pavol54
03.01.21,14:04
Pali ja tak ked som isla urobit vysluch do vazby.....neviem ci aj kluce co som mala som tam nedavala...
Ale iste. Len taká pikoška, dávam tovar a pýtam sa na objednávku na budúci mesiac. Odpoveď neviem nemáme peniaze.A ja na to ako obyčajne "ja vám dodám však mi neutečiete" To si mala vidieť tú vizuálnu a slovnú reakciu. Na slovo útek sú zaťažení
lujza.j
03.01.21,13:40
Palino...prepokladam...ze tvoja firma tam pravidelne a bola urobena previerka...auto-špz a aj vodici...ty to mozno nevies...ale isto previerka bola urobena...
Nandrolon
03.01.21,13:53
Hm...pokiaľ viem, tak sa mobil pri vstupe do basy odovzdáva.
Myslel som, že za ním bola v Ružomberskej nemocnici.
jar88
03.01.21,13:56
je smutné, že ja musím dokazovať svoju nevinu a nie naopak, že by mne bola dokázaná nejaká vina,“
https://www.hlavnespravy.sk/boli-zverejnene-casti-vypovede-milana-lucanskeho-je-smutne-ze-ja-musim-dokazovat-svoju-nevinu-a-nie-naopak-ze-by-mne-bola-dokazana-nejaka-vina-lekar-ktory-ho-v-ruzomberku-osetroval-bol-v-lipsicov/2394406?fbclid=IwAR1D9X5VYy36o0woS5W8PTJRRQxwtuqli g3_tZcmvGTpRMyym41x1FVN9jk
V tom článku píšu aj toto jeho (Lučanského) vyjadrenie:
„Nakoniec ešte chcem uviesť, že nikdy som si neuvedomoval, ako je u nás postavený trestný poriadok a trestný zákon, ale je smutné, že ja musím dokazovať svoju nevinu a nie naopak, že by mne bola dokázaná nejaká vina,“ uviedol podľa portálu novinky.sk v závere výsluchu.
------------------------------------
To nás má naozaj už všetkých za úplne sprostých?

Ako môže povedať, "že si nikdy neuvedomoval", ako je postavený trestný poriadok. Dobre vedel, že trestný čin, všetky trestné činy, teda aj tie, ktoré spáchal on a jeho kumpáni, treba dokázať. A naviac, treba dokázať aj "úmysel", úmyselné konanie.
-------------------------------------
Práve na základe týchto skutočností sa tu dialo a deje to, čo tu každému slušnému človeku tak neskutočne vadí. Práve preto tak nehorázne a na hulváta kradnú.
pavol54
03.01.21,14:04
Palino...prepokladam...ze tvoja firma tam pravidelne a bola urobena previerka...auto-špz a aj vodici...ty to mozno nevies...ale isto previerka bola urobena...
No veď vodič som bol ja, najlepšie to bolo v Košiciach po novom roku, tak v piatok poobede doveziem tovar vyložím pol auta chcem naštartovať a nič tak auto ostalo vo vnútri a vodič riaditeľa ma vozil po servisoch a nič, že až v pondelok tak som išiel domov v pondelok ráno som už bol v servise ale museli mi zohnať odťah von ešte že to bola stará avia brzdila aj bez vzduchu. Vytiahli sme ho von opravili v servise a domov. v noci tá povestná snehová kalimita na východe myslím že som Sorošku zatváral. ráno počúvam že od noci bola neprejazdná. Ale ten čo mi to vybavoval, doobeda volá čo som to vyvádzal v tej base. Takže to museli vedieť.
pavol54
03.01.21,14:06
Hm...pokiaľ viem, tak sa mobil pri vstupe do basy odovzdáva.
Myslel som, že za ním bola v Ružomberskej nemocnici.
v prešovskej
anet
03.01.21,16:50
V tom článku píšu aj toto jeho (Lučanského) vyjadrenie:
„Nakoniec ešte chcem uviesť, že nikdy som si neuvedomoval, ako je u nás postavený trestný poriadok a trestný zákon, ale je smutné, že ja musím dokazovať svoju nevinu a nie naopak, že by mne bola dokázaná nejaká vina,“ uviedol podľa portálu novinky.sk v závere výsluchu.
------------------------------------
To nás má naozaj už všetkých za úplne sprostých?

Ako môže povedať, "že si nikdy neuvedomoval", ako je postavený trestný poriadok. Dobre vedel, že trestný čin, všetky trestné činy, teda aj tie, ktoré spáchal on a jeho kumpáni, treba dokázať. A naviac, treba dokázať aj "úmysel", úmyselné konanie.
-------------------------------------
Práve na základe týchto skutočností sa tu dialo a deje to, čo tu každému slušnému človeku tak neskutočne vadí. Práve preto tak nehorázne a na hulváta kradnú.
Preco by to mal vediet?, nebol trestny pravnik. Bol policajt!

A ty vies ... ze každá smrť v ústave na výkon trestu odňatia slobody a ústave na výkon väzby zvlášť, patrí vyšetrovateľovi a výsledkom je uznesenie, ktoré má okrem výroku v odôvodnení obsahovať všetky relevantné okolnosti, ktoré popisujú čas zomrelého tak detailne, že potvrdzujú výrok uznesenia, teda že je nespochybniteľne preukázaná sebevražda, alebo sa ďalej vyšetruje skutok ako usmrtenie, zabite alebo vražda.
Prebieha takéto vyšetrovanie?
Ak áno, prečo o ňom nie je informovaná verejnosť?
buchač
03.01.21,17:09
Preco by to mal vediet?, nebol trestny pravnik. Bol policajt!
...a vieš, že toto aj mňa zarazilo ?
Ja nie som ani poliš, ani právnik...ale toto viem, je to všeobecne známe, teda, malo by byť...a u poliša ani nevravím.
A platí, že :

Nie je povinnosťou obžalovaného dokazovať svoju nevinu, pretože zásada prezumpcie neviny vyžaduje, aby to bol štát, kto nesie v trestnom konaní dôkazné bremeno. Netreba zabúdať, že obžalovanému v prípade uznania viny hrozí pomerne vysoký trest odňatia slobody. Preto je nevyhnutné, aby jeho vina bola bez akýchkoľvek pochybností preukázaná. Vykonané dôkazy musia jednoznačne a s najvyšším stupňom istoty preukazovať, že skutok uvedený v obžalobe sa stal, že predstavuje skutočne závažnú hrozbu pre spoločnosť a že práve obžalovaný je skutočne osobou, ktorá sa žalovaného skutku dopustila. V prípade existencie akýchkoľvek rozumných pochybností o tom, či sa obžalovaný žalovaného skutku dopustil, je potrebné tieto pochybnosti vykladať v jeho prospech a nie naopak. Ani vysoký stupeň podozrenia sám o sebe nevytvára zákonný podklad pre odsudzujúci výrok.
Nandrolon
03.01.21,17:40
... Mne to pripadalo, že to myslel ironicky v tom zmysle, že nevedel, že človek reálne musí dokazovať svoju nevinu, lebo sa mu kľudne fašistickí liberáli /aj z tohto fóra/ vyštia na jeho hrob /slovne už sa mu tu jeden liberál vyšťal aspoň 30x/.
Možno ste len nepochopili tú iróniu. Lebo na to, aby toto vedel stačí podľa mňa 9 rokov základnej školy.....
buchač
03.01.21,17:53
Aj nad tým som dumal...
Lenže v takomto (možno vytiahnuté z kontextu) podaní je irónia na vedľajšej koľaji.
pavol54
03.01.21,18:20
... Mne to pripadalo, že to myslel ironicky v tom zmysle, že nevedel, že človek reálne musí dokazovať svoju nevinu, lebo sa mu kľudne fašistickí liberáli /aj z tohto fóra/ vyštia na jeho hrob /slovne už sa mu tu jeden liberál vyšťal aspoň 30x/.
Možno ste len nepochopili tú iróniu. Lebo na to, aby toto vedel stačí podľa mňa 9 rokov základnej školy.....
videl som odfotenú poslednú stránku zápisnice bolo to napísané v závere zrejme tak to myslel aj on zaujímavý bol zoznam prítomných advokátov Lipšic tam bol uvedený
veronikasad
03.01.21,19:18
Milan, čítaj pozornejšie, pavol54 nepíše o roku 2021
marjankaj
03.01.21,19:25
Palino...prepokladam...ze tvoja firma tam pravidelne a bola urobena previerka...auto-špz a aj vodici...ty to mozno nevies...ale isto previerka bola urobena...
No veď vodič som bol ja, najlepšie to bolo v Košiciach po novom roku, tak v piatok poobede doveziem tovar vyložím pol auta chcem naštartovať a nič tak auto ostalo vo vnútri a vodič riaditeľa ma vozil po servisoch a nič, že až v pondelok tak som išiel domov v pondelok ráno som už bol v servise ale museli mi zohnať odťah von ešte že to bola stará avia brzdila aj bez vzduchu. Vytiahli sme ho von opravili v servise a domov. v noci tá povestná snehová kalimita na východe myslím že som Sorošku zatváral. ráno počúvam že od noci bola neprejazdná. Ale ten čo mi to vybavoval, doobeda volá čo som to vyvádzal v tej base. Takže to museli vedieť.


Já ti Karle nevím.

PRVÝ pondelok po novom roku začína asi o 3 hodiny (je 21:09) a ty už si zajtra ráno bol v servise :D :D :D !
A ty si si nevšimol, že Nový rok býva každý rok?
marjankaj
03.01.21,19:35
Milan, čítaj pozornejšie, pavol54 nepíše o roku 2021

Písal to dnes po 16. !

PS
A o ktorom ? 2002 ?
A nie je to jedno? Alebo chceš, aby ti napísal celý svoj životopis?
Nandrolon
03.01.21,19:39
:-))))))
marjankaj
03.01.21,19:47
Mňa životopis vojaka z povaľovania nezaujíma !
Radšej napíš, kde si bol doteraz. Udobroval si sa s Rišom?
bjuty smis
03.01.21,20:58
Omša skončila ? Všetci doma :))
misoft
03.01.21,21:46
Mňa životopis vojaka z povaľovania nezaujíma !
Radšej napíš, kde si bol doteraz. Udobroval si sa s Rišom?
Drb na neho - veď je to náš starý známy tisícnickový debil.
pavol54
04.01.21,06:33
Milan, čítaj pozornejšie, pavol54 nepíše o roku 2021
reaguješ na niečo čo už asi autor hlbokej myšlienky vymazal ? Vždy tvrdím že k volantu auta a ku klávesnici počítača by mali sadať triezvi a spôsobilí. alebo keď prsty na klávesnici predbehnú rozum je problém, treba mazať
bjuty smis
04.01.21,11:50
Milan, čítaj pozornejšie, pavol54 nepíše o roku 2021
reaguješ na niečo čo už asi autor hlbokej myšlienky vymazal ? Vždy tvrdím že k volantu auta a ku klávesnici počítača by mali sadať triezvi a spôsobilí. alebo keď prsty na klávesnici predbehnú rozum je problém, treba mazať
a v ktorom roku bol ten leopoldov ?
ja som tam tiež nosil potraviny a bolo to tam prísnejšie, žiadny skladník a ešte k tomu do auta
v cca 2002-2004 ked vpustili dnu, tak nenasadol žiaden skladník ( pochybujem, že vôbec majú.....viedol ma bachar zo psom a ja krokom za ním.
Nacúval som na rampu, a išli sme s bacharom asi 20 m od auta.
Potom vyšli mukli s iným bacharom a vyložili si tovar.
ešte ma bachar upozornil, aby som im nepozeral do očí....

samozrejme iniciály mali dopredu nahlásené
marjankaj
04.01.21,12:03
Milan, čítaj pozornejšie, pavol54 nepíše o roku 2021
reaguješ na niečo čo už asi autor hlbokej myšlienky vymazal ? Vždy tvrdím že k volantu auta a ku klávesnici počítača by mali sadať triezvi a spôsobilí. alebo keď prsty na klávesnici predbehnú rozum je problém, treba mazať
Milan si nikdy sám nevymazáva. On dostal zase BAN.
pavol54
04.01.21,12:24
Milan, čítaj pozornejšie, pavol54 nepíše o roku 2021
reaguješ na niečo čo už asi autor hlbokej myšlienky vymazal ? Vždy tvrdím že k volantu auta a ku klávesnici počítača by mali sadať triezvi a spôsobilí. alebo keď prsty na klávesnici predbehnú rozum je problém, treba mazať
a v ktorom roku bol ten leopoldov ?
ja som tam tiež nosil potraviny a bolo to tam prísnejšie, žiadny skladník a ešte k tomu do auta
v cca 2002-2004 ked vpustili dnu, tak nenasadol žiaden skladník ( pochybujem, že vôbec majú.....viedol ma bachar zo psom a ja krokom za ním.
Nacúval som na rampu, a išli sme s bacharom asi 20 m od auta.
Potom vyšli mukli s iným bacharom a vyložili si tovar.
ešte ma bachar upozornil, aby som im nepozeral do očí....

samozrejme iniciály mali dopredu nahlásené
1998,1999, psa som nevidel, ale ja som tam bol len 2x ,fakt rozmýšľam či išiel predo mnou, od tej doby, pre mňa bolo podstatné že som im označil ktorý tovar je pre nich, dal doklady a išli do kanclu na kávu, podobné to bolo aj v Ilave, Dubnica a Košice to bolo také "polovoľné". Podobne to bolo aj na kutuzovovej MO, prvýkrát pre mňa prišiel skladník a potom som chodil pár rokov sám(nemohol som mať nikoho nenahláseného) ale po nejakej dobe (po dvojičkách) už len s dozorným od vchodu a to boli dlhé čakacie doby kým bol voľný. časy sa menia
Nandrolon
04.01.21,12:33
Milan si nikdy sám nevymazáva. On dostal zase BAN.

