misoft
05.05.20,11:45
Ale má pravdu! S treemou naozaj nekomunikoval, ale komunikoval (možno) CEZ aplikáciu Treema. A to je OBROVSKÝ rozdiel!
bjuty smis
05.05.20,09:46
s kým komunikoval cez aplikáciu treema a zatlka to ?
Nandrolon
05.05.20,09:49
Bjuty, koľko aplikácii si vživote vlastnoručne naprogramoval, že mi ideš vysvetľovať čo je Threema a chytať ma za slovíčka?
Radšej sa odpoj z netu, lebo nemusia všetci vedieť, aký si j*bnutý.
PS: ostatní si domysleli, že myslím tú čiernovlasú ježibabu.
bjuty smis
05.05.20,09:54
Bjuty, koľko aplikácii si vživote vlastnoručne naprogramoval, že mi ideš vysvetľovať čo je Threema a chytať ma za slovíčka?
Radšej sa odpoj z netu, lebo nemusia všetci vedieť, aký si j*bnutý.
PS: ostatní si domysleli, že myslím tú čiernovlasú ježibabu.

klasika kotleboveho vemena

zasmradit klamstvami
nevedieť si ho obhájit
trepať veci mimo temy
začať sprosto urážať....

ps - doplním : kde v treeme klamal o čiernovlasej ježibabe ? o čom tu " ostatní ", ktorých si sa zrejme vyhlásil za hovorcu vedia ?
pavol54
05.05.20,10:01
Tak mňa baví Lipšic ako kandidát na generálneho prokurátora...

Súhlasím, ale je zaujímavé sledovať, ako úzkostlivo sa skúma profil uchádzača .. nasledujúceho po Čižnárovi !
Alebo ako sa bude skúmať kandidát, ktorý príde na Kováčikove ("skóre 60:0") miesto...

Áno, Lipšic zrazil (ožratého) chodca, ktorý mu za tmy vbehol do cesty spoza odbočujúceho auta. Áno, urobil chybu, išiel o pár km/h viac, ako mal.
A to je jeho jediný problém v tomto prípade. Aký iný problém má ?
Iný problém že vtedy telefonoval počas jazdy, čo my nesmieme.
Ale on vtedy mal výnimku (ako ten parlamentný bufet), čo my výnimky nemáme....
nie ja zakázané ísť do parlamentného bufetu minimálne ako vodič vozidla so surovinami
bjuty smis
05.05.20,10:05
čo máte stále s tým bufetom
však to nie je reštaurácia pre verejnosť, stravujú sa tam poslanci a zamestnanci nrsr
a tam sú len hygienické obmedzenia, nie je plošný zákaz závodného stravovania....

trápna bola naozaj iba reakcia toho tlstocha hygienika, že on nevedel, že je v parlamente bufet....
Nandrolon
05.05.20,10:18
Myslíš to klamstvo toho tlsťocha?
Lebo fakt neuverím, že v jeho gágore neskončilo nič z toho bufetu...
Ja mám zato, že urážať si začal prvý ty, konkrétne posmeškami, že ako mohol komunikovať s threemou a podobné tvoje sračky.
buchač
05.05.20,10:20
čo máte stále s tým bufetom
však to nie je reštaurácia pre verejnosť, stravujú sa tam poslanci a zamestnanci nrsr
a tam sú len hygienické obmedzenia, nie je plošný zákaz závodného stravovania....

trápna bola naozaj iba reakcia toho tlstocha hygienika, že on nevedel, že je v parlamente bufet....
Konečne sa rozumieme...fakt trápne vyjadrenie dotyčného.

Máš pravdu, že to nie je reštika pre verejnosť...že sa tam stravujú zamestnanci.
Ale ako som uviedol, tak aj v iných bufetoch (závodných jedálňach) sa stravujú len zamestnanci...no tie na rozdiel od Parlamentky MUSELI byť uzatvorené.
Takže ???
Jarka 1
05.05.20,10:24
buchy, definuj presne čo myslíš pod pojmom uzatvorené ... že boli úplne zamknuté a nefunkčné
bjuty smis
05.05.20,10:32
čo máte stále s tým bufetom
však to nie je reštaurácia pre verejnosť, stravujú sa tam poslanci a zamestnanci nrsr
a tam sú len hygienické obmedzenia, nie je plošný zákaz závodného stravovania....

trápna bola naozaj iba reakcia toho tlstocha hygienika, že on nevedel, že je v parlamente bufet....
Konečne sa rozumieme...fakt trápne vyjadrenie dotyčného.

Máš pravdu, že to nie je reštika pre verejnosť...že sa tam stravujú zamestnanci.
Ale ako som uviedol, tak aj v iných bufetoch (závodných jedálňach) sa stravujú len zamestnanci...no tie na rozdiel od Parlamentky MUSELI byť uzatvorené.
Takže ???
19.03.2020 - ÚVZ SR – Dr. Trusková – stravovanie na pracoviskách (závodné stravovanie v uzavretom systéme stravovania)

Pri vydávaní stravy dodržiavať všetky hygienické a protiepidemické opatrenia podľa súčasne platných právnych predpisov. Ak nie je možné v uzavretom systéme zariadenia spoločného stravovania zabezpečiť konzumáciu jedla inak (napr. konzumácia stravy na izbe) musia sa dodržať nasledovné opatrenia:

personál prevádzky stravovania musí mať osobné ochranné pracovné prostriedky (vrátene prikrývky úst a nosa a ochranných jednorazových rukavíc)
výdaj stravy je potrebné zabezpečiť tak, aby sa v jedálni nachádzal obmedzený počet ľudí a aby za stolom sedela jedna osoba,
výdaj jedla možno podávať aj v dlhšom časovom termíne ako sú 3 hod, s tým že je zabezpečený ohrev jedla podľa HACCP,
stoly rozmiestniť minimálne 2 metre od seba,
príbor pre osobu zabaliť do papierovej vreckovky, aby nedošlo ku kontaminácii ďalších príborov (ideálne ak personál odovzdá takto zabalený príbor do rúk stravníkovi),
pre stravníkov pri vstupe do jedálne poskytnúť možnosť dezinfekcie rúk,
zamedziť, aby sa pred jedálňou zhromažďovali stravníci čakajúci na obed.
pavol54
05.05.20,10:45
buchy, definuj presne čo myslíš pod pojmom uzatvorené ... že boli úplne zamknuté a nefunkčné
neboli zamestnanci, nebola jedáleň
bjuty smis
05.05.20,10:47
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...
buchač
05.05.20,11:05
19.03.2020 - ÚVZ SR – Dr. Trusková – stravovanie na pracoviskách (závodné stravovanie v uzavretom systéme stravovania)

Pri vydávaní stravy dodržiavať všetky hygienické a protiepidemické opatrenia podľa súčasne platných právnych predpisov. Ak nie je možné v uzavretom systéme zariadenia spoločného stravovania zabezpečiť konzumáciu jedla inak (napr. konzumácia stravy na izbe) musia sa dodržať nasledovné opatrenia:

personál prevádzky stravovania musí mať osobné ochranné pracovné prostriedky (vrátene prikrývky úst a nosa a ochranných jednorazových rukavíc)
výdaj stravy je potrebné zabezpečiť tak, aby sa v jedálni nachádzal obmedzený počet ľudí a aby za stolom sedela jedna osoba,
výdaj jedla možno podávať aj v dlhšom časovom termíne ako sú 3 hod, s tým že je zabezpečený ohrev jedla podľa HACCP,
stoly rozmiestniť minimálne 2 metre od seba,
príbor pre osobu zabaliť do papierovej vreckovky, aby nedošlo ku kontaminácii ďalších príborov (ideálne ak personál odovzdá takto zabalený príbor do rúk stravníkovi),
pre stravníkov pri vstupe do jedálne poskytnúť možnosť dezinfekcie rúk,
zamedziť, aby sa pred jedálňou zhromažďovali stravníci čakajúci na obed.

Hm...všetko pekné....ALE ako keby ste nechápali / nechceli pochopiť, kde smerujem.

Kuwa...porovnávať Parlamentku s inou firmou je tak trochu od veci.
Poslanec príde "do roboty" a hajde na raňajočky, prípadne len na kávičku a cigu.
Normálny zamestnanec nemá šancu ísť do závodnej jedálne/ bufetu len tak...predsa zákonník práce vraví niečo o počte hodín na nárok na občerstvenie.

Tie iné podmienky sa nedajú proste zvládnuť v každej jedálni - presnejšie vo firme...maximálne v nejakej IT a nie tam, kde sa maká manuálne a sú na seba navzájom závislí.
buchač
05.05.20,11:07
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...

Uja do trémy a aj do nehody....
ALE ty by si fakt bol za to, aby bol Lipšic generálny prokouš ?
korela
05.05.20,11:19
No, neviem, ako by niektorí lekári preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
Čo sa týka zdravia, ani ústava sa nedodržuje roky.
No, neviem, ako by niektorí účtovníci (daniari, finančníci.....) preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
;)
To bol jeden z dôvodov, prečo Harabín neprekročil ani min. hranicu.
teda kto nevolil Harabina má nakradnuté? či ako ?
Kto chcel, pochopil, čo tým myslím. Nerobte tu z toho frašku.
Nandrolon
05.05.20,11:23
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...
Ty tu zavádzaš ako keby sme to my ostatní nezažili alebo boli v tom čase niekde vo vesmíre mimo zemegule. Však on jediný zo všetkých komunikáciu so Zsuzsovou do poslednej sekundy zatĺkal, zatĺkal, zatĺkal. Aj maznák, aj Danko, už prestali zatĺkať, zrejme ich to už nebavilo, ale Lipšic išiel ako píla. Kollár sa priznal ako prvý a tak si aspoň trochu zachránil vlastnú tvár.
Až pod tiažobou tlače sa konečne priznal aj Lipšic a tváril sa ako svätý za dedinou, dokonca vymyslieť takú hlúposť s napadnutím svojho vlastného účtu.
Ak je taký sprostý, čo si nevie zabezpečiť vlastnú bezpečnosť v súkromí, čo bude robiť na prokuratúre? Vlastne to, čo doteraz v každom jednom prípade.
Únik, únik, únik, viď ako sa nasáčkoval ku Kuciakovcom a potom denník N mal čo denno denne písať.
Kto iný ako dristák Lipšic to vynášal...
Či Threema, či FB, v podstate je to úplne jedno. Ide o to, že ty aj ja myslíme na rovnaké 2 osoby...
korela
05.05.20,11:57
pravda je semenište hlúposti a podrazov, preto ...

netuším, nezaujíma ma to

som objektívny, o čom točíš ?
...hm...a na SME, na DenníkuN je to ako ?
Aktuality a iné íčoviny ani len neriešim...to je iný level "diskusie".

Netušíš, nezaujíma...ale poddžubnúť si neodpustíš.

...a nie...nie si objektívny.
Už len v tom prípade Múdrosráča...neexistuje totiž, aby si mal ohľadom neho vždy pravdu, ktorú ale nepriznáš.
najobjektívnejšiu su dnes práve aktuality

sme a dennikn sú ešte stále v šoku, že slniečkari dostali po chrape a kopú do vlády ako besné

pravde vždy bola aj ostala smerácka.... tam sú ale naozaj otrasné blogy a doskusie, čo sem stále kopíruješ.....klamstvo na klamstvo a v diskusiácj nenáviť až na smrt....

konšpiračné žvásty ani nekomentujem,

čo ja pri matovičovi nepriznávam ? koronakrízu zvláda výborne, komunikačne je to trtko,

síce šteká na sulíka, ale ide sa naštastie podla neho, žiadny bléékaut

čo mu chceš ako vyčítať ? že pri ludia stáli 2hodiny v kolonách jeden deň ?
čo robí teda zle ?
*
Zle nerobí nič/okrem bufetu v parlamente/ a teraz ked robí tlačovky Krajčí miesto Matoviča tak aj to je v poriadku.Ten uletený začiatok,kedy zabudol že má ukľudnovať a nie hysterčiť sa dá odpustiť.Dalej uvidíme.S napätím čakám,kedy pôjde sedieť Počiatek a spol.A kedy splní zdravotnícky program v bode-zadefinujeme nadštandard.Ak to urobia,majú nového voliča.

korela
"Prečo ho tu stále od začiatku obhajuješ? Neustále tu jediná spomínaš Krajčího, akoby neišlo aj o ostatných členov vlády. Dobre vieš, že príčina je niekde inde. Iba odkláňaš od problému.
Skús odpustiť prešľapy každému bez rozdielu, potom ti uverím.[/QUOTE]
*
BXLmiami
Som lekár a zaujíma ma ministerstvo zdravotníctva a náš minister,náš zdrav.program,informácie o Covide z môjho hľadiska-čo ma má zaujímať obrana?Čo mám podľa Teba odpúšťať?

korela
Ibaže ja som hovorila o všetkých, nielen o Krajčím.
Dovolila som si to prekopírovať, aby to malo celé náväznosť a nebolo vytrhnuté z kontextu. Ja som reagovala na Maťka, Krajčí evidentne na jeho tlačovkách trpel. To si musel všimnúť hádam každý súdny človek.
Ty si novú vládu od začiatku s nadšením podporovala, že nech ich ľudia nechajú robiť, že ide o mladých a dravých ľudí.
bjuty smis
05.05.20,12:05
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...

Uja do trémy a aj do nehody....
ALE ty by si fakt bol za to, aby bol Lipšic generálny prokouš ?
hej, nemal by som s ním najmenší problém

prečítaj si len dnešné články o finančnej polícii, čo tam vyvadzajú....
treba poriadnu metlu...

ale to je úplne zbytočná debata, sulík len odpovedal moderatorovi na otázku a novinári robia z toho halo......gp bude šanta......čentéš sa mi zdá mäkký, nepretlačí sa..
špirko mal odvahu vyšetrovať počiatka a kaliňáka za dph podvody, ale je ešte mladý

bude to šanta
misoft
05.05.20,12:05
Ale on vtedy mal výnimku (ako ten parlamentný bufet), čo my výnimky nemáme....
nie ja zakázané ísť do parlamentného bufetu minimálne ako vodič vozidla so surovinami
Zase tu miešaš hrušky a rúška :D - hovoríme o nariadeniach a príkazoch - nie o zásobovaní.
bjuty smis
05.05.20,12:12
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...
Ty tu zavádzaš ako keby sme to my ostatní nezažili alebo boli v tom čase niekde vo vesmíre mimo zemegule. Však on jediný zo všetkých komunikáciu so Zsuzsovou do poslednej sekundy zatĺkal, zatĺkal, zatĺkal. Aj maznák, aj Danko, už prestali zatĺkať, zrejme ich to už nebavilo, ale Lipšic išiel ako píla. Kollár sa priznal ako prvý a tak si aspoň trochu zachránil vlastnú tvár.
Až pod tiažobou tlače sa konečne priznal aj Lipšic a tváril sa ako svätý za dedinou, dokonca vymyslieť takú hlúposť s napadnutím svojho vlastného účtu.
Ak je taký sprostý, čo si nevie zabezpečiť vlastnú bezpečnosť v súkromí, čo bude robiť na prokuratúre? Vlastne to, čo doteraz v každom jednom prípade.
Únik, únik, únik, viď ako sa nasáčkoval ku Kuciakovcom a potom denník N mal čo denno denne písať.
Kto iný ako dristák Lipšic to vynášal...
Či Threema, či FB, v podstate je to úplne jedno. Ide o to, že ty aj ja myslíme na rovnaké 2 osoby...
milej zlatej, teba sa polietla treema a tá zverejnená komunikácia z roku 2012..
v celej treeme kočner chystá na lipšica svinstvá a diskretritáciu, lipšic tam nemá žiadnu komunikáciu

tie prepisy z roku 2012 už v tom 2012 sám ohlásil na polícii, ktorá to aj normálne vyšetrovala a potvrdila...akurát samozrejme páchatela sa jej najsť nepodarilo

aj z treemy je práveže jasné, že lipšic bol prenho nepriatel č. 1 a dlhodobo sa ho snažil diskretitovať

tie prepisy mimochodom zverejnil datel.sk.....kočnerová pravá ruka a havný eštebák peter toth...
buchač
05.05.20,12:46
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...

Uja do trémy a aj do nehody....
ALE ty by si fakt bol za to, aby bol Lipšic generálny prokouš ?

Milej zlatej...ešte si stále neodpovedal...takže ???
lujza.j
05.05.20,13:05
Parlamentka je alebo bola restika vedla nrsr na terase a ta predpokladam zavreta.
..v budove nrsr je bufet a jedalen......
bjuty smis
05.05.20,13:07
No, neviem, ako by niektorí lekári preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
Čo sa týka zdravia, ani ústava sa nedodržuje roky.
No, neviem, ako by niektorí účtovníci (daniari, finančníci.....) preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
;)
To bol jeden z dôvodov, prečo Harabín neprekročil ani min. hranicu.
teda kto nevolil Harabina má nakradnuté? či ako ?
Kto chcel, pochopil, čo tým myslím. Nerobte tu z toho frašku.
frašku z toho ten tvoj príspevok...
bjuty smis
05.05.20,13:09
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...

Uja do trémy a aj do nehody....
ALE ty by si fakt bol za to, aby bol Lipšic generálny prokouš ?

Milej zlatej...ešte si stále neodpovedal...takže ???
milej zlatej, odpovedal som už o 15 : 05
Nandrolon
05.05.20,13:10
Bjuty, softy neriešim. Riešim vecnú stránku, ako sa daná osoba verejného politického života stavia k vlastným činom a vlastnej komunikácii.
O tom je čestnosť, podľa mňa nikto z tvojich predkov nevedel a nevie, čo to je, vrátane teba.
Slovo chlapa už dnes málokto pozná.
Chlap je dnes asi už iba kastrát, ktorému sa rozklepú zdravé kolená ak zacíti peniaze. Kam sme to dospeli. Lipšic, gorilie mláďa Beblavý, do toho 150cm svalnáč Miháľ.
Riadni chlapi! :-)))))))))))))))
pavol54
05.05.20,13:36
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...
Ty tu zavádzaš ako keby sme to my ostatní nezažili alebo boli v tom čase niekde vo vesmíre mimo zemegule. Však on jediný zo všetkých komunikáciu so Zsuzsovou do poslednej sekundy zatĺkal, zatĺkal, zatĺkal. Aj maznák, aj Danko, už prestali zatĺkať, zrejme ich to už nebavilo, ale Lipšic išiel ako píla. Kollár sa priznal ako prvý a tak si aspoň trochu zachránil vlastnú tvár.
Až pod tiažobou tlače sa konečne priznal aj Lipšic a tváril sa ako svätý za dedinou, dokonca vymyslieť takú hlúposť s napadnutím svojho vlastného účtu.
Ak je taký sprostý, čo si nevie zabezpečiť vlastnú bezpečnosť v súkromí, čo bude robiť na prokuratúre? Vlastne to, čo doteraz v každom jednom prípade.
Únik, únik, únik, viď ako sa nasáčkoval ku Kuciakovcom a potom denník N mal čo denno denne písať.
Kto iný ako dristák Lipšic to vynášal...
Či Threema, či FB, v podstate je to úplne jedno. Ide o to, že ty aj ja myslíme na rovnaké 2 osoby...
milej zlatej, teba sa polietla treema a tá zverejnená komunikácia z roku 2012..
v celej treeme kočner chystá na lipšica svinstvá a diskretritáciu, lipšic tam nemá žiadnu komunikáciu

tie prepisy z roku 2012 už v tom 2012 sám ohlásil na polícii, ktorá to aj normálne vyšetrovala a potvrdila...akurát samozrejme páchatela sa jej najsť nepodarilo

aj z treemy je práveže jasné, že lipšic bol prenho nepriatel č. 1 a dlhodobo sa ho snažil diskretitovať

tie prepisy mimochodom zverejnil datel.sk.....kočnerová pravá ruka a havný eštebák peter toth...
tóth bol štb alebo sis?
misoft
05.05.20,13:43
tóth bol štb alebo sis?
A nie je to prakticky jedno? Oba totiž šmírovali spoza bučka na to či čuráš rovno, alebo doľava, alebo doprava. A podľa odklonu ťa pekne zaradili - náš, ľavičiar, pravičiar.... :D:D:D
Nandrolon
05.05.20,13:51
Ešte k tomu Lipšicovi. Naozaj sa tu nájde človek, ktorý tej "kačici" na odpútanie pozornosti verí?
Ja som fakt zvedavý, koho idú skutočne týmto "úkonom" prekryť.
O Lipšicovi ako právoplatnému odsúdencovi, predpokladám, že za neúmyselné zabitie, alebo nejaká podobná formulka, nepredpokladám, že by skutočne niekto rozmýšľal ako o novom gp.
Toto by Matopichovej vláde v Bruseli nikdy neprešlo.
Skôr čakám, kto sa z ktorej rite zrazu náhle vynorí.
Zatiaľ mi napadol iba Prechádzka, morálna autorita :-)))))))). Len neviem /lebo ma to nezaujíma/, kde je momentálne pichnutý a či môže zmeniť pracovisko :-)
misoft
05.05.20,14:01
Matelko len sníva o tom, že Lipshit bude GP. Aj keby bol čistý ako ľaľija - nemôže byť GP, pretože nemá min. 5 rokov odpracovaných na prokuratúre ako prokurátor.
Takže - škoda nad tým uvažovať. Aby ho tam dostal - musel by veľa toho (Matelko) zmeniť, veľmi veľa!
Nandrolon
05.05.20,14:07
Matelko len sníva o tom, že Lipshit bude GP. Aj keby bol čistý ako ľaľija - nemôže byť GP, pretože nemá min. 5 rokov odpracovaných na prokuratúre ako prokurátor.
Takže - škoda nad tým uvažovať. Aby ho tam dostal - musel by veľa toho (Matelko) zmeniť, veľmi veľa!
A to je pre Matelka problém?
Ako píšem, budem čakať na reálneho kandidáta, ktorého tam touto fraškou chcú dosadiť.
misoft
05.05.20,14:10
Pre Matelka nie nič problém... ale z toho problému urobiť nemproblém - to bude aj pre neho problém....
jar88
05.05.20,14:13
Ešte k tomu Lipšicovi. Naozaj sa tu nájde človek, ktorý tej "kačici" na odpútanie pozornosti verí?
Ja som fakt zvedavý, koho idú skutočne týmto "úkonom" prekryť.
O Lipšicovi ako právoplatnému odsúdencovi, predpokladám, že za neúmyselné zabitie, alebo nejaká podobná formulka, nepredpokladám, že by skutočne niekto rozmýšľal ako o novom gp.
Toto by Matopichovej vláde v Bruseli nikdy neprešlo.
Skôr čakám, kto sa z ktorej rite zrazu náhle vynorí.
Zatiaľ mi napadol iba Prechádzka, morálna autorita :-)))))))). Len neviem /lebo ma to nezaujíma/, kde je momentálne pichnutý a či môže zmeniť pracovisko :-)
A zas tie úžasné múdrosti z nejakého "alternatívneho" akože zdroja?
------------------------------------------------------------------------------------------
Lipšic by nemal byť generálny prokurátor, ale z iných dôvodov, nie z tých ktoré tu uvádzate.
---------------------------------------------
A dám krk na to, že na tak jednoduchú a logickú príčinu ani neprídete.
buchač
05.05.20,14:13
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...

