušného človeka. Človeka, ktorý to všetko zlé chce zmeniť a nie len pre seba, ale aj pre vás a vaše deti. Pre zbedačených starých a aj tých mladých chudákov. Chudákov, ktorých oslovil drngavý pomätenec v rajtkách a vy stale že Bláznovič. Presne ako ten ožran Slota.
Matovič aj po vyhratých voľbách predsa zopakoval, že tu bude pre všetkých, nie len pre tých, čo ho volili. Že vypočuje každú radu.
Včera som sa vás tu predsa pýtal, ako by ste inak riešili sociálne, dôchodkové a zdravotné zabezpečenie (poistenie). Čo sa bojíte, že niečo úprimne napíšete a niekto vás tu zas len zotrie?
Dáša_
27.04.20,05:43
buchač
27.04.20,05:52
https://www.dalito.sk/umrtnost-na-slovensku-pred-aj-pocas-pandemie/
Keď štatistika, tak štatistika...;)

Keby sa jeden pozrel do patričných štatistík za posledné dva mesiace, tak by zistil jedno.
Neskutočný pokles kriminality na Slovensku, žiadne prepady, žiadne vraždy.
Nehodovosť jak na prázdnom ostrove, počty zranených a mŕtvych skoro na nule.

Konečne máme slušného človeka, slušnú vládu a aj slušný parlament.
Ako švihnutím zázračného prútika sa situácia na Slovensku zmenila.
Úžasná vláda...úžasné výsledky, krásne čísla.

...a to všetko dokázal Múdrosráč. :D :D :D
korela
27.04.20,06:04
:)
Nandrolon
27.04.20,06:06
https://www.dalito.sk/umrtnost-na-slovensku-pred-aj-pocas-pandemie/
Keď štatistika, tak štatistika...;)

Keby sa jeden pozrel do patričných štatistík za posledné dva mesiace, tak by zistil jedno.
Neskutočný pokles kriminality na Slovensku, žiadne prepady, žiadne vraždy.
Nehodovosť jak na prázdnom ostrove, počty zranených a mŕtvych skoro na nule.

Konečne máme slušného človeka, slušnú vládu a aj slušný parlament.
Ako švihnutím zázračného prútika sa situácia na Slovensku zmenila.
Úžasná vláda...úžasné výsledky, krásne čísla.

...a to všetko dokázal Múdrosráč. :D :D :D
Teraz to už len udržať tie 4 roky :-)
Dáša_
27.04.20,06:21
https://www.dalito.sk/umrtnost-na-slovensku-pred-aj-pocas-pandemie/
Keď štatistika, tak štatistika...;)

Keby sa jeden pozrel do patričných štatistík za posledné dva mesiace, tak by zistil jedno.
Neskutočný pokles kriminality na Slovensku, žiadne prepady, žiadne vraždy.
Nehodovosť jak na prázdnom ostrove, počty zranených a mŕtvych skoro na nule.

Konečne máme slušného človeka, slušnú vládu a aj slušný parlament.
Ako švihnutím zázračného prútika sa situácia na Slovensku zmenila.
Úžasná vláda...úžasné výsledky, krásne čísla.

...a to všetko dokázal Múdrosráč. :D :D :D

no len ja som nechcela poukázať na výsledky vlády. To je fakt skoro na akékolvek závery. Tie výsledky novej vlády budú vždy pre jednu skupinu úžasné a druhá skupina na nich nenájde nič dobré. To je klasika nielen na Slovensku, takto je rozdelená snáď celá Európa. A vraj to je dobré, chvíľu by mala vládnuť zjednodušene povedané pravica, chvíľu ľavica. Len fakt ťažko povedať, kto je kto :D

Mňa primárne zaujíma táto jedna jediná štatistika - teda konkrétne, či a ako sa zmenil počet mŕtvych za posledné mesiace. A teda, chvíľu trvalo, kým som ju niekde našla.
https://i1.wp.com/www.dalito.sk/wp-content/uploads/2020/04/4-Po%C4%8Det-%C3%BAmrt%C3%AD-na-Slovensku-janu%C3%A1r-2019-marec-2020.jpg?w=1170&ssl=1

Lebo niekto hovorí, že sme nazapočítali do štatistík na Koronu všetky úmrtia, že ich má byť viac. Iný hovorí, že počet úmrtí sa zníži. Zlé jazyky hovoria, že sú dva dôvody, jednak menej nehôd na cestách a druhý dôvod, že lekári toho menej pokazia, lebo sa menej v ľuďoch vŕtajú a skúšajú na nich všeličo. A tak sa mnohí uzdravia napriek snahe lekárov :D

Dost o tom napovie štatistika za mesiac apríl, ktorý väčšina ľudí strávila doma, respektíve sa pohybovala v obmedzenom režime.
korela
27.04.20,06:30
K tomu druhému dôvodu, áno, vyskytol sa taký jav myslím v štátoch, za obdobie, kedy sa nedali navštíviť lekári, úmrtnosť sa znížila. Musela by som sa spýtať, kedy to bolo.
buchač
27.04.20,06:38
no len ja som nechcela poukázať na výsledky vlády. To je fakt skoro na akékolvek závery. Tie výsledky novej vlády budú vždy pre jednu skupinu úžasné a druhá skupina na nich nenájde nič dobré. To je klasika nielen na Slovensku, takto je rozdelená snáď celá Európa. A vraj to je dobré, chvíľu by mala vládnuť zjednodušene povedané pravica, chvíľu ľavica. Len fakt ťažko povedať, kto je kto :D

Mňa primárne zaujíma táto jedna jediná štatistika - teda konkrétne, či a ako sa zmenil počet mŕtvych za posledné mesiace. A teda, chvíľu trvalo, kým som ju niekde našla.

Lebo niekto hovorí, že sme nazapočítali do štatistík na Koronu všetky úmrtia, že ich má byť viac. Iný hovorí, že počet úmrtí sa zníži. Zlé jazyky hovoria, že sú dva dôvody, jednak menej nehôd na cestách a druhý dôvod, že lekári toho menej pokazia, lebo sa menej v ľuďoch vŕtajú a skúšajú na nich všeličo. A tak sa mnohí uzdravia napriek snahe lekárov :D

Dost o tom napovie štatistika za mesiac apríl, ktorý väčšina ľudí strávila doma, respektíve sa pohybovala v obmedzenom režime.
Snáď je jasné, že v predchádzajúcom príspevku som si prdel robil ... či ?

Šak kvôli koroňákovi sa skoro nejazdilo, takže tým pádom ani nebolo toľko nehôd.
Dokonca aj kriminálne živly nemali do čoho pichnúť...ani šľapky nemali zákazníkov.
Takže štatistiky museli ísť jednoznačne dole.
Múdrosráč a jeho vláda má na tom najmenšiu zásluhu.

Štatistiky chceš ? Koľko a v akom jazyku ? Mám k dispo plno linkov.


Ale šak nech sa realizujú iní...napríklad HHXX. Nech miesto otázok dá konečne aj nejakú odpoveď.
Alebo taký "iný manager" by mohol dať svoje múdrosti...
Dáša_
27.04.20,06:58
K tomu druhému dôvodu, áno, vyskytol sa taký jav myslím v štátoch, za obdobie, kedy sa nedali navštíviť lekári, úmrtnosť sa znížila. Musela by som sa spýtať, kedy to bolo.

zlé jazyky hovoria, že pár rokov dozadu štrajkovali lekári v Taliansku. Už ani neviem za čo. Ale po určitom čase sa zistilo, že sa významne znížil počet úmrtí. Tak sa zase skoro potichu to tej práce vrátili...
Dáša_
27.04.20,07:07
Snáď je jasné, že v predchádzajúcom príspevku som si prdel robil ... či ?

Šak kvôli koroňákovi sa skoro nejazdilo, takže tým pádom ani nebolo toľko nehôd.
Dokonca aj kriminálne živly nemali do čoho pichnúť...ani šľapky nemali zákazníkov.
Takže štatistiky museli ísť jednoznačne dole.
Múdrosráč a jeho vláda má na tom najmenšiu zásluhu.

Štatistiky chceš ? Koľko a v akom jazyku ? Mám k dispo plno linkov.


Ale šak nech sa realizujú iní...napríklad HHXX. Nech miesto otázok dá konečne aj nejakú odpoveď.
Alebo taký "iný manager" by mohol dať svoje múdrosti...


Skús mi dodať presne také štatistiky, ako su na danom obrázku - teda počet úmrtí po jednotlivých mesiacoch za roky dozadu :)

A čo sa týka kriminálnych prípadov, vraj je zvýšený počet obetí domáceho násilia. Ale či to je pravda, to netuším.
buchač
27.04.20,08:31
Skús mi dodať presne také štatistiky, ...
...;) :D

https://www.youtube.com/watch?v=neWR0i_knzo
Katy a R
27.04.20,08:39
K tomu druhému dôvodu, áno, vyskytol sa taký jav myslím v štátoch, za obdobie, kedy sa nedali navštíviť lekári, úmrtnosť sa znížila. Musela by som sa spýtať, kedy to bolo.

zlé jazyky hovoria, že pár rokov dozadu štrajkovali lekári v Taliansku. Už ani neviem za čo. Ale po určitom čase sa zistilo, že sa významne znížil počet úmrtí. Tak sa zase skoro potichu to tej práce vrátili...
.. nájdeš aj oficiálne správy o tom ... aj v kanade klesla takto úmrtnosť. (ale treba zase zohľadniť, že pri štrajku je to aj odkladom najrizikovejších operácií)
dajú sa dohľadať štatistiky - ako je to s úmrtiami pre chybu lekárov, resp zanedbanie (aj keď sa to snažia zahladiť)
Ako hovorí Halina P "moja rada zní" : Nesťažujme si na zdravotníctvo a lekárov - skúsme sa nas..rdiť - a buďme zdraví :)
Dáša_
27.04.20,08:54
K tomu druhému dôvodu, áno, vyskytol sa taký jav myslím v štátoch, za obdobie, kedy sa nedali navštíviť lekári, úmrtnosť sa znížila. Musela by som sa spýtať, kedy to bolo.

zlé jazyky hovoria, že pár rokov dozadu štrajkovali lekári v Taliansku. Už ani neviem za čo. Ale po určitom čase sa zistilo, že sa významne znížil počet úmrtí. Tak sa zase skoro potichu to tej práce vrátili...
.. nájdeš aj oficiálne správy o tom ... aj v kanade klesla takto úmrtnosť. (ale treba zase zohľadniť, že pri štrajku je to aj odkladom najrizikovejších operácií)
dajú sa dohľadať štatistiky - ako je to s úmrtiami pre chybu lekárov, resp zanedbanie (aj keď sa to snažia zahladiť)
Ako hovorí Halina P "moja rada zní" : Nesťažujme si na zdravotníctvo a lekárov - skúsme sa nas..rdiť - a buďme zdraví :)

jaaj, toto su fakt veľmi ťažké úvahy. Najmä tie o odložení najrizikovejších operácii. Lebo to potom vyzerá, že väčšie riziko ako choroba je operácia. Nehľadaic na pacientov, ktorí odídu ako následok inej zdravotnej starostlivosti (napríklad nemocničné nákazy).
veronikasad
27.04.20,08:57
Mna by zaujimalo porovnanie celkovej umrtnosti za 01-03/2019 s obdobim 01-03/2020...
Ak kazde umrtie na koronu skumaju tak ako u byvaleho primátora Bojnic, ktory bol prvou obeťou (uz bol davno pochovany a este stále nevedeli sa rozhodnúť, ci ho zaradit do štatistiky, hoci mal pozitívny nález), pocet obeti je urcite daleko vyssi ako oficiálne statistiky.
Katy a R
27.04.20,09:07
Radšej si ani nekazme nervy ;) :) ... lebo ešte ochorieme. (a možno sme aj prekonali, len o tom nemusíme vedieť). Ja to ani dáko teraz už nesledujem ... idem tahet od tejto témy !

len na odľahčenie:
"Medzi kardiológmi sa rozpráva vtip, že úmrtnosť klesá počas konferencií, pretože vtedy sa menej z nich snaží pomáhať umierajúcim pacientom nebezpečnými operáciami, ktoré môžu byť horšie než samotná choroba."
Dáša_
27.04.20,09:08
Mna by zaujimalo porovnanie celkovej umrtnosti za 01-03/2019 s obdobim 01-03/2020...
Ak kazde umrtie na koronu skumaju tak ako u byvaleho primátora Bojnic, ktory bol prvou obeťou (uz bol davno pochovany a este stále nevedeli sa rozhodnúť, ci ho zaradit do štatistiky, hoci mal pozitívny nález), pocet obeti je urcite daleko vyssi ako oficiálne statistiky.

no ved to som prilepila dnes ráno, len sa mi nepodarilo vložit iba obrazok, musela som dat odkaz

https://i1.wp.com/www.dalito.sk/wp-content/uploads/2020/04/4-Po%C4%8Det-%C3%BAmrt%C3%AD-na-Slovensku-janu%C3%A1r-2019-marec-2020.jpg?w=1170&ssl=1

tam to maš po mesiacoch
pavol54
27.04.20,09:34
Radšej si ani nekazme nervy ;) :) ... lebo ešte ochorieme. (a možno sme aj prekonali, len o tom nemusíme vedieť). Ja to ani dáko teraz už nesledujem ... idem tahet od tejto témy !

len na odľahčenie:
"Medzi kardiológmi sa rozpráva vtip, že úmrtnosť klesá počas konferencií, pretože vtedy sa menej z nich snaží pomáhať umierajúcim pacientom nebezpečnými operáciami, ktoré môžu byť horšie než samotná choroba."
pacient tak úporne zápasil s lekármi o zdravie, až boj s nimi prehral :)
Nandrolon
27.04.20,10:30
buchač
27.04.20,12:43
Paráda....na parádu, že akého má Blava primátora.
https://dandy.blog.pravda.sk/2020/04/27/dalsie-skandalozne-rozhodnutie-primatora-valla/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

