pavol54
09.01.21,19:14
na čo je toto dobré ?
ked sa robili koncom 80 r, zápisníky na lady, bolo vyše 100 000 žiadostí
ročne sme dostali 10 000...
na favorita sa dávali úplatky cez 10 000, aby ťa pichli do poradovníka

skúšal si si vtedy kúpiť čo i len ndr simsona ?

ale dobre, kecám a ty máš pravdu...aj ked si nič nepovedal-...
tie úplatky bola "šikovnosť" vedúceho autoservisu. ty si vymýšľaš veď ty si ešte vtedy ťahal káčera po dvore
korela
09.01.21,18:18
Doplním - druhá polovica 70. r.
bjuty smis
09.01.21,18:22
korela
09.01.21,18:26
Ja by som sa chcela spýtať, okolo mňa nie sú problémy, tak neviem, zatiaľ kto pracoval, aj pracuje, ale ako sú na tom ľudia v tejto dobe finančne, ktorí prišli o prácu? Ešte som na takú tému nenatrafila, ani na tému možnej zvýšenej kriminality.
Ide o to, že sa mi zdá, že určitá oblasť začína po jari znovu ožívať.
pavol54
09.01.21,18:32
je to už vyše 30.r
opráš si trochu spomienky

https://autobible.euro.cz/tesne-pred-revoluci-koupe-vozu-v-roce-1989-nebyla-v-cssr-snadna/
kúpené 13.06.1979 š 105 S cena 53000 + 300Kčs doplatok za pásy farba zlatohnedá, dátum výroby vyrazený na štítku 09.06.1979 všetky popisy na štítku v nemčine. alebo ti mám naskenovať kópiu techničáku ktorú som si spravil pred likvidáciou? Kúpiť som si ho odskočil len tak lebo som bol poblíž domu na stáži zo školy. A to sa nedalo telefonovať ako dnes len idúc po ulici
bjuty smis
09.01.21,18:36
ja píšem o konci 80.- ked padol réžim...ktorý nebol schopný ekonomický prežiť...
to si pamätám...
pavol54
09.01.21,18:39
Ja by som sa chcela spýtať, okolo mňa nie sú problémy, tak neviem, zatiaľ kto pracoval, aj pracuje, ale ako sú na tom ľudia v tejto dobe finančne, ktorí prišli o prácu? Ešte som na takú tému nenatrafila, ani na tému možnej zvýšenej kriminality.
Ide o to, že sa mi zdá, že určitá oblasť začína po jari znovu ožívať.
pred hodinou mi volala zamestnakyňa, že jedna pani čo robila u mňa ako brigádnička na materskej v roku 1999, inak sme boli dobrí kamaráti, robila sestru v DSS v Blave, predvčerom ostala na ubytovni pre Covid, dnes ráno nezdvíhala telefón a už ani nezodvihne. To sú fofry.
buchač
09.01.21,18:51
Ja by som sa chcela spýtať, okolo mňa nie sú problémy, tak neviem, zatiaľ kto pracoval, aj pracuje, ale ako sú na tom ľudia v tejto dobe finančne, ktorí prišli o prácu? Ešte som na takú tému nenatrafila, ani na tému možnej zvýšenej kriminality.
Ide o to, že sa mi zdá, že určitá oblasť začína po jari znovu ožívať.
...a ty si kde bola, keď som na hentú problematiku pindal ?
Veď choď trochu do histórie, prejdi si moje príspevky a uvidíš.

...a myslíš, že táto problematika sa nejak preberá v médiách...alebo dokonca na vláde ?
Naposledy sa týmto problémom zaoberal Sulík a keď dal názor, tak ho Blázon nazval idiotom.
Poznámka - dnes som postrehol, že sa Blázon ospravedlnil...no okamžite jedným dychom zaútočil. Kuwa, neskutočné exemplárne hovado...

Cigáni ? Nedaj sa vysmiať... oni sú tak chránení, ako keby boli pred vyhynutím...no opak je pravdou, množia sa až do het.
Ono malá kriminalita nejak nikoho nezaujíma, teda pokiaľ sa ho konkrétne nedotýka.
pavol54
09.01.21,19:47
Tak mi napadlo či by nemohli pozostalí žalovať za neposkytnutie medikamentov na liečenie covidu lebo testovaním aj keby sa robilo každú hodinu tak sa nevylieči nikto a nechať to dôjsť až na pľúcnu ventiláciu je už dosť neskoro. A Lipták, Mesík Zelník sú zámerne umlčiavaní aby sa ľudia neliečili, ale to by nezarobil bývalý kandidát na prezidenta. A k klamú tí traja a ďalší odborníci tak prečo ich štát nezažaluje za klamanie, nájde sa formulácia trestného činu
lujza.j
09.01.21,20:18
Korela..nedavno som citala,ze niekde v petrzalke vykradli vyse 20pivnic...este som si..fiha toto este fici?!alebo zas fici....memusi mat suvis...ale ked vidim na pz fb stranke....tak fizli sa dnes len fotia....tak asi nezuri trestna cinnost?!alebo nova móda...alebo ?
Clanky ako su ludia v financnej sračke-a tym spojena kriminalita?kto by ich pisal-schvalil....
lujza.j
09.01.21,20:33
Palino...ved uz boli clanky,videa lekarov......ze sa nelieci spravne.....ale vies...to nie su igorove vlezdoprdelky...tak to ide hned do stratena.....
Mila123
09.01.21,20:34
Tak mi napadlo či by nemohli pozostalí žalovať za neposkytnutie medikamentov na liečenie covidu lebo testovaním aj keby sa robilo každú hodinu tak sa nevylieči nikto a nechať to dôjsť až na pľúcnu ventiláciu je už dosť neskoro. A Lipták, Mesík Zelník sú zámerne umlčiavaní aby sa ľudia neliečili, ale to by nezarobil bývalý kandidát na prezidenta. A k klamú tí traja a ďalší odborníci tak prečo ich štát nezažaluje za klamanie, nájde sa formulácia trestného činu
OMG, Pavol, prečo medikamenty??? veď neexistujú žiadne účinné lieky na covid19,
dcéra spomínala, že liečba spočíva v podávaní O2 , antikoagulačná liečba, podávanie liekov na ich chronické ochorenia, meranie vitálnych funkcií, hlavne saturácia krvi kyslíkom, ak je aj napr. zápal pľúc tak sa podávajú ATB, remdesivir podali napr. pacientke s covidom19 po transplantácií pľúc ......teda Pavol čo im nepodali? nepodávajú? aké medikamenty???
pavol54
10.01.21,05:25
Tak mi napadlo či by nemohli pozostalí žalovať za neposkytnutie medikamentov na liečenie covidu lebo testovaním aj keby sa robilo každú hodinu tak sa nevylieči nikto a nechať to dôjsť až na pľúcnu ventiláciu je už dosť neskoro. A Lipták, Mesík Zelník sú zámerne umlčiavaní aby sa ľudia neliečili, ale to by nezarobil bývalý kandidát na prezidenta. A k klamú tí traja a ďalší odborníci tak prečo ich štát nezažaluje za klamanie, nájde sa formulácia trestného činu
.

OMG, Pavol, prečo medikamenty??? veď neexistujú žiadne účinné lieky na covid19,
dcéra spomínala, že liečba spočíva v podávaní O2 , antikoagulačná liečba, podávanie liekov na ich chronické ochorenia, meranie vitálnych funkcií, hlavne saturácia krvi kyslíkom, ak je aj napr. zápal pľúc tak sa podávajú ATB, remdesivir podali napr. pacientke s covidom19 po transplantácií pľúc ......teda Pavol čo im nepodali? nepodávajú? aké medikamenty???
vieš ono ja nie som lekár, len počúvam a vyhodnocujem si informácie.
pochopil som možno nesprávne že:
1. prioritne si je treba zvyšovať imunitu vitamín D vitamín C zinok
2. pri identifikovaní pozitivity treba od počiatku nasadiť zvýšené dávky vitamínov a liekov ako to doporučujú tí traja(Lipták, Zelník, Mesík) a vraj ten drahý remdesivir "hodiť do dunaja" lebo je neúčinný
3. pri ťažkom priebehu už len hospitalizácia a tomu sa treba preventívnymi opatreniami vyhnúť
Čo z testovania ak sa neprijmú opatrenia na elimináciu?
Ak budem merať tlak(testovať)v kolese aj každú hodinu ak neprijmem nápravné opatrenia( zalepiť dieru, opraviť ventil, nahustiť) tak samé nezabráni úniku tlaku.
Ak má MUDR. Lipták také dobré výsledky v 6 DSS všetkých vyliečil, jeden zomrel
Už by sa mohol prebudiť riaditeľ úradu ktorý má kontrolovať kvalitu lekárskych výkonov a nabehnúť tam a preveriť ak sú informácie pravdivé, tak zaviesť poznatky do praxe, ak sú nepravdivé tak prijať opatrenia aby prenikli správne informácie
pavol54
10.01.21,05:52
Uznali sme GUAIDOA ako víťaza volieb prezidenta Venezuely, ktorému neumožnil Maduro byť vymenovaný
Uznali sme Tichanovskú ako víťaza volieb prezidenta Bieloruska, ktorej Lukašenko nedovolil prevziať moc
Uznáme Trumpa ako víťaza prezidentských volieb USA ktorý bol Bidenom odstavený zmanipulovanými voľbami:)
pavol54
10.01.21,06:23
udelené ministerské výnimky z testovania = stredoveké kúpené odpustky za hriechy? (nakazený aj s výnimkou je nakazený, hriešnik aj s kúpeným odpustkom bol hriešnik)
Nandrolon
10.01.21,06:26
Ja by som sa chcela spýtať, okolo mňa nie sú problémy, tak neviem, zatiaľ kto pracoval, aj pracuje, ale ako sú na tom ľudia v tejto dobe finančne, ktorí prišli o prácu? Ešte som na takú tému nenatrafila, ani na tému možnej zvýšenej kriminality.
Ide o to, že sa mi zdá, že určitá oblasť začína po jari znovu ožívať.
Tí, ktorí žijú finančne zodpovedne, nežijú na dlh a skáču iba do výšky svojho platu sú nateraz v pohode.
Ten "druhý pól" je nervózny, nevedia, ako dostať od ľudí prachy do svojej peňaženky, častokrát začnú robiť niečo iné /napr. poisťovákov/ a "otrvujú do aleluja". A hlavne kvičia o rôzne podpory, dotácie.
Nandrolon
10.01.21,06:34
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-covid-19-imunolog-jiri-beran-lek-isoprinosin.A200729_101513_domaci_knn
Tých článkov je oveľa viac. V ČR tým úspešne vyliečili /na vlastné triko/ celú nakazenú DSS.
Kvaka
10.01.21,06:47
pavol54
10.01.21,06:55
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/573601-sme-proti-virusu-bezbranni/
aj tu sa píše o liečbe či prevencii
Myslím si že každý vážnejší pacient by túto liečbu na skúšku prijal. Buď pomôže alebo nie. Ak nie, tak je to jedno či s liekmi alebo bez liekov. Strach z nemoci a nevyliečenia je väčší ako z ktorejkoľvek inej hrozby
buchač
10.01.21,06:59
Ja by som sa chcela spýtať, okolo mňa nie sú problémy, tak neviem, zatiaľ kto pracoval, aj pracuje, ale ako sú na tom ľudia v tejto dobe finančne, ktorí prišli o prácu? Ešte som na takú tému nenatrafila, ani na tému možnej zvýšenej kriminality.
Ide o to, že sa mi zdá, že určitá oblasť začína po jari znovu ožívať.
Tí, ktorí žijú finančne zodpovedne, nežijú na dlh a skáču iba do výšky svojho platu sú nateraz v pohode.
Ten "druhý pól" je nervózny, nevedia, ako dostať od ľudí prachy do svojej peňaženky, častokrát začnú robiť niečo iné /napr. poisťovákov/ a "otrvujú do aleluja". A hlavne kvičia o rôzne podpory, dotácie.
Pred pár týždňami som tu dal vyjadrenie vo význame..." prajem všetkým aby aspoň 1-2 roky nemali žiaden príjem "... až potom sa bude dať s nimi baviť na túto tému.
buchač
10.01.21,07:07
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/573601-sme-proti-virusu-bezbranni/
aj tu sa píše o liečbe či prevencii
Podľa mňa ide jednoznačne o prevenciu. Liečba je predsa niečo úplne iné.
Opýtam sa...koľko vitamínov denne užívaš a ako dlho ?
pavol54
10.01.21,07:25
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/573601-sme-proti-virusu-bezbranni/
aj tu sa píše o liečbe či prevencii
Podľa mňa ide jednoznačne o prevenciu. Liečba je predsa niečo úplne iné.
Opýtam sa...koľko vitamínov denne užívaš a ako dlho ?
vitamín D sa viaže do štruktúry, prebytok vraj pri normálnom užívaní nevznikne, vitamín C prebytok odchádza močom.
Kvaka
10.01.21,07:36
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/573601-sme-proti-virusu-bezbranni/
aj tu sa píše o liečbe či prevencii
Podľa mňa ide jednoznačne o prevenciu. Liečba je predsa niečo úplne iné.
Opýtam sa...koľko vitamínov denne užívaš a ako dlho ? Na prevenciu písal, že podávali vitamín D a zinok, ten liek dávali potom, po rozvinutí príznakov ochorenia, pozerala som aj zahraničné články. Obidva lieky, čo sú tu dnes spomínané, sú už blokované v lekárňach, nedajú sa kúpiť.
Opýtal si sa, odpoviem, ja dlhodobo x rokov užívam vigantol, od marca som akurát zvýšila dávkovanie. :)
Vitamín C mám vo vlastnom sirupe z rakytníka, denne ráno do jogurtu, 3 lyžičky. :)
Zinok som kúpila v tomto roku, užívam s prestávkami, občas.
No a nič iné.
Z liekov mám Aspirin protect 100mg, užívam denne, na predpis kardiológa už tiež roky.
Inak som zdravá, klop klop klop.
buchač
10.01.21,07:50
Inak som zdravá, klop klop klop.
Ja užívam vitamíny roky rokúce...presnejšie od 2006ho...ako podpora na imunitu pri Dia.
Plus každý deň nejaké ovocie...holt, počúvam svoju lekárku, lebo inak fásnem. ;)
Dáša_
10.01.21,08:33
anet
10.01.21,08:35
Inak ja celkom nechapem, ze sa teraz z toho zapalu pluc robi take halooo ako keby v minulosti nebol. Pri pneumonii sa CPR testy robili aj v minulosti, uz davno je popisane kedy je bakterialna, kedy virusova ... napr. https://www.benulekaren.sk/ako-na-zapal-pluc-1601673968
V piatok som citala na nete pekny nazor ku covidu:

Štve mne, že se stále vůbec nepočítá s buněčnou imunitou a tzv. paměťovými buňkami. Přece když někdo infekci prodělá, tak při příštím setkání s viry B-lymfocyty rychle zareagují a začnou tvořit specifické protilátky. Do boje se ale dají i T-lymfocyty a další buňky. To, že se mluví stále jen o protilátkách a navíc vůbec ne o slizničních IgA, je zavádějící. Ano, určitě jsou lidé, kteří mají buněčnou ci sliznicni imunitu nefunkční, ale mladým, zdravým lidem by měla fungovat. Po prodělané nemoci by měl být člověk imunní. Sice může virus chytit, ale podobně jako po vakcíně by neměla mít nemoc již tak těžký průběh. Ti, co nyní měly asymptomatický průběh mají podle všeho fungující slizniční a buněčnou imunitu. Jinak i po vakcíně budou zřejmě protilátky klesat, takže se bude neustále každých pár měsíců očkování opakovat?

krasne jste to napsala....nejsem odbornik na vakciny, ale mam za to ze prave adenovirove vakciny jsou prave za ucelem vybudovani bunecne imunity. Predpokladam ze to byl prave duvod proc tak dobre fungovaly u mladsich lidi a u starsich jen ze cca. 60ti procent. Jako strukturni biolog jeste dodam ze se testuji jen protilatky proti 2 antigenum...coz je samozrejmne nepresne - a je to vlastne jenom z toho duvodu ze tyto dva antigeny jsou jednoduche pripravit a postavit na nich test. Ostatnich 50 antigenu se netestuje- byl na to super vedecky clanek, bohuzel se ukazalo ze je to nesmirne narocne.