Uja do trémy a aj do nehody....
ALE ty by si fakt bol za to, aby bol Lipšic generálny prokouš ?
hej, nemal by som s ním najmenší problém

prečítaj si len dnešné články o finančnej polícii, čo tam vyvadzajú....
treba poriadnu metlu...

ale to je úplne zbytočná debata, sulík len odpovedal moderatorovi na otázku a novinári robia z toho halo......gp bude šanta......čentéš sa mi zdá mäkký, nepretlačí sa..
špirko mal odvahu vyšetrovať počiatka a kaliňáka za dph podvody, ale je ešte mladý

bude to šanta

Nevšimol som si reakciu.

Takže ty by si nemal problém ?
Odhliadnuc od všetkého, čo vykonal...čo je o ňom známe ?

- bývalý politik, bývalý minister, bývalý člen viacerých strán, bývalý oný...?
- minister, ktorý spôsobil určité odzbrojenie civilov ?
- minister, ktorý podľahol psycholobby a zviedol psychotesty ?
- minister, ktorý zaviedol určité praktiky, že kto mohol tak zdrhol ?
- advokát, ktorý ťahal zo sračiek buzerantov, ktorí pomaľovali pomníky padlých vojakov ?
- advokát, ktorý sa objavil na mieste činu po Valkovej smrti ?
- atď.....

Si nejak pozabudol, že právo patrí do rúk iným a nie nejakým novinárom a pochybným advokátom !
...a na záver citácia výroku samotného Lipšica :

„Platí rovnosť pred zákonom a nikto by nad ním nemal stáť."
jar88
05.05.20,14:16
Matelko len sníva o tom, že Lipshit bude GP. Aj keby bol čistý ako ľaľija - nemôže byť GP, pretože nemá min. 5 rokov odpracovaných na prokuratúre ako prokurátor.
Takže - škoda nad tým uvažovať. Aby ho tam dostal - musel by veľa toho (Matelko) zmeniť, veľmi veľa!
A to je pre Matelka problém?
Ako píšem, budem čakať na reálneho kandidáta, ktorého tam touto fraškou chcú dosadiť.
Jasné, že to nieje problém. Stačí zmeniť zákon a je vystarané.
bjuty smis
05.05.20,14:20
Matelko len sníva o tom, že Lipshit bude GP. Aj keby bol čistý ako ľaľija - nemôže byť GP, pretože nemá min. 5 rokov odpracovaných na prokuratúre ako prokurátor.
Takže - škoda nad tým uvažovať. Aby ho tam dostal - musel by veľa toho (Matelko) zmeniť, veľmi veľa!
1. nesníva, však sa vyjadril....lipšic to nebude
2.nie, že by musel vela zmeniť - on zmení....je to v pvv a vyhral s tým volby...
bjuty smis
05.05.20,14:24
mne je jedno, za čo máš ty...radšej si to ešte prečítaj

lipšic s treemou, ohladne treemy nijako neklamal....ani nijako nikdy nič, čo bolo spomenuté ohľadom neho v treeme nerozporoval...

Uja do trémy a aj do nehody....
ALE ty by si fakt bol za to, aby bol Lipšic generálny prokouš ?
hej, nemal by som s ním najmenší problém

prečítaj si len dnešné články o finančnej polícii, čo tam vyvadzajú....
treba poriadnu metlu...

ale to je úplne zbytočná debata, sulík len odpovedal moderatorovi na otázku a novinári robia z toho halo......gp bude šanta......čentéš sa mi zdá mäkký, nepretlačí sa..
špirko mal odvahu vyšetrovať počiatka a kaliňáka za dph podvody, ale je ešte mladý

bude to šanta

Nevšimol som si reakciu.

Takže ty by si nemal problém ?
Odhliadnuc od všetkého, čo vykonal...čo je o ňom známe ?

- bývalý politik, bývalý minister, bývalý člen viacerých strán, bývalý oný...?
- minister, ktorý spôsobil určité odzbrojenie civilov ?
- minister, ktorý podľahol psycholobby a zviedol psychotesty ?
- minister, ktorý zaviedol určité praktiky, že kto mohol tak zdrhol ?
- advokát, ktorý ťahal zo sračiek buzerantov, ktorí pomaľovali pomníky padlých vojakov ?
- advokát, ktorý sa objavil na mieste činu po Valkovej smrti ?
- atď.....

Si nejak pozabudol, že právo patrí do rúk iným a nie nejakým novinárom a pochybným advokátom !
...a na záver citácia výroku samotného Lipšica :

„Platí rovnosť pred zákonom a nikto by nad ním nemal stáť."
nie, najmenší...a určite nie kvôli týmto tvojím názorom...
buchač
05.05.20,14:30
nie, najmenší...a určite nie kvôli týmto tvojím názorom...
Pozor na jedno...nie je to LEN môj názor.

Ale šak skús dať nejaké klady, čo urobil henten "morálny jedinec"...
Nandrolon
05.05.20,14:36
Ešte k tomu Lipšicovi. Naozaj sa tu nájde človek, ktorý tej "kačici" na odpútanie pozornosti verí?
Ja som fakt zvedavý, koho idú skutočne týmto "úkonom" prekryť.
O Lipšicovi ako právoplatnému odsúdencovi, predpokladám, že za neúmyselné zabitie, alebo nejaká podobná formulka, nepredpokladám, že by skutočne niekto rozmýšľal ako o novom gp.
Toto by Matopichovej vláde v Bruseli nikdy neprešlo.
Skôr čakám, kto sa z ktorej rite zrazu náhle vynorí.
Zatiaľ mi napadol iba Prechádzka, morálna autorita :-)))))))). Len neviem /lebo ma to nezaujíma/, kde je momentálne pichnutý a či môže zmeniť pracovisko :-)
A zas tie úžasné múdrosti z nejakého "alternatívneho" akože zdroja?
------------------------------------------------------------------------------------------
Lipšic by nemal byť generálny prokurátor, ale z iných dôvodov, nie z tých ktoré tu uvádzate.
---------------------------------------------
A dám krk na to, že na tak jednoduchú a logickú príčinu ani neprídete.
Napíš, odkiaľ som čerpal, lebo na tvoje weby absolútne nechodím. Mám iba svoju hlavu, svoj mozog. Posledné týždne som v podstate nechodil ani na klasické novinové plátky....
bjuty smis
05.05.20,14:46
nie, najmenší...a určite nie kvôli týmto tvojím názorom...
Pozor na jedno...nie je to LEN môj názor.

Ale šak skús dať nejaké klady, čo urobil henten "morálny jedinec"...
to je nepodstatné....matovič má ústavnú vačšinu..
celá kariéra lipšica, boj s mafiou, ficom, kočnerom je záruka, že by bol výborný gp

tie tvoje názory netreba komentovať, nič z toho ho nijak nediskvalifikuje...dokonca ani nie je kauza
buchač
05.05.20,15:04
celá kariéra lipšica, boj s mafiou, ficom, kočnerom je záruka, že by bol výborný gp


AMEN...a zbohom.
lujza.j
05.05.20,15:14
.
bjuty smis
05.05.20,15:24
.
Neboj, nenavrhnu...
misoft
05.05.20,15:30
sito
05.05.20,15:33
Matelko len sníva o tom, že Lipshit bude GP. Aj keby bol čistý ako ľaľija - nemôže byť GP, pretože nemá min. 5 rokov odpracovaných na prokuratúre ako prokurátor.
Takže - škoda nad tým uvažovať. Aby ho tam dostal - musel by veľa toho (Matelko) zmeniť, veľmi veľa!

Moc má veľkú moc, veľa možnosti.

Keďže sme právny, demokratický štát, nemocný, mocný potrebuje súhlas, väčšinu parlamentu, a tu má.

Nie všetci mocní sú nemocní.

Je politika choroba, závisť, nenávisť ......................... :D
bjuty smis
05.05.20,15:37
buchač
05.05.20,15:43
https://www.cas.sk/clanok/977164/neskutocne-cisla-za-svoj-plat-si-slovaci-mozu-kupit-najviac-benzinu-od-2-svetovej-vojny/

A to vladne matovic iba 2 mesiace...

...a to akú zásluhu na tom má henten oný ?????????????????????
Čo kúpil burzu a ovplyvnil akcie ???

P.S.:
Ten článok je ale neskutočná píííííííííííííííííííííp...

P.S.:
Vieš čo ?
Poskladajte sa a postavte Oblbovičovi sochu pred úrad...vyššiu ako Dankov stlp.
marjankaj
05.05.20,15:56
https://www.cas.sk/clanok/977164/neskutocne-cisla-za-svoj-plat-si-slovaci-mozu-kupit-najviac-benzinu-od-2-svetovej-vojny/

A to vladne matovic iba 2 mesiace...

...a to akú zásluhu na tom má henten oný ?????????????????????
Čo kúpil burzu a ovplyvnil akcie ???

No má veľkú zásluhu. Zakázal cestovať, nikoho nenavštevovať. Prikázal sedieť doma. Na to netreba kupovať PHL. A chudáci pumpári nemajú tržby.
Ešte aj tá reklama tomu pomohla. "Nikam nemusíš chodit, nic nemusíš dělat....":D Hlavne že sme všetci zdraví.:---
bjuty smis
05.05.20,15:59
https://www.cas.sk/clanok/977164/neskutocne-cisla-za-svoj-plat-si-slovaci-mozu-kupit-najviac-benzinu-od-2-svetovej-vojny/

A to vladne matovic iba 2 mesiace...

...a to akú zásluhu na tom má henten oný ?????????????????????
Čo kúpil burzu a ovplyvnil akcie ???

P.S.:
Ten článok je ale neskutočná píííííííííííííííííííííp...

P.S.:
Vieš čo ?
Poskladajte sa a postavte Oblbovičovi sochu pred úrad...vyššiu ako Dankov stlp.
Prestan zavidiet uspechy nasej demokratickej protikorupcnej vlady a tes sa ...
Nandrolon
05.05.20,16:02
https://www.cas.sk/clanok/977164/neskutocne-cisla-za-svoj-plat-si-slovaci-mozu-kupit-najviac-benzinu-od-2-svetovej-vojny/

A to vladne matovic iba 2 mesiace...
Ten plat, ktorý Matovič nariadením vlády niektorým zamestnancom zobral?
Si fakt chorý a degenerovaný Matopičov troll. Dobre ti aspoň platí?
buchač
05.05.20,16:16
Prestan zavidiet uspechy nasej demokratickej protikorupcnej vlady a tes sa ...
To sú aké...akože tie úspechy ???
jar88
05.05.20,16:37
Prestan zavidiet uspechy nasej demokratickej protikorupcnej vlady a tes sa ...
To sú aké...akože tie úspechy ???
No veď hádaj.
Blbej múže i dva krát.
korela
05.05.20,16:40
Prestan zavidiet uspechy nasej demokratickej protikorupcnej vlady a tes sa ...
To sú aké...akože tie úspechy ???
Či sa budú hlásiť aj k tomuto

Vyše 430 tisíc Slovákov si nemôže dovoliť auto, telefón či práčku. Majú problém čeliť nečakaným finančným výdavkom, alebo si nemôžu dovoliť udržiavať doma primerané teplo.

http://api.traq.li/story/viewall3/42742/75546506:270062922,270006842,270196814,269988475,2 70058113,269991157,269981270,150088840,152242325,1 60934636,160747412,150965215,268812208?sig=86e2f9e 841d736eb70a23951bd132a18b97ce8096f2942562c7e56967 9a7e391&order=0

Iba by ma zaujímalo koho všetkého mám pokladať v tom uvedenom počte, nejako mi to nesedí.
jar88
05.05.20,16:41
https://www.cas.sk/clanok/977164/neskutocne-cisla-za-svoj-plat-si-slovaci-mozu-kupit-najviac-benzinu-od-2-svetovej-vojny/

A to vladne matovic iba 2 mesiace...

...a to akú zásluhu na tom má henten oný ?????????????????????
Čo kúpil burzu a ovplyvnil akcie ???

P.S.:
Ten článok je ale neskutočná píííííííííííííííííííííp...

P.S.:
Vieš čo ?
Poskladajte sa a postavte Oblbovičovi sochu pred úrad...vyššiu ako Dankov stlp.
Nie, burzu nekúpil,
ale ak by na mieste Matovičovej vlády bola vláda Pelegríniho, doplnil by cenu spotrebnou daňou. Veď je koroňa a on za vyrabovanú kasu predsa nemôže, to predsa Fico, či?
lujza.j
05.05.20,16:44
jar88
05.05.20,16:48
Prestan zavidiet uspechy nasej demokratickej protikorupcnej vlady a tes sa ...
To sú aké...akože tie úspechy ???
Či sa budú hlásiť aj k tomuto

Vyše 430 tisíc Slovákov si nemôže dovoliť auto, telefón či práčku. Majú problém čeliť nečakaným finančným výdavkom, alebo si nemôžu dovoliť udržiavať doma primerané teplo.

http://api.traq.li/story/viewall3/42742/75546506:270062922,270006842,270196814,269988475,2 70058113,269991157,269981270,150088840,152242325,1 60934636,160747412,150965215,268812208?sig=86e2f9e 841d736eb70a23951bd132a18b97ce8096f2942562c7e56967 9a7e391&order=0

Iba by ma zaujímalo koho všetkého mám pokladať v tom uvedenom počte, nejako mi to nesedí.
A toto pripisuješ akože Matovičovi, alebo za to môže Fico, Pele atd.?
jar88
05.05.20,16:51
https://www.cas.sk/clanok/977164/neskutocne-cisla-za-svoj-plat-si-slovaci-mozu-kupit-najviac-benzinu-od-2-svetovej-vojny/

A to vladne matovic iba 2 mesiace...
Toto si ako frk myslel?!
Len na vás použil vašu vlastnú medicínu.
korela
05.05.20,16:51
Prestan zavidiet uspechy nasej demokratickej protikorupcnej vlady a tes sa ...
To sú aké...akože tie úspechy ???
Či sa budú hlásiť aj k tomuto

Vyše 430 tisíc Slovákov si nemôže dovoliť auto, telefón či práčku. Majú problém čeliť nečakaným finančným výdavkom, alebo si nemôžu dovoliť udržiavať doma primerané teplo.

http://api.traq.li/story/viewall3/42742/75546506:270062922,270006842,270196814,269988475,2 70058113,269991157,269981270,150088840,152242325,1 60934636,160747412,150965215,268812208?sig=86e2f9e 841d736eb70a23951bd132a18b97ce8096f2942562c7e56967 9a7e391&order=0

Iba by ma zaujímalo koho všetkého mám pokladať v tom uvedenom počte, nejako mi to nesedí.
A toto pripisuješ akože Matovičovi, alebo za to môže Fico, Pele atd.?
Kto to tu prvý začal s čiernym humorom?
buchač
05.05.20,16:55
Iba by ma zaujímalo koho všetkého mám pokladať v tom uvedenom počte, nejako mi to nesedí.
...a ty si už čítala niečo normálne od Euroaktivu ?
Fest skreslené počty a prispôsobené údaje.
Nandrolon
05.05.20,16:56
Dopozeral som film "Sviňa".
Vačšiu blbosť som asi za posledných 10 rokov nevidel.
Toľko slovného, neprirodzeného, ba až násilného hrešenia nie je asi ani v najväčšom americkom prepadáku. Autor toto fakt nemôže myslieť vážne. Je to priam až na smiech. A dej, vymyslená, nútená, podprahová manipulácia vedomia hlboko podpriemerne inteligentných voličov.
Zabitý čas, ešte že prší.
jar88
05.05.20,16:57
Prestan zavidiet uspechy nasej demokratickej protikorupcnej vlady a tes sa ...
To sú aké...akože tie úspechy ???
Či sa budú hlásiť aj k tomuto

Vyše 430 tisíc Slovákov si nemôže dovoliť auto, telefón či práčku. Majú problém čeliť nečakaným finančným výdavkom, alebo si nemôžu dovoliť udržiavať doma primerané teplo.

http://api.traq.li/story/viewall3/42742/75546506:270062922,270006842,270196814,269988475,2 70058113,269991157,269981270,150088840,152242325,1 60934636,160747412,150965215,268812208?sig=86e2f9e 841d736eb70a23951bd132a18b97ce8096f2942562c7e56967 9a7e391&order=0

Iba by ma zaujímalo koho všetkého mám pokladať v tom uvedenom počte, nejako mi to nesedí.
A toto pripisuješ akože Matovičovi, alebo za to môže Fico, Pele atd.?
Kto to tu prvý začal s čiernym humorom?
Ja vás nepočítam.
Ako to mám teda vedieť?
Odštartoval vás niekto?
Ak áno, tak tam sa pýtaj.
buchač
05.05.20,17:05
utekajte, kym je cas kto mate prasulky v tejto banke
https://ekonomika.sme.sk/c/7310918/vlastnik-slovenskej-sporitelne-sa-prepadol-do-hlbokej-straty.html
Budíček.......

31. júl 2014 o 11:44 Marianna Onuferová

Radšej utekať pred takými, čo tu urvú starý príspevok..
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
bjuty smis
05.05.20,17:10
Korela, samozrejme....vysledok 12.r. lupezi fica
buchač
05.05.20,17:15
len som chcela vediet, kto ma SLPS
No úúúúúrčite...veríme, veríme....
bjuty smis
05.05.20,17:15
https://www.cas.sk/clanok/977164/neskutocne-cisla-za-svoj-plat-si-slovaci-mozu-kupit-najviac-benzinu-od-2-svetovej-vojny/

A to vladne matovic iba 2 mesiace...

...a to akú zásluhu na tom má henten oný ?????????????????????
Čo kúpil burzu a ovplyvnil akcie ???

P.S.:
Ten článok je ale neskutočná píííííííííííííííííííííp...

P.S.:
Vieš čo ?
Poskladajte sa a postavte Oblbovičovi sochu pred úrad...vyššiu ako Dankov stlp.
Na co sa skladat ?
Uz sa roky skladame...len za tito obdobie vyse 20 000 000 nam date...
A kolko bude este vlastnou hlavou....
buchač
05.05.20,17:17
A kolko bude este vlastnou hlavou....
Pomaly ale iste sa postupne začínam báť budúcnosti, že čo prinesie vláda Bláznoviča.
jar88
05.05.20,17:38
Ešte k tomu Lipšicovi. Naozaj sa tu nájde človek, ktorý tej "kačici" na odpútanie pozornosti verí?
Ja som fakt zvedavý, koho idú skutočne týmto "úkonom" prekryť.
O Lipšicovi ako právoplatnému odsúdencovi, predpokladám, že za neúmyselné zabitie, alebo nejaká podobná formulka, nepredpokladám, že by skutočne niekto rozmýšľal ako o novom gp.
Toto by Matopichovej vláde v Bruseli nikdy neprešlo.
Skôr čakám, kto sa z ktorej rite zrazu náhle vynorí.
Zatiaľ mi napadol iba Prechádzka, morálna autorita :-)))))))). Len neviem /lebo ma to nezaujíma/, kde je momentálne pichnutý a či môže zmeniť pracovisko :-)
A zas tie úžasné múdrosti z nejakého "alternatívneho" akože zdroja?
------------------------------------------------------------------------------------------
Lipšic by nemal byť generálny prokurátor, ale z iných dôvodov, nie z tých ktoré tu uvádzate.
---------------------------------------------
A dám krk na to, že na tak jednoduchú a logickú príčinu ani neprídete.
Napíš, odkiaľ som čerpal, lebo na tvoje weby absolútne nechodím. Mám iba svoju hlavu, svoj mozog. Posledné týždne som v podstate nechodil ani na klasické novinové plátky....
Zaujímavé vysvetlenie, že vraj "mám iba svoju hlavu, svoj mozog."
Ale akosi sa až veľmi nápadne podobá na vyjadrenia na dopoludní na infivojne, na slobodnom vysielači, na kotlebovom kulturblogu, na jurečku a ten na sputnik.
--------------------------------------------
Vždy sa vyjadrujú v tú istú dobu, na tú istú tému a dokonca podobnou rétorikou, ako ty.
Nedaj bióže to majú všetci z tvojej hlavy.
jar88
05.05.20,17:48
A kolko bude este vlastnou hlavou....
Pomaly ale iste sa postupne začínam báť budúcnosti.
A máš aj prečo.
Už to nebude tak dlho trvať. Dôchodok ti pôjde do kolien, nominál ti zostane, ale všetko pôjde hore. Neskôr budú aj pridávať, ale len tým najslabším.
Ekonomiku by ste mali začať sledovať.
Ale nie tú na HN, skôr tú skutočnú.
---------------------------------------------------
To že budú dotovať z EÚ veľké korporátne firmy, plus automobilky ako VW, Mercedes, Audi a podobne, to prinesie socanské ovocie. No a to vám nebude až tak v konečnom dôsledku šmakovať.
----------------------------------------------------
Ak by ich nesanovali, museli by si pomôcť samé, trh by ich k tomu donútil.
pavol54
05.05.20,18:22
celá kariéra lipšica, boj s mafiou, ficom, kočnerom je záruka, že by bol výborný gp


AMEN...a zbohom.
Urválek by bol lepší :)
pavol54
05.05.20,18:26
https://www.cas.sk/clanok/977164/neskutocne-cisla-za-svoj-plat-si-slovaci-mozu-kupit-najviac-benzinu-od-2-svetovej-vojny/

A to vladne matovic iba 2 mesiace...
Vieš ich aj vymenovať? tých pár mien by si mohol vedieť naspamäť
pavol54
05.05.20,18:29
Dopozeral som film "Sviňa".
Vačšiu blbosť som asi za posledných 10 rokov nevidel.
Toľko slovného, neprirodzeného, ba až násilného hrešenia nie je asi ani v najväčšom americkom prepadáku. Autor toto fakt nemôže myslieť vážne. Je to priam až na smiech. A dej, vymyslená, nútená, podprahová manipulácia vedomia hlboko podpriemerne inteligentných voličov.
Zabitý čas, ešte že prší.
Nebol režisérom Bebjak?
bjuty smis
05.05.20,18:56
Ešte k tomu Lipšicovi. Naozaj sa tu nájde človek, ktorý tej "kačici" na odpútanie pozornosti verí?
Ja som fakt zvedavý, koho idú skutočne týmto "úkonom" prekryť.
O Lipšicovi ako právoplatnému odsúdencovi, predpokladám, že za neúmyselné zabitie, alebo nejaká podobná formulka, nepredpokladám, že by skutočne niekto rozmýšľal ako o novom gp.
Toto by Matopichovej vláde v Bruseli nikdy neprešlo.
Skôr čakám, kto sa z ktorej rite zrazu náhle vynorí.
Zatiaľ mi napadol iba Prechádzka, morálna autorita :-)))))))). Len neviem /lebo ma to nezaujíma/, kde je momentálne pichnutý a či môže zmeniť pracovisko :-)
A zas tie úžasné múdrosti z nejakého "alternatívneho" akože zdroja?
------------------------------------------------------------------------------------------
Lipšic by nemal byť generálny prokurátor, ale z iných dôvodov, nie z tých ktoré tu uvádzate.
---------------------------------------------
A dám krk na to, že na tak jednoduchú a logickú príčinu ani neprídete.
Napíš, odkiaľ som čerpal, lebo na tvoje weby absolútne nechodím. Mám iba svoju hlavu, svoj mozog. Posledné týždne som v podstate nechodil ani na klasické novinové plátky....
Zaujímavé vysvetlenie, že vraj "mám iba svoju hlavu, svoj mozog."
Ale akosi sa až veľmi nápadne podobá na vyjadrenia na dopoludní na infivojne, na slobodnom vysielači, na kotlebovom kulturblogu, na jurečku a ten na sputnik.
--------------------------------------------
Vždy sa vyjadrujú v tú istú dobu, na tú istú tému a dokonca podobnou rétorikou, ako ty.
Nedaj bióže to majú všetci z tvojej hlavy.
On bude ňáky centralny mozek lidstva
bjuty smis
05.05.20,18:59
celá kariéra lipšica, boj s mafiou, ficom, kočnerom je záruka, že by bol výborný gp


