kopretinka
07.12.20,20:13
buchač
07.12.20,19:17
Holt, antigénový test nepomohol...
Keby pľuli, dopadli by lepšie...lenže pľuť by mali/museli na pôvodcu toho fasa nápadu. :D
pavol54
07.12.20,19:25
Holt, antigénový test nepomohol...
Keby pľuli, dopadli by lepšie...lenže pľuť by mali/museli na pôvodcu toho fasa nápadu. :D
voľakedy sa pľulo na známku s obrazom prezidenta z prednej strany, čo keby tie poháriky boli vybavené fotkou. Účasť na testovaní by bola sto percentná. Že :"kde si bol? odp. bol som opľuť premiera"
korela
07.12.20,21:22
Aké hoaxy, mestá pár km od seba, aktuálne video z trhov zo včera https://www.youtube.com/watch?v=GKgf24qgHCI&ab_channel=NichaNChannel, všetci až na jednu osobu bez rúška, aj to asi ide o cudzinku.
Predvčerom debata o karfiole, dnes téma nepriložené video. Fakt starosti.
kukučka
07.12.20,22:45
:DHoja, Ďunďa, hoja! Paranoja moja!
pavol54
08.12.20,05:19
Neviem prečo to Zuzka kúskuje, netreba vymeniť manažéra riadenia korony ale manažéra riadenia štátu a bolo by to naraz
Nandrolon
08.12.20,05:27
Neviem prečo to Zuzka kúskuje, netreba vymeniť manažéra riadenia korony ale manažéra riadenia štátu a bolo by to naraz
Nič nekúskuje. Ona len robí svoju politiku PS. Musí niečo povedať, ale zas aby to nikomu neublížilo.
Divadlo, aby sa mohla v budúcnosti dušovať, že však sa ozývala, ale akosi vždy až "po funuse"...
Kde bola pred prvým testovacím kolom?
bjuty smis
08.12.20,06:49
Si bol hibernovany ??
Nandrolon
08.12.20,07:16
Si bol hibernovany ??
Prezidentka mohla zo svojej pozície zastaviť to testovanie, no neurobila to.
Mohla zakročiť a povedať, že buď skutočne dobrovoľné, alebo žiadne. Mala na to právomoc a aj nástroje.
Iba niečo zamrmlala do kamier a zas o nej nebolo počuť.
bjuty smis
08.12.20,07:26
Pánabeka
Prezidentka môže meniť rozhodnutia vlády..

A okrem toho, prečo by to robila?
Že sa pár kotlieb boji ocipovania :))
buchač
08.12.20,07:28
Nechaj ho...on je z Oravy...:D :D :D
Preštuduje link, možno ho pochopí a zmení názor.
https://www.prezident.sk/page/pravomoci/
Nandrolon
08.12.20,07:33
Pánabeka
Prezidentka môže meniť rozhodnutia vlády..

A okrem toho, prečo by to robila?
Že sa pár kotlieb boji ocipovania :))
Prezidentka nemohla zastaviť armádu SR? Kto by testoval?
Nandrolon
08.12.20,07:37
- je hlavnou veliteľkou ozbrojených síl,

Ak niekto tvrdí, že to v podstate nemohla ovplyvniť, tak klame.
Bjuty, ale nech si stojí potom za svojim "ničnerobením" a nech zbytočne teda "nepucuje" tvojho Matoviča, keď všetci vieme, že je to len divadlo na jednoduchých.
Ak by skutočne mala "niečo proti nemu" mohla to ovplyvniť, neurobila to...
bjuty smis
08.12.20,08:07
to berieš ako že je výkonná hlava armády ?
ona má presne definované právomoci

a hlavne výkonnú moc má u nás vláda...nie sme v rusku, alebo usa, nemáme prezidentský systém
Nandrolon
08.12.20,08:17
Keďže nie som právnik ani odborník na právo v tejto oblasti /zrejme rovnako ako ty s Ukrajincom/, tak len tvrdím, že AK BY CHCELA, mohlo byť prvé kolo dobrovoľné a nie dobrovoľné-nasilu. Veď tomu malému, krivému štekajúcemu psovi bolo len treba patrične naznačiť, že buď dobrovoľné, alebo žiadne.
Čo už, nikto z terajšej vlády nemal na to gule, vrátane prezidentky. V budúcich voľbách budú ľudia na to myslieť.

PS: Chceš mi to teda vyvrátiť, že je to fakt iba bábka, ktorá nemá na nič vplyv a nedokázala by to zo svojej pozície zariadiť???
PS: akosi si vo svojej demagógii schválne zabudol, že všetko sa dialo v núdzovom stave.
V konečnom dôsledku už to neovplyvním, ale ak by bolo ďalšie kolo, dobrovoľne nikdy nepôjdem a ak budem musieť, zariadim sa presne rovnako ako v prvých 2 kolách, takže so mnou nech vo svojich plánoch nepočítajú. Ten test budem mať tak či tak negatívny.
Jarka 1
08.12.20,08:31
Ľudkovia ukľudnite sa. Vraj ak začnú o politikovi kolovať vtipi, je to začiatok jeho konca. Podľa počtu a obsahu vtipov, ktoré kolujú v najrôznejšej podobe tipujem finále.
korela
08.12.20,08:45
misoft
08.12.20,08:51
Holt, antigénový test nepomohol...
Keby pľuli, dopadli by lepšie...lenže pľuť by mali/museli na pôvodcu toho fasa nápadu. :D
Ja so ZA! Aj keby som mal dušu vypľuť, tak na neho by som s chuťou....
misoft
08.12.20,08:54
Pánabeka
Prezidentka môže meniť rozhodnutia vlády..


Teoreticky.... teoreticky.... pretože ak ona nesúhlasí (veto), oni sa zase "poradia" a prehlasujú (prelomia veto)... a debilný zákon sa narodil...
misoft
08.12.20,09:05
bjuty smis
08.12.20,09:08
Pánabeka
Prezidentka môže meniť rozhodnutia vlády..


Teoreticky.... teoreticky.... pretože ak ona nesúhlasí (veto), oni sa zase "poradia" a prehlasujú (prelomia veto)... a debilný zákon sa narodil...
to bola irónia na nandrolonov príspevok, nie môj názor

samozrejme, že nemôže
Nandrolon
08.12.20,09:20
Ja som písal o celoplošnom testovaní ako o ucelenej organizovanej akcii a nie o prijímaní zákonov. Kto nepochopil, tak mu treba.
kopretinka
08.12.20,10:32
Video sa nedá prehrať.
Som ti pisala, ze zdiela len s priatelmi.
Ale dala si tam nejaký link,že tam je to video

...a to je problém pochopiť text ? Lebo ja tam žiaden link nevidím.


https://www.europereloaded.com/switzerland-no-2nd-lockdown-waiting-for-more-study-data-before-authorizing-cv-vaccines-authorisation-of-covid-19-vaccines/
Jedna znama zije v Lundamo v Norsku a normalne live pridala video z vianocnych trhov, ako si v pohode sedia (bez rusok) ...
a holandsko https://www.facebook.com/auroraborealisobservatory/videos/395995968376983

Je tam len konštatovanie ohľadom známej a pridaní videa...ale kde, to je už iná otázka.


Ale dala si tam nejaký link,že tam je to video
Video tam je, ale ak nepatris k priatelom Ellen tak ti ho neprehra.
Buchač,text asi nechápeš ty? toto je čo? To nie je link?
A v prvom príspevku ohladne svojej znamej dávala dva linky,ani na jednom nebolo to,o čom písala.Dala zlé linky.
kopretinka
08.12.20,10:36
Video sa nedá prehrať.
Som ti pisala, ze zdiela len s priatelmi.
Tak načo tam dávaš link,ktorý si môžeš pozrieť len ty??
buchač
08.12.20,10:44
Buchač,text asi nechápeš ty? toto je čo? To nie je link?
Pche....
lujza.j
08.12.20,10:46
.
anet
08.12.20,11:41
Tak načo tam dávaš link,ktorý si môžeš pozrieť len ty??
Celý ten príspevok si si zliala do jednej kopy.
Prvy bol o tom, ze svajciari ziadaju viac studii ... lenze to si necitala, lebo privela textu.
Potom som len podotkla, ze znama zije v Norsku ... cim som chcela len poukazat na to, ze ludia v okolitych krajinach ziju normalne, link tam nebol, pretoze som vedela ze ti to neprehra. Na tvoju ziadost som ti ho neskor pridala ...

Ono najjednoduchsie je povedat ze klamem a sirim hoaxy.
Co je hoax definuje wiki, a co sa tyka nazvat niekoho klamarom, v tom som dost opatrna.
Moj zivot nie je binarny, iba 0 a 1.

Ked som chcela v lete letiet, kukla som na radar ci sa lieta, a na cielovom letisku bolo tolko naroda, ze clovek ledva popri stene presiel ... Sk media a ludia na nete pisali o uzatvorenych letiskach ... boli to klamstva ci hoaxy?
Ak na nete ludia pisu, ze pozri sa do okolitych krajin, ved tie opatrenia nie su len u nas ... siria klamstva ci hoaxy? ... lebo ja sa pozeram, aj si zavolam a napisem z ludmi co tam ziju.

Vzdy si spomeniem, co ma naucila jedna kamaratka, pravnicka ... PRAVDA je relativna a nikdy iba jedna. Kazdy si mysli ze ma pravdu a je o nej presvedceny.
Nandrolon
08.12.20,11:45
Kto sa ešte neospravedlnil Matovičovi, nech sa u neho povinne prihlási .
Mali by sme urobiť nejaké hromadné ospravedlnenie až nemusíme chodiť po jednom.
https://www.topky.sk/cl/10/2018609/KORONAVIRUS-Premier-nacrtol-skutocne-desive-Vianoce--Po-konflikte-s-prezidentkou-prichadza-s-2-moznostami

"„Buď prezidentský palác povie áno, mýlili sme sa a povinné plošné testovanie je dobrý nástroj, alebo bude palác trvať na tom, že to nesmie byť, v tom prípade to znamená, že bude lockdown,“ skonštatoval Matovič, keď sa ho novinári pýtali na vianočné opatrenia"

Každopádne hlasujem za logdoun :-)
buchač
08.12.20,12:32
Každopádne hlasujem za logdoun :-)
Aj ja...ALE :

V prvom rade by sa mala zavrieť Orava...lebo tam sa to skuwilo v prvom rade a najviac.
Po druhé...všetkých pendlerov testovať jak oči.
Za ďalšie...zatvoriť hranice a tí, čo porušia pravidlá, pokutovať bez pardonu a bez výnimky. Proste žiadne výletíky, žiadne nákupiky v zahraničí.

Tiež by som nedal nikomu podporu, žiadnemu živnostníkovi, žiadnemu účtovníkovi...žiadna pomoc, žiadne vyrovnanie ušlého zisku, žiadne refundovanie mzdy a ani nákladov na nájomné.
PROSTE HOVNO - NIČ !!!
Samozrejme, že platenie odvodov, hypoték, daní a podobne by sa neopúšťalo...pokiaľ nesplnenie termínu, tak okamžite úradný postup až po exekútora.
veronikasad
08.12.20,12:46
Každopádne hlasujem za logdoun :-)
Aj ja...ALE :

V prvom rade by sa mala zavrieť Orava...lebo tam sa to skuwilo v prvom rade a najviac.
Po druhé...všetkých pendlerov testovať jak oči.
Za ďalšie...zatvoriť hranice a tí, čo porušia pravidlá, pokutovať bez pardonu a bez výnimky. Proste žiadne výletíky, žiadne nákupiky v zahraničí.

Tiež by som nedal nikomu podporu, žiadnemu živnostníkovi, žiadnemu účtovníkovi...žiadna pomoc, žiadne vyrovnanie ušlého zisku, žiadne refundovanie mzdy a ani nákladov na nájomné.
PROSTE HOVNO - NIČ !!!
Samozrejme, že platenie odvodov, hypoték, daní a podobne by sa neopúšťalo...pokiaľ nesplnenie termínu, tak okamžite úradný postup až po exekútora.juraj, ze ty este nie si ministrom financií...
Nandrolon
08.12.20,12:49
K tvojej zlátanine nemám ani jednu výtku, súhlasím s každým bodom od Oravy, až po platenie hypoték a daní.
Len či by si nakoniec nebol viac nasratý jak ja:-))))))))))))), lebo síce sa ma ani jeden bod netýka, však ale aj tak dobre :-)))))))))
Dokonca ani s tými hraniciami nemám problém, už nechodím ani do PL, ani do ČR /tam som naposledy bol na pohrebe, samozrejme bez testu, na čierno, ale však som tam išiel zodpovedne s tým, že ak nebudem schopný prekĺznuť, budem znášať akékoľvek dôsledky/... Cez hranice som ani nebežal cez les, normálne som prekračoval legálne hraničný priechod, to, že zelené gumy si nerobia svoju prácu a nikto ma nezastavil, hoci sme išli autom, pričom nikto pred nami ani za nami, to je ich vec. Udávať sa sám nebudem /nebudem suplovať lajdácku robotu nezodpovedných osôb/.
Mali možnosť ma stopnúť, ich problém.
Mal som to vytelefonované s našou hygienou a aj s veľvyslanectvom ČR, tak som presne vedel, do čoho idem, dokonca som mal už aj prácu všetku doma, keby som musel 10 dní byť v karanténe.
Podpory a všetky dotácie /s výnimkou poľnohospodárskej výroby/ by som zrušil, aj som to tu písal už 100x.
Taktiež dlhodobo nezamestnaným, nepracuješ, nejedz.
PS: dal som ti aj plusku za dobrý príspevok! :-)
buchač
08.12.20,12:52
juraj, ze ty este nie si ministrom financií...
Obávam sa, že si ma nepochopila.

Oravák nepochopil absolútne...šak som ani nič iné nečakal.
veronikasad
08.12.20,12:57
juraj, ze ty este nie si ministrom financií...
Obávam sa, že si ma nepochopila.

Oravák nepochopil absolútne...šak som ani nič iné nečakal.Ja som pochopila, len ty si nikdy nepodnikal, inak by si taketo ujoviny nepisal (aj keď pripustam, že niektorí podnikatelia dotacie Prvej pomoci zneužívajú)
buchač
08.12.20,14:12
Ja som pochopila, len ty si nikdy nepodnikal, inak by si taketo ujoviny nepisal (aj keď pripustam, že niektorí podnikatelia dotacie Prvej pomoci zneužívajú)
Dotácie neriešim...ono sa vždy nájde niekto, kto zneužije situáciu....vidím pravidelne v otázkach.

Ja len píšem všeobecne...a to, že som nepodnikal, ešte neznamená, že si neviem urobiť ako taký obraz.
...a ozaj, ako vieš, že som nepodnikal, alebo niekto s mojich blízkych ? ;)

Ono stačí len sledovať, pozerať, čítať, vidieť, atď vo všetkých súvislostiach.
Lebo ak niekto v diskusii napíše odsudzujúci názor na hentakú alebo onakvejšiu skupinu, tak by si najprv mal skúsiť aj to, čo odsudzuje.
Lebo ono sa ľahko vraví tomu, kto sedí doma na home ofice a mudruje spoza počítača.

Schválne som spomenul aj účtovníkov.
Čo by ste robili, ak by nebolo čo fakturovať, čo účtovať a aj komu účtovať ?
Keby ste nedostali žiadnu podporu, žiaden príjem...nada, never, ništ ?
No povinné každomesačné platby je potrebné hradiť ?

Mám pokračovať v písaní (podľa teba) akože " chujovín " ?
Myslím, že radšej nie...
korela
08.12.20,14:32
Odporúčam
Rakúsko hlási najmenej nových prípadov koronavírusu od 21. októbra

Rakúsky kancelár Sebastian Kurz v nedeľu v písomnom vyhlásení apeloval na obyvateľstvo krajiny, aby naďalej dodržiavalo platné opatrenia, pretože jedine tak je podľa neho možné zachovať pozitívny vývoj šírenia nákazy. Nočný zákaz vychádzania, obmedzenia kontaktov a zatvorené gastronomické prevádzky a turistické ubytovne sú podľa neho nevyhnutné, napísala na svojej webstránke stanica ORF.

Od pondelka sú v Rakúsku po skončení trojtýždňového lockdownu opäť otvorené obchody, nákupné centrá, kaderníctva, kozmetické a masážne salóny. Na jedného zákazníka pritom pripadá desať štvorcových metrov a povinné je taktiež nosenie rúšok.

https://www.dobrenoviny.sk/c/193084/rakusko-hlasi-najmenej-novych-pripadov-koronavirusu-od-21-oktobra?fbclid=IwAR1EksLjtCSnTogfzNMZfHUgbls_jVfuJ dypxx9v8iKl24YcQODue7mTHH0
misoft
08.12.20,14:38
Odporúčam
....................
On má aspoň rozum - na rozdiel od nášho splašeného trnafského plačka.....
marjankaj
08.12.20,14:38
Schválne som spomenul aj účtovníkov.
Čo by ste robili, ak by nebolo čo fakturovať, čo účtovať a aj komu účtovať ?
Keby ste nedostali žiadnu podporu, žiaden príjem...nada, never, ništ ?

