bjuty smis
07.08.20,15:16
nevymýšlaj si....napíš jednu jedinú takú fy....kde sa takto majitel chová a zamestnanci sú na minimálke...

ja nepodnikám...ked sa teraz venuješ bodliakovi asi si zabudol, že pred ním si mne nadával do manažérov :)))
ja som prosím pekne momentálne šťastne nezamestnaný...vdaka covidu
ale kedže rozumime ekonomike, na majitľa fy nenadávam...ani nato. že má drahý hybrid lexus a 2 x do roka je v ománe..

Holt, ja za to nemôžem, že si nepamätáš...
Už som pár krát spomenul, že napríklad moja 1/2ka pracuje za minimálku...a to je ešte na tom dobre, nakoľko má (plus pár ďalších) zmluvu na dobu neurčitú. Väčšina je totiž len na dohodu.

Na podliaka ja zvysoka seriem...on sa realizuje...za XX dní mi stihol urvať vyše 1000 negatívnych.
Si zabudol, že to nie som ja, ktorý začne konflikt ? Si zabudol, že ako si ma tituloval ?
ja sa nepýtam na fy, kde sú aj zamestnaci s minimálkou
ale na fy, kde všetci majú minimálku a majitel sa chová ako si opísal...

nezabudol.. len som sa bránil pred tvojími urážkami,
ale načo ťahať staré somariny.....ako vraví tvoj predseda vlády :
nepokazme si to !!!! :))))))))
kopretinka
07.08.20,13:49
sídlo firmy v žiadnom prípade v mieste trvalého bydliska.
A kde teda?
KDE ???
Kuwa, šak nech si prenajme nejakú kancelmáriu...a nie aby klienti chodili do paneláku.....či ???
Za mojim mužom žiadni klienti nechodia.
Čo máš ďalšie?

Napríklad to, v čom podniká ?
A nie je to jedno? Sídlo firmy musí mať každý podnikateľ/živnostník .
buchač
07.08.20,13:57
A nie je to jedno? Sídlo firmy musí mať každý podnikateľ/živnostník .
...tak to si píš, že to nie je jedno !!! Mne teda určite nie.
kopretinka
07.08.20,14:34
A nie je to jedno? Sídlo firmy musí mať každý podnikateľ/živnostník .
...tak to si píš, že to nie je jedno !!! Mne teda určite nie.
Tak daj návrh na zmenu zákona.
Mýliš si sídlo a miesto podnikania.
pavol54
07.08.20,14:34
sídlo firmy v žiadnom prípade v mieste trvalého bydliska.
A kde teda?
KDE ???
Kuwa, šak nech si prenajme nejakú kancelmáriu...a nie aby klienti chodili do paneláku.....či ???
Za mojim mužom žiadni klienti nechodia.
Čo máš ďalšie?

Napríklad to, v čom podniká ?
A nie je to jedno? Sídlo firmy musí mať každý podnikateľ/živnostník .
sídlo musí akceptovať živnostenský úrad
buchač
07.08.20,14:48
A nie je to jedno? Sídlo firmy musí mať každý podnikateľ/živnostník .
...tak to si píš, že to nie je jedno !!! Mne teda určite nie.
Tak daj návrh na zmenu zákona.
Mýliš si sídlo a miesto podnikania.
Toto nemá význam....ja idem vo všeobecnej rovine a tu sa idete realizovať vo svojich konkrétnostiach.
Nič si nemýlim...koľko je podnikateľov, čo majú sídlo a aj miesto podnikania v paneláku ?
Mám za to, že na celom Slovensku ich bude pekných pár tisíc....
Koľkí z nich sú aj tu na Porade ? Si myslíš, že sa niekto prizná ?...a ja ich menovať nebudem.

...a ozaj..preštuduj si niečo o zákonoch, legislatívnom procese.
kopretinka
07.08.20,15:31
Tak si založ živnosť a daj si sidlo a miesto podnikania aj prevádzku na trvalom bydlisku,keď ťa to tak serie.Môžeš si tam fidlikať tie svoje výrobky pekne poctivo na živnosť,a potom z toho zaplatiť dane.
A prečo by sa mali priznávať? Akurát tebe nebodaj?
Prečo by účtovník nemohol podnikať doma.Si myslíš,že tí,čo majú niekde prenajaté kancle,si nevezmú domov ten hajzelpapier? Kávu? Kávovar? Chladničku? PC? Nábytok? A Keď má kancel,ešte aj phm si dá do nákladov.

Ja idem tiež vo všeobecnej rovine,ak chceš niečo zmeniť v zákonoch,tak choď do konkrétností,keďže máš legislatívu naštudovanú,tak konkrétne vieš,ako sa to robí.
alaya1
07.08.20,18:37
sídlo firmy v žiadnom prípade v mieste trvalého bydliska.
A kde teda?
KDE ???
Kuwa, šak nech si prenajme nejakú kancelmáriu...a nie aby klienti chodili do paneláku.....či ???
Teda sidlo firmy a prevadzka je teda dobry rozdiel :)
alaya1
07.08.20,18:46
Moj trener ma sukromne fitko doma...sidlo firmy ma mat kde?!
Fitko ziadna garaz....jeden rodinny dom fitko v druhom byva...
Ak to robil legalne musel mat tie priestory vynate z bytovych priestorov a prekvalifikovane na nebytovy priestor. Robi sa to
bezne aj v bytoch. Ked sa tam zriadi prevadzka.
veronikasad
07.08.20,18:49
Živnostníci, ktorí nemajú prevádzkareň, majú miesto podnikania uvedené v živnostenskom registri, totožné s adresou trvalého bydliska

Juraj, nehádž všetkých živnostníkov do jedného vreca ... Účto robím doma od roku 2003, pre podklady si zväčša chodím do firiem, klientov ku mne chodí menej ako návštev k susedom (nebudem platiť prenájom kancelárie, keď mi po odchode dcér zostal volný byt) ... A čo sa týka výdavkov, uplatňujem si výdavky paušálom, ak ti tento pojem niečo hovorí ...
A mám tie priestory legálne - doplnené pre alaya, platím za jednu miestnosť zvýšenú daň z nehnutelnosti.
alaya1
07.08.20,19:00
Živnostníci, ktorí nemajú prevádzkareň, majú miesto podnikania uvedené v živnostenskom registri, totožné s adresou trvalého bydliska

Juraj, nehádž všetkých živnostníkov do jedného vreca ... Účto robím doma od roku 2003, pre podklady si zväčša chodím do firiem, klientov ku mne chodí menej ako návštev k susedom (nebudem platiť prenájom kancelárie, keď mi po odchode dcér zostal volný byt) ... A čo sa týka výdavkov, uplatňujem si výdavky paušálom, ak ti tento pojem niečo hovorí ...
A mám tie priestory legálne - doplnené pre alaya, platím za jednu miestnosť zvýšenú daň z nehnutelnosti.
Veronika. Preco pre mna? Ja s tym nemam ziaden problem. Nechapem.
buchač
08.08.20,04:35
Živnostníci, ktorí nemajú prevádzkareň, majú miesto podnikania uvedené v živnostenskom registri, totožné s adresou trvalého bydliska

Juraj, nehádž všetkých živnostníkov do jedného vreca ...



Ja vravím vo všeobecnej rovine, čo sa týka podnikateľstva...je úplne jedno, kde sa jeden pohne, všade je to tak (česť výnimkám) ako som uviedol...či vo väčšom alebo menšom meradle.


....
kopretinka
08.08.20,07:04
...

Dnes bolo v Pezinoku asi veľmi teplo....či ?
Veď preto ťa pustili zo samotky,aby si sa vyvetral.

Neviem prečo sa púšťaš týmto smerom...dostaneš adekvátnu odpoveď a urazíš sa.
...o to ti ide ?

Pezinok a teplo som spomenul len preto, aby som vyhol práve tej adekvátnej odpovedi ohľadom výrazu fidlikania.
Vieš, ono je trochu náročnejšia práca ako dokladať jogurty do regálu v Tescu.
A kde som sa ja urazila :D :D :D
Ty spomínaš Pezinok,ja ti len kontrujem.
Bola by som šťastná,keby moja práca bola 7,5 IBA
vykladanie jogurtov.Nemáš ani poňatia.
misoft
08.08.20,10:06
Moj trener ma sukromne fitko doma...sidlo firmy ma mat kde?!
Fitko ziadna garaz....jeden rodinny dom fitko v druhom byva...
Ak to robil legalne musel mat tie priestory vynate z bytovych priestorov a prekvalifikovane na nebytovy priestor. Robi sa to
bezne aj v bytoch. Ked sa tam zriadi prevadzka.
mimotemy
To je fakt... a susedia v ostatných bytoch si môžu mašľu hodiť.....
pavol54
08.08.20,13:42
Moj trener ma sukromne fitko doma...sidlo firmy ma mat kde?!
Fitko ziadna garaz....jeden rodinny dom fitko v druhom byva...
Ak to robil legalne musel mat tie priestory vynate z bytovych priestorov a prekvalifikovane na nebytovy priestor. Robi sa to
bezne aj v bytoch. Ked sa tam zriadi prevadzka.
mimotemy
To je fakt... a susedia v ostatných bytoch si môžu mašľu hodiť.....
Nemusia si nič hádzať, stačí ak ukáže povolenie RUVZ, niekedy robia väčší rámus nepodnikatelia niekto nekonečnou prerábkou bytu a bytového zariadenia, fajčením na balkóne a pod.
kopretinka
08.08.20,14:37
Moj trener ma sukromne fitko doma...sidlo firmy ma mat kde?!
Fitko ziadna garaz....jeden rodinny dom fitko v druhom byva...
Ak to robil legalne musel mat tie priestory vynate z bytovych priestorov a prekvalifikovane na nebytovy priestor. Robi sa to
bezne aj v bytoch. Ked sa tam zriadi prevadzka.
mimotemy
To je fakt... a susedia v ostatných bytoch si môžu mašľu hodiť.....
V jakých ostatných bytoch? Si videl profi fitko v byte??
Šak to má v rodinnom dome.
By som ti dopriala toho feťáka psychopata nado mnou.....len jednu noc.
Terezia13
08.08.20,18:27
na "porade" mám väčšinou dojem kto z koho nie poradiť, ale dokázať si ....vlastne čo si dokázať!?
Terezia13
08.08.20,19:11
pavol54
09.08.20,04:25
na "porade" mám väčšinou dojem kto z koho nie poradiť, ale dokázať si ....vlastne čo si dokázať!?
zabudla si dodať" ...a neprestane kým to nedosiahne"
Žabinka
09.08.20,05:16
pobavilo..:) Banská Štiavnica dnes, teplota -1,5 stupňa, pocitovo -34,5 stupňa..:D
Katy a R
09.08.20,06:08
novšak aj tie zariadenia, nielen ľudia sú už z tohto tepla zmagorené ;):mad: chcelo by to aspoň nohy do lavóra :confused::D
Žabinka
09.08.20,06:22
už sa oteplilo na +29,7..:D
kopretinka
09.08.20,06:22
buchač by si mal zmeniť nick na mazač
:D:D:D:D
kopretinka
09.08.20,07:03
buchač
09.08.20,07:10
buchač by si mal zmeniť nick na mazač
:D:D:D:D
No comment.
pavol54
09.08.20,08:03
na "porade" mám väčšinou dojem kto z koho nie poradiť, ale dokázať si ....vlastne čo si dokázať!?
treba hľadať vždy nepriateľa, predtým židia, cigáni slováci, madari, partizáni, kolaboranti sedliaci, kulaci, nekomunisti, dnes komunisti, malí podnikatelia, farmári, buzeranti, lesby, keď sa vypichnú všetky negatíva u iných,len potom bude pokoj (u niektorých )
korela
09.08.20,08:05
novšak aj tie zariadenia, nielen ľudia sú už z tohto tepla zmagorené ;):mad: chcelo by to aspoň nohy do lavóra :confused::D
Kardiakom a iným ľuďom, čo neznášajú horúčavy sa odporúča 3x denne ponoriť nohy do lavóra s izbovou teplotou tak na 15 min.
Katy a R
09.08.20,08:36
novšak aj tie zariadenia, nielen ľudia sú už z tohto tepla zmagorené ;):mad: chcelo by to aspoň nohy do lavóra :confused::D
Kardiakom a iným ľuďom, čo neznášajú horúčavy sa odporúča 3x denne ponoriť nohy do lavóra s izbovou teplotou tak na 15 min.
neviem, či som kardiak - ale robím to bežne - napr keď sedím pri počítači;)
lujza.j
10.08.20,07:15
http://blog.aktualne.cz/blogy/jan-hnizdil.php?itemid=37385
Je smutne,ze ti ktori nehlasia o covid to co politici chcu- sa im hodi do karat...priestor nedostanu.....
misoft
10.08.20,09:26
buchač by si mal zmeniť nick na mazač
:D:D:D:D

Buchi pozor, na mazanie tu mám copyright ja :D:D
To je teda divné..... nick 2 mesiace na Porade a už má práva moderátora, administrátora stránky? Žeby "NÁŠ" človek?
pavol54
10.08.20,09:37
buchač by si mal zmeniť nick na mazač
:D:D:D:D

Buchi pozor, na mazanie tu mám copyright ja :D:D
To je teda divné..... nick 2 mesiace na Porade a už má práva moderátora, administrátora stránky? Žeby "NÁŠ" človek?
betylou bola vždy náš človek
Žabinka
10.08.20,11:27
dnes som sa pobavila, našla som nášho kocúra ako bivakuje na fige..:D
buchač
10.08.20,13:32
Modlitebné stretnutia, ktoré organizuje klub OĽaNO pre všetkých poslancov aj zamestnancov parlamentu.

https://www.youtube.com/watch?v=zHZaoW4x87k
buchač
10.08.20,16:14
Modlitebné stretnutia, ktoré organizuje klub OĽaNO pre všetkých poslancov aj zamestnancov parlamentu.

Odkaz pre podliaka, vzhľadom k hodnoteniu.

Máš pravdu...aj ja nesúhlasím s takýmito praktikami v parlamente.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
misoft
10.08.20,19:03
Modlitebné stretnutia, ktoré organizuje klub OĽaNO pre všetkých poslancov aj zamestnancov parlamentu.

https://www.youtube.com/watch?v=zHZaoW4x87k
Nič nové pod slnkom! Dávnejšie predsa toto (podobné) zaviedol Vladko "takú ti jednu yebnem" boxer - prostonárodnie slovenskie pesničke, potom (už neviem kto) zase hymnu (a chcel to, aby sa spievalo vždy na začiatku vyučovania, teraz vzývanie toho hore - no čo už.... nech majú radosť - aspoň tým modlením nič nepokazia, pretože akonáhle huby otvoria - hneď je tu pohroma.
misoft
10.08.20,19:10
Hej! Babenky, ktoré doma neobsedíte a len ta het na juh (ako stahovavé vtáctvo) lietate!
Možno aj vás sa to bude čoskoro týkať:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-cestovani-dovolena-recko-testovani-opatreni.A200810_172100_domaci_wass
alaya1
10.08.20,21:03
Hej! Babenky, ktoré doma neobsedíte a len ta het na juh (ako stahovavé vtáctvo) lietate!
Možno aj vás sa to bude čoskoro týkať:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-cestovani-dovolena-recko-testovani-opatreni.A200810_172100_domaci_wass
Ja nelietam. Chodim autom :) :)
alaya1
11.08.20,06:07
Domasa a Dalmacia tento vikend.
lujza.j
11.08.20,09:36
Brat nakoniec isiel...ale uz nie na vir....ale ku sebe dole makarska r.gradac....som rada,ze si uziva:)
misoft
11.08.20,11:57
Hej! Babenky, ktoré doma neobsedíte a len ta het na juh (ako stahovavé vtáctvo) lietate!
Možno aj vás sa to bude čoskoro týkať:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-cestovani-dovolena-recko-testovani-opatreni.A200810_172100_domaci_wass
Ja nelietam. Chodim autom :) :)
Auto má nohy? :D
Ale i tak....
"Negativní test budou v Řecku požadovat také od všech, kdo do země vstoupí přes pozemní hranice, včetně řeckých občanů.
" - len aby to aj "našincov" nepostihlo...
misoft
11.08.20,12:09
vicktor
11.08.20,14:52
Tvorba "Slizov" mi naozaj pripadala extremna, ale zeby bola trestne extremisticka, to zasa nie.
Žabinka
11.08.20,15:02
nasušili sme toho dosť, dúfam že mi to nepretriedia na bezpečnostnej kontrole..
Katy a R
11.08.20,15:04
Tvorba "Slizov" mi naozaj pripadala extremna, ale zeby bola trestne extremisticka, to zasa nie.
- veď vôbec nejde o tvorbu "Slizov" - kuk ten link ;)
lujza.j
11.08.20,17:46
Zabka ved pod RTG bude jasne,ze to figy:)teda ja by som to vedela....
Ci zoberu...akoze ham ham...?
Žabinka
11.08.20,18:17
Zabka ved pod RTG bude jasne,ze to figy:)teda ja by som to vedela....
Ci zoberu...akoze ham ham...?
vidieť to vidno, ale vraj sa dá niesť len 3kg ovocie na osobu.. kamarát išiel pred 2 rokmi s mamou, bolo jej ľúto nechať tam marhule a mandarínky, tak zobrala za tašku, a povedal pracovník pri skeneri že len 3 kg.. tak to tam vraj začali jesť :D a potom ich radšej pustili..:D
osobne som taký predpis že 3kg nevidela, ale veľmi som ani nehľadala..;)
kopretinka
11.08.20,18:35
No asi takto.....buchač tu vymazáva komenty,vulgárne nadáva atď......tie jeho nechutné výšplechy a urážky nevymaže nikto.
Ale môj koment,že si má zmeniť nick,to je nevhodné?????!!!!!!
Nevhodné JEDINE pre neho,lebo pravda sa zle číta,že!!!
A okrem toho je to najväčší udavač z porady, 99,99999% hlásení na nevhodný koment je od neho :D:D:D
Neviem,kto vymazal môj komentár,ale o jej/jeho charaktere si tiež myslím.svoje.
Som zvedavá,dokedy tu toto zostane :D:D:D
Velebnosti,chce se mi blejt!
korela
11.08.20,18:45
S colníkmi ... a tovarom... Vo vedľajšom kupé sa odohral ozaj incident cestou z Juhošky. Chlapík volal na odchádzajúceho colníka z okna, nech sa s tým časákom vráti, že si v ňom niečo zabudol. Ako dostal Playboa do ruky, tak ho roztrhal ... keď ho nemôžem čítať ja, nebudete ho ani vy. Musel vystúpiť, zápisnica ...
korela
11.08.20,18:47
To bol iný adrenalín pri každej ceste a jedno, cez ktorú našu hranicu.
buchač
11.08.20,19:21
No asi takto.....buchač tu vymazáva komenty,vulgárne nadáva atď......tie jeho nechutné výšplechy a urážky nevymaže nikto.
Ale môj koment,že si má zmeniť nick,to je nevhodné?????!!!!!!
Nevhodné JEDINE pre neho,lebo pravda sa zle číta,že!!!
A okrem toho je to najväčší udavač z porady, 99,99999% hlásení na nevhodný koment je od neho :D:D:D
Neviem,kto vymazal môj komentár,ale o jej/jeho charaktere si tiež myslím.svoje.
Som zvedavá,dokedy tu toto zostane :D:D:D
Velebnosti,chce se mi blejt!

Týýý kokos...tak to si ty teda iný charakter.
Ale keď ti je lepšie, tak si poslúž...
----------------------------------
Taká malá ukážka tvojho chutného a slušného vyjadrovania....a takýchto je v histórii habadej.

