pavol54
29.12.20,18:53
A nepísal som tu, že ho umlčia?
Ako ho monitorovali?
Prečo klamali o prvom incidente, že to bola nešťastná náhoda?
opäť sa chcel rozcvičiť ako minule, len teraz to už nebude tvrdiť, pozde ho odrezali. Inak žilinka si na obed pekne pustil hubu na špacír, nabudúce si tie správy čo mu predkladajú nechá lepšie preveriť
Kvaka
29.12.20,17:59
bjuty smis
29.12.20,18:04
A nepísal som tu, že ho umlčia?
Ako ho monitorovali?
Prečo klamali o prvom incidente, že to bola nešťastná náhoda?
opäť sa chcel rozcvičiť ako minule, len teraz to už nebude tvrdiť, pozde ho odrezali. Inak žilinka si na obed pekne pustil hubu na špacír, nabudúce si tie správy čo mu predkladajú nechá lepšie preveriť
a prečo splietaš dokopy 2 prípady ?
pavol54
29.12.20,18:10
Nandrolon
29.12.20,18:11
samozrejme, dobre si tušil
prečo je fico v dominikánskej ???
si myslel, že to tak nechá ??
Fico mu robil bachara a neustrážil ho?
A prečo by nemohol byť v Dominikánskej, však na to má peniaze je sloboda cestovania, či?
Ináč to počujem 1. krát a ani ma to nezaujíma. /o Ficovi/. Však každý dnes niekde chodí, ty nie?
Nandrolon
29.12.20,18:16
Na druhej strane môže Matovič s Naďom pozorne sledovať, ako by mohli po skončení svojej vlády dopadnúť.
:-)))))))
Tu sa ľudia, ktorí niečo vedia na žive proste nenechávajú. :-)
pavol54
29.12.20,18:17
samozrejme, dobre si tušil
prečo je fico v dominikánskej ???
si myslel, že to tak nechá ??
Fico mu robil bachara a neustrážil ho?
A prečo by nemohol byť v Dominikánskej, však na to má peniaze je sloboda cestovania, či?
Ináč to počujem 1. krát a ani ma to nezaujíma. /o Ficovi/. Však každý dnes niekde chodí, ty nie?
Keby išiel do Dubaja ako sulík tak je to v poriadku, nemá teraz žiadne povinnosti a čom mal zase začať vládnuť, miesto igiho? Ale tých 600 melónov má predsa na Belize.
bjuty smis
29.12.20,18:19
samozrejme, dobre si tušil
prečo je fico v dominikánskej ???
si myslel, že to tak nechá ??
Fico mu robil bachara a neustrážil ho?
A prečo by nemohol byť v Dominikánskej, však na to má peniaze je sloboda cestovania, či?
Ináč to počujem 1. krát a ani ma to nezaujíma. /o Ficovi/. Však každý dnes niekde chodí, ty nie?
kto sa najviac bojí výpovede smerákov v base ?

snád nie vláda
pavol54
29.12.20,18:20
Na druhej strane môže Matovič s Naďom pozorne sledovať, ako by mohli po skončení svojej vlády dopadnúť.
:-)))))))
Tu sa ľudia, ktorí niečo vedia na žive proste nenechávajú. :-)
Keby vedel tak ostane na dovolenke. ostatní čo sedia v parlamente šuchajúc nožičkami v očakávaní príchodu Naka by mohli spozornieť a začať si pripravovať špeciálny cvičebný plán aby sa im švihadlo neokrútilo okolo krku pri cvičení keď pre nich prídu.
pavol54
29.12.20,18:23
samozrejme, dobre si tušil
prečo je fico v dominikánskej ???
si myslel, že to tak nechá ??
Fico mu robil bachara a neustrážil ho?
A prečo by nemohol byť v Dominikánskej, však na to má peniaze je sloboda cestovania, či?
Ináč to počujem 1. krát a ani ma to nezaujíma. /o Ficovi/. Však každý dnes niekde chodí, ty nie?
kto sa najviac bojí výpovede smerákov v base ?

snád nie vláda
Źigo ešte nie je v base a ani ten už vlastne nie je smerák. no daj ďalších smerákov
pavol54
29.12.20,18:31
A nepísal som tu, že ho umlčia?
Ako ho monitorovali?
Prečo klamali o prvom incidente, že to bola nešťastná náhoda?
opäť sa chcel rozcvičiť ako minule, len teraz to už nebude tvrdiť, pozde ho odrezali. Inak žilinka si na obed pekne pustil hubu na špacír, nabudúce si tie správy čo mu predkladajú nechá lepšie preveriť
a prečo splietaš dokopy 2 prípady ?
čítaj súvisle. a s pochopením ale to ty nedokážeš
Nandrolon
29.12.20,18:35
samozrejme, dobre si tušil
prečo je fico v dominikánskej ???
si myslel, že to tak nechá ??
Fico mu robil bachara a neustrážil ho?
A prečo by nemohol byť v Dominikánskej, však na to má peniaze je sloboda cestovania, či?
Ináč to počujem 1. krát a ani ma to nezaujíma. /o Ficovi/. Však každý dnes niekde chodí, ty nie?
kto sa najviac bojí výpovede smerákov v base ?

snád nie vláda
On vedel na všetkých, ale smeráci sú a boli jeho kamaráti, tak sa pýtam kto?
Smeráci majú teraz všetko pod palcom, aj kolúzne väzby???
Trebalo by meno, priezvisko bacharov a vysvetliť národu celý mechanizmus danej vraždy.
Samovražde už neuveria ani samotné matoopice.
A kto mal "technicky" možnosť vraždiť? Snáď nie smeráci na čele s Ficom :-)))))
Pod koho ten rezort spadá?
Snáď vedia kto mal službu.
Kolúzna väzba nie je väzenie, ani škola v prírode.
A ak sa mu to SAmostalo inde, tak kto ho mal vtedy na zodpovednosť?
bjuty smis
29.12.20,18:38
vedel na všetkých :)))
ty si zlatý.....
12 rokov štrikovali, plnili bodorove rozkazy
a toto dáš
jar88
29.12.20,18:40
samozrejme, dobre si tušil
prečo je fico v dominikánskej ???
si myslel, že to tak nechá ??
Fico mu robil bachara a neustrážil ho?
A prečo by nemohol byť v Dominikánskej, však na to má peniaze je sloboda cestovania, či?
Ináč to počujem 1. krát a ani ma to nezaujíma. /o Ficovi/. Však každý dnes niekde chodí, ty nie?
kto sa najviac bojí výpovede smerákov v base ?

snád nie vláda
Źigo ešte nie je v base a ani ten už vlastne nie je smerák. no daj ďalších smerákov
Pavol54 toto je tvoj výrok roku.
Toto si musím niekam odložiť.
-----------------------------------------------
Nebudem na to ani reagovať, aby si ma neobvinil, že si to myslel akosi inak. Skoro som spadol pod stôl od sniechu. Ledva som dokáyal napísať heslo.
Nandrolon
29.12.20,18:43
vedel na všetkých :)))
ty si zlatý.....
12 rokov štrikovali, plnili bodorove rozkazy
a toto dáš
Myslíš že Gorila a ostatné kauzy sublimovali?
Akože človek nastúpi dnes na nejaké miesto a nemá prístup k prípadom aj XY rokov späť?
Ty si fakt iba bývalý šofér a stasky pred tebou už boli v archíve.....
bjuty smis
29.12.20,18:47
vedel na všetkých :)))
ty si zlatý.....
12 rokov štrikovali, plnili bodorove rozkazy
a toto dáš
Myslíš že Gorila a ostatné kauzy sublimovali?
Akože človek nastúpi dnes na nejaké miesto a nemá prístup k prípadom aj XY rokov späť?
Ty si fakt iba bývalý šofér a stasky pred tebou už boli v archíve.....
čo s nimi fico 12 rokov robil ?
prečo ich smeráci skartovali a zakázali vyšetriť ?
prečo už nesedi v base pachatelia ? čo robili súdy, polícia,prokurátúra 12 rokov ?
ako dopadla sdku po volbách a ako smer ?
kde voliči vyvodili zodpovednosť ?

ty si fakt len traktorista z lazov
jar88
29.12.20,18:47
samozrejme, dobre si tušil
prečo je fico v dominikánskej ???
si myslel, že to tak nechá ??
Fico mu robil bachara a neustrážil ho?
A prečo by nemohol byť v Dominikánskej, však na to má peniaze je sloboda cestovania, či?
Ináč to počujem 1. krát a ani ma to nezaujíma. /o Ficovi/. Však každý dnes niekde chodí, ty nie?
kto sa najviac bojí výpovede smerákov v base ?

snád nie vláda
On vedel na všetkých, ale smeráci sú a boli jeho kamaráti, tak sa pýtam kto?
Smeráci majú teraz všetko pod palcom, aj kolúzne väzby???
Trebalo by meno, priezvisko bacharov a vysvetliť národu celý mechanizmus danej vraždy.
Samovražde už neuveria ani samotné matoopice.
A kto mal "technicky" možnosť vraždiť? Snáď nie smeráci na čele s Ficom :-)))))
Pod koho ten rezort spadá?
Snáď vedia kto mal službu.
Kolúzna väzba nie je väzenie, ani škola v prírode.
A ak sa mu to SAmostalo inde, tak kto ho mal vtedy na zodpovednosť?
A vieš že je mi ceľkom, ale naozaj ceľkom ľahostajné, kto takého H----A zadrhol. A tiež mi je jedno či a ako ho za to niekto potrestá, alebo nejako napomenie.
Škoda je len jeho svedectva. Alebo skôr toho, že ho nebude možné riadne využiť.
bjuty smis
29.12.20,18:51
samozrejme, dobre si tušil
prečo je fico v dominikánskej ???
si myslel, že to tak nechá ??
Fico mu robil bachara a neustrážil ho?
A prečo by nemohol byť v Dominikánskej, však na to má peniaze je sloboda cestovania, či?
Ináč to počujem 1. krát a ani ma to nezaujíma. /o Ficovi/. Však každý dnes niekde chodí, ty nie?
kto sa najviac bojí výpovede smerákov v base ?

snád nie vláda
Źigo ešte nie je v base a ani ten už vlastne nie je smerák. no daj ďalších smerákov

okrem tých, čo bručia ?

fico, jahnátek, kaliňák, saková, a desiatky dalších
hlas nie je smer možno pre teba...pre nás je smerohlas to isté

tu nepôjde len o politické špičky....to budú stovky ludi...aj na krajskej, okresnej úrovni
pavol54
29.12.20,18:55
samozrejme, dobre si tušil
prečo je fico v dominikánskej ???
si myslel, že to tak nechá ??
Fico mu robil bachara a neustrážil ho?
A prečo by nemohol byť v Dominikánskej, však na to má peniaze je sloboda cestovania, či?
Ináč to počujem 1. krát a ani ma to nezaujíma. /o Ficovi/. Však každý dnes niekde chodí, ty nie?
kto sa najviac bojí výpovede smerákov v base ?

snád nie vláda
On vedel na všetkých, ale smeráci sú a boli jeho kamaráti, tak sa pýtam kto?
Smeráci majú teraz všetko pod palcom, aj kolúzne väzby???
Trebalo by meno, priezvisko bacharov a vysvetliť národu celý mechanizmus danej vraždy.
Samovražde už neuveria ani samotné matoopice.
A kto mal "technicky" možnosť vraždiť? Snáď nie smeráci na čele s Ficom :-)))))
Pod koho ten rezort spadá?
Snáď vedia kto mal službu.
Kolúzna väzba nie je väzenie, ani škola v prírode.
A ak sa mu to SAmostalo inde, tak kto ho mal vtedy na zodpovednosť?
On počul hlasy "obes sa, obes sa, obes sa" nevšimol si že nie je jeho vnútorný hlas, ale hlas rajonistu(černáka alebo duše spriaznenej) spoza dverí
pavol54
29.12.20,18:57
samozrejme, dobre si tušil
prečo je fico v dominikánskej ???
si myslel, že to tak nechá ??
Fico mu robil bachara a neustrážil ho?
A prečo by nemohol byť v Dominikánskej, však na to má peniaze je sloboda cestovania, či?
Ináč to počujem 1. krát a ani ma to nezaujíma. /o Ficovi/. Však každý dnes niekde chodí, ty nie?
kto sa najviac bojí výpovede smerákov v base ?

snád nie vláda
Źigo ešte nie je v base a ani ten už vlastne nie je smerák. no daj ďalších smerákov

okrem tých, čo bručia ?

fico, jahnátek, kaliňák, saková, a desiatky dalších
hlas nie je smer možno pre teba...pre nás je smerohlas to isté

tu nepôjde len o politické špičky....to budú stovky ludi...aj na krajskej, okresnej úrovni
kto sa bojí výpovede smerákov base? aby si pochopil svoju vlastnú otázku tak ti ju napíšem.
A teraz ty: daj meno smeráka v base
a o kom sa píše o takých čo bručia, nie o takých čo poobede hrali golf.
Ty raz keď dostaneš rozum, tak sa z toho zblázniš
Nandrolon
29.12.20,18:58
vedel na všetkých :)))
ty si zlatý.....
12 rokov štrikovali, plnili bodorove rozkazy
a toto dáš
Myslíš že Gorila a ostatné kauzy sublimovali?
Akože človek nastúpi dnes na nejaké miesto a nemá prístup k prípadom aj XY rokov späť?
Ty si fakt iba bývalý šofér a stasky pred tebou už boli v archíve.....
čo s nimi fico 12 rokov robil ?
prečo ich smeráci skartovali a zakázali vyšetriť ?
prečo už nesedi v base pachatelia ? čo robili súdy, polícia,prokurátúra 12 rokov ?
ako dopadla sdku po volbách a ako smer ?
kde voliči vyvodili zodpovednosť ?

ty si fakt len traktorista z lazov
Čo sa čertíš, veď už aj tvoja ciganôčka Nicholsonová to rieši. Žeby už SaS chystala rozklad vlády? Osobne by som im toto aj schválil.
Neverím, že rovnako ako Nicholson nevedel Lučanský o skutočných objednávateľoch vraždy Kuciaka. Ozaj, aj ten sa po vražde a zatýkaní kdesi vyparil...
Mila123
29.12.20,18:59
že vás to baví sa čudujem, naťahujete sa ako malí chlapci, kto má väčší ???? dlhší???? vulgárnejší.......príspevok napísaný........
pavol54
29.12.20,19:02
že vás to baví sa čudujem, naťahujete sa ako malí chlapci, kto má väčší ???? dlhší???? vulgárnejší.......príspevok napísaný........
aký je lepší väčší alebo dlhší? (príspevok)
Nandrolon
29.12.20,19:06
že vás to baví sa čudujem, naťahujete sa ako malí chlapci, kto má väčší ???? dlhší???? vulgárnejší.......príspevok napísaný........
aký je lepší väčší alebo dlhší? (príspevok)
Možno v regresnej hypnóze by vedela odpovedať, nakoľko si už nebude pamätať. :-)))))))
bjuty smis
29.12.20,19:14
samozrejme, dobre si tušil
prečo je fico v dominikánskej ???
si myslel, že to tak nechá ??
Fico mu robil bachara a neustrážil ho?
A prečo by nemohol byť v Dominikánskej, však na to má peniaze je sloboda cestovania, či?
Ináč to počujem 1. krát a ani ma to nezaujíma. /o Ficovi/. Však každý dnes niekde chodí, ty nie?
kto sa najviac bojí výpovede smerákov v base ?

snád nie vláda
Źigo ešte nie je v base a ani ten už vlastne nie je smerák. no daj ďalších smerákov

okrem tých, čo bručia ?

fico, jahnátek, kaliňák, saková, a desiatky dalších
hlas nie je smer možno pre teba...pre nás je smerohlas to isté

tu nepôjde len o politické špičky....to budú stovky ludi...aj na krajskej, okresnej úrovni
kto sa bojí výpovede smerákov base? aby si pochopil svoju vlastnú otázku tak ti ju napíšem.
A teraz ty: daj meno smeráka v base
a o kom sa píše o takých čo bručia, nie o takých čo poobede hrali golf.
Ty raz keď dostaneš rozum, tak sa z toho zblázniš
takže to zopakuješ, zas jak debo nepochopíš otázku a radšej urazíš ?

ako sa mám jednoduchšie opýtať ??
však aj nandrolon otázku pochopil a začal to tu mlžiť s gorilou.....
pavol54
29.12.20,19:19
samozrejme, dobre si tušil
prečo je fico v dominikánskej ???
si myslel, že to tak nechá ??
Fico mu robil bachara a neustrážil ho?
A prečo by nemohol byť v Dominikánskej, však na to má peniaze je sloboda cestovania, či?
Ináč to počujem 1. krát a ani ma to nezaujíma. /o Ficovi/. Však každý dnes niekde chodí, ty nie?
kto sa najviac bojí výpovede smerákov v base ?

snád nie vláda
Źigo ešte nie je v base a ani ten už vlastne nie je smerák. no daj ďalších smerákov

okrem tých, čo bručia ?

fico, jahnátek, kaliňák, saková, a desiatky dalších
hlas nie je smer možno pre teba...pre nás je smerohlas to isté

tu nepôjde len o politické špičky....to budú stovky ludi...aj na krajskej, okresnej úrovni
kto sa bojí výpovede smerákov base? aby si pochopil svoju vlastnú otázku tak ti ju napíšem.
A teraz ty: daj meno smeráka v base
a o kom sa píše o takých čo bručia, nie o takých čo poobede hrali golf.
Ty raz keď dostaneš rozum, tak sa z toho zblázniš
takže to zopakuješ, zas jak debo nepochopíš otázku a radšej urazíš ?

ako sa mám jednoduchšie opýtať ??
však aj nandrolon otázku pochopil a začal to tu mlžiť s gorilou.....
Mne stačí jednouchá odpoveď: MENÁ SMERÁKOV V BASE.
bjuty smis
29.12.20,19:21
vedel na všetkých :)))
ty si zlatý.....
12 rokov štrikovali, plnili bodorove rozkazy
a toto dáš
Myslíš že Gorila a ostatné kauzy sublimovali?
Akože človek nastúpi dnes na nejaké miesto a nemá prístup k prípadom aj XY rokov späť?
Ty si fakt iba bývalý šofér a stasky pred tebou už boli v archíve.....
čo s nimi fico 12 rokov robil ?
prečo ich smeráci skartovali a zakázali vyšetriť ?
prečo už nesedi v base pachatelia ? čo robili súdy, polícia,prokurátúra 12 rokov ?
ako dopadla sdku po volbách a ako smer ?
kde voliči vyvodili zodpovednosť ?

ty si fakt len traktorista z lazov
Čo sa čertíš, veď už aj tvoja ciganôčka Nicholsonová to rieši. Žeby už SaS chystala rozklad vlády? Osobne by som im toto aj schválil.
Neverím, že rovnako ako Nicholson nevedel Lučanský o skutočných objednávateľoch vraždy Kuciaka. Ozaj, aj ten sa po vražde a zatýkaní kdesi vyparil...

každý normálny človek to rieši
to nemali dopustiť
bjuty smis
29.12.20,19:27
pavol, velké písmená sú krik :)))
si smiešnejší, ako to dievčatko cez víkend, čo to tu skúšalo :))))
pavol54
30.12.20,04:47
Keď sa chcel v americkej base obesiť Epstein, tak sa pokazili kamery, ktohovie koľko dostali na účet bachari za ich odstavenie ?
jar88
30.12.20,06:34
Keď sa chcel v americkej base obesiť Epstein, tak sa pokazili kamery, ktohovie koľko dostali na účet bachari za ich odstavenie ?
Lepšie urobíš, ak si položíš takéto otázky
-------------------------------------------------------
Podľa DenníkaN momentálne leží Milan Lučanský po druhom pokuse o samovraždu v nemocnici, kde mu bola potvrdená mozgová smrť. Na zdrvujúci akt, ktorý sa mal odohrať pod prísnou ostrahou stráže, reagujú mnohí politici. “Úplne nepochopiteľné zlyhanie väzenskej a justičnej stráže, ktorá mala na starosti bezpečie Milana Lučanského. Je úplne kľúčové, aby prišlo k dôkladnému vyšetreniu. Kto je zodpovedný za to, že bývalý policajný prezident – a dôležitý svedok závažných trestných činov – sa mohol v Ústave na výkon väzby takto pokúsiť o samovraždu. Obzvlášť po incidente, ktorý sa stal Milanovi Lučanskému pred dvomi týždňami a pochybnostiach, ktoré okolo toho vznikali,” pýta sa Michal Šimečka za stranu Progresívne Slovensko.

