bjuty smis
15.12.20,19:50
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi :))))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
Ak tvrdíš, že vtedajších 20 Sk bolo 0,66 centov, tak si ekonóm ako ja operný spevák.
Čo už, časová cena peňazí je u niekoho neznámy pojem.
ty vzácny dar trafiť pravdu, ale absolútne mimo misu ( a že vás tu teda je :))
kde niečo také tvrdím ?

ale ukáž nám, aký si teda ty ekonom, prepočítaj to v tvojej časovej osi a
ukáž, ako ten rozdiel ovplyvnil 12 r. vlády smeru v zdravotníctve...
Nandrolon
15.12.20,18:54
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
misoft
15.12.20,18:55
že to neschvaluješ, to je výborné
Samozrejme, že neschvaľujem...a vravím to už dávno. Ono čítať poniektoré "príspevky" ku článkom je niekedy doslova grc.
Hajzla Naďa a či Blázna teraz neriešme...aj keď si za to môžu sami.

Ale čo povedať na niektoré príspevky k úmrtiu Štafana Kožku ???
https://www.topky.sk/cl/100313/2022579/AKTUALNE-Tragicka-sprava--Zomrel-herec-Stefan-Kozka-
Veď to nie je normálne.
O jedného z vás menej.
Už je tam, asi za boha, za národ.

Ja sa len čudujem, že kde sú mentoristi Porady...že im toto nevadí, fakt sa čudujem.

Opustili krčmu. :D
Neopustili! Prebehli na druhú stranu!!!
Ak som napísal, že jar88 je debil (a asi to je pravda) - tak akosi záhadne príspevok ZMIZOL (a pritom 2x súhlasné). Ale to že ten debo jar88 de facto sa raduje a schvaľuje, že umelec skonal - to NECHALI.

FUJ na takýchto mravokárcov! Tým dali najavo, že ak označíš niekoho, kto sa zo skonu človeka raduje - tak je zlý a ten druhý je dobrý?
Že vám morálka po PAPULI nedala - zaslúžili by ste si aspoň 1000x.
Zjavne si preskočil moje vyjadrenie.
Onvedel, alebo aspoň mohol vedieť, že je nakazený a aj tak chodil do divadle bez rúška.
Jednoducho popierač kovidu.
Nakoniec musel priznať, že je to naozaj riadna hnusoba. Ako povedal Matovič.
-------------------------------
Tebe to ešte ani teraz nedochádza?
Od začiatku to bolo každému uvažujúcemu človeku jasné. Už v dobe, keď tu bolo prvých 5 - 10 prípadov, sme mali informácie z Talianska, kde je zdravotníctvo na podstatne lepšej úrovni, ako tu na slovensku a po smerácko národniarskom rabovaní.
Vyčkaj času (tak asi 5 až 10 dní) a potom napíš.
Vôbec si to nepochopil (a to je smutné, no u teba asi normálne) - že bol pozitívny, že chodil - to bola jeho vec. Ty si však autorizoval svoj postoj... vraj o jedného menej... koho menej? On SKONAL - a TY ho špiníš, pretože sa už brániť nemôže!
Bol si, teraz si a stále budeš odpad!
bjuty smis
15.12.20,18:55
Ak sa chcete "nabažiť" - je tu Kilečko 2.
https://podnikatelskecentrum.sk/kompletny-zoznam-navrh-opatreni-kilecko-2-v-469-bodoch-precitajte-si-ho/
A k tomu ďalší "nezmysel" od vládnej garnitúry.
https://podnikatelskecentrum.sk/je-spravne-zaviest-zakaz-predaja-nepotravinoveho-tovaru/
ty sa moc nepúšťaj na tenký lad :)))
buchač
15.12.20,18:56
po tom, čo aj tu stvárajú konšpirátori sa mladí saskári rozhodli šíriť osvetu

https://www.topky.sk/cl/10/2022317/Obalamutit-niektorych-Slovakov-sa-zda-byt-az-smutne-jednoduche--Zmiatol-ich-neexistujuci-blokator-5G-

Zaujímavé na tom je len jedno.
Prečo sa mladí zhuliči rozhodli ísť cestou ruského názvu produktu a aj použitia azbuky ?
misoft
15.12.20,18:56
Ak sa chcete "nabažiť" - je tu Kilečko 2.
https://podnikatelskecentrum.sk/kompletny-zoznam-navrh-opatreni-kilecko-2-v-469-bodoch-precitajte-si-ho/
A k tomu ďalší "nezmysel" od vládnej garnitúry.
https://podnikatelskecentrum.sk/je-spravne-zaviest-zakaz-predaja-nepotravinoveho-tovaru/
ty sa moc nepúšťaj na tenký lad :)))
Veď to vidím - 2x vymazaný príspevok a to som reagoval (výnimočne) na TROLLa jar88. Zdá sa, že je chránený, ako naši "spoluobčania"!.
pavol54
15.12.20,19:02
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi :))))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
takú pi ovinu nemôžem napísať ale ty bagatelizuješ to že za každého zamestnanca sa odvádza 10+ 4 %, z 1000 je to 140 a z toho 19,6 eur odchádza do vreciek vlastníkov ZP za rok 235 eur ak by ich mala 100 000 poistencov to je 23 miliónov pánečku to by mala napr BXL radosť že by si mala za čo kúpiť lepšie vybavenie lebo by bola za pacienta inak hodnotená alebo by nemocnica dostala viac zaplatené za výkony ale keď nemáš argumenty a nevieš rozoštvávať tak napíšeš o zajacovke za 0,66 eur
pavol54
15.12.20,19:05
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
a nižšie píšem koľko ide z toho do vrecák majieľov ZP
jar88
15.12.20,19:09
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi :))))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
Ak tvrdíš, že vtedajších 20 Sk bolo 0,66 centov, tak si ekonóm ako ja operný spevák.
Čo už, časová cena peňazí je u niekoho neznámy pojem.
Čo ty vieš o časovej cene peňazí?
Alebo už si zrazu historik?
Ak áno, tak daj cenu jedného piva. Ak nevieš, lebo desinku nepiješ, stačí aj osemnástka.
jar88
15.12.20,19:18
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
Nieje tak dávno, čo si tu písal argument, že nie si ekonóm, ale účtovník, či?
Je to niečo podobné, ako to, že máš nacistické myslenie, ale keďže nepoznáš históriu (nemusíš, lebo niesi historik), tak ani nacizmus nieje.
Kade vietor, tade kabát.
jar88
15.12.20,19:21
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
a nižšie píšem koľko ide z toho do vrecák majieľov ZP
A vieš prečo to ide do vreciek majiteľov ZP?
Poznáš príčinu, dôvod?
------------------------------
Asi nie, inak by si to nepísal.
Vieš veľké guľové.
jar88
15.12.20,19:22
Ak sa chcete "nabažiť" - je tu Kilečko 2.
https://podnikatelskecentrum.sk/kompletny-zoznam-navrh-opatreni-kilecko-2-v-469-bodoch-precitajte-si-ho/
A k tomu ďalší "nezmysel" od vládnej garnitúry.
https://podnikatelskecentrum.sk/je-spravne-zaviest-zakaz-predaja-nepotravinoveho-tovaru/
ty sa moc nepúšťaj na tenký lad :)))
Veď to vidím - 2x vymazaný príspevok a to som reagoval (výnimočne) na TROLLa jar88. Zdá sa, že je chránený, ako naši "spoluobčania"!.
Tak to napiš ešte raz a ak bude na čo reagovať, rád ti odpoviem.
bjuty smis
15.12.20,19:24
po tom, čo aj tu stvárajú konšpirátori sa mladí saskári rozhodli šíriť osvetu

https://www.topky.sk/cl/10/2022317/Obalamutit-niektorych-Slovakov-sa-zda-byt-az-smutne-jednoduche--Zmiatol-ich-neexistujuci-blokator-5G-

Zaujímavé na tom je len jedno.
Prečo sa mladí zhuliči rozhodli ísť cestou ruského názvu produktu a aj použitia azbuky ?
sa tváriš, akoby si nevedel, odkial idú konšpirácie
bjuty smis
15.12.20,19:26
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi :))))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
takú pi ovinu nemôžem napísať ale ty bagatelizuješ to že za každého zamestnanca sa odvádza 10+ 4 %, z 1000 je to 140 a z toho 19,6 eur odchádza do vreciek vlastníkov ZP za rok 235 eur ak by ich mala 100 000 poistencov to je 23 miliónov pánečku to by mala napr BXL radosť že by si mala za čo kúpiť lepšie vybavenie lebo by bola za pacienta inak hodnotená alebo by nemocnica dostala viac zaplatené za výkony ale keď nemáš argumenty a nevieš rozoštvávať tak napíšeš o zajacovke za 0,66 eur
???
máš snád pocit, že sa zastávam vlád smeru ??
naopak...konečne sa ti oči otvárajú
jar88
15.12.20,19:28
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi :))))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
takú pi ovinu nemôžem napísať ale ty bagatelizuješ to že za každého zamestnanca sa odvádza 10+ 4 %, z 1000 je to 140 a z toho 19,6 eur odchádza do vreciek vlastníkov ZP za rok 235 eur ak by ich mala 100 000 poistencov to je 23 miliónov pánečku to by mala napr BXL radosť že by si mala za čo kúpiť lepšie vybavenie lebo by bola za pacienta inak hodnotená alebo by nemocnica dostala viac zaplatené za výkony ale keď nemáš argumenty a nevieš rozoštvávať tak napíšeš o zajacovke za 0,66 eur
Mojko, ty sa vzrušuješ nad 23 000 000€ do vrecák majiteľov ZP?
A vieš, že cez ZP prejde 20 000 000 000 €?
Vieš porovnať tie dve čísla?
jar88
15.12.20,19:30
po tom, čo aj tu stvárajú konšpirátori sa mladí saskári rozhodli šíriť osvetu

https://www.topky.sk/cl/10/2022317/Obalamutit-niektorych-Slovakov-sa-zda-byt-az-smutne-jednoduche--Zmiatol-ich-neexistujuci-blokator-5G-

Zaujímavé na tom je len jedno.
Prečo sa mladí zhuliči rozhodli ísť cestou ruského názvu produktu a aj použitia azbuky ?
sa tváriš, akoby si nevedel, odkial idú konšpirácie
Ako to práve on nemá vedieť. Veď sedí priamo na prameni.
bjuty smis
15.12.20,19:30
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
:)))
presne toto som čakal...ale dnes mám čas,tak ti otázku teda zopakujem..:.

ale ukáž nám, aký si teda ty ekonom, prepočítaj to v tvojej časovej osi a
ukáž, ako ten rozdiel ovplyvnil 12 r. vlády smeru v zdravotníctve...

a ty ?
to naozaj nevieš prepočítať ?
povieš nám, ako to ovplyvnilo zdravotníctvo ?
jar88
15.12.20,19:32
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi :))))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
takú pi ovinu nemôžem napísať ale ty bagatelizuješ to že za každého zamestnanca sa odvádza 10+ 4 %, z 1000 je to 140 a z toho 19,6 eur odchádza do vreciek vlastníkov ZP za rok 235 eur ak by ich mala 100 000 poistencov to je 23 miliónov pánečku to by mala napr BXL radosť že by si mala za čo kúpiť lepšie vybavenie lebo by bola za pacienta inak hodnotená alebo by nemocnica dostala viac zaplatené za výkony ale keď nemáš argumenty a nevieš rozoštvávať tak napíšeš o zajacovke za 0,66 eur
???
máš snád pocit, že sa zastávam vlád smeru ??
naopak...konečne sa ti oči otvárajú
Si si istý, že sa mu otvárajú oči a nie čosi iné?
Veď on netuší kde je sever?
jar88
15.12.20,19:36
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
:)))
presne toto som čakal...ale dnes mám čas,tak ti otázku teda zopakujem..:.

ale ukáž nám, aký si teda ty ekonom, prepočítaj to v tvojej časovej osi a
ukáž, ako ten rozdiel ovplyvnil 12 r. vlády smeru v zdravotníctve...

a ty ?
to naozaj nevieš prepočítať ?
povieš nám, ako to ovplyvnilo zdravotníctvo ?
To sa pýtaš toho pravého, len čo je pravda.
Veď on má iba kurz podvojného účtovnictva a aj to len rekvalifikačný.
On je odborník v inom. V R A J rýchloopisovanie.
jar88
15.12.20,19:43
že to neschvaluješ, to je výborné
Samozrejme, že neschvaľujem...a vravím to už dávno. Ono čítať poniektoré "príspevky" ku článkom je niekedy doslova grc.
Hajzla Naďa a či Blázna teraz neriešme...aj keď si za to môžu sami.

Ale čo povedať na niektoré príspevky k úmrtiu Štafana Kožku ???
https://www.topky.sk/cl/100313/2022579/AKTUALNE-Tragicka-sprava--Zomrel-herec-Stefan-Kozka-
Veď to nie je normálne.
O jedného z vás menej.
Už je tam, asi za boha, za národ.

Ja sa len čudujem, že kde sú mentoristi Porady...že im toto nevadí, fakt sa čudujem.

Opustili krčmu. :D
Neopustili! Prebehli na druhú stranu!!!
Ak som napísal, že jar88 je debil (a asi to je pravda) - tak akosi záhadne príspevok ZMIZOL (a pritom 2x súhlasné). Ale to že ten debo jar88 de facto sa raduje a schvaľuje, že umelec skonal - to NECHALI.

FUJ na takýchto mravokárcov! Tým dali najavo, že ak označíš niekoho, kto sa zo skonu človeka raduje - tak je zlý a ten druhý je dobrý?
Že vám morálka po PAPULI nedala - zaslúžili by ste si aspoň 1000x.
Zjavne si preskočil moje vyjadrenie.
Onvedel, alebo aspoň mohol vedieť, že je nakazený a aj tak chodil do divadle bez rúška.
Jednoducho popierač kovidu.
Nakoniec musel priznať, že je to naozaj riadna hnusoba. Ako povedal Matovič.
-------------------------------
Tebe to ešte ani teraz nedochádza?
Od začiatku to bolo každému uvažujúcemu človeku jasné. Už v dobe, keď tu bolo prvých 5 - 10 prípadov, sme mali informácie z Talianska, kde je zdravotníctvo na podstatne lepšej úrovni, ako tu na slovensku a po smerácko národniarskom rabovaní.
Vyčkaj času (tak asi 5 až 10 dní) a potom napíš.
Vôbec si to nepochopil (a to je smutné, no u teba asi normálne) - že bol pozitívny, že chodil - to bola jeho vec. Ty si však autorizoval svoj postoj... vraj o jedného menej... koho menej? On SKONAL - a TY ho špiníš, pretože sa už brániť nemôže!
Bol si, teraz si a stále budeš odpad!
O akej jeho veci to zas trepeš.??
Vieš načo nosíme rúško?
Ty ideš poukazovať na môj postoj? Zopakujem ti to aj sto krát. Zas je o jedného menej.
A dobre že neskončil v nemocnici, možno by tam zabral miesto niekomu, koho iný popierač nakazil.
Viac k tomu nemám.
Nandrolon
15.12.20,19:49
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
:)))
presne toto som čakal...ale dnes mám čas,tak ti otázku teda zopakujem..:.

ale ukáž nám, aký si teda ty ekonom, prepočítaj to v tvojej časovej osi a
ukáž, ako ten rozdiel ovplyvnil 12 r. vlády smeru v zdravotníctve...

a ty ?
to naozaj nevieš prepočítať ?
povieš nám, ako to ovplyvnilo zdravotníctvo ?
To sa pýtaš toho pravého, len čo je pravda.
Veď on má iba kurz podvojného účtovnictva a aj to len rekvalifikačný.
On je odborník v inom. V R A J rýchloopisovanie.
Ty si sa kedy stihol rekvalifikovať z kuchára čiašnika na makroekonóma, finančného analytika a historika?
Pritom si len senilný a nasratý dedko, pri ktorom už ani "svoji" nevydržali.
:-))))))))
Tie kurzy si nechaj pre seberovných s SOUs, ktorí sa na nete chcú pasovať do vysokoodborných pozícií :-)))))))))
PS: dúfam, že druhýkrát si ma už s tým kurzom nepomýliš s tou svojou dcérou, ktorá vykorisťuje mamičky na materskej na zmluvy o polovičnom úväzku... Síce, pochybujem, že niekto s takým "nahovno" genofondom ešte podniká bez dotácií od druhých. Jedine, že by nebola tvoja :-)))
Nandrolon
15.12.20,19:59
Jar88 - moc sa nerúhaj. Kožka bol tvoj rovesník, obidvaja ste tuhí fajčiari, takže zdravotne na tom lepšie nebudeš. Pľúca v prdeli, cievy na tom asi dobre taktiež nebudú, no, radšej by som bol ticho.
Lebo nevieš, kedy v tej beznádejnej situácii môžeš byť ty sám.
jar88
15.12.20,20:14
Jar88 - moc sa nerúhaj. Kožka bol tvoj rovesník, obidvaja ste tuhí fajčiari, takže zdravotne na tom lepšie nebudeš. Pľúca v prdeli, cievy na tom asi dobre taktiež nebudú, no, radšej by som bol ticho.
Lebo nevieš, kedy v tej beznádejnej situácii môžeš byť ty sám.
Neveriaci sa nikdy nerúha.
Tiež mám tých 66, ale stále ešte neviem chodiť po schodoch. Stále po nich behám (vždy po dva schody naráz). Cievy, kĺby, pľúca a dokonca aj svaly stále pevné. Žiadna skleróza a dokonca aj pamäť celkom ujde.
Takže neviem kedy sa v takej situácii budem nachádzať.
Ak idem niekam von, mám rúško.
Vždy si držím odstup a beriem ohľad na ostatných.
Dokonca si umývam aj ruky.
U nás to všetci tak robíme a nijako nás to neobmedzuje. Mikto sa necíti byť nejako obmedzovaný na slobode.
Nandrolon
15.12.20,20:29
Takých dokonale zdravých sú plne cintoríny :-) Dokonca aj podstatne mladších. Za posledné 2 mesiace som bol na 3 pohreboch:
40r.
68r.
56r.

Ten 68 - úplne zdravý, autonehoda, zlomený väz.
jar88
15.12.20,20:58
Takých dokonale zdravých sú plne cintoríny :-) Dokonca aj podstatne mladších. Za posledné 2 mesiace som bol na 3 pohreboch:
40r.
68r.
56r.

Ten 68 - úplne zdravý, autonehoda, zlomený väz.
Nechápem, čo to má spoločné so mnou?
Snáď neskapem práve preto, že sa cítim naozaj veľmi dobre.

Ešte ti niečo napíšem.
Mne tá korona vôbec neprekáža. Nijako sa necítim obmedzovaný na svojich právach.
Matovič a jeho správanie je mi doslova sympatické. Presne ako som očakával. Jediné čo mi troška prekáža, je jeho správanie k akože novinárom. Ja by so ich zotrel pri každej hlúpej otázke v ktorej by priamo v otázke naznačovali odpoveď. Medaj bože, ak by sa niekto pokúsil my vložiť do úst niečo, čo som nikdy nepovedal.
Napríklad čosi ako "blekaut". Po vašom blackout, či ako sa to píše.
Rovnako, že niekedy povedal, že si máme vybrať medzi samotným testovaním a lokdovnom.
Skús si spomenúť na tie plošné testovania. Matovič nechal pár dní pred plošným testovaním najskôr domácu karanténu a následne prišlo k testovaniu. Po otestovaní nechal pozitívnych a ostatných členov domácnosti doma v karanténe a negatývnych nechal voľných s podmienkou dodržiavania pandemických opatrení.
Nikdy nepovedal že už nemusia nič dodržiavať, lebo majú potvrdenie (priepustku).
---------------------------------
Som zvedavý, čo bude po vianociach a čo tu bude po novom roku. A čo ešte príde tak 10, 14 dní po novom roku. Teraz je nakazený už aj Pele a možno aj Sulík a uvidíme koľkí ešte budú. Kotleba mal asi len kocovinu po chlaste a nejakých pirulách a tak uvidíme. Myslím, že pozitývne testovaný na koronu nebol.
----------------------------------
A ešte na rovinu.
Čo si myslíš o tom poklese nákazy tam u vás.
veronikasad
15.12.20,21:04
Pýtaš sa na pokles nákazy na Orave ? Nie je to náhodou tým, že sa tam prestalo testovať PCR-testami a antigenové testy sa do oficialnej štatistiky nedostávajú ?