Jakáááá som nasratá!!!!!!! Keby mi prišiel pod ruku ten chuj,tak mu prisámbohu vykrutim krk!
Ten pridrbaný windows 10 zaktualizoval edge,zmizol chrom a všetko,čo bolo v PC.
Nič tam neni,je to absolutne prázdne jak nové z obchodu.
Normálne by som vrieskala jaká som vytočená
kopretinka
11.08.20,19:55
Nadávala som na os,nie nie na niekoho z porady.
Tebe sa v žiadnom prípade nevyrovnám.
Nezabudni si to všetko sdokumentovať,ako je u teba zvykom.:D:D:D
Howg!
buchač
11.08.20,20:07
Nadávala som na os,nie nie na niekoho z porady.
Tebe sa v žiadnom prípade nevyrovnám.
Nezabudni si to všetko sdokumentovať,ako je u teba zvykom.:D:D:D
Howg!
Nekoktaj...
Sdokumentovať sa píše na začiatku slova " z " a nie " s "...
Samozrejme, že sa nevyrovnáš...originál je vždy len jeden....akurát sliepok je plný kurín.
misoft
11.08.20,20:32
No ci pána! ta to mace calkom dobru zabavu na tak skoro v noci. Ľehnice na deku a kukajce do neba - hvizdički budu litac..... :D:D:D
Žabinka
12.08.20,11:12
dnes sme od suseda dostali mandle plus melón.. muž mu na oplátku doniesol víno alibernet.. že zo Slovenska.. a sused áno, zo Slovinska..:D nevedeli sa dohodnúť, že Slovensko nerovná sa Slovinsko.. rečová bariéra.. muž anglicky, sused grécky.. až sa od ďalšieho suseda ozvalo: Чехословачка, те поздравувам..:D macedónec..:D
lujza.j
12.08.20,15:59
Zabka balkaci su furt,ze sme czechoslovakia....
korela
12.08.20,20:05
Koho by to zaujímalo ..,

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori
https://www.omediach.com/tlac/18587-z-trendu-odchadzaju-dalsi-redaktori
BXLmiami
13.08.20,05:45
Zabka balkaci su furt,ze sme czechoslovakia....
No a my furt Juhoslávia :-))
pavol54
13.08.20,08:08
Zabka balkaci su furt,ze sme czechoslovakia....
skrátene bolo vtedy "čeko"
lujza.j
13.08.20,08:28
No vlastne keby len jugoši...chlap ked bol v roku 2002 makenzi...vo šwajci....na farme....aj tam:D
lujza.j
13.08.20,08:39
Dumam preco na špeci covid stranke.....nie je udaj.....vsetci pozitiv.testovani minus vylieceni.......preco toto cislo nie je zdoraznovane .....ze napr.dnes 800....tu treba deptat napr. rodicov ci deti do skoly pojdu....nehovoriac o tom...ze pozitiv neznamena,ze je chory!
Pandemia ako prasa....ale misia ide podla planu....:(
Katy a R
13.08.20,08:45
Luj - tuto to predsa je - či ako to myslíš?
https://www.health.gov.sk/Clanok?covid-19-13-08-2020-vysledky
....
a tuto niečo z praxe - konkrétne, nielen teórie a prognózy (málokedy píšu)
https://www.topky.sk/cl/10/1949693/ROZHOVOR-Patolog-Palkovic-o-koronaviruse--Zasiahnute-pluca-pripominaju-maso--kriticky-bude-najma-oktober
BXLmiami
13.08.20,10:59
Každý deň nejakí návštevníci,prečo nekontrolujú kamiony na hranici?Na čo čakajú?
bjuty smis
13.08.20,11:39
Každý deň nejakí návštevníci,prečo nekontrolujú kamiony na hranici?Na čo čakajú?
za ako dlho máš výsledok testov ?
kde odparkuješ tie desattisíce kamionov, čo budú čakať na výsledky ?
buchač
13.08.20,12:34
Každý deň nejakí návštevníci,prečo nekontrolujú kamiony na hranici?Na čo čakajú?
za ako dlho máš výsledok testov ?
kde odparkuješ tie desattisíce kamionov, čo budú čakať na výsledky ?
Hehehe...si nepochopil, o čo ide.
BXL tými kontrolami myslí na kontrolu kamiónov kvôli utečencom a nie kontrolu kamionistov ohľadom coviďáka.

Ja snáď len podotknem, že aj tie kontroly kamiónov by boli zbytočné...beženci sa dostanú k nám zvyčajne cez "zelenú čáru".
lujza.j
13.08.20,12:41
Katy myslela som,ze iba jedna špeci stranka.....
O pitvach uz volo toho popisane....kazdy si spravi svoj nazor......
To ako minule ..."vedci"zistili,ze obezita +covid problem....ze skumali dlhsiu dobu:eek: no parada....obezita je problem aj bez covid....
buchač
13.08.20,12:45
bjuty smis
13.08.20,13:36
bjuty, čo povieš na toto ?


Matovič chce zarúškovať školákov
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560007-matovicovi-cestne-slovo-nestaci-chce-zaruskovat-skolakov/
plne súhlasím

deti chodili v triedach dva týždne v rúškach. Má to byť ochrana pred nezodpovednými rodičmi, ktorí by poslali svoje deti do školy, aj keby prišli z rizikového prostredia
bjuty smis
13.08.20,13:42
Predseda parlamentu k Ficovej kritike nahral v stredu video na Facebooku. „Robert Fico prišiel do politiky s holým zadkom, nemal nič. A potom, po pár rokoch vládnutia, na ruke hodinky v cene štvorizbového bytu. A pozor, nie jedny,“ povedal.

„Tento človek, čo prišiel s holým zadkom do politiky, ma bude napádať, že mám Fun rádio a nejakú zmluvu s Tiposom. Ja som Fun rádio nezískal v politike ani nesprivatizoval, ale kúpil som ho poctivo a čestne pred dvadsiatimi rokmi od Francúzov. (…) Nezískal som kontrakt s Tiposom preto, že som predsedom parlamentu. Získalo ho Fun rádio s tímom pracovitých ľudí, ktorí dokázali mať obrovský podiel na trhu.“

:)))
buchač
13.08.20,14:14
bjuty, čo povieš na toto ?


Matovič chce zarúškovať školákov
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560007-matovicovi-cestne-slovo-nestaci-chce-zaruskovat-skolakov/
plne súhlasím

deti chodili v triedach dva týždne v rúškach. Má to byť ochrana pred nezodpovednými rodičmi, ktorí by poslali svoje deti do školy, aj keby prišli z rizikového prostredia

...a ako si predstavuješ kontrolu detí ?
Tie menšie učiteľ ukočíruje...tie staršie už bude problematickejšie.
Snáď si nemyslíš, že decká budú mať počas celej doby v škole rúška ?
P.S.:
...a cigánske deti budú mať (na 99,9%) nariadenie totálne v čiernej diere.

" Igor Matovic
pred 4 hodinami

RÚŠKA V ŠKOLE
Začiatok septembra bude najťažou zaťažkávacou skúškou v našom boji s Covid-19. Státisíce detí sa vrátia do škôl ... a z nich desiatky tisíc z dovoleniek v zahraničí.
Väčšina rodičov budú zodpovední a nepošlú svoje deti do školy, ak boli v rizikovej krajine, kým nepodstúpia test.
Lenže ... čo v prípade, ak rodičia zodpovední nebudú a zataja, že v takej krajine boli a ohrozia ostatné deti v škole? Pani prezidentka vetovala zákon, ktorý by nám nezodpovedníkov identifikoval. Bohužiaľ.
Čo teraz? Navrhol som preto na práve prebiehajúcom konzíliu, aby sme PRE ISTOTU A OCHRANU DETÍ nariadili povinnosť mať rúška aj v triede počas prvých 2 týždňov v škole. "


Múdrosráč vraví o rúškach v triedach....takže na chodbách už nie ?...a ani v jedálni ?...a čo hodiny telesnej výchovy, tam by to bolo ako ?

...a sorry...to nejaké čestné vyhlásenie má garantovať bezinfekčnosť prostredia ?
Predsa dieťa môže coviďáka chytiť kľudne niekde inde...či ?
bjuty smis
13.08.20,14:41
to ti má po lopate povedať, že aj na chodbách, aj na schodoch, aj v telocvični ??

matovič jasne vraví, že rúška preto, lebo neverí rodičom, že priznajú pobyt...že nejaká čestné vyhlásenie nič negarantuje...
pavol54
13.08.20,15:35
Predseda parlamentu k Ficovej kritike nahral v stredu video na Facebooku. „Robert Fico prišiel do politiky s holým zadkom, nemal nič. A potom, po pár rokoch vládnutia, na ruke hodinky v cene štvorizbového bytu. A pozor, nie jedny,“ povedal.

„Tento človek, čo prišiel s holým zadkom do politiky, ma bude napádať, že mám Fun rádio a nejakú zmluvu s Tiposom. Ja som Fun rádio nezískal v politike ani nesprivatizoval, ale kúpil som ho poctivo a čestne pred dvadsiatimi rokmi od Francúzov. (…) Nezískal som kontrakt s Tiposom preto, že som predsedom parlamentu. Získalo ho Fun rádio s tímom pracovitých ľudí, ktorí dokázali mať obrovský podiel na trhu.“

:)))
ja by som tiež rád kúpil napríklad fun rádio ale som nemal peniaze
bjuty smis
13.08.20,16:49
Predseda parlamentu k Ficovej kritike nahral v stredu video na Facebooku. „Robert Fico prišiel do politiky s holým zadkom, nemal nič. A potom, po pár rokoch vládnutia, na ruke hodinky v cene štvorizbového bytu. A pozor, nie jedny,“ povedal.

„Tento človek, čo prišiel s holým zadkom do politiky, ma bude napádať, že mám Fun rádio a nejakú zmluvu s Tiposom. Ja som Fun rádio nezískal v politike ani nesprivatizoval, ale kúpil som ho poctivo a čestne pred dvadsiatimi rokmi od Francúzov. (…) Nezískal som kontrakt s Tiposom preto, že som predsedom parlamentu. Získalo ho Fun rádio s tímom pracovitých ľudí, ktorí dokázali mať obrovský podiel na trhu.“

:)))
ja by som tiež rád kúpil napríklad fun rádio ale som nemal peniaze
Mal si 20 r poctivo vekslovat a hrať sa na prasiakoch s budúcimi mafianmi..
buchač
13.08.20,17:04
to ti má po lopate povedať, že aj na chodbách, aj na schodoch, aj v telocvični ??

Teraz Mikas v priamom prenose :
- nepovinne budú v materských školách a na prvom stupni základných škôl.
- druhý stupeň a stredné školy povinne

...ani z voza, ani na voz.
...jedno rozhodnutie za 18 a druhé za 20-2...

Do začiatku šk.roka sú ešte cca dva týždne...čo sa ešte dovtedy zmení ?
Lebo negatívnejších skutočností bude len a len pribúdať.
bjuty smis
13.08.20,18:15
Zmení sa podľa vývoja
To je nomalne

A normálne je aj, že deti v škôlkach nebudú mať..to si nevie asi nik predstavit
Spravme aspoň čo sa dá
lujza.j
13.08.20,18:24
korela
13.08.20,20:41
Zmení sa podľa vývoja
To je nomalne

A normálne je aj, že deti v škôlkach nebudú mať..to si nevie asi nik predstavit
Spravme aspoň čo sa dá
Ja ti neviem, bjuty, ale už dosť dlho mám pri tvojich príspevkoch akýsi zvláštny pocit a neviem sa ho zbaviť.
korela
13.08.20,20:54
Keď ste tu otvorili debatu okolo detí, dovolíte sa im hrať s kamarátmi alebo aj s cudzími deťmi? Okolo nás je iba jedna rodina s deťmi, chodia do záhrady zo sídliska. To nie je výpovedné. Aj tak sú spolu iba v rámci rodiny.
Kde sú naši v obci, dieťa na ulici nestretli pár mesiacov, nedávno prvé na ihrisku, matka päťjazyčná, tak sa deti k sebe vrhli, dnes bolo vonku s babkou, učiteľkou, tak sa spolu zabavili.
Také malé deti predsa nebudú celý deň pri obrazovkách. Takýmto deťom je smutno, ja som hneď hovorila mng, že na tejto generácii predškolských to musí zanechať nejakú stopu, už sa o tom hovorí verejne. Situácia na poľutovanie aj pre tento dôvod.
Pritom sú v škôlke aspoň u nich v septembri deti normálne očakávané. Aj na krúžkoch, zatiaľ akože sa vchádza do normálneho života.
buchač
13.08.20,20:57
Zmení sa podľa vývoja To je nomalne






to ti má po lopate povedať ...matovič jasne vraví, že rúška preto, lebo neverí rodičom, že priznajú pobyt...



Hlavne, že Múdrosráč ...
Lopatou po hlave by si zaslúžil...



Múdrosráč z Košíc máva riešenia ako Jano Kelňa

Fúzatý Bláznovič z Nitry len máva jazykom.......prípadne si robí nové nicky.
korela
13.08.20,21:47
Predseda parlamentu k Ficovej kritike nahral v stredu video na Facebooku. „Robert Fico prišiel do politiky s holým zadkom, nemal nič. A potom, po pár rokoch vládnutia, na ruke hodinky v cene štvorizbového bytu. A pozor, nie jedny,“ povedal.

„Tento človek, čo prišiel s holým zadkom do politiky, ma bude napádať, že mám Fun rádio a nejakú zmluvu s Tiposom. Ja som Fun rádio nezískal v politike ani nesprivatizoval, ale kúpil som ho poctivo a čestne pred dvadsiatimi rokmi od Francúzov. (…) Nezískal som kontrakt s Tiposom preto, že som predsedom parlamentu. Získalo ho Fun rádio s tímom pracovitých ľudí, ktorí dokázali mať obrovský podiel na trhu.“

:)))
Nech neodkláňajú témy od seba, či mal holý alebo nie, ale jeho knižky za neho nikto nepísal.
Nandrolon
14.08.20,03:41
Predseda parlamentu k Ficovej kritike nahral v stredu video na Facebooku. „Robert Fico prišiel do politiky s holým zadkom, nemal nič. A potom, po pár rokoch vládnutia, na ruke hodinky v cene štvorizbového bytu. A pozor, nie jedny,“ povedal.

„Tento človek, čo prišiel s holým zadkom do politiky, ma bude napádať, že mám Fun rádio a nejakú zmluvu s Tiposom. Ja som Fun rádio nezískal v politike ani nesprivatizoval, ale kúpil som ho poctivo a čestne pred dvadsiatimi rokmi od Francúzov. (…) Nezískal som kontrakt s Tiposom preto, že som predsedom parlamentu. Získalo ho Fun rádio s tímom pracovitých ľudí, ktorí dokázali mať obrovský podiel na trhu.“

:)))
ja by som tiež rád kúpil napríklad fun rádio ale som nemal peniaze
Nerobil si žaluďovi štartéra, nepašoval si striebro a tvrdé drogy, nevytuneloval si Veľkú Raču a desiatky ďalších firiem, preto si nemal peniaze...
Nandrolon
14.08.20,03:44
to ti má po lopate povedať, že aj na chodbách, aj na schodoch, aj v telocvični ??

matovič jasne vraví, že rúška preto, lebo neverí rodičom, že priznajú pobyt...že nejaká čestné vyhlásenie nič negarantuje...
A prečo by mali niekomu niečo priznávať?
Je legálne ísť za hranice?
Sú hranice otvorené?
Tak budem chodiť každý týždeň ako doteraz a nikomu to nemienim vešať na nos.
Ináč zaujímavé, že vo všetkých tých formulároch je písané, že "Boli ste za posledných 14 dní v zahraničí?" Teda spadajú tam aj zelené krajiny, aj ČR, aj PL?
Podľa všetkého spadajú, preto všade uvádzam, že NIE, nakoľko nemám povinnosť /zákon ani ústava mi to neprikazuje/ napísať pravdivo.
Aby ma ešte niekto kto ma v riti dieru za to buzeroval, dokonca aj moje deti? Dcérku pravidelne vozím so sebou a naďalej aj budem.
Nandrolon
14.08.20,03:48
Predseda parlamentu k Ficovej kritike nahral v stredu video na Facebooku. „Robert Fico prišiel do politiky s holým zadkom, nemal nič. A potom, po pár rokoch vládnutia, na ruke hodinky v cene štvorizbového bytu. A pozor, nie jedny,“ povedal.

„Tento človek, čo prišiel s holým zadkom do politiky, ma bude napádať, že mám Fun rádio a nejakú zmluvu s Tiposom. Ja som Fun rádio nezískal v politike ani nesprivatizoval, ale kúpil som ho poctivo a čestne pred dvadsiatimi rokmi od Francúzov. (…) Nezískal som kontrakt s Tiposom preto, že som predsedom parlamentu. Získalo ho Fun rádio s tímom pracovitých ľudí, ktorí dokázali mať obrovský podiel na trhu.“

:)))
Nech neodkláňajú témy od seba, či mal holý alebo nie, ale jeho knižky za neho nikto nepísal.
To vieš, matovič išiel do politiky ako eurový milionár a vyjde z nej ako eurový miliardár :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))) teda ak to unesie a neskončí dovtedy v kazajke priviazaný o posteľ a s tvrdými farmakami na nočnom stolíku.
lujza.j
14.08.20,04:53
Vadi mu zahranicie....ale zahranicie doma na kupalisku a inde kde hromada ludi mu nevadi...
Ked pocujem necestujte a dovolenkujte na slovensku....uz chytam alergiu....
pavol54
14.08.20,05:19
Rozčúlilo ma obecný policajt napísal nesprávne stanovisko s cieľom poškodiť oznamovateľa čo s tým?
Nandrolon
14.08.20,05:25
Vadi mu zahranicie....ale zahranicie doma na kupalisku a inde kde hromada ludi mu nevadi...
Ked pocujem necestujte a dovolenkujte na slovensku....uz chytam alergiu....
Stále si myslím, že percentuálne najvyššia šanca je nakaziť sa v hypermarkete. Predsa len sa tie košíky a vozíky chytajú do rúk, potom telefón, obhrýzanie nechtov u niektorých ani nespomínam, špáranie v nose...
buchač
14.08.20,05:32
... nakoľko nemám povinnosť /zákon ani ústava mi to neprikazuje/ napísať pravdivo.

Hmmm....neznalosť zákona neospravedlňuje.


Podľa § 39 ods . 3 správneho poriadku je účastník konania povinný v čestnom vyhlásení uviesť pravdivé údaje. Nepravdivé čestné vyhlásenie zakladá skutkovú podstatu priestupku podľa § 21 ods. 1 písm. f) zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov. Podľa okolností prípadu by mohlo dôjsť aj naplneniu skutkovej podstaty niektorého trestného činu (napr. podvodu podľa § 221 Trestného zákona.
Nandrolon
14.08.20,05:46
... nakoľko nemám povinnosť /zákon ani ústava mi to neprikazuje/ napísať pravdivo.

Hmmm....neznalosť zákona neospravedlňuje.


Podľa § 39 ods . 3 správneho poriadku je účastník konania povinný v čestnom vyhlásení uviesť pravdivé údaje. Nepravdivé čestné vyhlásenie zakladá skutkovú podstatu priestupku podľa § 21 ods. 1 písm. f) zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov. Podľa okolností prípadu by mohlo dôjsť aj naplneniu skutkovej podstaty niektorého trestného činu (napr. podvodu podľa § 221 Trestného zákona.
O čestnom prehlásení som nikde nepísal. Zatiaľ som vypisoval iba DOTAZNÍKY, napr. u zubára...
buchač
14.08.20,06:03
... nakoľko nemám povinnosť /zákon ani ústava mi to neprikazuje/ napísať pravdivo.

Hmmm....neznalosť zákona neospravedlňuje.

O čestnom prehlásení som nikde nepísal. Zatiaľ som vypisoval iba DOTAZNÍKY, napr. u zubára...

ALE ja píšem...lebo debata je vedená v duchu čestných prehlásení ohľadom nástupu detí do škôl.