Ja tez nejsem odbornik na vakciny, ale z dostupnych zdroju o mRNA vakcine se zatim mluvi zas prevazne jen vzhledem k protilatkam. Z ceho mne trochu mrazi je, ze na oficialnich strankach Moderny pisi, ze je u technologie mRNA vedeckou vyzvou zajistit, aby mRNA obesla nas imunitni system a dostala se do pozadovanych bunek, ze je nebezpeci, ze by ji mohl nas imunitni system znicit. Vakcina se pritom klidne picha lidem, kteri mohou mit z ruznych duvodu vybuzeny imunitni system a nikde neni nic o tom, jak je toto reseno. Leciva na bazi mRNA jsou na strankach Moderny nazyvany operacnim systemem - softwarem zivota. Je to zcela nova technologie. Muze to mit mnoha uplatneni, ale neni to na siroke populaci vyzkousene, prakticky se to zkousi nyni a kdyby nebyla epidemie, tak by asi nikdo takove zkousky na lidech nepovolil. Elon Musk je z teto technologie nadsen a tvrdi, ze kdyz budem chtit, tak se diky ni dokazem promenit na motyly???? Obcas jsou vysmivani lide, kteri tvrdi, ze to bude prepisovat nas geneticky kod. Smeji se jim proto, ze v tele vznika RNA na zaklade DNA a RNA nemeni DNA. Ale v prirode jsou pripady, kdy se RNA dostava do DNA a trvale ji meni. Delaji to retroviry (napr. HIV) a jeste nejake dalsi viry pomoci enzymu reverzni transkriptazi. Zda by mohlo byt nejake riziko, kdyby clovek v sobe mel viry s reverzni transkriptazou, netusim. https://www.modernatx.com/mrna-technology/mrna-platform-enabling-drug-discovery-development?fbclid=IwAR1ldO9N-inAtVxuG8nTIEt4jhEn7ML1txdWc0LihV1dy6LL3T7yGwh4O6g
https://www.modernatx.com/modernas-mrna-technology
Tweety
10.01.21,08:35
Dáša_
10.01.21,08:39
https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2868254940120417/ (https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2868254940120417/)

:D :D
Videla som to včera v Tv a myslela som, že sa popučím od smiechu. Že vraj v prvej línii....

a to ja som dávala ešte malú šancu tomu, že to je len fikcia :D Či náhodou nestojí v rade na očkovanie.... Prvá línia
misoft
10.01.21,08:51
https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2868254940120417/ (https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2868254940120417/)

:D :D
Videla som to včera v Tv a myslela som, že sa popučím od smiechu. Že vraj v prvej línii....
To akože fakt? Zašitý v kancli, rady cez telefón a vraj v "prvej" línii. Šašo jeden....
Tweety
10.01.21,08:54
https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2868254940120417/ (https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2868254940120417/)

:D :D
Videla som to včera v Tv a myslela som, že sa popučím od smiechu. Že vraj v prvej línii....

a to ja som dávala ešte malú šancu tomu, že to je len fikcia :D Či náhodou nestojí v rade na očkovanie.... Prvá línia
Možno tým chcel povedať, že by mu patril aj 7 € príplatok za prácu v prvej línii. Pomoc zdravý rozum .......
misoft
10.01.21,09:24
NO! A je to opäť tu!!!
https://www.ta3.com/clanok/1200477/predlzenie-nudzoveho-stavu-musi-este-odobrit-parlament.html
"Núdzový stav možno vyhlásiť v nevyhnutnom rozsahu a na nevyhnutný čas, najdlhšie na 90 dní. Ak je vyhlásený z dôvodu ohrozenia života a zdravia osôb v súvislosti so vznikom pandémie, predĺžiť sa môže najviac o ďalších 40 dní, a to aj opakovane."
Takže "náš" trnafský blázon (preto robili zmenu v zákonoch a ústave!!!) môže na základe toho vyhlasovať a udržiavať núdzový stav DO NEKONEČNA! Teraz by to bolo do 19.2.2021, ďalšie by možno bolo do 31.3.2021, 10.5.2021.............

Pokiaľ to bude opakovať a opakovať - tak nebudú žiadne sviatky veľkonočné sviatky, nebudú žiadne prázdniny, decká sa do škôl nedostanú, malé podniky môžu všetko zabaliť....
On to môže vyhlasovať hoci aj celé svoje volebné obdobie (ak ho do tej doby neodstránime od koryta) - teda 4 roky.
pavol54
10.01.21,10:02
https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2868254940120417/ (https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2868254940120417/)

:D :D
Videla som to včera v Tv a myslela som, že sa popučím od smiechu. Že vraj v prvej línii....
Jeho odporúčania si pandemická komisia nevšíma (čo nemusí), a úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou na ne nereaguje(mal by). Kto nás necháva úmyselne v pochybnostiach?
Nandrolon
10.01.21,10:06
Ja by som sa chcela spýtať, okolo mňa nie sú problémy, tak neviem, zatiaľ kto pracoval, aj pracuje, ale ako sú na tom ľudia v tejto dobe finančne, ktorí prišli o prácu? Ešte som na takú tému nenatrafila, ani na tému možnej zvýšenej kriminality.
Ide o to, že sa mi zdá, že určitá oblasť začína po jari znovu ožívať.
Tí, ktorí žijú finančne zodpovedne, nežijú na dlh a skáču iba do výšky svojho platu sú nateraz v pohode.
Ten "druhý pól" je nervózny, nevedia, ako dostať od ľudí prachy do svojej peňaženky, častokrát začnú robiť niečo iné /napr. poisťovákov/ a "otrvujú do aleluja". A hlavne kvičia o rôzne podpory, dotácie.
Pred pár týždňami som tu dal vyjadrenie vo význame..." prajem všetkým aby aspoň 1-2 roky nemali žiaden príjem "... až potom sa bude dať s nimi baviť na túto tému.
A týka sa to samozrejme rovnako všetkých, teda aj teba. Hádam mi nechceš tvrdiť, že si bol 2 roky bez príjmu, teda aj dôchodku aj výsluhy...
Ja by som zase všetkým prial tvoj príjem. Potom by tie 2 roky mohli tancovať, spievať a užívať si. Lebo čím vyšší príjem má človek , tým má väčšiu MOŽNOSŤ ZABEZPEČIŤ SA NA DLHŠÍ ČAS.
pavol54
10.01.21,10:12
Ja by som sa chcela spýtať, okolo mňa nie sú problémy, tak neviem, zatiaľ kto pracoval, aj pracuje, ale ako sú na tom ľudia v tejto dobe finančne, ktorí prišli o prácu? Ešte som na takú tému nenatrafila, ani na tému možnej zvýšenej kriminality.
Ide o to, že sa mi zdá, že určitá oblasť začína po jari znovu ožívať.
Tí, ktorí žijú finančne zodpovedne, nežijú na dlh a skáču iba do výšky svojho platu sú nateraz v pohode.
Ten "druhý pól" je nervózny, nevedia, ako dostať od ľudí prachy do svojej peňaženky, častokrát začnú robiť niečo iné /napr. poisťovákov/ a "otrvujú do aleluja". A hlavne kvičia o rôzne podpory, dotácie.
Pred pár týždňami som tu dal vyjadrenie vo význame..." prajem všetkým aby aspoň 1-2 roky nemali žiaden príjem "... až potom sa bude dať s nimi baviť na túto tému.
A týka sa to samozrejme rovnako všetkých, teda aj teba. Hádam mi nechceš tvrdiť, že si bol 2 roky bez príjmu, teda aj dôchodku aj výsluhy...
Ja by som zase všetkým prial tvoj príjem. Potom by tie 2 roky mohli tancovať, spievať a užívať si. Lebo čím vyšší príjem, má človek MOŽNOSŤ ZABEZPEČIŤ SA NA DLHŠÍ ČAS.
Inovovaný: Príde domov poslanec hodí na stôl 5000 eurovú výplatu a manželka sa pýta preboha čo s tým budem robiť však už aj wc máme vytapetované stoeurovkami? Na to jej hovorí: A to si predstav že sú aj také rodiny kde sú zamestnaní obaja.
buchač
10.01.21,10:23
A týka sa to samozrejme rovnako všetkých, teda aj teba. Hádam mi nechceš tvrdiť, že si bol 2 roky bez príjmu, teda aj dôchodku aj výsluhy...
Ja by som zase všetkým prial tvoj príjem. Potom by tie 2 roky mohli tancovať, spievať a užívať si. Lebo čím vyšší príjem má človek , tým má väčšiu MOŽNOSŤ ZABEZPEČIŤ SA NA DLHŠÍ ČAS.
Zasa nerozmýšľaš a hneď reaguješ ?

...a ozaj...odkiaľ len ty môžeš vedieť, že aký mám príjem - dôchodok ?

P.S.:
Len mi tu zasa nezačni s tými hlúposťami (ako minule), že dôchodcovi už nie nič potrebné.
To si nechaj pre iných...
Kvaka
10.01.21,10:49
Možno tým chcel povedať, že by mu patril aj 7 € príplatok za prácu v prvej línii. Pomoc zdravý rozum ....... Ale no... Videla som to video, kde to hovoril, bolo to v kontexte s významom prevencie a budovania imunity. Nie možno, ale určite tým chcel povedať, že prvá línia môže byť aj prevencia, teda aj zvyšovanie imunity a zdravá životospráva, podľa možností, teda predchádzanie chorobe.
Povedal tiež, že je to ťažká chrípka, ktorú vždy pokladal za vážne ochorenie.
Áno, nikto ho nepočúva, ale.......mal by si každý vedieť vybrať to, čo je v tom pozitívne, čo môže ovplyvniť.
Roky sa vie, že imunita sa tvorí najmä v črevách. Google mi dal o tom množstvo odkazov, napr. tu: https://primar.sme.sk/c/6965945/co-robit-aby-imunita-nezlyhavala.html
lujza.j
10.01.21,11:40
pavol54
10.01.21,12:05
https://lekar.sk/clanok/liecba-covid19
perfektný odkaz.
myslíš že to čítal plagiátor igi? Ak to aj čítal tak ho vôbec nepochopil, však plagiátor silne pripomínajúci strýka držgroša zo známeho kresleného seriálu, to ani nemôže(tam nie je štrngot peňazí). A ešte 30 členná pandemická komisia vraj má len jedného či dvoch lekárov, aj tí sú na výplatnej listine farmafiriem.
pavol54
10.01.21,12:15
https://lekar.sk/clanok/liecba-covid19
lujzi mám jednu otázku na teba ako takmer odborníčku (policajti to mali bližšie ku psom ako my ostatní) ako dlho trvá výcvik psa na identifikáciu drog, trhavín alebo mŕtvolného pachu, či iných látok? V Helsinkách aj v Rakúsku majú najlacnejších odhaľovačov na vírus corona - psov
pavol54
10.01.21,12:22
Ako štát sme mali sme pár dní v Európe rovnocenný štát, už sme zase sami. Rakúska PLgt ministerka práce odstúpila. Asi bola konškoláčka nášmu plagiátorovi Igimu však STU Blava jej ho dala, asi aj rovnaká fakulta. Rakúšania majú slabé stoličkové lepidlo, mali by spraviť verejné obstaranie naši plagiátori by ponúkli. "zn. Samota je zlá" :).
Denník N by mal zverejniť inzerát (však aj Todová má ohromnú prácu)
" Kto má peniaze dostane diplom zn.: Slovenské univerzity"
Nandrolon
10.01.21,12:26
A týka sa to samozrejme rovnako všetkých, teda aj teba. Hádam mi nechceš tvrdiť, že si bol 2 roky bez príjmu, teda aj dôchodku aj výsluhy...
Ja by som zase všetkým prial tvoj príjem. Potom by tie 2 roky mohli tancovať, spievať a užívať si. Lebo čím vyšší príjem má človek , tým má väčšiu MOŽNOSŤ ZABEZPEČIŤ SA NA DLHŠÍ ČAS.
Zasa nerozmýšľaš a hneď reaguješ ?

...a ozaj...odkiaľ len ty môžeš vedieť, že aký mám príjem - dôchodok ?

P.S.:
Len mi tu zasa nezačni s tými hlúposťami (ako minule), že dôchodcovi už nie nič potrebné.
To si nechaj pre iných...
Len píšem, že rovnako som to nezažil ja ako aj ty. Hlavne, že tu stále o tom mudruješ, pritom 99,9% dôchodcov by chcelo mať taký príjem ako ty a to myslím aj tú černotu, ktorou sa tu ani netajíš.

ps: ty si myslíš, že všeobecne "približne" sa nevie, kto na akej pozícii koľko "asi zarobí"?
To je sen každého TOP manažéra, pritom celý podnik vie, ako a kedy si užierajú zo spoločného, akurát sa podriadení tvária že nikto nič nevie.
Netvrdím, že dôchodca už nič nepotrebuje, ale tvrdím, že určite PRE SEBA potrebuje menej ako mladí rodičia v produktívnom veku.
No a ak dotuje donekonečna "mladých", tak to si už sám vybral, takže sa s tým musí popasovať. Lebo je to podobné, ako keby gambler sa bil do pŕs, koľko peňazí on potrebuje na mesiac.....
misoft
10.01.21,12:27
Pali.... boli sme, sme a budeme stále second category..... bez ohľadu na to, ako sa nám darí, alebo nedarí.....
lujza.j
10.01.21,12:40
Palino..dexametazon nie je ziadna novinka...horolezci poznaju....
pavol54
10.01.21,12:45
Palino..dexametazon nie je ziadna novinka...horolezci poznaju....
aha, ja som sa pýtal na či by nebolo rýchlejšie, lacnejšie a presnejšie vycvičiť psov ako doviezť ag testy
lujza.j
10.01.21,12:51
Kolko trva vycvik psov..veru neviem....to je zvlast "štat"v ramci pz....a dostat sa tam...ani nehovorim:( mala som kolegu na obvodnom....nastupil s tym,ze chce byt psovod...zabudni...ale nakoniec po xy rokoch sa mu podarilo.....bez tlacenky samo,ze nie...
Mozno na nete..nieco pisu..nikdy som sa nezaujimala o to...
lujza.j
10.01.21,12:52
Palino..dexametazon nie je ziadna novinka...horolezci poznaju....
aha, ja som sa pýtal na či by nebolo rýchlejšie, lacnejšie a presnejšie vycvičiť psov ako doviezť ag testy
Palino nerozosmievaj ma:)
lujza.j
10.01.21,13:27
Mila123
10.01.21,13:35
Tak mi napadlo či by nemohli pozostalí žalovať za neposkytnutie medikamentov na liečenie covidu lebo testovaním aj keby sa robilo každú hodinu tak sa nevylieči nikto a nechať to dôjsť až na pľúcnu ventiláciu je už dosť neskoro. A Lipták, Mesík Zelník sú zámerne umlčiavaní aby sa ľudia neliečili, ale to by nezarobil bývalý kandidát na prezidenta. A k klamú tí traja a ďalší odborníci tak prečo ich štát nezažaluje za klamanie, nájde sa formulácia trestného činu
.