No čo by sme robili? Skončili s podnikaním a zaregistrovali sa na úrade práce.
A možno sa k tomu aj časom bude schyľovať.
A keď zatvoria aj obchody s potravinami, tak máš také zásoby aby si prežil?
korela
08.12.20,14:47
Schválne som spomenul aj účtovníkov.
Čo by ste robili, ak by nebolo čo fakturovať, čo účtovať a aj komu účtovať ?
Keby ste nedostali žiadnu podporu, žiaden príjem...nada, never, ništ ?

No čo by sme robili? Skončili s podnikaním a zaregistrovali sa na úrade práce.
A možno sa k tomu aj časom bude schyľovať.
A keď zatvoria aj obchody s potravinami, tak máš také zásoby aby si prežil?
Mesík má roky rokúce zásoby min. na pol roka pre celú rodinu a pravidelne ich dopĺňa. Už sa prakticky prepracováva k úplnej samostatnosti aj so svojím kurivom.
Prečo sa tu aj v tomto smere nerobí väčšia osveta, ja viem, je to logicky každého súkromná vec. Lebo spoliehať sa na štát sa nedá.

Ako človeku pomôže možno raz úrad práce? Ľudia budú brať každú prácu bez výberu, len aby prežili.
Nandrolon
08.12.20,14:48
Buchač - hlúpejšie otázky už nemáš?
Ako ti môžeme napísať, čo by sme robili, keď sa nám to ešte nestalo?
Veď nie každý by spáchal samovraždu ako si to možno myslíš. Treba žiť zodpovedne, a hlavne treba počítať aj s tým, že človek potrebuje rezervu, ktorú treba tvoriť keď sa darí. Ak je človek finančne gramotný a nežije si vysoko nad svoje reálne pomery, tak nemusí v ťažkých časoch špekulovať a vymýšľať ojeby cez štátne dotácie a rôzne pomoci.
Si myslíš, že napr. Kollár by vedel odpovedať na Tvoju otázku, čo bude robiť, keď mu postavia lešenie okolo hlavy?? Tvrdo napísaná veta, ale musím tvojim jazykom...
Proste sa to stalo a musí s tým žiť /teda pokiaľ chce žiť/.
Tak, ako ty vieš okrem salutovania robiť aj nožíky, tak aj väčšina z nás niečo taktiež vieme. Niekto bude možno tlmočiť, iní budú úspešní v spoločnostiach, ktoré teraz prosperujú. Niekto sa možno zamestná vo výrobe, kde je aj teraz nedostatok síl. Lepšie ako doma sedieť na riti a nechať sa naviac buzerovať od štátu.
Najhoršie to teraz majú tí najväčší nenažranci, ktorí si teraz nemusia prísť na "to svoje". Tých mi ľúto nie je a ani nikdy nebude.
misoft
08.12.20,15:14
Písal som.... že nám i tie Vianoce zruší.... a hľa....
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/571229-matovic-chce-lockdown-na-sest-tyzdnov-ma-byt-podobny-tomu-v-izraeli/

Výzva!
Zavrite niekto toho pošahanca niekde do nejakej kamennej veže a zamurujte všetky otvory, nech už konečne sa spamätá!
korela
08.12.20,15:23
K príspevku Nandrolona ......"Niekto sa možno zamestná vo výrobe, kde je aj teraz nedostatok síl. Lepšie ako doma sedieť na riti a nechať sa naviac buzerovať od štátu."

Herec kuriérom, ráta s prácou aj po úprave pracovných pomerov ako s vedľajším zárobkom.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/myslel-jsem-ze-prace-kuryra-bude-snazsi-rika-herec-divadlo-ho-neuzivi-131930?fbclid=IwAR0SuDWAJEtOAPoBgnl-Zz8vNRwf8i2HpF1F6cQm_HEMGHuoGpa-8Zr60E8
korela
08.12.20,15:28
Písal som.... že nám i tie Vianoce zruší.... a hľa....
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/571229-matovic-chce-lockdown-na-sest-tyzdnov-ma-byt-podobny-tomu-v-izraeli/

Výzva!
Zavrite niekto toho pošahanca niekde do nejakej kamennej veže a zamurujte všetky otvory, nech už konečne sa spamätá!
Asi sa ťa priezvisko naštartuje, ale ide o nové dnešné Bukovského video, v ktorom vyzýva Maťkových poslancov, aby už reagovali a niečo konečne urobili.
https://www.youtube.com/watch?v=pIMCo6NSl_g&t=302s&ab_channel=Dr.IgorBukovsk%C3%BD%E2%80%93AKV
kopretinka
08.12.20,17:32
Tak načo tam dávaš link,ktorý si môžeš pozrieť len ty??
Celý ten príspevok si si zliala do jednej kopy.
Prvy bol o tom, ze svajciari ziadaju viac studii ... lenze to si necitala, lebo privela textu.
Potom som len podotkla, ze znama zije v Norsku ... cim som chcela len poukazat na to, ze ludia v okolitych krajinach ziju normalne, link tam nebol, pretoze som vedela ze ti to neprehra. Na tvoju ziadost som ti ho neskor pridala ...

Ono najjednoduchsie je povedat ze klamem a sirim hoaxy.
Co je hoax definuje wiki, a co sa tyka nazvat niekoho klamarom, v tom som dost opatrna.
Moj zivot nie je binarny, iba 0 a 1.

Ked som chcela v lete letiet, kukla som na radar ci sa lieta, a na cielovom letisku bolo tolko naroda, ze clovek ledva popri stene presiel ... Sk media a ludia na nete pisali o uzatvorenych letiskach ... boli to klamstva ci hoaxy?
Ak na nete ludia pisu, ze pozri sa do okolitych krajin, ved tie opatrenia nie su len u nas ... siria klamstva ci hoaxy? ... lebo ja sa pozeram, aj si zavolam a napisem z ludmi co tam ziju.

Vzdy si spomeniem, co ma naucila jedna kamaratka, pravnicka ... PRAVDA je relativna a nikdy iba jedna. Kazdy si mysli ze ma pravdu a je o nej presvedceny.
Ja som si nič nezliala do kopy.Reagovala som samostatne na každy tvoj prispevok.Si znovu prečitaj,čo píšeš a čo som napísala ja.
Zlievaš dokopy ty,lebo mne tu píšeš o hoaxoch a klamstvách,čo s tým mám ja spoločné!?
To píš niekomu inému.
anet
08.12.20,18:10
Zlievaš dokopy ty,lebo mne tu píšeš o hoaxoch a klamstvách,čo s tým mám ja spoločné!? To píš niekomu inému.
Ospravedlnujem sa, ak si to vzala osobne.
Dala som tam odstavec, nebolo to myslene nijako adresne, bol to iba moj pohlad, postoj.
buchač
08.12.20,21:29
Buchač - hlúpejšie otázky už nemáš?
-----------------------------
Ako ti môžeme napísať, čo by sme robili, keď sa nám to ešte nestalo?

Hm...Matúš 7:6
-----------------------------
Veď totok...veď práve......a ja vám to prajem z celého srdca. Takých 6-12 mesiacov na skúšku, na spoznanie reality ?
Tvrdé ? Tak tomu ver !
Nandrolon
09.12.20,05:06
Teba to hádam serie viac ako hociktorého účtovníka na porade a to sme v produktívnom veku narozdiel od teba, ktorý už môže iba pofajčievať a byť vysmiaty zo všetkého.
No, ateista tu ide zas dávať kapitoly z Evanjelia? To kde sme? Len aby sa to nestalo niekoľkonásobne práve "vám", vieš, ak niečo zlé praješ druhému, tak nakoniec sa to splní tebe, ale XY násobne viac, ako si prial...
Takže ja ti prajem iba samé úspechy.
buchač
09.12.20,06:30
Zasa si nepochopil...
Chlapče, to musíš čítať a pamätať, čo a kto píše, aby si bol v obraze...čítanie medzi riadkami je samozrejmosťou.

P.S.:
Ty odkiaľ vieš, že som ateista ?
Jááááj....kuwa, som zabudol, že len JEDNA VIERA (tá katolícka) je správna...tá najlepšia.
Ale ty si správny katolík (lebo tak sa prezentuješ...a to aj iným "spôsobom")...pravidelne do kostola, vyspovedať sa, spapať keksík, odrecitovať pár Otčenášov a Zdravasov... a hajde odznova pokračovať v činnosti zhrešenia.
Nandrolon
09.12.20,07:12
Nemám čas sa zamýšľať nad tvojimi príspevkami, lebo keby si bol ožratý tak to aj chápem, ale častokrát vidím, že nie som sám, ktorý podľa teba "nevie čítať medzi riadkami v tvojich príspevkoch".
Narozdiel od teba makám v práci a potrebujem si "nadrobiť aj zajtrajší deň", takže tento príspevok píšem pár sekúnd.... a fakt do jednej nemám čas na meditáciu nad tvojimi zlátaninami.
Nandrolon
09.12.20,07:23
edit:
Buchač - 22.1.2015
"2. Že ateista ?...nuž, ja mám vlastnú vieru a zvyšok neriešim."

Podľa Teba je každý mamonár veriaci, lebo verí v cinkanie na účte....
Daj, ako sa dá toto ináč prečítať medzi riadkami....
pavol54
09.12.20,09:27
edit:
Buchač - 22.1.2015
"2. Že ateista ?...nuž, ja mám vlastnú vieru a zvyšok neriešim."

Podľa Teba je každý mamonár veriaci, lebo verí v cinkanie na účte....
Daj, ako sa dá toto ináč prečítať medzi riadkami....
Minule písal že mu klepali na dvere dvaja aby sa s ním porozprávali o ich viere, možno im otvoril.
pavol54
09.12.20,09:37
Fico má zase o jeden trestný čin na krku viac. V rimavskej sobote hodil do komunálneho odpadu pozitívne antigénové testy. Už len Lajo by to mal potvrdiť že ho videl
pavol54
09.12.20,10:17
Matovič vystúpi v Markíze, Ćaputová v Exprese, prečo nevystupujú v štátnych oznamovacích prostriedkoch?
misoft
09.12.20,10:31
Písal som.... že nám i tie Vianoce zruší.... a hľa....
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/571229-matovic-chce-lockdown-na-sest-tyzdnov-ma-byt-podobny-tomu-v-izraeli/

Výzva!
Zavrite niekto toho pošahanca niekde do nejakej kamennej veže a zamurujte všetky otvory, nech už konečne sa spamätá!
Asi sa ťa priezvisko naštartuje, ale ide o nové dnešné Bukovského video, v ktorom vyzýva Maťkových poslancov, aby už reagovali a niečo konečne urobili.

Nuž - nepoteším ťa :D. Tentoraz (i keď niektoré myšlienky a vety opakoval) to prezentoval veľmi dobre. Povedal tam mnohé veci, ktoré sú pravdou a ktoré by sa mali urobiť.
Tentoraz nie som proti jeho video odkazu.
(Pozor - teraz asi zažiješ z toho šok :--- )
Katy a R
09.12.20,11:53
lujza.j
09.12.20,12:03
Huúhuú...pekny dnik..vsetkym...
pavol54
09.12.20,12:44
:) pripnem sem ... že ktovie koľkí sú aj tu - medzi nami ? ;)
https://www.topky.sk/cl/13/2018857/Uznavany-profesor-sokoval-svet--Slova-o-tajnej-dohode-medzi-ludstvom-a-mimozemstanmi
tu viem jednom čo hovoril že zem je plochá a ešte že videl nejaké jaštere:)
Tweety
09.12.20,13:33
pavol54
09.12.20,13:39
Stojí za zamyslenie: https://sedliacik.blog.sme.sk/c/550362/rozmaznanost-a-nadutost-kam-len-oko-dovidi.html?ref=tit
prečo nekope za nenosenie rúšok do "obyčajných" ľudí (typu pani tabák, ktroá je tak naučená nosiť celodenne rúška že sa ide pri minútovom príspevku zadusiť(čo si nepožičia riedke nohavičky od Bittoovej)) len do obyčajných?
anet
09.12.20,14:15
Včera večer som si z archivu pozrela Tak takto na Ta3.
https://www.ta3.com/clanok/1198365/liecba-chorych-na-covid-19.html
:eek: na zaciatku som si povedala, ved fajn vigantol, vit. C mam doma ... ale ked na konci uviedol ivermectin, to uz som aj chladnicku musela pozriet :D
Hned som si spomenula na tych dochodcov z marca, co vypili prípravok na liečbu akváriových rýb s obsahom chlorochín fosfátu
buchač
09.12.20,17:21
https://www.facebook.com/pravdadennik/videos/654212398582053

čas cca 40:00...
čas cca 58:50...
Čo na to povedať ?

DOPLNENIE :

Zatvorenie terás nie je trest za rebéliu, tvrdí Mikas

Čítajte viac: https://ekonomika.sme.sk/c/22552017/zatvorenie-teras-nie-je-trest-za-rebeliu-tvrdi-mikas.html?ref=trz

Smečko strihlo Mikasov šot teda dosť....viď vyššie uvedenie prvého času z videa.
bjuty smis
09.12.20,17:31
Včera večer som si z archivu pozrela Tak takto na Ta3.
https://www.ta3.com/clanok/1198365/liecba-chorych-na-covid-19.html
:eek: na zaciatku som si povedala, ved fajn vigantol, vit. C mam doma ... ale ked na konci uviedol ivermectin, to uz som aj chladnicku musela pozriet :D
Hned som si spomenula na tych dochodcov z marca, co vypili prípravok na liečbu akváriových rýb s obsahom chlorochín fosfátu
myslíš, že dôchodcovia sú tak sprostí ako antirúškari ??
ani náhodou..
to s nimi si už príroda začala po vašej demonštrácii robiť poriadky....
anet
09.12.20,17:58
Čo na to povedať ?
Čo chceš na to povedať, veď on sám je ako vírus. Prišiel, usadil sa, a až vyčerpá všetky zdroje a zničí všetko okolo seba, presťahuje sa inam.
lujza.j
09.12.20,19:08
Strasne vadili tomu tchorovi tie terasy....napratane mhd je ok?!
buchač
09.12.20,19:23
Lui, čo povieš...budem za hovado, ak poviem, že hygiena by mala ísť aj do kostolov a aj na polnočnú omšu ?
lujza.j
09.12.20,19:46
Za mna nie..lebo ja som take iste hovado......tu na kazdeho iny meter....kostoly su chraneny druh...
marjankaj
09.12.20,19:50
Lui, čo povieš...budem za hovado, ak poviem, že hygiena by mala ísť aj do kostolov a aj na polnočnú omšu ?
To akože skontrolovať, či tam majú WC?
buchač
09.12.20,19:57
Nééé...predsa skontrolovať, či podávajú hygienicky nezávadné keksíky.
pavol54
09.12.20,20:05
Nééé...predsa skontrolovať, či podávajú hygienicky nezávadné keksíky.
len horšie to je teraz s pitím vínka, voľakedy z jedného kalicha
lujza.j
09.12.20,20:09
Nééé...predsa skontrolovať, či podávajú hygienicky nezávadné keksíky.
len horšie to je teraz s pitím vínka, voľakedy z jedného kalicha
Ked sa zabudnu aj si hrknu z jedneho..neboj nic
buchač
09.12.20,20:28
Ked sa zabudnu aj si hrknu z jedneho..neboj nic
Na Orave bežne...kľudne aj z fľaše. ;) :D :D :D
lujza.j
09.12.20,21:03
Asi tak...
misoft
09.12.20,21:40
misoft
09.12.20,21:42
buchač
09.12.20,21:43
Matovič vytvoril kastu seberovných – zakomplexovaných a opojených dočasnou mocou
https://www.webnoviny.sk/matovic-vytvoril-kastu-seberovnych-zakomplexovanych-a-opojenych-docasnou-mocou-komentar/
misoft
10.12.20,04:28
No dnes máme "krásne" ráno. Budí ma moja 3/4 - vodu máme v kuchyni. Pozriem do obývačky - celá stena mokrá. Bežím k susedovi hore, reku od neho. A on tiež s handrami lieta. :(:mad:
Čo sa stalo?
Prišli pred pár dňami niekomu internet zavádzať. Behali po streche, vŕtali, búchali... a poškodili strechu. A voda si našla cestu a teraz kvapká a kvapká..... a vonku prší.
Teraz len si to pofotiť, nahlásiť poistnú udalosť, nahlásiť aj správcovi, aby ihneď konal (relatívny pojem).
Takže sa nám to pekne začína...
lujza.j
10.12.20,05:51
Duski to je radost...vrrr... na šlak traf:(
anet
10.12.20,07:44
pavol54
10.12.20,07:50
jar88
10.12.20,08:27
Matovič vytvoril kastu seberovných – zakomplexovaných a opojených dočasnou mocou
https://www.webnoviny.sk/matovic-vytvoril-kastu-seberovnych-zakomplexovanych-a-opojenych-docasnou-mocou-komentar/
Dík za link,
toto naozaj nemá chybu. Super žrádlo, je to dokonalá kaša. Takú nemajú v hlavách ani ficovoliči.
bjuty smis
10.12.20,08:59
ale majú
však pozri čo tu vyvádzajú ......
Nandrolon
10.12.20,09:21
Jar88 - čo idú zase voľby, keď si sa už nalogoval na poradu????
:-)))))))
buchač
10.12.20,09:38
ale majú
však pozri čo tu vyvádzajú ......
Ty si volil Sulíka...či ?
Videl si tlačovku na Ta3, ktorá pred chvíľou skončila ? Sulík vytiahol ťažšie zbrane voči yebnutému. Som zvedavý na prípadnú plačovku...reakcia na FB bude určite výživná.