P.S.:
...na trt zubár (lekár), u ktorého je potrebné vypisovať dotazník.
Maximálne odpovedať na otázky a nie dotazníky vypisovať...
Nandrolon
14.08.20,06:09
Tak potom napíšem, že bola v zahraničí a že tam pravidelne týždenne chodí. Uvidím, aké to bude mať následky...
bjuty smis
14.08.20,06:14
to ti má po lopate povedať, že aj na chodbách, aj na schodoch, aj v telocvični ??

matovič jasne vraví, že rúška preto, lebo neverí rodičom, že priznajú pobyt...že nejaká čestné vyhlásenie nič negarantuje...
A prečo by mali niekomu niečo priznávať?
Je legálne ísť za hranice?
Sú hranice otvorené?
Tak budem chodiť každý týždeň ako doteraz a nikomu to nemienim vešať na nos.
Ináč zaujímavé, že vo všetkých tých formulároch je písané, že "Boli ste za posledných 14 dní v zahraničí?" Teda spadajú tam aj zelené krajiny, aj ČR, aj PL?
Podľa všetkého spadajú, preto všade uvádzam, že NIE, nakoľko nemám povinnosť /zákon ani ústava mi to neprikazuje/ napísať pravdivo.
Aby ma ešte niekto kto ma v riti dieru za to buzeroval, dokonca aj moje deti? Dcérku pravidelne vozím so sebou a naďalej aj budem.
aby - ked náhodou vypukne corona v triede - škole - vedeli čo najskôr zistiť kto je zdroj nákazy a zabránili šíreniu

tvoj prístup radšej nebudem ani komentovať

radšej povedz, odkiaľ máš tie debiliny, že kollár vytuneloval desiatky fy. môžeš konkrétne ?
a prečo klameš, že vytuneloval veľkú raču , čo si pamätám, on ju kúpil tesne pred krachom od domorodcov, stabilizoval a predal...
korela
14.08.20,06:25
Vo všetkých pohraničných oblastiach sa pendluje. A tie štáty sú bezpečné v zmysle nákazy.
Nandrolon
14.08.20,06:36
to ti má po lopate povedať, že aj na chodbách, aj na schodoch, aj v telocvični ??

matovič jasne vraví, že rúška preto, lebo neverí rodičom, že priznajú pobyt...že nejaká čestné vyhlásenie nič negarantuje...
A prečo by mali niekomu niečo priznávať?
Je legálne ísť za hranice?
Sú hranice otvorené?
Tak budem chodiť každý týždeň ako doteraz a nikomu to nemienim vešať na nos.
Ináč zaujímavé, že vo všetkých tých formulároch je písané, že "Boli ste za posledných 14 dní v zahraničí?" Teda spadajú tam aj zelené krajiny, aj ČR, aj PL?
Podľa všetkého spadajú, preto všade uvádzam, že NIE, nakoľko nemám povinnosť /zákon ani ústava mi to neprikazuje/ napísať pravdivo.
Aby ma ešte niekto kto ma v riti dieru za to buzeroval, dokonca aj moje deti? Dcérku pravidelne vozím so sebou a naďalej aj budem.
aby - ked náhodou vypukne corona v triede - škole - vedeli čo najskôr zistiť kto je zdroj nákazy a zabránili šíreniu

tvoj prístup radšej nebudem ani komentovať

radšej povedz, odkiaľ máš tie debiliny, že kollár vytuneloval desiatky fy. môžeš konkrétne ?
a prečo klameš, že vytuneloval veľkú raču , čo si pamätám, on ju kúpil tesne pred krachom od domorodcov, stabilizoval a predal...
Najskôr bola umelo znížená jej účtovná hodnota, potom prišiel hrdina Kollár, ktorý jú kúpil "akože zadĺženú" a za krátky časový úsek ju predal XY x drahšie.
Typický legálny tunel.
Ty si ver rozprávkam o zadĺženosti, ale Veľká Rača vždy prosperovala, vždy tam bol nátresk. Menej ľudí tam je až teraz, lebo sú ceny vysoké a služby na H. Preto chodíme radšej lyžovať do zahraničia...
Ešte napíš, že bez Kollára by skrachovala, že ju vlastne nezištne zachránil. On mal iba 1 úmysel. Od "večera do rána" sa nabaliť niekoľkými miliónmi "za nič". Lebo ináč nedáva zmysel, prečo by ju kupoval a potom sa jej zbavoval. Išlo iba o rozdiel sumy medzi kúpou a predajom.
Ak niečo chcem, tak to predsa nekúpim a vzápätí nepredám. Ale tomu ty nechápeš.
Nandrolon
14.08.20,06:50
Ešte k tej Rači:

http://zelenykamen.sk/?p=50

a citácia z iného článku - "Nie je tajomstvom, že skicentrum Oščadnica má v súčasnosti finančné problémy. Hovorí sa o tom, že Boris Kollár (majiteľ Fun rádia a lyžiarskych stredísk na Donovaloch a Štbskom Plese) odkúpil pohľadávky strediska Veľká Rača za 90 miliónov korún. Obratom ich môže predať za 250 mil. Sk. Že vraj.
Nech je ako chce, verím, že Boris je sympaťák, do strediska naleje ďalšie prachy a bude ho naďalej rozvíjať. Fun rádio tu hrá z každého amplióna, tak dúfam, že je to predzvesť lepších časov pre Raču a ľudí v Oščadnici. "
korela
14.08.20,06:50
Vadi mu zahranicie....ale zahranicie doma na kupalisku a inde kde hromada ludi mu nevadi...
Ked pocujem necestujte a dovolenkujte na slovensku....uz chytam alergiu....
Stále si myslím, že percentuálne najvyššia šanca je nakaziť sa v hypermarkete. Predsa len sa tie košíky a vozíky chytajú do rúk, potom telefón, obhrýzanie nechtov u niektorých ani nespomínam, špáranie v nose...
Mng v obchode nedvíha tel. ani keby kto volal, ev. si ho pre istotu necháva doma.
A keď bola prísna karanténa, tak tobôž.
.
Obchody a pošty. Banky sú celkom ok.
Nandrolon
14.08.20,07:03
Vadi mu zahranicie....ale zahranicie doma na kupalisku a inde kde hromada ludi mu nevadi...
Ked pocujem necestujte a dovolenkujte na slovensku....uz chytam alergiu....
Stále si myslím, že percentuálne najvyššia šanca je nakaziť sa v hypermarkete. Predsa len sa tie košíky a vozíky chytajú do rúk, potom telefón, obhrýzanie nechtov u niektorých ani nespomínam, špáranie v nose...
Mng v obchode nedvíha tel. ani keby kto volal, ev. si ho pre istotu necháva doma.
A keď bola prísna karanténa, tak tobôž.
.
Obchody a pošty. Banky sú celkom ok.
Stačí ak príde domov a zabudne si ihneď umyť ruky. Ale predtým ešte tými neumytými rukami musí stlačiť kľučku a otvoriť dvere..... Ak ideme do detailu, tak pred tou nákazou sa na 100,00% ochrániť nedá. Dá sa eliminovať, ale nie na nulu.
korela
14.08.20,07:17
Vadi mu zahranicie....ale zahranicie doma na kupalisku a inde kde hromada ludi mu nevadi...
Ked pocujem necestujte a dovolenkujte na slovensku....uz chytam alergiu....
Stále si myslím, že percentuálne najvyššia šanca je nakaziť sa v hypermarkete. Predsa len sa tie košíky a vozíky chytajú do rúk, potom telefón, obhrýzanie nechtov u niektorých ani nespomínam, špáranie v nose...
Mng v obchode nedvíha tel. ani keby kto volal, ev. si ho pre istotu necháva doma.
A keď bola prísna karanténa, tak tobôž.
.
Obchody a pošty. Banky sú celkom ok.
Stačí ak príde domov a zabudne si ihneď umyť ruky. Ale predtým ešte tými neumytými rukami musí stlačiť kľučku a otvoriť dvere..... Ak ideme do detailu, tak pred tou nákazou sa na 100,00% ochrániť nedá. Dá sa eliminovať, ale nie na nulu.
My všetci by sme sa nedokázali doma po príchode zvonka pohybovať po byte ani sekundu bez umytia rúk. Odjakživa. To máme total vžité, rovnako tak sme vyrástli obaja vo svojich rodinách.
Kľúče, výťahy a pod., má vytvorený systém, pohybuje sa medzi ľuďmi denne, ja nie.
Nedá sa ubrániť na 100 perc, ako som počula jeden názor, je to ako pri lotérii.
bjuty smis
14.08.20,08:33
Ešte k tej Rači:

http://zelenykamen.sk/?p=50

a citácia z iného článku - "Nie je tajomstvom, že skicentrum Oščadnica má v súčasnosti finančné problémy. Hovorí sa o tom, že Boris Kollár (majiteľ Fun rádia a lyžiarskych stredísk na Donovaloch a Štbskom Plese) odkúpil pohľadávky strediska Veľká Rača za 90 miliónov korún. Obratom ich môže predať za 250 mil. Sk. Že vraj.
Nech je ako chce, verím, že Boris je sympaťák, do strediska naleje ďalšie prachy a bude ho naďalej rozvíjať. Fun rádio tu hrá z každého amplióna, tak dúfam, že je to predzvesť lepších časov pre Raču a ľudí v Oščadnici. "
To potvrdzuje moje slová
Nie tvoje....jasné píšu, že bola zadlžená.
Nandrolon
14.08.20,08:36
Ešte k tej Rači:

http://zelenykamen.sk/?p=50

a citácia z iného článku - "Nie je tajomstvom, že skicentrum Oščadnica má v súčasnosti finančné problémy. Hovorí sa o tom, že Boris Kollár (majiteľ Fun rádia a lyžiarskych stredísk na Donovaloch a Štbskom Plese) odkúpil pohľadávky strediska Veľká Rača za 90 miliónov korún. Obratom ich môže predať za 250 mil. Sk. Že vraj.
Nech je ako chce, verím, že Boris je sympaťák, do strediska naleje ďalšie prachy a bude ho naďalej rozvíjať. Fun rádio tu hrá z každého amplióna, tak dúfam, že je to predzvesť lepších časov pre Raču a ľudí v Oščadnici. "
To potvrdzuje moje slová
Nie tvoje....jasné píšu, že bola zadlžená.
Zadĺžená bola úmyselne za účelom jej predaja.
Nandrolon
14.08.20,08:55
Pobavilo.
Satan Heger sa zase ukázal :-))))))))))
https://www.topky.sk/cl/10/1951631/
misoft
14.08.20,09:00
Nandrolon
14.08.20,09:05
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3e/Dopravn%C3%A1_zna%C4%8Dka_A24.svg/1024px-Dopravn%C3%A1_zna%C4%8Dka_A24.svg.png
To zmaž, však oni nekradnú !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))
bjuty smis
14.08.20,09:06
Ešte k tej Rači:

http://zelenykamen.sk/?p=50

a citácia z iného článku - "Nie je tajomstvom, že skicentrum Oščadnica má v súčasnosti finančné problémy. Hovorí sa o tom, že Boris Kollár (majiteľ Fun rádia a lyžiarskych stredísk na Donovaloch a Štbskom Plese) odkúpil pohľadávky strediska Veľká Rača za 90 miliónov korún. Obratom ich môže predať za 250 mil. Sk. Že vraj.
Nech je ako chce, verím, že Boris je sympaťák, do strediska naleje ďalšie prachy a bude ho naďalej rozvíjať. Fun rádio tu hrá z každého amplióna, tak dúfam, že je to predzvesť lepších časov pre Raču a ľudí v Oščadnici. "
To potvrdzuje moje slová
Nie tvoje....jasné píšu, že bola zadlžená.
Zadĺžená bola úmyselne za účelom jej predaja.

A to už prečo?
Prečo ju predchádzajúci majiteľ zadlžovali za účelom predaja?
A keby aj, kde tam vidíš Kollárove tunelovanie?
Nandrolon
14.08.20,09:09
Ešte k tej Rači:

http://zelenykamen.sk/?p=50

a citácia z iného článku - "Nie je tajomstvom, že skicentrum Oščadnica má v súčasnosti finančné problémy. Hovorí sa o tom, že Boris Kollár (majiteľ Fun rádia a lyžiarskych stredísk na Donovaloch a Štbskom Plese) odkúpil pohľadávky strediska Veľká Rača za 90 miliónov korún. Obratom ich môže predať za 250 mil. Sk. Že vraj.
Nech je ako chce, verím, že Boris je sympaťák, do strediska naleje ďalšie prachy a bude ho naďalej rozvíjať. Fun rádio tu hrá z každého amplióna, tak dúfam, že je to predzvesť lepších časov pre Raču a ľudí v Oščadnici. "
To potvrdzuje moje slová
Nie tvoje....jasné píšu, že bola zadlžená.
Zadĺžená bola úmyselne za účelom jej predaja.

A to už prečo?
Prečo ju predchádzajúci majiteľ zadlžovali za účelom predaja?
A keby aj, kde tam vidíš Kollárove tunelovanie?
A prečo by Kollár kupoval zadĺženú firmu, ktorá bola teda úplne na hovno?
A za krátko ju predal za trojnásobok bez výraznejšej modernizácie???
bjuty smis
14.08.20,09:15
Čo ma potom
Kúpil ju od súkromníkov, predal
Ty tu tvrdíš, že ju vytuneloval...tak teda ako?
Snáď len neklames.
Nandrolon
14.08.20,09:21
Načo ti to budem vysvetľovať, keď to aj tak nepochopíš a stále budeš velebiť svojho vodcu a jeho poskokov?
"Sviniam perly hádzať" nemienim...
Podľa takých ako si ty nebolo na Slovensku ešte nič vytunelované, keďže nikto za to nebol odsúdený...
bjuty smis
14.08.20,09:24
A tie ďalšie desiatky ty, čo vytuneloval?
Klamar :)))
Tu nie si na infovojne
Nandrolon
14.08.20,09:29
A zas tá tvoja a JarSS infovojna.
Máš pravdu, nie som na infovojne, ani tu, ani doma.
Čo, zas tam dnes nebodaj preberali tvojho štartéra??? Alebo iba po mne budú preberať?
Daj potom vedieť, nech sme v obraze.
Ozaj, kde máš kamaráta SS?
PS: desiatky som tresol iba tak. To ich je aj viac naraz v jednej karuselovej schéme, takže konečné číslo bude ešte vyššie.
bjuty smis
14.08.20,09:38
Môj názor na Kollára som vyjadril v odpovedi na pavlov príspevok...
Nandrolon
14.08.20,10:04
Môj názor na Kollára som vyjadril v odpovedi na pavlov príspevok...
Škoda, že ho nezdieľa aj tvoj "preceda". V tom prípade by ale nemal s kým kradnúť, pardón vládnuť.
kukučka
14.08.20,10:41
Spočítali ste, koľko času venujete - ani neviem ako nazvať?
Už tu pomaly niet čo čítať, ani prečo chodiť...
bjuty smis
14.08.20,11:13
Môj názor na Kollára som vyjadril v odpovedi na pavlov príspevok...
Škoda, že ho nezdieľa aj tvoj "preceda". V tom prípade by ale nemal s kým kradnúť, pardón vládnuť.
Precedu majú iba smeráci..
Táto vláda nekradne, netrep
Keď bude, prvý ti poviem
babka - ježibabka
14.08.20,11:35
Výroba čipsov z cukiny.
babka - ježibabka
14.08.20,11:37
Kto ešte má a používa hentaký starý rároh? Ale som šanobná :D:D:D
babka - ježibabka
14.08.20,11:41
Predsušená v trúbe, dnes je na slniečku.
babka - ježibabka
14.08.20,11:43
Žabka, moja mačka má lepšiu spálňu. Odtiaľ nespadne.
romana147
14.08.20,12:14
Spočítali ste, koľko času venujete - ani neviem ako nazvať?
Už tu pomaly niet čo čítať, ani prečo chodiť...


vydýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý ýýš :D
korela
14.08.20,12:37
Môj názor na Kollára som vyjadril v odpovedi na pavlov príspevok...
Škoda, že ho nezdieľa aj tvoj "preceda". V tom prípade by ale nemal s kým kradnúť, pardón vládnuť.
Precedu majú iba smeráci..
Táto vláda nekradne, netrep
Keď bude, prvý ti poviem
A zákony dodržuje?
korela
14.08.20,12:50
Bývaš v neskolaudovanom dome?
bjuty smis
14.08.20,12:57
Bývaš v neskolaudovanom dome?

Nie
Krádnes ako smeráci?
Najbližších spolupracovníkov máš v base?
Talianska mafia ti podhodila mladého milenca, čo si sním vymenil vyše 400 sms ? Bývaš u daňového podvodníka, čo je v base?
Tvoj sused je mafián?
Ukradla si miliardy ?

Toto chces porovnávať??to vážne?
korela
14.08.20,13:14
Podnes mi je dlžný. Píšem za seba. Koľkí prešli do rezignácie, vedia iba oni.
korela
14.08.20,13:21
Až pred chvíľou som si prečítala tento článok, lebo sa jeho osobe vyhýbam vedome.
https://www.cas.sk/clanok/1007017/matovic-sa-priznal-k-poruseniu-zakona-za-neskolaudovany-dom-pokuta-33-000-takto-to-vidi-pravnik/
Pomaly druhá Elektra.

„Užívanie stavby bez právoplatného kolaudačného rozhodnutia sa v zmysle § 105 ods. 3 písm. c) stavebného zákona považuje za priestupok proti stavebnému zákonu. Za tento priestupok stavebný úrad uloží tomu, kto užíva stavbu bez kolaudačného rozhodnutia, pokiaľ je také rozhodnutie potrebné, pokutu až do výšky 1 milióna Sk (33 193,92 eur). Osobne si však myslím, že pokuta by v takomto prípade dosiahla sumu maximálne do výšky 1 000 eur,“ uviedol advokát Róbert Bános."

.

Nech mi niekto vysvetlí, prečo iba 1 000 eur, veď by mal ísť príkladom pre celú republiku, nie je nemajetný.
pavol54
14.08.20,13:38
Môj názor na Kollára som vyjadril v odpovedi na pavlov príspevok...
Škoda, že ho nezdieľa aj tvoj "preceda". V tom prípade by ale nemal s kým kradnúť, pardón vládnuť.
Precedu majú iba smeráci..
Táto vláda nekradne, netrep
Keď bude, prvý ti poviem
žiadna vláda nikdy nekradla, žiadna vláda nemala diplomy za vzdelanie, (či už za pravé alebo plagiatorské) tak ako rodina nikdy nekradla, ani nie je ju možno trestne stíhať a odsúdiť
korela
14.08.20,13:42
Rudník, Košice okolie, čo je to za obec? To jazero vzniklo po ťažbe štrkopiesku?
Aké je tam zloženie obyvateľstva?
pavol54
14.08.20,13:53
Na Kryme sa zúčastnilo 97% obyvateľov referenda 87% si žiadalo samostatnosť- referendum bolo nelegitímne
V Bielorusku 80% voličov si prialo aby bol prezident Lukašenko - voľby boli zmanipulované
Teda to je hnus, nedopadlo to podľa našich predstáv Treba zaviesť sankcie na Rusko
korela
14.08.20,14:14
Spočítali ste, koľko času venujete - ani neviem ako nazvať?
Už tu pomaly niet čo čítať, ani prečo chodiť...
Za seba, ja keď si niečo čítam, tak pritom niečo počúvam a naopak.
bjuty smis
14.08.20,14:34
Môj názor na Kollára som vyjadril v odpovedi na pavlov príspevok...
Škoda, že ho nezdieľa aj tvoj "preceda". V tom prípade by ale nemal s kým kradnúť, pardón vládnuť.
Precedu majú iba smeráci..
Táto vláda nekradne, netrep
Keď bude, prvý ti poviem
žiadna vláda nikdy nekradla, žiadna vláda nemala diplomy za vzdelanie, (či už za pravé alebo plagiatorské) tak ako rodina nikdy nekradla, ani nie je ju možno trestne stíhať a odsúdiť
zas si úplne mimo

kde si bol posledných 12. r ?
bjuty smis
14.08.20,14:37
Na Kryme sa zúčastnilo 97% obyvateľov referenda 87% si žiadalo samostatnosť- referendum bolo nelegitímne
V Bielorusku 80% voličov si prialo aby bol prezident Lukašenko - voľby boli zmanipulované
Teda to je hnus, nedopadlo to podľa našich predstáv Treba zaviesť sankcie na Rusko
palino...chýbal si tu s týmito perlami

referendum :))) čo tam po ústave...stačia zelení mužíkovia
bjuty smis
14.08.20,14:40
Až pred chvíľou som si prečítala tento článok, lebo sa jeho osobe vyhýbam vedome.
https://www.cas.sk/clanok/1007017/matovic-sa-priznal-k-poruseniu-zakona-za-neskolaudovany-dom-pokuta-33-000-takto-to-vidi-pravnik/
Pomaly druhá Elektra.