Podobného názoru o absurdnosti možnosti obesenia za mrežami je aj Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá túto skutočnosť vníma ako “mega prúser”. “Mal byť monitorovaný 24 hodín. Ako sa mohol obesiť? Koľko trvá obesenie v cele? Kde bol bachar? Komu záležalo na Lučanského umlčaní? Naozaj chcel Lučanský umlčať sám seba?” pýta sa. Mnohé otázky, na ktoré zatiaľ nie sú odpovede.
------------------------------------------------------------
Čo myslíš, aký dozorca asi slúžil v čase, kedy bol Lučanský "niečim poškodený"?
Myslíš že ten dozorca nevedel, že bude musieť jasne popísať konkrétnu časť služby?
buchač
30.12.20,06:36
že vás to baví sa čudujem, naťahujete sa ako malí chlapci, kto má väčší ???? dlhší???? vulgárnejší.......príspevok napísaný........
aký je lepší väčší alebo dlhší? (príspevok)
Možno v regresnej hypnóze by vedela odpovedať, nakoľko si už nebude pamätať. :-)))))))
Láskavo dodržiavajte etiku...pani je potrebné oslovovať náležite a samozrejme aj onikať.
Nandrolon
30.12.20,06:39
Preto som to napísal tak, ako som to napísal.
Z môjho príspevku nedokážeš určiť tykanie alebo vykanie /ani z jedného, ani z druhého/. Jedine môžeš vylúčiť onikanie.
:-))))))))
Ale ak si si všimol, tak ešte aj Bjuty vyššie potvrdil, že nie je normálna, nakoľko písal, že to rieši každý normálny a hentá nám to chcela zakázať, resp. odviesť pozornosť.... Čistokrvná matovolička.
buchač
30.12.20,06:44
.... Čistokrvná matovolička.
Takže inými slovami anagram z Ludolfovho čísla ...
pavol54
30.12.20,06:45
Keď sa chcel v americkej base obesiť Epstein, tak sa pokazili kamery, ktohovie koľko dostali na účet bachari za ich odstavenie ?
Lepšie urobíš, ak si položíš takéto otázky
-------------------------------------------------------
Podľa DenníkaN momentálne leží Milan Lučanský po druhom pokuse o samovraždu v nemocnici, kde mu bola potvrdená mozgová smrť. Na zdrvujúci akt, ktorý sa mal odohrať pod prísnou ostrahou stráže, reagujú mnohí politici. “Úplne nepochopiteľné zlyhanie väzenskej a justičnej stráže, ktorá mala na starosti bezpečie Milana Lučanského. Je úplne kľúčové, aby prišlo k dôkladnému vyšetreniu. Kto je zodpovedný za to, že bývalý policajný prezident – a dôležitý svedok závažných trestných činov – sa mohol v Ústave na výkon väzby takto pokúsiť o samovraždu. Obzvlášť po incidente, ktorý sa stal Milanovi Lučanskému pred dvomi týždňami a pochybnostiach, ktoré okolo toho vznikali,” pýta sa Michal Šimečka za stranu Progresívne Slovensko.

Podobného názoru o absurdnosti možnosti obesenia za mrežami je aj Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá túto skutočnosť vníma ako “mega prúser”. “Mal byť monitorovaný 24 hodín. Ako sa mohol obesiť? Koľko trvá obesenie v cele? Kde bol bachar? Komu záležalo na Lučanského umlčaní? Naozaj chcel Lučanský umlčať sám seba?” pýta sa. Mnohé otázky, na ktoré zatiaľ nie sú odpovede.
------------------------------------------------------------
Čo myslíš, aký dozorca asi slúžil v čase, kedy bol Lučanský "niečim poškodený"?
Myslíš že ten dozorca nevedel, že bude musieť jasne popísať konkrétnu časť služby?
mne je to jedno čo si tu tvoja hlavička domýšľa a konšpiruje, ak si si nevšimol tak ja som písal o pomeroch v amerických väzniciach.
pavol54
30.12.20,06:57
pavol, velké písmená sú krik :)))
si smiešnejší, ako to dievčatko cez víkend, čo to tu skúšalo :))))
to nebol odo mňa ako krik, ale ak si poloslepý tak preto tie veľké písmená. Ale stále si sa nezmohol na odpoveď koľko smerákov prestalo šúchať nohami v parlamente a je v base. Ty si tu s tým začal takže láskavo odpovedz to si myslíme viacerí. A mne je to absolútne jedno či bručí smer-ák alebo sme- ák sns-ák oľano-ák alebo člen inej parlamentnej či neparlamentnej strany. Alebo že by politická objednávka zatvárať členov politických strán je nová móda?
pavol54
30.12.20,07:12
Za socíku sme veľmi radi chodievali do divadla ak to šlo. Tam si herci dovolili vsunúť dvojzmyselné ( trestne nepostihnuteľné ) výroky za ktoré vždy dostali aplauz.
bjuty smis
30.12.20,07:17
Takže Fico sa de facto priznava
https://dennikn.sk/minuta/2205863/?ref=mpm
buchač
30.12.20,07:57
Kuwa...a Lipshit nič ? Veď ten je pri takýchto udalostiach vždy prvý, niekedy vie čine ešte skôr ako sa stane.
bjuty smis
30.12.20,08:42
Kuwa...a Lipshit nič ? Veď ten je pri takýchto udalostiach vždy prvý, niekedy vie čine ešte skôr ako sa stane.
no jemu treba za to aj platiť
najmi si ho a uvidíš...

alebo počkaj mesiac, bude vymenovaný špeciálnym prokurátorom....
Nandrolon
30.12.20,09:24
Lipshitz ešte od svojich nosatých kolegov nedostal inštrukcie.
buchač
30.12.20,09:43
alebo počkaj mesiac, bude vymenovaný špeciálnym prokurátorom....
Lipshit je mladšie vydanie Harabína.
Morálny kredit majú obidvaja vyoperovaný.
https://paje.blog.pravda.sk/2020/12/18/dekan-pravnickej-fakulty-uk-burda-by-mal-za-navrhnutie-lipsica-na-specialneho-prokuratora-odstupit/
pavol54
30.12.20,10:06
Novinári na tej TB čo teraz bola zabudli položiť otázku, ako dlho im trvalo, kým ho zavesili na tú teplákovú bundu.
A keďže to bol veľký a mohutný chlap, či použili aj nejaký elektrický paralyzér.
Na druhú stranu bude z neho možno darca orgánov. Matovičovi by mohol darovať ten mozog. Je síce už podľa správ odumretý, ale aj tak by ho mal lepší ako terajší.
bachari zistili, že nedostavil na výdaj stravy. 30 minútový interval kontroly.No to ma podrž. Keď sme mali na vojne vojaka potencionálneho samovraha. tak sa pri ňom striedala dvojica vojakov, kým ho neeskortovali na psychiatriu.
Dáša_
30.12.20,10:42
Novinári na tej TB čo teraz bola zabudli položiť otázku, ako dlho im trvalo, kým ho zavesili na tú teplákovú bundu.
A keďže to bol veľký a mohutný chlap, či použili aj nejaký elektrický paralyzér.
Na druhú stranu bude z neho možno darca orgánov. Matovičovi by mohol darovať ten mozog. Je síce už podľa správ odumretý, ale aj tak by ho mal lepší ako terajší.
bachari zistili, že nedostavil na výdaj stravy. 30 minútový interval kontroly.No to ma podrž. Keď sme mali na vojne vojaka potencionálneho samovraha. tak sa pri ňom striedala dvojica vojakov, kým ho neeskortovali na psychiatriu.

https://www.cas.sk/clanok/1069194/tak-kto-je-na-vine-slova-najznamejsieho-ceskeho-vazna-kajinka-vrhaju-na-lucanskeho-obesenie-ine-svetlo/
pavol54
30.12.20,11:03
Novinári na tej TB čo teraz bola zabudli položiť otázku, ako dlho im trvalo, kým ho zavesili na tú teplákovú bundu.
A keďže to bol veľký a mohutný chlap, či použili aj nejaký elektrický paralyzér.
Na druhú stranu bude z neho možno darca orgánov. Matovičovi by mohol darovať ten mozog. Je síce už podľa správ odumretý, ale aj tak by ho mal lepší ako terajší.
bachari zistili, že nedostavil na výdaj stravy. 30 minútový interval kontroly.No to ma podrž. Keď sme mali na vojne vojaka potencionálneho samovraha. tak sa pri ňom striedala dvojica vojakov, kým ho neeskortovali na psychiatriu.

https://www.cas.sk/clanok/1069194/tak-kto-je-na-vine-slova-najznamejsieho-ceskeho-vazna-kajinka-vrhaju-na-lucanskeho-obesenie-ine-svetlo/
však ho z tej väzenskej nemocnice mali previezť na psychiatrické oddelenie. To vieš po bitke je každý generál.
buchač
30.12.20,11:14
https://www.cas.sk/clanok/1069194/tak-kto-je-na-vine-slova-najznamejsieho-ceskeho-vazna-kajinka-vrhaju-na-lucanskeho-obesenie-ine-svetlo/
Veď to je jasné aj bez Kájinka...
Ak si raz niekto chce šáhnuť na vlastný život, nik mu nezabráni.

Lenže na také šáhnutie musí mať jeden dôvod a aj odvahu.
bjuty smis
30.12.20,12:47
myslíš, že nemal ?
že ho dali preci smeráci dole ? :))))

podla najnovších info ani nemá mozgovú smrť

tak uvidíme
pavol54
30.12.20,13:17
myslíš, že nemal ?
že ho dali preci smeráci dole ? :))))

podla najnovších info ani nemá mozgovú smrť

tak uvidíme
už to vidím že podľa vás utrpel zopár škrabancov :) asi preto že nechcel priznať kam schoval smerácky preukaz alebo niečo iné?
buchač
30.12.20,13:27
Som pozeral Kaliňákovu tlačovku...vyjadroval sa k veci ako právnik a aj tak argumentoval.
Video nie je vhodné pre príslušnú kategóriu tých, čo sú neobjektívni.
bjuty smis
30.12.20,13:48
myslíš, že nemal ?
že ho dali preci smeráci dole ? :))))

podla najnovších info ani nemá mozgovú smrť

tak uvidíme
už to vidím že podľa vás utrpel zopár škrabancov :) asi preto že nechcel priznať kam schoval smerácky preukaz alebo niečo iné?
spochybňuješ pokus o sebevraždu ?
niekto z koalície sa to snaží ututlať ?
čo myslíš tými pár škrabancami podľa nás ??
bjuty smis
30.12.20,13:55
Som pozeral Kaliňákovu tlačovku...vyjadroval sa k veci ako právnik a aj tak argumentoval.
Video nie je vhodné pre príslušnú kategóriu tých, čo sú neobjektívni.
kto by bol objektívnejší, ako hlavný podozrivý..však že
Dáša_
30.12.20,14:12
možno je dobré položiť si otázku: Cui bono? Komu to pomôže?
buchač
30.12.20,14:14
kto by bol objektívnejší, ako hlavný podozrivý..však že
Ty si tou objektivitou plný jak slnečnica..


možno je dobré položiť si otázku: Cui bono? Komu to pomôže?
Žeby právu ? ... právu ako takému ?
pavol54
30.12.20,14:23
Som pozeral Kaliňákovu tlačovku...vyjadroval sa k veci ako právnik a aj tak argumentoval.
Video nie je vhodné pre príslušnú kategóriu tých, čo sú neobjektívni.
to si sem nemal písať, vieš ako budú niektorí trpieť počas silvestra?
pavol54
30.12.20,14:28
myslíš, že nemal ?
že ho dali preci smeráci dole ? :))))

podla najnovších info ani nemá mozgovú smrť

tak uvidíme
už to vidím že podľa vás utrpel zopár škrabancov :) asi preto že nechcel priznať kam schoval smerácky preukaz alebo niečo iné?
spochybňuješ pokus o sebevraždu ?
niekto z koalície sa to snaží ututlať ?
čo myslíš tými pár škrabancami podľa nás ??
no keby na mňa niekto robil taký psychický nátlak a predstava spadnutého mydla pri povinnom sprchovaní spolu s tými ktorých poslal do basy = východisko rovnaké
parafráza už to nie je klinická smrť, len kóma, ale za pár dní to budú už len škrabance (ako tá prasknutá žilka od cvičenia pred dvoma týždňami).
Odvolávam čo som napísal zomrel R.I.P
Tweety
30.12.20,14:29
pavol54
30.12.20,14:30
Som pozeral Kaliňákovu tlačovku...vyjadroval sa k veci ako právnik a aj tak argumentoval.
Video nie je vhodné pre príslušnú kategóriu tých, čo sú neobjektívni.
kto by bol objektívnejší, ako hlavný podozrivý..však že
ale pán urválek to takto verejne?
lujza.j
30.12.20,14:33
Zomrel:(
Mila123
30.12.20,14:34
Milan Lučanský zomrel, píše bývalá ministerka vnútra Denisa Saková na Facebooku.
bjuty smis
30.12.20,14:36
Som pozeral Kaliňákovu tlačovku...vyjadroval sa k veci ako právnik a aj tak argumentoval.
Video nie je vhodné pre príslušnú kategóriu tých, čo sú neobjektívni.
kto by bol objektívnejší, ako hlavný podozrivý..však že
ale pán urválek to takto verejne?
ked to povie starý komunista, tak to zabolí
bjuty smis
30.12.20,14:46
no, niekomu na chvíľu odlahlo....
možno sa z karibiku teda vráti
buchač
30.12.20,14:48
Väzba skončila...pitva nastúpi. Na jeho telo majú nárok pozostalí...
Som zvedavý, čo všetko a či vôbec prenikne na svetlo Božie. Ono také fotečky by veľa povedali.

https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
jar88
30.12.20,15:01
no, niekomu na chvíľu odlahlo....
možno sa z karibiku teda vráti
Uvidíme či sa vráti.
Vieš niečo také domyslieť do všetkých dôsledkov nieje až také jednoznačné a jednoduché.
Možno to spustí ďalšiu lavínu zo strachu, aby náhodou nedopadli podobne.
Veď všetci smeráci vedia, že ešte stále sú všade smeráci.
Majú paprče skutočne všade kde sa len dá.
--------------------------------------------------------
Je to stále ako chobotnica.

PS
Určite nikto z nich nevedel, akú lavínu spustia vraždou Kuciaka, ale hlavne tým, že sa pri tom zviezla aj jeho snúbenica.
jar88
30.12.20,15:07
kto by bol objektívnejší, ako hlavný podozrivý..však že
Ty si tou objektivitou plný jak slnečnica..


možno je dobré položiť si otázku: Cui bono? Komu to pomôže?
Žeby právu ? ... právu ako takému ?



kto by bol objektívnejší, ako hlavný podozrivý..však že
Ty si tou objektivitou plný jak slnečnica..


možno je dobré položiť si otázku: Cui bono? Komu to pomôže?
Žeby právu ? ... právu ako takému ?
Darmo sa tu snažíš orodovať za Smerácku spravodlivosť.
----------------------------
Kaliňák tam klame o dušu a ty, že právnik.
buchač
30.12.20,15:14
Počuj ty skurwené arogantné hajzlovské hovado.

CHOĎ UŽ KONEČNE DO ....

CHOĎ TANCOVAŤ NA HROB SVOJEJ MATERE...