Ale niet čo závidieť...aj Kassa má rovnakého zlodeja.
jar88
27.04.20,13:35
Rozosmialo
https://www.topky.sk/cl/10/1893161/Podporovatel-Valla-Beblavy-zaraba-na-koronaviruse-v-hlavnom-meste
Rozosmialo?
A čo prosím ťa?
Naozaj akosi nechápem, komu niečo také pripadá smiešne.
Nandrolon
27.04.20,13:42
Rozosmialo
https://www.topky.sk/cl/10/1893161/Podporovatel-Valla-Beblavy-zaraba-na-koronaviruse-v-hlavnom-meste
Rozosmialo?
A čo prosím ťa?
Naozaj akosi nechápem, komu niečo také pripadá smiešne.
Rozosmialo, že tí, čo hlásali, že nebudú kradnúť, kradnú viac, ako najväčší doterajší zlodeji a ešte si aj veselo naďalej rozhodujú o financiách občanov.
Ale to sú tí tvoji... tak je asi všetko v poriadku :-)
jar88
27.04.20,13:55
Rozosmialo
https://www.topky.sk/cl/10/1893161/Podporovatel-Valla-Beblavy-zaraba-na-koronaviruse-v-hlavnom-meste
Rozosmialo?
A čo prosím ťa?
Naozaj akosi nechápem, komu niečo také pripadá smiešne.
Rozosmialo, že tí, čo hlásali, že nebudú kradnúť, kradnú viac, ako najväčší doterajší zlodeji a ešte si aj veselo naďalej rozhodujú o financiách občanov.
Ale to sú tí tvoji... tak je asi všetko v poriadku :-)
To je všetko, čo si k tomu chcel povedať?
bjuty smis
27.04.20,14:17
Paráda....na parádu, že akého má Blava primátora.
https://dandy.blog.pravda.sk/2020/04/27/dalsie-skandalozne-rozhodnutie-primatora-valla/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

Ale niet čo závidieť...aj Kassa má rovnakého zlodeja.
A to je zas co?
Klamstvo na klamstvo....citaj to este raz pozorne a hned sam najdes aspon 5..
Preco mas nutkanie to sem kopirovat nechapem
Ale je dojmne, ako ti zalazi na stasti blavakov...
bjuty smis
27.04.20,14:18
Rozosmialo
https://www.topky.sk/cl/10/1893161/Podporovatel-Valla-Beblavy-zaraba-na-koronaviruse-v-hlavnom-meste
Rozosmialo?
A čo prosím ťa?
Naozaj akosi nechápem, komu niečo také pripadá smiešne.
Rozosmialo, že tí, čo hlásali, že nebudú kradnúť, kradnú viac, ako najväčší doterajší zlodeji a ešte si aj veselo naďalej rozhodujú o financiách občanov.
Ale to sú tí tvoji... tak je asi všetko v poriadku :-)
To je všetko, čo si k tomu chcel povedať?
Zurivo hlada v debate na pravde :))))
jar88
27.04.20,14:25
Ale veď to je skutočne choré. Mňa by skutočne zaujímalo, čo je za tým jeho rehotom.
bjuty smis
27.04.20,14:34
ale však píše :

tí, čo hlásali, že nebudú kradnúť, kradnú viac, ako najväčší doterajší zlodeji...

snád nečakáš, že dá niečo aj konkrétne...niečo o tých nakradnutých miliardách.....
len zasmradiť a zmiznuť, zmeniť tému alebo vulgárne vynadať....
iná možnosť neexistuje....
Nandrolon
27.04.20,14:37
Rozosmialo
https://www.topky.sk/cl/10/1893161/Podporovatel-Valla-Beblavy-zaraba-na-koronaviruse-v-hlavnom-meste
Rozosmialo?
A čo prosím ťa?
Naozaj akosi nechápem, komu niečo také pripadá smiešne.
Rozosmialo, že tí, čo hlásali, že nebudú kradnúť, kradnú viac, ako najväčší doterajší zlodeji a ešte si aj veselo naďalej rozhodujú o financiách občanov.
Ale to sú tí tvoji... tak je asi všetko v poriadku :-)
To je všetko, čo si k tomu chcel povedať?
Zurivo hlada v debate na pravde :))))
Na pravde nie som ani registrovaný a ani tam nechodím.
jar88
27.04.20,14:49
Tak daj, kam na tie "múdrosti" chodíš?
---------------------------------------------------
Prípadne ak nejakú máš, tak daj. Už dlho čakám, že sa niekto z vás utrhne a spustí čosi poučné.

Keby priša aj celá sprcha nápadov a dokonca aj od Dilikapitáňa, aj tak by ma potešilo. Dobrý nápad má nesmiernu cenu.
jar88
27.04.20,15:06
Akosi nechcú nič povedať.
https://www.youtube.com/watch?v=BQ35xVhcPfI&feature=emb_logo
Dosť mi to pripomína našich novinárov na Matovičovej tlačovke.
jar88
27.04.20,15:30
ale však píše :

tí, čo hlásali, že nebudú kradnúť, kradnú viac, ako najväčší doterajší zlodeji...

snád nečakáš, že dá niečo aj konkrétne...niečo o tých nakradnutých miliardách.....
len zasmradiť a zmiznuť, zmeniť tému alebo vulgárne vynadať....
iná možnosť neexistuje....
To o akých miliardách je reč?
O tých bezprízorných peniazoch, ktoré vybrali a ani nevedeli na čo ich treba?
Teda akože eurá bez konkrétneho účelu som mal na mysli.
misoft
27.04.20,15:43
Na pravde nie som ani registrovaný a ani tam nechodím.
Bodaj by si bol..... keď on - chudáčik - hľadá tu:
https://www.kp.ru/
Kvaka
27.04.20,15:44
Toto neviem, ako zistia sami a vyplnia pacienti, asi by to mali riešiť s lekárom.
bettylou
27.04.20,16:22
Došla mi pred týždňom maska z číny. :) zlatí sú. Adresa dobre, len mesto ťapli KE, ale poštári ma našli podľa PSČ-čka. :D
pavol54
27.04.20,16:46
Rozosmialo
https://www.topky.sk/cl/10/1893161/Podporovatel-Valla-Beblavy-zaraba-na-koronaviruse-v-hlavnom-meste
Rozosmialo?
A čo prosím ťa?
Naozaj akosi nechápem, komu niečo také pripadá smiešne.
Rozosmialo, že tí, čo hlásali, že nebudú kradnúť, kradnú viac, ako najväčší doterajší zlodeji a ešte si aj veselo naďalej rozhodujú o financiách občanov.
Ale to sú tí tvoji... tak je asi všetko v poriadku :-)
čo povieš bude Kičura nevinný alebo nie,
buchač
28.04.20,03:53
A to je zas co?
Klamstvo na klamstvo....citaj to este raz pozorne a hned sam najdes aspon 5..
Preco mas nutkanie to sem kopirovat nechapem
Ale je dojmne, ako ti zalazi na stasti blavakov...
Nevidím ani jedno...a ešte by sa našlo prešľapov aj viac.
...a na blavákov kadím...
;) :D

Prieskum: Pellegrini zvládol podľa Slovákov koronakrízu lepšie ako Matovič
https://domov.sme.sk/c/22391851/koronavirus-a-slovensko-prieskum-nakaza.html

Dlho som Múdrosráča nevidel tlačovku robiť...asi tlačí na hajzli.
:)
Nandrolon
28.04.20,04:47
A to je zas co?
Klamstvo na klamstvo....citaj to este raz pozorne a hned sam najdes aspon 5..
Preco mas nutkanie to sem kopirovat nechapem
Ale je dojmne, ako ti zalazi na stasti blavakov...
Nevidím ani jedno...a ešte by sa našlo prešľapov aj viac.
...a na blavákov kadím...
;) :D

Prieskum: Pellegrini zvládol podľa Slovákov koronakrízu lepšie ako Matovič
https://domov.sme.sk/c/22391851/koronavirus-a-slovensko-prieskum-nakaza.html

Dlho som Múdrosráča nevidel tlačovku robiť...asi tlačí na hajzli.
:)
V práci sa tu včera všetky kolegyne z neho smiali, že sa ho Z. Puškárová opýtala, aký má ďalší plán a on jej odpovedal že žiadny a opýtal sa jej, že aký plán má ona.
Ja som to teda nevidel, dúfam, že to niekto hodí na youtube.
Niečo, ako keď sa tu SSHH snaží od nás vymámiť riešenia, ale on nikdy nedal, ani nedá žiadne. Všetko iba papagájuje kde čo čítal, žiadny VLASTNÝ názor. A to má byť akože chlap...
Nandrolon
28.04.20,04:51
A to je zas co?
Klamstvo na klamstvo....citaj to este raz pozorne a hned sam najdes aspon 5..
Preco mas nutkanie to sem kopirovat nechapem
Ale je dojmne, ako ti zalazi na stasti blavakov...
Nevidím ani jedno...a ešte by sa našlo prešľapov aj viac.
...a na blavákov kadím...
;) :D

Prieskum: Pellegrini zvládol podľa Slovákov koronakrízu lepšie ako Matovič
https://domov.sme.sk/c/22391851/koronavirus-a-slovensko-prieskum-nakaza.html

Dlho som Múdrosráča nevidel tlačovku robiť...asi tlačí na hajzli.
:)
Jasne, preto Matovic rastie na 30 %
https://domov.sme.sk/c/22387058/preferencie-politickych-stran-ako-april-2020.html
Ten, čo robil daný prieskum musel dostať od Trubana zdarma 5g bieleho.
PS je od volieb zahrabané v kanáli, už si nikto na nich ani nespomenie. Zíde z očí, zíde z mysle...
Tu vidno zas začínajúcu masáž mozgu a beztrestné klamanie za peniaze.
Nandrolon
28.04.20,04:56
Potešilo. Včera som to čítal na FB, kde sa tí "retardovaní tlieskači", pohoršovali, že je to nejaký blb, ktovie, či je to záchranár a podobné sračky....
Všetko ale čo píše, má logický základ.
Plne sa stotožňujem s tým, že budú mať menej práce ako bez korony. Veď už iba to, že neprijímajú bežné prípady, lebo držia kapacity pre koronu, operácie sú odložené, ľudia všetko čo môžu riešia cez telefón.
Nedávno u nás zomrel mladý muž na mozgovú príhodu, lebo záchranka ho zobrala ráno do nemocnice, poobede ho priviezla späť "lebo korona", večer ho zobrala znovu a následne tam aj skonal.
https://www.topky.sk/cl/10/1894279/Slovensky-zachranar-otvorene-o-svojich-kolegoch--Uzivate-si-falosnu-slavu--My-nie-sme-hrdinovia
Nandrolon
28.04.20,04:57
A to je zas co?
Klamstvo na klamstvo....citaj to este raz pozorne a hned sam najdes aspon 5..
Preco mas nutkanie to sem kopirovat nechapem
Ale je dojmne, ako ti zalazi na stasti blavakov...
Nevidím ani jedno...a ešte by sa našlo prešľapov aj viac.
...a na blavákov kadím...
;) :D

Prieskum: Pellegrini zvládol podľa Slovákov koronakrízu lepšie ako Matovič
https://domov.sme.sk/c/22391851/koronavirus-a-slovensko-prieskum-nakaza.html

Dlho som Múdrosráča nevidel tlačovku robiť...asi tlačí na hajzli.
:)
Jasne, preto Matovic rastie na 30 %
https://domov.sme.sk/c/22387058/preferencie-politickych-stran-ako-april-2020.html
Ten, čo robil daný prieskum musel dostať od Trubana zdarma 5g bieleho.
PS je od volieb zahrabané v kanáli, už si nikto na nich ani nespomenie. Zíde z očí, zíde z mysle...
Tu vidno zas začínajúcu masáž mozgu a beztrestné klamanie za peniaze.
Hlavne, ze sa vam seriozny zda prieskum o zvladnuti Covid19 Pellegrinym
Písal som snáď niečo také???
pavol54
28.04.20,06:09
A to je zas co?
Klamstvo na klamstvo....citaj to este raz pozorne a hned sam najdes aspon 5..
Preco mas nutkanie to sem kopirovat nechapem
Ale je dojmne, ako ti zalazi na stasti blavakov...
Nevidím ani jedno...a ešte by sa našlo prešľapov aj viac.
...a na blavákov kadím...
;) :D

Prieskum: Pellegrini zvládol podľa Slovákov koronakrízu lepšie ako Matovič
https://domov.sme.sk/c/22391851/koronavirus-a-slovensko-prieskum-nakaza.html

Dlho som Múdrosráča nevidel tlačovku robiť...asi tlačí na hajzli.
:)
Jasne, preto Matovic rastie na 30 %
https://domov.sme.sk/c/22387058/preferencie-politickych-stran-ako-april-2020.html
Ten, čo robil daný prieskum musel dostať od Trubana zdarma 5g bieleho.
PS je od volieb zahrabané v kanáli, už si nikto na nich ani nespomenie. Zíde z očí, zíde z mysle...
Tu vidno zas začínajúcu masáž mozgu a beztrestné klamanie za peniaze.
za peníze v praze dúm (alebo preferencie)
jar88
28.04.20,06:15
A to je zas co?
Klamstvo na klamstvo....citaj to este raz pozorne a hned sam najdes aspon 5..
Preco mas nutkanie to sem kopirovat nechapem
Ale je dojmne, ako ti zalazi na stasti blavakov...
Nevidím ani jedno...a ešte by sa našlo prešľapov aj viac.
...a na blavákov kadím...
;) :D

Prieskum: Pellegrini zvládol podľa Slovákov koronakrízu lepšie ako Matovič
https://domov.sme.sk/c/22391851/koronavirus-a-slovensko-prieskum-nakaza.html

Dlho som Múdrosráča nevidel tlačovku robiť...asi tlačí na hajzli.
:)
Veď už konečne daj aj niečo k veci.
-----------------------------------------------
Niečo, čo má hlavu a pätu. Minule som tu spomínal "zlodejiny" širokého. Pripomenul som ti, kde je chyba v tvojom videní "problému". Zdá sa však, že ti to akosi nepomohlo, tak skúsim znova.
-----------------------------------------------
Mal by si vedieť rozoznať zlodeja a podvodníka. Tiež by si sa mal naučiť rozoznať zlodeja od lúpežníka a tak ďalej.
1. Zlodej je ten, kto ti niečo zoberie bez tvojho vedomia. Napríklad ti nenápadne potiahne peňaženku a okradne ťa tak o tvoje peniaze.
2. Podvodník už ale nieje zlodej. Podvodník už nečaká a nezneužíva tvoju nepozornosť, on už využíva tvoju nevedomosť, neznalosť, neschopnosť predvídať a tak ťa privedie do situácie, že mu sám umožníš, aby si od teba zobral všetko, čo si zobrať chce. Napríklad ťa navedie na to, aby si nenosil peňaženku domov, ale odkladal na lavičku v parku. No a potom si do nej len chodí a berie si koľko sa mu páči.
--------------------------------------------------------------

Tak že už by si mohol vedieť, že každý, kto po nás chce, aby sme si odkladali peňaženky na lavičku v parku, asi bude podvodník. Podvodník, ktorému ide len o to, aby si mohol brať z nášho na čokolvek, na čo ho len napadne. Ale to už nie je zlodej. Tu sa nejedná o krádež.
Preto nečakajte, že sa niekedy nájde niekto, kto bude akosi "nezištne" dávať pozor na vaše peňaženky. Naozaj je hlúpe, ak niekto verí, že náš problém je v tom, že naše peňaženky nestráži slušný a morálny človek.
Vraj treba správnych ľudí na správnych miestach. Nuž túto "múdrosť" netreba tesať do kameňa, treba ju z mysle jednoducho vypudiť.
bjuty smis
28.04.20,06:37
A to je zas co?
Klamstvo na klamstvo....citaj to este raz pozorne a hned sam najdes aspon 5..
Preco mas nutkanie to sem kopirovat nechapem
Ale je dojmne, ako ti zalazi na stasti blavakov...
Nevidím ani jedno...a ešte by sa našlo prešľapov aj viac.
...a na blavákov kadím...
;) :D