„Užívanie stavby bez právoplatného kolaudačného rozhodnutia sa v zmysle § 105 ods. 3 písm. c) stavebného zákona považuje za priestupok proti stavebnému zákonu. Za tento priestupok stavebný úrad uloží tomu, kto užíva stavbu bez kolaudačného rozhodnutia, pokiaľ je také rozhodnutie potrebné, pokutu až do výšky 1 milióna Sk (33 193,92 eur). Osobne si však myslím, že pokuta by v takomto prípade dosiahla sumu maximálne do výšky 1 000 eur,“ uviedol advokát Róbert Bános."

.

Nech mi niekto vysvetlí, prečo iba 1 000 eur, veď by mal ísť príkladom pre celú republiku, nie je nemajetný.
čo pomaly...to je za tri elektry
matovičová žena pradala rezešovi akcie za 60 mega, čo ""kúpila"" za 1 mega


to bola elektra

korela....prečo stále klameš ? ako ťa matovič okradol ? no daj
pavol54
14.08.20,14:47
Na Kryme sa zúčastnilo 97% obyvateľov referenda 87% si žiadalo samostatnosť- referendum bolo nelegitímne
V Bielorusku 80% voličov si prialo aby bol prezident Lukašenko - voľby boli zmanipulované
Teda to je hnus, nedopadlo to podľa našich predstáv Treba zaviesť sankcie na Rusko
palino...chýbal si tu s týmito perlami

referendum :))) čo tam po ústave...stačia zelení mužíkovia
Na ústavu z ktorého roku myslíš? Tí zelení mužíkovia stáli vo volebných miestnostiach so samopalom za chrbátom každého voliča a vyplneným referendovým lístkom v ruke či? To keď ti také bludy natlačia do hlavy tak je to ťažké, ešte keby si tak jazyk vyplazil a zavrtel šťastne chvostíkom ako píše pišta
bjuty smis
14.08.20,14:52
a potom sa urážaš jak posratý jožko, ked napíšem infovojna :))))
alebo nám tu teda teraz odcituj ukrajinskú ústavu

doplnené : tu máš pomôcku, kto má rovnaký názor ako ty a tvojí kámoši z infovojny :)
a samozrejme tvoj preceda :))))))))))

] Republiku Krym a Sevastopol jako součást Ruské federace uznaly země: Afghánistán,[81] Kuba,[82] Nikaragua,[83] Rusko,[84] Sýrie[81] a Venezuela.
pavol54
14.08.20,15:03
a potom sa urážaš jak posratý jožko, ked napíšem infovojna :))))

alebo nám tu teda teraz odcituj ukrajinskú ústavu
ja sa neurážam ty si začal s ústavou ja sa pýtam o ktorej sa bavíme ak máš nejaký prehľad od roku rozpadu ZSSR. kde si písal infovojna, asi neviditeľným písmom
bjuty smis
14.08.20,15:21
samozrejme o ukrajinskej
a somozrejme nemám absolútný záujem sa baviť o takýchto pochvovinách...


stop! posledný príspevok k tejto téme, čo si sem umelo zavliekol. celý svet je sprostý, len hentí menovaní + ty nie,,,
Nandrolon
14.08.20,15:44
Môj názor na Kollára som vyjadril v odpovedi na pavlov príspevok...
Škoda, že ho nezdieľa aj tvoj "preceda". V tom prípade by ale nemal s kým kradnúť, pardón vládnuť.
Precedu majú iba smeráci..
Táto vláda nekradne, netrep
Keď bude, prvý ti poviem
žiadna vláda nikdy nekradla, žiadna vláda nemala diplomy za vzdelanie, (či už za pravé alebo plagiatorské) tak ako rodina nikdy nekradla, ani nie je ju možno trestne stíhať a odsúdiť
zas si úplne mimo

kde si bol posledných 12. r ?
Zase si ho nepochopil, nevadí.
Nekradne vláda, nekradne rodina.
Kradne vždy iba človek, jednotlivec, homo sapiens, zlodej. Už si videl v base vládu? Rodinu? Právnickú osobu? Združenie?
Ja nie.
bjuty smis
14.08.20,15:46
hej...jeho nigdáj nepochopím...nevadí

daj to ešte 3 x....
buchač
14.08.20,15:57
] Republiku Krym a Sevastopol jako součást Ruské federace uznaly země: Afghánistán,[81] Kuba,[82] Nikaragua,[83] Rusko,[84] Sýrie[81] a Venezuela.

Sorry...ALE jednou citovanou vetou šmaríš do koša celú históriu Krymu.
Kde je Katarína Veľká, ktorá založila Sevastopoľ = sídlo ruskej námornej flotily ?
Si vieš predstaviť situáciu, že by si (obrazne povedané) pôvodní indiánski obyvatelia nárokoval na Norfolk s celou vybudovanou infraštruktúrou ???
bjuty smis
14.08.20,16:13
no, tebe ešte na túto tému odpoviem, ale tiež to už nebudem riešiť...nechápem, čo to sem ťaháte

nie, vôbec neriešim historiu..aj ked historia krymu je oveľa komplikovanejšia..opýtaj sa turkov, tátárov

riešim porušenie medzinárodného práva
buchač
14.08.20,16:29
no, tebe ešte na túto tému odpoviem, ale tiež to už nebudem riešiť...nechápem, čo to sem ťaháte

nie, vôbec neriešim historiu..aj ked historia krymu je oveľa komplikovanejšia..opýtaj sa turkov, tátárov

riešim porušenie medzinárodného práva
....a sme doma, stará mať.
Každá história je niekde menej a niekde viac komplikovaná.

Medzinárodné právo je tak ako aj iné oblasti práva pekne ohýbateľné.
Vezmime príklad práva USA...nejaký dilino si uplatňuje nárok ohľadom určitej krajiny (Slovensko nevynímajúc), no nepodá žalobu v danej krajine, ale v USA. Tam samozrejme rozhodnú v neprospech krajiny...a následne sa roztočí mašinéria...od zablokovaní účtov až po vydanie zatykača.
misoft
14.08.20,16:33
Sorry...ALE jednou citovanou vetou šmaríš do koša celú históriu Krymu.
Kde je Katarína Veľká, ktorá založila Sevastopoľ = sídlo ruskej námornej flotily ?
Si vieš predstaviť situáciu, že by si (obrazne povedané) pôvodní indiánski obyvatelia nárokoval na Norfolk s celou vybudovanou infraštruktúrou ???

No - skôr by si mali nárokovať celú Ameriku. Pretože jedine Indiáni boli pôvodní obyvatelia (pozor Eskymáci sú prakticky tiež Indiáni).
Ostatok - bieli - tí su privandrovalci, uzurpátori, afroameričania - tí sú tam nedobrovoľne (ako potomkovia otrokov).
Neviem, neviem čo by na to povedal Káčer Trump. Veď má nemecké korene (prarodičia - Friedrich Trump - Bavorsko a Elisabeth Christ Trump - Bavorsko). NIE JE čistokrvný Američan!
pavol54
14.08.20,18:12
Sorry...ALE jednou citovanou vetou šmaríš do koša celú históriu Krymu.
Kde je Katarína Veľká, ktorá založila Sevastopoľ = sídlo ruskej námornej flotily ?
Si vieš predstaviť situáciu, že by si (obrazne povedané) pôvodní indiánski obyvatelia nárokoval na Norfolk s celou vybudovanou infraštruktúrou ???

No - skôr by si mali nárokovať celú Ameriku. Pretože jedine Indiáni boli pôvodní obyvatelia (pozor Eskymáci sú prakticky tiež Indiáni).
Ostatok - bieli - tí su privandrovalci, uzurpátori, afroameričania - tí sú tam nedobrovoľne (ako potomkovia otrokov).
Neviem, neviem čo by na to povedal Káčer Trump. Veď má nemecké korene (prarodičia - Friedrich Trump - Bavorsko a Elisabeth Christ Trump - Bavorsko). NIE JE čistokrvný Američan!
Prví nájazdníci - Zola - "Nana"
buchač
14.08.20,20:08
Zdravotníkom, vojakom či sociálnym pracovníkom plánuje rozdeliť na odmenách 50 miliónov eur. Matovič má len požiadavku, „aby nebol odmenený žiadny pracovník, ktorý sedel v kancelárii niekde zašitý“ a boli odmenení tí, ktorí stáli v prvej línii, kde podľa premiéra riskovali svoje životy. Výšku odmeny odhaduje na 300 až 500 eur na osobu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560125-matovic-prichystal-pre-slovensko-prekvapenie/

Fantázia...
korela
14.08.20,20:47
Niet čo dodať, v diskusii je všetko.
korela
14.08.20,21:47
Až pred chvíľou som si prečítala tento článok, lebo sa jeho osobe vyhýbam vedome.
https://www.cas.sk/clanok/1007017/matovic-sa-priznal-k-poruseniu-zakona-za-neskolaudovany-dom-pokuta-33-000-takto-to-vidi-pravnik/
Pomaly druhá Elektra.

„Užívanie stavby bez právoplatného kolaudačného rozhodnutia sa v zmysle § 105 ods. 3 písm. c) stavebného zákona považuje za priestupok proti stavebnému zákonu. Za tento priestupok stavebný úrad uloží tomu, kto užíva stavbu bez kolaudačného rozhodnutia, pokiaľ je také rozhodnutie potrebné, pokutu až do výšky 1 milióna Sk (33 193,92 eur). Osobne si však myslím, že pokuta by v takomto prípade dosiahla sumu maximálne do výšky 1 000 eur,“ uviedol advokát Róbert Bános."

.

Nech mi niekto vysvetlí, prečo iba 1 000 eur, veď by mal ísť príkladom pre celú republiku, nie je nemajetný.
čo pomaly...to je za tri elektry
matovičová žena pradala rezešovi akcie za 60 mega, čo ""kúpila"" za 1 mega


to bola elektra

korela....prečo stále klameš ? ako ťa matovič okradol ? no daj
Ty si ma dovolíš obviňovať? A to nie je prvýkrát! Ja viem, že ťa to štve, aj mňa by, keby som bola na tvojom mieste. Ale nie som. Kto si ty, čo si o sebe myslíš, ego si testuj na svojom pracovisku, ev. na novinároch.
U mňa pôjdeš o chvíľu na ignore tak či tak. Mne nič neodovzdávaš.
.
Nezvyknem dávať osobné otázky, ale ako si stotožnený so svojim nickom? Lebo sa ho držíš fest dlho s malými obmenami, si na diskusiách závislý od ich vzniku. A ikskrát z nich aj povyrážaný.
.
beauty smith. Chytil si ho ešte ako detskú nemoc?

https://cs.qwe.wiki/wiki/White_Fang
Hlavní témataKritici identifikovali mnoho základních témat v románu. Tom Feller popisuje tento příběh jako „alegorie pokroku lidstva od přírody k civilizaci“. Rovněž vyjadřuje, že „důsledkem [příběhu] je, že metamorfóza jednotlivce i společnosti bude v určitém okamžiku vyžadovat násilí.“ Paul Deane uvádí, že „[v románu] společnost vyžaduje shodu, která podkopává individualismus.“ Samotný London převzal vliv ze slov Herberta Spencera (https://cs.qwe.wiki/wiki/Herbert_Spencer) : „přežití nejvhodnějších“, stejně jako myšlenka Friedricha Nietzscheho (https://cs.qwe.wiki/wiki/Friedrich_Nietzsche) na „nadčlověk“ (v tomto případě „superdog“) a „uctívání moci“.
https://kwize.com/pics/Jack-London-quote-about-responsibility-from-White-Fang-1a3147.jpg
bjuty smis
15.08.20,04:30
Úplne jednoduchá otázka...ako ťa okradol

A toto je odpoveď:))))
Ty budeš iná psychoanalitička...
romana147
15.08.20,06:01
a potom sa urážaš jak posratý jožko, ked napíšem infovojna :))))
alebo nám tu teda teraz odcituj ukrajinskú ústavu

doplnené : tu máš pomôcku, kto má rovnaký názor ako ty a tvojí kámoši z infovojny :)
a samozrejme tvoj preceda :))))))))))

] Republiku Krym a Sevastopol jako součást Ruské federace uznaly země: Afghánistán,[81] Kuba,[82] Nikaragua,[83] Rusko,[84] Sýrie[81] a Venezuela.


A vraj sa chystá aj Butastan
romana147
15.08.20,06:04
Na Kryme sa zúčastnilo 97% obyvateľov referenda 87% si žiadalo samostatnosť- referendum bolo nelegitímne
V Bielorusku 80% voličov si prialo aby bol prezident Lukašenko - voľby boli zmanipulované
Teda to je hnus, nedopadlo to podľa našich predstáv Treba zaviesť sankcie na Rusko

Choď za Dankom , to je obdivovateť Ruska a Putina.
romana147
15.08.20,06:09
Úplne jednoduchá otázka...ako ťa okradol

A toto je odpoveď:))))
Ty budeš iná psychoanalitička...


Ani NIE tak analYtička , ako ps..
Nandrolon
15.08.20,06:25
Zdravotníkom, vojakom či sociálnym pracovníkom plánuje rozdeliť na odmenách 50 miliónov eur. Matovič má len požiadavku, „aby nebol odmenený žiadny pracovník, ktorý sedel v kancelárii niekde zašitý“ a boli odmenení tí, ktorí stáli v prvej línii, kde podľa premiéra riskovali svoje životy. Výšku odmeny odhaduje na 300 až 500 eur na osobu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560125-matovic-prichystal-pre-slovensko-prekvapenie/

Fantázia...

A kde sú napríklad obyčajné predavačky, ktoré museli všetkých, vrátane aj tých hasičov, vojakov, policajtov, zdravotníkov a zamestnancov DDS obsluhovať a robiť im servis, lebo by pomreli od hladu a museli makať viac ako inokedy???
bjuty smis
15.08.20,06:54
Úplne jednoduchá otázka...ako ťa okradol

A toto je odpoveď:))))
Ty budeš iná psychoanalitička...


Ani NIE tak analYtička , ako ps..
ja viem, ale mám úctu k 9 krížikom...
pavol54
15.08.20,07:30
Zdravotníkom, vojakom či sociálnym pracovníkom plánuje rozdeliť na odmenách 50 miliónov eur. Matovič má len požiadavku, „aby nebol odmenený žiadny pracovník, ktorý sedel v kancelárii niekde zašitý“ a boli odmenení tí, ktorí stáli v prvej línii, kde podľa premiéra riskovali svoje životy. Výšku odmeny odhaduje na 300 až 500 eur na osobu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560125-matovic-prichystal-pre-slovensko-prekvapenie/

Fantázia...

A kde sú napríklad obyčajné predavačky, ktoré museli všetkých, vrátane aj tých hasičov, vojakov, policajtov, zdravotníkov a zamestnancov DDS obsluhovať a robiť im servis, lebo by pomreli od hladu a museli makať viac ako inokedy???
Najviac naryžujú majitelia nehnuteľností čo za nekresťanské peniaze prenajímajú prevádzkárne ktoré boli zavreté dostanú svoje tak či tak
bjuty smis
15.08.20,07:42
jasné...ony nemusia splácať bankové úvery....
tie nakúpné centrá a budovy v centrách vyrastajú vždy po dažďoch.....
buchač
15.08.20,08:10
jasné...ony nemusia splácať bankové úvery....
tie nakúpné centrá a budovy v centrách vyrastajú vždy po dažďoch.....
Čítaj s porozumením...

Majitelia nehnuteľností nie sú vždy LEN nákupné centrá.
Majitelia nehnuteľností sú aj tí, ktorí získali budovu v rámci reštitúcie a túto prenajímajú rôznym prevádzkam.
Majitelia nehnuteľností sú aj tí, ktorí kúpili za lacný groš budovu postavenú za socíku a teraz sú v plnke...

...a tie nákupné centrá a ich (akože) úvery ?
Skús sa pozrieť na majiteľov budov, že kto ich vlastní...takže sa s veľkou pravdepodobnosťou povedať, že s tými úvermi to až tak horúce nebude.

Ak sa na tie budovy nákupných centier pozrieš pohľadom technika, čo z toho vyplynie ?
Najväčšia položka je zakúpenie pozemku. Následne nabehne pár buldozérov, pozemok urovnajú. Príde druhá partia, osadí do zeme nosné pilóty, pospája prefabrikátmi, šmaria na to strechu...potom už len natiahnutie inžinierskych sietí. Za pár mesiacov fertig a hajde zarábať.
bjuty smis
15.08.20,08:36
kde píšem že vždy LEN ??

ja stále nechápem, že ty ešte nie si podnikateľ...
pavol54
15.08.20,12:28
jasné...ony nemusia splácať bankové úvery....
tie nakúpné centrá a budovy v centrách vyrastajú vždy po dažďoch.....
zaujímavé že mne ani náhodou nechceli v dobe investičného boomu poskytnúť úver na investíciu vo výške 50 000,- Prečo asi? tiež by som rád postavil polyfunkčnú budovu za desiatky miliónov
pavol54
15.08.20,12:29
jasné...ony nemusia splácať bankové úvery....
tie nakúpné centrá a budovy v centrách vyrastajú vždy po dažďoch.....
Čítaj s porozumením...

Majitelia nehnuteľností nie sú vždy LEN nákupné centrá.
Majitelia nehnuteľností sú aj tí, ktorí získali budovu v rámci reštitúcie a túto prenajímajú rôznym prevádzkam.
Majitelia nehnuteľností sú aj tí, ktorí kúpili za lacný groš budovu postavenú za socíku a teraz sú v plnke...

...a tie nákupné centrá a ich (akože) úvery ?
Skús sa pozrieť na majiteľov budov, že kto ich vlastní...takže sa s veľkou pravdepodobnosťou povedať, že s tými úvermi to až tak horúce nebude.

Ak sa na tie budovy nákupných centier pozrieš pohľadom technika, čo z toho vyplynie ?
Najväčšia položka je zakúpenie pozemku. Následne nabehne pár buldozérov, pozemok urovnajú. Príde druhá partia, osadí do zeme nosné pilóty, pospája prefabrikátmi, šmaria na to strechu...potom už len natiahnutie inžinierskych sietí. Za pár mesiacov fertig a hajde zarábať.
že by penta a JaT?
romana147
15.08.20,13:07
jasné...ony nemusia splácať bankové úvery....
tie nakúpné centrá a budovy v centrách vyrastajú vždy po dažďoch.....
zaujímavé že mne ani náhodou nechceli v dobe investičného boomu poskytnúť úver na investíciu vo výške 50 000,- Prečo asi? tiež by som rád postavil polyfunkčnú budovu za desiatky miliónov

Asi ťa poznajú :D
misoft
15.08.20,13:08
Zdravotníkom, vojakom či sociálnym pracovníkom plánuje rozdeliť na odmenách 50 miliónov eur. Matovič má len požiadavku, „aby nebol odmenený žiadny pracovník, ktorý sedel v kancelárii niekde zašitý“ a boli odmenení tí, ktorí stáli v prvej línii, kde podľa premiéra riskovali svoje životy. Výšku odmeny odhaduje na 300 až 500 eur na osobu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560125-matovic-prichystal-pre-slovensko-prekvapenie/

Fantázia...