Choď yebať svoju vnučku a mňa si neber do špinavej huby !
bjuty smis
30.12.20,15:21
preboha ovládaj sa...to je už čo ???
ked to nezvládaš, tak sa chod schladiť....až sa mi to hnusí aj skopírovať...
buchač
30.12.20,15:25
preboha ovládaj sa...to je už čo ???
ked to nezvládaš, tak sa chod schladiť....až sa mi to hnusí aj skopírovať...
Pozri sem...každému podľa okolností.
Ak by sme boli zoči voči, tak tomu hajzlovi rovno jednu vypálim.

Nech sa chuj odbavuje na svojej starej vražde a nie na mne.
misoft
30.12.20,15:32
Darmo sa tu hádate! Ide o to, čo tým svojim činom dosiahol. Komu tým pomohol a komu uškodil.
V prvom rade - svojej rodine! To nikto nezaprie!
Teraz komu tým poškodil? ZVJS - vina padne na nich, potom prokuratúre, vláde (aj múdrosráčovi).
Komu pomohol? Tým, na ktorých veľa vedel, ktorí ho podporovali i (žiaľ) sebe. Jeho skonom sa všetko zastavuje, nič sa nebude z jeho strany (jeho prípadné poznatky, informácie! nebude vyšetrovať - tí, na ktorých veľa vedel - tí teraz môžu kričať, búchať, ale aj oslavovať, lebo na ich svinstvá nič neprezradil, nepovedal. Na druhej strane - tí ktorí ho dali zatknúť (a pritom nefigurovali v jeho "znalostiach") - tí naopak na to doplatia - a veľmi.
A i Kajínek povedal - ak niekto sa takto rozhodne, ani prísna kontrola mu nezabráni (Pali spomínal zo ZVJ - ako sa dávalo pozor na magorvojakov). Nemohli ho ani kamerami sledovať - 24 hodín v kuse by bolo nezákonné. On to dobre vedel.

Teraz sú rôzne debaty zbytočné - zomrel. Je de jure nevinný. A tie reči okolo toho, vyjadrenia Hranatého, Peleho a iných - to sú len zastieracie manévre - oni sú radi, že sa takto rozhodol. Majú za ušami toľko špiny, že by vysadením cukrovej repa tam bola výroba cukru na Slovensku na 1000 rokov zabezpečená.
kopretinka
30.12.20,16:32
Nandrolon
30.12.20,16:44
no, niekomu na chvíľu odlahlo....
možno sa z karibiku teda vráti
Darujem Matovičovi a Naďovi po 1 ks teplákovej bundy, aby im nebola zima.
bjuty smis
30.12.20,17:05
nepotrebujú, nie su v base...majú svoje
pre magiánka odlož
Nandrolon
30.12.20,17:15
neotrebujú, nie su v base...majú svoje
Lučanský bol narozdiel od nich chlap telom aj dušou. Títo dvaja sú len dve krivé, udavačské, uplakané hovná.
pavol54
30.12.20,17:22
no, niekomu na chvíľu odlahlo....
možno sa z karibiku teda vráti
Uvidíme či sa vráti.
Vieš niečo také domyslieť do všetkých dôsledkov nieje až také jednoznačné a jednoduché.
Možno to spustí ďalšiu lavínu zo strachu, aby náhodou nedopadli podobne.
Veď všetci smeráci vedia, že ešte stále sú všade smeráci.
Majú paprče skutočne všade kde sa len dá.
--------------------------------------------------------
Je to stále ako chobotnica.

PS
Určite nikto z nich nevedel, akú lavínu spustia vraždou Kuciaka, ale hlavne tým, že sa pri tom zviezla aj jeho snúbenica.
možno vedel kto sú objednávatelia vraždy , takže radšej skončil, na potvrdenie by stačilo dotiahnuť nicholsona
pavol54
30.12.20,17:24
bjuty smis
30.12.20,17:35
neotrebujú, nie su v base...majú svoje
Lučanský bol narozdiel od nich chlap telom aj dušou. Títo dvaja sú len dve krivé, udavačské, uplakané hovná.
bol...bojoval s najvačšou mafiou,,,s černákom, ked ostatní policajti sa radšej otočili
čo sa stalo, že takto skončil ? v ktorých rokoch nastal zlom ?

p.s. chlapi telom aj dušou neberú státisícové úplatky od mafie a ked sú v problémoch, tak si to nehodia
bjuty smis
30.12.20,18:11
Fašistické hovädo
https://www.hlavnespravy.sk/slovensky-vedec-a-vyrobca-pcr-testov-pavol-cekan-sokuje-takto-ich-budeme-davat-dole-z-bezneho-zivota-budu-chodit-zaruskovani-nahubky-budu-mat-nebudu-moct-cestovat-a-ja-sa-budem-z-toho-tesit-vs/2393086
18:00

Aj Slovensko už začína mať počas pandémie problémy s mŕtvymi telami, v Nitre museli objednať chladiaci príves, nedostatku chladiacich miest sa obávajú aj krematóriá. Cez sviatky presúvali telá z pitevní k súdnym lekárom.
veronikasad
30.12.20,18:48
Môže daňový úrad vyzvať zivnostnika na predloženie daňových dokladov na kontrolu dane z prijmov FO za rok 2019 v case lockdawnu? Zahájenie kontroly je plánované na 18.1.2021.., doklady treba odniesť na daňový urad
Katy a R
30.12.20,19:16
Môže daňový úrad vyzvať zivnostnika na predloženie daňových dokladov na kontrolu dane z prijmov FO za rok 2019 v case lockdawnu? Zahájenie kontroly je plánované na 18.1.2021.., doklady treba odniesť na daňový urad
- pokiaľ viem, tak do 8.1.majú opatrenia - zrušené aj stránkové dni, asi všetko? ... takže zrejme potom pokračujú (alebo zverejnia, ak by sa menilo,)
a tu info https://www.financnasprava.sk/sk/infoservis/koronavirus-opatrenia#KontrolyKonania
Dáša_
30.12.20,19:19
jaaj, prišlo dožadanie. všetky doklady pripravené, donesené na du. A tam že v žiadnom prípade to nepreberú. Všetko nascanovať a poslať tuším cez všeobecné podanie
veronikasad
30.12.20,19:23
Zaujima ma, ci cesta s dokladmi na daňový urad nie je porušením vyhlasky hlavneho hygienika... Nechcem sa stavat na zadné, doklady su nachystané...
veronikasad
30.12.20,20:06
jaaj, prišlo dožadanie. všetky doklady pripravené, donesené na du. A tam že v žiadnom prípade to nepreberú. Všetko nascanovať a poslať tuším cez všeobecné podanie
Dnes som volala s kontrolorkou, chcu doklady fyzicky, ze majú vyclenenu miestnosť na preberanie dokladov. Penazny dennik, pokladnicnu knihu a knihu záväzkov a pohľadávok v elektronickej podobe, kontrola bude cez SW IDEA. Mate s tym niekto skusenosti?
jar88
30.12.20,20:44
vedel na všetkých :)))
ty si zlatý.....
12 rokov štrikovali, plnili bodorove rozkazy
a toto dáš
Myslíš že Gorila a ostatné kauzy sublimovali?
Akože človek nastúpi dnes na nejaké miesto a nemá prístup k prípadom aj XY rokov späť?
Ty si fakt iba bývalý šofér a stasky pred tebou už boli v archíve.....
čo s nimi fico 12 rokov robil ?
prečo ich smeráci skartovali a zakázali vyšetriť ?
prečo už nesedi v base pachatelia ? čo robili súdy, polícia,prokurátúra 12 rokov ?
ako dopadla sdku po volbách a ako smer ?
kde voliči vyvodili zodpovednosť ?

ty si fakt len traktorista z lazov
Čo sa čertíš, veď už aj tvoja ciganôčka Nicholsonová to rieši. Žeby už SaS chystala rozklad vlády? Osobne by som im toto aj schválil.
Neverím, že rovnako ako Nicholson nevedel Lučanský o skutočných objednávateľoch vraždy Kuciaka. Ozaj, aj ten sa po vražde a zatýkaní kdesi vyparil...
Tom Nicholson sa nevyparil po vražde Jána Kuciaka.
On odišiel asi o dva týždne skôr. Nemalo to nič spoločné s Kuciakovou vraždou.
Toto sú zas iba tvoje mokré sny.
Nandrolon
31.12.20,07:40
Pochopil si ty vôbec niekedy význam slova "alibi", ty bipolárny magor?
Však toto je alibi ako z amerických filmov z 80-tich rokov.
Agent Nicholson vedel, vie a bude vedieť o väčšine takýchto špinavostí.
kopretinka
31.12.20,07:53
Fašistické hovädo
https://www.hlavnespravy.sk/slovensky-vedec-a-vyrobca-pcr-testov-pavol-cekan-sokuje-takto-ich-budeme-davat-dole-z-bezneho-zivota-budu-chodit-zaruskovani-nahubky-budu-mat-nebudu-moct-cestovat-a-ja-sa-budem-z-toho-tesit-vs/2393086
18:00

Aj Slovensko už začína mať počas pandémie problémy s mŕtvymi telami, v Nitre museli objednať chladiaci príves, nedostatku chladiacich miest sa obávajú aj krematóriá. Cez sviatky presúvali telá z pitevní k súdnym lekárom.
A čo? To mu dáva právo sa tak vyjadrovať? Vysmievať sa? Dávať dolu?? Čo tým vyrieši?
Koľko je takých,čo sa očkovať nemôžu? Koľko je takých,čo sú na vážkach a namiesto normálneho vysvetlenia si vypočujú hento? Všetci,čo sa nechcú zaočkovať,sú konšpirátori?
Nech sa spláchne,môže byť vedec svetoznámy,ale chovať sa nevie.
marjankaj
31.12.20,09:43
Aj Mengele je svetoznámy.
pavol54
31.12.20,10:26
Aj Mengele je svetoznámy.
ale on nikoho nikam neposielal, len pracoval vo vyhradených pracoviskách:)
bjuty smis
31.12.20,11:38
Fašistické hovädo
https://www.hlavnespravy.sk/slovensky-vedec-a-vyrobca-pcr-testov-pavol-cekan-sokuje-takto-ich-budeme-davat-dole-z-bezneho-zivota-budu-chodit-zaruskovani-nahubky-budu-mat-nebudu-moct-cestovat-a-ja-sa-budem-z-toho-tesit-vs/2393086
18:00

Aj Slovensko už začína mať počas pandémie problémy s mŕtvymi telami, v Nitre museli objednať chladiaci príves, nedostatku chladiacich miest sa obávajú aj krematóriá. Cez sviatky presúvali telá z pitevní k súdnym lekárom.
A čo? To mu dáva právo sa tak vyjadrovať? Vysmievať sa? Dávať dolu?? Čo tým vyrieši?
Koľko je takých,čo sa očkovať nemôžu? Koľko je takých,čo sú na vážkach a namiesto normálneho vysvetlenia si vypočujú hento? Všetci,čo sa nechcú zaočkovať,sú konšpirátori?
Nech sa spláchne,môže byť vedec svetoznámy,ale chovať sa nevie.

to nebolo verejné vyjadrenie, to bola on-line konferencia odborníkov na coronu
čekan nie je politik, je vedec...to nieje ako ked matovič niekoho verejne uráža...a on neurážal
nepovedal , že budú dávať niekoho " dolu "
povedal :
„Presne takto postupne ich budeme dávať dole z bežného života, jednoducho budú chodiť zarúškovaní, náhubky budú mať, nebudú môcť cestovať, a ja sa budem z toho tešiť

chovať sa podľa teba nevie, ale nevidím tam, že niekomu nadáva do fašistického hoväda ako to robíš ty jemu....
lujza.j
31.12.20,11:49
.
lujza.j
31.12.20,11:51
By sa veru hodilo....
Dáša_
31.12.20,12:06
Slová primára interného oddelenia NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach, MUDr. Pavla Majdáka:
"Údaje na papieri a covidová realita v nemocniciach sa rizišli
Pacienti čakajú v rade pred nemocnicou, v sanitkách, kým sa dostanú na rad. S covidom aj bez. Už sme aj zabudli na plánované operácie. Na normálnu zdravotnú starostlivosť.
Prežívame koronačasy. Niektorí. Tí šťastnejší. Tí hlúpejší a zákernejší si ich neuvedomujú alebo ich skotomizujú a zneužívajú. Nie sú zriedkavé aj kombinácie týchto javov. Niektorí za pár dukátov a percent preferencií bezohľadne vystavia ďalšie tisíce ľudí nebezpečenstvu. Snáď im to raz ten ľud a pán Boh zrátajú.
Vraj sa blížime ku naplneniu kapacít nemocníc. Nie. Kapacity slovenských nemocníc sú dávno prekročené. Možno nie všetkých a v rovnakom čase. Ale v mnohých a tých je čoraz viac. Bez ďalšej možnosti distribúcie vitálne ohrozených pacientov tam, kde aspoň papierovo vykazujú nejaké lôžkové rezervy. Lebo papier a realita prestali korešpondovať.
Na papieri sú lôžka. Ale aj na zavretých a zamknutých oddeleniach, na ktorých nemá kto pracovať.
Tragédia covidu sa začína spravidla v tej chvíli, keď dôjde ku strate pufrovacej schopnosti nemocnice. Keď jej schopnosť starať sa o ďalších a ďalších a ďalších pacientov presiahne jej schopnosti. Keď sú dlhodobo na PN desiatky a stovky zamestnancov nemocnice, keď zúfalo chýbajú sestry, sanitári, lekári. Keď chýbajú rádiológovia a nemá kto spraviť CT, nemá kto spraviť Rtg hrudníka pacientovi s covidom. Keď sa pacienti s covidom už nezmestia na covidové oddelenia a sú liečení na bežnom oddelení.
Ak tento stav trvá dlhšie, pri všetkom úsilí sa covid rozšíri po celom oddelení. Tí zdravší a silnejší si to nemusia ani všimnúť. Ale skaza pokračuje. Chorí sú pacienti, ktorí rezervy nemajú, ťažký priebeh skolí aj personál v strednom veku.
Denne čítame, koľko pacientov je na umelej pľúcnej ventilácii a koľko je na jednotke intenzívnej starostlivosti. Tie čísla by boli oveľa vyššie, keby sa tam dostali všetci tí, ktorí takýto typ starostlivosti potrebujú. Množstvo z nich bojuje o holý život na bežnom oddelení.
Narastajúcu incidenciu nových prípadov je možné považovať za orientačné číslo. Dôležitejšie bude percento pozitívnych. A najdôležitejší je údaj o počte hospitalizovaných. Tomu sa dá veriť. Ten nám hovorí o tom, čo sa skutočne deje a v akom stupni ohrozenia sa táto spoločnosť a jej jednotlivé regióny nachádzajú.
Prepáčte mi tú úprimnosť, ale uvádzaným číslam o dennej mortalite neverím. Pochybujem o metodike aj skutočnom započítavaní mŕtvych na covidových oddeleniach, v nemocniciach aj v teréne. Samostatnou kapitolou by iste boli sekundárne úmrtia po takzvanom „prekonaní“ covidu. Zdá sa mi málo pravdepodobné, že sme stále najlepší v Európe.
Klobúk dole pred tými lekármi, sestrami, sanitármi, ktorí ešte stoja na hradbách nemocníc s vytasenými mečmi a bránia, čo sa dá. Na príjmovej ambulancií obvolávajú všetky nemocnice, ktoré ešte poznajú, či nezoberú ešte jedného pacienta. A potom ďalšieho a ďalšieho. Lebo u nich už nie je žiadne miesto. Prosia. A potom plačú.
Pacienti čakajú v rade pred nemocnicou, v sanitkách, kým sa dostanú na rad. S covidom aj bez. Už sme aj zabudli na plánované operácie. Na normálnu zdravotnú starostlivosť. Tí, čo to zažili, už nikdy nebudú ako predtým. Tieto stigmy si budeme niesť do konca života. A mnohí pochybujú, či toto chceli robiť a zvažujú, čo budú robiť potom. Za plného chodu oddelení sa ťahajú kyslíkové rozvody na všetky lôžka a (chválabohu) sa zbavujeme tých strašných, ale v daných chvíľach tak prepotrebných kyslíkových fliaš, ktoré boli všade.
Ak je ešte niekto, kto tomu nerozumie, strácam schopnosť chápať aj ja. A ak niekto vidí iné svetlo na konci tohto strašidelného, čierneho tunela ako očkovanie, tak nech nám poradí. Dúfam, že väčšinu tých sprostostí, ktorým sa občas nevyhnem, keď si prečítam diskusie, píšu len nejakí záškodnícki, zaplatení, zákerní trollovia, ktorí sledujú vlastné zvrátené záujmy. Dúfam, že normálnych ľudí je väčšina a tí sa naopak budú biť za to, aby mohli byť zaočkovaní. A to čím skôr. Dúfam, že normálni ľudia rešpektujú životy svoje, aj svojich blízkych a tiež cudzie, a budú sedieť doma. A ešte vydržia. Lebo my sa neblížime ku katastrofe. Toto je katastrofa. "
Zdroj: Dennik N
kopretinka
31.12.20,12:45
Zaujima ma, ci cesta s dokladmi na daňový urad nie je porušením vyhlasky hlavneho hygienika... Nechcem sa stavat na zadné, doklady su nachystané...
Ja by som zavolala na DU,že je lokdawn,tak nechápem,ako ich toto vôbec mohlo napadnúť
kopretinka
31.12.20,12:54
Fašistické hovädo
https://www.hlavnespravy.sk/slovensky-vedec-a-vyrobca-pcr-testov-pavol-cekan-sokuje-takto-ich-budeme-davat-dole-z-bezneho-zivota-budu-chodit-zaruskovani-nahubky-budu-mat-nebudu-moct-cestovat-a-ja-sa-budem-z-toho-tesit-vs/2393086
18:00