Takže kto tu vystrája ? My, bežní jedinci, ktorí sa musíme prispôsobiť (kľudne nazvem aj trpieť) náladám a aj politickým ihrajkaním ? Bežnému jedincovi predsa neostáva nič iné, ako sa realizovať aj tým (ako si nazval) vystrájaním.

Pred časom som dal názor, že v tejto dobe by sa mali VŠETKY strany dať dokopy a hľadať východisko a či riešenie situácie...alebo sa mýlim ?
Mne osobne je jedno, že koľkých sudcov a či polišov alebo tajných agentov, prípadne milionárov NAKA dala do basy (aj keď toto jediné kvitujem na terajšej garnitúre), no nie je mi jedno, čo vláda na čele s bláznom vystrája.

Ak by som to mal povedať aj inak ?
Kto nesúhlasí s týmto názorom, tak si o ňom kľudne a pri všetkej úcte pomyslím len jedno...a nazvem ho debilom.
bjuty smis
10.12.20,10:08
ako konkrétne trpíš kvôli vláde v porovnaní s ostatnými europskými štátmi ?

mne teda nie je jedno, či sa tu rúca váš mafiánský štát...
mne nie je jedno, kde ja a moja rodina žijeme
mne je toto 1000 x dôležitejšie ako to, kvôli čomu ty údajne trpíš ( čakám teda konkrétne )

p.s.- v rámci tvojej demokratickej debaty:

Kto nesúhlasí s týmto názorom, tak si o ňom kľudne a pri všetkej úcte pomyslím len jedno...a nazvem ho debilom.
BXLmiami
10.12.20,10:10
Tak ale zase Sulík má pravdu.Čo má v hlave ten náš reklamák nevie ani on sám.
buchač
10.12.20,10:12
Aj keď Sulíka veľmi nemusím. tak v tomto prípade má jednoznačne pravdu.
Nandrolon
10.12.20,10:55
Ja som len zvedavý, ako budú od 28.12., resp. tam vždy začínali až okolo 4.1. fungovať fabriky nad 500 ľudí, čo sú všetky montážne haly v SR. Alebo zas budú mať výnimku?
Už vidím, ako sa idú vo VW, KII, Schaeffleri, MOBISE všetci dobráčiskovia testovať. Tam budú mať majstri ťažkú úlohu zohnať ľudí na zmeny....
Len aby to zas nedopado tak, že nemeckí fašisti zavelia a hneď bude výnimka na svete a testovať budú akurát v štátnej správe a nemocniciach....
To "zatváranie" o ktorom to píšete, to jediné ma teší na tejto vláde. Lenže treba aj na druhej strane podotknúť, že to v podstate dokáže každý debil /teda aj Matovič a jeho poskokovia/. Dôležitejšie je, ako to dopadne nakoniec, aby sme nemuseli každému platiť odškodné, ušlú mzdu, ujmu na cti a úroky k tomu. Tak ako teraz tých 90 tis. pánovi Heroínovi.
- Je nejaký link na tú tlačovku? By som si ju večer aj pozrel.
BXLmiami
10.12.20,11:52
Zabudol si odškodnenie že deti nemajú prístup k vzdelaniu čo je ich ústavné právo .
pavol54
10.12.20,11:55
Jar88 - čo idú zase voľby, keď si sa už nalogoval na poradu????
:-)))))))
sú priepustky na sviatky. včera som na čehúňoch pozeral četnícke humoresky, vystupoval tam jeden "športovec", pre ktorého potom prišla sanitka zo zariadenia, že im utiekol.
kopretinka
10.12.20,11:56
Zabudol si odškodnenie že deti nemajú prístup k vzdelaniu čo je ich ústavné právo .
Šak už ani ústavu nemáme.....
pavol54
10.12.20,12:00
Zabudol si odškodnenie že deti nemajú prístup k vzdelaniu čo je ich ústavné právo .
Pre jednoduché pracovné úkony stačí základné vzdelanie, deti nepotrebujú niečo vedieť stačí ím gebír že školu absolvovali. Návod jeho získanie dodá Igi. Po konzultáci s multioteckom vyberú ten najlepší spôsob.
buchač
10.12.20,12:11
ako konkrétne trpíš kvôli vláde v porovnaní s ostatnými europskými štátmi ?

mne teda nie je jedno, či sa tu rúca váš mafiánský štát...
mne nie je jedno, kde ja a moja rodina žijeme
mne je toto 1000 x dôležitejšie ako to, kvôli čomu ty údajne trpíš ( čakám teda konkrétne )

p.s.- v rámci tvojej demokratickej debaty:

Kto nesúhlasí s týmto názorom, tak si o ňom kľudne a pri všetkej úcte pomyslím len jedno...a nazvem ho debilom.

Najprv upozornenie.
Vyprosím si, aby si mňa dával do súvislosti s konštatovaním..." váš mafiánsky štát "...fakt si to vyprosím a láskavo si to odpusť.

Výraz " trpíš " bol len obrazný, aj keď je v určitých ohľadoch aj primeraný.
Konkrétnosti by si chcel ? Čítaj spätne moje príspevky a mal by si byť v obraze, že o čo sa jedná.
...a prečo by som mal dávať presne a konkrétne ? Pomôžeš mi snáď ?

P.S.:
Chceš povedať, že nemám pravdu ohľadom spojenia všetkých strán pri riešení situácie ?
Ak sa to (dúfam, že čím skôr) všetko pominie, nech sa sekajú v parlamente do nemoty.
korela
10.12.20,12:21
jar88
10.12.20,12:36
ako konkrétne trpíš kvôli vláde v porovnaní s ostatnými europskými štátmi ?

mne teda nie je jedno, či sa tu rúca váš mafiánský štát...
mne nie je jedno, kde ja a moja rodina žijeme
mne je toto 1000 x dôležitejšie ako to, kvôli čomu ty údajne trpíš ( čakám teda konkrétne )

p.s.- v rámci tvojej demokratickej debaty:

Kto nesúhlasí s týmto názorom, tak si o ňom kľudne a pri všetkej úcte pomyslím len jedno...a nazvem ho debilom.

Najprv upozornenie.
Vyprosím si, aby si mňa dával do súvislosti s konštatovaním..." váš mafiánsky štát "...fakt si to vyprosím a láskavo si to odpusť.

Výraz " trpíš " bol len obrazný, aj keď je v určitých ohľadoch aj primeraný.
Konkrétnosti by si chcel ? Čítaj spätne moje príspevky a mal by si byť v obraze, že o čo sa jedná.
...a prečo by som mal dávať presne a konkrétne ? Pomôžeš mi snáď ?

P.S.:
Chceš povedať, že nemám pravdu ohľadom spojenia všetkých strán pri riešení situácie ?
Ak sa to (dúfam, že čím skôr) všetko pominie, nech sa sekajú v parlamente do nemoty.
Nebuď taký precitlivený a nepros ho (obrazne povedané), veď vieš, že tento štát, táto krajina, teda Slovensko ako také, je predsa naše, teda aj tvoje.
jar88
10.12.20,12:41
Zabudol si odškodnenie že deti nemajú prístup k vzdelaniu čo je ich ústavné právo .
Presne tak,
a ešte by si mohla dať aj niečo o tých čipoch.
Vraj zdravotníci už vedia, kedy nás dá Matovič (popri testovaní) čipovať.
bjuty smis
10.12.20,12:44
ako konkrétne trpíš kvôli vláde v porovnaní s ostatnými europskými štátmi ?

mne teda nie je jedno, či sa tu rúca váš mafiánský štát...
mne nie je jedno, kde ja a moja rodina žijeme
mne je toto 1000 x dôležitejšie ako to, kvôli čomu ty údajne trpíš ( čakám teda konkrétne )

p.s.- v rámci tvojej demokratickej debaty:

Kto nesúhlasí s týmto názorom, tak si o ňom kľudne a pri všetkej úcte pomyslím len jedno...a nazvem ho debilom.

Najprv upozornenie.
Vyprosím si, aby si mňa dával do súvislosti s konštatovaním..." váš mafiánsky štát "...fakt si to vyprosím a láskavo si to odpusť.

Výraz " trpíš " bol len obrazný, aj keď je v určitých ohľadoch aj primeraný.
Konkrétnosti by si chcel ? Čítaj spätne moje príspevky a mal by si byť v obraze, že o čo sa jedná.
...a prečo by som mal dávať presne a konkrétne ? Pomôžeš mi snáď ?

P.S.:
Chceš povedať, že nemám pravdu ohľadom spojenia všetkých strán pri riešení situácie ?
Ak sa to (dúfam, že čím skôr) všetko pominie, nech sa sekajú v parlamente do nemoty.
najprv k upozorneniu.
pokiaľ tu budeš vypisovať, že fico je 1000 či kolko krát lepší ako matovič budeš zaradený tam, kde sa sám zaraďuješ.

jasné, že je postihnutých x

ludí, sám si prišiel o prácu
jasné je aj to, že vláda spravila chyby

ale porovnávaj to s okolitými štátmi...s europou....nie s dobou pred koronou
preto sa pýtam konkrétne, čo spravila táto vláda také zlé, že tým uškodzuje obyvatelstvu a v ostatnej europe je tu uplne inak a nik tam nie je postihnutý opatreniami vlád proti korone

p.s. jasne že máš pravdu
sledujem politické debaty v nedelu...snád v každej vládní vyzývajú opozičnú mafiu, aby proti korone bojovali spolu...aby podporili, alebo navrhli lepšie opatrenia

a čo robí fico, termostat, kotleba ? verejne broja proti očkavaniu...buzeranti sprostí
takto korona určite rýchlo zmizne a vrátime sa do normálu...
Nandrolon
10.12.20,12:54
Zabudol si odškodnenie že deti nemajú prístup k vzdelaniu čo je ich ústavné právo .
Toto odškodné sa narozdiel od jednotlivcov typu Heroín vyplácať nikdy nebude, preto som ho ani nespomínal.
Predpokladám, že takému Haščákovi sa bude niečo platiť na 99,9%.
anet
10.12.20,13:05
Očkovací kalendár pre ČR
Inak práve čítam príbalový leták, ono to nebude také jednoznačné ... ani v UK totiž: Tento liek nemá povolenie na uvedenie na trh v Spojenom kráľovstve, ale bolo mu udelené povolenie na dočasné dodanie ministerstvom zdravotníctva a sociálnej starostlivosti Spojeného kráľovstva a Regulačnou agentúrou pre lieky a zdravotnícke výrobky na aktívnu imunizáciu na prevenciu ochorenia COVID-19 spôsobeného vírusom SARS-CoV-2 u osôb starších ako 16 rokov.
https://www.gov.uk/government/publications/regulatory-approval-of-pfizer-biontech-vaccine-for-covid-19
anet
10.12.20,13:11
a čo robí fico, termostat, kotleba ? verejne broja proti očkavaniu...buzeranti sprostí
A ty tu co vykrikujes? Ved sa dobrovolne zapoj do studie a daj sa zaockovat ...
veronikasad
10.12.20,13:39
a čo robí fico, termostat, kotleba ? verejne broja proti očkavaniu...buzeranti sprostí
A ty tu co vykrikujes? Ved sa dobrovolne zapoj do studie a daj sa zaockovat ...
To nemôže urobiť, podobne ako Matovič - čo keď bude vakcína chýbať nejakému dôchodcovi ...
anet
10.12.20,14:00
To nemôže urobiť, podobne ako Matovič - čo keď bude vakcína chýbať nejakému dôchodcovi ...
Tak ale v záujme pomoci ľudom sa vedia zapojiť aj do inej štúdie, vedci neustále hľadajú veľké zvieracie modeli s cieľom určiť optimálnu a bezpečnú dávku liečebného vektora.
veronikasad
10.12.20,14:03
To nemôže urobiť, podobne ako Matovič - čo keď bude vakcína chýbať nejakému dôchodcovi ...
Tak ale v záujme pomoci ľudom sa vedia zapojiť aj do inej štúdie, vedci neustále hľadajú veľké zvieracie modeli s cieľom určiť optimálnu a bezpečnú dávku liečebného vektora.
Nepoužívam smajlíky, takýto argument Matoviča na otázku novinárov ma pobavil
bjuty smis
10.12.20,14:06
a čo robí fico, termostat, kotleba ? verejne broja proti očkavaniu...buzeranti sprostí
A ty tu co vykrikujes? Ved sa dobrovolne zapoj do studie a daj sa zaockovat ...

prečo ? sa ti zas niečo prisnilo, ale veľa konšpiračných debilín dneskáááj ?
lujza.j
10.12.20,14:35
Clovek ani nevie...a zrazu mu volaju z elektrarni,ze som dala vypoved a idem k inemu dodavatelovi:eek: nevedia k akemu ani kedy sa to malo podpisat....este som sa opytala...ake odberne miesto...a aka nahodicka....odberne miesto na vidieku.......este,ze si to overuju...ale chcu prehovarat....
Tu ich odhanam...tam nik..podpisu za mna....trochu drze?!
buchač
10.12.20,14:50
najprv k upozorneniu.
pokiaľ tu budeš vypisovať, že fico je 1000 či kolko krát lepší ako matovič budeš zaradený tam, kde sa sám zaraďuješ.
Ak ma chceš niekde zaradiť, tak by si mal dať aj dôkazy.
Ak nie, tak by si si to mal odpustiť.
...a nie je mi známe, že by som niečo také vypisoval.

Ale aby si mal dnes kľudný spánok, tak ti to dám písomne.
Fico nie je 1000 krát lepší od Matoviča....Fico je mega lepší od Bláznoviča.
Ten dilino yebnutý nikdy na Fica nebude mať...neexistuje !!!

Otázka je, čo je lepšie.
Mať vo vláde partiu mafiánov, ktorí si hľadia iba svojho a obyvateľstvo nechávajú na pokoji alebo nechať vládnuť partičku bláznov, zlodejov, ohýbačov, klamárov, a aj origo mafiána, ba dokonca agenta ŠTB ?
lujza.j
10.12.20,14:58
bjuty smis
10.12.20,15:01
ja ťa nikam nezaradujem, sám sa tam radíš a znovu ...

hladia si iba svojho ? a tie ukradnuté peniaze nám nechýbajú ?

zabudli sme na kuciaka ?
iba svojho ? čítal si vypovede makoá ohľadom kisku, lipšica ? matoviča ?

tvoja definícia vlády je komická
buchač
10.12.20,15:09
Kto je to vlastne Kuciak ? Niečo sa mi marí, ale nejak si neviem spomenúť.

Makóóó...obyčajný práskač.

Komické je tvoje obhajovanie vlády...totálne neobjektívne.
Nandrolon
10.12.20,15:15
Kuciak je Matovičov míľnik.
kopretinka
10.12.20,15:34
Kto chce,nech vyplni.dotaznik o triedeni odpadu
https://www.facebook.com/169911500335699/posts/703718186955025/
bjuty smis
10.12.20,15:36
Kto je to vlastne Kuciak ? Niečo sa mi marí, ale nejak si neviem spomenúť.

Makóóó...obyčajný práskač.

Komické je tvoje obhajovanie vlády...totálne neobjektívne.

áno..ja som spokojný a usmievam sa
ty si ako na tom ??
kopretinka
10.12.20,15:52
Tak ale zase Sulík má pravdu.Čo má v hlave ten náš reklamák nevie ani on sám.
Sulík je hnusný slizký podvraťák,viď jeho kilečko.
https://www.facebook.com/618924661554632/posts/3566560533457682/
buchač
10.12.20,15:59
ty si ako na tom ??

Asi takto...
sito
10.12.20,16:03
Tak ale zase Sulík má pravdu.Čo má v hlave ten náš reklamák nevie ani on sám.
Sulík je hnusný slizký podvraťák,viď jeho kilečko.
https://www.facebook.com/618924661554632/posts/3566560533457682/

Noo, ešte aj kárne opatrenie zruší. A podnikateľ bude povinný vlastniť kolt a miesto vyplatenia mzdy, bude môcť na zamestnanca vypáliť ranu na ochranu svojho podnikateľského prostredia. :D
misoft
10.12.20,16:07
Jeden dělá to a druhý ono a všichni dohromady udělají moc. To spieval Werich!
Pre SK vládu:
Jeden dělá to a druhý ono a všichni dohromady neudělají NIC!
jar88
10.12.20,16:28
Kto je to vlastne Kuciak ? Niečo sa mi marí, ale nejak si neviem spomenúť.