:-))))))))))))))))))))))
anet
04.01.21,13:56
Takto sa z toho vykruca, pochybnosti o obvineniach, pochybnosti o koluznej vazbe ... preco a preco ... https://www.facebook.com/spravy.rtvs/videos/181417063683744
Nandrolon
04.01.21,14:37
Takto sa z toho vykruca, pochybnosti o obvineniach, pochybnosti o koluznej vazbe ... preco a preco ... https://www.facebook.com/spravy.rtvs/videos/181417063683744
Riadna mužatka škaredá.
:-))
lujza.j
04.01.21,16:06
Ked som ju prvy krat roky nazad videla...ako statnu tajomnicku....lesba...
pavol54
04.01.21,16:30
Ked som ju prvy krat roky nazad videla...ako statnu tajomnicku....lesba...
fakt? to by si asi rozumela s peťom. Inak ja som lesbický typ, tiež som na ženy:)
lujza.j
04.01.21,16:53
Ked som ju prvy krat roky nazad videla...ako statnu tajomnicku....lesba...
fakt? to by si asi rozumela s peťom. Inak ja som lesbický typ, tiež som na ženy:)
Palino...to moje oko ju tak vidi....inak mi ludia co su na druhom brehu nevadia...to ja nato,ze skareda muzatka....vies vzdy je "mamka a taťka" zvykne to byt vidiet na tych dvojiciach...
lujza.j
04.01.21,17:26
31.12.2020 na vlade schvalili....od 5.1.2021 vsetky cintoriny zavrete...
veronikasad
04.01.21,17:28
31.12.2020 na vlade schvalili....od 5.1.2021 vsetky cintoriny zavrete...
vo vyhlaške som to takto definované nevidela ... Len cintoríny nie su vo výnimke, okrem pohrebov pre 6 osôb
marjankaj
04.01.21,17:47
31.12.2020 na vlade schvalili....od 5.1.2021 vsetky cintoriny zavrete...
To má logiku. Ešte by sme nakazili aj zosnulých. Čistá katastrofa.
lujza.j
04.01.21,18:01
anet
04.01.21,18:42
Tak a uz sme do skoly dobre "dosli" :D
Mna ale dnes cely den mata Gretka, ze teda ani slychu o nej, ani o inych green. Tak furt recnila aj na konferencii WHO ... a ze ich teraz netrapi to giganticke mnozstvo spotrebovaneho plastu a gumy.
Darina1234
04.01.21,18:45
Treba mat kontrolu nad pohrebom zosnulého p. Lučanskeho, vstup na cintoríny je zakazany
anet
04.01.21,19:01
Greta ma teraz asi giganticku spotrebu kondomov a to je tiež "guma", tak je ticho.
:-)))))))
Akoze si myslel ze ma vlastnu enviromentalnu politiku :D ci?
anet
04.01.21,20:28
lujza.j
04.01.21,20:57
Snad kupim kahance ....ci aj tie teraz "zrusia"?! V lidli mali iba male...take som nechcela...ja som zvyknuta na 7dnove....len ci take predavaju...
misoft
04.01.21,21:50
Tak a uz sme do skoly dobre "dosli" :D
Mna ale dnes cely den mata Gretka, ze teda ani slychu o nej, ani o inych green. Tak furt recnila aj na konferencii WHO ... a ze ich teraz netrapi to giganticke mnozstvo spotrebovaneho plastu a gumy.
Jáááááj..... Grétka.... veľká "enviromentalistka" - do Eméryki šla (plavila sa) na plachetnici z uhlíkových vlákien, kapitan letel k lodi lietadlom, naspäť už letela.... ale hlavne, že "strašný" kukuč robila. Tiaž taká opička, ako náš "opičiak"....
marjankaj
04.01.21,21:57
Snad kupim kahance ....ci aj tie teraz "zrusia"?! V lidli mali iba male...take som nechcela...ja som zvyknuta na 7dnove....len ci take predavaju...
No neviem, keď som bol posledne u nás v Lidli, tak tam mali igelitom zabalený celý regál s toaletným papierom. Celé choré.:eek:
Nandrolon
05.01.21,05:26
Snad kupim kahance ....ci aj tie teraz "zrusia"?! V lidli mali iba male...take som nechcela...ja som zvyknuta na 7dnove....len ci take predavaju...
Ja normálne v obchodoch z toho "zapáskovaného" kupujem. Veď je to iba divadlo, aby bol HLADNÝ hygienik spokojný. Minule som tiež nakúpil, išiel k samoobslužnej pokladni a normálka.
Vianočné sviečky z 8,90 na 1,6. Tak som si hneď troje zobral. Predtým mali parádne exteriérové, tie už nemali, vtedy sme kúpili iba 1 balenie /asi 10 metrov/.
Marjankaj - počul som, že v Lidli to myslia vážne, lebo to majú zakryté fyzicky igelitom.... Ale v ostatných obchodoch je to iba symbolické reflexná páska, ktorá ťa nijako neobmedzuje. Ale doporučujem ísť pre istotu k samoobslužnej, lebo aktívny blbeček pri pokladni môže byť horší ako triedny nepriateľ :-))
Dáša_
05.01.21,05:53
veronikasad
05.01.21,06:03
https://www.hlohovec.sk/To je iniciativa MU Hlohovec. Neviem ako to funguje teraz v PD, pocas Dusiciek bol u nás otvorený. Mesto zdovodnilo tym ze by zivnostnikom znemožnilo vykon práce pri úprave hrobov.
Navsteva cintorina nie je vo výnimkách pocas zakazu vychadzania. Pocula som v radiu exministerku Sakovu ze bude pre seba ziadat výnimku pre účasť na pohrebe Lucanskeho.
Dáša_
05.01.21,06:28
https://www.facebook.com/100014552014306/videos/1024979001330491/
Má to jednu chybičku krásy. Lučanský tam bol veľmi krátko na to, aby to vycvičeného "vojaka" zlomilo.
To predsa nebol bežný človek, ktorému vypnú FB a ide páchať samovraždy....

no hej, ale dá sa to povedať aj tak, že oboznámil sa so všetkým, čo voči nemu mali. A situáciu vyhodnotil.
Nandrolon
05.01.21,06:37
vyššie som doplnil...
buchač
05.01.21,07:57
Klamstvé hore, klamstvo dole....
Otázka je, že kto klame.
Pravdou ale ostáva a aj ostane, že pravdu sa verejnosť proste nedozvie.
Pravdou je aj to, že ak si pozorný divák všimne v šotoch zo súdnych siení, tak sú tam bachari a "bachari". Jeden je v bežnej uniforme a nezakuklený...bežný jedinec. No druhý je kukláč, vymakaný a nadupaný adrenalínom...taký najprv udrie a až potom sa pýta. Toto je úplný iný level človeka, ten ešte aj v civilnom živote bude dokazovať, že je niečo viac.
lujza.j
05.01.21,08:02
Treba mat kontrolu nad pohrebom zosnulého p. Lučanskeho, vstup na cintoríny je zakazany
Ten co tu dal minusku...je asi natvrdly?!
bjuty smis
05.01.21,08:04
tu nejde o pravdu
tu ide o to, čomu kto verí a chce veriť

pravda je úplne jasná ....
buchač
05.01.21,08:11
To my dobre vieme...veď pre teba je to jasné jak facka.
bjuty smis
05.01.21,08:19
fíha, už ťa tu zvolili aj za hovorcu :))
Nandrolon
05.01.21,08:20
Bjuty, ty klameš aj keď pozdravíš "Dobrý deň." Ty tým klamstvom proste žiješ.
marjankaj
05.01.21,08:21
Treba mat kontrolu nad pohrebom zosnulého p. Lučanskeho, vstup na cintoríny je zakazany
Ten co tu dal minusku...je asi natvrdly?!
Lui ako si to pekne napísala. A bez vulgarizmu.:cool:
buchač
05.01.21,08:24
fíha, už ťa tu zvolili aj za hovorcu :))
Stačí len čítať... si proste neobjektívny.
bjuty smis
05.01.21,08:39
Bjuty, ty klameš aj keď pozdravíš "Dobrý deň." Ty tým klamstvom proste žiješ.
zaujímavé
lebo zatiaľ tu vyskakujú len tvoje klamstvá
bjuty smis
05.01.21,08:50
fíha, už ťa tu zvolili aj za hovorcu :))
Stačí len čítať... si proste neobjektívny.
a ty sa teda pravdu nikdy nedozvieš...
Nandrolon
05.01.21,08:57
Bjuty, ty klameš aj keď pozdravíš "Dobrý deň." Ty tým klamstvom proste žiješ.
zaujímavé
lebo zatiaľ tu vyskakujú len tvoje klamstvá
Budem veriť lekárskej správe /z ktorej sa tvoje malé kvičiace prasa Naď - posralo/, a nie tomu, čo nadiktuje Kolíková s kolíkom v prdeli a s Lipšicom za chrbátom.
lujza.j
05.01.21,09:05
To je to novodoba justicia.....o ktorej stale spievká....veru nova doba....lebo toto nema obdobu...
lujza.j
05.01.21,09:15
Este tu treba pripnut aj videjko od kajinka....lebo uz aj on sa vyjadroval......
bjuty smis
05.01.21,09:27
To je to novodoba justicia.....o ktorej stale spievká....veru nova doba....lebo toto nema obdobu...
prečo ?
čo vyčítaš justícii ?
buchač
05.01.21,09:32
fíha, už ťa tu zvolili aj za hovorcu :))
Stačí len čítať... si proste neobjektívny.
a ty sa teda pravdu nikdy nedozvieš...
Pfúúúúúúú......
TO chceš povedať týmto ČO ? Že akože TY sa dozvieš pravdu ?
Lenže čia to bude pravda ?

Si pozri, koho nominovali do komisie...aj z Pravdy tam je maník, nejaký Hutko - absolvent religionistiky a teórie umenia. Kuwa, špecializácia jak sviňa.
bjuty smis
05.01.21,09:35
zase otočil :))
došli nové prieskumy

Pellegrini prisľúbil, že jeho Hlas nebude odrádzať ľudí od očkovania. „Naša strana nebude bojovať proti očkovaniu, určite budeme podporovať ľudí, ktorí sa chcú dať zaočkovať, aby sa zvýšilo percento akceptácie. Nebudeme podporovať rôzne teórie, nebudeme od toho ľudí odrádzať,“
buchač
05.01.21,09:40
Treba mat kontrolu nad pohrebom zosnulého p. Lučanskeho, vstup na cintoríny je zakazany
Ten co tu dal minusku...je asi natvrdly?!
Lui ako si to pekne napísala. A bez vulgarizmu.:cool:
Napíšem aj ja ?

Ten podliak, čo mne dáva a dáva "objektívne" hodnotenia bude potom čo ?
No natvrdlý rozhodne nie...či ?
Klapec managérsky blavácky bude na úrovni Naďa...a ten je teda strašný ujo. Nebudú oni dvaja rodina ? ;) :D
buchač
05.01.21,09:47
zase otočil :))
došli nové prieskumy

Pellegrini prisľúbil, že jeho Hlas nebude odrádzať ľudí od očkovania. „Naša strana nebude bojovať proti očkovaniu, určite budeme podporovať ľudí, ktorí sa chcú dať zaočkovať, aby sa zvýšilo percento akceptácie. Nebudeme podporovať rôzne teórie, nebudeme od toho ľudí odrádzať,“
Ty si normálny ???

Pelle predsa povedal, že ON sa nedá očkovať..." vyhlásenie Petra Pellegriniho v televízii Markíza, v ktorej vyhlásil, že sa zaočkovať nedá a ešte nevie, či to vôbec odporučí svojim rodičom."
misoft
05.01.21,09:52
.......................Ale doporučujem ísť pre istotu k samoobslužnej, lebo aktívny blbeček pri pokladni môže byť horší ako triedny nepriateľ :-))
To je - žiaľ - fakt. Ale nie všade.....
misoft
05.01.21,09:55
...................................No druhý je kukláč, vymakaný a nadupaný adrenalínom...taký najprv udrie a až potom sa pýta. Toto je úplný iný level človeka, ten ešte aj v civilnom živote bude dokazovať, že je niečo viac.
Viď prípad Tiefenbach....... ktorý si (i napriek všetkému) musel na žene dokazovať, aký je mačo!
lujza.j
05.01.21,10:04
.......................Ale doporučujem ísť pre istotu k samoobslužnej, lebo aktívny blbeček pri pokladni môže byť horší ako triedny nepriateľ :-))
To je - žiaľ - fakt. Ale nie všade.....
Zazila som:eek: kupujem bio banany...su lepene po trsoch....vazim bez mikro..vsetky ..iba na jednom trse cedula....a vazene brioso rajca.....vzdy hlasim,ze cedula za vsetky na jednom trse...nikoho to nezaujima.....iba tato jedna pani....ze som si navazila ine rajča...a kontrolovala ako-ci som zvazila vsetky banany....este rajciny ukwzovala...pokladnicke za nou...ta sa jej nato vykaslala...
bjuty smis
05.01.21,10:11
ty svojou inteligenciou každý deň objavuješ nové obzory
ale neodpovieš....
za 10 r. ani jedna výtka na justíciu, keď im mafiáni dávali rozsudky na usb klúčoch

a zrazu si nespokojná, tak som bol zvedavý, prečo
bjuty smis
05.01.21,10:13
zase otočil :))
došli nové prieskumy

Pellegrini prisľúbil, že jeho Hlas nebude odrádzať ľudí od očkovania. „Naša strana nebude bojovať proti očkovaniu, určite budeme podporovať ľudí, ktorí sa chcú dať zaočkovať, aby sa zvýšilo percento akceptácie. Nebudeme podporovať rôzne teórie, nebudeme od toho ľudí odrádzať,“
Ty si normálny ???

Pelle predsa povedal, že ON sa nedá očkovať..." vyhlásenie Petra Pellegriniho v televízii Markíza, v ktorej vyhlásil, že sa zaočkovať nedá a ešte nevie, či to vôbec odporučí svojim rodičom."
ked vyhlási, že sa nedá zaočkovať, ani rodičom to neodporučí...to berieš ako podporu očkovania, alebo nie ?
Kvaka
05.01.21,10:19
Včera večer som našla na youtube toto video, názor právnika, aj keď ho nemám rada, ale má pravdu https://www.facebook.com/1680731138870391/videos/307466297332877/
Nandrolon
05.01.21,10:29
Treba mat kontrolu nad pohrebom zosnulého p. Lučanskeho, vstup na cintoríny je zakazany
Ten co tu dal minusku...je asi natvrdly?!
Lui ako si to pekne napísala. A bez vulgarizmu.:cool:
Napíšem aj ja ?

Ten podliak, čo mne dáva a dáva "objektívne" hodnotenia bude potom čo ?
No natvrdlý rozhodne nie...či ?
Klapec managérsky blavácky bude na úrovni Naďa...a ten je teda strašný ujo. Nebudú oni dvaja rodina ? ;) :D
Myslíš manželia?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
buchač
05.01.21,10:30
ked vyhlási, že sa nedá zaočkovať, ani rodičom to neodporučí...to berieš ako podporu očkovania, alebo nie ?
Pozri sa sem...vždy lepšie, ako vyhlasovať podporu a dať sa demonštratívne v priamom prenose očkovať...teda presnejšie povedané " očkovať "... keďže zjavne nedošlo k žiadnemu očkovaniu. Mám ti priložiť aj nejaké videjko, alebo si nájdeš aj sám ?
bjuty smis
05.01.21,10:44
nie, nie je to lepšie,,,,v boji proti pandémii je lepšie nepodporiť očkovanie ???????
ani ty neveríš na očkovanie ???
a čo tie uvodzovky ??
buchač
05.01.21,11:34
Čomu nerozumieš na úvodzovkách ?
Kukni, sleduj, pozeraj, všimni si...

Austrálska(toho času)premiérka sa dala očkovať(s krytom na ihle)
https://www.mojevideo.sk/video/33c24/australska(toho_casu)premierka_sa_dala_ockovat(s_k rytom_na_ihle).html

Ministerka zdravotníctva sa dala očkovať (bez ihly)
https://www.mojevideo.sk/video/33c16/ministerka_zdravotnictva_sa_dala_ockovat_(bez_ihly ).html
bjuty smis
05.01.21,11:38
tu už je škoda reči
bjuty smis
05.01.21,12:43
tááák,
sprostosti ste si pomazali a zas ste za pekných .....
Mila123
05.01.21,14:02
jaj, tak ti ma napadlo, pri mojej kreposti, (vravel mi známy - stredoslovák) , že nech žijú antivaxeri, nech sa nedávajú očkovať, mne ako celkom obyčajnému človeku, (človek milión som) ostane a dostanem sa skôr na vakcináciu....... je to taká irónia, sarkazmus......ale .....
pavol54
05.01.21,14:24
jaj, tak ti ma napadlo, pri mojej kreposti, (vravel mi známy - stredoslovák) , že nech žijú antivaxeri, nech sa nedávajú očkovať, mne ako celkom obyčajnému človeku, (človek milión som) ostane a dostanem sa skôr na vakcináciu....... je to taká irónia, sarkazmus......ale .....
nie som proti očkovaniu, len mi vrtajú v hlave konšpiračné informácie o tom že Rusko a V. Británia rokovali o kooperácií pri výrobe a vývoji vakcín, podobne aj Rusko a Nemecko. Ukrajina zaháji licenčnú výrobu sputnik V. Však by s Rusmi nemuseli vôbec rokovať
buchač
05.01.21,14:34
tu už je škoda reči
Veru škoda.......až tak na priamo robiť oyeby, to len tak ľahko nevidí.