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjhs-mj_9DtAhUGnBQKHct5DaEQFjAAegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fmapa.covid.chat%2F&usg=AOvVaw3SWT7yGfNzJ-ahmIJuOMPw
jar88
15.12.20,21:12
Pýtaš sa na pokles nákazy na Orave ? Nie je to náhodou tým, že sa tam prestalo testovať PCR-testami a antigenové testy sa do oficialnej štatistiky nedostávajú ?
Neviem, možno je to tak. Ale myslím, že dávať do jednej štatistiky dva rozne druhy testov by zákonite skreslilo výsledky.
Antigenové testy odhalia len tých čo sú už infekční. Teda infikovaní pred viac ako piatimi až štrnástimi dňami. Má to však význam, ak sa testuje pár krát za sebou. Opakovane a pravidelne po každých piatich až siedmich dňoch. A to sapoň 3 až 4 krát za sebou.
veronikasad
15.12.20,21:20
Pýtaš sa na pokles nákazy na Orave ? Nie je to náhodou tým, že sa tam prestalo testovať PCR-testami a antigenové testy sa do oficialnej štatistiky nedostávajú ?
Neviem, možno je to tak. Ale myslím, že dávať do jednej štatistiky dva rozne druhy testov by zákonite skreslilo výsledky.
Antigenové testy odhalia len tých čo sú už infekční. Teda infikovaní pred viac ako piatimi až štrnástimi dňami. Má to však význam, ak sa testuje pár krát za sebou. Opakovane a pravidelne po každých piatich až siedmich dňoch. A to sapoň 3 až 4 krát za sebou.
Suhlasím, ale na Orave neviem z akeho dôvodu sa PCR testy prestali používať. Sledujem tú mapu dlhšie, bolo by naivné myslieť si, že tam sú potvrdené denne 2-3 prípady, niektoré dni žiadne a na ostatnom území SK sú ich desiatky.
A median a počet pozitívnych prípadov pre uvolňovanie opatrení komisia sleduje z PCR testov
bjuty smis
15.12.20,21:31
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
:)))
presne toto som čakal...ale dnes mám čas,tak ti otázku teda zopakujem..:.

ale ukáž nám, aký si teda ty ekonom, prepočítaj to v tvojej časovej osi a
ukáž, ako ten rozdiel ovplyvnil 12 r. vlády smeru v zdravotníctve...

a ty ?
to naozaj nevieš prepočítať ?
povieš nám, ako to ovplyvnilo zdravotníctvo ?
To sa pýtaš toho pravého, len čo je pravda.
Veď on má iba kurz podvojného účtovnictva a aj to len rekvalifikačný.
On je odborník v inom. V R A J rýchloopisovanie.
Ja viem...
Ale aj 3 x mu dám šancu...
Teraz už isto odpovie :)
jar88
15.12.20,21:33
Pýtaš sa na pokles nákazy na Orave ? Nie je to náhodou tým, že sa tam prestalo testovať PCR-testami a antigenové testy sa do oficialnej štatistiky nedostávajú ?
Neviem, možno je to tak. Ale myslím, že dávať do jednej štatistiky dva rozne druhy testov by zákonite skreslilo výsledky.
Antigenové testy odhalia len tých čo sú už infekční. Teda infikovaní pred viac ako piatimi až štrnástimi dňami. Má to však význam, ak sa testuje pár krát za sebou. Opakovane a pravidelne po každých piatich až siedmich dňoch. A to sapoň 3 až 4 krát za sebou.
Suhlasím, ale na Orave neviem z akeho dôvodu sa PCR testy prestali používať. Sledujem tú mapu dlhšie, bolo by naivné myslieť si, že tam sú potvrdené denne 2-3 prípady, niektoré dni žiadne a na ostatnom území SK sú ich desiatky.
A median a počet pozitívnych prípadov pre uvolňovanie opatrení komisia sleduje z PCR testov
Ale tento týždeň to v jedom z tých okreso suúplo na 45 alebo 46. Týždne predtým to bolo čosi okolo 22 až 34 a to 3 týždne po sebe. Tak neviem.

A ešte jedna drobnosť. Mal som tu návštevu. Na hraniciach dostali tlačivo, že sa majú dostaviť do 3dní na testovanie. Bol som tam s nimi a urobili im antigenový test. Boli negatívne a tak som sa spýtal prečo ich netestujú tým PCR testom. Vraj by ich testovali, ak by mali antigén pozitívny.
Viac som ich nechcel spovedať, boli dosť nepríjemne odmeraní.
jar88
15.12.20,21:42
Chcel som tým povedať, že aj ak by sa testovalo len tým antigenom, zrejme by každého, kto ho má pozitívny, určite otestovali následne aj PCR testom a pravdepodobne celú jeho domácnosť.
To znamená, aspoň podľa mojej logiky, že jedem pozitívny antigen test, zákonite prinesie ďalšie dva a viac (podľa počtu členov domácnosti) PCR testov.
jar88
15.12.20,21:55
Čítam v článkoch vyjadrenia "novinárov", že slovensko stále čaká, aké opatrenia nás čakajú.
Aby som pravdu povedal, ja na žiadne opatrenia naozaj nečakám. Nech povedia čo chcú, ďalej sa budem chovať tak, aby som sa nevystavoval žiadnej nákaze.
buchač
15.12.20,22:02
[QUOTE="bjuty smis"]po tom, čo aj tu stvárajú konšpirátori sa mladí saskári rozhodli šíriť osvetu

https://www.topky.sk/cl/10/2022317/Obalamutit-niektorych-Slovakov-sa-zda-byt-az-smutne-jednoduche--Zmiatol-ich-neexistujuci-blokator-5G-

Zaujímavé na tom je len jedno.
Prečo sa mladí zhuliči rozhodli ísť cestou ruského názvu produktu a aj použitia azbuky ?
sa tváriš, akoby si nevedel, odkial idú konšpirácie
Toto naše " mienkotvorné " média nedajú...šak by sa mrokar Naď zbláznil.
Ale inak je jasné a aj samozrejmé, že ide o konšpiráciu alebo hoax ... lebo rusi.
https://www.france24.com/en/live-news/20201211-astrazeneca-to-use-part-of-russian-covid-vaccine-in-trials
Nandrolon
16.12.20,03:59
Pýtaš sa na pokles nákazy na Orave ? Nie je to náhodou tým, že sa tam prestalo testovať PCR-testami a antigenové testy sa do oficialnej štatistiky nedostávajú ?

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjhs-mj_9DtAhUGnBQKHct5DaEQFjAAegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fmapa.covid.chat%2F&usg=AOvVaw3SWT7yGfNzJ-ahmIJuOMPw
Ja som to tu už písal, ale on s bjutym to svojimi zakrpatenými nevyvinutými a málo závitovými mozgami nepochopia :-)))))))))
Jar88: "Antigenové testy odhalia len tých čo sú už infekční. Teda infikovaní pred viac ako piatimi až štrnástimi dňami."
- napísal si teda poriadnú blbosť, lebo práve PCR sa musia robiť na cca 5. deň, lebo po 1, 2 dňoch by vyšli negatívne...
Najskôr tvrdíte, že sú to dobré testy, a potom ich radšej ani nedávate do štatistík, lebo sami dobre viete, že sú nahovno a išlo iba o preliatie peňazí od občanov do vrecák vyvolených.

Ešte k tomu "skapatiu" ako si hore písal.
Píšeš, že "o jedného z nás menej", pritom TY MÁŠ K NEMU Z NÁS NAJBLIŽŠIE.
Je mi dosť do smiechu, ako si povie celoživotný ťažký fajčiar, že pľúca aj cievy mám zdravé :-) To je riadny oxymorón, taký človek neexistuje :-))
Nandrolon
16.12.20,04:07
Chcel som tým povedať, že aj ak by sa testovalo len tým antigenom, zrejme by každého, kto ho má pozitívny, určite otestovali následne aj PCR testom a pravdepodobne celú jeho domácnosť. To znamená, aspoň podľa mojej logiky, že jedem pozitívny antigen test, zákonite prinesie ďalšie dva a viac (podľa počtu členov domácnosti) PCR testov.



Prečo tú píšeš také blbosti, ktoré by AKOŽE PODĽA TEBA ROBILI?

Však mali príležitosť to robiť, tak prečo to nerobili? Prečo to nerobia ani teraz, keď sa otestuješ antigénom???

Klameš, účelovo zavádzaš, končím debatu so starým ch**om Jar88.
pavol54
16.12.20,06:01
Chcel som tým povedať, že aj ak by sa testovalo len tým antigenom, zrejme by každého, kto ho má pozitívny, určite otestovali následne aj PCR testom a pravdepodobne celú jeho domácnosť. To znamená, aspoň podľa mojej logiky, že jedem pozitívny antigen test, zákonite prinesie ďalšie dva a viac (podľa počtu členov domácnosti) PCR testov.



Prečo tú píšeš také blbosti, ktoré by AKOŽE PODĽA TEBA ROBILI?

Však mali príležitosť to robiť, tak prečo to nerobili? Prečo to nerobia ani teraz, keď sa otestuješ antigénom???

Klameš, účelovo zavádzaš, končím debatu so starým ch**om Jar88.
po liečení je veľmi múdry
pavol54
16.12.20,06:04
Pýtaš sa na pokles nákazy na Orave ? Nie je to náhodou tým, že sa tam prestalo testovať PCR-testami a antigenové testy sa do oficialnej štatistiky nedostávajú ?

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjhs-mj_9DtAhUGnBQKHct5DaEQFjAAegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fmapa.covid.chat%2F&usg=AOvVaw3SWT7yGfNzJ-ahmIJuOMPw
Ja som to tu už písal, ale on s bjutym to svojimi zakrpatenými nevyvinutými a málo závitovými mozgami nepochopia :-)))))))))
Jar88: "Antigenové testy odhalia len tých čo sú už infekční. Teda infikovaní pred viac ako piatimi až štrnástimi dňami."
- napísal si teda poriadnú blbosť, lebo práve PCR sa musia robiť na cca 5. deň, lebo po 1, 2 dňoch by vyšli negatívne...
Najskôr tvrdíte, že sú to dobré testy, a potom ich radšej ani nedávate do štatistík, lebo sami dobre viete, že sú nahovno a išlo iba o preliatie peňazí od občanov do vrecák vyvolených.

Ešte k tomu "skapatiu" ako si hore písal.
Píšeš, že "o jedného z nás menej", pritom TY MÁŠ K NEMU Z NÁS NAJBLIŽŠIE.
Je mi dosť do smiechu, ako si povie celoživotný ťažký fajčiar, že pľúca aj cievy mám zdravé :-) To je riadny oxymorón, taký človek neexistuje :-))
pri debate s ním výraz "oxymoron" nepoužívaj, nevie čo to znamená
bjuty smis
16.12.20,06:40
Pýtaš sa na pokles nákazy na Orave ? Nie je to náhodou tým, že sa tam prestalo testovať PCR-testami a antigenové testy sa do oficialnej štatistiky nedostávajú ?

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjhs-mj_9DtAhUGnBQKHct5DaEQFjAAegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fmapa.covid.chat%2F&usg=AOvVaw3SWT7yGfNzJ-ahmIJuOMPw
Ja som to tu už písal, ale on s bjutym to svojimi zakrpatenými nevyvinutými a málo závitovými mozgami nepochopia :-))))))))) :-))

prečo ma zas berieš do papule ??
nestačí že zas zákerne a podlo za chrbtom vyvádzaš na šuťáku, ty troska ???

kde som sa ja k tomuto vyjadroval ? kto tu má zo všetkých na porade v porovnaní s tebou zakrpatený mozog ?? sa spamätaj,,,


my sme sa o tomto bavili...:

ale ukáž nám, aký si teda ty ekonom, prepočítaj to v tvojej časovej osi a
ukáž, ako ten rozdiel ovplyvnil 12 r. vlády smeru v zdravotníctve...

a ty ?
to naozaj nevieš prepočítať ?
povieš nám, ako to ovplyvnilo zdravotníctvo ?
buchač
16.12.20,07:02
Klameš, účelovo zavádzaš, končím debatu so starým ch**om Jar88.
S ním je to asi tak, ako je to s reklamnými okienkami typu teleshoping.
Tie ja ignorujem, lebo sú neskutočne otravné a aj zavádzajúce.
Tweety
16.12.20,07:22
Nandrolon
16.12.20,07:36
Pýtaš sa na pokles nákazy na Orave ? Nie je to náhodou tým, že sa tam prestalo testovať PCR-testami a antigenové testy sa do oficialnej štatistiky nedostávajú ?

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjhs-mj_9DtAhUGnBQKHct5DaEQFjAAegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fmapa.covid.chat%2F&usg=AOvVaw3SWT7yGfNzJ-ahmIJuOMPw
Ja som to tu už písal, ale on s bjutym to svojimi zakrpatenými nevyvinutými a málo závitovými mozgami nepochopia :-))))))))) :-))

prečo ma zas berieš do papule ??
nestačí že zas zákerne a podlo za chrbtom vyvádzaš na šuťáku, ty troska ???

kde som sa ja k tomuto vyjadroval ? kto tu má zo všetkých na porade v porovnaní s tebou zakrpatený mozog ?? sa spamätaj,,,


my sme sa o tomto bavili...:

ale ukáž nám, aký si teda ty ekonom, prepočítaj to v tvojej časovej osi a
ukáž, ako ten rozdiel ovplyvnil 12 r. vlády smeru v zdravotníctve...

a ty ?
to naozaj nevieš prepočítať ?
povieš nám, ako to ovplyvnilo zdravotníctvo ?
Čo vyvádzam na šuťáku? že radím používať v mobile android + Ublock?
bjuty smis
16.12.20,07:55
prečo ma zas berieš do papule ??
kde som sa ja k tomuto vyjadroval ? kto tu má zo všetkých na porade v porovnaní s tebou zakrpatený mozog ?? sa spamätaj,,,
my sme sa o tomto bavili...:

ale ukáž nám, aký si teda ty ekonom, prepočítaj to v tvojej časovej osi a
ukáž, ako ten rozdiel ovplyvnil 12 r. vlády smeru v zdravotníctve...

a ty ?
to naozaj nevieš prepočítať ?
povieš nám, ako to ovplyvnilo zdravotníctvo ?
korela
16.12.20,07:56
jar88
16.12.20,07:59
Asi tak nejako budeme spomínať na dnešnú pandémiu.https://lisabone.gulas.sme.sk/upload/posts/0/12/125760/large/b2a6274b91fe889970fb40cae7f22e88.jpg
Presne tak.
Stačilo by tak málo, ale aj to málo kde kdo jednoducho nedokáže.
Vďaka ním si to riadne vyžerieme.
jar88
16.12.20,08:02
No zas jeden bomba nadpis.
Tretia vlna je tu. Matovičova nečinnosť bude stáť tisícky životov.
Ronald Ižip.
https://www.trend.sk/nazory-a-komentare/tretia-vlna-je-tu-matovicova-necinnost-bude-stat-tisicky-zivotov
buchač
16.12.20,08:31
Asi tak nejako budeme spomínať na dnešnú pandémiu.
Chujovina...aleže strašná chujovina.
Tweety
16.12.20,08:43
Asi tak nejako budeme spomínať na dnešnú pandémiu.
Chujovina...aleže strašná chujovina.
Tvoj ... názor, nikto ti ho neberie. Ale mohol si sa radšej zdržať tých sprostých rečí.
jar88
16.12.20,09:05
Ten Ižip nemá chrbtovú kosť.
Napísal:
Slovensko je v rovnakej epidemickej situácii ako Holandsko či Česko. Nárast infikovaných ukazuje na príchod tretej vlny. Kým pre obe uvedené krajiny bude táto vlna pravdepodobne slabšia ako vlna druhá, pre Slovensko to platiť nebude.

K tomu priložil graf, kde je Slovensko jasne najlepšie.
Neporovnatelne lepšie, ako Česko a Holandsko.
---------------------------------------------
Celý článok je čistá propaganda a doslova všetky jeho tvrdenia su bez akéhokoˇvek faktu.
https://www.trend.sk/nazory-a-komentare/tretia-vlna-je-tu-matovicova-necinnost-bude-stat-tisicky-zivotov
buchač
16.12.20,10:04
Asi tak nejako budeme spomínať na dnešnú pandémiu.
Chujovina...aleže strašná chujovina.
podliačik...oprav si hodnotenie. Nejak neverím, že by si mi dal za hento " užitočné "...
:D :D :D
buchač
16.12.20,10:14
Asi tak nejako budeme spomínať na dnešnú pandémiu.
Chujovina...aleže strašná chujovina.
Tvoj ... názor, nikto ti ho neberie. Ale mohol si sa radšej zdržať tých sprostých rečí.
To akože rúška chránia/zachránia pred coviďákom ? To kde povedali ... na Šarišu ?
Potom je na mieste otázka...prečo je toľko nakazených zdravotníkov, ktorí sa bez rúška ani len nepohnú ? ...a to ešte nespomínam tých, čo nosia kombinézy.
Koľkí jedinci z odberných miest sa nakazili ?

Vidno, že tomu jednoznačne nerozumieš...preto si dala stupídne foto s ešte stupídnejším textom.
Holt...čo čakať od správ s kurína...
jar88
16.12.20,11:14
Asi tak nejako budeme spomínať na dnešnú pandémiu.
Chujovina...aleže strašná chujovina.
Tvoj ... názor, nikto ti ho neberie. Ale mohol si sa radšej zdržať tých sprostých rečí.
To akože rúška chránia/zachránia pred coviďákom ? To kde povedali ... na Šarišu ?
Potom je na mieste otázka...prečo je toľko nakazených zdravotníkov, ktorí sa bez rúška ani len nepohnú ? ...a to ešte nespomínam tých, čo nosia kombinézy.
Koľkí jedinci z odberných miest sa nakazili ?

Vidno, že tomu jednoznačne nerozumieš...preto si dala stupídne foto s ešte stupídnejším textom.
Holt...čo čakať od správ s kurína...

Mojko a ty si ešte stále nepochopil funkciu rúška?
To kto ti nakukal takú sprostosť.?? A ty ešte napíšeš, že správy z kurníka. To že máš niečo doma ešte neznamená, že to májú aj ostatní. A to už nepíšem, že si to začal tvrdiť aj o ženách tu na porade. Svojimi vedomosťami im nesiahaš ani po kolená.
Denno denne to tu o svojich vedomostiach demonštruješ.
buchač
16.12.20,11:33
Pupúúúšik kokôtik...a teba sa kto niečo pýtal ?
bjuty smis
16.12.20,11:37
to bola iba recesia s tým rúškom, však ?

ale nie je rúško ako rusko

ten blb ide až do konca :))))

https://www.cas.sk/clanok/1064477/prve-zabery-pavla-ruska-po-obliati-kyselinou-toto-je-sialene-pozrite-sa-ako-vyzera-exsef-markizy/
pavol54
16.12.20,11:52
Asi tak nejako budeme spomínať na dnešnú pandémiu.
Chujovina...aleže strašná chujovina.
Tvoj ... názor, nikto ti ho neberie. Ale mohol si sa radšej zdržať tých sprostých rečí.
To akože rúška chránia/zachránia pred coviďákom ? To kde povedali ... na Šarišu ?
Potom je na mieste otázka...prečo je toľko nakazených zdravotníkov, ktorí sa bez rúška ani len nepohnú ? ...a to ešte nespomínam tých, čo nosia kombinézy.
Koľkí jedinci z odberných miest sa nakazili ?

Vidno, že tomu jednoznačne nerozumieš...preto si dala stupídne foto s ešte stupídnejším textom.
Holt...čo čakať od správ s kurína...

Mojko a ty si ešte stále nepochopil funkciu rúška?
To kto ti nakukal takú sprostosť.?? A ty ešte napíšeš, že správy z kurníka. To že máš niečo doma ešte neznamená, že to májú aj ostatní. A to už nepíšem, že si to začal tvrdiť aj o ženách tu na porade. Svojimi vedomosťami im nesiahaš ani po kolená.
Denno denne to tu o svojich vedomostiach demonštruješ.
No daj aby sme vedeli čo si pochopil o rúškach, alebo si niečo namýšľaš a si vedľa
Katy a R
16.12.20,12:35
Asi tak nejako budeme spomínať na dnešnú pandémiu.
Chujovina...aleže strašná chujovina.
Tvoj ... názor, nikto ti ho neberie. Ale mohol si sa radšej zdržať tých sprostých rečí.
To akože rúška chránia/zachránia pred coviďákom ? To kde povedali ... na Šarišu ?
Potom je na mieste otázka...prečo je toľko nakazených zdravotníkov, ktorí sa bez rúška ani len nepohnú ? ...a to ešte nespomínam tých, čo nosia kombinézy.
Koľkí jedinci z odberných miest sa nakazili ?
Vidno, že tomu jednoznačne nerozumieš...preto si dala stupídne foto s ešte stupídnejším textom.
Holt...čo čakať od správ s kurína...
No tak to ozaj by si si už mohol dať pauzu - a ísť voľakde do ....
ty si maj svoj názor, aký chceš , ale nič poriadne v tomto nevieš poradiť, len zhadzovať iných...
Ak vymyslíš niečo užitočnejšie na prevenciu - tak potom by si nám mohol poradiť - a to by si sa mohol uchádzať aj o Nobelovu cenu! Lebo pokiaľ viem, nič účinnejšie ako rúško ešte nikto nevymyslel (resp kombinácia ROR)
https://www.topky.sk/cl/10/1977095/Patrite-k-ruskohejterom--Tu-su-dovody--preco-ich-nosit--VIDEO-Ide-o-silnejsiu-zbran--nez-si-myslite
sito
16.12.20,12:40
Pýtaš sa na pokles nákazy na Orave ? Nie je to náhodou tým, že sa tam prestalo testovať PCR-testami a antigenové testy sa do oficialnej štatistiky nedostávajú ?

