sito
21.10.20,12:45
... prepni radšej na jar 2021. Skús, môžno nebude treba ani plošné trestovanie, kaprála. :D
bjuty smis
21.10.20,11:16
To už nebudeme povinne ruška, ale pampersky...
korela
21.10.20,11:30
Niekto sa hádam ide do...ť z toho, pod čo sa podpísal? Nebolo by divu.
sito
21.10.20,11:33
Včera som sledoval na viasat History ako ľudia obsadzovali severné územia pri a na Aliaške. Domorodých obyvateľov vraj nevraždili, nestrieľali, Ale zavliekli k ním neštovice, kiahne. Keďže ich imunitný systém teľa si nevedel s nimi poradiť, tak len pomreli okolo 90 %. Hold , ľudstvo, človečina, človek, čokoľvek ... :);)
duves
21.10.20,11:59
Včera som sledoval na viasat History ako ľudia obsadzovali severné územia pri a na Aliaške. Domorodých obyvateľov vraj nevraždili, nestrieľali, Ale zavliekli k ním neštovice, kiahne. Keďže ich imunitný systém teľa si nevedel s nimi poradiť, tak len pomreli okolo 90 %. Hold , ľudstvo, človečina, človek, čokoľvek ... :);)
To predsa nebolo umyselné ako strielanie bizonov. Europania mali všelijake svinstva, ale nevedeli o tom.
sito
21.10.20,12:18
Včera som sledoval na viasat History ako ľudia obsadzovali severné územia pri a na Aliaške. Domorodých obyvateľov vraj nevraždili, nestrieľali, Ale zavliekli k ním neštovice, kiahne. Keďže ich imunitný systém teľa si nevedel s nimi poradiť, tak len pomreli okolo 90 %. Hold , ľudstvo, človečina, človek, čokoľvek ... :);)
To predsa nebolo umyselné ako strielanie bizonov. Europania mali všelijake svinstva, ale nevedeli o tom.

Veriť - neveriť. Nebol som pritom, tam. Ale, ak je možnosť si to pozrieť, treba. No nebolo to len na severe v predminulom storočí. Aj s Inkami pohli neštovice, kiahnie, či nie? V tom prípade by som aj veril, že Pizarro nevedel, čo ich tak rýchlo skolilo. Ale na severe ...
Oliwa
21.10.20,13:03
Najlepší, špičkový, vrcholový, najvyšší... Mne sa slovo rekord vždy spájalo s nejakým výnimočným ľudským výkonom, či už v športe, vede, technike, živote vôbec. Evokovalo to automaticky niečo zriedkavé, čo je človek schopný dosiahnuť a hlavne to vyvolávalo pozitívnu, kladnú emóciu.
Dennodenne pol roka chtiac-nechtiac vnímať z médií informácie o rekordných počtoch nakazených, hospitalizovaných, či mŕtvych je už cez čiaru. To žurnalistom (kiežby nimi všetci naozaj boli) už naozaj nič nie je sväté, len v mene sledovanosti naďalej vycapovať už aj tak otrepaný titulok na prvú stranu, lebo - šéfredaktor či majiteľ to tak chce?
Dávno som sem nič nenapísala... Dnešok výnimka.
Idem sa naďalej snažiť uchovať si svoje duševné i fyzické zdravie a sedliacky rozum a tešiť sa z maličkostí... ;) To isté želám aj všetkým Vám. :)
Žabinka
21.10.20,13:12
Toto vyzerá na prúúúser ako dom,Učtovnici ako toto bude prevedené v praxi?Ciže pôjdeme do radov-lebo bez nich sa to ťažko dá realizovať.
Ak nepôjdeme tak sme doma 10 dní.
-Kto to bude platiť?Nikto?Je to právne možné že nikto?
-Bude to PN?PN prvých 10 dní platí zamestnávateľ.Bude to platiť zamestnávateľ?
-Ak bude pozitívny ide do karantény-aj s rodinou?Rovnaká otázka-bude to PN?Alebo čo to bude?
-Na základnú zdravotnú starostlivosť sa zo zákona siahnuť asi nedá.Alebo dá?
Pripájam sa k stanovisku ASL SR,ZAP a LK-som za testovanie ale toto je masaker národa a jeho hospodárstva.Tí nadšení teenedžeri vo vláde by už mali dospieť.
Prepáč, ale musím reagovať. Kto tu za nich najviac horlil, si bola práve ty. Nebrala si do úvahy ich prax, osobnosti a pod., a tie myšlienky typu, veď im dajme sa možnosť prejaviť, sú mladí, to boli teda argumenty.

Ať se mládí vydovádí. Asi tak.
Každý súdny človek vedel, o čo ide.
aj ja som im chcela dať šancu.. dokonca by som matoviča aj volila, keby som akurát v čase volieb nebola odcestovaná na dovolenke, alebo ak by sa dalo voliť zo zahraničia z veľvyslanectva alebo internetom.. ale už by som ho nevolila.. dlhodobo zisťujem, že naozaj je dobrý akurát na vykrikovanie cudzích prešľapov a chýb, najlepšie pred kamerami.. niekedy mám pocit ako v katastrofickom filme, že nás ovládli votrelci z vesmíru, a riadia celý štát pre seba..
lujza.j
21.10.20,13:19
Mna dnes maximalne potesil negativny vysledok z biopsie prostaty mojeho tatka...aj ked som s inym nepocitala.....aj pri hodnote PSA vysoko nad limit...
pavol54
21.10.20,13:50
Najlepší, špičkový, vrcholový, najvyšší... Mne sa slovo rekord vždy spájalo s nejakým výnimočným ľudským výkonom, či už v športe, vede, technike, živote vôbec. Evokovalo to automaticky niečo zriedkavé, čo je človek schopný dosiahnuť a hlavne to vyvolávalo pozitívnu, kladnú emóciu.
Dennodenne pol roka chtiac-nechtiac vnímať z médií informácie o rekordných počtoch nakazených, hospitalizovaných, či mŕtvych je už cez čiaru. To žurnalistom (kiežby nimi všetci naozaj boli) už naozaj nič nie je sväté, len v mene sledovanosti naďalej vycapovať už aj tak otrepaný titulok na prvú stranu, lebo - šéfredaktor či majiteľ to tak chce?
Dávno som sem nič nenapísala... Dnešok výnimka.
Idem sa naďalej snažiť uchovať si svoje duševné i fyzické zdravie a sedliacky rozum a tešiť sa z maličkostí... ;) To isté želám aj všetkým Vám. :)
u mňa sa naposledy súťažilo o najrýchlešieho plniča pohárov uhorkami aj to ako každá súťaž bolo motivované peniazmi, niekto chce byť najprvší v ovládaní štátu
sito
21.10.20,14:01
... zatiaľ vedie. Ale veď koncom septembra povedal, že ide len pomôcť ministrovi, aby ... :D
buchač
21.10.20,14:08
Matovič pripustil zrušenie celoplošného testovania, v hre je vypnutie krajiny
Premiér očakáva, že do mesiace budú tisícky ľudí v nemocniciach s koronavírusom.
https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/2010832_matovic-pripustil-zrusenie-celoplosneho-testovania-v-hre-je-vypnutie-krajiny

Každý deň niečo iné...
Ten dilino vypne republiku aj v prípade, že by sa zúčastnilo testovania 120% obyvateľstva.
Už aby boli predčasné voľby.
bjuty smis
21.10.20,14:09
mrnčíte tu ako decká v škôlke
budte radi, že je vláda aktívna a reaguje na situáciu
pixovať tu vie každý ,,,skôr každá
ale konkrétne povedať, čo treba teda aktuálne robiť ani múúú

ked bolo treba občiansku odvahu postaviť sa mafánskému štátu ste boli zalezené jak slepice v kuríne...stačilo vám od zlodejov 15.-éček k dôchodku a vlak zadarmo

on sa postavil mafii, ficovi, ktorý proti nemu zneužíval sis, daňový úrad, naku, kočnera ....

kičuru by som vám doprial, nech vás lieči zlatými tehlami z jeho trezoru.....aboli by ste spokojné
buchač
21.10.20,14:33
bjuty....nik nemrnčí. Tu sa jedná o to, že každý íčuje.
Tu ide o to, že chlapcovi fakt zachutila moc....dôkazov je habadej.
Čert ber testovanie, veľa ľudí by naň šlo pre svoje ukľudnenie. No pri prvej vlne dilino prosil, vyplakával...a nakoniec zavrel republiku. Dodnes sa z toho nie jeden nevie spamätať...firmy detto.
No teraz chce testovať silou mocou, ľudí dávať do karantény...ak nie je po jeho, tak vyhrážky, pokuty, sankcie.
Že boli porušené zákony, to ťa neserie ?
Veď GP potvrdila, že UVZ vydávala nariadenia bez zákonného oprávnenia ?
Kto ignoroval platný zákon o riadení štátu počas krízovej situácie ?
-------------------------------------------
Premiér začal cúvať z celoplošného testovania. Po novom rekorde a výraznom náraste počtu pacientov v nemocniciach hovorí, že to nemusí stačiť.
https://dennikn.sk/2099423/plosne-testovanie-nemusi-stacit-alternativou-je-trojtyzdnovy-lockdown-premier-caka-na-odporucanie-odbornikov/?fbclid=IwAR1CwfeT-FeRGGkvhnGcxFRao577R9yCBHfuwVZgbFyqP8_wucMl6dO9vhc

Prečo začal cúvať ?
Lebo testy sú už na ceste...takže faktúrka sa musí zaplatiť.
Lebo vidí, že ide proti zákonom ? Už mu to konečne vysvetlili ?
bodliak
21.10.20,14:52
...nik nemrnčí. Úuuu, o jednom by som vedel.


Že boli porušené zákony, to ťa neserie ? ... že UVZ vydávala nariadenia bez zákonného oprávnenia ? Nie. Ani zákony ani písmo sväté nepokryje všetko. "...sometimes we must do what is required! " - môžeš si vygoogliť. A ver tomu, že veľa vecí ešte pôjde bokom a bude sa robiť to, čo treba a nie onanovať nad §.


Lebo testy sú už na ceste...takže faktúrka sa musí zaplatiť.
Zase kalné oči a podsúvanie akéhosi postranného úmyslu.
pavol54
21.10.20,14:57
Matovič pripustil zrušenie celoplošného testovania, v hre je vypnutie krajiny
Premiér očakáva, že do mesiace budú tisícky ľudí v nemocniciach s koronavírusom.
https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/2010832_matovic-pripustil-zrusenie-celoplosneho-testovania-v-hre-je-vypnutie-krajiny

Každý deň niečo iné...
Ten dilino vypne republiku aj v prípade, že by sa zúčastnilo testovania 120% obyvateľstva.
Už aby boli predčasné voľby.
vraj bude úradnícka vláda. Nebude už je. Štát riadi úradník - hlavný hygienik a volený politik sa len na neho vyhovára. ešte by to tam chcelo klobúk s rozhodnutiami na lístkoch a papagája čo by ich vyberal. Keď niečo to "to my nie to ARA vytiahol"
Žabinka
21.10.20,15:02
mrnčíte tu ako decká v škôlke
budte radi, že je vláda aktívna a reaguje na situáciu
pixovať tu vie každý ,,,skôr každá
ale konkrétne povedať, čo treba teda aktuálne robiť ani múúú

ked bolo treba občiansku odvahu postaviť sa mafánskému štátu ste boli zalezené jak slepice v kuríne...stačilo vám od zlodejov 15.-éček k dôchodku a vlak zadarmo

on sa postavil mafii, ficovi, ktorý proti nemu zneužíval sis, daňový úrad, naku, kočnera ....

kičuru by som vám doprial, nech vás lieči zlatými tehlami z jeho trezoru.....aboli by ste spokojné
v tom čo si napísal, máš pravdu.. len ja mám pocit, že viac by sa hodil nie ako vedúci štátu, ale až dáky tretí až štvrtý v poradí.. myslím to obrazne, to je dúfam jasné.. jeho vodcovské schopnosti ma nepresvedčili..
pavol54
21.10.20,15:03
mrnčíte tu ako decká v škôlke
budte radi, že je vláda aktívna a reaguje na situáciu
pixovať tu vie každý ,,,skôr každá
ale konkrétne povedať, čo treba teda aktuálne robiť ani múúú

ked bolo treba občiansku odvahu postaviť sa mafánskému štátu ste boli zalezené jak slepice v kuríne...stačilo vám od zlodejov 15.-éček k dôchodku a vlak zadarmo

on sa postavil mafii, ficovi, ktorý proti nemu zneužíval sis, daňový úrad, naku, kočnera ....

kičuru by som vám doprial, nech vás lieči zlatými tehlami z jeho trezoru.....aboli by ste spokojné
Ak za to budem platený tak poviem viac ako mmmúúú a myslím si že by to malo hlavu a pätu
bjuty smis
21.10.20,15:14
mrnčíte tu ako decká v škôlke
budte radi, že je vláda aktívna a reaguje na situáciu
pixovať tu vie každý ,,,skôr každá
ale konkrétne povedať, čo treba teda aktuálne robiť ani múúú

ked bolo treba občiansku odvahu postaviť sa mafánskému štátu ste boli zalezené jak slepice v kuríne...stačilo vám od zlodejov 15.-éček k dôchodku a vlak zadarmo

on sa postavil mafii, ficovi, ktorý proti nemu zneužíval sis, daňový úrad, naku, kočnera ....

kičuru by som vám doprial, nech vás lieči zlatými tehlami z jeho trezoru.....aboli by ste spokojné
Ak za to budem platený tak poviem viac ako mmmúúú a myslím si že by to malo hlavu a pätu
ty si ledva schopný to seno zožrať, tak netrep....

doplním : možnosť niečo také tu máš cez 10 r., prečo si to ešte neskúsil ?
len sprostosti, , konšpiračné teórie a bolševické žvásty....
bjuty smis
21.10.20,15:22
bjuty....nik nemrnčí. Tu sa jedná o to, že každý íčuje.
Tu ide o to, že chlapcovi fakt zachutila moc....dôkazov je habadej.
Čert ber testovanie, veľa ľudí by naň šlo pre svoje ukľudnenie. No pri prvej vlne dilino prosil, vyplakával...a nakoniec zavrel republiku. Dodnes sa z toho nie jeden nevie spamätať...firmy detto.
No teraz chce testovať silou mocou, ľudí dávať do karantény...ak nie je po jeho, tak vyhrážky, pokuty, sankcie.
Že boli porušené zákony, to ťa neserie ?
Veď GP potvrdila, že UVZ vydávala nariadenia bez zákonného oprávnenia ?
Kto ignoroval platný zákon o riadení štátu počas krízovej situácie ?
-------------------------------------------
Premiér začal cúvať z celoplošného testovania. Po novom rekorde a výraznom náraste počtu pacientov v nemocniciach hovorí, že to nemusí stačiť.
https://dennikn.sk/2099423/plosne-testovanie-nemusi-stacit-alternativou-je-trojtyzdnovy-lockdown-premier-caka-na-odporucanie-odbornikov/?fbclid=IwAR1CwfeT-FeRGGkvhnGcxFRao577R9yCBHfuwVZgbFyqP8_wucMl6dO9vhc

Prečo začal cúvať ?
Lebo testy sú už na ceste...takže faktúrka sa musí zaplatiť.
Lebo vidí, že ide proti zákonom ? Už mu to konečne vysvetlili ?
áno zachutila mu...a pravdebodobne sa aj porušili nejaké zákony a ?
ústava na to pamätá...ak ťa to poškodilo, bráň sa...netreba mlátiť prázdnu slamu

situácia sa denne mení, treba reagovať....snád tu aj ty nezačneš konšpirovať s tou trnavou a testami...

a nepochybujem, že sa spravili a aj spravia dalšie chyby...ale makať treba..nie krákať sprostosti
už sa ozývajú starostovia...nik im nič nepovedal, nič nevedia., čo majú robiť
iba vedia škrečať do medií...to vedia, aj majú na to čas....hned by som tie neschopné telce vykopol....
sito
21.10.20,15:26
Igorovi, prišli vhod aj päťročnice 75, 70, 65, 60, 55, 50, 45, 40, 35 všetci starí. Pred koronou budeme chrániť len tých mladších, perspektívnych. Nuž čo, korona si nevyberá, on môže, že? :mee:
bjuty smis
21.10.20,15:34
mrnčíte tu ako decká v škôlke
budte radi, že je vláda aktívna a reaguje na situáciu
pixovať tu vie každý ,,,skôr každá
ale konkrétne povedať, čo treba teda aktuálne robiť ani múúú

ked bolo treba občiansku odvahu postaviť sa mafánskému štátu ste boli zalezené jak slepice v kuríne...stačilo vám od zlodejov 15.-éček k dôchodku a vlak zadarmo

on sa postavil mafii, ficovi, ktorý proti nemu zneužíval sis, daňový úrad, naku, kočnera ....

kičuru by som vám doprial, nech vás lieči zlatými tehlami z jeho trezoru.....aboli by ste spokojné
v tom čo si napísal, máš pravdu.. len ja mám pocit, že viac by sa hodil nie ako vedúci štátu, ale až dáky tretí až štvrtý v poradí.. myslím to obrazne, to je dúfam jasné.. jeho vodcovské schopnosti ma nepresvedčili..
aj ty máš pravdu,
ja som ho nevolil, ale robí presne to, čo som od neho čakal

preto ak ho zbadám v tv, okamžite ho prepínam..na fb naštastie nie som
jeho vyhlásenia nesledujem, lebo sa menia priemerne 3 x za deň

sledujem len, na čom sa nakoniec vláda dohodne, akú konkrétne zákony schvália
a som tak celkom spokojný....

nerevem tu ako zlodeji, čo im prihára a zatvárajú komplicov....
buchač
21.10.20,15:49
...