AMEN...a zbohom.
Urválek by bol lepší :)
Ale ba...
Nenavidite ho, lebo naň nic nemáte....a bojite sa, ze on nebude len troska hryzkat...
misoft
05.05.20,19:06
Samozrejme....vysledok 12.r. lupezi fica

Samozrejme....vysledok 12.r. lupezi fica

vysledok Ficovho bankoveho odvodu, ktory navrhuje jeho minister ZRUSIT

https://index.sme.sk/c/22397637/je-to-oficialne-prva-velka-banka-sa-dostala-do-straty-pre-odvod.html
Teoreticky!
Ale Fico len dal odvody, pokiaľ banka mala kšefty - bolo i na odvody. Ale teraz sa kšefty zastavili - tak prašule netečú.
2 melóny € ešte neznamená, že banka zajtra krachne.
A k tomuto!

utekajte, kym je cas kto mate prasulky v tejto banke
https://index.sme.sk/c/22397637/je-to-oficialne-prva-velka-banka-sa-dostala-do-straty-pre-odvod.html



Vytváraš poplašné správy - HOAX. Mali by ťa ZAVRIEŤ za širenie poplašnej správy!
misoft
05.05.20,19:13
On bude ňáky centralny mozek lidstva

Tiež si myslím....:D
https://s3.amazonaws.com/gs-geo-images/b3457d2c-a133-4fa4-864a-19281699307f.jpg
Přistižen při činu!
https://2.bp.blogspot.com/-D5GybroQOg4/VRxTORgVigI/AAAAAAAAL80/sebhGBvuHvU/s1600/navstevnici%2Bcentralni%2Bmozek%2Blidstva.jpg
misoft
05.05.20,19:24
Pred chvíľou som "prepínal" kanály a na Hnojke minister NO a zachytil som, koľko mesačne bral Balciar - sadnite si - 17500€/mes. (v hrubom) - a poznámka Naďa - toľko neberie ani prezident!
buchač
05.05.20,19:46
Vytváraš poplašné správy - HOAX. Mali by ťa ZAVRIEŤ za širenie poplašnej správy!
...úplne by stačilo vymazať z tohto fóra....lebo dotyčná osoba si fóry robí a vytvára stále nové nicky.
korela
05.05.20,21:04
len som chcela vediet, kto ma SLPS :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Myslíš vlastníka? Tu sotva niekto ... :-) Možno jar ...
korela
05.05.20,21:19
Iba by ma zaujímalo koho všetkého mám pokladať v tom uvedenom počte, nejako mi to nesedí.
...a ty si už čítala niečo normálne od Euroaktivu ?
Fest skreslené počty a prispôsobené údaje.
Pod titulkom svieti Autor: TASR | EURACTIV.sk
Po kliknutí na TASR to prehodí na EUROACTIV
korela
05.05.20,21:21
Korela, samozrejme....vysledok 12.r. lupezi fica
... ako vždy si ubral desiatky rokov.
Asi sa ešte káčer iba strúhal.
Nandrolon
06.05.20,03:37
Ešte k tomu Lipšicovi. Naozaj sa tu nájde človek, ktorý tej "kačici" na odpútanie pozornosti verí?
Ja som fakt zvedavý, koho idú skutočne týmto "úkonom" prekryť.
O Lipšicovi ako právoplatnému odsúdencovi, predpokladám, že za neúmyselné zabitie, alebo nejaká podobná formulka, nepredpokladám, že by skutočne niekto rozmýšľal ako o novom gp.
Toto by Matopichovej vláde v Bruseli nikdy neprešlo.
Skôr čakám, kto sa z ktorej rite zrazu náhle vynorí.
Zatiaľ mi napadol iba Prechádzka, morálna autorita :-)))))))). Len neviem /lebo ma to nezaujíma/, kde je momentálne pichnutý a či môže zmeniť pracovisko :-)
A zas tie úžasné múdrosti z nejakého "alternatívneho" akože zdroja?
------------------------------------------------------------------------------------------
Lipšic by nemal byť generálny prokurátor, ale z iných dôvodov, nie z tých ktoré tu uvádzate.
---------------------------------------------
A dám krk na to, že na tak jednoduchú a logickú príčinu ani neprídete.
Napíš, odkiaľ som čerpal, lebo na tvoje weby absolútne nechodím. Mám iba svoju hlavu, svoj mozog. Posledné týždne som v podstate nechodil ani na klasické novinové plátky....
Zaujímavé vysvetlenie, že vraj "mám iba svoju hlavu, svoj mozog."
Ale akosi sa až veľmi nápadne podobá na vyjadrenia na dopoludní na infivojne, na slobodnom vysielači, na kotlebovom kulturblogu, na jurečku a ten na sputnik.
--------------------------------------------
Vždy sa vyjadrujú v tú istú dobu, na tú istú tému a dokonca podobnou rétorikou, ako ty.
Nedaj bióže to majú všetci z tvojej hlavy.
No tak môžem ti čestne prehlásiť, že na žiadnom takom plátku som nebol. Nič z toho som nikdy nečítal, ani nečítam. jurečka a sputnik, to som ani vživote nepočul.
Či mi veríš mám u prdele, ale mám dobrý pocit, že ešte aj iní majú názor podľa teba podobný ako ja, nezávisle odo mňa a ja od nich...
Nandrolon
06.05.20,03:43
Dopozeral som film "Sviňa".
Vačšiu blbosť som asi za posledných 10 rokov nevidel.
Toľko slovného, neprirodzeného, ba až násilného hrešenia nie je asi ani v najväčšom americkom prepadáku. Autor toto fakt nemôže myslieť vážne. Je to priam až na smiech. A dej, vymyslená, nútená, podprahová manipulácia vedomia hlboko podpriemerne inteligentných voličov.
Zabitý čas, ešte že prší.
Nebol režisérom Bebjak?
Nie.
https://www.csfd.cz/film/780357-svina/prehled/
Na začiatku bola info, že film bol natočený podľa knihy nejakého krivohubého židáčka https://www.youtube.com/watch?v=AxG9S6B2-jg
Žeby aj v tej knihe pretekal, kto za stanovený čas viackrát zahreší???
Ja teda sem-tam chodím so ženou do kina, a chystal som sa aj na toto. Chválabohu, že som nešiel, lebo to by boli vyhodené prachy, radšej hodiť do kanála, prepiť, alebo dať prvému bezdomovcovi na víno, ako zaplatiť za toto. Mal som nejaké očakávania, tešil som sa naň. O to viac ma naštval...
Nandrolon
06.05.20,03:47
Tiež si myslím....:D https://s3.amazonaws.com/gs-geo-images/b3457d2c-a133-4fa4-864a-19281699307f.jpg Přistižen při činu! https://2.bp.blogspot.com/-D5GybroQOg4/VRxTORgVigI/AAAAAAAAL80/sebhGBvuHvU/s1600/navstevnici%2Bcentralni%2Bmozek%2Blidstva.jpg

:D Kto z fóra je ten krivý okuliarnik, ktorý ma pozorne sleduje??
jar88
06.05.20,03:56
celá kariéra lipšica, boj s mafiou, ficom, kočnerom je záruka, že by bol výborný gp


AMEN...a zbohom.
Urválek by bol lepší :)
Ale ba...
Nenavidite ho, lebo naň nic nemáte....a bojite sa, ze on nebude len troska hryzkat...
Ja neviem, ako by mohol Lipšic, ako GP hryzkať. Tam je ho škoda dávať.
Vieme (alebo aspoň ja viem) ako sú naši policajti, prokurátori a sudcovia "slobodní" vo svojom konaní. Aj Lipšic by to mal, prípadne mohol vedieť.
Bežne sa totiž stáva, že policajt "opomenie" nejaký paragraf, bod, článok a nekoná. Následne mu to posvetí prokurátor a ak sa proti tomu odvoláš, posvetí to znova a ide sa ďalej.
Jednoducho nemáme žiadny účinný postih pre policajta, prokurátora a sudcu za prípadné nedodržiavanie zákonov.
jar88
06.05.20,04:11
Ešte k tomu Lipšicovi. Naozaj sa tu nájde človek, ktorý tej "kačici" na odpútanie pozornosti verí?
Ja som fakt zvedavý, koho idú skutočne týmto "úkonom" prekryť.
O Lipšicovi ako právoplatnému odsúdencovi, predpokladám, že za neúmyselné zabitie, alebo nejaká podobná formulka, nepredpokladám, že by skutočne niekto rozmýšľal ako o novom gp.
Toto by Matopichovej vláde v Bruseli nikdy neprešlo.
Skôr čakám, kto sa z ktorej rite zrazu náhle vynorí.
Zatiaľ mi napadol iba Prechádzka, morálna autorita :-)))))))). Len neviem /lebo ma to nezaujíma/, kde je momentálne pichnutý a či môže zmeniť pracovisko :-)
A zas tie úžasné múdrosti z nejakého "alternatívneho" akože zdroja?
------------------------------------------------------------------------------------------
Lipšic by nemal byť generálny prokurátor, ale z iných dôvodov, nie z tých ktoré tu uvádzate.
---------------------------------------------
A dám krk na to, že na tak jednoduchú a logickú príčinu ani neprídete.
Napíš, odkiaľ som čerpal, lebo na tvoje weby absolútne nechodím. Mám iba svoju hlavu, svoj mozog. Posledné týždne som v podstate nechodil ani na klasické novinové plátky....
Zaujímavé vysvetlenie, že vraj "mám iba svoju hlavu, svoj mozog."
Ale akosi sa až veľmi nápadne podobá na vyjadrenia na dopoludní na infivojne, na slobodnom vysielači, na kotlebovom kulturblogu, na jurečku a ten na sputnik.
--------------------------------------------
Vždy sa vyjadrujú v tú istú dobu, na tú istú tému a dokonca podobnou rétorikou, ako ty.
Nedaj bióže to majú všetci z tvojej hlavy.
No tak môžem ti čestne prehlásiť, že na žiadnom takom plátku som nebol. Nič z toho som nikdy nečítal, ani nečítam. jurečka a sputnik, to som ani vživote nepočul.
Či mi veríš mám u prdele, ale mám dobrý pocit, že ešte aj iní majú názor podľa teba podobný ako ja, nezávisle odo mňa a ja od nich...
Ja neviem na aké plátky chodíš a akú váhu má tvoje "čestné prehlásenie".
Nespomenul som všetky vaše plátky. Napríklad aj Zem a vek, Parlamentné listy a kopec ostatných. Nemôžem predsa čítať všetko.
-----------------------------
Ale napríklad tá tvoja zmienka, že sa jedná o prekrytie čohosi, frčí na všetkých vašich veboch. To sa poprieť nedá.
No a že v tom niesi sám?
To je akože aký argument, že aj iní majú rovnaký názor. Veď práve to napovedá o čomsi poblbnutom.
Nandrolon
06.05.20,04:16
Ešte k tomu Lipšicovi. Naozaj sa tu nájde človek, ktorý tej "kačici" na odpútanie pozornosti verí?
Ja som fakt zvedavý, koho idú skutočne týmto "úkonom" prekryť.
O Lipšicovi ako právoplatnému odsúdencovi, predpokladám, že za neúmyselné zabitie, alebo nejaká podobná formulka, nepredpokladám, že by skutočne niekto rozmýšľal ako o novom gp.
Toto by Matopichovej vláde v Bruseli nikdy neprešlo.
Skôr čakám, kto sa z ktorej rite zrazu náhle vynorí.
Zatiaľ mi napadol iba Prechádzka, morálna autorita :-)))))))). Len neviem /lebo ma to nezaujíma/, kde je momentálne pichnutý a či môže zmeniť pracovisko :-)
A zas tie úžasné múdrosti z nejakého "alternatívneho" akože zdroja?
------------------------------------------------------------------------------------------
Lipšic by nemal byť generálny prokurátor, ale z iných dôvodov, nie z tých ktoré tu uvádzate.
---------------------------------------------
A dám krk na to, že na tak jednoduchú a logickú príčinu ani neprídete.
Napíš, odkiaľ som čerpal, lebo na tvoje weby absolútne nechodím. Mám iba svoju hlavu, svoj mozog. Posledné týždne som v podstate nechodil ani na klasické novinové plátky....
Zaujímavé vysvetlenie, že vraj "mám iba svoju hlavu, svoj mozog."
Ale akosi sa až veľmi nápadne podobá na vyjadrenia na dopoludní na infivojne, na slobodnom vysielači, na kotlebovom kulturblogu, na jurečku a ten na sputnik.
--------------------------------------------
Vždy sa vyjadrujú v tú istú dobu, na tú istú tému a dokonca podobnou rétorikou, ako ty.
Nedaj bióže to majú všetci z tvojej hlavy.
No tak môžem ti čestne prehlásiť, že na žiadnom takom plátku som nebol. Nič z toho som nikdy nečítal, ani nečítam. jurečka a sputnik, to som ani vživote nepočul.
Či mi veríš mám u prdele, ale mám dobrý pocit, že ešte aj iní majú názor podľa teba podobný ako ja, nezávisle odo mňa a ja od nich...
Ja neviem na aké plátky chodíš a akú váhu má tvoje "čestné prehlásenie".
Nespomenul som všetky vaše plátky. Napríklad aj Zem a vek a kopec ostatných. Nemôžem predsa čítať všetko.
-----------------------------
Ale napríklad tá tvoja zmienka, že sa jedná o prekrytie čohosi, frčí na všetkých vašich veboch. To sa poprieť nedá.
Raz som to už písal na aké plátky chodím. "Najkonšpiračnejší" z nich mám Topky. Zem a vek taktiež nepoznám. Možno, keď raz budem na dôchodku a budem mať viac času ako vy.
Ostatné sú už iba viacmenej odborné a úzko zamerané na konkrétne veci /nič s politikou, kultúrou, ani bulvárom/.
bjuty smis
06.05.20,04:27
celá kariéra lipšica, boj s mafiou, ficom, kočnerom je záruka, že by bol výborný gp


AMEN...a zbohom.
Urválek by bol lepší :)
Ale ba...
Nenavidite ho, lebo naň nic nemáte....a bojite sa, ze on nebude len troska hryzkat...
Ja neviem, ako by mohol Lipšic, ako GP hryzkať. Tam je ho škoda dávať.
Vieme (alebo aspoň ja viem) ako sú naši policajti, prokurátori a sudcovia "slobodní" vo svojom konaní. Aj Lipšic by to mal, prípadne mohol vedieť.
Bežne sa totiž stáva, že policajt "opomenie" nejaký paragraf, bod, článok a nekoná. Následne mu to posvetí prokurátor a ak sa proti tomu odvoláš, posvetí to znova a ide sa ďalej.
Jednoducho nemáme žiadny účinný postih pre policajta, prokurátora a sudcu za prípadné nedodržiavanie zákonov.
Ked nevies, tak si pozri jeho pravomoci
jar88
06.05.20,04:43
celá kariéra lipšica, boj s mafiou, ficom, kočnerom je záruka, že by bol výborný gp


AMEN...a zbohom.
Urválek by bol lepší :)
Ale ba...
Nenavidite ho, lebo naň nic nemáte....a bojite sa, ze on nebude len troska hryzkat...
Ja neviem, ako by mohol Lipšic, ako GP hryzkať. Tam je ho škoda dávať.
Vieme (alebo aspoň ja viem) ako sú naši policajti, prokurátori a sudcovia "slobodní" vo svojom konaní. Aj Lipšic by to mal, prípadne mohol vedieť.
Bežne sa totiž stáva, že policajt "opomenie" nejaký paragraf, bod, článok a nekoná. Následne mu to posvetí prokurátor a ak sa proti tomu odvoláš, posvetí to znova a ide sa ďalej.
Jednoducho nemáme žiadny účinný postih pre policajta, prokurátora a sudcu za prípadné nedodržiavanie zákonov.
Ked nevies, tak si pozri jeho pravomoci
Ale viem o jeho pravomoci.
Ja som spomínal "účinný" postih a ten v skutočnosti nemá.
Povedz mi, čo ja mám z toho, že niekoho disciplinárne postihne, ale poškodenie mojich práv už nijako nerieši.
Ako postihnú sudcu, ktorý nerešpektuje zákon. Myslím rešpektovanie zákona do poslednej bodky. Jednoducho padni komu padni.
----------------------
No a ešte maličkosť na koniec. Čo sa stane GP, ak svoju pravomoc niekedy navyužije. Nič, absolútne nič.
bjuty smis
06.05.20,05:46
ked vieš jeho právomoci, tak prečo nevieš, ako by mohol hryzkať ?
BXLmiami
06.05.20,05:57
Žeby aj v tej knihe pretekal, kto za stanovený čas viackrát zahreší???
*
Ved ano,ked týchto ľudí počúvam tak si vravím čo chceme od detí čo majú takýto vzor vulgárnych chlapov.Slušnú vetu nepovedia ani ked sa pomýlia.Hnus.
Dáša_
06.05.20,06:29
Žeby aj v tej knihe pretekal, kto za stanovený čas viackrát zahreší???
*
Ved ano,ked týchto ľudí počúvam tak si vravím čo chceme od detí čo majú takýto vzor vulgárnych chlapov.Slušnú vetu nepovedia ani ked sa pomýlia.Hnus.

na jednej strane su to vulgarizmy. Nepáči sa mi to používanie. Aj by som bojovala proti používaniu, aj sa doma snažia. Ale vždy to niekde utečie.
Na druhej strane, sú to iba slová. Pre mladých je to niečo ako "hele vole".... len fráza. A vlastne, fakt sa maju vyjadrovať len jemnučko, aby sa nikoho nedotkli?

Obávam sa, že toto je už bežný jazyk.
A na druhú stranu, to že sa to nepoužívalo vo filmoch ešte neznamená, že to neexistovalo. Že sa vždy nenašli také, čo to používali.
Nandrolon
06.05.20,06:35
Dáša, opýtam sa priamo. Videla si ten film? Lebo to hrešenie je fakt na smiech.
Vyslovene toto som nezažil ani na stavbách, kde fakt pracovali vo výškach tvrdí chlapi, ani vo fitkách trojbojároch a myslím si, že ani sám veľký Kočner, Fico, Kaliňák sa takto v súkromí nevyjadrujú.
Proste ak sa chceš k tomu filmu vyjadriť, pozri si ho. Pozerám všeličo, od hororov cez akčné nízkorozpočtové, ale toto je už fakt na smiech. To nemôže nikto myslieť vážne, niekedy sa mi aj zdá, že samotní herci si v tom filme robili komédiu a bolo im aj do smiechu keď sa podľa scenára museli takto správať...
Nandrolon
06.05.20,06:38
Pobavilo, ako aj celý Korona Fajrus :-)))))))))))))
BXLmiami
06.05.20,06:41
Ked už fakt že sa bavili sestričky-chcelo sa mi s tých vulgarizmov vracať.Moje dieťa sa zdvihlo a odišlo,povedala že takéto niečo fakt nemusí.Možno má napríklad pravdu či už ten vulgárny Šoltes alebo vulgárny Havran-ale neviem čo si dokazujú ked tie zvratky z ust púšťajú do eteru na pokračovanie.Nezaslúžia si žiadnu pozornosť.
Nandrolon
06.05.20,06:47
Neviem kto je Havran, musím asi doštudovať. Šoltésa si pamätám ako investigatívneho novinára v nejakej TV, takto to sa vyjadroval normálne.
Ale teraz ma napadlo, ako na nočnej sestričky flirtovali v sesterni s asi 2 pacientami. Celá naša izba nespala, lebo ten retardovaný rehot hihihi a neslušné vtipy frčali celú noc aj cez zatvorené dvere.
Nemocnice sú asi kapitola sama o sebe.
Nandrolon
06.05.20,06:59
Ked už fakt že sa bavili sestričky-chcelo sa mi s tých vulgarizmov vracať.Moje dieťa sa zdvihlo a odišlo,povedala že takéto niečo fakt nemusí.Možno má napríklad pravdu či už ten vulgárny Šoltes alebo vulgárny Havran-ale neviem čo si dokazujú ked tie zvratky z ust púšťajú do eteru na pokračovanie.Nezaslúžia si žiadnu pozornosť.
Vulgarita je odrazom IQ. A taky vulgarny buchac vam nevadi ?
Nič v zlom, ale asi o týchto veciach moc toho nevieš. Taktiež nadpriemerne inteligentní ľudia majú "väčšie" sklony k alkoholizmu, naopak podpriemerne inteligentní majú "väčšie" sklony ku gamblerstvu a omamným látkam /fetovanie, omamné drogy-nie povzbudzováky, napr. pri kokaíne je to zas naopak/. Vyradiť všetkých užívajúcich kokaín, to by nás častokrát nemal kto operovať...
Pre niekoho ťažké pochopiť. Ale odborné výskumy existujú.
bjuty smis
06.05.20,07:07
Dáša, opýtam sa priamo. Videla si ten film? Lebo to hrešenie je fakt na smiech.
Vyslovene toto som nezažil ani na stavbách, kde fakt pracovali vo výškach tvrdí chlapi, ani vo fitkách trojbojároch a myslím si, že ani sám veľký Kočner, Fico, Kaliňák sa takto v súkromí nevyjadrujú.
Proste ak sa chceš k tomu filmu vyjadriť, pozri si ho. Pozerám všeličo, od hororov cez akčné nízkorozpočtové, ale toto je už fakt na smiech. To nemôže nikto myslieť vážne, niekedy sa mi aj zdá, že samotní herci si v tom filme robili komédiu a bolo im aj do smiechu keď sa podľa scenára museli takto správať...
ty sa radšej pozri, čo tu vyvádzaš...nemusíš chodiť do kina...
Nandrolon
06.05.20,07:11
Chcel som ráno napísať, že presne ten film oslovuje divákov ako si ty a v podstate rovnakých. Ale nechcel som začať ako prvý...
Vám stačí málo.
Natrieskať za každým slovom niečo začínajúce na ku, pi, ko, je a budete sa chytať za bruchá od smiechu celý film.
Ako málo ti stačí k spokojnosti. V podstate taký úbohý, čisto konzumný spôsob života. K tomu ešte nejaký gril, slaninu, klobásu, uhorku a vlastnú nadváhu. :-))
veronikasad
06.05.20,07:16
Bohuzial, vulgarizmy sa coraz častejšie objavuju aj v "moderných" divadelnych predstaveniach, s ktorými chodia známi (nielen serialovi) herci hostovat po SK. Vadi mi to, uz minimalne dvakrat som z predstavenia odisla, a nebola som sama ...
lujza.j
06.05.20,07:33
Ked isiel film v kinach...pacili sa mi komentare-gunďžovanie ludi....ze xy krat - "1000" za den to "puštali" ale napr. Bed boys3 2x....
Zas film nacasovany...ako film unos...
korela
06.05.20,07:51
Žeby aj v tej knihe pretekal, kto za stanovený čas viackrát zahreší???
*
Ved ano,ked týchto ľudí počúvam tak si vravím čo chceme od detí čo majú takýto vzor vulgárnych chlapov.Slušnú vetu nepovedia ani ked sa pomýlia.Hnus.

na jednej strane su to vulgarizmy. Nepáči sa mi to používanie. Aj by som bojovala proti používaniu, aj sa doma snažia. Ale vždy to niekde utečie.
Na druhej strane, sú to iba slová. Pre mladých je to niečo ako "hele vole".... len fráza. A vlastne, fakt sa maju vyjadrovať len jemnučko, aby sa nikoho nedotkli?