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjhs-mj_9DtAhUGnBQKHct5DaEQFjAAegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fmapa.covid.chat%2F&usg=AOvVaw3SWT7yGfNzJ-ahmIJuOMPw

Veronika, máš pravdu, nezapočítavajú ich do PCR. Dobre je v tejto stránke, mape spravený ten denný nárast. Postupne je vidieť ako v ktorom okrese sa korona šírila, pribúdalo nakazených.

Antigény sú spomenuté, uvedené tu dole.

https://korona.gov.sk/koronavirus-na-slovensku-v-cislach/

Tiež nie sú započítané do PCR testov. Je tam uvedené, ze bolo spravených 999 332 antigénov. Isto do toho nie je započítaný pilot z Oravy a ani celoplošné testovanie. Ten skoro milión sú ozaj dobrovoľne testovaní. Takže úmyselne ich neuviedli, aby nebolo vidieť to fiasko, ktoré by ukázalo ako je slovensko na tom dobre.

PCR celkovo

139 088 : 1 246 580 = 11,15 % nakazených.


PCR + uvedené antigény.

182 433 : 2 245 912 = 8,12 % nakazených.


PCR + uvedené + pilot + tri kola.

pilot 5 594 : 140 945 = 3,97 % nakazených.

1. kolo. 38 359 : 3 625 332 = 1,06 % nakazených.

2. kolo. 13 509 : 2 044 855 = 0,66 % nakazených.

3. kolo. 2 501 : 110 609 = 2,26 % nakazených.

Spolu. 242 396 : 8 167 653 = 2,97 % nakazených.

Tých 2,97 % by mohla byť tá atómová bomba.


Na čo sú dobré antigény?

Dňa 15. 12. 2020.

Anti. 4 397 : 56 691 = 7,76 % nakazených.

PCR 3 565 : 16 717 = 21,33 % nakazených.

Spolu. 7 862 : 73 408 =10,85 % nakazených.

Takže 15.12. sa dobrovoľne dalo otestovať 73 408 ľudí. DOBROVOĽNE!

Ak odborníci povedia, že antigény treba využívať cielene, tak ich treba tak využívať, použivať v rizikových oblastiach, okresoch Slovenská a V rizikových organizáciach.

A myslím, že by nebol problém uviesť aj mapu antigénových testov zvlášť ako na PCR testy. A tiež aj mapu spolu. Kto by chcel, mal by prehľad na základe zistených čísel Nie bludov.

Ale, čim menej ľudia vedia, tým ľahšie je ich možné obalamútiť, oklamať.

Vivat, šaško šaškovič! Vďaka samosprávam, zdravotníkom, vojakom, hasičom, policajtom, dobrovoľníkom.

No nie už vďaka za výplatu sľúbených odmien a preplatenia nákladov samospráv a plochy Slovenska a celkovej sumy za plošné testovanie.
kopretinka
16.12.20,12:50
to bola iba recesia s tým rúškom, však ?

ale nie je rúško ako rusko

ten blb ide až do konca :))))

https://www.cas.sk/clanok/1064477/prve-zabery-pavla-ruska-po-obliati-kyselinou-toto-je-sialene-pozrite-sa-ako-vyzera-exsef-markizy/
:D:D:D:D
Bože,to myslí vážne? Jak je možné,že mu to nestieklo du na tvár,na nos?
To by mu museli zo striekačkou trafiť priamo do oka,a min.množstvo,veď to v oku neostane,stečie to dolu....A ak by ho priamo do oka,tak určite zostal stáť a čakal,kymu streknú aj do druhého......ježišmárjasvatýjózef.......
bjuty smis
16.12.20,12:57
presne to aj mňa napadlo

že prečo nemá poleptanú tvár....ale oči oboje
Tweety
16.12.20,12:57
Darina1234
16.12.20,13:51
Rusko bol ministrom hospodárstva, len pripominam
misoft
16.12.20,14:38
buchač
16.12.20,14:41
Asi tak nejako budeme spomínať na dnešnú pandémiu.
Chujovina...aleže strašná chujovina.
Tvoj ... názor, nikto ti ho neberie. Ale mohol si sa radšej zdržať tých sprostých rečí.
To akože rúška chránia/zachránia pred coviďákom ? To kde povedali ... na Šarišu ?
Potom je na mieste otázka...prečo je toľko nakazených zdravotníkov, ktorí sa bez rúška ani len nepohnú ? ...a to ešte nespomínam tých, čo nosia kombinézy.
Koľkí jedinci z odberných miest sa nakazili ?
Vidno, že tomu jednoznačne nerozumieš...preto si dala stupídne foto s ešte stupídnejším textom.
Holt...čo čakať od správ s kurína...
No tak to ozaj by si si už mohol dať pauzu - a ísť voľakde do ....
ty si maj svoj názor, aký chceš , ale nič poriadne v tomto nevieš poradiť, len zhadzovať iných...
Ak vymyslíš niečo užitočnejšie na prevenciu - tak potom by si nám mohol poradiť - a to by si sa mohol uchádzať aj o Nobelovu cenu! Lebo pokiaľ viem, nič účinnejšie ako rúško ešte nikto nevymyslel (resp kombinácia ROR)
https://www.topky.sk/cl/10/1977095/Patrite-k-ruskohejterom--Tu-su-dovody--preco-ich-nosit--VIDEO-Ide-o-silnejsiu-zbran--nez-si-myslite
Národ orúškovaný až do het...v interiéri, v exteriéri, vo dne, v noci, jedia, pijú, možno aj niektorí spávajú v rúškach...a kuwa, aj tak sa nakazia. Čím to potom asi bude ?

Prečo ale riešiš mňa ? Za to, že som reagoval na akože " vtip ", ktorý priložila Tweety.
Poradiť mám ? Hm...a to už prečo ? Veď nech radia iní, ja som tu predsa za všetko možné, len nie za poradcu...teda aspoň podľa vyjadrení poniektorých.
Ono je to tak...ja sa radšej zúčastňujem debaty na inom fóre, kde sa téme venuje od jej začiatku...a je to tam na oveľa, aleže oveľa vyššej úrovni, ako na hentej zanedbanej stránke.

...a ozaj...nejak som si nevšimol, že by tu tí iní v oblasti covidu radili. Ak by som mal konkrétnejšie, nuž :
- taká Tweety tu len dáva príspevky ohľadom korony len vo forme skopírovaných obrázkov z iných médií. Ak dá niečo iné, tak je to z Aktualít, z NČ alebo z Tupiek
- ich veličenstvo Mila má svoju dcéru dokonca na oddelení s covidom...no ohľadom korony dala len 1-2 príspevky, aj to ohľadom testovania.
- jaroušek tu dva dni splieta všetko možne krista krážom...žiadna odpoveď, ale osočovania a otázok plná huba.

Na moje otázky (viď vyššie) neodpovedal nik....takže ?
Pridám ďalšiu ?
To dokedy bude trvať celá táto situácia (občas aj maškaráda) ?
Už je druhá vlna...na jar príde tretia, a to aj napriek očkovaniu. Nejak neverím v opak...
Prisámfakt, normálne si prajem, aby sa zatvorili veľké fabriky...by som bol zvedavý, čo by sa asi začalo diať po pár mesiacoch...

...a lockdown je už na svete.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/572054-aky-bude-slovensky-lockdown-opatrenia-vlady/
buchač
16.12.20,14:51
Slovensko má svoju národnú stratégiu očkovania proti ochoreniu COVID-19. Očkovanie podľa odborníkov predstavuje najúčinnejší spôsob prevencie. Chráni očkovaného aj zabezpečuje kolektívnu imunitu. Na jej zabezpečenie je potrebné v prípade nového koronavírusu preočkovať viac ako 60 až 70 populácie.

Materiál pandemickej komisie s pripomienkami schválila vláda na svojom stredajšom zasadnutí. Hovorkyňa rezortu zdravotníctva Zuzana Eliášová pre TASR uviedla, že pripomienky ešte prerokuje na najbližšom zasadnutí konzílium odborníkov, následne sa zapracujú.

Pri výbere vakcíny budú rozhodujúcimi kritériami jej bezpečnosť, účinnosť, dostupnosť a cena. Odborníci si od vakcinácie sľubujú zabezpečenie ochrany obyvateľov pred ochorením a zabránenie jeho šírenia, čo má viesť k menšiemu počtu úmrtí, zníženiu preťaženia akútnych a intenzívnych lôžok v nemocniciach, ochrane zdravotníckych pracovníkov a ochrane zložiek kritickej infraštruktúry krajiny.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/572078-proti-koronavirusu-sa-na-slovensku-bude-ockovat-v-styroch-vlnach/

Blá, blá,....mne ale chýba jeden údaj.
KEDY sa začne s očkovaním ? Lebo v iných krajinách to už funguje...a u nás ešte len idú vyberať. Ak výber bude prebiehať tak, ako pri výbere testov ? .... nuž zbohom a koniec.
bjuty smis
16.12.20,14:59
jar88
16.12.20,15:28
Slovensko má svoju národnú stratégiu očkovania proti ochoreniu COVID-19. Očkovanie podľa odborníkov predstavuje najúčinnejší spôsob prevencie. Chráni očkovaného aj zabezpečuje kolektívnu imunitu. Na jej zabezpečenie je potrebné v prípade nového koronavírusu preočkovať viac ako 60 až 70 populácie.

Materiál pandemickej komisie s pripomienkami schválila vláda na svojom stredajšom zasadnutí. Hovorkyňa rezortu zdravotníctva Zuzana Eliášová pre TASR uviedla, že pripomienky ešte prerokuje na najbližšom zasadnutí konzílium odborníkov, následne sa zapracujú.

Pri výbere vakcíny budú rozhodujúcimi kritériami jej bezpečnosť, účinnosť, dostupnosť a cena. Odborníci si od vakcinácie sľubujú zabezpečenie ochrany obyvateľov pred ochorením a zabránenie jeho šírenia, čo má viesť k menšiemu počtu úmrtí, zníženiu preťaženia akútnych a intenzívnych lôžok v nemocniciach, ochrane zdravotníckych pracovníkov a ochrane zložiek kritickej infraštruktúry krajiny.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/572078-proti-koronavirusu-sa-na-slovensku-bude-ockovat-v-styroch-vlnach/

Blá, blá,....mne ale chýba jeden údaj.
KEDY sa začne s očkovaním ? Lebo v iných krajinách to už funguje...a u nás ešte len idú vyberať. Ak výber bude prebiehať tak, ako pri výbere testov ? .... nuž zbohom a koniec.
Bléé, bléé, bléé a čo povieš na prvú chodbovú tlačovku?
sito
16.12.20,16:08
O 19,30 hod. bude zasa plakať, nariekať na Markíze. :D
Nandrolon
16.12.20,16:15
Takže od pondelka cez pracovné dni zase do práce bez kolón. Aspoň jedno pozitívum v lockdowne.
Buchač - aké konkrétne rady a doporučenia by si asi tak o covide chcel? Však VŠETKO už bolo povedané a napísané.
Ja predpokladám, aj som sa zhodol s našim farárom, že takýto stav s malými prestávkami bude u nás trvať ešte MINIMÁLNE 1 rok a ani samotné očkovanie to v krátkom čase nezvráti.
Neviem, o čom na tom streleckom fóre môžete diskutovať /som tam registrovaný ale musel by som kuknúť do záložiek, ako sa volá/, lebo už fakt nie je čo nové dať. Jedine verklikovať stále to isté dookola.

PS: na najväčšie zahraničné fabriky a obchodné reťazce je Matovič veľmi malý pán. Ak by zavrel fabriky priamo nariadením /to ešte nikdy neurobil/, tak im preplatí každý cent mzdy.
Matovič môže obmedzovať iba bežného ovčana, na "určitých ľudí" proste nemá...
lujza.j
16.12.20,16:45
Konecne som sa dostala po vyse roku na radu.....zvolavacka mojej tovarenskej zn.auta...vymena erbegu spolujazca....pondelok volali,ze zajtra.... jupiiií....ze asi do rici....behnem asi do kostola....alebo povozim sa mhd....lebo sama v aute a sama pred servisom..kde nik...isto niekoho ohrozim...
lujza.j
16.12.20,16:46
.
pavol54
16.12.20,17:09
Takže od pondelka cez pracovné dni zase do práce bez kolón. Aspoň jedno pozitívum v lockdowne.
Buchač - aké konkrétne rady a doporučenia by si asi tak o covide chcel? Však VŠETKO už bolo povedané a napísané.
Ja predpokladám, aj som sa zhodol s našim farárom, že takýto stav s malými prestávkami bude u nás trvať ešte MINIMÁLNE 1 rok a ani samotné očkovanie to v krátkom čase nezvráti.
Neviem, o čom na tom streleckom fóre môžete diskutovať /som tam registrovaný ale musel by som kuknúť do záložiek, ako sa volá/, lebo už fakt nie je čo nové dať. Jedine verklikovať stále to isté dookola.

PS: na najväčšie zahraničné fabriky a obchodné reťazce je Matovič veľmi malý pán. Ak by zavrel fabriky priamo nariadením /to ešte nikdy neurobil/, tak im preplatí každý cent mzdy.
Matovič môže obmedzovať iba bežného ovčana, na "určitých ľudí" proste nemá...
prečo asi začína lockdown teraz? lebo fabriky aj tak dovolenkujú fabrikám neublíži a viac nasratých väčšia radosť dňa
pavol54
16.12.20,17:11
Slovensko má svoju národnú stratégiu očkovania proti ochoreniu COVID-19. Očkovanie podľa odborníkov predstavuje najúčinnejší spôsob prevencie. Chráni očkovaného aj zabezpečuje kolektívnu imunitu. Na jej zabezpečenie je potrebné v prípade nového koronavírusu preočkovať viac ako 60 až 70 populácie.

Materiál pandemickej komisie s pripomienkami schválila vláda na svojom stredajšom zasadnutí. Hovorkyňa rezortu zdravotníctva Zuzana Eliášová pre TASR uviedla, že pripomienky ešte prerokuje na najbližšom zasadnutí konzílium odborníkov, následne sa zapracujú.

Pri výbere vakcíny budú rozhodujúcimi kritériami jej bezpečnosť, účinnosť, dostupnosť a cena. Odborníci si od vakcinácie sľubujú zabezpečenie ochrany obyvateľov pred ochorením a zabránenie jeho šírenia, čo má viesť k menšiemu počtu úmrtí, zníženiu preťaženia akútnych a intenzívnych lôžok v nemocniciach, ochrane zdravotníckych pracovníkov a ochrane zložiek kritickej infraštruktúry krajiny.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/572078-proti-koronavirusu-sa-na-slovensku-bude-ockovat-v-styroch-vlnach/

Blá, blá,....mne ale chýba jeden údaj.
KEDY sa začne s očkovaním ? Lebo v iných krajinách to už funguje...a u nás ešte len idú vyberať. Ak výber bude prebiehať tak, ako pri výbere testov ? .... nuž zbohom a koniec.
Bléé, bléé, bléé a čo povieš na prvú chodbovú tlačovku?
máš nejakú dlhú vychádzku
sito
16.12.20,17:15
Podá demisiu, nepodá demisiu, podá demisiu, nepodá demisiu, podá demisiu ...

V priamom prenose. :D
jar88
16.12.20,17:19
Takže od pondelka cez pracovné dni zase do práce bez kolón. Aspoň jedno pozitívum v lockdowne.
Buchač - aké konkrétne rady a doporučenia by si asi tak o covide chcel? Však VŠETKO už bolo povedané a napísané.
Ja predpokladám, aj som sa zhodol s našim farárom, že takýto stav s malými prestávkami bude u nás trvať ešte MINIMÁLNE 1 rok a ani samotné očkovanie to v krátkom čase nezvráti.
Neviem, o čom na tom streleckom fóre môžete diskutovať /som tam registrovaný ale musel by som kuknúť do záložiek, ako sa volá/, lebo už fakt nie je čo nové dať. Jedine verklikovať stále to isté dookola.

PS: na najväčšie zahraničné fabriky a obchodné reťazce je Matovič veľmi malý pán. Ak by zavrel fabriky priamo nariadením /to ešte nikdy neurobil/, tak im preplatí každý cent mzdy.
Matovič môže obmedzovať iba bežného ovčana, na "určitých ľudí" proste nemá...
Samé vadné myšlienkové predpoklady a postupy.
Ako ťa mohlo napadnúť, že práve Matovič je ten, čo by rád obmedzoval podnikanie. Veď on nieje Smerák. Ja sa skôr čudujem, prečo im neponúkol nonstop prevádzku s tým, že im preplatí náklady na nočnú prácu.

No a na tom Bulovom fore vôbec nič nepreberajú. Oni sa tam fakticky neustále kolom dokola ubezpečujú o dokonalosti sovietskej ťééchniki. Ich tam ani vo sne nenapadne, myšlienka, trošku popátrať, ako sa k tomu tí sovieti vlastne dopracovali. Ako to, že ich Nemci tak ľahko hnali až k Leningradu a Moskve a pár mesiacov nato, zas akosi zázrakom hnali Nemcov Sovieti až na koniec Poľska. Oni sa určite nebudú zaujímať, aký vplyv malo vstúpenie USA do vojny.

Nandrolon, ten váš pán farárko sa prinajmenšom mýlia. Nechcem tým priamo povedať, že tak ako ty, ani oni nemajú rozum. Skôr by so sa priklonil k názoru, že sú veľmi zhovievavý.

A nakoniec, idú vianoce a ty musíš zas na pánske. No fuj. A ten tvoj vytúžený lockdown.?? Tiež fuj, Matovič vám ponúkal podstatne lepšie vianoce.
Nandrolon
16.12.20,17:21
Podá demisiu, nepodá demisiu, podá demisiu, nepodá demisiu, podá demisiu ...

V priamom prenose. :D
90% ľudí by potešilo, keď by sa v priamom prenose vieš čo :-))))))))
jar88
16.12.20,17:30
Mojko,
Matovič dobre vie, že sa na vaše preferencie môže úplne vytoto.
To snáď ešte chápete, či?
anet
16.12.20,17:34
Pridám ďalšiu ?
To dokedy bude trvať celá táto situácia (občas aj maškaráda) ?
Ja ti odpoviem, do roku 2022 ... lebo takto je to v plane.
Ak si vsimnes, nie len prezidentka hovorila o peniazoch buduci rok na "obnovu", ocakavam ich tak v polovici roku 2021, co nerozk..nu nejako podelia do konca roku 2021, od roku 2022 zacnu "obnovovat" ... :D
Nandrolon
16.12.20,17:40
Lipšic sa rozhodol kandidovať na post špeciálneho prokurátora.
jar88
16.12.20,17:41
Pridám ďalšiu ?
To dokedy bude trvať celá táto situácia (občas aj maškaráda) ?
Ja ti odpoviem, do roku 2022 ... lebo takto je to v plane.
Ak si vsimnes, nie len prezidentka hovorila o peniazoch buduci rok na "obnovu", ocakavam ich tak v polovici roku 2021, co nerozk..nu nejako podelia do konca roku 2021, od roku 2022 zacnu "obnovovat" ... :D
Ale Matovič taký plán nemá.
Ten ide na svoj.
Spustí ho hneď po novom roku.
--------------------------------------------
Najskôr dokončí ústavu, následne skonsoliduje parlament, potom podá šnúrku od balónika....
jar88
16.12.20,17:42
Lipšic sa rozhodol kandidovať na post špeciálneho prokurátora.
A asi ho aj získa.
anet
16.12.20,17:43
Blá, blá,....mne ale chýba jeden údaj.
KEDY sa začne s očkovaním ? Lebo v iných krajinách to už funguje...a u nás ešte len idú vyberať. Ak výber bude prebiehať tak, ako pri výbere testov ? .... nuž zbohom a koniec.
Cakaju ako to bude fungovat, kolko ludi sa da zaockovat ... tie studie treba totizto doplnat.

The vaccinations are expected to produce antibodies against spike proteins of SARS-CoV-2. However, spike proteins also contain syncytin-homologous proteins, which are essential for the formation of the placenta in mammals such as humans. It must be absolutely ruled out that a vaccine against SARS-CoV-2 could trigger an immune reaction against syncytin-1, as otherwise infertility of indefinite duration could result in vaccinated women.