Výnimočne zareagujem...?
Nie...nemá význam...ty si dilino.
pavol54
21.10.20,15:54
mrnčíte tu ako decká v škôlke
budte radi, že je vláda aktívna a reaguje na situáciu
pixovať tu vie každý ,,,skôr každá
ale konkrétne povedať, čo treba teda aktuálne robiť ani múúú

ked bolo treba občiansku odvahu postaviť sa mafánskému štátu ste boli zalezené jak slepice v kuríne...stačilo vám od zlodejov 15.-éček k dôchodku a vlak zadarmo

on sa postavil mafii, ficovi, ktorý proti nemu zneužíval sis, daňový úrad, naku, kočnera ....

kičuru by som vám doprial, nech vás lieči zlatými tehlami z jeho trezoru.....aboli by ste spokojné
Ak za to budem platený tak poviem viac ako mmmúúú a myslím si že by to malo hlavu a pätu
ty si ledva schopný to seno zožrať, tak netrep....

doplním : možnosť niečo také tu máš cez 10 r., prečo si to ešte neskúsil ?
len sprostosti, , konšpiračné teórie a bolševické žvásty....
pre senožráča teda (somára) každý senožráč
bjuty smis
21.10.20,16:18
to musíš ty vedieť..

ale ak ťa zaujíma aj môj názor, tak ním teda si.....
sito
21.10.20,16:33
:D:D:D
kukučka
21.10.20,17:59
V rádiu som ráno počula,ako hovoria,ako by to malo byť :D Miestnosť by mama mať 2dvere,jeden na vstup,druhé na východ,aby sa tam ľudia nestretali,ale šli plynule.
Na Slov. je 6000 volebných miestností.Ani jedna nemá dvoje dvere :D

u nás to nie je problém zorganizovať, volíme v kine a sa tam uplne v pohode dva velké vchody. keby bolo treba, aj 3
U nás v triede, kde sa učia malé deti!!! A samozrejme jedny dvere!!!
Katy a R
21.10.20,18:06
U nás v triede, kde sa učia malé deti!!! A samozrejme jedny dvere!!!
.. a aký problém je postaviť stan vonku - na dvore či vzáhrade - niekde bokom ;)
kukučka
21.10.20,18:20
No práve okolo "mojej volebnej miestnosti" nie je miesto! Ale možno to tam vôbec nie je plánované, alebo vôbec testovanie nebude.
buchač
21.10.20,18:43
sledujem len, na čom sa nakoniec vláda dohodne, akú konkrétne zákony schvália
a som tak celkom spokojný....

Potom musíš mať solídny príjem, ak si aj s týmto schváleným spokojný.

https://nazory.pravda.sk/komentare-a-glosy/clanok/566427-krajniakove-manevre/
bjuty smis
21.10.20,18:56
celkovo ma covid nezaujíma
matovič robí teatro a nariadenia sa snažím dodržiavat
ja to nijako neovplyvním, tak sa tým nezaťažujem
...
mna zaujímajú zmeny v súdnictve, polícii, prokuratúre, podpora a zjednodušenie podnikania....

ten link čo si dal ani nebudem komentovať
ked si smerácki odborári nazvú zvýšenie min. mzdy o 43 euro znížením, tak nech...blbí sú na to teda dosť....
hlavne v dobe, ked štát platí podnikateľom stovky milionov evri, aby ludí aspoň neprepúšťali...
buchač
21.10.20,19:52
Fasa od veci píšeš...
Že si (ako zvyčajne) zaonačil do omáčky aj smerákov, to o čom je ?

Keď ti nerobí problém, tak sa na to pozri ako obyčajný zamestnanec, ktorý má minimálnu mzdu.
Dokážeš to ??? Asi nie....lebo nemáš minimálnu mzdu. A takých je hafo, čo nemajú takú skúsenosť, no reči teda dosť...

K poslednej vete snáď len poznámka, otázka.
Poznáš niekoho, kto si uplatnil pomoc od štátu po prvej vlne ? Dostal už love na účet ?
Ja veru aj hej...a dodnes labu líže.
Poznáš niekoho, kto si neuplatnil ?
Ja veru áno...sa vyserondiali na tie hory lajstier, ktoré bolo potrebné vyplniť a samozrejme aj doložiť ďalšími lajstrami.
bjuty smis
21.10.20,20:22
nepíšem vôbec od veci
že ty o tom nevieš neznamená, že je to omáčka

http://odbory.sk/page_sk/archiv/a_dohoda_smer.pdf
aj si prečítaj, k čomu sa zaväzujú

omáčka sú tie tvoje ostatné vety.......daj fakty, nie city a dojmy

ešte raz
štát platí miliony , aby ich neprepustili....napriek tomu im zdvihol o 43 €....čo by si ako chcel ???

mimochodom, týka sa to 4 %m zamestnancov...
buchač
22.10.20,03:08
Tvrdím niekde, že nebola dohoda medzi odbormi a Smerom ?
Chceš mi snáď ty tvrdiť, že podobná neexistuje medzi terajšou garnitúrou a Novými odbormi ?
Znova zopakujem...PREČO skoro vždy zamontuješ do textu niečo ohľadom Smeru (a nie, som smerák) ?

Fakty som tu dal, len si spomeň alebo zalistuj v histórii.
Faktom je napríklad to, že môj sused sa na tú "podporu" vysral z vyššie uvedených dôvodov.
Faktom je aj to, že manželka bola zo 6 týždňov na "maródke"...
Tak mi láskavo netvrď niečo o omáčke...keď si neprišiel ani o euro.

Štát len bude platiť...aj to nie každému.
Tými 4% zamestnancov je sranda. V podstate pomoc dostanú veľké (zahraničné) firmy...tie slovenské budú mať smolu, šak ako zvyčajne.
Nandrolon
22.10.20,03:43
Potešila pre mňa veľmi pozitívna správa o lockdowne. Možno to tomu Matovičovi začína zapaľovať, že naše zdravie to ochráni viac ako plošné testovanie. Na ekonomiku kašlem, nakoľko sa aj tak každý stará iba o seba, takže niekomu vyhovuje jedno, niekomu druhé, právo na to máme, okrem toho je stále predsa otvorený trh...
Keď boli najprísnejšie opatrenia v prvej vlne /pozatvárané hypermarkety, lokálne obchodíky okrem potravín, natvrdo zatvorené reštaurácie, obmedzená výroba vo všetkých fabrikách, niekde dokonca odstavená, natvrdo uzatvorené hranice, kde bol umožnený iba čisto tranzit, ostatných otáčali naspäť.
Mesto bolo vtedy ľudoprázdne a cesty tiež. Teda neviem, ako sa jazdilo niekedy po cestách /tomu, kto mal auto/ v cca 80-tich rokoch, ale predpokladám, že nejako takto podobne.
Tak dobre sa mi do práce a späť nechodilo ešte nikdy, chcel by som to zase na pár týždňov zažiť.
Konečne aj pre niektorých iných ako "matovičovcov" pozitívna správa.
Edit: okrem toho od 6:00 je dnes v ČR čiastočný lockdown. Ak by tam neboli senátne voľby a voľby do zastupiteľstiev, mohol byť oveľa skôr a tým pádom by nemuseli byť až tak veľké počty pozitívnych. Samozrejme nebolo politickej vôle to spustiť, keďže nebol úplne jasný výsledok a strany si nechceli poškodiť.
buchač
22.10.20,04:24
Dobrovoľne nasilu? Môžu prikázať učiteľom, aby pomáhali pri testovaní?
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/566443-dobrovolne-nasilu-mozu-prikazat-ucitelom-aby-pomahali-pri-testovani/

Fantázia...toto nevymyslíš...teda okrem Múdrosráča a jeho pritakávačom.
Nandrolon
22.10.20,04:33
V sobotu utrpí ťažkú hanbu. Bude musieť na Oravu brať neotvorené balenie lexaurínov :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Len sa bojím, aby to ešte nezrušil...
bjuty smis
22.10.20,05:23
potešilo

8:10

NAKA zadržala špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika. Dôvody zatiaľ nie sú známe. Denníku N to potvrdil zdroj blízky polícii.
Nandrolon
22.10.20,05:31
Toto sú len smeti. Čakáme na Kaliňáka, Počiatka, Fica, Slotu, Mečiara, Lexu, Kisku a ďalších.
Alebo len oklamal voličov na získanie volebných preferencií?
BXLmiami
22.10.20,05:47
Prepáč, ale musím reagovať. Kto tu za nich najviac horlil, si bola práve ty. Nebrala si do úvahy ich prax, osobnosti a pod., a tie myšlienky typu, veď im dajme sa možnosť prejaviť, sú mladí, to boli teda argumenty.

Ať se mládí vydovádí. Asi tak.
Každý súdny človek vedel, o čo ide.[/QUOTE]
aj ja som im chcela dať šancu.. dokonca by som matoviča aj volila, keby som akurát v čase volieb nebola odcestovaná na dovolenke, alebo ak by sa dalo voliť zo zahraničia z veľvyslanectva alebo internetom.. ale už by som ho nevolila.. dlhodobo zisťujem, že naozaj je dobrý akurát na vykrikovanie cudzích prešľapov a chýb, najlepšie pred kamerami.. niekedy mám pocit ako v katastrofickom filme, že nás ovládli votrelci z vesmíru, a riadia celý štát pre seba..[/QUOTE]

Nevolila som ich a o horlení za nich nič neviem.Ale boli zvolení demokratickými voľbami.Tak ako ked išli do ľudia proti Ficovi tak aj teraz som povedala-sú demokraticky zvolení a majú dostať šancu.A myslím si to aj nadalej.
To nič nemení na tom že Matovič je čistá katastrofa.
BXLmiami
22.10.20,05:49
kičuru by som vám doprial, nech vás lieči zlatými tehlami z jeho trezoru.....aboli by ste spokojné[/QUOTE]
Ved ho máme.Tú trnavskú firmu predsa.
Tweety
22.10.20,06:01
Nandrolon
22.10.20,06:03
Kičura je oproti trnavskému mafiánovi úplný škôlkár. Matovič kradne vo viacciferných číslach. Pardón, nekradne, obstaráva. Len dúfam, že do budúcna skončí práve ako Kičura.
bjuty smis
22.10.20,06:35
kičuru by som vám doprial, nech vás lieči zlatými tehlami z jeho trezoru.....aboli by ste spokojné
Ved ho máme.Tú trnavskú firmu predsa.[/QUOTE]
fíha...dáš aj niečo konkrétnejšie ?
bjuty smis
22.10.20,06:47
Tvrdím niekde, že nebola dohoda medzi odbormi a Smerom ?
Chceš mi snáď ty tvrdiť, že podobná neexistuje medzi terajšou garnitúrou a Novými odbormi ?
Znova zopakujem...PREČO skoro vždy zamontuješ do textu niečo ohľadom Smeru (a nie, som smerák) ?

Fakty som tu dal, len si spomeň alebo zalistuj v histórii.
Faktom je napríklad to, že môj sused sa na tú "podporu" vysral z vyššie uvedených dôvodov.
Faktom je aj to, že manželka bola zo 6 týždňov na "maródke"...
Tak mi láskavo netvrď niečo o omáčke...keď si neprišiel ani o euro.

Štát len bude platiť...aj to nie každému.
Tými 4% zamestnancov je sranda. V podstate pomoc dostanú veľké (zahraničné) firmy...tie slovenské budú mať smolu, šak ako zvyčajne.
:)))tak dám ti tu zmluvu, kde sa odbory konkrétne zaväzujú k podpore a spolupráci zo smerom a ty sa ma znovu opýtaš, prečo smer ????????????????
aká zmluva vlády s a s akými novými odbormi ?? no však nám je teda ukáž , snád len nevymýšlaš....
toto je hrach na stenu hádzať.......
veronikasad
22.10.20,10:12
Nandrolon
22.10.20,10:18
Nandrolon
22.10.20,10:27
Trošku dlhšie čítanie
https://najmama.aktuality.sk/clanok/304839/koronavirus-pribeh-pre-nas-nasa-mama-nebola-len-dalsia-obet-nebola-len-cislo-v-statistike
Toto sú tie skutočné príbehy a nie tie, kde Matovič úmyselne a cielene vyhľadá zomrelého lekára, náhodou tam, kde ide robiť svoj pilotný pokus a urobí o tom tlačovku.
Edit: nie, žeby to bolo vymyslené a nebola škoda mladého života, ale už to bolo vytiahnuté za nejakým konkrétnym účelom.
kukučka
22.10.20,11:32
súhlas, tancovanie na hrobe
veronikasad
22.10.20,11:48
Trošku dlhšie čítanie
https://najmama.aktuality.sk/clanok/304839/koronavirus-pribeh-pre-nas-nasa-mama-nebola-len-dalsia-obet-nebola-len-cislo-v-statistike
Toto sú tie skutočné príbehy a nie tie, kde Matovič úmyselne a cielene vyhľadá zomrelého lekára, náhodou tam, kde ide robiť svoj pilotný pokus a urobí o tom tlačovku.
Edit: nie, žeby to bolo vymyslené a nebola škoda mladého života, ale už to bolo vytiahnuté za nejakým konkrétnym účelom.
Toto bolo pre koho neužitočné ? Chlapi, už nebláznite ...
Nandrolon
22.10.20,14:52
Trošku dlhšie čítanie
https://najmama.aktuality.sk/clanok/304839/koronavirus-pribeh-pre-nas-nasa-mama-nebola-len-dalsia-obet-nebola-len-cislo-v-statistike
Toto sú tie skutočné príbehy a nie tie, kde Matovič úmyselne a cielene vyhľadá zomrelého lekára, náhodou tam, kde ide robiť svoj pilotný pokus a urobí o tom tlačovku.
Edit: nie, žeby to bolo vymyslené a nebola škoda mladého života, ale už to bolo vytiahnuté za nejakým konkrétnym účelom.
Toto bolo pre koho neužitočné ? Chlapi, už nebláznite ...
Bodliak.
Ja som tu písal, len pre informáciu, ktorú som zistil na základe niekoľkých mesiacov, že bjuty a bodliak je jedna a tá istá osoba. Nikoho nepresviedčam, môžete žiť v nevedomosti.
Ak by som to tu hodil do excelu, tak by vám to bolo jasné rovnako ako mne.
Jeden deň o 22:55 XY mínusiek od ich dvoch.
Ďalší deň 21:25 XY mínusiek zasa od nich.
A takto to pokračuje sústavne. Takmer sa mi nestalo, aby v +- 5-tich minútach som mal iba od jedného.
Ak sa toto stáva pravidlom niekoľko mesiacov vkuse, tak ja mám jasno.
Tu na porade je rozohratá "iná hra". Bodliak nick je určený iba na mínuskovanie a SEM-TAM niečo napíše, druhý tu rozdáva múdrosti a poučuje.
Okrem toho si určite ešte okrem mňa niekto pozornejší všimol spoločné znaky vo vyjadrovaní.
Ale ako píšem, nevadí mi, že niektoré nicky to nepochopia, neuveria. Osobná skúsenosť je totiž neprenosná.
Keby som to nepozeral denne, nepoviem ani ň.
A ten link, čo som uviedol tak mínus Mila123 /hádam nie je "dementná" ako aj mne vyššie písala, že "nie som", tak vie prečo/ a samozrejme Bodliak.
bjuty smis
22.10.20,15:10
veronikasad
22.10.20,15:14
dobré....už sa tu nečudujem dámam...

https://www.cas.sk/clanok/1041702/policia-riesi-absurdnu-spravu-tisice-slovakov-uverili-ze-nam-pri-testovani-vlozia-do-hlav-toto/
prečo používaš množné číslo a čo s tým maju poraďáčky? Ak by ľudia dostávali pravdivé informácie od kompetentných, nebudú sa šíriť takéto blbosti ...
Nandrolon
22.10.20,15:16
Hentým bludom sa u mňa Kotleba definitívne diskvalifikoval, keď natočil to video. V budúcich voľbách mám jasno, koho budem voliť. Bude to jedna z dvoch najsilnejších strán /na 99% to bude Hlas/, jedine tak porazí slovensko Matoviča. Predsudky musia ísť bokom.
Nandrolon
22.10.20,15:43
Bjuty, vieš čo je na všetkom už na smiech? Že už si pretrhol tú reťaz "rovnakých časov" z obidvoch nickov. Len neviem, prečo si ju práve pretrhol od včera. Žeby to bola zase iba náhoda???
Si chorý, možno už aj diagnostikovaný a toto je vlastne forma tvojej terapie.
Akože 100-150 dní stále a naraz nič?
Načo si sa tak nechal mnou vytočiť a začal ma mínuskovať dvojnásobnou "váhou", myslel si si, že si to nevšimnem?
bjuty smis
22.10.20,16:18
odhalil si ma.....si bystrejší ako vesmír...odhalil si tu naozaj veľkú zákulisnú hru
-
verejne ťa vyzývam, aby si zverejnil mínusky odo mňa...na začiatok tých 100 - 150 dní stále
vážne neber na mňa ohľad a ukáž to všetkým ....alebo ukáž ten tvoj tajný excel

a daj print tvojích hodnotení....len skopíruj stranu tvojích posledných hodnotení, čo si udelil TY


alebo že by si zas a zas len sprosto klamal a kecal.?......ale dnes máš bobríka odvahy, nerobíš to poza chrbát...za to máš červený bod na nástenku.....
bodliak
22.10.20,16:30
... informáciu, ktorú som zistil na základe niekoľkých mesiacov, že bjuty a bodliak je jedna a tá istá osoba. Nikoho nepresviedčam, môžete žiť v nevedomosti.
My dvaja zostaneme v nevedomosti a ty sám v zadubenosti.
Nandrolon
22.10.20,16:35
bodliak smis, nech sa páči, nevadí mi to. Dúfam, že ti to stojí za to.
bjuty smis
22.10.20,16:40
samozrejme, inak by som to nerobil...však pozri, zas som sa prepol....
Nandrolon
22.10.20,16:51
odhalil si ma.....si bystrejší ako vesmír...odhalil si tu naozaj veľkú zákulisnú hru
-
verejne ťa vyzývam, aby si zverejnil mínusky odo mňa...na začiatok tých 100 - 150 dní stále
vážne neber na mňa ohľad a ukáž to všetkým ....alebo ukáž ten tvoj tajný excel

a daj print tvojích hodnotení....len skopíruj stranu tvojích posledných hodnotení, čo si udelil TY


alebo že by si zas a zas len sprosto klamal a kecal.?......ale dnes máš bobríka odvahy, nerobíš to poza chrbát...za to máš červený bod na nástenku.....
Excel nemám, načo by som to robil, aj som to písal.
Keď Richard zverejní históriu hodnotení za 150 dní, tak ju tu hodím. Lebo zatiaľ to nie je technicky možné, nakoľko vidím len posledných hodnotení, čo ty s dvoma nickmi za 1 deň tú stranu 2x minieš.
Zrejme tak, ako niektorí ste si mysleli, že človek si sem-tam vypije /máme veľkú rodinu, tak častokrát cez víkend sa vypije - rodičia, súrodenci, synovci a teraz započítaj meniny + narodeniny + výročia + veľká noc + vianoce/ atď....A VYNÁSOB TO POČTOM ČLENOV.
Áno, nie som abstinent a v našom regióne je v každej rodine pri oslave alkohol. Keďže ja nešoférujem väčšinou späť, tak nalievam a pijem s nešoférmi, a keďže nemám 120 kg, tak mi to vojde hneď do hlavy. Aj keď sa nepije, so ženou sa striedame v šoférovaní, lebo nie je nič horšie ako zlá šoférka, prípadne nešoférka.
A potom reku idem pozrieť správy, majly a samonasranie zafunguje.....
Ale máš trochu jednoduchý postoj, že človek čo si vypije = hlupák, možno aj s tou, čo nie je dementná.
Opýtam sa teda konkrétne - je podľa teba napr. Ing. Ján Slota hlupák? Lebo je to ožran, čo je fakt, ale hocikoho dá "rozumovo" do vrecka.
O lekároch nepíšem, lebo najväčšie kapacity častokrát podliehajú alkoholu, drogám.
Iné je to u rodín, ktoré sa nenavštevujú, majú slobodné dcéry niekde preč, alebo vnukov taktiež preč, rozvedené páry bez partnerov atď.
bjuty smis
22.10.20,17:44
nikdy som nemal problém sa priznať k mínuske, keď tu revete tu máš moje hodnotenia za týždeň a porovnaj to s tvojími bludmi, čo tvrdíš.....

