bjuty smis
12.12.20,17:26
smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?

...šišmaria, ty máš bohový inštinkt, intuíciu. Nie je mi jedno kto vládne ľudu, vraj luze. Ale viem, že hrabľami sa hrabe k sebe. A myslím si, že ani jeden sa s hrabľami nenarodil, či? No ale s hrabľami treba hrabať seno, odjakživa. Ale elita ich používa na hrabanie, peňazí. Alebo zdieranie tých, čo hrabú seno.

Môj názor na politiku? Jedno mi je, či ľavý, či pravý, každý hrabe z ľudí. Žiaľ, aj história dokazuje, že politika nakoniec vyhrá. Prečo? Veď aj dnes sú takí, ktorí pomáhajú a chránia. Ale koho chránia Oca tvojho! :D
inštinkt aj inštuíciu mám výborné..
môžeš toho chmula obviňovať z čoho chceš, ale určite nie, že kradne...a ak začne vláda, tak jedine tí, čo si ty volil...

ja nikomu neupieram vyjadriť nespokojnosť...protest proti vláde...akejkoľvek

ale organizátor odsúdený fašista na 4 roky ?
už tu ľudom úplne yebe ???

však si zorganizujte demokratickú opozíciu

to len mafián fiča, teploš a fašisti
plus korelin zvukár, onuca a edo ??


"inštinkt aj inštuíciu mám výborné.."

No áno! Ale čítanie s pochopením? Čítanie ti ide.

"môžeš toho chmula obviňovať z čoho chceš, ale určite nie, že kradne...a ak začne vláda, tak jedine tí, čo si ty volil..."

Volil som svojvoľne, dobrovoľne, slobodne. Výsledok ma potešil. Ale výsledok po výsledku? Krútim hlavou, nie, nepotešil. Žiaden človek, ktorý sa rozhodne vstúpiť do politiky, stať sa politikom nevstupuje do politiky so záručným listom. Či tebe ho predložili?

"už tu ľudom úplne yebe ???"

Ľuďom, nie! Ale s ľudom tu niekto vy.ebáva? Oje.bava. Nie si to ty? :D

"to len mafián fiča, teploš a fašisti
plus korelin zvukár, onuca a edo ??"

Nuž čo, zlepil si zlepenec podľa tvojho pohľadu, svedomia, Sú to len politici, samozrejme bez záruky.

šašovič donútil všetkých, ktorí sa s ním dali do politického spolku podpísať záruku, že budú tak tancovať ako on bude pískať. No asi sa nenaučil pískať podľa nôt. A tak si každá partia vyskakuje ako chce. No do jednotného taktu ich nedostane šašová muzika, ale hrozba, že podá demisiu a vláda padne. To nie! Koryto je koryto a je len na štyri roky. A my nežereme z neho ešte ani rok. Vydržať, vydržať, nažrať sa nám treba z toho koryta, do sýta. :D

ver či never, ja som reagoval na buchača
po prvých vetách som si myslel, že je to on a ani som poriadne nezaregistroval autora príspevku....

takže vynechaj to, koho si ty volil,...to by patrilo buchačovi..
aj ked by som bol teda rád počul, koho si ty volil....ja sas
ale ostatné ?
veľmi dobre píšem...
sito
12.12.20,16:36
smutno..
ale napriek tomu, veríš tomu, že vocca a LSNS dosiahne tú požadovanú zmenu ?

...šišmaria, ty máš bohový inštinkt, intuíciu. Nie je mi jedno kto vládne ľudu, vraj luze. Ale viem, že hrabľami sa hrabe k sebe. A myslím si, že ani jeden sa s hrabľami nenarodil, či? No ale s hrabľami treba hrabať seno, odjakživa. Ale elita ich používa na hrabanie, peňazí. Alebo zdieranie tých, čo hrabú seno.

Môj názor na politiku? Jedno mi je, či ľavý, či pravý, každý hrabe z ľudí. Žiaľ, aj história dokazuje, že politika nakoniec vyhrá. Prečo? Veď aj dnes sú takí, ktorí pomáhajú a chránia. Ale koho chránia Oca tvojho! :D
inštinkt aj inštuíciu mám výborné..
môžeš toho chmula obviňovať z čoho chceš, ale určite nie, že kradne...a ak začne vláda, tak jedine tí, čo si ty volil...

ja nikomu neupieram vyjadriť nespokojnosť...protest proti vláde...akejkoľvek

ale organizátor odsúdený fašista na 4 roky ?
už tu ľudom úplne yebe ???

však si zorganizujte demokratickú opozíciu

to len mafián fiča, teploš a fašisti
plus korelin zvukár, onuca a edo ??


"inštinkt aj inštuíciu mám výborné.."

No áno! Ale čítanie s pochopením? Čítanie ti ide.

"môžeš toho chmula obviňovať z čoho chceš, ale určite nie, že kradne...a ak začne vláda, tak jedine tí, čo si ty volil..."

Volil som svojvoľne, dobrovoľne, slobodne. Výsledok ma potešil. Ale výsledok po výsledku? Krútim hlavou, nie, nepotešil. Žiaden človek, ktorý sa rozhodne vstúpiť do politiky, stať sa politikom nevstupuje do politiky so záručným listom. Či tebe ho predložili?

"už tu ľudom úplne yebe ???"

Ľuďom, nie! Ale s ľudom tu niekto vy.ebáva? Oje.bava. Nie si to ty? :D

"to len mafián fiča, teploš a fašisti
plus korelin zvukár, onuca a edo ??"

Nuž čo, zlepil si zlepenec podľa tvojho pohľadu, svedomia, Sú to len politici, samozrejme bez záruky.

šašovič donútil všetkých, ktorí sa s ním dali do politického spolku podpísať záruku, že budú tak tancovať ako on bude pískať. No asi sa nenaučil pískať podľa nôt. A tak si každá partia vyskakuje ako chce. No do jednotného taktu ich nedostane šašová muzika, ale hrozba, že podá demisiu a vláda padne. To nie! Koryto je koryto a je len na štyri roky. A my nežereme z neho ešte ani rok. Vydržať, vydržať, nažrať sa nám treba z toho koryta, do sýta. :D

ver či never, ja som reagoval na buchača
po prvých vetách som si myslel, že je to on a ani som poriadne nezaregistroval autora príspevku....

takže vynechaj to, koho si ty volil,...to by patrilo buchačovi..
aj ked by som bol teda rád počul, koho si ty volil....ja sas
ale ostatné ?
veľmi dobre píšem...

Takže nič to! Nie každý za to môže, čo koná.

Ale toto som vytušil správne, či nie?

"inštinkt aj inštuíciu mám výborné.."

No áno! Ale čítanie s pochopením? Čítanie ti ide. :D

A čo je to tá "inštuícia" :mee:
bjuty smis
12.12.20,16:44
to už sa môžem radšej baviť s tými 2 anticovidáckými slepicami..
marjankaj
12.12.20,16:47
to už sa môžem radšej baviť s tými 2 anticovidáckými slepicami..
To je najlepšie.... so seberovnými....
buchač
12.12.20,16:48
...
sito
12.12.20,16:52
to už sa môžem radšej baviť s tými 2 anticovidáckými slepicami..

No veď, aj na porade sa môžeš slobodne rozhodnúť. Ale čo tu ešte robí kohút? Slepice sú už o tomto čase v kuríne. Vraj chodia spávať so slnkom? :( Kikiríka? :D
Nandrolon
12.12.20,16:52
Ty a mňa uraziť? Si fakt fandíš.
kde sa ťa ja snaží uraziť ?
slušne komunikem....
Najskôr mi napíšeš, nech sa neurážam.
Ja ti napíšem, že ma nemôžeš uraziť.
Ty sa ma opýtaš, že kde ma urážaš.

:-))))))) Nie si nejaký zle naprogramovaný "bot" ?
bjuty smis
12.12.20,16:59
to už sa môžem radšej baviť s tými 2 anticovidáckými slepicami..
To je najlepšie.... so seberovnými....
a majú pre teba v pinellke miesto ?
bjuty smis
12.12.20,17:00
...
včera štica a kováčská zástera
já som vedel, že sa len maskuješ...
bjuty smis
12.12.20,17:01
to už sa môžem radšej baviť s tými 2 anticovidáckými slepicami..

No veď, aj na porade sa môžeš slobodne rozhodnúť. Ale čo tu ešte robí kohút? Slepice sú už o tomto čase v kuríne. Vraj chodia spávať so slnkom? :( Kikiríka? :D
však už tu ani nesmrdia a neudávajú...
bjuty smis
12.12.20,17:04
Ty a mňa uraziť? Si fakt fandíš.
kde sa ťa ja snaží uraziť ?
slušne komunikem....
Najskôr mi napíšeš, nech sa neurážam.
Ja ti napíšem, že ma nemôžeš uraziť.
Ty sa ma opýtaš, že kde ma urážaš.

:-))))))) Nie si nejaký zle naprogramovaný "bot" ?
či ťa môžem, alebo nemôžem uraziť sa baviť nebudeme
o tom svedčia tie desiatky tvojích besných útokov na mňa a- že ti hanba nie je- aj na moju rodinu...-

ja len vravím, že nerozumieš, o čom sa bavíme....
korela
12.12.20,17:07
Pred chvíľou som sa vrátila.
lujza.j
12.12.20,17:10
korela
12.12.20,17:10
RAKÚSKY POSLANEC OTESTOVAL COCA-COLU, BOLA POZITÍVNA
VIDEO: Michael Schnedlitz poukázal na to, na aké nespoľahlivé testy nielen Rakúsko, ale aj okolité štáty vyhadzujú milióny namiesto toho, aby reálne pomohli ľuďom.

https://www.extraplus.sk/clanok/rakusky-poslanec-otestoval-coca-colu-bola-pozitivna
Nandrolon
12.12.20,17:15
RAKÚSKY POSLANEC OTESTOVAL COCA-COLU, BOLA POZITÍVNA
VIDEO: Michael Schnedlitz poukázal na to, na aké nespoľahlivé testy nielen Rakúsko, ale aj okolité štáty vyhadzujú milióny namiesto toho, aby reálne pomohli ľuďom.

https://www.extraplus.sk/clanok/rakusky-poslanec-otestoval-coca-colu-bola-pozitivna
Mal do nej buchnúť nejaký tvrdý alkohol a ústnu vodu a bola by zas negatívna, bez srandy.
Nandrolon
12.12.20,17:21
https://www.eurorespekt.sk/lucanskeho-zdravotny-stav-je-kriticky-v-priebehu-vcerajska-ho-zdravotnici-opakovane-resuscitovali-citovany/
Tak, ako som už písal.
Nemohli ho podrezať /rana by vypovedala o použitej vražednej zbrani/, nemohli ho zastreliť /balistika + projektil = adresa páchateľa/. Proste ho znefunkčnili. Či už prežije alebo nie, vypovedať už nebude...
anet
12.12.20,17:23
Dopadne ako tí neprispôsobiví chlapci z východu, sami sa fackali. Slovenská spravodlivosť.
si to pamatas :D jednu tu fackajucu ruku poznam este z cias ked bol pubertiak.


verím
určite viac ako tomu, že ho dobili a tie sprostosti s dolámanou lebkou a vypadnutým okom

mal by si sa viac stykat s ludmi co pomahaju a chrania, ako to volaju? posedenia.
jar88
12.12.20,17:31
Ty a seriózne? To je nepodarený vtip. Radšej si pozri to video z protestu, ktorý som tu už avizoval v strede týždňa.
Dobre a pravdivo skandujú. Dúfam, že Matovičovi z toho nepraskne cievka, lebo budú písať, že ten čokel je neschopný sa aj obesiť.
https://www.youtube.com/watch?v=CjjH4h3NkuA
Toto asi neprekonáš.
Nandrolon
12.12.20,17:38
Čo ma nepoznáš?
38 min. pozerať? Ty si iný frajer - masochista.
Nad 10-15 min. nepozerám ani videá letu vetroňov a nie politické sračky.
bjuty smis
12.12.20,17:47
Čo ma nepoznáš?
38 min. pozerať? Ty si iný frajer - masochista.
Nad 10-15 min. nepozerám ani videá letu vetroňov a nie politické sračky.
vyskúšame, či čítaš

https://misosestak.blog.sme.sk/c/548735/co-sa-stane-ked-z-lietadla-vyhodite-loptu.html
jar88
12.12.20,18:00
https://www.eurorespekt.sk/lucanskeho-zdravotny-stav-je-kriticky-v-priebehu-vcerajska-ho-zdravotnici-opakovane-resuscitovali-citovany/
Tak, ako som už písal.
Nemohli ho podrezať /rana by vypovedala o použitej vražednej zbrani/, nemohli ho zastreliť /balistika + projektil = adresa páchateľa/. Proste ho znefunkčnili. Či už prežije alebo nie, vypovedať už nebude...
Zas len konšpiruješ. Splietaš hlúposti.
Keby si mal čo len najmenší šajn, ako to tam beží, vedel by si čo sa tam asi tak mohlo stať.
Je to dosť jednoduché.
jar88
12.12.20,18:01
Čo ma nepoznáš?
38 min. pozerať? Ty si iný frajer - masochista.
Nad 10-15 min. nepozerám ani videá letu vetroňov a nie politické sračky.
To niesú žiadne politické sračky,
to sú iba tie vaše sračky.
buchač
12.12.20,18:02
Dopadne ako tí neprispôsobiví chlapci z východu, sami sa fackali. Slovenská spravodlivosť.
si to pamatas :D jednu tu fackajucu ruku poznam este z cias ked bol pubertiak.


verím
určite viac ako tomu, že ho dobili a tie sprostosti s dolámanou lebkou a vypadnutým okom

mal by si sa viac stykat s ludmi co pomahaju a chrania, ako to volaju? posedenia.

Myslím si, že málokto odtiaľ vie (ak vôbec), lebo "verejnoprávne" média o tom nepísali (aspoň som nepostrehol), že jeden z tých dbrnutých zasraných cigánov o pár rokov znásilnil maloletú za bieleho dňa za zástavkou MHD.

Takže tých faciek bolo aj málo...až príliš málo.
Hajzli zasraní mali dostať do ruky obušky a tým sa mlátiť navzájom...
buchač
12.12.20,18:09
Čo ma nepoznáš?
38 min. pozerať? Ty si iný frajer - masochista.
Nad 10-15 min. nepozerám ani videá letu vetroňov a nie politické sračky.
vyskúšame, či čítaš

https://misosestak.blog.sme.sk/c/548735/co-sa-stane-ked-z-lietadla-vyhodite-loptu.html
Sorry, ale napísať blog zo zozbieraných informácií ešte dotyčného blogera neurobí pilota ...či ?

Koľkých pilotov poznáš ? Možno jedného, aj to len Šveca...;) :D :D :D
bjuty smis
12.12.20,18:11
a fackať sa museli za to, že lúpežne prepadli ňáku babku, olúpili ju a zlámali je rameno, či klučnú kosť...

ale slniečko musí svietiť....
sito
12.12.20,18:13
to už sa môžem radšej baviť s tými 2 anticovidáckými slepicami..

No veď, aj na porade sa môžeš slobodne rozhodnúť. Ale čo tu ešte robí kohút? Slepice sú už o tomto čase v kuríne. Vraj chodia spávať so slnkom? :( Kikiríka? :D
však už tu ani nesmrdia a neudávajú...

No asi sa rozhodli isť za zábavou, rezkejšou. Už tu to nie je pre ne ta rezka, správna šou. :D

https://www.youtube.com/watch?v=gpMU_3xzqfg
bjuty smis
12.12.20,18:14
Čo ma nepoznáš?
38 min. pozerať? Ty si iný frajer - masochista.
Nad 10-15 min. nepozerám ani videá letu vetroňov a nie politické sračky.
vyskúšame, či čítaš

https://misosestak.blog.sme.sk/c/548735/co-sa-stane-ked-z-lietadla-vyhodite-loptu.html
Sorry, ale napísať blog zo zozbieraných informácií ešte dotyčného blogera neurobí pilota ...či ?

Koľkých pilotov poznáš ? Možno jedného, aj to len Šveca...;) :D :D :D
nie
ten bloger píše dlhodobo blogy z historie novohradu, lučenca a okolia...
mna zaujali...hlavne 1. svetová vojna.

to letectvo je len náhoda a nandy ako vetroplach to ocení....

švec je žumpa...sorry
jar88
12.12.20,18:20
Čo ma nepoznáš?
38 min. pozerať? Ty si iný frajer - masochista.
Nad 10-15 min. nepozerám ani videá letu vetroňov a nie politické sračky.
Dlhé sa ti nepáči?
Dobre, tu máš kratšie.
Snáď sa z neho trošku poučíš, aby si vôbec mal čo odovzdať svojim potomkom.

Čo ma nepoznáš?
38 min. pozerať? Ty si iný frajer - masochista.
Nad 10-15 min. nepozerám ani videá letu vetroňov a nie politické sračky.
Dlhé sa ti nepáči?
Dobre, tu máš kratšie.
Snáď sa z neho trošku poučíš, aby si vôbec mal čo odovzdať svojim potomkom.

Čo ma nepoznáš?
38 min. pozerať? Ty si iný frajer - masochista.
Nad 10-15 min. nepozerám ani videá letu vetroňov a nie politické sračky.
Dlhé sa ti nepáči?
Dobre, tu máš kratšie.
Snáď sa z neho trošku poučíš, aby si vôbec mal čo odovzdať svojim potomkom.
https://www.youtube.com/watch?v=rxowUDIgqdo
sito
12.12.20,18:34
... nie, že kradne...a ak začne vláda, tak jedine tí, čo si ty volil..

Dokážeš pochopiť súvislosti s dnešnou situáciou? :D

https://www.youtube.com/watch?v=rc8g5_EloU4
buchač
12.12.20,18:43
.....
švec je žumpa...sorry
No veď preto...

Niečo som si od neho už dávnejšie prečítal...hodnotiť nemienim, nie je čo. Je to jeho záľuba, takže no problém. Ak by sa aj pomýlil, šak sa nič nestalo...hlavne, aby si históriu neprispôsoboval...

Šveca si občas prečítam...letecký odborník by aj bol. Názor sa občas dá zobrať.
Ale na neho má dosť ľudí od fachu alergiu (čiže aj ja)...ale to je iná kapitola.
bjuty smis
12.12.20,18:45
po 12rokoch fica toto napísať :((
nie nedokážem...

a naozaj ver tomu, že 1. budem na to upozorňovať..
bude to kollár a jeho suita..
lujza a buchač sa k tomu vyjadria :))))
buchač
13.12.20,07:19
Najstarším ordinujúcim praktickým lekárom na Slovensku je Karol Mika z Banskej Bystrice. Má 93 rokov a ešte stále ordinuje, denne vyšetrí do tridsať pacientov. Približne polovica z 2 300 všeobecných lekárov má vyše 60 rokov. Ročne by naša krajina potrebovala sto nových všeobecných lekárov, pribúda ich len desať.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/571701-praktickych-lekarov-je-kriticky-malo/

Nevidím v článku počet absolventov medicíny. Google vraví, že ich je každý rok pár stovák, skoro tisícka.
Koľkí z nich odišli za hranice ??? Lebo podľa Centra vedecko-technických informácií SR od roku 2010 do roku 2016 vyštudovalo na Slovensku 5368 lekárov vrátane zahraničných študentov. Do praxe v zahraničí prišlo so slovenským absolventským diplomom v rokoch 2010 až 2016 celkovo 2572 lekárov. Je teda jasné, že sme producenti lekárov pre EÚ a svet.

Roky vravím, že štúdium by malo byť spoplatnené
pavol54
13.12.20,08:16
Najstarším ordinujúcim praktickým lekárom na Slovensku je Karol Mika z Banskej Bystrice. Má 93 rokov a ešte stále ordinuje, denne vyšetrí do tridsať pacientov. Približne polovica z 2 300 všeobecných lekárov má vyše 60 rokov. Ročne by naša krajina potrebovala sto nových všeobecných lekárov, pribúda ich len desať.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/571701-praktickych-lekarov-je-kriticky-malo/

Nevidím v článku počet absolventov medicíny. Google vraví, že ich je každý rok pár stovák, skoro tisícka.
Koľkí z nich odišli za hranice ??? Lebo podľa Centra vedecko-technických informácií SR od roku 2010 do roku 2016 vyštudovalo na Slovensku 5368 lekárov vrátane zahraničných študentov. Do praxe v zahraničí prišlo so slovenským absolventským diplomom v rokoch 2010 až 2016 celkovo 2572 lekárov. Je teda jasné, že sme producenti lekárov pre EÚ a svet.