Vies ono je tam uvedene, ze napr. sa neockuju tehotne a zeny by nemali otehotniet min. 2 mesiace po aplikacii vakciny ... ver ci nie, ludia si stale pamataju napr. Conterganovu aferu.
buchač
16.12.20,17:43
O 19,30 hod. bude zasa plakať, nariekať na Markíze. :D
Teraz sledujem...výhovorky, výhovorky....
Tie argumenty sú na smiech...kto nepozerá/al, nech si pozrie v archíve.
Puškárku veľmi nemusím...ale dáva mu zabrať. Otázky na telo, tvrdé a jasné.
Odpovede ale o hovne...
jar88
16.12.20,17:44
A Lipšic určite nebude nikomu držať balónik.
anet
16.12.20,17:46
Ale Matovič taký plán nemá.
Matelko sa bude drzat toho, co dostane z HORA nariadene.
Tweety
16.12.20,17:49
O 19,30 hod. bude zasa plakať, nariekať na Markíze. :D
Teraz sledujem...výhovorky, výhovorky....
Tie argumenty sú na smiech...kto nepozerá/al, nech si pozrie v archíve.
Puškárku veľmi nemusím...ale dáva mu zabrať. Otázky na telo, tvrdé a jasné.
Odpovede ale o hovne...
Prečo si ty nešiel do politiky? To by boli iné fukoty, národ by len čumel. Ty predsa všetko vieš najlepšie, taký všade bol, všetko vedel. Svätá prostoto.
buchač
16.12.20,17:53
Pridám ďalšiu ?
To dokedy bude trvať celá táto situácia (občas aj maškaráda) ?
Ja ti odpoviem, do roku 2022 ... lebo takto je to v plane.
Ak si vsimnes, nie len prezidentka hovorila o peniazoch buduci rok na "obnovu", ocakavam ich tak v polovici roku 2021, co nerozk..nu nejako podelia do konca roku 2021, od roku 2022 zacnu "obnovovat" ... :D
Prezidentka pekne hovorí...ale mohla by aj k veci.
Takže ty vravíš ešte o jednom (minimálne) roku trvania situácie ohľadom coroňáka ?

Nuž potom ja ti odpoviem, že do polroka čakajme v celej Európe k značnému nárastu nepokojov, kriminality, úmrtí na iné choroby a nie na covid, krachu podnikov a teda k úpadku ekonomiky.....zabudol som na niečo ?
Zatiaľ sú to ešte vcelku zanedbané percentá, ale tieto pôjdu dosť hore.
buchač
16.12.20,17:54
O 19,30 hod. bude zasa plakať, nariekať na Markíze. :D
Teraz sledujem...výhovorky, výhovorky....
Tie argumenty sú na smiech...kto nepozerá/al, nech si pozrie v archíve.
Puškárku veľmi nemusím...ale dáva mu zabrať. Otázky na telo, tvrdé a jasné.
Odpovede ale o hovne...
Prečo si ty nešiel do politiky? To by boli iné fukoty, národ by len čumel. Ty predsa všetko vieš najlepšie, taký všade bol, všetko vedel. Svätá prostoto.
Ale šak daj, čo také kladné bolo v jeho vystúpení...
Oponuj mi...alebo mlč a hybaj na bidlo.

...a znova ti zopakujem.
Čo viem alebo neviem, to ty nerieš...nemáš na to.

Veď na kľúčovú tlačovú konferenciu neprišiel ani premiér Matovič, ani vicepremiér a minister hospodárstva Sulík, namiesto nich tam poslali druhoradých členov vlády, ktorí často nevedeli, kam z konopí...dokonca povolili len pár otázok ???

...a ten blázon povie na plnú hubu, že on tam poslal ministra Baptistu ??? Kuwa...a kto by tam mal ísť ??? Žeby ja ???
sito
16.12.20,17:56
Mojko,
Matovič dobre vie, že sa na vaše preferencie môže úplne vytoto.
To snáď ešte chápete, či?

Takže koryta sa nevzdal a ani si ho nedá vziať. Ale jasne a dôrazne povedal národu, že svoj zástupcu, Riška a hlavu Zuzku má plné zuby. Len ho hryzú a hryzú ako psa. :D
anet
16.12.20,18:00
Takže ty vravíš ešte o jednom (minimálne) roku trvania situácie ohľadom coroňáka ?

Nuž potom ja ti odpoviem, že do polroka čakajme v celej Európe k značnému nárastu nepokojov, kriminality, úmrtí na iné choroby a nie na covid, krachu podnikov a teda k úpadku ekonomiky.....zabudol som na niečo ?
Zatiaľ sú to ešte vcelku zanedbané percentá, ale tieto pôjdu dosť hore.
Pisala som ti to uz pri Vianociach :D tiez si napisal ze nieee ... bude vzbura a hla...
Nepokoje uz su aj budu, zmenit by to mohla Matelkova demisia vlady ... ale to sa nestane, nema to totiz v povahe.
bjuty smis
16.12.20,18:42
psy štekajú, karavána ide dalej
pekne to matovič povedal....
Nandrolon
16.12.20,19:00
Prečítajte si výnimky. Okrem zopár druhov zatvorených prevádzok žiaden lockdown nie je. Ľudia môžu celý deň chodiť všade, nakoľko vždy je tam výnimka, ktorá to legálne pokryje.
Takže dúfam, že nebudete cez sviatky trčať všetci doma a nadávať na Matoviča a jeho "akože lockdown".
Treba sa držať nariadení a teda aj výnimiek...
sito
16.12.20,19:01
No veď, " ako si gazda zaseje, tak bude žať " Každý! :D
buchač
16.12.20,19:04
psy štekajú, karavána ide dalej
pekne to matovič povedal....
Matovič toho už nadrístal teda vcelku dosť...
Keď príslovia, tak príslovia...

Deti a psy hneď poznajú, kto ich má rád.
V histórii je viac príkladov vernosti psov ako ľudí.
Psi vedia veľa, ale nehovoria. Presne naopak je to u ľudí.
Pes získal svoju krásu bez ješitnosti, silu bez krutosti a ľudské cnosti bez ľudských chýb.
Aký pán, taký pes.
Kto chce psa biť, palicu si vždy nájde.

...a na záver snáď len názov skladby od Elánu..." Psy sa bránia útokom..."...;)
jar88
16.12.20,19:15
psy štekajú, karavána ide dalej
pekne to matovič povedal....
Matovič toho už nadrístal teda vcelku dosť...
Keď príslovia, tak príslovia...

Deti a psy hneď poznajú, kto ich má rád.
V histórii je viac príkladov vernosti psov ako ľudí.
Psi vedia veľa, ale nehovoria. Presne naopak je to u ľudí.
Pes získal svoju krásu bez ješitnosti, silu bez krutosti a ľudské cnosti bez ľudských chýb.
Aký pán, taký pes.
Kto chce psa biť, palicu si vždy nájde.

...a na záver snáď len názov skladby od Elánu..." Psy sa bránia útokom..."...;)
A ty toto svoje, kvákanie a *****kodákanie považuješ za obranu útokom?
Nebuď smiešny.
Nandrolon
16.12.20,19:22
Čuduje sa niekto tomu čoklovi, že utiekol nasratý?
On sa v tom lockdowne videl, v poriadne tvrdom. Bohužiaľ ten mu jeho partneri nedovolili aplikovať.
Na jednej strane mu ho umožnili zaviesť /aby nevypadal ako nesvojprávny hlupáčisko/, na strane druhej mu ho defakto tými výnimkami zrušili :-))))))))))))

Je niečo, čo niekto nemôže robiť v tom lockdowne?
Okrem ostrihania sa, nachlastania v krčme a najedenia v reštike som na nič PODSTATNÉ neprišiel.
jar88
16.12.20,19:23
Mojko,
Matovič dobre vie, že sa na vaše preferencie môže úplne vytoto.
To snáď ešte chápete, či?

Takže koryta sa nevzdal a ani si ho nedá vziať. Ale jasne a dôrazne povedal národu, že svoj zástupcu, Riška a hlavu Zuzku má plné zuby. Len ho hryzú a hryzú ako psa. :D
Ako som už napísal,
dokončí ústavu, prokurátora už máme, bude aj špeciál a potom začnú prichádzať aj nejaké tie výsledky.
------------------------
Potom (a vlastne už teraz) sa už bude môcť vykašľať na štekot občianskej opozičnej pospolitosti už ho naozaj nemá čo a kto zastaviť. Sulík a pani prezidentka si budú hˇadieť svojho a dúfať, že volič do troch rokov na ich kotkodákanie aj zabudne.
jar88
16.12.20,19:42
Bezpečnostný analytik?

Bezpečnostný analytik Milan Žitný trvá na tom, že zranenia policajného exprezidenta Milana Lučanského vo väzbe, po ktorých sa podrobil operačnému zákroku, si nemohol spôsobiť sám.

Tu sa riadne predviedol, aký je on "analytik". Super analýza, len čo je pravda.
veronikasad
16.12.20,19:59
Čuduje sa niekto tomu čoklovi, že utiekol nasratý?
On sa v tom lockdowne videl, v poriadne tvrdom. Bohužiaľ ten mu jeho partneri nedovolili aplikovať.
Na jednej strane mu ho umožnili zaviesť /aby nevypadal ako nesvojprávny hlupáčisko/, na strane druhej mu ho defakto tými výnimkami zrušili :-))))))))))))

Je niečo, čo niekto nemôže robiť v tom lockdowne?
Okrem ostrihania sa, nachlastania v krčme a najedenia v reštike som na nič PODSTATNÉ neprišiel.
môžu sa stretnúť spolu len dve rodiny. Kto a ako to bude sledovať netuším
bjuty smis
16.12.20,20:19
Podľa Šantu by sa o Ruska dokázali postarať aj v tomto stave vo väzenskej nemocnici v Trenčíne, kde vraj dokážu „priam zázračne liečiť takéto stavy“.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
buchač
16.12.20,20:32
môžu sa stretnúť spolu len dve rodiny. Kto a ako to bude sledovať netuším
PO prvom kole toho slávneho atómového testovania si chodil každý kam len chcel a kde len chcel...teda, ovšem ak chcel.
Teraz ? Nuž, kto bude dodržiavať, tak v pohode...ten zvyšok nemá šancu usledovať a ani ustrážiť.
...a ozaj, veď ani len zákaz nevydali ... nevyšlo ani len vo vyhláške, tak o čom to je ?
Veď ak by poliš niekoho zastavil, tak čím by argumentoval ?
korela
16.12.20,20:39
No, až je to divnô.
veronikasad
16.12.20,20:40
môžu sa stretnúť spolu len dve rodiny. Kto a ako to bude sledovať netuším
PO prvom kole toho slávneho atómového testovania si chodil každý kam len chcel a kde len chcel...teda, ovšem ak chcel.
Teraz ? Nuž, kto bude dodržiavať, tak v pohode...ten zvyšok nemá šancu usledovať a ani ustrážiť.
...a ozaj, veď ani len zákaz nevydali ... nevyšlo ani len vo vyhláške, tak o čom to je ?
Veď ak by poliš niekoho zastavil, tak čím by argumentoval ? do soboty ešte stihnu vyhlášku
korela
16.12.20,20:41
Kožka nahral pred smrťou video, opisoval ťažký priebeh Covidu-19
Ľudí vyzval, aby brali Covid-19 s plnou vážnosťou

https://kultura.sme.sk/c/22556404/stefan-kozka-nahral-pred-smrtou-video-opisuje-covid-19.html?ref=njctse
misoft
16.12.20,22:21
Ja ti odpoviem, do roku 2022 ... lebo takto je to v plane.
Ak si vsimnes, nie len prezidentka hovorila o peniazoch buduci rok na "obnovu", ocakavam ich tak v polovici roku 2021, co nerozk..nu nejako podelia do konca roku 2021, od roku 2022 zacnu "obnovovat" ... :D

Nesprávna odpoveď. Do roku 2023!

Čo myslíš, prečo schválili úpravu ústavy? Aby mohli donekonečna vždy vyhlasovať výnimočný stav každých 40 dní.... Veď už teraz premýšľajú, ako to urobiť. Zákaz vychádzania končí 10.1.2021, ale vyhlásený výnimočný stav končí už 29.12.2020 - a potrebujú to predĺžiť o ďalších 40 dní.
Zatiaľ neviem, ako to dopadlo s ústavným súdom, chceli obmedziť, aby ÚS rozhodoval o ústavnosti nimi vytvorených zákonov. Ale pokiaľ si Ústavný súd "hubu" neotvorí a nevyhlási ten ich "zákon" za protiústavný - tak ÚS už ani nebude potrebný. Ústava bude len zdrap papiera.
kopretinka
16.12.20,22:27
Kožka nahral pred smrťou video, opisoval ťažký priebeh Covidu-19
Ľudí vyzval, aby brali Covid-19 s plnou vážnosťou

https://kultura.sme.sk/c/22556404/stefan-kozka-nahral-pred-smrtou-video-opisuje-covid-19.html?ref=njctse
Ale pred tým poroznášal koronu po celom divadle a ktovie,kde ešte všade.
Nandrolon
17.12.20,04:55
Čuduje sa niekto tomu čoklovi, že utiekol nasratý?
On sa v tom lockdowne videl, v poriadne tvrdom. Bohužiaľ ten mu jeho partneri nedovolili aplikovať.
Na jednej strane mu ho umožnili zaviesť /aby nevypadal ako nesvojprávny hlupáčisko/, na strane druhej mu ho defakto tými výnimkami zrušili :-))))))))))))

Je niečo, čo niekto nemôže robiť v tom lockdowne?
Okrem ostrihania sa, nachlastania v krčme a najedenia v reštike som na nič PODSTATNÉ neprišiel.
môžu sa stretnúť spolu len dve rodiny. Kto a ako to bude sledovať netuším
Praktická vykonateľnosť 0 bodov. Lebo si neviem predstaviť, že napríklad 27.12. zaklope polícia na dvere a pôjde do obývačky počítať a legitimovať počet domácností.....
Proste debilita nad debilitou, technicky nevykonateľné.
Samozrejme že my ako každý rok budeme celá rodina pokope aj teraz aj na Silvestra.
veronikasad
17.12.20,05:06
Tlačovky nepozerám, ale co som pocula v radiu, pocas celych Vianoc by si sa nemal stretnúť s ďalšou (tretou) rodinou
Nandrolon
17.12.20,05:35
Ja tomu chápem, len píšem, že je to neodkontrolovateľné, tým pádom nesankcionovateľné.
Taktiež je pred 18. rokom života zakázaný alkohol.
Nech sa prihlási ten, kto to dodržal a neskúsil.
:-)))))))))))))))))))
Z. 219/1996 Z.z., § 2 ods. 1 a 2
misoft
17.12.20,05:43
Gŕŕŕŕŕŕŕ........ http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12633.gif Pred týždňom som mal "sprchu v kuchyni a v obývačke. Pred týždňom prišli opravovať strechu. Poisťovák prišiel, pofotil, spísal. Dnes to mám znova! Oprava sa "podarila" - strecha tečie ďalej. Takže môžem rozšíriť rozsah škôd. Pred týždňom to vyzeralo na opravu pár lamiel v podlahe - dnes? Komplet celá podlaha. https://www.celysvet.cz/skin/smile/s12633.gif
BXLmiami
17.12.20,05:54
Prečítajte si výnimky. Okrem zopár druhov zatvorených prevádzok žiaden lockdown nie je. Ľudia môžu celý deň chodiť všade, nakoľko vždy je tam výnimka, ktorá to legálne pokryje.
Takže dúfam, že nebudete cez sviatky trčať všetci doma a nadávať na Matoviča a jeho "akože lockdown".
Treba sa držať nariadení a teda aj výnimiek...
Mali by sme trčať doma na maximum,alebo na chate a naozaj to dodržať bez nadávania.Treba si rozmyslieť každý za svoju rodinu čo spraví,lebo prípadné výčitky svedomia sú mrcha.
veronikasad
17.12.20,06:00
Suhlasim, mala som ist k dceram do Bratislavy, zostavam doma...
Nandrolon
17.12.20,06:10
Keď je človek zdravý, prípadne to už prekonal, nevidím dôvod sa nestretnúť s vlastnou rodinou.
Áno, treba byť zodpovedný, ale to celý život a nie iba v čase korony.
Nandrolon
17.12.20,06:21
V našej firme o zodpovednosti najviac kvákali pracujúce dôchodkyne. Človek by zakašľal a hneď by pomaly dostal alebo bol vykázaný ísť domov.
Až kým sa jednej dôchodkyni nenakazil syn, ona to zatajila a chodila do práce, doma si sama nasadila antibiotiká. Na porade nakazila cca ďalších 10-tich. Samozrejme manažérka /na vysokom poste/ sa taktiež zatajila a nasadila si ATB, dokonca prikázala, aby ju dotyčná nenahlásila, že má veľa práce.....
Len toľko k tej zodpovednosti, na ktorú častokrát vyzývajú ľudia, ktorým zodpovednosť VOČI druhým bola ukradnutá, keď to bolo v ich vlastný prospech...
Myslíš, že dotyčná mala alebo má nejaké výčitky? Tvári sa ako by sa jej to vôbec ani netýkalo. Ak by to urobil nejaký bežný pracovník, tak už nemusí chodiť do práce.
PS: chorý som nikdy na návštevy nechodil, nebudem ani teraz. Taktiež ak boli deti choré, dávali sme si echo aby sme sa nenavštevovali. Nevidím žiaden dôvod to teraz nejako meniť.
vicktor
17.12.20,06:40
Problem je v tom, ze ta choroba / virus je nevyspytatelny.
Niekto ho ma a skonci na marach, iny o nom ani nevie, ale ROZNASA.
Takyto nevedomy bacilonosic moze nakazit kadekoho aj svojich blizkych.

ale nie je mi jasne co je to rodina - rodicia a deti a vnucata?
Co ked su tri deti s rodinami?

Alebo vychadzky do prirody v ramci okresu - mnozstvo ludi byva inde nez maju uradne bydlisko...
pavol54
17.12.20,06:55
Čuduje sa niekto tomu čoklovi, že utiekol nasratý?
On sa v tom lockdowne videl, v poriadne tvrdom. Bohužiaľ ten mu jeho partneri nedovolili aplikovať.
Na jednej strane mu ho umožnili zaviesť /aby nevypadal ako nesvojprávny hlupáčisko/, na strane druhej mu ho defakto tými výnimkami zrušili :-))))))))))))

Je niečo, čo niekto nemôže robiť v tom lockdowne?
Okrem ostrihania sa, nachlastania v krčme a najedenia v reštike som na nič PODSTATNÉ neprišiel.
môžu sa stretnúť spolu len dve rodiny. Kto a ako to bude sledovať netuším
Praktická vykonateľnosť 0 bodov. Lebo si neviem predstaviť, že napríklad 27.12. zaklope polícia na dvere a pôjde do obývačky počítať a legitimovať počet domácností.....
Proste debilita nad debilitou, technicky nevykonateľné.
Samozrejme že my ako každý rok budeme celá rodina pokope aj teraz aj na Silvestra.
zavedieš knihu návštev a zapíšeš príde kontrola a bude to :) Keby boli očipovaní, tak nemusíš písať a ešte telefóny ťa prezradia :)
pavol54
17.12.20,07:01
Problem je v tom, ze ta choroba / virus je nevyspytatelny.
Niekto ho ma a skonci na marach, iny o nom ani nevie, ale ROZNASA.
Takyto nevedomy bacilonosic moze nakazit kadekoho aj svojich blizkych.

ale nie je mi jasne co je to rodina - rodicia a deti a vnucata?
Co ked su tri deti s rodinami?

Alebo vychadzky do prirody v ramci okresu - mnozstvo ludi byva inde nez maju uradne bydlisko...
to akú šupu vírusu znesie človek( vôbec akýkoľvek živý organizmus) závisí od jeho genetickej predispozície. Liek na vírusy neexistuje, o účinkoch a fungovaní vakcíny typu MRNA si naštuduj
Nandrolon
17.12.20,07:09
Vicktor tvoje tvrdenia sú zavádzajúce.
Áno, niekto môže byť teoreticky iba bacilonosič, ale prakticky? Ak to nie je slobodná a bezdetná osoba žijúca úplne sama v domácnosti, ale žije v klasickej rodine, myslíš, že z celej rodiny napr. 4-6 ľudí by boli všetci bezpríznakoví bacilonosiči?
Myslíš, že na nikom v domácnosti by sa to NIJAKO neprejavilo? Pri tak vysokonákazlivom víruse by sa nakazila väčšina, ak nie všetci a nech mi nikto netvrdí, že všetci by boli bezpríznakoví...