OMG, Pavol, prečo medikamenty??? veď neexistujú žiadne účinné lieky na covid19,
dcéra spomínala, že liečba spočíva v podávaní O2 , antikoagulačná liečba, podávanie liekov na ich chronické ochorenia, meranie vitálnych funkcií, hlavne saturácia krvi kyslíkom, ak je aj napr. zápal pľúc tak sa podávajú ATB, remdesivir podali napr. pacientke s covidom19 po transplantácií pľúc ......teda Pavol čo im nepodali? nepodávajú? aké medikamenty???
vieš ono ja nie som lekár, len počúvam a vyhodnocujem si informácie.
pochopil som možno nesprávne že:
1. prioritne si je treba zvyšovať imunitu vitamín D vitamín C zinok
2. pri identifikovaní pozitivity treba od počiatku nasadiť zvýšené dávky vitamínov a liekov ako to doporučujú tí traja(Lipták, Zelník, Mesík) a vraj ten drahý remdesivir "hodiť do dunaja" lebo je neúčinný
3. pri ťažkom priebehu už len hospitalizácia a tomu sa treba preventívnymi opatreniami vyhnúť
Čo z testovania ak sa neprijmú opatrenia na elimináciu?
Ak budem merať tlak(testovať)v kolese aj každú hodinu ak neprijmem nápravné opatrenia( zalepiť dieru, opraviť ventil, nahustiť) tak samé nezabráni úniku tlaku.
Ak má MUDR. Lipták také dobré výsledky v 6 DSS všetkých vyliečil, jeden zomrel
Už by sa mohol prebudiť riaditeľ úradu ktorý má kontrolovať kvalitu lekárskych výkonov a nabehnúť tam a preveriť ak sú informácie pravdivé, tak zaviesť poznatky do praxe, ak sú nepravdivé tak prijať opatrenia aby prenikli správne informácie
Pavol, vieš aký účinok mal podaný remdesivir pre pacientku po transplantácií pľúc? spomínala, keby že ho mohla dostávať každý deň bola by maximálne spokojná, pretože už konečne dokázala sa normálne z plných pľúc nadýchnuť......tak dr. Lipták nech si hádže do Dunaja čo chce, ale ak nemá osobné skúsenosti, je jeho tvrdenie na zamyslenie.... (to je ten lekár, kt. mal problém s braním úplatkov? a súčasne je aj ošetrujúci lekár exministra Ruska?)
pavol54
10.01.21,13:43
Pozor mozno hoax?!
https://cz24.news/zahada-preplnenych-nemocnic-na-slovensku-vyriesena-lozka-su-zabrane-zdravymi-ludmi-zdravotnici-sa-staraju-o-uplne-zdravych-akoze-covidovych-pacientov-skutocne-chori-ludia-trpiaci-na-st/
o mrtvych sa nedá imitovať, jedna známa včera skončila behom troch dní, dnes počúvam že jeden môj klient nedávno a manželka po ňom o dve hodiny. Preto mnou lomcuje ten cynizmus plagiátora, miesto strkania tyčiek do nosa hoci aj každý deň, treba robiť osvetu prevencie, a aj ju materiálne zabezpečiť. ROR ako jediná prevencia je dosť málo.
pavol54
10.01.21,13:45
Tak mi napadlo či by nemohli pozostalí žalovať za neposkytnutie medikamentov na liečenie covidu lebo testovaním aj keby sa robilo každú hodinu tak sa nevylieči nikto a nechať to dôjsť až na pľúcnu ventiláciu je už dosť neskoro. A Lipták, Mesík Zelník sú zámerne umlčiavaní aby sa ľudia neliečili, ale to by nezarobil bývalý kandidát na prezidenta. A k klamú tí traja a ďalší odborníci tak prečo ich štát nezažaluje za klamanie, nájde sa formulácia trestného činu
.

OMG, Pavol, prečo medikamenty??? veď neexistujú žiadne účinné lieky na covid19,
dcéra spomínala, že liečba spočíva v podávaní O2 , antikoagulačná liečba, podávanie liekov na ich chronické ochorenia, meranie vitálnych funkcií, hlavne saturácia krvi kyslíkom, ak je aj napr. zápal pľúc tak sa podávajú ATB, remdesivir podali napr. pacientke s covidom19 po transplantácií pľúc ......teda Pavol čo im nepodali? nepodávajú? aké medikamenty???
vieš ono ja nie som lekár, len počúvam a vyhodnocujem si informácie.
pochopil som možno nesprávne že:
1. prioritne si je treba zvyšovať imunitu vitamín D vitamín C zinok
2. pri identifikovaní pozitivity treba od počiatku nasadiť zvýšené dávky vitamínov a liekov ako to doporučujú tí traja(Lipták, Zelník, Mesík) a vraj ten drahý remdesivir "hodiť do dunaja" lebo je neúčinný
3. pri ťažkom priebehu už len hospitalizácia a tomu sa treba preventívnymi opatreniami vyhnúť
Čo z testovania ak sa neprijmú opatrenia na elimináciu?
Ak budem merať tlak(testovať)v kolese aj každú hodinu ak neprijmem nápravné opatrenia( zalepiť dieru, opraviť ventil, nahustiť) tak samé nezabráni úniku tlaku.
Ak má MUDR. Lipták také dobré výsledky v 6 DSS všetkých vyliečil, jeden zomrel
Už by sa mohol prebudiť riaditeľ úradu ktorý má kontrolovať kvalitu lekárskych výkonov a nabehnúť tam a preveriť ak sú informácie pravdivé, tak zaviesť poznatky do praxe, ak sú nepravdivé tak prijať opatrenia aby prenikli správne informácie
Pavol, vieš aký účinok mal podaný remdesivir pre pacientku po transplantácií pľúc? spomínala, keby že ho mohla dostávať každý deň bola by maximálne spokojná, pretože už konečne dokázala sa normálne z plných pľúc nadýchnuť......tak dr. Lipták nech si hádže do Dunaja čo chce, ale ak nemá osobné skúsenosti, je jeho tvrdenie na zamyslenie.... (to je ten lekár, kt. mal problém s braním úplatkov? a súčasne je aj ošetrujúci lekár exministra Ruska?)
ty si lekárka?
Mila123
10.01.21,14:02
Tak mi napadlo či by nemohli pozostalí žalovať za neposkytnutie medikamentov na liečenie covidu lebo testovaním aj keby sa robilo každú hodinu tak sa nevylieči nikto a nechať to dôjsť až na pľúcnu ventiláciu je už dosť neskoro. A Lipták, Mesík Zelník sú zámerne umlčiavaní aby sa ľudia neliečili, ale to by nezarobil bývalý kandidát na prezidenta. A k klamú tí traja a ďalší odborníci tak prečo ich štát nezažaluje za klamanie, nájde sa formulácia trestného činu
.

OMG, Pavol, prečo medikamenty??? veď neexistujú žiadne účinné lieky na covid19,
dcéra spomínala, že liečba spočíva v podávaní O2 , antikoagulačná liečba, podávanie liekov na ich chronické ochorenia, meranie vitálnych funkcií, hlavne saturácia krvi kyslíkom, ak je aj napr. zápal pľúc tak sa podávajú ATB, remdesivir podali napr. pacientke s covidom19 po transplantácií pľúc ......teda Pavol čo im nepodali? nepodávajú? aké medikamenty???
vieš ono ja nie som lekár, len počúvam a vyhodnocujem si informácie.
pochopil som možno nesprávne že:
1. prioritne si je treba zvyšovať imunitu vitamín D vitamín C zinok
2. pri identifikovaní pozitivity treba od počiatku nasadiť zvýšené dávky vitamínov a liekov ako to doporučujú tí traja(Lipták, Zelník, Mesík) a vraj ten drahý remdesivir "hodiť do dunaja" lebo je neúčinný
3. pri ťažkom priebehu už len hospitalizácia a tomu sa treba preventívnymi opatreniami vyhnúť
Čo z testovania ak sa neprijmú opatrenia na elimináciu?
Ak budem merať tlak(testovať)v kolese aj každú hodinu ak neprijmem nápravné opatrenia( zalepiť dieru, opraviť ventil, nahustiť) tak samé nezabráni úniku tlaku.
Ak má MUDR. Lipták také dobré výsledky v 6 DSS všetkých vyliečil, jeden zomrel
Už by sa mohol prebudiť riaditeľ úradu ktorý má kontrolovať kvalitu lekárskych výkonov a nabehnúť tam a preveriť ak sú informácie pravdivé, tak zaviesť poznatky do praxe, ak sú nepravdivé tak prijať opatrenia aby prenikli správne informácie
Pavol, vieš aký účinok mal podaný remdesivir pre pacientku po transplantácií pľúc? spomínala, keby že ho mohla dostávať každý deň bola by maximálne spokojná, pretože už konečne dokázala sa normálne z plných pľúc nadýchnuť......tak dr. Lipták nech si hádže do Dunaja čo chce, ale ak nemá osobné skúsenosti, je jeho tvrdenie na zamyslenie.... (to je ten lekár, kt. mal problém s braním úplatkov? a súčasne je aj ošetrujúci lekár exministra Ruska?)
ty si lekárka?
nie ja nie som, moja staršia dcéra je lekárkou, momentálne je preložená a robí na covidovom oddelení, Pavol ja mám ukončené aj Bc. štúdium ošetrovateľstva, a vykonávam aj prácu sestry
pavol54
10.01.21,14:15
Tak mi napadlo či by nemohli pozostalí žalovať za neposkytnutie medikamentov na liečenie covidu lebo testovaním aj keby sa robilo každú hodinu tak sa nevylieči nikto a nechať to dôjsť až na pľúcnu ventiláciu je už dosť neskoro. A Lipták, Mesík Zelník sú zámerne umlčiavaní aby sa ľudia neliečili, ale to by nezarobil bývalý kandidát na prezidenta. A k klamú tí traja a ďalší odborníci tak prečo ich štát nezažaluje za klamanie, nájde sa formulácia trestného činu
.

OMG, Pavol, prečo medikamenty??? veď neexistujú žiadne účinné lieky na covid19,
dcéra spomínala, že liečba spočíva v podávaní O2 , antikoagulačná liečba, podávanie liekov na ich chronické ochorenia, meranie vitálnych funkcií, hlavne saturácia krvi kyslíkom, ak je aj napr. zápal pľúc tak sa podávajú ATB, remdesivir podali napr. pacientke s covidom19 po transplantácií pľúc ......teda Pavol čo im nepodali? nepodávajú? aké medikamenty???
vieš ono ja nie som lekár, len počúvam a vyhodnocujem si informácie.
pochopil som možno nesprávne že:
1. prioritne si je treba zvyšovať imunitu vitamín D vitamín C zinok
2. pri identifikovaní pozitivity treba od počiatku nasadiť zvýšené dávky vitamínov a liekov ako to doporučujú tí traja(Lipták, Zelník, Mesík) a vraj ten drahý remdesivir "hodiť do dunaja" lebo je neúčinný
3. pri ťažkom priebehu už len hospitalizácia a tomu sa treba preventívnymi opatreniami vyhnúť
Čo z testovania ak sa neprijmú opatrenia na elimináciu?
Ak budem merať tlak(testovať)v kolese aj každú hodinu ak neprijmem nápravné opatrenia( zalepiť dieru, opraviť ventil, nahustiť) tak samé nezabráni úniku tlaku.
Ak má MUDR. Lipták také dobré výsledky v 6 DSS všetkých vyliečil, jeden zomrel
Už by sa mohol prebudiť riaditeľ úradu ktorý má kontrolovať kvalitu lekárskych výkonov a nabehnúť tam a preveriť ak sú informácie pravdivé, tak zaviesť poznatky do praxe, ak sú nepravdivé tak prijať opatrenia aby prenikli správne informácie
Pavol, vieš aký účinok mal podaný remdesivir pre pacientku po transplantácií pľúc? spomínala, keby že ho mohla dostávať každý deň bola by maximálne spokojná, pretože už konečne dokázala sa normálne z plných pľúc nadýchnuť......tak dr. Lipták nech si hádže do Dunaja čo chce, ale ak nemá osobné skúsenosti, je jeho tvrdenie na zamyslenie.... (to je ten lekár, kt. mal problém s braním úplatkov? a súčasne je aj ošetrujúci lekár exministra Ruska?)
ty si lekárka?
nie ja nie som, moja staršia dcéra je lekárkou, momentálne je preložená a robí na covidovom oddelení, Pavol ja mám ukončené aj Bc. štúdium ošetrovateľstva, a vykonávam aj prácu sestry
takže máme len čakať ako také ovce bez akéhokoľvek pokusu o záchranu kým nás nedovezú na covidové a tam skapať? opakujem možno stý krát čo mi je to platné že mi niekto vrazí do nosa tyčku a povie že som negat (možno a možno budem s pocitom istoty zamorovať iných) (ako naď) nič . veď je viem že sa nemám motať zbytočne medzi ľudmi. a ak som pozit čo so mnou spravíte? maximálne mi poviete "Sme plní privezieme vás ak nebudete vedieť dýchať" dovtedy sedte doma a to je dosť málo
kukučka
10.01.21,14:20
Komu sa dávajú úplatky, dobrým a či zlým doktorom?
Mila123
10.01.21,14:24
Tak mi napadlo či by nemohli pozostalí žalovať za neposkytnutie medikamentov na liečenie covidu lebo testovaním aj keby sa robilo každú hodinu tak sa nevylieči nikto a nechať to dôjsť až na pľúcnu ventiláciu je už dosť neskoro. A Lipták, Mesík Zelník sú zámerne umlčiavaní aby sa ľudia neliečili, ale to by nezarobil bývalý kandidát na prezidenta. A k klamú tí traja a ďalší odborníci tak prečo ich štát nezažaluje za klamanie, nájde sa formulácia trestného činu
.