koľko som dal plusiek a mínusiek

edit: mená som radšej zamazal pre ich dobro, tu je všetko možné
bjuty smis
22.10.20,17:52
kľudne daj teraz svoje.....či nie je pravda presne naopak, ako tu tvrdíš
veronikasad
22.10.20,18:19
Prestante už s tým hodnotením, nemá to žiadnu vypovedaciu hodnotu. Bola to najväčšia blbosť, ktorú Richard na Porade zaviedol ...
buchač
22.10.20,18:48
Predseda ĽSNS Marian Kotleba mal pozitívny test na koronavírus. Kotleba o tom informoval na sociálnej sieti.
https://www.facebook.com/Kotlebaofficialfanpage/posts/160738122377163

Komentáre sú fest výživné...
veronikasad
22.10.20,19:08
Kvoli Kotlebovi idú zajtra ráno testovať všetkých poslancov parlamentu.
annova
22.10.20,21:09
A co Grendel, ten uz je zdravy?
Poslanci si mozu odskocit na testovanie na Oravu, testami ktore stat nakupil od spolocnosti, ktora ma zaroven dlhy voci statu. Co tam po zakonoch. Kvalitne testy pre rozvojove krajiny, vyrobu ktorych dotoval Bill Geats.
Quod licet Iovi, non licet bovi. Čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi.
Nandrolon
23.10.20,03:52
Okrem toho, ako som tu verejne na sklo napísal, že si jedna a tá istá osoba, tam si to urezal a už nejdete kontinuálne spolu.
Ak by bolo možné tak týždeň dva späť vytiahnúť tieto 2 screeny, tak by to bolo zaujímavejšie.
Takže 1. časť.
PS-rád by som vedel, koľko mínusiek si vymazal, aby ti pekne odspodu ponabiehali plusky.... Lebo ty si "aktívnejší", ako ten zoznam vykazuje.
Nandrolon
23.10.20,03:53
Časť 2.

Ešte mi tu chýbajú tvoje 3 screeny.
1 Bjuty smis - prijaté
2 Bodliak udelené
3 Bodliak prijaté
Nandrolon
23.10.20,03:56
PS a nevidím jasný koniec, teda zaoblené hrany obrázka .....
Nandrolon
23.10.20,04:03
Predseda ĽSNS Marian Kotleba mal pozitívny test na koronavírus. Kotleba o tom informoval na sociálnej sieti.
https://www.facebook.com/Kotlebaofficialfanpage/posts/160738122377163

Komentáre sú fest výživné...
Čítal som asi 10 komentárov, dosť retardovaných.
Každý tam nadáva, že mal nosiť rúško tak, ako treba.
A prečo teda sú nakazení aj ostatní, ktorí to rúško mali poctivo?????????????????????
duves
23.10.20,04:24
Predseda ĽSNS Marian Kotleba mal pozitívny test na koronavírus. Kotleba o tom informoval na sociálnej sieti.
https://www.facebook.com/Kotlebaofficialfanpage/posts/160738122377163

Komentáre sú fest výživné...
Čítal som asi 10 komentárov, dosť retardovaných.
Každý tam nadáva, že mal nosiť rúško tak, ako treba.
A prečo teda sú nakazení aj ostatní, ktorí to rúško mali poctivo?????????????????????
Ked mi odpovieš, dam ti vysvetlenie. Dcera, ktorá do prace jazdila autom, sa nakazila pravdepodobne od kolegyni. Myslim, že od nas z rodiny to brala naozaj vážne, stale nosila so sebou dezinfekciu. Niekedy som mal pocit, že to preháňa. A druha otazka, ked sme boli infekčný, teda dcera v stredu 30.9. zaiste bola, testovana pozitívne v sobotu 3.10.2020, tak sme mali návštevu, manželkinu sestru, samozrejme doma všetci bez rúška. 2 hodiny tu bola a nenakúpila to. Tak na toto daj ty génius vysvetlenie a hned ti podam odpovede na všetky tvoje otázky.
Nandrolon
23.10.20,04:37
Predseda ĽSNS Marian Kotleba mal pozitívny test na koronavírus. Kotleba o tom informoval na sociálnej sieti.
https://www.facebook.com/Kotlebaofficialfanpage/posts/160738122377163

Komentáre sú fest výživné...
Čítal som asi 10 komentárov, dosť retardovaných.
Každý tam nadáva, že mal nosiť rúško tak, ako treba.
A prečo teda sú nakazení aj ostatní, ktorí to rúško mali poctivo?????????????????????
Ked mi odpovieš, dam ti vysvetlenie. Dcera, ktorá do prace jazdila autom, sa nakazila pravdepodobne od kolegyni. Myslim, že od nas z rodiny to brala naozaj vážne, stale nosila so sebou dezinfekciu. Niekedy som mal pocit, že to preháňa. A druha otazka, ked sme boli infekčný, teda dcera v stredu 30.9. zaiste bola, testovana pozitívne v sobotu 3.10.2020, tak sme mali návštevu, manželkinu sestru, samozrejme doma všetci bez rúška. 2 hodiny tu bola a nenakúpila to. Tak na toto daj ty génius vysvetlenie a hned ti podam odpovede na všetky tvoje otázky.
Na to je vysvetlenie také, že každý sa nenakazí, ani koronavírusom, ani HIV, ani žltačkou typu C /hoci ide o manželov vzájomne sexuálne žijúcich/.
Takže mi ty génius nepokladaj také otázky, lebo ak by sa nejednalo o Kotlebu ale o niekoho iného, tak by si tu teraz nenapísal tento tvoj geniálny príspevok.
duves
23.10.20,04:43
Kotleba mi je u prdele, aj covid ho má na háku.
sito
23.10.20,05:20
Tak už aj Kotleba ho má? Do prdel, kadiaľ sa mohol doňho dostať?
duves
23.10.20,05:45
V každom prípade mu želám vela síl v boji s tou pliagou. Človek rastie v bolesti, možno dospeje a dopracuje sa k pokore.
sito
23.10.20,05:55
Každý kto porazí tu pliagu, vyhral ten boj pre seba a stal sa + pre ľudstvo. Nie všetci sú schopní tu pliagu poraziť, byť +. Tak nech je čo najskôr +.
Kvaka
23.10.20,06:58
Dnes ma nahnevalo pri nakupovaní, že obchod preplnený, debaty medzi babkami a dedkami ako na rínku, zhluky, chaos pri pokladni, išla som kúpiť iba mlieko. Vtedy mi docvaklo, že dôchodcovské hodiny, no úžasná to výhra, ak v obci väčšina starých. Už nikdy viac, budem sa hrať na mladú. :)
Kvaka
23.10.20,07:01
Tiež ma zaujíma, ak neodporúčajú testovanie nad 65 rokov, prečo potom vyžadujú ten papier o negativite tak, ako aj pri ostatných? Nepozerala som nijakú tlačovku, len v rádiu zase ráno, ako idú testovať.
Tweety
23.10.20,07:27
Tiež ma zaujíma, ak neodporúčajú testovanie nad 65 rokov, prečo potom vyžadujú ten papier o negativite tak, ako aj pri ostatných? Nepozerala som nijakú tlačovku, len v rádiu zase ráno, ako idú testovať.
Tu si pozri opatrenia: https://domov.sme.sk/c/22516582/slovensko-bude-pre-koronavirus-od-soboty-v-lockdowne.html
Doplním: https://www.mosr.sk/48226-sk/informacie-k-celoplosnemu-testovaniu-na-covid-19
bjuty smis
23.10.20,07:27
no naozaj netuším, k čomu potrebuješ moje hodnotenia, ako to potvrdí tvoje výmysly...
mne sa zdá, že niekto urezall prívod kyslíka k tvojmu mozgu...

ale ako ti už bolo povedané

My dvaja zostaneme v nevedomosti a ty sám v zadubenosti.
misoft
23.10.20,07:30
Tiež ma zaujíma, ak neodporúčajú testovanie nad 65 rokov, prečo potom vyžadujú ten papier o negativite tak, ako aj pri ostatných? Nepozerala som nijakú tlačovku, len v rádiu zase ráno, ako idú testovať.
Dôchodcovia nad 65 asi nemôžu spať - tak budú od 01:00 do 05:00 strašiť po uliciach.... a cez deň spať. :D
Bolo to len odporúčanie - Matelko na takéto odporúčanie zvysoka ****.
Kvaka
23.10.20,07:42
Tiež ma zaujíma, ak neodporúčajú testovanie nad 65 rokov, prečo potom vyžadujú ten papier o negativite tak, ako aj pri ostatných? Nepozerala som nijakú tlačovku, len v rádiu zase ráno, ako idú testovať.
Tu si pozri opatrenia: https://domov.sme.sk/c/22516582/slovensko-bude-pre-koronavirus-od-soboty-v-lockdowne.html To sa nedá čítať, o veku 65 tam nepíšu. Chaotické.
Tweety
23.10.20,07:49
Tiež ma zaujíma, ak neodporúčajú testovanie nad 65 rokov, prečo potom vyžadujú ten papier o negativite tak, ako aj pri ostatných? Nepozerala som nijakú tlačovku, len v rádiu zase ráno, ako idú testovať.
Tu si pozri opatrenia: https://domov.sme.sk/c/22516582/slovensko-bude-pre-koronavirus-od-soboty-v-lockdowne.html To sa nedá čítať, o veku 65 tam nepíšu. Chaotické.
Doplnila som do príspevku link z MO.
Kvaka
23.10.20,08:00
Majka, ďakujem, to som už čítala, mňa zaujíma, prečo bez potvrdenia o negativite nemôžu títo starší byť posudzovaní tak, ako tí s negatívnym testom. Testovanie je dobrovoľné, píšu že "Neodporúča sa len tým, ktorí majú nad 65 rokov a trávia väčšinu času vo svojich domovoch, prípadne všetkým obyvateľom so zníženou mobilitou či zdravotnými obmedzeniami, ktorí sa prirodzene vyhýbajú sociálnemu kontaktu.". V tomto prípade A povedali, iba B nepovedali.
pavol54
23.10.20,08:06
Majka, ďakujem, to som už čítala, mňa zaujíma, prečo bez potvrdenia o negativite nemôžu títo starší byť posudzovaní tak, ako tí s negatívnym testom. Testovanie je dobrovoľné, píšu že "Neodporúča sa len tým, ktorí majú nad 65 rokov a trávia väčšinu času vo svojich domovoch, prípadne všetkým obyvateľom so zníženou mobilitou či zdravotnými obmedzeniami, ktorí sa prirodzene vyhýbajú sociálnemu kontaktu.". V tomto prípade A povedali, iba B nepovedali.
Neodporúča sa 65 ročným, "a" neodporúča sa ktorí trávia väčšinu času vo svojich domovoch...
Tweety
23.10.20,08:06
Majka, ďakujem, to som už čítala, mňa zaujíma, prečo bez potvrdenia o negativite nemôžu títo starší byť posudzovaní tak, ako tí s negatívnym testom. Testovanie je dobrovoľné, píšu že "Neodporúča sa len tým, ktorí majú nad 65 rokov a trávia väčšinu času vo svojich domovoch, prípadne všetkým obyvateľom so zníženou mobilitou či zdravotnými obmedzeniami, ktorí sa prirodzene vyhýbajú sociálnemu kontaktu.". V tomto prípade A povedali, iba B nepovedali.
Myslím si, že preto lebo aj takíto občania môžu byť teoreticky pozitívni ale nemajú to ako dokázať, či sú alebo nie sú.
avalik
23.10.20,08:08
ak bezne po vonku nechodis, tak 10 dni doma vydrzis a nepotrebujes sa testovat, ci?
korela
23.10.20,08:11
Tiež ma zaujíma, ak neodporúčajú testovanie nad 65 rokov, prečo potom vyžadujú ten papier o negativite tak, ako aj pri ostatných? Nepozerala som nijakú tlačovku, len v rádiu zase ráno, ako idú testovať.
Dôchodcovia nad 65 asi nemôžu spať - tak budú od 01:00 do 05:00 strašiť po uliciach.... a cez deň spať. :D
Bolo to len odporúčanie - Matelko na takéto odporúčanie zvysoka ****.
Trochu romantiky ...
Ja mám zákaz od detí chodiť v noci aj do záhrady, nieto na ulicu už roky, ale vždy vypustím testera ako prvého, ešte mi nikdy nikoho zatiaľ neohlásil. Nočné ticho má svoje čaro. Balzam pre dušu.
pavol54
23.10.20,08:41
Majka, ďakujem, to som už čítala, mňa zaujíma, prečo bez potvrdenia o negativite nemôžu títo starší byť posudzovaní tak, ako tí s negatívnym testom. Testovanie je dobrovoľné, píšu že "Neodporúča sa len tým, ktorí majú nad 65 rokov a trávia väčšinu času vo svojich domovoch, prípadne všetkým obyvateľom so zníženou mobilitou či zdravotnými obmedzeniami, ktorí sa prirodzene vyhýbajú sociálnemu kontaktu.". V tomto prípade A povedali, iba B nepovedali.
Myslím si, že preto lebo aj takíto občania môžu byť teoreticky pozitívni ale nemajú to ako dokázať, či sú alebo nie sú.
myslím, že práve riziko získania covidu čakaním v "priebežnej" fronte na test je vyššie ako keď pôjdu do obchodu vo vyhradenom čase. to bude ten pravý dôvod. lebo negatívni budú musieť ísť ešte raz
pavol54
23.10.20,08:43
ak bezne po vonku nechodis, tak 10 dni doma vydrzis a nepotrebujes sa testovat, ci?
to je práve za tým "a" ..
sito
23.10.20,08:44
Hm ... na TA3 píšu " Testovanie je bezplatné a dobrovoľné. Určené pre občanov od 10 do 65 rokov. Takže 65 + sú už na odpis. Dobre to tá Zuzka tušila. Každý inak a každú chvíľu inak. :D
Nandrolon
23.10.20,08:46
Dobrovoľné, a ak nepôjdeš, tak ti Matovič siahne na tvoju slobodu a zakáže ti pracovať a živiť tak svoju rodinu. Keby vystrel kopytá, otvorím si šampanské!! Predpokladám, že aj Hitlerovu smrť niekto taktiež oslavoval!
pavol54
23.10.20,08:49
Hm ... na TA3 píšu " Testovanie je bezplatné a dobrovoľné. Určené pre občanov od 10 do 65 rokov. Takže 65 + sú už na odpis. Dobre to tá Zuzka tušila. Každý inak a každú chvíľu inak. :D
nie na odpis ale kapacita nemocníc by nestačila po nainfikovaní vo fronte (Dušanova dcéra sa samovyliečila a on kľakol a ľahol)
Kvaka
23.10.20,08:49
Ak mi test neodporúčajú, ak nepôjdem, môžem ísť k lekárovi? Aj do obchodu? Bez testu? Iba toto ma zaujíma. Alebo 10 dní iba doma? My sme doma už tretí rok, iba obchody, lekár atď. rovnako, ako teraz. Je mi to šumafuk, len nechcem pokutičku platiť.
Tweety
23.10.20,08:51
Ak mi test neodporúčajú, ak nepôjdem, môžem ísť k lekárovi? Aj do obchodu? Bez testu? Iba toto ma zaujíma. Alebo 10 dní iba doma? My sme doma už tretí rok, iba obchody, lekár atď. rovnako, ako teraz. Je mi to šumafuk, len nechcem pokutičku platiť.
Samozrejme, že môžeš ísť k lekárovi, do najbližšieho obchodu, lekárne, na poštu... veď toto všetko je uvedené aj v linku, ktorý som priložila.
Jarka 1
23.10.20,08:51
ZÁKAZ VYCHÁDZANIA - (ZVYŠOK SLOVENSKA)

Od soboty 24. októbra 2020 do nedele 1. novembra 2020.

Výnimky zo zákazu vychádzania mimo bydliska bez testu:
- v čase od 1.00 do 5.00 h
- cesta na testovanie
- cesta do zamestnania, sprievod dieťaťa do školy
- najbližšie potraviny, lekáreň, lekár, starostlivosť o blízku osobu, starostlivosť o vlastné hospodárske zvieratá, venčenie spoločenských zvierat do 100 metrov od bydliska, pohreby, cesta na poštu, do banky, do poisťovne, čistiarne, autoservisu, na čerpaciu stanicu pohonných hmôt
- pobyt v prírode (v okrese bydliska)
- dojazd do bydliska do 25. októbra 2020 (nedeľa)
Nandrolon
23.10.20,08:55
Ak mi test neodporúčajú, ak nepôjdem, môžem ísť k lekárovi? Aj do obchodu? Bez testu? Iba toto ma zaujíma. Alebo 10 dní iba doma? My sme doma už tretí rok, iba obchody, lekár atď. rovnako, ako teraz. Je mi to šumafuk, len nechcem pokutičku platiť.
Samozrejme, že môžeš ísť k lekárovi, do najbližšieho obchodu, lekárne, na poštu... veď toto všetko je uvedené aj v linku, ktorý som priložila.
Áno, to platí TERAZ.
Ak bude ale v JEJ obci plošné testovanie, ktorého sa nezúčastní, tak bude na tom rovnako ako keby mala do 65r. Teda nebude môcť nikde tých 10 dní chodiť.
Ona sa pýta zrejme na to /lebo hovorí o tom, keď sa nedá otestovať/.
Okrem toho tam majú trošku nezrovnalosti, hľadám jednu stránku.
sito
23.10.20,09:01
Hm ... na TA3 píšu " Testovanie je bezplatné a dobrovoľné. Určené pre občanov od 10 do 65 rokov. Takže 65 + sú už na odpis. Dobre to tá Zuzka tušila. Každý inak a každú chvíľu inak. :D
nie na odpis ale kapacita nemocníc by nestačila po nainfikovaní vo fronte (Dušanova dcéra sa samovyliečila a on kľakol a ľahol)

:D No však, najohrozenejšia skupina je 65 +. Keby TA3 napísala " Určené len pre ... " Ale ak je 65 + vitálny, nakazený, tak ten nie je prenášačom? :eek::(
Jarka 1
23.10.20,09:01
Pozerám tie šóry na testovanie v Bardejove. Veď to je aj s čakaním na výsledok testu minimálne 2 - 3 hodiny. Neviem aké bude počasie na budúci týždeň pri testovaní. Ak bude zima, pršať, tak sa môže stať, že veľa ľudí prechladne. Takže na testovanie o týždeň už ani nebudú môcť prísť.
Nandrolon
23.10.20,09:04
www.somzodpovedny.sk

Okrem toho, že ju Mozilla hlási ako rizikovú stránku, je tam menší rozpor v týchto bodoch:

- SOM POZITÍVNY

.... O výsledku testu odporúčame:
…informovať všetky osoby, s ktorými ste boli v úzkom kontakte, a to v období 2 dni pred odberom. Pre tieto osoby rovnako platí povinnosť domácej desaťdňovej karantény až do výsledku negatívneho testu.