Aj Slovensko už začína mať počas pandémie problémy s mŕtvymi telami, v Nitre museli objednať chladiaci príves, nedostatku chladiacich miest sa obávajú aj krematóriá. Cez sviatky presúvali telá z pitevní k súdnym lekárom.
A čo? To mu dáva právo sa tak vyjadrovať? Vysmievať sa? Dávať dolu?? Čo tým vyrieši?
Koľko je takých,čo sa očkovať nemôžu? Koľko je takých,čo sú na vážkach a namiesto normálneho vysvetlenia si vypočujú hento? Všetci,čo sa nechcú zaočkovať,sú konšpirátori?
Nech sa spláchne,môže byť vedec svetoznámy,ale chovať sa nevie.

to nebolo verejné vyjadrenie, to bola on-line konferencia odborníkov na coronu
čekan nie je politik, je vedec...to nieje ako ked matovič niekoho verejne uráža...a on neurážal
nepovedal , že budú dávať niekoho " dolu "
povedal :
„Presne takto postupne ich budeme dávať dole z bežného života, jednoducho budú chodiť zarúškovaní, náhubky budú mať, nebudú môcť cestovať, a ja sa budem z toho tešiť

chovať sa podľa teba nevie, ale nevidím tam, že niekomu nadáva do fašistického hoväda ako to robíš ty jemu....
To nebolo verejné??? Tak prečo to zavesili na trúbu???
Pre koho???
To nie je fašistické,keď neočkovaní budú musieť chodit s náhubkami??? A nechce ich rovno označiť dávidovou hviezdou ako židov? A dávať ich dole z bežného života to čo si mám pod tym predstaviť? Že budú zatvoreni v lágri? A ešte sa tomu rehoce a ostatní s ním? A ty sa ho zastávaš??? Sa zamysli!!!
bjuty smis
31.12.20,13:02
opýtaj sa kotlebovca uhríka on to zverejnil....ale nie je ťažké si domyslieť prečo
nemusíš si nič predstavovať, jasne to píše ...skopírujem ti to ešte :
"jednoducho budú chodiť zarúškovaní, náhubky budú mať, nebudú môcť cestovať"

nie že sa zastávam, ja s ním plne súhlasím
veronikasad
31.12.20,13:24
Zaujima ma, ci cesta s dokladmi na daňový urad nie je porušením vyhlasky hlavneho hygienika... Nechcem sa stavat na zadné, doklady su nachystané...
Ja by som zavolala na DU,že je lokdawn,tak nechápem,ako ich toto vôbec mohlo napadnúťvolala som, ze zatiaľ robia. Uz nebudem volat, aby som si nenarobila robotu o ktorej pise Daska a nedali mi skenovať doklady, je ich 6 sanonov ...
marjankaj
31.12.20,13:29
Zaujima ma, ci cesta s dokladmi na daňový urad nie je porušením vyhlasky hlavneho hygienika... Nechcem sa stavat na zadné, doklady su nachystané...
Ja by som zavolala na DU,že je lokdawn,tak nechápem,ako ich toto vôbec mohlo napadnúťvolala som, ze zatiaľ robia. Uz nebudem volat, aby som si nenarobila robotu o ktorej pise Daska a nedali mi skenovať doklady, je ich 6 sanonov ...
A kto nemá skener, tak to má nafotiť mobilom?:eek:
pavol54
31.12.20,13:45
Fašistické hovädo
https://www.hlavnespravy.sk/slovensky-vedec-a-vyrobca-pcr-testov-pavol-cekan-sokuje-takto-ich-budeme-davat-dole-z-bezneho-zivota-budu-chodit-zaruskovani-nahubky-budu-mat-nebudu-moct-cestovat-a-ja-sa-budem-z-toho-tesit-vs/2393086
18:00

Aj Slovensko už začína mať počas pandémie problémy s mŕtvymi telami, v Nitre museli objednať chladiaci príves, nedostatku chladiacich miest sa obávajú aj krematóriá. Cez sviatky presúvali telá z pitevní k súdnym lekárom.
A čo? To mu dáva právo sa tak vyjadrovať? Vysmievať sa? Dávať dolu?? Čo tým vyrieši?
Koľko je takých,čo sa očkovať nemôžu? Koľko je takých,čo sú na vážkach a namiesto normálneho vysvetlenia si vypočujú hento? Všetci,čo sa nechcú zaočkovať,sú konšpirátori?
Nech sa spláchne,môže byť vedec svetoznámy,ale chovať sa nevie.

to nebolo verejné vyjadrenie, to bola on-line konferencia odborníkov na coronu
čekan nie je politik, je vedec...to nieje ako ked matovič niekoho verejne uráža...a on neurážal
nepovedal , že budú dávať niekoho " dolu "
povedal :
„Presne takto postupne ich budeme dávať dole z bežného života, jednoducho budú chodiť zarúškovaní, náhubky budú mať, nebudú môcť cestovať, a ja sa budem z toho tešiť

chovať sa podľa teba nevie, ale nevidím tam, že niekomu nadáva do fašistického hoväda ako to robíš ty jemu....
To nebolo verejné??? Tak prečo to zavesili na trúbu???
Pre koho???
To nie je fašistické,keď neočkovaní budú musieť chodit s náhubkami??? A nechce ich rovno označiť dávidovou hviezdou ako židov? A dávať ich dole z bežného života to čo si mám pod tym predstaviť? Že budú zatvoreni v lágri? A ešte sa tomu rehoce a ostatní s ním? A ty sa ho zastávaš??? Sa zamysli!!!
zaočkovaní sa nemajú čoho obávať, sú chránení pred tými čo sú neočkovaní, tak načo je dobrý ten cirkus?
bjuty smis
31.12.20,14:45
Národnástratégia očkovania proti ochoreniuCOVID-19 v podmienkach Slovenskej republiky
Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky


Najefektívnejším spôsobom kontroly súčasnej pandémie nového ochorenia COVID-19 je očkovanie.
Očkovanie predstavuje najúčinnejší spôsob prevencie pandemických ochorení vrátane COVID-19.Očkovanie predstavuje:
1. Osobnú ochranu jednotlivca, ktorý je očkovaný.
2. Kolektívnu ochranu komunity/spoločnosti. K tom je potrebné preočkovať viac ako 60 –70 % populácie v prípade COVID-19 ( tzv. kolektívna ochrana).
Prioritou štátu musí byť poskytnutie osobnej ochrany a vybudovanie kolektívnej ochrany.
lubko6394
31.12.20,15:46
Fašistické hovädo
https://www.hlavnespravy.sk/slovensky-vedec-a-vyrobca-pcr-testov-pavol-cekan-sokuje-takto-ich-budeme-davat-dole-z-bezneho-zivota-budu-chodit-zaruskovani-nahubky-budu-mat-nebudu-moct-cestovat-a-ja-sa-budem-z-toho-tesit-vs/2393086
18:00

Aj Slovensko už začína mať počas pandémie problémy s mŕtvymi telami, v Nitre museli objednať chladiaci príves, nedostatku chladiacich miest sa obávajú aj krematóriá. Cez sviatky presúvali telá z pitevní k súdnym lekárom.
A čo? To mu dáva právo sa tak vyjadrovať? Vysmievať sa? Dávať dolu?? Čo tým vyrieši?
Koľko je takých,čo sa očkovať nemôžu? Koľko je takých,čo sú na vážkach a namiesto normálneho vysvetlenia si vypočujú hento? Všetci,čo sa nechcú zaočkovať,sú konšpirátori?
Nech sa spláchne,môže byť vedec svetoznámy,ale chovať sa nevie.

to nebolo verejné vyjadrenie, to bola on-line konferencia odborníkov na coronu
čekan nie je politik, je vedec...to nieje ako ked matovič niekoho verejne uráža...a on neurážal
nepovedal , že budú dávať niekoho " dolu "
povedal :
„Presne takto postupne ich budeme dávať dole z bežného života, jednoducho budú chodiť zarúškovaní, náhubky budú mať, nebudú môcť cestovať, a ja sa budem z toho tešiť

chovať sa podľa teba nevie, ale nevidím tam, že niekomu nadáva do fašistického hoväda ako to robíš ty jemu....
To nebolo verejné??? Tak prečo to zavesili na trúbu???
Pre koho???
To nie je fašistické,keď neočkovaní budú musieť chodit s náhubkami??? A nechce ich rovno označiť dávidovou hviezdou ako židov? A dávať ich dole z bežného života to čo si mám pod tym predstaviť? Že budú zatvoreni v lágri? A ešte sa tomu rehoce a ostatní s ním? A ty sa ho zastávaš??? Sa zamysli!!!

Neber to tragicky. Ak sa zaočkujú všetci čo budú chcieť nebude dôvod aby tí ostatní chodili bez nich na ich vlastné riziko. Aj tak sa čudujem že toho Banáša do nemocnice vzali. Však len chrípočka. Mal vyfasovať acilpyrín a 2 litre lipového čaju a otočka ešte pred vrátnicou. Alebo ho vrátnik prinútil služobnou zbraňou vstúpiť do nemocnice a nechať sa proti svojej vôli liečiť ? Aj reverz existuje.
buchač
31.12.20,15:51
Od polnoci nebudú povolené ani len bubliny...

No a teraz si povedzme, že o čom to všetko vlastne bolo ? Mám na mysli všetky vyhlášky, lokdovny, tačdavny a iné.
Ja vravím, že o dvoch veciach :
- o hovne
- o ničom

Ale hlavne, že boli otvorené zjazdovky, kostoly, hotely.....
Ale premiersky blázon vypisuje stupídne statusy, háda sa so všetkými, zodpovednosť prijať nechce...občas si poplače. No nezabudne na klasiku " lebo Fico " ...
lujza.j
31.12.20,15:59
.
lubko6394
31.12.20,16:09
Od polnoci nebudú povolené ani len bubliny...

No a teraz si povedzme, že o čom to všetko vlastne bolo ? Mám na mysli všetky vyhlášky, lokdovny, tačdavny a iné.
Ja vravím, že o dvoch veciach :
- o hovne
- o ničom

Ale hlavne, že boli otvorené zjazdovky, kostoly, hotely.....
Ale premiersky blázon vypisuje stupídne statusy, háda sa so všetkými, zodpovednosť prijať nechce...občas si poplače. No nezabudne na klasiku " lebo Fico " ...
Zaujímavé ale je že bojovníkov za slobodu dnes akosi nepočuť. To už nikto nebojuje za otvorené reštiky a fitká ? Čo budú dávať do tých boxov v Nitre ak žiaden problém nie je ? Ak by boli spustili aj školy tak by toho bolo viac. A vinný je matovič lebo chcel testovať celoplošne a povinne. Nepovinne príde 30 percent a účinok bude blízky nule a aj tak sa to Sulíkovi podarilo odsabotovať, na rozdiel od prezidentky ktorá spochybnila testy na poslednú chvíľu a napriek tomu to dopadlo inak. Ale obhájili sme základné práva a slobody v tom že sa nemusíme testovať a demokraticky môžeme chytiť Covid.
bjuty smis
31.12.20,17:04
.
a ty tu nadávaš niekomu do prasiat, keď decko nemá fotečku zo školy

bluhaháá
bjuty smis
31.12.20,17:17
Od polnoci nebudú povolené ani len bubliny...

No a teraz si povedzme, že o čom to všetko vlastne bolo ? Mám na mysli všetky vyhlášky, lokdovny, tačdavny a iné.
Ja vravím, že o dvoch veciach :
- o hovne
- o ničom

Ale hlavne, že boli otvorené zjazdovky, kostoly, hotely.....
Ale premiersky blázon vypisuje stupídne statusy, háda sa so všetkými, zodpovednosť prijať nechce...občas si poplače. No nezabudne na klasiku " lebo Fico " ...
Zaujímavé ale je že bojovníkov za slobodu dnes akosi nepočuť. To už nikto nebojuje za otvorené reštiky a fitká ? Čo budú dávať do tých boxov v Nitre ak žiaden problém nie je ? Ak by boli spustili aj školy tak by toho bolo viac. A vinný je matovič lebo chcel testovať celoplošne a povinne. Nepovinne príde 30 percent a účinok bude blízky nule a aj tak sa to Sulíkovi podarilo odsabotovať, na rozdiel od prezidentky ktorá spochybnila testy na poslednú chvíľu a napriek tomu to dopadlo inak. Ale obhájili sme základné práva a slobody v tom že sa nemusíme testovať a demokraticky môžeme chytiť Covid.

lubko, sorry
za reštiky a fitka sulík bojoval v 10-11....otvorili sa ?? sám si odpovedz

v 11-12 sulík bojoval, aby sa zatvorili kostoly, vlaky Sadarmo pre dôchodcov a lyžiarske strediská..
zatvorili sa ???
lujza.j
31.12.20,17:28
.
a ty tu nadávaš niekomu do prasiat, keď decko nemá fotečku zo školy

bluhaháá
Ja sa chystam do toho karantenneho tabora.....uz to mam vyskusane...ked som si dovolila odmietnut..brilantnu akciu testovania.....a henten tchor ma doma zavrel na 14dni...na kolko zas zavrie tych...co farmako šmakocinku odmietne pol roka?!
bjuty smis
31.12.20,17:39
.
a ty tu nadávaš niekomu do prasiat, keď decko nemá fotečku zo školy

bluhaháá
Ja sa chystam do toho karantenneho tabora.....uz to mam vyskusane...ked som si dovolila odmietnut..brilantnu akciu testovania.....a henten tchor ma doma zavrel na 14dni...na kolko zas zavrie tych...co farmako šmakocinku odmietne pol roka?!
v kuse ho tu a jeho vládne opatrenia hejtuješ..
ked dostaneš výtku, tak si vzor dodržiavanía opatrení


dáš sa zaočkovať ?
marjankaj
31.12.20,17:43
Ja sa chystam do toho karantenneho tabora.....uz to mam vyskusane...ked som si dovolila odmietnut..brilantnu akciu testovania.....a henten tchor ma doma zavrel na 14dni...na kolko zas zavrie tych...co farmako šmakocinku odmietne pol roka?!
šak si to môžeš skrátiť. Stačí sa dobre zavesiť za teplákovú bundu.:rolleyes:
pavol54
31.12.20,17:47
Od polnoci nebudú povolené ani len bubliny...

No a teraz si povedzme, že o čom to všetko vlastne bolo ? Mám na mysli všetky vyhlášky, lokdovny, tačdavny a iné.
Ja vravím, že o dvoch veciach :
- o hovne
- o ničom

Ale hlavne, že boli otvorené zjazdovky, kostoly, hotely.....
Ale premiersky blázon vypisuje stupídne statusy, háda sa so všetkými, zodpovednosť prijať nechce...občas si poplače. No nezabudne na klasiku " lebo Fico " ...
Zaujímavé ale je že bojovníkov za slobodu dnes akosi nepočuť. To už nikto nebojuje za otvorené reštiky a fitká ? Čo budú dávať do tých boxov v Nitre ak žiaden problém nie je ? Ak by boli spustili aj školy tak by toho bolo viac. A vinný je matovič lebo chcel testovať celoplošne a povinne. Nepovinne príde 30 percent a účinok bude blízky nule a aj tak sa to Sulíkovi podarilo odsabotovať, na rozdiel od prezidentky ktorá spochybnila testy na poslednú chvíľu a napriek tomu to dopadlo inak. Ale obhájili sme základné práva a slobody v tom že sa nemusíme testovať a demokraticky môžeme chytiť Covid.
Testovanie nezabráni nakazeniu ani nelieči, ale zodpovedným správaním sa aj bez testovania eliminuje do veľkej miery onemocnenie. A ešte k tomu pochybné testy viď Naď Ag negat PCR pozit, budeš si platiť každý druhý deň PCR aby si mohol smelo behať mimo domu? A tie rúška čo zachytávajú len kvapôčky s vírusom, samotný vírus je tak malý že prejde cez akúkoľvek látku
bjuty smis
31.12.20,17:52
teba by už mali izolovať....
alebo, ked tomu tak rozumieš, prednášať na všetky univerzity v azii, kde nosia rúška..
pavol54
31.12.20,18:10
teba by už mali izolovať....
alebo, ked tomu tak rozumieš, prednášať na všetky univerzity v azii, kde nosia rúška..
alebo pobiehať od rána do večera ako naď po negatívnom ag teste a večer pozitínom pcr .koľkých nakazil? sám dokázal že nie test ale zodpovednosť eliminuje nakazenie iných a nám vysvetľuje aké je nutné bezpečné pre zdravie človeka sa nechať ag testovať ty nedokážeš súvisle čítať kde som písal že sa má chodiť bez rúšok?
bjuty smis
31.12.20,18:21
A tie rúška čo zachytávajú len kvapôčky s vírusom, samotný vírus je tak malý že prejde cez akúkoľvek látku

tak čo si týmto chcel povedať ??
lujza.j
31.12.20,18:34
.
a ty tu nadávaš niekomu do prasiat, keď decko nemá fotečku zo školy

bluhaháá
Ja sa chystam do toho karantenneho tabora.....uz to mam vyskusane...ked som si dovolila odmietnut..brilantnu akciu testovania.....a henten tchor ma doma zavrel na 14dni...na kolko zas zavrie tych...co farmako šmakocinku odmietne pol roka?!
v kuse ho tu a jeho vládne opatrenia hejtuješ..
ked dostaneš výtku, tak si vzor dodržiavanía opatrení


dáš sa zaočkovať ?
Aky vytku...mne je tvoja ...alebo kohokolvek vytka šumafuk...ako tie smisne minutky myslis:D
Ake opatrenia...tento chaos..co tu je....kde su klesnute cisla...po testovacke....kde su klesnute cisla...po zatvorenych...prevadzkach.....ci to som ja na vine...lebo som sa nedala otestovat?!