Obávam sa, že toto je už bežný jazyk.
A na druhú stranu, to že sa to nepoužívalo vo filmoch ešte neznamená, že to neexistovalo. Že sa vždy nenašli také, čo to používali.

Veď práve, týmto si to zdôvodní veľa ľudí bez akéhokoľvek zamyslenia. Nezastávam tento názor. Všetci vieme, že slovo má silu hromu, ako nás dokážu priamo zasiahnuť niekoho myšlienky, význam ich vyjadrení aj slov tak, že človek je schopný pocítiť v momente stratu svojej energie, pocit obliatia potu, zblednutia a iných fyziolog. reakcií. Asi sme sa s tým mnohí stretli. Niektorí nemuseli.

Pýtam sa, prečo by nás mali obklopovať toxickí ľudia? Prečo im to tolerujeme? Kto má záujem a podporuje rozširovanie tohto vyjadrovania v éteri všeobecne a špeciálne v kultúre? Ja si to viem veľmi dobre vysvetliť.
Je vždy iba na jednotlivcovi, ako sa vyjadruje. Každú sekundu rozhodujeme v prítomnosti o svojej budúcnosti. Vždy ide o voľbu.

Mojich rodičov som do ich smrti nepočula vysloviť jeden vulgarizmus. Nikdy. Ani starších bratov a žijúci má stále v tomto zmysle rovnakú slovnú zásobu. Nič mu nikdy neutečie.

Už som to tu niekoľkokrát spomínala, a aj to, že vôbec nie je nutné vulgarizmy používať. Dávam ich totiž jednoducho do súvislostí s energiami, všetko sa dá nejako vyhodnotiť, obklopujú nás všade, a zastávam tento názor:
"Ak je teda pravda, že naše telo obsahuje 70% vody a voda vie zachytávať rezonanciu z okolia, tak je veľmi jednoduché, aby sme ovplyvňovali našim správaním a konaním, čo je následkom nášho myslenia, aj druhých ľudí vedľa nás."
(Citované z teraz náhodne nájdeného webu https://www.ozsmaragdy.sk/l/voda-a-laska/ pri hľadaní dokument. fotiek Japonca Emoto Masaru, tie pozná už asi každý inteligentnejší človek.)
pavol54
06.05.20,07:52
Žeby aj v tej knihe pretekal, kto za stanovený čas viackrát zahreší???
*
Ved ano,ked týchto ľudí počúvam tak si vravím čo chceme od detí čo majú takýto vzor vulgárnych chlapov.Slušnú vetu nepovedia ani ked sa pomýlia.Hnus.

na jednej strane su to vulgarizmy. Nepáči sa mi to používanie. Aj by som bojovala proti používaniu, aj sa doma snažia. Ale vždy to niekde utečie.
Na druhej strane, sú to iba slová. Pre mladých je to niečo ako "hele vole".... len fráza. A vlastne, fakt sa maju vyjadrovať len jemnučko, aby sa nikoho nedotkli?

Obávam sa, že toto je už bežný jazyk.
A na druhú stranu, to že sa to nepoužívalo vo filmoch ešte neznamená, že to neexistovalo. Že sa vždy nenašli také, čo to používali.
Skús sa baviť zo svojim klientom alebo šéfom takýmto bežným jazykom. Mne takto omylom povedala jedna robotníčka a už bola za bránou. Veľmi sa ospravedlňovala na druhý deň že už si bude dávať pozor na jazyk. Film alebo verejné vystúpenie má aj výchovný cieľ ako v jazyku tak aj v správaní. Potom by nemohol premiér v dialógoch hovoriť o "sraní, vysraní" do éteru ako o bežnej komunikácii
bjuty smis
06.05.20,07:52
Chcel som ráno napísať, že presne ten film oslovuje divákov ako si ty a v podstate rovnakých. Ale nechcel som začať ako prvý...
Vám stačí málo.
Natrieskať za každým slovom niečo začínajúce na ku, pi, ko, je a budete sa chytať za bruchá od smiechu celý film.
Ako málo ti stačí k spokojnosti. V podstate taký úbohý, čisto konzumný spôsob života. K tomu ešte nejaký gril, slaninu, klobásu, uhorku a vlastnú nadváhu. :-))


ja som ho nevidel, ani sa nechystám
ty tu o ňom dávaš už aspoň 5 príspevok....
bjuty smis
06.05.20,07:56
komu pomôže ?

10:46

Tesco oddnes rozširuje on-line nákupy do ďalších miest Slovenska. Tovar si môžu objednať aj obyvatelia Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Trenčianskych Teplíc, Banskej Bystrice, Zvolena, Popradu, Spišskej Novej Vsi, Kežmarku a okolia.
korela
06.05.20,08:04
Spomínam si ako zaradili do Inkognita Kramára a ako už prvým svojím pôsobením v relácii ovplyvnil jej kvalitu svojim slovníkom. Netrvalo dlho a stiahli ho, predpokladám, že išlo aj o zásah divákov.
Potom sa trochu síce umravnil, ale je to stále v ňom.
Neviem si predstaviť, ako vníma svoje obecenstvo, za čo ho má?
Z Havrana som raz iba kúsok, stačilo a o nejaký čas som sa vedome od týchto médií úplne odstrihla.
veronikasad
06.05.20,08:14
Chcel som ráno napísať, že presne ten film oslovuje divákov ako si ty a v podstate rovnakých. Ale nechcel som začať ako prvý...
Vám stačí málo.
Natrieskať za každým slovom niečo začínajúce na ku, pi, ko, je a budete sa chytať za bruchá od smiechu celý film.
Ako málo ti stačí k spokojnosti. V podstate taký úbohý, čisto konzumný spôsob života. K tomu ešte nejaký gril, slaninu, klobásu, uhorku a vlastnú nadváhu. :-))

Bohuzial, vulgarizmy sa coraz častejšie objavuju aj v "moderných" divadelnych predstaveniach, s ktorými chodia známi (nielen serialovi) herci hostovat po SK. Vadi mi to, uz minimalne dvakrat som z predstavenia odisla, a nebola som sama ...

ja som ho nevidel, ani sa nechystám
ty tu o ňom dávaš už aspoň 5 príspevok....
Bjuty, co má spoločne tvoj komentar s mojou odpovedou, ktorú citujes?
bjuty smis
06.05.20,08:18
Chcel som ráno napísať, že presne ten film oslovuje divákov ako si ty a v podstate rovnakých. Ale nechcel som začať ako prvý...
Vám stačí málo.
Natrieskať za každým slovom niečo začínajúce na ku, pi, ko, je a budete sa chytať za bruchá od smiechu celý film.
Ako málo ti stačí k spokojnosti. V podstate taký úbohý, čisto konzumný spôsob života. K tomu ešte nejaký gril, slaninu, klobásu, uhorku a vlastnú nadváhu. :-))

Bohuzial, vulgarizmy sa coraz častejšie objavuju aj v "moderných" divadelnych predstaveniach, s ktorými chodia známi (nielen serialovi) herci hostovat po SK. Vadi mi to, uz minimalne dvakrat som z predstavenia odisla, a nebola som sama ...

ja som ho nevidel, ani sa nechystám
ty tu o ňom dávaš už aspoň 5 príspevok....
Bjuty, co má spoločne tvoj komentar s mojou odpovedou, ktorú citujes?

nič, je som reagoval na nandyho.. tvoj je pod jeho...prilepilo to ..
odstránil som...
veronikasad
06.05.20,08:20
Chcel som ráno napísať, že presne ten film oslovuje divákov ako si ty a v podstate rovnakých. Ale nechcel som začať ako prvý...
Vám stačí málo.
Natrieskať za každým slovom niečo začínajúce na ku, pi, ko, je a budete sa chytať za bruchá od smiechu celý film.
Ako málo ti stačí k spokojnosti. V podstate taký úbohý, čisto konzumný spôsob života. K tomu ešte nejaký gril, slaninu, klobásu, uhorku a vlastnú nadváhu. :-))

Bohuzial, vulgarizmy sa coraz častejšie objavuju aj v "moderných" divadelnych predstaveniach, s ktorými chodia známi (nielen serialovi) herci hostovat po SK. Vadi mi to, uz minimalne dvakrat som z predstavenia odisla, a nebola som sama ...

ja som ho nevidel, ani sa nechystám
ty tu o ňom dávaš už aspoň 5 príspevok....
Bjuty, co má spoločne tvoj komentar s mojou odpovedou, ktorú citujes?

nič, je som reagoval na nandyho..
Preco si ju teda skopíroval, ked ja som naňho nereagovala?
bjuty smis
06.05.20,08:25
Chcel som ráno napísať, že presne ten film oslovuje divákov ako si ty a v podstate rovnakých. Ale nechcel som začať ako prvý...
Vám stačí málo.
Natrieskať za každým slovom niečo začínajúce na ku, pi, ko, je a budete sa chytať za bruchá od smiechu celý film.
Ako málo ti stačí k spokojnosti. V podstate taký úbohý, čisto konzumný spôsob života. K tomu ešte nejaký gril, slaninu, klobásu, uhorku a vlastnú nadváhu. :-))

Bohuzial, vulgarizmy sa coraz častejšie objavuju aj v "moderných" divadelnych predstaveniach, s ktorými chodia známi (nielen serialovi) herci hostovat po SK. Vadi mi to, uz minimalne dvakrat som z predstavenia odisla, a nebola som sama ...

ja som ho nevidel, ani sa nechystám
ty tu o ňom dávaš už aspoň 5 príspevok....
Bjuty, co má spoločne tvoj komentar s mojou odpovedou, ktorú citujes?

nič, je som reagoval na nandyho..
Preco si ju teda skopíroval, ked ja som naňho nereagovala?

neskopíroval som
priamo som reagoval na nandrolona..
Nandrolon
06.05.20,09:12
Potešilo, uvidíme, ako sa to ešte vyvine.
https://www.youtube.com/watch?v=tsV3oihB6iw
korela
06.05.20,09:40
Áno, ale ide o takú veľkú perinu, že si to vie málokto nielen predstaviť, ale vôbec pripustiť.
Nandrolon
06.05.20,09:49
Áno, ale ide o takú veľkú perinu, že si to vie málokto nielen predstaviť, ale vôbec pripustiť.
Keď si v pamäti premietnem to, čo tvrdil Matovič s aktuálnym pomerom politických síl, kedy má ústavnú väčšinu, tak žiadna perina by pre neho nemala byť veľká.
Jedine, že by sa na tom zištne osobne podieľal, preto píšem, že uvidíme ako sa to vyvinie...
jar88
06.05.20,10:24
Dopozeral som film "Sviňa".
Vačšiu blbosť som asi za posledných 10 rokov nevidel.
Toľko slovného, neprirodzeného, ba až násilného hrešenia nie je asi ani v najväčšom americkom prepadáku. Autor toto fakt nemôže myslieť vážne. Je to priam až na smiech. A dej, vymyslená, nútená, podprahová manipulácia vedomia hlboko podpriemerne inteligentných voličov.
Zabitý čas, ešte že prší.
Práve som dopozeral ten film Sviňa. Pozrel som si ho preto, aby som vedel, čo ti pripadá smiešne.
Podotýkam, že som predtým, niekedy vo februári videl rozhovor Vagoviča so Šoltésom.
https://www.youtube.com/watch?v=obEDl_H7V1Q

Teraz po zhliadnutí toho filmu SVIŇA, som si prečítal príspevky (vyjadrenia) tu na porade a až po ich prečítaní som zostal zhrozený. Zhrozený hlavne z toho, že nevnímate o čom ten film vypovedá, že sa tým vôbec nepohoršujete a naopak vás pohoršuje to podanie. Pritom v tréme sa takto vyjadrujú celkom prirodzene.
-----------------------------------------------------------
Myslím, že každý tu vnímame to svoje. Tak ako aj ten Šoltéz povedal, že kto je z toho filmu zhrozený a kto nie. Vraj sa v tom filme niektorí spoznávajú a aj tak reagujú.
Nandrolon
06.05.20,10:32
Dopozeral som film "Sviňa".
Vačšiu blbosť som asi za posledných 10 rokov nevidel.
Toľko slovného, neprirodzeného, ba až násilného hrešenia nie je asi ani v najväčšom americkom prepadáku. Autor toto fakt nemôže myslieť vážne. Je to priam až na smiech. A dej, vymyslená, nútená, podprahová manipulácia vedomia hlboko podpriemerne inteligentných voličov.
Zabitý čas, ešte že prší.
Práve som dopozeral ten film Sviňa. Pozrel som si ho preto, aby som vedel, čo ti pripadá smiešne.
Podotýkam, že som predtým, niekedy vo februári videl rozhovor Vagoviča so Šoltésom.
https://www.youtube.com/watch?v=obEDl_H7V1Q

Teraz po zhliadnutí toho filmu SVIŇA, som si prečítal príspevky (vyjadrenia) tu na porade a až po ich prečítaní som zostal zhrozený. Zhrozený hlavne z toho, že nevnímate o čom ten film vypovedá, že sa tým vôbec nepohoršujete a naopak vás pohoršuje to podanie. Pritom v tréme sa takto vyjadrujú celkom prirodzene.
-----------------------------------------------------------
Myslím, že každý tu vnímame to svoje. Tak ako aj ten Šoltéz povedal, že kto je z toho filmu zhrozený a kto nie. Vraj sa v tom filme niektorí spoznávajú a aj tak reagujú.
Nepripadá ti trochu gýčové, že nejaký, nazvime ho "novinár" zozbieral za cca 21 rokov VŠETKY frázy, útržky, vyjadrenia a až takmer chaoticky ich použil v cca 90 minútach filmu? Však to vôbec nezapadá do dejového kontextu, umelo je tam povedané všetko od pitia Coly, húpania na rukách, až po "vlasnú hlavu" + všetky ďalšie čo kedy Fico povedal. Zaujímavé, že žiadna vedľajšia postava typu Sulík a ostatní sa tam ani nemihla.
Ale vrchol bol, keď ten film priamo medzi riadkami vypovedá, že vraždu si objednal BOBO, teda Fico.
Toto už bola úplná stoka nad stokou, a každý normálny musí pochopiť iba 1 účel tohto filmu a ten nie je "zabaviť diváka".
jar88
06.05.20,10:45
Potešilo, uvidíme, ako sa to ešte vyvine.
https://www.youtube.com/watch?v=tsV3oihB6iw
Dosť sa čudujem, že s tým prípadom prichádza na verejnosť až teraz. Je to najmenej dva roky stará záležitosť. Foriš a ten druhý siskár na to dali asi 50 trestných oznámeni a nič.
Nikto na to, pre nich z nezmámich príčin, akože adekvátne nereagoval. Prečo asi?
No asi pre to, o čo sa v prípade jednalo. A to akože ani pán poslanec Uhrík doteraz nevie.
-----------------------------------
Neviem, či pán Uhrík nevie, že polícia a ani prokuratúra sa hygienickými postupmi nezaoberá. Máme na to predsa Šojku a Veterinu a tak podobne.
(Skôr si myslím, že dotyční páni skúšali nejako na tom zarobiť, ale akosi im to nevyšlo.)
bjuty smis
06.05.20,10:50
tu máš toho forischa, čo sa musí ukrývať v zahraničí :)))

15. 10. 2019 12:14 ,


Národná kriminálna agentúra dnes zadržala bývalých prislušníkov tajnej služby Pavla Forischa, Jána Feranca a Stanislava Žiarana. Bývalých príslušníkov tajnej služby majú v rukách približne od obeda.

Troch mužov zadržali v súvislosti s násilnou a drogovou trestnou činnosťou aj nedovoleným ozbrojovaním. Televízia Markíza zistila, že policajti robili domovú prehliadku aj u právničky, s ktorou sa dobre poznajú.

Pavol Forisch a Stanislav Žiaran spolu podnikajú, prezentujú sa ako bojovníci s nespravodlivosťou. Spory mali s Pentou, ale trestné oznámenie podal Forisch napríklad aj na organizátorov Iniciatívy Za slušné Slovensko.
Nandrolon
06.05.20,10:50
Podľa mňa preto, lebo dať dokopy materiál netrvá 1-2 mesiace. Koľko rokov sa vyšetrujú veľké kauzy?
A druhá vec bude tá, že je výmena vlády, ktorá hlásala na 1. mieste protikorupčný boj a nadávala na korupciu Ficovej vlády, asi preto.
Teraz sa už pán Matovič nebude môcť vyhovárať na Kaliňákove a Ficove zametanie pod koberec, keďže už tam má, resp. bude mať iba "svojich ľudí"...
jar88
06.05.20,10:53
Dopozeral som film "Sviňa".
Vačšiu blbosť som asi za posledných 10 rokov nevidel.
Toľko slovného, neprirodzeného, ba až násilného hrešenia nie je asi ani v najväčšom americkom prepadáku. Autor toto fakt nemôže myslieť vážne. Je to priam až na smiech. A dej, vymyslená, nútená, podprahová manipulácia vedomia hlboko podpriemerne inteligentných voličov.
Zabitý čas, ešte že prší.
Práve som dopozeral ten film Sviňa. Pozrel som si ho preto, aby som vedel, čo ti pripadá smiešne.
Podotýkam, že som predtým, niekedy vo februári videl rozhovor Vagoviča so Šoltésom.
https://www.youtube.com/watch?v=obEDl_H7V1Q

Teraz po zhliadnutí toho filmu SVIŇA, som si prečítal príspevky (vyjadrenia) tu na porade a až po ich prečítaní som zostal zhrozený. Zhrozený hlavne z toho, že nevnímate o čom ten film vypovedá, že sa tým vôbec nepohoršujete a naopak vás pohoršuje to podanie. Pritom v tréme sa takto vyjadrujú celkom prirodzene.
-----------------------------------------------------------
Myslím, že každý tu vnímame to svoje. Tak ako aj ten Šoltéz povedal, že kto je z toho filmu zhrozený a kto nie. Vraj sa v tom filme niektorí spoznávajú a aj tak reagujú.
Nepripadá ti trochu gýčové, že nejaký, nazvime ho "novinár" zozbieral za cca 21 rokov VŠETKY frázy, útržky, vyjadrenia a až takmer chaoticky ich použil v cca 90 minútach filmu? Však to vôbec nezapadá do dejového kontextu, umelo je tam povedané všetko od pitia Coly, húpania na rukách, až po "vlasnú hlavu" + všetky ďalšie čo kedy Fico povedal. Zaujímavé, že žiadna vedľajšia postava typu Sulík a ostatní sa tam ani nemihla.
Ale vrchol bol, keď ten film priamo medzi riadkami vypovedá, že vraždu si objednal BOBO, teda Fico.
Toto už bola úplná stoka nad stokou, a každý normálny musí pochopiť iba 1 účel tohto filmu a ten nie je "zabaviť diváka".
Predpokladám, že si si nepozrel toho Vagoviča (Na rovinu o filme Sviňa.). Šoltés aj vagovič tam hovoria aj o tom, že to nieje a nemôže byť dokument. Nie sú na to žiadne dôkazy a tak je to len filmové stvárnenie romámu. Vieš čo znamená, či?
-------------------------------------------------------
Ale viem, že to predpokladá nejakú tú dávku inteligencie.
jar88
06.05.20,10:59
tu máš toho forischa, čo sa musí ukrývať v zahraničí :)))

15. 10. 2019 12:14 ,


Národná kriminálna agentúra dnes zadržala bývalých prislušníkov tajnej služby Pavla Forischa, Jána Feranca a Stanislava Žiarana. Bývalých príslušníkov tajnej služby majú v rukách približne od obeda.

Troch mužov zadržali v súvislosti s násilnou a drogovou trestnou činnosťou aj nedovoleným ozbrojovaním. Televízia Markíza zistila, že policajti robili domovú prehliadku aj u právničky, s ktorou sa dobre poznajú.