Roky vravím, že štúdium by malo byť spoplatnené
producenti lekárov a iných kvalifikovaných odborníkov vyškolených z daní montážnych otrokov
pavol54
13.12.20,08:21
počúvam na slovensku 1 reláciu v nej výpoveď rusína Dohoviča, odznela veta z histórie "dajte nám človeka, my už vinu nájdeme" Aké príznačné na dnešnú dobu.
bjuty smis
13.12.20,08:35
aké príznačné, no povedz...
ktorí z tých obvinených a zadržaných sú podľa teba nevinní ?
pavol54
13.12.20,08:55
aké príznačné, no povedz...
ktorí z tých obvinených a zadržaných sú podľa teba nevinní ?
Ja si nepíšem pred meno JUDr, ani som nebol sudca tým ktorý boli označení za vinných. Radšej nič nepísať, lebo čo ak niekto príde na to že by som mohol srať krv, to vieš keď na poli rozhadzujem delostreleckú muníciu a sú indície že sa venujem drogovej trestnej činnosti , nie som si istý čo dnes bývalý policajt ešte vykonštruuje. a mašinéria funguje, človek nevie ktorú nočnú hodinu sa s ním neprídu porozprávať.
anet
13.12.20,09:13
Je teda jasné, že sme producenti lekárov pre EÚ a svet.
Roky vravím, že štúdium by malo byť spoplatnené
Cudzinci za studium doplacaju, ale podla interneho zdroja, maju aj ovela lepsie studijne podmienky ako slovaci.
Na druhej strane, poznam slovakov studujucich v CR a ano, uz pocas studia maju pracovne ponuky do EU, vacsina ich vyuzije.
Doplnim este, v Dansku je studium zadarmo, aj tam odchadzaju mlady za studiom, uz pocas studia pracuju a po ukonceni maju istu pracu.
pavol54
13.12.20,09:27
Je teda jasné, že sme producenti lekárov pre EÚ a svet.
Roky vravím, že štúdium by malo byť spoplatnené
Cudzinci za studium doplacaju, ale podla interneho zdroja, maju aj ovela lepsie studijne podmienky ako slovaci.
Na druhej strane, poznam slovakov studujucich v CR a ano, uz pocas studia maju pracovne ponuky do EU, vacsina ich vyuzije.
Doplnim este, v Dansku je studium zadarmo, aj tam odchadzaju mlady za studiom, uz pocas studia pracuju a po ukonceni maju istu pracu.
Koľkí dáni sem po škole prídu? Pre male peniaze nie? aspoň by tí západní zamestnávatelia tu mohli tých svojich platiť tak ako doma
buchač
13.12.20,09:27
Doplnim este...
To o čom točíš ?

Ja predsa vravím o slovenských študentoch, ktorí študujú zadarmiko na slovenských školách a po skončení odídu za hranice.
anet
13.12.20,09:37
To o čom točíš ?
Ja predsa vravím o slovenských študentoch, ktorí študujú zadarmiko na slovenských školách a po skončení odídu za hranice.
Si myslis, ze ak by to spoplatnili, zeby neodisli?
anet
13.12.20,09:41
Koľkí dáni sem po škole prídu?
Hovorim o slovakoch studujucich v Dansku.
kopretinka
13.12.20,10:01
Odbocim ... mam rada mojich FB priatelov, niektori su tak spravne prasteny. Mam taku, co je posadnuta plameniakmi :--- aj taku, co si tento rok ozdobila palmu :D
Ha ha,bohové :D
buchač
13.12.20,10:05
To o čom točíš ?
Ja predsa vravím o slovenských študentoch, ktorí študujú zadarmiko na slovenských školách a po skončení odídu za hranice.
Si myslis, ze ak by to spoplatnili, zeby neodisli?
To si píš, že by si to nie jeden rozmyslel.
Zacvakať jednorazovo po škole pekných pár desiatok tisíc éčky nie je sranda a to aj napriek tomu, že by vonku zarobil solídny peniaz.
anet
13.12.20,10:15
To si píš, že by si to nie jeden rozmyslel.
Zacvakať jednorazovo po škole pekných pár desiatok tisíc éčky nie je sranda a to aj napriek tomu, že by vonku zarobil solídny peniaz.
Ty schopnejsi a odvaznejsi idu rovno po strednej skole.
Ini zas zacnu na SK, potom prestupia ...
pmajap
13.12.20,10:26
Jednoduchšie by bolo, aby si každý študent na strednej povedal kde mieni odísť a vláda by do uvedeného štátu previedla peniaze na jeho ďalšie štúdium odpadli by starosti s internátmi, jedálňami a mestskou dopravou :D
pavol54
13.12.20,10:41
Koľkí dáni sem po škole prídu?
Hovorim o slovakoch studujucich v Dansku.
A koľkí sa vrátia neboj ani v Dánsku nepotrebujú aby tam žili neproduktívni, ak vedia že tam ostanú vytvárať hodnoty tak nech študujú zadarmo však oni to vrátia buď na daniach alebo firmy na daniach zo zisku ktorí si vytvorili u nás a previedli ho domov do Dánska. Imigranti museli odovzdať aj zlato
anet
13.12.20,11:13
Ak sa vratia, malo by to byt predsa len prinosom.
https://scandinavianstudy.cz/bezplatne-studium-stredni-skoly-v-dansku/
pavol54
13.12.20,11:31
Ak sa vratia, malo by to byt predsa len prinosom.
https://scandinavianstudy.cz/bezplatne-studium-stredni-skoly-v-dansku/
ak má možnosť zarábať nejakých 3000, tak sa vráti na takú istú pozíciu domov za 800 zabudni
anet
13.12.20,11:43
ak má možnosť zarábať nejakých 3000, tak sa vráti na takú istú pozíciu domov za 800 zabudni
Poznam aj takych, motivaciou neboli peniaze. Vratili sa lebo maju velmi pekne a pevne rodinne puto.
anet
13.12.20,11:47
Ha ha,bohové :D
Dcéra sa ma pýta, vraj prečo mi také nemáme :D
Neviem kde sa v nej beru tropicke geny, ale neznasa zimu a sneh uz od malicka.
Nandrolon
13.12.20,11:50
počúvam na slovensku 1 reláciu v nej výpoveď rusína Dohoviča, odznela veta z histórie "dajte nám človeka, my už vinu nájdeme" Aké príznačné na dnešnú dobu.
Ja prvé, čo som dnes dal do Googlu tak to bolo Milan Lučanský... Čakám, že prehrá boj o život, keď klikoval v cele, prinajlepšom bude mať časť mozgu odumretého a bude dýchať...
Potom by trebalo už iba krvavé povstanie SR 2020.
bjuty smis
13.12.20,12:03
odkial máš zas toto info ?
ked na konšpirátorov nechodíš :))))
lujza.j
13.12.20,12:05
aké príznačné, no povedz...
ktorí z tých obvinených a zadržaných sú podľa teba nevinní ?
Pre teba vsetci..aj najlepsie nech su hned aj pravoplatne odsudeni....preskocime aj obžalobu....
... ty a tebe podovni...nepochopia....mozno ak by si zazil?!
bjuty smis
13.12.20,12:14
aké príznačné, no povedz...
ktorí z tých obvinených a zadržaných sú podľa teba nevinní ?
Pre teba vsetci..aj najlepsie nech su hned aj pravoplatne odsudeni....preskocime aj obžalobu....
... ty a tebe podovni...nepochopia....mozno ak by si zazil?!

a na to si zas ako došla ,
kde som také niečo povedal ?

čo sa babe zachcelo, to sa babe prisnilo...
bjuty smis
13.12.20,12:15
nandrolon, radšej ťa zastavím, kým sem vytiahneš dalšiu sprostosť z vaších diskusiíí u konšpirátorov.........


Po ministerke spravodlivosti vylúčil úmysel či cudzie zavinenie pri zranení Milana Lučanského aj jeho obhajca. „Vzhľadom na mediálne dezinformácie o zdravotnom stave môjho klienta s jeho písomným súhlasom podmieneným súhlasom rodiny, ktorý som dostal dnes, uvádzam, že k zraneniu nedošlo úmyselným a ani cudzím zavinením,“ vyhlásil Matúš Beresecký.
„Môj klient podstúpil operačný zákrok vo vojenskej nemocnici v Ružomberku. V súčasnosti je v pooperačnej liečbe vo väzenskej nemocnici Trenčíne. Jeho zdravotný stav je uspokojivý bez predpokladu dlhodobej liečby a trvalých následkov. Milan L. chce poďakovať všetkým zainteresovaným zdravotníkom, ako aj pracovníkom Zboru väzenskej a justičnej stráže za korektný prístup,“ dodal. (tasr)
pavol54
13.12.20,12:38
ak má možnosť zarábať nejakých 3000, tak sa vráti na takú istú pozíciu domov za 800 zabudni
Poznam aj takych, motivaciou neboli peniaze. Vratili sa lebo maju velmi pekne a pevne rodinne puto.
Ak by rodinné puto prevládlo nad inou motiváciou tak chodí do školy v najbližšom okolí. Vieš ja som išiel do školy 200 km od domu s vedomím že domov prídem 4 krát do roka včetne letných prázdnin, po skončení školy prevezmem záväzok. Musím sa ti priznať že motivácia nebola maršalská palica. Rezignovať sme mohli do maturít, zhruba tretina mala to rodinné puto na prvom mieste v prvom roku
pavol54
13.12.20,12:49
nandrolon, radšej ťa zastavím, kým sem vytiahneš dalšiu sprostosť z vaších diskusiíí u konšpirátorov.........


Po ministerke spravodlivosti vylúčil úmysel či cudzie zavinenie pri zranení Milana Lučanského aj jeho obhajca. „Vzhľadom na mediálne dezinformácie o zdravotnom stave môjho klienta s jeho písomným súhlasom podmieneným súhlasom rodiny, ktorý som dostal dnes, uvádzam, že k zraneniu nedošlo úmyselným a ani cudzím zavinením,“ vyhlásil Matúš Beresecký.
„Môj klient podstúpil operačný zákrok vo vojenskej nemocnici v Ružomberku. V súčasnosti je v pooperačnej liečbe vo väzenskej nemocnici Trenčíne. Jeho zdravotný stav je uspokojivý bez predpokladu dlhodobej liečby a trvalých následkov. Milan L. chce poďakovať všetkým zainteresovaným zdravotníkom, ako aj pracovníkom Zboru väzenskej a justičnej stráže za korektný prístup,“ dodal. (tasr)
Keby ste stále neklamali tak ľudia neveria konšpirátorom.
Že neklamete?
zaobalený nákup antigénov vybranou firmou pred podaním si bola dlžná soc.p
vozenie dievčatiek v služobnom v dobe zákazu a iné drobnosti
podmienené dobrovoľné testovanie
stačí?
veď priehľadne klamete odkedy ste vstúpili do politiky
ak to už musíte robiť, tak to robte ako smeráci ťažko odhaliteľne, zatiaľ žiadna kauza,
potom nikto nebude hľadať konšpiračné weby
Darina1234
13.12.20,13:03
No takto za bývalej vlády sa novinári vraždili, takze asi tak
bjuty smis
13.12.20,13:06
nestačí
-sprostosti z konšpiračných webov a ficové klamstvá
TI jasne povedala, že testy sú ok

-predseda parlaemtu sa nikoho nemusí pýtať, koho si dá do auta...aj ked je to mafiánské hovado, čo môžu voliť akurát obhajcovia zlodejov ako lujza a jej podobní

-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia

mne vôbec nevadí, že hladáte konšpiračné weby
len sa nečudujte, ked ste za blbov potom

ja sa na tom bavím
pavol54
13.12.20,13:24
nestačí
-sprostosti z konšpiračných webov a ficové klamstvá
TI jasne povedala, že testy sú ok

-predseda parlaemtu sa nikoho nemusí pýtať, koho si dá do auta...aj ked je to mafiánské hovado, čo môžu voliť akurát obhajcovia zlodejov ako lujza a jej podobní

-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia

mne vôbec nevadí, že hladáte konšpiračné weby
len sa nečudujte, ked ste za blbov potom

ja sa na tom bavím
aj ja si môžem dať do svojho auta koho chcem, ale ak by sa niečo stalo napríklad stopárke tak to bude hradiť vlastník vozidla teda ja ale ak by sa stalo niečo vážne vo vozidle predsedu parlamentu, tej no povedzme slečne tak by to hradil majiteľ vozidla teda MY, všetci iste by to nezosobnil.
Podstatné že na dobrovoľné III. kolo prišlo len cca 15% a malo prísť koľko? To je odraz dobrovoľnosti alebo prinútenia Prečo myslíš že som bol v I. kole a nemusel som? lebo by som bez potvrdenia nemohol vyjsť z domu a odstavil by som výrobu môjho odberateľa.
Inak si lepší alebo aspoň taký dobrý ako boli komunistickí agitátori
buchač
13.12.20,14:41
-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia


Ale inak v hlavičke všetko v poriadku...???
bjuty smis
13.12.20,14:48
-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia


Ale inak v hlavičke všetko v poriadku...???
na rozdiel o tvojej áno
ale argumenty máš nepriestrelné
bjuty smis
13.12.20,14:53
nestačí
-sprostosti z konšpiračných webov a ficové klamstvá
TI jasne povedala, že testy sú ok

-predseda parlaemtu sa nikoho nemusí pýtať, koho si dá do auta...aj ked je to mafiánské hovado, čo môžu voliť akurát obhajcovia zlodejov ako lujza a jej podobní

-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia

mne vôbec nevadí, že hladáte konšpiračné weby
len sa nečudujte, ked ste za blbov potom

ja sa na tom bavím
aj ja si môžem dať do svojho auta koho chcem, ale ak by sa niečo stalo napríklad stopárke tak to bude hradiť vlastník vozidla teda ja ale ak by sa stalo niečo vážne vo vozidle predsedu parlamentu, tej no povedzme slečne tak by to hradil majiteľ vozidla teda MY, všetci iste by to nezosobnil.
Podstatné že na dobrovoľné III. kolo prišlo len cca 15% a malo prísť koľko? To je odraz dobrovoľnosti alebo prinútenia Prečo myslíš že som bol v I. kole a nemusel som? lebo by som bez potvrdenia nemohol vyjsť z domu a odstavil by som výrobu môjho odberateľa.
Inak si lepší alebo aspoň taký dobrý ako boli komunistickí agitátori
jasné že môžeš

ale koho sa má ako predseda parlamentupýtať ?
však sa odborníci jasne vyjadrili, že on sa nikomu nezodpovedá...akurát voličom...

ja píšem o 1. kolo..samozrejme, že tam boli aj takí ako ty
aj ked si myslím, že toho prvého v danej situácii by si sa aj tak zúčastnil ......min. 90 %
ale snád si nemyslíš, že tam bolo 3,6 mil. ludí z prinútenia
pavol54
13.12.20,15:20
nestačí
-sprostosti z konšpiračných webov a ficové klamstvá
TI jasne povedala, že testy sú ok

-predseda parlaemtu sa nikoho nemusí pýtať, koho si dá do auta...aj ked je to mafiánské hovado, čo môžu voliť akurát obhajcovia zlodejov ako lujza a jej podobní

-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia

mne vôbec nevadí, že hladáte konšpiračné weby
len sa nečudujte, ked ste za blbov potom

ja sa na tom bavím
aj ja si môžem dať do svojho auta koho chcem, ale ak by sa niečo stalo napríklad stopárke tak to bude hradiť vlastník vozidla teda ja ale ak by sa stalo niečo vážne vo vozidle predsedu parlamentu, tej no povedzme slečne tak by to hradil majiteľ vozidla teda MY, všetci iste by to nezosobnil.
Podstatné že na dobrovoľné III. kolo prišlo len cca 15% a malo prísť koľko? To je odraz dobrovoľnosti alebo prinútenia Prečo myslíš že som bol v I. kole a nemusel som? lebo by som bez potvrdenia nemohol vyjsť z domu a odstavil by som výrobu môjho odberateľa.
Inak si lepší alebo aspoň taký dobrý ako boli komunistickí agitátori
jasné že môžeš

ale koho sa má ako predseda parlamentupýtať ?
však sa odborníci jasne vyjadrili, že on sa nikomu nezodpovedá...akurát voličom...

ja píšem o 1. kolo..samozrejme, že tam boli aj takí ako ty
aj ked si myslím, že toho prvého v danej situácii by si sa aj tak zúčastnil ......min. 90 %
ale snád si nemyslíš, že tam bolo 3,6 mil. ludí z prinútenia
percentuálny pomer dobrovoľníkov a donútených bol vyjadrený percentuálnou účasťou na III.kole (percentá tých čo chceli boli znova, percentá tých čo nemuseli nešli)
buchač
13.12.20,15:26
-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia


Ale inak v hlavičke všetko v poriadku...???
na rozdiel o tvojej áno
ale argumenty máš nepriestrelné
Fakt mi už choď niekam s tou neobjektívnosťou.

Ak to vezmem matematicky, tak povedzme, že 50% bolo dobrovoľných, ktorí chceli vedieť, ako na to sú...poznám XX takých.
Druhá polovica išli na testovanie, lebo proste museli ísť, lebo inak tie " krásne " opatrenia...nedostal si sa k lekárovi, do obchodu, aj do zamestnania...
Rozumieš tomu ?...MUSELI sa dať testovať !!!

Tak mi tu netvrď chujoviny...zavádzaš jak oči, si slepý alebo ký fras.
bjuty smis
13.12.20,15:29
[QUOTE="pavol54"][QUOTE="bjuty smis"]nestačí
-sprostosti z konšpiračných webov a ficové klamstvá
..........

ale koho sa má ako predseda parlamentupýtať ?
však sa odborníci jasne vyjadrili, že on sa nikomu nezodpovedá...akurát voličom...

ja píšem o 1. kolo..samozrejme, že tam boli aj takí ako ty
aj ked si myslím, že toho prvého v danej situácii by si sa aj tak zúčastnil ......min. 90 %
ale snád si nemyslíš, že tam bolo 3,6 mil. ludí z prinútenia
percentuálny pomer dobrovoľníkov a donútených bol vyjadrený percentuálnou účasťou na III.kole (percentá tých čo chceli boli znova, percentá tých čo nemuseli nešli)
nie, ani náhodou
3. kola by som sa ani já nezúčastnil...najmä ak by bolo povinné

1. kolo bolo 1. kolo
bjuty smis
13.12.20,15:39
-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia


Ale inak v hlavičke všetko v poriadku...???
na rozdiel o tvojej áno
ale argumenty máš nepriestrelné
Fakt mi už choď niekam s tou neobjektívnosťou.

Ak to vezmem matematicky, tak povedzme, že 50% bolo dobrovoľných, ktorí chceli vedieť, ako na to sú...poznám XX takých.
Druhá polovica išli na testovanie, lebo proste museli ísť, lebo inak tie " krásne " opatrenia...nedostal si sa k lekárovi, do obchodu, aj do zamestnania...
Rozumieš tomu ?...MUSELI sa dať testovať !!!

Tak mi tu netvrď chujoviny...zavádzaš jak oči, si slepý alebo ký fras.
možno je to teda tým, že ja sa pohybujem v okruhu inteligentných ludí, ktorí vedia porovnať plusy a mínusy testovania
hovoríme o tom 1. kole, o tej dobe - registruješ to dúfam - a v mojom okolí nebol nik, kto by tam neišiel, aj ked by to len dobrovolne
nik sa nebol ani čipovania, ani neviem čoho

po vyhodnotení 1. kola už u nás 2 . kolo nebolo...keby bolo, na základe výsledkov by išlo 20-30 %...
v prípade, že by to vyhlásil matelko povinne, pod hrozbou sankcií by nešiel takmer nik

1. kolo určite dobrovolné....asi preto, že tu nemáme voličov SMERU termoša a fašistov...

takže ma nemusíš poučovať.......
sito
13.12.20,15:53
-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia


Ale inak v hlavičke všetko v poriadku...???
na rozdiel o tvojej áno
ale argumenty máš nepriestrelné
Fakt mi už choď niekam s tou neobjektívnosťou.