Makóóó...obyčajný práskač.

Komické je tvoje obhajovanie vlády...totálne neobjektívne.
Ty si naozaj tak dokonale vymletý?
buchač
10.12.20,16:31
Očuj ty smradľavé hovno...zalez do hajzla a spláchni za sebou...
jar88
10.12.20,16:33
Kuciak je Matovičov míľnik.
Kuciak je Matovičov mílnik?
Kuciak nieje žiadny mílnik, to skôr jeho vražda, nemyslíš?
jar88
10.12.20,16:35
Očuj ty smradľavé hovno...zalez do hajzla a spláchni za sebou...
Ak tu niečo páchne, tak si to hlavne ty.
buchač
10.12.20,16:43
Za tú dobu, čo si bol v blázinci, tak sa tu viedla vcelku kľudná diskusia...občas prudšia, ale v pohode.
Zjavíš sa, napíšeš 1-2 príspevky a okamžite podyebuješ, urážaš a mudruješ.

Radšej nepokračujem, lebo by bol príspevok fest pejoratívny....aj keď s takým chujom ako si ty, sa inak ani nedá.
Tak si láskavo trhni a na mňa nereaguj...choď radšej vykradnúť muničák, čorkni nejaké zbrane a hajde vystrieľať stráž.
Nandrolon
10.12.20,17:05
Kuciak je Matovičov mílnik? Kuciak nieje žiadny mílnik, to skôr jeho vražda, nemyslíš?

OK. neuvedomil som si, že zase nepochopíš, tak sa opravím.

Kuciak bol mladý človek, ktorého vražda je Matovičov míľnik.

Spokojný?

PS: Buchač - a zabudol si na toho mladého fagana zo základky, ktorého už ako starý cap vytrieskal kvôli cigarete!
:-)))))))))))))))))
bjuty smis
10.12.20,17:08
to už chce naozaj kožu z plechu mať na tvári, toto napísať....
bjuty smis
10.12.20,17:16
ty si ako na tom ??

Asi takto...
no nezdá sa z tvojích príspevkov...:))
bjuty smis
10.12.20,17:21
Tak ale zase Sulík má pravdu.Čo má v hlave ten náš reklamák nevie ani on sám.
Sulík je hnusný slizký podvraťák,viď jeho kilečko.
https://www.facebook.com/618924661554632/posts/3566560533457682/
a prečo dáš odkaz na odborárov ?

síce to tam bolo v tom príspevku, ale ak má niekto záujem, nech posúdi sám

https://www.mhsr.sk/uploads/files/CoKudBbB.pdf?fbclid=IwAR3narOaIwTETC3FEVGK9_RTQ_B5 EFzWUHqbXs3JbFfNq5K1CRzX70I6bVI
veronikasad
10.12.20,17:28
Tak ale zase Sulík má pravdu.Čo má v hlave ten náš reklamák nevie ani on sám.
Sulík je hnusný slizký podvraťák,viď jeho kilečko.
https://www.facebook.com/618924661554632/posts/3566560533457682/
a prečo dáš odkaz na odborárov ?

síce to tam bolo v tom príspevku, ale ak má niekto záujem, nech posúdi sám

https://www.mhsr.sk/uploads/files/CoKudBbB.pdf?fbclid=IwAR3narOaIwTETC3FEVGK9_RTQ_B5 EFzWUHqbXs3JbFfNq5K1CRzX70I6bVI
len som to prebehla, super opatrenia pre zamestnancov

Zrušenie určenia splatnosti mzdy
Možnosť výberu medzi výpovednou dobou alebo odstupným
Nandrolon
10.12.20,17:30
to už chce naozaj kožu z plechu mať na tvári, toto napísať....
Ak myslíš mňa, tak píšem len pravdivé fakty.
Dúfam, že aj pre teba bol Kuciak mladý človek /hádam ho nepovažuješ za postaršieho, nebodaj starého človeka/. A to, že to bol Matovičov míľnik, to povedal sám Matovič, na youtube to nájdeš.
Takže ja narozdiel od Matoviča a teba, mám na tvári kožu.

Dnes som sa nasmial v jednej diskusii, kde jeden písal, že Matovič mal pravdu, že celoplošné testovanie bola atómová bomba.
Pri atómovej bombe totiž ľudia umierajú, presne ako teraz. V štátoch, kde nebolo plošné testovanie /napr. v ČR/ sú momentálne čísla priaznivejšie ako u nás.....
Ale, že tú atómovú bombu sme my ľudia iba zle pochopili, on to pomenoval pravdivo.
:-)))
bjuty smis
10.12.20,17:46
Tak ale zase Sulík má pravdu.Čo má v hlave ten náš reklamák nevie ani on sám.
Sulík je hnusný slizký podvraťák,viď jeho kilečko.
https://www.facebook.com/618924661554632/posts/3566560533457682/
a prečo dáš odkaz na odborárov ?

síce to tam bolo v tom príspevku, ale ak má niekto záujem, nech posúdi sám

https://www.mhsr.sk/uploads/files/CoKudBbB.pdf?fbclid=IwAR3narOaIwTETC3FEVGK9_RTQ_B5 EFzWUHqbXs3JbFfNq5K1CRzX70I6bVI
len som to prebehla, super opatrenia pre zamestnancov

Zrušenie určenia splatnosti mzdy
Možnosť výberu medzi výpovednou dobou alebo odstupným

sulík je minister hospodárstva...má za úlohy pomáhať hospodárstvu....
minister práce a soc. veci je krajniak

sulík to predstavil so slovami, že o tom ide rokovať s rezortnými ministerstvami bude rád, ak sa podarí z toho presadiť aspoň 200 vecí..
bjuty smis
10.12.20,17:48
nandy dáš nám odkaz, kde matovič vraví, že je to jeho milnik ??
dakujem...
Nandrolon
10.12.20,17:49
Som nevedel, že pomáhanie hospodárstvu znamená zhoršenie pozície zamestnancov.
To akože teraz ho ideš obhajovať štýlom, že síce to tam dal, ale iba tak zo srandy, lebo to v skutočnosti ani nechce.....
Sulík by najradšej odstránil zamestnancov, len neviem, či by si podnikatelia žili tak ako doteraz, ak by si to mali odmakať fyzicky sami!
Nandrolon
10.12.20,17:51
nandy dáš nám odkaz, kde matovič vraví, že je to jeho milnik ??
dakujem...
...
Hovoril, "... míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka........". Neviem, koho tým myslel, lebo ja ani moja žena sme tým žiaden míľnik nedosiahli. Preto logicky môžem predpokladať, že myslel seba a ešte niekoho.
https://www.youtube.com/watch?v=gXj2v5YAGYI
bjuty smis
10.12.20,18:02
aha...takže nič také samozrejme nepovedal
napriek tomu, že ty píšeš len pravdivé fakty :))
misoft
10.12.20,18:02
Zrušenie súbehu preplácania práce v SO a NE a štátnym sviatkom - ergo - žiadne za SO,NE + sviatok, len so,ne, alebo sviatok... ojebabrať zamestnancov.

Popísal tam toho dosť 11 a štvrť strany - lenže bez ladu a skladu - kedy to aspoň dával podľa kategóriach....
Nandrolon
10.12.20,18:04
aha...takže nič také samozrejme nepovedal
napriek tomu, že ty píšeš len pravdivé fakty :))
Ty máš na očiach natreté zrejme nejaké tchorie hovno a asi aj v ušiach, keď ho nepočuješ v tom videu.
Vpravo dole si pusti ten malý reproduktorík.
bjuty smis
10.12.20,18:09
Som nevedel, že pomáhanie hospodárstvu znamená zhoršenie pozície zamestnancov.
To akože teraz ho ideš obhajovať štýlom, že síce to tam dal, ale iba tak zo srandy, lebo to v skutočnosti ani nechce.....
Sulík by najradšej odstránil zamestnancov, len neviem, či by si podnikatelia žili tak ako doteraz, ak by si to mali odmakať fyzicky sami!
keby si si niekedy na 15 min sadol k programu sas, takéto trtoviny by si nepísal
ale takto môžeš aspon s čistým svedomím pindať na nich :)
buchač
10.12.20,18:09
ty si ako na tom ??
Asi takto...
no nezdá sa z tvojích príspevkov...:))
Zdanie klame...

Otázka znie..." čo vidíš na obrázku ?"
Vidíš maníka s ochrannou koženou zásterou, s cigárkom v ústach a na stole pohár s nápojom...
Čo z toho vyplýva ? Keďže makám so železom, ktoré hádže pri opracovaní iskry, to aj jasné. Po robote, spokojný so svojou prácou, si dá ofuk, zapáli a popíja teplý nápoj. Ja si robím tento https://www.porada.sk/archive/index.php/t-229750.html

P.S.:
Ozaj, už som sa ťa pýtal, ale dám otázku znova...nekúpiš kvalitný, mnou ručne robený nôž...samozrejme, že v zdobenom koženom púzdre ?
Zrobím ti cenu...bežne pýtam 120-150€...ale tebe predám za 200€. ;) :D
bjuty smis
10.12.20,18:13
aha...takže nič také samozrejme nepovedal
napriek tomu, že ty píšeš len pravdivé fakty :))
Ty máš na očiach natreté zrejme nejaké tchorie hovno a asi aj v ušiach, keď ho nepočuješ v tom videu.
Vpravo dole si pusti ten malý reproduktorík.
no ty ho máš potom v hlave..tam kde ostatní mozog...
ale možno naozaj mám, tak ťa poprosím v ktorej sekunde vraví tvoje tvrdenie :

že to bol Matovičov míľnik, to povedal sám Matovič, na youtube to nájdeš.
Nandrolon
10.12.20,18:19
Neviem, daj to niekomu pozrieť, kto ma na tvári kožu a nie to, čo som písal vyššie, nech ti on povie. Neviem, koho máš teraz doma, možno musíš dlhšie počkať.
bjuty smis
10.12.20,18:30
ty si ako na tom ??
Asi takto...
no nezdá sa z tvojích príspevkov...:))
Zdanie klame...

Otázka znie..." čo vidíš na obrázku ?"
Vidíš maníka s ochrannou koženou zásterou, s cigárkom v ústach a na stole pohár s nápojom...
Čo z toho vyplýva ? Keďže makám so železom, ktoré hádže pri opracovaní iskry, to aj jasné. Po robote, spokojný so svojou prácou, si dá ofuk, zapáli a popíja teplý nápoj. Ja si robím tento https://www.porada.sk/archive/index.php/t-229750.html

P.S.:
Ozaj, už som sa ťa pýtal, ale dám otázku znova...nekúpiš kvalitný, mnou ručne robený nôž...samozrejme, že v zdobenom koženom púzdre ?
Zrobím ti cenu...bežne pýtam 120-150€...ale tebe predám za 200€. ;) :D
no pozrel som si ten obraz a naozaj veľmi pekný
akurát chcem nejaký kúpiť a možno niečo také...pekné diela má edo

p.s. nechcem, sú náročné na údržbu...ale stále som ešte nekúpil a sem tam šmejdím
bjuty smis
10.12.20,18:31
Neviem, daj to niekomu pozrieť, kto ma na tvári kožu a nie to, čo som písal vyššie, nech ti on povie. Neviem, koho máš teraz doma, možno musíš dlhšie počkať.
v ktorej sekunde hovorí, že je to jeho milník ? ty, čo len pravidé fakty ?
Nandrolon
10.12.20,19:00
Ak poviem, že sme si kúpilo nové auto, tak pochopiteľne nebudem myslieť teba... Zo slovenčiny si asi nebol jednotkár, čo?
bjuty smis
10.12.20,19:07
pravdivé fakty :)))

hlavne ked hovorí o smerákoch a ich svedomí..
veronikasad
10.12.20,19:41
Zrušenie súbehu preplácania práce v SO a NE a štátnym sviatkom - ergo - žiadne za SO,NE + sviatok, len so,ne, alebo sviatok... ojebabrať zamestnancov.

Popísal tam toho dosť 11 a štvrť strany - lenže bez ladu a skladu - kedy to aspoň dával podľa kategóriach....
súhlasím, tiež by som uvítala prehladnejšie zoradenie
kopretinka
10.12.20,21:11
Tak ale zase Sulík má pravdu.Čo má v hlave ten náš reklamák nevie ani on sám.
Sulík je hnusný slizký podvraťák,viď jeho kilečko.
https://www.facebook.com/618924661554632/posts/3566560533457682/
a prečo dáš odkaz na odborárov ?

síce to tam bolo v tom príspevku, ale ak má niekto záujem, nech posúdi sám

https://www.mhsr.sk/uploads/files/CoKudBbB.pdf?fbclid=IwAR3narOaIwTETC3FEVGK9_RTQ_B5 EFzWUHqbXs3JbFfNq5K1CRzX70I6bVI
Lebo som ZAMESTNANEC
kopretinka
10.12.20,21:12
misoft
10.12.20,22:01
Lebo som ZAMESTNANEC
Zlé konštatovanie!
Správne je: lebo som LEN zamestnanec
jar88
11.12.20,04:55
nandy dáš nám odkaz, kde matovič vraví, že je to jeho milnik ??
dakujem...
...
Hovoril, "... míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka........". Neviem, koho tým myslel, lebo ja ani moja žena sme tým žiaden míľnik nedosiahli. Preto logicky môžem predpokladať, že myslel seba a ešte niekoho.
https://www.youtube.com/watch?v=gXj2v5YAGYI
Prečítaj si komentáre pod videom.
Pár z nich ti tu prepíšem:
Tiež mi mnohokrát mimovoľne prišlo na um, komu by to prospelo. Ajhľa...!
--------
Veď ten sa priznal k zločinu!!!!!
--------
On povedal: Míľnik/Bod, ktorý sme dosiahli my ako spoločnosť, by mohol spôsobiť už dokonca aj návrat svedomia poslancov Smeru (čo samozrejme nespôsobil).
--------
Kto sú to my? Ktorá spoločnosť? Snáď jedine vy, spoločnosť extrémistov a Liberálnych fašistov!!! Tento nimand práve v týchto časoch pokračuje vo svojich zločinoch aj s jeho fašistickou bandou!!!
--------------

Stačí?
Ja myslím, že by malo. Teda za predpokladu, že to má človek v hlave ako tak usporiadané.
Nandrolon
11.12.20,05:10
Ty vieš, kto má skutočnú krv na paprčiach? Lebo ja nie. Ak ty áno, mal by si to ohlásiť.
Rovnako, ako niektorí "odborníci" z toho obviňujú Smer /Kaliňáka a Fica/, tak sa pozrime na to z druhej strany, z protipólu.
Kočnera obvinili ako objednávateľa, Kočner a Sulík boli kamaráti, Matovič vyšiel zo Sulíkovej strany. Sulík bol ten, po ktorého "chrbte" sa Matovič vyškriabal tam, kde je.
A komu to v konečnom dôsledku prospelo?
Smer - odstúpil Kaliňák, Fico a ďalší funkcionári, defakto to spôsobilo "roztrieštenie" Smeru.
OĽANO - vyhralo voľby.

Stačí?
Ja myslím, že by malo. Teda za predpokladu, že to má človek v hlave ako tak usporiadané.
jar88
11.12.20,05:23
No faj, padla prvá mínuska.
Poviem ti Nandrolon, že počúvam Slobodny vysielač, Infovojnu, Svobodné rádio, a podobné. Tiež počúvam Kovačiča a Hanzelovú, Závodského, Čikovského a podobných.
----------
Musím sa však priznať, že naozaj nechápem, čo tou propagandou sledujú. V akej spoločnosti to chcú žiť. Veď nikto asi nechce byť bezprávne chúďa a byť odkázaný na milosť, či nemilosť kohosi mocnejšieho.
----------
Tiež sa pýtam, či aj tí, čo sú tu na Porade, túžia po návrate do stavu spoločnosti pred Kuciakom a Matovičom. Akosi cítm, že sa tou propagandou o to veľa ľudí usiluje.
Nandrolon
11.12.20,05:38
Novidíš, ja nepočúvam ani Slobodný vysielač, ani Infovojnu, Svobodné rádio, nečítam konšpiračné weby /okrem Topiek, Času/ a nepozerám ani správy v TV /zrušil som satelit/. Zrazu mám viac času, väčší kľud a všetko čo sa udeje sa dozviem z netu, z oficiálnych stránok. Názor si tvorím sám, nikto ma neovplyvňuje...
Momentálne mi ide na "tanier" už iba TV LUX.
Dobre že píšeš, akurát som si zabudol včera poznačiť film, kde bola na TV LUX upútavka "Život za život", idem ho sosnúť...
https://www.csfd.cz/film/31779-zivot-za-zivot-maxmilian-kolbe/prehled/
jar88
11.12.20,05:59
Ty vieš, kto má skutočnú krv na paprčiach? Lebo ja nie. Ak ty áno, mal by si to ohlásiť.
Rovnako, ako niektorí "odborníci" z toho obviňujú Smer /Kaliňáka a Fica/, tak sa pozrime na to z druhej strany, z protipólu.
Kočnera obvinili ako objednávateľa, Kočner a Sulík boli kamaráti, Matovič vyšiel zo Sulíkovej strany. Sulík bol ten, po ktorého "chrbte" sa Matovič vyškriabal tam, kde je.
A komu to v konečnom dôsledku prospelo?
Smer - odstúpil Kaliňák, Fico a ďalší funkcionári, defakto to spôsobilo "roztrieštenie" Smeru.
OĽANO - vyhralo voľby.