Pavol Forisch a Stanislav Žiaran spolu podnikajú, prezentujú sa ako bojovníci s nespravodlivosťou. Spory mali s Pentou, ale trestné oznámenie podal Forisch napríklad aj na organizátorov Iniciatívy Za slušné Slovensko.
Podľa môjho názoru, sú to iba nešikovní a naivní vydierači.
Nabrali si sústo, ktoré je nad ich schopnosti.
Nandrolon
06.05.20,11:03
Dopozeral som film "Sviňa".
Vačšiu blbosť som asi za posledných 10 rokov nevidel.
Toľko slovného, neprirodzeného, ba až násilného hrešenia nie je asi ani v najväčšom americkom prepadáku. Autor toto fakt nemôže myslieť vážne. Je to priam až na smiech. A dej, vymyslená, nútená, podprahová manipulácia vedomia hlboko podpriemerne inteligentných voličov.
Zabitý čas, ešte že prší.
Práve som dopozeral ten film Sviňa. Pozrel som si ho preto, aby som vedel, čo ti pripadá smiešne.
Podotýkam, že som predtým, niekedy vo februári videl rozhovor Vagoviča so Šoltésom.
https://www.youtube.com/watch?v=obEDl_H7V1Q

Teraz po zhliadnutí toho filmu SVIŇA, som si prečítal príspevky (vyjadrenia) tu na porade a až po ich prečítaní som zostal zhrozený. Zhrozený hlavne z toho, že nevnímate o čom ten film vypovedá, že sa tým vôbec nepohoršujete a naopak vás pohoršuje to podanie. Pritom v tréme sa takto vyjadrujú celkom prirodzene.
-----------------------------------------------------------
Myslím, že každý tu vnímame to svoje. Tak ako aj ten Šoltéz povedal, že kto je z toho filmu zhrozený a kto nie. Vraj sa v tom filme niektorí spoznávajú a aj tak reagujú.
Nepripadá ti trochu gýčové, že nejaký, nazvime ho "novinár" zozbieral za cca 21 rokov VŠETKY frázy, útržky, vyjadrenia a až takmer chaoticky ich použil v cca 90 minútach filmu? Však to vôbec nezapadá do dejového kontextu, umelo je tam povedané všetko od pitia Coly, húpania na rukách, až po "vlasnú hlavu" + všetky ďalšie čo kedy Fico povedal. Zaujímavé, že žiadna vedľajšia postava typu Sulík a ostatní sa tam ani nemihla.
Ale vrchol bol, keď ten film priamo medzi riadkami vypovedá, že vraždu si objednal BOBO, teda Fico.
Toto už bola úplná stoka nad stokou, a každý normálny musí pochopiť iba 1 účel tohto filmu a ten nie je "zabaviť diváka".
Predpokladám, že si si nepozrel toho Vagoviča (Na rovinu o filme Sviňa.). Šoltés aj vagovič tam hovoria aj o tom, že to nieje a nemôže byť dokument. Nie sú na to žiadne dôkazy a tak je to len filmové stvárnenie romámu. Vieš čo znamená, či?
-------------------------------------------------------
Ale viem, že to predpokladá nejakú tú dávku inteligencie.
Myslíš, že mám čas pozerať 27 min? Ak to bude mať max. 2 minúty, tak rád pozriem. Z toho Šoltésa mi už bolo na grcanie aj keď bol ako novinár.
Kto ti hovorí, že to má byť dokument?
Je to gýčové a vulgárne stvárnenie nejakého braku. Ten brak ak nazveš románom /zrejme ani nevieš, čo román znamená/ tak je to urážka toho slova.
Všetko, čo som tu dnes písal, pre koho je ten film vhodný, za všetkým si stojím a myslím si, že si ho nevidel dnes prvý krát /zase si klamal/ a keď si ho videl ako novinku, určite sa ti veľmi páčil. Presne v tom je chválabohu medzi nami priepastný rozdiel.
jar88
06.05.20,11:47
Len tak aby reč nestála Nandrolon.
To s Forišom prebehlo aj na Kulturblogu, aj na Infovojne a aj na Slobodnom vysielači.
Rovnako aj to tvoje okomentovanie filmu Sviňa.
---------------------------------------------------------------
Aj toto majú tiež z tvojej hlavy? Alebo už prestaneš klamať a priznáš konečne, že si infikovaný blbosťou práve z tých zdrojov, ktoré som tu spomínal?
Nandrolon
06.05.20,11:55
Len tak aby reč nestála Nandrolon.
To s Forišom prebehlo aj na Kulturblogu, aj na Infovojne a aj na Slobodnom vysielači.
Rovnako aj to tvoje okomentovanie filmu Sviňa.
---------------------------------------------------------------
Aj toto majú tiež z tvojej hlavy? Alebo už prestaneš klamať a priznáš konečne, že si infikovaný blbosťou práve z tých zdrojov, ktoré som tu spomínal?
Nechápeš, že ja tam nechodím? Na kulturblogu som bol raz, keď som našiel video z tej Trubanovej demonštrácie. Infovojna a Slobodný vysielač sú na počúvanie, nie???
Ty to nedokážeš fakt prekúsnuť a stále píšeš, že klamem :-)) Ale ja to nemám ako dokázať, tak si to myslí pokojne aj ďalej. Podľa mňa zhoda náhod. To video čo som tu dal s ĽSNS som našiel dnes na FB. "Sviňu" som nosil celý týždeň na usb kľúči a až včera som sa k nej dostal, lebo som dopozeral poslednú časť série 01 seriálu HBO - "Manifest" /doporučujem/, už sa teším na sériu 02.
jar88
06.05.20,12:22
Len tak aby reč nestála Nandrolon.
To s Forišom prebehlo aj na Kulturblogu, aj na Infovojne a aj na Slobodnom vysielači.
Rovnako aj to tvoje okomentovanie filmu Sviňa.
---------------------------------------------------------------
Aj toto majú tiež z tvojej hlavy? Alebo už prestaneš klamať a priznáš konečne, že si infikovaný blbosťou práve z tých zdrojov, ktoré som tu spomínal?
Nechápeš, že ja tam nechodím? Na kulturblogu som bol raz, keď som našiel video z tej Trubanovej demonštrácie. Infovojna a Slobodný vysielač sú na počúvanie, nie???
Ty to nedokážeš fakt prekúsnuť a stále píšeš, že klamem :-)) Ale ja to nemám ako dokázať, tak si to myslí pokojne aj ďalej. Podľa mňa zhoda náhod. To video čo som tu dal s ĽSNS som našiel dnes na FB. "Sviňu" som nosil celý týždeň na usb kľúči a až včera som sa k nej dostal, lebo som dopozeral poslednú časť série 01 seriálu HBO - "Manifest" /doporučujem/, už sa teším na sériu 02.
A ja mám ako dokázať, že neklamem? A ešte mi napíš, čo by som tým získal, že som ten film Sviňa ešte nevidel.
--------------------------------
To obhajovanie Foriša prebehlo na SV a IV asi pred pol rokom a pranierovanie Šoltésa a filmu Sviňa, asi 14 dní pred voľbami.
-------------------------------------------------
Mňa by v živote nenapadlo po zhliadnutí toho filmu, pohoršovať sa nad formou a prejavom vo filme, ale skôr nad metodami, ktoré daný film opisuje.
Najme to, ako rodiča dokážu zbaviť rodičovských práv a tým umožniť zmedzeniu kontrolovať spôsob, akým prevýchova ich detí prebieha.
To ako keby si sa s tým postupom stotožňoval. Veď čo na tom, veď to platí hlavne na romákov. Či nie?
-------------------------
Veď zneužívať slovenské (biele) deti, je predsa len iné, ako zneužívať romske deti. Veď to dá rozum aj kotlebám.
jar88
06.05.20,12:30
Inak Nandrolon, teraz tiež prší a viac, ako pršalo včera. Včera si bol ochotný stratiť viac ako hodinu pozeraním sprostého filmu a dnes ti je ľúto 20 minút? Neblázni.
-----------------------
A ešte jedna vec, najdi si zákon podľa ktorého sa umiestňujú deti do tých sociálnych prevýchovných zariadení a preštuduj si, aký podiel na ňom má ĽSNS. Hlavne tie pozmeňováky.
--------------------------
Smerákov a kotleby by som ani len neoplul. A ty ich tu ideš vynášať na nebesia.
Nandrolon
06.05.20,13:14
Ťažko, na litánie nemám chuť, už som doma...
korela
06.05.20,13:43
komu pomôže ?

10:46

Tesco oddnes rozširuje on-line nákupy do ďalších miest Slovenska. Tovar si môžu objednať aj obyvatelia Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Trenčianskych Teplíc, Banskej Bystrice, Zvolena, Popradu, Spišskej Novej Vsi, Kežmarku a okolia.

Išla som sa pozrieť ako je to s voľnými termínmi a hneď aké milé prekvapenie, ceny donášky sa zdvihli, pritom sú v súčasnosti najlacnejšie pohon. hmoty, všetko ostatné zostáva po starom, možno zdvihli pracovníkom mzdy. To by ma tiež ale prekvapilo.

Obchod nemá chrbticu. Potravinové eshopy zneužívajú dobu. Najmä nové.
korela
06.05.20,13:44
Objednávanie u obvodného. Za poplatok, lebo núdzový stav.
korela
06.05.20,13:45
Fakt som zvedavá aj ja, ako bude v zdravotníctve nastavený štandard.
Nandrolon
06.05.20,13:55
komu pomôže ?

10:46

Tesco oddnes rozširuje on-line nákupy do ďalších miest Slovenska. Tovar si môžu objednať aj obyvatelia Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Trenčianskych Teplíc, Banskej Bystrice, Zvolena, Popradu, Spišskej Novej Vsi, Kežmarku a okolia.

Išla som sa pozrieť ako je to s voľnými termínmi a hneď aké milé prekvapenie, ceny donášky sa zdvihli, pritom sú v súčasnosti najlacnejšie pohon. hmoty, všetko ostatné zostáva po starom, možno zdvihli pracovníkom mzdy. To by ma tiež ale prekvapilo.

Obchod nemá chrbticu. Potravinové eshopy zneužívajú dobu. Najmä nové.
A čo povieš na to, že "zatvorené prevádzky" + "zubní lekári" + ďalší, chcú "dohnať tržby zvýšenými cenami" pričom časť tržieb /výplat/ dostali dosť vysokým percentom od Matoviča refundované, aj keď nič nerobili a teda aj pri prestávke" si vyberú to, čo stratili?
Lebo cez tú "prestávku" si pacienti svojpomocne doma zuby nepoopravovali, takže to zinkasujú lekári tak, či tak.
Ak navýšia ceny, mali by vrátiť dotácie, resp. refundácie. Či sa to niekomu nezdá spravodlivé?
Aj pre takýchto ľudí si prajem riadnu krízu. Lebo tých "pár pracháčov" ich neuživí a pre bežných začne turistika za zdravými zubami do ČR a PL, kde si človek všetko sám zaplatí a aj tak 50% mu zostane v peňaženke.
korela
06.05.20,14:52
komu pomôže ?

10:46

Tesco oddnes rozširuje on-line nákupy do ďalších miest Slovenska. Tovar si môžu objednať aj obyvatelia Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Trenčianskych Teplíc, Banskej Bystrice, Zvolena, Popradu, Spišskej Novej Vsi, Kežmarku a okolia.

Išla som sa pozrieť ako je to s voľnými termínmi a hneď aké milé prekvapenie, ceny donášky sa zdvihli, pritom sú v súčasnosti najlacnejšie pohon. hmoty, všetko ostatné zostáva po starom, možno zdvihli pracovníkom mzdy. To by ma tiež ale prekvapilo.

Obchod nemá chrbticu. Potravinové eshopy zneužívajú dobu. Najmä nové.
A čo povieš na to, že "zatvorené prevádzky" + "zubní lekári" + ďalší, chcú "dohnať tržby zvýšenými cenami" pričom časť tržieb /výplat/ dostali dosť vysokým percentom od Matoviča refundované, aj keď nič nerobili a teda aj pri prestávke" si vyberú to, čo stratili?
Lebo cez tú "prestávku" si pacienti svojpomocne doma zuby nepoopravovali, takže to zinkasujú lekári tak, či tak.
Ak navýšia ceny, mali by vrátiť dotácie, resp. refundácie. Či sa to niekomu nezdá spravodlivé?
Aj pre takýchto ľudí si prajem riadnu krízu. Lebo tých "pár pracháčov" ich neuživí a pre bežných začne turistika za zdravými zubami do ČR a PL, kde si človek všetko sám zaplatí a aj tak 50% mu zostane v peňaženke.

Práve som čítala čo je obsahom novej knižky, a celkom by sa to hodilo aj na túto situáciu:

"Tendencia zaobchádzať s ľuďmi ako s odpadom sa v posledných rokoch neskutočne rozmáha (a budete prekvapení, čo všetko sú ľudia ochotní tolerovať). Je najvyšší čas s tým niečo robiť. Tí, ktorí sa domnievajú, že správať sa ako úplný kretén je cesta k osobnému úspechu, by si tým v každom prípade nemali byť takí istí. A záleží na tých ostatných, aby im to neprešlo tak ľahko."
Nandrolon
06.05.20,15:10
Takže. Nedalo mi, stiahol som si na usb to slávne 27 min. video, ktoré som si aj na TV pozrel. Aspoň, že to bolo pri kysnutí chleba.
Jar88 - vieš čo ma brutálne na tom videu prekvapilo? Skutočnosť, že ma vôbec nič neprekvapilo.
Neviem, aký máš emocionálny kvocient, ale po prvých 5 minútach by som vedel to video jeho ústami dorozprávať /a ty by si si zase myslel, že som sa ho kedysi naučil naspamäť/.
To video je iba dôkaz, že Šoltés nenatočil 1 hraný film, ale pre istotu 2. V prvom agitoval proti smeru a v druhom proti Ľsns. Video bolo vyslovene hrané s kamarátom. Ktovie, koľkokrát ho skúšali. Ten vlasatý človek má morálnu latku položenú nižšie ako hovno spadnuté v záchode od môjho 4 ročného syna.
Musím si zajtra kuknúť Šoltésove CVčko, lebo on bude aj doma takto hrešiť a fakt si takého človeka neviem predstaviť ako otca detí, s manželkou po boku.
A zaklincoval to úplne primitívnym spôsobom, že koho "vyzdvihujem", na toho trochu musím aj zanadávať, aby som vyznel ako nezávislý /Matovič/. No, ku kotlebovcom, sa už ten krivohubý židák vyjadril. Asi si myslí, že je múdrejší ako všetci /aj napr. chirurgovia/, čo ho volili.
Dúfam, že ten, kto mu bude operovať nejaký zhubný nádor a nedajbože volil Kotlebu, že sa bude držať iba prísahy a nenechá ho skapať.
:-)
korela
06.05.20,15:10
Ako pikošku, v čom spočíva zmysel týchto dvoch akcií?
Asi v priplatení si za lepiacu pásku. :-)))
https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/sk-SK/products/2002015743208
https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/sk-SK/products/2002120228165
bjuty smis
06.05.20,15:19
Nandrolon, prestan zas trepat a pozri si,ako sa soltes vyjadril pred volbami o matovicivi a olano...
Nandrolon
06.05.20,15:35
Nandrolon, prestan zas trepat a pozri si,ako sa soltes vyjadril pred volbami o matovicivi a olano...
Šoltés je predajná židovská prostitútka a véééľmi hlúpa.
Kto mu platí, tomu "fajčí".
Zajtra o 6:20 už budem mať prečítaný jeho životopis. Lebo sa mi nechce veriť že netrtká iba po predchádzajúcej úhrade. Ale nie je taký sám. Aj tu sa nájdu. :-)))
bjuty smis
06.05.20,15:39
Nandrolon
06.05.20,15:39
Ako pikošku, v čom spočíva zmysel týchto dvoch akcií?
Asi v priplatení si za lepiacu pásku. :-)))
https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/sk-SK/products/2002015743208
https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/sk-SK/products/2002120228165
Nie, ten, čo je na kg drahší bude mať na 100% ešte dlhší dátum do skončenia záruky.
buchač
06.05.20,16:04
Na parádu....

https://www.icjk.sk/
pavol54
06.05.20,16:14
pavol54
06.05.20,16:17
Fakt som zvedavá aj ja, ako bude v zdravotníctve nastavený štandard.
prosím ťa neprovokuj:), lebo za chvíľu ak sa budeš chcieť tu prihlásiť tak zaplatíš, keď všetci tak všetci
Nandrolon
06.05.20,16:19
Na parádu....

https://www.icjk.sk/
... prednastavené to majú na 50 eur. Ktovie, či Bjuty a JarSS dali? Tipujem, že nie :-))
bjuty smis
06.05.20,17:16
https://denniks.sk/22610/soltesz-kandidati-olano-su-psychopati-a-gauneri-vies-o-nej-hvno-reaguje-novinar-a-manzel-dotknutej-poslankyne/
To sa vyjadril o tej poslankyni čo sa vyjadrila v "superlatívoch o rómoch"?
už si si to konečne prečítal ?
jar88
06.05.20,17:27
Zaujímavé, ako tu s vami mlátia správy z médií, ktoré vlastne ani nečítate.
Nieje tomu až tak dávno, kedy nám tu "hrozila" tretia svetová, lebo Tramp pustil pár Tomahavkov do Sýrie. Zároveň nám "hrozila" záplava arabov a potom sme sa stali aj spoluvrahmi nejakého Sulejmániho a hrozil nám boží trest. Neskôr nám "hrozila" ekonomická kríza a teraz tu máme pandémiu Korony, a po nej zas kríza z potravinovej NEsebestačnosti.
No a teraz tu riešime nejakého Šoltésa, donášky z Tesca, sedenie na terase a v krčme a čo ja viem čo ešte. A to som ani nespomenul naše voľby, ani Fica, ani novú vládu v EÚ a tlačenie peňazí v USA a ECB a podobne.
---------------------
Viete si uvedomiť tie naše kotrmelce a priority v priebehu posledných pár mesiacov?
pavol54
06.05.20,17:36
Zaujímavé, ako tu s vami mlátia správy z médií, ktoré vlastne ani nečítate.
Nieje tomu až tak dávno, kedy nám tu "hrozila" tretia svetová, lebo Tramp pustil pár Tomahavkov do Sýrie. Zároveň nám "hrozila" záplava arabov a potom sme sa stali aj spoluvrahmi nejakého Sulejmániho a hrozil nám boží trest. Neskôr nám "hrozila" ekonomická kríza a teraz tu máme pandémiu Korony, a po nej zas kríza z potravinovej NEsebestačnosti.
No a teraz tu riešime nejakého Šoltésa, donášky z Tesca, sedenie na terase a v krčme a čo ja viem čo ešte. A to som ani nespomenul naše voľby, ani Fica, ani novú vládu v EÚ a tlačenie peňazí v USA a ECB a podobne.
---------------------
Viete si uvedomiť tie naše kotrmelce a priority v priebehu posledných pár mesiacov?
Jedna známa sa raz vrátila z kostola rozčúlená že im farár v kázni vyčítal tým čo boli v kostole, že nechodia do kostola. A ty si podobný prípad však adresuj o kom si písal
pavol54
06.05.20,17:40
https://denniks.sk/22610/soltesz-kandidati-olano-su-psychopati-a-gauneri-vies-o-nej-hvno-reaguje-novinar-a-manzel-dotknutej-poslankyne/
To sa vyjadril o tej poslankyni čo sa vyjadrila v "superlatívoch o rómoch"?
už si si to konečne prečítal ?
asi tak ako jedna pani hovorila že sa nemôže pozerať na porno čo tam tie svine robia. pýtam sa jej ako viete čo robili? Mala som na očiach ruku a cez prsty som videla. Nie som farizej rešerš si treba spraviť a názor je moja vec
marjankaj
06.05.20,18:56
Fakt som zvedavá aj ja, ako bude v zdravotníctve nastavený štandard.
prosím ťa neprovokuj:), lebo za chvíľu ak sa budeš chcieť tu prihlásiť tak zaplatíš, keď všetci tak všetci
Všetci to sa myslí námatkovo?
Nandrolon
07.05.20,03:44
Čítal som toho nášho Arpáda Š. Myslí si, že je nejaký štváč, pritom je len, krivohubý s*áč.
Viac sa k nemu nevyjadrujem, nie je v podstate k čomu. Je to tak, ako som predpokladal.
Ale pre pár deviantov natočil 2 filmy, takže "malý prínos" pre niekoho tam predsa len je.
jar88
07.05.20,04:40
Čítal som toho nášho Arpáda Š. Myslí si, že je nejaký štváč, pritom je len, krivohubý s*áč.
Viac sa k nemu nevyjadrujem, nie je v podstate k čomu. Je to tak, ako som predpokladal.
Ale pre pár deviantov natočil 2 filmy, takže "malý prínos" pre niekoho tam predsa len je.
Dobrý nápad, že sa už nebudeš vyjadrovať.
Lebo to, že má krivú hubu a že je z tvojho pohľadu sráč, asi veľa ľudí nezaujíma.
--------------------------
A naviac, Šoltés tie filmy nenatočil ani náhodou.
Treba sa naučiť nie len rýchlo písať, ale aj ako tak čítať a hlavne sa naučiť porozumeť čítanému textu. Vraj je to najväčší problém tvojej generácie. Píšete a nechápete čo a zároveň prečítate a neviete o čom to bolo.
----------------------------
A vieš ty, prečo majú v Čechách lacnejšiu naftu a aj zubára?
jar88
07.05.20,04:42
Zaujímavé, ako tu s vami mlátia správy z médií, ktoré vlastne ani nečítate.
Nieje tomu až tak dávno, kedy nám tu "hrozila" tretia svetová, lebo Tramp pustil pár Tomahavkov do Sýrie. Zároveň nám "hrozila" záplava arabov a potom sme sa stali aj spoluvrahmi nejakého Sulejmániho a hrozil nám boží trest. Neskôr nám "hrozila" ekonomická kríza a teraz tu máme pandémiu Korony, a po nej zas kríza z potravinovej NEsebestačnosti.
No a teraz tu riešime nejakého Šoltésa, donášky z Tesca, sedenie na terase a v krčme a čo ja viem čo ešte. A to som ani nespomenul naše voľby, ani Fica, ani novú vládu v EÚ a tlačenie peňazí v USA a ECB a podobne.
---------------------
Viete si uvedomiť tie naše kotrmelce a priority v priebehu posledných pár mesiacov?
Jedna známa sa raz vrátila z kostola rozčúlená že im farár v kázni vyčítal tým čo boli v kostole, že nechodia do kostola. A ty si podobný prípad však adresuj o kom si písal
Napríklad aj o tebe.
--------------------------
A to som ani všetky kotrmelce nespomenul.
Riešite naozaj všetko, ako keby mal nastať konie sveta.
Naozaj nechápem, aký vznikol problém, keď pán predseda vlády, pomocou grafu vysvetľoval novinárom parametre, podľa ktorých bude nastavovať opatrenia na ochranu obyvatelstva pred nákazou covid 19.
----------------------------
Naozaj nechápem, aký mindrák si tým riešite.
Nandrolon
07.05.20,04:53
JarHH: samozrejme, že bez Šoltésa by nevznikla ani jedna z tých dvoch sračiek.
Načo by som sledoval naftu v ČR keďže nemám diesla a ani tam nečapujem a zuby akurát tak raz ročne prehliadka v mieste svojho bydliska, zdarma.
Takže také informácie od NASA si nechaj, ja ich nepotrebujem.
jar88
07.05.20,05:19
JarHH: samozrejme, že bez Šoltésa by nevznikla ani jedna z tých dvoch sračiek.
Načo by som sledoval naftu v ČR keďže nemám diesla a ani tam nečapujem a zuby akurát tak raz ročne prehliadka v mieste svojho bydliska, zdarma.
Takže také informácie od NASA si nechaj, ja ich nepotrebujem.
Ale predsa si písal, že Šoltés natočil a nie že bez Šoltésa by to niekto nenatočil. Alebo som zle čítal, alebo si zase skúšal klamať.
-----------------------
Takže to, čo si minule spomínal našich nenažratých zubárov, máš od NASA?
A ako si minule písal, že si radšej skočíš za kopečky a tam si kúpiš jogurty a naviac aj lacnejšie natankuješ, mám zas ja od NASA.
--------------------------------------
Tak že NASA je na vine. A ja som bol v tom, že Merkelová s Putinom.
Zaujímavé.
pavol54
07.05.20,05:39
Zaujímavé, ako tu s vami mlátia správy z médií, ktoré vlastne ani nečítate.
Nieje tomu až tak dávno, kedy nám tu "hrozila" tretia svetová, lebo Tramp pustil pár Tomahavkov do Sýrie. Zároveň nám "hrozila" záplava arabov a potom sme sa stali aj spoluvrahmi nejakého Sulejmániho a hrozil nám boží trest. Neskôr nám "hrozila" ekonomická kríza a teraz tu máme pandémiu Korony, a po nej zas kríza z potravinovej NEsebestačnosti.
No a teraz tu riešime nejakého Šoltésa, donášky z Tesca, sedenie na terase a v krčme a čo ja viem čo ešte. A to som ani nespomenul naše voľby, ani Fica, ani novú vládu v EÚ a tlačenie peňazí v USA a ECB a podobne.
---------------------
Viete si uvedomiť tie naše kotrmelce a priority v priebehu posledných pár mesiacov?
Jedna známa sa raz vrátila z kostola rozčúlená že im farár v kázni vyčítal tým čo boli v kostole, že nechodia do kostola. A ty si podobný prípad však adresuj o kom si písal
Napríklad aj o tebe.
--------------------------
A to som ani všetky kotrmelce nespomenul.
Riešite naozaj všetko, ako keby mal nastať konie sveta.
Naozaj nechápem, aký vznikol problém, keď pán predseda vlády, pomocou grafu vysvetľoval novinárom parametre, podľa ktorých bude nastavovať opatrenia na ochranu obyvatelstva pred nákazou covid 19.
----------------------------
Naozaj nechápem, aký mindrák si tým riešite.
Čo to má spoločné so Sýriou a tomahavkami? Kedy sa začneš konečne vyjadrovať k veci a nepreskakovať
Nandrolon
07.05.20,05:50
JarHH: samozrejme, že bez Šoltésa by nevznikla ani jedna z tých dvoch sračiek.
Načo by som sledoval naftu v ČR keďže nemám diesla a ani tam nečapujem a zuby akurát tak raz ročne prehliadka v mieste svojho bydliska, zdarma.
Takže také informácie od NASA si nechaj, ja ich nepotrebujem.
Ale predsa si písal, že Šoltés natočil a nie že bez Šoltésa by to niekto nenatočil. Alebo som zle čítal, alebo si zase skúšal klamať.
-----------------------
Takže to, čo si minule spomínal našich nenažratých zubárov, máš od NASA?
A ako si minule písal, že si radšej skočíš za kopečky a tam si kúpiš jogurty a naviac aj lacnejšie natankuješ, mám zas ja od NASA.
--------------------------------------
Tak že NASA je na vine. A ja som bol v tom, že Merkelová s Putinom.
Zaujímavé.
Máš to veľmi popletené, lebo sa ti splietli 2 odlišné štáty dokopy, odlišné potraviny taktiež dokopy, odlišné palivá taktiež dokopy, o zubároch som to písal všeobecne /lebo je to osobitná kategória lekárov, čo sa týka platenia/.
Čo sa týka toho natáčania. Ja viem, Šoltéz určite kameru nedržal /dokonca ma dúfam zase nechytíš za slovo, že natáčajú sa natáčky a na kameru sa kameruje/, ale nejaký kameraman XY a dokonca vo väčšom počte + zvukári, + osvetľovači, ale to normálny a priemerne inteligentný človek vie.
Slovíčkar si koľko chceš, mám ťa vieš kde...
ps: ak myslíš tento príspevok zo 17.11.2018 "Specialista na "kanaliky" - "zubny endodontista" berie za jeden kanalik 150-200 eur, takze jedna stolicka moze ist aj do 800 eur. Sedis tam niekolko hodin a pozera to mikroskopom. Bezny zubar to robi beznymi prostriedkami, takze niekedy to nestaci.
Jednak je to biznis a jednak kvalitne opraveny vlastny zub je ovela hodnotnejsi ako hocijaka kvalitna nahrada, i ked osobne tento nazor nezdielam v plnej miere, ale iba ciastocne v urcitych pripadoch... " tak neviem, kde som tu vôbec nadával, alebo daj, čo som vlastne písal, možno som bol v kóme :-)))))))))))
BXLmiami
07.05.20,08:33
komu pomôže ?