Ale keď sa na to tak pozriem ?
Pelle sa nedá očkovať a ani rodičom nedoporučí....lebo je to JEHO názor - JEHO telo.

Ale taký Bláznovič sa radšej nechá nakaziť, aby sa nemusel očkovať...prípadne svoje očkovanie posunie na Kobyllu a Fabiu, podložené lajkovaním.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/573031-matovic-predhodil-davom-svoju-rodinu-ked-bude-dost-lajkov-posle-ich-na-ockovanie/
Kuwa, tak kto je tu normálny ?
veronikasad
05.01.21,14:37
Neprekonal nedavno covid aj Pelle?
Mila123
05.01.21,14:38
Neprekonal nedavno covid aj Pelle?
áno, i sluha
Mila123
05.01.21,14:41
jaj, tak ti ma napadlo, pri mojej kreposti, (vravel mi známy - stredoslovák) , že nech žijú antivaxeri, nech sa nedávajú očkovať, mne ako celkom obyčajnému človeku, (človek milión som) ostane a dostanem sa skôr na vakcináciu....... je to taká irónia, sarkazmus......ale .....
nie som proti očkovaniu, len mi vrtajú v hlave konšpiračné informácie o tom že Rusko a V. Británia rokovali o kooperácií pri výrobe a vývoji vakcín, podobne aj Rusko a Nemecko. Ukrajina zaháji licenčnú výrobu sputnik V. Však by s Rusmi nemuseli vôbec rokovať
moje mladšie dieťa ide na vakcínu 12.1. a jej frajer (kandidát na zaťa) ide 14.1., i ja by som išla, ale je to ďaleko, počkám na PP kedy sa tu začne očkovať.....dnes som sa rozprávala s internistkou (lekárkou) tá ide už 11 01 2021 na vakcináciu do KE, je to do nás cca 120 km, berie aj svoju sestričku .....staršia dcéra v ČR je už očkovaná, tam to ide dosť rýchlo......
bjuty smis
05.01.21,15:20
tu už je škoda reči
Veru škoda.......až tak na priamo robiť oyeby, to len tak ľahko nevidí.

Ale keď sa na to tak pozriem ?
Pelle sa nedá očkovať a ani rodičom nedoporučí....lebo je to JEHO názor - JEHO telo.

Ale taký Bláznovič sa radšej nechá nakaziť, aby sa nemusel očkovať...prípadne svoje očkovanie posunie na Kobyllu a Fabiu, podložené lajkovaním.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/573031-matovic-predhodil-davom-svoju-rodinu-ked-bude-dost-lajkov-posle-ich-na-ockovanie/
Kuwa, tak kto je tu normálny ?
1. video....tá žena nikdy nebola premierka australie

odporúčam prečítať dikusiu pod tým videom...a to vždy, ked sem chceš niečo skopírovať :))))
len to najslušnejšie, nech sa neurazíš :

Bohuzial polovica slovenska je duta nevie anglicky a tak veria len tvojmu idiotskemu popisu videa. Len pre info ludu, toto ockovanie ktore tu prebiehalo bolo proti chripke a nie proti covidu -_-. A este tam na konci dodal ze aspon toto ochorenie ma vakcinu


2 . video -hned na začiatku máš, že natočené v oktobri 2019...
od kedy máme vakcíny ??
od kedy je korona ? 02/2020 ??


ešte raz...škoda reči
buchač
05.01.21,15:46
ešte raz...škoda reči
Len tak slušne...

Ty vieš po anglicky ?
Lebo na moje linky v angličtine si nereagoval.

...a k tým videjkám ? Ono je to úplne (pre mňa) jedno, že o aké očkovanie ide a či išlo.
Tu ide o tú faloš politikov (úplne jedno, akej príslušnosti a aj akého štátu), ktorý sa neštítia ničoho.
Arogancia, pretvárka, hnusoba, podliactvo...
bjuty smis
05.01.21,16:10
velmi slabo, som lenivec
ale aj info v slovenčine vždy overujem z viacerých zdrojov...

ešte si to trochu pokukaj a zistíš, že tam nie je ani žiadna faloš politikov
obe očkovanie podporujú, aj sa očkujú proti chrípke...

ale celkovo to na politikov sedí.....
Nandrolon
05.01.21,17:05
Rozmýšľam, či zvoliť očkováciu látku od firmy USA Upjohn alebo od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
Je tu nejaký odborník?
Nandrolon
05.01.21,17:44
Niečo pre Bjutyho: chlape, ako sa chceš očkovať?
https://m.topky.sk/cl/10/2033193/PRED-ani-PO-ockovani-nepite-alkohol--varuju-experti--Skodi-aj-par-poharov-sampanskeho

... a to zabudli spomenúť, že rovnako je to aj u bachrošov s vysokým BMI...
V prvom prípade telo /pečeň/ nasadí voči alkoholu detox, v druhom prípade nasadzuje častokrát neúspešne detox voči tuku. A ak sa to nebodaj skĺbi, tak s Pánom Bohom.
lujza.j
05.01.21,20:21
Bola som s deckom mojim dochodcom odniest momentalne anticovid minerale...inak selen,zinok bezne uzivaju...mama plus nabalila kahance...ze nech aj za nu zapalim gen....tak sme s deckom zapalili...ostal sacik...ze pozbieram vypalene...dojde vietor a fuc...pripadne ak niekto... nech je.miesto na dalsie.....aj ked ...ze zoberiem a doma vyhodim...obzeram ci niekde smetiak ...a veru bol na lampe....ALEÉ:eek: obaleny ciernym igelitom...aby sa do neho nic hodit nedalo-vyhorene kahance......ale to som iba ja ako konšpirator vydedukovala.....natvrdly jedinec...to pochopi,ze momentalne zruseny,pokazeny a pod.
Decko islo do auta pre mega tasku....co sme dociahli sme zahodili....vsetko co sa dalo zapalit sme zapalili...a mame sme.urobili foto...a jasne,ze sme tam neboli same....
kopretinka
06.01.21,07:50
Rozmýšľam, či zvoliť očkováciu látku od firmy USA Upjohn alebo od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
Je tu nejaký odborník?
A kde dávajú na výber?
Jarka 1
06.01.21,08:15
Rozmýšľam, či zvoliť očkováciu látku od firmy USA Upjohn alebo od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
Je tu nejaký odborník?

Zvoliť si môžeš a kde chceš zobrať to, čo si vyberieš?
bjuty smis
06.01.21,08:28
na aeronete si objedná
pavol54
06.01.21,08:48
Rozmýšľam, či zvoliť očkováciu látku od firmy USA Upjohn alebo od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
Je tu nejaký odborník?
A kde dávajú na výber?
no veď práve. Moja mama používala na srdce nejaký drahý liek, nejaký lekár jej navrhol generikum, po dvoch dávkach ho musela vysadiť a okamžite ísť k svojmu srdciarovi, ten krútil hlavou a dal pôvodný drahý. Ak by neboli rozdiely vo vakcínach, tak sa vyrába len jeden typ, načo trápiť vedcov inými typmi.
Nandrolon
06.01.21,09:25
Zase ste nepochopili, nevadí :-)))))))))))))))))))))))
USA Upjohn - testosterone cypionate
Organon - Sustanon 250 /je aj v SK lekárňach/ je to mix
Jelfa - Omnadren - taktiež mix
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

To sú najlepšie očkovacie látky doteraz vyvinuté
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
buchač
06.01.21,09:48
Rozmýšľam, či zvoliť očkováciu látku od firmy USA Upjohn alebo od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
Je tu nejaký odborník?

Zase ste nepochopili, nevadí :-)))))))))))))))))))))))
USA Upjohn - testosterone cypionate
Organon - Sustanon 250 /je aj v SK lekárňach/ je to mix
Jelfa - Omnadren - taktiež mix
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

To sú najlepšie očkovacie látky doteraz vyvinuté
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Testosterón je očkovacia látka ?...a to odkedy ? Kto povedal...ty ?
...ale šak sa zasmejme...teda, hlavne ty.
Nandrolon
06.01.21,10:17
Zase si nadurdený?
Však samozrejme si zase nepochopil. Nevadí.
bjuty smis
06.01.21,10:20
Rozmýšľam, či zvoliť očkováciu látku od firmy USA Upjohn alebo od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
Je tu nejaký odborník?

Zase ste nepochopili, nevadí :-)))))))))))))))))))))))
USA Upjohn - testosterone cypionate
Organon - Sustanon 250 /je aj v SK lekárňach/ je to mix
Jelfa - Omnadren - taktiež mix
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

To sú najlepšie očkovacie látky doteraz vyvinuté
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Testosterón je očkovacia látka ?...a to odkedy ? Kto povedal...ty ?
...ale šak sa zasmejme...teda, hlavne ty.
sypači majú svoj humor
misoft
06.01.21,10:24
Rozmýšľam, či zvoliť očkováciu látku od firmy USA Upjohn alebo od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
Je tu nejaký odborník?

Zase ste nepochopili, nevadí :-)))))))))))))))))))))))
USA Upjohn - testosterone cypionate
Organon - Sustanon 250 /je aj v SK lekárňach/ je to mix
Jelfa - Omnadren - taktiež mix
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

To sú najlepšie očkovacie látky doteraz vyvinuté
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Testosterón je očkovacia látka ?...a to odkedy ? Kto povedal...ty ?
...ale šak sa zasmejme...teda, hlavne ty.
Ale v Eméryke je všetko "očkovacia" látka....:---:---:---
Nandrolon
06.01.21,10:37
Rozmýšľam, či zvoliť očkováciu látku od firmy USA Upjohn alebo od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
Je tu nejaký odborník?

Zase ste nepochopili, nevadí :-)))))))))))))))))))))))
USA Upjohn - testosterone cypionate
Organon - Sustanon 250 /je aj v SK lekárňach/ je to mix
Jelfa - Omnadren - taktiež mix
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

To sú najlepšie očkovacie látky doteraz vyvinuté
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Testosterón je očkovacia látka ?...a to odkedy ? Kto povedal...ty ?
...ale šak sa zasmejme...teda, hlavne ty.
sypači majú svoj humor
Samozrejme!
buchač
06.01.21,10:43
od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
-------------
Ale v Eméryke je všetko "očkovacia" látka....:---:---:---
Holandsko a Poľsko sú nové hviezdičky na americkej zástave ?
Toto ti nejak nevyšlo...a ani stereoidovi
misoft
06.01.21,10:44
od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
-------------
Ale v Eméryke je všetko "očkovacia" látka....:---:---:---
Holandsko a Poľsko sú nové hviezdičky na americkej zástave ?
Toto ti nejak nevyšlo...a ani stereoidovi
Nuž čo? Opičia sa :D
Nandrolon
06.01.21,10:59
od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
-------------
Ale v Eméryke je všetko "očkovacia" látka....:---:---:---
Holandsko a Poľsko sú nové hviezdičky na americkej zástave ?
Toto ti nejak nevyšlo...a ani stereoidovi
To si kde našiel?
:-)))))
buchač
06.01.21,11:03
...a čo ja pamätám ?
Už pekných pár mesiacov/rokov mám uložené...a čakal som na vhodnú príležitosť.
Tá prišla dnes.

Podobne mám pripravených pár obrážtekov aj pre iných...
Nandrolon
06.01.21,11:06
Som si to mohol dať 15r. späť vytlačiť na tričko .
buchač
06.01.21,11:10
Dig šun More...šak si daj vytetovať na ochabnuté svaly....:D :D :D :D :D
bjuty smis
06.01.21,11:24
Testosterón cypionát (Testosterone cypionate)

.... Používa sa pri hormonálnej liečbe transrodových mužov. :))))
Nandrolon
06.01.21,11:43
Dig šun More...šak si daj vytetovať na ochabnuté svaly....:D :D :D :D :D
To si si ich pomýlil so svojim vtákom :D :D :D ::D :D :D :D
Nandrolon
06.01.21,11:44
Testosterón cypionát (Testosterone cypionate)

.... Používa sa pri hormonálnej liečbe transrodových mužov. :))))
Je to možné. Neexistuje liek, ktorý by sa používal iba na 1 konkrétny problém.
lujza.j
06.01.21,11:52
Ochabnute...je moc pekny vyraz....niekedy sa šikne...pravym nazvom....ovisnute:---:D
Naco sa masirovat peknym nazvom...ked realita je hnusnejsia...
anet
06.01.21,12:14
bjuty smis
06.01.21,12:15
hej
teba sa budú pýtať
Tweety
06.01.21,12:33
anet
06.01.21,13:18
Nandrolon
06.01.21,13:29
Buchač, práve včera ťa ktosi odfotil :-)))))))))))))))
máš akýsi "nasraný výraz". :-)))
bjuty smis
06.01.21,14:06
čo to tam máš vpredu ?
nový nožík ? :))))))
misoft
06.01.21,14:23
Zákaz pohybu, lockdown... a hľa:
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/573792-hlava-na-hlave-auto-na-aute-policajti-dalsie-z-koliby-odklanaju/

A potom sa kuknete do prehľadu a v BA najviac pozitívnych. Kde asi udělali "soudruzi" chybu? Asi v tom, že toto platí skoro pre všetkých, ale pre BA nie (nič proti Blavákom, ktorí sú zodpovední).
lujza.j
06.01.21,14:27
cca 28:50 hovori ako dlho chrani ockovanie ...
https://video.aktualne.cz/dvtv/hel-cekaji-nas-tezke-tri-mesice-deje-se-nedeklarovane-promor/r~57a651824ecf11eb9d74ac1f6b220ee8/?fbclid=IwAR1xSBSm-u5pFw8gn2tq2Tf8n34gfGNDghnFRqOLP1tlkCRTJDRFIXfJsPc
Fiha...3-5mesiacov..aj to asi mozno....to je teda pecka...tak to ja sa spolahnem...sama na seba a na svoju imunitu....
anet
06.01.21,14:34
Inak moj sused pracoval pre Pfizer ... ale len velmi kratko :D. Neskor pre inu spolocnost cca 10 rokov.
S tym suvisi https://www.hlavnydennik.sk/2020/12/13/jarcuska-ktoreho-financuje-pfizer-presadzuje-povinne-ockovanie/?fbclid=IwAR0-5eB0mXhQXKsp_ANswQBcjFaMKpbn7OZ0e77sf_0WzlrEFrPEJE 6PR9E
lujza.j
06.01.21,14:50
Nech davaju bacha na tie cisla covid pozitiv....aby nepresvihli pocet obyv.
pavol54
06.01.21,15:00
Inak moj sused pracoval pre Pfizer ... ale len velmi kratko :D. Neskor pre inu spolocnost cca 10 rokov.
S tym suvisi https://www.hlavnydennik.sk/2020/12/13/jarcuska-ktoreho-financuje-pfizer-presadzuje-povinne-ockovanie/?fbclid=IwAR0-5eB0mXhQXKsp_ANswQBcjFaMKpbn7OZ0e77sf_0WzlrEFrPEJE 6PR9E
MUDr Lipták vraj vyliečil v v dss pozitívne nakazených tí by sa mali očkovať?
pavol54
06.01.21,15:02
Nech davaju bacha na tie cisla covid pozitiv....aby nepresvihli pocet obyv.
môžu byť aj dvakrát testovaní, ale problém by bol s počtom úmrtí, ozaj ktovie aká je štatistika úmrtí za rok 2020?
lujza.j
06.01.21,15:16
Palino....videla som..ale tusim čr to bola...+- rovnake
No ten co je po 10dnoch covid pozitiv.. Uz zdravy a ide sa dat otestovat...je zas v kolonke pozitiv
Sefka a macocha od decka...na test uz nesli....ani moji dochodcovia z rodiny...
kukučka
06.01.21,15:16
Za 9 mesiacov menej ako m.r.
Ozaj, kde zmizla chrípka?
Nandrolon
06.01.21,15:19
Za 9 mesiacov menej ako m.r.
Ozaj, kde zmizla chrípka?
Chrípka už nie je. Bola porazená Covidom.
anet
06.01.21,15:20
Za 9 mesiacov menej ako m.r.
Ozaj, kde zmizla chrípka?
Ved ti odpovedal vo videu ... virusovu naloz chripky sme nedostali, lebo nosime ruska ... preto je dolezite sa v dalsej sezone ockovat proti chripke :)
lujza.j
06.01.21,15:20
Ved je tu C 19stka...na tu sa testuje...iba ta je...
buchač
06.01.21,15:22
Za 9 mesiacov menej ako m.r.
Ozaj, kde zmizla chrípka?
Podumaj a dovtíp sa sama...veď je to jasné jak facka.