Ak to vezmem matematicky, tak povedzme, že 50% bolo dobrovoľných, ktorí chceli vedieť, ako na to sú...poznám XX takých.
Druhá polovica išli na testovanie, lebo proste museli ísť, lebo inak tie " krásne " opatrenia...nedostal si sa k lekárovi, do obchodu, aj do zamestnania...
Rozumieš tomu ?...MUSELI sa dať testovať !!!

Tak mi tu netvrď chujoviny...zavádzaš jak oči, si slepý alebo ký fras.

Juraj, " si slepý " no isto bude, keď nevie, nevidí s kým píše. :D

Myslíš, že dokáže pochopiť? Že nasilu? Mne dal, ponúkol dobrovoľnú karanténu. Reku, šaško šašovič, serem na tvoju dobrovoľnú karanténu, a just sa idem dať dobrovoľne otestovať! Ale aj preto, či som, či nie som. A tak nie som, tri krát. Však akože zadarmo, akože pre mňa. Koľko pre neho ... :D
bjuty smis
13.12.20,16:01
ja tiež preto
aby som vedel a hlavne aby som bol zodpovedný k svojmu okoliu...k dôchodcom v rodine...

však na odberových miestach sa čakalo hodiny a test stal 70.-€
korela
13.12.20,16:02
-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia


Ale inak v hlavičke všetko v poriadku...???
na rozdiel o tvojej áno
ale argumenty máš nepriestrelné
Fakt mi už choď niekam s tou neobjektívnosťou.

Ak to vezmem matematicky, tak povedzme, že 50% bolo dobrovoľných, ktorí chceli vedieť, ako na to sú...poznám XX takých.
Druhá polovica išli na testovanie, lebo proste museli ísť, lebo inak tie " krásne " opatrenia...nedostal si sa k lekárovi, do obchodu, aj do zamestnania...
Rozumieš tomu ?...MUSELI sa dať testovať !!!

Tak mi tu netvrď chujoviny...zavádzaš jak oči, si slepý alebo ký fras.
možno je to teda tým, že ja sa pohybujem v okruhu inteligentných ludí, ktorí vedia porovnať plusy a mínusy testovania
hovoríme o tom 1. kole, o tej dobe - registruješ to dúfam - a v mojom okolí nebol nik, kto by tam neišiel, aj ked by to len dobrovolne
nik sa nebol ani čipovania, ani neviem čoho

po vyhodnotení 1. kola už u nás 2 . kolo nebolo...keby bolo, na základe výsledkov by išlo 20-30 %...
v prípade, že by to vyhlásil matelko povinne, pod hrozbou sankcií by nešiel takmer nik

1. kolo určite dobrovolné....asi preto, že tu nemáme voličov SMERU termoša a fašistov...

takže ma nemusíš poučovať.......
Ty sa možno pohybuješ, ale množstvo vyjadrení od odborníkov je na videách YT. To,
že tu teraz debatuješ s dvomi ľuďmi ešte neznamená, že ti to každý berie. Nemá zmysel. Ani nikoho neodstavuješ. Odstavuješ sa sám.
korela
13.12.20,16:04
ja tiež preto
aby som vedel a hlavne aby som bol zodpovedný k svojmu okoliu...k dôchodcom v rodine...
To môžeš aj bez testovania.
bjuty smis
13.12.20,16:13
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...:))
pavol54
13.12.20,16:19
ja tiež preto
aby som vedel a hlavne aby som bol zodpovedný k svojmu okoliu...k dôchodcom v rodine...
To môžeš aj bez testovania.
mohol zobrať na testovanie aj kolu aby ju náhodou dôchodcovia v rodine nepili však je pozitívna(ako to urobil ten rakúšan), lenže tá nemá rodné číslo:)
buchač
13.12.20,16:19
bjuty, bjuty...fakt nie si komplet...
pavol54
13.12.20,16:20
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...:))
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor:)
sito
13.12.20,16:22
ja tiež preto
aby som vedel a hlavne aby som bol zodpovedný k svojmu okoliu...k dôchodcom v rodine...

však na odberových miestach sa čakalo hodiny a test stal 70.-€


https://www.youtube.com/watch?v=TYZtdvtcUbg
sito
13.12.20,16:27
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...:))

No neviem? Máš 5 707 príspevkov. A povedal by som, že minimálne v siedmych si nespomenul fica, smer, voccu, fašistov, atď. :D
bjuty smis
13.12.20,16:29
bjuty, bjuty...fakt nie si komplet...
dalši salva argumentov...názorov,,,úplne si ma teraz presvedčil, že pri 1. kole sme išli nasilu...


tu máš niečo s diskusii...aby si nepovedal, že len smer :))))

Dnes som mohol rozobrať viacej tém, ktoré ma zdvihli zo stoličky. Napr. ako vie vagabund Lučanský nakloniť nejakými spravodajskými hrami verejnú mienku na svoju stranu. Ako Rtvs pozve do relácie dvoch opozičných politikov Pellegriniho a Sulíka, ktorí vo vzájomnom súzvuku kritizujú vládu. Ale nakoniec som si vybral toho mamľasa Pellegriniho, ktorý zase porozprával neuveriteľné veci. Takže po poriadku.
Pellegrini kritizuje Sulíka, že je vo vláde ako prívesok a jeho slovo nemá žiadnu váhu. Peťko asi zabudol ako keď nastúpil za predsedu vlády, tak predseda parlamentu Danko vyhlásil, že k Pellegrinimu nemá žiadny rešpekt, nie je pre neho partner na diskusiu a on bude rokovať iba s Ficom. Peťko asi zabudol ako s ministerkou zdravotníctva Kálavskou predstavil reformu zdravotníctva a ani jeden poslanec Smeru za ňu nehlasoval. Pellegrini bol síce chvíľu predseda vlády, ale bol nikto.
Pellegrini vyhlásil, že za jeho vlády boli rozpracované všetky zatýkania a aj ich vlastná štátna tajomníčka Jankovská bola zadržaná za bývalej vlády. Že táto vláda na tom nemá žiadnu zásluhu. Asi teda myslí, že vďaka bývalej smeráckej vláde sedia vo väzení smerácki zločinci Kičura, Jankovská, Gašpar, Lučanský, Bodor, Kováčik, Haščák, Kvietik, Makó, sudcovia a ďalší grázli. Toto nebudem ďalej komentovať.
Pellegrini kritizoval, že v lete sa mali zavrieť hranice. K tomu by som mal len jeden postreh. Zavrieť hranice bolo nemysliteľné, to by sa ľudia vzbúrili a Pellegrini to dobre vie. Vláda urobila to, čo mohla. Vyzvala ľudí, aby necestovali na zahraničné dovolenky a ani jeden člen vlády nebol na dovolenke v zahraničí. A čo urobili Pellegrini, Saková, Tomáš? Boli na zahraničnej dovolenke v Chorvátsku.
Pellegrini kritizoval chaos v opatreniach. Podľa mňa je chaos, keď Pellegrini zavedie lockdown, keď je 61 nakazených na celom Slovensku, zavrie všetky obchody a prevádzky bez toho, aby čo i len rozmýšľal o kompenzáciách. Saková k tomu dodá, veď to nie je ich problém, peniaze na to bude hľadať nová vláda. Testovalo sa 200 testami denne na celom Slovensku, ochranné prostriedky si ľudia museli šiť sami doma, lebo jednak neboli k dispozícii a jednak Pellegrini spochybňoval ich nosenie. Štátne hmotné rezervy boli prázdne a ich predseda si za predražené nákupy zbytočných rýchlotestov kupoval byty a zlaté tehličky. Toto je podľa mňa chaos, ale na to si asi nespomína.
Pellegrini nevie rozdiel ani medzi testovaním a očkovaním. Asi 4 krát v relácii povedal, že sme očkovali ľudí.
Pred mesiacom tvrdí, že očkovanie má byť povinné pre rizikovú skupinu ľudí, pred týždňom tvrdí že on očkovanie nebude odporúčať a dnes ho spochybňuje. Čistá schyzofrénia.
Pellegrini vždy príde s riešeniami až po funuse. Mudruje, čo sa malo urobiť pred mesiacom, ale vtedy bol ticho a žiadne riešenia nemal. Keď sa rieši aktuálna situácia, tak vždy je zalezený niekde v diere, nikto ani nevie, že existuje. Z diery vylezie po mesiaci a je najmúdrejší.
Na jednej strane Raší kritizoval vládu že pustila deti na prvom stupni do školy, na druhej strane sa Pellegrini sťažuje, že deti nie sú v škole.
Na jednej strane hovorí o lockdowne a na druhej strane o otváraní reštaurácii.
Na jednej strane hovorí o slabých kompenzáciách, na druhej strane on nikomu nekompenzoval ani euro.
Boh stál pri tebe, Pellegrini, že si po prepuknutí pandémie odchádzal z vlády, lebo taký chaos aký by si tu ty zaviedol svet nevidel.

Reagovať | 180 lifeislife
bjuty smis
13.12.20,16:34
[QUOTE="buchač"][QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="buchač"][QUOTE="bjuty smis"]
-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia

takže ma nemusíš poučovať.......
Ty sa možno pohybuješ, ale množstvo vyjadrení od odborníkov je na videách YT. To,
že tu teraz debatuješ s dvomi ľuďmi ešte neznamená, že ti to každý berie. Nemá zmysel. Ani nikoho neodstavuješ. Odstavuješ sa sám.
ty čo zas blúzniš ?
ja snád potrebujem od teba, alebo niekoho tu uznanie :))))))))
hlavne tvoje blabotanie ma vždy zaujme....
bjuty smis
13.12.20,16:38
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...:))
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor:)
ajááj..a kolko :))

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....
buchač
13.12.20,16:40
bjuty, bjuty...fakt nie si komplet...
dalši salva argumentov...názorov,,,úplne si ma teraz presvedčil, že pri 1. kole sme išli nasilu...


Budem sa opakovať, dávať argumenty ? ...kuwa, a na čo ?
Ale inak ? Vcelku si z testovania premostil inde...žeby preto, lebo nemáš argumenty ?

Poznámka k citovanému príspevku.
Či Pelle, či Raši, či ten alebo onen sú v opozícii. Takže nie oni sú na riešenie situácie, na to sú iní. Opozícia je na kritiku a nie na riešenie.
Ale bolo by zaujímavé obrátiť situáciu, teda ak by sa to dalo. Bolo by zaujímavé vidieť, čo by stváral Blázon v parlamente, aké zhromaždenia by organizoval, čo všetko by podnikol...
sito
13.12.20,16:44
bjuty, bjuty...fakt nie si komplet...
dalši salva argumentov...názorov,,,úplne si ma teraz presvedčil, že pri 1. kole sme išli nasilu...


tu máš niečo s diskusii...aby si nepovedal, že len smer :))))

Dnes som mohol rozobrať viacej tém, ktoré ma zdvihli zo stoličky. Napr. ako vie vagabund Lučanský nakloniť nejakými spravodajskými hrami verejnú mienku na svoju stranu. Ako Rtvs pozve do relácie dvoch opozičných politikov Pellegriniho a Sulíka, ktorí vo vzájomnom súzvuku kritizujú vládu. Ale nakoniec som si vybral toho mamľasa Pellegriniho, ktorý zase porozprával neuveriteľné veci. Takže po poriadku.
Pellegrini kritizuje Sulíka, že je vo vláde ako prívesok a jeho slovo nemá žiadnu váhu. Peťko asi zabudol ako keď nastúpil za predsedu vlády, tak predseda parlamentu Danko vyhlásil, že k Pellegrinimu nemá žiadny rešpekt, nie je pre neho partner na diskusiu a on bude rokovať iba s

Ficom.

Peťko asi zabudol ako s ministerkou zdravotníctva Kálavskou predstavil reformu zdravotníctva a ani jeden poslanec

Smeru

za ňu nehlasoval. Pellegrini bol síce chvíľu predseda vlády, ale bol nikto.
Pellegrini vyhlásil, že za jeho vlády boli rozpracované všetky zatýkania a aj ich vlastná štátna tajomníčka Jankovská bola zadržaná za bývalej vlády. Že táto vláda na tom nemá žiadnu zásluhu. Asi teda myslí, že vďaka bývalej

smeráckej vláde

sedia vo väzení smerácki zločinci Kičura, Jankovská, Gašpar, Lučanský, Bodor, Kováčik, Haščák, Kvietik, Makó, sudcovia a ďalší grázli. Toto nebudem ďalej komentovať.
Pellegrini kritizoval, že v lete sa mali zavrieť hranice. K tomu by som mal len jeden postreh. Zavrieť hranice bolo nemysliteľné, to by sa ľudia vzbúrili a Pellegrini to dobre vie. Vláda urobila to, čo mohla. Vyzvala ľudí, aby necestovali na zahraničné dovolenky a ani jeden člen vlády nebol na dovolenke v zahraničí. A čo urobili Pellegrini, Saková, Tomáš? Boli na zahraničnej dovolenke v Chorvátsku.
Pellegrini kritizoval chaos v opatreniach. Podľa mňa je chaos, keď Pellegrini zavedie lockdown, keď je 61 nakazených na celom Slovensku, zavrie všetky obchody a prevádzky bez toho, aby čo i len rozmýšľal o kompenzáciách. Saková k tomu dodá, veď to nie je ich problém, peniaze na to bude hľadať nová vláda. Testovalo sa 200 testami denne na celom Slovensku, ochranné prostriedky si ľudia museli šiť sami doma, lebo jednak neboli k dispozícii a jednak Pellegrini spochybňoval ich nosenie. Štátne hmotné rezervy boli prázdne a ich predseda si za predražené nákupy zbytočných rýchlotestov kupoval byty a zlaté tehličky. Toto je podľa mňa chaos, ale na to si asi nespomína.
Pellegrini nevie rozdiel ani medzi testovaním a očkovaním. Asi 4 krát v relácii povedal, že sme očkovali ľudí.
Pred mesiacom tvrdí, že očkovanie má byť povinné pre rizikovú skupinu ľudí, pred týždňom tvrdí že on očkovanie nebude odporúčať a dnes ho spochybňuje. Čistá schyzofrénia.
Pellegrini vždy príde s riešeniami až po funuse. Mudruje, čo sa malo urobiť pred mesiacom, ale vtedy bol ticho a žiadne riešenia nemal. Keď sa rieši aktuálna situácia, tak vždy je zalezený niekde v diere, nikto ani nevie, že existuje. Z diery vylezie po mesiaci a je najmúdrejší.
Na jednej strane Raší kritizoval vládu že pustila deti na prvom stupni do školy, na druhej strane sa Pellegrini sťažuje, že deti nie sú v škole.
Na jednej strane hovorí o lockdowne a na druhej strane o otváraní reštaurácii.
Na jednej strane hovorí o slabých kompenzáciách, na druhej strane on nikomu nekompenzoval ani euro.
Boh stál pri tebe, Pellegrini, že si po prepuknutí pandémie odchádzal z vlády, lebo taký chaos aký by si tu ty zaviedol svet nevidel.

Reagovať | 180 lifeislife

Hmm ... :D
bjuty smis
13.12.20,16:46
bjuty, bjuty...fakt nie si komplet...
dalši salva argumentov...názorov,,,úplne si ma teraz presvedčil, že pri 1. kole sme išli nasilu...


Budem sa opakovať, dávať argumenty ? ...kuwa, a na čo ?
Ale inak ? Vcelku si z testovania premostil inde...žeby preto, lebo nemáš argumenty ?

Poznámka k citovanému príspevku.
Či Pelle, či Raši, či ten alebo onen sú v opozícii. Takže nie oni sú na riešenie situácie, na to sú iní. Opozícia je na kritiku a nie na riešenie.
Ale bolo by zaujímavé obrátiť situáciu, teda ak by sa to dalo. Bolo by zaujímavé vidieť, čo by stváral Blázon v parlamente, aké zhromaždenia by organizoval, čo všetko by podnikol...
ha ha ha
ja som premostil
úplne presne som to to rozpísal...mám ti to skopírovať ?
skôr sa mi zdá, že si si uvedomil ako si prestrelil, ked si písal 50 na 50 dobrovolne
jar88
13.12.20,16:46
počúvam na slovensku 1 reláciu v nej výpoveď rusína Dohoviča, odznela veta z histórie "dajte nám človeka, my už vinu nájdeme" Aké príznačné na dnešnú dobu.
Ja prvé, čo som dnes dal do Googlu tak to bolo Milan Lučanský... Čakám, že prehrá boj o život, keď klikoval v cele, prinajlepšom bude mať časť mozgu odumretého a bude dýchať...
Potom by trebalo už iba krvavé povstanie SR 2020.
Ľudkovia, kde to žijete?
Kolíková hneď ráno (teraz v nedelu) prišla s informáciou, že sa Lučanskému v base nič nestalo. Že tie táraniny sú čisté klamstvo.
No a vy "informovaní" s "vlastným" názorom, ešte aj o druhej po obede?
Tak to je naozaj sila.
sito
13.12.20,16:52
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...:))
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor:)
ajááj..a kolko :))

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....

Kámoš = priateľ? Ak ? Tak. " bjuty smis si zatiaľ nepridal nikoho za priateľa ". :D
jar88
13.12.20,16:59
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...:))
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor:)
ajááj..a kolko :))

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....

Kámoš = priateľ? Ak ? Tak. " bjuty smis si zatiaľ nepridal nikoho za priateľa ". :D
Zrejme nieje pokrytec a formalista.
To však neznamená, že tu na svojej strane nikoho nemá.
bjuty smis
13.12.20,17:02
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...:))
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor:)
ajááj..a kolko :))

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....

Kámoš = priateľ? Ak ? Tak. " bjuty smis si zatiaľ nepridal nikoho za priateľa ". :D
a ?
má to aj pointu ?
jar88
13.12.20,17:09
bjuty, bjuty...fakt nie si komplet...
dalši salva argumentov...názorov,,,úplne si ma teraz presvedčil, že pri 1. kole sme išli nasilu...


Budem sa opakovať, dávať argumenty ? ...kuwa, a na čo ?
Ale inak ? Vcelku si z testovania premostil inde...žeby preto, lebo nemáš argumenty ?

Poznámka k citovanému príspevku.
Či Pelle, či Raši, či ten alebo onen sú v opozícii. Takže nie oni sú na riešenie situácie, na to sú iní. Opozícia je na kritiku a nie na riešenie.
Ale bolo by zaujímavé obrátiť situáciu, teda ak by sa to dalo. Bolo by zaujímavé vidieť, čo by stváral Blázon v parlamente, aké zhromaždenia by organizoval, čo všetko by podnikol...
Ty dávaš argumenty, a k čomu, prosím ťa?
Či bolo testovanie dobrovolné?
Či bolo niečim podmienené?
Či vám nejaký "múdrosráč" siahol na slobodu? Na vašu "slobodu"?
--------------------
Ty sa nepýtaš, či to bolo potrebné a načo to bolo dobré? Ty ktorého vlastné zdravie je viac, ako vlastná česť? Ano, ja ti to tu píšem (jar88).
jar88
13.12.20,17:27
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...:))
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor:)
Zjavne pochádzaš z bohatej famílie, či?
jar88
13.12.20,17:34
Prečo potom prvotné info bolo, že sa mu to stalo pri cvičení? Vo väzbe nie je fitko a pri kľukoch si ťažko rozmlátiš ksicht...
Tu si zjavne začal uvažovať logicky, ale nakoniec si to ako obyčajne vzdal a nedokončil.
Jednoducho to bolo nad tvoje možmosti. Nemyslím tým tvoje fyzické možnosti.
sito
13.12.20,17:48
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...:))
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor:)
ajááj..a kolko :))

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....

Kámoš = priateľ? Ak ? Tak. " bjuty smis si zatiaľ nepridal nikoho za priateľa ". :D
Zrejme nieje pokrytec a formalista.
To však neznamená, že tu na svojej strane nikoho nemá.

To ja netvrdím, že nemá niekoho za chrbtom. To v tých úvodzovkách je uvedené v jeho profile. Dva závery z toho. 1. Buď sa nikto verejne k nemu nehlási. 2. Alebo sa hlásia húfne a on ich odmieta. Z jeho strany tu má jedného isto, Ten z druhej strany na to nevypadá, že? :D
bjuty smis
13.12.20,17:49
ja tiež preto
aby som vedel a hlavne aby som bol zodpovedný k svojmu okoliu...k dôchodcom v rodine...
To môžeš aj bez testovania.
teba je tu škoda
mali by ťa vziať do epidemiologickej komisie
sito
13.12.20,17:57
Prečo potom prvotné info bolo, že sa mu to stalo pri cvičení? Vo väzbe nie je fitko a pri kľukoch si ťažko rozmlátiš ksicht...
Tu si zjavne začal uvažovať logicky, ale nakoniec si to ako obyčajne vzdal a nedokončil.
Jednoducho to bolo nad tvoje možmosti. Nemyslím tým tvoje fyzické možnosti.