OMG, Pavol, prečo medikamenty??? veď neexistujú žiadne účinné lieky na covid19,
dcéra spomínala, že liečba spočíva v podávaní O2 , antikoagulačná liečba, podávanie liekov na ich chronické ochorenia, meranie vitálnych funkcií, hlavne saturácia krvi kyslíkom, ak je aj napr. zápal pľúc tak sa podávajú ATB, remdesivir podali napr. pacientke s covidom19 po transplantácií pľúc ......teda Pavol čo im nepodali? nepodávajú? aké medikamenty???
vieš ono ja nie som lekár, len počúvam a vyhodnocujem si informácie.
pochopil som možno nesprávne že:
1. prioritne si je treba zvyšovať imunitu vitamín D vitamín C zinok
2. pri identifikovaní pozitivity treba od počiatku nasadiť zvýšené dávky vitamínov a liekov ako to doporučujú tí traja(Lipták, Zelník, Mesík) a vraj ten drahý remdesivir "hodiť do dunaja" lebo je neúčinný
3. pri ťažkom priebehu už len hospitalizácia a tomu sa treba preventívnymi opatreniami vyhnúť
Čo z testovania ak sa neprijmú opatrenia na elimináciu?
Ak budem merať tlak(testovať)v kolese aj každú hodinu ak neprijmem nápravné opatrenia( zalepiť dieru, opraviť ventil, nahustiť) tak samé nezabráni úniku tlaku.
Ak má MUDR. Lipták také dobré výsledky v 6 DSS všetkých vyliečil, jeden zomrel
Už by sa mohol prebudiť riaditeľ úradu ktorý má kontrolovať kvalitu lekárskych výkonov a nabehnúť tam a preveriť ak sú informácie pravdivé, tak zaviesť poznatky do praxe, ak sú nepravdivé tak prijať opatrenia aby prenikli správne informácie
Pavol, vieš aký účinok mal podaný remdesivir pre pacientku po transplantácií pľúc? spomínala, keby že ho mohla dostávať každý deň bola by maximálne spokojná, pretože už konečne dokázala sa normálne z plných pľúc nadýchnuť......tak dr. Lipták nech si hádže do Dunaja čo chce, ale ak nemá osobné skúsenosti, je jeho tvrdenie na zamyslenie.... (to je ten lekár, kt. mal problém s braním úplatkov? a súčasne je aj ošetrujúci lekár exministra Ruska?)
ty si lekárka?
nie ja nie som, moja staršia dcéra je lekárkou, momentálne je preložená a robí na covidovom oddelení, Pavol ja mám ukončené aj Bc. štúdium ošetrovateľstva, a vykonávam aj prácu sestry
takže máme len čakať ako také ovce bez akéhokoľvek pokusu o záchranu kým nás nedovezú na covidové a tam skapať? opakujem možno stý krát čo mi je to platné že mi niekto vrazí do nosa tyčku a povie že som negat (možno a možno budem s pocitom istoty zamorovať iných) (ako naď) nič . veď je viem že sa nemám motať zbytočne medzi ľudmi. a ak som pozit čo so mnou spravíte? maximálne mi poviete "Sme plní privezieme vás ak nebudete vedieť dýchať" dovtedy sedte doma a to je dosť málo
odpovedal si na položenú otázku........
buchač
10.01.21,14:24
A týka sa to samozrejme rovnako všetkých, teda aj teba. Hádam mi nechceš tvrdiť, že si bol 2 roky bez príjmu, teda aj dôchodku aj výsluhy...
Ja by som zase všetkým prial tvoj príjem. Potom by tie 2 roky mohli tancovať, spievať a užívať si. Lebo čím vyšší príjem má človek , tým má väčšiu MOŽNOSŤ ZABEZPEČIŤ SA NA DLHŠÍ ČAS.
Zasa nerozmýšľaš a hneď reaguješ ?

...a ozaj...odkiaľ len ty môžeš vedieť, že aký mám príjem - dôchodok ?

P.S.:
Len mi tu zasa nezačni s tými hlúposťami (ako minule), že dôchodcovi už nie nič potrebné.
To si nechaj pre iných...
Len píšem, že rovnako som to nezažil ja ako aj ty. Hlavne, že tu stále o tom mudruješ, pritom 99,9% dôchodcov by chcelo mať taký príjem ako ty a to myslím aj tú černotu, ktorou sa tu ani netajíš.

ps: ty si myslíš, že všeobecne "približne" sa nevie, kto na akej pozícii koľko "asi zarobí"?
To je sen každého TOP manažéra, pritom celý podnik vie, ako a kedy si užierajú zo spoločného, akurát sa podriadení tvária že nikto nič nevie.
Netvrdím, že dôchodca už nič nepotrebuje, ale tvrdím, že určite PRE SEBA potrebuje menej ako mladí rodičia v produktívnom veku.
No a ak dotuje donekonečna "mladých", tak to si už sám vybral, takže sa s tým musí popasovať. Lebo je to podobné, ako keby gambler sa bil do pŕs, koľko peňazí on potrebuje na mesiac.....
Kuwa, a že ty ma sereš ?

1. Ako vieš, že som nezažil ?
Chlape jeden, tu nejde o môj príjem...tu ide o príjem mojej manželky, teda presnejšie povedané skoro žiaden príjem.

2. Brzdi s výrazmi černota a podobne.
Ja netajím, že niečo občas zarobím...no POZOR, nie je to toľko, aby som sa musel prihlasovať financom.

3. To Ps v prvom odstavci som nejak nepochopil, čo chcel básnik povedať....no v druhej časti drístaš až do het.
kukučka
10.01.21,14:25
https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2868254940120417/ (https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2868254940120417/)

:D :D
Videla som to včera v Tv a myslela som, že sa popučím od smiechu. Že vraj v prvej línii....
Viete ešte o niekom, kto robí osvetu?
Tweety
10.01.21,14:29
https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2868254940120417/ (https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2868254940120417/)

:D :D
Videla som to včera v Tv a myslela som, že sa popučím od smiechu. Že vraj v prvej línii....
Viete ešte o niekom, kto robí osvetu?
Osveta je jedna vec, to mu nikto neberie ale povedať to, že som v prvej línii, keď vieme, čo si ľudia pod tým ihneď predstavia , je trocha pritiahnuté za vlasy. O nič viac mi nešlo.
Tweety
10.01.21,14:31
Komu sa dávajú úplatky, dobrým a či zlým doktorom?
Dávať a brať úplatky je trestné.
Kvaka
10.01.21,14:31
Majka, ty si videla to video?
pavol54
10.01.21,14:31
Komu sa dávajú úplatky, dobrým a či zlým doktorom?
tým ktorým veríme že nám pomôžu? Len prečo na tie postupy nereaguje stavovská organizácia lekárov ? prečo verejne tieto postupy neodsúdi v štátnej televízii riaditeľ UDZS a nepovie že sú to šarlatáni?
pavol54
10.01.21,14:34
Komu sa dávajú úplatky, dobrým a či zlým doktorom?
Dávať a brať úplatky je trestné.
za klobásu do basy, za falošnú diplomovku do vlády :)
buchač
10.01.21,14:44
Vo Vysokých Tatrách zatvorili ďalšiu liečebňu: Nemocnica pre pľúcne choroby končí po 60. rokoch

Za posledných šesť rokov ide o tretí liečebný ústav, ktorý vo Vysokých Tatrách zatvorili. Začiatkom roka 2010 zanikli klimatické kúpele v Tatranských Matliaroch, v októbri 2012 ukončili prevádzku kúpele v Novom Smokovci.
https://www1.pluska.sk/regiony/vychodne-slovensko/vysokych-tatrach-zatvorili-dalsiu-liecebnu-nemocnica-pre-plucne-choroby-konci-60-rokoch?fbclid=IwAR0q91VIQhuwl0Cc7V9FsC0erUdDUTzQcb-zp8Ni2pSd0I3s3KjSbKbBFQE

Nemocnice kolabujú, ale my zatvárame liečebne na pľúcne choroby. Prednedávnom sa liečebňa rekonštruovala. Komu sa predá, komu hajzel Naď schváli odpredaj ?
Kuwa, vysokošpecializované zariadenie...a to vravím z vlastnej skúsenosti, dva krát som tam bol po zápale pľúc.
buchač
10.01.21,14:56
pavol54
10.01.21,15:00
Teraz som si prečítal na pravde článok covide od Čaploviča dobre reakcie typu "načo léčit, tesúvat testúvat testúvat potom sčepit sčepit a sčepit"
pavol54
10.01.21,15:06
Cibulkovú uprednostnili pri očkovaní.
https://sport.pravda.sk/tenis/clanok/574174-cibulkovu-uprednostnili-pri-ockovani-nechala-sa-vraj-uviest-do-omylu/

Sila...fakt sila.....
sila, ale účtu či peňaženky, dobrý doktor zobral, alebo myslíš že to bolo zadarmo?
kukučka
10.01.21,15:11
veronikasad
10.01.21,15:12
lujza.j
10.01.21,15:21
Kuki..to predpokladam vie....vie preco prilepila...
bjuty smis
10.01.21,15:26
Vo Vysokých Tatrách zatvorili ďalšiu liečebňu: Nemocnica pre pľúcne choroby končí po 60. rokoch

Za posledných šesť rokov ide o tretí liečebný ústav, ktorý vo Vysokých Tatrách zatvorili. Začiatkom roka 2010 zanikli klimatické kúpele v Tatranských Matliaroch, v októbri 2012 ukončili prevádzku kúpele v Novom Smokovci.
https://www1.pluska.sk/regiony/vychodne-slovensko/vysokych-tatrach-zatvorili-dalsiu-liecebnu-nemocnica-pre-plucne-choroby-konci-60-rokoch?fbclid=IwAR0q91VIQhuwl0Cc7V9FsC0erUdDUTzQcb-zp8Ni2pSd0I3s3KjSbKbBFQE

Nemocnice kolabujú, ale my zatvárame liečebne na pľúcne choroby. Prednedávnom sa liečebňa rekonštruovala. Komu sa predá, komu hajzel Naď schváli odpredaj ?
Kuwa, vysokošpecializované zariadenie...a to vravím z vlastnej skúsenosti, dva krát som tam bol po zápale pľúc.

.
14. júl 2016 17:00

takže naď :))))))
nie buchy....to stále tí tvojí hajzli
Nandrolon
10.01.21,15:32
Komu sa dávajú úplatky, dobrým a či zlým doktorom?
Práve som to chcel písať, či "branie úplatkov" nejako znižuje "kvalifikáciu a odbornosť" dotyčného lekára....
misoft
10.01.21,15:41
Nandrolon
10.01.21,15:42
Kuwa, a že ty ma sereš ? 1. Ako vieš, že som nezažil ? Chlape jeden, tu nejde o môj príjem...tu ide o príjem mojej manželky, teda presnejšie povedané skoro žiaden príjem. 2. Brzdi s výrazmi černota a podobne. Ja netajím, že niečo občas zarobím...no POZOR, nie je to toľko, aby som sa musel prihlasovať financom. 3. To Ps v prvom odstavci som nejak nepochopil, čo chcel básnik povedať....no v druhej časti drístaš až do het.

Začínaš drístať ako Kar88!



1. Podstatné je to slovíčko "skoro", okrem toho, že máte BSM, takže polovica tvojho príjmu je jej...

2. Súhlasím, aj som myslel, že tam dám niečo iné, ale nenapadlo ma nič.

3. Chcel som povedať, že ako rodina /deti máš už zrejme samostatné, takže manžel+manželka/ máte vyšší príjem ako polovica dôchodcov, ktorí ešte nie sú vdovci. Tí druhí by si to rovno mohli s tvojou úvahou hodiť. A nehodili, dokážu vyžiť napr. z 400 eur/mes.

V druhej časti "kecám" o všetkých veľkých podnikoch v SR. Všade sú ľudia, ktorí sa dostanú do siete, majú kamarátov, rozhovorí sa to, taktiež mzdárky majú kamarátky a už to ide. Nevnímajúc, že správca mzdového programu sa vždy nachádza vo výpočtovom stredisku :-)

Predminulý rok v decembrovej výplate INA KYSUCA, zopár ľudí cca 40 000 eur/človek odmeny, mesačné, mimo plošných.... a v niektorých firmách je to o "niečo" menej, ale 4-5x ročne :-)))

PS: stále píšem o ZAMESTNANCOCH, nie o majiteľoch, ktorí si môžu vyplácať kľudne 100 tis. mesačne a je to normálne.
bjuty smis
10.01.21,15:43
Cibulkovú uprednostnili pri očkovaní.
https://sport.pravda.sk/tenis/clanok/574174-cibulkovu-uprednostnili-pri-ockovani-nechala-sa-vraj-uviest-do-omylu/

Sila...fakt sila.....
však je vysokoriziková skupina

vysoká nadváha
dôchodkyňa
buchač
10.01.21,15:45
takže naď :))))))
nie buchy....to stále tí tvojí hajzli
Nerieš, čo nevieš...a v tomto prípade vieš veľké oné, že trt....
buchač
10.01.21,15:52
Začínaš drístať ako Kar88!

Si chcel napísať..." Začínam drístať ako Kar88 "...a veru s tebou súhlasím.
Drístaš jak on.
bjuty smis
10.01.21,15:56
takže naď :))))))
nie buchy....to stále tí tvojí hajzli
Nerieš, čo nevieš...a v tomto prípade vieš veľké oné, že trt....
:)))))))))))))))))))))))))))))))))ň
kukučka
10.01.21,15:59
:mee:

Pozor mozno hoax?!
https://cz24.news/zahada-preplnenych-nemocnic-na-slovensku-vyriesena-lozka-su-zabrane-zdravymi-ludmi-zdravotnici-sa-staraju-o-uplne-zdravych-akoze-covidovych-pacientov-skutocne-chori-ludia-trpiaci-na-st/
Lui.... pozri sa dole na ten článok - zdroj!

Tomu "zdroju" zrušili už FB, pracuje sa na zrušení stránky.

Už mi pripadáš ako udavač Benčík. Chýbajú ti normalizačné previerky? Neboj, už začali...:mee:
misoft
10.01.21,15:59
Kukuč.... na Zjem aj Vlek často písali vyslovené kraviny! A nielen tam.....
BTW: o tom, že im zatrhli FB sa písalo pred nedávnom, i v telke to dávali (hľadať nebudem) - takže aké "normalizačné previerky"?
Ja len som upozornil, že ten zdroj je na pokraji konca (i keď možno vznikne ďalší - pod iným názvom).
buchač
10.01.21,16:03
Cibulkovú uprednostnili pri očkovaní.
https://sport.pravda.sk/tenis/clanok/574174-cibulkovu-uprednostnili-pri-ockovani-nechala-sa-vraj-uviest-do-omylu/

Sila...fakt sila.....
však je vysokoriziková skupina

vysoká nadváha
dôchodkyňa
Ale hlavne veľká...........šak vieš čo.
Fujtajbl, jedna vrcholne nesympatická osoba...zmaturovala u mňa, keď sa odmietla hrať za repre (vraj kvôli zraneniu), no o dva dni hrala za doláre....