10:46

Tesco oddnes rozširuje on-line nákupy do ďalších miest Slovenska. Tovar si môžu objednať aj obyvatelia Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Trenčianskych Teplíc, Banskej Bystrice, Zvolena, Popradu, Spišskej Novej Vsi, Kežmarku a okolia.

Išla som sa pozrieť ako je to s voľnými termínmi a hneď aké milé prekvapenie, ceny donášky sa zdvihli, pritom sú v súčasnosti najlacnejšie pohon. hmoty, všetko ostatné zostáva po starom, možno zdvihli pracovníkom mzdy. To by ma tiež ale prekvapilo.

Obchod nemá chrbticu. Potravinové eshopy zneužívajú dobu. Najmä nové.
Prirátaj množstvá rušok pre všetkých a kvantá dezinfekcie a pozri koľko to stojí.Všetko musí hore s cenami.
korela
07.05.20,08:41
[QUOTE="
----------------------------
A vieš ty, prečo majú v Čechách lacnejšiu naftu a aj zubára?

Nebyť Zajaca a jeho "reformy" aj s jeho pofidérnym riešením zdravotníctva cez dvadsaťkorunáčky so zdôvodnením, že penzisti zapĺňajú čakárne pre vyplnenie svojho spoločenského života, proste zvrátenosť mysle.
Hlasovanie v NR ...

Čechom vôbec zubné ošetrenia ešte dlho roky za štátne vôbec neprekážali, neviem, ako to majú dnes.
Slovensko nemá mindráky aby muselo prijímať nové rozhodnutia iba preto, aby predbiehalo Česko a dokazovalo si, že i keď je mladšie, je schopnejšie. Oni sa nemajú prečo ponáhľať, idú si svojou cestou.
Ono to bude asi vychádzať z rozdielu, protektorát - Slovenský štát, inak si ani tie slovenské reformy neviem vysvetliť, ani kurz eura, našu reštruktualizáciu priemyslu a pod.

Ja ho roky nesledujem, ale zasa sa vyjadruje k zdravotníctvu, ešte som rozhovor s Hríbom nečítala, ale vraj ho tam zotrel.
Šedá eminencia je ešte, tak sa zdá, stále snaživá.
korela
07.05.20,08:43
Nech dá ruku hore ten, kto si aj o ňom myslí, že má čisté ruky.
korela
07.05.20,08:49
Dlho sa mi stáva, už som si za roky vymenila viac klávesníc, tými to asi nebude, ale ak napíšem určitý druh príspevkov, vyjdú mi tu duplicitne, neviem prečo. Následne ich likvidujem cez F5.
Možno sa to dá nejako technicky vysvetliť.
korela
07.05.20,09:00
Ešte ... nedávno sa tu niečo spomínalo neviem v rámci čoho, ale zamysleli sa niekedy ľudia, komu mohol v tej dobe prekážať v Európe tento politický celok?
https://sk.wikipedia.org/wiki/Rak%C3%BAsko-Uhorsko#/media/S%C3%BAbor:Austro-Hungary_Empire_(orthographic_projection).svg
vicktor
07.05.20,09:33
Okrem Rakusanov a Madarov vsetkym ostatnym.
bjuty smis
07.05.20,09:58
[QUOTE="
----------------------------
A vieš ty, prečo majú v Čechách lacnejšiu naftu a aj zubára?

Nebyť Zajaca a jeho "reformy" aj s jeho pofidérnym riešením zdravotníctva cez dvadsaťkorunáčky so zdôvodnením, že penzisti zapĺňajú čakárne pre vyplnenie svojho spoločenského života, proste zvrátenosť mysle.
Hlasovanie v NR ...

Čechom vôbec zubné ošetrenia ešte dlho roky za štátne vôbec neprekážali, neviem, ako to majú dnes.
Slovensko nemá mindráky aby muselo prijímať nové rozhodnutia iba preto, aby predbiehalo Česko a dokazovalo si, že i keď je mladšie, je schopnejšie. Oni sa nemajú prečo ponáhľať, idú si svojou cestou.
Ono to bude asi vychádzať z rozdielu, protektorát - Slovenský štát, inak si ani tie slovenské reformy neviem vysvetliť, ani kurz eura, našu reštruktualizáciu priemyslu a pod.

Ja ho roky nesledujem, ale zasa sa vyjadruje k zdravotníctvu, ešte som rozhovor s Hríbom nečítala, ale vraj ho tam zotrel.
Šedá eminencia je ešte, tak sa zdá, stále snaživá.

pozri si na doplatky pacientov za zajaca a teraz......naozaj si to pozri...

20 sk = 60 centov.....to si môžeš s toho rozdielu odpočítať....
bjuty smis
07.05.20,12:12
Tu mate, gumkaci...

https://m.topky.sk/cl/10/1899625/EXKLUZIVNE-Velky-navrat-politickeho-dochodcu--Galko-ma-flek-na-obrane--maju-ho-vymenovat-za-sefa
misoft
07.05.20,12:35
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10701.gif
Len toľko k tomu....
Kauflanďák jeden....
bjuty smis
07.05.20,13:31
Zaujímavé, ako tu s vami mlátia správy z médií, ktoré vlastne ani nečítate.
Nieje tomu až tak dávno, kedy nám tu "hrozila" tretia svetová, lebo Tramp pustil pár Tomahavkov do Sýrie. Zároveň nám "hrozila" záplava arabov a potom sme sa stali aj spoluvrahmi nejakého Sulejmániho a hrozil nám boží trest. Neskôr nám "hrozila" ekonomická kríza a teraz tu máme pandémiu Korony, a po nej zas kríza z potravinovej NEsebestačnosti.
No a teraz tu riešime nejakého Šoltésa, donášky z Tesca, sedenie na terase a v krčme a čo ja viem čo ešte. A to som ani nespomenul naše voľby, ani Fica, ani novú vládu v EÚ a tlačenie peňazí v USA a ECB a podobne.
---------------------
Viete si uvedomiť tie naše kotrmelce a priority v priebehu posledných pár mesiacov?
však si pozri tému, v ktorej diskutujeme

každého iné trápi...
misoft
07.05.20,17:47
...
............takych, co si nestoja za svojim komentarom, zbabelo ho mazu a orezuju sceany --- phe neuznavam, povazujem ich za kybel sraciek s IQ=0. Kde sa hrabes na inteligentneho bodliaka ?
P.s. Misoft: ty si rovnaka mazacia sracka
Myslíš?
Keby to tak bolo - už tu dávno nie si - sra*ľo trollovský miliónnickový....

Ale stačí, aby si len ďalej zabŕdal - tak ťa naozaj vyrazím a aj tie ostatné nicky, ktoré založíš.
bjuty smis
08.05.20,08:03
lebo mne tu tiež občas zmiznu príspevky....samozrejme oponentovi nie....a potom to vyyzerá, že ako ma zotrel...
korela
08.05.20,08:40
marjankaj
08.05.20,08:48
pretoze sa sam priznal, ze kryje kolegu lampasaka buchaca. kde zmizol bodliakov komentar
Bodliak nech zadá samostatnú odpoveď a nikto mu to nebude mazať. Ak niekto vymaže svoju odpoveď, tak zmiznú aj komentáre pod tým.
Ale bodliak sa musí prilepiť na buchača ako teľa na cecok, tak nech sa potom nediví.
marjankaj
08.05.20,09:54
pretoze sa sam priznal, ze kryje kolegu lampasaka buchaca. kde zmizol bodliakov komentar
Bodliak nech zadá samostatnú odpoveď a nikto mu to nebude mazať. Ak niekto vymaže svoju odpoveď, tak zmiznú aj komentáre pod tým.
Ale bodliak sa musí prilepiť na buchača ako teľa na cecok, tak nech sa potom nediví.
bodliak dal samostatnu odpoved - na nikoho sa nezavesil. Zmazany bol. No, ved to kazdy vidi, ze buchac vulgarne reaguje na kazdeho - osobitne na ludi s vacsim IQ - bodliaka, bjuty smis a jar88
Možno to zmazal bodliak sám. Alebo ty si bodliak?
Mne je jedno kto sa s kým vadí. Na to musia byť najmenej dvaja.
Nandrolon
08.05.20,10:02
inak nandrolon zas ukázal aká je sprostá kurva

veselo ma ohovára a nadáva mi na šuťáku, kde ja nechodím a len náhodou som to zbadal..

to je harakter jak béla....
Ojojooooj, nechcem vidieť, čo si ty v reále za pupkáč nadávačný, niesi ten polcigáň Šoltéz?
Nandrolon
08.05.20,10:04
lebo mne tu tiež občas zmiznu príspevky....samozrejme oponentovi nie....a potom to vyyzerá, že ako ma zotrel...
Nemiznu. Mazu ich "moderatori" misoft, buchac, nandrolon. Potom kazdy okrem nich "je zotrety"

ja by som skôr povedal, že je to marjankáár...

to je taká špina zákerná....
Počuj Bjuty, to koho si tu chcel nabaláchať, že tam /na šuťák/ nechodíš a zbadal si to iba náhodou?
Myslíš, že tu je niekto taký sprostý, ako si ty múdry???
Ináč čítam, že máš pekný, a slušný slovník. Akosi dnes všetkých podávaš, čo si si dal nejaký doping?
pavol54
08.05.20,12:40
V žehre otvorili kontajnerové mestečko kvôli karanténe. čo poviete bude do konca karantény vybývyné alebo nie. l kg. kovového šrotu stojí 0,07eur
misoft
08.05.20,12:57
V žehre otvorili kontajnerové mestečko kvôli karanténe. čo poviete bude do konca karantény vybývyné alebo nie. l kg. kovového šrotu stojí 0,07eur
Do konca karantény - na 100% to bude už len šrot....
kopretinka
08.05.20,13:32
Zatepluju nám panelák,teraz prišli k nášmu poschodiu,40cm hrubé to je,šak tam ledva slnko do toho okna dôjde a teraz budem mať izbu už celkom bez slnka.....
A keď z každej strany to urobia aj na lodžii,tak sa tam ani neotočim.......:eek:
kopretinka
08.05.20,15:24
Fasa,Sulík už úraduje ..
Nezverejňovať plat v inzerátoch,nezvyšovanie hodnoty náhrad a gastráčov, zníženie ochrany zdravia zamestnancov a zrušenia odborných zdravotníckych služieb pre zamestnancov.
Nandrolon
08.05.20,16:39
pavol54
08.05.20,17:13
Včera sľúbené video.
PS pre hnidopichov: riešte prosím obsah, nie www adresu...
https://magazin1.sk/romovia-dostali-tony-masa-a-potravin-v-karantene-zadarmo-slovaci-zo-zahranicia-pekne-zaplatili/?fbclid=IwAR2dwcFjNaWNhI82b6qXLX5Qnj6ls1jb7B0-MqzPW1r25ex1HeFyMAmDbCg
To nie je korupcia? no koho bude voliť celá žehra a ostatné osady? a keď niekomu budú chcieť švihnúť dcéru, tak sa bude musieť skloniť a čušať. darmo je dobrovoľný hasič a pod. prospešný človek (ako v tej dedine okolo spiša)
bjuty smis
08.05.20,17:42
Včera sľúbené video.
PS pre hnidopichov: riešte prosím obsah, nie www adresu...
https://magazin1.sk/romovia-dostali-tony-masa-a-potravin-v-karantene-zadarmo-slovaci-zo-zahranicia-pekne-zaplatili/?fbclid=IwAR2dwcFjNaWNhI82b6qXLX5Qnj6ls1jb7B0-MqzPW1r25ex1HeFyMAmDbCg
To nie je korupcia? no koho bude voliť celá žehra a ostatné osady? a keď niekomu budú chcieť švihnúť dcéru, tak sa bude musieť skloniť a čušať. darmo je dobrovoľný hasič a pod. prospešný človek (ako v tej dedine okolo spiša)
Nie je
Ti ludia ziju z ruky do ust...co cez den zarobi, alebo ukradne, vecer zje
Ked su 2 tyzdne v karantene, nechas ich pokapat ?
Nandrolon
08.05.20,18:02
Včera sľúbené video.
PS pre hnidopichov: riešte prosím obsah, nie www adresu...
https://magazin1.sk/romovia-dostali-tony-masa-a-potravin-v-karantene-zadarmo-slovaci-zo-zahranicia-pekne-zaplatili/?fbclid=IwAR2dwcFjNaWNhI82b6qXLX5Qnj6ls1jb7B0-MqzPW1r25ex1HeFyMAmDbCg
To nie je korupcia? no koho bude voliť celá žehra a ostatné osady? a keď niekomu budú chcieť švihnúť dcéru, tak sa bude musieť skloniť a čušať. darmo je dobrovoľný hasič a pod. prospešný človek (ako v tej dedine okolo spiša)
Nie je
Ti ludia ziju z ruky do ust...co cez den zarobi, alebo ukradne, vecer zje
Ked su 2 tyzdne v karantene, nechas ich pokapat ?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Vieš koľko dôchodcov takto žije? A na nich sa každý vrátane Matoviča vyserie!
Kupujete si ich preto, lebo ich potrebujete do počtu ako volebné hlasy.
Zo svojho by si bezdomovcovi nedal /a určite ťa to ani nenapadlo ako JaraSS, že treba pomáhať-písal to v inom kontexte/ ani odhryznutý rožok.
PS: začnite im konečne preplácať aj alkohol, cigarety, mobilné paušály a satelity v každom okne.
Čím skôr, tým lepšie, nech konečne pretiečie normálnym ľuďom kalich trpezlivosti a urobia poriadok.
bjuty smis
08.05.20,18:07
Včera sľúbené video.
PS pre hnidopichov: riešte prosím obsah, nie www adresu...
https://magazin1.sk/romovia-dostali-tony-masa-a-potravin-v-karantene-zadarmo-slovaci-zo-zahranicia-pekne-zaplatili/?fbclid=IwAR2dwcFjNaWNhI82b6qXLX5Qnj6ls1jb7B0-MqzPW1r25ex1HeFyMAmDbCg
To nie je korupcia? no koho bude voliť celá žehra a ostatné osady? a keď niekomu budú chcieť švihnúť dcéru, tak sa bude musieť skloniť a čušať. darmo je dobrovoľný hasič a pod. prospešný človek (ako v tej dedine okolo spiša)
Nie je
Ti ludia ziju z ruky do ust...co cez den zarobi, alebo ukradne, vecer zje
Ked su 2 tyzdne v karantene, nechas ich pokapat ?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Vieš koľko dôchodcov takto žije? A na nich sa každý vrátane Matoviča vyserie!
Kupujete si ich preto, lebo ich potrebujete do počtu ako volebné hlasy.
Zo svojho by si bezdomovcovi nedal /a určite ťa to ani nenapadlo ako JaraSS, že treba pomáhať-písal to v inom kontexte/ ani odhryznutý rožok.
Neviem, pouc ma..
Kolko dochodcov nema ziadny prijem ?
Alebo 60 € na mesiac ??
Nandrolon
08.05.20,18:14
Včera sľúbené video.
PS pre hnidopichov: riešte prosím obsah, nie www adresu...
https://magazin1.sk/romovia-dostali-tony-masa-a-potravin-v-karantene-zadarmo-slovaci-zo-zahranicia-pekne-zaplatili/?fbclid=IwAR2dwcFjNaWNhI82b6qXLX5Qnj6ls1jb7B0-MqzPW1r25ex1HeFyMAmDbCg
To nie je korupcia? no koho bude voliť celá žehra a ostatné osady? a keď niekomu budú chcieť švihnúť dcéru, tak sa bude musieť skloniť a čušať. darmo je dobrovoľný hasič a pod. prospešný človek (ako v tej dedine okolo spiša)
Nie je
Ti ludia ziju z ruky do ust...co cez den zarobi, alebo ukradne, vecer zje
Ked su 2 tyzdne v karantene, nechas ich pokapat ?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Vieš koľko dôchodcov takto žije? A na nich sa každý vrátane Matoviča vyserie!
Kupujete si ich preto, lebo ich potrebujete do počtu ako volebné hlasy.
Zo svojho by si bezdomovcovi nedal /a určite ťa to ani nenapadlo ako JaraSS, že treba pomáhať-písal to v inom kontexte/ ani odhryznutý rožok.
Neviem, pouc ma..
Kolko dochodcov nema ziadny prijem ?
Alebo 60 € na mesiac ??
Veľa dôchodcov, samozrejme keď si zaplatia to, čo si cigáni neplatia.
Prečo nemajú žiadny príjem? Majú odseknuté ruky aj nohy?
Prečo má štát pomáhať zdravým ľuďom, ktorí iba parazitujú z peňazí tých, ktorí sa "snažia, teda vyrábajú hodnoty pre spoločnosť a tým pádom si zarábajú na vlastné živobytie?
Ak sa pýtaš mňa, nechal by som ich žiť tak, ako sa sami rozhodli. Každému podľa zásluh.
jar88
09.05.20,05:02
Celé týždne tu blúznil, že sa nová vláda rozpadne a nakoniec sa začína rozpadávať Smer a s ním aj celá opozícia. Teraz čakajú, že sa niečo v koalícii poharká a že im to dá nejakú novú šancu. Dúfajú, že bude ekonomicky niečo zlé a pritom Matovičovej vláde sa podarilo predať štátne dlhopisy za 4 000 000 000 € (4 miliardy).
Nandrolon
09.05.20,05:28
Díky, asi vám do toho DSS pošlem nejaké bagety za vaše zabávanie :-)
kopretinka
09.05.20,07:38
Založte si vlastnú tému,lebo tu sa fakt už nedá normálne kecať
:confused: :mee::mad:
jar88
09.05.20,07:40
Založte si vlastnú tému,lebo tu sa fakt už nedá normálne kecať
:confused: :mee::mad:
Mám ti založiť nejakú kectému, aby si sa mohla vykecávať?
kopretinka
09.05.20,08:01
Založte si vlastnú tému,lebo tu sa fakt už nedá normálne kecať
:confused: :mee::mad:
Mám ti založiť nejakú kectému, aby si sa mohla vykecávať?
Toto je kaviareň pre normálnych ľudí a ak si nepochopil môj komentár.........
Veď tu už nie je nič,len vulgarity.
HOWG!
korela
09.05.20,08:12
Nechcem vyrušovať, koho by to okrem mňa ešte zaujalo, ale dnes ráno sa narodilo druhé sloníča síce v pražskej ZOO, nie u nás, malo sa už pred 6 týždňami tesne po prvom iba s rozdielom asi dvoch dní, ale "prenášala". 683 dní ho nosila.

Teraz pekne vidno ten šesťtýždňový rozdiel vo veľkosti mláďat.
V ZOO sú spokojní že ide v oboch prípadoch o samičky, lebo tie si môžu nechať a doplniť stádo, samčekovia by museli odísť preč.
https://www.youtube.com/watch?v=UoDPHyBsmig
Konečně jsme se dočkali i druhého slůněte. A je to také samička!