Nand...

Ty si to poobede nepočul, čo povedala? Najprv padol na posteľ, kovovú. A až potom robil kliky. Vraj jeho verzia. Ráno sa kontrole nepozdávalo jeho oko a tá ho poslala doktorovi do Ružomberka a odtiaľ do trestnej nemocnice v Trenčíne. Takže, dočkaj času ako hus klasu. Uvidíme, či pôjdu ľudia do ulíc? :D
sito
13.12.20,17:58
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...:))
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor:)
ajááj..a kolko :))

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....

Kámoš = priateľ? Ak ? Tak. " bjuty smis si zatiaľ nepridal nikoho za priateľa ". :D
a ?
má to aj pointu ?

Pre teba? NIE! :D
jar88
13.12.20,17:59
No dáš mi nejaké linky odkiaľ čerpať alebo nie?
Ty pýtaš rybu, alebo udicu?
Alebo chceš vedieť v ktorom rybníku a na ktorom mieste je nejaká ryba?
-----------------------------
Poviem ti tajomstvo. Každá demagógia obsahuje nejakú pravdu, je to základ propagandy.
sito
13.12.20,18:02
bjuty, bjuty...fakt nie si komplet...
dalši salva argumentov...názorov,,,úplne si ma teraz presvedčil, že pri 1. kole sme išli nasilu...


Budem sa opakovať, dávať argumenty ? ...kuwa, a na čo ?
Ale inak ? Vcelku si z testovania premostil inde...žeby preto, lebo nemáš argumenty ?

Poznámka k citovanému príspevku.
Či Pelle, či Raši, či ten alebo onen sú v opozícii. Takže nie oni sú na riešenie situácie, na to sú iní. Opozícia je na kritiku a nie na riešenie.
Ale bolo by zaujímavé obrátiť situáciu, teda ak by sa to dalo. Bolo by zaujímavé vidieť, čo by stváral Blázon v parlamente, aké zhromaždenia by organizoval, čo všetko by podnikol...

Juraj, a to Ty si naňho vystrelil túto salvu argumentov?

"No neviem? Máš 5 707 príspevkov. A povedal by som, že minimálne v siedmych si nespomenul fica, smer, voccu, fašistov, atď." Bude zasa omluva? :D:D:D
bjuty smis
13.12.20,18:04
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...:))
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor:)
ajááj..a kolko :))

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....

Kámoš = priateľ? Ak ? Tak. " bjuty smis si zatiaľ nepridal nikoho za priateľa ". :D
a ?
má to aj pointu ?

Pre tebe? NIE! :D
ty chodíš fakt na poradu hladať kamarátov ??
ty nežiješ reálny život ?
si ňáka 16 r. puberťáčka ?

sito, pozrel som na tvoj profil..a hned mi udrelo, koľko máš odkazov....čo keby si sa skúsil držať hneď toho prvého, z tohto mesiaca od hulenica ? :)))))
jar88
13.12.20,18:05
ja tiež preto
aby som vedel a hlavne aby som bol zodpovedný k svojmu okoliu...k dôchodcom v rodine...
To môžeš aj bez testovania.
teba je tu škoda
mali by ťa vziať do epidemiologickej komisie
Teraz už môžu, už je to jedno.
Tak či tak to dopadne zle.
Jadiná nádej je, ak má Peková pravdu v tom, že do vánoc bude po koroně.
jar88
13.12.20,18:10
To ako ťa napadlo, že sito žije normálny život a že puberťááčka?
Veď on tu básni už asi 12 rokov.
To by musel začať písať už od 4 rokov a v tom veku ešte nevedel ani len bľabotať TaTa.
bjuty smis
13.12.20,18:18
To ako ťa napadlo, že sito žije normálny život a že puberťááčka?
Veď on tu básni už asi 12 rokov.
To by musel začať písať už od 4 rokov a v tom veku ešte nevedel ani len bľabotať TaTa.
no posmieva sa mi, že tu nemám pridaných nejakých imaginárnych kamarátov
on tu má už 32 ks
a potom mu tu vypisujú takéto odkazy


4 Odkazy a pochvaly

- 01.12.20 17:23 - permalink

Prestaň byt k.o.k.o.t, ale daj si na tom fakt záležať.


a nedá si aj tak na tom fakt záležať :))
sito
13.12.20,18:25
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...:))
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor:)
ajááj..a kolko :))

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....

Kámoš = priateľ? Ak ? Tak. " bjuty smis si zatiaľ nepridal nikoho za priateľa ". :D
a ?
má to aj pointu ?

Pre tebe? NIE! :D
ty chodíš fakt na poradu hladať kamarátov ??
ty nežiješ reálny život ?
si ňáka 16 r. puberťáčka ?

sito, pozrel som na tvoj profil..a hned mi udrelo, koľko máš odkazov....čo keby si sa skúsil držať hneď toho prvého, z tohto mesiaca od hulenica ? :)))))

:D:D:D No to je zasa môj kámoš. :D Ale on má každú chvíľu iný názov, nick.

V téme dole si môžeš prečítať prečo dospel k takému rozhodnutiu. Z ničoho nič? U ňho je to normálne a známe. :D

https://www.porada.sk/t324675-ako-vybavit-znacku-pred-bytovkou.html#
buchač
13.12.20,18:26
Jééééésuskové husličky a marihuanna...to je ale strašný chuj, dankov stĺp je proti nemu zápalka.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/571758-matovic-najprv-zburcuju-nenavist-voci-mne-a-teraz-to-mam-zazrakom-zvratit/
sito
13.12.20,18:31
To ako ťa napadlo, že sito žije normálny život a že puberťááčka?
Veď on tu básni už asi 12 rokov.
To by musel začať písať už od 4 rokov a v tom veku ešte nevedel ani len bľabotať TaTa.

Noo, ty sa vyznáš v číslach. Bjuty, mohol si spočítať koľko rokov ... pri dobrovoľnom testovaní, ale to bolo na neho moc. On má problém vidieť, vedieť s kým píše. No a má aj problém s tým, čo píše. :D
pavol54
13.12.20,18:33
Prečo potom prvotné info bolo, že sa mu to stalo pri cvičení? Vo väzbe nie je fitko a pri kľukoch si ťažko rozmlátiš ksicht...
Tu si zjavne začal uvažovať logicky, ale nakoniec si to ako obyčajne vzdal a nedokončil.
Jednoducho to bolo nad tvoje možmosti. Nemyslím tým tvoje fyzické možnosti.

Nand...

Ty si to poobede nepočul, čo povedala? Najprv padol na posteľ, kovovú. A až potom robil kliky. Vraj jeho verzia. Ráno sa kontrole nepozdávalo jeho oko a tá ho poslala doktorovi do Ružomberka a odtiaľ do trestnej nemocnice v Trenčíne. Takže, dočkaj času ako hus klasu. Uvidíme, či pôjdu ľudia do ulíc? :D
Na útvare vojak ukradol pištol, hľadala sa, vojaci boli hnaní do úmoru, nenašla sa i keď sme ho mali vytypovaného, tak bol odvelený pred odchodom ju vyhrabal, ale veliteľ roty ju našiel. správne mal isť hneď do basy nechal ho do rána na izbe, tiež bol ráno na nepoznanie ("povedal šmykol sa na železnú posteľ") vedelo sa že dostal deku, skôr to bolo bez deky. Na to veliteľ roty povedal že basa je plná, tak prosil aby ho zavreli.
Nandrolon
13.12.20,18:47
nestačí
-sprostosti z konšpiračných webov a ficové klamstvá
TI jasne povedala, že testy sú ok

-predseda parlaemtu sa nikoho nemusí pýtať, koho si dá do auta...aj ked je to mafiánské hovado, čo môžu voliť akurát obhajcovia zlodejov ako lujza a jej podobní

-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia

mne vôbec nevadí, že hladáte konšpiračné weby
len sa nečudujte, ked ste za blbov potom

ja sa na tom bavím
Z tých 3,6 mil. si aspoň mňa vyškrtni. Bol som z donútenia, aby som mohol CESTOVAŤ do práce. V práci to nikto odo mňa nechcel a dostal som odmenu za účasť, ktorú som ihneď použil na svojho "koňa"...
A určite som /s tým testovaním/ nebol sám, takže zase klameš...
Ak obhajcovi niekto zavolal, nech si objedná rakvu, tak radšej podal vyhlásenie.
Ja si počkám na vyhlásenie Lučanského, aj keď aj on má svoju rodinu...
sito
13.12.20,18:58
Jééééésuskové husličky a marihuanna...to je ale strašný chuj, dankov stĺp je proti nemu zápalka.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/571758-matovic-najprv-zburcuju-nenavist-voci-mne-a-teraz-to-mam-zazrakom-zvratit/

Ale však v júni, máme to dobré, Slovensko je najlepšie, už to nechám na Mareka. Ako Harabín na proteste "rúška dole" ale on na svadbe. A na jeseň mu začala blikať v hlave, kontrolka. O tri dni už mu v nej blikal maják. A tak, pŕŕŕŕŕ kone, Marek, dole z kozlíka, beriem opraty do svojich rúk Mam vidiny a mám prozreteľnosť. A výsledok poznáme, čiastočný. Škoda, že neplní svoje sľuby. Nebude plošné testovanie, nebudem premiér, a kaput. Druhé, Riško, kúp milióny testov! Riško nekúpil, a preto by mal on odstúpiť. Nie! Veď len 52 % opýtaných súhlasilo so zmenou vlády. Ale mňa v testovaní podporili 3 600 000 ľudí, a Zuzka, vraj nedobrovoľne. Však ľudia stáli v radách ako na Červenom námestí pri Mauzóleu aj štyri - päť hodín, ba niekde aj 24 a čakali by aj 25, bohajeho. :D
Nandrolon
13.12.20,19:04
počúvam na slovensku 1 reláciu v nej výpoveď rusína Dohoviča, odznela veta z histórie "dajte nám človeka, my už vinu nájdeme" Aké príznačné na dnešnú dobu.
Ja prvé, čo som dnes dal do Googlu tak to bolo Milan Lučanský... Čakám, že prehrá boj o život, keď klikoval v cele, prinajlepšom bude mať časť mozgu odumretého a bude dýchať...
Potom by trebalo už iba krvavé povstanie SR 2020.
Ľudkovia, kde to žijete?
Kolíková hneď ráno (teraz v nedelu) prišla s informáciou, že sa Lučanskému v base nič nestalo. Že tie táraniny sú čisté klamstvo.
No a vy "informovaní" s "vlastným" názorom, ešte aj o druhej po obede?
Tak to je naozaj sila.
Uvidíme, či náhodou z toho "nič nestalo" aj nezomre, alebo nebude invalid neschopný výpovede...
jar88
13.12.20,19:08
To ako ťa napadlo, že sito žije normálny život a že puberťááčka?
Veď on tu básni už asi 12 rokov.
To by musel začať písať už od 4 rokov a v tom veku ešte nevedel ani len bľabotať TaTa.
no posmieva sa mi, že tu nemám pridaných nejakých imaginárnych kamarátov
on tu má už 32 ks
a potom mu tu vypisujú takéto odkazy


4 Odkazy a pochvaly

- 01.12.20 17:23 - permalink

Prestaň byt k.o.k.o.t, ale daj si na tom fakt záležať.


a nedá si aj tak na tom fakt záležať :))
Určite sa snaží.
Nandrolon
13.12.20,19:09
Prečo potom prvotné info bolo, že sa mu to stalo pri cvičení? Vo väzbe nie je fitko a pri kľukoch si ťažko rozmlátiš ksicht...
Tu si zjavne začal uvažovať logicky, ale nakoniec si to ako obyčajne vzdal a nedokončil.
Jednoducho to bolo nad tvoje možmosti. Nemyslím tým tvoje fyzické možnosti.

Nand...

Ty si to poobede nepočul, čo povedala? Najprv padol na posteľ, kovovú. A až potom robil kliky. Vraj jeho verzia. Ráno sa kontrole nepozdávalo jeho oko a tá ho poslala doktorovi do Ružomberka a odtiaľ do trestnej nemocnice v Trenčíne. Takže, dočkaj času ako hus klasu. Uvidíme, či pôjdu ľudia do ulíc? :D
Na net som prišiel až teraz... Nie som tu nonstop. To, čo povedala Kolíková kuknem zajtra v práci...
jar88
13.12.20,19:13
počúvam na slovensku 1 reláciu v nej výpoveď rusína Dohoviča, odznela veta z histórie "dajte nám človeka, my už vinu nájdeme" Aké príznačné na dnešnú dobu.
Ja prvé, čo som dnes dal do Googlu tak to bolo Milan Lučanský... Čakám, že prehrá boj o život, keď klikoval v cele, prinajlepšom bude mať časť mozgu odumretého a bude dýchať...
Potom by trebalo už iba krvavé povstanie SR 2020.
Ľudkovia, kde to žijete?
Kolíková hneď ráno (teraz v nedelu) prišla s informáciou, že sa Lučanskému v base nič nestalo. Že tie táraniny sú čisté klamstvo.
No a vy "informovaní" s "vlastným" názorom, ešte aj o druhej po obede?
Tak to je naozaj sila.
Uvidíme, či náhodou z toho "nič nestalo" aj nezomre, alebo nebude invalid neschopný výpovede...
Už som ti tu písal, že nevieš ako to tam funguje.
To čo sa snažíš naznačovať, je v tom režime nemožné. Je vo vyšetrovacej väzbe, nie v base.
Nandrolon
13.12.20,19:20
Bjuty
- ale za tých 70 eur sú skutočné testy a nie, že kolenovrti tvojho formátu pôjdu na neúčinné...
Dnes mala manželka tel./blahoželanie/.
Bývalá kolegyňa vodiaca 2 deti do školy a škôlky žijúca s dcérou a zaťom ako jediná v 1. kole pozitívna. Hovorím, že to bola presne falošná pozitivita... Až pokiaľ nepovedala, že skutočne mala všetky bežné príznaky Covidu...
A teraz otázka pre slaboduchých - myslíte, že ostatní s neg. papierom nechodili do práce???
Že deti nezačal vodiť do škôlky a školy jeden z rodičov?
Proste Matovičové riadené roznášanie Covidu, ktorého výsledok môžme teraz vidieť na štatistikách úmrtí a ventilácií.
bjuty smis
13.12.20,19:26
nestačí
-sprostosti z konšpiračných webov a ficové klamstvá
TI jasne povedala, že testy sú ok

-predseda parlaemtu sa nikoho nemusí pýtať, koho si dá do auta...aj ked je to mafiánské hovado, čo môžu voliť akurát obhajcovia zlodejov ako lujza a jej podobní

-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia

mne vôbec nevadí, že hladáte konšpiračné weby
len sa nečudujte, ked ste za blbov potom

ja sa na tom bavím
Z tých 3,6 mil. si aspoň mňa vyškrtni. Bol som z donútenia, aby som mohol CESTOVAŤ do práce. V práci to nikto odo mňa nechcel a dostal som odmenu za účasť, ktorú som ihneď použil na svojho "koňa"...
A určite som /s tým testovaním/ nebol sám, takže zase klameš...
Ak obhajcovi niekto zavolal, nech si objedná rakvu, tak radšej podal vyhlásenie.
Ja si počkám na vyhlásenie Lučanského, aj keď aj on má svoju rodinu...
ok, škrtám ťa

netrep o klamaní...že zasa :)))
jar88
13.12.20,19:37
Nandrolon,
neviem koľko ja tam u vás tých náckosocanov, čo volia Kotlebu a nechcú nosiť rúško. Tipujem, že nie viac, ako 8 až 10 percent a snáď vedia každý z nich doblbnú jedného až dvoch hlupáčikov. Spolu to je asi tak 20 až 30% chumajov, čo sa odmietli podvoliť "dobrovoľnej" karanténe po testovaní a naďalej roznášajú kovid.
-----------------------------
Ako si vysvetľuješ, že po troch testovaniach ste mali najmenej zamorený región v republike.
Nieje to náhodou práve Matovičova zásluha?
Veď uznaj, že to bol práve jeho geniálny nápad.
A naviac ste to testovanie dostali celkom zadarmo. Inde vo svete to tak nechodí.
Nandrolon
13.12.20,19:40
počúvam na slovensku 1 reláciu v nej výpoveď rusína Dohoviča, odznela veta z histórie "dajte nám človeka, my už vinu nájdeme" Aké príznačné na dnešnú dobu.
Ja prvé, čo som dnes dal do Googlu tak to bolo Milan Lučanský... Čakám, že prehrá boj o život, keď klikoval v cele, prinajlepšom bude mať časť mozgu odumretého a bude dýchať...
Potom by trebalo už iba krvavé povstanie SR 2020.
Ľudkovia, kde to žijete?
Kolíková hneď ráno (teraz v nedelu) prišla s informáciou, že sa Lučanskému v base nič nestalo. Že tie táraniny sú čisté klamstvo.
No a vy "informovaní" s "vlastným" názorom, ešte aj o druhej po obede?
Tak to je naozaj sila.
Uvidíme, či náhodou z toho "nič nestalo" aj nezomre, alebo nebude invalid neschopný výpovede...
Už som ti tu písal, že nevieš ako to tam funguje.
To čo sa snažíš naznačovať, je v tom režime nemožné. Je vo vyšetrovacej väzbe, nie v base.
Jasné že neviem, nebol som tam ešte. Ale tí, čo tam boli, tak píšu, že je tam násobne nižšia možnosť zranenia ako v base...
Nie je tam fitko, kde možeš po niekom hodiť 28 kg jednoručku, nie je tam styk s ostatnými, neustále si pod dozorom... Tak ako sa môžeš chcieť "vymyslene" obesiť?
jar88
13.12.20,19:43
Bjuty
- ale za tých 70 eur sú skutočné testy a nie, že kolenovrti tvojho formátu pôjdu na neúčinné...
Dnes mala manželka tel./blahoželanie/.
Bývalá kolegyňa vodiaca 2 deti do školy a škôlky žijúca s dcérou a zaťom ako jediná v 1. kole pozitívna. Hovorím, že to bola presne falošná pozitivita... Až pokiaľ nepovedala, že skutočne mala všetky bežné príznaky Covidu...
A teraz otázka pre slaboduchých - myslíte, že ostatní s neg. papierom nechodili do práce???
Že deti nezačal vodiť do škôlky a školy jeden z rodičov?
Proste Matovičové riadené roznášanie Covidu, ktorého výsledok môžme teraz vidieť na štatistikách úmrtí a ventilácií.
Skús teda napísať, ako ste sa za 3 týždne zbavili toho kovidu.
Čo ste ho načierno poodnášali do Poľska, alebo do Čiech.
Prečo to tam u vás tak rýchlo skončilo?
Nandrolon
13.12.20,19:45
:-))))))))))))))))
Môj región je momentálne na hrane červeného semafóru, ale je dobre vidieť, že aj z blázninca si to tu monitoroval, hlavne Buchara :-))))))
Ale však prečo by nechodili do práce, však mali od krivého čokla papier "negatívny", a kedže to bolo v dome, tak vždy je možnosť "akože karantény".

... ty mi napíš, prečo ma ČR lepšie vývojové čísla ako SR?
Aha, v ČR nebola použitá čoklova atómová zbraň, na následky ktorej sa bude niekoľko mesiacov iba umierať... Mal ten čokel pravdu!