...a ozaj...že chrípke sa nevenuje toľko priestoru (a ani iným chorobám) ako coviďákovi, to ešte neznamená, že zmizla (aj s inými dg).
anet
06.01.21,15:32
str. 19 -počas vyhlásenia pandémie sa laboratórna diagnostika upriamila na diagnostiku SARS-CoV-2 na úkor diagnostiky chrípky.
https://www.uvzsr.sk/docs/info/epida/Vyhodnotenie_chripkovej_sezony_2019_2020.pdf
anet
06.01.21,15:50
pavol54
06.01.21,16:00
Ved je tu C 19stka...na tu sa testuje...iba ta je...
klasická chrípka dostala covid 19. nie je vírus ako vírus
pavol54
06.01.21,16:05
Fabrika nadnárodná s tisíckou zamestnancov na smene je bezpečná(komu by nadnárodná správna rada zakrútila krkom?), s tým testovaním nech nedajú vysmiať, veď aj naď mal ráno ag test negat a večer pcr pozit, a tí robotníci pri nástupe test negat, sa cítia od rána bezpeční a večer možno nakazia rodinu. živnostníci s dvoma troma zamestnancami majú utrum
lujza.j
06.01.21,16:10
Ved hovorim...diagnostikuje-testuje je sa iba 19stka....obyč.chripky sa nik neboji...
lujza.j
06.01.21,16:17
Som rada, ze sme tiez prispeli :)
https://kosicednes.sk/zaujimavosti/seniorom-sprijemnili-vianoce-krabice-od-darcov/?utm_source=fb&utm_medium=kd&utm_campaign=rdz&fbclid=IwAR2YN3h2jRQVRVQCj1Pxgan_TTccMj8VeferildGU znf7MKwflOe_054Rkc
Aj ja...aj som sa rozpravala s jednou obdarovanou....chodim so mnou roky na keramiku...zije v takom zariadeni...ze sa tam tesili:) potom si vymienaju...tak aj na buduce ak...
Nandrolon
06.01.21,16:35
Šak ten Covid je tá chrípka.
:-)
lujza.j
06.01.21,16:50
V tom chorvatsku sa to furt trase:(
Nandrolon
06.01.21,16:56
www.topky.sk/cl/10/2034031/KORONAVIRUS-Vlada-rozhodla--Prisny-lockdown--Nitru-caka-testovanie--do-prace-len-s-negativnym-vysledkom
lujza.j
06.01.21,17:33
Šak ten Covid je tá chrípka.
:-)
Ved konspiratori to vedia...
lujza.j
06.01.21,17:34
misoft
06.01.21,17:47
Ale..ale..
http://www.hlavnydennik.sk/2021/01/06/dalsi-dokaz-ze-testy-a-vakciny-proti-covidu-pravdepodobne-nefunguju-peter-weis/
Lui.... bacha! Overovala si to? Asi NIE!
Weis & Partners.... zverejnili "údajný" dokument "údajného úradu verejného zdravotníctva" - lenže hlavičkový papier ti urobím aj ja.
Ale!
Pozrel som sa (a nechcelo sa mi listovať v cca 890 odkazoch na tému COVID) sem!
https://www.hse.ie/eng/
A NENAŠIEL som nič také, žiadne vyjadrenie.
A navyše - "Hlavné správy" - konšpiračný web. A za ďalšie - týmto tu https://akw.sk/ (Weis & Partners) by Íri poskytli takýto dokument, keď nikomu inému to neposkytli?


HOAX ako sviňa.

Poznámka na záver: je to len z jedného "zdroja" neoveriteľné. Takže Wies&Partners šíria vedome HOAX!
lujza.j
06.01.21,17:49
Palino...moja rodina na vidieku..co som tu spominala... tiez tak....u prvej pozitiv...iba dcera z prievidze...testovana negat...negat,ale uz infekcna.....sefka od decka rovnako...stretavala sa iba s negat testovanymi a aj tak to od niekoho drapla....
Macocha od decka...to drapla ked bola v spitaly na stehy...ked isla na antigen..uz s priznakmi uz bola pozitiv. bio decka ten negat.
lujza.j
06.01.21,17:53
Duski tu nieco hlavny vakcinovac v afrike...povie nieco v priamom prenose...vidim to a pocujem na vlastno oko a ucho...a na druhy den...bolo,ze to je hoax...takze asi tak:)
lujza.j
06.01.21,17:54
Hoax..je... ako..co sa komu hodi....
misoft
06.01.21,17:57
Lenže v tomto prípade je to evidentný HOAX. Dá sa overiť pravosť "tvrdenia". A oni klamú - dokonca právnici - to je už na OČTK, aby si na tých advokátov posvietili. Šírenie poplašnej správy.
pavol54
06.01.21,18:09
Ale..ale..
http://www.hlavnydennik.sk/2021/01/06/dalsi-dokaz-ze-testy-a-vakciny-proti-covidu-pravdepodobne-nefunguju-peter-weis/
Lui.... bacha! Overovala si to? Asi NIE!
Weis & Partners.... zverejnili "údajný" dokument "údajného úradu verejného zdravotníctva" - lenže hlavičkový papier ti urobím aj ja.
Ale!
Pozrel som sa (a nechcelo sa mi listovať v cca 890 odkazoch na tému COVID) sem!
https://www.hse.ie/eng/
A NENAŠIEL som nič také, žiadne vyjadrenie.
A navyše - "Hlavné správy" - konšpiračný web. A za ďalšie - týmto tu https://akw.sk/ (Weis & Partners) by Íri poskytli takýto dokument, keď nikomu inému to neposkytli?


HOAX ako sviňa.

Poznámka na záver: je to len z jedného "zdroja" neoveriteľné. Takže Wies&Partners šíria vedome HOAX!
ak sú "hlavné správy" konšpiračný veb, potom aj "pravda", lebo 80% možno aj viac sú príspevky totožné, druhá otázka je diskusia k nim zdroje sú uvádzané TASR, SITA
anet
06.01.21,19:10
Mila123
06.01.21,19:31
buchač
06.01.21,21:12
Do budovy Kongresu vtrhli Trumpovi stúpenci. Washington vyhlásil zákaz vychádzania
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/573831-budovu-kongresu-museli-uzavriet-pre-protesty-trumpovych-stupencov/

Tak za toto môže jednoznačne Rusko, Putin a ruskí hackeri...
misoft
06.01.21,22:21
ak sú "hlavné správy" konšpiračný veb, potom aj "pravda", lebo 80% možno aj viac sú príspevky totožné, druhá otázka je diskusia k nim zdroje sú uvádzané TASR, SITA
Pali máš to popletené..... TASR, SITA - to sú "vládne" zdroje informácií - teda ak pravda preberá od nich - tak potom TAST, SITA a vláda zverejňujú hoaxy (i keď niekedy tie informácie sú často na figu - šak Matelko a jeho pajáci).
A v Pravde so nikde nečítal o tom, čo písali (odkaz Lui).
bjuty smis
06.01.21,22:32
Ale..ale..
http://www.hlavnydennik.sk/2021/01/06/dalsi-dokaz-ze-testy-a-vakciny-proti-covidu-pravdepodobne-nefunguju-peter-weis/
Lui.... bacha! Overovala si to? Asi NIE!
Weis & Partners.... zverejnili "údajný" dokument "údajného úradu verejného zdravotníctva" - lenže hlavičkový papier ti urobím aj ja.
Ale!
Pozrel som sa (a nechcelo sa mi listovať v cca 890 odkazoch na tému COVID) sem!
https://www.hse.ie/eng/
A NENAŠIEL som nič také, žiadne vyjadrenie.
A navyše - "Hlavné správy" - konšpiračný web. A za ďalšie - týmto tu https://akw.sk/ (Weis & Partners) by Íri poskytli takýto dokument, keď nikomu inému to neposkytli?


HOAX ako sviňa.

Poznámka na záver: je to len z jedného "zdroja" neoveriteľné. Takže Wies&Partners šíria vedome HOAX!
ak sú "hlavné správy" konšpiračný veb, potom aj "pravda", lebo 80% možno aj viac sú príspevky totožné, druhá otázka je diskusia k nim zdroje sú uvádzané TASR, SITA
No konečne..
pavol54
07.01.21,04:11
ak sú "hlavné správy" konšpiračný veb, potom aj "pravda", lebo 80% možno aj viac sú príspevky totožné, druhá otázka je diskusia k nim zdroje sú uvádzané TASR, SITA
Pali máš to popletené..... TASR, SITA - to sú "vládne" zdroje informácií - teda ak pravda preberá od nich - tak potom TAST, SITA a vláda zverejňujú hoaxy (i keď niekedy tie informácie sú často na figu - šak Matelko a jeho pajáci).
A v Pravde so nikde nečítal o tom, čo písali (odkaz Lui).
lenže lui stiahla článok z "hlavného denníka" a ty si písal o"hlavných správach" ako konšpiračnom webe a to sú dva rôzne zdroje, takže ak má niekto niekde niečo popletené si to ty. Nabudúce sa nestrápňuj nedokonalým čítaním informácií a snahou zakaždým dať vždy a všade koment aj tomu čomu nerozumieš.
pavol54
07.01.21,04:58
Inak by ma zaujímalo ktorý konšpiračný oznamovací prostriedok dostal akreditáciu účasti na Lučanského pohrebe aby to nakoniec nedopadlo tak že po odpočítaní siedmich novinárov tam nebude môcť byť samotný pochovávaný. Alebo žeby novinári mohli byť aspoň päťdesiati?
BXLmiami
07.01.21,05:20
:-))) Je jedno koľkí budú,aj tak nič nepochopia a napíšu čo sa čaká :-)) Pozerala som včera tlačovku,tie stupídne otázky by nepoložil ani piatak. :-)))
pavol54
07.01.21,05:39
:-))) Je jedno koľkí budú,aj tak nič nepochopia a napíšu čo sa čaká :-)) Pozerala som včera tlačovku,tie stupídne otázky by nepoložil ani piatak. :-)))
súhlasím s tebou, však tých 10 melónov pre novinárov robí svoje, ale ja som písal o tom že na pohreboch môžu byť šiesti + zosnulí. (včetne novinárov ak ich nepočítame za mŕtvoly(inak niektorí novinári mi pripadajú ako po mozgovej smrti))
pavol54
07.01.21,06:11
Taká divná paralela:
Bielorusko informácia -sfalšované voľby podporili sme Tichanovskú najmenej 600 000 eurami, protesty sú správne, zásah polície brutálny, nikto nezomrel.
USA informácia -sfalšované voľby nepodporíme Trumpa?, A tie brutálne protesty a do dnešného rána humánne 4 zabití.
Ako sa s tým vysporiadať V oboch prípadoch zasiata neznášanlivosť
A to už nehovorím o neznášanlivosti zasiatej v minulých rokoch na našej domácej scéne(plody sa začínajú zbierať, že pán M.L) .
Inak som dostal takú konšpiračnú myšlienku:
Kočner Rusko a úloha Černáka pri objasňovaní.
Černák Lučanský v jednej base ktohovie kto bol chodbový rajonista.
jar88
07.01.21,07:29
Naozaj nechápem, čo vás asi tak vedie k takýmto a podobným príspevkom.
Máte pocit, že tým niečo riešite?


Zákaz pohybu, lockdown... a hľa:
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/573792-hlava-na-hlave-auto-na-aute-policajti-dalsie-z-koliby-odklanaju/

A potom sa kuknete do prehľadu a v BA najviac pozitívnych. Kde asi udělali "soudruzi" chybu? Asi v tom, že toto platí skoro pre všetkých, ale pre BA nie (nič proti Blavákom, ktorí sú zodpovední).


Do budovy Kongresu vtrhli Trumpovi stúpenci. Washington vyhlásil zákaz vychádzania
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/573831-budovu-kongresu-museli-uzavriet-pre-protesty-trumpovych-stupencov/

Tak za toto môže jednoznačne Rusko, Putin a ruskí hackeri...

Vyjadrujete sa tu k testovaniu (myslím tomu celoplošnému), k tomu že Matovič nerobí nič dobré, že vás pripravujú o slobodu a podobné hlúposti. Pritom máte toho najlepšieho premiera a je viac ako jasné, že inde nikoho podobného nemajú.
Vám naozaj nestačí, že tu máme takýto stav(zamorenie kovidom)? Stav ktorý by nenastal ak by sa realizovali riešenia s ktorými prišiel práve Igor Matovič?
----------------------------------------------------------
Mám pocit, že už naozaj stačilo. Že už prišiel čas k ukončeniu rozdelovania spoločnosti.
Pomôžem si citáciou z textu zo skladby od Marty Kubišovej.

Ať mír dál zůstává s touto krajinou.
Zloba, závist, zášť, strach a svár,
ty ať pominou, ať už pominou.
Teď když tvá ztracená vláda věcí tvých
zpět se k tobě navrátí, lide, navrátí.

Z oblohy mrak zvolna odplouvá
a každý sklízí setbu svou.
Modlitba má ta ať promlouvá k srdcím,
která zloby čas nespálil
jak květy mráz, jak mráz.
------------------------------------------------------
Stále tu od vás cítiť tú "zlobu, závisť, zášť a strach". Vyvoláve to "svár" a ruší každú debatu.
jar88
07.01.21,07:56
Naozaj nechápem, čo vás asi tak vedie k takýmto a podobným príspevkom.
Stále tu od vás cítiť tú "zlobu, závisť, zášť a strach". Vyvoláve to "svár" a ruší každú debatu.
Ty toho veľa nechápeš.
Zlobu tu vyvolávaš jedine ty svojimi stupídnymi drístami...rušíš tu.