Vakcína na báze messenger RNA je najmodernejšia a najrýchlejšie vyrobiteľná /netreba množiť vírusy/ vakcína v súčasnosti, defakto si ju telo na základe podanej informácie samo vyrobí aj sa samo zaočkuje reťazovou reakciou.
Na TV LUX o tom podrobne hovoril v jednej relácii lekár-vedec, neuveriteľný pokrok ľudstva.
pavol54
17.12.20,07:10
Keď je človek zdravý, prípadne to už prekonal, nevidím dôvod sa nestretnúť s vlastnou rodinou.
Áno, treba byť zodpovedný, ale to celý život a nie iba v čase korony.
to či si zdravý ti nepovie ani test(30%pravdep úchylka) Ak si prekonal môžes byť naďalej jeho nositeľom, len tvoj organizmus je imúnny(alebo rezistetný) Všetkých tu treba informovať ako sa chovať ale veľmi málo je tu toho o tom ako sa chová vírus v tele. Igimu chýba jedno robiť osvetu ešte raz osvetu a ešte raz osvetu a druhá vec nie je slnečné žiarenie aktivátor tvorby imunitného vitamínu D, Keby konečne dal príkaz aby každý dostal zadarmo balenie vitamínu D. Snáď z tých 14% odvodov do ZP by to vyšlo a myslím si že najlacnejšie
buchač
17.12.20,07:14
Sprísnenia a výnimky

Vláda pred vianočnými sviatkami sprísnila protiepidemické opatrenia. TASR prináša prehľad sprísnení a výnimiek prezentovaných na stredajšej tlačovej konferencii.*
Od soboty 19. decembra do 10. januára 2021 bude na Slovensku tzv. lockdown. Zatvoria sa prevádzky a od 5.00 h bude platiť zákaz vychádzania. Z tohto zákazu platí viacero výnimiek,
....
....
- prípadne SERVISU BICYKLOV bicyklov s tým, že by malo ísť o najbližšiu možnú prevádzku či predajňu,

Ma yebne...:D :D :D :D :D
Nandrolon
17.12.20,07:19
Kua, to tam zaviedli asi pre mňa alebo kieho čerta, lietať po servisoch s bicyklami v zime :-)))))))))
Ale vidím, že TUPKáRI to tu asi čítajú, lebo dnes článok https://www.topky.sk/cl/10/2023771/KORONAVIRUS-Vlada-prisla-s-novymi-opatreniami--Vynimiek-je-viac-ako-dost--ucinnost-je-otazna je vlastne to, čo som včera večer tu písal.....
:-)
pavol54
17.12.20,07:20
Vicktor tvoje tvrdenia sú zavádzajúce.
Áno, niekto môže byť teoreticky iba bacilonosič, ale prakticky? Ak to nie je slobodná a bezdetná osoba žijúca úplne sama v domácnosti, ale žije v klasickej rodine, myslíš, že z celej rodiny napr. 4-6 ľudí by boli všetci bezpríznakoví bacilonosiči?
Myslíš, že na nikom v domácnosti by sa to NIJAKO neprejavilo? Pri tak vysokonákazlivom víruse by sa nakazila väčšina, ak nie všetci a nech mi nikto netvrdí, že všetci by boli bezpríznakoví...

MRNA je najmodernejšia vakcína v súčasnosti, defakto si ju telo na základe podanej informácie samo vyrobí aj sa samo zaočkuje reťazovou reakciou.
Na TV LUX o tom podrobne hovoril v jednej relácii lekár-vedec, neuveriteľný pokrok ľudstva.
Nandy môžu byť bezpríznakoví, aj celá rodina, zober si ako popísal svoj prípad DUVES, nebavme sa o baciloch a bacilonosičoch to je niečo iné, v akej štruktúre organizmu tela (bunky )si vytvorí protilátku? skrátene to nejde vysvetliť, lebo to tu niektorí napadnú ako nezmysel, Alebo doplním skrátene vieš čo je GMO?
Nandrolon
17.12.20,07:31
Áno, DUVES skončil v nemocnici, tým pádom rodina vedela, že u nich v rodine úraduje Covid. Však to je presne to, čo píšem....
V akej štruktúre bunky? Tam to podrobne vysvetľoval, ale tie odborné názvy si fakt nepamätám. Akurát aby mrna bola doručená do bunky, musí sa "obaliť" do tukových guľôčok - lipozómov.
Celý ten mechanizmus je ináč veľmi zaujímavý aj pre bežného človeka.
pavol54
17.12.20,07:44
Áno, DUVES skončil v nemocnici, tým pádom rodina vedela, že u nich v rodine úraduje Covid. Však to je presne to, čo píšem....
V akej štruktúre bunky? Tam to podrobne vysvetľoval, ale tie odborné názvy si fakt nepamätám. Akurát aby mrna bola doručená do bunky, musí sa "obaliť" do tukových guľôčok - lipozómov.
Celý ten mechanizmus je ináč veľmi zaujímavý aj pre bežného človeka.
prvá veta čo ma zaujala: Mrna, na rozdiel od iných vakcín obshujúcich na vytvorenie imunity polomrtvy vírus, vstupuje do génu. (teda môj názor ho modifikuje, ale ja som ročník 54) Odvolávam sa na články ktoré sa otvorili po zadaní názvu "funkcia vakcíny mrna" A ešte dušan napísal že to dostal v rodine posledný ostatní boli takmer bezpríznakoví(nemuseli byť hospitalizovaní)
anet
17.12.20,07:55
Som nasrata jak perun ... odniesla som dceru do skoly, reku ... rychlo na nakup do 9 hod. stiham. Pobehujem jak s peprom v zadku, kosik klasicky zaparkovany aby nezavadzal, supeeer vacsia polovica nakupena, aj radu na klobasu som si vystala ... idem pre baterky. Vratim sa, kosik fuc :mad: Pobehujem ako debil, nenasla som ... tak rychlo zacat nakup od znova, schmatnem skatulu, hadzem nakup. Ledva som do 9 hod. stihla, pred kaufom uz zastup dochodcov, cakajucich na kosiky. Popod nos som si zafrflala, bodaj by ti ta vianocna klobasa zabehla :mad:
Teraz predychavam :)
https://www.youtube.com/watch?v=zzF1iOBoDK0&list=RDCMUCSkpk3l0ItkG8kj1_x1RdRg&index=2
Žabinka
17.12.20,08:03
u nás včera neboli vajcá.. jeden obchod, druhý obchod, žiadne vajco.. napečené už mám, ale pár vajec by sa mi aj tak zišlo..:rolleyes: ľudia začínajú bláznieť..:eek:
Tweety
17.12.20,08:06
pavol54
17.12.20,08:09
Konečne už aj na neho prišlo. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/572150-naka-obvinila-byvaleho-ministra-hospodarstva-petra-zigu/
Každému podľa zásluh, lenže ak ja prídem na Očtk tak mi povedia :"Nemáme na vás čas my teraz prehrabávame veľké ryby" takže škoda cca 60 000 je nič.
Tweety
17.12.20,08:10
Konečne už aj na neho prišlo. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/572150-naka-obvinila-byvaleho-ministra-hospodarstva-petra-zigu/
Každému podľa zásluh, lenže ak ja prídem na Očtk tak mi povedia :"Nemáme na vás čas my teraz prehrabávame veľké ryby" takže škoda cca 60 000 je nič.
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
pavol54
17.12.20,08:13
Konečne už aj na neho prišlo. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/572150-naka-obvinila-byvaleho-ministra-hospodarstva-petra-zigu/
Každému podľa zásluh, lenže ak ja prídem na Očtk tak mi povedia :"Nemáme na vás čas my teraz prehrabávame veľké ryby" takže škoda cca 60 000 je nič.
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
Ja som písal o výške škody ktorú mne niekto spôsobil, že som zase mimo poradia
Nandrolon
17.12.20,08:24
Áno, DUVES skončil v nemocnici, tým pádom rodina vedela, že u nich v rodine úraduje Covid. Však to je presne to, čo píšem....
V akej štruktúre bunky? Tam to podrobne vysvetľoval, ale tie odborné názvy si fakt nepamätám. Akurát aby mrna bola doručená do bunky, musí sa "obaliť" do tukových guľôčok - lipozómov.
Celý ten mechanizmus je ináč veľmi zaujímavý aj pre bežného človeka.
prvá veta čo ma zaujala: Mrna, na rozdiel od iných vakcín obshujúcich na vytvorenie imunity polomrtvy vírus, vstupuje do génu. (teda môj názor ho modifikuje, ale ja som ročník 54) Odvolávam sa na články ktoré sa otvorili po zadaní názvu "funkcia vakcíny mrna" A ešte dušan napísal že to dostal v rodine posledný ostatní boli takmer bezpríznakoví(nemuseli byť hospitalizovaní)
V tej relácii mu diváci položili otázku, ktorú som zaznamenal /počul som to hovoriť jednu osobu, nechápem, ako môže robiť tá osoba zdravotníčku/, že nám to bude "modifikovať" DNA.

Vedec-lekár sa vyjadril, že to nie je vôbec možné, že to MRNA nedokáže. Že to by všetci, čo majú transplantát už museli mať modifikovanú DNA.
anet
17.12.20,08:32
Vcera s dcerou citam slabikar ... vidim ze jej to tazko ide klobasa, kimono, kabanos ... kobylka, to uz kukla na mna ... pytam sa jej vies co je kobylka? ze nie. Reku no, kobylka je velky lucny konik s kridlami, ktory ked naleti na pole vsetko zje. Stale na mna pozera, hovorim .. kobylka si ty ... nabehnes do chladnicky,, do skrinky, do spajze a vsetko vyjes! Pochopila, odhopsala so slovami ja som kobylka a ja viem, ze si to bude pamatat. Podobne som jej jazykom nasho kmena vysvetlila pijavicu :D
bjuty smis
17.12.20,08:40
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone
sito
17.12.20,08:47
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone

To chce odstup.
" a ja som najmúdrejší na svete "

:D No spanombohom, panenkamaria ochraňuj ten zázrak! :D
Nandrolon
17.12.20,08:48
Nech sa páči.
Doporučujem pozrieť každému jednému, ktorý sa aspoň trochu zaujíma o covid, očkovanie a vývoj vakcín:
http://www.tvlux.sk/archiv/play/24565
Nandrolon
17.12.20,08:50
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone
Zase klameš ako vždy.
Prečo vláda nevydala zákaz cestovania z okresu do okresu, ako tomu bolo na dušičky??? Prečo stavebne nezahradila menšie hraničné prechody, tak, ako to bolo pár mesiacov späť? Prečo sa nenasypali kamene na horské maličké hraničné prechody, taktiež ako pár mesiacov späť?
Ako obmedzila pendlerov, keď ani jeden jediný na Kysuciach nebol kontrolovaný žiadnou hliadkou /píšem o tých, ktorý dochádzajú DENNE/???
Mala možnosť zaviesť tvrdšie opatrenia, no nezaviedla ich.
Ja napr. nechodím momentálne do ČR a PL.
Denno denne ale čítam na FB, že na nákupy do Biedronky v pohode, policajti nikde, taktiež do ČR. To čo má znamenať? Vláda nás vôbec nechráni, keď to nekontroluje???
misoft
17.12.20,08:50
Som nasrata jak perun ... odniesla som dceru do skoly, reku ... rychlo na nakup do 9 hod. stiham. Pobehujem jak s peprom v zadku, kosik klasicky zaparkovany aby nezavadzal, supeeer vacsia polovica nakupena, aj radu na klobasu som si vystala ... idem pre baterky. Vratim sa, kosik fuc :mad: Pobehujem ako debil, nenasla som ... tak rychlo zacat nakup od znova, schmatnem skatulu, hadzem nakup. Ledva som do 9 hod. stihla, pred kaufom uz zastup dochodcov, cakajucich na kosiky. Popod nos som si zafrflala, bodaj by ti ta vianocna klobasa zabehla :mad:
Teraz predychavam :)

Vieš - ja sa ti čudujem!
Bola si tam pred 9:00? Bola. Tak si mohla nakupovať ďalej! To obmedzenie neznamená to, že tí, čo majú -65 MUSIA okamžite z obchodu vypadnúť. V tej dobe sa NEPOVOLÍ vstup osobám pod 65+! To je ROZDIEL.
Nikto ťa nemá právo VYHNAŤ z obchodu (ako prašivú ovcu) ak si už tam, len preto, lebo nemáš 65+ rokov.
sito
17.12.20,08:58
bjuty smis
17.12.20,09:02
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone
Zase klameš ako vždy.
Prečo vláda nevydala zákaz cestovania z okresu do okresu, ako tomu bolo na dušičky??? Prečo stavebne nezahradila menšie hraničné prechody, tak, ako to bolo pár mesiacov späť? Prečo sa nenasypali kamene na horské maličké hraničné prechody, taktiež ako pár mesiacov späť?
Ako obmedzila pendlerov, keď ani jeden jediný na Kysuciach nebol kontrolovaný žiadnou hliadkou /píšem o tých, ktorý dochádzajú DENNE/???
Mala možnosť zaviesť tvrdšie opatrenia, no nezaviedla ich.
Ja napr. nechodím momentálne do ČR a PL.
Denno denne ale čítam na FB, že na nákupy do Biedronky v pohode, policajti nikde, taktiež do ČR. To čo má znamenať? Vláda nás vôbec nechráni, keď to nekontroluje???
čo si ty, kefalíne predstavuješ pod takým slovom , že klamstvo ?
a k tomu ešte : ako vždy