Prieskum: Pellegrini zvládol podľa Slovákov koronakrízu lepšie ako Matovič
https://domov.sme.sk/c/22391851/koronavirus-a-slovensko-prieskum-nakaza.html

Dlho som Múdrosráča nevidel tlačovku robiť...asi tlačí na hajzli.
:)
nevadí....vidíš svoje..

ten prieskum ma tiež zaujal, lebo si nespomínam, ktorú krízu koronavírusu pelle už zvládol...dokonca lepšia ako matelko....v ktorých rokoch už bola, nespomínaš si ?

ale matoviča to evidentne zasiahlo... hned musel "jeho" šuplíky fotiť...asi hladal manuál na koronakrízu
Nandrolon
28.04.20,06:50
Takže už mu robíš aj obhájcu, čo sa týka tých šuflíkov?
Fotiť druhému šuflíky je choré, neslušné, amorálne.
Bezohľadu na to, kto to urobí. Urobil to ale iba Matovič, takže je podľa mňa chorý, neslušný a amorálny.
bjuty smis
28.04.20,06:53
kde mu robím obhajcu ?

komu druhému fotil šuplíky ? kto je premiér ?
on to snád fotil na súmračnej ?
pavol54
28.04.20,06:57
Takže už mu robíš aj obhájcu, čo sa týka tých šuflíkov?
Fotiť druhému šuflíky je choré, neslušné, amorálne.
Bezohľadu na to, kto to urobí. Urobil to ale iba Matovič, takže je podľa mňa chorý, neslušný a amorálny.
Hľadal francuzsky list vlastníctva Michela, alebo kočnerov utajený kamerový a odpočúvací systém prepojený od GP:)
Nandrolon
28.04.20,07:24
kde mu robím obhajcu ?

komu druhému fotil šuplíky ? kto je premiér ?
on to snád fotil na súmračnej ?
Myslíš, že to nemohol hodiť do koša bez toho, aby to odfotil a následne zavesil na FB?
Zase sa charakterovo ukázal ako malý, škaredý hajzlík.
bjuty smis
28.04.20,08:10
isto , mohol...ja ho za to určite nechválim...
pavol54
28.04.20,08:36
kde mu robím obhajcu ?

komu druhému fotil šuplíky ? kto je premiér ?
on to snád fotil na súmračnej ?
Myslíš, že to nemohol hodiť do koša bez toho, aby to odfotil a následne zavesil na FB?
Zase sa charakterovo ukázal ako malý, škaredý hajzlík.
Ak niekto robí to isté nie vždy je to hodnotené rovnako. Dnešný ferrov blog na pravde Mazurek vs Malinová
bodliak
28.04.20,09:32
Fotiť druhému šuflíky je choré, neslušné, amorálne.

Ten šuflík už nie je "druhého."
Uvoľniť priestor / kanceláriu, a nechať tam po sebe v šuflíkoch bordel, je choré + neslušné.
bjuty smis
28.04.20,09:32
kde mu robím obhajcu ?

komu druhému fotil šuplíky ? kto je premiér ?
on to snád fotil na súmračnej ?
Myslíš, že to nemohol hodiť do koša bez toho, aby to odfotil a následne zavesil na FB?
Zase sa charakterovo ukázal ako malý, škaredý hajzlík.
Ak niekto robí to isté nie vždy je to hodnotené rovnako. Dnešný ferrov blog na pravde Mazurek vs Malinová

a ked niekto podnecuje rasovú nenávisť a niekto priznáva vinu a vyzýva k riešeniu rómského problému, to by si hodnotil rovnako ?
pavol54
28.04.20,10:28
kde mu robím obhajcu ?

komu druhému fotil šuplíky ? kto je premiér ?
on to snád fotil na súmračnej ?
Myslíš, že to nemohol hodiť do koša bez toho, aby to odfotil a následne zavesil na FB?
Zase sa charakterovo ukázal ako malý, škaredý hajzlík.
Ak niekto robí to isté nie vždy je to hodnotené rovnako. Dnešný ferrov blog na pravde Mazurek vs Malinová

a ked niekto podnecuje rasovú nenávisť a niekto priznáva vinu a vyzýva k riešeniu rómského problému, to by si hodnotil rovnako ?
ja nie som sudca, len som upozornil na článok blogera ferra v pravde dokonca som ani jeho článok neposudzoval.
pavol54
28.04.20,10:33
Fotiť druhému šuflíky je choré, neslušné, amorálne.

Ten šuflík už nie je "druhého."
Uvoľniť priestor / kanceláriu, a nechať tam po sebe v šuflíkoch bordel, je choré + neslušné.
slabá upratovačka, bordel v zásuvke nie "kostlivec v skrini", štandardne sa postupuje tak že priestory, ak nie je prítomný odovzdávajúci, preberá trojčlenná komisia
lujza.j
28.04.20,10:47
Silne rozosmialo.....Mate jeden novy navrh priatelstva od igor matovič:eek::D no konec japonec....
Nandrolon
28.04.20,10:58
Silne rozosmialo.....Mate jeden novy navrh priatelstva od igor matovič:eek::D no konec japonec....
Je to iba automatický návrh, nie žiadosť. To FB automaticky ponúka profily, ktoré sem tam navštíviš...
lujza.j
28.04.20,11:15
Nie to je ten automat...
pavol54
28.04.20,11:33
Silne rozosmialo.....Mate jeden novy navrh priatelstva od igor matovič:eek::D no konec japonec....
mal by som na teba niekoľko prosieb keď máš takých vplyvných priateľov :)
bjuty smis
28.04.20,14:13
Fotiť druhému šuflíky je choré, neslušné, amorálne.

Ten šuflík už nie je "druhého."
Uvoľniť priestor / kanceláriu, a nechať tam po sebe v šuflíkoch bordel, je choré + neslušné.
slabá upratovačka, bordel v zásuvke nie "kostlivec v skrini", štandardne sa postupuje tak že priestory, ak nie je prítomný odovzdávajúci, preberá trojčlenná komisia
Kolkokrat si uz preberal vladu? :)))
Nandrolon
28.04.20,14:19
Fotiť druhému šuflíky je choré, neslušné, amorálne.

Ten šuflík už nie je "druhého."
Uvoľniť priestor / kanceláriu, a nechať tam po sebe v šuflíkoch bordel, je choré + neslušné.
slabá upratovačka, bordel v zásuvke nie "kostlivec v skrini", štandardne sa postupuje tak že priestory, ak nie je prítomný odovzdávajúci, preberá trojčlenná komisia
Kolkokrat si uz preberal vladu? :)))
Toľkokrát, koľko si ty maturoval, pri dennom štúdiu.
bjuty smis
28.04.20,14:46
Fotiť druhému šuflíky je choré, neslušné, amorálne.

Ten šuflík už nie je "druhého."
Uvoľniť priestor / kanceláriu, a nechať tam po sebe v šuflíkoch bordel, je choré + neslušné.
slabá upratovačka, bordel v zásuvke nie "kostlivec v skrini", štandardne sa postupuje tak že priestory, ak nie je prítomný odovzdávajúci, preberá trojčlenná komisia
Kolkokrat si uz preberal vladu? :)))
Toľkokrát, koľko si ty maturoval, pri dennom štúdiu.
Vidis jak si sprosty....ani toto nevies
Nandrolon
28.04.20,15:32
Fotiť druhému šuflíky je choré, neslušné, amorálne.

Ten šuflík už nie je "druhého."
Uvoľniť priestor / kanceláriu, a nechať tam po sebe v šuflíkoch bordel, je choré + neslušné.
slabá upratovačka, bordel v zásuvke nie "kostlivec v skrini", štandardne sa postupuje tak že priestory, ak nie je prítomný odovzdávajúci, preberá trojčlenná komisia
Kolkokrat si uz preberal vladu? :)))
Toľkokrát, koľko si ty maturoval, pri dennom štúdiu.
Vidis jak si sprosty....ani toto nevies
Ale ja viem, že 0.
bjuty smis
28.04.20,15:45
A keby aj, tak čo ?
pavol54
28.04.20,16:34
Fotiť druhému šuflíky je choré, neslušné, amorálne.

Ten šuflík už nie je "druhého."
Uvoľniť priestor / kanceláriu, a nechať tam po sebe v šuflíkoch bordel, je choré + neslušné.
slabá upratovačka, bordel v zásuvke nie "kostlivec v skrini", štandardne sa postupuje tak že priestory, ak nie je prítomný odovzdávajúci, preberá trojčlenná komisia
Kolkokrat si uz preberal vladu? :)))
to bola dosť slaboduchá otázka. Ak by si sa spýtal koľkokrát som preberal pracovné postavenie alebo riadiacu funkciu. tak to bolo niekoľkokrát a komisia mi doložila že je všetko podľa zoznamu alebo iných noriem takže principiálne je to jedno. mal som podriadených čo sa chveli aby prevzali funkciu a potom keď cvakali, tak asi doma plakali.
bjuty smis
28.04.20,17:25
Fotiť druhému šuflíky je choré, neslušné, amorálne.

Ten šuflík už nie je "druhého."
Uvoľniť priestor / kanceláriu, a nechať tam po sebe v šuflíkoch bordel, je choré + neslušné.
slabá upratovačka, bordel v zásuvke nie "kostlivec v skrini", štandardne sa postupuje tak že priestory, ak nie je prítomný odovzdávajúci, preberá trojčlenná komisia
Kolkokrat si uz preberal vladu? :)))
to bola dosť slaboduchá otázka. Ak by si sa spýtal koľkokrát som preberal pracovné postavenie alebo riadiacu funkciu. tak to bolo niekoľkokrát a komisia mi doložila že je všetko podľa zoznamu alebo iných noriem takže principiálne je to jedno. mal som podriadených čo sa chveli aby prevzali funkciu a potom keď cvakali, tak asi doma plakali.
Gajdos? Si to ty??
Fakt si myslis, ze takto sa striedaju premieri?
buchač
28.04.20,17:30
Matovič presadil vládne noviny, má ich viesť šéf úradu vlády

Mali by informovať o činnosti vlády a o peniazoch, s ktorými hospodária jednotlivé ministerstvá. Premiér Igor Matovič (OĽaNO) chce, aby jeho kabinet vydával noviny.
https://domov.sme.sk/c/22392812/matovicova-vlada-vladne-noviny-ma-viest-sef-uradu-vlady.html


...hneď prvý diskutér píše..." a toto je na čo dobré ?"...
pavol54
28.04.20,17:39
Fotiť druhému šuflíky je choré, neslušné, amorálne.

Ten šuflík už nie je "druhého."
Uvoľniť priestor / kanceláriu, a nechať tam po sebe v šuflíkoch bordel, je choré + neslušné.
slabá upratovačka, bordel v zásuvke nie "kostlivec v skrini", štandardne sa postupuje tak že priestory, ak nie je prítomný odovzdávajúci, preberá trojčlenná komisia
Kolkokrat si uz preberal vladu? :)))
to bola dosť slaboduchá otázka. Ak by si sa spýtal koľkokrát som preberal pracovné postavenie alebo riadiacu funkciu. tak to bolo niekoľkokrát a komisia mi doložila že je všetko podľa zoznamu alebo iných noriem takže principiálne je to jedno. mal som podriadených čo sa chveli aby prevzali funkciu a potom keď cvakali, tak asi doma plakali.
Gajdos? Si to ty??
Fakt si myslis, ze takto sa striedaju premieri?
aký gajdoš? Ako asi? odchádzajúci vyprace alebo nechá vypratať kanceláriu aj s použitými ponožkami, nechá si vyhotoviť potvrdenie že odovzdal veškerú dokumentáciu, správca budovy skontroluje inventár kancelárie nejaký administrátor vyhotoví protokol o odovzdaní a prevzatí funkcie, ktorý podpíše, ale nemám predstavu a ani ma to nezaujíma čo je obsahom odovzdávajúceho a preberacieho protokolu funkcie premiéra
pavol54
28.04.20,17:42
Matovič presadil vládne noviny, má ich viesť šéf úradu vlády

Mali by informovať o činnosti vlády a o peniazoch, s ktorými hospodária jednotlivé ministerstvá. Premiér Igor Matovič (OĽaNO) chce, aby jeho kabinet vydával noviny.
https://domov.sme.sk/c/22392812/matovicova-vlada-vladne-noviny-ma-viest-sef-uradu-vlady.html


...hneď prvý diskutér píše..." a toto je na čo dobré ?"...
len by ma zaujímalo koľko času má taký premiér keď dokáže šmejdiť po kancelárii, a potom vypisovať kade tade. asi to riadi nie kto miesto neho, potom to tak aj vyzerá
Terezia13
28.04.20,17:51
misoft
28.04.20,18:25
A zase ďalší HOAX.
buchač
28.04.20,18:40
a ja zase 5G sieť
https://aliancenarodnichsil.cz/petice-k-pozastaveni-zavadeni-technologie-mobilnich-siti-5g/?fbclid=IwAR0HwD1_g1-p4PGTJq-E4NR5DSjgnQMKD597ZvN2O4WhfYdiYtE-kACV-Z4
Čo všetko si čítala o tejto problematike ?

Koľko linkov ti dám, ktorú budú opačného názoru a budú aj argumentačne podložené ?
Stačí 1-2...alebo 100-200...???