Ja a dodrziavanie opatreni....tie ktore maju logiku dodrziavam....ale tie mi nikto nemusi...nariadovat!
Masku nosim v obchode,na urade a vonku kde je vacsia frekvencia ludi...ked som sama so sebou nie...to si ju potom aj doma mozem dat...v kazdej jednej bunde maska a aj v taske..ak by som nahodou niekoho stretla...urcite ju nenosim ked prsi:eek: ci kapenky su kuzelne..jedina vec na svete bez gravitacie?!a pomedzi kapenky...ci ako...dopluvam az do KE..
Ano nadavam na opatrenia...nic nevyriesili....ci ano...nieco mi uslo?! Ale ved ten koho sa netykaju..ten je spokojnucky......ja mam doma dvoch..ktorych sa tykaju....ale to je tebe jedno aj tebe podobnym....
Zaockovat sa nedam....ak...ak ja budem chciet a vakcinou aku ja budem chciet- proste si pockam....a potom ved to je "ochrana"na 8mesiacov...to nie je ochrana proti smrti do konca zivota....si budem radsej budovat dalej imunutu....
marjankaj
31.12.20,19:31
Neber to tragicky. Ak sa zaočkujú všetci čo budú chcieť nebude dôvod aby tí ostatní chodili bez nich na ich vlastné riziko. Aj tak sa čudujem že toho Banáša do nemocnice vzali. Však len chrípočka. Mal vyfasovať acilpyrín a 2 litre lipového čaju a otočka ešte pred vrátnicou. Alebo ho vrátnik prinútil služobnou zbraňou vstúpiť do nemocnice a nechať sa proti svojej vôli liečiť ? Aj reverz existuje.
No ty si tiež prípad. Navážaš sa do Banáša. On si nebodaj toho kovida sám vyrobil?
Už chýba len aby si sa začal navážať do nakazených zdravotníkov, lebo zrejme nedodržiavali opatrenia. Inak by sa predsa nemohli nakaziť.
pavol54
31.12.20,19:35
.
a ty tu nadávaš niekomu do prasiat, keď decko nemá fotečku zo školy

bluhaháá
Ja sa chystam do toho karantenneho tabora.....uz to mam vyskusane...ked som si dovolila odmietnut..brilantnu akciu testovania.....a henten tchor ma doma zavrel na 14dni...na kolko zas zavrie tych...co farmako šmakocinku odmietne pol roka?!
v kuse ho tu a jeho vládne opatrenia hejtuješ..
ked dostaneš výtku, tak si vzor dodržiavanía opatrení


dáš sa zaočkovať ?
Aky vytku...mne je tvoja ...alebo kohokolvek vytka šumafuk...ako tie smisne minutky myslis:D
Ake opatrenia...tento chaos..co tu je....kde su klesnute cisla...po testovacke....kde su klesnute cisla...po zatvorenych...prevadzkach.....ci to som ja na vine...lebo som sa nedala otestovat?!

Ja a dodrziavanie opatreni....tie ktore maju logiku dodrziavam....ale tie mi nikto nemusi...nariadovat!
Masku nosim v obchode,na urade a vonku kde je vacsia frekvencia ludi...ked som sama so sebou nie...to si ju potom aj doma mozem dat...v kazdej jednej bunde maska a aj v taske..ak by som nahodou niekoho stretla...urcite ju nenosim ked prsi:eek: ci kapenky su kuzelne..jedina vec na svete bez gravitacie?!a pomedzi kapenky...ci ako...dopluvam az do KE..
Ano nadavam na opatrenia...nic nevyriesili....ci ano...nieco mi uslo?! Ale ved ten koho sa netykaju..ten je spokojnucky......ja mam doma dvoch..ktorych sa tykaju....ale to je tebe jedno aj tebe podobnym....
Zaockovat sa nedam....ak...ak ja budem chciet a vakcinou aku ja budem chciet- proste si pockam....a potom ved to je "ochrana"na 8mesiacov...to nie je ochrana proti smrti do konca zivota....si budem radsej budovat dalej imunutu....
nie som proti vakcinácii, ale musím mať možnosť výberu
pavol54
31.12.20,19:36
Neber to tragicky. Ak sa zaočkujú všetci čo budú chcieť nebude dôvod aby tí ostatní chodili bez nich na ich vlastné riziko. Aj tak sa čudujem že toho Banáša do nemocnice vzali. Však len chrípočka. Mal vyfasovať acilpyrín a 2 litre lipového čaju a otočka ešte pred vrátnicou. Alebo ho vrátnik prinútil služobnou zbraňou vstúpiť do nemocnice a nechať sa proti svojej vôli liečiť ? Aj reverz existuje.
No ty si tiež prípad. Navážaš sa do Banáša. On si nebodaj toho kovida sám vyrobil?
Už chýba len aby si sa začal navážať do nakazených zdravotníkov, lebo zrejme nedodržiavali opatrenia. Inak by sa predsa nemohli nakaziť.
a nenosia len rúška.
marjankaj
31.12.20,19:37
nie som proti vakcinácii, ale musím mať možnosť výberu
A nemáš? Áno alebo nie.:cool:
lujza.j
31.12.20,19:59
Jupiii...decko do 24.1..zas zatvoreneee....:cool:
lujza.j
31.12.20,20:03
U niekoho asi aj takto 24.12.2020:---
Nandrolon
31.12.20,20:11
U niekoho asi aj takto 24.12.2020:---
Ešte obrázok dvoch, ako trtkajú "od zadu" s nasadenými rúškami.
:-)))))))))))))))))))))))))
buchač
31.12.20,21:01
„Hlavný hygienik zakázal vo svojej vyhláške Matovičovi a ministrom podať demisiu.
Obáva sa obrovských osláv a následného nekontrolovateľného šírenia vírusu“
:D :D :D
Nandrolon
31.12.20,21:19
:-))))
korela
31.12.20,21:50
V Prahe ohňostroj nad celým mestom, začali večer, aby mohli skončiť do 21.00.
Tak sa iba pýtam, prečo sa nezakazuje v predstihu predaj pyrotechniky, ale niečím asi predsa treba dopĺňať štátnu kasu.
U nás nevídané ticho, sem-tam niečo počuť zo sídliska. Oproti predchádzajúcim rokom je to poriadny rozdiel.
Nandrolon
31.12.20,22:35
V Prahe ohňostroj nad celým mestom, začali večer, aby mohli skončiť do 21.00.
Tak sa iba pýtam, prečo sa nezakazuje v predstihu predaj pyrotechniky, ale niečím asi predsa treba dopĺňať štátnu kasu.
U nás nevídané ticho, sem-tam niečo počuť zo sídliska. Oproti predchádzajúcim rokom je to poriadny rozdiel.
Pyrotechniku proste nejde zakázať. To nie je kostol, alebo reštika. Funguje medzinárodný trh a objednáva sa cez net, dokonca aj tie "neprístupné" pyrotechniky....
A hlavne tí, ktorí to berú trochu vážnejšie, tak majú na rok zásoby, alebo aspoň polovičné, čo aj tak stačí... Pri správnom skladovaní 10r. nie je problém /u vojenských ani 50/. To nie je chlieb, čo je za 3 dni plesnivý.
pavol54
31.12.20,22:54
V Prahe ohňostroj nad celým mestom, začali večer, aby mohli skončiť do 21.00.
Tak sa iba pýtam, prečo sa nezakazuje v predstihu predaj pyrotechniky, ale niečím asi predsa treba dopĺňať štátnu kasu.
U nás nevídané ticho, sem-tam niečo počuť zo sídliska. Oproti predchádzajúcim rokom je to poriadny rozdiel.
Pyrotechniku proste nejde zakázať. To nie je kostol, alebo reštika. Funguje medzinárodný trh a objednáva sa cez net, dokonca aj tie "neprístupné" pyrotechniky....
A hlavne tí, ktorí to berú trochu vážnejšie, tak majú na rok zásoby, alebo aspoň polovičné, čo aj tak stačí... Pri správnom skladovaní 10r. nie je problém /u vojenských ani 50/. To nie je chlieb, čo je za 3 dni plesnivý.
no pri pyrotechnike takéhoto druhu by som nešíril názory že 10 rokov a nič jej základom je zmes dreveného uhlia, síry a iných drobností drevné uhlie a síra sú sami o sebe nestabilné, stačí vlhkosť pri laborácii alebo pri skladovaní. ženy v Novákoch museli majstrovi hlásiť menzes(spravidla sa vtedy viac potia) ten ich musel z laborácie čierneho prachu vyradiť na inú prácu.
korela
31.12.20,23:02
V Prahe ohňostroj nad celým mestom, začali večer, aby mohli skončiť do 21.00.
Tak sa iba pýtam, prečo sa nezakazuje v predstihu predaj pyrotechniky, ale niečím asi predsa treba dopĺňať štátnu kasu.
U nás nevídané ticho, sem-tam niečo počuť zo sídliska. Oproti predchádzajúcim rokom je to poriadny rozdiel.
Z toho, čo som napísala, ostal pravdivý iba ten rozdiel. :-) Polnocou sa to predsa spustilo, ale za 20 min nastal pokoj. Detto v tom druhom meste.
anet
01.01.21,08:27
pavol54
01.01.21,08:45
U niekoho asi aj takto 24.12.2020:---
Ešte obrázok dvoch, ako trtkajú "od zadu" s nasadenými rúškami.
:-)))))))))))))))))))))))))
nie vždy je dobré byť všade prvý:)
lubko6394
01.01.21,08:46
Neber to tragicky. Ak sa zaočkujú všetci čo budú chcieť nebude dôvod aby tí ostatní chodili bez nich na ich vlastné riziko. Aj tak sa čudujem že toho Banáša do nemocnice vzali. Však len chrípočka. Mal vyfasovať acilpyrín a 2 litre lipového čaju a otočka ešte pred vrátnicou. Alebo ho vrátnik prinútil služobnou zbraňou vstúpiť do nemocnice a nechať sa proti svojej vôli liečiť ? Aj reverz existuje.
No ty si tiež prípad. Navážaš sa do Banáša. On si nebodaj toho kovida sám vyrobil?
Už chýba len aby si sa začal navážať do nakazených zdravotníkov, lebo zrejme nedodržiavali opatrenia. Inak by sa predsa nemohli nakaziť.
Konšpirátor Jozef Banáš, ktorý mesiace spochybňoval koronavírus aj epidemiologické opatrenia sám na ochorenie COVID-19 ochorel. Pred sviatkami sa mu stav natoľko zhoršil, že ho odviezla sanitka do nemocnice, podľa slov jeho dcéry a zaťa moderátora Viktora Vinzceho bol jeho stav vážny a bol napojený na kyslík. zdroj: https://www.omediach.com/hoaxy/19666-banas-po-ochoreni-covid-19-som-doma-po-zvlastnom-zazitku-video
Z toho že by bol vírus vyrobil ho nepodozrievam, len ma serie že najprv zľahčuje, bojuje proti opatreniam a keď mu tečie do topánok tak proti vlastnému presvedčeniu si vezme sanitku a starajte sa o mňa. Ešteže nepožiada o ŠTB dôchodok.
Tí lekári sa ale nemusia nakaziť v skafandroch, stačí ak ich deti navštívia besedu o Banášovej novej knihe...
Však ako chlap si mal za svojim názorom stáť, odmietnuť podľa neho zbytočnú lekársku starostlivosť a nechať ju pre tých čo si myslia že zbytočná nie je a chcú a potrebujú ju. Ešte je jedna možnosť. Otvorene priznať v čom som sa mýlil, ale na to asi nie je dosť chlapom.
pavol54
01.01.21,08:57
Práve som dopozeral na jojke diel seríálu "Profesionáli" priam načasované a ušité na dnešnú dobu. Bol dispozícii milión na prepustenie zadržaného mafiána alebo dobré srdce brata na prepustenie. A potom som si spomenul na taliansky film "Vyšetrovanie skončilo ,zabudnite". Tak okolo roku 1973 som ho videl v kine. tiež tam lietali všelijaké vplyvy. Poučenie: Ak chceš mať kľud, lepšie sú investované milióny do igelitky, ako do bungalovu na Floride.
Ešte jeden dobrý a poučný film "Vykúpenie z väznice shawshank" asi ho M.L. nevidel
Nandrolon
01.01.21,09:20
Nepotešilo neoverené info, ktoré sa ku mne dostalo. Dávam to len ako zaujímavosť na zamyslenie...

Údajne gen. Lučanský sa chystal vypovedať o Lipšicovi, ktorý ho aj osobne navštívil.
Taktiež prvý incident nijako nesúvisel s druhým. V cele si nemôžeš ľahnúť, kedy chceš. Lučanský si ľahol, bachar mu to išiel neúspešne vysvetliť, tak si zavolal ďalších na pomoc a obuškami mu "vyhodili oko z diery"...

Dúfam, že je to len nejaký hoax a niekto tu hodí link odkiaľ to dotyční ľudia "nasali"....
Nandrolon
01.01.21,09:21
Pavol 54 - s tou pyrotechnikou pre verejnosť súhlasím, ale ak to riadne hermeticky uložíš /napr. do boxu od nábojov, ktoré bežne kúpiš/, neotváraš, potom to dáš napr. na radiátor, tak väčšina po 10-tich rokoch bude v pohode.
Dáša_
01.01.21,09:25
Nepotešilo neoverené info, ktoré sa ku mne dostalo. Dávam to len ako zaujímavosť na zamyslenie...

Údajne gen. Lučanský sa chystal vypovedať o Lipšicovi, ktorý ho aj osobne navštívil.
Taktiež prvý incident nijako nesúvisel s druhým. V cele si nemôžeš ľahnúť, kedy chceš. Lučanský si ľahol, bachar mu to išiel neúspešne vysvetliť, tak si zavolal ďalších na pomoc a obuškami mu "vyhodili oko z diery"...

Dúfam, že je to len nejaký hoax a niekto tu hodí link odkiaľ to dotyční ľudia "nasali"....

Slovo proti slovu, Lipšic tvrdí, že ho Lúčansky žiadal o obhajobu. Odmietol, lebo obhajuje protistranu, ktorá vypovedá

https://dennikstandard.sk/17558/flasik-konspiruje-proti-lipsicovi-ten-podava-trestne-oznamenie/
Dáša_
01.01.21,09:26
Tradičná silvestrovská štatistika v našom meste - v roku 2020 o cca 35 viac pohrebov ako rok predtým. A to je teda celkom dosť
buchač
01.01.21,09:35
ale ak to riadne hermeticky uložíš /napr. do boxu od nábojov, ktoré bežne kúpiš/, neotváraš,
Hermetický box bežne nekúpiš...respektíve to, čo je v ponuke, sa určite nedá považovať za hermet.

TOTO je hermetický box na dlhodobé uskladnenie streliva.
https://churilovocity.ru/sk/skolko-patronov-v-cinke-5-45-39-zhivoi-zhurnal-andreya-stadnika/
pavol54
01.01.21,09:35
Pavol 54 - s tou pyrotechnikou pre verejnosť súhlasím, ale ak to riadne hermeticky uložíš /napr. do boxu od nábojov, ktoré bežne kúpiš/, neotváraš, potom to dáš napr. na radiátor, tak väčšina po 10-tich rokoch bude v pohode.
moja stredná škola zbrojár - muničiar, vysoká škola dtto, navyše kurz pyrotechnika s praktickým výkonom, vieš o tom že veškerá (sme tomu hovorili imitačná) munícia bola priamo do výrobcu (vtedy Blanícke strojírny Vlašim), hermeticky balená a bola najzákernejšia pri praktickej činnosti. Inak na "štíte 84" na Lešti, som sa vyšantil. Viem o jej bezpečnosti svoje.
bjuty smis
01.01.21,09:39
Nepotešilo neoverené info, ktoré sa ku mne dostalo. Dávam to len ako zaujímavosť na zamyslenie...

Údajne gen. Lučanský sa chystal vypovedať o Lipšicovi, ktorý ho aj osobne navštívil.
Taktiež prvý incident nijako nesúvisel s druhým. V cele si nemôžeš ľahnúť, kedy chceš. Lučanský si ľahol, bachar mu to išiel neúspešne vysvetliť, tak si zavolal ďalších na pomoc a obuškami mu "vyhodili oko z diery"...

Dúfam, že je to len nejaký hoax a niekto tu hodí link odkiaľ to dotyční ľudia "nasali"....
hej...preto ho chcel ako obhajcu
chlape, ty čím rozmýšľaš...

ale fakt by ma zaujímalo, ako sa k tebe toto neoverené info dostalo ??
si ho dostal v novoročnom vinši ??
pavol54
01.01.21,09:42
Nepotešilo neoverené info, ktoré sa ku mne dostalo. Dávam to len ako zaujímavosť na zamyslenie...

Údajne gen. Lučanský sa chystal vypovedať o Lipšicovi, ktorý ho aj osobne navštívil.
Taktiež prvý incident nijako nesúvisel s druhým. V cele si nemôžeš ľahnúť, kedy chceš. Lučanský si ľahol, bachar mu to išiel neúspešne vysvetliť, tak si zavolal ďalších na pomoc a obuškami mu "vyhodili oko z diery"...

Dúfam, že je to len nejaký hoax a niekto tu hodí link odkiaľ to dotyční ľudia "nasali"....

Slovo proti slovu, Lipšic tvrdí, že ho Lúčansky žiadal o obhajobu. Odmietol, lebo obhajuje protistranu, ktorá vypovedá

https://dennikstandard.sk/17558/flasik-konspiruje-proti-lipsicovi-ten-podava-trestne-oznamenie/
No už mu to tvrdenie nevyvráti, myslím si že je tak mazaný ako každý právnik, "vyjadrí sa len k písomnej žiadosti a po preskúmaní prípadu". Obvinená osoba by tak nepostupovala "že hej ty nechceš ma zastupovať?"
Nandrolon
01.01.21,09:44
ale ak to riadne hermeticky uložíš /napr. do boxu od nábojov, ktoré bežne kúpiš/, neotváraš,
Hermetický box bežne nekúpiš...respektíve to, čo je v ponuke, sa určite nedá považovať za hermet.