je to o našej zodpovednosti, nie o kontrole vlády

ak toto nepochopíte, tak,...tak nič..kto by to aj od teba čakal...
anet
17.12.20,09:02
Ale tak ja zase fakt nemusim nakupovat v dave, takze sa snazim cim skor ... a padam. Ked som do Kaufu vosla, bolo tam par ludi, zrazu sa nahrnuli, pri mase sa zacali tvorit dlhe rady, na ovoci a zelenine na husto ... ulicky sa zdali zrazu akosi velmi uzke :D
Uz na nakup nepojdem, az po sviatkoch na pecivo.
kopretinka
17.12.20,09:18
Som nasrata jak perun ... odniesla som dceru do skoly, reku ... rychlo na nakup do 9 hod. stiham. Pobehujem jak s peprom v zadku, kosik klasicky zaparkovany aby nezavadzal, supeeer vacsia polovica nakupena, aj radu na klobasu som si vystala ... idem pre baterky. Vratim sa, kosik fuc :mad: Pobehujem ako debil, nenasla som ... tak rychlo zacat nakup od znova, schmatnem skatulu, hadzem nakup. Ledva som do 9 hod. stihla, pred kaufom uz zastup dochodcov, cakajucich na kosiky. Popod nos som si zafrflala, bodaj by ti ta vianocna klobasa zabehla :mad:
Teraz predychavam :)
https://www.youtube.com/watch?v=zzF1iOBoDK0&list=RDCMUCSkpk3l0ItkG8kj1_x1RdRg&index=2
Nechápem....ten dotyčný ukradne cudzí kôš a potom to ide zaplatiť?
Alebo tam bol niekto ako ty,že nechal koš a utekal si niekde niečo zobrať a cestou späť schmatol prvý koš,ktorý zbadal?
Alebo to odpratali zamestnanci,lebo zákazníci bežne robia,že nechajú nákup a idú preč z obchodu....
pavol54
17.12.20,09:22
Som nasrata jak perun ... odniesla som dceru do skoly, reku ... rychlo na nakup do 9 hod. stiham. Pobehujem jak s peprom v zadku, kosik klasicky zaparkovany aby nezavadzal, supeeer vacsia polovica nakupena, aj radu na klobasu som si vystala ... idem pre baterky. Vratim sa, kosik fuc :mad: Pobehujem ako debil, nenasla som ... tak rychlo zacat nakup od znova, schmatnem skatulu, hadzem nakup. Ledva som do 9 hod. stihla, pred kaufom uz zastup dochodcov, cakajucich na kosiky. Popod nos som si zafrflala, bodaj by ti ta vianocna klobasa zabehla :mad:
Teraz predychavam :)
https://www.youtube.com/watch?v=zzF1iOBoDK0&list=RDCMUCSkpk3l0ItkG8kj1_x1RdRg&index=2
Nechápem....ten dotyčný ukradne cudzí kôš a potom to ide zaplatiť?
Alebo tam bol niekto ako ty,že nechal koš a utekal si niekde niečo zobrať a cestou späť schmatol prvý koš,ktorý zbadal?
Alebo to odpratali zamestnanci,lebo zákazníci bežne robia,že nechajú nákup a idú preč z obchodu....
skôr tá druhá varianta.
anet
17.12.20,09:26
Nechápem....ten dotyčný ukradne cudzí kôš a potom to ide zaplatiť?
Alebo tam bol niekto ako ty,že nechal koš a utekal si niekde niečo zobrať a cestou späť schmatol prvý koš,ktorý zbadal?
Alebo to odpratali zamestnanci,lebo zákazníci bežne robia,že nechajú nákup a idú preč z obchodu....
Ani ja nechapem, ved aj ked vezmem omylom iny kosik, tak vidim ze je tam min. XY veci, ktore tam nedal. Behala som po obchodaku, no nenasla som ho.
Inak uz sa mi to raz stalo, lenze vtedy som nasla cely nakup vyhadzany normalne na zelenine. Tak som sa opytala asi troch dokladacov tovaru, ci nahodou nenasli povyhadzovany nakup ... lebo fakt sa mi nechcelo zas stat v rade na klobasu (nastastie som tam mala znamu, ta mi vzala klobasu aj salamu). Vybehla som z kaufu spotena jak pes :mad:
anet
17.12.20,09:36
skôr tá druhá varianta.
Viem si predstavit, ze upracu zaparkovane kosiky ktore tam ludia nechali niekedy pred koncom zmeny, ked uz tam je malo ludi. Ale rano? Dav ludi, vsade je zaparkovany nejaky kosik s nakupom.
pavol54
17.12.20,09:40
Nechápem....ten dotyčný ukradne cudzí kôš a potom to ide zaplatiť?
Alebo tam bol niekto ako ty,že nechal koš a utekal si niekde niečo zobrať a cestou späť schmatol prvý koš,ktorý zbadal?
Alebo to odpratali zamestnanci,lebo zákazníci bežne robia,že nechajú nákup a idú preč z obchodu....
Ani ja nechapem, ved aj ked vezmem omylom iny kosik, tak vidim ze je tam min. XY veci, ktore tam nedal. Behala som po obchodaku, no nenasla som ho.
Inak uz sa mi to raz stalo, lenze vtedy som nasla cely nakup vyhadzany normalne na zelenine. Tak som sa opytala asi troch dokladacov tovaru, ci nahodou nenasli povyhadzovany nakup ... lebo fakt sa mi nechcelo zas stat v rade na klobasu (nastastie som tam mala znamu, ta mi vzala klobasu aj salamu). Vybehla som z kaufu spotena jak pes :mad:
v začiatkoch, vlastne ešte nedávno sa vkladali eurovky do vozíka. ak si nebola v strehu v inej uličke preložili z tvojho do takého čo mal žeton a dávaj von s prázdnym. pripravení mali odomykač, tak sa ani stým nehrali. teraz opustené vozíky strčia zamestnanci do skladu a keď je volnejšie vykladajú naspäť
pavol54
17.12.20,09:55
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
korela
17.12.20,09:58
Nechápem....ten dotyčný ukradne cudzí kôš a potom to ide zaplatiť?
Alebo tam bol niekto ako ty,že nechal koš a utekal si niekde niečo zobrať a cestou späť schmatol prvý koš,ktorý zbadal?
Alebo to odpratali zamestnanci,lebo zákazníci bežne robia,že nechajú nákup a idú preč z obchodu....
Ani ja nechapem, ved aj ked vezmem omylom iny kosik, tak vidim ze je tam min. XY veci, ktore tam nedal. Behala som po obchodaku, no nenasla som ho.
Inak uz sa mi to raz stalo, lenze vtedy som nasla cely nakup vyhadzany normalne na zelenine. Tak som sa opytala asi troch dokladacov tovaru, ci nahodou nenasli povyhadzovany nakup ... lebo fakt sa mi nechcelo zas stat v rade na klobasu (nastastie som tam mala znamu, ta mi vzala klobasu aj salamu). Vybehla som z kaufu spotena jak pes :mad:
v začiatkoch, vlastne ešte nedávno sa vkladali eurovky do vozíka. ak si nebola v strehu v inej uličke preložili z tvojho do takého čo mal žeton a dávaj von s prázdnym. pripravení mali odomykač, tak sa ani stým nehrali. teraz opustené vozíky strčia zamestnanci do skladu a keď je volnejšie vykladajú naspäť
Teda vynaliezavosť je bezhraničná. :-(
Moja skúsenosť - až doma som si všimla, že mi chýba položka z košíka, síce ešte z nezaplateného tovaru, ale doma mi chýbala. Niekto nemá problém najmä pred pokladňou si vytiahnuť niečo z cudzieho, čo si zabudol nabrať. Načo by sa vracal, všakže?
Zlaté donášky.
korela
17.12.20,10:02
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
Tweety
17.12.20,10:03
Mne sa raz stalo, možno som to tu už spomínala. Mali v kaufáči za výbornú cenu na kusy karfiól, samozrejme, že každý vyberal ten najkrajší, najväčší, veď nie je kus ako kus. Tak aj nám sa podarilo vybrať parádny, tešila som sa až do chvíle, keď som išla platiť a zistili sme, že v košíku nie je ten, čo sme si vybrali. A hovoriť o tom, aký tam bol, ani netreba. Holt, ľudia sme kadejakí, niekomu sa nebridí nič.
Tweety
17.12.20,10:04
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
Doteraz tam nemali bývalého prezidenta PZ a to je už niečo. :rolleyes:
korela
17.12.20,10:07
Kuriér má prísť vyzdvihnúť balík. Rozmedzie od 8.00 do 18.30. :-)) Mám pootvorené okno na 1 cm, skáčem ku každému autu, ktoré uberá rýchlosť.
A druhý má prísť s knihou, nie pre mňa.
Mila123
17.12.20,10:08
Mne sa raz stalo, možno som to tu už spomínala. Mali v kaufáči za výbornú cestu na kusy karfiól, samozrejme, že každý vyberal ten najkrajší, najväčší, veď nie je kus ako kus. Tak aj nám sa podarilo vybrať parádny, tešila som sa až do chvíle, keď som išla platiť a zistili sme, že v košíku nie je ten, čo sme si vybrali. A hovoriť o tom, aký tam bo, l ani netreba. Holt, ľudia sme kadejakí, niekomu sa nebridí nič.
nemyslíš vážne, prišla si o karfiol? vymenili ti ho?
Tweety
17.12.20,10:15
Mne sa raz stalo, možno som to tu už spomínala. Mali v kaufáči za výbornú cestu na kusy karfiól, samozrejme, že každý vyberal ten najkrajší, najväčší, veď nie je kus ako kus. Tak aj nám sa podarilo vybrať parádny, tešila som sa až do chvíle, keď som išla platiť a zistili sme, že v košíku nie je ten, čo sme si vybrali. A hovoriť o tom, aký tam bo, l ani netreba. Holt, ľudia sme kadejakí, niekomu sa nebridí nič.
nemyslíš vážne, prišla si o karfiol? vymenili ti ho?
Áno, našiel sa nejaký šikovník, čo počas nákupu stihol vymeniť.
korela
17.12.20,10:24
Kuriér má prísť vyzdvihnúť balík. Rozmedzie od 8.00 do 18.30. :-)) Mám pootvorené okno na 1 cm, skáčem ku každému autu, ktoré uberá rýchlosť.
A druhý má prísť s knihou, nie pre mňa.
Hotovo. To bola náhoda, tá istá spoločnosť, jeden vzal, druhý odovzdal.
Mila123
17.12.20,10:26
Mne sa raz stalo, možno som to tu už spomínala. Mali v kaufáči za výbornú cestu na kusy karfiól, samozrejme, že každý vyberal ten najkrajší, najväčší, veď nie je kus ako kus. Tak aj nám sa podarilo vybrať parádny, tešila som sa až do chvíle, keď som išla platiť a zistili sme, že v košíku nie je ten, čo sme si vybrali. A hovoriť o tom, aký tam bo, l ani netreba. Holt, ľudia sme kadejakí, niekomu sa nebridí nič.
nemyslíš vážne, prišla si o karfiol? vymenili ti ho?
Áno, našiel sa nejaký šikovník, čo počas nákupu stihol vymeniť.
Majka, toto je realita na Slovensku...
lujza.j
17.12.20,10:27
Korela ja ked...zavolal,ze uz dolazil...
lujza.j
17.12.20,10:31
Vymeneny karfač...konec....
Ja milujem ked je nieco.... co kazdy tyden kupujem v akcii.....vsetci kupia...okrem mna....vypredane...vrrr
pavol54
17.12.20,10:32
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
myslel som to ironicky. Za mojej mladosti všetci tvrdili že pri nástupe do služby počítali pištoľky, nie a nie nájsť chybu kde začala chýbať,až jeden, čo si pri vyšetrovaní tak prudko opakovane ľahol na polmetrový 3 cm hrubý kábel že mu navreli klbásy spomenul že ich nikdy nepočítal, len podpísal čo mu strčil odovzdávajúci. Pri skončení vyšetrovania podpísal že nebolo naňho vyvíjané fyzické a psychické násilie. Dnes by z takého materiálu mali teroristi radosť. Ak nie sú dôkazy tak sa zatĺka, zatĺka a zatĺka. Aj na guantanáme je to rovnaké
pavol54
17.12.20,10:36
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
Doteraz tam nemali bývalého prezidenta PZ a to je už niečo. :rolleyes:
bývalých prezidentov čo skoro ak to parlament odhlasuje príde aj bývalý minister
Tweety
17.12.20,10:37
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
Doteraz tam nemali bývalého prezidenta PZ a to je už niečo. :rolleyes:
bývalých prezidentov čo skoro ak to parlament odhlasuje príde aj bývalý minister
To áno, zabudol si, že už ďalší minister.
Mila123
17.12.20,10:37
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
Doteraz tam nemali bývalého prezidenta PZ a to je už niečo. :rolleyes:
bývalých prezidentov čo skoro ak to parlament odhlasuje príde aj bývalý minister
padni komu padni.....
pavol54
17.12.20,10:38
Mne sa raz stalo, možno som to tu už spomínala. Mali v kaufáči za výbornú cestu na kusy karfiól, samozrejme, že každý vyberal ten najkrajší, najväčší, veď nie je kus ako kus. Tak aj nám sa podarilo vybrať parádny, tešila som sa až do chvíle, keď som išla platiť a zistili sme, že v košíku nie je ten, čo sme si vybrali. A hovoriť o tom, aký tam bo, l ani netreba. Holt, ľudia sme kadejakí, niekomu sa nebridí nič.
nemyslíš vážne, prišla si o karfiol? vymenili ti ho?
Áno, našiel sa nejaký šikovník, čo počas nákupu stihol vymeniť.
ale to musela byť baba, lebo chlapi sa v tom väčšinou nevyznajú kus je kus. viem ako si ch vždy otáčali na trhovisku
pavol54
17.12.20,10:40
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
Doteraz tam nemali bývalého prezidenta PZ a to je už niečo. :rolleyes:
bývalých prezidentov čo skoro ak to parlament odhlasuje príde aj bývalý minister
padni komu padni.....
zle skloňuješ:), má byť: padni kam padni (Aj si si to sám):)
Mila123
17.12.20,10:41
Mne sa raz stalo, možno som to tu už spomínala. Mali v kaufáči za výbornú cestu na kusy karfiól, samozrejme, že každý vyberal ten najkrajší, najväčší, veď nie je kus ako kus. Tak aj nám sa podarilo vybrať parádny, tešila som sa až do chvíle, keď som išla platiť a zistili sme, že v košíku nie je ten, čo sme si vybrali. A hovoriť o tom, aký tam bo, l ani netreba. Holt, ľudia sme kadejakí, niekomu sa nebridí nič.
nemyslíš vážne, prišla si o karfiol? vymenili ti ho?
Áno, našiel sa nejaký šikovník, čo počas nákupu stihol vymeniť.
ale to musela byť baba, lebo chlapi sa v tom väčšinou nevyznajú kus je kus. viem ako si ch vždy otáčali na trhovisku
chlapi nie po karfiole sa otáčajú.....
pavol54
17.12.20,10:47
Zdá sa že budú varené rozlúčkové noky na vláde bola výzva aby ich varil sulík, :)
Mila123
17.12.20,10:53
Zdá sa že budú varené rozlúčkové noky na vláde bola výzva aby ich varil sulík, :)
nie som sulíkov človek, ale dostala som jeho kuchársku knihu, zaujímavé recepty má....
Nandrolon
17.12.20,10:59
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone
Zase klameš ako vždy.
Prečo vláda nevydala zákaz cestovania z okresu do okresu, ako tomu bolo na dušičky??? Prečo stavebne nezahradila menšie hraničné prechody, tak, ako to bolo pár mesiacov späť? Prečo sa nenasypali kamene na horské maličké hraničné prechody, taktiež ako pár mesiacov späť?
Ako obmedzila pendlerov, keď ani jeden jediný na Kysuciach nebol kontrolovaný žiadnou hliadkou /píšem o tých, ktorý dochádzajú DENNE/???
Mala možnosť zaviesť tvrdšie opatrenia, no nezaviedla ich.
Ja napr. nechodím momentálne do ČR a PL.
Denno denne ale čítam na FB, že na nákupy do Biedronky v pohode, policajti nikde, taktiež do ČR. To čo má znamenať? Vláda nás vôbec nechráni, keď to nekontroluje???
čo si ty, kefalíne predstavuješ pod takým slovom , že klamstvo ?
a k tomu ešte : ako vždy

je to o našej zodpovednosti, nie o kontrole vlády

ak toto nepochopíte, tak,...tak nič..kto by to aj od teba čakal...
Bjuty, veď ty klameš aj keď povieš "Dobrý deň!"
:-)))
Jarka 1
17.12.20,10:59
Pred chvíľou skončil preceda v relácii u Braňa Záv..... neuveriteľné, ako málo stačilo k tomu, aby sa dal extrémne vytočiť ... roztočil riadne svoje emócie ... toto je to posledné, čo teraz treba, aby ľudia boli obozretní a zodpovední
pavol54
17.12.20,11:21
Pred chvíľou skončil preceda v relácii u Braňa Záv..... neuveriteľné, ako málo stačilo k tomu, aby sa dal extrémne vytočiť ... roztočil riadne svoje emócie ... toto je to posledné, čo teraz treba, aby ľudia boli obozretní a zodpovední
stále rozmýšľam ako mi ag test zachráni život = mám si pchať nalačno alebo po jedení alebo 3 krát denne ? Ak sa niekto správa tak že čo nevidím nie je tak sa pred tým nebránim, tak mi nepomôže aj keby som bol medzi restami zahrabaný. Ak si niekto myslí ho niekto má a pobieha medzi ľudmi s tými treba zatočiť
sito
17.12.20,11:21
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone

To chce odstup.











" a ja som najmúdrejší na svete "

:D No spanombohom, panenkamaria ochraňuj ten zázrak! :D

Kuuurva! Kvetinka, teraz si ma nasrala. Tak ja sa snažím dodržiavať to šašovičové nariadenie, dobrovoľne, " dodržujte odstup od ostatných mnimalne 2 m, aj na porade sa snažím o to, keď to treba. A ty nie! Podľa teba musím isť bližšie k tomu najrozumnejšiemu, aby som od neho niečo nachytal. Panebože, čo? ??????ť?

Asi to bolo viac ako dva metre, tak som to dal presne na 2 000 mm. Dúfam že už ti to bude vyhovovať.

A keď ty vieš, takto to krátiš, režeš, že ty aj mažeš? :D
sito
17.12.20,11:41
Ale tak ja zase fakt nemusim nakupovat v dave, takze sa snazim cim skor ... a padam. Ked som do Kaufu vosla, bolo tam par ludi, zrazu sa nahrnuli, pri mase sa zacali tvorit dlhe rady, na ovoci a zelenine na husto ... ulicky sa zdali zrazu akosi velmi uzke :D
Uz na nakup nepojdem, az po sviatkoch na pecivo.

A sa divíš? Veď začína nová akcia, karmenádla za 2,99 €. :D
sito
17.12.20,11:45
Zdá sa že budú varené rozlúčkové noky na vláde bola výzva aby ich varil sulík, :)
nie som sulíkov človek, ale dostala som jeho kuchársku knihu, zaujímavé recepty má....

Kilečko, 2ve? :D
buchač
17.12.20,11:48
Som nasrata jak perun ... odniesla som dceru do skoly, reku ... rychlo na nakup do 9 hod. stiham.
Hm...tak toto mi hlava neberie.
Predsa ak vojdem do obchodu o 8:45, tak ma nepustia ku pokladnici alebo snáď dokonca vyšmaria z obchodu ?
Onehdá som bol presne takto v obchode...povedzme, že o 9:15 - 9:30 som bol v šore pri pokladni. Zrazu zčista jasna sa zjavil dôchodca a hajde dopredu, lebo oni majú prednosť...vypočul si, čo nechcel od ostatných...a šiel na koniec.
sito
17.12.20,11:52
Zdá sa že budú varené rozlúčkové noky na vláde bola výzva aby ich varil sulík, :)

šašovič " no ja som chcel, že im zavarím, ale to by som bol za tie noky zodpovedný. No potrebujem to já, žiť iný život, iných živiť, chrániť? :D
buchač
17.12.20,11:52
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
Hajzel Žiga, vo voľnom čase si dovolil rúbať lesy a potom drevo predávať.
Mila123
17.12.20,11:53
Zdá sa že budú varené rozlúčkové noky na vláde bola výzva aby ich varil sulík, :)
nie som sulíkov človek, ale dostala som jeho kuchársku knihu, zaujímavé recepty má....

Kilečko, 2ve? :D
kilečká sú v nejakých bodoch ozaj dobré, zbytočná sankcionovaná byrokracia má u nás živnú pôdu.....
pavol54
17.12.20,12:00
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
Hajzel Žiga, vo voľnom čase si dovolil rúbať lesy a potom drevo predávať.
No schválne koľko ho vo voľnom čase narúbal a ešte aj predal. U nás partia dvaja pilčíci, jeden traktorista a dvaja nahadzovači spravia za deň traktorovú vlečku a majú dosť. Hustá robota. Aj to jen v zimných mesiacoch
sito
17.12.20,12:04
Zdá sa že budú varené rozlúčkové noky na vláde bola výzva aby ich varil sulík, :)
nie som sulíkov človek, ale dostala som jeho kuchársku knihu, zaujímavé recepty má....

Kilečko, 2ve? :D
kilečká sú v nejakých bodoch ozaj dobré, zbytočná sankcionovaná byrokracia má u nás živnú pôdu.....

Ale veď ako všetko, aj minca ...

Čo sa to pýtal ten Šejk spír? Byť, či nebyť? Áno, či nie? Ľavá, či prává, líc, či rúb? :D
korela
17.12.20,12:05
Korela ja ked...zavolal,ze uz dolazil...
Ja detto, ale teraz je u nás iná situácia, mýlia si adresu, plus Vianoce, a keby sa vrátil po neho až zajtra, už ho nemusia doručiť. Dnešný deň je ešte v pohode.
Natrafila som aj na takú kuriér. firmu, predvečerom mi to ešte chcela vziať, včera už nie. Tak títo boli spása.
buchač
17.12.20,12:09
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
Hajzel Žiga, vo voľnom čase si dovolil rúbať lesy a potom drevo predávať.
No schválne koľko ho vo voľnom čase narúbal a ešte aj predal. U nás partia dvaja pilčíci, jeden traktorista a dvaja nahadzovači spravia za deň traktorovú vlečku a majú dosť. Hustá robota. Aj to jen v zimných mesiacoch
Za prvé som vetu o Žigovi dal ako iróniu...
Za druhe...čoho by sa našlo viac ? Ono by mal niekto viac špecifikovať ohľadom toho dreva..
...a za tretie ? Chceš mi povedať, že 5ti maníci urobia len jednu traktorovú vlečku, dokonca na rovine ? Tak vedz, že sú amatéééri..by si mal vidieť, čo dokážu pilčíci z kopcovitého terénu u nás (kde mám chalupu).
sito
17.12.20,12:11
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
Hajzel Žiga, vo voľnom čase si dovolil rúbať lesy a potom drevo predávať.


:eek: Žiga? Ale veď hajzel je Naď, či ho šaško, šaškovič už degradoval, preto že nie je plochý, ako nohy? :D
pavol54
17.12.20,12:18
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
Hajzel Žiga, vo voľnom čase si dovolil rúbať lesy a potom drevo predávať.
No schválne koľko ho vo voľnom čase narúbal a ešte aj predal. U nás partia dvaja pilčíci, jeden traktorista a dvaja nahadzovači spravia za deň traktorovú vlečku a majú dosť. Hustá robota. Aj to jen v zimných mesiacoch
Za prvé som vetu o Žigovi dal ako iróniu...
Za druhe...čoho by sa našlo viac ? Ono by mal niekto viac špecifikovať ohľadom toho dreva..
...a za tretie ? Chceš mi povedať, že 5ti maníci urobia len jednu traktorovú vlečku, dokonca na rovine ? Tak vedz, že sú amatéééri..by si mal vidieť, čo dokážu pilčíci z kopcovitého terénu u nás (kde mám chalupu).
Ved o amatéroch píšem, myslím že žiga nepatril medzi profíkov (nechoval sa ako ten slovák z vtipu čo si nechal premeniť more na slivovicu , ešte na pol litra a ešte aj poldeci) nepíšem o tých čo ich len položia a ostatné robí technika včetne aut s rukou. Ale že niekoho nekryl by som ruku do ohňa nedal
sito
17.12.20,12:39
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?

Žeby z gumy, a čepičku? :D
marjankaj
17.12.20,12:49
Ved o amatéroch píšem, myslím že žiga nepatril medzi profíkov (nechoval sa ako ten slovák z vtipu čo si nechal premeniť more na slivovicu , ešte na pol litra a ešte aj poldeci)
Pali aj tebe vysmädlo ako nandymu?:---
sito
17.12.20,12:50
Podobnosť čisto náhodná. :D


https://www.youtube.com/watch?v=wQMZwP06ssU
pavol54
17.12.20,13:06
Ved o amatéroch píšem, myslím že žiga nepatril medzi profíkov (nechoval sa ako ten slovák z vtipu čo si nechal premeniť more na slivovicu , ešte na pol litra a ešte aj poldeci)
Pali aj tebe vysmädlo ako nandymu?:---
nepijem, len ak sa niekom hovorí že by všetko chcel pre seba, tak je ako ten rybár
bjuty smis
17.12.20,13:11
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
pavol54
17.12.20,13:24
Podobnosť čisto náhodná. :D


https://www.youtube.com/watch?v=wQMZwP06ssU
Tá posledná veta je ako vyšitá pre našu trojicu: Vy to neovládate. Ale ja som sa to učil dialkove.
pavol54
17.12.20,13:25
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
anet
17.12.20,13:44
Onehdá som bol presne takto v obchode...povedzme, že o 9:15 - 9:30 som bol v šore pri pokladni. Zrazu zčista jasna sa zjavil dôchodca a hajde dopredu, lebo oni majú prednosť...vypočul si, čo nechcel od ostatných...a šiel na koniec.
V obchode som bola uz o 8 hod. (7:40 sa otvara skolska brana). V pohode som si nakupovala, vyberala jablcka a tak. uz som mala fakt polku nakupu ... asi o 8:30 sa zacali hrnut ludia, vzala som baterky, ze teda idem ... a kosik nikde :mad: 10 minut som pobehovala, hladala, pytala sa ... ked sa zaplnili ulicky, schmatla som skatulu a nahadzala do nej nakup od znovu, znama mi vzala "maso", blocek z rychlopokladne mam 8:53 hod.
anet
17.12.20,13:49
:D The President of Ukraine made a presentation at the world leaders conference and this was his opening... As a speechwriter myself, I think it was an impressive opening. What do you think?
https://www.facebook.com/UpcloseWithEric/videos/507838606446470
bjuty smis
17.12.20,13:49
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
okrem zaslepených smerákov to vedelo celé slovensko, čo sleduje trochu politiku

p.s. nezabudni napísať, že som povinný to ohlásiť :)))))))))))))
pavol54
17.12.20,13:57
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
okrem zaslepených smerákov to vedelo celé slovensko, čo sleduje trochu politiku

p.s. nezabudni napísať, že som povinný to ohlásiť :)))))))))))))
neviem prečo ma radíš k smerákom no a prečo si to nehlásil keď si to vedel Tiež ma to rozčuľuje že jeden rozhlasuje že pravdepodobne pestujem na poli drogy a nikto to nehlási. Ako mám spokojne spávať?
veronikasad
17.12.20,14:42
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra hospodárstva, ktorý nie je schopný nakúpiť testy, aby sme si zachránili životy, zdravie a aby sme si ochránili ekonomiku, aby sme dostali deti do škôl a otvorili reštaurácie. Mrzí ma to, prepáčte. Možno som zlý premiér, ale tieto následky nemienim znášať,“ povedal Matovič.
buchač
17.12.20,15:00
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
Hajzel Žiga, vo voľnom čase si dovolil rúbať lesy a potom drevo predávať.

žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
Aj najväčší "rúbač" typu Žiga namá dosah na výrub lesov a jeho predaj...to by mal pochopiť snáď každý.
Žiga je obvinený z dávania úplatku ohľadom bratranca. No horšie je to, že Žiga úplatky bral. Kto vie, ten vie...keby začali všetci rozprávať, tak Žigovi nepomôže ništ...veľmi rýchlo by bol odsúdený.
No druhá stránka mince je, že majitelia lesov (urbárnici a či obce) rúbu jak zmyslov zbavený a keďže chcú vyvážať, tak dávajú úplatky. Čo som počul, tak vývoz dreva počas miništrovania Žigu sa nemohol udiať bez jeho patričného schválenia.
Ono aj tie vyrúbané pásy majú čo do seba...beriem aj lykožrúta, videl som na vlastné oči, že aká spúšť je za ním...samozrejmé sú aj následky víchric....ale čo je veľa, to je veľa.
Lebo vyvážať tisícky kubíkov do zahraničia a sem nosiť drevotrieskový nábytok typu Ikea je pľundrovanie...