Vieš prečo sú na Orave tak dobré čísla? Lebo po pilotnom kole sa tam úmyselne prestalo "veľkokapacitne" testovať. Nič tam neskončilo, a zase vás nakazíme. Sme dobrá zámienka na veľkonočný lockdown 2021!
jar88
13.12.20,19:47
počúvam na slovensku 1 reláciu v nej výpoveď rusína Dohoviča, odznela veta z histórie "dajte nám človeka, my už vinu nájdeme" Aké príznačné na dnešnú dobu.
Ja prvé, čo som dnes dal do Googlu tak to bolo Milan Lučanský... Čakám, že prehrá boj o život, keď klikoval v cele, prinajlepšom bude mať časť mozgu odumretého a bude dýchať...
Potom by trebalo už iba krvavé povstanie SR 2020.
Ľudkovia, kde to žijete?
Kolíková hneď ráno (teraz v nedelu) prišla s informáciou, že sa Lučanskému v base nič nestalo. Že tie táraniny sú čisté klamstvo.
No a vy "informovaní" s "vlastným" názorom, ešte aj o druhej po obede?
Tak to je naozaj sila.
Uvidíme, či náhodou z toho "nič nestalo" aj nezomre, alebo nebude invalid neschopný výpovede...
Už som ti tu písal, že nevieš ako to tam funguje.
To čo sa snažíš naznačovať, je v tom režime nemožné. Je vo vyšetrovacej väzbe, nie v base.
Jasné že neviem, nebol som tam ešte. Ale tí, čo tam boli, tak píšu, že je tam násobne nižšia možnosť zranenia ako v base...
Nie je tam fitko, kde možeš po niekom hodiť 28 kg jednoručku, nie je tam styk s ostatnými, neustále si pod dozorom... Tak ako sa môžeš chcieť "vymyslene" obesiť?
Vo vyšetrovačke má bachár a nie obvinený sakra tvrdý režim. A to je celá podstata.
jar88
13.12.20,19:50
:-))))))))))))))))
Môj región je momentálne na hrane červeného semafóru, ale je dobre vidieť, že aj z blázninca si to tu monitoroval, hlavne Buchara :-))))))
Ale však prečo by nechodili do práce, však mali od krivého čokla papier "negatívny", a kedže to bolo v dome, tak vždy je možnosť "akože karantény".

... ty mi napíš, prečo ma ČR lepšie vývojové čísla ako SR?
Aha, v ČR nebola použitá čoklova atómová zbraň, na následky ktorej sa bude niekoľko mesiacov iba umierať... Mal ten čokel pravdu!
Nuž aj to je odpoveď.
Tvoja odpoveď.
sito
13.12.20,20:06
To ako ťa napadlo, že sito žije normálny život a že puberťááčka?
Veď on tu básni už asi 12 rokov.
To by musel začať písať už od 4 rokov a v tom veku ešte nevedel ani len bľabotať TaTa.
no posmieva sa mi, že tu nemám pridaných nejakých imaginárnych kamarátov
on tu má už 32 ks
a potom mu tu vypisujú takéto odkazy


4 Odkazy a pochvaly

- 01.12.20 17:23 - permalink

Prestaň byt k.o.k.o.t, ale daj si na tom fakt záležať.


a nedá si aj tak na tom fakt záležať :))
Určite sa snaží.

jar, ty si zvláštna jar, objavíš sa, zjavíš aj v zime.

"sa snaží" Ale nie, nemám dôvod. Každý má predsa svoju hlavu, aj ten kto to napísal. Ako napísal, tak napísal, no nemal na viac. Tak napísal, aj sa podpísal, jeho stopa, vizitka. Keby napísal "*****" tak šéfko by z toho spravil hotel, spočítaj aký? Takže takých ľudí aj ročné obdobia mán, vešiam na háka. Veď nie dnes som sem prišiel, ako si spočítal. A tak, noo nech si visia, stoja ako tie hoteli. "*****" :D
jar88
13.12.20,20:30
Dosť dobre nechápem, ako asi uvažuje naša pani prezidentka.
Sedemnásteho novembra jej pred prezidentským palácom vyrevúva jedna kotleba za druhou sprostosť za sprostosťou, všade ju nazývajú Zuzou z Pezinka čo sedí v Pionierskom dome a ona nato povie Matovičovi, že tí "Ľudia" sú nespokojní a právom nespokojní. Že by sa mal nad sebou zamyslieť a vlastne im ustúpiť.
Asi je v jej očiach Matovič to sprosté hovado a nie Kotleba s Mazurekom.
sito
13.12.20,20:40
Dosť dobre nechápem, ako asi uvažuje naša pani prezidentka.
Sedemnásteho novembra jej pred prezidentským palácom vyrevúva jedna kotleba za druhou sprostosť za sprostosťou, všade ju nazývajú Zuzou z Pezinka čo sedí v Pionierskom dome a ona nato povie Matovičovi, že tí "Ľudia" sú nespokojní a právom nespokojní. Že by sa mal nad sebou zamyslieť a vlastne im ustúpiť.
Asi je v jej očiach Matovič to sprosté hovado a nie Kotleba s Mazurekom.

:D Tak toto ti našepkal bjuty :D:D:D
pavol54
13.12.20,20:41
Nandrolon,
neviem koľko ja tam u vás tých náckosocanov, čo volia Kotlebu a nechcú nosiť rúško. Tipujem, že nie viac, ako 8 až 10 percent a snáď vedia každý z nich doblbnú jedného až dvoch hlupáčikov. Spolu to je asi tak 20 až 30% chumajov, čo sa odmietli podvoliť "dobrovoľnej" karanténe po testovaní a naďalej roznášajú kovid.
-----------------------------
Ako si vysvetľuješ, že po troch testovaniach ste mali najmenej zamorený región v republike.
Nieje to náhodou práve Matovičova zásluha?
Veď uznaj, že to bol práve jeho geniálny nápad.
A naviac ste to testovanie dostali celkom zadarmo. Inde vo svete to tak nechodí.
Matovič ich vyliečil no nehovor a čím?
jar88
13.12.20,20:42
Sito, mal by si skutočne zvážiť tu radu čo ti ktosi dal.
Určite to nemyslel v zlom. A ja som si myslel, že si sa naozaj snažil, ale akosi si to nedal.
Sme len ľudia a niekedy aj právom nespokojní, .....
sito
13.12.20,20:47
Nandrolon,
neviem koľko ja tam u vás tých náckosocanov, čo volia Kotlebu a nechcú nosiť rúško. Tipujem, že nie viac, ako 8 až 10 percent a snáď vedia každý z nich doblbnú jedného až dvoch hlupáčikov. Spolu to je asi tak 20 až 30% chumajov, čo sa odmietli podvoliť "dobrovoľnej" karanténe po testovaní a naďalej roznášajú kovid.
-----------------------------
Ako si vysvetľuješ, že po troch testovaniach ste mali najmenej zamorený región v republike.
Nieje to náhodou práve Matovičova zásluha?
Veď uznaj, že to bol práve jeho geniálny nápad.
A naviac ste to testovanie dostali celkom zadarmo. Inde vo svete to tak nechodí.
Matovič ich vyliečil no nehovor a čím?

Bombou, atómovou. :D
sito
13.12.20,20:48
Sito, mal by si skutočne zvážiť tu radu čo ti ktosi dal.
Určite to nemyslel v zlom. A ja som si myslel, že si sa naozaj snažil, ale akosi si to nedal.
Sme len ľudia a niekedy aj právom nespokojní, .....

Noo, neberiem ti to, a ty si to zober tak. " vrana k vrane sadá "! :D
jar88
13.12.20,20:49
Nandrolon,
neviem koľko ja tam u vás tých náckosocanov, čo volia Kotlebu a nechcú nosiť rúško. Tipujem, že nie viac, ako 8 až 10 percent a snáď vedia každý z nich doblbnú jedného až dvoch hlupáčikov. Spolu to je asi tak 20 až 30% chumajov, čo sa odmietli podvoliť "dobrovoľnej" karanténe po testovaní a naďalej roznášajú kovid.
-----------------------------
Ako si vysvetľuješ, že po troch testovaniach ste mali najmenej zamorený región v republike.
Nieje to náhodou práve Matovičova zásluha?
Veď uznaj, že to bol práve jeho geniálny nápad.
A naviac ste to testovanie dostali celkom zadarmo. Inde vo svete to tak nechodí.
Matovič ich vyliečil no nehovor a čím?
Písal som niekde, že ich vyliečil Matovič?
A ty ešte stále nevieš, že na kovid nieje liek?
-----------------------------------
To je choroba, ktorú nám tu roznáša tá Hnusoba, ako hovorí pán Premiér, teda predseda vlády. Chápeš?
jar88
13.12.20,20:52
Sito, mal by si skutočne zvážiť tu radu čo ti ktosi dal.
Určite to nemyslel v zlom. A ja som si myslel, že si sa naozaj snažil, ale akosi si to nedal.
Sme len ľudia a niekedy aj právom nespokojní, .....

Noo, neberiem ti to " vrana k vrane sadá "! :D
Presne tak sito,
presne ako v latríne. Dúfam že vieš čo je latrína a čo tam na čo padá.
sito
13.12.20,20:59
Sito, mal by si skutočne zvážiť tu radu čo ti ktosi dal.
Určite to nemyslel v zlom. A ja som si myslel, že si sa naozaj snažil, ale akosi si to nedal.
Sme len ľudia a niekedy aj právom nespokojní, .....

Noo, neberiem ti to " vrana k vrane sadá "! :D
Presne tak sito,
presne ako v latríne. Dúfam že vieš čo je latrína a čo tam na čo padá.

Dúfaš, dúfaš? Ty vieš, čo je. Ak ju budeš chcieť použiť, uviaž sa ... ale nie za krk ... :D
buchač
13.12.20,21:07
Přivítání Vladimíra Putina v Arabských emirátech... To nám česká televize ze skromnosti neukáže.
Ale ani slovenská RTVS!
https://www.facebook.com/zdena.harokova/videos/3749312001767121

Toto keby ukázala slovenská tv, tak skuweného hajzla Naďa by asi yeblo...
korela
13.12.20,21:09
ja tiež preto
aby som vedel a hlavne aby som bol zodpovedný k svojmu okoliu...k dôchodcom v rodine...
To môžeš aj bez testovania.
teba je tu škoda
mali by ťa vziať do epidemiologickej komisie
Ty snáď vidíš nejaký dôvod? Po tomto, čo si tu napísal, dúfam, že nemáš nejakú riadiacu funkciu okolo súčasnej epidémie.

"Pôsobíte ako analytik globálnych trendov a ohrození, čo to v preklade znamená?
"Dlhodobo sa venujem ohrozeniam ľudskej civilizácie, čiže trendom environmentálneho, epidemiologického a do istej miery aj ekonomického ohrozenia. .."
... " Ak sa nestane zázrak v podobe, že vláda urobí drastické opatrenia na to, aby boli všetci naši seniori okamžite izolovaní - zásobovaní liekmi a potravinami, ktoré im budú do domovov prinášať v sterilných podmienkach vydezinfikovaní ľudia, najpravdepodobnejšie z armády, pretože ich možno mobilizovať, tak potom dôjde k tomu, že sa časť seniorov hromadne nakazí a naše JIS-ky budú zaplavené ťažko chorými ľuďmi. Vybavenosť našich nemocníc je pravdepodobne nižšia ako v bohatom Lombardsku, čiže v konečnom dôsledku môže byť u nás úmrtnosť vyššia ako tam."...
.
Rodí sa nová vláda, ktorá bude mať, zdá sa, pred sebou obrovskú výzvu. Čo by ste za týchto okolností poradili novonastupujúcemu premiérovi?

"Moja rada znie, aby si našiel schopného, charizmatického, rozhľadeného generála a vymenoval ho za ministra pre zvládnutie epidémie, ktorá sa na nás valí. Lebo to sa už nebude dať zvládnuť bežnými nástrojmi civilnej správy a ja si myslím, že prejdeme do režimu krízového, možno výnimočného stavu, ale nechcem maľovať čerta na stenu. No jednoducho ak táto vláda nemá pohorieť na tejto veci, tak potrebuje mať človeka s veľkou autoritou, organizačnými schopnosťami, schopnosťou rýchlo sa rozhodovať a myslím si, že by ho mali hľadať v armáde, pretože to by mal byť niekoľkohviezdičkový generál."

.

Ako by teda mali reagovať, aby sa podarilo šírenie vírusu spomaliť?
" ... Jedno obrovské zlyhanie je, že ešte začiatkom minulého týždňa chodili deti do škôl. Pritom 500 km od Bratislavy zúri vražedná epidémia, ktorá prišla už aj k nám a my ju potrebujeme zastaviť skôr, než sa rozšíri medzi našimi obyvateľmi a skôr, než sa dostane k našim starým ľuďom. Zatvoriť okamžite školy bolo to najlacnejšie opatrenie, ktoré mohli urobiť. ..."
https://www.cas.sk/clanok/957022/analytik-mesik-na-koronavirus-pravdepodobne-ochorieme-skoro-vsetci-tato-vec-vsak-zavazi/
korela
13.12.20,21:16
Keď si spomeniem na začiatok, vláda bola tak neschopná, že nedokázala rýchlo otvoriť štátnu firmu na šitie rúšok. Nechali ľudí napospas, pričom nikto v bežnom obyvateľstve nevedel, ako sa situácia bude vyvíjať.
Kto to tu nedávno spomínal seniorom rúška poštou? Po deviatich mesiacoch?
misoft
13.12.20,22:16
Přivítání Vladimíra Putina v Arabských emirátech... To nám česká televize ze skromnosti neukáže.
Ale ani slovenská RTVS!
https://www.facebook.com/zdena.harokova/videos/3749312001767121

Toto keby ukázala slovenská tv, tak skuweného hajzla Naďa by asi yeblo...
Jeho by yeblo aj bez toho.
Arabi ukázali, ako sa robí privítanie... len tá hymna... trochu neboli zohratí.... :D
bjuty smis
14.12.20,07:01
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??
buchač
14.12.20,07:13
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??
Hm...ale všimol si si, že nie sme členmi USA ?
Tak prečo sa naše média toľko unúvajú a obťažujú nás informáciami z USA ?

Vidíš...a tu je to čítanie medzi riadkami.
Predsa Saudi sú najväčší odberatelia zbraní z USA... " Americký prezident Donald Trump prisľúbil Saudskej Arábii, svojmu najbližšiemu blízkovýchodnému spojencovi, že aj napriek nesúhlasu Kongresu jej predá zbrane v hodnote približne ôsmych miliárd dolárov. "
No aj napriek tomu dajú úctu na adekvátnej úrovni aj proťajšku toho smiešneho blondýna s prehadzovačkou.
...a preto aj narážka na skuweného Naďa, ktorý je celý smradľavý od amerického hovna.
kukučka
14.12.20,07:28
Nesmraďte tu, baby pečú, teda ja sa chystám. :--- Keď budeš dobrý, dostaneš recept. :D
Nandrolon
14.12.20,07:58
Nesmraďte tu, baby pečú, teda ja sa chystám. :--- Keď budeš dobrý, dostaneš recept. :D
Recept na rozum?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
sito
14.12.20,08:11
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??

bjuty, už si sa zobudil? Si nejaký neprebudený, pozadu. Kde to žiješ, že ty nie si členom "ZSSR". No isto už nie si, nemôžeš byť. Ale člen si a riadny. :D
bjuty smis
14.12.20,08:25
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??
Hm...ale všimol si si, že nie sme členmi USA ?
Tak prečo sa naše média toľko unúvajú a obťažujú nás informáciami z USA ?

Vidíš...a tu je to čítanie medzi riadkami.
Predsa Saudi sú najväčší odberatelia zbraní z USA... " Americký prezident Donald Trump prisľúbil Saudskej Arábii, svojmu najbližšiemu blízkovýchodnému spojencovi, že aj napriek nesúhlasu Kongresu jej predá zbrane v hodnote približne ôsmych miliárd dolárov. "
No aj napriek tomu dajú úctu na adekvátnej úrovni aj proťajšku toho smiešneho blondýna s prehadzovačkou.
...a preto aj narážka na skuweného Naďa, ktorý je celý smradľavý od amerického hovna.


Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??
Hm...ale všimol si si, že nie sme členmi USA ?
Tak prečo sa naše média toľko unúvajú a obťažujú nás informáciami z USA ?

Vidíš...a tu je to čítanie medzi riadkami.
Predsa Saudi sú najväčší odberatelia zbraní z USA... " Americký prezident Donald Trump prisľúbil Saudskej Arábii, svojmu najbližšiemu blízkovýchodnému spojencovi, že aj napriek nesúhlasu Kongresu jej predá zbrane v hodnote približne ôsmych miliárd dolárov. "
No aj napriek tomu dajú úctu na adekvátnej úrovni aj proťajšku toho smiešneho blondýna s prehadzovačkou.
...a preto aj narážka na skuweného Naďa, ktorý je celý smradľavý od amerického hovna.
a čo si videl v spravách...dokonca aj v čechách ?
donald bol na návšteve v brazilii ?
alebo kde ?

ty vidíš v správach jeho návštevy, ked sa nás to netýka ?
či sa ti to páči, alebo skôr nie sme členmi nato a usa sú náš spojenec....rusi ani náhodou a v novej bezpečnostnej stratégii majú jasne určené miesto
našími spojencami sú nemci, franczúzi, briti
bolo v spávach návšteva merkelovej v sudáne ?
bolo v správach návšteve marcona v korey ?
bola v správach návšteva johnsona v izraeli ??
a to sú naši najbližší spojenci, či už eú, či nato
buchač
14.12.20,08:37
a v novej bezpečnostnej stratégii majú jasne určené miesto

Toto si pozorne prečítaj o tzv. " bezpečnostnej stratégii USA a NATO "...
Reportér BBC chcel byť silno múdry...Putin ho dal veľmi rýchlo dole, do patričných medzí.

https://www.youtube.com/watch?v=r8N5gLheDnM
Nandrolon
14.12.20,08:53
Video, ktoré sa oplatilo pozrieť, dávam palec hore!
Kde sa na Putina hrabe nejaký pro-USA dôkladne vymletý novinár?
Potom už iba sedel jak č***k.
bjuty smis
14.12.20,08:56
hej parádne ho dal dole....až zabudol spomenuť, ako napadli a ukradli uzemie ukrajine, gruzincom,čo vyvádzajú moldavcom...atd.

ale vidíš, kto chce vedieť, čo má nové diktátor, najde si na nete
nemusia ho do hlavných správ u nás pchať, pokiaľ sa nás to netýka.......
bjuty smis
14.12.20,10:07
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??

bjuty, už si sa zobudil? Si nejaký neprebudený, pozadu. Kde to žiješ, že ty nie si členom "ZSSR". No isto už nie si, nemôžeš byť. Ale člen si a riadny. :D
fakt by si sa mal snažiť
počúvaj, dobre ti radil....
pavol54
14.12.20,10:32
hej parádne ho dal dole....až zabudol spomenuť, ako napadli a ukradli uzemie ukrajine, gruzincom,čo vyvádzajú moldavcom...atd.

ale vidíš, kto chce vedieť, čo má nové diktátor, najde si na nete
nemusia ho do hlavných správ u nás pchať, pokiaľ sa nás to netýka.......
nové noty ti nedodali?
buchač
14.12.20,10:47
hej parádne ho dal dole....až zabudol spomenuť, ako napadli a ukradli uzemie ukrajine, gruzincom,čo vyvádzajú moldavcom...atd.

ale vidíš, kto chce vedieť, čo má nové diktátor, najde si na nete
nemusia ho do hlavných správ u nás pchať, pokiaľ sa nás to netýka.......
Niektoré krajiny predvádzajú neuveriteľnú dávku arogancie a vysmievajú sa demokratickému svetu a jeho mierotvornej sile NATO už len svojou geografickou polohou. Dovolia si svoje hranice neustále posúvať bližšie a bližšie k pozíciám amerických vojenských základní. Je to prípad Ruska, ako o tom svedčí aj táto mapa.
https://zemavek.sk/neskutocna-ruska-a-iranska-drzost/

Ono stačí dať si do google výraz " vojenské základne a následne si len otvárať linky.
https://www.google.com/search?q=vojensk%C3%A9+z%C3%A1kladne&client=firefox-b-d&sxsrf=ALeKk001cTjumtzsxME36IGh2ZLizuYeSw:160794604 7340&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi-s-Dnsc3tAhWLlxQKHdpoCUYQ_AUoAXoECAUQAw&biw=1366&bih=626

Ale znova sa budem opakovať...si strašne neobjektívny.
...a ozaj...Naď je strašný chuj zapredaný hajzel.
bjuty smis
14.12.20,11:01
a kde som neobjektívny ??
ja niekde píšem o nato ?
dokonca obhajujem americké základne po svete ?