Zatiaľ iba jeden...ALE čítaj ho celý a hlavne pozorne.
https://touchit.sk/5g-a-zdravie/247754
pavol54
28.04.20,18:42
A zase ďalší HOAX.
hoax sa ťažko vyvracia, ale daj proti argumenty. ani corona vírus nevidím - tak nie je
Terezia13
28.04.20,19:02
chlopi moje ja sa toho bojím, nuž toť ten problém, už aj bez toho je toho elektronického smogu viac ako dosť, aj to trvalo veľmi dlho, kým to začali brať ľudia vážne, hoax sem hoax tam, na zdravie to bude mať určite väčší dosah, ako si to chceme pripustiť, a nielen zdravie obetujeme, ale už o nás budú vedieť aj či sedíme v kadibudke, alebo.....a podobne
korela
28.04.20,19:12
a ja zase 5G sieť
https://aliancenarodnichsil.cz/petice-k-pozastaveni-zavadeni-technologie-mobilnich-siti-5g/?fbclid=IwAR0HwD1_g1-p4PGTJq-E4NR5DSjgnQMKD597ZvN2O4WhfYdiYtE-kACV-Z4
Ja so tomu hlbšie nevenujem, ale ide o názor a zároveň info, túto sieť odmietlo už Slovinsko a Švajčiarsko.
https://www.youtube.com/watch?v=R0jCj95RQIw
Terezia13
28.04.20,19:14
áno, aj toto viem, aj som to sem chcela pridať, nuž ale
Terezia13
28.04.20,19:29
......práve som v jednej téme "zablúdila" do roku 2014 a našla som tam niečo krásne - pokoj, nikto na nikoho a nikto s nikým.................áno našla som tú Poradu.... a viete čo tam nebolo? žiadne nevraživé mínus ani vybavovanie si účtov, žiadne kohúty sa tam neklbčili jednoducho VIANOCE
korela
28.04.20,19:54
Mňa zaujalo zoskupenie z https://aliancenarodnichsil.cz/vedeni-ans/ a najmä človek

Předseda Kontrolní komise: Ing. Ivan Kratochvíl, Střední Čechy

Absolvent Vysoké vojenské technické školy v Liptovském Mikuláši v oboru Speciální technika protivzdušné obrany státu a Vojenské akademie Brno obor Řízení obrany státu,
pplk. v záloze,
předseda Československých vojáků v záloze za mír, z.s.

Nejdem sa tu miešať medzi informácie a vedomosti od tu pôsobiacich vojakov, ale Mikuláš produkoval ešte za socíka päť psychotronikov v každom ročníku. Viem o dvoch Slovákoch, ktorí sa potom venovali špecifickým liečbam ľudí. Jeden aj nadstavbovému ďalšiemu štúdiu v zahraničí. Pôsobili roky aj v rozhlas. éteri. Info mám z diskusných relácií, v ktorých boli pravidelnými hosťami, a v podstate jeden z nich mal svoju pravidelnú reláciu, myslím, že dvojhodinovú.
Česi boli v tomto smere vždy viac dopredu (počnúc Břetislavom Kafkom až po veľmi známeho Kahudu) pred Slovenskom aj s vybavením laboratórií, a pod štátnou záštitou. Po 89 už nie. Čo môže mať samozrejme svoje vysvetlenie. https://cs.wikipedia.org/wiki/Psychotronika

Je známe, laicky podané, že každý človek má okolo svojho fyzického tela iné svoje "obaly". ktoré sa dokážu narušiť a pootvárať,a ktoré ak nie sú súvislé, človeka nedokážu ochrániť, spôsobujú to najmä drogy vrátane niektorých liekov, najviac psycho a pod.
Kmitáme ako všetko ostatné na tejto Zemi, tak osobne pripúšťam možnosť negatívneho pôsobenia nielen na ľudí, ale prírodu ako celok.
Sama by som bola zvedavá na vedecké dôkazy pre a proti.
buchač
28.04.20,19:59
chlopi moje ja sa toho bojím, nuž toť ten problém, už aj bez toho je toho elektronického smogu viac ako dosť, aj to trvalo veľmi dlho, kým to začali brať ľudia vážne, hoax sem hoax tam, na zdravie to bude mať určite väčší dosah, ako si to chceme pripustiť, a nielen zdravie obetujeme, ale už o nás budú vedieť aj či sedíme v kadibudke, alebo.....a podobne
...hoax sem, hoax tam....

...a ty si snáď myslíš, že keď sa mocní tohoto sveta rozhodnú na niečom, tak to nejaká smiešna petícia (nech je už očomkoľvek) ovplyvní ? Že sa zľaknú alebo čo ?

Či sedíš alebo nesedíš na latríne, aj tak o tom bude prehľad.
Respektíve ťa zabijem rovno argumentom...si myslíš, že už terau je to nejaký problém ?
Omyl vážená...a veľký.

P.S.:
Účty si tu vybavuje len jeden hajzel ...
korela
28.04.20,20:16
To je každému hádam jasné, človek nemá istotu ani vo vlastnej obývačke, čo sa týka súkromia, preto telefón buď prekrývam alebo vypínam, a ak je ešte aj obojstranná kamera
.., plus monitory, novodobé obrazovky a pod., ale to je najmenej, že ti zmapujú celé obydlie aj zvnútra.
Ale v Slovinsku a Švajčiarsku to neprešlo, otázne tiež možno je, prečo nie, lebo za jednou pravdou býva pravda druhá. A pokiaľ viem, nemá ju ani Izrael.
Takže musí byť tá sieť po celom svete alebo nie?
Terezia13
28.04.20,20:17
ťa prosím, nezabi ma! buchi veď ja viem, že mocní majú všetku moc a riadia tiež všetko, ja viem, že už aj teraz vedia, kedy posedím v kadibutke - niekedy mám mobil so sebou - viem, že jeden podpis je úplne nič ...... ale mám pocit ten vnútorný, že keď sa to všetko bude diať, urobila som aspoň to nič, ale ak strčíme všetci hlavy do piesku, hodíme flintu do žita a dáme si na hlavu oné no kadiť, tak sa to musí diať............ale keď nie sme blbí, musíme sa ozvať
korela
28.04.20,20:34
ťa prosím, nezabi ma! buchi veď ja viem, že mocní majú všetku moc a riadia tiež všetko, ja viem, že už aj teraz vedia, kedy posedím v kadibutke - niekedy mám mobil so sebou - viem, že jeden podpis je úplne nič ...... ale mám pocit ten vnútorný, že keď sa to všetko bude diať, urobila som aspoň to nič, ale ak strčíme všetci hlavy do piesku, hodíme flintu do žita a dáme si na hlavu oné no kadiť, tak sa to musí diať............ale keď nie sme blbí, musíme sa ozvať
V prvom rade by to mal ustrážiť štát, čiže vláda, ktorá zastupuje svoj národ, všakže? :-))))))))))
Kulturní antropologie nepopisuje žádné dlouhodobé mírové soužití dvou kulturních systémů. Buď žijí izolovaně, nebo jeden chce ovládnout druhý.

https://www.kupredudominulosti.cz/vondruska-vlastimil-1d-kulturni-antropologie-nepopisuje-zadne-dlouhodobe-mirove-souziti-dvou-kulturnich-systemu-bud-ziji-izolovane-nebo-jeden-chce-ovladnout-druhy/
kopretinka
28.04.20,21:10
Kto ste z BA,ako to tam vyzerá? Môže byť toto pravda? Že dnes (utorok 28.4.)
Dáša_
29.04.20,04:46
To je každému hádam jasné, človek nemá istotu ani vo vlastnej obývačke, čo sa týka súkromia, preto telefón buď prekrývam alebo vypínam, a ak je ešte aj obojstranná kamera
.., plus monitory, novodobé obrazovky a pod., ale to je najmenej, že ti zmapujú celé obydlie aj zvnútra.


Stačí nerobiť nič protizákonné, neslušné, nemravné....., proste správať sa slušne a nech si natáčajú a sledujú čo chcú :) Lebo jedna vec je nahrávať a druhá vec je vyhodnocovať :D
korela
29.04.20,04:57
To je každému hádam jasné, človek nemá istotu ani vo vlastnej obývačke, čo sa týka súkromia, preto telefón buď prekrývam alebo vypínam, a ak je ešte aj obojstranná kamera
.., plus monitory, novodobé obrazovky a pod., ale to je najmenej, že ti zmapujú celé obydlie aj zvnútra.


Stačí nerobiť nič protizákonné, neslušné, nemravné....., proste správať sa slušne a nech si natáčajú a sledujú čo chcú :) Lebo jedna vec je nahrávať a druhá vec je vyhodnocovať :D
???
korela
29.04.20,05:47
Tušila som, že niekto tu spomenie v prvom rade paranoju. Hlavne, že máš práve ty oprávnenie diagnostikovať. To by som potom mohla Dášu upodozrievať z exhibicionizmu.
Normálnu diskusiu k téme tu nemožno očakávať.
Ale ľudstvo tak choré a unavené počas mierových časov hádam ešte nebolo.
Niet jednej kompletne zdravej rodiny.
V súčasnosti je asi najlepším príkladom aj dôkazom zmena správania fauny, autistických detí a pod.
buchač
29.04.20,06:03
V súčasnosti je asi najlepším príkladom aj dôkazom zmena správania fauny, autistických detí a pod.
Sa opýtam...čo vraví na koroňa situáciu Subotič ?
Dá sa covid liečiť tradičnou čínskou medecínou ?


P.S.:
...a áno...poddžubujem. ;) :D
BXLmiami
29.04.20,06:25
V súčasnosti je asi najlepším príkladom aj dôkazom zmena správania fauny, autistických detí a pod.
Sa opýtam...čo vraví na koroňa situáciu Subotič ?
Dá sa covid liečiť tradičnou čínskou medecínou ?


P.S.:
...a áno...poddžubujem. ;) :D
Môžeš poddžubovať,ale čínania svoju tradičnú medicínu nedajú a ano liečili koronu zároveň.Pri vyhodnotení vysoké percento ľudí na nu reagovalo kladne.Je úžasné ako aj čínski lekári vedia používať tradičnú čínsku medicínu a použijú ju v liečbe,môžeme len závodieť,že to majú dovolené.
buchač
29.04.20,06:31
Fakt si myslis, ze takto sa striedaju premieri?
Fakt si myslíš, že by Pelle mal v pracovnom stole nejaké dráty...ba dokonca babypohár ?

Tak potom by som mohol kľudne povedať, že ty máš v pracovnom stole ..............doplň, čo len chceš.
korela
29.04.20,06:40
V súčasnosti je asi najlepším príkladom aj dôkazom zmena správania fauny, autistických detí a pod.
Sa opýtam...čo vraví na koroňa situáciu Subotič ?
Dá sa covid liečiť tradičnou čínskou medecínou ?


P.S.:
...a áno...poddžubujem. ;) :D
Opýtaj sa ho, nemá utajený kontakt.
Ale čínske ofic. zdroje písali, že tieto prípady liečili aj ich trad. medicínou.
buchač
29.04.20,06:41
V súčasnosti je asi najlepším príkladom aj dôkazom zmena správania fauny, autistických detí a pod.
Sa opýtam...čo vraví na koroňa situáciu Subotič ?
Dá sa covid liečiť tradičnou čínskou medecínou ?


P.S.:
...a áno...poddžubujem. ;) :D
Môžeš poddžubovať,ale čínania svoju tradičnú medicínu nedajú a ano liečili koronu zároveň.Pri vyhodnotení vysoké percento ľudí na nu reagovalo kladne.Je úžasné ako aj čínski lekári vedia používať tradičnú čínsku medicínu a použijú ju v liečbe,môžeme len závodieť,že to majú dovolené.

Subotič, teda obyčajný (a nebojím sa nazvať pravým výrazom) a smiešny absolvent nejakého kurzu TČM je len zmrd a šmejd, ktorý využíva a zneužíva pacientov...
Ozajstní liečitelia TČM sú v Číne a nie na Slovensku...
Chápeme sa...že prečo poddžubujem ?

Otázka ohľadom liečby vírusu bola položená vážne.
Sú JISka, respirátory, ventilátory a podobne zahrnuté do TČM ? Lebo ja si myslím, že nie.
Bola TČM použitá v liečbe ?...trebárs aj v Číne ? Lebo info som nejak nezachytil...a pokiaľ viem, tak ani iné fóra, kde sa tejto vírusovej téme venujú oveľa viac, ako tu na Porade (kde je to úplne o ničom - pokiaľ sa nejedná o koroňa versus lóve).
bjuty smis
29.04.20,06:42
Fakt si myslis, ze takto sa striedaju premieri?
Fakt si myslíš, že by Pelle mal v pracovnom stole nejaké dráty...ba dokonca babypohár ?

Tak potom by som mohol kľudne povedať, že ty máš v pracovnom stole ..............doplň, čo len chceš.
to máš odkial ,

kde sa písalo o pelleho pracovnom stole ?
bodliak
29.04.20,06:43
.........doplň, čo len chceš.
Dopĺňam peleho špáradlá.
Ale tie tam určite nenechal ...
buchač
29.04.20,06:43
Ale čínske ofic. zdroje písali, že tieto prípady liečili aj ich trad. medicínou.
Ja píšem, ty píšeš...on píše...

...a link by náhodou nebol ???
buchač
29.04.20,06:45
.........doplň, čo len chceš.
Dopĺňam peleho špáradlá.
Ale tie tam určite nenechal ...
Tie si mu ukradol ty...
buchač
29.04.20,06:48
to máš odkial ,

kde sa písalo o pelleho pracovnom stole ?
Žeby priamo od zdroja ?

https://www.facebook.com/search/top/?q=igor%20matovi%C4%8D&epa=SEARCH_BOX
korela
29.04.20,06:48
Ale čínske ofic. zdroje písali, že tieto prípady liečili aj ich trad. medicínou.
Ja píšem, ty píšeš...on píše...