...a keďže ja lesy rád...takže Žigovi prajem príjemný pobyt v ťurme.
sito
17.12.20,15:09
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra hospodárstva, ktorý nie je schopný nakúpiť testy, aby sme si zachránili životy, zdravie a aby sme si ochránili ekonomiku, aby sme dostali deti do škôl a otvorili reštaurácie. Mrzí ma to, prepáčte. Možno som zlý premiér, ale tieto následky nemienim znášať,“ povedal Matovič.

:D Nuž čo? Kotleba im zaspieva " Rež a rúbaj ...

Keby sa narodil pred 2020timi rokmi ... :D
Nandrolon
17.12.20,15:13
Takých žigožrútov je na Slovensku viac ako dosť.
buchač
17.12.20,15:18
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra
Ono to rušné je už asi dávnejšie. Toto sú len perličky, ktoré vyskočia...zaujímavejšie by to bolo, ak by vyšli info zo separé.

Ale jedno je isté...Múdrosráč stráca nervy.
Kuwa, takto sa vyjadriť o členovi vlády a o koaličnom partnerovi ? Fakt nie je normálny.
veronikasad
17.12.20,15:24
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra
Ono to rušné je už asi dávnejšie. Toto sú len perličky, ktoré vyskočia...zaujímavejšie by to bolo, ak by vyšli info zo separé.

Ale jedno je isté...Múdrosráč stráca nervy.
Kuwa, takto sa vyjadriť o členovi vlády a o koaličnom partnerovi ? Fakt nie je normálny.To už je vrchol politickej "kultúry!
Nandrolon
17.12.20,15:34
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra
Ono to rušné je už asi dávnejšie. Toto sú len perličky, ktoré vyskočia...zaujímavejšie by to bolo, ak by vyšli info zo separé.

Ale jedno je isté...Múdrosráč stráca nervy.
Kuwa, takto sa vyjadriť o členovi vlády a o koaličnom partnerovi ? Fakt nie je normálny.To už je vrchol politickej "kultúry!
Za chvíľu ho bude chcieť postaviť k múru a zastreliť. Ako minule Žigu.
Taký malý, chrabrý esesáčik. On ide ešte niekomu nadávať do fašistov...
buchač
17.12.20,15:41
Premiér nazval Sulíka idiotom, lebo nedokáže nakúpiť testy, pri čom sa mu triasol hlas a hovoril plačlivým tónom.

https://www.youtube.com/watch?v=81cA5ou7nbk
misoft
17.12.20,15:41
Čítam "príbehy" z obchoďákov - môj záver: a práve PRETO do Kau...u NECHODÍM!!! Ani do LI**, ani do BI***! (Bez reklamy!) Chodím do T****. Dôvod? Scan & Shop! Vozík na žetón, taška, batoh na háčiku, vyberiem tovar - píp - šup do tašky, batohu... atď. Vozík NEOPÚŠŤAM, ťahám si ho všade! Prídem ku kase, skenerom urobím pip na QR kód, načíta, ťuknem, priložím pudiľár, zoberiem bloček a už som preč!

Toto je dnešné nakupovanie! Nie ukladať do "kamiónu", potom vykladať z neho, pípať a dávať na váhu vedľa, zaplatiť, odísť a ešte potom ukladať do tašky.... Takto už mám uložené, po zaplatení ma NIČ nezdržuje.
misoft
17.12.20,15:50
Moja 3/4 dorazila z roboty nas*atá jak ***** - učiteľka v MŠ - odmena 450€ = 5/6 platu mojej 3/4.
Odmena mojej 3/4 (držte sa!!!!!) = 20€.
A to ešte zriaďovateľ oznámil - učiteľky - budúci rok +8% zvýšenie, nepedagogickí pracovníci - zmrazenie platov!
A akú majú prácu?
Učka s deťmi 4-5 hodín. Ak sa decko poserká, pociká, ak niečo rozleje - volajú upratovačku, lebo učiteľka to ROBIŤ NEBUDE!!! Ak sa deti najedia, kuchárky a upratovačky pozbierajú, upracú! Pravidelne dezinfenkcia soc. zariadení! Výmena prádla, upratovanie chodieb, izieb. To robí upratovačka (8 hodín denne), učiteľka len sedí a sem tam niečo s deckami robí. V lete dokonca direchtorka posielala na výpomoc učiteľkám upratovačky, lebo učiteľky "neustrážili" deti!
A tak učka na výplatu 1700€ v hrubom, moja 3/4 610€ v hrubom. Rozdiel (bez pár €) skoro tisícka!

Odkazujem mojej - za tak malý plat predsa nemôžeš veľa robiť. Takže si zober náplň práce zo sebou a keď ti povedia, aby si pomáhala s deckami učiteľke - prečítaj im náplň práce a odkáž im, že toto tam uvedené nie je. Nech si učiteľky svoj plat ZASLÚŽIA!!!
buchač
17.12.20,16:01
Odmena mojej 3/4 (držte sa!!!!!) = 20€.
Ja len k tomuto, zvyšok neriešim.

Vieš, čo som raz urobil, keď som bol u železnice ?
Na Deň železničiarov sa dávali odmeny. Podpisovanie vo výplatnici tak, že som videl len svoju kolónku. Suma nie je podstatná, ale činila 100 Kčs. Skoro ma vystrelo...
Nuž som šmaril pero, vysral sa na všetko a šiel domov...to bolo v piatok.
Hneď v pondelok za mnou prišla pokladníčka s novou výplatnicou...suma bola podstatne vyššia.
sito
17.12.20,16:04
Premiér nazval Sulíka idiotom, lebo nedokáže nakúpiť testy, pri čom sa mu triasol hlas a hovoril plačlivým tónom.

https://www.youtube.com/watch?v=81cA5ou7nbk

Hmm ... " mrzí ma ", aby ho to ešte nemrzelo, alebo mrazilo z toho ... až sa mu bude z kečky pariť. :D
misoft
17.12.20,16:06
No - možno... u teba... kedysi. Ak by toto moja urobila (čo nemôže - prichádza na účet, zriaďovateľ mesto) - tak do 3 mesiacov má padáka.
Len ti naznačím meno primátora - Záhorčák!
Podobné som i ja (v št. službe) zažil - "otvoril" som si hubu na najvyššieho šéfa (upozornenie na nedodržiavanie bezp. opatrení) - výsledok?
1,5 roka bez osobného ohodnotenia, 2 roky absolútne bez akejkoľvek odmeny!
sito
17.12.20,16:27
Moja 3/4 dorazila z roboty nas*atá jak ***** - učiteľka v MŠ - odmena 450€ = 5/6 platu mojej 3/4.
Odmena mojej 3/4 (držte sa!!!!!) = 20€.
A to ešte zriaďovateľ oznámil - učiteľky - budúci rok +8% zvýšenie, nepedagogickí pracovníci - zmrazenie platov!
A akú majú prácu?
Učka s deťmi 4-5 hodín. Ak sa decko poserká, pociká, ak niečo rozleje - volajú upratovačku, lebo učiteľka to ROBIŤ NEBUDE!!! Ak sa deti najedia, kuchárky a upratovačky pozbierajú, upracú! Pravidelne dezinfenkcia soc. zariadení! Výmena prádla, upratovanie chodieb, izieb. To robí upratovačka (8 hodín denne), učiteľka len sedí a sem tam niečo s deckami robí. V lete dokonca direchtorka posielala na výpomoc učiteľkám upratovačky, lebo učiteľky "neustrážili" deti!
A tak učka na výplatu 1700€ v hrubom, moja 3/4 610€ v hrubom. Rozdiel (bez pár €) skoro tisícka!

Odkazujem mojej - za tak malý plat predsa nemôžeš veľa robiť. Takže si zober náplň práce zo sebou a keď ti povedia, aby si pomáhala s deckami učiteľke - prečítaj im náplň práce a odkáž im, že toto tam uvedené nie je. Nech si učiteľky svoj plat ZASLÚŽIA!!!

To je tá sociálna spravodlivosť. Ale Krajňák jej to spravodlivo zohľadní na dôchodku. Veď spravodlivo reformuje dôchodkový systém. Až potom bude vyskakovať ... Krajňák. A tvoju 3/4 zmrazí, ako minimálny dôchodok. :D
bjuty smis
17.12.20,17:14
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
okrem zaslepených smerákov to vedelo celé slovensko, čo sleduje trochu politiku

p.s. nezabudni napísať, že som povinný to ohlásiť :)))))))))))))
neviem prečo ma radíš k smerákom no a prečo si to nehlásil keď si to vedel Tiež ma to rozčuľuje že jeden rozhlasuje že pravdepodobne pestujem na poli drogy a nikto to nehlási. Ako mám spokojne spávať?
:))
pred pár rokmi bolo medzi politikmi v diskusiách populárne také prirovnanie...
ked niečo vyzerá ako kačka, chodí ako kačka a kváka ako kačka, väčšinou je to kačka....
tak preto..
zase zlahčuješ zlodejiny smerákov....
Jarka 1
17.12.20,18:19
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra
Ono to rušné je už asi dávnejšie. Toto sú len perličky, ktoré vyskočia...zaujímavejšie by to bolo, ak by vyšli info zo separé.

Ale jedno je isté...Múdrosráč stráca nervy.
Kuwa, takto sa vyjadriť o členovi vlády a o koaličnom partnerovi ? Fakt nie je normálny.To už je vrchol politickej "kultúry!


Veronika, Bohu žiaľ, to ešte nie je vrchol politickej kultúry. Ten ešte len príde. O tom som presvedčená.
veronikasad
17.12.20,18:24
Jarka, očakávaš že sa budú fackovať priamo pred kamerami ?
Nandrolon
17.12.20,18:25
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra
Ono to rušné je už asi dávnejšie. Toto sú len perličky, ktoré vyskočia...zaujímavejšie by to bolo, ak by vyšli info zo separé.

Ale jedno je isté...Múdrosráč stráca nervy.
Kuwa, takto sa vyjadriť o členovi vlády a o koaličnom partnerovi ? Fakt nie je normálny.To už je vrchol politickej "kultúry!


Veronika, Bohu žiaľ, to ešte nie je vrchol politickej kultúry. Ten ešte len príde. O tom som presvedčená.
Presne.
Mne by sa páčila hromadná bitka ako v /Ruskom?/ parlamente viac rokov späť. Mali by ho tam poriadne vyfackať, že by sa schoval pod lavicu.
:-)))
veronikasad
17.12.20,18:26
Presne na ten rusky parlament som myslela
jar88
17.12.20,18:27
Premiér nazval Sulíka idiotom, lebo nedokáže nakúpiť testy, pri čom sa mu triasol hlas a hovoril plačlivým tónom.

https://www.youtube.com/watch?v=81cA5ou7nbk

Hmm ... " mrzí ma ", aby ho to ešte nemrzelo, alebo mrazilo z toho ... až sa mu bude z kečky pariť. :D
Zas sa babe čosi prisnilo.?? Predčasne sa tešíš.
Mne sa zdá, že vám ešte stále neprišli nové noty.
Zrazu neviete, ako ďalej trolovať?
----------------------------
Zjavne sa Matovič konečne rozhodol a pšle Riška na striedačku (na poslaneckú lavicu).
Matovič nieje Radičová a určite nepotrebuje, aby mu Riško držal povestný balóónik.
Riškovi poslanci určite nebudú hlasovať proti koalícii len preto, že je Sulík taký idiot. Jasé ako facka, že budú hlasovať za všetko, čo sa v koalícii navrhne. Určite sa preto nespoja so Snerom, Hlasom a Kotlebom.
Ak to Matovič navrhne, pokojne si odhlasujú aj zníženie platov.
pavol54
17.12.20,18:30
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
okrem zaslepených smerákov to vedelo celé slovensko, čo sleduje trochu politiku

p.s. nezabudni napísať, že som povinný to ohlásiť :)))))))))))))
neviem prečo ma radíš k smerákom no a prečo si to nehlásil keď si to vedel Tiež ma to rozčuľuje že jeden rozhlasuje že pravdepodobne pestujem na poli drogy a nikto to nehlási. Ako mám spokojne spávať?
:))
pred pár rokmi bolo medzi politikmi v diskusiách populárne také prirovnanie...
ked niečo vyzerá ako kačka, chodí ako kačka a kváka ako kačka, väčšinou je to kačka....
tak preto..
zase zlahčuješ zlodejiny smerákov....
ty si zase vymýšľaš a máš prioritu svoju frustráciu ventilovať takýmto spôsobom. tak daj jedného odsúdeného smeráka alebo vôbec politika okrem tých z SNS za teplý plyn. Rovno môžeme povedať že zlodej kričí chyťte zlodeja a najviac tu kričíš ty.
pavol54
17.12.20,18:32
Začína to byť rušné ...

K Sulíkovi tiež predseda vlády poznamenal: „Mrzí ma, že máme za idiota ministra
Ono to rušné je už asi dávnejšie. Toto sú len perličky, ktoré vyskočia...zaujímavejšie by to bolo, ak by vyšli info zo separé.

Ale jedno je isté...Múdrosráč stráca nervy.
Kuwa, takto sa vyjadriť o členovi vlády a o koaličnom partnerovi ? Fakt nie je normálny.To už je vrchol politickej "kultúry!


Veronika, Bohu žiaľ, to ešte nie je vrchol politickej kultúry. Ten ešte len príde. O tom som presvedčená.
Presne.
Mne by sa páčila hromadná bitka ako v /Ruskom?/ parlamente viac rokov späť. Mali by ho tam poriadne vyfackať, že by sa schoval pod lavicu.
:-)))
nebolo to v ukrajinskom ?
Nandrolon
17.12.20,18:34
Ukrajina je náš vzor.
www.youtube.com/watch?v=IEVt1FwxHFA

www.youtube.com/watch?v=lkh9Va8FD7E
jar88
17.12.20,18:34
Jarka, očakávaš že sa budú fackovať priamo pred kamerami ?
Dúfam, že sa netešíš na Pelevládu.
25% hlas
10% smer
15% kotketa
a plus 1% od koho????
--------------------------------
Po novom roku budú plné basy a do tej doby padnú aj preferencie.
sito
17.12.20,18:40
Premiér nazval Sulíka idiotom, lebo nedokáže nakúpiť testy, pri čom sa mu triasol hlas a hovoril plačlivým tónom.

https://www.youtube.com/watch?v=81cA5ou7nbk

Hmm ... " mrzí ma ", aby ho to ešte nemrzelo, alebo mrazilo z toho ... až sa mu bude z kečky pariť. :D
Zas sa babe čosi prisnilo.?? Predčasne sa tešíš.
Mne sa zdá, že vám ešte stále neprišli nové noty.
Zrazu neviete, ako ďalej trolovať?
----------------------------
Zjavne sa Matovič konečne rozhodol a pšle Riška na striedačku (na poslaneckú lavicu).
Matovič nieje Radičová a určite nepotrebuje, aby mu Riško držal povestný balóónik.
Riškovi poslanci určite nebudú hlasovať proti koalícii len preto, že je Sulík taký idiot. Jasé ako facka, že budú hlasovať za všetko, čo sa v koalícii navrhne. Určite sa preto nespoja so Snerom, Hlasom a Kotlebom.
Ak to Matovič navrhne, pokojne si odhlasujú aj zníženie platov.

Dočkaj času ako hus klasu. Takže, vydržať! :D
sito
17.12.20,18:42
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
okrem zaslepených smerákov to vedelo celé slovensko, čo sleduje trochu politiku

p.s. nezabudni napísať, že som povinný to ohlásiť :)))))))))))))
neviem prečo ma radíš k smerákom no a prečo si to nehlásil keď si to vedel Tiež ma to rozčuľuje že jeden rozhlasuje že pravdepodobne pestujem na poli drogy a nikto to nehlási. Ako mám spokojne spávať?
:))
pred pár rokmi bolo medzi politikmi v diskusiách populárne také prirovnanie...
ked niečo vyzerá ako kačka, chodí ako kačka a kváka ako kačka, väčšinou je to kačka....
tak preto..
zase zlahčuješ zlodejiny smerákov....
ty si zase vymýšľaš a máš prioritu svoju frustráciu ventilovať takýmto spôsobom. tak daj jedného odsúdeného smeráka alebo vôbec politika okrem tých z SNS za teplý plyn. Rovno môžeme povedať že zlodej kričí chyťte zlodeja a najviac tu kričíš ty.

Nuž čo, káčer. Keby bol husák, tak by gágal. :D
jar88
17.12.20,18:47
jar88
17.12.20,18:52
Premiér nazval Sulíka idiotom, lebo nedokáže nakúpiť testy, pri čom sa mu triasol hlas a hovoril plačlivým tónom.

https://www.youtube.com/watch?v=81cA5ou7nbk

Hmm ... " mrzí ma ", aby ho to ešte nemrzelo, alebo mrazilo z toho ... až sa mu bude z kečky pariť. :D
Zas sa babe čosi prisnilo.?? Predčasne sa tešíš.
Mne sa zdá, že vám ešte stále neprišli nové noty.
Zrazu neviete, ako ďalej trolovať?
----------------------------
Zjavne sa Matovič konečne rozhodol a pšle Riška na striedačku (na poslaneckú lavicu).
Matovič nieje Radičová a určite nepotrebuje, aby mu Riško držal povestný balóónik.
Riškovi poslanci určite nebudú hlasovať proti koalícii len preto, že je Sulík taký idiot. Jasé ako facka, že budú hlasovať za všetko, čo sa v koalícii navrhne. Určite sa preto nespoja so Snerom, Hlasom a Kotlebom.
Ak to Matovič navrhne, pokojne si odhlasujú aj zníženie platov.