však čítaj, čo píšem........
bjuty smis
14.12.20,11:21
hej parádne ho dal dole....až zabudol spomenuť, ako napadli a ukradli uzemie ukrajine, gruzincom,čo vyvádzajú moldavcom...atd.

ale vidíš, kto chce vedieť, čo má nové diktátor, najde si na nete
nemusia ho do hlavných správ u nás pchať, pokiaľ sa nás to netýka.......
nové noty ti nedodali?
načo
nie som obracač kabátov ako ty
ja vravím konštantne to isté

ty ešte bojuješ za socializmus, alebo už podla nových nôt ?
buchač
14.12.20,11:36
Naďovi rupli nervy z príspevkov na facebooku, podáva trestné oznámenia
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/571816-nadovi-rupli-nervy-z-prispevkov-na-facebooku-podava-trestne-oznamenia/

Takže on môže iným nadávať...ale opačne to už nefunguje.
Raz darmo...je to hajzel.
misoft
14.12.20,11:42
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??
A ty si si nevšimol, že ja reagujem len na to, ako ho privítali? Že u nás o tom ani slovo - to ma netrápi.
Takže sa aj ty skonsoliduj :D , pretože ty sa správaš ako podlízač Ruska....
pavol54
14.12.20,11:43
hej parádne ho dal dole....až zabudol spomenuť, ako napadli a ukradli uzemie ukrajine, gruzincom,čo vyvádzajú moldavcom...atd.

ale vidíš, kto chce vedieť, čo má nové diktátor, najde si na nete
nemusia ho do hlavných správ u nás pchať, pokiaľ sa nás to netýka.......
nové noty ti nedodali?
načo
nie som obracač kabátov ako ty
ja vravím konštantne to isté

ty ešte bojuješ za socializmus, alebo už podla nových nôt ?
Ja som nebol platený za agitáciu, ale za to aby som zabezpečil materiálne a technicky aby boli iní vojaci pripravení zabíjať na rozkaz. Lenže ty tu vystupuješ s väčším zápalom ako politruci. Aj dnešní žoldáci sú ochotní chodiť po svete a zabíjať za peniaze a práve boli tí istí čo predtým mierili zbrane na opačnú stranu ako teraz
bjuty smis
14.12.20,11:58
asi áno....ja som tam nebol, ked si skladal sľub
akému réžimu a čo si tam sľuboval a za čo ťa platili....

zacituj ma teda
normalne ma zacituj, kde agitujem ....ibaže by si zase klamal....

ešte raz...kde a ako agitujem a za koho ?? putina , trumpa , nato ? armádu eú ?
bjuty smis
14.12.20,12:12
Naďovi rupli nervy z príspevkov na facebooku, podáva trestné oznámenia
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/571816-nadovi-rupli-nervy-z-prispevkov-na-facebooku-podava-trestne-oznamenia/

Takže on môže iným nadávať...ale opačne to už nefunguje.
Raz darmo...je to hajzel.

tak tu sa už schvaluje aj zavraždenie detí...

no, idem radšej so psom ....
Nandrolon
14.12.20,12:31
Rozosmialo, ale dobre si je toho čokla pripomínať, tie jeho excelentné prejavy :-))))))))))
https://www.youtube.com/watch?v=QLXXSr41BuM
kopretinka
14.12.20,13:02
Kilecko "odbornika" sulika,doporucujem hlavne zamestnancom pozriet,ako chce s nimi doslova vyjebat
https://www.facebook.com/pracujucaChudoba/videos/2669403353371443/
misoft
14.12.20,13:40
Kilecko "odbornika" sulika,doporucujem hlavne zamestnancom pozriet,ako chce s nimi doslova vyjebat
https://www.facebook.com/pracujucaChudoba/videos/2669403353371443/
Už som tu spomínal - SO,NE príplatok + sviatok príplatok - NIE! - buď jedno alebo druhé... Vodrb jak voči. Ale to by sa musel zmeniť ZP (a aj tuším, že ho zmenia, ak Šulinove "kilečko" budú realizovať).
Nechcelo sa mi podrobne študovať tých jeho 11 a štvrť stránky tých "návrhov", pretože by som našiel ešte aspoň 10 takýchto "návrhov" ako odrbať občanov a pracujúcich.
misoft
14.12.20,13:48
Včera som pozeral Občan za dverami. Ako jedna žena prišla o prachy a byt (zhotovený na kľúč), ktorý už vyplatila, zariadila. Jednoducho - JEJ majetok predali inému. A ona musí splácať hypotéku. Nepomohla polícia, nepomohla prokuratúra, právoplatné rozhodnutie súdu bolo zrušené. Konateľ spoločnosti (mimochodom Ágh - známy zmenkový podvodník spolu s Ruskom a Kočnerom) - on nič, on muzikant. Firmu dali bielemu koňovi a ona ani v konkurze si prachy nemôže vymôcť.
pavol54
14.12.20,13:57
Kilecko "odbornika" sulika,doporucujem hlavne zamestnancom pozriet,ako chce s nimi doslova vyjebat
https://www.facebook.com/pracujucaChudoba/videos/2669403353371443/
Ak ho volili podnikatelia tak sa nečuduj, ale ktorý zamestnanec mu mohol dať hlas?
buchač
14.12.20,15:14
Naďovi rupli nervy z príspevkov na facebooku, podáva trestné oznámenia
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/571816-nadovi-rupli-nervy-z-prispevkov-na-facebooku-podava-trestne-oznamenia/

Takže on môže iným nadávať...ale opačne to už nefunguje.
Raz darmo...je to hajzel.

tak tu sa už schvaluje aj zavraždenie detí...
no, idem radšej so psom ....
Tak presne na toto som čakal...
Zas vidíš len to, čo chceš...Naďko nevidí ani na koniec svojho nosa.
Zacituj mi aspoň jednu vyhrážku z tých foto...jednu, jedinú.
misoft
14.12.20,15:15
buchač
14.12.20,15:23
bjuty smis
14.12.20,16:06
Naďovi rupli nervy z príspevkov na facebooku, podáva trestné oznámenia
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/571816-nadovi-rupli-nervy-z-prispevkov-na-facebooku-podava-trestne-oznamenia/

Takže on môže iným nadávať...ale opačne to už nefunguje.
Raz darmo...je to hajzel.

tak tu sa už schvaluje aj zavraždenie detí...
no, idem radšej so psom ....
Tak presne na toto som čakal...
Zas vidíš len to, čo chceš...Naďko nevidí ani na koniec svojho nosa.
Zacituj mi aspoň jednu vyhrážku z tých foto...jednu, jedinú.
načo by som mal to svinstvo sem citovať ?
píšem ja niečo o vyhrážkách ?
.
buchač
14.12.20,16:12
načo by som mal to svinstvo sem citovať ?
píšem ja niečo o vyhrážkách ?
Ty nie, ale Naď...ty len píšeš niečo o schvaľovaní vraždenia.
Lenže ani vraždenie nie je spomenuté v screenoch...

Ale nech si chlapec uvedomí, že prvý prestrelil on...teraz nech chodí so stiahnutou riťou.
Veď Amerika je jeho vzor...tam sa strieľa jedna báseň...už im tam pár politikov odfajčili, dokonca aj prezidenta.
buchač
14.12.20,16:26
si ty buchač dnes pri zmysloch ???
Ja som vždy...len ty nechceš zaujať objektívny postoj.
Vieš ty vlastne, čo je vyhrážka ? Lebo uvedené citácie sú len konštatovanie....
...rozumieme sa ?

Čítni aj toto..

NEBUĎ AKO JARO NAĎ, KULTIVUJ VEREJNÚ DISKUSIU
Minister obrany Jaro Naď dnes podal 7 (slovom sedem) trestných oznámení na osoby, ktoré sa mu vraj na sociálnej sieti vyhrážali vraždou. Akékoľvek vulgárne prejavy voči komukoľvek kategoricky odsudzujem a dobre viete, že ich netolerujem ani na tejto stránke. Myslím si však, že v tomto prípade nejde o úmysel vraždiť, ale o slovnú agresivitu. Keby som ja mal podať trestné oznámenia na každé indivíduum, ktoré mi napísalo "Zdochni", "Obesíme ťa" alebo "Skapeš aj s celou rodinou", musel by som ich podať za tie roky stovky. Môžete na to reagovať dvoma spôsobmi: buď si z toho urobíte živnosť (ako napríklad Ján Benčík) a zaujmete bolestínsky postoj alebo túto agresivitu ignorujete a odmietnete živiť.
Minister Naď by sa mal skôr ako začne hystericky jačať, že ho chcú zavraždiť, zamyslieť nad tým, ako sám prispel k tejto atmosfére. Politik, ktorý nadáva občanom do opíc, psychopatov, špín a ľudského odpadu, seje vietor a žne búrku. A keďže sa za svoj slovník pohoniča odmietol ospravedlniť, to, čo nám predvádza, nie je úsilie o ochranu osobnosti, ale arogancia moci. Súčasný minister obrany výrazne prispel k rastu slovnej agresivity vo verejnom priestore. Nebuď ako Jaro Naď, kultivuj spoločenskú diskusiu.
bjuty smis
14.12.20,16:38
mne nezaujíma, čo na to vraví nejaký drbnutý blaha

posúdia to očtr a súd
buchač
14.12.20,16:48
Žiaden Bláha...je to len názor, meno som schválne nedával.
...ale znova sa prejavila tvoja neobjektivita.
Lebo mne osobne je jedno, kto a čo napíše...teda, ak píše normálne a k veci, a do názoru nezamontuje politiku. Ty to robíš v podstate stále.

Šak nech posúdia...osobne si myslím, že nebude čo posudzovať, bude to zamietnuté.
...a vôbec. myslím si, že je to len zahmlievanie a internetové vyhrážanie Naďka...niečo podobné už tu nie raz bolo, a hovno z toho bolo...lebo žiadne trestné podanie sa proste nekonalo.
Nandrolon
14.12.20,17:11
Naďovi rupli nervy z príspevkov na facebooku, podáva trestné oznámenia
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/571816-nadovi-rupli-nervy-z-prispevkov-na-facebooku-podava-trestne-oznamenia/

Takže on môže iným nadávať...ale opačne to už nefunguje.
Raz darmo...je to hajzel.

tak tu sa už schvaluje aj zavraždenie detí...
no, idem radšej so psom ....
Tak presne na toto som čakal...
Zas vidíš len to, čo chceš...Naďko nevidí ani na koniec svojho nosa.
Zacituj mi aspoň jednu vyhrážku z tých foto...jednu, jedinú.
Tiež ma napadlo, že kde tam je nejaká vyhrážka...
Akože keď mu niekto napíše, že bodaj by skapal aj s rodinou, je vyhrážka? Veď to le len prianie dotyčnej trumpety, nič viac...
Nandrolon
14.12.20,17:13
- zamordovať celú rodinu aj s detmi

-tie jeho parchanty tiež treba poslať, kam patria. teda do neba
-treba im z rodiny všetkým najebať vakcíny, nech zdochnú

to sú prvé 3, dalej si to hladaj sám

si ty buchač dnes pri zmysloch ???
To sú vyhrážky???
Veď sú to len slobodne vyjadrené názory dotyčnej osoby...
bjuty smis
14.12.20,17:18
aká moja neobjektivita ??,
a opäť ?
trestné je aj navádzanie na trestný čin
trestné je aj schvalovanie trestného činu

tie kotlebove hovada sa zbadajú.......

akú máš ty objektivitu, ked toto podla teba nie je navádzanie ???

-tie jeho parchanty tiež treba poslať, kam patria. teda do neba
-treba im z rodiny všetkým najebať vakcíny, nech zdochnú

môj názor ti môže byť ukradnutý...ale trochu rozmýšľaj čo tu ty píšeš,....aby si nespadal pod to schvalovanie trestného činu navádzania

píšeš :
"
nech si chlapec uvedomí, že prvý prestrelil on...teraz nech chodí so stiahnutou riťou.
Veď Amerika je jeho vzor...tam sa strieľa jedna báseň...už im tam pár politikov odfajčili, dokonca aj prezidenta. "


podla mňa to schvaluješ
ako to bude vidieť horlivý vyšetrovatel z olano ??
veronikasad
14.12.20,17:31
chlapi, nebláznite ... to už sa tu idete chytať za slovíčka a navzájom udávať ?
Nandrolon
14.12.20,17:32
Zase na druhej strane keď fašisti dokážu odsúdiť človeka, čo dá rodine dar 1844 eur, tu je už všetko možné, lebo nežijeme v demokratickej republike, ale v mafiánsko fašistickej diktatúre.
bjuty smis
14.12.20,17:33
chlapi, nebláznite ... to už sa tu idete chytať za slovíčka a navzájom udávať ?
a koho by si chcela udať ??
bjuty smis
14.12.20,17:34
- zamordovať celú rodinu aj s detmi

-tie jeho parchanty tiež treba poslať, kam patria. teda do neba
-treba im z rodiny všetkým najebať vakcíny, nech zdochnú

to sú prvé 3, dalej si to hladaj sám

si ty buchač dnes pri zmysloch ???
To sú vyhrážky???
Veď sú to len slobodne vyjadrené názory dotyčnej osoby...
tvoj názor na židov a osvienčim dobre poznám
začni ho slobodne vyjadrovať....
Nandrolon
14.12.20,17:40
- zamordovať celú rodinu aj s detmi

-tie jeho parchanty tiež treba poslať, kam patria. teda do neba
-treba im z rodiny všetkým najebať vakcíny, nech zdochnú

to sú prvé 3, dalej si to hladaj sám

si ty buchač dnes pri zmysloch ???
To sú vyhrážky???
Veď sú to len slobodne vyjadrené názory dotyčnej osoby...
tvoj názor na židov a osvienčim dobre poznám
začni ho slobodne vyjadrovať....
Načo by som ho vyjadroval, keď ho už poznáš?
Ja za to nemôžem, že ako starý cap ešte veríš rozprávkam, ktoré sú dávno matematicky v terajšej podobe vyvrátené. Ja netvrdím, že sa to nestalo. Stalo. Ale s inými počtami ako sa to prezentuje.

PS: už mi dávaš 2. krát prokurátora, alebo treba ešte niečo dopísať???
bjuty smis
14.12.20,17:43
ale mne je to úplne jedno, čo si myslíš
ja tiež radšej nevypisujem, čo si myslím o hnutí BLM a boji čiernych

ja píšem o tom, či to môžeš verejne vyjadrovať
Nandrolon
14.12.20,17:48
ale mne je to úplne jedno, čo si myslíš
ja tiež radšej nevypisujem, čo si myslím o hnutí BLM a boji čiernych

ja píšem o tom, či to môžeš verejne vyjadrovať
Vyjadrovať môžeš, nemôžeš to popierať.
buchač
14.12.20,17:54
aká moja neobjektivita ??,
a opäť ?
trestné je aj navádzanie na trestný čin
trestné je aj schvalovanie trestného činu

tie kotlebove hovada sa zbadajú.......

akú máš ty objektivitu, ked toto podla teba nie je navádzanie ???

-tie jeho parchanty tiež treba poslať, kam patria. teda do neba
-treba im z rodiny všetkým najebať vakcíny, nech zdochnú

môj názor ti môže byť ukradnutý...ale trochu rozmýšľaj čo tu ty píšeš,....aby si nespadal pod to schvalovanie trestného činu navádzania

píšeš :
"
nech si chlapec uvedomí, že prvý prestrelil on...teraz nech chodí so stiahnutou riťou.
Veď Amerika je jeho vzor...tam sa strieľa jedna báseň...už im tam pár politikov odfajčili, dokonca aj prezidenta. "


podla mňa to schvaluješ
ako to bude vidieť horlivý vyšetrovatel z olano ??
Ale nie, to ma málo potom poznáš...neschvaľujem tie stupídne statusy.
Ja som skôr názoru.." kto seje vietor, žne búrku "...tak nech si to Naďenko vyžerie dokonale.
Môj názor na neho je známy...považujem za dilina, smradľavý od amerického hovna.

...hm...aké navádzanie ? Ja akože niekoho navádzam na trestný čin ?
Ja schvaľujem trestný čin ?...a to si kde videl ?

------------------------------------------------
Ale pozrime sa aj na inú stránku...a je úplne jedno, že je to Mazurek...pochopil si ?
JE TO ÚPLNE JEDNO...aj on je občan tejto republiky a má rovnaké práva !!!!


Len v týchto dňoch mi bolo doručené uznesenie OOPZ Spišská Belá, podpísané Richardom Grivalským, v ktorom ma informujú, že vyhrážať sa niekomu zabitím alebo znásilnením celej jeho rodiny je legitímny prejav hnevu alebo frustrácie.
https://www.facebook.com/MilanMazurek.NRSR/videos/595788860993852

Takže čo na toto povieš ?
Jeden obyčajný (nie špičkový) advokát by obhájil klienta (ktorému by bolo doručená obsielka ohľadom Naďka) veľmi rýchlo.
bjuty smis
14.12.20,18:05
nie...navádzali tí hrdinovia
že to neschvaluješ, to je výborné

pozor, to vyhrážanie

to platí k bežnému koloritu života istého etnika
to je niečo iné..tu už bol precedens
veronikasad
14.12.20,18:08
chlapi, nebláznite ... to už sa tu idete chytať za slovíčka a navzájom udávať ?
a koho by si chcela udať ??
ja nikoho a toto je čo ?

podla mňa to schvaluješ
ako to bude vidieť horlivý vyšetrovatel z olano ??
buchač
14.12.20,18:35
to platí k bežnému koloritu života istého etnika
to je niečo iné..tu už bol precedens
Ta fasa...cigáni nám budú za chvíľu už doslovne po hlavách skákať...ale inak v pohode, lebo precedens.
bjuty smis
14.12.20,18:50
chlapi, nebláznite ... to už sa tu idete chytať za slovíčka a navzájom udávať ?
a koho by si chcela udať ??
ja nikoho a toto je čo ?

podla mňa to schvaluješ
ako to bude vidieť horlivý vyšetrovatel z olano ??
udanie ??
nechceš radšej pozrieť celú niť rozhovoru ?
buchač
14.12.20,19:04
že to neschvaluješ, to je výborné
Samozrejme, že neschvaľujem...a vravím to už dávno. Ono čítať poniektoré "príspevky" ku článkom je niekedy doslova grc.
Hajzla Naďa a či Blázna teraz neriešme...aj keď si za to môžu sami.

Ale čo povedať na niektoré príspevky k úmrtiu Štafana Kožku ???
https://www.topky.sk/cl/100313/2022579/AKTUALNE-Tragicka-sprava--Zomrel-herec-Stefan-Kozka-
Veď to nie je normálne.
jar88
14.12.20,19:56
nie...navádzali tí hrdinovia
že to neschvaluješ, to je výborné

pozor, to vyhrážanie

to platí k bežnému koloritu života istého etnika
to je niečo iné..tu už bol precedens
Zbytočná snaha, somárov nikdy nepresvedčíš.
Degeš sa narodil, ako degeš a ako degeš aj skape.
Tak to bolo odjakživa a tak to aj zostane.
jar88
14.12.20,19:59
že to neschvaluješ, to je výborné
Samozrejme, že neschvaľujem...a vravím to už dávno. Ono čítať poniektoré "príspevky" ku článkom je niekedy doslova grc.
Hajzla Naďa a či Blázna teraz neriešme...aj keď si za to môžu sami.

Ale čo povedať na niektoré príspevky k úmrtiu Štafana Kožku ???
https://www.topky.sk/cl/100313/2022579/AKTUALNE-Tragicka-sprava--Zomrel-herec-Stefan-Kozka-
Veď to nie je normálne.
O jedného z vás menej.
Už je tam, asi za boha, za národ.
jar88
14.12.20,20:11
aká moja neobjektivita ??,
a opäť ?
trestné je aj navádzanie na trestný čin
trestné je aj schvalovanie trestného činu

tie kotlebove hovada sa zbadajú.......

akú máš ty objektivitu, ked toto podla teba nie je navádzanie ???