Aktuálně z Údolí slonů: nenarozené slůně mění polohu (Irek Dabrowski) 33 sek.
https://www.youtube.com/watch?v=3Y8p5WP6kik
jar88
09.05.20,09:11
Založte si vlastnú tému,lebo tu sa fakt už nedá normálne kecať
:confused: :mee::mad:
Mám ti založiť nejakú kectému, aby si sa mohla vykecávať?
Toto je kaviareň pre normálnych ľudí a ak si nepochopil môj komentár.........
Veď tu už nie je nič,len vulgarity.
HOWG!
Píšeš, že kaviareň pre normálnych.
A že nič, len vulgarity?
--------------------------------
Ja som si tu v poslednom čase všimol, aj aký taký náznak aj niečoho, čo tie vulgarity pranieruje a nakompromisne zamieta. A čo ty?
Ty tu stále vnímaš len tie vulgarity? A to len teraz, včera a predtým nič.
jar88
09.05.20,09:15
Včera bolo významné výročie, ktoré sa už nepripomína.
Prečo asi?
pavol54
09.05.20,09:15
Včera sľúbené video.
PS pre hnidopichov: riešte prosím obsah, nie www adresu...
https://magazin1.sk/romovia-dostali-tony-masa-a-potravin-v-karantene-zadarmo-slovaci-zo-zahranicia-pekne-zaplatili/?fbclid=IwAR2dwcFjNaWNhI82b6qXLX5Qnj6ls1jb7B0-MqzPW1r25ex1HeFyMAmDbCg
To nie je korupcia? no koho bude voliť celá žehra a ostatné osady? a keď niekomu budú chcieť švihnúť dcéru, tak sa bude musieť skloniť a čušať. darmo je dobrovoľný hasič a pod. prospešný človek (ako v tej dedine okolo spiša)
Nie je
Ti ludia ziju z ruky do ust...co cez den zarobi, alebo ukradne, vecer zje
Ked su 2 tyzdne v karantene, nechas ich pokapat ?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Vieš koľko dôchodcov takto žije? A na nich sa každý vrátane Matoviča vyserie!
Kupujete si ich preto, lebo ich potrebujete do počtu ako volebné hlasy.
Zo svojho by si bezdomovcovi nedal /a určite ťa to ani nenapadlo ako JaraSS, že treba pomáhať-písal to v inom kontexte/ ani odhryznutý rožok.
Neviem, pouc ma..
Kolko dochodcov nema ziadny prijem ?
Alebo 60 € na mesiac ??
KTO NECHCE PRACOVAŤ NECH NEŽERIE! koľkí dôchodcovia pracovali za malý peniaz, aby ich podnikateľ mohol 2x do roka ísť do Egyptu a dnes majú malý dôchodok. A ten podnikateľ dnes žobroní o pomoc od štátu kvôli korone. taká krčma či obchod mali denne zisk nemohli si odkladať?
bjuty smis
09.05.20,09:20
bavíme sa o cigáňoch, čo nemajú čo jesť, nemajú príjem a štát ich uzatvoril v osade...

čo s tým majú spoločné podnikatelia, čo chodia 2x do roka do egypta ?
jar88
09.05.20,09:28
Ja mám kamoša, ktorý má viac ako dvadsať krčiem a ani jeden obchod s potravinami.
Dám krk na to, že neuhádneš prečo ich má toľko a prečo si žiada podporu vo forme odpustenia odvodov a preplatenia miezd zamestnancov a preplatenia nájmov.
pavol54
09.05.20,09:32
Ja mám kamoša, ktorý má viac ako dvadsať krčiem a ani jeden obchod s potravinami.
Dám krk na to, že neuhádneš prečo ich má toľko a prečo si žiada podporu vo forme odpustenia odvodov a preplatenia miezd zamestnancov a preplatenia nájmov.
lebo je to špekulant a vyžierka, uchmatnúť kde sa čo dá. každá krčma spôsobuje nárast chudoby v najnižšie príjmovej skupine ľudí. takého kamoša by som nechcel
pavol54
09.05.20,09:34
bavíme sa o cigáňoch, čo nemajú čo jesť, nemajú príjem a štát ich uzatvoril v osade...

čo s tým majú spoločné podnikatelia, čo chodia 2x do roka do egypta ?
že stvorili dôchodcov s malými dôchodkami za dlhoročnú prácu a tí nedostanú od štátu nič, ale cigáni ktorým sa nechce robiť sú dotovaní, veď budúci voliči a ešte dostanú po dosiahnutí dôchodkového veku sociálne dávky na úrovni minimálneho dôchodku.
jar88
09.05.20,10:06
Ja mám kamoša, ktorý má viac ako dvadsať krčiem a ani jeden obchod s potravinami.
Dám krk na to, že neuhádneš prečo ich má toľko a prečo si žiada podporu vo forme odpustenia odvodov a preplatenia miezd zamestnancov a preplatenia nájmov.
lebo je to špekulant a vyžierka, uchmatnúť kde sa čo dá. každá krčma spôsobuje nárast chudoby v najnižšie príjmovej skupine ľudí. takého kamoša by som nechcel
Neuhádol,
skús ešte raz.
--------------------------
A má to super jednoduchú logiku. Vidieť že sa v podnikaní navyznáš.
buchač
09.05.20,10:20
bavíme sa o cigáňoch, čo nemajú čo jesť, nemajú príjem a štát ich uzatvoril v osade...
Bjuty...osobne si myslím, že ak sa má viesť debata o určitej problematike, tak by sa zainteresovaní mali do nej aj rozumieť...presnejšie, mali by rozprávať z vlastných skúseností.
Si myslíš, že Ravas mal nejaké ? No nemal !!!

Ty koľkých cigánov poznáš osobne ???
bjuty smis
09.05.20,11:33
bavíme sa o cigáňoch, čo nemajú čo jesť, nemajú príjem a štát ich uzatvoril v osade...
Bjuty...osobneja si myslím, že ak sa má viesť debata o určitej problematike, tak by sa zainteresovaní mali do nej aj rozumieť...presnejšie, mali by rozprávať z vlastných skúseností.
Si myslíš, že Ravas mal nejaké ? No nemal !!!

Ty koľkých cigánov poznáš osobne ???
Ja som reagoval na konkretny prispevok, na konkretnu situaciu...
Ako by si postupoval ty?
Nedal by si im najest?

Asocialov sa nezastavam
pavol54
09.05.20,11:36
Ja mám kamoša, ktorý má viac ako dvadsať krčiem a ani jeden obchod s potravinami.
Dám krk na to, že neuhádneš prečo ich má toľko a prečo si žiada podporu vo forme odpustenia odvodov a preplatenia miezd zamestnancov a preplatenia nájmov.
lebo je to špekulant a vyžierka, uchmatnúť kde sa čo dá. každá krčma spôsobuje nárast chudoby v najnižšie príjmovej skupine ľudí. takého kamoša by som nechcel
Neuhádol,
skús ešte raz.
--------------------------
A má to super jednoduchú logiku. Vidieť že sa v podnikaní navyznáš.
ja nie som tvoja vnučka pipinka
buchač
09.05.20,11:48
Ja som reagoval na konkretny prispevok, na konkretnu situaciu...
Ako by si postupoval ty?
Nedal by si im najest?

Ja ? Konkrétne ?
Ja som sa naobedoval a teraz si idem dať šlofíka...;) :D
korela
09.05.20,12:01
bavíme sa o cigáňoch, čo nemajú čo jesť, nemajú príjem a štát ich uzatvoril v osade...

čo s tým majú spoločné podnikatelia, čo chodia 2x do roka do egypta ?
Odpoviem ti na tento príspevok v starej Blaškovej.
bodliak
09.05.20,12:43
Nedal by si im najest?
Ja som sa naobedoval...

Sýty hladnému neverí. Staré porekadlo, platné aj na toho, koho zaujíma len vlastný výsluhový dôchodok. Okrem IQ, aj Empatia na nule.
jar88
09.05.20,13:04
Ja mám kamoša, ktorý má viac ako dvadsať krčiem a ani jeden obchod s potravinami.
Dám krk na to, že neuhádneš prečo ich má toľko a prečo si žiada podporu vo forme odpustenia odvodov a preplatenia miezd zamestnancov a preplatenia nájmov.
lebo je to špekulant a vyžierka, uchmatnúť kde sa čo dá. každá krčma spôsobuje nárast chudoby v najnižšie príjmovej skupine ľudí. takého kamoša by som nechcel
Neuhádol,
skús ešte raz.
--------------------------
A má to super jednoduchú logiku. Vidieť že sa v podnikaní navyznáš.
ja nie som tvoja vnučka pipinka
Aká že ti to je pipinka?
Dobre vieš že je to sedem ročná školáčka a teba v tom spojení napadá nejaká PIPKA?
-------------------------------
Ešte raz tu niečo v tom duchu spomenieš (ty pedofilné hovado) a nechám si ťa vyhľadať.
bettylou
09.05.20,14:25
Ja mám kamoša, ktorý má viac ako dvadsať krčiem a ani jeden obchod s potravinami.
Dám krk na to, že neuhádneš prečo ich má toľko a prečo si žiada podporu vo forme odpustenia odvodov a preplatenia miezd zamestnancov a preplatenia nájmov.
lebo je to špekulant a vyžierka, uchmatnúť kde sa čo dá. každá krčma spôsobuje nárast chudoby v najnižšie príjmovej skupine ľudí. takého kamoša by som nechcel
Neuhádol,
skús ešte raz.
--------------------------
A má to super jednoduchú logiku. Vidieť že sa v podnikaní navyznáš.
ja nie som tvoja vnučka pipinka

Neboj, Pali, uhádol si, len on sa zato hanbí, tak sa robí naveľa. Ako keď hovno na policu padne a myslí, že je tvaroh. ;)
bettylou
09.05.20,15:06
celoplošný tréning ad hominemu :D:D, v rámci nacvičovania manipulačných techník ako odraz princípov dnešnej svetovej demokracie :D:D:D:D Netýka sa to len jednej osoby.
sito
09.05.20,16:01
:D:D:D Ale si tu žijete ... :D:D:D
pavol54
09.05.20,16:11
celoplošný tréning ad hominemu :D:D, v rámci nacvičovania manipulačných techník ako odraz princípov dnešnej svetovej demokracie :D:D:D:D Netýka sa to len jednej osoby.
Minule som telefonoval zo synom a ten hovorí že mi musí zaviesť použil nejaký komunikačný výraz(vatšap či čo) . Hneď som ho upozornil "nenadávaj mi prosím ťa" :) Teraz sa pýtam aký je to tréning? komu, čo?:) nacvičuješ?
pavol54
09.05.20,16:12
:D:D:D Ale si tu žijete ... :D:D:D
ako na "starom bielidle" (Nemcová)
marjankaj
09.05.20,16:14
:D:D:D Ale si tu žijete ... :D:D:D
Jak je tebe dobre.:D Bez nás:---
pavol54
09.05.20,16:14
Prečo to tomu Schumanovi tak dlho trvalo? a, veľa debilov, b, málo debilov
pavol54
09.05.20,16:47
:D:D:D Ale si tu žijete ... :D:D:D
ako na "starom bielidle" (Nemcová)
Takto?
Na starém bělidle bylo lautr hovno co dělat.
Bylo parné nedělní odpoledne.
Psi Sultán a Týrl leželi na zápraží.......
....a lízali si ...(sami sebe nie jeden druhému)
Nandrolon
09.05.20,17:02
:-))))))))))))))))))))))))) a ešte som dve zabudol ))
pavol54
09.05.20,17:52
:-))))))))))))))))))))))))) a ešte som dve zabudol ))
túto? babička v kúlni narazila narazila na voj a zvolá to jste vy pane Prošek?
bettylou
09.05.20,19:50
celoplošný tréning ad hominemu :D:D, v rámci nacvičovania manipulačných techník ako odraz princípov dnešnej svetovej demokracie :D:D:D:D Netýka sa to len jednej osoby.
Minule som telefonoval zo synom a ten hovorí že mi musí zaviesť použil nejaký komunikačný výraz(vatšap či čo) . Hneď som ho upozornil "nenadávaj mi prosím ťa" :) Teraz sa pýtam aký je to tréning? komu, čo?:) nacvičuješ?

Ja som si to musela tiež vygúgliť, tak sa neodťahuj. :)
pavol54
09.05.20,20:36
celoplošný tréning ad hominemu :D:D, v rámci nacvičovania manipulačných techník ako odraz princípov dnešnej svetovej demokracie :D:D:D:D Netýka sa to len jednej osoby.
Minule som telefonoval zo synom a ten hovorí že mi musí zaviesť použil nejaký komunikačný výraz(vatšap či čo) . Hneď som ho upozornil "nenadávaj mi prosím ťa" :) Teraz sa pýtam aký je to tréning? komu, čo?:) nacvičuješ?

Ja som si to musela tiež vygúgliť, tak sa neodťahuj. :)
lenže ja som rýchlo čítal čo si napísala a povedal som si no toto a potom ešte raz som si to vyhláskoval:)
buchač
10.05.20,04:57
Nedal by si im najest?
Ja som sa naobedoval...

Sýty hladnému neverí. Staré porekadlo, platné aj na toho, koho zaujíma len vlastný výsluhový dôchodok. Okrem IQ, aj Empatia na nule.

Keďže moja predchádzajúca reakcia na tento stupídny a provokačný príspevok od podliaka bola vymazaná (síce neviem, že prečo), tak ju zopakujem.

Henten jedinec vyslovene prenasleduje a provokuje.
Ak dostane adekvátnu reakciu, tak sa uráža a dáva screeny, ktoré sú vytrhnuté z kontextu.
Tak čo s takým ??? Len vynadať...v reále by dostal rovno jednu na pysky a bol by pokoj.

========================
Ale odpoviem na provokáciu ?

Podliačik...aby si vedel a bol v obraze ?
Včera som si solídne mákol...a preto aj ten neskorší obed a aj šlófik.

Ty si koľko dal charitu ?
Koľkým cigánom si pomohol ?

Chlapče, chlapče....ešte veľa halušiek ti bude musieť pani mama navariť v mama - tata hoteli, aby si vôbec pochopil, o čom to všetko je...


P.S.:
...aby si bol v obraze, tak beriem dva dôchodky a nie jeden.
sito
10.05.20,05:13
:D:D:D Ale si tu žijete ... :D:D:D
Jak je tebe dobre.:D Bez nás:---


:D Ujde toooo! Ale v tom čase koróny si sem, sem - tam odskočím na "PÍSNIČKU" :D

Aj tej kultúry ubudlo, ale tu nikdy nie je o ňu núdza. A tých hercov, čo tu je ... kultúrnych, výrečných ... No proste, ta najlepšia zabava, tu ... Takže " čo ma potešilo " :D
bettylou
10.05.20,05:57
Celé týždne tu blúznil, že sa nová vláda rozpadne a nakoniec sa začína rozpadávať Smer a s ním aj celá opozícia. Teraz čakajú, že sa niečo v koalícii poharká a že im to dá nejakú novú šancu. Dúfajú, že bude ekonomicky niečo zlé a pritom Matovičovej vláde sa podarilo predať štátne dlhopisy za 4 000 000 000 € (4 miliardy).

Slovensko malo ešte začiatkom roka A rejting pri nulových úrokoch. Tak prečo by nám nepožičali 4miliardy? Dôležité je, aby ich Slovensko investovalo do rozvoja hospodárstva, aby sme ich mali z čoho načas vrátiť. Lebo ak pôjdu tie prachy do spotreby, tak ich nebude z čoho vrátiť. :cool:
pavol54
10.05.20,06:39
Celé týždne tu blúznil, že sa nová vláda rozpadne a nakoniec sa začína rozpadávať Smer a s ním aj celá opozícia. Teraz čakajú, že sa niečo v koalícii poharká a že im to dá nejakú novú šancu. Dúfajú, že bude ekonomicky niečo zlé a pritom Matovičovej vláde sa podarilo predať štátne dlhopisy za 4 000 000 000 € (4 miliardy).

Slovensko malo ešte začiatkom roka A rejting pri nulových úrokoch. Tak prečo by nám nepožičali 4miliardy? Dôležité je, aby ich Slovensko investovalo do rozvoja hospodárstva, aby sme ich mali z čoho načas vrátiť. Lebo ak pôjdu tie prachy do spotreby, tak ich nebude z čoho vrátiť. :cool:
o koľko že je ten úver drahší ako vlaňajší podľa nového rejtingu? vyšší úrok proti vlaňajšku
misoft
10.05.20,09:44
Pali - vyšší rating = nižšia úroková sadzba!
pavol54
10.05.20,10:02
Pali - vyšší rating = nižšia úroková sadzba!
ak si nezbadal máme zhoršený rating čo potvrdili včera debatujúci na slovensku 1 a tým aj vyšší úrok, teda poplatok za správu úveru
misoft
10.05.20,10:03
Ja som len upresnil - aký máme rating - to neviem.
P.S.
Teraz som našiel.
https://www.ardal.sk/sk/ekonomicke-informacie/rating-sr/aktualny-rating-sr
Sme na úrovni A+ (stabilný výhľad)
pavol54
10.05.20,10:45
Ja som len upresnil - aký máme rating - to neviem.
P.S.
Teraz som našiel.
https://www.ardal.sk/sk/ekonomicke-informacie/rating-sr/aktualny-rating-sr
Sme na úrovni A+ (stabilný výhľad)
fitch píše že na + máme zabudnúť už len A
bodliak
10.05.20,14:57
provokačný príspevok, prenasleduje a provokuje, sa uráža, screeny vytrhnuté z kontextu,
...aby si bol v obraze, tak beriem dva dôchodky a nie jeden.

Moc is domýšľaš a vymýšlaš. Tak skúsim rovnako: Trpíš stihomamom a druhý je invalidný na hlavu.
misoft
10.05.20,15:17
Ja som len upresnil - aký máme rating - to neviem.
P.S.
Teraz som našiel.
https://www.ardal.sk/sk/ekonomicke-informacie/rating-sr/aktualny-rating-sr
Sme na úrovni A+ (stabilný výhľad)
fitch píše že na + máme zabudnúť už len A
Každý ma iné kritéria pre hodnotenie ratingu.
FITCH nepoznám, ale Moody´s a potom Standard & Poor´s sú renomované agentúry.
jar88
10.05.20,16:57
O čom to tu zas tliachate?
Spomínal som predsa, že sa podarilo predať štátne dlhopisi.
--------------------------------------------------------------------------------
Slovenská republika začiatkom mája úspešne vstúpila na medzinárodné kapitálové trhy s novou dvojitou emisiou 5-ročných dlhopisov v hodnote 2 miliardy eur a 12-ročných dlhopisov rovnako v hodnote 2 miliardy eur.
Transakcia v spoločnej hodnote 4 miliardy eur predstavuje najväčší predaj štátnych dlhopisov vydaných SR, ako aj najväčší predaj štátnych dlhopisov v regióne strednej a východnej Európy v histórii. V stredu večer o tom informovala Agentúra pre riadenie dlhu a likvidity (ARDAL).

Transakcia tiež podľa agentúry vyvolala najväčší záujem investorskej komunity v histórii slovenských emisií štátnych dlhopisov, s celkovým dopytom viac ako 15 miliárd eur. Z toho 7,6 miliardy eur pre 5-ročný a 7,4 miliardy eur pre 12-ročný dlhopis.
Nandrolon
10.05.20,17:56
Predaj dlhopisov nie je pôžička?
Som nevedel, že tie dlhopisy sa dajú prejazdiť, alebo uvariť z nich polievka...
PS: Pavla si už dal vyhľadať, alebo už si radšej skončil???
jar88
10.05.20,18:11
Predaj dlhopisu asi nebude pôžičoa. To by sme sa bavili o pôžičke a nie dlhopise.
----------------------
Snaž sa trošku vzdelávať.
Prospeje ti to.
pavol54
10.05.20,18:29
Predaj dlhopisov nie je pôžička?
Som nevedel, že tie dlhopisy sa dajú prejazdiť, alebo uvariť z nich polievka...
PS: Pavla si už dal vyhľadať, alebo už si radšej skončil???
Nandy vieš kto napísal knihu "Pipi dlhá pančucha"? keby autorka žila tak by mu to trvalo, ale keby ju žaloval, mal by šancu na výnos alebo na nos
Keď som mal úver 20000 platil som za jeho správu 50 mesačne keď som mal 40000 platil som za jeho správu 100
záver čím viac cudzích peňazí tým viac sa platí za správu no bola by ECB sprostá keby nedala. takto sa vyjedá špajzka. Však zahraničné monopoly udržia zamestnanosť aspoň dovtedy kým sa nevrátia a nazvime to ako chceme. ja som minule predal blakozmenku
korela
10.05.20,18:31
bavíme sa o cigáňoch, čo nemajú čo jesť, nemajú príjem a štát ich uzatvoril v osade...
Bjuty...osobne si myslím, že ak sa má viesť debata o určitej problematike, tak by sa zainteresovaní mali do nej aj rozumieť...presnejšie, mali by rozprávať z vlastných skúseností.
Si myslíš, že Ravas mal nejaké ? No nemal !!!

Ty koľkých cigánov poznáš osobne ???
Za Ravasza mal jeho úrad sto ľudí, odznelo v SRo.

Ravasz končí ako splnomocnenec pre rómske komunity. Hovorí, že Matovičovi ide iba o politiku
https://www.tvnoviny.sk/domace/1993513_ravasz-konci-ako-splnomocnenec-pre-romske-komunity-hovori-ze-matovicovi-ide-iba-o-politiku
jar88
10.05.20,19:21
Predaj dlhopisov nie je pôžička?
Som nevedel, že tie dlhopisy sa dajú prejazdiť, alebo uvariť z nich polievka...
PS: Pavla si už dal vyhľadať, alebo už si radšej skončil???
Nandy vieš kto napísal knihu "Pipi dlhá pančucha"? keby autorka žila tak by mu to trvalo, ale keby ju žaloval, mal by šancu na výnos alebo na nos
Keď som mal úver 20000 platil som za jeho správu 50 mesačne keď som mal 40000 platil som za jeho správu 100
záver čím viac cudzích peňazí tým viac sa platí za správu no bola by ECB sprostá keby nedala. takto sa vyjedá špajzka. Však zahraničné monopoly udržia zamestnanosť aspoň dovtedy kým sa nevrátia a nazvime to ako chceme. ja som minule predal blakozmenku
Ale choď ty tajtrlík. Čo to zas splietaš s ECB.
-------------------------------------------------------------
„Zloženie investorov bolo veľmi dobre diverzifikované po geografickej stránke aj z pohľadu typu investorov,“ konštatoval ARDAL.

O 5-ročný dlhopis malo záujem približne 210 investorov zo Spojeného kráľovstva, Rakúska, Nemecka, krajín Beneluxu, Škandinávie, Švajčiarska, Francúzska či Slovenska. Záujemcov tvorili správcovské spoločnosti, banky a privátne banky, centrálne banky a oficiálne inštitúcie.
O 12-ročný dlhopis prejavilo záujem 250 investorov z Rakúska, Nemecka, Spojeného kráľovstva, Francúzska, Slovenska, krajín Beneluxu, Škandinávie aj Švajčiarska. Podľa typu investorov išlo o správcovské spoločnosti, banky a privátne banky, poisťovne a penzijné fondy, centrálne banky a oficiálne inštitúcie.
-------------------------------------------------------------
Žiadna ECB ty trhhlík s BLAKOzmenkou.
Nandrolon
11.05.20,02:08
Predaj dlhopisu asi nebude pôžičoa. To by sme sa bavili o pôžičke a nie dlhopise.
----------------------
Snaž sa trošku vzdelávať.
Prospeje ti to.
https://www.financnykompas.sk/clanok/co-je-dlhopis
jar88
11.05.20,03:02
Predaj dlhopisu asi nebude pôžičoa. To by sme sa bavili o pôžičke a nie dlhopise.
----------------------
Snaž sa trošku vzdelávať.
Prospeje ti to.
https://www.financnykompas.sk/clanok/co-je-dlhopis
A to je všetko, čo si si dokázal naštudovať?
----------------------------------------------------------
Čo je dlhopis

Dlhopis je cenný papier, prostredníctvom ktorého poskytujete spoločnosti, ktorá dlhopis vydáva (emitentovi), úver.