P.S.:
Byť v mojej právomoci, tak by som potrestal pracovníka, ktorý jej aplikoval vakcínu.
misoft
10.01.21,16:07
Cibulková, Cibulková .... čo mi to len pripomína?




Aha! Už viem! Tá, čo sa po antuke naháňala za tým bielym guľatým čudom a jej mama (poslankyňa) miesto sedenia v parlamente ju za štátne povzbudzovala na tribúne!
Nandrolon
10.01.21,16:16
Začínaš drístať ako Kar88!

Si chcel napísať..." Začínam drístať ako Kar88 "...a veru s tebou súhlasím.
Drístaš jak on.
.... Buchač, Buchač, Buchač.... už by som sa musel začal zase vulgárne vyjadrovať, ale ešte to nemám naplno v krvi, iba teraz som po úspešnom termickom lietaní vypil :-)))))))))))))
buchač
10.01.21,16:19
Pokračuj....to znamená rôzne kombinácie:
- mlč
- nevyjadruj sa
- choď si lietať
- alebo chlastaj
Nandrolon
10.01.21,16:54
Však ale to si dal iba 1 možnosť /všetko dokopy/ , skoro ako Matovič dobrovoľné testovanie....
:-))))))))))))))))))) ešte ma tu nikto nenasral, tak zatiaľ som v pohode:-)))


.... ináč vie niekto niečo bližšie o Kronerovi? Na Staškove som ho vždy stretával......
On je Pán herec, ale zrejme má psychické problémy.......
pavol54
10.01.21,17:04
:mee:

Pozor mozno hoax?!
https://cz24.news/zahada-preplnenych-nemocnic-na-slovensku-vyriesena-lozka-su-zabrane-zdravymi-ludmi-zdravotnici-sa-staraju-o-uplne-zdravych-akoze-covidovych-pacientov-skutocne-chori-ludia-trpiaci-na-st/
Lui.... pozri sa dole na ten článok - zdroj!

Tomu "zdroju" zrušili už FB, pracuje sa na zrušení stránky.

Už mi pripadáš ako udavač Benčík. Chýbajú ti normalizačné previerky? Neboj, už začali...:mee:
aké symptomatické tá stv 1 si vie vybrať témy filmov práve skončil mastičkár tiež kritika na liečenie niektorými ľudmi, napriek tomu že mal výsledky.
pavol54
10.01.21,17:14
Cibulková, Cibulková .... čo mi to len pripomína?




Aha! Už viem! Tá, čo sa po antuke naháňala za tým bielym guľatým čudom a jej mama (poslankyňa) miesto sedenia v parlamente ju za štátne povzbudzovala na tribúne!
Po Lučanskom je voľné miesto nie veľká korupcia alebo malá korupcia. Alebo len nad 500 000?
misoft
10.01.21,18:03
buchač
10.01.21,18:03
Kukuč.... na Zjem aj Vlek často písali vyslovené kraviny! A nielen tam.....
BTW: o tom, že im zatrhli FB sa písalo pred nedávnom, i v telke to dávali (hľadať nebudem) - takže aké "normalizačné previerky"?
Ja len som upozornil, že ten zdroj je na pokraji konca (i keď možno vznikne ďalší - pod iným názvom).
Zdroj - nezdroj...ale hlavne čítaj aj text.

" SLOVENSKO: Televízia Markíza nečakane priniesla v Televíznych novinách (9.1.2021) informáciu o pacientoch, ktorých si po vyliečení z covidu, príbuzní nechcú zobrať domov a lekári nevedia, čo s nimi. Obsadzujú tak zbytočne lôžka v nemocnici. Preto mnohé z nich avizujú, že sa blížia k naplneniu svojich kapacít. „Sú pacienti, ktorí by vedeli ísť domov, mohli by sa vrátiť, ale doma sa ich boja, lebo mali covid, hoci už nie sú infekční,“ povedal pre Markízu Juraj Payer, viceprezident Slovenskej lekárskej spoločnosti. „Berú nám nielen postele, ale berú nám aj zdravotníckych pracovníkov,“ informoval MUDr. Marián Kollár, prezident Slovenskej lekárskej komory. Taký pacient odčerpáva sily zdravotníkov a zaberá miesto niekomu inému. "

Takže v tomto prípade Zjedz aj Záves...lebo Markíza dala šot. Beriem do úvahy, že konšpiračné weby urvú ten svoj komentár...
Lenže povedzme si otvorene, nie je pravdou aj nasledujúce ?

" Ale nikto sa nezamýšľa nad tým, prečo asi takého príbuzného doma nechcú? Lebo médiá urobili z respiračného ochorenia strašiaka gigantických rozmerov a všetky iné informácie, zo štúdií z celého sveta, ktoré covid prirovnávajú iným, podobným respiračným ochoreniam cenzurujú a lekárov a vedcov s iným názorom zosmiešňujú a ponižujú. V správach, aj v Televízii Markíza, už 10 mesiacov nič iné ani nevysielajú, len katastrofické scenáre a rastúce čísla. To sa potom nemožno čudovať, že niektorí ľudia tejto mediálnej masáži a propagácii uverili a úplne stratili zdravý úsudok. Akoby už iné choroby neexistovali. "

Lenže ty robíš veľmi rýchlo predčasné uzávery a potom to tak aj vyzerá.
misoft
10.01.21,18:06
Narkózu nesledujem, Hnojku tiež nie. A Discovery mi oklieštili :(.
misoft
10.01.21,18:10
buchač
10.01.21,18:11
Narkózu nesledujem, Hnojku tiež nie. A Discovery mi oklieštili :(.
Tak potom na kerú máriu sa vyjadruješ ?

Ja síce tiež nie nejak veľmi, ale to neznamená, že nie som v obraze.
veronikasad
10.01.21,18:30
Však ale to si dal iba 1 možnosť /všetko dokopy/ , skoro ako Matovič dobrovoľné testovanie....
:-))))))))))))))))))) ešte ma tu nikto nenasral, tak zatiaľ som v pohode:-)))


.... ináč vie niekto niečo bližšie o Kronerovi? Na Staškove som ho vždy stretával......
On je Pán herec, ale zrejme má psychické problémy.......
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiS8dTSjJLuAhVS3KQKHancATEQ0PADegQIDhAB&url=https%3A%2F%2Fwww.topky.sk%2Fcl%2F100313%2F203 5639%2FPokus-o-samovrazdu--Janko-Kroner--64--skoncil-v-nemocnici--Nastastie-zije-&usg=AOvVaw3pcX-pBAgYmjl-rLPXzGKB
bjuty smis
10.01.21,18:54
Psychológ Michal Mynář to dobre opísal – vo svete ľudí ochotných veriť konšpiračným teóriám sú vnímané štyri skupiny ľudí. Vnímajú tých, o ktorých si oni myslia, že sú konšpirátori. V súčasnosti sú to pre nich Bill Gates, George Soros, ilumináti či farmaceutické giganty. Potom vnímajú tých, ktorí sú prisluhovači zla, ktorí k nim priskakujú a podriaďujú sa im, napríklad z novinárskych a vedeckých kruhov. Do tejto kategórie podľa nich v poslednom čase patria aj zdravotníci a neziskovky.

Potom sú ostatní, čo je väčšina, tie „ovce“, ktorí sú naivní, zaslepení a tupí. Posledná skupina je tá, ku ktorej sa radia oni sami. Oni všetko toto prehliadli a odhalili skutočnú pravdu. Na rozdiel od ostatných ľudí to pochopili a patria medzi vyvolených. Nenechajú sa obalamutiť. Tento pocit, že sú vyvolení a vedia, ako to vlastne je, im dodáva sebaistotu a pocit sebaúcty. Keď sa im to narušuje, sú z toho mimoriadne nervózni a vyostrujú sa diskusie.
Nandrolon
10.01.21,19:00
Po Novom roku mám stále 10 prstov dokopy na rukách. Takže hento som našiel, ale díky.
veronikasad
10.01.21,19:01
Po Novom roku mám stále 10 prstov dokopy na rukách. Takže hento som našiel, ale díky.
To odpovedáš na ten odkaz o Jankovi Kronerovi čo som priložila ?
kopretinka
10.01.21,20:50
Príbuzní si nechcú zobrať domov pacientov po prekonaní covidu.
A to sa dá? Mňa sa nikto nepýtal,či chcem otca domov alebo nie.Jednoducho mu oznámili,že ho prepúšťajú.Keby mi to on nepovedal,tak sanitka zastavi pred domom,vyložia ho a hotovo
Čo je to za blbosť,že si ich NECHCÚ zobrať.
misoft
10.01.21,21:43
Narkózu nesledujem, Hnojku tiež nie. A Discovery mi oklieštili :(.
Tak potom na kerú máriu sa vyjadruješ ?

Ja síce tiež nie nejak veľmi, ale to neznamená, že nie som v obraze.
Ďuri, nič v zlom - odkedy mi ty diktuješ, kedy a ako sa mám vyjadrovať? Ty sa tiež vyjadruješ - a často i tam, kde by si nemal.
anet
10.01.21,21:48
misoft
10.01.21,21:57
mimotemy
Japonci objavili ďalšiu mutáciu - rozdielna od mutácie z Anglicka i južnej Afriky.
https://www.aktuality.sk/clanok/854594/koronavirus-japonsko-identifikovalo-novu-mutaciu/
pavol54
11.01.21,10:07
Včera hovoril plagiátor že pravidelným vŕtaním v nose sa zníži počet nakazených na covid . Išiel som špajze mám tam špajdle na zabíjačku namotám vatičku, kvôli hygiene ju namočím do nejakej dezinfekcie pošpáram sa trikrát denne v nose (veď tie testy okrem toho že sa nimi vrtajú v nose, nemajú iný význam ani lepšiu vypovedaciu hodnotu(viď naď). Hodím si eurom, ak padne číslo, tak som negat, ak padne znak budem hádzanie opakovať) Okrem toho som bol nakúpiť citróny a zelený čaj, tekvicové jadierka ako zdroj zinku mám, v lekárni som kúpil vitamín D a budem konať preventívne.
misoft
11.01.21,11:30
mimotemy
Hmmmm.... ja sa v nose vŕtam iba ak prstom, alebo ešte lepšie malíčkom :D:D:D
Tweety
11.01.21,11:35
misoft
11.01.21,11:46
...........Fuj, chce si mi z nich; zvr......
Doplním ťa - názorne
https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
:D:D:D
pavol54
11.01.21,11:56
Tak nie len, že sa madamka dala zaočkovať doma a nie v Dubaji, kam idú jej dane ale aj porušovanievanie pravidiel aj s druhou madam posrankyňou.https://plus7dni.pluska.sk/ludia/svedectva-cibulkovej-boji-proti-covidu-bez-ruska-chodi-bezne-jej-manzel?itm_site=plus1&itm_template=hp&itm_modul=to pbox&itm_position=7
https://plus7dni.pluska.sk/ludia/cibulkovej-maniere-ockovani-kocikovala-bez-rusok-boku-touto-znamou-politickou Fuj, chce si mi z nich; zvr......
ešte aj rodiť bola v Rakúsku
Nandrolon
11.01.21,12:01
Zdroj Peter Lipták:

"Peter Liptak
29. decembra 2020 o 18:51 ·
Včasná účinná ambulantná liečba
(MUDr. Peter Lipták)
Správne! Treba dávať včasnú komplexnú liečbu, už obvodní v ambulanciách. Ak nedajú obvodní včas acylpyrín a isoprinosín už sa to nedá v nemocnici zachrániť. A antibiotiká Doxycyclin a Azitromycin majú aj protivírusový účinok a preto ich treba dať pri kašli tiež hneď v ambulancii na začiatku a netreba váhať. Iba včasná ambulantná liečba zachraňuje kovidových pacientov.
Protokoly pre ambulantnú liečbu a domovy dôchodcov:
Stratifikácia- N-A-S1-S2-V
N -negatívni aj zamestnanci DD, DSS preventívne
Anopyrin 30 1x, Broncho-Vaxom 1x ráno nalačno, Vit D 4000 v jogurte (Vigantol 10 kvapiek denne), C vitamín 2x1000, Zinok 50mg 1 hod po raňajkách zapiť zeleným čajom
A- asymptomatickí pozitívni
Anopyrin 100 1x, Isoprinosine(Inomed) 3x20ml (3x2 tbl =3x1000mg), Vit D 4000 v jogurte (Vigantol 10 kvapiek denne), C vitamín 3x1000, Zinok 50mg 1 hod po raňajkách zapiť zeleným čajom, Nolpaza (pantoprazol) 20 mg 1x ráno pred jedlom
S1- symptomatickí ľahkí
Anopyrin 100 2x1, Isoprinosine (Inomed) 3x20ml (3x2 tbl =3x1000mg), Vit D 4000 v jogurte (Vigantol 10 kvapiek denne), C vitamín 3x1000, Zinok 50mg 1 hod po raňajkách zapiť zeleným čajom, Acylpyrin 500 p.p., Bromhexin(Erdomed), Nolpaza (pantoprazol) 20 mg 1x ráno pred jedlom
S2 – symptomatickí ťažkí
Anopyrin 100 2x2, Isoprinosine(Inomed) 3x20ml (3x2 tbl =3x1000mg), Vit D 4000 v jogurte (Vigantol 10 kvapiek denne), C vitamín 3x1000, Zinok 50mg 1 hod po raňajkách zapiť zeleným čajom, +ATB -Doxycyclin/Sumamed (začať Doxycyclinom 2x100mg 10 dní v ťažších prípadoch pridať Sumamed 500 mg tri dni 1x denne), Acylpyrin 500 p.p. do 4x1, Bromhexin(Erdomed), Nolpaza (pantoprazol) 20 mg 1x ráno pred jedlom, Fraxiparine v preventívnej dávke podľa hmotnosti 0,3 alebo 0,4 s.c. + O2 maskou
Monitorovať doma teplotu a saturáciu O2 oxymetrom- dostať v každej lekárni, hodnota má byť nad 90%. Pod 90% konzultovať lekára, podávať kyslík, ak nemáme volať RZP, pacient potrebuje kyslík.
V – vyliečení
Anopyrin 100 1x (ak nie je kontraindikácia, alebo nežiadúce účinky), Broncho-Vaxom 1x ráno nalačno 1 mesiac, Vit D 4000 IU dlhodobo (Vigantol 10 kvapiek denne), C vitamín 1x1000 , Zinok 25"
pavol54
11.01.21,12:05
Tak nie len, že sa madamka dala zaočkovať doma a nie v Dubaji, kam idú jej dane ale aj porušovanievanie pravidiel aj s druhou madam posrankyňou.https://plus7dni.pluska.sk/ludia/svedectva-cibulkovej-boji-proti-covidu-bez-ruska-chodi-bezne-jej-manzel?itm_site=plus1&itm_template=hp&itm_modul=to pbox&itm_position=7
https://plus7dni.pluska.sk/ludia/cibulkovej-maniere-ockovani-kocikovala-bez-rusok-boku-touto-znamou-politickou Fuj, chce si mi z nich; zvr......
Možno jej tú medializáciu ešte aj zaplatila firma biontech
sito
11.01.21,12:18
https://www.porada.sk/t323818-je-mozne-zrusit-v-byte-jeden-radiator.html

:D:D:D admin 2, Kityy, Kityy si kde v prdeli v ktorej riti? :D:D:D
Dáša_
11.01.21,12:27
z článku:
"Používate na liečenie Covidu aj antiparazitikum ivermektín, liek izoprinozín či kombinácie hydroxychlorochínu, azitromycínu s vitamínom D a zinkom, ktoré niektorí označujú ako takpovediac „zázračné lieky“?