A keďže nechápeš a rušíš dobrú pohodu, tak len poznámku.
Chuju, bež do prekedvešnej skuw.. čiernej onej svojej matere a vezmi so sebou aj toho bláznivého debila premiéra.
Prečo na to reaguješ, keď nemáš žiadne argumenty?
Dokonca si stále akosi nedokážeš odpustiť tie svoje vulgárnosti.
misoft
07.01.21,08:02
lenže lui stiahla článok z "hlavného denníka" a ty si písal o"hlavných správach" ako konšpiračnom webe a to sú dva rôzne zdroje, takže ak má niekto niekde niečo popletené si to ty. Nabudúce sa nestrápňuj nedokonalým čítaním informácií a snahou zakaždým dať vždy a všade koment aj tomu čomu nerozumieš.
Hlavne správy, hlavný denník - spadá pod rovnaký scenár - konšpirácie, hoaxy. TY však spomínaš PRAVDU, spomínaš TASR, SITA - čo majú tieto spoločné s hlavnými správami, s hlavným denníkom? Spomínaš, že aj ony toto šíria. Kde u nich si túto správu (zdroj od Lui) čítal? NIKDE. TY SA STRAPŇUJEŠ! Miešaš jablká s hruškami (a to niekedy dosť často).
buchač
07.01.21,08:09
Prečo na to reaguješ, keď nemáš žiadne argumenty?
Dokonca si stále akosi nedokážeš odpustiť tie svoje vulgárnosti.
Som ti už povedal, že na moje príspevky nereaguj !!!!
Takže zároveň platí pre tvoje príspevky nasledovné...
jar88
07.01.21,08:39
Prečo na to reaguješ, keď nemáš žiadne argumenty?
Dokonca si stále akosi nedokážeš odpustiť tie svoje vulgárnosti.
Som ti už povedal, že na moje príspevky nereaguj !!!!
Takže zároveň platí pre tvoje príspevky nasledovné...
Nuž mojko,
som si vedomý, že ťa moje reakcie hnevajú, či dokonca privádzajú do stavu nepríčetnosti, ale za to ti ja určite nemôžem.
Spôsobuješ si to sám.
Dám ti radu:
nepodsúvaj nám tu tie svoje dvojzmyselné polonázory a nebudem mať prečo reagovať.
---------------------
PS
Ten ruský mobil mal byť iba vtip.

A ešte maličkosť, pred pár dňami vyšla správa, že spomínaná korporácia Qualcomm uzavrela nový kontrakt so spoločnosťou Honor (na sto miliónov smartfónov). Honor sa vyčlenil zo spoločnosti Huavej. Inak by sa nijako nedostal k potrebným procesorom.
----------------------------------
No a teraz daj tú o Putinových najmodernejších smartfónoch.
buchač
07.01.21,08:39
Na odreagovanie od korony????

- Zháňam stacionárny bicykel na cestu do práce.
- Ľahko je tomu, kto vlastnú manželku miluje.
- Šťastie, že sa to nestalo pred 15 rokmi. Boli by sme doma zavretí s Nokiou 3310.
- Práve som chcel začať denne behať a zrazu karanténa.
- Odo dneška kostolné zvony oznamujú, že už môžeme do obchodu.
- Viete, že za deväť mesiacov sa narodí obrovské množstvo detí? To budú karantínedžri.
- Odložil som z pred dverí rohožku s nápisom „Welcome“. Prečo mám klamať?
- Už mi prepína. Umývam si ruky aj keď vyjdem zo sprchy.
- Dnes idem vyniesť smeti. Taký som vzrušený! Ani neviem čo si obliecť.
- Teraz, keď je taký kľud na uliciach, malo by sa asfaltovať.
- Odkedy ráno pijem pomarančový džús namiesto kávy sa cítim omnoho lepšie. Lekár vraví, že vitamín C, ja viem, že vodka.
- Každý večer by sa mal v TV programe zaradiť horror na ukľudnenie.
- Podľa posledného nariadenia, každá domácnosť, ktorá vlastní viac ako 20 kotúčov toaletného papiera sa pokladá za verejné WC.
- Milí vodiči čo sedíte sami v aute s rúškom, proti prdom nepomáha. Odskúšal som.
- Kľud! Nezbláznite sa keď budete 2-3 týždne doma – dnes som sa o tom rozprával s pračkou a chladničkou.
- Dnes som doma do každej miestnosti umiestnil pohár chľastu. Večer si urobím ťah po baroch.
- Rád cestujem. Práve som bol v kuchyni - hlavnom meste bytu.
- Ženy majú nový problém. Majú čo na seba ale niet kam ísť.
- Dnes som sa rozprával s konárom stromu pod oknom. Je veľmi zlomený.
- Moja dobrá rada v týchto ťažkých časoch. Nikdy nevynechávajte raňajky! Sú najdôležitejšie z tých 17 denných jedál
- Svet sa zbláznil! Frajerka ráno nehľadala nohavičky ale rúško!"
buchač
07.01.21,08:43
Dám ti radu:

Chuju yebnutý...svoje rady si vopchaj starej kuwe a aj vnučke do onej....
pavol54
07.01.21,08:48
Na odreagovanie od korony????

- Zháňam stacionárny bicykel na cestu do práce.
- Ľahko je tomu, kto vlastnú manželku miluje.
- Šťastie, že sa to nestalo pred 15 rokmi. Boli by sme doma zavretí s Nokiou 3310.
- Práve som chcel začať denne behať a zrazu karanténa.
- Odo dneška kostolné zvony oznamujú, že už môžeme do obchodu.
- Viete, že za deväť mesiacov sa narodí obrovské množstvo detí? To budú karantínedžri.
- Odložil som z pred dverí rohožku s nápisom „Welcome“. Prečo mám klamať?
- Už mi prepína. Umývam si ruky aj keď vyjdem zo sprchy.
- Dnes idem vyniesť smeti. Taký som vzrušený! Ani neviem čo si obliecť.
- Teraz, keď je taký kľud na uliciach, malo by sa asfaltovať.
- Odkedy ráno pijem pomarančový džús namiesto kávy sa cítim omnoho lepšie. Lekár vraví, že vitamín C, ja viem, že vodka.
- Každý večer by sa mal v TV programe zaradiť horror na ukľudnenie.
- Podľa posledného nariadenia, každá domácnosť, ktorá vlastní viac ako 20 kotúčov toaletného papiera sa pokladá za verejné WC.
- Milí vodiči čo sedíte sami v aute s rúškom, proti prdom nepomáha. Odskúšal som.
- Kľud! Nezbláznite sa keď budete 2-3 týždne doma – dnes som sa o tom rozprával s pračkou a chladničkou.
- Dnes som doma do každej miestnosti umiestnil pohár chľastu. Večer si urobím ťah po baroch.
- Rád cestujem. Práve som bol v kuchyni - hlavnom meste bytu.
- Ženy majú nový problém. Majú čo na seba ale niet kam ísť.
- Dnes som sa rozprával s konárom stromu pod oknom. Je veľmi zlomený.
- Moja dobrá rada v týchto ťažkých časoch. Nikdy nevynechávajte raňajky! Sú najdôležitejšie z tých 17 denných jedál
- Svet sa zbláznil! Frajerka ráno nehľadala nohavičky ale rúško!"
ty si určite čítal "konšpiračné" weby, to ti tu nedarujú:)
bodliak
07.01.21,08:51
Som ti už povedal, že na moje príspevky nereaguj !!!!
Chuju yebnutý...svoje rady si vopchaj starej kuwe a aj vnučke do onej....

Tliachač si chce vyberať, kto môže a kto nemôže reagovať na jeho príspevky ? Hohohó, aký pánko ...
Tak to si choď pohoňkať ego niekde inde, alebo sem nepíš.
Áno, idem ti dať ďalších 20 "nevhodných", bo tým vyjadrím svoj názor na tvoje vulgárnosti a nikoho iného tým neobťažujem.
bjuty smis
07.01.21,09:00
Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....
Byt pri bratislavskom Horskom parku, rodinný dom v Rovinke, dve honosné chaty na severe Slovenska. Syn smeráka Branislava Bačíka z kauzy Bžán vlastní niekoľko lukratívnych nehnuteľností
https://www.aktuality.sk/clanok/846726/nominant-smeru-odklepol-miliony-advokatovi-bzanovi-jeho-syn-teraz-vlastni-rozsiahly-majetok/
buchač
07.01.21,09:06
Som ti už povedal, že na moje príspevky nereaguj !!!!
Chuju yebnutý...svoje rady si vopchaj starej kuwe a aj vnučke do onej....

Tliachač si chce vyberať, kto môže a kto nemôže reagovať na jeho príspevky ? Hohohó, aký pánko ...
Tak to si choď pohoňkať ego niekde inde, alebo sem nepíš.
Áno, idem ti dať ďalších 20 "nevhodných", bo tým vyjadrím svoj názor na tvoje vulgárnosti a nikoho iného tým neobťažujem.
Pridziganý nepotrebný blavácky chuj - manager, ktorý len a len " hodnotí a hodnotí "...no neprispieva, neradí, lebo je sprostý jak tágo... fakt obťažuješ.
Si len chudák a nič viac...nezmôžeš sa na nič iné, len byť pokrytcom....choď sa radšej obesiť.

P.S.:
K tvojmu "hodnoteniu" snáď len poznámka.
Jedno plusové hodnotenie od normálneho člena vyváži 100 tvojich hajzlovských negatívnych...
pavol54
07.01.21,09:10
Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....
Byt pri bratislavskom Horskom parku, rodinný dom v Rovinke, dve honosné chaty na severe Slovenska. Syn smeráka Branislava Bačíka z kauzy Bžán vlastní niekoľko lukratívnych nehnuteľností
https://www.aktuality.sk/clanok/846726/nominant-smeru-odklepol-miliony-advokatovi-bzanovi-jeho-syn-teraz-vlastni-rozsiahly-majetok/
a čo len igiho manželka môže mať majetok?
jar88
07.01.21,09:24
Do budovy Kongresu vtrhli Trumpovi stúpenci. Washington vyhlásil zákaz vychádzania
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/573831-budovu-kongresu-museli-uzavriet-pre-protesty-trumpovych-stupencov/

Tak za toto môže jednoznačne Rusko, Putin a ruskí hackeri...
Ty super poradca, "odborník" Porady,
toto si sem včera v noci zavesil a napísal sebe vlastnou "iróniou", že zas (ako vždy) to bude na Putina.

Mojko, pozeral som to včera poobede na internete najmenej na piatich amerických TV staniciach a čuduj sa, nikto tam žiadneho Putina nespomínal. Dokonca ho v tej súvislosti nikto ani u nás nespomínal. Jediný, kto ho v tej súvislosti spomenul, si práve ty.
---------------------------------------------------
Práve toto je to akože nevinné podsúvanie "myšlienok" o niečom, čo sa okotilo iba v tvojej chorej palici.
pavol54
07.01.21,09:25
lenže lui stiahla článok z "hlavného denníka" a ty si písal o"hlavných správach" ako konšpiračnom webe a to sú dva rôzne zdroje, takže ak má niekto niekde niečo popletené si to ty. Nabudúce sa nestrápňuj nedokonalým čítaním informácií a snahou zakaždým dať vždy a všade koment aj tomu čomu nerozumieš.
Hlavne správy, hlavný denník - spadá pod rovnaký scenár - konšpirácie, hoaxy. TY však spomínaš PRAVDU, spomínaš TASR, SITA - čo majú tieto spoločné s hlavnými správami, s hlavným denníkom? Spomínaš, že aj ony toto šíria. Kde u nich si túto správu (zdroj od Lui) čítal? NIKDE. TY SA STRAPŇUJEŠ! Miešaš jablká s hruškami (a to niekedy dosť často).
tebe zakázali otvoriť hlavné správy? za nadpisom článku je zdroj (TASR SITA) Ak by tento "konšpiračný" denník v článku zavádzal o zdroji, to by už mal niekto vysúdený nový byt.
buchač
07.01.21,09:36
Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....

14.05.2019 06:00
Návrh nového zákona o preukazovaní pôvodu príjmu a majetku predložilo hnutie OĽaNO na májovú parlamentnú schôdzu. „Princípom navrhovaného riešenia je cesta dodatočného zdaňovania a uloženia prísnych daňových sankcií tak, aby vo vážnych prípadoch pripadla štátu 100-percentná hodnota nepreukázaného majetku,“ uviedla predsedníčka poslaneckého klubu Obyčajných ľudí Veronika Remišová s tým, že ak nenájdu podporu u koalície, spustia petíciu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/511855-pridu-podvodnici-o-majetok/

Tak ako to je teraz ? Pokiaľ viem, tak zákon sa nezmenil....či ?
Onanisti a spol majú jedinečnú príležitosť na predloženie a hlavne na schválenie nového zákona, ktorý urobil poriadok s takýmito praktikami.

Lenže oni také niečo neschvália, radšej budú chodiť sviečky páliť ....
jar88
07.01.21,09:38
Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....
Byt pri bratislavskom Horskom parku, rodinný dom v Rovinke, dve honosné chaty na severe Slovenska. Syn smeráka Branislava Bačíka z kauzy Bžán vlastní niekoľko lukratívnych nehnuteľností
https://www.aktuality.sk/clanok/846726/nominant-smeru-odklepol-miliony-advokatovi-bzanovi-jeho-syn-teraz-vlastni-rozsiahly-majetok/
a čo len igiho manželka môže mať majetok?
Ale ona predsa nesedí.
Vôbec som ju nenašiel v tomto zozname "obvinených nevinných".
Necelé dva týždne po voľbách (29. februára 2020) policajti 11. marca zadržali bývalú štátnu tajomníčku ministerstva spravodlivosti za Smer-SD Moniku Jankovskú, jej sestru Andreu Haitovú a viacerých sudcov.

Presne mesiac po vymenovaní vlády Igora Matoviča (21. marca 2020) v utorok 21. apríla skončil za mrežami bývalý šéf Štátnych hmotných rezerv Kajetán Kičura (nominant Smeru-SD).

Deň po Kičurovi (22. apríla) smeroval do väzby finančník spájaný so SNS Martin Kvietik a aj bývalý šéf Poľnohospodárskej platobnej agentúry (PPA) Juraj Kožuch.

V úvode letných prázdnin 3. júla v rukách polície skončil oligarcha spájaný s Robertom Ficom Norbert Bödör. Na jeseň — 22. októbra — zadržali bývalého špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika. O niečo neskôr — 5. novembra — putoval do cely aj bývalý policajný prezident Tibor Gašpar a 3. decembra aj jeho nasledovník Milan Lučanský.

Medzičasom zadržali aj oligarchov Zoroslava Kollára (28. októbra), Jaroslava Haščáká (1. decembra) a ďalších sudcov či bývalých predstaviteľov štátnej správy.

Dva dni pred Silvestrom si Lučanský podľa dostupných informácií v cele siahol na život.

Nemáš to akosi pomýlené?
jar88
07.01.21,09:46
Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....

14.05.2019 06:00
Návrh nového zákona o preukazovaní pôvodu príjmu a majetku predložilo hnutie OĽaNO na májovú parlamentnú schôdzu. „Princípom navrhovaného riešenia je cesta dodatočného zdaňovania a uloženia prísnych daňových sankcií tak, aby vo vážnych prípadoch pripadla štátu 100-percentná hodnota nepreukázaného majetku,“ uviedla predsedníčka poslaneckého klubu Obyčajných ľudí Veronika Remišová s tým, že ak nenájdu podporu u koalície, spustia petíciu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/511855-pridu-podvodnici-o-majetok/

Tak ako to je teraz ? Pokiaľ viem, tak zákon sa nezmenil....či ?
Onanisti a spol majú jedinečnú príležitosť na predloženie a hlavne na schválenie nového zákona, ktorý urobil poriadok s takýmito praktikami.