TOTO je hermetický box na dlhodobé uskladnenie streliva.
https://churilovocity.ru/sk/skolko-patronov-v-cinke-5-45-39-zhivoi-zhurnal-andreya-stadnika/
Ja mám zhruba takýto, nepoužitý, je tam hrubizná guma, že sa nedá zavrieť, taktiež to chce značnú silu na otvorenie.
https://www.zbrane-kspol.cz/box-na-naboje-nato-vi-m2a1-pouzity/
Ide o to, aby to človek čo najviac chránil proti vlhkosti. Zvlášť svetlice do plynoviek 15mm sú na to nesmierne háklivé, lebo sú to vlastne "otvorené kalíšky"....
Myslím, že je to lepšie ako "nič". Slovo hermeticky by som asi nahradil slovom vodotesným, lebo hermeticky by mal byť ešte oveľa vyšší level...
Nandrolon
01.01.21,09:44
Ináč, neviem, môj mozog mi to nechce pustiť, že Lučanský žiadal Lipšica o obhajobu. Vám to normálne pustí???
bjuty smis
01.01.21,09:48
Nepotešilo neoverené info, ktoré sa ku mne dostalo. Dávam to len ako zaujímavosť na zamyslenie...

Údajne gen. Lučanský sa chystal vypovedať o Lipšicovi, ktorý ho aj osobne navštívil.
Taktiež prvý incident nijako nesúvisel s druhým. V cele si nemôžeš ľahnúť, kedy chceš. Lučanský si ľahol, bachar mu to išiel neúspešne vysvetliť, tak si zavolal ďalších na pomoc a obuškami mu "vyhodili oko z diery"...

Dúfam, že je to len nejaký hoax a niekto tu hodí link odkiaľ to dotyční ľudia "nasali"....

Slovo proti slovu, Lipšic tvrdí, že ho Lúčansky žiadal o obhajobu. Odmietol, lebo obhajuje protistranu, ktorá vypovedá

https://dennikstandard.sk/17558/flasik-konspiruje-proti-lipsicovi-ten-podava-trestne-oznamenie/
No už mu to tvrdenie nevyvráti, myslím si že je tak mazaný ako každý právnik, "vyjadrí sa len k písomnej žiadosti a po preskúmaní prípadu". Obvinená osoba by tak nepostupovala "že hej ty nechceš ma zastupovať?"
lipšic podal priamo pre toto tvrdenie trestné oznámenie na mečiarovského zlodeja flašíka
žiadne také, že mu to už nevyvráti
buchač
01.01.21,09:48
neoverené info dostalo ??

...povedzme, že tomuto infu sa veľmi nedá veriť.
Lenže Lipshit je až natoľko tak veľké hovado, že som schopný informácii uveriť.
Nandrolon
01.01.21,09:51
Bjuty, áno, dostalo sa ku mne dnes 1.1.2021...
Určite ti dám rodné číslo a bydlisko a zrazu bude dotyčným zima a budú žiadať o teplákové bundy.....
bjuty smis
01.01.21,09:54
to by ma buchač zaujímalo, kde s v teba vzalá tá averzia na lipšica
čo on spravil ako zlé pre slovensko ?
alebo kradol, podvádzal?
pavol54
01.01.21,09:58
ale ak to riadne hermeticky uložíš /napr. do boxu od nábojov, ktoré bežne kúpiš/, neotváraš,
Hermetický box bežne nekúpiš...respektíve to, čo je v ponuke, sa určite nedá považovať za hermet.

TOTO je hermetický box na dlhodobé uskladnenie streliva.
https://churilovocity.ru/sk/skolko-patronov-v-cinke-5-45-39-zhivoi-zhurnal-andreya-stadnika/
Ja mám zhruba takýto, nepoužitý, je tam hrubizná guma, že sa nedá zavrieť, taktiež to chce značnú silu na otvorenie.
https://www.zbrane-kspol.cz/box-na-naboje-nato-vi-m2a1-pouzity/
Ide o to, aby to človek čo najviac chránil proti vlhkosti. Zvlášť svetlice do plynoviek 15mm sú na to nesmierne háklivé, lebo sú to vlastne "otvorené kalíšky"....
Myslím, že je to lepšie ako "nič". Slovo hermeticky by som asi nahradil slovom vodotesným, lebo hermeticky by mal byť ešte oveľa vyšší level...
čierny prach je v podstate najemno pomleté drevené uhlie, síra a nosič kyslíka(nejaký dusičnan ktorý ho viaže a prebytok kyslíka vytvára podmienky na explozívne horenie čo je vlastne vidieť ako výbuch ) , homogenizované premiešaním, atmosferická vlhkosť spôsobuje v nestabilných látkach zmenu v chemickom zložení teda nevyspytateľnosť vo vzniku dalšej chemickej reakcie .
Nandrolon
01.01.21,10:00
to by ma buchač zaujímalo, kde s v teba vzalá tá averzia na lipšica
čo on spravil ako zlé pre slovensko ?
alebo kradol, podvádzal?
Nie je ti podozrivé, že sa obšmieta vžy okolo každého veľkého prípadu v SR?
Doteraz by ma zaujímalo, prečo sa sám vnútil do prípadu Kuciak. Však jeho zabili, tak koho vlastne obhajoval a prečo??????
Ten človek je pri každej úkladnej vražde, ktorá sa tu kedy stala a pritom sám "zabil :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
Nandrolon
01.01.21,10:02
Pavol54 - vidno, že sa vyznáš, zaujímavé čítanie.
pavol54
01.01.21,10:02
to by ma buchač zaujímalo, kde s v teba vzalá tá averzia na lipšica
čo on spravil ako zlé pre slovensko ?
alebo kradol, podvádzal?
lučanský kradol a podvádzal?
bjuty smis
01.01.21,10:03
Bjuty, áno, dostalo sa ku mne dnes 1.1.2021...
Určite ti dám rodné číslo a bydlisko a zrazu bude dotyčným zima a budú žiadať o teplákové bundy.....
nemusíš
začal to šítiť flašík
lipšic dal naň trestné oznámenie
https://dennikstandard.sk/17558/flasik-konspiruje-proti-lipsicovi-ten-podava-trestne-oznamenie/
flšík hned stiahol chvost :

Na tento status reagoval následne aj Flašík, podstatne vyhýbavejšie, v reakcii zaznela aj táto veta: „Apropo, nikde v zdieľanom príspevku som ho (Lipšica, pozn red.) neobvinil, ponúkol som to ako možnú verziu, ktorá mi bola poskytnutá.“...

ale mňa zaujala v lipšicovej reakci táto veta

Z dôvodu potrebnej zdržanlivosti nebudem zverejňovať pravdepodobné motívy konania bývalého pokladníka strany Smer. Ide totiž o veci, ktoré spadajú do právomoci Úradu špeciálnej prokuratúry.
pavol54
01.01.21,10:05
Pavol54 - vidno, že sa vyznáš, zaujímavé čítanie.
Prečo si myslíš že nákup HNOJIVA LAD môžeš len vtedy ak predložíš občiansky? Keby si vedel okolo čoho chodíš v bežných obchodoch?
bjuty smis
01.01.21,10:06
to by ma buchač zaujímalo, kde s v teba vzalá tá averzia na lipšica
čo on spravil ako zlé pre slovensko ?
alebo kradol, podvádzal?
Nie je ti podozrivé, že sa obšmieta vžy okolo každého veľkého prípadu v SR?
Doteraz by ma zaujímalo, prečo sa sám vnútil do prípadu Kuciak. Však jeho zabili, tak koho vlastne obhajoval a prečo??????
Ten človek je pri každej úkladnej vražde, ktorá sa tu kedy stala a pritom sám "zabil :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
je právnik
z čoho podľa teba žijú obhajcovia ?

a asi bude dobrý, ked si ho vyberajú títo najvyšší..
bjuty smis
01.01.21,10:07
to by ma buchač zaujímalo, kde s v teba vzalá tá averzia na lipšica
čo on spravil ako zlé pre slovensko ?
alebo kradol, podvádzal?
lučanský kradol a podvádzal?
áno
buchač
01.01.21,10:14
averzia na lipšica
čo on spravil ako zlé pre slovensko ?

Otočím problematiku. Nie iba ty dávaj otázky (ako niekto nemenovaný), ale ich aj zodpovedz. Takže sa pýtam :
ČO dobré urobil ten " pán " pre Slovensko ???
bjuty smis
01.01.21,10:17
neotáčaj ....proste je to hayzel ako nad a basta ??
marjankaj
01.01.21,10:17
Konšpirátor Jozef Banáš, ktorý mesiace spochybňoval koronavírus aj epidemiologické opatrenia sám na ochorenie COVID-19 ochorel. Pred sviatkami sa mu stav natoľko zhoršil, že ho odviezla sanitka do nemocnice, podľa slov jeho dcéry a zaťa moderátora Viktora Vinzceho bol jeho stav vážny a bol napojený na kyslík. zdroj: https://www.omediach.com/hoaxy/19666-banas-po-ochoreni-covid-19-som-doma-po-zvlastnom-zazitku-video
Z toho že by bol vírus vyrobil ho nepodozrievam, len ma serie že najprv zľahčuje, bojuje proti opatreniam a keď mu tečie do topánok tak proti vlastnému presvedčeniu si vezme sanitku a starajte sa o mňa. Ešteže nepožiada o ŠTB dôchodok.
Tí lekári sa ale nemusia nakaziť v skafandroch, stačí ak ich deti navštívia besedu o Banášovej novej knihe...
Však ako chlap si mal za svojim názorom stáť, odmietnuť podľa neho zbytočnú lekársku starostlivosť a nechať ju pre tých čo si myslia že zbytočná nie je a chcú a potrebujú ju. Ešte je jedna možnosť. Otvorene priznať v čom som sa mýlil, ale na to asi nie je dosť chlapom.
No Banáša tiež nakazila dcéra.
Podľa teba by aj ožratých vodičov, ktorí boli zranení pri dopravných nehodách nemali ošetrovať a rovno ich mali utratiť.
A nielen tzv. "konšpirátorov" ale aj voličov opozície, podľa hesla: kto nie je s nami je proti nám.
Majú ústavnú väčšinu, tak si môžu dovoliť rozdeliť ľudí do dvoch kategórií. Bude ako nebolo.

Mal som ťa za rozumnejšieho.
Nandrolon
01.01.21,10:20
Pavol54 - vidno, že sa vyznáš, zaujímavé čítanie.
Prečo si myslíš že nákup HNOJIVA LAD môžeš len vtedy ak predložíš občiansky? Keby si vedel okolo čoho chodíš v bežných obchodoch?
Viem, však nejaké "chemické olympiády" za sebou mám :-))))). Taktiež zopár návodov na výrobu raketových pohonov pre modely...
buchač
01.01.21,10:26
neotáčaj ....proste je to hayzel ako nad a basta ??
Fasa debata...
Ty budeš dávať otázky a druhý aby argumentoval ? To si kde videl ?

Ale inak máš pravdu...už len upresniť, že ktorý z tých dvoch je väčší hajzel.
bjuty smis
01.01.21,10:35
ale ja "preci" lipšica nevychvalujem.
len som chcel vedieť, prečo ho máš tak v zuboch a v kuse naň útočíš

ale ok, nechaj si pre seba.
Nandrolon
01.01.21,10:38
ale ja "preci" lipšica nevychvalujem.
len som chcel vedieť, prečo ho máš tak v zuboch a v kuse naň útočíš

ale ok, nechaj si pre seba.
Som sa nasmial. Veď ho vychvaľuješ neustále, viac rokov... Si myslíš, že sme všetci prešli lobotómiou?
pavol54
01.01.21,10:44
neotáčaj ....proste je to hayzel ako nad a basta ??
Fasa debata...
Ty budeš dávať otázky a druhý aby argumentoval ? To si kde videl ?

Ale inak máš pravdu...už len upresniť, že ktorý z tých dvoch je väčší hajzel.
treba ťa izolovať :)(máš svoj rozum). Neboj aj tohoto výroku sa dočkáš
jar88
01.01.21,10:50
Zdravím vás (všetkých).
Skončil starý rok (rok 2020). Napriek všetkému, čo sme mali možnosť zažiť, bol to doteraz tak či tak, najlepší rok v histórii Slovenska.
Verím, že rok 2021 bude ešte lepší a tak vám všetkým prajem v tomto roku, prežiť čo najviac spokojných dní. Ak sa bude dať, tak nech ich prežijete aspoň 300 ak nie viac.
-------------------------------
PS
Ak som použil slovo všetkých, myslel som tým naozaj všetkých.
bjuty smis
01.01.21,10:56
ale ja "preci" lipšica nevychvalujem.
len som chcel vedieť, prečo ho máš tak v zuboch a v kuse naň útočíš

ale ok, nechaj si pre seba.
Som sa nasmial. Veď ho vychvaľuješ neustále, viac rokov... Si myslíš, že sme všetci prešli lobotómiou?
to je dobre..len sa smej...lepšie ako ked tu vulgárne vyvádzaš

ja lipšica uznávam a som rád, že bude špeciálný prokurátor..zas bude menej vaších idolov na slobode
spravil veľa pre spravodlivosť na slovensku, napr. zákon o tých kajúcnikoch

a teraz, ked si to prečítaš už ani neklameš
..alebo snád nájdeš tie príspevky, kde ho - a to dokonca už viac rokov vychvaľujem?? nie, iba zas kecáš ....
tú otázku o lobotomii v tvojom prípade myslíš vážne ? :))
lubko6394
01.01.21,11:00
Konšpirátor Jozef Banáš, ktorý mesiace spochybňoval koronavírus aj epidemiologické opatrenia sám na ochorenie COVID-19 ochorel. Pred sviatkami sa mu stav natoľko zhoršil, že ho odviezla sanitka do nemocnice, podľa slov jeho dcéry a zaťa moderátora Viktora Vinzceho bol jeho stav vážny a bol napojený na kyslík. zdroj: https://www.omediach.com/hoaxy/19666-banas-po-ochoreni-covid-19-som-doma-po-zvlastnom-zazitku-video
Z toho že by bol vírus vyrobil ho nepodozrievam, len ma serie že najprv zľahčuje, bojuje proti opatreniam a keď mu tečie do topánok tak proti vlastnému presvedčeniu si vezme sanitku a starajte sa o mňa. Ešteže nepožiada o ŠTB dôchodok.
Tí lekári sa ale nemusia nakaziť v skafandroch, stačí ak ich deti navštívia besedu o Banášovej novej knihe...
Však ako chlap si mal za svojim názorom stáť, odmietnuť podľa neho zbytočnú lekársku starostlivosť a nechať ju pre tých čo si myslia že zbytočná nie je a chcú a potrebujú ju. Ešte je jedna možnosť. Otvorene priznať v čom som sa mýlil, ale na to asi nie je dosť chlapom.
No Banáša tiež nakazila dcéra.
Podľa teba by aj ožratých vodičov, ktorí boli zranení pri dopravných nehodách nemali ošetrovať a rovno ich mali utratiť.
A nielen tzv. "konšpirátorov" ale aj voličov opozície, podľa hesla: kto nie je s nami je proti nám.
Majú ústavnú väčšinu, tak si môžu dovoliť rozdeliť ľudí do dvoch kategórií. Bude ako nebolo.

Mal som ťa za rozumnejšieho.

Ja som len popísal ako by sa mal správať chlap. Ústavná väčšina na čo ? Povinné očkovanie nebude , prinajmenšom pre EÚ . Ja len nesúhlasím s tým aby štát tých spochybňovačov presviedčal. Mne stačí ak bude zaočkovaný posledný dobrovolne prihlásený a môžeme sa všetci vykašlať na pandémiu. Spochybňovačom ostane sloboda nakaziť sa bez rizika že to schytajú všetky "ovce". Ešteže mám diabetes tak by som mohol byť zaočkovaný skôr.
jar88
01.01.21,11:07
Ráno som naďabil na toto staré video. Matovič Tódová dva dni po voľbách.
Ukázalo sa že máme super premiéra, super vládu a aj parlament.
Tiež sa ukázalo, že Tódová je Tódová a že už iná nebude.
https://www.facebook.com/projektn.sk/videos/185980592838577/
Neviem či vám to bude fungovať a tak dám aj takto
https://www.facebook.com/projektn.sk/videos/vb.735582093198019/185980592838577/?type=2&theater

Stojí to za čas, ktorý tomu akože "obetujete".
bjuty smis
01.01.21,11:14
začať nový rok vyše hodinovým rozhovorom s matovičom ?
a my, čo sme poslúchali ??
buchač
01.01.21,11:19
ale ja "preci" lipšica nevychvalujem.
len som chcel vedieť, prečo ho máš tak v zuboch a v kuse naň útočíš

Ja chcem vedieť...Takže čo dobré urobil Lipshit pre Slovensko ?
marjankaj
01.01.21,11:21
Ja som len popísal ako by sa mal správať chlap. Ústavná väčšina na čo ? Povinné očkovanie nebude , prinajmenšom pre EÚ . Ja len nesúhlasím s tým aby štát tých spochybňovačov presviedčal. Mne stačí ak bude zaočkovaný posledný dobrovolne prihlásený a môžeme sa všetci vykašlať na pandémiu. Spochybňovačom ostane sloboda nakaziť sa bez rizika že to schytajú všetky "ovce". Ešteže mám diabetes tak by som mohol byť zaočkovaný skôr.
Ústavná väčšina pohodlne stačí na zmenu ústavy.
A ak niekto vyjadrí svoj názor, tak ho netreba škatuľkovať a dávať mu nejak´nálepky.
Diabetes mám aj ja ale to neznamená že som spolu s tebou v nejakej škatuľke.
A pred testovaním tu neodporúčali seniorom(nad 65), aby sa testovali. To akože už s nimi nepočítali? A s očkovaním to bude podobné. Sú ľudia, čo musia brať imunisupresíva. Aj tí sa musia dať očkovať, aby si zvýšili imunitu?
A pokiaľ ide o toho "chlapa". Tu máme nejaký vojenský režim? Všetci musíme byť rovnakí a nebodaj ešte aj v uniforme?
Aj Lipšic sa správal ako chlap, po tom čo zabil človeka na prechode? A preto chce byť špeciálnym prokurátorom? To je zase tvoj vzor?
bjuty smis
01.01.21,11:29
ale ja "preci" lipšica nevychvalujem.
len som chcel vedieť, prečo ho máš tak v zuboch a v kuse naň útočíš

Ja chcem vedieť...Takže čo dobré urobil Lipshit pre Slovensko ?
ale no,

stále ti hovorím, že politici sa nemajú chváliť, ale kontrolovať...
anet
01.01.21,11:31
Stojí to za čas, ktorý tomu akože "obetujete".
Ta ta sklamem, nestoji mi to za ten cas :)
buchač
01.01.21,11:37
Ale no...a Lipshit je už koľko von z politiky ?
Ale to neznamená, že sa do politiky nemieša...možno ešte viac, ako predtým.