Problém s týmito prípravkami je, že štúdie pri niektorých nie sú vôbec jednoznačné a o niektorých dokonca už pomerne presne vieme, že nefungujú, čo je prípad hydroxychlorochínu. Izoprinozín sa u nás vôbec nepoužíva. Azitromycín je ako antivirotikum neefektívne a na bakteriálnu superinfekciu to nie je žiadna novinka. Vitamín D a Ivermektín v niektorých štúdiách vyzerajú lepšie, v iných horšie – podávať vitamín D ľudom, ktorí ho majú málo, určite nie je na zahodenie, ani z hľadiska infekcií, avšak zázračnosť megadávok doteraz nikto nepreukázal a vitamíny rozpustné v tukoch (A, D, E, K) sa môžu v tele zbytočne kumulovať a spôsobovať problémy. Ivermektín tiež zatiaľ neviem pri COVIDe zaradiť – ani z hľadiska účinnosti, ani z hľadiska prípadného dávkovania."

"Ani liečba krvnou plazmou nijako nepokročila?

S ňou to zo štúdií vychádza tak pol na pol. Ani v každej odobratej krvnej plazme nie je dostatočná hladina protilátok, pritom objem musíte vždy zredukovať, čím sa množstvo týchto protilátok ďalej znižuje."

celý článok https://www.postoj.sk/69069/zistujeme-ze-covid-19-sposobuje-aj-psychoticke-stavy
lujza.j
11.01.21,12:27
Palino..aj prostata sa ti podakuje...semienka-zinok.....ja som zeleny caj v tabletach.....potom som citala.....od toho bludara..mudrosraca a propagatora podpory imunity z prvej linie....ze nejaky enzym..blokuje covida...tak som sa mozno celkom trafila
Volala mi suseda z vidieka...okrem ineho......je zdrava....ale ustrachana...:(covida mali tri domy od nej....prisla k rodicom dcerka na vianoce...bola zodpovedna-dala sa otestovat a negativna vyrazila k rodicom....hned po vianociach uz zalahli...ona par dni po nich.....uz som tu rovnaku story pisala....
Ale treba nakupovat testy a testovat a testovat...a dokolecka dokola....lebo ti co sa testuju su zodpovedni...tu minule jeden napisal....
pavol54
11.01.21,13:31
Palino..aj prostata sa ti podakuje...semienka-zinok.....ja som zeleny caj v tabletach.....potom som citala.....od toho bludara..mudrosraca a propagatora podpory imunity z prvej linie....ze nejaky enzym..blokuje covida...tak som sa mozno celkom trafila
Volala mi suseda z vidieka...okrem ineho......je zdrava....ale ustrachana...:(covida mali tri domy od nej....prisla k rodicom dcerka na vianoce...bola zodpovedna-dala sa otestovat a negativna vyrazila k rodicom....hned po vianociach uz zalahli...ona par dni po nich.....uz som tu rovnaku story pisala....
Ale treba nakupovat testy a testovat a testovat...a dokolecka dokola....lebo ti co sa testuju su zodpovedni...tu minule jeden napisal....
prostata sa mi najviac poďakuje, ak budem pravidelne vykonávať cviky, najlepšie sú párové cviky, pričom druhá strana si precvičuje súčasne cviky na inkontineciu:)
lujza.j
11.01.21,14:28
Mozno som divna...ale ja osobne mam cilulkovu u rici:D...aj maleho vladka...
Tweety
11.01.21,15:12
pavol54
11.01.21,15:22
Že by trampoty s jednou akdvokátkou?
https://www.cas.sk/clanok/1073303/majitel-baru-mal-otvorene-pocas-lockdownu-obrovske-problemy-pravda-o-advokatke-ktora-huckala-aj-mladu-rodicku/
čo s ňou, potrebovala by viac cvikov na inkontinenciu, to by ju psychicky vyrovnalo:), prestala ba radiť hlúposti
anet
11.01.21,19:15
misoft
11.01.21,19:19
kopretinka
11.01.21,20:26
Vyzvali Matelka a dalsich aby sa vzdali "titulu" :D
https://kosicednes.sk/udalosti/studentska-rada-vysokych-skol-vyzvala-premiera-aby-sa-vzdal-magisterskeho-titulu/?fbclid=IwAR0D5iNZLaX2LANW0zC1xjsU6I96cJ20fd-UQgEFpuDS3xSVn_wTQh3T4O0
"Matovič po zverejnení kauzy diplomovej práce podľa ŠRVŠ ešte v septembri 2020 vyhlásil, že nemá najmenší problém sa titulu vzdať a spraví tak, keď to v zákone bude možné."
Jaaaaj,ten toho už nasľuboval.......:mad:
anet
11.01.21,20:28
Takže - zasa nič.....
Ja som necakala, ze tak urobi :D vzdy si najde "dovod" preco nie, alebo nemoze.
kopretinka
11.01.21,20:30
Pred dvomi dňami plakal,ako oklamal všetkých občanov testami pre psov
A cez víkend ide tými testami znova testovať......
lujza.j
11.01.21,22:02
.
Jarka 1
12.01.21,09:01
Pred dvomi dňami plakal,ako oklamal všetkých občanov testami pre psov
A cez víkend ide tými testami znova testovať......

Čo iné čakať od neschopáka? Tam nie je ani náznak niečoho iného okrem testovania.

Preto sa pýtam.

Pán premiér, aký máte problém? Čo vám bráni v tom, strčiť ľuďom do ruky spolu s výsledkom testu aj rozumné odporúčania od lekárov o tom, čo môžu teraz robiť pre svoje zdravie?
Čo vám bráni v tom, aby aspoň ľudia, ktorý nedobrovoľne/dobrovoľne stoja v riadnej zime v dlhých radoch dostali ako malú odmenu recept na vitamín D a C?

Prosím vás, len mi nepovedzte, že v tom bráni nedostatok času a peňazí.
kopretinka
12.01.21,09:20
Hlásia celodenné mrazy,takže kto ešte neochorel,tak ho to čaká.
kopretinka
12.01.21,09:20
.
babka - ježibabka
12.01.21,09:23
Cestou od lekára z PN som si bola vybrať sprej, ktorý mi vo štvrtok objednala p. lekárnička, lebo ho momentálne nemala. Chcela som si kúpiť popritom aj vitamín D. Keďže okrem magnézia, žiadne vitamíny neberiem, bola som prekvapená, že vitamín D je tiež sprej. Tak som ho nezobrala. A som tam, kde som bola.
Nandrolon
12.01.21,09:24
A ešte zabudol dodať, čo akosi nikde v médiách "zvučne" nezaznelo, že boli nakúpené od rovnakej firmy bez súťaže...



Ináč čo sa týka toho testovania, tak predpokladám, že za 4 - 5 týždňov budú plné nemocnice a obsadené všetky /viď obrázok/.

Ale zrejme mu o to ide, však zase treba ďalšie milióny do vrecka cez svoju firmu.
veronikasad
12.01.21,09:25
Cestou od lekára z PN som si bola vybrať sprej, ktorý mi vo štvrtok objednala p. lekárnička, lebo ho momentálne nemala. Chcela som si kúpiť popritom aj vitamín D. Keďže okrem magnézia, žiadne vitamíny neberiem, bola som prekvapená, že vitamín D je tiež sprej. Tak som ho nezobrala. A som tam, kde som bola.Oli, skus zavolať obvodacke nech ti predpíše kvapky Vigantol, to je D-cko, neda sa kúpiť bez predpisu
pavol54
12.01.21,09:25
Pred dvomi dňami plakal,ako oklamal všetkých občanov testami pre psov
A cez víkend ide tými testami znova testovať......

Čo iné čakať od neschopáka? Tam nie je ani náznak niečoho iného okrem testovania.

Preto sa pýtam.

Pán premiér, aký máte problém? Čo vám bráni v tom, strčiť ľuďom do ruky spolu s výsledkom testu aj rozumné odporúčania od lekárov o tom, čo môžu teraz robiť pre svoje zdravie?
Čo vám bráni v tom, aby aspoň ľudia, ktorý nedobrovoľne/dobrovoľne stoja v riadnej zime v dlhých radoch dostali ako malú odmenu recept na vitamín D a C?

Prosím vás, len mi nepovedzte, že v tom bráni nedostatok času a peňazí.
Mal som pod palcom každý rok cca 250 vodičov kolesovej techniky vo veku 19 rokov, ak som chcel vodiča ANTT (vodičské oprávnenie C) zaradiť na prevoz osôb musel absolvovať psychotesty, z nich som( po odjazdení kilometrov ) vyberal 2 vodičov ktorí išli na vodičov autobusov (D). A to už nehovorím o psychotestoch veliteľov palebných batérií o obsluhách odpaľovacích zariadení.
Ak by bola dodávateľom vitamínov tá istá firma čo dodáva testy, problém by nebol
pavol54
12.01.21,09:26
Hlásia celodenné mrazy,takže kto ešte neochorel,tak ho to čaká.
...Kto ešte neochorel nech sa ide dať testovať...
pavol54
12.01.21,09:28
Cestou od lekára z PN som si bola vybrať sprej, ktorý mi vo štvrtok objednala p. lekárnička, lebo ho momentálne nemala. Chcela som si kúpiť popritom aj vitamín D. Keďže okrem magnézia, žiadne vitamíny neberiem, bola som prekvapená, že vitamín D je tiež sprej. Tak som ho nezobrala. A som tam, kde som bola.
ja som kúpil tablety D3 2,8 eur, je ich tam asi 20, to si si mala ten sprej striekať na masný chleba?
bjuty smis
12.01.21,09:30
nandrolon, nikde v mediách to nezaznelo ?
tak odkiaľ to vieš ???
volal ti výrobca z koreí ??

toľko sa dá naň teraz nakydať a aj tak si budeš radšej vymýšlať a klamať :))
pavol54
12.01.21,09:32
.
doplňujúca otázka môžete potvrdiť že opísaná diplomovka je plagiát, je súca na odháňanie múch od psích(konských) chvostov,
pavol54
12.01.21,09:34
nandrolon, nikde v mediách to nezaznelo ?
tak odkiaľ to vieš ???
volal ti výrobca z koreí ??

toľko sa dá naň teraz nakydať a aj tak si budeš radšej vymýšlať a klamať :))
Vraj o tom pojednával plagiátor v diplomovke
misoft
12.01.21,09:40
..........

Ale zrejme mu o to ide, však zase treba ďalšie milióny do vrecka cez svoju firmu.
.... a ak ani tie nebudú stačiť, tak sa zoženie tento
https://ipravda.sk/res/2017/11/07/thumbs/vw-novy-aerodynamicky-tunel_07-clanokW.jpg
, ale bude namontovaný na úrad vlády (aby konečne odfúkol tých diletantov...)
Nandrolon
12.01.21,09:42
Pred dvomi dňami plakal,ako oklamal všetkých občanov testami pre psov
A cez víkend ide tými testami znova testovať......

Čo iné čakať od neschopáka? Tam nie je ani náznak niečoho iného okrem testovania.

Preto sa pýtam.

Pán premiér, aký máte problém? Čo vám bráni v tom, strčiť ľuďom do ruky spolu s výsledkom testu aj rozumné odporúčania od lekárov o tom, čo môžu teraz robiť pre svoje zdravie?
Čo vám bráni v tom, aby aspoň ľudia, ktorý nedobrovoľne/dobrovoľne stoja v riadnej zime v dlhých radoch dostali ako malú odmenu recept na vitamín D a C?

Prosím vás, len mi nepovedzte, že v tom bráni nedostatok času a peňazí.
Mal som pod palcom každý rok cca 250 vodičov kolesovej techniky vo veku 19 rokov, ak som chcel vodiča ANTT (vodičské oprávnenie C) zaradiť na prevoz osôb musel absolvovať psychotesty, z nich som( po odjazdení kilometrov ) vyberal 2 vodičov ktorí išli na vodičov autobusov (D). A to už nehovorím o psychotestoch veliteľov palebných batérií o obsluhách odpaľovacích zariadení.
Ak by bola dodávateľom vitamínov tá istá firma čo dodáva testy, problém by nebol
Áno, to "vyšetrenie /psychotesty, ktorých súčasťou boli aj IQ testy/ sme robili v Ružomberskej nemocnici a trvalo to dokopy cca 6 hodín /3 osoby/.
Nandrolon
12.01.21,09:45
nandrolon, nikde v mediách to nezaznelo ?
tak odkiaľ to vieš ???
volal ti výrobca z koreí ??

toľko sa dá naň teraz nakydať a aj tak si budeš radšej vymýšlať a klamať :))
Asi som mal šťastie a tá informácia sa mi usilovne vyhýbala. Ak by to takto nakúpil Fico, tak by bolo v židomédiách denne aspoň 5 článkov o tom.
PS: nemusel volať výrobca, vo videjku je to pekne zhrnuté.
https://fb.watch/2ZdX3UpYXo/
babka - ježibabka
12.01.21,09:47
Mňa to ani nenapadlo, že vitamíny môžu byť okrem tabletiek aj inakšie. Mohla som si pozrieť v PN. Veď v budove kde som bola je aj lekáreň, dokonca dnu sa ide okolo jej výdajného okienka. Ale nakoľko sprej som mala objednaný od štvrtku v našej lekárni, tak som tam nešla.
marjankaj
12.01.21,09:51
Áno, to "vyšetrenie /psychotesty, ktorých súčasťou boli aj IQ testy/ sme robili v Ružomberskej nemocnici a trvalo to dokopy cca 6 hodín /3 osoby/.
A bol si negatívny?:rolleyes:
Nandrolon
12.01.21,09:53
A čo je teba po tom? Ináč mohol si mi napísať, že cez SS sa neradí....
anet
12.01.21,09:55
veronikasad
12.01.21,10:01
Mňa to ani nenapadlo, že vitamíny môžu byť okrem tabletiek aj inakšie. Mohla som si pozrieť v PN. Veď v budove kde som bola je aj lekáreň, dokonca dnu sa ide okolo jej výdajného okienka. Ale nakoľko sprej som mala objednaný od štvrtku v našej lekárni, tak som tam nešla.Vigantol uzivam uz asi 5 rokov, teraz mi endokrinolog pri kontrole doporučil tabl.VigantolVit, tie su podstatne drahsie ako kvapky a bol aj vypadok v lekarni. Zostala som pri kvapkach a zvysenom davkovani (40 kv. 1x týždenne)
kopretinka
12.01.21,10:50
lujza.j
12.01.21,11:03
Dobry koment tam...obvodak vystavuje doklad o prekonani covid za 3,50e bravó...prašule,prašule a zas prašule.....
Nandrolon
12.01.21,11:18
Dobry koment tam...obvodak vystavuje doklad o prekonani covid za 3,50e bravó...prašule,prašule a zas prašule.....
A predpokladám, že ho bude vystavovať aj tým, ktorí ani neboli na testoch :-))))))))))