...a link by náhodou nebol ???
Čo si tu od rána spestruješ deň, to si má kvôli tebe každý ukladať všetko čo prečíta?
Veď najmä ty tu často ostatným odporúčaš google, tak hľadaj.
bjuty smis
29.04.20,06:52
to máš odkial ,

kde sa písalo o pelleho pracovnom stole ?
Žeby priamo od zdroja ?

https://www.facebook.com/search/top/?q=igor%20matovi%C4%8D&epa=SEARCH_BOX
čítať vieš ?
tak si to prečítaj...
korela
29.04.20,07:00
Potešilo včera. Našla som, podľa všetkého, malinký semenáč smrečka. Kde sa ten vzal? Neviem, či u nás aj zostane. Má niečo nad 10 cm.
Roky som sa zbavovala takto briez, teraz, keby som rada uvítala aspoň jeden kus, tak ich niet. Ale prišlo viac moruší, báz, a niečo od vody.
korela
29.04.20,07:02
Pavlownie konečne po rokoch skončili. Asi pochopili.
korela
29.04.20,07:06
Mesík ich začal vedome pestovať pre rodinnú palivovú sebestačnosť.
Katy a R
29.04.20,07:52
dobre, že pripomínaš, zatváram PC ... idem sa prejsť, pozriem, či už kvitnú? :) Zdá sa, že tohto roku to bude slabšie? včielky nebudú mať radosť.
bodliak
29.04.20,08:09
Tie si mu ukradol ty...
Odhliadnuc od krivého obvinenia ma teší, že priznávaš ich existenciu a teda aj že je to feťák.
misoft
29.04.20,08:18
Tušila som, že niekto tu spomenie v prvom rade paranoju. Hlavne, že máš práve ty oprávnenie diagnostikovať. To by som potom mohla Dášu upodozrievať z exhibicionizmu.
Normálnu diskusiu k téme tu nemožno očakávať.
Ale ľudstvo tak choré a unavené počas mierových časov hádam ešte nebolo.
Niet jednej kompletne zdravej rodiny.
V súčasnosti je asi najlepším príkladom aj dôkazom zmena správania fauny, autistických detí a pod.
Opäť uvádzať toto s nesprávnym kontextom.
A) Mám ťa citovať? Budem ťa citovať!
"korela
To je každému hádam jasné, človek nemá istotu ani vo vlastnej obývačke, čo sa týka súkromia, preto telefón buď prekrývam alebo vypínam, a ak je ešte aj obojstranná kamera
.., plus monitory, novodobé obrazovky a pod., ale to je najmenej, že ti zmapujú celé obydlie aj zvnútra."
Nie sú to príznaky paranoje? Sú! Nepodložené, neoverené, niekedy nerealizovateľné, ale ty sa chrániš NEZMYSELNÝMI opatreniami voči niečomu, čo možno u teba ani neexistuje!
B) Príroda - že sa vrátila tam, odkiaľ bola vyhnaná ľudskou činnosťou? To je predsa prirodzené. Aj mesto, ktoré ľudia opustia, si príroda zoberie späť. Aj delfíny sa vrátia do kanálov Benátok, pretože je menej odpadu, menej hluku, menej čumilov na nich. Aj veľryby sa vrátili do Stredozemného mora, pretože už tam niet toľko lodí, ktoré spôsobovali hluk. A veľryby sa dorozumievajú ZVUKOM. A pre tie kvantá lodí (aj člnov a lodičiek s imigrantami) by sa v Stredozemnom mori ani "nepočuli".
Autizmus tu radšej ani nerozoberaj, pretože sa to zvrhne na to, že ho už nevyvoláva očkovanie, ale koronavírus prenášaný 5G sieťou. Ak už spomínaš autizmus - ty si na to CERTIFIKOVANÁ a VYŠTUDOVANÁ ODBORNÍČKA?
Ak nie - tak potom radšej MLČ.
bodliak
29.04.20,08:35
... ty si na to CERTIFIKOVANÁ
Dnes je moderné oháňať sa certifikátom, prípadne nejakým (C4) aj korumpovať procesy, však. Zdravý sedliacky rozum certifikujú kde ?
jar88
29.04.20,08:39
... ty si na to CERTIFIKOVANÁ
Dnes je moderné oháňať sa certifikátom, prípadne nejakým (C4) aj korumpovať procesy, však. Zdravý sedliacky rozum certifikujú kde ?
To keby vedel, už sa ním dávno oháňa.
terezamaria
29.04.20,08:52
Potešilo včera. Našla som, podľa všetkého, malinký semenáč smrečka. Kde sa ten vzal? Neviem, či u nás aj zostane. Má niečo nad 10 cm.
Roky som sa zbavovala takto briez, teraz, keby som rada uvítala aspoň jeden kus, tak ich niet. Ale prišlo viac moruší, báz, a niečo od vody.
Skús presadiť do kvetináča, až sa bude pekne tvarovať, môže byť neskôr aj vianočný....
Nandrolon
29.04.20,09:20
Tie si mu ukradol ty...
Odhliadnuc od krivého obvinenia ma teší, že priznávaš ich existenciu a teda aj že je to feťák.
Zameniť si jednorázové špáradlo s dávkou drogy môže iba Podliak Dedoles, ktorému vajcia odhryzol vlastný pes!
bjuty smis
29.04.20,09:36
Nandrolon
29.04.20,09:37
Pobavilo, hlavne tá hlavička listu.
Nechápem, ako môže niekto tých pár riadkov napísaných na papieri A4 ešte dodrbať.
Kto písal, aj kto podpísal tento list musí byť poriadny intelektuálny akrobat.
Nandrolon
29.04.20,09:43
tak určitééé..zabudli sme

https://www.cas.sk/clanok/672654/odbornik-na-neverbalnu-komunikaciu-o-videu-s-pellegrinim-ak-mu-vypadlo-sparadlo-preco-spravil-toto/
Tvoj obľúbený Nový Čas?
Pán Dušan Straňák by nám asi chcel rozkazovať, kde a kedy sa máme dotýkať, kam pozerať, ktorou rukou sa škrabať.
Ďalší samozvaný odborník s prínosom pre spoločnosť nula. Úplne zbytočná existencia, darmožráč.
bjuty smis
29.04.20,10:01
celá bratislava vie, že počiatek, kali a teploš fičia na kokse....
bjuty smis
29.04.20,10:02
Nandrolon
29.04.20,10:04
celá bratislava vie, že počiatek, kali a teploš fičia na kokse....
Počiatek a Kaliňák áno, to sú čisté fetky rovnako ako Truban, Vallo.
Ale Pellegríny podľa mňa nie.
buchač
29.04.20,10:10
to máš odkial ,

kde sa písalo o pelleho pracovnom stole ?
Žeby priamo od zdroja ?

https://www.facebook.com/search/top/?q=igor%20matovi%C4%8D&epa=SEARCH_BOX
čítať vieš ?
tak si to prečítaj...
Link by mal hádzať na určitý príspevok ale otvorí hlavnú stránku.
Takže takto...tu je aj screen šuflíka...a aj komentár Múdrosráča.
https://www.topky.sk/cl/10/1894135/Matovic-po-prehre-v-popularite-s-Pellegrinim-poriadne-prestrelil--Dostal-nalozene--stratena-puberta-

Bez ohľadu na diskusiu a komentáre som dávno (ešte ani nebol premiérom) vravel, že je to nekompletný človek...proste hajzel a dilino (čítaj chuj).

Niečo podobné, ako je na Porade nick podliak Dedoles.
buchač
29.04.20,10:11
celá bratislava vie, že počiatek, kali a teploš fičia na kokse....
...a na čom fičí Múdrosráč ?

Na sledovaní, na odpočúvaní, na filmovaní skrytou kamerou...???
bjuty smis
29.04.20,10:14
to máš odkial ,

kde sa písalo o pelleho pracovnom stole ?
Žeby priamo od zdroja ?

https://www.facebook.com/search/top/?q=igor%20matovi%C4%8D&epa=SEARCH_BOX
čítať vieš ?
tak si to prečítaj...
Link by mal hádzať na určitý príspevok ale otvorí hlavnú stránku.
Takže takto...tu je aj screen šuflíka...a aj komentár Múdrosráča.
https://www.topky.sk/cl/10/1894135/Matovic-po-prehre-v-popularite-s-Pellegrinim-poriadne-prestrelil--Dostal-nalozene--stratena-puberta-

Bez ohľadu na diskusiu a komentáre som dávno (ešte ani nebol premiérom) vravel, že je to nekompletný človek...proste hajzel a dilino (čítaj chuj).

Niečo podobné, ako je na Porade nick podliak Dedoles.
ale však to ide otvoriť, len tam nikde nieje nič o pelleho pracovnom stole...
preto sa pýtam o čom točíš...
bjuty smis
29.04.20,10:17
to máš odkial ,

kde sa písalo o pelleho pracovnom stole ?
Žeby priamo od zdroja ?

https://www.facebook.com/search/top/?q=igor%20matovi%C4%8D&epa=SEARCH_BOX
čítať vieš ?
tak si to prečítaj...
Link by mal hádzať na určitý príspevok ale otvorí hlavnú stránku.
Takže takto...tu je aj screen šuflíka...a aj komentár Múdrosráča.
https://www.topky.sk/cl/10/1894135/Matovic-po-prehre-v-popularite-s-Pellegrinim-poriadne-prestrelil--Dostal-nalozene--stratena-puberta-

Bez ohľadu na diskusiu a komentáre som dávno (ešte ani nebol premiérom) vravel, že je to nekompletný človek...proste hajzel a dilino (čítaj chuj).

Niečo podobné, ako je na Porade nick podliak Dedoles.
ale však to ide otvoriť, len tam nikde nieje nič o pelleho pracovnom stole...
preto sa pýtam o čom točíš...

matovič má historickú úlohu vyčistiť slovensko od mafie a korupcie, ktorú sem fico nominoval ako štátnu doktrínu.......tvoj názor naňho je po týchto 12 r. naozaj zaujímavý

koho si ty voilil ? kto by podla teba mal túto úlohu plniť ?

lebo v boji s korona sme na tom najlepie v europe a ty tu len brýzgaš...
buchač
29.04.20,11:16
to máš odkial ,

kde sa písalo o pelleho pracovnom stole ?
Žeby priamo od zdroja ?

https://www.facebook.com/search/top/?q=igor%20matovi%C4%8D&epa=SEARCH_BOX
čítať vieš ?
tak si to prečítaj...
Link by mal hádzať na určitý príspevok ale otvorí hlavnú stránku.
Takže takto...tu je aj screen šuflíka...a aj komentár Múdrosráča.
https://www.topky.sk/cl/10/1894135/Matovic-po-prehre-v-popularite-s-Pellegrinim-poriadne-prestrelil--Dostal-nalozene--stratena-puberta-

Bez ohľadu na diskusiu a komentáre som dávno (ešte ani nebol premiérom) vravel, že je to nekompletný človek...proste hajzel a dilino (čítaj chuj).

Niečo podobné, ako je na Porade nick podliak Dedoles.
ale však to ide otvoriť, len tam nikde nieje nič o pelleho pracovnom stole...
preto sa pýtam o čom točíš...

matovič má historickú úlohu vyčistiť slovensko od mafie a korupcie, ktorú sem fico nominoval ako štátnu doktrínu.......tvoj názor naňho je po týchto 12 r. naozaj zaujímavý

koho si ty voilil ? kto by podla teba mal túto úlohu plniť ?

lebo v boji s korona sme na tom najlepie v europe a ty tu len brýzgaš...

Nechaj tak...to nemá význam.
Tu ide o to, že Múdrosráč si proste potreboval kopnúť do Pellegriniho.
Podľa mňa (a nie som osamotený) porušil proste základy morálky...

Koho som volil, to nie je podstatné...ale nevolil som ani Svedkov Onanovych, ale ani Smerákov.

Spomínaš koroňu ?
Nuž sorry, ale Múdrospáč je z toho všetkého solídne mimo. Serie na všetko a všetkých.
Ono to nie je totiž len o tlačovkách, o predvádzaní sa, o zhadzovaní iných, o testovaní cigánov.
Viac ťa tým zaťažovať nemienim...radšej sa budem ohľadom tejto problematiky realizovať na iných fórach, kde sa tomu venujú oveľa viac a hlavne fundovanejšie, ako je to tu.
jar88
29.04.20,11:49
Vraj oveľa viac hlavne "fundovanejšie".
To si ma fakt pobavil.
To je ako keď sa určité nemenované jedince, žijúce roky za plotom kasárni bavili o kvalitách blondíny, brunety a hrdzavej. Pritom ani jednu z nich ešte neopáčili.
bjuty smis
29.04.20,12:11
[QUOTE="buchač"][QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="buchač"][QUOTE="bjuty smis"]


matovič má historickú úlohu vyčistiť slovensko od mafie a korupcie, ktorú sem fico nominoval ako štátnu doktrínu.......tvoj názor naňho je po týchto 12 r. naozaj zaujímavý

koho si ty voilil ? kto by podla teba mal túto úlohu plniť ?

lebo v boji s korona sme na tom najlepie v europe a ty tu len brýzgaš...

Nechaj tak...to nemá význam.
Tu ide o to, že Múdrosráč si proste potreboval kopnúť do Pellegriniho.
Podľa mňa (a nie som osamotený) porušil proste základy morálky...

Koho som volil, to nie je podstatné...ale nevolil som ani Svedkov Onanovych, ale ani Smerákov.

Spomínaš koroňu ?
Nuž sorry, ale Múdrospáč je z toho všetkého solídne mimo. Serie na všetko a všetkých.
Ono to nie je totiž len o tlačovkách, o predvádzaní sa, o zhadzovaní iných, o testovaní cigánov.
Viac ťa tým zaťažovať nemienim...radšej sa budem ohľadom tejto problematiky realizovať na iných fórach, kde sa tomu venujú oveľa viac a hlavne fundovanejšie, ako je to tu.

nebud zbabelec a povedz, koho si volil
lebo navážať sa tu do mňa vieš, ale sám sa hanbíš priznať svojho štetináča :))

iné fora myslíš pravdu, ked sem tak často odtial kopíruješ ?, tam sú teda odborníci :)))
lujza.j
29.04.20,12:18
buchač
29.04.20,12:26
nebud zbabelec a povedz, koho si volil
lebo navážať sa tu do mňa vieš, ale sám sa hanbíš priznať svojho štetináča :))

iné fora myslíš pravdu, ked sem tak často odtial kopíruješ ?, tam sú teda odborníci :)))
Nenavážam sa.
Si normálny ... ja a ten ksicht voliť ? Otecka som volil...;)

Pravda je tlač a nie fórum...či ? Vidíš ten rozdiel ?
Ale sa čudujem, že ty aj iní ste sa k téme Covid nevyjadrili...teda okrem Múdrosráčových drístov.
jar88
29.04.20,12:35
https://www.bratislavskenoviny.sk/nasa-tema/59628-na-slovensku-to-aktualne-vyzera-akoby-ine-choroby-okrem-covid-19-neexistovali-pritom-tu-mame-epidemiu-rakoviny
Hmm...
Na toto sa mohla spýtať Fica a neskôr aj Pelegriniho.
-----------------------------------------------------------------------
Kde bola keď s tým prišiel Matovič?
A teraz fakt nechápem, prečo sa nehlási tam, kde ju čakajú, ale ide s tým do novín.
jar88
29.04.20,12:39
nebud zbabelec a povedz, koho si volil
lebo navážať sa tu do mňa vieš, ale sám sa hanbíš priznať svojho štetináča :))

iné fora myslíš pravdu, ked sem tak často odtial kopíruješ ?, tam sú teda odborníci :)))
Nenavážam sa.
Si normálny ... ja a ten ksicht voliť ? Otecka som volil...;)