...a ozaj...čo dobré urobil pre Slovensko ?
Tak ja si odpoviem sám, lebo ty sa odpovedi brániš a nechceš priznať, že henten dilino neurobil pre Slovensko nič dobré...absolútne NIČ (rovnako aj ten druhý ONÝ...obaja proamerickí hajzli).
bjuty smis
01.01.21,11:55
tak napr, jednu vec som nandymu spomenul...
buchač
01.01.21,12:09
Myslíš kajúcnikov ? Si ma pobavil...
Kuwa...šak Lipshit je najsamväčší kajúcnik...:D, kvôli nemu sa menil zákon !
bjuty smis
01.01.21,12:12
to je dobre, bav sa
a vdaka tomu zákonu sa plnia basy vagabundami
pavol54
01.01.21,12:15
to je dobre, bav sa
a vdaka tomu zákonu sa plnia basy vagabundami
ale sa aj jednosmerne vyprázdňujú bez možnosti návratu
lubko6394
01.01.21,12:23
Milý Buchač.
Rozhodne som nechcel naznačiť že chlapom je ten čo má lampasy. Po 2 rokoch ZVS som ostal vojakom a žiadneho lampasáka nenapadlo povýšiť ma, ani nebolo za čo. Čo ja mám s Lipšicom ? Aj mne sa stalo že som prehliadol moped na kruháči ale chvalabohu sa nič vážneho nestalo.
Rozlišujem úmysel a náhodu. A to že Trnku nezbavili funkcie prokurátora po prechmate s bytovkou, montážou kamery a kecy s Počiatkom sa mi vôbec nepáči. Lenže čo s tým ? Ak pri voľbe generálneho prokurátora tvrdí Fico že je treba tajnú voľbu aby v budúcnosti nerozhodol podľa hlasovania poslanca tak s tým nesúhlasím vôbec. Taký kandidát by ani nemal kandidovať a nieto byť zvolený.
lujza.j
01.01.21,12:49
buchač
01.01.21,14:21
Milý Buchač.
Rozhodne som nechcel naznačiť že chlapom je ten čo má lampasy. Po 2 rokoch ZVS som ostal vojakom a žiadneho lampasáka nenapadlo povýšiť ma, ani nebolo za čo. Čo ja mám s Lipšicom ? Aj mne sa stalo že som prehliadol moped na kruháči ale chvalabohu sa nič vážneho nestalo.
Rozlišujem úmysel a náhodu.
...a kde si pobadal, že reagujem na teba v súvislosti s Lipshitom ?
Ale keď si už načal, tak dokončím.

Ja netvrdím, že sa nehoda nemôže pritrafiť každému. No čo sa má politik starať do bežnej nehody, ako to bolo v prípade Skrúcaného ?
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/ked-skrucany-zrazil-starenku-lipsic-ho-chcel-vidiet-vazeni-co-teraz-hovori-politik
bjuty smis
01.01.21,14:57
a mal pravdu
skrucaný letel cez mesto 100.km/h
to nebola nešťastní náhoda...to bolo vedomé
Nandrolon
01.01.21,15:25
Tak rád by si mal pravdu, ale ju proste nemáš. Môžem kľudne sadnúť do auta a ísť na drager...
Aj včera a aj dnes.
Lebo - "ako na Nový rok, tak po celý rok", takže dnes som si užíval svoje koníčky a potom svoju rodinu.
bjuty smis
01.01.21,15:27
tak prečo mi vulgárne nadávaš ?
vtedy máš také vyberané spôsoby.......ja som jasne písal, že mal ísť do basy....
Nandrolon
01.01.21,15:34
tak prečo mi vulgárne nadávaš ?
vtedy máš také vyberové spôsoby.......ja som jasne písal, že mal ísť do basy....
Lipšica tu celé roky velebíš a po mne chceš, až ti dám linky na tvoje vlastné velebenie?
Ja sa určite nenechám úkolovať.
Všetci to tu vedia a čítali. Úkoluj iného.
Napísať na Skrúcaného, že zabil úmyselne je demencia. Hádam tú osobu nečakal a náhle nezrýchlil na cca 90.
Skrúcaný "zabil", Lipšic "zabil". Rovnako neúmyselne obaja, s rovnakými dôsledkami. Za prekročenie rýchlosti mal dostať pokutu. Ale prekročenie rýchlosti sa nerovná ÚMYSLU ZABIŤ. Ak by mal úmysel niekto zabiť, tak som sa vyjadril už vyššie.
bjuty smis
01.01.21,15:36
hej, velebím....ked píšem, že mal ísť do basy

demencia to isto je, preto to píše iby ty

ja píšem, že úmyselne letel cez mesto 100
buchač
01.01.21,15:42
on bol vtedy minister spravodlivosti a chcel, aby boli za takéto prípady nepodmienečné tresty...s čím já súhlasím

a prečo ti mám vychvalovať lipšica ? ako si na to došiel ?
Hehehe...len či by sme sa dočkali (ak by zákon bol v platnosti), či by aj Lipshit šiel do ťurmy.

Mne nemusíš, šak ten dilino nič dobré pre Slovensko neurobil.
Ty mne kladieš otázku, že čo zlé urobil...nuž vedz, že veľa.
buchač
01.01.21,15:48
bjuty smis
01.01.21,15:55
k akému činu sa zas nemám ??

a čo je zlé na tých tvojích linkoch
som čakal nejakú kauzu
daš link, kde ho odborníci chvália ?))) a boli by ešte tvrdší


Odborníci síce považujú toto rozhodnutie za správne, bývalý šéf vyšetrovateľov Jaroslav Ivor sa však domnieva, že nestačí. "Je potrebné hľadať viaceré príčiny takýchto ohavných
buchač
01.01.21,16:23
Ty kokos....vytrhnúť pár slov z jednej vety a tú vytrhnúť z kontextu celého článku, a následne v tejto súvislosti spomenúť odborníkov je fakt sila.

Zvyšok ani nevravím...
bjuty smis
01.01.21,16:41
no nevrav
ten článok je tu, kto chce, si pozrie či som niečo vytrhol....
preto som to skopíroval...
anet
01.01.21,17:00
bjuty smis
01.01.21,17:18
spomienka na Lucanskeho
https://davdva.sk/emotivne-video-ktore-nenecha-jedno-oko-suche-spomienka-na-milana-lucanskeho/?fbclid=IwAR3oNuLx13yqpBDOi3UtBnwF7juq8sV_Kj8e61xs v5AnvbfBuhLTlPzqB6I
vieš o tom, že bral peniaze od mafie, aby kryl ich podvody , však ??
že to bol špinavý policajt,,,,
Nandrolon
01.01.21,17:26
spomienka na Lucanskeho
https://davdva.sk/emotivne-video-ktore-nenecha-jedno-oko-suche-spomienka-na-milana-lucanskeho/?fbclid=IwAR3oNuLx13yqpBDOi3UtBnwF7juq8sV_Kj8e61xs v5AnvbfBuhLTlPzqB6I
vieš o tom, že bral peniaze od mafie, aby kryl ich podvody , však ??
že to bol špinavý policajt,,,,
Áno, ty si bol určite pri tom.
anet
01.01.21,17:27
vieš o tom, že bral peniaze od mafie, aby kryl ich podvody , však ??
že to bol špinavý policajt,,,,
Nemas predstavu co vsetko viem!
Aj u teba som si ista ze nemas charakter, s tym sa clovek rodi a bud ho ma alebo ho nema.
bjuty smis
01.01.21,17:29
vieš o tom, že bral peniaze od mafie, aby kryl ich podvody , však ??
že to bol špinavý policajt,,,,
Nemas predstavu co vsetko viem!
Aj u teba som si ista ze nemas charakter, s tym sa clovek rodi a bud ho ma alebo ho nema.
sviečku si už bola na fízlici zapáliť ?
Nandrolon
01.01.21,17:34
Bjuty, nie na každého účinkuje tvoja metóda, že 100 x opakovaná lož sa stáva pravdou. Na mňa to ma úplne opačný účinok. Čím viac klameš, tým viac som presvedčený o opaku.
buchač
01.01.21,17:35
[QUOTE="anet"]
vieš o tom, že bral peniaze od mafie, aby kryl ich podvody , však ??
že to bol špinavý policajt,,,,
Povedal kto ? Ty...či kajúcnik Mako alebo hajzel Lipshit ?
Si prečítaj...a nedávaj stále len otázky.
http://www.pravnelisty.sk/clanky/a914-kult-kajucnika-ako-trend-roku-2020-alebo-co-nas-moze-naucit-pripad-prokuratora-judr-jozefa-mamraka
bjuty smis
01.01.21,17:38
[QUOTE="anet"]
vieš o tom, že bral peniaze od mafie, aby kryl ich podvody , však ??
že to bol špinavý policajt,,,,
Povedal kto ? Ty...či kajúcnik Mako alebo hajzel Lipshit ?
Si prečítaj...a nedávaj stále len otázky.
http://www.pravnelisty.sk/clanky/a914-kult-kajucnika-ako-trend-roku-2020-alebo-co-nas-moze-naucit-pripad-prokuratora-judr-jozefa-mamraka
ty si myslíš, že mali iba makovú výpoved ?
alebo lipšic ho zavrel ? ?))))))))))
anet
01.01.21,17:49
sviečku si už bola na fízlici zapáliť ?
Veľmi úbohé, ale nič iné som od teba ani nečakala.


ty si myslíš, že mali iba makovú výpoved ?
Ty nám to ozrejmíš :D
bjuty smis
01.01.21,17:52
sviečku si už bola na fízlici zapáliť ?
Veľmi úbohé, ale nič iné som od teba ani nečakala.


ty si myslíš, že mali iba makovú výpoved ?
Ty nám to ozrejmíš :D
nejakú spomienku na mira sýkoru, alebo eštoka nemáš ?
anet
01.01.21,18:10
nejakú spomienku na mira sýkoru, alebo eštoka nemáš ?
A Holuba a Kolarika si preco vynechal?
bjuty smis
01.01.21,18:16
nejakú spomienku na mira sýkoru, alebo eštoka nemáš ?
A Holuba a Kolarika si preco vynechal?
neviem, za ktorým mafiánmi ti je smutno
začala si lučanským...
buchač
01.01.21,18:23
nejakú spomienku na mira sýkoru, alebo eštoka nemáš ?
A Holuba a Kolarika si preco vynechal?
Pozabudol aj na Boržu, Kisku, Kollára..;) :D
bjuty smis
01.01.21,18:24
Bjuty, nie na každého účinkuje tvoja metóda, že 100 x opakovaná lož sa stáva pravdou. Na mňa to ma úplne opačný účinok. Čím viac klameš, tým viac som presvedčený o opaku.
aká lož zas ?
si nevedomý ako málokto tu a na všetko, čo nevieš, povieš že lož....
traktorista....
lujza.j
01.01.21,18:25
vieš o tom, že bral peniaze od mafie, aby kryl ich podvody , však ??
že to bol špinavý policajt,,,,
Nemas predstavu co vsetko viem!
Aj u teba som si ista ze nemas charakter, s tym sa clovek rodi a bud ho ma alebo ho nema.
sviečku si už bola na fízlici zapáliť ?
Ja som mu zapalila hned doma.....aj dve...v ramci prechadzky....pojdem aj pred fizlicu...
Prezumpcia neviny...je iba pre tvojich ludi?!
pavol54
01.01.21,18:30
Bjuty, nie na každého účinkuje tvoja metóda, že 100 x opakovaná lož sa stáva pravdou. Na mňa to ma úplne opačný účinok. Čím viac klameš, tým viac som presvedčený o opaku.
Ak je to pravda, tak by(mimoriadne cenným zdrojom informácií) s ním jeden spával, aby svedčil o zlodejstve . veď už cez vojnu nasadzovali ako spolubývajúcich agentov. Alebo sa zaškrtil o tepláky lebo veľa vedel aj na tých čo sa im to dnes nehodí, tak zmĺkol . Inak aj cez vojnu by sme zo zajatcov na fronte najprv vyťažili informácie a ak by potom boli bremenom tak by sa umlčali.
takže najprv vypočuť vyťažiť informácie a potom umlčať, nie naopak
bjuty smis
01.01.21,18:36
Špecializovaný trestný súd sprístupnil anonymizované rozhodnutie, ktorým sudkyňa pre prípravné konanie Pamela Záleská vzala do väzby Milana Lučanského, Borisa Beňu, Daniela Čecha, Jozefa Reháka, Ladislava Vičana, Petra Gašparoviča a Mariana Kučerku. Všetkých obvinili v kauze Judáš.

Súd po preštudovaní spisu dospel k názoru, že orgány činné v trestnom konaní pri vyšetrovaní tejto kauzy, ale aj iných, paralelne prebiehajúcich prípadov, narazili na „v istom zmysle korupčný strom, ktorý s vysokou mierou podozrenia a pravdepodobnosti mali udržiavať pri živote policajti, prokurátori a tiež sudcovia, príslušníci rôznych štátnych orgánov, a to s výrazným pričinením nezdravého podnikateľského prostredia, kde pre všetkých zúčastnených mali byť peniaze ako sledovaný cieľ až na prvom mieste“.

Bývalí funkcionári polície a tajnej služby sú obvinení z korupcie, ohrozovania utajovanej skutočnosti alebo vydierania. Lučanského usvedčuje aj jeho bývalý podriadený, podľa svedeckých výpovedí bral úplatky, spolu až vo výške pol milióna eur.

„U obvinených sa páchanie trestnej činnosti stalo neoddeliteľnou súčasťou ich osobnosti a životnej filozofie a spôsobom, akým si postupne mali zvyšovať a udržiavať svoj životný štandard,“ konštatoval v návrhu na vzatie do väzby prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry Peter Kysel.
bjuty smis
01.01.21,18:39
Masívne a intenzívne spochybňovanie postavenia spolupracujúceho obvineného si všimol aj súd a s výkričníkom pripomína, že nejde o výpoveď jedného kajúcnika, ale viacerých.

Súd odmieta argumenty, že ide o nedôveryhodné osoby, ktorých výpovede by mali byť automaticky považované za nepravdivé len preto, že kajúcnik môže získať zákonom upravené benefity. „Škodlivosť, ktorú vyvolávajú obvinení apriórnym spochybňovaním takzvaných kajúcnikov, môže byť rozsiahla,“ varuje súd. Trestnoprávne kódexy podľa súdu jednoznačne upravujú aj následky a postup, ak by došlo ku krivému obvineniu. Súd pripomína, že kajúcnik by v takom prípade stratil akékoľvek výhody.

„Súd odmieta, že by malo ísť o premyslenú pomstu vo vzťahu k jednotlivým obvineným zo strany osôb, ktoré poskytujú polícii súčinnosť, pretože zo spisu a ani z iných skutočností motív pomsty nevyplýva a súdu nebol predložený hodnoverný dôkaz o kohokoľvek snahe privodiť obvineným trestné stíhanie,“ vyhlásil súd.

Ani jeden obvinený nevedel súdu vysvetliť, pre čo iné by bol pred súdom, ak nie pre podozrenia z trestnej činnosti. „Aj na základe tejto ich neschopnosti presvedčiť súd o tom, že ide len o účelové konanie zo strany kajúcnikov, a zároveň na základe nezistenia iných skutočností, odlišných od tých, ktoré obsahuje návrh prokurátora, mohol súd konštatovať, že dôvodnosť trestného stíhania a podozrenie, že sa mali vyšetrovaných skutkov dopustiť obvinení, sú v tejto úvodnej fáze trestného konania dané.“
bjuty smis
01.01.21,18:39
Podľa súdu v tomto prípade z hľadiska závažnosti a rozsahu trestnej činnosti a z nateraz zabezpečených dôkazov rozhodne nejde o prípady, v ktorých by bolo možné uvažovať o neopodstatnenom či o bezdôvodnom stíhaní.
bjuty smis
01.01.21,18:40
„Podľa názoru súdu v preskúmavanom prípade a na základe už zadovážených dôkazov ide o dôkladne vystavanú štruktúru subjektov, ktoré mali sofistikovane, poznajúc prostredie, procedúry a metódy, ťažiť zo svojich pozícií a mali konať v systéme, ktorý mal byť medzi nimi uzavretý a najmä ktorý bol štátom vybudovaný na úplne iné účely,“ konštatuje tiež súd.
marjankaj
01.01.21,18:41
Prezumpcia neviny...je iba pre tvojich ludi?!
Oni tú prezumpciu nepotrebujú. Niektorým stačí použiť §23 alebo urobia účinnú ľútosť.
anet
01.01.21,18:50
https://www.tvnoviny.sk/domace/2016985_minister-obrany-dal-presetrit-unik-fotografie-zdravotneho-zaznamu-milana-lucanskeho?fbclid=IwAR3ZmP7GK4j1SWI2T3onvSbJvcZQ7a HZrXmm3wSzK3EExPPcxUa-ZbpHrEQ
Osobe, ktorá poskytne informáciu o tom, ako sa zdravotný záznam dostal na verejnosť, garantuje anonymitu, odmenu a beztrestnosť.
buchač
01.01.21,18:55
Lékařská zpráva zachycuje devastující poškození pravého oka tupým předmětem a rovněž zranění zadní části hlavy po pádu na zem, údajně z vozíčku

V dokumentu je spousta lékařských termínů a výrazů, takže jsme dokument poslali našemu kolegovi, lékaři, aby nám zhodnotil, co vlastně se v dokumentu nachází. A popis zranění nám doslova vyrazil dech. Milan Lučanský utrpěl podle této zprávy devastující zranění pravého oka, při kterém došlo k uvolnění oční bulvy v oční jamce a oko bylo vraženo do nosní dutiny. Došlo k poškození nervových vláken oka, přičemž z lékařské zprávy vyplývá, že ošetřující lékař si není jistý, jestli dvojité vidění, které pacient popisuje v následku zranění, je způsobeno poškozením oční bulvy a její optiky, anebo se jedná o poškození nervových drah z oční bulvy do mozku.