-tie jeho parchanty tiež treba poslať, kam patria. teda do neba
-treba im z rodiny všetkým najebať vakcíny, nech zdochnú

môj názor ti môže byť ukradnutý...ale trochu rozmýšľaj čo tu ty píšeš,....aby si nespadal pod to schvalovanie trestného činu navádzania

píšeš :
"
nech si chlapec uvedomí, že prvý prestrelil on...teraz nech chodí so stiahnutou riťou.
Veď Amerika je jeho vzor...tam sa strieľa jedna báseň...už im tam pár politikov odfajčili, dokonca aj prezidenta. "


podla mňa to schvaluješ
ako to bude vidieť horlivý vyšetrovatel z olano ??
Ale nie, to ma málo potom poznáš...neschvaľujem tie stupídne statusy.
Ja som skôr názoru.." kto seje vietor, žne búrku "...tak nech si to Naďenko vyžerie dokonale.
Môj názor na neho je známy...považujem za dilina, smradľavý od amerického hovna.

...hm...aké navádzanie ? Ja akože niekoho navádzam na trestný čin ?
Ja schvaľujem trestný čin ?...a to si kde videl ?

------------------------------------------------
Ale pozrime sa aj na inú stránku...a je úplne jedno, že je to Mazurek...pochopil si ?
JE TO ÚPLNE JEDNO...aj on je občan tejto republiky a má rovnaké práva !!!!


Len v týchto dňoch mi bolo doručené uznesenie OOPZ Spišská Belá, podpísané Richardom Grivalským, v ktorom ma informujú, že vyhrážať sa niekomu zabitím alebo znásilnením celej jeho rodiny je legitímny prejav hnevu alebo frustrácie.
https://www.facebook.com/MilanMazurek.NRSR/videos/595788860993852

Takže čo na toto povieš ?
Jeden obyčajný (nie špičkový) advokát by obhájil klienta (ktorému by bolo doručená obsielka ohľadom Naďka) veľmi rýchlo.
Zas tu len papagájuješ, ako Putinov trolko.
jar88
14.12.20,20:12
To máš z vlastnej hlavy, či?
jar88
14.12.20,20:16
a v novej bezpečnostnej stratégii majú jasne určené miesto

Toto si pozorne prečítaj o tzv. " bezpečnostnej stratégii USA a NATO "...
Reportér BBC chcel byť silno múdry...Putin ho dal veľmi rýchlo dole, do patričných medzí.

https://www.youtube.com/watch?v=r8N5gLheDnM
To ako že ho dal dole?
A vraj do patričných medzí.
A čím že prosím ťa?

Veď táral dve na tri, jednoducho papagájoval to, čo je jeho zvykom.
jar88
14.12.20,20:20
jar88
14.12.20,20:23
Krutá pravda.
Putin nieje to o čom tu toľko papagájujete.
https://www.youtube.com/watch?v=phdzMXAhFPI
jar88
14.12.20,20:24
Je to horší zlodej, ako si dokážeš predstaviť.
pavol54
15.12.20,05:00
Je to horší zlodej, ako si dokážeš predstaviť.
Dlho si tu nebol, bol si na školení alebo v kurze? Vidieť že ti tú palicu poriadne vymyli, možno ťa aj vymydlili
Nandrolon
15.12.20,05:05
Jar88 - 8 nenávistných príspevkov vkuse za sebou. Čo ti tú kuču, ktorú si predal už zbúrali ako cigánsku chajdu, alebo čo si taký degešný?
sito
15.12.20,06:20
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??

bjuty, už si sa zobudil? Si nejaký neprebudený, pozadu. Kde to žiješ, že ty nie si členom "ZSSR". No isto už nie si, nemôžeš byť. Ale člen si a riadny. :D
fakt by si sa mal snažiť
počúvaj, dobre ti radil....

:D Faaaaakt, No snažil som sa dať hulenici, atď. atď. atď. atď. ... x krát priliehavú odpoveď na jeho otázky, príspevky, zbytočne. No a v tej téme o značke to už nevydržal a prejavil svoju odbornosť a schopnosť radiť tu na porade. Presne tu radu mi napísal aj v tej téme. Pravdepodobne ju vymazal, aby sa neukazoval v takom svetle pred skôr hosťami na porade ako jej členmi. Ti pozornejší aj vedia o koho sa jedná. A keď ta rada zmizla, tak mi ju napísal do odkazov. Nemám vo zvyku mazať svoje príspevky, nie tak príspevky iných, mazať. A potešilo ma to! Je to dôkaz toho, že mu povolili nervy a klesol, že by až hodne, až hodne hlboko? A ešte ti poviem novinku, pre istotu ma aj v ten deň pekne v správe pozdravil. "Ahoj *****ko" Dám ti tip, možno sa ti osvieti, začne fungovať šedá kôra. Zadaj do vyhľadávania hulenica a napíš niečo aspoň z jedného príspevku. :D

A k tvojej zaujatosti voči určitej skupine Slovanov a Germánov, či iným rasám. Nejaký kapitalista ti to natĺkol do hlavy. V podstate len na to odpovedáš o tom vypisuješ. No a čo už, už ti to nikto z hlavy nevytlčie, zostane ti to v nej na veky vekov, ámen. :D:D:D

No ale napísal si, že tu máš kamošov na milú prdel. O jednom už viem, jar je to, čoskoro po zime príde. " Vrana k vrane sadá " :D
BXLmiami
15.12.20,06:33
Páni,teda toto.Nepremenujeme to na poradackú krčmu? :-)))
Nandrolon
15.12.20,06:36
Páni,teda toto.Nepremenujeme to na poradackú krčmu? :-)))
Poradackú krčmu?
Keby to bolo v krčme, tak Jara88 už z nej vyvážajú polámaného na fúriku.
:-)))))))))
sito
15.12.20,06:40
Páni,teda toto.Nepremenujeme to na poradackú krčmu? :-)))

To by nestačilo, tému. PORADU. :D
sito
15.12.20,07:26
sito
15.12.20,07:34
bjuty smis
15.12.20,07:41
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??

bjuty, už si sa zobudil? Si nejaký neprebudený, pozadu. Kde to žiješ, že ty nie si členom "ZSSR". No isto už nie si, nemôžeš byť. Ale člen si a riadny. :D
fakt by si sa mal snažiť
počúvaj, dobre ti radil....

:D Faaaaakt, No snažil som sa dať hulenici, atď. atď. atď. atď. ... x krát priliehavú odpoveď na jeho otázky, príspevky, zbytočne. No a v tej téme o značke to už nevydržal a prejavil svoju odbornosť a schopnosť radiť tu na porade. Presne tu radu mi napísal aj v tej téme. Pravdepodobne ju vymazal, aby sa neukazoval v takom svetle pred skôr hosťami na porade ako jej členmi. Ti pozornejší aj vedia o koho sa jedná. A keď ta rada zmizla, tak mi ju napísal do odkazov. Nemám vo zvyku mazať svoje príspevky, nie tak príspevky iných, mazať. A potešilo ma to! Je to dôkaz toho, že mu povolili nervy a klesol, že by až hodne, až hodne hlboko? A ešte ti poviem novinku, pre istotu ma aj v ten deň pekne v správe pozdravil. "Ahoj *****ko" Dám ti tip, možno sa ti osvieti, začne fungovať šedá kôra. Zadaj do vyhľadávania hulenica a napíš niečo aspoň z jedného príspevku. :D

A k tvojej zaujatosti voči určitej skupine Slovanov a Germánov, či iným rasám. Nejaký kapitalista ti to natĺkol do hlavy. V podstate len na to odpovedáš o tom vypisuješ. No a čo už, už ti to nikto z hlavy nevytlčie, zostane ti to v nej na veky vekov, ámen. :D:D:D

No ale napísal si, že tu máš kamošov na milú prdel. O jednom už viem, jar je to, čoskoro po zime príde. " Vrana k vrane sadá " :D
-
prečo ma obťažuješ so svojími spormi s ostatnými poradákmi ?
čo som tu ja nejaký rozhodca ? to si rieš ty a mňa s tým neotravuj

kde som zaujatý voči slovanom ? kde voči germánom ?iným rasám?
jeden konkrétný príspevok...

kde som písal, že tu mám kámošov plnú prdel ? akurát som sa s teba smial, že si na nete hladáš ..

normálne ťa poprosím, skopíruj tieto tvoje tvrdenia, čo si sem nakydal
alebo iba žeby nie a sito len sprosto klame ?

p.s. ked ti tu zas niekto vulgárne vynadá, tak ma s tým neobťažuj a radšej porozmýšľaj, čo tu vyvádzaš.. ďakujem

a nebude a nebude počúvať dobré rady z odkazov....:)))
bjuty smis
15.12.20,07:43
Bjuty, čítaj. či to nie sú ti tvoji ... :D

https://www.dnes24.sk/kauza-horuceho-caju-pali-po-vyhadzove-namestnicky-pre-osetrovatelstvo-sa-sklonuje-demisia-377672
nie...to sú lujziny
a tvoji čo ? kolkých dnes brali :))
sito
15.12.20,08:00
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??

bjuty, už si sa zobudil? Si nejaký neprebudený, pozadu. Kde to žiješ, že ty nie si členom "ZSSR". No isto už nie si, nemôžeš byť. Ale člen si a riadny. :D
fakt by si sa mal snažiť
počúvaj, dobre ti radil....

:D Faaaaakt, No snažil som sa dať hulenici, atď. atď. atď. atď. ... x krát priliehavú odpoveď na jeho otázky, príspevky, zbytočne. No a v tej téme o značke to už nevydržal a prejavil svoju odbornosť a schopnosť radiť tu na porade. Presne tu radu mi napísal aj v tej téme. Pravdepodobne ju vymazal, aby sa neukazoval v takom svetle pred skôr hosťami na porade ako jej členmi. Ti pozornejší aj vedia o koho sa jedná. A keď ta rada zmizla, tak mi ju napísal do odkazov. Nemám vo zvyku mazať svoje príspevky, nie tak príspevky iných, mazať. A potešilo ma to! Je to dôkaz toho, že mu povolili nervy a klesol, že by až hodne, až hodne hlboko? A ešte ti poviem novinku, pre istotu ma aj v ten deň pekne v správe pozdravil. "Ahoj *****ko" Dám ti tip, možno sa ti osvieti, začne fungovať šedá kôra. Zadaj do vyhľadávania hulenica a napíš niečo aspoň z jedného príspevku. :D

A k tvojej zaujatosti voči určitej skupine Slovanov a Germánov, či iným rasám. Nejaký kapitalista ti to natĺkol do hlavy. V podstate len na to odpovedáš o tom vypisuješ. No a čo už, už ti to nikto z hlavy nevytlčie, zostane ti to v nej na veky vekov, ámen. :D:D:D

No ale napísal si, že tu máš kamošov na milú prdel. O jednom už viem, jar je to, čoskoro po zime príde. " Vrana k vrane sadá " :D
-
prečo ma obťažuješ so svojími spormi s ostatnými poradákmi ?
čo som tu ja nejaký rozhodca ? to si rieš ty a mňa s tým neotravuj

kde som zaujatý voči slovanom ? kde voči germánom ?iným rasám?
jeden konkrétný príspevok...

kde som písal, že tu mám kámošov plnú prdel ? akurát som sa s teba smial, že si na nete hladáš ..

normálne ťa poprosím, skopíruj tieto tvoje tvrdenia, čo si sem nakydal
alebo iba žeby nie a sito len sprosto klame ?

p.s. ked ti tu zas niekt pred vulgárne vynadá, tak ma s tým neobťažuj. ďakujem

a nebude a nebude počúvať dobré rady z odkazov....:)))

:D Ty máš vždy jasnú odpoveď. Prečo? Lebo nečítaš, či čítaš, ale nie s porozumením.

" A k tvojej zaujatosti voči !!! určitej skupine !!! Slovanov a Germánov " :D
bjuty smis
15.12.20,08:02
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
sito
15.12.20,08:19
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber

A zasa. podľa teba zaujatosť = nenávisť? :D

A kde boli tí západniari v tridsiatomôsmom? Na čej strane. No dobre adolko, zober si ich, rob si s nimi čo len chceš. Len nech my máme pokoj. Doba bola aká bola. Doba je aká je? Doba aká bude ...

Nuž čo s tebou, ži! :D
Mila123
15.12.20,08:31
Páni,teda toto.Nepremenujeme to na poradackú krčmu? :-)))
Gágaji, táraji a prďúsi ?
pavol54
15.12.20,08:36
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
bjuty smis
15.12.20,08:42
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber

A zasa. podľa teba zaujatosť = nenávisť? :D

A kde boli tí západniari v tridsiatomôsmom? Na čej strane. No dobre adolko, zober si ich, rob si s nimi čo len chceš. Len nech my máme pokoj. Doba bola aká bola. Doba je aká je? Doba aká bude ...

Nuž čo s tebou, ži! :D

tento príspevok potvrdzuje moju zaujatosť v oči slovanom a germánom ?????????
to skôr tvoju...
bjuty smis
15.12.20,08:48
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
ale teraz vôbec nie je téma zločiny rusov, či američanov....
tém je, že podla neho som zaujatý voči slovanom a germánom...
buchač
15.12.20,09:13
Gágaji, táraji a prďúsi ?
Hm...a oni sa tu odkiaľ zjavili ?
A ich dcéry sú v pohode, v tom Česku...zarábajú, zarábajú ? Hlavne, že ich dcéry vyštudovali za štátne a odfajčili sa do zahraničia...

Na ich mieste by so radšej veľmi veľa neprdel, ale mlčal. Kotkodákajte a tárajte si niekde inde...
Nandrolon
15.12.20,09:22
Tiež som sa chcel opýtať, či to majú aj v rodných listoch, alebo si iba cez Skype, Viber, WhatsApp tak hovoria.
jar88
15.12.20,10:10
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
Pavol54, už som ti tu viackrát jasne napísal, že to máš veľmi pomotané. Tiež som ti objasnil, prečo sa ti to tak neskutočne pomotalo a že za to v skutočnosti ani nemôžeš. Sovieti všetko úspešne utajovali.
Ale po roku 1988 sa situácia začala pomaličky meniť a nakoniec to viedlo k otváraniu tajných archívov a veľa vecí sa tak dostalo na svetlo. Zistilo sa tak, prečo bolla vojna vo Vietname, prečo v Kambodži, ako to bolo s Koreou, ako aj s Čínou a dokonca aj v Španielsku a Egypte, Alžírsku, na Kube a Sinajskom polostrove a tak ďalej. Všeto to vždy súviselo so Sovietskym zväzom a šírením komunistickej revolúcie.
Dvadsať rokov sa im darilo šíriť po svete ten ich komunistický teror, lebo nikde nenarážali na žiadny aktívny odpor. Nakoniec ale narazili na americký odpor a aj americkú vojenskú silu.
Teraz podporovatelia Putinovských metód boja proti slobodnému svetu argumentujú, že im v ich boji bráni amerika, lebo má po svete 800 základní so spústou vojakov. Nuž je to pravda, majú po svete kopu vojenských základí, ale vieš si predstaviť, čo by tu bolo, ak by ich nebolo? Čo by tu Putin dokázal rozpútať?
Mila123
15.12.20,11:09
pre hlavného gágaja Porady(nečítam ho, ale dostala som správu, čo o mne napísal ), nech je jasné, nemá overené informácie, púšťa hoaxy, je pravda, že jedna dcéra robí v ČR lekárku na covidovom oddelení a druhá je zubnou lekárkou v Košiciach
pavol54
15.12.20,11:33
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
Pavol54, už som ti tu viackrát jasne napísal, že to máš veľmi pomotané. Tiež som ti objasnil, prečo sa ti to tak neskutočne pomotalo a že za to v skutočnosti ani nemôžeš. Sovieti všetko úspešne utajovali.
Ale po roku 1988 sa situácia začala pomaličky meniť a nakoniec to viedlo k otváraniu tajných archívov a veľa vecí sa tak dostalo na svetlo. Zistilo sa tak, prečo bolla vojna vo Vietname, prečo v Kambodži, ako to bolo s Koreou, ako aj s Čínou a dokonca aj v Španielsku a Egypte, Alžírsku, na Kube a Sinajskom polostrove a tak ďalej. Všeto to vždy súviselo so Sovietskym zväzom a šírením komunistickej revolúcie.
Dvadsať rokov sa im darilo šíriť po svete ten ich komunistický teror, lebo nikde nenarážali na žiadny aktívny odpor. Nakoniec ale narazili na americký odpor a aj americkú vojenskú silu.
Teraz podporovatelia Putinovských metód boja proti slobodnému svetu argumentujú, že im v ich boji bráni amerika, lebo má po svete 800 základní so spústou vojakov. Nuž je to pravda, majú po svete kopu vojenských základí, ale vieš si predstaviť, čo by tu bolo, ak by ich nebolo? Čo by tu Putin dokázal rozpútať?
O tom komunistickom terore by ti vedel niečo povedať aj kráľ Leopold ktorý to robil veľmi mierumilovne v Afrike alebo aký to bol vyvraždovací teror keď neboli komunisti, alebo o mierumilovnej snahe bielych prevychovať čiernych prevozom z Afriky na amerikcé plantáže. a ak nebolo pre nich miesto na plantážach(za peniaze plantážnikov však nebudú predávať pod cenu) tak ich na mori spojených reťazami hromadne okúpali len zabudli nalodiť, zase to boli ruskí komunisti(ktorí sa narodili o pár sto rokov neskôr) no kde sa tí všade nenamontovali
BXLmiami
15.12.20,11:42
Prečítala som časť diskusií až po hlášku-v Čechách sa niečo deje,v TV dali Angeliku :-)))).Pobavilo.
buchač
15.12.20,11:50
pre hlavného gágaja Porady(nečítam ho, ale dostala som správu, čo o mne napísal ), nech je jasné, nemá overené informácie, púšťa hoaxy, je pravda, že jedna dcéra robí v ČR lekárku na covidovom oddelení a druhá je zubnou lekárkou v Košiciach
Pre hlavnú sliepku Porady a jej bonzácke kámošky (ktoré správu určite posunú) uvádzam nasledovné.

Nech si oni (áno, onikám im) idú na svoje hnojisko kotkodákať.
Ja im seriem na ich arogantnú a povýšeneckú hlavičku...a ich dcéry mám u prdele.
sito
15.12.20,12:24
Páni,teda toto.Nepremenujeme to na poradackú krčmu? :-)))
Gágaji, táraji a prďúsi ?

Milá Mila, a vieš ty, koľko to trvalo šéfkovi porady pokiaľ pochopil, uveril, že taký ako si napísala mu vlastne živia poradu a zaviedol také pravidlá, ktoré takých vlastne podporujú. Dokonca takým, ktorí víria poradu, tým dá, dá ich do anonymity. Takže má z toho osoh, že porada už je IV. cenová skupina? Táraji? :D
sito
15.12.20,12:43
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
ale teraz vôbec nie je téma zločiny rusov, či američanov....
tém je, že podla neho som zaujatý voči slovanom a germánom...

:D Pavol, veď so to tu písal, že vie, ale nevie! Vie čítať, ale nechápe, čo číta. Určitá skupina Slovanov bola "komunisti" Určitá skupina, prevažná väčšina Germánov bola "nacistami", teda v tej dobe hodne veľa, no nebolo to 100 %. Boli aj Nemci,čo boli ľudia. A neboli v tej dobe zaslepený ako je v dnešnej dobe zaslepený bjuty a jeho kámoši. :D
sito
15.12.20,12:49
Prečítala som časť diskusií až po hlášku-v Čechách sa niečo deje,v TV dali Angeliku :-)))).Pobavilo.

BXL, možno pre tých mladých, deti v tej dobe. Z tých pre ktorých, väščinu ten filmový seriál bol, tých už korona isto neskosí. A dnešní mladí, ver tomu, tí na to serú, leda ako dobrú komédiu hu majú. :D
sito
15.12.20,13:05
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber

A zasa. podľa teba zaujatosť = nenávisť? :D

A kde boli tí západniari v tridsiatomôsmom? Na čej strane. No dobre adolko, zober si ich, rob si s nimi čo len chceš. Len nech my máme pokoj. Doba bola aká bola. Doba je aká je? Doba aká bude ...

Nuž čo s tebou, ži! :D

tento príspevok potvrdzuje moju zaujatosť v oči slovanom a germánom ?????????
to skôr tvoju...