... Karanténu môžete opustiť po:
…10 dňoch za podmienky, že ste posledné 3 dni nemali klinické príznaky alebo ste nemali ďalší úzky kontakt s chorou alebo pozitívnou osobou na COVID-19. Na ukončenie izolácie sa nevyžaduje negatívny test.

Takže ak sa striktne držím toho, že sa nejedná o chybu, resp. rozpor, tak ja ako pozitívne testovaný môžem ukončiť na 10-ty deň karanténu svojvoľne, ale tí, čo so mnou boli v tej karanténe a neboli na testoch, tak ju musia ukončiť, až keď budú mať negatívny výsledok.
Ak by mali rovno so mnou pozitívny, tak ju taktiež môžu svojvoľne ukončiť po tých 10-tich dňoch.
Dosť nelogické...
Ja si myslím, že je to rozpor, lebo nikde nie je napísané, že človek, ktorý nepôjde na test musí byť 10 dní doma A POTOM HO AJ TAK ABSOLVOVAŤ...
sito
23.10.20,09:13
Takže michal hlási, že nie je to len Kotleba, ale niekoľko -.
pavol54
23.10.20,09:19
Pozerám tie šóry na testovanie v Bardejove. Veď to je aj s čakaním na výsledok testu minimálne 2 - 3 hodiny. Neviem aké bude počasie na budúci týždeň pri testovaní. Ak bude zima, pršať, tak sa môže stať, že veľa ľudí prechladne. Takže na testovanie o týždeň už ani nebudú môcť prísť.
alebo sa nakazí
duves
23.10.20,09:21
Pozerám tie šóry na testovanie v Bardejove. Veď to je aj s čakaním na výsledok testu minimálne 2 - 3 hodiny. Neviem aké bude počasie na budúci týždeň pri testovaní. Ak bude zima, pršať, tak sa môže stať, že veľa ľudí prechladne. Takže na testovanie o týždeň už ani nebudú môcť prísť.
Prečo šíriš paniku? Ja som bol na PCR teste 6.10.2020 za futbalovým štadionom Inter Bratislava. Celkom rýchlo. Žiadne čakačky. I ked vtedy bolo celkom teplo.
pavol54
23.10.20,09:25
www.somzodpovedny.sk

Okrem toho, že ju Mozilla hlási ako rizikovú stránku, je tam menší rozpor v týchto bodoch:

- SOM POZITÍVNY

.... O výsledku testu odporúčame:
…informovať všetky osoby, s ktorými ste boli v úzkom kontakte, a to v období 2 dni pred odberom. Pre tieto osoby rovnako platí povinnosť domácej desaťdňovej karantény až do výsledku negatívneho testu.


... Karanténu môžete opustiť po:
…10 dňoch za podmienky, že ste posledné 3 dni nemali klinické príznaky alebo ste nemali ďalší úzky kontakt s chorou alebo pozitívnou osobou na COVID-19. Na ukončenie izolácie sa nevyžaduje negatívny test.

Takže ak sa striktne držím toho, že sa nejedná o chybu, resp. rozpor, tak ja ako pozitívne testovaný môžem ukončiť na 10-ty deň karanténu svojvoľne, ale tí, čo so mnou boli v tej karanténe a neboli na testoch, tak ju musia ukončiť, až keď budú mať negatívny výsledok.
Ak by mali rovno so mnou pozitívny, tak ju taktiež môžu svojvoľne ukončiť po tých 10-tich dňoch.
Dosť nelogické...
Ja si myslím, že je to rozpor, lebo nikde nie je napísané, že človek, ktorý nepôjde na test musí byť 10 dní doma A POTOM HO AJ TAK ABSOLVOVAŤ...
ak máš príznaky do 10 dní by si mal byť(samo) vyliečený, ak máš v tejto dobe KLINICKÉ PRÍZNAKY tak niekomu zavoláš a berú ťa. Len čo sú so tie klinické príznaky oproti neklinickým príznakom
Jarka 1
23.10.20,09:28
duves mne nejde o šírenie paniky ... tie šóry v Bardejove boli relitou ... neviem, či sa im to už podarilo nejako vyriešiť ... takže ak by som tam takto mala čakať, tak za mňa nie ... radšej domáca karanténa .... nie každí si to však môže dovoliť ako ja
Nandrolon
23.10.20,09:30
Pozerám tie šóry na testovanie v Bardejove. Veď to je aj s čakaním na výsledok testu minimálne 2 - 3 hodiny. Neviem aké bude počasie na budúci týždeň pri testovaní. Ak bude zima, pršať, tak sa môže stať, že veľa ľudí prechladne. Takže na testovanie o týždeň už ani nebudú môcť prísť.
Prečo šíriš paniku? Ja som bol na PCR teste 6.10.2020 za futbalovým štadionom Inter Bratislava. Celkom rýchlo. Žiadne čakačky. I ked vtedy bolo celkom teplo.
Ty si bol na plošnom testovaní, o ktorom píše Jarka 1?
duves
23.10.20,09:39
duves mne nejde o šírenie paniky ... tie šóry v Bardejove boli relitou ... neviem, či sa im to už podarilo nejako vyriešiť ... takže ak by som tam takto mala čakať, tak za mňa nie ... radšej domáca karanténa .... nie každí si to však môže dovoliť ako ja
Je o to záujem, ludia sú zodpovední. No vidím to tak, že ak by si videla foto bez ludí, tak by si napísala argument o tom, že je to fraška. Ludia, vyhovuje vam vlastne nejaká alternatíva?
Jarka 1
23.10.20,09:50
Mne by vyhovovalo testovanie dom od domu. Tam by si ľudia vedeli aj sami odkontrolovať, kedy majú vyjsť pred dom, alebo pred vchod činžiaka. Pri činžiakoch by sa netvorili dlhé rady, ak by boli ľudia zodpovední. Zatiaľ to vyzerá, že zodpovední sme. Napr. včera som musela do mesta - centra a nevidela som jedného človeka bez rúška, nikto sa nezgrupoval.
sito
23.10.20,09:54
duves mne nejde o šírenie paniky ... tie šóry v Bardejove boli relitou ... neviem, či sa im to už podarilo nejako vyriešiť ... takže ak by som tam takto mala čakať, tak za mňa nie ... radšej domáca karanténa .... nie každí si to však môže dovoliť ako ja

... aj z Kubína ukazovali šory ... Možno tých 15 - 30 minút čakania na výsledok môže byť skutočnosť. Ale na odber, 30 minút? Asi len tí, čo prišli pred odberné miesto o 7,30 hod., ak začali presne o 8,00 hod.

... radšej domáca karanténa ... aká istota, že nie? Test, vraj 80 - 90 %, vraj? Doklad, pokuta? Ten 65 + musí, môže, nemusí? Po 1.11. výnimky majú platiť len s dokladom o teste. Kde sa bude dať zohnať doklad o karanténe bez testu?
annova
23.10.20,09:59
Ano, zrusit napr. ruska a zaoberat sa skutocne odbornymi studiami, kde je prekazane, ze ruska tuto situaciu zhorsuju. Napr. Svedsko, ziadne ruska, len vseobecne doporucenia . Zaujimave, zdravotnictvo im nekolabuje ako u nas. Informacie mam priamo od ludi zijucich vo Svedsku.
A co take Bielorusko, hlava na hlave pri protestoch a nic sa nedeje.
sito
23.10.20,10:07
Takže michal hlási, že nie je to len Kotleba, ale niekoľko -.

Takže, jeden od Igora a traja od Mariana. Ostatní sú ... rodina ... môžu zasadať, hlasovať, meniť zákony ...
annova
23.10.20,10:11
ČAKANIE NA VÝSLEDKY

Na výsledky počkáte vo vyhradenom, vydezinfikovanom priestore.

ODOVZDANIE VÝSLEDKOV

Zdravotník Vás privolá podľa prideleného čísla k pracovisku,
Opäť predložíte zdravotníkovi občiansky preukaz,
Zdravotník vypíše certifikát, kde vyznačí výsledok Vášho testu,
Zdravotník Vám odovzdá certifikát v zatvorenej obálke, kde bude poučenie, čo robiť v prípade negatívneho a pozitívneho výsledku,
Odchádzate z odberného miesta, v prípade pozitívneho výsledku do domácej 10-dňovej karantény.

Pred odberom z nosohltanu si musite 3x odkaslat a vysmrkat sa. Vitaj korona v priestore medzi nami v pripade ak je testovany pozitivny.
Po teste maju cakat vo vedlajsej, sice rano dezinfikovanej miestnosti na vysledky. Pozitivny vedla negativneho? Potom sa jedna o premorovanie obyvatelstva.
Ak bude niekto tvrdit, ze maju odstup 2m a ruska, preco potom obmedzenia aj s ruskami v prirode na 5m? Je to postavene vsetko na straseni ludi.
buchač
23.10.20,10:49
Tak toto ma veru dostalo...



preco potom obmedzenia aj s ruskami v prirode na 5m?
anet
23.10.20,11:15
Klempa tvrdí, že antigénový rýchlotest ukáže pozitívnych len tých čo majú dostatok vírusu, v podstate už aj nejaké príznaky.
https://www.ta3.com/clanok/1195242/virolog-sav-b-klempa-o-tom-ake-druhy-testov-pouzivame.html
V princípe som sa nič nové nedozvedela.
Celé to testovanie, za účelom nejakej štúdie, by asi malo zmysel, ale i tak si myslím, že pre vedcov by nemala žiadnu výpovednú hodnotu.
https://www.ta3.com/clanok/1194934/studio-ta3-vedec-p-celec-o-celoplosnom-testovani.html
Stále mi uchádza pointa ... že teda čo je účelom toho všetkého (napadá ma kadečo ;)). A čo potom, akože vírus zahynie, alebo zmutuje a nájde si iného hostiteľa (domáceho miláčika :D) odrúškujú nás a vrátime sa do normálneho života, či budeme čakať kým nás budú plošne "dobrovoľne" pod nátlakom očkovať???
Mimochodom Matelko dnes ráno v rozhovore s Braňom Závodským poved al, že z Covidu sa človek uzdraví už za týždeň, aby sa mohol zúčastniť aj druhého testovania.
veronikasad
23.10.20,12:06
To teda znamena, ze ludia, ktori sa v prvom kole dozvedeli ze su pozitivni, maju ísť o tyzden medzi zdravych ludi?
korela
23.10.20,12:10
Zo sveta:

Agenturní zprávu převzal americký list The Washington Post, po vlastní ose se pak kauze věnují především média u českých sousedů. Německý Die Welt čtenáře už v titulku informuje, že „český ministr zdravotnictví údajně porušil svá vlastní koronavirová pravidla“.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/roman-prymula-poruseni-pravidel-koronavirus-reakce-media-tisk-svet.A201023_122448_zahranicni_kha
duves
23.10.20,12:16
sito
23.10.20,12:31
To teda znamena, ze ludia, ktori sa v prvom kole dozvedeli ze su pozitivni, maju ísť o tyzden medzi zdravych ludi?

No neviem, ale taký by mal dodržať karanténu 10 dní. A po tých 10 dňoch by ho mali zavolať, príď. Okoštujeme ťa znovu. Ak má isť po piatich dňoch, nebude mu tých päť dní chýbať na zbavenia sa vírusu, neroznesie ho medzi tých, ktorí neboli, nemuseli byť v karanténe? Ale všetko ide podľa plánu. Výsledok? Nie sú to počty, nie je to matematika, že?
duves
23.10.20,12:44
Musím povedať, že v podstate vladne v tom velky zmätok, priznavam a tiež nie som odborník. V pondelok 19.10.2020, t.j. deň pred prepustením z nemocnici mi robili odber krvi. O.i. tam robili protilatky. Ja sa v tom prd vyznam. V utorok dopoludnia ma naťahovali, že ma nepustia, možno ma skúšali, neviem. O 12 hodine mi doniesla sestra prepúšťaciu spravu a pyta sa ma, že či som infekčný. Hovorím, to akože nemyslíte važne, že sa mňa pytate ma takú vec? Odišla a vratila a teda, že nie, nie som infekčný. Mám iba prepušťaciu spravu, kde sa z lab.vyšetrenia krvi konštatuje, že mám protilatky a teda nie som infekčný. Po lopate povedane, možem sa pohybovať medzi ludmi, chodiť na nakupy.....Lenže napr. moj zamestnávatel požaduje test, z ktorého bude zrejme, že som negatívny. Boli tam aj rozne iné špeciality, ako pacient som vnimal absenciu kompletných informácii a navrhovanej liečby. 2x mi nepodali antibiotika venozne, v stredu a v piatok. Zo mňa urobili blbca, že si vymyšlam. Na základe týchto skúsenosti možem povedať, že až to začne kolabovať a to bude, nebudu vedieť, kde je sever. Inak toto sú všetko roky vysledku tunelovania zdravotníctva, vláda smeráckych pakov, narodniarskych pakov. Vinníci nebudu nikdy potrestaní, budu sa hladať drobní pešiaci, čo tam riskuju životy za par. stovak. No mnohym za tych 12 rokov pribudli chatičky, domečky, velke auta, velke konta.
lujza.j
23.10.20,12:48
Veronika asi reagovala na prispevok pred...kde na konci....igor,ze si ok za 7dni a sup na druhe testovanie?
anet
23.10.20,12:49
lujza.j
23.10.20,12:56
veronikasad
23.10.20,13:24
Veronika asi reagovala na prispevok pred...kde na konci....igor,ze si ok za 7dni a sup na druhe testovanie?
Ano, reagovala som na poslednú vetu z príspevku od anet. Matovicove tlačovky nepozerám
lujza.j
23.10.20,13:43
K 14h cez 23 tis testov 906 pozitiv....neviem ci bude spokojnost...ze ci nie malo?!
lujza.j
23.10.20,13:44
Ani ja nepozeram...nepozem ho ani pocut a ani vidiet...
pavol54
23.10.20,13:49
Musím povedať, že v podstate vladne v tom velky zmätok, priznavam a tiež nie som odborník. V pondelok 19.10.2020, t.j. deň pred prepustením z nemocnici mi robili odber krvi. O.i. tam robili protilatky. Ja sa v tom prd vyznam. V utorok dopoludnia ma naťahovali, že ma nepustia, možno ma skúšali, neviem. O 12 hodine mi doniesla sestra prepúšťaciu spravu a pyta sa ma, že či som infekčný. Hovorím, to akože nemyslíte važne, že sa mňa pytate ma takú vec? Odišla a vratila a teda, že nie, nie som infekčný. Mám iba prepušťaciu spravu, kde sa z lab.vyšetrenia krvi konštatuje, že mám protilatky a teda nie som infekčný. Po lopate povedane, možem sa pohybovať medzi ludmi, chodiť na nakupy.....Lenže napr. moj zamestnávatel požaduje test, z ktorého bude zrejme, že som negatívny. Boli tam aj rozne iné špeciality, ako pacient som vnimal absenciu kompletných informácii a navrhovanej liečby. 2x mi nepodali antibiotika venozne, v stredu a v piatok. Zo mňa urobili blbca, že si vymyšlam. Na základe týchto skúsenosti možem povedať, že až to začne kolabovať a to bude, nebudu vedieť, kde je sever. Inak toto sú všetko roky vysledku tunelovania zdravotníctva, vláda smeráckych pakov, narodniarskych pakov. Vinníci nebudu nikdy potrestaní, budu sa hladať drobní pešiaci, čo tam riskuju životy za par. stovak. No mnohym za tych 12 rokov pribudli chatičky, domečky, velke auta, velke konta.
všetci čo sú pri koryte kradnú, (u našej starej mamy sviňa čo nemohla mľaskať z koryta obiehala a kvičala ) ale nezabudni že to vo veľkom začal zajac oddelil výnosné zdravotnícke činnosti(dialýza labáky, rzp) a tým prepojil odliv úhrad zo zdravotných poisťovní do cudziny plus odliv zisku zdr.poisťovní. a personál riskuje za pár stovák.
buchač
23.10.20,13:56
https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/hrozi-obrovske-fiasko-testy-ktore-nakupilo-slovensko-maju-velku-slabinu
Včera som počúval Naďa...neskutočné niečo, ako v priamom prenose liezol do riti Múdrosráčovi. Tie jeho vyjadrenia, silácke reči a podobne ? No jeden grc...
Dáša_
23.10.20,13:58
K 14h cez 23 tis testov 906 pozitiv....neviem ci bude spokojnost...ze ci nie malo?!