Pravda je tlač a nie fórum...či ? Vidíš ten rozdiel ?
Ale sa čudujem, že ty aj iní ste sa k téme Covid nevyjadrili...teda okrem Múdrosráčových drístov.
Pripomeniem ti pani Pekovú a jej názor na tvoje táraniny.
https://www.youtube.com/watch?v=3AfokVbej8I
Snáď nemáš nutkanie, ju nejako fundovanejšie doplniť, alebo sa ako vždy podľa teba mýlim?
misoft
29.04.20,14:26
Pobavilo, hlavne tá hlavička listu.
Nechápem, ako môže niekto tých pár riadkov napísaných na papieri A4 ešte dodrbať.
Kto písal, aj kto podpísal tento list musí byť poriadny intelektuálny akrobat.
Prsty boli asi rýchlejšie u sekretárky ako sledovanie napísaného....
pavol54
29.04.20,14:40
Pobavilo, hlavne tá hlavička listu.
Nechápem, ako môže niekto tých pár riadkov napísaných na papieri A4 ešte dodrbať.
Kto písal, aj kto podpísal tento list musí byť poriadny intelektuálny akrobat.
Prsty boli asi rýchlejšie u sekretárky ako sledovanie napísaného....
Buď je to nejaká nová republika alebo nemajú ukončené výberové konanie na program s kontrolou pravopisu
misoft
29.04.20,14:53
Pobavilo, hlavne tá hlavička listu.
Nechápem, ako môže niekto tých pár riadkov napísaných na papieri A4 ešte dodrbať.
Kto písal, aj kto podpísal tento list musí byť poriadny intelektuálny akrobat.
Prsty boli asi rýchlejšie u sekretárky ako sledovanie napísaného....
Buď je to nejaká nová republika alebo nemajú ukončené výberové konanie na program s kontrolou pravopisu
Na kontrolu pravopisu ešte nemajú výberové konanie pre IT odbor a patričný software :D:D:D
misoft
29.04.20,14:56
Druhá možnosť
Jaroslav Naď uviedol, že okrem zrušenia hodnosti pre expredsedu NR SR Danka mal možnosť v súčasnej krízovej situácii rozhodnúť o jeho povolaní zo zálohy.
„V zmysle zápisu na okresnom úrade je totižto citujem: ‘odborník na zabezpečenie proviantných materiálov vo funkcií skladník, údržbár.’ Verte mi, že provianťáka by sme vedeli využiť, napríklad v Žehre, v Krompachoch…, kde by mohol intenzívne pomáhať pri zabezpečovaní jedla pre ľudí v karantenizovaných osadách, alebo pri zabezpečovaní pitnej vody a nemohol by povedať ani pol slova.“
„Takéto paradoxné to je, keď politici v rámci papalašizmu rozdávajú hodnosti a nevedia, čo to reálne znamená,“ doplnil na záver Naď.
Ale to má pravdu - ex-kapitán, teraz už desiatnik je ešte v aktívnej zálohe - takže teoreticky - mohli by ho pre krízovú situáciu aj povolať.
bjuty smis
29.04.20,15:04
nebud zbabelec a povedz, koho si volil
lebo navážať sa tu do mňa vieš, ale sám sa hanbíš priznať svojho štetináča :))

iné fora myslíš pravdu, ked sem tak často odtial kopíruješ ?, tam sú teda odborníci :)))
Nenavážam sa.
Si normálny ... ja a ten ksicht voliť ? Otecka som volil...;)

Pravda je tlač a nie fórum...či ? Vidíš ten rozdiel ?
Ale sa čudujem, že ty aj iní ste sa k téme Covid nevyjadrili...teda okrem Múdrosráčových drístov.
Diskusné forum...debaty...to tu kopirujes...
Ku korone ?..ja tu nie som na chvÁlu vlady...zasluzenu...vo svete obdivovanu..
buchač
29.04.20,15:10
Diskusné forum...debaty...to tu kopirujes...
Ku korone ?..ja tu nie som na chvÁlu vlady...zasluzenu...vo svete obdivovanu..

Nie, nekopírujem...to sa ani nedá. To je ako keby som odtiaľ niekde inde skopíroval príspevok...nemá predsa náväznosť.

Nože daj nejaký link, kde obdivuje svet Machroviča...
bjuty smis
29.04.20,15:24
Diskusné forum...debaty...to tu kopirujes...
Ku korone ?..ja tu nie som na chvÁlu vlady...zasluzenu...vo svete obdivovanu..

Nie, nekopírujem...to sa ani nedá. To je ako keby som odtiaľ niekde inde skopíroval príspevok...nemá predsa náväznosť.

Nože daj nejaký link, kde obdivuje svet Machroviča...



Diskusné forum...debaty...to tu kopirujes...
Ku korone ?..ja tu nie som na chvÁlu vlady...zasluzenu...vo svete obdivovanu..

Nie, nekopírujem...to sa ani nedá. To je ako keby som odtiaľ niekde inde skopíroval príspevok...nemá predsa náväznosť.

Nože daj nejaký link, kde obdivuje svet Machroviča...
Dam a ty povies..jeeezis, aktuality, dennik n, dag danis,....a k veci nic
Vies googlit, dnes ti to korela krasne vysvetlila :))
buchač
29.04.20,15:47
Dam a ty povies..jeeezis, aktuality, dennik n, dag danis,....a k veci nic
Vies googlit, dnes ti to korela krasne vysvetlila :))
ALE šak ty to robíš v podstate tiež....;) :D

Ale ak ťa vezmem za slovo, tak aktuality, denníkn a či dag nie je predsa svet....či ?
...a ozaj...na google nejakú chválu od zahraničných médií alebo politikov nevidno.
jar88
29.04.20,16:04
Dam a ty povies..jeeezis, aktuality, dennik n, dag danis,....a k veci nic
Vies googlit, dnes ti to korela krasne vysvetlila :))
ALE šak ty to robíš v podstate tiež....;) :D

Ale ak ťa vezmem za slovo, tak aktuality, denníkn a či dag nie je predsa svet....či ?
...a ozaj...na google nejakú chválu od zahraničných médií alebo politikov nevidno.
A toho tvojho pucipajtáša ani len na Slobodnom vysielači neospevujú. Aj tú stranu "že Vlasť" si musel ospevovať sám. Nikto iný sa k tomu nechcel pridať.
--------------------------------------
Ale musím priznať, že mu za veľa vďačíme. On totiž, sám jediný, ako "sám vojak v poli" odfajčil náckov do opozície. Vďaka mu za to.
jar88
29.04.20,16:13
Tu ide o to, že Mudrosrač si proste potreboval kopnuť do Pellegriniho. Podľa mňa (a nie som osamoteny ) porusil proste zaklady moralky


Vyzera to tak, že pre niektorych je zaklad moralky , 7 rokov pomahať Ficovi dostať sa k moci , 11 rokov ho kryť v kradnuti ,rok tarať ako sa Smer zmeni , , po prehratych voľbach NENECHAŤ novej vlade 10 dni , ale KLAMAŤ miesto birmovaneho na tlačovkach
To o akej morálke v súvislosti so Smerom, Ficom, Pelegrinim a podobne píšeš.
Do Pelegriniho treba kopať sústavne a hlavne do toho jeho amorálneho zadku. Je to obyčajný klamár a feťák. Tak čo s ním?
jar88
29.04.20,16:16
Dam a ty povies..jeeezis, aktuality, dennik n, dag danis,....a k veci nic
Vies googlit, dnes ti to korela krasne vysvetlila :))
ALE šak ty to robíš v podstate tiež....;) :D

Ale ak ťa vezmem za slovo, tak aktuality, denníkn a či dag nie je predsa svet....či ?
...a ozaj...na google nejakú chválu od zahraničných médií alebo politikov nevidno.
A toho tvojho pucipajtáša ani len na Slobodnom vysielači neospevujú. Aj tú stranu "že Vlasť" si musel ospevovať sám. Nikto iný sa k tomu nechcel pridať.
--------------------------------------
Ale musím priznať, že mu za veľa vďačíme. On totiž, sám jediný, ako "sám vojak v poli" odfajčil náckov do opozície. Vďaka mu za to.
to vazne este niekto veri Harabinakovi ?
Veď ho skús nejako "očierniť". Stačí spomenúť, ako spolupracoval s jeho Vladinkom a Dlinobuch hneď začne šantiť.
buchač
29.04.20,16:42
Blbečkovia...ja len poznamenám, že by bolo dobre čítať aj iné príspevky, pokiaľ tu začnete mudrovať.




nebud zbabelec a povedz, koho si volil
lebo navážať sa tu do mňa vieš, ale sám sa hanbíš priznať svojho štetináča :))


Nenavážam sa.
Si normálny ... ja a ten ksicht voliť ? Otecka som volil...;)


Ale keď je Kollar štetináč...nuž nech sa páči.
jar88
30.04.20,04:00
Blbečkovia...ja len poznamenám, že by bolo dobre čítať aj iné príspevky, pokiaľ tu začnete mudrovať.




nebud zbabelec a povedz, koho si volil
lebo navážať sa tu do mňa vieš, ale sám sa hanbíš priznať svojho štetináča :))


Nenavážam sa.
Si normálny ... ja a ten ksicht voliť ? Otecka som volil...;)


Ale keď je Kollar štetináč...nuž nech sa páči.
Tak otecka si volil?
To už ako si k tomu "nepevnému" rozhodnutiu dospel. Tu si nadával na zbohatlíkov, na vekslákov na mafiánov a aj na vlastníkov médií, dokonca aj na médiá samotné a tu kotrmelec, ako sviňa.
------------------------------
To čo si si od toho sľuboval? 20 000 bytov? Či nebodaj amnestiu na exekúcie?
bettylou
30.04.20,04:02
chlopi moje ja sa toho bojím, nuž toť ten problém, už aj bez toho je toho elektronického smogu viac ako dosť, aj to trvalo veľmi dlho, kým to začali brať ľudia vážne, hoax sem hoax tam, na zdravie to bude mať určite väčší dosah, ako si to chceme pripustiť, a nielen zdravie obetujeme, ale už o nás budú vedieť aj či sedíme v kadibudke, alebo.....a podobne

Tak tie dáta majú už dávno, aj s polohou v reálnom čase to sa naozaj nemusíš báť. :D A :D:D:D . Dokonca aj polohu tajných amerických základní po svete majú, po tom, čo si niekoľkí vojaci doma zaobstarali pod vplyvom reklamy smartwatch a vrátili sa s nimi do práce :D:D:D:D:D:D

Kto už je konečne mimo dosahu kamier a obrazoviek, bere so sebou mobil alebo gps (čo keby náhodou..), lebo chce byť sledovaný a ešte z vďaky odvšadiaľ pošle kopu svojich fotiek na sieť. :D.

Treba si položiť otázku: Aký má byť osoh pre užívateľov 5G ?

ešte rýchlejší internet, automatické navádzanie áut, čo ja viem, čo ešte...

Ak si užívatelia nerobia starosti o účinky 5G na zdravie tak poskytovatelia určite trochu áno:
Pokryli by zisky z 5G náklady na súdy a kompenzáciu poškodených, ak by táto sieť spôsobovala ľuďom ochorenia alebo trvalé poškodenie po celom svete?
Z čoho budú tí "chorí" ľudia platiť paušály pre 5G,???
Dovolí si investor celoplošne ohroziť zdravie zamestnancov a majiteľov nadnárodných korporácií...? Nechali by sa veľké svetové ekonomiky takýmto projektom zruinovať ?
Ja si myslím, že nie.
Ale ak áno, koho by to nezasiahlo ?

A teraz čisto konšpiračne: V prípade škodlivosti, existuje už projekt pre ochranné štíty, ktoré budú drahé, ale ľudia si ich budú kupovať, a naďalej využívať 5G podľa plánu a pracovať, aby to všetko zaplatili. Áno, budú takto zotročení, je to NWO. A ja len doplním, že teda ak sú takí prijebaní, tak si ani nič iné nezaslúžia.

Aby to nedopadlo ako s telkami. Ľudia si ich pokúpili, aj programy platia aby mali zábavu i poučenie... a zábavu si neužijú, lebo dodávateľ vysielania im každý jeden televízny zážitok niekoľkokrát preruší, vnucuje nevkusné reklamy (diváci - zvýšte svoj životný štandard nákupom.. - lebo asi ste žebráci), upútavky (asi nikto si nevie prečítať program a sám sa rozhodnúť,.. ) a podsúva modelové reakcie zakomponované v humore a príbehoch, ktoré divák nekriticky preberá, lebo sú od obľúbených hercov a moderátorov a ďalej používa namiesto svojich vlastných aj keď ho často finančne aj morálne poškodzujú. Úspešne ovplyvňuje názory divákov o správnosti a dôležitosti čohokoľvek.. Proste kopec super vecí, len nie to, na čo ste si telku kupovali - film a zábava, kde ťa nerušia. Prípadne správy, čo majú hodnotu, šport

Neviditeľná ruka trhu vytvorila dopyt a ponuku. Nie je to však dopyt diváka, na ktorý je vytvorená ponuka, ale na dopyt inzerujúceho mám ten pocit.
Divákovi sa ponúkli väčšie telky s lepším rozlíšením, a tak ho očarili, že ten viac nehľadá nerušenú zábavu - radšej rezignuje, a snaží sa byť skromný (šak už má veľkú telku, tak čo by ešte chcel) a potlačí aj svoju túžbu oddýchnuť si podľa svojich predstáv a znesie ten fekál. A inzerent sa vytešuje, že aj predal, aj ďalšiu reklamu má už u diváka vo veľkom. :D
A diváci platia niekomu, kto nemá záujem spraviť pre nich zmenu v štruktúre vysielania, sám nemá potrebu diváka potešiť a oni si to nepresadia, pretože s ním nekomunikujú narozdiel od inzerenta, ktorý možno platí menej ako diváci spolu. A just ešte aj zákon je taký, aby diváci ani spoločne neboli schopní vyjednať iné podmienky vo vysielaní aj keby sa hneď dohodli, lebo furt sa niekto odhlási alebo prihlási. :D Spätnä väzba v podobe internetových diskusií atď, je len mantinelom, má dať pocit, že divák je dôležitý, a vytvára ilúziu zlepšenia, čo úplne stačí, aby sa nič nezmenilo a diváka sa vrátil k obrazovke v nádeji, že teraz im dal a dúfa zmenu. To faakt?
A funguje to na celej planéte.

Keby ste spravili toto v zamestnaní,že po príchode na pracovisko, ďalej v hociktorom v dôležitom okamihu pracovného procesu alebo keď to považujete za výhodné pre vás, prestali pracovať a začali ponúkať svoje výrobky alebo služby, všetkým, čo sú práve poblízku, lebo oni vám predsa tiež zaplatia, keď kúpia váš tovar. Tak 15-20 minút zakaždým a vrátite sa k práci akoby sa nič nestalo. Myslíte, že zamestnávateľ ocení, že ste prerušili jeho prácu, a prípadne si ešte niečo od vás kúpi, keď už tak málo zarábate, aby ste znova prišli a popri robote svoje ponúkali alebo budete do týždňa všetci nezamestnaní? Radšej by oželel firmu, ako by nechal zo seba debila robiť.