Stačí?
Ja myslím, že by malo. Teda za predpokladu, že to má človek v hlave ako tak usporiadané.
Všetci vieme, kto má skutočnú krv na paprčiach. Je aj odsúdený, ale ty aj tak napíšeš, že to asi nebude naozaj tak. Lebo komu to najviac prospelo? No jasné, Matovičovi, veď vyhral voľby.
Že by bol objednávateľom tej vraždy skôr Matovič, ako niekto z "mocných" tej doby?
Kočner a Sukík neboli kamaráti, je to čistá lož. Rovnako ako tvrdenie, že Matovič vyšiel zo Sulíkovej SaS. Matovič prispel veľkou mierou k volebnému úspechu SaS. Matovičovci boli na posledných miestach Sulíkovej kandidátky. Pamätáš?
----------
Skús si predstaviť, čo by tu asi tak bolo, ak by neprišiel do politiky Matovič. Matovič so svojim prístupom k tým naozaj bezcharakterným a neskutočne mocným.
Predstav si, že by sa Matovič nerozhodol povedľa svojho podnikania začať písať o tých všetkých smeráckych špinavostiach. A to dokonca vo svojom vlastnom reklamnom plátku. Bolo mu predsa dopredu jasné, že po ňom pôjdu a že sa ho budú chcieť zbaviť. Bolo mu nad slnko jasné, že majú dosh na DÚ, na NAKu, na políciu a podobne.
jar88
11.12.20,06:07
Novidíš, ja nepočúvam ani Slobodný vysielač, ani Infovojnu, Svobodné rádio, nečítam konšpiračné weby /okrem Topiek, Času/ a nepozerám ani správy v TV /zrušil som satelit/. Zrazu mám viac času, väčší kľud a všetko čo sa udeje sa dozviem z netu, z oficiálnych stránok. Názor si tvorím sám, nikto ma neovplyvňuje...
Momentálne mi ide na "tanier" už iba TV LUX.
Dobre že píšeš, akurát som si zabudol včera poznačiť film, kde bola na TV LUX upútavka "Život za život", idem ho sosnúť...
https://www.csfd.cz/film/31779-zivot-za-zivot-maxmilian-kolbe/prehled/
Nespomenul som váš Kulturblog, ale aj ten počúvam.
------------------------------------------
Píšeš, že "Názor si tvorím sám, nikto ma neovplyvňuje..."

Je naozaj zaujímavé, že sa vo všetkom zhoduje práve s ich názorom.
bjuty smis
11.12.20,06:09
Novidíš, ja nepočúvam ani Slobodný vysielač, ani Infovojnu, Svobodné rádio, nečítam konšpiračné weby /okrem Topiek, Času/ a nepozerám ani správy v TV /zrušil som satelit/. Zrazu mám viac času, väčší kľud a všetko čo sa udeje sa dozviem z netu, z oficiálnych stránok. Názor si tvorím sám, nikto ma neovplyvňuje...
Momentálne mi ide na "tanier" už iba TV LUX.
Dobre že píšeš, akurát som si zabudol včera poznačiť film, kde bola na TV LUX upútavka "Život za život", idem ho sosnúť...
https://www.csfd.cz/film/31779-zivot-za-zivot-maxmilian-kolbe/prehled/
To je teda veľmi zaujímavé
Lebo všetky tie klamstvá a sprostosti, čo tu tvrdíš tvrdia aj tam
Si veľmi inspirujuci...
Citujú ťa všetci konšpirátori...
BXLmiami
11.12.20,06:10
Zabudol si odškodnenie že deti nemajú prístup k vzdelaniu čo je ich ústavné právo .
Presne tak,
a ešte by si mohla dať aj niečo o tých čipoch.
Vraj zdravotníci už vedia, kedy nás dá Matovič (popri testovaní) čipovať.
To je čo za bl bú reakciu?
Nandrolon
11.12.20,06:11
Takže vlastne teba nezaujíma vrchol pyramídy, z koho hlavy vyšla objednávka a prečo, ale krv na paprčiach ma strelec - babrák a ovce majú byť spokojné, a hlavne nič ďalej neriešiť.

Keby nebolo Sulíka, Matoviča by vôbec nikto nepoznal a chodil by dodnes 600km denne na Fábii so svojou matkou.

A Sulík s Kočnerom, že neboli kamaráti? :-))))))))))))) Nakoniec zistíme, že sa ani nepoznali, ale riešili medzi sebou utajené skutočnosti a chodil k nemu na raňajky. Oni sa rovnako "nepoznali" ako sa taký Počiatek "náhodou" pred prechodom na eurá ocitol na jachte J a T.

Ty si riadny demagóg. Na tie tvoje táraniny môže naletieť niekto kto má v hlave fakt niečo zapáchajúce.
Ad kulturblog - viem, že to je nejaká baba, ktorú taktiež nepozerám. Mne je jedno, kde koho napadajú rovnaké názory ako mňa, aspoň vidím, že to nie sú blbosti, ktoré napadnú iba mňa samého...
lujza.j
11.12.20,06:11
https://www.tvnoviny.sk/domace/2015226_nesiahli-im-na-odmeny-ale-na-poziciu-pre-borisa-kollara-koncia-v-nemocnici-dve-zamestnankyne
Tak nakoniec aj moja znama Majka...no bravó...poznam ju 30rokov....bola zdr.setra mojho obvodaka...jedna skvela baba a super zdr.sestra....a to co hlasi ako to bolo..tak tomu verim...obycajny zmrd...a ja som tohto zmrda volila....no konecna
Nandrolon
11.12.20,06:16
https://www.tvnoviny.sk/domace/2015226_nesiahli-im-na-odmeny-ale-na-poziciu-pre-borisa-kollara-koncia-v-nemocnici-dve-zamestnankyne
Tak nakoniec aj moja znama Majka...no bravó...poznam ju 30rokov....bola zdr.setra mojho obvodaka...jedna skvela baba a super zdr.sestra....a to co hlasi ako to bolo..tak tomu verim...obycajny zmrd...a ja som tohto zmrda volila....no konecna
Človek by čakal, že keď mu postavia lešenie okolo hlavy, že trochu prehodnotí svoj doterajší život a zmení sa k lepšiemu.
Lenže SVIŇA ostane vždy iba SVIŇOU.
BXLmiami
11.12.20,06:17
Zrušenie určenia splatnosti mzdy
Možnosť výberu medzi výpovednou dobou alebo odstupným[/QUOTE]
Toto prijali aj Belgičania.
buchač
11.12.20,06:18
...a to co hlasi ako to bolo..tak tomu verim...
Ani sa veľmi nad tým nie je potrebné veľmi dumať. Predsa logika nepustí.
ČO by mali z toho sestričky, aký osoh alebo výhody, aby si vymýšľali ? No predsa nič.
Rozhodne sa teda prikláňam k názoru, že vymýšľali prostitjutky a dzigoš len zavádza a klame.
Nandrolon
11.12.20,06:19
Zrušenie určenia splatnosti mzdy
Možnosť výberu medzi výpovednou dobou alebo odstupným
Toto prijali aj Belgičania.[/QUOTE]
Potom by v rámci kolegiality mali zrušiť aj určenia splatnosti faktúr a platieb od zdravotných poisťovní.
pavol54
11.12.20,06:30
Zrušenie určenia splatnosti mzdy
Možnosť výberu medzi výpovednou dobou alebo odstupným
Toto prijali aj Belgičania.
Potom by v rámci kolegiality mali zrušiť aj určenia splatnosti faktúr a platieb od zdravotných poisťovní.[/QUOTE]
neondi lebo v prospech veľkých sa to môže stať vieš ako mi pomohlo že Danko zaviedol maximálnu 21 dňovú splatnosť, lebo dovtedy bola aj 30 a viac(v závislosti od sily odberateľa) ak si nesúhlasil, tak dovi dopo a našli si iného
pavol54
11.12.20,06:36
https://www.tvnoviny.sk/domace/2015226_nesiahli-im-na-odmeny-ale-na-poziciu-pre-borisa-kollara-koncia-v-nemocnici-dve-zamestnankyne
Tak nakoniec aj moja znama Majka...no bravó...poznam ju 30rokov....bola zdr.setra mojho obvodaka...jedna skvela baba a super zdr.sestra....a to co hlasi ako to bolo..tak tomu verim...obycajny zmrd...a ja som tohto zmrda volila....no konecna
Človek by čakal, že keď mu postavia lešenie okolo hlavy, že trochu prehodnotí svoj doterajší život a zmení sa k lepšiemu.
Lenže SVIŇA ostane vždy iba SVIŇOU.
Pozri od dôb veksláctva až doteraz vždy sa snažil vykrútiť a hodiť vinu na iných aj s tými mafiánmi sa na floride stretol čírou náhodou. Ale za to môžeme my aj s ficom
Nandrolon
11.12.20,06:37
Ja len že ak niekto schvaľuje "samozrejme pre druhých" toto svinstvo, tak aby niečo podobné sa nestalo aj jemu samému....
Kollár, keď vlastnil Veľkú Raču, tak tam sem-tam prišiel na kontrolu, nikdy nie sám ale s ochrankármi. Bežní podnikatelia s ochrankármi nechodia... Alebo aj ty chodíš s ochrankármi?
bjuty smis
11.12.20,06:58
Aké svinstvo ?
Ako zamestnanca poškodí, keď si môže vybrať medzi výpovednou dobou, alebo
odstupným ??
pavol54
11.12.20,07:41
Ja len že ak niekto schvaľuje "samozrejme pre druhých" toto svinstvo, tak aby niečo podobné sa nestalo aj jemu samému....
Kollár, keď vlastnil Veľkú Raču, tak tam sem-tam prišiel na kontrolu, nikdy nie sám ale s ochrankármi. Bežní podnikatelia s ochrankármi nechodia... Alebo aj ty chodíš s ochrankármi?
Keď som bol mladší tak som chodil vždy s ochranou, tak nám hovorili na vojne Vojak musí mať vždy ochranu a ihlu(tú ihlu nie na defloráciu ochrany, ale keby sa partnerka príliš zľakla, ak by nás niekto vyrušil) On zle počúval hovorili mu choď vždy len s ochranou, potom môžeš všetko a on chodí s ochrankou a myslí si že môže všetko a aha 12 detí
jar88
11.12.20,07:41
Takže vlastne teba nezaujíma vrchol pyramídy, z koho hlavy vyšla objednávka a prečo, ale krv na paprčiach ma strelec - babrák a ovce majú byť spokojné, a hlavne nič ďalej neriešiť.

Keby nebolo Sulíka, Matoviča by vôbec nikto nepoznal a chodil by dodnes 600km denne na Fábii so svojou matkou.

A Sulík s Kočnerom, že neboli kamaráti? :-))))))))))))) Nakoniec zistíme, že sa ani nepoznali, ale riešili medzi sebou utajené skutočnosti a chodil k nemu na raňajky. Oni sa rovnako "nepoznali" ako sa taký Počiatek "náhodou" pred prechodom na eurá ocitol na jachte J a T.

Ty si riadny demagóg. Na tie tvoje táraniny môže naletieť niekto kto má v hlave fakt niečo zapáchajúce.
Ad kulturblog - viem, že to je nejaká baba, ktorú taktiež nepozerám. Mne je jedno, kde koho napadajú rovnaké názory ako mňa, aspoň vidím, že to nie sú blbosti, ktoré napadnú iba mňa samého...
Píšeš o ovciach, že majú byť spokojné. To akože tí, ako napríklad ja?
Vidím, že podliehaš tej všadeprítomnej propagande. Tvrdíš, že to všetko nečítaš, nepozeráš a tak ďalej, ale stále poukazuješ na "pravdy", ktoré ti propaganda naservírovala.
A že je tá propaganda naozaj všade v každom jednom článku v každom jednom vyjadrení našich pisálkov (akože novinárov) to snáď nikto z vás nepopiera.
Tým že to tu po nich stále dokola opakujete, len dokazujete, že zjavne tej propagande podliehate.
------------------
Ukáž mi jeden jediný článok z akéhokoľvek denníka, kde nieje demagogia a propaganda, ktorej si akosi nepodlahol.
jar88
11.12.20,07:47
Aké svinstvo ?
Ako zamestnanca poškodí, keď si môže vybrať medzi výpovednou dobou, alebo
odstupným ??
Ty sa pýtaš aké svinstvo?
No predsa rovnaké, ako zobrať zamestnancom gastráče a žiakom obedy zadarmo.
Čomu na tom nerozumieš?
Čistá propaganda, či?
bjuty smis
11.12.20,07:55
Nandrolon
11.12.20,08:05
Aké svinstvo ?
Ako zamestnanca poškodí, keď si môže vybrať medzi výpovednou dobou, alebo
odstupným ??
Hento ma nezaujíma, myslel som to posúvanie termínu výplat...
Nandrolon
11.12.20,08:08
Takže vlastne teba nezaujíma vrchol pyramídy, z koho hlavy vyšla objednávka a prečo, ale krv na paprčiach ma strelec - babrák a ovce majú byť spokojné, a hlavne nič ďalej neriešiť.

Keby nebolo Sulíka, Matoviča by vôbec nikto nepoznal a chodil by dodnes 600km denne na Fábii so svojou matkou.

A Sulík s Kočnerom, že neboli kamaráti? :-))))))))))))) Nakoniec zistíme, že sa ani nepoznali, ale riešili medzi sebou utajené skutočnosti a chodil k nemu na raňajky. Oni sa rovnako "nepoznali" ako sa taký Počiatek "náhodou" pred prechodom na eurá ocitol na jachte J a T.

Ty si riadny demagóg. Na tie tvoje táraniny môže naletieť niekto kto má v hlave fakt niečo zapáchajúce.
Ad kulturblog - viem, že to je nejaká baba, ktorú taktiež nepozerám. Mne je jedno, kde koho napadajú rovnaké názory ako mňa, aspoň vidím, že to nie sú blbosti, ktoré napadnú iba mňa samého...
Píšeš o ovciach, že majú byť spokojné. To akože tí, ako napríklad ja?
Vidím, že podliehaš tej všadeprítomnej propagande. Tvrdíš, že to všetko nečítaš, nepozeráš a tak ďalej, ale stále poukazuješ na "pravdy", ktoré ti propaganda naservírovala.
A že je tá propaganda naozaj všade v každom jednom článku v každom jednom vyjadrení našich pisálkov (akože novinárov) to snáď nikto z vás nepopiera.
Tým že to tu po nich stále dokola opakujete, len dokazujete, že zjavne tej propagande podliehate.
------------------
Ukáž mi jeden jediný článok z akéhokoľvek denníka, kde nieje demagogia a propaganda, ktorej si akosi nepodlahol.
Denník asi žiaden, ale čo sa týka webu, tak www.ta3.com
bjuty smis
11.12.20,09:10
web ta3 som ešte nekukol....za to sem tam sa vytrestám a pustím si na chvíľu tv ta3
takže predpokladám, že to bude podobné

takže tam nie je propaganda a demagogia, dobre som pochopil ? :))))))))))
Nandrolon
11.12.20,10:17
web ta3 som ešte nekukol....za to sem tam sa vytrestám a pustím si na chvíľu tv ta3
takže predpokladám, že to bude podobné

takže tam nie je propaganda a demagogia, dobre som pochopil ? :))))))))))
STV1 a TA3 boli vždy najobjektívnejšie večerné spravodajstvo v SR. Predpokladám, že sa za ten rok nič nezmenilo...
Tak daj mi teraz ty typ, kde chodiť pre objektívne info? Hádam nie denníkN, veď to je opak hlavnychsprav a podobných demagogín.
bjuty smis
11.12.20,11:26
ty už si ako matovič
ten na nich tiež v kuse nadáva

tak ako to potom je ?
Nandrolon
11.12.20,11:46
No dáš mi nejaké linky odkiaľ čerpať alebo nie?
buchač
11.12.20,11:55
" Podľa informácií z nemenovaného zdroja, ex-prezident policajného zboru, generál Milan Lučanský pri incidente s príslušníkmi ZVJS utrpel vážne zranenia.
Do nemocničného zariadenia bol privezený s viacnásobnou zlomeninou nadočnicového oblúku, krvácaním do mozgu, s okom mimo očnej jamky.
Zranenia Milana Lučanského si údajne vyžiadali 11 hodinovú operáciu vo Vojenskej nemocnici v Ružomberku.
Zavinenie spoluväzňom neprichádza do úvahy, nakoľko bol na cele sám. "


Ak je toto pravda aspoň na 50%, nuž som zvedavý, čo z toho bude.
pavol54
11.12.20,12:09
web ta3 som ešte nekukol....za to sem tam sa vytrestám a pustím si na chvíľu tv ta3
takže predpokladám, že to bude podobné

takže tam nie je propaganda a demagogia, dobre som pochopil ? :))))))))))
STV1 a TA3 boli vždy najobjektívnejšie večerné spravodajstvo v SR. Predpokladám, že sa za ten rok nič nezmenilo...
Tak daj mi teraz ty typ, kde chodiť pre objektívne info? Hádam nie denníkN, veď to je opak hlavnychsprav a podobných demagogín.
Musíš veriť Todová bola ocenená ambasádou USA ako osobnosť. Osobnosti neklamú(svojho živiteľa)
bjuty smis
11.12.20,12:10
BXLmiami
11.12.20,12:33
To je teda pravda,že krimiDennik N teda Matovičovi dáva,idú po nom tí rekvalifikovaní novinári na kriminalistov a manipulátorov ako po udenom.Sú uplne besní že nevyhrali progresívci,ako by som videla USA médiá po výhre Trumpa.
pavol54
11.12.20,13:36
Koľko zobral Delej za to že bude multiotecka poslúchať? A by ho vyhodil tak príde o riaditeľský plat, ale o koľko platov je otázka.
korela
11.12.20,14:50
Veľvyslanectvo USA ocenilo tri slovenské osobnosti za ochranu ľudských práv

Ocenili Evu Mosnákovú, Moniku Tódovú a Jaroslava Maceka.

https://www.tvnoviny.sk/domace/2015272_velvyslanectvo-usa-ocenilo-tri-slovenske-osobnosti-za-ochranu-ludskych-prav
jar88
11.12.20,15:44
Takže vlastne teba nezaujíma vrchol pyramídy, z koho hlavy vyšla objednávka a prečo, ale krv na paprčiach ma strelec - babrák a ovce majú byť spokojné, a hlavne nič ďalej neriešiť.