A kde sú napríklad obyčajné predavačky, ktoré museli všetkých, vrátane aj tých hasičov, vojakov, policajtov, zdravotníkov a zamestnancov DDS obsluhovať a robiť im servis, lebo by pomreli od hladu a museli makať viac ako inokedy???
Myslím, že on nenarážal, že to dostanú, ale ako, koľko, kto to dostane. Pretože iste sa dovtípiš, ako to funguje.... najskôr to ide od vrchu (kde sa "rozhoduje") a postupuje sa dole. A na vrchu sa vždy berie najviac.
romana147
15.08.20,13:14
Zdravotníkom, vojakom či sociálnym pracovníkom plánuje rozdeliť na odmenách 50 miliónov eur. Matovič má len požiadavku, „aby nebol odmenený žiadny pracovník, ktorý sedel v kancelárii niekde zašitý“ a boli odmenení tí, ktorí stáli v prvej línii, kde podľa premiéra riskovali svoje životy. Výšku odmeny odhaduje na 300 až 500 eur na osobu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560125-matovic-prichystal-pre-slovensko-prekvapenie/

Fantázia...

A kde sú napríklad obyčajné predavačky, ktoré museli všetkých, vrátane aj tých hasičov, vojakov, policajtov, zdravotníkov a zamestnancov DDS obsluhovať a robiť im servis, lebo by pomreli od hladu a museli makať viac ako inokedy???


Smerácky demagóg .

To by si mohol povedať aj kde sú
tí obyčajní pekári (a iní) , čo pripravili potraviny pre tie predavačky,
tí obyčajní elektrikári, veď bez nich by na pľúcnej ventilácii pomreli !
romana147
15.08.20,13:16
[QUOTE=buchač;3160791]Zdravotníkom, vojakom či sociálnym pracovníkom plánuje rozdeliť na odmenách 50 miliónov eur. Matovič má len požiadavku, „aby nebol odmenený žiadny pracovník, ktorý sedel v kancelárii niekde zašitý“ a boli odmenení tí, ktorí stáli v prvej línii, kde podľa premiéra riskovali svoje životy. Výšku odmeny odhaduje na 300 až 500 eur na osobu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560125-matovic-prichystal-pre-slovensko-prekvapenie/

Fantázia...

A kde sú napríklad obyčajné predavačky, ktoré museli všetkých, vrátane aj tých hasičov, vojakov, policajtov, zdravotníkov a zamestnancov DDS obsluhovať a robiť im servis, lebo by pomreli od hladu a museli makať viac ako inokedy???[/QUOTE
Myslím, že on nenarážal, že to dostanú, ale ako, koľko, kto to dostane. Pretože iste sa dovtípiš, ako to funguje.... najskôr to ide od vrchu (kde sa "rozhoduje") a postupuje sa dole.

A na vrchu sa vždy berie najviac.




Ak to tak presne vieš , tak si asik bol na tom vrchu.
misoft
15.08.20,13:23
Ak to tak presne vieš , tak si asik bol na tom vrchu.
Máš pravdu - viem to - ale bol som práve DOLE!
Raz som si hubu otvoril (a pritom som mal pravdu) a odmeny (akékoľvek) som nevidel dva roky. Dokonca i osobné ohodnotenie mi znížili - na NULU!
romana147
15.08.20,13:29
Ak to tak presne vieš , tak si asik bol na tom vrchu.
Máš pravdu - viem to - ale bol som práve DOLE!
Raz som si hubu otvoril (a pritom

som mal pravdu

) a odmeny (akékoľvek) som nevidel dva roky. Dokonca i osobné ohodnotenie mi znížili - na NULU!

Ako vravia bratia Češi

Za pravdu je dvojí sazba
nekdy pomník
jindy vazba!
misoft
15.08.20,13:35
No - pomník mi nepostavil, do basy som sa nedostal.... ale zato už pre mňa nemali miesto....
pavol54
15.08.20,14:37
jasné...ony nemusia splácať bankové úvery....
tie nakúpné centrá a budovy v centrách vyrastajú vždy po dažďoch.....
zaujímavé že mne ani náhodou nechceli v dobe investičného boomu poskytnúť úver na investíciu vo výške 50 000,- Prečo asi? tiež by som rád postavil polyfunkčnú budovu za desiatky miliónov

Asi ťa poznajú :D
Ty múdrosráč mňa nemusia poznať, stačí ak majú moje závierky z troch rokov a položky triedy 0xx
babka - ježibabka
15.08.20,15:43
Z humna. Z každého rožka troška
Nandrolon
15.08.20,17:05
Zdravotníkom, vojakom či sociálnym pracovníkom plánuje rozdeliť na odmenách 50 miliónov eur. Matovič má len požiadavku, „aby nebol odmenený žiadny pracovník, ktorý sedel v kancelárii niekde zašitý“ a boli odmenení tí, ktorí stáli v prvej línii, kde podľa premiéra riskovali svoje životy. Výšku odmeny odhaduje na 300 až 500 eur na osobu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560125-matovic-prichystal-pre-slovensko-prekvapenie/

Fantázia...

A kde sú napríklad obyčajné predavačky, ktoré museli všetkých, vrátane aj tých hasičov, vojakov, policajtov, zdravotníkov a zamestnancov DDS obsluhovať a robiť im servis, lebo by pomreli od hladu a museli makať viac ako inokedy???


Smerácky demagóg .

To by si mohol povedať aj kde sú
tí obyčajní pekári (a iní) , čo pripravili potraviny pre tie predavačky,
tí obyčajní elektrikári, veď bez nich by na pľúcnej ventilácii pomreli !
Elektrikársky idiot.

Elektrikár obslúži denne stovky ľudí vo fyzicky priamom kontakte?
Pekár taktiež príde denne za svoju "zmenu" do priameho fyzického kontaktu zo stovkami ľudí?
Taká pokladníčka v hypermarkete má fyzický kontakt prostredníctvom hotovosti a počítania nákupu, ktorý si potencionálne nakazený zákazník dal do košíka kľudne za mesiac 6 000 a viac ľudí. Jasné, že taký ako ty má 2 kontakty mesačne, keď nejaká rachetľa nevie namontovať žiarovku :-))))))))))))))
pavol54
15.08.20,18:52
Zdravotníkom, vojakom či sociálnym pracovníkom plánuje rozdeliť na odmenách 50 miliónov eur. Matovič má len požiadavku, „aby nebol odmenený žiadny pracovník, ktorý sedel v kancelárii niekde zašitý“ a boli odmenení tí, ktorí stáli v prvej línii, kde podľa premiéra riskovali svoje životy. Výšku odmeny odhaduje na 300 až 500 eur na osobu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560125-matovic-prichystal-pre-slovensko-prekvapenie/

Fantázia...

A kde sú napríklad obyčajné predavačky, ktoré museli všetkých, vrátane aj tých hasičov, vojakov, policajtov, zdravotníkov a zamestnancov DDS obsluhovať a robiť im servis, lebo by pomreli od hladu a museli makať viac ako inokedy???


Smerácky demagóg .

To by si mohol povedať aj kde sú
tí obyčajní pekári (a iní) , čo pripravili potraviny pre tie predavačky,
tí obyčajní elektrikári, veď bez nich by na pľúcnej ventilácii pomreli !
Elektrikársky idiot.

Elektrikár obslúži denne stovky ľudí vo fyzicky priamom kontakte?
Pekár taktiež príde denne za svoju "zmenu" do priameho fyzického kontaktu zo stovkami ľudí?
Taká pokladníčka v hypermarkete má fyzický kontakt prostredníctvom hotovosti a počítania nákupu, ktorý si potencionálne nakazený zákazník dal do košíka kľudne za mesiac 6 000 a viac ľudí. Jasné, že taký ako ty má 2 kontakty mesačne, keď nejaká rachetľa nevie namontovať žiarovku :-))))))))))))))
"bojovníci I. línie" idú do kontaktu s ľudmi o ktorých vedia že sú nakazení (tí už nikoho nenakazia) a tak sú vystrojení.
predavačka s ľudmi ktorí to nevedia že môžu byť nakazení to je ešte horšie lebo nákazu môžu šíriť Na začiatku hovorí predavačka rúško nosia len nakazení. pýtam sa ako to viete že nie sú?
Mila123
15.08.20,18:57
Zdravotníkom, vojakom či sociálnym pracovníkom plánuje rozdeliť na odmenách 50 miliónov eur. Matovič má len požiadavku, „aby nebol odmenený žiadny pracovník, ktorý sedel v kancelárii niekde zašitý“ a boli odmenení tí, ktorí stáli v prvej línii, kde podľa premiéra riskovali svoje životy. Výšku odmeny odhaduje na 300 až 500 eur na osobu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560125-matovic-prichystal-pre-slovensko-prekvapenie/

Fantázia...

A kde sú napríklad obyčajné predavačky, ktoré museli všetkých, vrátane aj tých hasičov, vojakov, policajtov, zdravotníkov a zamestnancov DDS obsluhovať a robiť im servis, lebo by pomreli od hladu a museli makať viac ako inokedy???


Smerácky demagóg .

To by si mohol povedať aj kde sú
tí obyčajní pekári (a iní) , čo pripravili potraviny pre tie predavačky,
tí obyčajní elektrikári, veď bez nich by na pľúcnej ventilácii pomreli !
Elektrikársky idiot.

Elektrikár obslúži denne stovky ľudí vo fyzicky priamom kontakte?
Pekár taktiež príde denne za svoju "zmenu" do priameho fyzického kontaktu zo stovkami ľudí?
Taká pokladníčka v hypermarkete má fyzický kontakt prostredníctvom hotovosti a počítania nákupu, ktorý si potencionálne nakazený zákazník dal do košíka kľudne za mesiac 6 000 a viac ľudí. Jasné, že taký ako ty má 2 kontakty mesačne, keď nejaká rachetľa nevie namontovať žiarovku :-))))))))))))))
"bojovníci I. línie" idú do kontaktu s ľudmi o ktorých vedia že sú nakazení (tí už nikoho nenakazia) a tak sú vystrojení.
predavačka s ľudmi ktorí to nevedia že môžu byť nakazení to je ešte horšie lebo nákazu môžu šíriť Na začiatku hovorí predavačka rúško nosia len nakazení. pýtam sa ako to viete že nie sú?
a lekári, zdravotnícki pracovníci? takí, ktorí prichádzali so sliznicami, s kašľom, s expektorátom a pod. priamo do kontaktu?
Nandrolon
15.08.20,19:20
Zdravotníkom, vojakom či sociálnym pracovníkom plánuje rozdeliť na odmenách 50 miliónov eur. Matovič má len požiadavku, „aby nebol odmenený žiadny pracovník, ktorý sedel v kancelárii niekde zašitý“ a boli odmenení tí, ktorí stáli v prvej línii, kde podľa premiéra riskovali svoje životy. Výšku odmeny odhaduje na 300 až 500 eur na osobu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560125-matovic-prichystal-pre-slovensko-prekvapenie/

Fantázia...

A kde sú napríklad obyčajné predavačky, ktoré museli všetkých, vrátane aj tých hasičov, vojakov, policajtov, zdravotníkov a zamestnancov DDS obsluhovať a robiť im servis, lebo by pomreli od hladu a museli makať viac ako inokedy???


Smerácky demagóg .

To by si mohol povedať aj kde sú
tí obyčajní pekári (a iní) , čo pripravili potraviny pre tie predavačky,
tí obyčajní elektrikári, veď bez nich by na pľúcnej ventilácii pomreli !
Elektrikársky idiot.

Elektrikár obslúži denne stovky ľudí vo fyzicky priamom kontakte?
Pekár taktiež príde denne za svoju "zmenu" do priameho fyzického kontaktu zo stovkami ľudí?
Taká pokladníčka v hypermarkete má fyzický kontakt prostredníctvom hotovosti a počítania nákupu, ktorý si potencionálne nakazený zákazník dal do košíka kľudne za mesiac 6 000 a viac ľudí. Jasné, že taký ako ty má 2 kontakty mesačne, keď nejaká rachetľa nevie namontovať žiarovku :-))))))))))))))
"bojovníci I. línie" idú do kontaktu s ľudmi o ktorých vedia že sú nakazení (tí už nikoho nenakazia) a tak sú vystrojení.
predavačka s ľudmi ktorí to nevedia že môžu byť nakazení to je ešte horšie lebo nákazu môžu šíriť Na začiatku hovorí predavačka rúško nosia len nakazení. pýtam sa ako to viete že nie sú?
a lekári, zdravotnícki pracovníci? takí, ktorí prichádzali so sliznicami, s kašľom, s expektorátom a pod. priamo do kontaktu?
Tí boli v obchode pred testom kúpiť jedlo pre seba a rodinu...
buchač
15.08.20,19:21
" Hippokratova prísaha v pôvodnom znení:

"Prisahám pri Apolónovi, bohovi lekárstva, pri Aeskalupovi, Hygiei a Panacei aj pri všetkých bohoch a bohyniach a dovolávam sa ich svedectva, že túto prísahu a tieto záväzky budem podľa svojich síl a svedomia poriadne dodržiavať.
....
Spôsob svojho života zasvätím podľa vlastných síl a svedomia úžitku chorých a budem ich ochraňovať pred každou krivdou a bezprávím. "

Viac ... https://marekgajdos.blog.sme.sk/c/149935/Lekari-na-Slovensku-nemusia-skladat-Hippokratovu-prisahu.html

Blog bol písaný pred 12 rokmi a zmenilo sa to len k horšiemu.
V poniektorých prípadoch to vyznie ako totálny výsmech...a najnovší minister zdravia to len potvrdzuje.
Nandrolon
15.08.20,19:36
" Hippokratova prísaha v pôvodnom znení:

"Prisahám pri Apolónovi, bohovi lekárstva, pri Aeskalupovi, Hygiei a Panacei aj pri všetkých bohoch a bohyniach a dovolávam sa ich svedectva, že túto prísahu a tieto záväzky budem podľa svojich síl a svedomia poriadne dodržiavať.
....
Spôsob svojho života zasvätím podľa vlastných síl a svedomia úžitku chorých a budem ich ochraňovať pred každou krivdou a bezprávím. "

Viac ... https://marekgajdos.blog.sme.sk/c/149935/Lekari-na-Slovensku-nemusia-skladat-Hippokratovu-prisahu.html

Blog bol písaný pred 12 rokmi a zmenilo sa to len k horšiemu.
V poniektorých prípadoch to vyznie ako totálny výsmech...a najnovší minister zdravia to len potvrdzuje.
Minister zdravotníctva je iba baptistický satanský chuj.
buchač
15.08.20,19:57
Minister zdravotníctva je iba baptistický satanský chuj.
1. Preštuduj, čo je to baptizmus
https://sk.wikipedia.org/wiki/Baptizmus
2. Nie iba kresťanstvo je to najsprávnejšia viera
3. Aj ústava vraví niečo o slobode vyznania
4. Že je minister, ako vravíš, ujo ? Nuž s tým sa dá súhlasiť
5. Minister, ktorý podmieňuje svoje rozhodnutia vierou, nie je správny a ani normálny minister.
6. Minister je ten, ktorý núti do určitých rozhodnutí obyvateľov (veriacich alebo ateistov) ?
7. Minister môže byť odborník jak oči, ale ak sa správa ako ujo ?
kukučka
15.08.20,20:04
Úplne jednoduchá otázka...ako ťa okradol

A toto je odpoveď:))))
Ty budeš iná psychoanalitička...


Ani NIE tak analYtička , ako ps..
ja viem, ale mám úctu k 9 krížikom...
Pri takých ako vy dvaja, rozmýšľam, aké ste mali matky.
pavol54
16.08.20,04:26
Zdravotníkom, vojakom či sociálnym pracovníkom plánuje rozdeliť na odmenách 50 miliónov eur. Matovič má len požiadavku, „aby nebol odmenený žiadny pracovník, ktorý sedel v kancelárii niekde zašitý“ a boli odmenení tí, ktorí stáli v prvej línii, kde podľa premiéra riskovali svoje životy. Výšku odmeny odhaduje na 300 až 500 eur na osobu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560125-matovic-prichystal-pre-slovensko-prekvapenie/

Fantázia...

A kde sú napríklad obyčajné predavačky, ktoré museli všetkých, vrátane aj tých hasičov, vojakov, policajtov, zdravotníkov a zamestnancov DDS obsluhovať a robiť im servis, lebo by pomreli od hladu a museli makať viac ako inokedy???


Smerácky demagóg .

To by si mohol povedať aj kde sú
tí obyčajní pekári (a iní) , čo pripravili potraviny pre tie predavačky,
tí obyčajní elektrikári, veď bez nich by na pľúcnej ventilácii pomreli !
Elektrikársky idiot.

Elektrikár obslúži denne stovky ľudí vo fyzicky priamom kontakte?
Pekár taktiež príde denne za svoju "zmenu" do priameho fyzického kontaktu zo stovkami ľudí?
Taká pokladníčka v hypermarkete má fyzický kontakt prostredníctvom hotovosti a počítania nákupu, ktorý si potencionálne nakazený zákazník dal do košíka kľudne za mesiac 6 000 a viac ľudí. Jasné, že taký ako ty má 2 kontakty mesačne, keď nejaká rachetľa nevie namontovať žiarovku :-))))))))))))))
"bojovníci I. línie" idú do kontaktu s ľudmi o ktorých vedia že sú nakazení (tí už nikoho nenakazia) a tak sú vystrojení.
predavačka s ľudmi ktorí to nevedia že môžu byť nakazení to je ešte horšie lebo nákazu môžu šíriť Na začiatku hovorí predavačka rúško nosia len nakazení. pýtam sa ako to viete že nie sú?
a lekári, zdravotnícki pracovníci? takí, ktorí prichádzali so sliznicami, s kašľom, s expektorátom a pod. priamo do kontaktu?
ved píšem "bojovníci I. línie"
buchač
16.08.20,05:03
Hm...koľko lekárov a či zdravotníckych pracovníkov prišlo do styku s nakazenými ?
Koľko lekárov a zdravotníkov bolo vypísaných na OČR, lebo karanténa ?
Koľko lekárov v podstate neordinovalo...lebo karanténa ?

Kto chodil v skafandroch po nakazených obciach a odoberal vzorky ?
Žeby vojenskí zdravotníci, lebo rozkaz.
Kto sa musel pohybovať medzi potencionálnymi nakazenými ?
Žeby policajti, lebo rozkaz.
Žeby iný personál, ktorý skákal cigánom okolo ich rití (kuchárky, zásobovanie) ?


Aby jasno bolo, nemám absolútne nič proti odmenám...skôr naopak.
Lenže na jednej strane Múdrosráč plače nad ekonomikou a na strane druhej rozdáva...50 miliónov je neskutočné číslo.
Poznámka - na odmeny má...no 13 dôchodky skreše na smiešnu čiastku.
Niekto dostane odmeny...no niekto na základe rozhodnutí prišiel o zamestnanie, v lepšom prípade o časť príjmu...a niekto môže firmu zavrieť, lebo pomoc od štátu doteraz neprišla.

Tých 50 mega pre cca 100.000 odmenených vo výške 300-500€
Takže kto dostane 300€, kto 500€...a kto 5.000€ ...a kto ešte viac ?
Nandrolon
16.08.20,05:40
Minister zdravotníctva je iba baptistický satanský chuj.
1. Preštuduj, čo je to baptizmus
https://sk.wikipedia.org/wiki/Baptizmus
2. Nie iba kresťanstvo je to najsprávnejšia viera
3. Aj ústava vraví niečo o slobode vyznania
4. Že je minister, ako vravíš, ujo ? Nuž s tým sa dá súhlasiť
5. Minister, ktorý podmieňuje svoje rozhodnutia vierou, nie je správny a ani normálny minister.
6. Minister je ten, ktorý núti do určitých rozhodnutí obyvateľov (veriacich alebo ateistov) ?
7. Minister môže byť odborník jak oči, ale ak sa správa ako ujo ?