Na rozdiel napríklad od kúpy akcií, kúpou dlhopisov sa nestávate akcionárom/spoluvlastníkom spoločnosti (emitenta), stávate sa len jej veriteľom.

Za požičanie peňazí spoločnosť/emitent ponúka výnos (úrok). Výška výnosu by mala zodpovedať rizikám, ktoré podstúpite. Kvalitu dlhopisu a emitenta vyhodnotíte aj prostrednícvom ratingu. Pokiaľ však emitent nemá rating udelený, je na vás, aby ste sami vyhodnotili riziko, ktoré kúpou dlhopisu podstúpite.
--------------------------------------------------------------------
Pravdu povediac, viac som ani nečakal.
Finančný kompas ti dal dostatočnú odpoveď na otázku, čo je štátny dlhopis? No fajn.
A to ti dáva aj odpoveď, aký je rozdiel medzi pôžičkou a dlhopisom.
Nandrolon
11.05.20,03:08
Nie si ty náhodou nejaký ten nezávislý finančný poradca? Vzdelanie /výučný list/ na to máš a veľmi rád používaš slová, ktorých význam neovládaš. To je presne doménou týchto "predajcov", keď chcú neznalého človeka nabaláchať na nejaký extra výhodný produkt :-))
PS: skopírovať text z môjho linku, ktorý je na googli asi 3. - 4. v poradí, k tomu doplniť 1 bezvýznamnú vetu, viac už nedokážeš??
jar88
11.05.20,03:20
Veď to si dal ty, ako vysvetlenie, že dlhopis je to čo tam uvádzajú,
To je vysvetlenie tých tvojich "finančných poradcov". Pre teba akože odborníkov.
Nandrolon
11.05.20,03:24
Predaj dlhopisu asi nebude pôžičoa. To by sme sa bavili o pôžičke a nie dlhopise.
----------------------
Snaž sa trošku vzdelávať.
Prospeje ti to.
https://www.financnykompas.sk/clanok/co-je-dlhopis
A to je všetko, čo si si dokázal naštudovať?
----------------------------------------------------------
Čo je dlhopis

Dlhopis je cenný papier, prostredníctvom ktorého poskytujete spoločnosti, ktorá dlhopis vydáva (emitentovi), úver.

Na rozdiel napríklad od kúpy akcií, kúpou dlhopisov sa nestávate akcionárom/spoluvlastníkom spoločnosti (emitenta), stávate sa len jej veriteľom.

Za požičanie peňazí spoločnosť/emitent ponúka výnos (úrok). Výška výnosu by mala zodpovedať rizikám, ktoré podstúpite. Kvalitu dlhopisu a emitenta vyhodnotíte aj prostrednícvom ratingu. Pokiaľ však emitent nemá rating udelený, je na vás, aby ste sami vyhodnotili riziko, ktoré kúpou dlhopisu podstúpite.
--------------------------------------------------------------------
Pravdu povediac, viac som ani nečakal.
Finančný kompas ti dal dostatočnú odpoveď na otázku, čo je štátny dlhopis? No fajn.
A to ti dáva aj odpoveď, aký je rozdiel medzi pôžičkou a dlhopisom.
Link som dal pre teba a ďalších, ktorí nevedia, že dlhopis je iba určitá forma pôžičky. Ale ja viem, znie to lepšie ako pôžička, však by ho voliči zožrali zaživa, keby si prepočítali, že jedným šmahom zadĺžil každého slováka vrátane novorodencov sumou cca 800 eur.
jar88
11.05.20,03:35
Píšeš, že "iná forma" pôžičky.
Ale v čom iná, v tom, že to "lepšie" znie?
No tak práve v tom spočíva ta tvoja nevedomosť.
Inak povedané, tvoje vedomosti sú iba množinou neskutočných blbostí.
---------------------------------------------
Raz sú podľa teba peniaze iba čísielka na papieri a dokonca len čísielka naťukané do počitača a inokedy sú tie isté čísielka dlhom každého slováka.
------------------------------
Tak ako to je naozaj?
jar88
11.05.20,04:36
Ty si stále v tom, že mínuska všetko vyrieši?
No neblázni, veď už tu každý vie, že o tom doslova nič nevieš.
BXLmiami
11.05.20,04:42
Okrem Rakusanov a Madarov vsetkym ostatnym.
No,mojej starej mame určite.Učili sa totiž v škole madarsky a nevadilo,že v okolí žiadny Madar a deti to nevedia.
Nandrolon
11.05.20,04:59
JarHH - určite ti budem robiť školenie zadarmo a strácať s tebou svoj drahocenný čas.
No neblázni, veď tu každý vie, že si len nudiaci sa prefajčený páprda.
buchač
11.05.20,06:04
aby si bol v obraze

Nemaj obavy, viem veľmi dobre, kto sa realizuje...ty 860, 861, 862, 863...Sember, Belint, Amstrad, Taichi,.....a všetky ostatné nicky, ktoré skončili na smetisku.

Ten akože hlavný nick nedávam.
korela
11.05.20,06:23
Okrem Rakusanov a Madarov vsetkym ostatnym.
No,mojej starej mame určite.Učili sa totiž v škole madarsky a nevadilo,že v okolí žiadny Madar a deti to nevedia.
Na našom súčasnom území to zažili skoro všetci naši predkovia, ale z historického hľadiska je na to možné hľadieť aj z inej perspektívy. O to mi išlo v mojom prvom príspevku, a nie prvopočiatočnú myšlienku, ktorá človeku napadne.
Veď to bol kolos v porovnaní s inými mocnosťami. Že nebol národne jednoliaty, je druhá vec.
pavol54
11.05.20,06:27
Predaj dlhopisov nie je pôžička?
Som nevedel, že tie dlhopisy sa dajú prejazdiť, alebo uvariť z nich polievka...
PS: Pavla si už dal vyhľadať, alebo už si radšej skončil???
Nandy vieš kto napísal knihu "Pipi dlhá pančucha"? keby autorka žila tak by mu to trvalo, ale keby ju žaloval, mal by šancu na výnos alebo na nos
Keď som mal úver 20000 platil som za jeho správu 50 mesačne keď som mal 40000 platil som za jeho správu 100
záver čím viac cudzích peňazí tým viac sa platí za správu no bola by ECB sprostá keby nedala. takto sa vyjedá špajzka. Však zahraničné monopoly udržia zamestnanosť aspoň dovtedy kým sa nevrátia a nazvime to ako chceme. ja som minule predal blakozmenku


Približný význam "blakozmenka" by sa dal vysvetliť u panny,že za blanku chce zmenku.
U panny je to hymen, inak blakozmenka a biankozmenka je to isté
pavol54
11.05.20,06:32
Predaj dlhopisov nie je pôžička?
Som nevedel, že tie dlhopisy sa dajú prejazdiť, alebo uvariť z nich polievka...
PS: Pavla si už dal vyhľadať, alebo už si radšej skončil???
Nandy vieš kto napísal knihu "Pipi dlhá pančucha"? keby autorka žila tak by mu to trvalo, ale keby ju žaloval, mal by šancu na výnos alebo na nos
Keď som mal úver 20000 platil som za jeho správu 50 mesačne keď som mal 40000 platil som za jeho správu 100
záver čím viac cudzích peňazí tým viac sa platí za správu no bola by ECB sprostá keby nedala. takto sa vyjedá špajzka. Však zahraničné monopoly udržia zamestnanosť aspoň dovtedy kým sa nevrátia a nazvime to ako chceme. ja som minule predal blakozmenku
Ale choď ty tajtrlík. Čo to zas splietaš s ECB.
-------------------------------------------------------------
„Zloženie investorov bolo veľmi dobre diverzifikované po geografickej stránke aj z pohľadu typu investorov,“ konštatoval ARDAL.

O 5-ročný dlhopis malo záujem približne 210 investorov zo Spojeného kráľovstva, Rakúska, Nemecka, krajín Beneluxu, Škandinávie, Švajčiarska, Francúzska či Slovenska. Záujemcov tvorili správcovské spoločnosti, banky a privátne banky, centrálne banky a oficiálne inštitúcie.
O 12-ročný dlhopis prejavilo záujem 250 investorov z Rakúska, Nemecka, Spojeného kráľovstva, Francúzska, Slovenska, krajín Beneluxu, Škandinávie aj Švajčiarska. Podľa typu investorov išlo o správcovské spoločnosti, banky a privátne banky, poisťovne a penzijné fondy, centrálne banky a oficiálne inštitúcie.
-------------------------------------------------------------
Žiadna ECB ty trhhlík s BLAKOzmenkou.
ty nedokážeš čítať s porozumením len to čo si domyslíš. Ja som písal že ECB kúpila dlhopisy? Alebo to bolo o niečom inom v súvislosti so správou dlhopisu teda úveru.
korela
11.05.20,06:43
Píšeš, že "iná forma" pôžičky.
Ale v čom iná, v tom, že to "lepšie" znie?
No tak práve v tom spočíva ta tvoja nevedomosť.
Inak povedané, tvoje vedomosti sú iba množinou neskutočných blbostí.
---------------------------------------------
Raz sú podľa teba peniaze iba čísielka na papieri a dokonca len čísielka naťukané do počitača a inokedy sú tie isté čísielka dlhom každého slováka.
------------------------------
Tak ako to je naozaj?
Prosím ťa, kto nevie, a že je teda tých ľudí dosť, je fakt, preto tu tak politikom všetko ľahko prechádza.
Dnes sa už nemusia vyhľadávať kníhkupectvá, všetko je na webe. Ale pokiaľ sa tu bude i naďalej produkovať a podporovať nízka vzdelanosť a genocídna kultúra už na základe ich primitívnych názvov (vábničiek), ešte to tu chvíľu potrvá.
(https://elenaantalova.blog.sme.sk/c/374015/takmer-milion-slovakov-si-potrpi-na-prvoplanovy-humor-hornej-dolnej-blahozelame.html)
BXLmiami
11.05.20,06:48
Dávam do pozornosti článok na Aktualitách o obrne a o vakcíne na ňu.
korela
11.05.20,07:17
Predaj dlhopisov nie je pôžička?
Som nevedel, že tie dlhopisy sa dajú prejazdiť, alebo uvariť z nich polievka...
PS: Pavla si už dal vyhľadať, alebo už si radšej skončil???
Nandy vieš kto napísal knihu "Pipi dlhá pančucha"? keby autorka žila tak by mu to trvalo, ale keby ju žaloval, mal by šancu na výnos alebo na nos
Keď som mal úver 20000 platil som za jeho správu 50 mesačne keď som mal 40000 platil som za jeho správu 100
záver čím viac cudzích peňazí tým viac sa platí za správu no bola by ECB sprostá keby nedala. takto sa vyjedá špajzka. Však zahraničné monopoly udržia zamestnanosť aspoň dovtedy kým sa nevrátia a nazvime to ako chceme. ja som minule predal blakozmenku
Ale choď ty tajtrlík. Čo to zas splietaš s ECB.
-------------------------------------------------------------
„Zloženie investorov bolo veľmi dobre diverzifikované po geografickej stránke aj z pohľadu typu investorov,“ konštatoval ARDAL.

O 5-ročný dlhopis malo záujem približne 210 investorov zo Spojeného kráľovstva, Rakúska, Nemecka, krajín Beneluxu, Škandinávie, Švajčiarska, Francúzska či Slovenska. Záujemcov tvorili správcovské spoločnosti, banky a privátne banky, centrálne banky a oficiálne inštitúcie.
O 12-ročný dlhopis prejavilo záujem 250 investorov z Rakúska, Nemecka, Spojeného kráľovstva, Francúzska, Slovenska, krajín Beneluxu, Škandinávie aj Švajčiarska. Podľa typu investorov išlo o správcovské spoločnosti, banky a privátne banky, poisťovne a penzijné fondy, centrálne banky a oficiálne inštitúcie.
-------------------------------------------------------------
Žiadna ECB ty trhhlík s BLAKOzmenkou.
Kto ich kúpil vie iba najvyšší a kupca. ;-)
jar88
11.05.20,07:45
Predaj dlhopisov nie je pôžička?
Som nevedel, že tie dlhopisy sa dajú prejazdiť, alebo uvariť z nich polievka...
PS: Pavla si už dal vyhľadať, alebo už si radšej skončil???
Nandy vieš kto napísal knihu "Pipi dlhá pančucha"? keby autorka žila tak by mu to trvalo, ale keby ju žaloval, mal by šancu na výnos alebo na nos
Keď som mal úver 20000 platil som za jeho správu 50 mesačne keď som mal 40000 platil som za jeho správu 100
záver čím viac cudzích peňazí tým viac sa platí za správu no bola by ECB sprostá keby nedala. takto sa vyjedá špajzka. Však zahraničné monopoly udržia zamestnanosť aspoň dovtedy kým sa nevrátia a nazvime to ako chceme. ja som minule predal blakozmenku
Ale choď ty tajtrlík. Čo to zas splietaš s ECB.
-------------------------------------------------------------
„Zloženie investorov bolo veľmi dobre diverzifikované po geografickej stránke aj z pohľadu typu investorov,“ konštatoval ARDAL.

O 5-ročný dlhopis malo záujem približne 210 investorov zo Spojeného kráľovstva, Rakúska, Nemecka, krajín Beneluxu, Škandinávie, Švajčiarska, Francúzska či Slovenska. Záujemcov tvorili správcovské spoločnosti, banky a privátne banky, centrálne banky a oficiálne inštitúcie.
O 12-ročný dlhopis prejavilo záujem 250 investorov z Rakúska, Nemecka, Spojeného kráľovstva, Francúzska, Slovenska, krajín Beneluxu, Škandinávie aj Švajčiarska. Podľa typu investorov išlo o správcovské spoločnosti, banky a privátne banky, poisťovne a penzijné fondy, centrálne banky a oficiálne inštitúcie.
-------------------------------------------------------------
Žiadna ECB ty trhhlík s BLAKOzmenkou.
ty nedokážeš čítať s porozumením len to čo si domyslíš. Ja som písal že ECB kúpila dlhopisy? Alebo to bolo o niečom inom v súvislosti so správou dlhopisu teda úveru.
Jasné že si písal, že ECB by bola sprostá keby nedala. takto sa vyjedá špajzka.
Ako som tomu mal porozumieť?
Čo iné peniaze som si mal domyslieť, že ECB dala. A naviac keď napíšeš, takto sa vyjedá špajzka, tak asi píšeš o slovenskej špajzke a vyžieračom je zjavne tá spomínaná ECB.
korela
11.05.20,08:05
Pellegrini naživo, už je záznam
https://www.youtube.com/watch?v=LlYfQCUzpG4
misoft
11.05.20,08:20
Čítam komenty.
KKKHH zase tu perlí svoje "rozumy" a pritom ani nevie, čo vlastne ten dlhopis je!
Tajže - chválenkár, rcidivista, klamár, zlodej, terorista:
Ak si zoberieš peniaze z banky ako úver - podpíšeš zmluvu s podmienkami a dostaneš peniaze. Tie musíš vrátiť aj s úrokami.
Ak chceš bývať, zoberieš si hypotéku - podpíšeš, banka to poskytne peniaze. Tie musíš vrátiť aj s úrokami - je to pôžička.
Ak štát "predá" dlhopisy - je tam podpis a podmienka vrátenia peňazí aj s úrokom - je to tiež PÔŽIČKA, ale v miliardách €.

Ak nevieš, čo je pôžička, úver, hypotéka, dlhopis - tak sa sem NEMIEŠAJ, pretože len ty s IQ dreveného koníka vieš napísať takéto sprostosti o ECB. ECB nekupuje dlhopisy, tie kupujú investori, štáty a nadnárodné spoločnosti - teda tí, ktorí majú dosť finančných prostriedkov. Veď na tom zarobia - sú ručené samotným štátom.
pavol54
11.05.20,08:45
Predaj dlhopisov nie je pôžička?
Som nevedel, že tie dlhopisy sa dajú prejazdiť, alebo uvariť z nich polievka...
PS: Pavla si už dal vyhľadať, alebo už si radšej skončil???
Nandy vieš kto napísal knihu "Pipi dlhá pančucha"? keby autorka žila tak by mu to trvalo, ale keby ju žaloval, mal by šancu na výnos alebo na nos
Keď som mal úver 20000 platil som za jeho správu 50 mesačne keď som mal 40000 platil som za jeho správu 100
záver čím viac cudzích peňazí tým viac sa platí za správu no bola by ECB sprostá keby nedala. takto sa vyjedá špajzka. Však zahraničné monopoly udržia zamestnanosť aspoň dovtedy kým sa nevrátia a nazvime to ako chceme. ja som minule predal blakozmenku
Ale choď ty tajtrlík. Čo to zas splietaš s ECB.
-------------------------------------------------------------
„Zloženie investorov bolo veľmi dobre diverzifikované po geografickej stránke aj z pohľadu typu investorov,“ konštatoval ARDAL.

O 5-ročný dlhopis malo záujem približne 210 investorov zo Spojeného kráľovstva, Rakúska, Nemecka, krajín Beneluxu, Škandinávie, Švajčiarska, Francúzska či Slovenska. Záujemcov tvorili správcovské spoločnosti, banky a privátne banky, centrálne banky a oficiálne inštitúcie.
O 12-ročný dlhopis prejavilo záujem 250 investorov z Rakúska, Nemecka, Spojeného kráľovstva, Francúzska, Slovenska, krajín Beneluxu, Škandinávie aj Švajčiarska. Podľa typu investorov išlo o správcovské spoločnosti, banky a privátne banky, poisťovne a penzijné fondy, centrálne banky a oficiálne inštitúcie.
-------------------------------------------------------------
Žiadna ECB ty trhhlík s BLAKOzmenkou.
ty nedokážeš čítať s porozumením len to čo si domyslíš. Ja som písal že ECB kúpila dlhopisy? Alebo to bolo o niečom inom v súvislosti so správou dlhopisu teda úveru.
Jasné že si písal, že ECB by bola sprostá keby nedala. takto sa vyjedá špajzka.
Ako som tomu mal porozumieť?
Čo iné peniaze som si mal domyslieť, že ECB dala. A naviac keď napíšeš, takto sa vyjedá špajzka, tak asi píšeš o slovenskej špajzke a vyžieračom je zjavne tá spomínaná ECB.
tak že ECB dáva možnosti ceny obsluhy v závisloti na úrokovej sadzbe a ratingu aby sa cena obsluhy nehýbala podľa ľubovôle veriteľa.
Tweety
11.05.20,09:27
jar88
11.05.20,09:34
Čítam komenty.
KKKHH zase tu perlí svoje "rozumy" a pritom ani nevie, čo vlastne ten dlhopis je!
Tajže - chválenkár, rcidivista, klamár, zlodej, terorista:
Ak si zoberieš peniaze z banky ako úver - podpíšeš zmluvu s podmienkami a dostaneš peniaze. Tie musíš vrátiť aj s úrokami.
Ak chceš bývať, zoberieš si hypotéku - podpíšeš, banka to poskytne peniaze. Tie musíš vrátiť aj s úrokami - je to pôžička.
Ak štát "predá" dlhopisy - je tam podpis a podmienka vrátenia peňazí aj s úrokom - je to tiež PÔŽIČKA, ale v miliardách €.

Ak nevieš, čo je pôžička, úver, hypotéka, dlhopis - tak sa sem NEMIEŠAJ, pretože len ty s IQ dreveného koníka vieš napísať takéto sprostosti o ECB. ECB nekupuje dlhopisy, tie kupujú investori, štáty a nadnárodné spoločnosti - teda tí, ktorí majú dosť finančných prostriedkov. Veď na tom zarobia - sú ručené samotným štátom.
Ako vždy, chronický klamár vždy a všetko začne a skončí klamstvom.
Ale nič to nemení na fakte, že o tom nemáš ani šajn.
------------------------------------
Vraj rozdiel medzi pôžičkou a dlhopisom je vo veľkosti.
To akože má byť päťročný štátny dlhopis v hodnote 2 000 000 000 € (dve miliardy)?
--------------------------------------------
Omyl klamárko, veľký omyl. Päťročný dlhopis bol vydaný v cene od 1 000 000 € (jeden milión euro). Nie v miliardách, ako si nám chcel natárať.

A ešte jedno tvoje klamstvo.
Dobre vieš, že ja som tu nepísal nič o tom, že ECB nakupuje naše dlhopisy. To tu spomínal tvoj súkmeňovec pavol54.
jar88
11.05.20,09:38
Predaj dlhopisov nie je pôžička?
Som nevedel, že tie dlhopisy sa dajú prejazdiť, alebo uvariť z nich polievka...
PS: Pavla si už dal vyhľadať, alebo už si radšej skončil???
Nandy vieš kto napísal knihu "Pipi dlhá pančucha"? keby autorka žila tak by mu to trvalo, ale keby ju žaloval, mal by šancu na výnos alebo na nos
Keď som mal úver 20000 platil som za jeho správu 50 mesačne keď som mal 40000 platil som za jeho správu 100
záver čím viac cudzích peňazí tým viac sa platí za správu no bola by ECB sprostá keby nedala. takto sa vyjedá špajzka. Však zahraničné monopoly udržia zamestnanosť aspoň dovtedy kým sa nevrátia a nazvime to ako chceme. ja som minule predal blakozmenku
Ale choď ty tajtrlík. Čo to zas splietaš s ECB.
-------------------------------------------------------------
„Zloženie investorov bolo veľmi dobre diverzifikované po geografickej stránke aj z pohľadu typu investorov,“ konštatoval ARDAL.

O 5-ročný dlhopis malo záujem približne 210 investorov zo Spojeného kráľovstva, Rakúska, Nemecka, krajín Beneluxu, Škandinávie, Švajčiarska, Francúzska či Slovenska. Záujemcov tvorili správcovské spoločnosti, banky a privátne banky, centrálne banky a oficiálne inštitúcie.
O 12-ročný dlhopis prejavilo záujem 250 investorov z Rakúska, Nemecka, Spojeného kráľovstva, Francúzska, Slovenska, krajín Beneluxu, Škandinávie aj Švajčiarska. Podľa typu investorov išlo o správcovské spoločnosti, banky a privátne banky, poisťovne a penzijné fondy, centrálne banky a oficiálne inštitúcie.
-------------------------------------------------------------
Žiadna ECB ty trhhlík s BLAKOzmenkou.
ty nedokážeš čítať s porozumením len to čo si domyslíš. Ja som písal že ECB kúpila dlhopisy? Alebo to bolo o niečom inom v súvislosti so správou dlhopisu teda úveru.
Jasné že si písal, že ECB by bola sprostá keby nedala. takto sa vyjedá špajzka.
Ako som tomu mal porozumieť?
Čo iné peniaze som si mal domyslieť, že ECB dala. A naviac keď napíšeš, takto sa vyjedá špajzka, tak asi píšeš o slovenskej špajzke a vyžieračom je zjavne tá spomínaná ECB.
tak že ECB dáva možnosti ceny obsluhy v závisloti na úrokovej sadzbe a ratingu aby sa cena obsluhy nehýbala podľa ľubovôle veriteľa.
A zas ďalšia sprostosť, ktorá pramení priamo z neznalosti.
Proste nevieš prísť na rozdiel medzi pôžičkov a dlhopisom.