ŽI!
sito
15.12.20,13:12
Bjuty, čítaj. či to nie sú ti tvoji ... :D

https://www.dnes24.sk/kauza-horuceho-caju-pali-po-vyhadzove-namestnicky-pre-osetrovatelstvo-sa-sklonuje-demisia-377672
nie...to sú lujziny
a tvoji čo ? kolkých dnes brali :))

Aháááá, tvoji sú SAS. ESaES. Tak tí sú z toho elitspolku najnajnajsamlepší, tým ozaj leží osud národa na srdci, či len určitej skupiny do ktorej patríš aj ty? :D
sito
15.12.20,13:13
- zamordovať celú rodinu aj s detmi

-tie jeho parchanty tiež treba poslať, kam patria. teda do neba
-treba im z rodiny všetkým najebať vakcíny, nech zdochnú

to sú prvé 3, dalej si to hladaj sám

si ty buchač dnes pri zmysloch ???
To sú vyhrážky???
Veď sú to len slobodne vyjadrené názory dotyčnej osoby...
tvoj názor na židov a osvienčim dobre poznám
začni ho slobodne vyjadrovať....

A ty nevieš, že sa to nesmie, že navádzaš ... :D
sito
15.12.20,13:16
chlapi, nebláznite ... to už sa tu idete chytať za slovíčka a navzájom udávať ?
a koho by si chcela udať ??
ja nikoho a toto je čo ?

podla mňa to schvaluješ
ako to bude vidieť horlivý vyšetrovatel z olano ??
udanie ??
nechceš radšej pozrieť celú niť rozhovoru ?

A tvoje LANO hlúposti a ... :D
sito
15.12.20,13:23
nie...navádzali tí hrdinovia
že to neschvaluješ, to je výborné

pozor, to vyhrážanie

to platí k bežnému koloritu života istého etnika
to je niečo iné..tu už bol precedens
Zbytočná snaha, somárov nikdy nepresvedčíš.
Degeš sa narodil, ako degeš a ako degeš aj skape.
Tak to bolo odjakživa a tak to aj zostane.

Každý prišiel na svet ako živočích, aj človek. A každý aj tak zo sveta zíde. Zišiel. Nie všetci mali tu možnosť zísť zo sveta a budú mať podobnú možnosť. " kráľovstvo za koňa ". Kôň isto za to nemohol, či? :D
bjuty smis
15.12.20,13:39
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
Pavol54, už som ti tu viackrát jasne napísal, že to máš veľmi pomotané. Tiež som ti objasnil, prečo sa ti to tak neskutočne pomotalo a že za to v skutočnosti ani nemôžeš. Sovieti všetko úspešne utajovali.
Ale po roku 1988 sa situácia začala pomaličky meniť a nakoniec to viedlo k otváraniu tajných archívov a veľa vecí sa tak dostalo na svetlo. Zistilo sa tak, prečo bolla vojna vo Vietname, prečo v Kambodži, ako to bolo s Koreou, ako aj s Čínou a dokonca aj v Španielsku a Egypte, Alžírsku, na Kube a Sinajskom polostrove a tak ďalej. Všeto to vždy súviselo so Sovietskym zväzom a šírením komunistickej revolúcie.
Dvadsať rokov sa im darilo šíriť po svete ten ich komunistický teror, lebo nikde nenarážali na žiadny aktívny odpor. Nakoniec ale narazili na americký odpor a aj americkú vojenskú silu.
Teraz podporovatelia Putinovských metód boja proti slobodnému svetu argumentujú, že im v ich boji bráni amerika, lebo má po svete 800 základní so spústou vojakov. Nuž je to pravda, majú po svete kopu vojenských základí, ale vieš si predstaviť, čo by tu bolo, ak by ich nebolo? Čo by tu Putin dokázal rozpútať?
O tom komunistickom terore by ti vedel niečo povedať aj kráľ Leopold ktorý to robil veľmi mierumilovne v Afrike alebo aký to bol vyvraždovací teror keď neboli komunisti, alebo o mierumilovnej snahe bielych prevychovať čiernych prevozom z Afriky na amerikcé plantáže. a ak nebolo pre nich miesto na plantážach(za peniaze plantážnikov však nebudú predávať pod cenu) tak ich na mori spojených reťazami hromadne okúpali len zabudli nalodiť, zase to boli ruskí komunisti(ktorí sa narodili o pár sto rokov neskôr) no kde sa tí všade nenamontovali
zverstva belgického krála negujú zverstvá ruských komunistov ?
jar 88 popiera niekde zverstvá leopolda ??

to čo je za argumentáciu :))))
bjuty smis
15.12.20,13:42
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
ale teraz vôbec nie je téma zločiny rusov, či američanov....
tém je, že podla neho som zaujatý voči slovanom a germánom...

:D Pavol, veď so to tu písal, že vie, ale nevie! Vie čítať, ale nechápe, čo číta. Určitá skupina Slovanov bola "komunisti" Určitá skupina, prevažná väčšina Germánov bola "nacistami", teda v tej dobe hodne veľa, no nebolo to 100 %. Boli aj Nemci,čo boli ľudia. A neboli v tej dobe zaslepený ako je v dnešnej dobe zaslepený bjuty a jeho kámoši. :D
sito
snažíš sa tu vykrúcať ako had a dávať svojím kecom vyšší zmysel, ako keby som netušil čo germáni boli
ale povedz nám, ako aj táto verzia podporuje tvoje tvrdenia ??

prečo mám ted zášť, či nenávisť či čo si to tam trepal voči slovanom ?
prečo voči iným rasam ??
sito
15.12.20,13:50
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
ale teraz vôbec nie je téma zločiny rusov, či američanov....
tém je, že podla neho som zaujatý voči slovanom a germánom...

:D Pavol, veď so to tu písal, že vie, ale nevie! Vie čítať, ale nechápe, čo číta. Určitá skupina Slovanov bola "komunisti" Určitá skupina, prevažná väčšina Germánov bola "nacistami", teda v tej dobe hodne veľa, no nebolo to 100 %. Boli aj Nemci,čo boli ľudia. A neboli v tej dobe zaslepený ako je v dnešnej dobe zaslepený bjuty a jeho kámoši. :D
sito
snažíš sa tu vykrúcať ako had a dávať svojím kecom vyšší zmysel, ako keby som netušil čo germáni boli
ale povedz nám, ako aj táto verzia podporuje tvoje tvrdenia ??

prečo mám ted zášť, či nenávisť či čo si to tam trepal voči slovanom ?
prečo voči iným rasam ??

Ži! Rozmýšľaj! " prečo je človek, človeku predátorom? "
bjuty smis
15.12.20,14:04
dobre !
budem žiť !
jar88
15.12.20,14:24
dobre !
budem žiť !
A budeš nad tými jeho "múdrosťami" aj rozmýšľať?
sito
15.12.20,14:25
dobre !
budem žiť !

panebože, zasa si nepochopil. Dôraz som kládol na tú druhú vetu! To medzi úvodzovkami, to chápem, že nechápeš.
Nandrolon
15.12.20,14:26
Však to je tu sám historik. Hoši, nechcete ísť doučovať dejepis?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))
sito
15.12.20,14:33
dobre !
budem žiť !
A budeš nad tými jeho "múdrosťami" aj rozmýšľať?

Však mu pomôž! Ako hahaha havran!
bjuty smis
15.12.20,14:37
dobre !
budem žiť !
A budeš nad tými jeho "múdrosťami" aj rozmýšľať?
:)))))))
jasné, len nech už prestane......
vidíš, že je úplne mimo a ešte to chce dať na inteleguána :)))
sito
15.12.20,14:37
Však to je tu sám historik. Hoši, nechcete ísť doučovať dejepis?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))

A ktorého myslíš? " sám " sám seba? Tiež tu vieš zatrepať, zamiešať históriu, svoju, ktorá môže trošku zmeniť poradu, ale nie dejiny. :D
Nandrolon
15.12.20,14:56
Len pre objasnenie.

Zlatý Bažant 12, sklenená pollitrová fľaša pre trh ČR /kúpený pár mesiacov späť v ČR, na etikete písané iba po česky/, obsah alkoholu 5,0%.

Zlatý bažant 12, sklenená pollitrová fľaša pre SR trh /kúpený u nás, na etikete všetko iba po slovensky/, obsah alkoholu 4,7%

Podotýkam, že sa nejedná o žiadnu edíciu ako "73" alebo iné, špeciálne edície.
Fľaša našeho je mierne bacuľatá /tak ako bola vždy/, fľaša českého je takmer totožná s fľašou Pilsneru.
A to už nespomínam o tom, že ak je v akcii v ČR tá 12-ka, je výrazne lacnejšia ako u nás...
Čo už, Česi mali vždy kvalitnejšie pivo ako naši, dokonca aj to naše je v Čechách kvalitnejšie, smutné.....
sito
15.12.20,15:09
Len pre objasnenie.

Zlatý Bažant 12, sklenená pollitrová fľaša pre trh ČR /kúpený pár mesiacov späť v ČR, na etikete písané iba po česky/, obsah alkoholu 5,0%.

Zlatý bažant 12, sklenená pollitrová fľaša pre SR trh /kúpený u nás, na etikete všetko iba po slovensky/, obsah alkoholu 4,7%

Podotýkam, že sa nejedná o žiadnu edíciu ako "73" alebo iné, špeciálne edície.
Fľaša našeho je mierne bacuľatá /tak ako bola vždy/, fľaša českého je takmer totožná s fľašou Pilsneru.
A to už nespomínam o tom, že ak je v akcii v ČR tá 12-ka, je výrazne lacnejšia ako u nás...
Čo už, Česi mali vždy kvalitnejšie pivo ako naši, dokonca aj to naše je v Čechách kvalitnejšie, smutné.....

Hmm, A nepoužívajú na určenie % alkoholu v pive kurzom koruny k €? A či vždy a všade mali kvalitnejšie ... :D
sito
15.12.20,15:18
Hmm, pribudoll obrázok. A teraz povedz ktorá fľaška je pre Čechov, a ktorá pre Slovákov? A v ktorej je 5 % alkoholu a v ktorej 4,7 % alkoholu? :D
korela
15.12.20,15:19
Keď ste pri pive, kto varí pivá pre Lidl.
Hodnotenie viac ako 30 pív od veľmi dobrých až po doslova hnusné a aj nepiteľné.
https://www.pivnici.cz/piva-varena-pro/lidl/
sito
15.12.20,15:25
Keď ste pri pive, kto varí pivá pre Lidl.
Hodnotenie viac ako 30 pív od veľmi dobrých až po doslova hnusné a aj nepiteľné.
https://www.pivnici.cz/piva-varena-pro/lidl/

Korela, preboha Ty nevieš, že všetko sa vyrába v Číne. Ostatné štáty, len pestujú ... či pančujú?
korela
15.12.20,15:25
Hodnotenia 12877 pív.
Českých 5798.
https://www.pivnici.cz/
Nandrolon
15.12.20,15:30
Keď ste pri pive, kto varí pivá pre Lidl.
Hodnotenie viac ako 30 pív od veľmi dobrých až po doslova hnusné a aj nepiteľné.
https://www.pivnici.cz/piva-varena-pro/lidl/
U mňa by to nebolo moc objektívne, lebo za 1. nie som pivár a za 2. mne chutia viac silnejšie pivá, napr. z toho lidla si občas kúpim tie "Steam-y". Ináč kladne hodnotím aj ostatné IPA z iných obchodov, ale u mňa vyhráva čierny Primátor Double 24. Ostatné lacné IPY sú podľa mňa umelo doliehovavané.
Sem-tam pozriem www.pivnirecenze.cz
jar88
15.12.20,15:46
Však to je tu sám historik. Hoši, nechcete ísť doučovať dejepis?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))
Ak by si mal naozaj záujem dozvedieť sa niečo o skutočnej minulosti, tak tu máš čosi, čo stojí za to.
Ale to by si si musel zavolať k sledovaniu aj svojho otca (vraj bol učiteľ) a nechať si to patrične objasniť.
https://www.youtube.com/watch?v=kFsfmNZPfNs&list=PLiPuyWI1QGq1jzNfn6gMXAmOnj1kvxIRY&index=5

Následne ti môžem pridať ĎALŠIE a potom ĎALŠIE.
Nandrolon
15.12.20,15:53
O videách už som ti čosi písal, a stále to platí.
Nemám záujem skúmať žiadne dejiny, nie som historik.
:-)))))))
jar88
15.12.20,16:00
že to neschvaluješ, to je výborné
Samozrejme, že neschvaľujem...a vravím to už dávno. Ono čítať poniektoré "príspevky" ku článkom je niekedy doslova grc.
Hajzla Naďa a či Blázna teraz neriešme...aj keď si za to môžu sami.

Ale čo povedať na niektoré príspevky k úmrtiu Štafana Kožku ???
https://www.topky.sk/cl/100313/2022579/AKTUALNE-Tragicka-sprava--Zomrel-herec-Stefan-Kozka-
Veď to nie je normálne.
O jedného z vás menej.
Už je tam, asi za boha, za národ.

Ja sa len čudujem, že kde sú mentoristi Porady...že im toto nevadí, fakt sa čudujem.

Opustili krčmu. :D
Neopustili! Prebehli na druhú stranu!!!
Ak som napísal, že jar88 je debil (a asi to je pravda) - tak akosi záhadne príspevok ZMIZOL (a pritom 2x súhlasné). Ale to že ten debo jar88 de facto sa raduje a schvaľuje, že umelec skonal - to NECHALI.

FUJ na takýchto mravokárcov! Tým dali najavo, že ak označíš niekoho, kto sa zo skonu človeka raduje - tak je zlý a ten druhý je dobrý?
Že vám morálka po PAPULI nedala - zaslúžili by ste si aspoň 1000x.
Zjavne si preskočil moje vyjadrenie.
Onvedel, alebo aspoň mohol vedieť, že je nakazený a aj tak chodil do divadle bez rúška.
Jednoducho popierač kovidu.
Nakoniec musel priznať, že je to naozaj riadna hnusoba. Ako povedal Matovič.
-------------------------------
Tebe to ešte ani teraz nedochádza?
Od začiatku to bolo každému uvažujúcemu človeku jasné. Už v dobe, keď tu bolo prvých 5 - 10 prípadov, sme mali informácie z Talianska, kde je zdravotníctvo na podstatne lepšej úrovni, ako tu na slovensku a po smerácko národniarskom rabovaní.
Vyčkaj času (tak asi 5 až 10 dní) a potom napíš.
jar88
15.12.20,16:12
O videách už som ti čosi písal, a stále to platí.
Nemám záujem skúmať žiadne dejiny, nie som historik.
:-)))))))
Tak sa k tomu láskavo nevyjadruj.
Načo papagájuješ veci o ktorých vieš veľké guľové.
Aj holohaust, Tiso a Hlinka sú už len dejiny, rovnako ako SNP a Imperializmus a studená vojna a tak ďalej.
----------------------------
Prd o tom vieš, ale máš na to "vlastný názor". A je jasné, že máš aj na to právo, rovnako ako máš právo na slobodu. Tada aj vieš o čo pri tej slobode ide.
Nandrolon
15.12.20,16:37
Samozrejme, že mám vlastný názor. To ako keby ti lekár išiel dať na rakovinu penicilín a ty mu povieš, že však chceš iné lieky, napr. chemoterapiu.

A on ti na to povie: "nevyjadruj sa k veciam, o ktorých vieš veľké guľové, prd o tom vieš, tak drž hubu a žer penicilín".

Toľko k rozprávkam o rozpálených komínoch.

Rovnako ako ja odborné veci nechávam odborníkom /a na základe toho si tvorím svoj vlastný názor/, mal by si to robiť aj ty. Aspoň by iba tvoji najbližší vedeli, čo si v skutočnosti za ch**a.
sito
15.12.20,17:18
Hmm, prvé dobrovoľné testovanie. Počet testov 3 625 332. Nakazených 1,06 %. To je 38 428 nakazených.

Včera tiež dobrovoľné testovanie. Počet testov 35 635. Nakazených 7,82 %. To je 2 788 nakazených.

Kurva, ten šašovič musel na to prvé kolo použiť tie testy z Dunaja, keď boli tak málo účinné. Alebo, nie JA odborníkov, odborníci budú mňa počúvať, podľa mňa sa bude konať, lebo JA som ... ! :D
bjuty smis
15.12.20,17:29
pavol54
15.12.20,18:10
Keď ste pri pive, kto varí pivá pre Lidl.
Hodnotenie viac ako 30 pív od veľmi dobrých až po doslova hnusné a aj nepiteľné.
https://www.pivnici.cz/piva-varena-pro/lidl/
To máš jedno to uvarí ktorýkoľvek pivovar podľa zadania kupujúceho. Pred pár rokmi som hovoril s riaditeľom mäsokombinátu, robili konzervy pre šhr. Na moju otázku prečo konzervy pre šhr majú lepšie zloženie mäsa ako tie isté v obchodnej sieti. Odpoveď existuje norma STN, objedná štát, spravíme cenovú kalkuláciu podľa nej a necháme si ju schváliť, Príde nákupca obchodnej siete a povie cenu za ktorú nakúpi no a my podľa toho urobíme zloženie mäsa v konzerve. S tým pivom je to rovnaké, rozhodujúca je nákupná cena
pavol54
15.12.20,18:15
že to neschvaluješ, to je výborné
Samozrejme, že neschvaľujem...a vravím to už dávno. Ono čítať poniektoré "príspevky" ku článkom je niekedy doslova grc.
Hajzla Naďa a či Blázna teraz neriešme...aj keď si za to môžu sami.

Ale čo povedať na niektoré príspevky k úmrtiu Štafana Kožku ???
https://www.topky.sk/cl/100313/2022579/AKTUALNE-Tragicka-sprava--Zomrel-herec-Stefan-Kozka-
Veď to nie je normálne.
O jedného z vás menej.
Už je tam, asi za boha, za národ.

Ja sa len čudujem, že kde sú mentoristi Porady...že im toto nevadí, fakt sa čudujem.

Opustili krčmu. :D
Neopustili! Prebehli na druhú stranu!!!
Ak som napísal, že jar88 je debil (a asi to je pravda) - tak akosi záhadne príspevok ZMIZOL (a pritom 2x súhlasné). Ale to že ten debo jar88 de facto sa raduje a schvaľuje, že umelec skonal - to NECHALI.

FUJ na takýchto mravokárcov! Tým dali najavo, že ak označíš niekoho, kto sa zo skonu človeka raduje - tak je zlý a ten druhý je dobrý?
Že vám morálka po PAPULI nedala - zaslúžili by ste si aspoň 1000x.
Zjavne si preskočil moje vyjadrenie.
Onvedel, alebo aspoň mohol vedieť, že je nakazený a aj tak chodil do divadle bez rúška.
Jednoducho popierač kovidu.
Nakoniec musel priznať, že je to naozaj riadna hnusoba. Ako povedal Matovič.
-------------------------------
Tebe to ešte ani teraz nedochádza?
Od začiatku to bolo každému uvažujúcemu človeku jasné. Už v dobe, keď tu bolo prvých 5 - 10 prípadov, sme mali informácie z Talianska, kde je zdravotníctvo na podstatne lepšej úrovni, ako tu na slovensku a po smerácko národniarskom rabovaní.
Vyčkaj času (tak asi 5 až 10 dní) a potom napíš.
no popíš to rabovanie akože preto je slabé zdravotníctvo lebo fico žaloval súkromné poisťovne za odvod ziskov. ty vieš len štvať proti niekomu bez dôkazov len aby si vyvolal nenávisť nakoniec ti to nevyjde ako igimu, dnes je v koncoch
pavol54
15.12.20,18:20
Však to je tu sám historik. Hoši, nechcete ísť doučovať dejepis?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))
Ak by si mal naozaj záujem dozvedieť sa niečo o skutočnej minulosti, tak tu máš čosi, čo stojí za to.
Ale to by si si musel zavolať k sledovaniu aj svojho otca (vraj bol učiteľ) a nechať si to patrične objasniť.
https://www.youtube.com/watch?v=kFsfmNZPfNs&list=PLiPuyWI1QGq1jzNfn6gMXAmOnj1kvxIRY&index=5

Následne ti môžem pridať ĎALŠIE a potom ĎALŠIE.
daj aj tú ako sme za prvej republiky diskriminovali nemcov v pohraničí preto prišiel fúzatý ujo ich zobrať pod ochranu. Nakoniec ti vyjde že my sme boli príčinou rozpútania vojny
bjuty smis
15.12.20,18:21
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi :))))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
misoft
15.12.20,18:32
Nandrolon
15.12.20,18:33
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi :))))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
Ak tvrdíš, že vtedajších 20 Sk bolo 0,66 centov, tak si ekonóm ako ja operný spevák.
Čo už, časová cena peňazí je u niekoho neznámy pojem.