Zase si mimo a nechápeš, na čo narážam.
Tu nejde o samotnú vieru, hnutie, politickú stranu. Na papieri je všetko pekné, idea je vždy super, ale realita je úplne mimo.

Dosť pozorujem ľudí. Nejdem písať úplne konkrétne, lebo tu niesom sám a dosť ľudí by sa v tom mohlo nájsť.
Nemyslím si, že iná viera ako kresťanstvo nemá existovať. Podstatou je, čo s človekom tá viera robí. Máme v dedine jednu starú babku - baptistku, samozrejme okrem nej zmes ľudí, kresťanov a ateistov. Ver mi, že tá osoba s pomedzi tej skupiny výrazne "vyčnieva", skôr tými zlými vlastnosťami a "čudnosťami".
Taktiež si zoberme takých jehovistov. Už si videl kresťanov chodiť po domoch ako buzeranti a silou mocou presviedčať ľudí? Ako môže byť nejaká skupinka ľudí tak retardovaných, že si o sebe myslia a hovoria, že iba oni sú tí vyvolení a ostatní budú zatratení? To im fakt takéto bludy mozog racionálne nezablokuje? Ak idú do svojho "chrámu", tak kľudne so svojími mercedesmi zablokujú cestu a ty čakáš ako debil, až kým ti neprasknú nervy a nevytrúbiš ich. Absolútne arogantní ľudia.
V práci máme zopár "adventistov 7. dňa" - už po prvom rozhovore vidíš, že niečo s ich psychikou nie je v poriadku.
Ide o to, že sú to ľudia, ktorí majú častokrát spoločnú náturu a hlavne vďaka tej viere majú aj určité spoločné znaky správania.
To, čo dorábal na videu Krajčí alebo Heger, to by podľa mňa kresťan katolík nedorábal, nakoľko by ho to ani nenapadlo. A tým, že sú to vzdelaní ľudia by mohli mať v hlave okrem tých bludov aj trochu racionálneho zmýšľania. Skutočná viera a racio sa totiž v kresťanstve nevylučujú. V iných vierach si myslím, že je potrebné byť tou vierou sfanatizovaný.
romana147
16.08.20,06:10
Hm...koľko lekárov a či zdravotníckych pracovníkov prišlo do styku s nakazenými ?
Koľko lekárov a zdravotníkov bolo vypísaných na OČR, lebo karanténa ?
Koľko lekárov v podstate neordinovalo...lebo karanténa ?
Kto chodil v skafandroch po nakazených obciach a odoberal vzorky ?
Žeby vojenskí zdravotníci, lebo rozkaz.
Kto sa musel pohybovať medzi potencionálnymi nakazenými ?
Žeby policajti, lebo rozkaz.
Žeby iný personál, ktorý skákal cigánom okolo ich rití (kuchárky, zásobovanie) ?
Aby jasno bolo, nemám absolútne nič proti odmenám...skôr naopak.
Lenže na jednej strane Múdrosráč plače nad ekonomikou a na strane druhej rozdáva...50 miliónov je neskutočné číslo.
Poznámka - na odmeny má...no 13 dôchodky skreše na smiešnu čiastku.

Niekto dostane odmeny...no
niekto na základe rozhodnutí prišiel o zamestnanie, v lepšom prípade o časť príjmu...a niekto môže firmu zavrieť, lebo pomoc od štátu doteraz neprišla.

Tých 50 mega pre cca 100.000 odmenených vo výške 300-500€
Takže kto dostane 300€, kto 500€...a kto 5.000€ ...a kto ešte viac ?



11 rokov Fico nedal ( ako na bilborde SĽÚBIL ) trináste dôchodky (možno priemer 250 € ) ale IBA vianočné príspevky (možno IBA 25 €) a ty smeráčik , si ho za to IBA chválil.
Vo februári tiež NEDAL 13. dôchodky , IBA to zhodil na novú vládu .

A tvoje
niekto ..
niekto ...
niekto ...
kto ...
kto ...
kto ...
a kto ...
je na úrovni košických klebetníc.

PS
Takže
" 50 miliónov je neskutočné číslo."
a zmluva s Džbánom na 71 000 000 € ( za 586 000 € urobené / 17 000 000 € vyplatené ) ?
romana147
16.08.20,06:15
Úplne jednoduchá otázka...ako ťa okradol

A toto je odpoveď:))))
Ty budeš iná psychoanalitička...


Ani NIE tak analYtička , ako ps..
ja viem, ale mám úctu k 9 krížikom...
Pri takých ako vy dvaja, rozmýšľam, aké ste mali matky.


Takže buchač ti je kámo
Nandrolon ti je fajn
Korela ti je s jej tirádami a táraninami FAJN
a ja som ti skrutka ?
bjuty smis
16.08.20,06:15
Úplne jednoduchá otázka...ako ťa okradol

A toto je odpoveď:))))
Ty budeš iná psychoanalitička...


Ani NIE tak analYtička , ako ps..
ja viem, ale mám úctu k 9 krížikom...
Pri takých ako vy dvaja, rozmýšľam, aké ste mali matky.
Neverím, že to dokážeš...
A s čím ??
Keď ti pánbožko nedal, nik ti nepomoze
romana147
16.08.20,06:18
jasné...ony nemusia splácať bankové úvery....
tie nakúpné centrá a budovy v centrách vyrastajú vždy po dažďoch.....
zaujímavé že mne ani náhodou nechceli v dobe investičného boomu poskytnúť úver na investíciu vo výške 50 000,- Prečo asi? tiež by som rád postavil polyfunkčnú budovu za desiatky miliónov

Asi ťa poznajú :D
Ty múdrosráč mňa nemusia poznať, stačí ak majú moje závierky z troch rokov a položky triedy 0xx


Veď asik videli tie tvoje divné uzávierky a preto ti nedali.
pavol54
16.08.20,06:24
jasné...ony nemusia splácať bankové úvery....
tie nakúpné centrá a budovy v centrách vyrastajú vždy po dažďoch.....
zaujímavé že mne ani náhodou nechceli v dobe investičného boomu poskytnúť úver na investíciu vo výške 50 000,- Prečo asi? tiež by som rád postavil polyfunkčnú budovu za desiatky miliónov

Asi ťa poznajú :D
Ty múdrosráč mňa nemusia poznať, stačí ak majú moje závierky z troch rokov a položky triedy 0xx


Veď asik videli tie tvoje divné uzávierky a preto ti nedali.
Asi som málo okrádal mojich dodávateľov alebo mojich odberateľov alebo dá sa inak dosiahnuť veľký zisk? 1. Záver Každý super bohatý kradol, kto málo kradol tomu banka nedá pretože nemá dosť veľký zisk. 2. Záver banka dá len tým ktorí to vlastne ani nepotrebujú na podnikanie, ale len na okrádanie .
romana147
16.08.20,06:37
A kde sú napríklad obyčajné predavačky, ktoré museli všetkých, vrátane aj tých hasičov, vojakov, policajtov, zdravotníkov a zamestnancov DDS obsluhovať a robiť im servis, lebo by pomreli od hladu a museli makať viac ako inokedy???


Smerácky demagóg .

To by si mohol povedať aj kde sú
tí obyčajní pekári (a iní) , čo pripravili potraviny pre tie predavačky,
tí obyčajní elektrikári, veď bez nich by na pľúcnej ventilácii pomreli !


Taká pokladníčka v hypermarkete má fyzický kontakt prostredníctvom hotovosti a počítania nákupu, ktorý si potencionálne nakazený zákazník dal do košíka kľudne za mesiac 6 000 a viac ľudí...


Na smeráckeho DEMAGÓGA skúsim malú násobilku :D
tú by mohol pochopiť ! ! !
" za mesiac 6 000 a viac ľudí.. " (takže 6000 ? :D )
ak má MFPC + nadčasy 175
tak priemerne za hodinu vybavila 34 zákazníkov
ak zákazníci k nej nejdú stále a rovnomerne ,
má aj hodiny kedy vybaví 24 a kedy 44 zákazníkov (aby udržala Nandrolonov priemer)

Nože natoč také videjko , kde TVOJA pokladníčka vybaví za hodinu 44 zákazníkov

každého jedného v priemere za 82 sekúnd :D
//
nemáš predstavu o reálnom živote
romana147
16.08.20,06:50
jasné...ony nemusia splácať bankové úvery....
tie nakúpné centrá a budovy v centrách vyrastajú vždy po dažďoch.....
zaujímavé že mne ani náhodou nechceli v dobe investičného boomu poskytnúť úver na investíciu vo výške 50 000,- Prečo asi? tiež by som rád postavil polyfunkčnú budovu za desiatky miliónov

Asi ťa poznajú :D
Ty múdrosráč mňa nemusia poznať, stačí ak majú moje závierky z troch rokov a položky triedy 0xx


Veď asik videli tie tvoje divné uzávierky a preto ti nedali.
Asi som málo okrádal mojich dodávateľov alebo mojich odberateľov alebo dá sa inak dosiahnuť veľký zisk? 1. Záver Každý super bohatý kradol, kto málo kradol tomu banka nedá pretože nemá dosť veľký zisk.

2. Záver banka dá len tým ktorí to vlastne ani nepotrebujú

na podnikanie, ale len na okrádanie .


Teraz si trafil hlavičkou po klinčeku

presne takú skúsenosť mám s bankami a pokusom o úver
ako zábezpeku nechceli pôdu v podielových parcelách v dvojnásobnej hodnote
stačila (by) im vinkulácia v peniazoch v ich banke v 1,1 násobnej hodnote

ale ak mám 1,1 násobok na vinkuláciu zábezpeky úveru :D :D

tak mám MOJICH aj 1,0 = výšku úveru
aj 0,1 (úveru) disponibilných
romana147
16.08.20,06:56
Minister zdravotníctva je iba baptistický satanský chuj.



Ty na rozdiel od neho NIE si baptistický ! ! !
Nandrolon
16.08.20,06:59
Keby to bolo aj polovicu, nič to nezmení na tom, že sú viac ohrozené ako tvoji elektrikári a pekári.
Ale však nech pomôžu tak, ako pomohli podnikateľom, to znamená, že zamestnanci dostali hovno a podnikateľ všetko čo dostal zhrábnul do svojho vrecka. Tak nech aj tieto peniaze dajú zamestnávateľovi, teda štátu, teda im nedajú nič.... :-))))))))))))))))
Nandrolon
16.08.20,07:01
Minister zdravotníctva je iba baptistický satanský chuj.



Ty na rozdiel od neho NIE si baptistický ! ! !
Zato, že máš doma hnusnú a protivnú jehovistku, ktorá chodí po domoch a rada by aj za to, že niekto prejde na ich vieru poskytla sexuálne služby, za to ja nemôžem!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
romana147
16.08.20,07:05
Keby to bolo aj polovicu, nič to nezmení



( Na smeráckeho DEMAGÓGA skúsim malú násobilku
tú by mohol pochopiť ! ! ! )

NEPOCHOPIL, že tresknúť niečo , čo je viac ako dvojnásobne väčšie ako realita
NIE je vhodný príklad
ale táranina
romana147
16.08.20,07:06
Minister zdravotníctva je iba baptistický satanský chuj.



Ty na rozdiel od neho NIE si baptistický ! ! !
Zato, že máš doma hnusnú a protivnú jehovistku, ktorá chodí po domoch a rada by aj za to, že niekto prejde na ich vieru poskytla sexuálne služby, za to ja nemôžem!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))


Podľa seba , súdim teba :D
Nandrolon
16.08.20,07:12
Bež niečo narýchlo pospájkovať s riadnou dávkou kolofónie, nech sa ukľudníš :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))
bjuty smis
16.08.20,07:36
[QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="romana147"][QUOTE="bjuty smis"]Úplne jednoduchá otázka...ako ťa okradol
...
Pri takých ako vy dvaja, rozmýšľam, aké ste mali matky.


Takže buchač ti je kámo
Nandrolon ti je fajn
Korela ti je s jej tirádami a táraninami FAJN
a ja som ti skrutka ?
to máš tak, keď si slepica myslí, že je kukučka...
Nandrolon
16.08.20,07:51
[QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="romana147"][QUOTE="bjuty smis"]Úplne jednoduchá otázka...ako ťa okradol
...
Pri takých ako vy dvaja, rozmýšľam, aké ste mali matky.


Takže buchač ti je kámo
Nandrolon ti je fajn
Korela ti je s jej tirádami a táraninami FAJN
a ja som ti skrutka ?
to máš tak, keď si slepica myslí, že je kukučka...
Nový člen v klube gentlemanov?
buchač
16.08.20,07:55
A tvoje
niekto ..
niekto ...
niekto ...
kto ...
kto ...
kto ...
a kto ...
je na úrovni košických klebetníc.

PS
Takže
" 50 miliónov je neskutočné číslo."
a zmluva s Džbánom na 71 000 000 € ( za 586 000 € urobené / 17 000 000 € vyplatené ) ?
Nečítaj, nereaguj, nechaj na pokoji...tak ako nechávam ja ladom tie tvoje zlátaniny.

Každý máme svoj štýl písania...a ty píšeš ako maďarský debil z Nitry.
Miesto argumentov pospomínaš krista krážom rodinu, zamestnanie, lokalitu, atď...proste urážaš.
Máš praktiky ako nejak VYFUK...(VYyebaný FUzatý Ko...)...FUze na fotke máš, VYonačený si..a ten oný K budeš tiež riadny.

P.S.:
Nevieš využiť čas normálnejšie ? Tak šup, šup robiť si nejaké nové nicky...stihneš zopár, pokiaľ ti stará vyvarí v hrdzavom kastróle drevenou lyžicou starú smradľavú baganču na obed.
Nandrolon
16.08.20,08:02
Na vojne sme ich volali MAFUKO....
-maďarský
-fúzatý
-k
...... som si to pripomenul, díky!
bjuty smis
16.08.20,08:13
[QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="romana147"][QUOTE="bjuty smis"]Úplne jednoduchá otázka...ako ťa okradol
...
Pri takých ako vy dvaja, rozmýšľam, aké ste mali matky.


Takže buchač ti je kámo
Nandrolon ti je fajn
Korela ti je s jej tirádami a táraninami FAJN
a ja som ti skrutka ?
to máš tak, keď si slepica myslí, že je kukučka...
Nový člen v klube gentlemanov?
máš tam voľné miesto ? :))
dík, ja si svoju partiu vyberám sám......
Nandrolon
16.08.20,08:17
To sa opýtaj svojho kamaráta esesáka, či tam má ešte voľno.
Ale dobre by bolo túto debatu ukončiť, lebo fakt sa to tu nedá čítať...
bjuty smis
16.08.20,08:25
hej, stačí pozrieť tvoj príspevok vyššie, kde s úsmevom urazíš 500 000 obyvateľov slovenska....to by môj kamarát nedal...
buchač
16.08.20,08:28
Zase si mimo a nechápeš, na čo narážam.

Dosť pozorujem ľudí. Nejdem písať úplne konkrétne, .......
Taktiež si zoberme takých jehovistov. Už si videl kresťanov chodiť po domoch
To, čo dorábal na videu Krajčí .....
Skutočná viera a racio sa totiž v kresťanstve nevylučujú. V iných vierach si myslím, že je potrebné byť tou vierou sfanatizovaný.
Málokedy som mimo...
Ty pozoruješ ľudí...ja som s ľuďmi roky pracoval......kuwa rozdiel, iná psychológia.

Nejdeš písať konkrétne...ale píšeš tak.
Vravíš o babke -baptistke, spomínaš jehovistov a aj adventistov....spomínaš ich v súvislosti s vlastnými skúsenosťami, ktoré ti ale nik neberie.

Jehovistku som mal kolegyňu, ktorá bola dokonca spolužiačka zo strednej (vedľajšia trieda). Nikdy by som nepovedal, že vyznáva Jehovu...to až po upozornení od iných. No aj tak nelámala partiu, bola normálna a svoju vieru nespomínala vôbec.
Jehovisti mi už pár krát zaklopali na zazvonili, či doma a či na chalupe.
Ak si dali povedať a na moje slušné odmietnutie odišli a nezačali ma lámať, tak pohoda. Ak nie a začali mudrovať, nuž som poslal pekne pá a pribuchol dvere.

Krajčí nebude celkom komplet...ale to je jeho problém...no je to aj problém Múdrosráča, lebo je to minister jeho vlády.

Každý má svoju vieru....ja mám tú svoju.
Nandrolon
16.08.20,08:29
hej, stačí pozrieť tvoj príspevok vyššie, kde s úsmevom urazíš 500 000 obyvateľov slovenska....to by môj kamarát nedal...
Tvoj preceda uráža denne niekoľko miliónov.
edit: Buchač.
Tak to potom nebola tá "správna jehovistka", lebo sa správala ináč ako to ich viera vyžaduje /ak nechodia po domoch, tak aspoň postávajú a rozdávajú letáky/.
Síce ich teraz vidieť menej, neviem, či sa niečo zmenilo ale cca 15 rokov späť to bolo na dennom poriadku.
bjuty smis
16.08.20,08:32
preceda je len jeden
a ten môj určite nie je...ten už len čaká, kedy naka zaklope...
misoft
16.08.20,08:34
Tak to potom nebola tá "správna jehovistka", lebo sa správala ináč ako to ich viera vyžaduje /ak nechodia po domoch, tak aspoň postávajú a rozdávajú letáky/.
Síce ich teraz vidieť menej, neviem, či sa niečo zmenilo ale cca 15 rokov späť to bolo na dennom poriadku.
:D:D - u nás ešte postávajú... a každý ich ignoruje.
Minule jeden Romulán sa pri nich zastavil a reku - prečo nič nerobia, pretože dostáva malé dávky....
Skoro som sa od rehotu zošúľal na asfalt.....
Nandrolon
16.08.20,08:38
preceda je len jeden
a ten môj určite nie je...ten už len čaká, kedy naka zaklope...
To len vy múdrosráčovia si myslíte.
On dopadne tak "zle" ako Mečiar, Slota.
Hlupáci si mysleli, že budú sedieť v base a oni si užívajú taký dôchodok, ako nikto z nás nemá a nebude mať.
Slotu do jednej malej podhorskej krčmičky vyváža z jeho veľkolepého sídla frajerka na novom terénnom Porsche, dá si rundu, objedná celej krčme, a frajerka príde po neho. Haciendu mu stráži nonstop SBS, dýcha čerstvý vzduch.
Takže povedz svojmu "PRECEDOVI" nech sa konečne poponáhľa, lebo ty a ostatné ovce na to už veľmi dlho čakajú :-)))))
https://domov.sme.sk/c/20976076/video-slota-a-hacienda-v-ktorej-byva.html
... a teraz múdrosráči záviďte! :-)) osobne mu to prajem, aj keď som nebol jeho volič, ale kkt. Danko mu nesiaha ani po päty! Ten bol iba riťopich a po jeho chrbte sa vyškrabal na čelo SNS.
bjuty smis
16.08.20,08:57
to si myslíte vy, sprostosráčovia...
aj majský si to tuším 18 rokov myslel....
evidentne nesleduješ, čo sa deje v súdnictve.....a prokuratúra je na rade....
to povedz svojmu precedovi, lebo ty a ostatní somári žijete v bubline....
Nandrolon
16.08.20,09:19
Nebol Majský už raz v base? Nebolo to za tvojho vtedajšieho precedu Fica?
To vieš, ja teraz TV moc nesledujem, venujem sa rodine, koníčkom a práci. Sem-tam sa zasmejem na politike a tu na porade, to je všetko.
V podstate sa mám stále rovnako aj za Mečiara, Fica, aj za postihnutého modroknižníka.
To len ľudia angažovaní v politike, či už komunálnej alebo veľkej, ľudia prisatí na štátny cecok, podnikatelia-špekulanti furt niečo riešia. Tých politika ovplyvňuje. Bežného vzdelaného a pracovitého človeka moc nie.
Preto z recesie budem zas voliť nejakých "podľa teba" fašistov, nech je konečne viac srandy ako plačoviek zroneného chudáka-multimilionára.
:-)
bjuty smis
16.08.20,09:32
len voľ
budúce voľby už 5 % nepreleziete....
presne tých volí bežný vzdelaný a pracovitý človek :)))))
Nandrolon
16.08.20,10:10
len voľ
budúce voľby už 5 % nepreleziete....
presne tých volí bežný vzdelaný a pracovitý človek :)))))
To si si pomýlil so ZA ĽUDÍ a pri troche šťastia s SaS.
A myslíš, že vzdelaní ľudia volia prezlečených hlupákov s výučnými listami a kúpenými titulmi?
buchač
16.08.20,10:30
to si myslíte vy, sprostosráčovia...
aj majský si to tuším 18 rokov myslel....
evidentne nesleduješ, čo sa deje v súdnictve.....a prokuratúra je na rade....
to povedz svojmu precedovi, lebo ty a ostatní somári žijete v bubline....
Kľúúúúd...mierni sa vo výrazoch...na Fica a spol. si nadávaj koľko len chceš...ale prečo urážaš jeho voličov (ja som ho nikdy NEVOLIL ) ?
Je to ich názor, tak prečo potom takto reaguješ ? Veď medzi jeho voličmi sú aj takí, ktorí rozhodne nemôžeš povedať, že sú sprostáčikovia.
Obdobne je to aj u Onanistov...tiež sú medzi voličmi jednoduchí, ktorých opil rožkom, no tiež sú tam aj vzdelaní.
Že je Múdrosráč debil, ktorý rozhodne nesiaha Ficovi (po všetkých odborných stránkach ) ani len po členky, tak to je už iná otázka.