Keby nebolo Sulíka, Matoviča by vôbec nikto nepoznal a chodil by dodnes 600km denne na Fábii so svojou matkou.

A Sulík s Kočnerom, že neboli kamaráti? :-))))))))))))) Nakoniec zistíme, že sa ani nepoznali, ale riešili medzi sebou utajené skutočnosti a chodil k nemu na raňajky. Oni sa rovnako "nepoznali" ako sa taký Počiatek "náhodou" pred prechodom na eurá ocitol na jachte J a T.

Ty si riadny demagóg. Na tie tvoje táraniny môže naletieť niekto kto má v hlave fakt niečo zapáchajúce.
Ad kulturblog - viem, že to je nejaká baba, ktorú taktiež nepozerám. Mne je jedno, kde koho napadajú rovnaké názory ako mňa, aspoň vidím, že to nie sú blbosti, ktoré napadnú iba mňa samého...
Píšeš o ovciach, že majú byť spokojné. To akože tí, ako napríklad ja?
Vidím, že podliehaš tej všadeprítomnej propagande. Tvrdíš, že to všetko nečítaš, nepozeráš a tak ďalej, ale stále poukazuješ na "pravdy", ktoré ti propaganda naservírovala.
A že je tá propaganda naozaj všade v každom jednom článku v každom jednom vyjadrení našich pisálkov (akože novinárov) to snáď nikto z vás nepopiera.
Tým že to tu po nich stále dokola opakujete, len dokazujete, že zjavne tej propagande podliehate.
------------------
Ukáž mi jeden jediný článok z akéhokoľvek denníka, kde nieje demagogia a propaganda, ktorej si akosi nepodlahol.
Denník asi žiaden, ale čo sa týka webu, tak www.ta3.com
Jóój tam je ten Bielik, nie?
To on ťa vie tak dobre nakŕmiť?
On raz vypočúval aj daňového podvodníka, ale nič z neho nedostal.
Jediné čo dokázal bolo, že ho Matovič usvedčil, že je úbožiačik bez chrbtovej kosti.
No a dnes je už preukázané, že musel nejako spolupracovať s Ficovou soldateskou. Časť z nej je momentálne už mimo slobodnej spoločnosti.
jar88
11.12.20,15:52
web ta3 som ešte nekukol....za to sem tam sa vytrestám a pustím si na chvíľu tv ta3
takže predpokladám, že to bude podobné

takže tam nie je propaganda a demagogia, dobre som pochopil ? :))))))))))
STV1 a TA3 boli vždy najobjektívnejšie večerné spravodajstvo v SR. Predpokladám, že sa za ten rok nič nezmenilo...
Tak daj mi teraz ty typ, kde chodiť pre objektívne info? Hádam nie denníkN, veď to je opak hlavnychsprav a podobných demagogín.
Jasné že sa tam za rok nič nezmenilo. Tak ako to bolo pred rokom a aj dlho, dlho predtým, tak je to až po dnešný deň.

Matovičove milióny.
z 10.2.2016

https://www.ta3.com/clanok/1078027/matovicove-miliony.html?forward=sk_mobil2014_clanok.jsp&forcemobile=true
jar88
11.12.20,15:55
" Podľa informácií z nemenovaného zdroja, ex-prezident policajného zboru, generál Milan Lučanský pri incidente s príslušníkmi ZVJS utrpel vážne zranenia.
Do nemocničného zariadenia bol privezený s viacnásobnou zlomeninou nadočnicového oblúku, krvácaním do mozgu, s okom mimo očnej jamky.
Zranenia Milana Lučanského si údajne vyžiadali 11 hodinovú operáciu vo Vojenskej nemocnici v Ružomberku.
Zavinenie spoluväzňom neprichádza do úvahy, nakoľko bol na cele sám. "


Ak je toto pravda aspoň na 50%, nuž som zvedavý, čo z toho bude.
Už asi chápe, aká vzácna je sloboda.
sito
11.12.20,16:09
Ten Krajňak je tiež niekomu ujo, že? Vysvetľoval v TA3 ako chce zrovnoprávniť dôchodky bezdetných dôchodcov, aby nemali vyšší dôchodok ako dvôchodci, ktorí vychovali dieťa, deti. No chuj! Počas pracovného života všetci platia dane. Tí, čo majú deti dostanú zo štátnej kasy rodičovský príspevok, prídavky na deti, tiež daňový bonus je im v prospech. Nie že by som im ich závidel, nedoprial. Ale na dôchodku, ak majú bezdetní vyšší dôchodok, terba im ho skrátiť, ukradnúť s neho, ale prečo? Asi mu niekto hovoril ako to bolo za komunistov " staromládenecká daň " od 26 rokov sa platila a dôchodok sa počítal každému ako bezdetnému, akurát ženy za vychované detí mali odpočítané roky, nie ploroky. Výhodou bola aj mladomanželská pôžička s nízkym úrokom a odpisom 2 000 Kčs za každé narodené dieťa. No zlatí komunisti! :D
korela
11.12.20,18:16
Ahaaa, mínuska. CHuj, hovado sa našlo, ozvalo. :D
Trochu ťa opravím, za prvé dieťa 2 tis. Kčs, za ďalšie 4 tis. Kčs. Za tretie neviem, možno suma ostávala na 4 tis. Za dvojičky bolo údajne iba 4 tis.
Ak si niekto zobral sumu pôžičky 30 tis., bol vysoký predpoklad, že bude splácať iba 24 tis.
Väčšina ľudí mala po dve deti.
Neviem začo máš mínusku, ale málokto vie, ako Orbán podporuje mladé rodiny a má snahu zdvihnúť v štáte demogr. krivku. Niekde ten záujem zo strany štátu je, niekde nie.
Takže žiadne socialistické komplexy v jeho prístupe nie sú namieste.
anet
11.12.20,18:27
sito
11.12.20,18:36
Ahaaa, mínuska. CHuj, hovado sa našlo, ozvalo. :D
sito, čo to tu vyvádzaš ?
však ty vždy tak vtipne, vo veršoch vieš.....

No ale čo naveršuješ o ministrovi, ktorý nemá vtip a ani dôvtip. Ale pozná rozprávky, hlavne tú o troch grošoch. Do praxe dostať ju chce, do ústavy ju už dostal, teraz bude len TRI roky rozmýšľať ako určitú skupinu dvôchodcov oje babrať, ktorú asi? No príde aj štvrtý rok a minister odíde sám, či mu ľudia pomôžu? :D
sito
11.12.20,18:44
Ahaaa, mínuska. CHuj, hovado sa našlo, ozvalo. :D
Trochu ťa opravím, za prvé dieťa 2 tis. Kčs, za ďalšie 4 tis. Kčs. Za tretie neviem, možno suma ostávala na 4 tis. Za dvojičky bolo údajne iba 4 tis.
Ak si niekto zobral sumu pôžičky 30 tis., bol vysoký predpoklad, že bude splácať iba 24 tis.
Väčšina ľudí mala po dve deti.
Neviem začo máš mínusku, ale málokto vie, ako Orbán podporuje mladé rodiny a má snahu zdvihnúť v štáte demogr. krivku. Niekde ten záujem zo strany štátu je, niekde nie.
Takže žiadne socialistické komplexy v jeho prístupe nie sú namieste.

A máš pravdu, bolo to tak dávno. Tí mladí už nie sú mladí. A títo mladí si myslia, že zostanú slobodní. Veď hotel mama.

Asi mu nikto nepovedal, nevysvetlil pojem " Husákové deti. " :D
pavol54
11.12.20,19:06
Ten Krajňak je tiež niekomu ujo, že? Vysvetľoval v TA3 ako chce zrovnoprávniť dôchodky bezdetných dôchodcov, aby nemali vyšší dôchodok ako dvôchodci, ktorí vychovali dieťa, deti. No chuj! Počas pracovného života všetci platia dane. Tí, čo majú deti dostanú zo štátnej kasy rodičovský príspevok, prídavky na deti, tiež daňový bonus je im v prospech. Nie že by som im ich závidel, nedoprial. Ale na dôchodku, ak majú bezdetní vyšší dôchodok, terba im ho skrátiť, ukradnúť s neho, ale prečo? Asi mu niekto hovoril ako to bolo za komunistov " staromládenecká daň " od 26 rokov sa platila a dôchodok sa počítal každému ako bezdetnému, akurát ženy za vychované detí mali odpočítané roky, nie ploroky. Výhodou bola aj mladomanželská pôžička s nízkym úrokom a odpisom 2 000 Kčs za každé narodené dieťa. No zlatí komunisti! :D
2000 za prvé za druhé 4000 Kčs, inak vieš si predstaviť že taký súčasný nevzdelanec opustí školu rovno k pásu ak ho nebude treba tak prestávka a 40 rokov odpracovať a teraz sa rútime bez brzdy do recesie, ak nebude mať odpracovaných 40 skôr ako v 70 -tke, tak kto ho bude živiť rodičia,
Katy a R
11.12.20,19:06
Trochu ťa opravím, za prvé dieťa 2 tis. Kčs, za ďalšie 4 tis. Kčs. Za tretie neviem, možno suma ostávala na 4 tis. Za dvojičky bolo údajne iba 4 tis.

aj ja ťa poopravím - za dvojičky, ale aj ak sa druhé dieťa narodilo "do roka" tak 4+4 tisícky;)
pavol54
11.12.20,19:09
Ahaaa, mínuska. CHuj, hovado sa našlo, ozvalo. :D
Trochu ťa opravím, za prvé dieťa 2 tis. Kčs, za ďalšie 4 tis. Kčs. Za tretie neviem, možno suma ostávala na 4 tis. Za dvojičky bolo údajne iba 4 tis.
Ak si niekto zobral sumu pôžičky 30 tis., bol vysoký predpoklad, že bude splácať iba 24 tis.
Väčšina ľudí mala po dve deti.
Neviem začo máš mínusku, ale málokto vie, ako Orbán podporuje mladé rodiny a má snahu zdvihnúť v štáte demogr. krivku. Niekde ten záujem zo strany štátu je, niekde nie.
Takže žiadne socialistické komplexy v jeho prístupe nie sú namieste.
Treba lockdown a pôrodnosť porastie, včera v telke, žilina, december rekordná pôrodnosť dvojičky boli 8000 ale nechcem sa hádať. doplním tých tridsať tisíc bolo len pre určitú vekovú a príjmovú skupinu my sme nemali výplatné pásky tak manželka dostala ako učiteľka potvrdenie o mzde a mne ho musel finančák nastaviť tak aby sme vošli do limitu - mal som menší plat ako manželka a to bol kameň úrazu že nikdy nevedela koľko v skutočnosti beriem.
korela
11.12.20,20:30
No neviem, či až tak porastie, nikto len tak ľahko nepôjde v ústrety záhube. Už sa vyskytujú prípady, kedy mladí zahypotékovaní ľudia predali byt pod cenu a idú bývať k rodičom aj s deťmi.
Zasa bude niekto v nešťastí skupovať byty, domy.
korela
11.12.20,20:33
Máte pravdu s tými dvojičkami, logické to je, ja som si to pomýlila s narodením dvojičiek asi pred 10-12 rokmi, rátal sa im pôrod a nie počet detí. O aký príspevok od štátu išlo, budete vedieť vy.
korela
11.12.20,20:34
Trochu ťa opravím, za prvé dieťa 2 tis. Kčs, za ďalšie 4 tis. Kčs. Za tretie neviem, možno suma ostávala na 4 tis. Za dvojičky bolo údajne iba 4 tis.

aj ja ťa poopravím - za dvojičky, ale aj ak sa druhé dieťa narodilo "do roka" tak 4+4 tisícky;)
To sa im podarilo, áno.
korela
11.12.20,21:23
Čo s nimi? Firma Koro.

Už som načala tému na šuťáku.
https://www.edelia.sk/files/produkty/12163/big.jpg
Potešilo, že niečo konečne podľa pôvodnej receptúry iba s maslom. Pre istotu ho vylepšili. :-(
Zloženiepšeničná múka, pitná voda, maslo 12,5%, margarín (palmový tuk, rastlinný olej repkový, pitná voda, soľ, emulgátory : mono- a diglyceridy mastných kyselín, lecitíny; konzervačná látka : kyselina sorbová, maslová aróma, regulátor kyslosti : kyselina citrónová, farbivo : beta-karotén E160a), cukor kryštálový, ocot kvasný liehový, jedlá soľ jódovaná (jedlá soľ, jodičnan draselný, protihrudkujúca látka : E535), pšeničný lepok, pekárenský zlepšujúci prípravok ( pšeničný glutén, zahusťovadlo : guarova guma, emulgátory : estery mono- a diglyceridov mastných kyselín, slnečnicový lecitín; pšeničná múka, predželatínovaná pšeničná sladová múka, dextróza, cukor, regulátor kyslosti : hydrogenuhličitan sodný, enzým, múku upravujúca látka : kyselina askorbová).
Prvé lístkové s maslom podľa kuch. knihy som urobila v 18-ich, a podarilo sa mi. Nič zložité.
Kúpila som iné, pri ňom nebol popis. Kokosové.
V popisoch je Tesco najlepšie. Tu išlo o Edeliu.
pavol54
12.12.20,04:15
Čo s nimi? Firma Koro.

Už som načala tému na šuťáku.
https://www.edelia.sk/files/produkty/12163/big.jpg
Potešilo, že niečo konečne podľa pôvodnej receptúry iba s maslom. Pre istotu ho vylepšili. :-(
Zloženiepšeničná múka, pitná voda, maslo 12,5%, margarín (palmový tuk, rastlinný olej repkový, pitná voda, soľ, emulgátory : mono- a diglyceridy mastných kyselín, lecitíny; konzervačná látka : kyselina sorbová, maslová aróma, regulátor kyslosti : kyselina citrónová, farbivo : beta-karotén E160a), cukor kryštálový, ocot kvasný liehový, jedlá soľ jódovaná (jedlá soľ, jodičnan draselný, protihrudkujúca látka : E535), pšeničný lepok, pekárenský zlepšujúci prípravok ( pšeničný glutén, zahusťovadlo : guarova guma, emulgátory : estery mono- a diglyceridov mastných kyselín, slnečnicový lecitín; pšeničná múka, predželatínovaná pšeničná sladová múka, dextróza, cukor, regulátor kyslosti : hydrogenuhličitan sodný, enzým, múku upravujúca látka : kyselina askorbová).
Prvé lístkové s maslom podľa kuch. knihy som urobila v 18-ich, a podarilo sa mi. Nič zložité.
Kúpila som iné, pri ňom nebol popis. Kokosové.
V popisoch je Tesco najlepšie. Tu išlo o Edeliu.

Čo s nimi? Firma Koro.