no hlavne ide o to oddeliť tých pozitívnych, čo to o sebe nevedia. A môžu to roznášať. a o dva týždne nakazia každý jeden ďalších dvoch
lujza.j
23.10.20,14:08
Vlezdoprdelka?!
To je relacia..kde sa mal vyjadrit...ze ludia pachaju sanovrazdy v tychto casoch..ze to je normalne?!
bjuty smis
23.10.20,14:35
Musím povedať, že v podstate vladne v tom velky zmätok, priznavam a tiež nie som odborník. V pondelok 19.10.2020, t.j. deň pred prepustením z nemocnici mi robili odber krvi. O.i. tam robili protilatky. Ja sa v tom prd vyznam. V utorok dopoludnia ma naťahovali, že ma nepustia, možno ma skúšali, neviem. O 12 hodine mi doniesla sestra prepúšťaciu spravu a pyta sa ma, že či som infekčný. Hovorím, to akože nemyslíte važne, že sa mňa pytate ma takú vec? Odišla a vratila a teda, že nie, nie som infekčný. Mám iba prepušťaciu spravu, kde sa z lab.vyšetrenia krvi konštatuje, že mám protilatky a teda nie som infekčný. Po lopate povedane, možem sa pohybovať medzi ludmi, chodiť na nakupy.....Lenže napr. moj zamestnávatel požaduje test, z ktorého bude zrejme, že som negatívny. Boli tam aj rozne iné špeciality, ako pacient som vnimal absenciu kompletných informácii a navrhovanej liečby. 2x mi nepodali antibiotika venozne, v stredu a v piatok. Zo mňa urobili blbca, že si vymyšlam. Na základe týchto skúsenosti možem povedať, že až to začne kolabovať a to bude, nebudu vedieť, kde je sever. Inak toto sú všetko roky vysledku tunelovania zdravotníctva, vláda smeráckych pakov, narodniarskych pakov. Vinníci nebudu nikdy potrestaní, budu sa hladať drobní pešiaci, čo tam riskuju životy za par. stovak. No mnohym za tych 12 rokov pribudli chatičky, domečky, velke auta, velke konta.
všetci čo sú pri koryte kradnú, (u našej starej mamy sviňa čo nemohla mľaskať z koryta obiehala a kvičala ) ale nezabudni že to vo veľkom začal zajac oddelil výnosné zdravotnícke činnosti(dialýza labáky, rzp) a tým prepojil odliv úhrad zo zdravotných poisťovní do cudziny plus odliv zisku zdr.poisťovní. a personál riskuje za pár stovák.
tak toto chce už naozaj silný charakter
zajac je na vine 12 r. rabovanie smeru v zdravotníctve :)))
a najmä povestné zajacovky...20.-Sk ...čiže 0,66.-€
pavol54
23.10.20,14:45
Musím povedať, že v podstate vladne v tom velky zmätok, priznavam a tiež nie som odborník. V pondelok 19.10.2020, t.j. deň pred prepustením z nemocnici mi robili odber krvi. O.i. tam robili protilatky. Ja sa v tom prd vyznam. V utorok dopoludnia ma naťahovali, že ma nepustia, možno ma skúšali, neviem. O 12 hodine mi doniesla sestra prepúšťaciu spravu a pyta sa ma, že či som infekčný. Hovorím, to akože nemyslíte važne, že sa mňa pytate ma takú vec? Odišla a vratila a teda, že nie, nie som infekčný. Mám iba prepušťaciu spravu, kde sa z lab.vyšetrenia krvi konštatuje, že mám protilatky a teda nie som infekčný. Po lopate povedane, možem sa pohybovať medzi ludmi, chodiť na nakupy.....Lenže napr. moj zamestnávatel požaduje test, z ktorého bude zrejme, že som negatívny. Boli tam aj rozne iné špeciality, ako pacient som vnimal absenciu kompletných informácii a navrhovanej liečby. 2x mi nepodali antibiotika venozne, v stredu a v piatok. Zo mňa urobili blbca, že si vymyšlam. Na základe týchto skúsenosti možem povedať, že až to začne kolabovať a to bude, nebudu vedieť, kde je sever. Inak toto sú všetko roky vysledku tunelovania zdravotníctva, vláda smeráckych pakov, narodniarskych pakov. Vinníci nebudu nikdy potrestaní, budu sa hladať drobní pešiaci, čo tam riskuju životy za par. stovak. No mnohym za tych 12 rokov pribudli chatičky, domečky, velke auta, velke konta.
všetci čo sú pri koryte kradnú, (u našej starej mamy sviňa čo nemohla mľaskať z koryta obiehala a kvičala ) ale nezabudni že to vo veľkom začal zajac oddelil výnosné zdravotnícke činnosti(dialýza labáky, rzp) a tým prepojil odliv úhrad zo zdravotných poisťovní do cudziny plus odliv zisku zdr.poisťovní. a personál riskuje za pár stovák.
tak toto chce už naozaj silný charakter
zajac je na vine 12 r. rabovanie smeru v zdravotníctve :)))
a najmä povestné zajacovky...20.-Sk ...čiže 0,66.-€
a kam ide zisk z dialýz ? že by do Nemecka? a ty tu pri chrúmaní sena píšeš a nejakých úbohých zajacovkách kto schválil že 4 % z mojich vtedajších odvodov do zdravotných poisťovní pôjde ich majiteľom? a smerákom sa nedalo mľaskať tak to napadli na ústavnom súde kto nám dodával špičkovú zdravotnícku techniku drahšie ako do iných štátov, snáď nie chirana ? a dnes dlžná firma behom pár hodín vyhrá aj podpíše zmluvu ak by ju nepodpísala dodnes bude dlžná
bjuty smis
23.10.20,14:54
dobre píšeš, ale prečo z toho obviňuješ zajaca ??

ten začal robiť reformu v zdravotníctve, lebo jediný mal na to - aj s dzurindom gule.
v polovičke reformy- lebo každá reforma bolí, každú reformu musia ludia odtrpieť - to dzurinda vzdal a zajaca dal na smotanu.
bolo to v 2004 -2005 - oprav ma , ak sa o rok mýlim.

Prečo to robert FICO a smer za 12 r., čo mali pod sebou nezmenili ? neopravili , nezreformavali ?
pán paška nám už neodpovie, skús ty...prečo podla teba 12 rokov rozkrádali zdravotníctvo na základe zlej reformy zajaca ?
Žabinka
23.10.20,15:04
:)
Dáša_
23.10.20,15:08
:)

:)

presne toto teraz potrebujeme ako soľ - hodiť sa do kľudu. Takto nejak :)
buchač
23.10.20,15:37
:)

:)
presne toto teraz potrebujeme ako soľ - hodiť sa do kľudu. Takto nejak :)
Hm...na jednej strane súhlasím. No na strane druhej ???
Skús niečo povedať o kľude tomu, čo sa musí postarať o nervózneho starkého...ktorý sa musí postarať tiež o deti...ktorý nevie, či zajtra nepôjde do roboty zbytočne, respektíve pre výpoveď...ktorý pôjde do bankomatu a tam veľký trt...atď, etc.
Si myslím, že odpoveď by rozhodne nebola " kľudná"...
lujza.j
23.10.20,16:15
Ale obcas musis....lebo inak na maslu(:...decko vcera...mama sefka si mysli,ze otvorime az v januari...ty co...ja mozno december.....dnes vytesena nasla si brigadu....
pavol54
23.10.20,16:18
dobre píšeš, ale prečo z toho obviňuješ zajaca ??

ten začal robiť reformu v zdravotníctve, lebo jediný mal na to - aj s dzurindom gule.
v polovičke reformy- lebo každá reforma bolí, každú reformu musia ludia odtrpieť - to dzurinda vzdal a zajaca dal na smotanu.
bolo to v 2004 -2005 - oprav ma , ak sa o rok mýlim.

Prečo to robert FICO a smer za 12 r., čo mali pod sebou nezmenili ? neopravili , nezreformavali ?
pán paška nám už neodpovie, skús ty...prečo podla teba 12 rokov rozkrádali zdravotníctvo na základe zlej reformy zajaca ?
fico vyhral súd nad holandským majiteľom súkromnej zdravotnej spoločnosti, všetci ste pišťali vrešťali že za to budú platiť ešte aj naši vnuci a výsledok aspoň niečo ale to sa vám do krámu nehodí, tak musíte kvičať hlasnejšie.
Dáša_
23.10.20,16:40
:)

:)
presne toto teraz potrebujeme ako soľ - hodiť sa do kľudu. Takto nejak :)
Hm...na jednej strane súhlasím. No na strane druhej ???
Skús niečo povedať o kľude tomu, čo sa musí postarať o nervózneho starkého...ktorý sa musí postarať tiež o deti...ktorý nevie, či zajtra nepôjde do roboty zbytočne, respektíve pre výpoveď...ktorý pôjde do bankomatu a tam veľký trt...atď, etc.
Si myslím, že odpoveď by rozhodne nebola " kľudná"...

jasne, ale kým nebude mama v pohode, nebudú v pohode ani deti, ani dedo. To je základ.

viem, že ľudia sú na tom zle, ale dovolím si tvrdiť, že väčšina ľudí stále vie, čo dá deťom zajtra na obed, na večeru. Aj o týždeň. Nestáva s tým, že ráno nevie, čím deti zasýti ten deň. Ak teda nepočítam do toho nerozhodnosť.

nie je to jednoduché, ale špičkovaním si fakt nepomôžeme.
Mila123
23.10.20,18:23
Vláda súčasne - zatiaľ neoficiálne, bez uznesenia - oznámila, že od 2. novembra 2020 sa takto formulovaný zákaz vychádzania bude vzťahovať na celé územie SR.
Nandrolon
23.10.20,18:45
To je pochopiteľné, nakoľko sa plánuje, že 2.11. už bude komplet celá SR pretestovaná prvým kolom, takže v podstate nič nové, doobeda sme to už písali s Kvakou.
letavizu 1
23.10.20,18:47
Ked vidim tie davy ako sa ochotne idu dat testovat a vobec nerozumeju preco, test je len darcovstvo organov , je to nezodpovednost podporovat taketo nezakonne a hlupe akcie v slepej viere ze im to pomoze . Jediny vysledok bude ze si zas niekto namasti vrecka . Slovac sa nikdy nezobudi , neveky budu otroci.
Nandrolon
23.10.20,18:58
Ked vidim tie davy ako sa ochotne idu dat testovat a vobec nerozumeju preco, test je len darcovstvo organov , je to nezodpovednost podporovat taketo nezakonne a hlupe akcie v slepej viere ze im to pomoze . Jediny vysledok bude ze si zas niekto namasti vrecka . Slovac sa nikdy nezobudi , neveky budu otroci.
Tie davy by neboli, keby to nebolo pod prísnymi sankciami. Nebol by dôvod. Si myslíš, že tam išli väčšinou dobrovoľne, zvlášť tí úplne zdraví?
Ale kto má rodinu a nechce žiť z ruky do úst, musí makať. A henten chorý Pánko nám to podmienil testom pre firmu, kde môže byť kľudne tichý spoločník /alebo akcionár - neskúmal som formu danej spoločnosti/, ale to sa vďaka platným zákonom nedozvieme.
sito
23.10.20,19:10
Vláda súčasne - zatiaľ neoficiálne, bez uznesenia - oznámila, že od 2. novembra 2020 sa takto formulovaný zákaz vychádzania bude vzťahovať na celé územie SR.

To, čo majú Oravci a Bardejovčania od 24.10., to má aj celé Slovensko od 24.10.

To, čo majú Oravci a Bardejovčania od 26.10., to bude mať celé Slovensko od 2.11.

https://korona.gov.sk/wp-content/uploads/2020/10/k-_opatrenia_201022_0v1.pdf
letavizu 1
23.10.20,19:18
Testovanie nieje zakonne, je nulitne nezakonne , toto by mali vsetci vediet, ak budu ludia podporovat taketo nezakonnosti a dobrovolne pojdu na jatky, nic ine si ani nezasluzia , ich deti budu zas len otroci,Chapem ze maju strach aj ja ho mam ale na ziaden test a nasledne vakcinacie sa nezucastnim , je to naplanovane a ludia im idu po ruke. Sankcie su tiez nezakonne , kazdy slusny pravnik ti to potvrdi. Bohuzial strach je mocna zbran a Matel a spol to dobre vedia. Inak uz aj MIkas odskocil od tohoto satanskeho planu, uz ho nevytrcaju v tv niekam sa schoval.
letavizu 1
23.10.20,19:23
Slovaci by sa mali konecne zobudit.
Nandrolon
23.10.20,19:29
Ale však to plánujú na celé územie, takže ak Matelko z toho plánu "neodskočí", tak to bude celoplošné.
I keď možno to zahrá do autu typom, pre 3,5% pozitivitu sa nám to neoplatí testovať, ale nezabúdaj, že má z toho zrejme osobný prospech, tak to neprestane, pokiaľ mu niekto nešliapne na krk /pre udavačov je to metafora/.
sito
23.10.20,19:43
Mila123 Preco to nemaju Blavaci? lebo Matel by sa posral,
vsade vo svete je najviac nakazenych vo velkych mestach, u nas posypali Oravu a Bardejov, naplanovana akcia

:D:D:D

22.10. Bratislava 3 523. Námestovo 1 692, Tvrdošín 1 307, Dolný Kubín 857 = Orava 3 856. Bardejov 1 641. Spolu 5 497.

Bratislava I. - IV., okresy nad 1 000.

Bratislava 3 523

Námestovo 1 692

Bardejov 1 641

Prešov 1 554

Košice 1 443

Tvrdošín 1 307

Prievidza 1 288

Nitra 1 250

Trnava 1 076

Žilina 1 017
buchač
23.10.20,19:47
Kto sa nedá otestovať, nemôže vychádzať. Tak mu treba, mal sa dať. Kto by už riešil, že je celoplošné testovanie dobrovoľné? Veď je zadarmo.
https://nazory.pravda.sk/komentare-a-glosy/clanok/566560-nazor-fakt-sme-si-to-pokazili/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox
Lívia Černická
editorka oddelenia domácich udalostí

...a stráááášna eržika (3,14ča)...horšiu hlúposť ohľadom testovania nečítal.
sito
23.10.20,19:59
Testovanie: Z 61.905 otestovaných na Orave a Bardejove bolo 2225 infekčných
duves
23.10.20,20:47
Slovaci by sa mali konecne zobudit.
Ved si nastav budík a zobudíš sa.
duves
23.10.20,20:49
Nejaky klérofašista to kúpil. Tak ale neviem, či to je skutočny profil. Neprajem mu najhoršie. Želám mu uzdravenie a dopracovanie sa k pokore. Ludstvo je polarizované a treba objaviť prostredníctvom slušnosti a pokory riešenie. Svet po Covide už nikdy nebude ako ste ho poznali.
https://www.facebook.com/miroslav.cajka.946
korela
23.10.20,21:09
:)

:)
presne toto teraz potrebujeme ako soľ - hodiť sa do kľudu. Takto nejak :)
Hm...na jednej strane súhlasím. No na strane druhej ???
Skús niečo povedať o kľude tomu, čo sa musí postarať o nervózneho starkého...ktorý sa musí postarať tiež o deti...ktorý nevie, či zajtra nepôjde do roboty zbytočne, respektíve pre výpoveď...ktorý pôjde do bankomatu a tam veľký trt...atď, etc.
Si myslím, že odpoveď by rozhodne nebola " kľudná"...

jasne, ale kým nebude mama v pohode, nebudú v pohode ani deti, ani dedo. To je základ.

viem, že ľudia sú na tom zle, ale dovolím si tvrdiť, že väčšina ľudí stále vie, čo dá deťom zajtra na obed, na večeru. Aj o týždeň. Nestáva s tým, že ráno nevie, čím deti zasýti ten deň. Ak teda nepočítam do toho nerozhodnosť.

nie je to jednoduché, ale špičkovaním si fakt nepomôžeme.

:eek::eek::eek:
sito
24.10.20,03:00
Nejaky klérofašista to kúpil. Tak ale neviem, či to je skutočny profil. Neprajem mu najhoršie. Želám mu uzdravenie a dopracovanie sa k pokore. Ludstvo je polarizované a treba objaviť prostredníctvom slušnosti a pokory riešenie. Svet po Covide už nikdy nebude ako ste ho poznali.
https://www.facebook.com/miroslav.cajka.946

Dušan, ale svet, keď vyjde slnko je vždy iný. A nikdy už nebude taký, aký bol pred jeho východom.

A nič na tom nezmení ľavica, či pravica, ani východ, ani západ.
sito
24.10.20,03:03
.urva, kvôli mojej dennej dávke som musel vstávať o 3,33. Len dúfam, že to nikto nikto nevidel. :D
sito
24.10.20,03:22
Rýchlotesty. Koľko ich bolo, 200 000 ks.? Koľko ich je, teda už anitgénových, 13 000 000 ks.?