Lenže oni také niečo neschvália, radšej budú chodiť sviečky páliť ....
Zbytočne sa obávaš, určite to schvália, ale potrebujú to riadne vymyslieť a dobre napísať.
---------------
PS
A ty zas len podsúvaš, že to nechcú a že to vlastne iba sľubovali.
bjuty smis
07.01.21,09:46
Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....
Byt pri bratislavskom Horskom parku, rodinný dom v Rovinke, dve honosné chaty na severe Slovenska. Syn smeráka Branislava Bačíka z kauzy Bžán vlastní niekoľko lukratívnych nehnuteľností
https://www.aktuality.sk/clanok/846726/nominant-smeru-odklepol-miliony-advokatovi-bzanovi-jeho-syn-teraz-vlastni-rozsiahly-majetok/
a čo len igiho manželka môže mať majetok?
oni ho získali legálnou cestou, pred vstupom do politiky a vedia ho dokladovať

uvidíme, či ho bude vedieť doložiť aj tento kajetánko
korela
07.01.21,09:49
.
bjuty smis
07.01.21,09:50
Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....

14.05.2019 06:00
Návrh nového zákona o preukazovaní pôvodu príjmu a majetku predložilo hnutie OĽaNO na májovú parlamentnú schôdzu. „Princípom navrhovaného riešenia je cesta dodatočného zdaňovania a uloženia prísnych daňových sankcií tak, aby vo vážnych prípadoch pripadla štátu 100-percentná hodnota nepreukázaného majetku,“ uviedla predsedníčka poslaneckého klubu Obyčajných ľudí Veronika Remišová s tým, že ak nenájdu podporu u koalície, spustia petíciu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/511855-pridu-podvodnici-o-majetok/

Tak ako to je teraz ? Pokiaľ viem, tak zákon sa nezmenil....či ?
Onanisti a spol majú jedinečnú príležitosť na predloženie a hlavne na schválenie nového zákona, ktorý urobil poriadok s takýmito praktikami.

Lenže oni také niečo neschvália, radšej budú chodiť sviečky páliť ....
fico to 12 rokov blokoval a ty tu šupneš, že oni to neschvália :)))
schvália, neboj sa...prečo sú smeráci tak doondení a organizujú chaos ?
nevidíš zmeny v súdnictve, čo už stihli ?
jar88
07.01.21,09:51
Práve toto je to akože nevinné podsúvanie "myšlienok" o niečom, čo sa okotilo iba v tvojej chorej palici.
...a už si bol zneuctiť vnučku ? Aj starú kuwu si opáčil...
Ak hej, tak zbehni ku hajzlovi podliakovi a pretiahni aj jeho...
Mojko, veď ty si naozaj napalicu.
Morálka ťa zjavne nestretla a ak áno, tak ťa riadne širokým oblúkom obišla.
buchač
07.01.21,10:04
fico to 12 rokov blokoval a ty tu šupneš, že oni to neschvália :)))
schvália, neboj sa...prečo sú smeráci tak doondení a organizujú chaos ?
nevidíš zmeny v súdnictve, čo už stihli ?
Ale veďže si počkajme. Tak vravíš, ako keby si nepoznal praktiky poslancov (a to bez rozdielu). Pokiaľ sa to týka ich, tak nezdvihnú palec hore...tomu nejak neuverím, lebo prax o tom svedčí, napr. trestnoprávna zodpovednosť.

Súdnictvo je iná parketa. Ozaj, čo stihli ? Zavrieť pár sudcov, prepustiť pár kajúcnikov...a ďalej ?
bjuty smis
07.01.21,10:20
napr. súdnu radu
dalej https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=udalosti/udalost&MasterID=55500
zmany volby gp, šp...
ale keby si chcel, za 5 min. si vygoogliš všetko...a to nie su ani rok
pavol54
07.01.21,10:26
Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....
Byt pri bratislavskom Horskom parku, rodinný dom v Rovinke, dve honosné chaty na severe Slovenska. Syn smeráka Branislava Bačíka z kauzy Bžán vlastní niekoľko lukratívnych nehnuteľností
https://www.aktuality.sk/clanok/846726/nominant-smeru-odklepol-miliony-advokatovi-bzanovi-jeho-syn-teraz-vlastni-rozsiahly-majetok/
a čo len igiho manželka môže mať majetok?
oni ho získali legálnou cestou, pred vstupom do politiky a vedia ho dokladovať

uvidíme, či ho bude vedieť doložiť aj tento kajetánko
dajú k černákovi a bude, ten sa o neho postará, však váš volič.
bjuty smis
07.01.21,11:01
to je dobrý nápad....
anet
07.01.21,14:57
buchač
07.01.21,15:43
Nandrolon
07.01.21,15:48
Haščák ide von :-)))))))))))))))) a tým pádom narastol dlh SR :-))))))
Takto isto by išiel von Lučanský, ak by ho táto vláda nezavraždila buď priamo /úkladná vražda) alebo nepriamo /neodôvodnená kolúzna väzba a z toho vyplývajúci psychický tlak/.
anet
07.01.21,16:08
No ja neviem...ale toto má byť program pre deti ???

https://koktail.pravda.sk/z-obrazovky-i-spoza-nej/clanok/573850-serial-pre-deti-o-muzovi-s-najdlhsim-penisom-na-svete-vyvolal-v-dansku-rozruch/

:D som pocula v aute, v radiu to rozoberali ... aj nazor psychologicky, vraj aj detske muzske pohlavie potrebuje vzor, tak ako maju dievky princezne :D
My ale mame vlastnu "rozpravku" o tom kto ma dlhsieho :D
https://www.ta3.com/clanok/1200291/testy-dorazili-matovic-sa-pre-nepritomnost-na-vlade-pustil-do-sulika.html
anet
07.01.21,16:10
by išiel von Lučanský, ak by ho táto vláda nezavraždila buď priamo /úkladná vražda) alebo nepriamo /neodôvodnená kolúzna väzba a z toho vyplývajúci psychický tlak/.
Na TA3 som zaregistrovala ako Zilinka po rade hovoril mediam ze padli nejake trestne oznamenia ... kuknem v klude vecer
bjuty smis
07.01.21,16:11
nandrolon, aké si ty v detstve pozeral rozprávky ?
:)))))))))))))))))
buchač
07.01.21,16:15
:D som pocula v aute, v radiu to rozoberali ... aj nazor psychologicky, vraj aj detske muzske pohlavie potrebuje vzor, tak ako maju dievky princezne :D
Hm...a ja som ti počul názor, že povolanie psychológ je diagnóza ...
lujza.j
07.01.21,16:22
Aj fizel,vojak,ucitel a ine su dg:--- az zubar,gynekolog...pre kazdeho ine povolanie..
lujza.j
07.01.21,16:30
Alebo ktory je vacsi:D
marjankaj
07.01.21,16:35
Aj fizel,vojak,ucitel a ine su dg:--- az zubar,gynekolog...pre kazdeho ine povolanie..
Gynekológ je pracant. Ráno do druhej a poobede do svojej.
pavol54
07.01.21,17:26
Haščák ide von :-)))))))))))))))) a tým pádom narastol dlh SR :-))))))
Takto isto by išiel von Lučanský, ak by ho táto vláda nezavraždila buď priamo /úkladná vražda) alebo nepriamo /neodôvodnená kolúzna väzba a z toho vyplývajúci psychický tlak/.
Na mojej ROTke bola mazácka(bez šikany) vojna, aj z vodičov tankov som mal takého staršieho, ktorého ostatní rešpektovali, výsledok: bez mimoriadok a technických havárií. Niekto si myslí že by to tí velitelia udržali, to by tam museli byť stále deň noc. Myslím si že aj v tej base systém funguje podobne. Stačilo ak rajonista na chodbe odkázal tomu na izbe že sa mu pomstia na napr. rodine, skrátka mu dali najavo , kto je v base pánom a kto riadi vnútorný život medzi väzňami a bachari to tam len kryjú (majú kľud, výplaty, možno aj iné benefity)
bjuty smis
07.01.21,17:50
V ktorých rokoch a kde bola vojna bez šikany ?
A ešte u tankanov :)))). A v 2. polke príspevku priamo opisujes sikanu
pavol54
07.01.21,18:10
V ktorých rokoch a kde bola vojna bez šikany ?
A ešte u tankanov :)))). A v 2. polke príspevku priamo opisujes sikanu
ak si nezistil v 2. polke som hodnotil basu a ako to tam chodí
Nandrolon
07.01.21,18:19
by išiel von Lučanský, ak by ho táto vláda nezavraždila buď priamo /úkladná vražda) alebo nepriamo /neodôvodnená kolúzna väzba a z toho vyplývajúci psychický tlak/.
Na TA3 som zaregistrovala ako Zilinka po rade hovoril mediam ze padli nejake trestne oznamenia ... kuknem v klude vecer
Však už sa ide testovať.
Však si zase zaspievame
www.youtube.com/watch?v=mf9M-Bu3Gvk&has_verified=1
Nandrolon
07.01.21,18:23
nandrolon, aké si ty v detstve pozeral rozprávky ?
:)))))))))))))))))
Naháňal som sa so staršími bratmi po poschodových stavbách, vybíjal som okná, robil som s ložiskovými guľami diery do koľají, strieľal som vtáky zo Slavie 631. Aj som čosi podpálil.
Čo chceš ešte vedieť???
Edit: zabudol som na travexové trhaviny... a "surík", prímes do farby na strechy /a päťhalierníky sa na pilníku tratili/.
:-)))))..
babka - ježibabka
07.01.21,18:27
Decká, skoro som dnes padla na riť. Keď som bola u našich cez sviatky, volala mi neterka, že niečo pre mňa má. Hádajte čo. Nikto neuhádne. Balíček z akcie: Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok. Ako sa to ku mne dostalo neviem, ani neviem, komu sa mám poďakovať. Viem, že také niečo existuje, tuším aj Lujza a Anet ? balili. Na krabici je nalepené asi miesto balenia, nie je totožné s miestom panej na pohľadnici, musím ísť pohľadať na internete kontakt. Meno panej a asi jej dcérky je na vianočnej pohľadnici.
lujza.j
07.01.21,19:24
Buduci rok pribalim aj telove mlieko...tip od partacky z keramiky:)
bjuty smis
07.01.21,22:35
nandrolon, aké si ty v detstve pozeral rozprávky ?
:)))))))))))))))))
Naháňal som sa so staršími bratmi po poschodových stavbách, vybíjal som okná, robil som s ložiskovými guľami diery do koľají, strieľal som vtáky zo Slavie 631. Aj som čosi podpálil.
Čo chceš ešte vedieť???
Edit: zabudol som na travexové trhaviny... a "surík", prímes do farby na strechy /a päťhalierníky sa na pilníku tratili/.
:-)))))..
Z kolkeho max. poschodia stavby si skočil do kopy piesku ? To bola u nás súťaž....
Pod vlaky sme dávali veľké tesárske klince...
Tie ložiská nepoznám...
....
Nandrolon
08.01.21,04:46
nandrolon, aké si ty v detstve pozeral rozprávky ?
:)))))))))))))))))
Naháňal som sa so staršími bratmi po poschodových stavbách, vybíjal som okná, robil som s ložiskovými guľami diery do koľají, strieľal som vtáky zo Slavie 631. Aj som čosi podpálil.
Čo chceš ešte vedieť???
Edit: zabudol som na travexové trhaviny... a "surík", prímes do farby na strechy /a päťhalierníky sa na pilníku tratili/.
:-)))))..
Z kolkeho max. poschodia stavby si skočil do kopy piesku ? To bola u nás súťaž....
Pod vlaky sme dávali veľké tesárske klince...
Tie ložiská nepoznám...
....
Do piesku sme neskákali ale obdobne sme skákali z vysokej rozhľadne na strome do nahrnutej kopy snehu, taktiež sme skákali šípky rukami a hlavou vpred /ako do vody/ do snehových závejov cca 1,5m hlbokých z "medze".
Klince sme dávali aj my, vlak z nich urobil "meče".
Ale guľa do ložiska je tvrdšia ako koľajnica, tak tá urobí do koľajnice dieru. Išli sme postupne - malá, väčšia, ešte väčšia.
Rovnako sa odtlačí do koľajnice krajčírska ihla a plátok pílky.
Na koľajoch a v koľajisku sme strávili polovicu detstva. Síce nebezpečné, ale všetci žijeme a nikomu z nás nič neodrezalo.
Ktosi raz postavil na stred koľají snehuliaka, išiel rýchlik tak ho tak rozprášilo, že mu poohýbalo stierače :-)))
jar88
08.01.21,06:59
Zdá sa, že im konečn docvaklo.
ZMOS žiada vládu o celoplošné testovanie.
Tým jasne deklarujú, že dali za pravdu Igorovi Matovičovy, že celoplošné testovanie bol skutočne geniálny nápad, ako účinne zatočiť s epidémiou.
--------------------------------------------
ZMOS zároveň pripomína, že miestna územná samospráva bola v doterajšej novodobej histórii Slovenska stále súčasťou riešení a nie tvorby problémov. Aj preto považujeme za prejav silného komunitného prístupu a spoločenskej zodpovednosti to, že štátu ponúkame súčinnosť a očakávame, že čo najskôr preukáže pripravenosť na náročný, ale nevyhnutný proces testovania obyvateľov.
----------------------------------------
https://www.zmos.sk/vyhlasenie-zmos-k-urychlenej-potrebe-testovania-obyvatelov--oznam/mid/405616/.html

Asi už nebudú bojovať za "slobodu" svojich občanov podmienenú dobrovolnosť testovania a tým brániť jeho úspešnosti - lebo Matovič.
bjuty smis
08.01.21,07:58
a kde tam vidíš to " celoplošné "


ja tam vidím,že žiadajú, aby sa testovalo v ohniskách...tam kde treba
tak, ako k tomu mesiace vyzývajú ostatní...
a ešte upozorňujú na matovičovú nepripravenosť :

mestá a obce budú súčinné, ak štát, aj na základe doterajších skúseností a odstránením opakovaných nezrovnalostí, ktoré sprevádzali doterajšie testovania, čo najskôr preukáže svoju pripravenosť.

tak ako upozorňujú ostatní...


tak kde tam je celoloplošné ???
Mila123
08.01.21,08:00
a kde tam vidíš to " celoplošné "


ja tam vidím,že žiadajú, aby sa testovalo v ohniskách...tam kde treba
tak, ako k tomu mesiace vyzývajú ostatní...
a ešte upozorňujú na matovičovú nepripravenosť :

mestá a obce budú súčinné, ak štát, aj na základe doterajších skúseností a odstránením opakovaných nezrovnalostí, ktoré sprevádzali doterajšie testovania, čo najskôr preukáže svoju pripravenosť.

tak ako upozorňujú ostatní...