A s 5G to nebude inak. Zblbnú ľudí, že to chcú a potrebujú, a vysvetlia, čo musia robiť, a aké ďalšie inteligentné služby a inteligentné zariadenia je výhodné si zaobstarať, lebo to pokrýva ten najvýhodnejší paušál, tak aby ste ho využili a neplatili nadarmo.Plus ďalšie balíky výhodných služieb, aby si v tom každý dačo našiel a platil. Též chcú, aby im ten kočár drahý zarábal. :) Budú hustiť a propagovať zo všetkých strán naraz, aby ľudia nadobudli novú rutinu a nevymýšľali, že takú sprostosť im vôbec netreba. A nedumali, kto to teda využije naozaj. Ale mali radosť, že si uľahčia život. . Ešte si to marketingovo pozichrujú pripomienkami na výhodné apky do bánk (aby ľudia nezabudli, kde dlžia a kto drží ich peniaze), cestné spravodajstvo vylepšené isto, nák centrá , inteligentný domov- aby ľahko míňali a mali nad všetkým dôležitým okamžitú kontrolu vrátane uviazanej mašličky psa a kúrenia v dome, kým sú v práci. plus pre tých, čo majú čo skrývať aj kódovanie, hry ...A aby všetci boli v spojení so svojimi najbližšími kedykoľvek a kdekoľvek . :D
Čo mnoho ľudí pojme svojsky a hlásia sieťou každý prd aj s emotikonom.

Ľuˇom opäť stúpne životná úroveň (inak by to nerobili :D) Len čas pred obrazovkami sa určite neskráti, napriek predpovedanej megarýchlej sieti, pretože nejaký chytrák tam zabudoval kurvítko a isto nie jedno. A predsa len aj rýchlosť ľudského vnímania má svoje hranice A nezabúdajme na inzerentov, ktorí budú verne doprevádzať každý váš krok so svojimi robotíkmi, aby vám neponúkali sprostosti, ale pre vás užitočné veci :D, tak ako doteraz podľa navštívených stránok, napísaných slov, rozhovorov so siri a pod. keď už vás zase operátor osral a dovolil zakomponovať reklamy do najpoužívanejších častí displeja a text poskakuje hore dole, aby uvoľnil miesto reklame a vy ste si párkrát zaskrolovali, a neplánovane precvičili motoriku. A život ide ďalej. No a konšpirovať sa bude v 5G sieti.


Terka, Dokáže tvoja psychika fungovať bez elektroniky? Čo budeš robiť celý deň? Presviedčať ostatných, že 5G je zlé? To ťa rýchlo prestane baviť, a je to také nepresvedčivé, keď to píšeš na zariadení vytvárajúcom el. smog..
Nemáš ale nijaký iný nápad ani projekt, čo by si tým ľuďom pre potešenie miesto 5G natrvalo ponúkla. Alebo máš? Skús dať.
Okrem strachu o zdravie spôsobeným článkami na sieti a nechuti zo sledovania?
Toto má totiž každý na háku, hoci ti bude tvrdiť opak.

Nemusíš obetovať zdravie - nerob, ani neplať žiadne aktivity, pri ktorých sa el. smog vytvára priamo alebo nepriamo. (vlastne to by si asi ani nenakúpila:ani sa neosprchovala - lebo aj výrobu šampónov a úpravu vody rieši elektronika..výrobu a rozvoz tovaru detto :confused:).
Čoho všetkého by si sa vzdala v záujme zdravia? Ochrániš svoje zdravie tým, že sa presťahuješ do kultúry nezávislej na elektrine a elektronike a dokážeš sa prispôsobiť tamojšiemu životu? Asi nie. Ale možno pokladáš za správne, aby sa tu prispôsobili ostatní tebe... To je v poriadku, ale musíš mať víziu, ktorá nás presvedčí.
Možno sa vykašli na obavy zo sledovania a poraď nám ostatným, ako a čím ty znižuješ el.smog odkedy ho berieš vážne a aké úskalia obnášajú také zmeny.
jar88
30.04.20,04:04
A vlastne, čo sme mali vo voľbách na výber?
bettylou
30.04.20,04:06
Kto to prečítal celé? :D:D:D
bettylou
30.04.20,05:09
Bude zaujímavé ako majú kalkulované oblasti hurikánov a tiež tie "mierumilovné" krajiny, čo sa v jednom kuse medzi sebou hlušia. Tam to bude iste vysokoprínosné aj ziskové. Ale isto si nebudú sťažovať na el. smog a vibrácie. :D

Korela, Nie, G5 nemusíbyť po celej zemi. Čo to je sprostosť. Prečo by musela. Že sa dáky bohatý megaloman dačo rozhodne, je málo. Možno len prehral stávku. :D
sito
30.04.20,05:20
"Nikto vás nemôže prinútiť konať inak, ako sa tak rozhodnete."

betty, a čo divoký západ? Tí domorodci sa rozhodli inak ako privandrovalci. A čo spravili privandrovalci? Genocídu. A vidíš, čo stvára ten ich najlepší kovboj. Na západe už nič nie je, tak sa pustil do planéty, bude naša. :D
Katy a R
30.04.20,05:57
Pobavilo, hlavne tá hlavička listu.
Nechápem, ako môže niekto tých pár riadkov napísaných na papieri A4 ešte dodrbať.
Kto písal, aj kto podpísal tento list musí byť poriadny intelektuálny akrobat.
Prsty boli asi rýchlejšie u sekretárky ako sledovanie napísaného....
len že či je terazky takýto "rozkaz" platný??? -chyba písania. Či sa kapitáň nebude odvolávať ..? (to len srandujem!)
pavol54
30.04.20,05:59
chlopi moje ja sa toho bojím, nuž toť ten problém, už aj bez toho je toho elektronického smogu viac ako dosť, aj to trvalo veľmi dlho, kým to začali brať ľudia vážne, hoax sem hoax tam, na zdravie to bude mať určite väčší dosah, ako si to chceme pripustiť, a nielen zdravie obetujeme, ale už o nás budú vedieť aj či sedíme v kadibudke, alebo.....a podobne
...hoax sem, hoax tam....

...a ty si snáď myslíš, že keď sa mocní tohoto sveta rozhodnú na niečom, tak to nejaká smiešna petícia (nech je už očomkoľvek) ovplyvní ? Že sa zľaknú alebo čo ?

Či sedíš alebo nesedíš na latríne, aj tak o tom bude prehľad.
Respektíve ťa zabijem rovno argumentom...si myslíš, že už terau je to nejaký problém ?
Omyl vážená...a veľký.

P.S.:
Účty si tu vybavuje len jeden hajzel ...


Rozdiel je v prístupe k riešeniu problémov. Je naivné sa domnievať, že petícia niečo rieši. Je to požiadavka, aby niekto za niekoho niečo vyriešil a celé úsilie ostatných je podpis s adresou. Môže kompetentný počítať s ich všestrannou pomocou pri riešení petičných problémov? Vývoj kvalitnejšej verzie alebo zmena životného štýlu...
Ak nám je 5G zbytočné, tak to treba ignorovať. A ak mocní nemajú lepšiu ponuku, hľadať dostupné prostriedky, ako ich presvedčiť, že je to pre nich u nás stratové. Ignorovať súvisiace projekty, ktoré by nás v budúcnosti doviedli do potreby jej využívania. Tvoriť vlastné užitočné a bezpečné projekty.
Ale treba dať ostatným našim ľuďom, ktorí s jej využívaním u nás počítajú, pre blaho národa nejakú alternatívu. Blaho operátorov ma nezaujíma.
Každý má plnú hubu elektronického smogu, vĺn, vbrácií, ok.
Tak prestaňte využívať kompletne elektronické systémy a odpojte sa od nich. Ukážte, že situáciu riešite ako mocní so všetkými dôsledkami. Nikto vás nemôže prinútiť konať inak, ako sa tak rozhodnete.
Petícia informuje, ale nerieši. Ani by som nezriadila prevádzky, ktoré by sa akokoľvek podieľali na jej výrobe. Ale bude to dosť ťažké vysvetliť ľuďom, ktorí potrebujú živiť svoje rodiny a vezmú čokoľvek. Tí, čo podpisujete, skúste povytvárať zmysluplnejšie pracovné miesta a hlavne nie za pôžičky z únie ktoré si kladú podmienky za akých budú použité.
Nielen petícia, ale ani voľby nič neriešia, ak by áno, tak ich dávno zrušia. To všetko je len na vytvorenie dojmu myslieť si že sa ako volič podieľam na moci.
buchač
30.04.20,06:07
Kto to prečítal celé? :D:D:D
Ja...a súhlasím do posledného slovka.
pavol54
30.04.20,06:12
Druhá možnosť
Jaroslav Naď uviedol, že okrem zrušenia hodnosti pre expredsedu NR SR Danka mal možnosť v súčasnej krízovej situácii rozhodnúť o jeho povolaní zo zálohy.
„V zmysle zápisu na okresnom úrade je totižto citujem: ‘odborník na zabezpečenie proviantných materiálov vo funkcií skladník, údržbár.’ Verte mi, že provianťáka by sme vedeli využiť, napríklad v Žehre, v Krompachoch…, kde by mohol intenzívne pomáhať pri zabezpečovaní jedla pre ľudí v karantenizovaných osadách, alebo pri zabezpečovaní pitnej vody a nemohol by povedať ani pol slova.“
„Takéto paradoxné to je, keď politici v rámci papalašizmu rozdávajú hodnosti a nevedia, čo to reálne znamená,“ doplnil na záver Naď.
Ale to má pravdu - ex-kapitán, teraz už desiatnik je ešte v aktívnej zálohe - takže teoreticky - mohli by ho pre krízovú situáciu aj povolať.
ty ako čítaš jemu ešte aj toho desiatnika zobral. Za mojich čias ak spravil niekto v aktívnej službe prieser ,mohla sa mu odobrať hodnosť len o jeden stupeň, takže mal ostať ako slobodník, ale možno sa predpisy zmenili. (To nehodnotím politické povyšovanie a politické degradovanie)
pavol54
30.04.20,06:15
Bude zaujímavé ako majú kalkulované oblasti hurikánov a a tie "mierumilovné" krajiny, čo sa v jednom kuse medzi sebou hlušia. Tam to bude iste vysokoprínosné aj ziskové.

Korela, Nie, G5 nemusíbyť po celej zemi. Čo to je sprostosť. Prečo by musela. Že sa dáky bohatý megalomanský dilinko dačo rozhodne, je málo. Možno má syndróm pyramíd. :D
sťažoval sa niekto komu dávali elektrošoky? NIE. Signál ako signál:)
kopretinka
30.04.20,06:33
vysoké napätie má nepriaznivý vplyv na zdravie,takž toto má vplyv tiež.
Na paneláku na streche,kde je rodičovský byt,je neskutočné množstvo rôznych antén.
Za 50 rokov pôsobenia to musí mať nejaký vplyv.
Pred 1,5rokom som sa tam vrátila bývať a posledneho pol roka som stále chorá.
Jarka 1
30.04.20,06:42
https://www.bratislavskenoviny.sk/nasa-tema/59628-na-slovensku-to-aktualne-vyzera-akoby-ine-choroby-okrem-covid-19-neexistovali-pritom-tu-mame-epidemiu-rakoviny
Hmm...
Na toto sa mohla spýtať Fica a neskôr aj Pelegriniho.
-----------------------------------------------------------------------
Kde bola keď s tým prišiel Matovič?
A teraz fakt nechápem, prečo sa nehlási tam, kde ju čakajú, ale ide s tým do novín.


Nie som si istá, či správne rozumiem tvojmu komentu. Môžem však povedať, že celé roky za Ficovej vlády bola v tomto smere totálna ignorácia. Roky sa bojovalo za ten najmenší posun vpred. Až ku koncu volebného obdobia sa po rokoch neprestajnej práce podarilo dosiahnuť nejaké testovanie pre rizikové skupiny. Všetky neziskovky zaoberajúce sa problémom spájali svoje sily a do nekonečna presviedčali kompetentných. Po ich neúnavnom tlaku nakoniec začali aspoň čosi konať. No Ficova vláda to odprezentovala tak, že to oni urobili, spúšťajú screningy a ako im záleží na občanoch. Nikto nevie, že neziskovky ako napr. Europacolon, Nie rakovine a iné zbierali podklady, roky viedli tabuľky, ktoré potom poslúžili iným, aby sa na nich bezpracne priživili. Teraz, keď sa veci mali konečne začať hýbať prišla korona. Nestačím sa čudovať, že zrazu sú prachy na testovanie celých osád. Ukázalo sa, že som mala pravdu, keď som nedávno písala, že osadníci to zvládnu. Z jednej osady iba traja skončili s ťažkosťami v nemocnici, ostatní to zvládli ľavou zadnou.
bjuty smis
30.04.20,07:06
jar88
30.04.20,07:11
https://www.bratislavskenoviny.sk/nasa-tema/59628-na-slovensku-to-aktualne-vyzera-akoby-ine-choroby-okrem-covid-19-neexistovali-pritom-tu-mame-epidemiu-rakoviny
Hmm...
Na toto sa mohla spýtať Fica a neskôr aj Pelegriniho.
-----------------------------------------------------------------------
Kde bola keď s tým prišiel Matovič?
A teraz fakt nechápem, prečo sa nehlási tam, kde ju čakajú, ale ide s tým do novín.


Nie som si istá, či správne rozumiem tvojmu komentu. Môžem však povedať, že celé roky za Ficovej vlády bola v tomto smere totálna ignorácia. Roky sa bojovalo za ten najmenší posun vpred. Až ku koncu volebného obdobia sa po rokoch neprestajnej práce podarilo dosiahnuť nejaké testovanie pre rizikové skupiny. Všetky neziskovky zaoberajúce sa problémom spájali svoje sily a do nekonečna presviedčali kompetentných. Po ich neúnavnom tlaku nakoniec začali aspoň čosi konať. No Ficova vláda to odprezentovala tak, že to oni urobili, spúšťajú screningy a ako im záleží na občanoch. Nikto nevie, že neziskovky ako napr. Europacolon, Nie rakovine a iné zbierali podklady, roky viedli tabuľky, ktoré potom poslúžili iným, aby sa na nich bezpracne priživili. Teraz, keď sa veci mali konečne začať hýbať prišla korona. Nestačím sa čudovať, že zrazu sú prachy na testovanie celých osád. Ukázalo sa, že som mala pravdu, keď som nedávno písala, že osadníci to zvládnu. Z jednej osady iba traja skončili s ťažkosťami v nemocnici, ostatní to zvládli ľavou zadnou.
Pýtal som sa, prečo s tým nešli za terajšou vládou (Matovič vo volebnej kampani predsa deklaroval, že budú brať každú rozumnú myšlienku a zopakoval to aj po voľbách.) ale namiesto toho išli do novín. Ten ptvoj príspevok sa tvári, ako keby ich Matovič odmietal, alebo aspoň ignoroval. Ako keby ich predchádzajúca vláda podporovala a tá terajšia to ide bojkotovať, či dokonca rušiť.
Jarka 1
30.04.20,07:32
https://www.bratislavskenoviny.sk/nasa-tema/59628-na-slovensku-to-aktualne-vyzera-akoby-ine-choroby-okrem-covid-19-neexistovali-pritom-tu-mame-epidemiu-rakoviny
Hmm...
Na toto sa mohla spýtať Fica a neskôr aj Pelegriniho.
-----------------------------------------------------------------------
Kde bola keď s tým prišiel Matovič?
A teraz fakt nechápem, prečo sa nehlási tam, kde ju čakajú, ale ide s tým do novín.