Lékař proto ve zprávě navrhuje lékařské neurochirurgické konzilium, aby určilo samotnou povahu zranění, sám lékař si tak na určení diagnózy netroufl, uvádí náš kolega. Návrh na konzilium lékaři provádí podle Hippokratovy přísahy v situaci, kdy si nejsou jistí povahou zranění a způsobem léčby, takže nemohou rozhodnout samostatně a sami, musí přizvat další odborníky pro určení povahy zranění a usnést se společně v konziliu.

V lékařské zprávě se uvádí kromě jiného i částečná paréza očního nervu, tedy ochrnutí očního nervu, dále diplopie, tedy dvojité vidění v horizontálním směru, tedy poškození stereoskopického obrazu ve směru do stran, dále otok očních víček nahoře i dole, krev v očním bělmu a rovněž edém oka. Lékařská zpráva ovšem uvádí i další šokující informaci, že pacientovi se ráno 10. prosince před cestou na toto prvotní vyšetření podvrtl invalidní vozíček natolik bizarním způsobem, že nad tím zůstává rozum stát. Při převozu na vyšetření se prý vozíček převrátil vzad a generál Lučanský se uhodil do temene hlavy a způsobil si hematom.

Policejní ex-prezident podle reálnější verze dostal pěstí s navlečeným boxerem přímo do oka a úder ho odhodil na zem, kde si navíc zranil temeno hlavy

To není tak, že můžete zatknout bývalého policejního prezidenta a myslet si, že na vás nic nemá, že neví, jaké kostlivce máte ve skříni. Takže asi víme, k čemu došlo. Generál Milan Lučanský prostě věděl na mnoho lidí příliš mnoho informací a neměl proto vůbec strach a obavy. Proto se úplně bez obav vrátil z Chorvatska na Slovensko, i když dopředu věděl, že ho slovenská policie chce zatknout, byl si absolutně jistý, že se mu nic nestane. Tu jistotu mu muselo něco dávat a sami teď se zamyslete, jestli to bylo naivní čisté svědomí, anebo informace a kompromitační olovo, kterým disponoval proti lidem okolo Igora Matoviče a současné vlády.
bjuty smis
01.01.21,19:01
,šereša si zabudol zamontovať
marjankaj
01.01.21,19:05
https://www.tvnoviny.sk/domace/2016985_minister-obrany-dal-presetrit-unik-fotografie-zdravotneho-zaznamu-milana-lucanskeho?fbclid=IwAR3ZmP7GK4j1SWI2T3onvSbJvcZQ7a HZrXmm3wSzK3EExPPcxUa-ZbpHrEQ
Osobe, ktorá poskytne informáciu o tom, ako sa zdravotný záznam dostal na verejnosť, garantuje anonymitu, odmenu a beztrestnosť.
A toto chcelo byť premiérom v prípade matovičovej demisie.
buchač
01.01.21,19:14
https://www.tvnoviny.sk/domace/2016985_minister-obrany-dal-presetrit-unik-fotografie-zdravotneho-zaznamu-milana-lucanskeho?fbclid=IwAR3ZmP7GK4j1SWI2T3onvSbJvcZQ7a HZrXmm3wSzK3EExPPcxUa-ZbpHrEQ
Osobe, ktorá poskytne informáciu o tom, ako sa zdravotný záznam dostal na verejnosť, garantuje anonymitu, odmenu a beztrestnosť.
Naď je jeden arogantný ONÝ...ďalej radšej nepokračujem.

ALE možno by bolo vhodné vypísať odmenu za zverejnenie fotiek Lučanského...na ktoré by sa pozreli odborníci...nevravím už ani o iných, dôveryhodných postupoch.
OKAMŽITE by bolo utrum všeliakým dohadám a špekuláciám...
ČOHO a KTO sa takéhoto niekto bojí ?

Nech sa Lučanský dopustil toho alebo onoho, ale taký koniec si nezaslúži nik...
Nandrolon
01.01.21,19:37
Cítim, že malému prasiatku Naďovi začína konečne prihárať.
To bude kviku a hovienok.

Fico, Pelegrini, Danko, to je jedno kto, hoci aj neznámy pracháč. Presne ako vraví Buchač. Vypísať odmenu, napr. 20 000 eur za fotky zraneného Lučanského. A vláda je v prdeli...
bjuty smis
01.01.21,19:50
buchač
01.01.21,20:00
Furt a neustále točíš to svoje....ale čo urobil dobré pre Slovensko Lipshit, to nedáš. ;)

Kto vraví, že si hentí nezaslúžia svoj trest ?
ALE až po preukázaní viny a po riadnom súde...šak už to chopok.
Ja len pevne dúfam, že že nová vláda pôjde po terajšej garnitúre jak cigán po údenom...
bjuty smis
01.01.21,20:07
Furt a neustále točíš to svoje....ale čo urobil dobré pre Slovensko Lipshit, to nedáš. ;)

Kto vraví, že si hentí nezaslúžia svoj trest ?
ALE až po preukázaní viny a po riadnom súde...šak už to chopok.
Ja len pevne dúfam, že že nová vláda pôjde po terajšej garnitúre jak cigán po údenom...

ked naozaj chceš, tak dám
ale ja som lipšica ani smradlavé farizejské kdh v živote nevolil ani nebudem
aj ked tu traktorista vypisuje sprostosti, že ho tu roky vychvalujem
ja som liberál a 10 rokov volím sas
predtým sdku
tak mi teda povedz, prečo tu mám vychvalovať politika, ktorého som nikdy nevolil, ani nebudem ???

ty nám tu vychvál nada

čo sa tu rušia snád súdy??

nová vláda :)))
si počkáte 8 rokov :)))
Nandrolon
01.01.21,20:20
Prečo 8? Nie je u nás 4 ročné obdobie?
bjuty smis
01.01.21,20:27
je
však budú volby
Katy a R
01.01.21,20:52
vidím, že tu sa rôzne "sníva" ... želám všetko dobré v novom roku ... a hlavne to osočovanie nám myslím netreba vôbec . iné nám treba riešiť .
https://sarm.pluska.sk/celebrity/primar-kulkovsky-prvej-linie-boja-covidom-znechuteny-reportaze-jana-tribulu?itm_site=sarm&itm_template=article&itm_modul=najcitanejsie-7&itm_position=4
buchač
01.01.21,21:35
iné nám treba riešiť .
https://sarm.pluska.sk/celebrity/primar-kulkovsky-prvej-linie-boja-covidom-znechuteny-reportaze-jana-tribulu?itm_site=sarm&itm_template=article&itm_modul=najcitanejsie-7&itm_position=4
Hm...ale predsa si vravela, že telku (správy) nepozeráš....či ?
U mňa ja to skôr inak...pozerám síce telku, ale správy teda veru nie.
...ozaj...kto je ten Tribula ? ;)
Inak na FB je určite dosť veľa videí, kde je plno oslavujúcich jedincov, samozrejme, bez rúška.


Veď v tých " akože správach " sa venujú od začiatku len korone...to nič iné neexistuje ?
Čo naša zahraničná politika? Do tej nás nič? Čo znamenáme pre EÚ ? Len máme plniť čo nám prikážu? Čo s migráciou? Čo robíme v NATO? Prečo vystúpila z EÚ V.Británia ??? Určite nie preto,že sa v EÚ cítila dobre! Prečo útočíme na Rusko ? Prečo sa zdražuje ? Prečo nie je dostatok liekov ? Prečo...prečo...prečo ?
Majú toľko tém, no venujú sa len jednej ... a jednému bláznivému nevyzretému egocentrickému narcisovi...
Katy a R
01.01.21,22:00
Ďuri - keď už - ja som nevidela tribulu - ja som čítala toho primára ;) - a jeho názor ma zaujíma - aj ako to bude ďalej hlavne u nás - tak preto som to sem dala. Kto chce, môže/nemusí si prečítať . A aby som ti pravdu povedala, až tak veľmi ma nezaujíma, prečo vystúpila Británia z EU.... ale ak to teba zaujíma - tak rieš , môžeš do novín adresovať tie otázky, ..a píš aj naďalej o tom tvojom obľúbencovi (v každom príspevku;)) .
buchač
01.01.21,22:24
Vieš, ono je to aj tak. Občas je potrebné pozrieť oba uhly pohľadu. N v tomto prípade tak nečiním, Tribuľa a jeho stupídne reportáže rozhodne nemusím.
Lenže čo sa zmení na tom, že doktor napíše do bulvárneho časopisu ?...s dôrazom na bulvár. No nič...veď čo by sa aj malo ? Vypustil doktor paru asi tak, ako nie jeden iný, aby ho netrafil šľak...a zajtra po jeho vyjadrení ani pes neštekne.

Ale šak jasné, že našinca nejak nezaujíma Británia...použil som len ako príklad.

Obľúbenec mi môže (šak vieš čo)...Slovensko ešte nemalo poriadneho ministra obrany, a je to čím ďalej horšie.
pavol54
02.01.21,06:38
to by ma buchač zaujímalo, kde s v teba vzalá tá averzia na lipšica
čo on spravil ako zlé pre slovensko ?
alebo kradol, podvádzal?
lučanský kradol a podvádzal?
áno
bola by sranda keby rodinní príslušníci po nepotvrdení obvinenia začali prehrabávať všetky stránky a žalovať za krivé obvinenia takých ako ty s náležitým odškodným. Netvrdím že kradol a podvádzala ani netvrdím opak kým nevidím právoplatný rozsudok.
bjuty smis
02.01.21,07:00
Skopiroval som rozhodnutie špecializovaneho trestneho súdu ..
Čo z toho rozporujes?
Čo z toho teraz vyvrátia takí ako ty ?
buchač
02.01.21,07:05
misoft
02.01.21,07:12
Niečo som o tom zachytil.... vraj "nepochopili" nariadenie a mysleli si, že "výnimka" platí pre nich naďalej. TRT makový - je to arogancia cirkvi, ktorá si myslí, že je viac ako ostatok národa.
Ak by sa malo postupovať zodpovedne (pre všetkých rovnako) - tak by mali padať TO na tých kňazov, kontaktovať Svatú Stolicu a nej ich najvyšší (pápež) rozhodne (i keď je jasné, že nerozhodne). A čo na to KBS? Ako vždy - NIČ, naopak, sťažujú sa, že veriaci nemôžu do svätostánkov - veď takto nepriamo porušujú 5. prikázanie - nakazený nakazí ďalšieho - ten možno nedožije. A prečo? Lebo MUSELI ísť na omšu!
Nandrolon
02.01.21,07:25
Na Orave ostali aj napriek zákazu niektoré kostoly otvorené

https://myorava.sme.sk/c/22565398/na-orave-ostali-niektore-kostoly-otvorene-napriek-zakazu.html?ref=tit
To plne schvaľujem. Jeden policajt v uniforme, keď išiel na obed, tak sa smial, že zoberie do ruky policajný megafón a pôjde po meste vyhlasujúci nech otvoria všetky reštaurácie :-)))))))
pavol54
02.01.21,07:36
Skopiroval som rozhodnutie špecializovaneho trestneho súdu ..
Čo z toho rozporujes?
Čo z toho teraz vyvrátia takí ako ty ?
a koľko za to dostal hoci aj neprávoplatne? pretože mŕtvych už neodsúdi žiadny súd
bjuty smis
02.01.21,08:04
Skopiroval som rozhodnutie špecializovaneho trestneho súdu ..
Čo z toho rozporujes?
Čo z toho teraz vyvrátia takí ako ty ?
a koľko za to dostal hoci aj neprávoplatne? pretože mŕtvych už neodsúdi žiadny súd
Sám si si odpovedal
marjankaj
02.01.21,08:55
Prečo 8? Nie je u nás 4 ročné obdobie?
A ty si myslíš, že pre túto garnitúru je problém meniť ústavu? Prídu na schôdzu aj pozitívni a bude vymaľované. Volá sa to demokracia.

Čl. 73
(1) Národná rada Slovenskej republiky má 150 poslancov, ktorí sú volení na štyri roky.
buchač
02.01.21,09:57
Finančná správa chce odmeňovať poctivých podnikateľov
https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/573456-financna-sprava-chce-odmenovat-poctivych-podnikatelov/

Už im dočista drbe.
anet
02.01.21,10:12
bola by sranda keby rodinní príslušníci po nepotvrdení obvinenia začali prehrabávať všetky stránky a žalovať za krivé obvinenia takých ako ty s náležitým odškodným. Netvrdím že kradol a podvádzala ani netvrdím opak kým nevidím právoplatný rozsudok.
Nad uz svoju "ponuku" z FB stiahol, ozval sa syn Lucanskeho, jeden vysetrovatel uz odisiel ... https://domov.sme.sk/c/22564938/sudy-uz-nepovedia-ci-bol-lucansky-vinny-alebo-nevinny.html
misoft
02.01.21,17:19
mimotemy
Pozerám - mínuskár v Novom roku začal svoju prácu - intenzívne. Nebudem menovať - je tu pár oných, ktorí sa len takto vedia "realizovať"....
buchač
02.01.21,17:24
mimotemy
Pozerám - mínuskár v Novom roku začal svoju prácu - intenzívne. Nebudem menovať - je tu pár oných, ktorí sa len takto vedia "realizovať"....
Ale šak pomenuj...prečo nie ?
Nech Rišenko vidí, nech si prečíta, čo za hovadinu spôsobil...diliňák jeden.
Nandrolon
02.01.21,17:48
Asi nejaký liberálny mínuskár-udavač. :-))
lujza.j
02.01.21,17:58
Tak sme boli aj s deckom....
bjuty smis
02.01.21,18:08
bjuty smis
02.01.21,19:45
stačí, ked sa pozreš do zrkadla
buhhahaha....dal mi mínuskú
Mila123
02.01.21,19:52
a znovu je to tu.....táraji, prďúsi, gágaji ste, urážate sa, stojí Vám to za to???? ešte aj Vaše matky sem ťahajte, mali by ste byť im vďační, za to , že Vás priviedli na tento svet a nie hrubo, bezočivo, expresívne urážať, nefackuje Vás hanba??????
pavol54
02.01.21,20:48
práve som dopozeral na jednotke útek z väznice shawshank asi ju zaradili ako spomienku na lučanského.
korela
02.01.21,21:56
Hádam bude stáť za vypočutie.

Prezident Slovenskej lekárskej únie špecialistov MUDr. Andrej Janco vzhľadom na kritickú situáciu v zdravotníctve apeluje na kompetentných vládnych predstaviteľov, aby začali konať.

https://www.youtube.com/watch?v=029kLTjm5kE&ab_channel=PolitikanaSlovensku
anet
03.01.21,08:16
pavol54
03.01.21,08:38
je smutné, že ja musím dokazovať svoju nevinu a nie naopak, že by mne bola dokázaná nejaká vina,“
https://www.hlavnespravy.sk/boli-zverejnene-casti-vypovede-milana-lucanskeho-je-smutne-ze-ja-musim-dokazovat-svoju-nevinu-a-nie-naopak-ze-by-mne-bola-dokazana-nejaka-vina-lekar-ktory-ho-v-ruzomberku-osetroval-bol-v-lipsicov/2394406?fbclid=IwAR1D9X5VYy36o0woS5W8PTJRRQxwtuqli g3_tZcmvGTpRMyym41x1FVN9jk
Ešte horšie je že niekto hodí anonymnú lekársku správu(o niekom) čo slúži ako základ zastrašovania. Podstata vyhrážania ak zverejníte o čomkoľvek správu(nielen o lúčanskom) hoci aj pravdivú, svedčiacu v náš neprospech si to tvrde odskáčete!
Možno presne takto, ako zverejnovateľovi lekárskej správy, sa niekto vyhrážal aj lúčanskému ak zverejní iné veci. Tomu hovorím samousvedčenie sa
anet
03.01.21,09:26
anet
03.01.21,10:00
buchač
03.01.21,11:16
Pomaly to začne aj tu...a jeden dôvod je naviac.
Nandrolon
03.01.21,11:24
Článok pre všetkých "spochybňovačov úkladnej vraždy".
https://www.topky.sk/cl/10/2032171/Dalsie-silne-slova-Lucanskeho-manzelky--K-bitke-by-sa-nepriznal--spochybnuje-samovrazdu

Ako píšem, bol to chlap a nie plačko. Chápem, že sa nepriznal, lebo nechcel spôsobiť svojej vlastnej rodine ešte väčšie trápenie.
Práve dnes ráno som hovoril, prečo rodina nezverejní fotografie, že prvé, čo mala manželka urobiť, je chytiť mobil a vyfotiť ho. Lenže zároveň som aj hovoril, že určite jej to nebolo umožnené a teraz čítam, že moja domnienka bola pravdivá....
buchač
03.01.21,11:47
Hm...pokiaľ viem, tak sa mobil pri vstupe do basy odovzdáva.
lujza.j
03.01.21,12:02
Vsetko do "krabicky"...sa dava...na vrantici...aj s puškou...ak....
pavol54
03.01.21,12:20
Vsetko do "krabicky"...sa dava...na vrantici...aj s puškou...ak....
Keď som vozil do leopoldova tovar, po povolení na vstup prvá brána, skontrolovali auto prebehli so zrkadlom popod auto, prvá sa zvrela druhá otvorila, nastúpil skladník a davaj do kuchyne. A rýchlo preč aby si ma "nenechali".
lenže on bol už v nemocnici.
Neviem či to robia tvorcovia tv programov naschvál práve skončila vražda v orient exprese od Christie
lujza.j
03.01.21,12:31
Pali ja tak ked som isla urobit vysluch do vazby.....neviem ci aj kluce co som mala som tam nedavala...
anet
03.01.21,12:51
čo mala manželka urobiť ...
Neboj, az sa z toho spamata ... aj polovicky toho vedia dost!