tak kde tam je celoloplošné ???
Bujty, včera som zachytila správu , že ZMOS žiada celoplošné testovanie na SK,.....až som sa čudovala, ako sa správali pri prvom či druhom testovaní.......
buchač
08.01.21,08:05
a kde tam vidíš to " celoplošné "

ja tam vidím,že žiadajú, aby sa testovalo v ohniskách...tam kde treba
tak, ako k tomu mesiace vyzývajú ostatní...
a ešte upozorňujú na matovičovú nepripravenosť :

tak kde tam je celoloplošné ???
PRESNE tak....
Zasa si niekto vysvetľuje po svojom a pre seba.
bjuty smis
08.01.21,08:06
[QUOTE="bjuty smis"]nandrolon, aké si ty v detstve pozeral rozprávky ?
:)))))))))))))))))e ložiská nepoznám...
....
Do piesku sme neskákali ale obdobne sme skákali z vysokej rozhľadne na strome do nahrnutej kopy snehu, taktiež sme skákali šípky rukami a hlavou vpred /ako do vody/ do snehových závejov cca 1,5m hlbokých z "medze".
Klince sme dávali aj my, vlak z nich urobil "meče".
Ale guľa do ložiska je tvrdšia ako koľajnica, tak tá urobí do koľajnice dieru. Išli sme postupne - malá, väčšia, ešte väčšia.
Rovnako sa odtlačí do koľajnice krajčírska ihla a plátok pílky.
Na koľajoch a v koľajisku sme strávili polovicu detstva. Síce nebezpečné, ale všetci žijeme a nikomu z nás nič neodrezalo.
Ktosi raz postavil na stred koľají snehuliaka, išiel rýchlik tak ho tak rozprášilo, že mu poohýbalo stierače :-)))
meče sme omotávali tenkým farebným drotikom,, aby mali rukoväť....
buchač
08.01.21,08:08
Dodnes používaš...??? :D :D :D
bjuty smis
08.01.21,08:09
a kde tam vidíš to " celoplošné "


ja tam vidím,že žiadajú, aby sa testovalo v ohniskách...tam kde treba
tak, ako k tomu mesiace vyzývajú ostatní...
a ešte upozorňujú na matovičovú nepripravenosť :

mestá a obce budú súčinné, ak štát, aj na základe doterajších skúseností a odstránením opakovaných nezrovnalostí, ktoré sprevádzali doterajšie testovania, čo najskôr preukáže svoju pripravenosť.

tak ako upozorňujú ostatní...


tak kde tam je celoloplošné ???
Bujty, včera som zachytila správu , že ZMOS žiada celoplošné testovanie na SK,.....až som sa čudovala, ako sa správali pri prvom či druhom testovaní.......
no ono situácia k tomu nakoniec aj speje
nechápem, prečo s doteraz nerobili lokálne testovania, ako sa spravilo na orave, či v bardejove..
nestačí byť mesiac zalezený a písať nenávistné statusy na sulíka a prezidentku
bjuty smis
08.01.21,08:10
Dodnes používaš...??? :D :D :D
už nie
žena mi to po 40.-ke zakázala....:)
anet
08.01.21,08:11
Buduci rok pribalim aj telove mlieko...tip od partacky z keramiky:)
:) uz mam skatulu, aj novy vianocny papier.
Dokonca uz aj vianocne darceky mam. Dokupim uz len pochutiny, sladkosti na Mikulasa :D a december 2021 moze prist. Jediny problem mam, ze to moje skvrna sa stale viac hrabe v mojej "tajnej "komnate.
buchač
08.01.21,08:15
:) uz mam skatulu.
Jediny problem mam, ze to moje skvrna sa stale viac hrabe v mojej "tajnej "komnate.
...a starý sa hrabe v škatuli... ;) :D :D :D :D
anet
08.01.21,08:53
Takmer 50 000 pacientov od Nového roka dopláca za lieky na riedenie krvi od 15 do takmer 90 eur...
https://www.facebook.com/spravy.rtvs/videos/409543107028919
buchač
08.01.21,10:33
Pacienti, pokiaľ nechcú platiť za svoje lieky až do 80 eur mesačne, musia prejsť na generickú náhradu.
misoft
08.01.21,11:05
Z kolkeho max. poschodia stavby si skočil do kopy piesku ? To bola u nás súťaž....
Pod vlaky sme dávali veľké tesárske klince...
Tie ložiská nepoznám...
....
No - teraz už poznáš... princíp jednoduchý - žuvačka + gulička z ložiska na hlavu koľajnice - a dierka jak vyšitá. Guličky z ložiska mali väčšiu tvrdosť ako koľajnice - takže to šlo. Ovšem - nesmeli to byť ložiská z bágrov - boli priveľké :D - "vystrelilo" by ich náhodným smerom (180°) vpred.
Dáša_
08.01.21,11:35
jar88
08.01.21,12:08
a kde tam vidíš to " celoplošné "


ja tam vidím,že žiadajú, aby sa testovalo v ohniskách...tam kde treba
tak, ako k tomu mesiace vyzývajú ostatní...
a ešte upozorňujú na matovičovú nepripravenosť :

mestá a obce budú súčinné, ak štát, aj na základe doterajších skúseností a odstránením opakovaných nezrovnalostí, ktoré sprevádzali doterajšie testovania, čo najskôr preukáže svoju pripravenosť.

tak ako upozorňujú ostatní...


tak kde tam je celoloplošné ???
Ja tam zas nevidím, že by niekde žiadali testovanie v ohniskách.

Ale ak chápeme písaný text, napriek tomu, že to píše osoba, ktorá sa usiluje tváriť akože odborne, tak tam jasne spomína a odvoláva sa na predošlé kolá testovaní.

Tak si teda vyber čo chcel ten tĺk vlastne napísať.
Podľa mňa celoplošné a podľa teba a jedného chumaja v ohniskách.
bjuty smis
08.01.21,12:40
sám píšeš, že predošlé kolá
a celoplošné bolo iba jedno
jar88
08.01.21,13:19
sám píšeš, že predošlé kolá
a celoplošné bolo iba jedno
Ale veď bolo jedno pilotné na Orave a následne prvé a druhé celoplošné kolo.
Nepametám sa, že by niektoré lokálne testovania nazývali ako prvé a druhé kolo testovania. Jednoducho písali o lokálnom testovaní.
bjuty smis
08.01.21,14:03
a kde si ty mal 2. celoplošné kolo ???
však bolo iba jedno
pavol54
08.01.21,14:23
sám píšeš, že predošlé kolá
a celoplošné bolo iba jedno
Ale veď bolo jedno pilotné na Orave a následne prvé a druhé celoplošné kolo.
Nepametám sa, že by niektoré lokálne testovania nazývali ako prvé a druhé kolo testovania. Jednoducho písali o lokálnom testovaní.
Keď máš o koliesko viac o koliesko menej, čo tam potom
sito
08.01.21,16:29
Majsakrásne a už nepíš básne.
Idem spať.

Jedinečný, keď si sa rozhodol isť spať už som tu nebol. A nebol som tu hodne dlho, prihlásený. Pravdu máš, že to tu niekto vie upratať, vymazať. Ale v koho prospech. Hovado! Nuž čo, ty a ara riadni extrémisti viete využiť akúkoľvek vec. ( Ochorenie Banáša, smrť Bláhovho otca, ... ) odhodlaní isť za svojim presvedčením ako v USA, aj cez mŕtvoly. Váš extrémizmus sa prejaví pri akomkoľvek protichodnom názore a je jedno kto ten názor má. A keby aj nikto nemal protinázor voči vášmu názoru, tak vyprovokujete si nejaký. Nuž čo, aspoň je to tu zábava. A extrém je aj to, že to tak vyhovuje šéfkovi stránky, kedysi nie. Ale biznis je biznis. Čo už?

Hľadal som, nenašiel som, vymazaný bol príspevok kde si ma upozornil " sito oprav si to " išlo o hrúbku v prídavnom mene, množné číslo, malo byť í, nie ý.

A čo toto?



-----------------------------------------------
Je to jednoducho nový výrus, nová je aj vakcína a nové je aj to ochorenie.

Že by si stretol ten nový vírus a opýtal si sa ho " vy rus? " Ale ten je vraj z Číny?

Alebo toto.




Tým jasne deklarujú, že dali za pravdu Igorovi Matovičovy, že celoplošné testovanie bol skutočne geniálny nápad, ako účinne zatočiť s epidémiou.


Žeby óda na Matoviča? " Matovič o vy "

Zvyčajne si takých vecí nevšímam, nevytýkam. Ale ...

Takže na poradu sa mi oplatí len čuknúť a zabaviť sa na tých vašich extrémoch. :D

https://www.youtube.com/watch?v=jiv7YdYTyoc
buchač
08.01.21,16:35
Andrej Kiska: Ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom. ..
8. januára 2021 17:56, Prečítané 288x, devana, ľudské práva

Tento pamätný výrok prezidenta Kisku, je v dnešných dňoch čoraz viac aktuálnejší a riadi sa ním nielen naša vláda.
Nestačím sa čudovať, ako sa terajší mocipáni začali starať o naše zdravie, keď sa oň celé desaťročia nestarali. Vlastne nie, starali sa, ale po svojom, veď predsa robili reformy zdravotníctva. Začali rušiť celé nemocnice, alebo ich predávali súkromným vlastníkom, znižovali počty lôžok v nich. V súčasnosti si pacient do nemocnice musí priniesť pomaly aj toaletný papier. Ľudia, ktorí boli zvyknutí platiť v lekárni len za recept zistili, že lieky nie sú zadarmo, a ak chcú byť zdraví, tak si musia za lieky zaplatiť. Pribudlo doplácanie si za nadštandard, ktorý by mal byť nemocniciach štandardom, či rôzne poplatky v ambulanciách a to bol len začiatok toho, čo žneme teraz.
Odrazu sa dozvedáme o desivej pandémii, ktorá kvári celý svet a o tom, ako veľmi záleží našej vláde a odborníkom na našom zdraví. Až tak, že v záujme nášho zdravia musíme držať hubu a krok, plniť rôzne nezmyselné opatrenia, ktoré aj napriek tomu, že ich ľudia z obáv o vlastné zdravie dodržiavajú, nič doteraz nevyriešili. Ba dokonca ešte viac situáciu zhoršili. Boli sme prinútení nechať sa dobrovoľne nasilu testovať.
Lenže…
Napríklad v roku 2012 firma Pfizer musela zaplatiť pokutu vo výške 60 miliónov dolárov za podplácanie lekárov vo východoeurópskych krajinách. Úplatky lekárom v rôznej podobe, sú vraj súčasťou ich predajnej kultúry. Táto firma má zastúpenie aj na Slovensku a stačí si dohľadať, kto ju zastupuje… Prepojenia sú skutočne zaujímavé…
Veľmi závažné sú aj iné kauzy, za ktoré firma musela zaplatiť obrovské pokuty…
https://devana.blog.pravda.sk/2021/01/08/andrej-kiska-ludske-prava-nesmu-byt-nadradene-obchodnym-zaujmom/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

https://www.youtube.com/watch?v=RVVPiCgmibM&ab_channel=n3zavisly
pavol54
08.01.21,17:56
Andrej Kiska: Ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom. ..
8. januára 2021 17:56, Prečítané 288x, devana, ľudské práva

Tento pamätný výrok prezidenta Kisku, je v dnešných dňoch čoraz viac aktuálnejší a riadi sa ním nielen naša vláda.
Nestačím sa čudovať, ako sa terajší mocipáni začali starať o naše zdravie, keď sa oň celé desaťročia nestarali. Vlastne nie, starali sa, ale po svojom, veď predsa robili reformy zdravotníctva. Začali rušiť celé nemocnice, alebo ich predávali súkromným vlastníkom, znižovali počty lôžok v nich. V súčasnosti si pacient do nemocnice musí priniesť pomaly aj toaletný papier. Ľudia, ktorí boli zvyknutí platiť v lekárni len za recept zistili, že lieky nie sú zadarmo, a ak chcú byť zdraví, tak si musia za lieky zaplatiť. Pribudlo doplácanie si za nadštandard, ktorý by mal byť nemocniciach štandardom, či rôzne poplatky v ambulanciách a to bol len začiatok toho, čo žneme teraz.
Odrazu sa dozvedáme o desivej pandémii, ktorá kvári celý svet a o tom, ako veľmi záleží našej vláde a odborníkom na našom zdraví. Až tak, že v záujme nášho zdravia musíme držať hubu a krok, plniť rôzne nezmyselné opatrenia, ktoré aj napriek tomu, že ich ľudia z obáv o vlastné zdravie dodržiavajú, nič doteraz nevyriešili. Ba dokonca ešte viac situáciu zhoršili. Boli sme prinútení nechať sa dobrovoľne nasilu testovať.
Lenže…
Napríklad v roku 2012 firma Pfizer musela zaplatiť pokutu vo výške 60 miliónov dolárov za podplácanie lekárov vo východoeurópskych krajinách. Úplatky lekárom v rôznej podobe, sú vraj súčasťou ich predajnej kultúry. Táto firma má zastúpenie aj na Slovensku a stačí si dohľadať, kto ju zastupuje… Prepojenia sú skutočne zaujímavé…
Veľmi závažné sú aj iné kauzy, za ktoré firma musela zaplatiť obrovské pokuty…
https://devana.blog.pravda.sk/2021/01/08/andrej-kiska-ludske-prava-nesmu-byt-nadradene-obchodnym-zaujmom/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

https://www.youtube.com/watch?v=RVVPiCgmibM&ab_channel=n3zavisly
To nemôže byť pravda veď korupcia a úplatkárstvo v klasických a tradičných demokratických krajinách neexistuje a je výsledkom budovania socializmu v krajinách východnej strednej Európy, keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.:)
alaya1
09.01.21,05:42
Uz bolo na case
pavol54
09.01.21,07:05
Uz bolo na case
ešte by mala polícia vydávať doklady osobám ktoré budú mať právo voliť, ako vidieť občiansky nestačí:)
jar88
09.01.21,07:40
Sito, čo ťa to zas napadlo?
Čo ťa priviedlo k napísanu, lepšie povedané zosmoleniu takéhoto príspevku?
--------------------------------
Jedinečný, keď si sa rozhodol isť spať už som tu nebol. A nebol som tu hodne dlho, prihlásený. Pravdu máš, že to tu niekto vie upratať, vymazať. Ale v koho prospech. Hovado! Nuž čo, ty a ara riadni extrémisti viete využiť akúkoľvek vec. ( Ochorenie Banáša, smrť Bláhovho otca, ... ) odhodlaní isť za svojim presvedčením ako v USA, aj cez mŕtvoly. Váš extrémizmus sa prejaví pri akomkoľvek protichodnom názore a je jedno kto ten názor má. A keby aj nikto nemal protinázor voči vášmu názoru, tak vyprovokujete si nejaký. Nuž čo, aspoň je to tu zábava. A extrém je aj to, že to tak vyhovuje šéfkovi stránky, kedysi nie. Ale biznis je biznis. Čo už?

Hľadal som, nenašiel som, vymazaný bol príspevok kde si ma upozornil " sito oprav si to " išlo o hrúbku v prídavnom mene, množné číslo, malo byť í, nie ý.