Nie som si istá, či správne rozumiem tvojmu komentu. Môžem však povedať, že celé roky za Ficovej vlády bola v tomto smere totálna ignorácia. Roky sa bojovalo za ten najmenší posun vpred. Až ku koncu volebného obdobia sa po rokoch neprestajnej práce podarilo dosiahnuť nejaké testovanie pre rizikové skupiny. Všetky neziskovky zaoberajúce sa problémom spájali svoje sily a do nekonečna presviedčali kompetentných. Po ich neúnavnom tlaku nakoniec začali aspoň čosi konať. No Ficova vláda to odprezentovala tak, že to oni urobili, spúšťajú screningy a ako im záleží na občanoch. Nikto nevie, že neziskovky ako napr. Europacolon, Nie rakovine a iné zbierali podklady, roky viedli tabuľky, ktoré potom poslúžili iným, aby sa na nich bezpracne priživili. Teraz, keď sa veci mali konečne začať hýbať prišla korona. Nestačím sa čudovať, že zrazu sú prachy na testovanie celých osád. Ukázalo sa, že som mala pravdu, keď som nedávno písala, že osadníci to zvládnu. Z jednej osady iba traja skončili s ťažkosťami v nemocnici, ostatní to zvládli ľavou zadnou.
Pýtal som sa, prečo s tým nešli za terajšou vládou (Matovič vo volebnej kampani predsa deklaroval, že budú brať každú rozumnú myšlienku a zopakoval to aj po voľbách.) ale namiesto toho išli do novín. Ten ptvoj príspevok sa tvári, ako keby ich Matovič odmietal, alebo aspoň ignoroval. Ako keby ich predchádzajúca vláda podporovala a tá terajšia to ide bojkotovať, či dokonca rušiť.

Fico na nich kašľal a Matovič teraz rieši koronu. Korona je priorita.Za Fica bol postoj taký,že onkopacienti a starí ľudia boli príťažou pre systém.
marjankaj
30.04.20,07:41
A vlastne, čo sme mali vo voľbách na výber?
Asi ako v tom lietadle.
Letuška sa pýta cestujúceho, či si prosí večeru.
Cestujúci: a aký je výber?
Letuška: áno alebo nie.
buchač
30.04.20,07:45
len že či je terazky takýto "rozkaz" platný??? -chyba písania. Či sa kapitáň nebude odvolávať ..? (to len srandujem!)

Hneten blábol - akože " rozkaz " ? Kuwa ...a z ministerstva ?
Nuž aký minister, taký rozkaz...

Ono je pravdou, že uja jak jeho stožiar do Danka...lenže toto je priorita ministra armády ???
Nemá iné starosti a či povinnosti ?
Kuwa...ďalší manager na funkcii....len keď sa jeden pozrie na jeho CV, nuž má aj dosť.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_Na%C4%8F
Ďalšie súvislosti ani nespomínam, nasral by som sa...
misoft
30.04.20,07:46
ty ako čítaš jemu ešte aj toho desiatnika zobral. Za mojich čias ak spravil niekto v aktívnej službe prieser ,mohla sa mu odobrať hodnosť len o jeden stupeň, takže mal ostať ako slobodník, ale možno sa predpisy zmenili. (To nehodnotím politické povyšovanie a politické degradovanie)
Pali - lenže on koľko hodností takto preskočil? A za čo? Aké mal zásluhy v oblasti armády, aby bol takto mimoriadne povýšený?
Žiadne!
Takže toto, čo urobil Naď - len všetko uviedol na správnu a právnu mieru.
Ak niekoho mimoriadne povýšia o 1-2-3 hodnostné stupne - tak to buď za činy, o ktorých sa vie, ktoré NAOZAJ vykonal, alebo - žiaľ - už len in memoriam.

A v tom jeho rozkaze - áno - je tam asi chyba - pretože ex-kpt. skončil ako des.v.z. - takže by mu mala zostať už len hodnosť desiatnik.
jar88
30.04.20,08:03
Kto to prečítal celé? :D:D:D
Aj ja som si to prečítal a to hneď ráno.
Ale nadobudol som z toho dojem, že si sama autorom.
-------------------------------------------------------------------------
Je tam dosť nelogických a vzájomne si odporujúcich skutočností.
bjuty smis
30.04.20,09:07
vynikajúca práca ministra naďa...
včera odkapitánovanie, zrušenie nákupou ot....vykopnutia balciara už skôr

dnes dalšia svinstvá sns a mafie

https://www.aktuality.sk/clanok/786632/ministerstvo-obrany-utajilo-desiatky-zmluv-s-bonulom-za-48-milionov/
bjuty smis
30.04.20,09:36
:))))))))))))))))))))

"Nepýtam si sto dní, ale to, ako podlo útočí Robert Fico, je nehodné. Na jeho mieste by som tichúčko šúchal nohami a čakal, kedy mi NAKA zaklope na dvere," hovorí Matovič.
Nandrolon
30.04.20,09:40
Už viem, kde sa Matovič inšpiroval :-))))))))) Za toto má u mňa plus!
buchač
30.04.20,09:48
Fico na nich kašľal a Matovič teraz rieši koronu. Korona je priorita.Za Fica bol postoj taký,že onkopacienti a starí ľudia boli príťažou pre systém.
Ako keby boli pre Chujoviča nejakou prioritou...
Kuwa, šak jemu sú cigáni prednejší.
Cigánov dával plošne testovať (a pritom vraj testy neboli, lebo Pelle neobjednal)...no na DSS sa vyondial (a starých ľudí dal testovať tými, čo chcel do Dunaja ebnúť).
Nandrolon
30.04.20,09:50
:))))))))))))))))))))

"Nepýtam si sto dní, ale to, ako podlo útočí Robert Fico, je nehodné. Na jeho mieste by som tichúčko šúchal nohami a čakal, kedy mi NAKA zaklope na dvere," hovorí Matovič.
Prečo už nie je zaklopané? Lebo ak to bude náhodou zbytočné, bude to fiasko ako sviňa??? :-)))))))))
buchač
30.04.20,09:56
vynikajúca práca ministra naďa...
včera odkapitánovanie, zrušenie nákupou ot....vykopnutia balciara už skôr

dnes dalšia svinstvá sns a mafie

https://www.aktuality.sk/clanok/786632/ministerstvo-obrany-utajilo-desiatky-zmluv-s-bonulom-za-48-milionov/
...a nie si ty nejaký vyštudovaný poľnohospodár...či ? ;)
Sorry...ty sa rozumieš aj do problematiky stráženia vojenských objektov a aj strategického významu ako takého ?
Nože mi povedz, v koľkých utajených a strážených objektoch si bol ?
Nandrolon
30.04.20,10:10
vynikajúca práca ministra naďa...
včera odkapitánovanie, zrušenie nákupou ot....vykopnutia balciara už skôr

dnes dalšia svinstvá sns a mafie

https://www.aktuality.sk/clanok/786632/ministerstvo-obrany-utajilo-desiatky-zmluv-s-bonulom-za-48-milionov/
...a nie si ty nejaký vyštudovaný poľnohospodár...či ? ;)
Sorry...ty sa rozumieš aj do problematiky stráženia ako takého ?
Nože mi povedz, v koľkých utajených a strážených objektoch si bol ?
Firma Bonul je z môjho pohľadu najrenomovanejšia firma v oblasti bezpečnosti a ochrany ľudí a majetku. Píšem z vlastnej skúsenosti na základe niekoľkoročnej spolupráce s uvedenou firmou a jej konkurentami.
Neviem, s kým iným by mal úrad vlády uzatvárať zmluvy. S nejakou SBS, ktorá bude mať 5 ľudí so ZŤP typu "hypermarketová SBS" a založí ju nejaký člen niektorej z vládnych strán, či ako?
pavol54
30.04.20,10:11
ty ako čítaš jemu ešte aj toho desiatnika zobral. Za mojich čias ak spravil niekto v aktívnej službe prieser ,mohla sa mu odobrať hodnosť len o jeden stupeň, takže mal ostať ako slobodník, ale možno sa predpisy zmenili. (To nehodnotím politické povyšovanie a politické degradovanie)
Pali - lenže on koľko hodností takto preskočil? A za čo? Aké mal zásluhy v oblasti armády, aby bol takto mimoriadne povýšený?
Žiadne!
Takže toto, čo urobil Naď - len všetko uviedol na správnu a právnu mieru.
Ak niekoho mimoriadne povýšia o 1-2-3 hodnostné stupne - tak to buď za činy, o ktorých sa vie, ktoré NAOZAJ vykonal, alebo - žiaľ - už len in memoriam.

A v tom jeho rozkaze - áno - je tam asi chyba - pretože ex-kpt. skončil ako des.v.z. - takže by mu mala zostať už len hodnosť desiatnik.
čítal si, kde som písal povýšení na kapitána? vyslovene som napísal, že nehodnotím politické akcie
pavol54
30.04.20,10:14
:))))))))))))))))))))

"Nepýtam si sto dní, ale to, ako podlo útočí Robert Fico, je nehodné. Na jeho mieste by som tichúčko šúchal nohami a čakal, kedy mi NAKA zaklope na dvere," hovorí Matovič.
Prečo už nie je zaklopané? Lebo ak to bude náhodou zbytočné, bude to fiasko ako sviňa??? :-)))))))))
aj Mečiarovi chceli vidieť krvavé paprče a nič
Nandrolon
30.04.20,10:19
:))))))))))))))))))))

"Nepýtam si sto dní, ale to, ako podlo útočí Robert Fico, je nehodné. Na jeho mieste by som tichúčko šúchal nohami a čakal, kedy mi NAKA zaklope na dvere," hovorí Matovič.
Prečo už nie je zaklopané? Lebo ak to bude náhodou zbytočné, bude to fiasko ako sviňa??? :-)))))))))
aj Mečiarovi chceli vidieť krvavé paprče a nič
Na Mečiara, Slotu si nikto nikdy netrúfne, rovnako ako na Harabína.
Tí traja držia každého na Slovensku, ktorý má právo o niečom významnom rozhodovať, za gule.
korela
30.04.20,10:21
korela
30.04.20,10:25
korela
30.04.20,10:42
Ešte nové spracovanie Prokofjeva Peter a vlk pre deti s krásnou EN, aj to sejmuli, toto je staršie, nie je to ono, aj scéna krajšia, ...https://www.youtube.com/watch?v=ypEIajNV1rk&list=RDypEIajNV1rk&index=1
Munzar narozprával príbeh.
https://www.youtube.com/watch?v=-FKxXdVIU1U

Možno budú aj iné.
bjuty smis
30.04.20,11:01
vynikajúca práca ministra naďa...
včera odkapitánovanie, zrušenie nákupou ot....vykopnutia balciara už skôr

dnes dalšia svinstvá sns a mafie

https://www.aktuality.sk/clanok/786632/ministerstvo-obrany-utajilo-desiatky-zmluv-s-bonulom-za-48-milionov/
...a nie si ty nejaký vyštudovaný poľnohospodár...či ? ;)
Sorry...ty sa rozumieš aj do problematiky stráženia vojenských objektov a aj strategického významu ako takého ?
Nože mi povedz, v koľkých utajených a strážených objektoch si bol ?
ty sa rozumieš ?
tak nám teda potvrd, že je správne, aby armáda platila 50 000 000 evri súkromnej mafiánskej firme za stráženie svojích objektov...
jar88
30.04.20,11:20
vynikajúca práca ministra naďa...
včera odkapitánovanie, zrušenie nákupou ot....vykopnutia balciara už skôr

dnes dalšia svinstvá sns a mafie

https://www.aktuality.sk/clanok/786632/ministerstvo-obrany-utajilo-desiatky-zmluv-s-bonulom-za-48-milionov/
...a nie si ty nejaký vyštudovaný poľnohospodár...či ? ;)
Sorry...ty sa rozumieš aj do problematiky stráženia vojenských objektov a aj strategického významu ako takého ?
Nože mi povedz, v koľkých utajených a strážených objektoch si bol ?
Asi ten, kto nemá vyštudovanú nejakú akože "vojenskú" školu za totáča a k tomu prax v ČSLA, ten je podľa teba nejaký pablb.
Veď prezraď, čo iné ako podriadeného, si vo svojom živote robil. Myslím, že doslova nič.
pavol54
30.04.20,11:49
vynikajúca práca ministra naďa...
včera odkapitánovanie, zrušenie nákupou ot....vykopnutia balciara už skôr

dnes dalšia svinstvá sns a mafie

https://www.aktuality.sk/clanok/786632/ministerstvo-obrany-utajilo-desiatky-zmluv-s-bonulom-za-48-milionov/
...a nie si ty nejaký vyštudovaný poľnohospodár...či ? ;)
Sorry...ty sa rozumieš aj do problematiky stráženia vojenských objektov a aj strategického významu ako takého ?
Nože mi povedz, v koľkých utajených a strážených objektoch si bol ?
ty sa rozumieš ?
tak nám teda potvrd, že je správne, aby armáda platila 50 000 000 evri súkromnej mafiánskej firme za stráženie svojích objektov...
to bolo priame zadanie alebo výber z viacerých ponúk. Inak najlepšie by bolo keby to prišla strážiť nejaká čínska firma. Je lacnejšia. Keď môže čína dodávať najlacnejšie rúška a ostatné pomôcky pre štát, ten štát ktorému sa nehnusí vyberať dane od svojich obyvateľov, ale drahšie dodávky sú zlé. Pretože ak číňanky môžu šiť za misu ryže, potom môžu aj Slovenky, tak isto by mohli objekty strážiť za cenu podobnú čínskej.
pavol54
30.04.20,11:51
vynikajúca práca ministra naďa...
včera odkapitánovanie, zrušenie nákupou ot....vykopnutia balciara už skôr

dnes dalšia svinstvá sns a mafie

https://www.aktuality.sk/clanok/786632/ministerstvo-obrany-utajilo-desiatky-zmluv-s-bonulom-za-48-milionov/
...a nie si ty nejaký vyštudovaný poľnohospodár...či ? ;)
Sorry...ty sa rozumieš aj do problematiky stráženia vojenských objektov a aj strategického významu ako takého ?
Nože mi povedz, v koľkých utajených a strážených objektoch si bol ?
Asi ten, kto nemá vyštudovanú nejakú akože "vojenskú" školu za totáča a k tomu prax v ČSLA, ten je podľa teba nejaký pablb.
Veď prezraď, čo iné ako podriadeného, si vo svojom živote robil. Myslím, že doslova nič.
Každý je niekomu podriadený, aj Matovič