Ale však vyčkajme, kým nám niekto napíše, že ten papier má fakt takú hodnotu.
Alikvotná časť mzdy, odvodov, papier, toner do tlačiarne, odpisy budovy /prípadne nájomné/, odpisy ďalšieho zariadenia ambulancie, alikvotná časť nákladov účtovnej firme, alikvotná časť toaletného papiera :-)))))))))))))))))))))), pero, alikvotná časť tuhy do pera :-)))
pavol54
12.01.21,11:28
Dobry koment tam...obvodak vystavuje doklad o prekonani covid za 3,50e bravó...prašule,prašule a zas prašule.....
A predpokladám, že ho bude vystavovať aj tým, ktorí ani neboli na testoch :-))))))))))

Ale však vyčkajme, kým nám niekto napíše, že ten papier má fakt takú hodnotu.
Alikvotná časť mzdy, odvodov, papier, toner do tlačiarne, odpisy budovy /prípadne nájomné/, odpisy ďalšieho zariadenia ambulancie, alikvotná časť nákladov účtovnej firme, alikvotná časť toaletného papiera :-)))))))))))))))))))))), pero, alikvotná časť tuhy do pera :-)))
no nech ich vystaví 100 ale plagiátor nechá nastrihať kartóniky na pásiky a dodá 10 melónov a jeden má hodnotu 4,3 to je kšeft, za tie peniaze po inkasovaní by som sa nechal dopraviť aj na vyšetrenie k psychiatrovi
Dáša_
12.01.21,12:39
Za 9 mesiacov menej ako m.r.
Ozaj, kde zmizla chrípka?

https://dennikn.sk/2220278/obeti-pandemie-v-roku-2020-mohlo-byt-az-sedemtisic-ukazuju-prve-cisla-umrti-za-cely-rok/?ref=tit

"Od roku 1996 umiera na Slovensku každý rok v priemere 52 699 ľudí. Už teraz vieme, že minulý rok bol zásadne horší. Túto hranicu sme prekročili už v novembri.

Denník N si od ministerstva vnútra vyžiadal počty úmrtí zaznamenané v registri fyzických osôb, čo je prakticky najpresnejšia a najaktuálnejšia štátna databáza obyvateľov Slovenska. V týchto dátach vás napríklad lustrujú policajti, keď o vás potrebujú niečo zistiť. Do tohto registra sa cez matriky zapisuje aj úmrtie.

V minulom roku podľa údajov z registra zomrelo 59 615 ľudí. To je o sedemtisíc viac ako 24-ročný priemer a asi o päťtisíc viac ako v roku 2018, ktorý bol doteraz v počte úmrtí rekordný.

Pandémia koronavírusu už v mnohých krajinách ukázala, že skutočných obetí môže byť oveľa viac, než vykazujú oficiálne počty úmrtí na covid-19.

Za celý rok 2020 oficiálne na pľúcnu formu covidu-19 umrelo 2250 ľudí. Ďalších 569 umrelo „s“ covidom-19, teda neumreli priamo na pľúcnu formu tohto ochorenia.

Keď toto číslo odpočítame od nadmerného počtu obetí za minulý rok, naznačuje to, že pandémia mohla mať vlani až štyritisíc obetí navyše, o ktorých sme doteraz nevedeli."
bjuty smis
12.01.21,12:57
tak kočner s ruskom došpekulovali :))
teda na 19 rokov...
BXLmiami
12.01.21,13:03
Dobry koment tam...obvodak vystavuje doklad o prekonani covid za 3,50e bravó...prašule,prašule a zas prašule.....
A predpokladám, že ho bude vystavovať aj tým, ktorí ani neboli na testoch :-))))))))))

Ale však vyčkajme, kým nám niekto napíše, že ten papier má fakt takú hodnotu.
Alikvotná časť mzdy, odvodov, papier, toner do tlačiarne, odpisy budovy /prípadne nájomné/, odpisy ďalšieho zariadenia ambulancie, alikvotná časť nákladov účtovnej firme, alikvotná časť toaletného papiera :-)))))))))))))))))))))), pero, alikvotná časť tuhy do pera :-)))

Je to oprávnená požiadavka.A nebudem Vám to písať,trh to vyrieši.Vlastne to už asi skoro vyriešil. :-))
veronikasad
12.01.21,13:23
Dobry koment tam...obvodak vystavuje doklad o prekonani covid za 3,50e bravó...prašule,prašule a zas prašule.....
A predpokladám, že ho bude vystavovať aj tým, ktorí ani neboli na testoch :-))))))))))

Ale však vyčkajme, kým nám niekto napíše, že ten papier má fakt takú hodnotu.
Alikvotná časť mzdy, odvodov, papier, toner do tlačiarne, odpisy budovy /prípadne nájomné/, odpisy ďalšieho zariadenia ambulancie, alikvotná časť nákladov účtovnej firme, alikvotná časť toaletného papiera :-)))))))))))))))))))))), pero, alikvotná časť tuhy do pera :-)))

Je to oprávnená požiadavka.A nebudem Vám to písať,trh to vyrieši.Vlastne to už asi skoro vyriešil. :-))ked som mojmu byvalemu gynekologovi spomenula ze obvodacka pyta za potvrdenie prinesenej vypisanej priepustky poplatok, reagoval ze by ho hanba fackovala keby to ziadal on ...
BXLmiami
12.01.21,13:33
Je to o nastavení človeka.Niketo je taký a niekto onaký.Ved čo teraz-predtým stáli jeden balík rukavíc 5-6 euro,teraz minimum 14,predtým rúška....atd.Ich hanba nefackuje?
pavol54
12.01.21,14:29
Je to o nastavení človeka.Niketo je taký a niekto onaký.Ved čo teraz-predtým stáli jeden balík rukavíc 5-6 euro,teraz minimum 14,predtým rúška....atd.Ich hanba nefackuje?
presne tak, voľakedy(vo februári) filter ffp1 1,5 eura používal ich traktorista najmä pri pesticídoch, potom som ich mal zakázané kupovať (len osoby podľa zoznamu) a neskôr keď za ne pýtali 5eur tak radšej obchod nezobral.
misoft
12.01.21,14:31
ked som mojmu byvalemu gynekologovi spomenula ze obvodacka pyta za potvrdenie prinesenej vypisanej priepustky poplatok, reagoval ze by ho hanba fackovala keby to ziadal on ...
Ešte sa možno dočkáme: zdvihnutie lekárovej hlavy - 1,5€, pozretie na pacienta jedným okom +1,5€, pozretie aj druhým okom +1,5€, vypísanie lajstra +3€ - suma sumárum 7,5€ - k tomu 20%DPH si pripočíta = 9€ - a keďže nemá vydať s 10€ - 1€ ako manipulačný poplatok.
kopretinka
12.01.21,14:32
Cibuľa sa prihlásila na výpomoc :D:D:D
pavol54
12.01.21,14:37
Začínajú sa používať nové skratky k menám niekedy je to ako v tajničke napr. Plgt. -plagiátor, alebo Pplš -papaláš,
Mila123
12.01.21,14:56
ked som mojmu byvalemu gynekologovi spomenula ze obvodacka pyta za potvrdenie prinesenej vypisanej priepustky poplatok, reagoval ze by ho hanba fackovala keby to ziadal on ...
Ešte sa možno dočkáme: zdvihnutie lekárovej hlavy - 1,5€, pozretie na pacienta jedným okom +1,5€, pozretie aj druhým okom +1,5€, vypísanie lajstra +3€ - suma sumárum 7,5€ - k tomu 20%DPH si pripočíta = 9€ - a keďže nemá vydať s 10€ - 1€ ako manipulačný poplatok.
Dušan bez DPH,(zdravotná starostlivosť nie je zaťažovaná DPH)
misoft
12.01.21,15:08
Dušan bez DPH,(zdravotná starostlivosť nie je zaťažovaná DPH)
Ja to viem, ale nevieš, čo sa deje v hlavách takýchto lekárov, tí sú niekedy ti započítať i dátum a čas do sumy (ekvivalent soc. čašníkov :D)
misoft
12.01.21,15:10
GB - sú schopní denne zaočkovať 100 ľudí, plánujú denne zaočkovať 200000!
SK? Pár desiatok, predpoklad v budúcnosti pár stovák.
misoft
12.01.21,15:14
:mad::mad::mad:
Po šiestich hodinách pustili vodu (asi bola porucha? I to sa stáva.) tečie len studená - aspoň dačo, ale! Prietok 1,5L za MINÚTU (pozor - nie za sekundu!)
bjuty smis
12.01.21,15:34
to ti nestačí ?
voda nie je pivo :)
misoft
12.01.21,17:31
Tak to mám smolu :D - alkahól -e-e-e. Ale už tečie o niečo viac. Aspoň dačo.
Nandrolon
12.01.21,17:32
ked som mojmu byvalemu gynekologovi spomenula ze obvodacka pyta za potvrdenie prinesenej vypisanej priepustky poplatok, reagoval ze by ho hanba fackovala keby to ziadal on ...
Ešte sa možno dočkáme: zdvihnutie lekárovej hlavy - 1,5€, pozretie na pacienta jedným okom +1,5€, pozretie aj druhým okom +1,5€, vypísanie lajstra +3€ - suma sumárum 7,5€ - k tomu 20%DPH si pripočíta = 9€ - a keďže nemá vydať s 10€ - 1€ ako manipulačný poplatok.
U nás sa hovorí: "psí hlas do neba nejde".
Byť takou sviňou, to sa musíš už narodiť, ale platené pečiatky na VLASTNEJ PRIEPUSTKE som zažil... Nezruinovalo ma to, ale ani ta stará tlstá p*ča na tom tiež nezbohatla. Akurát ju pol okresu "častovalo"...
Kvôli trhu byť k*rva?
Asi super biznis "na kávu" :-)))))
veronikasad
12.01.21,17:48
Je to o nastavení človeka.Niketo je taký a niekto onaký.Ved čo teraz-predtým stáli jeden balík rukavíc 5-6 euro,teraz minimum 14,predtým rúška....atd.Ich hanba nefackuje? Pani doktorka, chcela za to vtedy tuším 3€, za jedno použitie razítka trošku vysoká suma ..., strávený čas pár sekund.
anet
12.01.21,18:00
:D no "nekup" to
Uz som videla tricka, sukne s corona potlacou ... este mi chyba disney rozpravka a cela sada plysakov.
Nandrolon
12.01.21,18:00
Ešte žije? Alebo ju už karma dobehla?

PS: treba si uvedomiť, že "svine" sa nájdu v každej sfére. Hádam tu niekto nebude tvrdiť, že sa dá na tom zarobiť, nedajbože je na to odkázaná nejaká ambulancia. Je to iba o charaktere danej osoby.
pavol54
12.01.21,18:23
Ešte žije? Alebo ju už karma dobehla?

PS: treba si uvedomiť, že "svine" sa nájdu v každej sfére. Hádam tu niekto nebude tvrdiť, že sa dá na tom zarobiť, nedajbože je na to odkázaná nejaká ambulancia. Je to iba o charaktere danej osoby.
Inak za Kaníka si museli ľudia čo nechceli robiť zohnať pre úrad práce potvrdenie. Raz takto prišla za mnou jedna cigánka že potrebuje potvrdiť že ju nechcem zamestnať dal som na druhý deň ich už bolo u mňa 5 a ja na to ale ja vás potrebujem ale že oni ... a mali výhovorky Tak som im povedal že im to potvrdenie vydám ale za 50 Sk. A bolo po probléme
Nandrolon
12.01.21,18:26
Ešte žije? Alebo ju už karma dobehla?

PS: treba si uvedomiť, že "svine" sa nájdu v každej sfére. Hádam tu niekto nebude tvrdiť, že sa dá na tom zarobiť, nedajbože je na to odkázaná nejaká ambulancia. Je to iba o charaktere danej osoby.
Inak za Kaníka si museli ľudia čo nechceli robiť zohnať pre úrad práce potvrdenie. Raz takto prišla za mnou jedna cigánka že potrebuje potvrdiť že ju nechcem zamestnať dal som na druhý deň ich už bolo u mňa 5 a ja na to ale ja vás potrebujem ale že oni ... a mali výhovorky Tak som im povedal že im to potvrdenie vydám ale za 50 Sk. A bolo po probléme
Lenže toto predsa nejde porovnávať s priepustkami...
Veď obvoďák berie na teba prachy z tvojich peňazí prostredníctvom platieb od poisťovne, hoci si u neho aj 10r. nebol...
pavol54
12.01.21,18:42
:D no "nekup" to
Uz som videla tricka, sukne s corona potlacou ... este mi chyba disney rozpravka a cela sada plysakov.
keď môžeme od nich rúška a nastrihané papieriky do nosa, no nekúp to
Katy a R
12.01.21,20:17
tak ja si spomínam - nejaké asi 2 roky dozadu to tiež bolo .. som na prvé prečítanie - že wau - resp po slovensky fíha! ;) (ešteže len prvé prečítanie bolo☺)
https://www.topky.sk/cl/10/2036901/Nepoucitelni-Slovaci--odkazuje-policia--Dalsia-podvodna-stranka--naivita-ludi-je-na-zaplakanie
lujza.j
12.01.21,20:36
Ja.som to ani necitala...
lujza.j
12.01.21,20:38
Mozno dalsia?!:---
korela
12.01.21,21:21
to ti nestačí ?
voda nie je pivo :)
Už sa chystáte na jej prídel?
BXLmiami
13.01.21,05:27
Ešte žije? Alebo ju už karma dobehla?

PS: treba si uvedomiť, že "svine" sa nájdu v každej sfére. Hádam tu niekto nebude tvrdiť, že sa dá na tom zarobiť, nedajbože je na to odkázaná nejaká ambulancia. Je to iba o charaktere danej osoby.
Inak za Kaníka si museli ľudia čo nechceli robiť zohnať pre úrad práce potvrdenie. Raz takto prišla za mnou jedna cigánka že potrebuje potvrdiť že ju nechcem zamestnať dal som na druhý deň ich už bolo u mňa 5 a ja na to ale ja vás potrebujem ale že oni ... a mali výhovorky Tak som im povedal že im to potvrdenie vydám ale za 50 Sk. A bolo po probléme
Lenže toto predsa nejde porovnávať s priepustkami...
Veď obvoďák berie na teba prachy z tvojich peňazí prostredníctvom platieb od poisťovne, hoci si u neho aj 10r. nebol...
A presne také isté aj ked si u neho 3xdenne.
korela
13.01.21,06:05
Ešte žije? Alebo ju už karma dobehla?