Súhlasím s tým, že súdnictvo je jeden moloch...minule som mal na návšteve pár jednotlivcov s dosť vysokých kruhov...
Pri debate som zíral jak puk, že čo sa dialo a deje...a rozhodne sa diať aj bude.
bjuty smis
16.08.20,11:12
to bola odpoveď na nandyho príspevok presne jeho rečou,,...čo nevidíš ?
nevidím, kde urážam ficových voličov.... - môžeš konkrétne kde ?
ale iné si nezaslúžia,:))

aký múdrosráč ? kľúúúúúúúd...mierni sa vo výrazoch

porovnávať človeka, čo vybudoval veľkú fy s tisíckami zamestnancov, odviedol na daniach ťažké desiatky milionov evri s parazitom, čo nikdy v živote nepracoval a hned po škole sa nasal na štátny cecek je paráda.....a ešte ti vyjde zlodej lepšie
že tu vybudoval mafiánsky štát s prehnitou políciou, súdmi, prokuratúrou je v pohode
taliánska mafia mu nominovala do pelechu štetku a sala miliony z eurofondov v pohode
13 sudcov ., jankovská, kajetan, bodor,,ppa v pohode..

matovič je horší, lebo to ide čistiť

potom sa človek nečuduje, ako to tu vyzerá,,,,
misoft
16.08.20,11:59
Darmo sa tu o tomto hádate!
Problém nie je vo voličoch, ale v samotných politikoch!
Volič, ktorý vidí, čo sa deje tam hore pod politikom A, číta vyhlásenia politika B, ako zatočí s politikom A . tak si to zrátajú a volia politika B. Lenže už neovplyvnia toho politika B, aby konal tak, ako predtým "básnil". Politik B totiž niečo upraví, opraví, ale v podstate - pokračuje v tom, čo ide politikom najlepšie - klamať a kradnúť. Bez rozdielu zamerania, farby kravaty, veľkosti majetku, ega... jednoducho - ak sa dostane ku korytu, stáva sa jednou veľkou sviňou, ktorá z toho koryta len ŽERIE! A potom príde politik C, znova básničky, ľudia volia C a celý proces sa opakuje, len v ružovobielom.

Platilo, platí a BUDE platiť!
Zabudol vôl,
že teľaťom bol.
Zabudol politik (poslanec),
že občanom bol!

Len na okraj: koľké roky platí zákon o poukazovaní pôvodu majetku? Koľké roky sa musia podávať daňové priznania?
Občan MUSÍ podať DP, kde uvedie všetko, dokonca i počet trenírok (gatiek) spolu s cenou, ale politici len uvedú, že má dom, auto, nasporené peniaze a NIČ VIAC!
Politici (a poslanci) jednoducho NECHCÚ, aby im plebs videlo do ich vrecák (koľko nakradli, našmelili, presunuli) a dávajú tak tomu plebs najavo, že ONI sú VIAC ako plebs, že sú "ELITA" a tí tam dole - LEN PLAŤTE!!! Pridajú v priebehu roka (napr.) 500€ plebs, ale vzápätí od plebs (akoukoľvek ich zákonnou formou) zoberú 1000€.
pavol54
16.08.20,15:33
Sulík povedal že energetické podniky lepšie manažujú nemci ako štát (rozumej Slováci v štátnych podnikoch nie sme schopní) a ja si myslím že by Nemci lepšie manažovali štát (rozumej Slovenskú republiku, teda aj Sulík nie je schopný, by mal byť vymenený za Nemca)
sito
16.08.20,17:27
Darmo sa tu o tomto hádate!
Problém nie je vo voličoch, ale v samotných politikoch!
Volič, ktorý vidí, čo sa deje tam hore pod politikom A, číta vyhlásenia politika B, ako zatočí s politikom A . tak si to zrátajú a volia politika B. Lenže už neovplyvnia toho politika B, aby konal tak, ako predtým "básnil". Politik B totiž niečo upraví, opraví, ale v podstate - pokračuje v tom, čo ide politikom najlepšie - klamať a kradnúť. Bez rozdielu zamerania, farby kravaty, veľkosti majetku, ega... jednoducho - ak sa dostane ku korytu, stáva sa jednou veľkou sviňou, ktorá z toho koryta len ŽERIE! A potom príde politik C, znova básničky, ľudia volia C a celý proces sa opakuje, len v ružovobielom.

Platilo, platí a BUDE platiť!
Zabudol vôl,
že teľaťom bol.
Zabudol politik (poslanec),
že občanom bol!

Len na okraj: koľké roky platí zákon o poukazovaní pôvodu majetku? Koľké roky sa musia podávať daňové priznania?
Občan MUSÍ podať DP, kde uvedie všetko, dokonca i počet trenírok (gatiek) spolu s cenou, ale politici len uvedú, že má dom, auto, nasporené peniaze a NIČ VIAC!
Politici (a poslanci) jednoducho NECHCÚ, aby im plebs videlo do ich vrecák (koľko nakradli, našmelili, presunuli) a dávajú tak tomu plebs najavo, že ONI sú VIAC ako plebs, že sú "ELITA" a tí tam dole - LEN PLAŤTE!!! Pridajú v priebehu roka (napr.) 500€ plebs, ale vzápätí od plebs (akoukoľvek ich zákonnou formou) zoberú 1000€.

Ako sa to ...? Vrana, vrane oko nevykole! A je to pravda, a aj pre niektorých skúsenosť.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwip8ZS0q6DrAhUxsaQKHcsJBP8QFjAAegQIBhAB&url=https%3A%2F%2Fwww.tvnoviny.sk%2Fdomace%2F20031 01_utoci-zakernym-sposobom-a-trufne-si-aj-na-dospelu-ovcu&usg=AOvVaw28tmWRddGmWXPdyormIO4P
Nandrolon
17.08.20,05:58
Potešil ma dnešný veľmi pravdivý status Pána primára, fundovaného odborníka, citujem:
"Priatelia, mne ten náš samovládca Igor pripomína čoraz viacej geniálneho vodcu KĽDR Kim-čong-una.To je človek aký sa fakt narodí asi raz za storočie. Podľa štátnej propagandy tento pán skladá symfonie, píše básne, projektuje jadrové ponorky, riadi stíhačku a... je to nadlho. Neveríte?
A náš Igor zasa najlepšie rozumie nášmu zdraviu. Je to epidemiológ, infektológ, alergológ, pediater... Neveríte?
Len tak, počas defekácie ho napadne myšlienka. A keďže nemá pri sebe zbraň, nemá sa jej ako ubrániť a tak ju prednesie fiktívnemu krízovému štábu, ktorý ho už v predklone čaká( asi na úrade vlády) a po prezentácii myšlienky ho odmení standing ovation. Deťom na druhom stupni rúška počas vyučovania! No a čo aj tak svine iba vyrušujú, bavia sa a takto nebudú môcť. Skúšali ste niekedy ako decká vyrušovať na vyučovaní s rúškom na hube? Tak viete aké je to ťažké. Lenže, ako vraveli nebohý pán prezident Kováč - ávšag!
Podľa mojich skúseností sa koronavírusom najviac darí v nosohltanoch detí najmenších. Máme možnosť vyšetrovať 4 kmene tých "starých" a relatívne často ich nachádzame u najútlejších detí a často v spoločnosti iných "zabijakov"- chrípka, parachrípka, RSV, metapneumnovírus...
Takže dať náhubky starším deťom a menším nie je úplny nezmysel- je to ako naberať vodu do kýbľa čo nemá dno. Čiže celkovo nezmysel.
Je tu ďalšia otázka - alergici. 30-40% detí je dispenzarizovaných pre nejakú formu alergie, asi polovica z nich ju naozaj má. Najčastejšie respiračnú- pele, roztoče, prach, srsť... No a včiľ je obdobie peľovania najagresívnejších fytoalergénov- ambrózie palinolistej a viacerých druhov paliny. Ich peľ je jemný ako portlandský cement a dokáže letieť vetrom desiatky kilometrov. Nachytá sa do rúšok a dostane sa čiastočne aj cez ne. a ak sú vlhké- lebo dieťa hentoho veku vydýcha denne pľúcami asi 150-250 ml vodnej pary- tak sa na tých rúškach prilepia a budú robiť galibu aj ked dieťa už bude mimo zásahu peľov. Jediné východisko je, ak to budú rodičia akceptovať, dať dieťaťu do školy zopár rúšok, aspoň 3 na výmenu. Inak sa dá predpokladať, že sa môžu u viacerých detí zhoršiť príznaky, ostanú doma a problém sa vyrieši sám.
Ale poznáte decká- zabudnú na odporúčania sotva prekročia prah školy a pokojne pretrvajú počas výučka v jednom rúšku.
Ale je tu ďalší problém- psychologicky dopad náhubku. je veľmi pravdepodobné, že rúšky budú deti znervóznovať, zhoršia koncentráciu a uvažovanie, navyše môžu mať deti pocit nedostatku vzduchu, čo môže vyústiť až do hyperventilačnej tetanie či nebodaj panickej úzkostnej ataky.
Nedozvedel som sa nikde, či sa bábkový krízový štáb týmito vecami v predklone pred veľkým Vodcom zaoberal. Asi nie, napriek tomu že je tam klenot slovenskej lekárskej vedy, čo veľmi túži zaštepiť proti korone celý národ povinne. Pozrite si jeh profil na internete- ten má viacej funckií ako váš najnovší smartfon.
Toto je môj súkromný, dá sa povedať že profesný názor. Som zvedavý, čo urobia slovenskí rodičia školopovinných detí. Či sa to náhodou neobmedzí zasa len na rozhorčené diskusiu pri kávičke a cigaretke na Modrom oslíkovi. či koníkovi?"
lujza.j
17.08.20,06:40
Asi mu slubili nejake eurofondy....tak stratil vlastne ja:( na zaciatku tak ale ako uz s igorom ako igor nakazal...
romana147
17.08.20,06:59
nesiaha Ficovi ... ani len po členky



To už musí byť riadny vyhodňar ak dáva za etalón odbornosti toho, čo

- je KLAMÁR od birmovky

- bol doteraz VŽDY iba funkcionár

- dovolil za 12 rokov ROZKRADNÚŤ okolo 20 miliárd €

- ZVÝŠIL štátny dlh o 25 miliárd € ( = 5400 € / na hlavu (ŠÚ 2019 8400 / 2006 3000) )

PS
Tú diaľnicu ti už dokončil ? ? ?
romana147
17.08.20,07:05
venujem sa rodine


Bežného "vzdelaného" a pracovitého človeka


Preto z recesie budem zas voliť ... fašistov




Nepreháňaj s tou samochválou
romana147
17.08.20,07:14
koľké roky platí zákon o poukazovaní pôvodu majetku?




KLAMÁR o ňom v parlamente 7 rokov táral, kým sa mu ho podarilo naformulovať tak, aby
bol JADROM stáda obdivovaný
a pritom bol "našim ľuďom" NEŠKODNÝ.
PS
A takých zákonov je pravdepodobne viac

Napr zákon o možnom príspevku štátu na ochranu hniezdisk chránených živočíchov

niekedy v v 2014 , jediná žiadosť (o asi 4000 € ) na Slovensku
MŽP nedostalo v rozpočte ani cent
bodliak
17.08.20,07:55
...minule som mal na návšteve pár jednotlivcov s dosť vysokých kruhov...

Ešte že si tu pred pár dňami hovoril o koktaní.



Nekoktaj...
Sdokumentovať sa píše na začiatku slova " z " a nie " s "...
Samozrejme, že sa nevyrovnáš...originál je vždy len jeden....akurát sliepok je plný kurín.

Tak, a teraz si vyskoč na hambálku, a kikiríkaj.
buchač
17.08.20,10:35
Ešte že si tu pred pár dňami hovoril o koktaní.
Už máš po dovolenke ?
Lebo celé dni si sa realizoval...počas nej si dal vyše 2.000 (DVE TISÍC) negatívnych hodnotení len mne.
Ty budeš iný " kohút "...

...tak teraz šup, šup...hajde do práce, managerovať podriadených.
pavol54
17.08.20,10:35
nesiaha Ficovi ... ani len po členky



To už musí byť riadny vyhodňar ak dáva za etalón odbornosti toho, čo

- je KLAMÁR od birmovky

- bol doteraz VŽDY iba funkcionár

- dovolil za 12 rokov ROZKRADNÚŤ okolo 20 miliárd €

- ZVÝŠIL štátny dlh o 25 miliárd € ( = 5400 € / na hlavu (ŠÚ 2019 8400 / 2006 3000) )

PS
Tú diaľnicu ti už dokončil ? ? ?
takže teraz keď sa nerozkráda cca 1,6 mld ročne, by malo byť v kase 550 mil ušetrených kde sú?
bjuty smis
17.08.20,11:22
nesiaha Ficovi ... ani len po členky



To už musí byť riadny vyhodňar ak dáva za etalón odbornosti toho, čo

- je KLAMÁR od birmovky

- bol doteraz VŽDY iba funkcionár

- dovolil za 12 rokov ROZKRADNÚŤ okolo 20 miliárd €

- ZVÝŠIL štátny dlh o 25 miliárd € ( = 5400 € / na hlavu (ŠÚ 2019 8400 / 2006 3000) )

PS
Tú diaľnicu ti už dokončil ? ? ?
takže teraz keď sa nerozkráda cca 1,6 mld ročne, by malo byť v kase 550 mil ušetrených kde sú?
konkrétne za ktoré roky vlády matoviča myslíš ?
bodliak
17.08.20,11:41
Už máš po dovolenke ?
Lebo celé dni si sa realizoval...počas nej ...

Asi máš sklerózu, lebo už som písal, že mi takto rýchlejšie ubehne čas v práci.
pavol54
17.08.20,13:12
nesiaha Ficovi ... ani len po členky



To už musí byť riadny vyhodňar ak dáva za etalón odbornosti toho, čo

- je KLAMÁR od birmovky

- bol doteraz VŽDY iba funkcionár

- dovolil za 12 rokov ROZKRADNÚŤ okolo 20 miliárd €

- ZVÝŠIL štátny dlh o 25 miliárd € ( = 5400 € / na hlavu (ŠÚ 2019 8400 / 2006 3000) )

PS
Tú diaľnicu ti už dokončil ? ? ?
takže teraz keď sa nerozkráda cca 1,6 mld ročne, by malo byť v kase 550 mil ušetrených kde sú?
konkrétne za ktoré roky vlády matoviča myslíš ?
ty si nejaký poslabší v matematike 1,6/12x počet mesiacov matovičovej vlády. A vlastne načo nám eurofondy stačí nerozkradnúť 1,6 mld ročne a to aj s vybratými daňami bude toľkjo že aj požičiavať môžeme a ak by boli vo vedení štátu Nemci, nemusí tam byť neschopný Sulík, čo nedokáže ukočírovať štátne podniky to nám už bude hej.
bjuty smis
17.08.20,16:15
no ty si nejaký rýchly
ešte ani len prokurátúra nie je vyčistená, smeráci zlodeji sú ešte nielen že na slobode, oni ešte dokonca bačujú a ty by si chcel miliony

po 12. r sa bude účtovať...
sito
17.08.20,16:21
panebože, to naše súdnictvo sa zasa vyznamenalo! Kuchár, doktor, beztrestný, patrí mu sloboda, vďaka súdu, či sudcovi, vraj nekonal. :D
misoft
17.08.20,16:22
6 mesiacov! Akosi sa pozabudol....
veronikasad
17.08.20,16:44
Matovič podvádzal už aj na prijímačkách na VŠ ? Kde sa podela tá jeho výborná angličtina ?

Andrea Vadkerti, bývalá spolužiačka o náročných prijímačkách ...