Koľko nepoužitých ich skončilo v Dunaji? Koľko použitých skončí z tých 13 000 000 skončí v Dunaji? Ak nie v Dunaji, kde ... :D
sito
24.10.20,03:37
Hmmm. Hostia 571 : členovia 3 = 190,33.
Nandrolon
24.10.20,05:05
Rozosmialo...
Takže zatiaľ je otestovaných iba cca 34% ľudí v danom testovanom regióne.
duves
24.10.20,05:06
Humor je korením života, predstav si, aké by to bolo, keby si sa celý deň mračil. Stačí, ked je teraz také blbé počasie.
Nandrolon
24.10.20,05:22
Nandrolon
24.10.20,05:25
Humor je korením života, predstav si, aké by to bolo, keby si sa celý deň mračil. Stačí, ked je teraz také blbé počasie.
Nepoznám blbé počasie. Ty, ako MTB biker by si mohol súhlasiť :-)
lujza.j
24.10.20,05:30
Priatelia, naša armáda, nech jej levia bohyňa vojny Sachmet dá viac takých vojvodcov ako má, tak naša armáda začala operáciu „Spoločná zodpovednosť“. Neviem kto vymýšľa tieto mená, ja by som napríklad bol aj za názov „Spoločná sranda“, alebo „Spoločná obsedantno-kompulzívna porucha“, aj keď uznávam, že ten druhý názov je trochu dlhý a bežný príslušník armády si nemá šancu ho zapamätať. Na druhej strane – priemerný psychiatrický pacient je tu ako doma a pri oháňaní sa strategickými a taktickými pojmami, ktorým aj tak nerozumie, by plynulé vyslovenie názvu takejto operácie zapôsobilo na poslucháča impozantne a vzbudilo by dôveru. Lebo nič iné tu už nemá potenciál na vzbudenie dôvery. Poďme však k meritu veci.
Príslušníkov armády požiadam, aby ďalej nečítali, lebo to, čo bude nasledovať by mohlo u nich vzbudiť negatívne emócie smerom k ich novo a samo-vymenovanému vrchnému veliteľovi a podotýkam, v žiadnom prípade nie ceremoniálnemu. Určite nie. Je to totiž „Otec bojiska a stratégie“, ktorému vôbec neprekáža fakt, že má vraj modrú knižku. Pozrime sa teda, čo „Otec bojiska a stratégie“ (ďalej len OBaS) povedal včera: vraj tí, ktorí sa dajú testovať a budú mať negatívny test, nebudú obmedzovaní... Pravdu povediac, ja ani netuším, čo OBaS povedal, lebo tej jeho tlačovke som vôbec nerozumel a nie len ja, ale ani nepoznám nikoho, kto jej rozumel. Zlé jazyka tvrdia, že jej nerozumel ani OBaS, ale to sa mi nezdá. Síce nerozumiem ako, ale zistil som, že OBaS rozumie všetkému. Už sa teším, keď pod jeho vedením začne Slovensko stavať veľký hadrónový urýchľovač častíc, samozrejme väčší ako je v CERNe. Nedajboh, aby sme neboli pod jeho vedením prví!!! Tlačovku som ale pozeral pozorne, v pozore (keď už je v tom aj tá armáda a ja som major v zálohe) a s úsmevom na perách. Ten úsmev je dôležitý, lebo som vraj vyzeral, ako idiot. Dnes som tlačovku OBaS počúval v aute. Poňal som podozrenie, že je to trochu iné, ako včera... Skoro opačné...?! Kde je chyba? Určite vo mne. OBaS totiž povedal – „Negatívny nemusí byť zdravý...“ Tak tomu som rozumel aj bez toho, aby som stál v pozore. Len mi to nejde nejako dokopy s tým, čo OBaS povedal včera. Lebo ešte predtým povedal, že to testovanie v rámci operácia Púštna búrka, či ako sa to vlastne volá, bude na 2 x. Aby sme druhý raz zachytili tých, čo boli zdraví prvý raz a možno ochoreli a tým, ktorí boli zdraví už aj prvý raz potvrdili, že sú zdraví aj druhý raz a teda, že pred týždňom nemali v sebe žiadnu hnusobu. Nerátam samozrejme brokolicu a hlávkový šalát, lebo väčšiu hnusobu nepoznám. Tak si to teda zrekapitulujme. Keď prvý týždeň zistíme, samozrejme po testoch, že sme negatívni, neznamená to, že sme zdraví – lebo ten vírus už môžeme mať, ale ešte nezabral! Ak sme druhý týždeň negatívni, čo vlastne zistíme... A tu začína pre mňa územie chaosu a anarchie. Lebo logicky mi vychádza, že druhý týždeň zistíme, že pred týždňom sme boli zdraví. To však neznamená, že sme zdraví po druhom teste. Ako sme na tom boli v čase druhého testu, to by sme zistili až o týždeň, teda pri treťom teste. Všímate si ten týždňový posun, však? No, a tu ma prepadol až morbídny strach! Nikde som nikoho nepočul, že by malo byť aj tretie kolo testov! Táto ľahkovážnosť hraničí so sabotážou a reálne je ohrozené zdravie národa. Nehovoriac o tom, že ani po treťom kole nikto, podotýkam nikto(!!!) nebude vedieť, ako na tom je. Áno, tí inteligentnejší z vás už vedia – potrebujeme aj štvrté kolo! Načo?, pýtajú sa menej inteligentní. Povieme im to. Predsa na to, aby sme vedeli, ako sme na tom boli v čase tretieho kola testovania, hlupáci! Iba provokatér sa opýta na úplne jasnú vec – potrebujeme aj piate kolo? My to už vieme. Pokiaľ to nevie OBaS, prepošlite mu tento textík. Verím tomu, že v Trnave nie je len jedna malá firmička s dlhom v sociálnej poisťovni. Pokiaľ by dlh nebol, vyrobíme ho. Takýchto firmičiek budeme potrebovať viac, milí priatelia. Lebo, tí bystrejší z vás už pochopili, že budeme potrebovať desiatky miliónov testovacích súprav! A nech mi nikto nehovorí, že táto operácia by sa mala volať inak, ako „Spoločná obsedantno-kompulzívna porucha“!!!
P. S. Pýtam sa už štvrtý raz. Nevie niekto, kde sa podel hlavný hygienik Mikas?

Od jan baranek-z netu
bjuty smis
24.10.20,06:17
dobre píšeš, ale prečo z toho obviňuješ zajaca ??

ten začal robiť reformu v zdravotníctve, lebo jediný mal na to - aj s dzurindom gule.
v polovičke reformy- lebo každá reforma bolí, každú reformu musia ludia odtrpieť - to dzurinda vzdal a zajaca dal na smotanu.
bolo to v 2004 -2005 - oprav ma , ak sa o rok mýlim.

Prečo to robert FICO a smer za 12 r., čo mali pod sebou nezmenili ? neopravili , nezreformavali ?
pán paška nám už neodpovie, skús ty...prečo podla teba 12 rokov rozkrádali zdravotníctvo na základe zlej reformy zajaca ?
fico vyhral súd nad holandským majiteľom súkromnej zdravotnej spoločnosti, všetci ste pišťali vrešťali že za to budú platiť ešte aj naši vnuci a výsledok aspoň niečo ale to sa vám do krámu nehodí, tak musíte kvičať hlasnejšie.
aha
no skús si nateraz odpustiť to o kvičaní a pokús sa odpovedať na to, čo som sa pýtal....

prečo teda fico za 12 rokov vlády, z toho 4 r. dokonca úplne sám, nezmenili -podľa teba zlú -- zajacovú reformu ???????
bjuty smis
24.10.20,07:03
v tvrdošíne pomáha igor matovič...kontroluje totožnosť testujúcich sa

internetoví hrdinovia mu môžu do očí povedať svoje námietky :)))
Nandrolon
24.10.20,07:15
Rozosmialo...
Takže zatiaľ je otestovaných iba cca 34% ľudí v danom testovanom regióne.

A co tak rozosmialo ? 34 % x 3 dni = 102 % . Dnes u nas stoja ludia v rade od 6:00
102% Takže tie 2 percentá sa nakotia?
PS: vidím, že Bodliak smis nesúhlasí, to je klasika, ale Duves?
V čom v tom videu nesúhlasíš, alebo vlastne nesúhlasíš, že som to tu linkol?
Ja viem, bol si v nemocnici. Ale uvedom si, že tebe robili INÉ TESTY, ktoré sú presnejšie a dokonca NADRADENÉ týmto sračkám.
Nadradenejšie sú v tom, že Matovič sa vyjadril, že ak niekto bude pozitívny a dá sa za SVOJE peniaze otestovať tými testami, ktorými sa testuje MIMO plošného testovania, že bude platiť ten presnejší test, teda TEN, KTORÝ SI ABSOLVOVAL TY.
Ja by som predtým ešte išiel do iného obvodu a skúsil to ešte raz....
duves
24.10.20,07:23
Humor je korením života, predstav si, aké by to bolo, keby si sa celý deň mračil. Stačí, ked je teraz také blbé počasie.
Nepoznám blbé počasie. Ty, ako MTB biker by si mohol súhlasiť :-)
To je s tebou už také vážne, že nevidíš rozdiel medzi májovým a dušičkovým počasím? Apropo, v chladnom počasi nejazdím, nevyhovuje mi to. V priebehu roka volím aktivity, aké mi vyhovujú.
bjuty smis
24.10.20,07:27
vidím, že prívod kyslíka do mozgu máš stále odrezaný, ty bodliak

a ked si ma už pochválil, tak som ti naozaj dal mínusku, už máš 3..................zatiaľ...
Nandrolon
24.10.20,07:28
Humor je korením života, predstav si, aké by to bolo, keby si sa celý deň mračil. Stačí, ked je teraz také blbé počasie.
Nepoznám blbé počasie. Ty, ako MTB biker by si mohol súhlasiť :-)
To je s tebou už také vážne, že nevidíš rozdiel medzi májovým a dušičkovým počasím? Apropo, v chladnom počasi nejazdím, nevyhovuje mi to. V priebehu roka volím aktivity, aké mi vyhovujú.
Rozdiel vidím, viac najazdím teraz ako v máji... A myslím, že aj iní MTB bajkeri.
duves
24.10.20,07:33
Je to každého osobná volba a výber.
Nandrolon
24.10.20,07:46
Je to každého osobná volba a výber.
Tak sa ma tu nepýtaj, či je to so mnou až také vážne iba preto, že ty si zimomrivka.
pavol54
24.10.20,07:53
v tvrdošíne pomáha igor matovič...kontroluje totožnosť testujúcich sa

internetoví hrdinovia mu môžu do očí povedať svoje námietky :)))
a kto teraz vládne?
Nandrolon
24.10.20,08:06
Bodliak smis - toto je /okrem pár kusov/ tvoja aktivita za cca 24 hodín. Minule si tu uverejnil za niekoľko dní, to si musel odmazať aspoň XY mínusiek.
Okrem toho mi tam pri screenovaní skočila jedna pluska, takže tvoju mínusku na konci s dátumom 23.10.20 automaticky vyhodilo....
A teraz môžeš dať zase ten svoj upravený screen.
bjuty smis
24.10.20,08:18
v tvrdošíne pomáha igor matovič...kontroluje totožnosť testujúcich sa

internetoví hrdinovia mu môžu do očí povedať svoje námietky :)))
a kto teraz vládne?
" preci " mikas
bjuty smis
24.10.20,08:31
Bodliak smis - toto je /okrem pár kusov/ tvoja aktivita za cca 24 hodín. Minule si tu uverejnil za niekoľko dní, to si musel odmazať aspoň XY mínusiek.
Okrem toho mi tam pri screenovaní skočila jedna pluska, takže tvoju mínusku na konci s dátumom 23.10.20 automaticky vyhodilo....
A teraz môžeš dať zase ten svoj upravený screen.
upravený je akurát test iq, kde ti vyjde 3 -ciferný výsledok....asi aj 2
ako som už písal, si brilantný a nepodarilo sa mi prelstiť ťa s viacerými nickmi

keď si ma prekukol prvý krát ako jar88, skúsil som to rafinovanejšie a aj tak si ma dostal

voni jsou proste hlavička, kefalíne.....
lujza.j
24.10.20,08:34
Hmmm...(:

"Smrť sedí pred mestskými hradbami a čaká." Príde vedec, sadne si k nej a pýta sa:
„Čo tu robíš?“
???? Smrť odpovedá: „Idem teraz do mesta a zoberiem si 100 ľudí.“
????????*⚕️Vedec vbehne do mesta a vzrušene vykrikuje: „Smrť príde a vezme so sebou 100 ľudí! “

A tak všetci v panike vbehli do svojich domov a zamkli sa na mnoho týždňov, 5 000 ľudí zomrelo. Keď vedec opúšťal mesto, Smrť tam stále sedela.

????????*⚕️ Vedec jej nahnevane hovorí:
„Chcela si odviesť 100 ľudí, ale bolo ich 5000!“ ???? Smrť odpovedala:
„Odniesla som ich 100. Chorých a starých, ako každý týždeň. Zvyšok si vzal Strach, za ktorý nesiete zodpovednosť vy! “????????*♂️
Nandrolon
24.10.20,08:36
- dal som plusko, len dodám, že
... strach až tak nezabíja. Zabíja NEPOSKYTNUTÁ/NEDOSTUPNÁ zdravotná starostlivosť, kvôli pokusu s Covid-19.
duves
24.10.20,08:44
- dal som plusko, len dodám, že
... strach až tak nezabíja. Zabíja NEPOSKYTNUTÁ/NEDOSTUPNÁ zdravotná starostlivosť, kvôli pokusu s Covid-19.
Najhoršia je smrť z oplašenia. Zdravotníctvo SR množstvo hospitalizovaných nezvládne. Držím palce.
misoft
24.10.20,08:53
Oliwa
24.10.20,09:06
v tvrdošíne pomáha igor matovič...kontroluje totožnosť testujúcich sa

internetoví hrdinovia mu môžu do očí povedať svoje námietky :)))
a kto teraz vládne?. Obavy a strach..
misoft
24.10.20,09:10
Hmmmmm.....
Zákaz vychádzania (povolené s určitými podmienkami..... a čo nevidím?
Kontajnerčata (Romuláni) vo veľkom robia nájazdy na kontajnery...
Jáááj, zabudol som - pre nich neplatia žiadne zákazy, príkazy, doporučenia, nariadenia. A pokutu im aj tak nik nedá.
Kvaka
24.10.20,09:54
Hmmmmm.....
Zákaz vychádzania (povolené s určitými podmienkami..... a čo nevidím?
Kontajnerčata (Romuláni) vo veľkom robia nájazdy na kontajnery...
Jáááj, zabudol som - pre nich neplatia žiadne zákazy, príkazy, doporučenia, nariadenia. A pokutu im aj tak nik nedá.
Duški, však do najbližších potravín môžu, oni si ten kontajner obhája....:) :)
pavol54
24.10.20,10:19
v tvrdošíne pomáha igor matovič...kontroluje totožnosť testujúcich sa

internetoví hrdinovia mu môžu do očí povedať svoje námietky :)))
a kto teraz vládne?. Obavy a strach..
to je bezplatné, ale robiť kontrolóra totožnosti za premiersky plat! Vládnuť znamená zbierať informácie vyhodnocovať ich a vydávať pokyny na splnenie úloh a kontrolovať ich plnenie. Následne korigovať podľa priebežne prichádzajúcich informácií o stave plnenia.
annova
24.10.20,10:50
Tak toto ma veru dostalo...



preco potom obmedzenia aj s ruskami v prirode na 5m?
https://korona.gov.sk/povinnost-nosit-rusko-okt/


Platnosť nariadenia od: 15. októbra 2020, 06:00 hod
Platnosť nariadenia do: odvolania

Aktualizované 14. októbra 2020

Nosenie rúška na verejnosti v exteriéri je povinné. To platí v zastavaných častiach obcí a miest a taktiež mimo nich.

Rúško nie je povinné nosiť mimo zastavaných častí obcí a miest ak je vzdialenosť od cudzích osôb alebo osôb nežijúcich v spoločnej domácnosti viac ako 5 metrov.

Buchac, viac citaj, potom ta nic nemusi dostat....
duves
24.10.20,11:16
Hmmmmm.....
Zákaz vychádzania (povolené s určitými podmienkami..... a čo nevidím?
Kontajnerčata (Romuláni) vo veľkom robia nájazdy na kontajnery...
Jáááj, zabudol som - pre nich neplatia žiadne zákazy, príkazy, doporučenia, nariadenia. A pokutu im aj tak nik nedá.
Chodia, napr. ked sme boli infekčny, tak sa pytam, kde sme vyhadzovali odpadky? No tam sa v tom prehrabovali. Náhoda je blbec.
Nandrolon
24.10.20,11:48
Som sa nasmial.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Len čo Jarka 1 otvorila tému, tak ma zaujal svoj profil.

Moja otázka znie. Môže toto robiť úplne zdravý a inteligentný človek?
PS: jedná sa aj o príspevky z roku 2006, teda viac ako 14 rokov.
buchač
24.10.20,11:53
Tak toto ma veru dostalo...



preco potom obmedzenia aj s ruskami v prirode na 5m?
https://korona.gov.sk/povinnost-nosit-rusko-okt/


Platnosť nariadenia od: 15. októbra 2020, 06:00 hod
Platnosť nariadenia do: odvolania

Aktualizované 14. októbra 2020

Nosenie rúška na verejnosti v exteriéri je povinné. To platí v zastavaných častiach obcí a miest a taktiež mimo nich.

Rúško nie je povinné nosiť mimo zastavaných častí obcí a miest ak je vzdialenosť od cudzích osôb alebo osôb nežijúcich v spoločnej domácnosti viac ako 5 metrov.

Buchac, viac citaj, potom ta nic nemusi dostat....



Ako ti to slušne a bez irónie ? Snáď postačia nasledovné otázky.
Všímaš si ten rozdiel vo zvýraznenom ?
Tak ako je to s tým čítaním ?
To takto aj účtuješ ?
bjuty smis
24.10.20,12:20
Som sa nasmial.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Len čo Jarka 1 otvorila tému, tak ma zaujal svoj profil.

Moja otázka znie. Môže toto robiť úplne zdravý a inteligentný človek?
PS: jedná sa aj o príspevky z roku 2006, teda viac ako 14 rokov.

prestaň tu už revať jak 16 r. puberťáčka a otravovať to tu s tvojími mínuskami

však tam vidím, že máš -55 bodov..to si rekordér celej porady
radšej sa zamysli, ako sa tu k ostatným chováš a na tom popracuj......
annova
24.10.20,12:24
Tak toto ma veru dostalo...



preco potom obmedzenia aj s ruskami v prirode na 5m?
https://korona.gov.sk/povinnost-nosit-rusko-okt/


Platnosť nariadenia od: 15. októbra 2020, 06:00 hod
Platnosť nariadenia do: odvolania

Aktualizované 14. októbra 2020

Nosenie rúška na verejnosti v exteriéri je povinné. To platí v zastavaných častiach obcí a miest a taktiež mimo nich.

Rúško nie je povinné nosiť mimo zastavaných častí obcí a miest ak je vzdialenosť od cudzích osôb alebo osôb nežijúcich v spoločnej domácnosti viac ako 5 metrov.

Buchac, viac citaj, potom ta nic nemusi dostat....



Ako ti to slušne a bez irónie ? Snáď postačia nasledovné otázky.
Všímaš si ten rozdiel vo zvýraznenom ?
Tak ako je to s tým čítaním ?
To takto aj účtuješ ?
na 5 metrov a viac...
slusne si mal moznost vcera o 13:49
buchač
24.10.20,12:43
na 5 metrov a viac...
slusne si mal moznost vcera o 13:49
No vidíš...jak rýchlo si na to došla ? Ani to nebolelo...či ?
Čo bolo neslušné na tom, že ma tvoj príspevok rozosmial, udivil, dostal ???

Poznámka - takéto od brucha " informácie " sú proste o ničom. Ako vravím, ak by si takto účtovala, tak jeden klient by sa radoval z plusového daňového a ten druhý by zaplakal, pritom výsledok by mal byť opačný.
annova
24.10.20,13:37
na 5 metrov a viac...
slusne si mal moznost vcera o 13:49
No vidíš...jak rýchlo si na to došla ? Ani to nebolelo...či ?
Čo bolo neslušné na tom, že ma tvoj príspevok rozosmial, udivil, dostal ???

Poznámka - takéto od brucha " informácie " sú proste o ničom. Ako vravím, ak by si takto účtovala, tak jeden klient by sa radoval z plusového daňového a ten druhý by zaplakal, pritom výsledok by mal byť opačný.