Dočkaj času ako hus klasu. Takže, vydržať! :D
Nebuď naivný, nedočkáš sa.
Matovič vie že takých, ako našich pár Poraďákov, nemnóško. Óčeň málo.
jar88
17.12.20,19:03
Vieš kto sú Pelého voliči?
Všetko sú tí sklamaní od Robka. Nič iné, ako hlúpaci za ním nepôjde. No a tých už veľa nemáme.
bjuty smis
17.12.20,19:20
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
okrem zaslepených smerákov to vedelo celé slovensko, čo sleduje trochu politiku

p.s. nezabudni napísať, že som povinný to ohlásiť :)))))))))))))
neviem prečo ma radíš k smerákom no a prečo si to nehlásil keď si to vedel Tiež ma to rozčuľuje že jeden rozhlasuje že pravdepodobne pestujem na poli drogy a nikto to nehlási. Ako mám spokojne spávať?
:))
pred pár rokmi bolo medzi politikmi v diskusiách populárne také prirovnanie...
ked niečo vyzerá ako kačka, chodí ako kačka a kváka ako kačka, väčšinou je to kačka....
tak preto..
zase zlahčuješ zlodejiny smerákov....
ty si zase vymýšľaš a máš prioritu svoju frustráciu ventilovať takýmto spôsobom. tak daj jedného odsúdeného smeráka alebo vôbec politika okrem tých z SNS za teplý plyn. Rovno môžeme povedať že zlodej kričí chyťte zlodeja a najviac tu kričíš ty.
priorita
frustrácia

sú len 2 mesiace, čo sme duška k. zavreli...
vieš ktorého...61 : 0
mal v šuplíku schovaných 110 dalších prípadov...

oprav si otázku na :

tak daj jedného odsúdeného smeráka za vlády fica a termostata....

no však práve preto sme tých tvojích hnali...........
sito
17.12.20,19:28
:D Politici sú pominuteľní, politika? NIE! Keď sa pominú politici, pominú sa aj ich voliči. Noví politici, noví voliči. Politika nie je nová. Politika je vždy špinavá vec, všade. Jedno či ľavý, či pravý. Každému je bližšia košeľa ako kabát. Takže, čo si vyberú dnešní prváci, toho sa asi nedočkám. Ak by náhodou, tak isto to nebude Mečiar, Dzurinda, Fico, Kiska, Matovič, atď :D

Prečítal si to tak ako to je napísane, ale ... :D
pavol54
17.12.20,20:05
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
okrem zaslepených smerákov to vedelo celé slovensko, čo sleduje trochu politiku

p.s. nezabudni napísať, že som povinný to ohlásiť :)))))))))))))
neviem prečo ma radíš k smerákom no a prečo si to nehlásil keď si to vedel Tiež ma to rozčuľuje že jeden rozhlasuje že pravdepodobne pestujem na poli drogy a nikto to nehlási. Ako mám spokojne spávať?
:))
pred pár rokmi bolo medzi politikmi v diskusiách populárne také prirovnanie...
ked niečo vyzerá ako kačka, chodí ako kačka a kváka ako kačka, väčšinou je to kačka....
tak preto..
zase zlahčuješ zlodejiny smerákov....
ty si zase vymýšľaš a máš prioritu svoju frustráciu ventilovať takýmto spôsobom. tak daj jedného odsúdeného smeráka alebo vôbec politika okrem tých z SNS za teplý plyn. Rovno môžeme povedať že zlodej kričí chyťte zlodeja a najviac tu kričíš ty.
priorita
frustrácia

sú len 2 mesiace, čo sme duška k. zavreli...
vieš ktorého...61 : 0
mal v šuplíku schovaných 110 dalších prípadov...

oprav si otázku na :

tak daj jedného odsúdeného smeráka za vlády fica a termostata....

no však práve preto sme tých tvojích hnali...........
ty tak môžeš zavrieť do šuplíku vieš čo ale to bolí. nerozumieš tomu žiadnych 110 schovaných
jar88
17.12.20,20:07
:D Politici sú pominuteľní, politika? NIE! Keď sa pominú politici, pominú sa aj ich voliči. Noví politici, noví voliči. Politika nie je nová. Politika je vždy špinavá vec, všade. Jedno či ľavý, či pravý. Každému je bližšia košeľa ako kabát. Takže, čo si vyberú dnešní prváci, toho sa asi nedočkám. Ak by náhodou, tak isto to nebude Mečiar, Dzurinda, Fico, Kiska, Matovič, atď :D

Prečítal si to tak ako to je napísane, ale ... :D
Vieš ako sa šíri kovid? Nie?
Nuž najskôr je jeden, potom dvaja a neskôr 6 a 12 a 20, 60, 90, 180, 300 a to pršlo možno len desať dní. Teraz si ptedstav ďalších 10 dní. No a to sú len koviďáci.
-----------------------------------
Čo myslíš, ako to bude s tými, čo sa rozhodnú kajať. Myslíš že im bude stačiť používať rúško a nikto sa už nenakazí nutkaním ku kajaniu? Veru nie, veru nie.
Polovica Ficovoličov má masielko na hlave a dúfajú, že ich Pele orúškuje. A Matovič to vie.
Čo myslíš, že Remišová pracuje iba na nových eurofondoch? Veru nie, veru nie.
sito
17.12.20,20:20
:D Politici sú pominuteľní, politika? NIE! Keď sa pominú politici, pominú sa aj ich voliči. Noví politici, noví voliči. Politika nie je nová. Politika je vždy špinavá vec, všade. Jedno či ľavý, či pravý. Každému je bližšia košeľa ako kabát. Takže, čo si vyberú dnešní prváci, toho sa asi nedočkám. Ak by náhodou, tak isto to nebude Mečiar, Dzurinda, Fico, Kiska, Matovič, atď :D

Prečítal si to tak ako to je napísane, ale ... :D
Vieš ako sa šíri kovid? Nie?
Nuž najskôr je jeden, potom dvaja a neskôr 6 a 12 a 20, 60, 90, 180, 300 a to pršlo možno len desať dní. Teraz si ptedstav ďalších 10 dní. No a to sú len koviďáci.
-----------------------------------
Čo myslíš, ako to bude s tými, čo sa rozhodnú kajať. Myslíš že im bude stačiť používať rúško a nikto sa už nenakazí nutkaním ku kajaniu? Veru nie, veru nie.
Polovica Ficovoličov má masielko na hlave a dúfajú, že ich Pele orúškuje. A Matovič to vie.
Čo myslíš, že Remišová pracuje iba na nových eurofondoch? Veru nie, veru nie.

šaško šaškovič, tiež podvádzal. Ale, orgány si toho neskoro všimli. Doba, doba prešlá. Takže, akože nie. Skutok sa vraj stal, ale už je to v pase a nesedí v base.

A vieš odkiaľ prišla a po kom prevzala politickú stranu? Naučil ju jeho triky ako s peniazmi

" Dočkaj času ako hus klasu ". Takže, vydržať! :D
lujza.j
17.12.20,21:17
Cakam kto bude dalsi..kto mu flaskne po hubje....anca to uz nebude....ta bola prva.....a teda to uz pekna minulost...ze odvtedy mu nik...
Nandrolon
18.12.20,05:11
Cakam kto bude dalsi..kto mu flaskne po hubje....anca to uz nebude....ta bola prva.....a teda to uz pekna minulost...ze odvtedy mu nik...
Údajne dostal na toaletách, mimo kamier, píšem údajne, lebo samozrejme som pri tom ja osobne nebol, ale to ešte neznamená, že je to výmysel. Keďže viem, čo vyvádza, tak tomu verím.
lujza.j
18.12.20,06:18
Za mojej "ery"nepamatam taku šuškandu....a viem ich zopar....ale cas a prilezitost nato bol za roky co som tam nie som....a zistovat sa mi veru nechce....tento tchor ani za myslienku nestoji...my sme pre neho hovna a on pre mna este vacsie....
jar88
18.12.20,07:10
:D Politici sú pominuteľní, politika? NIE! Keď sa pominú politici, pominú sa aj ich voliči. Noví politici, noví voliči. Politika nie je nová. Politika je vždy špinavá vec, všade. Jedno či ľavý, či pravý. Každému je bližšia košeľa ako kabát. Takže, čo si vyberú dnešní prváci, toho sa asi nedočkám. Ak by náhodou, tak isto to nebude Mečiar, Dzurinda, Fico, Kiska, Matovič, atď :D

Prečítal si to tak ako to je napísane, ale ... :D
Vieš ako sa šíri kovid? Nie?
Nuž najskôr je jeden, potom dvaja a neskôr 6 a 12 a 20, 60, 90, 180, 300 a to pršlo možno len desať dní. Teraz si ptedstav ďalších 10 dní. No a to sú len koviďáci.
-----------------------------------
Čo myslíš, ako to bude s tými, čo sa rozhodnú kajať. Myslíš že im bude stačiť používať rúško a nikto sa už nenakazí nutkaním ku kajaniu? Veru nie, veru nie.
Polovica Ficovoličov má masielko na hlave a dúfajú, že ich Pele orúškuje. A Matovič to vie.
Čo myslíš, že Remišová pracuje iba na nových eurofondoch? Veru nie, veru nie.

šaško šaškovič, tiež podvádzal. Ale, orgány si toho neskoro všimli. Doba, doba prešlá. Takže, akože nie. Skutok sa vraj stal, ale už je to v pase a nesedí v base.

A vieš odkiaľ prišla a po kom prevzala politickú stranu? Naučil ju jeho triky ako s peniazmi

" Dočkaj času ako hus klasu ". Takže, vydržať! :D
Zas tvrdíš hlúposť a demonštruješ tu, že ničomu nerozumieš.
Čo si tvoj orgán neskoro všimol? Veď mal kontrolu, dostal nezákonne pokutu, podal odpor a vyhral. Nenechal sa šikanovať a nebol ochotný ich podplácať.
To isté som mal aj ja. Kontrolorka DÚ prišla s návrhom, že 3 stovečky stačia. Povedal som jej, že majú kávu a minerálku neobmedyene a to im musí stačiť. Pod tromi stovečkami si predstavovala 300 000 Kčs.
Následne chcela dodaniť 690 000 Kčs. Skončilo to až na ministerstve financií, jasné že zamietnutím. To sa písal rok 2002 až 2004. Dodnes sa s tým nevysporiadali, lebo som mal nevyvrátiteľne preukázané výdavky na všetky jazdy a cesťáky.
Prešla doba a ja viem, že skutok sa stal, ale DÚ sa tým už 10 rokov akosi nechce zaoberať.
Museli by priznať zneužívanie právomoci verejného činiteľa.
jar88
18.12.20,07:14
Cakam kto bude dalsi..kto mu flaskne po hubje....anca to uz nebude....ta bola prva.....a teda to uz pekna minulost...ze odvtedy mu nik...
Údajne dostal na toaletách, mimo kamier, píšem údajne, lebo samozrejme som pri tom ja osobne nebol, ale to ešte neznamená, že je to výmysel. Keďže viem, čo vyvádza, tak tomu verím.
Ty veríš všetkému, čoho sa babe zachcelo.
Hlavne hlúpostiam.
jar88
18.12.20,09:08
Haloóó, trolovia,
ešte stále nemáte nové šlabikáre.??
Ešte stále vám neprišiel "vlastný názor":??
sito
18.12.20,09:27
:D Politici sú pominuteľní, politika? NIE! Keď sa pominú politici, pominú sa aj ich voliči. Noví politici, noví voliči. Politika nie je nová. Politika je vždy špinavá vec, všade. Jedno či ľavý, či pravý. Každému je bližšia košeľa ako kabát. Takže, čo si vyberú dnešní prváci, toho sa asi nedočkám. Ak by náhodou, tak isto to nebude Mečiar, Dzurinda, Fico, Kiska, Matovič, atď :D

Prečítal si to tak ako to je napísane, ale ... :D
Vieš ako sa šíri kovid? Nie?
Nuž najskôr je jeden, potom dvaja a neskôr 6 a 12 a 20, 60, 90, 180, 300 a to pršlo možno len desať dní. Teraz si ptedstav ďalších 10 dní. No a to sú len koviďáci.
-----------------------------------
Čo myslíš, ako to bude s tými, čo sa rozhodnú kajať. Myslíš že im bude stačiť používať rúško a nikto sa už nenakazí nutkaním ku kajaniu? Veru nie, veru nie.
Polovica Ficovoličov má masielko na hlave a dúfajú, že ich Pele orúškuje. A Matovič to vie.
Čo myslíš, že Remišová pracuje iba na nových eurofondoch? Veru nie, veru nie.

šaško šaškovič, tiež podvádzal. Ale, orgány si toho neskoro všimli. Doba, doba prešlá. Takže, akože nie. Skutok sa vraj stal, ale už je to v pase a nesedí v base.

A vieš odkiaľ prišla a po kom prevzala politickú stranu? Naučil ju jeho triky ako s peniazmi

" Dočkaj času ako hus klasu ". Takže, vydržať! :D
Zas tvrdíš hlúposť a demonštruješ tu, že ničomu nerozumieš.
Čo si tvoj orgán neskoro všimol? Veď mal kontrolu, dostal nezákonne pokutu, podal odpor a vyhral. Nenechal sa šikanovať a nebol ochotný ich podplácať.
To isté som mal aj ja. Kontrolorka DÚ prišla s návrhom, že 3 stovečky stačia. Povedal som jej, že majú kávu a minerálku neobmedyene a to im musí stačiť. Pod tromi stovečkami si predstavovala 300 000 Kčs.
Následne chcela dodaniť 690 000 Kčs. Skončilo to až na ministerstve financií, jasné že zamietnutím. To sa písal rok 2002 až 2004. Dodnes sa s tým nevysporiadali, lebo som mal nevyvrátiteľne preukázané výdavky na všetky jazdy a cesťáky.
Prešla doba a ja viem, že skutok sa stal, ale DÚ sa tým už 10 rokov akosi nechce zaoberať.
Museli by priznať zneužívanie právomoci verejného činiteľa.

:D Nuž čo? Je dobré, pekne od teba, že je z teba čestný, spravodlivý jedinec. Je ľudstvo, mnoho osôb a je osoba, to je človek, jedinec.

" Vieš ako sa šíri kovid? Nie? "

Pozri si tuto, ako. Klikni si na " zobraziť denné prírastky " keď sa zobrazia spusti si mapu v pravom hornom rohu, a čum ako sa šíri, nie len vírus. Príklad: Aj šesť metrový nílsky krokodíl narastá, rastie. Nie všetky krokodíli dorastú do šiestich metrov, dožijú sa toho šesť metrov. Ale ani ten šesť metrový tu nebude naveky.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwj85a33ndftAhUJxoUKHcPHB0gQFjAAegQIARAD&url=https%3A%2F%2Fmapa.covid.chat%2F&usg=AOvVaw3SWT7yGfNzJ-ahmIJuOMPw

Aj ten fašizmus, komunizmus, alebo iné ideológie sa zrodili v jednej hlave a narastali, šírili sa, ako vírus z hlavy do hlavy, hláv.

Takže, dobre si to napísal " verejného činiteľa " jednotné číslo, jedinec. Ten nebol na tom ako ty, čestný, spravodlivý, a tak sa snažil, aby sa rozrástla, rástla jeho pracovná činnosť v prospech jeho, jedinca. Čo už, jedinci sú rôzni.

A to dole ti už dávam druhý krát do úvodzoviek.

" Dočkaj času ako hus klasu ".

Nie preto je to v úvodzovkách, že ja to tvrdím, to je porekadlo našich predkov, praprapradedov a isto dáva, má svoj zmysel. Či pre teba nie? Nemôžeš pochopiť? Možno ... raz.

Takže, vydržať. :D
Nandrolon
18.12.20,10:07
Haloóó, trolovia,
ešte stále nemáte nové šlabikáre.??
Ešte stále vám neprišiel "vlastný názor":??
Ty si vážne ešte nepochopil, že s chujom tvojho formátu sa tu už nikto nechce baviť???
buchač
18.12.20,10:14
Haloóó, trolovia,
ešte stále nemáte nové šlabikáre.??
Ešte stále vám neprišiel "vlastný názor":??
Ty si vážne ešte nepochopil, že s chujom tvojho formátu sa tu už nikto nechce baviť???
Veru, veru...
Malá vzorka komentárov


Ty veríš všetkému, čoho sa babe zachcelo.
Hlavne hlúpostiam.


Zas tvrdíš hlúposť a demonštruješ tu, že ničomu nerozumieš.

Nasrať na neho...jak na Múdrosráča...dvaja chuji, jeden pár.
Nandrolon
18.12.20,10:22
Najviac ma pobavil, na tomto:
"Vieš kto sú Pelého voliči?
Všetko sú tí sklamaní od Robka. Nič iné, ako hlúpaci za ním nepôjde. No a tých už veľa nemáme."

.... tých už veľa nemáme...., povedal degeš na najsilnejšiu politickú stranu súčasnosti :-))))))))
Uvidíme, koľkí ešte budú voliť Matoviča, to som fakt zvedavý...
buchač
18.12.20,10:50
kopretinka
18.12.20,10:51
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone

To chce odstup.











" a ja som najmúdrejší na svete "

:D No spanombohom, panenkamaria ochraňuj ten zázrak! :D

Kuuurva! Kvetinka, teraz si ma nasrala. Tak ja sa snažím dodržiavať to šašovičové nariadenie, dobrovoľne, " dodržujte odstup od ostatných mnimalne 2 m, aj na porade sa snažím o to, keď to treba. A ty nie! Podľa teba musím isť bližšie k tomu najrozumnejšiemu, aby som od neho niečo nachytal. Panebože, čo? ??????ť?

Asi to bolo viac ako dva metre, tak som to dal presne na 2 000 mm. Dúfam že už ti to bude vyhovovať.

A keď ty vieš, takto to krátiš, režeš, že ty aj mažeš? :D
Ja som na mobile,a rolovala som pol hodiny! Akože k čomu je toto dobré!?
Ja neviem mazať,môžem len upraviť príspevok.Nič som ti nevymazala,len prázdny priestor!
sito
18.12.20,10:52
Nepotešilo. Ale čo nerešpektoval? Neumýval si ruky? Nenosil rúško? Či si nedržal odstup od iných?
sito
18.12.20,10:54
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone

To chce odstup.











" a ja som najmúdrejší na svete "

:D No spanombohom, panenkamaria ochraňuj ten zázrak! :D

Kuuurva! Kvetinka, teraz si ma nasrala. Tak ja sa snažím dodržiavať to šašovičové nariadenie, dobrovoľne, " dodržujte odstup od ostatných mnimalne 2 m, aj na porade sa snažím o to, keď to treba. A ty nie! Podľa teba musím isť bližšie k tomu najrozumnejšiemu, aby som od neho niečo nachytal. Panebože, čo? ??????ť?

Asi to bolo viac ako dva metre, tak som to dal presne na 2 000 mm. Dúfam že už ti to bude vyhovovať.

A keď ty vieš, takto to krátiš, režeš, že ty aj mažeš? :D
Ja som na mobile,a rolovala som pol hodiny! Akože k čomu je toto dobré!?
Ja neviem mazať,môžem len upraviť príspevok.Nič som ti nevymazala,len prázdny priestor!

Tak odstup je pre teba nič? Vidíš čo to spôsobuje, keď nie je!
lujza.j
18.12.20,11:01
ma smolu....taky klamar ako on.....kolko ludi mu to uveri?!on si dokaze aj pozitivitu vymysliet....a odpratat sa niekam het....
pavol54
18.12.20,11:02
Premiér Matovič má koronavírus
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/572309-premier-matovic-ma-koronavirus/
ako mohol dostať koronavirus veď zásoba ag testov je dostatočná, v prvom rade by mali byť chránení tí ktorí riadia na jednotlivých stupňoch(lebo neorganizovaní na najnižších stupňoch zažijú väčšie straty), teda najsamnajprv premiéra a vládu. To isté aj s vakcínou nech si ju nechajú šupnúť (ale nie placebo). Vzhľadom na intenzitu ochrany si myslím že je to finta Ak sulík sám neodstúpi mal by ho odvolať ako neschopného služobníka národa. Pretože je nemocný zachová si tvár a nebude odvolaný. Pani prezidentka môže opustiť podateľňu a venovať sa iným veciam.
pavol54
18.12.20,11:02
Nepotešilo. Ale čo nerešpektoval? Neumýval si ruky? Nenosil rúško? Či si nedržal odstup od iných?
netestoval sa
kopretinka
18.12.20,11:03
Moja 3/4 dorazila z roboty nas*atá jak ***** - učiteľka v MŠ - odmena 450€ = 5/6 platu mojej 3/4.
Odmena mojej 3/4 (držte sa!!!!!) = 20€.
A to ešte zriaďovateľ oznámil - učiteľky - budúci rok +8% zvýšenie, nepedagogickí pracovníci - zmrazenie platov!
A akú majú prácu?
Učka s deťmi 4-5 hodín. Ak sa decko poserká, pociká, ak niečo rozleje - volajú upratovačku, lebo učiteľka to ROBIŤ NEBUDE!!! Ak sa deti najedia, kuchárky a upratovačky pozbierajú, upracú! Pravidelne dezinfenkcia soc. zariadení! Výmena prádla, upratovanie chodieb, izieb. To robí upratovačka (8 hodín denne), učiteľka len sedí a sem tam niečo s deckami robí. V lete dokonca direchtorka posielala na výpomoc učiteľkám upratovačky, lebo učiteľky "neustrážili" deti!
A tak učka na výplatu 1700€ v hrubom, moja 3/4 610€ v hrubom. Rozdiel (bez pár €) skoro tisícka!

Odkazujem mojej - za tak malý plat predsa nemôžeš veľa robiť. Takže si zober náplň práce zo sebou a keď ti povedia, aby si pomáhala s deckami učiteľke - prečítaj im náplň práce a odkáž im, že toto tam uvedené nie je. Nech si učiteľky svoj plat ZASLÚŽIA!!!
1700?????? Práve som odpadla! Prečo furt učitelia vykrikujú,ako málo zarábajú?
bjuty smis
18.12.20,11:27
korela
18.12.20,11:37
Idem vám odporučiť kuriérsku firmu. Nechcela som tomu ani uveriť. Môj včerajší balík došiel za 24 hod. !!! Z adresy na adresu.
Až teraz si čítam recenzie, podobné prípady aj do Nemecka.
https://www.zaslat.sk/
Okrem toho cez GLS by stál podľa rozmerov 20 eur, tu 10 eur s tým, že balík prepravovala stále GLS.
sito
18.12.20,11:39
další

https://www.topky.sk/cl/100313/2024897/Sok--Peter-Justin-Topolsky---59--zomrel--Vyjadrenie-kamarata-

Aaa, ty si si nejaký istý, že či ty nie si v rade, ďalší, ďalší v rade ... :mee:
misoft
18.12.20,11:43
Jarka, očakávaš že sa budú fackovať priamo pred kamerami ?
Aspoň by z toho bola estráda! Lepšie ako silvestrovský program :D. Jarka asi myslela niečo iné - ale nebude sa to týkať elity, ale nás - plebs!
misoft
18.12.20,11:44
Idem vám odporučiť kuriérsku firmu. Nechcela som tomu ani uveriť. Môj včerajší balík došiel za 24 hod. !!! Z adresy na adresu.
Až teraz si čítam recenzie, podobné prípady aj do Nemecka.
https://www.zaslat.sk/
Okrem toho cez GLS by stál podľa rozmerov 20 eur, tu 10 eur s tým, že balík prepravovala stále GLS.
Poviem ti to asi takto - biela vrana medzi službami?
misoft
18.12.20,11:47
misoft
18.12.20,11:49
Nepotešilo. Ale čo nerešpektoval? Neumýval si ruky? Nenosil rúško? Či si nedržal odstup od iných?
Next tajm, van tajm.....