„Na FMUK sme nastúpili ako druhý ročník existencie školy. Adekvátne tomu boli podmienky - škola sídlila v provizórnych budovách, jej systém fungovania sa iba tvoril. Prijímačky boli náročnejšie ako na iné školy, každý musel mať výbornú angličtinu. Bolo nás na škole iba sto v ročníku,“opisuje a pochvaľuje si vzdelanie, ktoré študenti dostávali na úrovni Západu, len v slovenských pomeroch.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiUmfGg5KLrAhUO26QKHS3BDDoQFjAAegQIAxAB&url=https%3A%2F%2Fplus7dni.pluska.sk%2Fdomov%2Fvad kerti-chodila-rovnaku-fakultu-ako-matovic-toto-hovori-jeho-pokrivenych-hodnotach&usg=AOvVaw3wDVy0rQ4p192ostQA6u11
pavol54
17.08.20,17:00
no ty si nejaký rýchly
ešte ani len prokurátúra nie je vyčistená, smeráci zlodeji sú ešte nielen že na slobode, oni ešte dokonca bačujú a ty by si chcel miliony

po 12. r sa bude účtovať...
Nepíšem o vysúdených a vrátených 20 mld ale o tých už neukradnutých za jeho vlády a to som mu dal mesiac na zastavenie rozkrádačiek, tak kde sú? Ja budem pozerať na zlodeja a nič neurobím? budem čakať na súd a prokuratúru? Ale už keď sme pri tom dividendy VSE za rok činili 49 mil z toho polovina patrila SR, za dva podiely na odvodoch sme sa zbavili možného príjmu z dividend napr za desať rokov 200 mil
bjuty smis
18.08.20,06:48
ty nečítaš dennú tlač ?
koľko pochybných smeráckých tendrov bolo zastavených ? koľko zmlúv a verejných obstarávaní zastavených ?

a ty máš prehľad o aktuálnom výbere daní ? ako si to vlastne predstavuješ,?
že spravia nejaký mimotradny audit štátnych financií ? a čo by si tam chcel porovnať s ktorým rokom ?
o corone sa ti nič nedostalo do uší ?


ale ked sme už pri tom, VSe...do tej skvelej rovnice si zabudol dopísať ešte jednu položku
kúpna cena 800 mil..........
po tom ten tvoj zisk 200 mil až tak super nevyzerá, však....
BXLmiami
18.08.20,08:29
Výroba čipsov z cukiny.
Tak toto ma nenapadlo.Nakrájaš a usušíš,alebo to nejako ochucuješ?
Terezia13
18.08.20,18:45
1. V roku 2016 dostáva Zuzana Čaputová na účet 157-tisíc amerických dolárov od liberálnej mimovládky z Kalifornie.
2. Partii okolo Progresívneho Slovenska sa okrem toho hrnú peniažky od Nadácie otvorenej spoločnosti. V obrovských sumách.
3. Čaputovej Via Iuris a ďalšie mimovládky, z ktorých neskôr povstane prezidentská kandidátka, sa zadúšajú grantmi a odrazu patria k najbohatším mimovládkam. Pripravuje sa čosi veľké.
4. V septembri 2016 je ohlásený vznik Progresívneho Slovenska. Oficiálne vzniká v roku 2017, okamžite získava neuveriteľný mediálny priestor a podporu prezidenta Kisku.
5. Vo februári 2018 je brutálne popravený mladý novinár Ján Kuciak a jeho snúbenica. Vražda je vykonaná tak, aby šokovala Slovensko a viedla k politickému otrasu.
6. Okamžite po vražde liberálne médiá vytvoria konšpiračnú teóriu o zapojení vlády do vraždy. Ľudia na jej základe vyjdu do ulíc. Organizáciu majú na starosti mimovládky, ktoré sú napojené na USA. Zapája sa aj prezident Kiska.
7. Rozbesnenej ulici ponúknu rozprávkový naratív o boji Dobra so Zlom, o boji Slušného Slovenska proti Neslušnému Slovensku - ľahká detinská skratka, ktorá funguje na jednoduchších emotívnych ľudí, ktorí mozog používajú len pri nákupoch
8. Prevrat sa nepodaril, vláda ďalej pokračuje, ale v pozadí ďalej beží zálohový plán - neustála mobilizácia voličov cez odkaz Jána Kuciaka, ktorého vraždu liberáli ďalej zneužívajú.
9. Nosičom sa stáva kandidátka na prezidenta Čaputová, ktorá vyšla priamo z prostredia mimovládok, ktoré organizovali slovenský majdan.
10. Slovensko je odrazu oblepené billboardmi Čaputovej. V čase, kedy väčšina ľudí ešte ani netuší, že budú voľby prezidenta, Čaputovej tvár z plagátov ich víta na každej zástavke MHD. Kampaň, ktorá stojí státisíce. Aktivistka Čaputová rozbila prasiatko - financie nie sú problém.
11. Do kampane je nasadený Mistrík, ktorý do nej investuje pol milióna eur. V rozhodujúcej chvíli však nečakane odstupuje z kampane a vyjadruje podporu Čaputovej. Len tak hádže do kanála pol milióna, zradí svoju stranu SaS a pošle ju na smetisko dejín. Čaputovej tím sa tvári, že Mistrík nedostal nič na oplátku - len ho skrátka pri srdci hreje krásny polmiliónový kozmický pocit, ako pomohol Dobru v boji proti Zlu.
12. Prieskumné agentúry za tri dni vyženú Čaputovej preferencie na úroveň severokórejskej Strany práce. Voľby neskôr ukážu, že Čaputová má v skutočnosti o takmer 15 percent nižšiu podporu ako v prieskume. Mobilizačný efekt je ale dosiahnutý a agentúry, ktoré pri tomto podvode spolupracovali, sa dnes slnia na výslní televíznych kamier. Bude biznis.
13. Čaputovej kampaň je podobne jednoduchá, ako v prípade amerických volieb - namiesto programu a hlbších posolstiev len infantilné frázy o dobre a slušnosti. Podstata je rozdeliť Slovensko na dve časti, z ktorých jedna má vyhrať a druhá má byť eliminovaná. Stačí mentálna skratka, ktorú používajú šarvanci na pieskovisku - ja som dobrý, ty si zlý.
14. Latentne sa ďalej zneužíva vražda Kuciaka, hoci sa už medzitým dávno preukázalo, že s touto vraždou nemala vláda nič spoločné - ale pocit horkosti vo verejnosti pretrváva a mobilizuje ľudí. A tento resentiment živí Čaputovú. Presne s týmto sa počítalo.
15. Kampaň Čaputovej je pekelne nákladná, ale nikto sa nepýta, odkiaľ na to pezinská aktivistka zobrala peniaze. Takéto otázky totiž médiá označujú za šírenie nenávisti. Blahu dokonca obvinia z antisemitizmu. Čaputová si proti nepohodlným otázkam najme ochranku, čím frašku dokonalo zavŕši.
16. Liberálna mafia využíva svoje mediálne impérium na to, aby promovalo Čaputovú a šírilo neuveriteľnú nenávisť voči všetkým, čo sa proti nej postavili. Fico je označovaný za mafiána, Blahu hejtujú na dennej báze, všetky alternatívy sú vyhlásené za extrém a zlo, vrátane podpredsedu Európskej komisie, svetovo uznávaného diplomata Šefčoviča.
17. Zúrivá kampaň priniesla výsledok 40 percent pre Čaputovú v prvom kole. Účasť 48 percent. Čiže v konečnom dôsledku sa liberálom podarilo zmobilizovať asi štvrtinu populácie. Zvyšné tri štvrtiny sa cítia byť Čaputovu buď ponižovaní, hejtovaní alebo sú celkovo znechutení a politiku ignorujú. Napriek tomu sa Čaputovej tím tvári ako víťaz intergalaktického boja so zlom.
18. Hoci by mali oslavovať výsledok prvého kola, liberálni trolovia neustávajú. Hneď po oznámení výsledkov sa snažia eliminovať Blahu ako hrozbu a cez novinárske otázky tlačia Šefčoviča do toho, aby sa od Blahu dištancoval. Na Blahovu stenu nabehne stovky liberálnych fanatikov a vulgárne hejtujú polovicu Slovenska. Harabín je zosmiešňovaný, rovnako ako všetci, čo sa stavajú proti Čaputovej.
19. Kiska gratuluje Čaputovej. Natočí videjko, aby si ho všimla, lebo mu nezdvíha telefón. Potrebuje milosť za svoje daňové podvody, nestráni sa preto ani takto hlúpo ponižovať. V kampani ju výrazne promoval a hejtoval ostatných kandidátov, hoci je stále úradujúci prezident.
20. Čaputová sa chystá na druhé kolo volieb - ďalej si udržuje prádzny výraz televíznej hlásateľky, ďalej šíri "proatlantické hodnoty", dva týždne bude tíško o gejoch a migrácii, aby neprovokovala, ešte do toho hodí sem-tam nejaký kostol (ale prázdny) a tak. Médiá ju budú ofukovať, mimovládky oslavovať, ide ovládnuť Slovensko so štvrtinovým mandátom od Slovákov.
EŠTE STÁLE SLOVENSKO MÔŽEME ZACHRÁNIŤ​
Tu sme dnes. Ešte stále môžeme zabrániť tomu, aby Slovensko ovládla liberálna mafia.
Prevzatie moci začalo pred rokmi - starostlivo naplánované.
Rok 2016 peniaze, rok 2017 organizácia, rok 2018 zneužitie vraždy, rok 2019 kampaň.
Štvrtina Slovenska naletela. Zvyšné tri štvrtiny sa musia postaviť za záchranu Slovenska. Je to posledná šanca.
Nandrolon
19.08.20,03:44
Voliči tejto čvargy to budú hejtovať. Musia to hejtovať, ináč by potvrdili, že sú oni ti jednoduhší a vlastne hlúpi.
Už dávno tvrdím, že nebyť verejnej popravy Kuciaka a jeho frajerky /myslím si, že chceli tie emócie znásobiť, tak aj ona bola v pláne, nebola to náhoda/, nie je táto vláda. Ale somár bude vždy tvrdiť, že prospelo to Ficovi, komu vlastne táto udalosť AKO JEDINÉMU rozložila stranu na prvočinitele.
bjuty smis
19.08.20,05:46
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú :))

zostrelili sme vás ako kuželky :)))))
Nandrolon
19.08.20,05:49
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú :))

zostrelili sme vás ako kuželky :)))))
Ale až po Kuciakovi a jeho frajerke ...
bjuty smis
19.08.20,06:15
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú :))

zostrelili sme vás ako kuželky :)))))
Ale až po Kuciakovi a jeho frajerke ...
kočner, bodor, gašpar, fico

vieš ty vôbec, čo trepeš ?
načo si berieš mŕtvych do huby ?
Mária27
19.08.20,06:23
Musím sa vyjadriť.
Čaputovú som poznala osobne dávno predtým, ako kandidovala. Chodievala som na jej prednášky, aj besedy, ktorých sa zúčastnila, mala som jej vizitku, mohla som jej písať maily. Diskutovala s každým, kto mal problém. Takých ako ja bolo veľa. Nebola šéfkou Via Iuris, ale ju preslávila.
Je to veľmi múdra, čestná a skromná žena - a k tomu aj pekná. Závidí nám ju celý svet.
Nandrolon
19.08.20,06:37
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú :))

zostrelili sme vás ako kuželky :)))))
Ale až po Kuciakovi a jeho frajerke ...
kočner, bodor, gašpar, fico

vieš ty vôbec, čo trepeš ?
načo si berieš mŕtvych do huby ?
Myslíš tých "vašich mŕtvych" na chrbtoch ktorých ste sa dostali do vlády?
Nandrolon
19.08.20,06:39
Musím sa vyjadriť.
Čaputovú som poznala osobne dávno predtým, ako kandidovala. Chodievala som na jej prednášky, aj besedy, ktorých sa zúčastnila, mala som jej vizitku, mohla som jej písať maily. Diskutovala s každým, kto mal problém. Takých ako ja bolo veľa. Nebola šéfkou Via Iuris, ale ju preslávila.
Je to veľmi múdra, čestná a skromná žena - a k tomu aj pekná. Závidí nám ju celý svet.
To si tu už písala.
To ale neznamená, že nebola zneužitá pre dosiahnutie určitých vyšších cieľov.
bjuty smis
19.08.20,06:48
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú :))

zostrelili sme vás ako kuželky :)))))
Ale až po Kuciakovi a jeho frajerke ...
kočner, bodor, gašpar, fico

vieš ty vôbec, čo trepeš ?
načo si berieš mŕtvych do huby ?
Myslíš tých "vašich mŕtvych" na chrbtoch ktorých ste sa dostali do vlády?
spamätaj sa, chlapče...
Nandrolon
19.08.20,06:53
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú :))

zostrelili sme vás ako kuželky :)))))
Ale až po Kuciakovi a jeho frajerke ...
kočner, bodor, gašpar, fico

vieš ty vôbec, čo trepeš ?
načo si berieš mŕtvych do huby ?
Myslíš tých "vašich mŕtvych" na chrbtoch ktorých ste sa dostali do vlády?
spamätaj sa, chlapče...
Ja to mám narozdiel od teba v hlave zrovnané.
Hádam si nemyslíš, že by sa nejakým neznámym novinárom nechal Smer-SD položiť na kolená. To by si musel mať riadne v tej hlave vymetené, aby si si myslel, že taký mafián Kaliňák by to riešil takto hlúpo a primitívne.
Ak by to boli Smeráci, tak by proste prinajhoršom navždy zmizol. Ale toto bola robota babrákov, ktorí manifestatívne a účelovo zavraždili 2 ľudí. Presne podobní babráci nám tu teraz vládnu.
Mária27
19.08.20,07:05
Musím sa vyjadriť.
Čaputovú som poznala osobne dávno predtým, ako kandidovala. Chodievala som na jej prednášky, aj besedy, ktorých sa zúčastnila, mala som jej vizitku, mohla som jej písať maily. Diskutovala s každým, kto mal problém. Takých ako ja bolo veľa. Nebola šéfkou Via Iuris, ale ju preslávila.
Je to veľmi múdra, čestná a skromná žena - a k tomu aj pekná. Závidí nám ju celý svet.
To si tu už písala.
To ale neznamená, že nebola zneužitá pre dosiahnutie určitých vyšších cieľov.
A budem to opakovať, pretože to má zmysel. Nezmysel je vyberať o nej ohováračské články a rozširovať ich.
bjuty smis
19.08.20,07:29
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú :))

zostrelili sme vás ako kuželky :)))))
Ale až po Kuciakovi a jeho frajerke ...
kočner, bodor, gašpar, fico

vieš ty vôbec, čo trepeš ?
načo si berieš mŕtvych do huby ?
Myslíš tých "vašich mŕtvych" na chrbtoch ktorých ste sa dostali do vlády?
spamätaj sa, chlapče...
Ja to mám narozdiel od teba v hlave zrovnané.
Hádam si nemyslíš, že by sa nejakým neznámym novinárom nechal Smer-SD položiť na kolená. To by si musel mať riadne v tej hlave vymetené, aby si si myslel, že taký mafián Kaliňák by to riešil takto hlúpo a primitívne.
Ak by to boli Smeráci, tak by proste prinajhoršom navždy zmizol. Ale toto bola robota babrákov, ktorí manifestatívne a účelovo zavraždili 2 ľudí. Presne podobní babráci nám tu teraz vládnu.
ty máš na rozdiel odo mňa v hlave poriadne...
smer sa nechal položiť totálnou stratou reality...svojou pýchou, nenažranosťou
vytvoril si vlastnú kastu naších ľudí a tak aj dopadol
nik netvrdí, že vraždu zorganizovali priamo politické špičky smeru...oni to svojou politikou nielen že umožnili, ale priamo vytvorili
keby si ten prípad sledoval aj viac ako to, že to tu zneužívaš v diskusiách, tak by si vedel, že presne taká bola objednávka
kuciak mal zmiznuť ....nezvestný
on nemal byť manifestatívne popravený...a už vonkoncom jeho snúbenica...

to máš tak...aký fico, taký al capone...( kočner, aby si aj ty pochopil )
Nandrolon
19.08.20,07:47
... Ak by mal zmiznúť, tak zmizne. Ale ako vieme nezmizol ale bol hlúpo a babrácky popravený aj s frajerkou. Ak by sa to nestalo, Nemali by sme nevzdelaných babrákov vo vláde.
misoft
19.08.20,07:49
A možno aj boli "vzdelaní", možno aj našli dobrého organizátora, ale akčné komando to sfušovalo! :D
pavol54
19.08.20,07:52
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú :))

zostrelili sme vás ako kuželky :)))))
Ale až po Kuciakovi a jeho frajerke ...
kočner, bodor, gašpar, fico

vieš ty vôbec, čo trepeš ?
načo si berieš mŕtvych do huby ?
Myslíš tých "vašich mŕtvych" na chrbtoch ktorých ste sa dostali do vlády?
spamätaj sa, chlapče...
Ja to mám narozdiel od teba v hlave zrovnané.
Hádam si nemyslíš, že by sa nejakým neznámym novinárom nechal Smer-SD položiť na kolená. To by si musel mať riadne v tej hlave vymetené, aby si si myslel, že taký mafián Kaliňák by to riešil takto hlúpo a primitívne.
Ak by to boli Smeráci, tak by proste prinajhoršom navždy zmizol. Ale toto bola robota babrákov, ktorí manifestatívne a účelovo zavraždili 2 ľudí. Presne podobní babráci nám tu teraz vládnu.
Inkovia obetovali pre bohov ľudí, iné kmene mladé panny (ale kde ich nabrať), keby dostali roksor alebo povraz tak si to nikto nevšimne. ale nikto nemá právo zobrať život pre iné ciele.
pavol54
19.08.20,09:50
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú :))

zostrelili sme vás ako kuželky :)))))
Ale až po Kuciakovi a jeho frajerke ...
kočner, bodor, gašpar, fico

vieš ty vôbec, čo trepeš ?
načo si berieš mŕtvych do huby ?
Myslíš tých "vašich mŕtvych" na chrbtoch ktorých ste sa dostali do vlády?
spamätaj sa, chlapče...
Ja to mám narozdiel od teba v hlave zrovnané.
Hádam si nemyslíš, že by sa nejakým neznámym novinárom nechal Smer-SD položiť na kolená. To by si musel mať riadne v tej hlave vymetené, aby si si myslel, že taký mafián Kaliňák by to riešil takto hlúpo a primitívne.
Ak by to boli Smeráci, tak by proste prinajhoršom navždy zmizol. Ale toto bola robota babrákov, ktorí manifestatívne a účelovo zavraždili 2 ľudí. Presne podobní babráci nám tu teraz vládnu.
ty máš na rozdiel odo mňa v hlave poriadne...
smer sa nechal položiť totálnou stratou reality...svojou pýchou, nenažranosťou
vytvoril si vlastnú kastu naších ľudí a tak aj dopadol
nik netvrdí, že vraždu zorganizovali priamo politické špičky smeru...oni to svojou politikou nielen že umožnili, ale priamo vytvorili
keby si ten prípad sledoval aj viac ako to, že to tu zneužívaš v diskusiách, tak by si vedel, že presne taká bola objednávka
kuciak mal zmiznuť ....nezvestný
on nemal byť manifestatívne popravený...a už vonkoncom jeho snúbenica...

to máš tak...aký fico, taký al capone...( kočner, aby si aj ty pochopil )
ty to ako vieš kto mal byť ako popravený?
bjuty smis
19.08.20,10:04
z výpovedí obžalovaných a odsúdených
buchač
19.08.20,10:40
...a že ako sa nám Krčméry stratil zo scény...
...a včul je za múdreho.. ?
Že ako otočil...až o 180° ... ???
lujza.j
19.08.20,12:50
Reč kešky...?!... strati aj vlastne ja....
korela
19.08.20,16:37
https://www.facebook.com/157812890940172/videos/328748838310388
(Je známe, že ide o 300-330 m vrstvy štrkov, on vraví dokonca o ich hĺbke 450 m.)

Dosť dávno som dostala zaujímavú otázku od cudzieho človeka (na nose mal napísané, pre koho pracuje, či viem, kto "obsadzuje" juh Slovenska, to len tak na okraj.

Jeden z komentárov
Trošku trapný postup, keď minister miesto využitia ministerskej právomoci podporuje petíciu. O čom je vlastne ministerský post, keď minister musí dosiahnuť svoje záujmy petíciou ? Predsa petícia sa rieši, ak vláda nekoná, alebo koná opačne, ako je vôľa ľudí.
korela
19.08.20,16:49
... Ak by mal zmiznúť, tak zmizne. Ale ako vieme nezmizol ale bol hlúpo a babrácky popravený aj s frajerkou. Ak by sa to nestalo, Nemali by sme nevzdelaných babrákov vo vláde.

Prvá línia vždy padá prvá. Poučenie zo všetkých revolúcií po svete, preto keď čítam, táto vláda ..., ...

Už je dávno pripravená ďalšia.
korela
19.08.20,17:33
K ženskej kráse v politike.
Mne sa najviac po všetkých stránkach páči kráľovná Rania, jej videá s prednáškami ... a býv. Chorvátska prezidentka.
https://hlavne.sk/domace/prve-damy-svojich-statov-ktora-prezidentka-je-aky-typ/
http://eurodenik.cz/zivotni-styl/krasne-a-inteligentni-tyto-zeny-ovlivnuji-svetovou-politiku
Okrem toho, niet škaredej ženy, ak je žena upravená, buď je prinajmenšom zaujímavá, pekná alebo aj krásna. :-)
.
Ale vyberať si človeka podľa krásy, ktorý má občanov zastupovať v najvyšších v štátnych službách, je úplne scestné, aj keby ho mal krajine závidieť celý svet.
Horoskopy niektorých našich adeptov vypracované aj pre obdobie volieb (teda možnosti zvoliteľnosti) sú na YT.
A o tom sa bežne nepíše, ani to nemajú napísané v tvári, ale podvedomie to berie.
Takže výbery sú veľmi starostlivo pripravované a schvaľované, nič nie je náhoda, alebo ako vravievam, za jednou pravdou je pravda druhá.
buchač
19.08.20,17:40
Horoskopy niektorých ....

Ťažký deň...???
veronikasad
19.08.20,18:09
Počúvam správy na Rádio Slovensko a mráz mi prešiel po chrbte pri správe o výskyte korony v AGROMÁČAJ v Kráľovej pri Senci )snažím sa kupovať slovenské ovocie a zeleninu). Pri takom množstve nezamestnaných na SK sme odkázaní na zamestnávanie sezónnych zamestnancov z Ukrajiny ?