A čo toto?
---------------------------------

Ty si naozaj nepochopil, prečo som ti napísal iba to, že tam máš chybu a prečo som nerozmazával, že sa jedná o tvoj pravopis?
A ešte maličkosť, Banáša tu spomínal tvoj kamarát Nandrolon, ako nosatého. Dúfam že chápeš, čo pod tým nosatým asi myslel.
Ty píšeš o našom extrémizme? To akože o mojom a ešte koho? Bjutyho? Ďalej ti akosi vadí, že som proti tvojmu názoru, lebo sa nezhoduje akože s mojim názorom? Mojko, veď si už konečne uvedom, že ja tu žiadny názor neprezentujem. Ja píšem iba o skutočnostiach, ktoré vyvracajú každý nepodložený "názor".
jar88
09.01.21,07:52
Andrej Kiska: Ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom. ..
8. januára 2021 17:56, Prečítané 288x, devana, ľudské práva

Tento pamätný výrok prezidenta Kisku, je v dnešných dňoch čoraz viac aktuálnejší a riadi sa ním nielen naša vláda.
Nestačím sa čudovať, ako sa terajší mocipáni začali starať o naše zdravie, keď sa oň celé desaťročia nestarali. Vlastne nie, starali sa, ale po svojom, veď predsa robili reformy zdravotníctva. Začali rušiť celé nemocnice, alebo ich predávali súkromným vlastníkom, znižovali počty lôžok v nich. V súčasnosti si pacient do nemocnice musí priniesť pomaly aj toaletný papier. Ľudia, ktorí boli zvyknutí platiť v lekárni len za recept zistili, že lieky nie sú zadarmo, a ak chcú byť zdraví, tak si musia za lieky zaplatiť. Pribudlo doplácanie si za nadštandard, ktorý by mal byť nemocniciach štandardom, či rôzne poplatky v ambulanciách a to bol len začiatok toho, čo žneme teraz.
Odrazu sa dozvedáme o desivej pandémii, ktorá kvári celý svet a o tom, ako veľmi záleží našej vláde a odborníkom na našom zdraví. Až tak, že v záujme nášho zdravia musíme držať hubu a krok, plniť rôzne nezmyselné opatrenia, ktoré aj napriek tomu, že ich ľudia z obáv o vlastné zdravie dodržiavajú, nič doteraz nevyriešili. Ba dokonca ešte viac situáciu zhoršili. Boli sme prinútení nechať sa dobrovoľne nasilu testovať.
Lenže…
Napríklad v roku 2012 firma Pfizer musela zaplatiť pokutu vo výške 60 miliónov dolárov za podplácanie lekárov vo východoeurópskych krajinách. Úplatky lekárom v rôznej podobe, sú vraj súčasťou ich predajnej kultúry. Táto firma má zastúpenie aj na Slovensku a stačí si dohľadať, kto ju zastupuje… Prepojenia sú skutočne zaujímavé…
Veľmi závažné sú aj iné kauzy, za ktoré firma musela zaplatiť obrovské pokuty…
https://devana.blog.pravda.sk/2021/01/08/andrej-kiska-ludske-prava-nesmu-byt-nadradene-obchodnym-zaujmom/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

https://www.youtube.com/watch?v=RVVPiCgmibM&ab_channel=n3zavisly
Devana na konci píše aj pár otázok:
--------------------------------------------
Ako je možné, že v našom štáte zdravotná starostlivosť a liečba chorých vyzerajú tak, že mnohí ľudia sa napchávajú predpísanými liekmi ako lentilkami?
Problémov je veľmi veľa a tým základným problémom je, že ľudia dlhodobo žijú v klamstve…
V klamstve o tom, v akom politickom a ekonomickom zriadení žijú.
Mali by si položiť otázku, ako je možné, že ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom?
Pretože obchodné záujmy firiem a jednotlivcov, nikdy nerešpektovali ľudské práva…
---------------------------------------
Skús si na ne pravdivo a logicky odpovedať a prídeš na to, že to má v hlavičke riadne popletené.
bjuty smis
09.01.21,09:03
]

To nemôže byť pravda veď korupcia a úplatkárstvo v klasických a tradičných demokratických krajinách neexistuje a je výsledkom budovania socializmu v krajinách východnej strednej Európy, keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.:)

dobre píšeš,,,však aj v článku, na ktorý reaguješ to píšu :


Pfizer musela zaplatiť pokutu vo výške 60 miliónov dolárov za podplácanie lekárov vo východoeurópskych krajinách
:)))
buchač
09.01.21,09:28
keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.:)
...a snáď mi len nechceš tvrdiť, že si dával úplatok za predaj sracáku....či ?
pavol54
09.01.21,09:30
]

To nemôže byť pravda veď korupcia a úplatkárstvo v klasických a tradičných demokratických krajinách neexistuje a je výsledkom budovania socializmu v krajinách východnej strednej Európy, keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.:)

dobre píšeš,,,však aj v článku, na ktorý reaguješ to píšu :


Pfizer musela zaplatiť pokutu vo výške 60 miliónov dolárov za podplácanie lekárov vo východoeurópskych krajinách
:)))
kto to písal? novinári. Kde sú zamestnaní tí novinári? no predsa vo vydavateľstve. Komu patrí vydavateľstvo pôvodnej prvotnej informácie? Určite nejakému západnému vlastníkovi mediálneho domu. Dovolí si špiniť do vlastného hniezda aj keď sa to tam deje bežne a keďže tam aj každý druhý policajt vyberač(aspoň vo filmoch)? No určite:)
pavol54
09.01.21,09:35
keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.:)
...a snáď mi len nechceš tvrdiť, že si dával úplatok za predaj sracáku....či ?
To som napísal ja, a vtedy keď vyhorel Harmanec(ale to už bolo v ranno kapitalistickom Slovensku ) nebol papier tak som dodal predavačke za igelitku papriky a ona mne zase jedno skupinové balenie papiera (aj keď už žiadny nemala)
lujza.j
09.01.21,11:34
Uz bolo na case
Dnes co sa nehodi...je konspiracia alebo hoax....
kopretinka
09.01.21,11:42
Uz bolo na case
Dnes co sa nehodi...je konspiracia alebo hoax....
Bádatel je znôška sračiek.
Bohužiaľ je zrušený len na FB,webka funguje ďalej.
pavol54
09.01.21,12:02
Uz bolo na case
Dnes co sa nehodi...je konspiracia alebo hoax....
Bádatel je znôška sračiek.
Bohužiaľ je zrušený len na FB,webka funguje ďalej.
ale keď si dám horkú čokoládu a nalúskam tekvicové jadierka (na zinok) nikomu, ani sebe tým neuškodím, aj keby to bol stokrát hoax že pomáha , Aj na STV neverím všetkému čo povedia a netvrdím že je to hoaxové médium. Inak som si to prvý raz pozrel, vždy si musíš vedieť vybrať
lujza.j
09.01.21,12:10
Myslela som to vseobecne....ale hop..vsetci do mna:---
pavol54
09.01.21,12:21
Myslela som to vseobecne....ale hop..vsetci do mna:---
ja? Inak dnes som počul taký brutálny hoax citujem : "Bol som pozitívny a desať dní som neopustil izbu jedlo mi dávali rodinné príslušníčky ku dverám" (asi má komplet vybavenú izbu ) ja musím chodiť vedľa.
Zlyhanie sulíka stálo život dvetisíc ľudí. Ako dobre že žijeme v krajine kde sa nemusíme báť zomierať. to nie je môj výrok, ale voľný citát.
pavol54
09.01.21,12:31
Najväčší a najznámejší hoax -man svojho času, bol Galileo Galilei. Kde skončil?
marjankaj
09.01.21,13:31
Myslela som to vseobecne....ale hop..vsetci do mna:---
šak sa zase toľko neponúkaj:---
alaya1
09.01.21,13:43
Uz bolo na case
Dnes co sa nehodi...je konspiracia alebo hoax....
Ale niektore veci tam fakt uz moc
veronikasad
09.01.21,13:47
keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.:)
...a snáď mi len nechceš tvrdiť, že si dával úplatok za predaj sracáku....či ?
To som napísal ja, a vtedy keď vyhorel Harmanec(ale to už bolo v ranno kapitalistickom Slovensku ) nebol papier tak som dodal predavačke za igelitku papriky a ona mne zase jedno skupinové balenie papiera (aj keď už žiadny nemala)okolo roku 1982 sa veru nestali rady len na banány a mandarínky, ale aj pracie prášky a toaletak...
Dáša_
09.01.21,14:25
keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.:)
...a snáď mi len nechceš tvrdiť, že si dával úplatok za predaj sracáku....či ?
To som napísal ja, a vtedy keď vyhorel Harmanec(ale to už bolo v ranno kapitalistickom Slovensku ) nebol papier tak som dodal predavačke za igelitku papriky a ona mne zase jedno skupinové balenie papiera (aj keď už žiadny nemala)okolo roku 1982 sa veru nestali rady len na banány a mandarínky, ale aj pracie prášky a toaletak...

rad na mrazák sme v roku 89 stáli od 5 hodiny rannej. A aj tak sa neušlo. Až na dtuhý pokus
Nandrolon
09.01.21,14:33
Najväčší a najznámejší hoax -man svojho času, bol Galileo Galilei. Kde skončil?
Tu je :-)
Galileo (https://www.youtube.com/watch?v=G5myETKu5NA)
korela
09.01.21,14:45
Najväčší a najznámejší hoax -man svojho času, bol Galileo Galilei. Kde skončil?
A koľko ich ešte skončí?

Galileo, hysterická je smečka
Těch psů co se tě bojí
Zbavit se tě napořád
Je jediné o co teď stojí
I když odvoláš těch pár vět
Dál bude točit se svět
Těžké pro pravdu zemřít
Těžší je pro pravdu žít
korela
09.01.21,14:53
Tiež jeden z nekonečného radu vytrvalých odporcov astrológie.
Jiří Grygar - Boj s lidskou hloupostí se nedá vyhrát | Neurazitelny.cz | Večery na FF UK
https://www.youtube.com/watch?v=OI9-dNu9iz0&ab_channel=Neurazitelny.cz
buchač
09.01.21,15:19
okolo roku 1982 sa veru nestali rady len na banány a mandarínky, ale aj pracie prášky a toaletak...

rad na mrazák sme v roku 89 stáli od 5 hodiny rannej. A aj tak sa neušlo. Až na dtuhý pokus

Hm....tetušky, tetušky....kto ako, a kde ako. Lebo v takýchto prípadoch je potrebné povedať aj lokalitu.
Nedávajte tu také hoaxy. ;)

P.S.:
Na chalupe si MUSÍM objednať chlieb, lebo inak smola...
pavol54
09.01.21,15:31
keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.:)
...a snáď mi len nechceš tvrdiť, že si dával úplatok za predaj sracáku....či ?
To som napísal ja, a vtedy keď vyhorel Harmanec(ale to už bolo v ranno kapitalistickom Slovensku ) nebol papier tak som dodal predavačke za igelitku papriky a ona mne zase jedno skupinové balenie papiera (aj keď už žiadny nemala)okolo roku 1982 sa veru nestali rady len na banány a mandarínky, ale aj pracie prášky a toaletak...
a vieš koľko som musel vtedy stáť vo výčape na pivo? To bolo utrpenie, huba suchá a predo mnou fronta:)
kopretinka
09.01.21,16:36
https://m.youtube.com/watch?v=f4cT5MjxAjE
Nandrolon
09.01.21,17:09
https://m.youtube.com/watch?v=f4cT5MjxAjE
Zase ich bude kupovať on cez svoju vlastnú firmu :-)))))))))))))
Žabinka
09.01.21,17:27
keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.:)
...a snáď mi len nechceš tvrdiť, že si dával úplatok za predaj sracáku....či ?
To som napísal ja, a vtedy keď vyhorel Harmanec(ale to už bolo v ranno kapitalistickom Slovensku ) nebol papier tak som dodal predavačke za igelitku papriky a ona mne zase jedno skupinové balenie papiera (aj keď už žiadny nemala)okolo roku 1982 sa veru nestali rady len na banány a mandarínky, ale aj pracie prášky a toaletak...

rad na mrazák sme v roku 89 stáli od 5 hodiny rannej. A aj tak sa neušlo. Až na dtuhý pokus
spomenula som si ako som stála aj s najstarším chlapcom ročným v kočíku od 6.30 na spálňu.. o 6.00 mi zavolala mamka, že jej volala vedúca nábytku (jej bývalá žiačka :D ) že dnes budú spálne.. nevedela som ani aké, ale šupla som dieťa do kočíka, a utekali sme do predajne.. okolo 10.00 som sa dostala na rad, potom papiere potvrdiť do sporiteľne, odtiaľ nazad, a na obed som bola šťastný majiteľ bielej spálne..:D doviezli ju na druhý deň..
buchač
09.01.21,17:42
Koľko sa dnes čaká na výrobu - dodanie auta ???
Poniektoré značky majú lehotu kľudne aj 6 mesiacov.

Netreba zabúdať aj na podstatný fakt.
Tak ako predtým, tak aj dnes sú prednostne vybavované objednávky do zahraničia.
Nandrolon
09.01.21,17:47
Ja som čakal v roku 2012 na auto v autosalóne 3 mesiace.
bjuty smis
09.01.21,17:55
ste mimo misu chlapci...


V 1989 sa na ladu čakalo vyše 10 rokov
to ti museli byť fára....
na nášho favorita ani nevravím...

toto porovnávajte
pavol54
09.01.21,17:58
ste mimo misu chlapci...


V 1989 sa na ladu čakalo vyše 10 rokov
to ti museli byť fára....
na nášho favorita ani nevravím...

toto porovnávajte
kecáš ako obvykle, švagor radový družstevník, v roku 1989 v januári sa išiel spýtať odpoveď ak si nebude vyberať farbu a zoberie aká bude tak behom dvoch týždňov ho mal, je som kupoval 105 v roku 1979 na počkanie mal som len 51 000 tak som si nemohol dovoliť žiguláka ale na toho sa čakalo asi 2 mesiace
bjuty smis
09.01.21,18:05
na čo je toto dobré ?
ked sa robili koncom 80 r, zápisníky na lady, bolo vyše 100 000 žiadostí
ročne sme dostali 10 000...
na favorita sa dávali úplatky cez 10 000, aby ťa pichli do poradovníka

skúšal si si vtedy kúpiť čo i len ndr simsona ?
ale dobre, kecám a ty máš pravdu...aj ked si nič nepovedal-...


edit.

vidím, že si doplnil text
tak v 89, si mal žiguláka za 2 týždne - až 2 mesiace :)))))

ty si z akej galaxie spadol ? :))
pavol54
09.01.21,18:10
keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.:)
...a snáď mi len nechceš tvrdiť, že si dával úplatok za predaj sracáku....či ?
To som napísal ja, a vtedy keď vyhorel Harmanec(ale to už bolo v ranno kapitalistickom Slovensku ) nebol papier tak som dodal predavačke za igelitku papriky a ona mne zase jedno skupinové balenie papiera (aj keď už žiadny nemala)okolo roku 1982 sa veru nestali rady len na banány a mandarínky, ale aj pracie prášky a toaletak...

rad na mrazák sme v roku 89 stáli od 5 hodiny rannej. A aj tak sa neušlo. Až na dtuhý pokus
spomenula som si ako som stála aj s najstarším chlapcom ročným v kočíku od 6.30 na spálňu.. o 6.00 mi zavolala mamka, že jej volala vedúca nábytku (jej bývalá žiačka :D ) že dnes budú spálne.. nevedela som ani aké, ale šupla som dieťa do kočíka, a utekali sme do predajne.. okolo 10.00 som sa dostala na rad, potom papiere potvrdiť do sporiteľne, odtiaľ nazad, a na obed som bola šťastný majiteľ bielej spálne..:D doviezli ju na druhý deň..
rozmýšľam v ktorom štáte som býval 31.10.81 som sa ženil a na jar pred nástupom na materskú už žena mala spálňu, Mimoza sa volala a to som si len tak odskočil domov 400 kilometrov raz za mesiac
korela
09.01.21,18:12
Neviem, do akej miery záviselo dobre zásobovanie obchodu od vedúceho a jeho kontaktov, či dobrého plánovania a citu pre obchod, jedno ktorého, ale my sme najdlhšie čakali iba na vlnený jednofarebný koberec raltex, aj to iba kvôli odtieňu. S bielou technikou aj elektrotechnikou nebol problém, Tuček mal všetko. Aj záp. značky.
Nebolo treba stáť v rade v centre mesta na práčku a pod. Nábytok na objednávku al. z výstav, niečo náhodne, a niečo iba prestriekať.