"Ako ti to slušne a bez irónie ?"
Mozno je to len tvoj sposob vyjadrovania sa, beriem to, neurazam sa.
Asi som predpokladala, ze na debate nieje treba podrobne vysvetlovat ako malemu dietati a napr. ty to pochopis.
Opakujem, rusky treba ak ste od cudzej osoby vzialeny do 5, metrov, 5 metrov a 1 cm, uz nemusite, ani buchac.

Povodny prispevok som pisala, ked som bola uz troska unavena, ale ako citam tvoje prispevky, tak mam dojem, ze tiez byvas obcas unaveny.

A co sa tyka uctovania, nestazuju sa na mna, nik odomna neodisiel a uctujem uz viac ako 20 rokov, vratane dovozov a inych "malickosti".

Prajem ti vela uspechov v uctovani, aby si mal tiez len spokojnych zakaznikov.
buchač
24.10.20,14:40
Nie možno, ale určite je to môj spôsob vyjadrovania...uraziť sa môžeš kedykoľvek a koľko len chceš.

Nejde o predpoklad, ide o fakt...a to taký, že Poradu čítajú aj nezaregistrovaní čitatelia.
Takže ak si jeden prečíta takú informáciu, ktorú si dala, tak čo si pomyslí o odbornosti prispievateľa ?
Ja osobne beriem také informácie s rezervou a keď nie je pripojený link, tak už vôbec nie.

Moju únavu ty nerieš. Keď som unavený (to býva každý deň po dosť namáhavej práci), tak neprispievam na fóra, lež si dám šlófika...

Záver je najlepší, ten som si nechal na koniec.
Skoro 20 rokov som už na riadnom dôchodku...v živote som neúčtoval a ani to nemienim meniť. Ja si robím už len na svojom a pre seba...a mám iné záujmy, respektíve koníčky.
Dnes som bol zasa v lese, doniesol som plný košík húb...a rúško som veru nemal...proti vlkom a medveďom to nie je potrebné.
...a zákazníci sú spokojní, platia mi za výrobky celkom slušné peniaze.
bodliak
24.10.20,15:56
Bodliak smis, ...Tie mínusky nie sú MOJE, ale TVOJE.:-))
Áno, teraz sú naše. Máme narovnako. To je to, čo nás spája ... Oddnes si môj tretí nick.
Kvaka
24.10.20,15:59
Tak toto ma veru dostalo...



preco potom obmedzenia aj s ruskami v prirode na 5m?
https://korona.gov.sk/povinnost-nosit-rusko-okt/


Platnosť nariadenia od: 15. októbra 2020, 06:00 hod
Platnosť nariadenia do: odvolania

Aktualizované 14. októbra 2020

Nosenie rúška na verejnosti v exteriéri je povinné. To platí v zastavaných častiach obcí a miest a taktiež mimo nich.

Rúško nie je povinné nosiť mimo zastavaných častí obcí a miest ak je vzdialenosť od cudzích osôb alebo osôb nežijúcich v spoločnej domácnosti viac ako 5 metrov.

Buchac, viac citaj, potom ta nic nemusi dostat....



Ako ti to slušne a bez irónie ? Snáď postačia nasledovné otázky.
Všímaš si ten rozdiel vo zvýraznenom ?
Tak ako je to s tým čítaním ?
To takto aj účtuješ ?

Musím reagovať a slovičkáriť, lebo som včera nepochopila tvoju reakciu, čo ťa to dostalo.
annova napísala takto: Po teste maju cakat vo vedlajsej, sice rano dezinfikovanej miestnosti na vysledky. Pozitivny vedla negativneho? Potom sa jedna o premorovanie obyvatelstva.Ak bude niekto tvrdit, ze maju odstup 2m a ruska, preco potom obmedzenia aj s ruskami v prirode na 5m? Je to postavene vsetko na straseni ludi.

Podľa mňa toto konkrétne annova dobre napísala, porovnala podmienky odstupu pri testovaní - 2 m s rúškami, s podmienkami v prírode - "OBMEDZENIA" s rúškami v prírode na 5m, čo je správne, po tvojej reakcii pripla z nariadenia, kde je to jasné, teda ak je viac ako 5 m, môže bez rúška, chápem bez "obmedzenia."
Ty si vytrhol časť vety z kontextu, čo už samozrejme nedávalo zmysel, aby si mohol zareagovať, po jej vysvetlení si poukázal na slovíčko "na" ako na chybu, dokonca si sa elegantne z toho vyvliekol, že ona uviedla nesprávnu informáciu, veď kto už bude hľadať včerajšie príspevky.
Ty buchač proste nemáš chybu, na teba nikto nemá. Vykrúcaš sa, ak pochybíš, ešte to rozvinieš, ešte začneš úplne o inom, nakoniec pourážaš ako sa ti práve hodí.
buchač
24.10.20,16:39
Toto sa tebe a tvojim súkmeňovcom nebude páčiť...

To, čo som ti napísal do profilu, tak to aj platí....to po prvé.
Po druhé...ty si toho nepochopila teda fest veľa ohľadom korony.
Oba body nebrať osobne a vonkoncom nie ako urážku.

Nechcem byť fakt osobný a ani sa nikoho dotknúť...ALE na Porade sa venuje viacerí Coviďákovi len posledných pár dní a aj to pár zmätočnými vetami, či len kopírovaním linkov. Na inom fóre (kde som) sa tejto téme venuje už od začiatku...celý rok a to permanentne ! Príspevky, ktoré podrobne rozoberajú to alebo ono. Si vieš predstaviť, koľko je tam za celú dobu informácií, linkov...a to z celého sveta ?
Tak mi láskavo povedz...kto je v obraze viac ? Ja alebo ty, prípadne niekto iný z Porady ?
Tam sa nevyskytuje žiaden Slobodný vysielač, Bukovský a podobne. Ak aj hej, tak je to brané ako totálny výsmech...
Občas mám nutkanie niečo prekopírovať a poskytnúť info...no vzhľadom k týmto pomerom ma to veľmi rýchlo prejde.

Poznámka:
Kde vidíš nejakú urážku ku annova.

P.S.:
...a ozaj...chybu mám...totiž ku dokonalosti mi chýba už len malý kúštik...;) :D :D :D

P.S.:
Parafrázujem názov témy, zmením na otázku...odpovedzte si na ňu sami.

Čo sa vám ľudia stalo, čo sa vám porobilo ???
babka - ježibabka
24.10.20,16:48
Trochu na odľahčenie. Písala som si so synmi. A trochu som sa aj zasmiala. Jeden písal, že krájali dzunu (tekvicu) nevesta vraj bude zarábať. Potešila som sa, že možno si zarobím dajaké euríčko aj ja, lebo ešte nejaké tekvice mám. Nakoniec to sa mu podaril pekný preklep. Tú dzunu budú zavárať a nie na nej zarábať :D:D:D
Jarka 1
24.10.20,17:12
Toto sa tebe a tvojim súkmeňovcom nebude páčiť...

To, čo som ti napísal do profilu, tak to aj platí....to po prvé.
Po druhé...ty si toho nepochopila teda fest veľa ohľadom korony.
Oba body nebrať osobne a vonkoncom nie ako urážku.

Nechcem byť fakt osobný a ani sa nikoho dotknúť...ALE na Porade sa venuje viacerí Coviďákovi len posledných pár dní a aj to pár zmätočnými vetami, či len kopírovaním linkov. Na inom fóre (kde som) sa tejto téme venuje už od začiatku...celý rok a to permanentne ! Príspevky, ktoré podrobne rozoberajú to alebo ono. Si vieš predstaviť, koľko je tam za celú dobu informácií, linkov...a to z celého sveta ?
Tak mi láskavo povedz...kto je v obraze viac ? Ja alebo ty, prípadne niekto iný z Porady ?
Tam sa nevyskytuje žiaden Slobodný vysielač, Bukovský a podobne. Ak aj hej, tak je to brané ako totálny výsmech...
Občas mám nutkanie niečo prekopírovať a poskytnúť info...no vzhľadom k týmto pomerom ma to veľmi rýchlo prejde.

Poznámka:
Kde vidíš nejakú urážku ku annova.

P.S.:
...a ozaj...chybu mám...totiž ku dokonalosti mi chýba už len malý kúštik...;) :D :D :D

P.S.:
Parafrázujem názov témy, zmením na otázku...odpovedzte si na ňu sami.

Čo sa vám ľudia stalo, čo sa vám porobilo ???

ááále, ááále buchy .... a čo sa stalo tebe, čo sa ti porobilo? ... neverím, že si nepochopil, že išlo o porovnanie podmienok ... na kieho oného si tam riešil nejaké na ... ak by si to aj nepochopil na prvý raz, tak neskôr určite

Nechceš byť osobný a dovolil si si riešiť annovu ako účtovníka.

Žiadam o zrušenie mínusiek, ale kým sú, tak som ti teraz dala rovno dve. Nemusíš hľadať, nie sú od bodliaka.
Tak mi láskavo povedz...kto je v obraze viac ? Ja alebo ty, prípadne niekto iný z Porady ? /// A čo máš patent na rozum?
kukučka
24.10.20,18:13
Toto sa tebe a tvojim súkmeňovcom nebude páčiť...

Máš pravdu, mne sa to nepáči. Veru, veru...čo sa ti porobilo? Ty už máš atestáciu?
buchač
24.10.20,19:14
Toto sa tebe a tvojim súkmeňovcom nebude páčiť...

Máš pravdu, mne sa to nepáči. Veru, veru...čo sa ti porobilo? Ty už máš atestáciu?
No ja neviem...ale skús mi nájsť jediný príspevok ohľadom covidu, kde by som dával nejakú radu alebo niečo podobné v súvislosti s atestáciou. Ja tak akurát zaujímam stanovisko ohľadom Bukiho a či iných konšpirácií.
Tvoj názor ale beriem...už len z toho titulu, že oponuješ verejne.

Keďže ty dávaš link na SV (prípadne iné), aby sme si pozreli to alebo ono, nuž ja dávam do pozornosti nasledovné.

" Ďalšie informácie o zavádzaniach Dr. Bukovským o Covide "

Toto nie su jediné Covidové zavádzania Dr. Bukovského, aby ste si nemyslei, že to je náhoda. Venujem sa mu tu na fb už mesiace a aj na blogu od júna doteraz v 8 blogoch:

https://dennikn.sk/blog/2077041/konfrontacia-dr-bukovskeho-s-realitou-zdravotnictva-a-mudr-sagan/
https://dennikn.sk/blog/2074603/tvrdenia-dr-bukovskeho-versus-vedecky-konsenzus/
https://dennikn.sk/blog/2077041/konfrontacia-dr-bukovskeho-s-realitou-zdravotnictva-a-mudr-sagan/
https://dennikn.sk/blog/1944033/co-mudr-bukovsky-zabudol-o-covide-povedat-a-zoznam-blogov/
https://dennikn.sk/blog/1935727/covidove-neznalosti-mudr-bukovskeho-diel-c-4-17-6-video-youtube-bukovsky-koronavirus-covid-19/
https://dennikn.sk/blog/1930546/zahada-velkonocnej-jamy-vyzivoveho-poradcu-dr-bukovskeho-vyriesena-video-na-slovensku-sa-nikdy-nemohlo-stat-taliansko-preco-youtube-bukovsky/
https://dennikn.sk/blog/1913521/mudr-bukovsky-a-pocitanie-od-buka-do-buka-covid-19-koronavirus/
https://dennikn.sk/blog/1913488/vyzva-doktorovi-bukovskemu-nezavadzajte-covid-19-mudr-bukovsky/

Viac v blogu...Ale aj tak silne pochybujem, že sa cez to všetko niekto z Porady bude lúskať...
https://malinova.blog.pravda.sk/2020/10/24/napriek-tomu-si-ludia-siria-opak-a-to-prave-aj-vdaka-bukovskemu/
kukučka
24.10.20,19:32
Toto sa tebe a tvojim súkmeňovcom nebude páčiť...

Máš pravdu, mne sa to nepáči. Veru, veru...čo sa ti porobilo? Ty už máš atestáciu?
Reagovala som na Jarku, presne na toto:
Ty buchač proste nemáš chybu, na teba nikto nemá. Vykrúcaš sa, ak pochybíš, ešte to rozvinieš, ešte začneš úplne o inom, nakoniec pourážaš ako sa ti práve hodí. koniec citácie.

A znovu si to predviedol v plnej kráse. Koniec debaty.
kukučka
24.10.20,19:36
A keď už si taký dokonalý archivár, daj sem všetky moje linky na SV!
Lebo o COVIDE nebol ani jeden!!!
buchač
24.10.20,20:22
Toto sa tebe a tvojim súkmeňovcom nebude páčiť...

Máš pravdu, mne sa to nepáči. Veru, veru...čo sa ti porobilo? Ty už máš atestáciu?



Toto sa tebe a tvojim súkmeňovcom nebude páčiť...

Máš pravdu, mne sa to nepáči. Veru, veru...čo sa ti porobilo? Ty už máš atestáciu?
Reagovala som na Jarku, presne na toto:
Ty buchač proste nemáš chybu, na teba nikto nemá. Vykrúcaš sa, ak pochybíš, ešte to rozvinieš, ešte začneš úplne o inom, nakoniec pourážaš ako sa ti práve hodí. koniec citácie.

A znovu si to predviedol v plnej kráse. Koniec debaty.
Ja teda neviem...ale aby som nebol obvinený, že vytrhávam z kontextu, tak zacitujem celé.

Raz cituješ len moju vetu a dávaš otázky.
Následne, po mojej odpovedi reaguješ novou citáciou a vravíš, že si reagovala na Jarku ?
Tak teraz ako to je vlastne ?

...a ozaj, lúskala si tie linky ? Môj predpoklad, hraničiaci s istotou je, že nie.
buchač
24.10.20,20:31
ale skús mi nájsť jediný príspevok ohľadom covidu, kde by som dával nejakú radu alebo niečo podobné v súvislosti s atestáciou.
Ja tak akurát zaujímam stanovisko ohľadom Bukiho a či iných konšpirácií.
[QUOTE="kukučka"]A keď už si taký dokonalý archivár, daj sem všetky moje linky na SV!
Lebo o COVIDE nebol ani jeden!!!

Vidíš, ako čítaš ?
Iné znamená všetko možné...či z rôznych zdrojov, či z FB, či...

P.S.:
Zaujímavé, že mňa osočuješ z archivovania, no na moju výzvu nereaguješ.
korela
24.10.20,21:11
- dal som plusko, len dodám, že
... strach až tak nezabíja. Zabíja NEPOSKYTNUTÁ/NEDOSTUPNÁ zdravotná starostlivosť, kvôli pokusu s Covid-19.
Najhoršia je smrť z oplašenia. Zdravotníctvo SR množstvo hospitalizovaných nezvládne. Držím palce.
Ja viem, o čom hovorí. Hovoria to aj lekári a iní ľudia.
korela
24.10.20,21:15
v tvrdošíne pomáha igor matovič...kontroluje totožnosť testujúcich sa

internetoví hrdinovia mu môžu do očí povedať svoje námietky :)))
Už s pamperskami alebo ešte bez?
korela
24.10.20,22:40
Toto sa tebe a tvojim súkmeňovcom nebude páčiť...

Máš pravdu, mne sa to nepáči. Veru, veru...čo sa ti porobilo? Ty už máš atestáciu?
No ja neviem...ale skús mi nájsť jediný príspevok ohľadom covidu, kde by som dával nejakú radu alebo niečo podobné v súvislosti s atestáciou. Ja tak akurát zaujímam stanovisko ohľadom Bukiho a či iných konšpirácií.
Tvoj názor ale beriem...už len z toho titulu, že oponuješ verejne.

Keďže ty dávaš link na SV (prípadne iné), aby sme si pozreli to alebo ono, nuž ja dávam do pozornosti nasledovné.

" Ďalšie informácie o zavádzaniach Dr. Bukovským o Covide "

Toto nie su jediné Covidové zavádzania Dr. Bukovského, aby ste si nemyslei, že to je náhoda. Venujem sa mu tu na fb už mesiace a aj na blogu od júna doteraz v 8 blogoch:

https://dennikn.sk/blog/2077041/konfrontacia-dr-bukovskeho-s-realitou-zdravotnictva-a-mudr-sagan/
https://dennikn.sk/blog/2074603/tvrdenia-dr-bukovskeho-versus-vedecky-konsenzus/
https://dennikn.sk/blog/2077041/konfrontacia-dr-bukovskeho-s-realitou-zdravotnictva-a-mudr-sagan/
https://dennikn.sk/blog/1944033/co-mudr-bukovsky-zabudol-o-covide-povedat-a-zoznam-blogov/
https://dennikn.sk/blog/1935727/covidove-neznalosti-mudr-bukovskeho-diel-c-4-17-6-video-youtube-bukovsky-koronavirus-covid-19/
https://dennikn.sk/blog/1930546/zahada-velkonocnej-jamy-vyzivoveho-poradcu-dr-bukovskeho-vyriesena-video-na-slovensku-sa-nikdy-nemohlo-stat-taliansko-preco-youtube-bukovsky/
https://dennikn.sk/blog/1913521/mudr-bukovsky-a-pocitanie-od-buka-do-buka-covid-19-koronavirus/
https://dennikn.sk/blog/1913488/vyzva-doktorovi-bukovskemu-nezavadzajte-covid-19-mudr-bukovsky/

Viac v blogu...Ale aj tak silne pochybujem, že sa cez to všetko niekto z Porady bude lúskať...
https://malinova.blog.pravda.sk/2020/10/24/napriek-tomu-si-ludia-siria-opak-a-to-prave-aj-vdaka-bukovskemu/

Mňa by skutočne zaujímalo práve to ....to alebo ono zo SV.
skuš
24.10.20,23:52
symbioza los demos kratia
https://www.youtube.com/watch?v=yvEIMrqZCjc

helenic airforce in charge
pavol54
25.10.20,06:30
Už s pamperskami alebo ešte bez?



Matovič to je ten, pacient z psychiatrickej liečebne v AT?

Zrejme liečba bola neúspešná!!
sulík vraj bol prichytený ako vychádza z reštiky bez rúška ktoré údajne (potencionálne biologicky závadný materiál) nechal na stole reštiky. nič?
lujza.j
25.10.20,06:51
Uz daval aj nejake fotecky...pripadne live prenos... ako ho testovali?
Nech "kontroluje OP" ked nie je zaracha....
duves
25.10.20,07:01
Už s pamperskami alebo ešte bez?



Matovič to je ten, pacient z psychiatrickej liečebne v AT?