Už som načala tému na šuťáku.
https://www.edelia.sk/files/produkty/12163/big.jpg
Potešilo, že niečo konečne podľa pôvodnej receptúry iba s maslom. Pre istotu ho vylepšili. :-(
Zloženiepšeničná múka, pitná voda, maslo 12,5%, margarín (palmový tuk, rastlinný olej repkový, pitná voda, soľ, emulgátory : mono- a diglyceridy mastných kyselín, lecitíny; konzervačná látka : kyselina sorbová, maslová aróma, regulátor kyslosti : kyselina citrónová, farbivo : beta-karotén E160a), cukor kryštálový, ocot kvasný liehový, jedlá soľ jódovaná (jedlá soľ, jodičnan draselný, protihrudkujúca látka : E535), pšeničný lepok, pekárenský zlepšujúci prípravok ( pšeničný glutén, zahusťovadlo : guarova guma, emulgátory : estery mono- a diglyceridov mastných kyselín, slnečnicový lecitín; pšeničná múka, predželatínovaná pšeničná sladová múka, dextróza, cukor, regulátor kyslosti : hydrogenuhličitan sodný, enzým, múku upravujúca látka : kyselina askorbová).
Prvé lístkové s maslom podľa kuch. knihy som urobila v 18-ich, a podarilo sa mi. Nič zložité.
Kúpila som iné, pri ňom nebol popis. Kokosové.
V popisoch je Tesco najlepšie. Tu išlo o Edeliu.
no však to nie je tak veľa, 5 položiek, ten pšeničný lepok je v pšeničnej múke ale sa musí napísať, lebo nejaký debil citlivý na lepok sa môže sťažovať že to tam nie je napísané
sito
12.12.20,05:22
Ten Krajňak je tiež niekomu ujo, že? Vysvetľoval v TA3 ako chce zrovnoprávniť dôchodky bezdetných dôchodcov, aby nemali vyšší dôchodok ako dvôchodci, ktorí vychovali dieťa, deti. No chuj! Počas pracovného života všetci platia dane. Tí, čo majú deti dostanú zo štátnej kasy rodičovský príspevok, prídavky na deti, tiež daňový bonus je im v prospech. Nie že by som im ich závidel, nedoprial. Ale na dôchodku, ak majú bezdetní vyšší dôchodok, terba im ho skrátiť, ukradnúť s neho, ale prečo? Asi mu niekto hovoril ako to bolo za komunistov " staromládenecká daň " od 26 rokov sa platila a dôchodok sa počítal každému ako bezdetnému, akurát ženy za vychované detí mali odpočítané roky, nie ploroky. Výhodou bola aj mladomanželská pôžička s nízkym úrokom a odpisom 2 000 Kčs za každé narodené dieťa. No zlatí komunisti! :D
2000 za prvé za druhé 4000 Kčs, inak vieš si predstaviť že taký súčasný nevzdelanec opustí školu rovno k pásu ak ho nebude treba tak prestávka a 40 rokov odpracovať a teraz sa rútime bez brzdy do recesie, ak nebude mať odpracovaných 40 skôr ako v 70 -tke, tak kto ho bude živiť rodičia,

Hmm, kto?

Vybral som sa dnes ráno si kúpiť chlebík. No asi ak bude tá uzávera, obmedzenie pohybu, ten obchod nie je najbližší, tak neviem čo má čaká, čí budem jesť môj obľúbený chlebík? Budem, ak bude? Chlebík som kúpil. šťastne si vykračujem k svojmu obydliu, ktoré je na sídlisku panelákov v jednom v nich. A zrazu hlasný pozdrav, dobrý! Hlas maldý, reku obzriem sa, ktorý fagan je tak slušne vychovaný. Pozerám, hladím, nikoho nevidím. Čo čert nechcel zdvihol so hlavu a na štvrtom poschodí zavreté okno a pred ním si sedí, no Mikuláš to nebol, bol to ten fagan. Možno si myslel, že dám s ním reč. Alebo zavolám hasičov s rebríkom. Nič také, tešil som sa, slinky sa mi zbiehali na ten čerstvý chlebík. Nuž čo, kto chce kam, nech si tam pomôže sám. :D
korela
12.12.20,06:45
no však to nie je tak veľa, 5 položiek, ten pšeničný lepok je v pšeničnej múke ale sa musí napísať, lebo nejaký debil citlivý na lepok sa môže sťažovať že to tam nie je napísané
Mne neišlo o lepok, v tom sme doma ako aj ostatní bzl debili dostatočne vycvičení.
Ale iba o tuky. V názve majú Lístkové cesto s maslom, tradičná maslová chuť. A nenapadlo mi, že tam vrútia ešte aj margarín (palmový tuk, repkový olej ..) Pri margaríne už pre istotu množstvo ani neuviedli, čo má margarín spoločné s maslom a jeho chuťou?
Koro asi zaspalo dobu.

http://www.floril.sk/torty a zákusky iba z prírodných surovín. Na tohto mladého majiteľa sa dá spoľahnúť. Ten ich maxi veterník je fakt výborný, rovnako aj ostatné kúsky. Objavila som ich pred rokmi v Delii. Aj v roznáške ich majú. Aj po veľkom okolí.
Nandrolon
12.12.20,06:55
Korela, ak pozrieš na nejakú potravinu a jej zloženie, tak vždy je to zoradené od najväčšieho podielu po najmenší. Je to povinnosť to takto uvádzať.
Najviac dokáže pobaviť "maslová rama". To je riadny Oxymoron.
korela
12.12.20,07:00
TVRDÉ slová expremiérky Radičovej: Matovičovu vládu ZOTRELA jediným krátkym statusom!

"Pán Mikas by mohol rozhodnúť o tvrdom lockdowne pre vládu a parlament. Myslím, že by im pauza prospela. Ak nie im, nám určite,"napísala bývalá premiérka Iveta Radičová na sociálnej sieti v reakcii na piatkovú tlačovú besedu ministra zdravotníctva Mareka Krajčího (OĽaNO) po zasadnutí pandemickej komisie, ktorá navrhuje zaviesť na Slovensku tvrdý lockdown. ...

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/tvrde-slova-expremierky-radicovej-matovicovu-vladu-zotrela-jedinym-kratkym-statusom
pavol54
12.12.20,07:03
no však to nie je tak veľa, 5 položiek, ten pšeničný lepok je v pšeničnej múke ale sa musí napísať, lebo nejaký debil citlivý na lepok sa môže sťažovať že to tam nie je napísané
Mne neišlo o lepok, v tom sme doma ako aj ostatní bzl debili dostatočne vycvičení.
Ale iba o tuky. V názve majú Lístkové cesto s maslom, tradičná maslová chuť. A nenapadlo mi, že tam vrútia ešte aj margarín (palmový tuk, repkový olej ..) Pri margaríne už pre istotu množstvo ani neuviedli, čo má margarín spoločné s maslom a jeho chuťou?
Koro asi zaspalo dobu.

http://www.floril.sk/torty a zákusky iba z prírodných surovín. Na tohto mladého majiteľa sa dá spoľahnúť. Ten ich maxi veterník je fakt výborný, rovnako aj ostatné kúsky. Objavila som ich pred rokmi v Delii. Aj v roznáške ich majú. Aj po veľkom okolí.
nechcel som uraziť ale vieš akí sú niektorí alergickí spotrebitelia zbaštia a potom sa sťažujú že to nebolo napísané i keď klasická pšenica bez lepku neexistuje
korela
12.12.20,07:04
Korela, ak pozrieš na nejakú potravinu a jej zloženie, tak vždy je to zoradené od najväčšieho podielu po najmenší. Je to povinnosť to takto uvádzať.
Najviac dokáže pobaviť "maslová rama". To je riadny Oxymoron.
Viem, ale edelia nemá ku všetkým produktom popisy ako Tesco. V tomto sa mu nemá čo vytknúť.
Mne nahnevalo to oklamanie zákazníka v názve. Vnímam to ako podvod.
pavol54
12.12.20,07:05
dobrý záber na pravde: fico chce vysvetliť lúčanského úraz a oblečený v pruhovanom - zvyká si na úbor?
pavol54
12.12.20,07:08
Korela, ak pozrieš na nejakú potravinu a jej zloženie, tak vždy je to zoradené od najväčšieho podielu po najmenší. Je to povinnosť to takto uvádzať.
Najviac dokáže pobaviť "maslová rama". To je riadny Oxymoron.
Viem, ale edelia nemá ku všetkým produktom popisy ako Tesco. V tomto sa mu nemá čo vytknúť.
Mne nahnevalo to oklamanie zákazníka v názve. Vnímam to ako podvod.
Však o to sa jednalo aj Dankovi a jeho ministerke ja tiež predávam slovenské sterlizované . uhorky vypestované v Nemecku(respektíve dodané Nemcami)
anet
12.12.20,08:25
Minusku za ockovaci plan? ved podla odbornikov treba zvysovat povedomie u ludi ohladne prospesnosti ockovania.
https://www.facebook.com/watch/?v=411469139904460
pavol54
12.12.20,08:43
Minusku za ockovaci plan? ved podla odbornikov treba zvysovat povedomie u ludi ohladne prospesnosti ockovania.
https://www.facebook.com/watch/?v=411469139904460
očkovať sa nemusia tí ktorí už prekonali onemocnenie ako to dokážu tí čo boli asymptomaticki pozitívni
anet
12.12.20,09:12
očkovať sa nemusia tí ktorí už prekonali onemocnenie
Tomu never.
Inak vsimni si, kto sa ma ockovat v 2 faze podla toho ockovacieho planu od Jarcusku. Onko pacienti, chronicky chory ludia ... ludia ktori uz i tak maju imunodeficit.
misoft
12.12.20,09:17
TVRDÉ slová expremiérky Radičovej: Matovičovu vládu ZOTRELA jediným krátkym statusom!

"Pán Mikas by mohol rozhodnúť o tvrdom lockdowne pre vládu a parlament. Myslím, že by im pauza prospela. Ak nie im, nám určite,"napísala bývalá premiérka Iveta Radičová na sociálnej sieti v reakcii na piatkovú tlačovú besedu ministra zdravotníctva Mareka Krajčího (OĽaNO) po zasadnutí pandemickej komisie, ktorá navrhuje zaviesť na Slovensku tvrdý lockdown. ...

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/tvrde-slova-expremierky-radicovej-matovicovu-vladu-zotrela-jedinym-kratkym-statusom
Radičová to povedala veľmi dobre! Vládu na čele s tým bláznom by naozaj bolo potrebné izolovať.
Teraz sa to prejavuje - nevládne nám vláda, ale nejaká "pandemická komisia" - tá rozhoduje, kto bude voľný a kto nie.
To sme kde? Aby tu o životoch, slobodách občanov SR rozhodoval nejaký dochtor? A Matelko len poslušne vykoná?
DO RITI aj s takou vládou, s takým premiérom!
Nandrolon
12.12.20,09:19
Za chvíľu budú chcieť očkovať aj ľudí s transplantátom, ktorí užívajú imunosupresíva. A budú sa čudovať, že telo vytvorilo nedostatočné množstvo protilátok.
:-)))
kopretinka
12.12.20,09:35
Minusku za ockovaci plan? ved podla odbornikov treba zvysovat povedomie u ludi ohladne prospesnosti ockovania.
https://www.facebook.com/watch/?v=411469139904460
očkovať sa nemusia tí ktorí už prekonali onemocnenie ako to dokážu tí čo boli asymptomaticki pozitívni
To nie je pravda,covidom sa môžeš nakaziť opakovane,to nie je mups alebo kiahne
pavol54
12.12.20,09:41
Minusku za ockovaci plan? ved podla odbornikov treba zvysovat povedomie u ludi ohladne prospesnosti ockovania.
https://www.facebook.com/watch/?v=411469139904460
očkovať sa nemusia tí ktorí už prekonali onemocnenie ako to dokážu tí čo boli asymptomaticki pozitívni
To nie je pravda,covidom sa môžeš nakaziť opakovane,to nie je mups alebo kiahne
to povedz spravodajstvu rtvs slovensko 1, tam to ráno niekto hovoril ako to bude, Pokiaľ viem, vakcínovanie je nakazenie riadenou dávkou, aby sa vytvorila imunita
buchač
12.12.20,09:59
očkovať sa nemusia tí ktorí už prekonali onemocnenie
Tomu never.
Inak vsimni si, kto sa ma ockovat v 2 faze podla toho ockovacieho planu od Jarcusku. Onko pacienti, chronicky chory ludia ... ludia ktori uz i tak maju imunodeficit.
...a čo tým chceš povedať ?
kopretinka
12.12.20,10:08
anet
12.12.20,10:11
...a čo tým chceš povedať ?
Asi tolko, ze podla vyjadreni imunologov sa takyto pacienti neockuju.
Mmch, ked mojmu otcovi diagnostikovali B-CLL, prve co mal v sprave napisane bolo neockovat!
Spravu mam dodnes, nechcem konkretizovat, nakolko je to osobne.
lujza.j
12.12.20,10:11
http://www.netky.sk/clanok/briti-a-rusi-spojili-svoje-sily-na-vytvorenie-spolocnej-vakciny-proti-koronavirusu
Ked rusi vysli s ich vakcinou na svetlo....tak som zahlasila,ze ak by som uz uplne..uplne musela....tak si dam fuknut tu rusku...to boli pohlady....ci som balabala-sibnuta...a ahahó
A.ozaj ake vakciny sme fasovali..ked sme boli ako deti?!
lujza.j
12.12.20,10:14
Mesik to nie je ten..co tu anet...par dni nazad z ta3 videjo?
pavol54
12.12.20,10:18
http://www.netky.sk/clanok/briti-a-rusi-spojili-svoje-sily-na-vytvorenie-spolocnej-vakciny-proti-koronavirusu
Ked rusi vysli s ich vakcinou na svetlo....tak som zahlasila,ze ak by som uz uplne..uplne musela....tak si dam fuknut tu rusku...to boli pohlady....ci som balabala-sibnuta...a ahahó
A.ozaj ake vakciny sme fasovali..ked sme boli ako deti?!
kubánske:) včera týždenník 1960 ta3 bol tu kubánec:)
buchač
12.12.20,10:22
...a čo tým chceš povedať ?
Asi tolko, ze podla vyjadreni imunologov sa takyto pacienti neockuju.
Mmch, ked mojmu otcovi diagnostikovali B-CLL, prve co mal v sprave napisane bolo neockovat!
Spravu mam dodnes, nechcem konkretizovat, nakolko je to osobne.
Moja šumná...ja som ti prekonal rakovinu a neskôr ma navštívil diabates a ostal už natrvalo. ;)
...a jednoznačne mi bolo doporučené očkovanie proti chrípke a preto aj tak konám. Chrípku som nemal, len ma tak medzi dverami pozdravila a šla ku ostatným, ktorí si to odsrali statočne.