Zrejme liečba bola neúspešná!!
Akože nemusím suhlasiť s premiérom, vystupuje nekonzistentne, chýba pripravenosť. Ale toto čo tu predvádzaš je na psychiatriu.
letavizu 1
25.10.20,08:50
letavizu 1
25.10.20,08:52
Slovaci by sa mali konecne zobudit, a prestat sa zaoberat zabomysimi vojnami a malichernostami , hlavne vytriast si z nohavic a ist dopredu.
Jarka 1
25.10.20,09:00
https://www.facebook.com/1230909503631198/posts/3382948121760648/

Tak nech už to bolo akokoľvek, ale príde mi to za uši pritiahnuté. Už bol prípad, že rodička bola Covid pozitívna a dieťa po pôrode nie. Bol však aj prípad, že rodička bola pozitívna a dieťa tiež. To čo je za matku, že ohrozuje svoje dieťa? Lekári tiež potrebujú vedieť, ako sa majú vystrojiť podľa toho či je, alebo nie je pozitívna.
buchač
25.10.20,09:18
No ja neviem, ale prečo mi táto právnická osoba pripomína blbcov Vaského a Daňa ?

Za uši ? Keby len za tie...ona trhá ešte aj vlasy a vopchaté prsty v nose smerom hore.

"... lekári a personál pôrodnice zajali rodičku na osobitnej izbe a pod nátlakom s tým, že bez podrobenia sa tohto testu jej po pôrode okamžite odnímu dieťa a izolujú ho pre ňu na neznáme miesto !!! "

Neverím, aj keby sa právnička na kolomaž rozpustila !

" Včera, dňa 23.10.2020 mi vo večerných hodinách s plačom a roztraseným hlasom volala matka rodičky, že po privezení dcéry do pôrodnice, v akútnom štádiu začiatku pôrodu, kedy súčasne prestala cítiť pohyby dieťaťa..."

Takže rodička nemala v tej chvíli nič iné na prácu a začala hľadať kontakt na práve túto právničku ? Dlabala na svoj stav a aj na stav dieťaťa ? Všetko pri tých bolestiach ?
Dobré psycho...

"...bola voči nej na pôrodnú (!) sálu (!) privolaná policajná hliadka (zjavne za účelom vybavenia „priestupku“ nepodrobenia sa testovania Covid-19).."

No úúúúrčite tam išli chlapci...veríme tomu, veríme...
misoft
25.10.20,09:34
https://www.facebook.com/1230909503631198/posts/3382948121760648/
Zinscenovaný HOAX! Len dúfam, že OČTK k tomuto pristúpia tak, ako sa patrí! Takýchto nahrávok koluje po nete kopa, nie je problém si to vyrobiť.
pavol54
25.10.20,09:35
No ja neviem, ale prečo mi táto právnická osoba pripomína blbcov Vaského a Daňa ?

Za uši ? Keby len za tie...ona trhá ešte aj vlasy a vopchaté prsty v nose smerom hore.

"... lekári a personál pôrodnice zajali rodičku na osobitnej izbe a pod nátlakom s tým, že bez podrobenia sa tohto testu jej po pôrode okamžite odnímu dieťa a izolujú ho pre ňu na neznáme miesto !!! "

Neverím, aj keby sa právnička na kolomaž rozpustila !

" Včera, dňa 23.10.2020 mi vo večerných hodinách s plačom a roztraseným hlasom volala matka rodičky, že po privezení dcéry do pôrodnice, v akútnom štádiu začiatku pôrodu, kedy súčasne prestala cítiť pohyby dieťaťa..."

Takže rodička nemala v tej chvíli nič iné na prácu a začala hľadať kontakt na práve túto právničku ? Dlabala na svoj stav a aj na stav dieťaťa ? Všetko pri tých bolestiach ?
Dobré psycho...

"...bola voči nej na pôrodnú (!) sálu (!) privolaná policajná hliadka (zjavne za účelom vybavenia „priestupku“ nepodrobenia sa testovania Covid-19).."

No úúúúrčite tam išli chlapci...veríme tomu, veríme...
V Skalici je možno aj fakulta práva alebo že si len jeden nechal vyhotoviť prácu ku koncu štúdia? Takže "dobrých" absolventov môže byť viac
duves
25.10.20,09:39
Slovaci by sa mali konecne zobudit, a prestat sa zaoberat zabomysimi vojnami a malichernostami , hlavne vytriast si z nohavic a ist dopredu.
Kúpil si si ten budík? Kašleš na doporučenia.
duves
25.10.20,09:40
https://www.facebook.com/1230909503631198/posts/3382948121760648/
Zinscenovaný HOAX! Len dúfam, že OČTK k tomuto pristúpia tak, ako sa patrí! Takýchto nahrávok koluje po nete kopa, nie je problém si to vyrobiť.
Toto som tam presne napísal. Takých ludí treba zbaviť svojprávnosti.
letavizu 1
25.10.20,09:50
Test na koronu je dobrovolny, testy nie su spolahlive .
duves
25.10.20,09:58
ved toto!
letavizu 1
25.10.20,09:59
Mam znamu ktora zije v UK, v praci im nariadili testy na koronu, dali im testy ktore si doma rozbalili , mali si urobyt vyter z nosa zabalit a odovzdat, prilizne tak to mali urobit. Pre poradakov co maju nizke IQ nepisem cely podrobny navod ako to mali spravit spravne, nejdite si na nete.p asiolovica z nich teda aby ste rozumeli, zamestnancov ktorim nariadili test ho iba rozbalila , nerobili vyter a zabalila a odovzdala. z 300. testovanich bolo 80 udajne maju kovid zvysny su otazny hoci negat,
bjuty smis
25.10.20,10:00
letavizu 1
25.10.20,10:00
Duves , asi este stale potrebujes pampersky.
bjuty smis
25.10.20,10:02
Test na koronu je dobrovolny, testy nie su spolahlive , zodpovednost tu na porade myslim si ze nema nikto , nikto tu na porade nema vyssie IQ ako hupaci kon.
preto si si dal svoje priamo do nicku ?
buchač
25.10.20,10:03
Test na koronu je dobrovolny, testy nie su spolahlive , zodpovednost tu na porade myslim si ze nema nikto , nikto tu na porade nema vyssie IQ ako hupaci kon.
Keď myslíš...ale vitaj v klube.
letavizu 1
25.10.20,10:05
Buchac Slovaci su na tom asi vsetci skoro rovnako,
anet
25.10.20,10:12
Test na koronu je dobrovolny, testy nie su spolahlive , zodpovednost tu na porade myslim si ze nema nikto , nikto tu na porade nema vyssie IQ ako hupaci kon.

One time or next time vycapí na FB rovno do statusu “That’s the way forward, there’s no doubt about it,” said Luke O’Neill, professor of biochemistry in the School of Biochemistry and Immunology at Trinity College Dublin. “That’s a good case study. If that one works it will be informative for the rest of the world.”
ale zvyšok článku už pre istotu neuvedie ... napr. The tests aren’t the higher-quality PCR diagnostic tests that were used in Qingdao, which detect the presence of viral genetic material. Instead, the government is using less accurate antigen tests that look for specific spike proteins on the virus’s surface. Some epidemiologists worried that the relatively high rate of false negatives will lead to infected people carrying on with their social life.

“They will think they are OK and they will spread the infection further,” said Alexandra Brazinova, epidemiologist at the Faculty of Medicine in Bratislava’s Comenius University. “We worry this will decrease the public’s trust in testing altogether.”
Celý článok tu: https://www.wsj.com/articles/as-covid-sweeps-europe-one-country-tries-a-new-tactic-test-the-entire-population-11603462995

Ak by boli testy dobrovoľné a skutočne založené na slobodnej vôli, tak by neboli reštrikčné opatrenia, lenže to by one time or next time nemohol robiť prípadovú štúdiu. Takto pod rúškom ochrany zdravia pekne donútil kopec ľudí sa toho zúčastniť.

Aj húpací koník si vie naštudovať aspoň základy o vírusoch ... odporúčam začať učivom pre stredné školy napr. https://biopedia.sk/virusy-a-bakterie/o-povode-noveho-koronavirusu-sars-cov-2
sito
25.10.20,10:18
A nedá sa tu vyhlásiť, nariadiť karanténa? :D
Tweety
25.10.20,10:22
Možno by aj tu na istý čas pomohol lockdown.
letavizu 1
25.10.20,10:51
Nahubky uz mame, lockdown sa pouzival vo vezniciach ked muklov zamikali do ciel, to sa zavadza teraz. Slovensko ma prvenstvo, uz len tomu tlieskat vo viere ze je to prenas to najlepsie.
Dáša_
25.10.20,11:26
Mna velmi prekvapuje, ako všetci rozumejú zrazu všetkému. Pred mesiacom trestnému právu, potom futbalu, cyklistike, štatistickým modelom, dnes spoľahlivosti testov, imunológii, pneumológii. Ešte mi teda chýbajú tuším vyjadrenia k fungovaniu armády
Ja osobne sa teda v tých článkoch strácam po prvých vetách. A koľko tu máme odborníkov na angličtinu. Lebo teda predpokladám, že všetci tí, čo sa smiali z angličtiny to dávajú ľavou zadnou. Vlastne neviem, prečo sa u nás dabuje...
Ešte fakt že máme toľko odborníkov, ktorí vedia úplne všetko. Teda zvyčajne až na gramatiku, ale to je len malý prehrešok, ktorý sa z času na čas prihodí každému :D

A ešte ma vždy prekvapuje, koľko majú ľudia času, aby vyhľadávali kade tade všetko možné. Aby sa v tom vyznali, vždy vedeli, čo treba citovať...

Jaaj a odborníkov na ústavné právo som úplne zabudla :D

Och ľahko nám v tomto štáte žiť, keď sa o nás stará toľko odborníkov....
duves
25.10.20,12:02
Mam znamu ktora zije v UK, v praci im nariadili testy na koronu, dali im testy ktore si doma rozbalili , mali si urobyt vyter z nosa zabalit a odovzdat, prilizne tak to mali urobit. Pre poradakov co maju nizke IQ nepisem cely podrobny navod ako to mali spravit spravne, nejdite si na nete.p asiolovica z nich teda aby ste rozumeli, zamestnancov ktorim nariadili test ho iba rozbalila , nerobili vyter a zabalila a odovzdala. z 300. testovanich bolo 80 udajne maju kovid zvysny su otazny hoci negat,
U nás ludia nepočúvajú pokyny od lekára, resp. zdravotnej sestry ako treba vykonat "prvotný" úkon pre TEST na tzv. okultné krvácanie. Mini flašitička s roztokom s uzaverom na ktorej je tyčinka, sa par krat vnorí do produktu nášho potrubia. Pre menej chápavých do hovna. A zaskrutkuje a tyčinka je v tom roztoku. Laboratoria vyhodnotia čo treba. No a hádajte ako to ludia nosia do ambulancie? Napechované hovnom. Tak dolu klobúk pred občanmi UK, proste jinej oddíl, STS Chvojkovice Brod.
duves
25.10.20,12:48
Test na koronu je dobrovolny, testy nie su spolahlive , zodpovednost tu na porade myslim si ze nema nikto , nikto tu na porade nema vyssie IQ ako hupaci kon.


Keď NIKTO , tak ani ty !
No on je vodca hupácích koníkov.
duves
25.10.20,12:49
Duves , asi este stale potrebujes pampersky.
Ked som bol ja malý, boli iba bavlnené plienky a ty si bol vtedy v mrakoch.
Nandrolon
25.10.20,13:36
Duves , asi este stale potrebujes pampersky.
Ked som bol ja malý, boli iba bavlnené plienky a ty si bol vtedy v mrakoch.
Tie sú aj teraz, ale sliepky ich už nechcú používať. Ja som ich používal pre obidve svoje deti, syn teraz ešte nemá 5r.
Takže plienky sú, ale sliepky ich nepoužívajú.
Tvoji vnuci nosili látkové plienky?
kopretinka
25.10.20,13:54
Test na koronu je dobrovolny, testy nie su spolahlive , zodpovednost tu na porade myslim si ze nema nikto , nikto tu na porade nema vyssie IQ ako hupaci kon.
Jasné,všetci sú blbí,len ty si lietadlo.
pavol54
25.10.20,14:20
kollar bol v aute aj s misskou a pri havárii sa mu zlomil kolík (na stavci)
misoft
25.10.20,14:27
Test na koronu je dobrovolny, testy nie su spolahlive , zodpovednost tu na porade myslim si ze nema nikto , nikto tu na porade nema vyssie IQ ako hupaci kon.
Jasné,všetci sú blbí,len ty si lietadlo.
Správne kvietoček.... len si zabudla napísať - papierové z hajzeľ papiera.
misoft
25.10.20,14:34
Mam znamu ktora zije v UK, v praci im nariadili testy na koronu, dali im testy ktore si doma rozbalili , mali si urobyt vyter z nosa zabalit a odovzdat, prilizne tak to mali urobit. Pre poradakov co maju nizke IQ nepisem cely podrobny navod ako to mali spravit spravne, nejdite si na nete.p asiolovica z nich teda aby ste rozumeli, zamestnancov ktorim nariadili test ho iba rozbalila , nerobili vyter a zabalila a odovzdala. z 300. testovanich bolo 80 udajne maju kovid zvysny su otazny hoci negat,
Hmmmm... možno.... nejaká z 3.sveta.... ilegálna.... to už je len teda "známa.....
misoft
25.10.20,14:42
Je zaujímavé, ako sa odrazu "aktivizovali" nicky, ktoré celé roky sa ani len neozvali.... a teraz tu zasie*rajú Poradu. Keď nemôžu tliachať sprostosti na ulici (bo je zákaz vychádzania) - tak sa tu začali realizovať.
misoft
25.10.20,14:48
kollar bol v aute aj s misskou a pri havárii sa mu zlomil kolík (na stavci)
A vraj sú spolu v jednom špitáli... a kvôli úspore miesta jeden na druhom :D:D:D
sito
25.10.20,14:53
kollar bol v aute aj s misskou a pri havárii sa mu zlomil kolík (na stavci)
A vraj sú spolu v jednom špitáli... a kvôli úspore miesta jeden na druhom :D:D:D

:mee:
pavol54
25.10.20,16:12
kollar bol v aute aj s misskou a pri havárii sa mu zlomil kolík (na stavci)
A vraj sú spolu v jednom špitáli... a kvôli úspore miesta jeden na druhom :D:D:D
ale ochrankár mu uvoľňoval zaseknutý jazyk ( tá má v šoku dobrý stisk čo?) u nás sa hovorilo že vraj jedna sa zasekla v šoku a musela dostať injekciu aby povolila:)
buchač
25.10.20,16:29
https://www.facebook.com/1230909503631198/posts/3382948121760648/

Tak nech už to bolo akokoľvek, ale príde mi to za uši pritiahnuté. Už bol prípad, že rodička bola Covid pozitívna a dieťa po pôrode nie. Bol však aj prípad, že rodička bola pozitívna a dieťa tiež. To čo je za matku, že ohrozuje svoje dieťa? Lekári tiež potrebujú vedieť, ako sa majú vystrojiť podľa toho či je, alebo nie je pozitívna.

Pohľad z druhej strany...vyjadrenie nemocnice.
https://kosicednes.sk/udalosti/rozruch-v-unlp-nemocnice-podnikne-pravne-kroky-ziada-o-pomoc-policiu/?utm_source=fb&utm_medium=kd&utm_campaign=rdz&fbclid=IwAR1ndbZ6tSrelQykKpoJw9s3mOi_MfqOVDFAkbbbC UiUnItnzbAJVSmex0c
duves
25.10.20,16:48
To človek nevysvetlí. Už mi manželka vravela (pracuje v zdravoníctve, ale nie na covid testoch), že nejaký debil sa osopil na pracovníčku za ten odber. No tak mu vysvetlila, že ona to nerobí z pasie a tiež si vie predstaviť iný, normalny režim. Aby v tom nemuseli byť naobliekany tolko hodín. Vraj sklapol, pochopil. Moj brat, ktorý je úplne odlišny odo mňa mi cez FB vypisuje, že im pri výtere dolame ruky za tie čipy a prerazenie mozgovej blany. No to je naozaj zbytočne komentovať.
buchač
25.10.20,17:19
To človek nevysvetlí.
No to je naozaj zbytočne komentovať.
Ak sa pozrieš na FB stránku dotyčnej právničky, tie nenávistné komentáre a hlúpe pripomienky, tak zbohom zdravý rozum...totálne prázdne právne bezvedomie, takým proste nevysvetlíš.
Tweety
25.10.20,17:29
K testovaniu : terazky bolo v tv , že niektorí pozitívni sa išli dať znova pretestovať, či náhodou nebudú negatívni, to sú teda už riadni magori.
veronikasad
25.10.20,17:37
Mam znamu ktora zije v UK, v praci im nariadili testy na koronu, dali im testy ktore si doma rozbalili , mali si urobyt vyter z nosa zabalit a odovzdat, prilizne tak to mali urobit. Pre poradakov co maju nizke IQ nepisem cely podrobny navod ako to mali spravit spravne, nejdite si na nete.p asiolovica z nich teda aby ste rozumeli, zamestnancov ktorim nariadili test ho iba rozbalila , nerobili vyter a zabalila a odovzdala. z 300. testovanich bolo 80 udajne maju kovid zvysny su otazny hoci negat,
Ty veriš tomu, že firma investuje do nákupu testov a testovanie si budú robiť zamestnanci sami doma ?
veronikasad
25.10.20,17:38
K testovaniu : terazky bolo v tv , že niektorí pozitívni sa išli dať znova pretestovať, či náhodou nebudú negatívni, to sú teda už riadni magori.Veď to tuším písal aj Nandy na porade ... Nechodia sem aj redaktori TV ?
letavizu 1
25.10.20,17:41
Chodim na mnohe stranky a vselico citam hlavne nazory ludi, ale tolko urazania a nenavisti ako tu na porade , ste tu borci. Neprekonatelni.
veronikasad
25.10.20,17:46
Chodim na mnohe stranky a vselico citam hlavne nazory ludi, ale tolko urazania a nenavisti ako tu na porade , ste tu borci. Neprekonatelni.
Každý kto má iný názor ako ty ťa uráža ? Neodpovedala si mi, či tomu veríš ,,,
duves
25.10.20,18:12
To človek nevysvetlí.
No to je naozaj zbytočne komentovať.
Ak sa pozrieš na FB stránku dotyčnej právničky, tie nenávistné komentáre a hlúpe pripomienky, tak zbohom zdravý rozum...totálne prázdne právne bezvedomie, takým proste nevysvetlíš.
Ich predstava pomoci blížnemu je nútenie jediného, správneho názoru. Ak sa nerealizuju dostatočne, kopu a pluju jedovité sliny.