Tým chcem povedať, že nemôžeš vravieť vo všeobecnosti...a to ani nespomínam, že rakovina lymfo systému je o niečom inom, ako je rakovina iného typu.
anet
12.12.20,10:26
Mesik to nie je ten..co tu anet...par dni nazad z ta3 videjo?
Ano, to je ten ... Ivermectin v chladnicke som nemala :D ale mam iny hnus, chemoterapeutikum v tabletkovej forme. Tiez sa pouziva aj ako antiparazitikum, aj u ludi, vyrobilli mi ho na predpis normalne v humannej lekarni. Mam aj konske natiahnute v strikacke :D
kopretinka
12.12.20,10:29
Mesik to nie je ten..co tu anet...par dni nazad z ta3 videjo?
Ano, to je ten ... Ivermectin v chladnicke som nemala :D ale mam iny hnus, chemoterapeutikum v tabletkovej forme. Tiez sa pouziva aj ako antiparazitikum, aj u ludi, vyrobilli mi ho na predpis normalne v humannej lekarni. Mam aj konske natiahnute v strikacke :D
Ty máš kone?
marjankaj
12.12.20,10:36
Matovič by sa mal učiť od Jamesa Cooka ako dosiahnuť očkovanie a testovanie všetkých.
Mal dať testovať iba papalášov a nie vymýšľať s povinným testovaním a očkovaním..

http://perpetuumblog.blogspot.com/2018/06/marketing-kysla-kapusta.html?m=0
Nandrolon
12.12.20,10:53
Minusku za ockovaci plan? ved podla odbornikov treba zvysovat povedomie u ludi ohladne prospesnosti ockovania.
https://www.facebook.com/watch/?v=411469139904460
očkovať sa nemusia tí ktorí už prekonali onemocnenie ako to dokážu tí čo boli asymptomaticki pozitívni
To nie je pravda,covidom sa môžeš nakaziť opakovane,to nie je mups alebo kiahne
to povedz spravodajstvu rtvs slovensko 1, tam to ráno niekto hovoril ako to bude, Pokiaľ viem, vakcínovanie je nakazenie riadenou dávkou, aby sa vytvorila imunita
... ale vírus je mŕtvy, teda sa nemôže rozmnožovať.
Buď je mŕtvy chemicky, fyzicky /rozsekaný/, alebo je tam iba jeho zložka, ktorá vyvolá imunitnú reakciu.
Nandrolon
12.12.20,10:57
Mesik to nie je ten..co tu anet...par dni nazad z ta3 videjo?
Ano, to je ten ... Ivermectin v chladnicke som nemala :D ale mam iny hnus, chemoterapeutikum v tabletkovej forme. Tiez sa pouziva aj ako antiparazitikum, aj u ludi, vyrobilli mi ho na predpis normalne v humannej lekarni. Mam aj konske natiahnute v strikacke :D
Chemoterapeutikum a chemoterapia, nemajú okrem podobného názvu vôbec nič spoločné...
Tiež som sa vystrašil...
pavol54
12.12.20,11:17
Minusku za ockovaci plan? ved podla odbornikov treba zvysovat povedomie u ludi ohladne prospesnosti ockovania.
https://www.facebook.com/watch/?v=411469139904460
očkovať sa nemusia tí ktorí už prekonali onemocnenie ako to dokážu tí čo boli asymptomaticki pozitívni
To nie je pravda,covidom sa môžeš nakaziť opakovane,to nie je mups alebo kiahne
to povedz spravodajstvu rtvs slovensko 1, tam to ráno niekto hovoril ako to bude, Pokiaľ viem, vakcínovanie je nakazenie riadenou dávkou, aby sa vytvorila imunita
... ale vírus je mŕtvy, teda sa nemôže rozmnožovať.
Buď je mŕtvy chemicky, fyzicky /rozsekaný/, alebo je tam iba jeho zložka, ktorá vyvolá imunitnú reakciu.
správne tomu sa hovorí riadená dávka, podstata je správna, odborne sa vyjadria odborníci.
pavol54
12.12.20,11:20
Matovič by sa mal učiť od Jamesa Cooka ako dosiahnuť očkovanie a testovanie všetkých.
Mal dať testovať iba papalášov a nie vymýšľať s povinným testovaním a očkovaním..

http://perpetuumblog.blogspot.com/2018/06/marketing-kysla-kapusta.html?m=0
alebo kráľ naučil jesť francúzov zemiaky. Údajne to pole strážili tak, aby ich mohli kradnúť.
Nandrolon
12.12.20,11:31
..
Zrejme je to na mňa...
Ja som si myslel, že to niečo spoločné má...
Chemoterapeutiká mala žena predpísané na nejaký zápal. Rovnako ako napr. penicilín... Ani nebola PN ani nemala žiadne extra vyšetrenia. Na onko nikdy nebola. Možno, že chemoterapia je nejaký koktail z xy liečiv. Ale ako píšem, využívala to ako penicilín a finito.
Bolo nám povedané, že s chemoterapiou to nemá nič spoločné, lebo som ju dostrašil /aj seba/ že to má tabletkovú chemoterapiu.
buchač
12.12.20,11:36
...
Nandrolon
12.12.20,11:38
Tak jako to je????
Lebo fakt sa tu strácam...
buchač
12.12.20,11:47
Štrajk proti vášmu Matovičovi a jeho skuweným kumpánom v priamom prenose
https://www.facebook.com/pavel.pilnik/videos/10208154928586652/
bjuty smis
12.12.20,11:50
čo to má znamenať múdrosráči a najmä múdrosráčky ?
vocca vám mrzne na námestí a vy tu vypisujete :))))
anet
12.12.20,11:53
Ty máš kone? Mala som jedneho, uz daaavno nemam.
Ale to v striekacke mam, lebo sa to da pouzit normalne ako ked kupis pipetu pre psa (obdobna ucinna latka), pri viac zvieratach je to uspornejsie.
anet
12.12.20,11:58
Tým chcem povedať, že nemôžeš vravieť vo všeobecnosti...
S tymto suhlasim.
sito
12.12.20,13:09
čo to má znamenať múdrosráči a najmä múdrosráčky ?
vocca vám mrzne na námestí a vy tu vypisujete :))))

Tvojho oca, aký vocca?

Viem prečo na jeseň v roku 1989 vyšli ľudia na námestia. Preto, aby boli slobodní a mali sa lepšie, dobre a aby sa nekradlo, nepodvádzalo, atď. Nie všetci sú slobodní, nie všetci sa majú lepšie, dobre, a kradne, podvádza, atď. elita. Ako vždy.

Viem prečo na jar v roku 2018 vyšli ľudia na námestia. Preto, že niekto zabil novinára a jeho frajerku Jána a Martinu. Aj takú možnosť priniesla tá vytúžená sloboda, vraždu. Polícia našla toho kto zabezpečil zbraň, toho kto doviezol vraha na miesto činu. Toho kto vraždil. udajne aj tých, ktorí za tú vraždu vykonávateľom zaplatili, objednali si ju. Ale ...

No neviem prečo ľudia chodia teraz v zime 2020 ľudia na námestia. Pretože chceli zmenu. A čo, nevyšlo to, zmena sa nekoná? Veď ľudia sú všeobecne obmedzovaní na slobode. Nie všetci, niektorí tam aj cvičia, či ich bijú? A ďalej sa veselo kradne, podvádza, atď. Čo by chceli tí ľudia, potrebujú mocného, či nemocného voccu? :D


Smutno s toho!

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjGv4rXzsjtAhUQYxoKHfD5B2AQ3ywwAHoECAMQA g&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DJ6 yRPJc49Ac&usg=AOvVaw3ykRgLVzUCpECR1b28ck2h
bjuty smis
12.12.20,13:32
smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?
anet
12.12.20,13:37
Odbocim ... mam rada mojich FB priatelov, niektori su tak spravne prasteny. Mam taku, co je posadnuta plameniakmi :--- aj taku, co si tento rok ozdobila palmu :D
pavol54
12.12.20,13:40
smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?
vocca už zatvára takže asi hej
Jarka 1
12.12.20,13:52
bjuty smis
12.12.20,14:47
smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?
vocca už zatvára takže asi hej
nezatvára
odsúdili ho, ale odvolal sa
bjuty smis
12.12.20,14:51
Refresher informuje, že policajný exprezident Lučanský si chcel vo väzbe neúspešne siahnuť na život obesením. Portál tvrdí, že informáciu o pokuse o samovraždu mu potvrdili tri nezávisle zdroje z prostredia nemocnice, vysokej politiky a Národnej kriminálnej agenutúry. Lučanský je stále v nemocnici.

Policajný exprezident čelí v kauze Judáš obvineniu z korupčnej činnosti, pričom na úplatkoch si mal prilepšiť až o 510-tisíc eur
sito
12.12.20,14:56
smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?

...šišmaria, ty máš bohový inštinkt, intuíciu. Nie je mi jedno kto vládne ľudu, vraj luze. Ale viem, že hrabľami sa hrabe k sebe. A myslím si, že ani jeden sa s hrabľami nenarodil, či? No ale s hrabľami treba hrabať seno, odjakživa. Ale elita ich používa na hrabanie, peňazí. Alebo zdieranie tých, čo hrabú seno.

Môj názor na politiku? Jedno mi je, či ľavý, či pravý, každý hrabe z ľudí. Žiaľ, aj história dokazuje, že politika nakoniec vyhrá. Prečo? Veď aj dnes sú takí, ktorí pomáhajú a chránia. Ale koho chránia Oca tvojho! :D
Nandrolon
12.12.20,15:04
Refresher informuje, že policajný exprezident Lučanský si chcel vo väzbe neúspešne siahnuť na život obesením. Portál tvrdí, že informáciu o pokuse o samovraždu mu potvrdili tri nezávisle zdroje z prostredia nemocnice, vysokej politiky a Národnej kriminálnej agenutúry. Lučanský je stále v nemocnici.

Policajný exprezident čelí v kauze Judáš obvineniu z korupčnej činnosti, pričom na úplatkoch si mal prilepšiť až o 510-tisíc eur
To je nová metóda samovraždy zlomenina očnice a oko z jamky von?
Som myslel, že si trochu inteligentnejší. Dokonca teraz jeden truľo písal, že asi pri obesení na plachte mu to povolilo a spadol na stoličku a zem. Na to dostal truľo otázku, či ma v cele inštalovaný v strope háčik na tú plachtu, hneď bol ticho...
Tieto zranenia mi viac inklinujú k poriadnej nakladačke päsťou, boxerom, palicou, alebo aj obuškom. Prial by som si jeho uzdravenie a následnú výpoveď. Ak to bol ale pokus o vraždu, tak bohužiaľ k výpovedi nedôjde.
bjuty smis
12.12.20,15:09
smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?

...šišmaria, ty máš bohový inštinkt, intuíciu. Nie je mi jedno kto vládne ľudu, vraj luze. Ale viem, že hrabľami sa hrabe k sebe. A myslím si, že ani jeden sa s hrabľami nenarodil, či? No ale s hrabľami treba hrabať seno, odjakživa. Ale elita ich používa na hrabanie, peňazí. Alebo zdieranie tých, čo hrabú seno.

Môj názor na politiku? Jedno mi je, či ľavý, či pravý, každý hrabe z ľudí. Žiaľ, aj história dokazuje, že politika nakoniec vyhrá. Prečo? Veď aj dnes sú takí, ktorí pomáhajú a chránia. Ale koho chránia Oca tvojho! :D
inštinkt aj inštuíciu mám výborné..
môžeš toho chmula obviňovať z čoho chceš, ale určite nie, že kradne...a ak začne vláda, tak jedine tí, čo si ty volil...

ja nikomu neupieram vyjadriť nespokojnosť...protest proti vláde...akejkoľvek

ale organizátor odsúdený fašista na 4 roky ?
už tu ľudom úplne yebe ???

však si zorganizujte demokratickú opozíciu

to len mafián fiča, teploš a fašisti
plus korelin zvukár, onuca a edo ??
sito
12.12.20,15:12
Refresher informuje, že policajný exprezident Lučanský si chcel vo väzbe neúspešne siahnuť na život obesením. Portál tvrdí, že informáciu o pokuse o samovraždu mu potvrdili tri nezávisle zdroje z prostredia nemocnice, vysokej politiky a Národnej kriminálnej agenutúry. Lučanský je stále v nemocnici.

Policajný exprezident čelí v kauze Judáš obvineniu z korupčnej činnosti, pričom na úplatkoch si mal prilepšiť až o 510-tisíc eur

A štranek praskol a zároveň prezidentovi praskla aj cievka v oku. Ty tomu veríš? Ja nie! :D

Dopadne ako tí neprispôsobiví chlapci z východu, sami sa fackali. Slovenská spravodlivosť. A Kolíkova jej zahlobí strieborný kolík, takže neskoná na koliku, stále bude cicať krv Slovenského národa, ľudu. :D
bjuty smis
12.12.20,15:26
Refresher informuje, že policajný exprezident Lučanský si chcel vo väzbe neúspešne siahnuť na život obesením. Portál tvrdí, že informáciu o pokuse o samovraždu mu potvrdili tri nezávisle zdroje z prostredia nemocnice, vysokej politiky a Národnej kriminálnej agenutúry. Lučanský je stále v nemocnici.

Policajný exprezident čelí v kauze Judáš obvineniu z korupčnej činnosti, pričom na úplatkoch si mal prilepšiť až o 510-tisíc eur

A štranek praskol a zároveň prezidentovi praskla aj cievka v oku. Ty tomu veríš? Ja nie! :D

Dopadne ako tí neprispôsobiví chlapci z východu, sami sa fackali. Slovenská spravodlivosť. A Kolíkova jej zahlobí strieborný kolík, takže neskoná na koliku, stále bude cicať krv Slovenského národa, ľudu. :D
verím
určite viac ako tomu, že ho dobili a tie sprostosti s dolámanou lebkou a vypadnutým okom

tá prasknutá cievka k tomu pasuje

ale najmä..má špičkových advokátov...a mlčia
vieš čo by tu vyvádzali, keby mu naozaj ublížili...akú mediálny cirkus....
Nandrolon
12.12.20,15:31
Prečo potom prvotné info bolo, že sa mu to stalo pri cvičení? Vo väzbe nie je fitko a pri kľukoch si ťažko rozmlátiš ksicht...
bjuty smis
12.12.20,15:39
Refresher informuje, že policajný exprezident Lučanský si chcel vo väzbe neúspešne siahnuť na život obesením. Portál tvrdí, že informáciu o pokuse o samovraždu mu potvrdili tri nezávisle zdroje z prostredia nemocnice, vysokej politiky a Národnej kriminálnej agenutúry. Lučanský je stále v nemocnici.

Policajný exprezident čelí v kauze Judáš obvineniu z korupčnej činnosti, pričom na úplatkoch si mal prilepšiť až o 510-tisíc eur
To je nová metóda samovraždy zlomenina očnice a oko z jamky von?
Som myslel, že si trochu inteligentnejší. Dokonca teraz jeden truľo písal, že asi pri obesení na plachte mu to povolilo a spadol na stoličku a zem. Na to dostal truľo otázku, či ma v cele inštalovaný v strope háčik na tú plachtu, hneď bol ticho...
Tieto zranenia mi viac inklinujú k poriadnej nakladačke päsťou, boxerom, palicou, alebo aj obuškom. Prial by som si jeho uzdravenie a následnú výpoveď. Ak to bol ale pokus o vraždu, tak bohužiaľ k výpovedi nedôjde.
ty sa radšej nemontuj, ked sa bavíme seriozne ...
ked sa provokujeme tak ok
Nandrolon
12.12.20,15:49
Ty a seriózne? To je nepodarený vtip. Radšej si pozri to video z protestu, ktorý som tu už avizoval v strede týždňa.
Dobre a pravdivo skandujú. Dúfam, že Matovičovi z toho nepraskne cievka, lebo budú písať, že ten čokel je neschopný sa aj obesiť.
lujza.j
12.12.20,15:51
Miki sa silno tesil,ze ide dnu...
A ake media by robili čoromoro?!tietó....:eek::D
bjuty smis
12.12.20,15:52
neurážaj sa...len sebe škodíš
vekom prídeš k rozumu a poznaniu...
dúfam :)).
Nandrolon
12.12.20,16:09
Ty a mňa uraziť? Si fakt fandíš.
sito
12.12.20,16:12
smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?

...šišmaria, ty máš bohový inštinkt, intuíciu. Nie je mi jedno kto vládne ľudu, vraj luze. Ale viem, že hrabľami sa hrabe k sebe. A myslím si, že ani jeden sa s hrabľami nenarodil, či? No ale s hrabľami treba hrabať seno, odjakživa. Ale elita ich používa na hrabanie, peňazí. Alebo zdieranie tých, čo hrabú seno.

Môj názor na politiku? Jedno mi je, či ľavý, či pravý, každý hrabe z ľudí. Žiaľ, aj história dokazuje, že politika nakoniec vyhrá. Prečo? Veď aj dnes sú takí, ktorí pomáhajú a chránia. Ale koho chránia Oca tvojho! :D
inštinkt aj inštuíciu mám výborné..
môžeš toho chmula obviňovať z čoho chceš, ale určite nie, že kradne...a ak začne vláda, tak jedine tí, čo si ty volil...

ja nikomu neupieram vyjadriť nespokojnosť...protest proti vláde...akejkoľvek

ale organizátor odsúdený fašista na 4 roky ?
už tu ľudom úplne yebe ???

však si zorganizujte demokratickú opozíciu

to len mafián fiča, teploš a fašisti
plus korelin zvukár, onuca a edo ??


"inštinkt aj inštuíciu mám výborné.."

No áno! Ale čítanie s pochopením? Čítanie ti ide.

"môžeš toho chmula obviňovať z čoho chceš, ale určite nie, že kradne...a ak začne vláda, tak jedine tí, čo si ty volil..."

Volil som svojvoľne, dobrovoľne, slobodne. Výsledok ma potešil. Ale výsledok po výsledku? Krútim hlavou, nie, nepotešil. Žiaden človek, ktorý sa rozhodne vstúpiť do politiky, stať sa politikom nevstupuje do politiky so záručným listom. Či tebe ho predložili?

"už tu ľudom úplne yebe ???"

Ľuďom, nie! Ale s ľudom tu niekto vy.ebáva? Oje.bava. Nie si to ty? :D

"to len mafián fiča, teploš a fašisti
plus korelin zvukár, onuca a edo ??"

Nuž čo, zlepil si zlepenec podľa tvojho pohľadu, svedomia, Sú to len politici, samozrejme bez záruky.

šašovič donútil všetkých, ktorí sa s ním dali do politického spolku podpísať záruku, že budú tak tancovať ako on bude pískať. No asi sa nenaučil pískať podľa nôt. A tak si každá partia vyskakuje ako chce. No do jednotného taktu ich nedostane šašová muzika, ale hrozba, že podá demisiu a vláda padne. To nie! Koryto je koryto a je len na štyri roky. A my nežereme z neho ešte ani rok. Vydržať, vydržať, nažrať sa nám treba z toho koryta, do sýta. :D
bjuty smis
12.12.20,16:16
Ty a mňa uraziť? Si fakt fandíš.
kde sa ťa ja snaží uraziť ?
slušne komunikem....