PS: treba si uvedomiť, že "svine" sa nájdu v každej sfére. Hádam tu niekto nebude tvrdiť, že sa dá na tom zarobiť, nedajbože je na to odkázaná nejaká ambulancia. Je to iba o charaktere danej osoby.
Inak za Kaníka si museli ľudia čo nechceli robiť zohnať pre úrad práce potvrdenie. Raz takto prišla za mnou jedna cigánka že potrebuje potvrdiť že ju nechcem zamestnať dal som na druhý deň ich už bolo u mňa 5 a ja na to ale ja vás potrebujem ale že oni ... a mali výhovorky Tak som im povedal že im to potvrdenie vydám ale za 50 Sk. A bolo po probléme
Lenže toto predsa nejde porovnávať s priepustkami...
Veď obvoďák berie na teba prachy z tvojich peňazí prostredníctvom platieb od poisťovne, hoci si u neho aj 10r. nebol...
A presne také isté aj ked si u neho 3xdenne.
Prosím ťa, a kto je tam dnes trikrát denne? A nielen dnes. Mne sa to zatiaľ nikdy nepodarilo.
Nandrolon
13.01.21,06:12
Ešte žije? Alebo ju už karma dobehla?

PS: treba si uvedomiť, že "svine" sa nájdu v každej sfére. Hádam tu niekto nebude tvrdiť, že sa dá na tom zarobiť, nedajbože je na to odkázaná nejaká ambulancia. Je to iba o charaktere danej osoby.
Inak za Kaníka si museli ľudia čo nechceli robiť zohnať pre úrad práce potvrdenie. Raz takto prišla za mnou jedna cigánka že potrebuje potvrdiť že ju nechcem zamestnať dal som na druhý deň ich už bolo u mňa 5 a ja na to ale ja vás potrebujem ale že oni ... a mali výhovorky Tak som im povedal že im to potvrdenie vydám ale za 50 Sk. A bolo po probléme
Lenže toto predsa nejde porovnávať s priepustkami...
Veď obvoďák berie na teba prachy z tvojich peňazí prostredníctvom platieb od poisťovne, hoci si u neho aj 10r. nebol...
A presne také isté aj ked si u neho 3xdenne.
Ale to dotyčný už potom tie dva razy mal ísť k psychiatrovi. Lebo taký, čo ide 3 x denne k obvoďákovi neexistuje, takže takéto konfabulácie tu nemusíš dávať. U nás ak to spočítam, tak 3 x denne, to by čisto teoreticky musel mať pracovný čas namiesto 8 hodín 18 hodín. Inak by sa nevybavil.
marjankaj
13.01.21,06:27
Lenže toto predsa nejde porovnávať s priepustkami...
Veď obvoďák berie na teba prachy z tvojich peňazí prostredníctvom platieb od poisťovne, hoci si u neho aj 10r. nebol...
A presne také isté aj ked si u neho 3xdenne.
A možno príde aj taká doba, že aj v potravinách budú vyberať vstupné.
buchač
13.01.21,06:51
Lenže toto predsa nejde porovnávať s priepustkami...
Veď obvoďák berie na teba prachy z tvojich peňazí prostredníctvom platieb od poisťovne, hoci si u neho aj 10r. nebol...
A presne také isté aj ked si u neho 3xdenne.[/QUOTE]
Ale to dotyčný už potom tie dva razy mal ísť k psychiatrovi. Lebo taký, čo ide 3 x denne k obvoďákovi neexistuje, takže takéto konfabulácie tu nemusíš dávať. U nás ak to spočítam, tak 3 x denne, to by čisto teoreticky musel mať pracovný čas namiesto 8 hodín 18 hodín. Inak by sa nevybavil.[/QUOTE]

Si slabý počtár...furt počítaš len podľa svojich údajov a hlavne fikcií.
Si myslíš, že každý pracuje ? Veď koľko je nezamestnaných, koľko je dôchodcov, koľko je iných nepracujúcich ?

BXL to svoje tvrdenie myslela s nadsádzkou....čiže 3x denne k lekárovi ide fakt len hypochonder. No na druhej strane úplne stačí, ak pacient príde k lekárovi každý deň...
pavol54
13.01.21,06:55
Ešte žije? Alebo ju už karma dobehla?

PS: treba si uvedomiť, že "svine" sa nájdu v každej sfére. Hádam tu niekto nebude tvrdiť, že sa dá na tom zarobiť, nedajbože je na to odkázaná nejaká ambulancia. Je to iba o charaktere danej osoby.
Inak za Kaníka si museli ľudia čo nechceli robiť zohnať pre úrad práce potvrdenie. Raz takto prišla za mnou jedna cigánka že potrebuje potvrdiť že ju nechcem zamestnať dal som na druhý deň ich už bolo u mňa 5 a ja na to ale ja vás potrebujem ale že oni ... a mali výhovorky Tak som im povedal že im to potvrdenie vydám ale za 50 Sk. A bolo po probléme
Lenže toto predsa nejde porovnávať s priepustkami...
Veď obvoďák berie na teba prachy z tvojich peňazí prostredníctvom platieb od poisťovne, hoci si u neho aj 10r. nebol...
A presne také isté aj ked si u neho 3xdenne.
Prosím ťa, a kto je tam dnes trikrát denne? A nielen dnes. Mne sa to zatiaľ nikdy nepodarilo.
Nie som tu na to vykladať vety ale zrejme to myslela obrazne, Minule som písal o tom koľko zhrabnú poisťovne pre seba z povinných odvodov 14 % z tisícky je to 140 eur a z toho 4 % čo si nárokujú je 5,6 eura a to ani okom nemrknú a ešte keď sa lebofico začal súdiť tak išli hromy a blesky a teraz sa pripravuje podobný scenár. Niekto si vari myslí že sa nenechajú servisovať dobre platenou "sestrou" tie 4 % musia ísť "malá domov" minule som rozprával s jednou lekárkou že čo všetko im nepreplatí poisťovňa, takže robili zadarmo ( neviem či je to stále pravda ale voľakedy bolo)
pavol54
13.01.21,07:01
zamestnanec povie chcem doviezť manželku k lekárovi. Hovorím nemá nárok nech ide autobusom sama alebo nech si zoberie dovolenku alebo náhradné voľno. No doniesol papier - zarobil, tak prečo by nemal zarobiť lekár.
pavol54
13.01.21,07:03
No a sme doma. Kým Haščák sedí v base a zarába, práve predložil účet cestou svojich právnikov
bjuty smis
13.01.21,07:10
Haščák sedí doma
buchač
13.01.21,07:22
Zase si nepochopil, nevadí.
U nás sa bežne čakalo k obvoďáčke 6 hodín, od rána. Lebo je nenažraná, tak pobrala 3 dediny a aj DDS.
3*6 = 18.
Samozrejme od rána, kde čakala rada ľudí v mrazoch na odomknutie budovy. 1 pacient jej trval od pol hodiny do hodiny.
Aj preto kto mohol utiekol. Ja zatiaľ nechodím cca 10 rokov "nikde".
Napíšeš chujovinu a ideš vravieť niečo o nepochopení ?
Koho zaujímajú konkrétnosti nejakej doktorečky na Orave, ktorá s vami vydrbáva ?

Nechodíš nikde ? Raz sa to zmení...a potom budeš inú spievať.
Nandrolon
13.01.21,07:22
Nadsázku som pochopil, ale dosť hlúpa bola.
Chápem, že lekári by už najradšej boli, ak by k nim nikto nechodil...
Príspevok som vymazal, lebo som omylom reagoval na niečo iné...
Nás tiež nezaujímajú tvoje konkrétne sračky, a aj tak tu s nimi všetko pravidelne zasmraďuješ.
pavol54
13.01.21,07:23
Haščák sedí doma
ale za to že sedel už zarába, zle som napísal v prvom príspevku
buchač
13.01.21,07:31
Nadsázku som pochopil, ale dosť hlúpa bola.
Chápem, že lekári by už najradšej boli, ak by k nim nikto nechodil...
Príspevok som vymazal, lebo som omylom reagoval na niečo iné...
Nás tiež nezaujímajú tvoje konkrétne sračky, a aj tak tu s nimi všetko pravidelne zasmraďuješ.

Nechápem, ako môžeš niečo pochopiť, keď si hlúpy jak zlomené tágo zapichnuté do bútľavého pňaka ?
Na opilecké zvratky yebnutého ožrana z Oravy ale nemám...
Nandrolon
13.01.21,07:33
Zase sračkuješ? daj si čierne uhlie. Ty zelený jebo z lesa.
buchač
13.01.21,07:39
Debata o ničom.
Človek ti niečo vytkne a okamžite začneš urážať...takto sa bav s rodinou a nie so mnou.
Mladej, nedorástol si ešte....dlabať na teba.
bjuty smis
13.01.21,07:56
Haščák sedí doma
ale za to že sedel už zarába, zle som napísal v prvom príspevku
myslím, že to už nebude také ľahké....
Nandrolon
13.01.21,07:56
Podľa teba si nezačal urážať najskôr ty?
Ak ti neslúžia oči, tak si ich vypichni, lebo sú ti na hovno...
Zrejme si zvyknutý takto sa baviť s rodinou, tak si to nechaj v rodine
veronikasad
13.01.21,08:06
zamestnanec povie chcem doviezť manželku k lekárovi. Hovorím nemá nárok nech ide autobusom sama alebo nech si zoberie dovolenku alebo náhradné voľno. No doniesol papier - zarobil, tak prečo by nemal zarobiť lekár.
Ale má nárok, pokial potvrdí lekár ...

§ 141 ti nič nehovorí ?

sprevádzanie
1.
rodinného príslušníka do zdravotníckeho zariadenia na vyšetrenie alebo ošetrenie pri náhlom ochorení alebo úraze a na vopred určené vyšetrenie, ošetrenie alebo liečenie; pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne len jednému z rodinných príslušníkov na nevyhnutne potrebný čas, najviac na sedem dní v kalendárnom roku, ak bolo sprevádzanie nevyhnutné a uvedené úkony nebolo možné vykonať mimo pracovného času,
BXLmiami
13.01.21,08:07
Ešte žije? Alebo ju už karma dobehla?

PS: treba si uvedomiť, že "svine" sa nájdu v každej sfére. Hádam tu niekto nebude tvrdiť, že sa dá na tom zarobiť, nedajbože je na to odkázaná nejaká ambulancia. Je to iba o charaktere danej osoby.
Inak za Kaníka si museli ľudia čo nechceli robiť zohnať pre úrad práce potvrdenie. Raz takto prišla za mnou jedna cigánka že potrebuje potvrdiť že ju nechcem zamestnať dal som na druhý deň ich už bolo u mňa 5 a ja na to ale ja vás potrebujem ale že oni ... a mali výhovorky Tak som im povedal že im to potvrdenie vydám ale za 50 Sk. A bolo po probléme
Lenže toto predsa nejde porovnávať s priepustkami...
Veď obvoďák berie na teba prachy z tvojich peňazí prostredníctvom platieb od poisťovne, hoci si u neho aj 10r. nebol...
A presne také isté aj ked si u neho 3xdenne.
Prosím ťa, a kto je tam dnes trikrát denne? A nielen dnes. Mne sa to zatiaľ nikdy nepodarilo.
To by si sa divil.Ale nejde o to.Ide o to,že ked si zdravý,platíš a ked si chorý,ťažko chorý a lekár okolo teba skáče viac ako okolo ostatných,podchvíľou niečo potrebuješ tak platíš ako zdravý.Myslím že lekárom by asi viac vyhovovalo tých ľudí odlíšiť ale..už si niekedy zažil,že by poisťovne napr.Penta spravili niečo v svoj neprospech?
buchač
13.01.21,08:08
Podľa teba si nezačal urážať najskôr ty?
Ak ti neslúžia oči, tak si ich vypichni, lebo sú ti na hovno...
Zrejme si zvyknutý takto sa baviť s rodinou, tak si to nechaj v rodine


Len pre upresnenie...kde vidíš nejakú urážku?






Lenže toto predsa nejde porovnávať s priepustkami...
Veď obvoďák berie na teba prachy z tvojich peňazí prostredníctvom platieb od poisťovne, hoci si u neho aj 10r. nebol...
A presne také isté aj ked si u neho 3xdenne.
Ale to dotyčný už potom tie dva razy mal ísť k psychiatrovi. Lebo taký, čo ide 3 x denne k obvoďákovi neexistuje, takže takéto konfabulácie tu nemusíš dávať. U nás ak to spočítam, tak 3 x denne, to by čisto teoreticky musel mať pracovný čas namiesto 8 hodín 18 hodín. Inak by sa nevybavil.[/QUOTE]

Si slabý počtár...furt počítaš len podľa svojich údajov a hlavne fikcií.
Si myslíš, že každý pracuje ? Veď koľko je nezamestnaných, koľko je dôchodcov, koľko je iných nepracujúcich ?

BXL to svoje tvrdenie myslela s nadsádzkou....čiže 3x denne k lekárovi ide fakt len hypochonder. No na druhej strane úplne stačí, ak pacient príde k lekárovi každý deň...[/QUOTE]


A inak ťa mám na háku...
BXLmiami
13.01.21,08:09
BXL to svoje tvrdenie myslela s nadsádzkou....čiže 3x denne k lekárovi ide fakt len hypochonder. No na druhej strane úplne stačí, ak pacient príde k lekárovi každý deň...[/QUOTE]
*
Alebo zľaknutá matka s dieťaťom/prípadne pre istotu stará matka či svokra :-)))
Nandrolon
13.01.21,08:15
Ešte žije? Alebo ju už karma dobehla?

PS: treba si uvedomiť, že "svine" sa nájdu v každej sfére. Hádam tu niekto nebude tvrdiť, že sa dá na tom zarobiť, nedajbože je na to odkázaná nejaká ambulancia. Je to iba o charaktere danej osoby.
Inak za Kaníka si museli ľudia čo nechceli robiť zohnať pre úrad práce potvrdenie. Raz takto prišla za mnou jedna cigánka že potrebuje potvrdiť že ju nechcem zamestnať dal som na druhý deň ich už bolo u mňa 5 a ja na to ale ja vás potrebujem ale že oni ... a mali výhovorky Tak som im povedal že im to potvrdenie vydám ale za 50 Sk. A bolo po probléme
Lenže toto predsa nejde porovnávať s priepustkami...
Veď obvoďák berie na teba prachy z tvojich peňazí prostredníctvom platieb od poisťovne, hoci si u neho aj 10r. nebol...
A presne také isté aj ked si u neho 3xdenne.
Prosím ťa, a kto je tam dnes trikrát denne? A nielen dnes. Mne sa to zatiaľ nikdy nepodarilo.
To by si sa divil.Ale nejde o to.Ide o to,že ked si zdravý,platíš a ked si chorý,ťažko chorý a lekár okolo teba skáče viac ako okolo ostatných,podchvíľou niečo potrebuješ tak platíš ako zdravý.Myslím že lekárom by asi viac vyhovovalo tých ľudí odlíšiť ale..už si niekedy zažil,že by poisťovne napr.Penta spravili niečo v svoj neprospech?
Korela nie je chlap.
korela
13.01.21,08:42
BXL to svoje tvrdenie myslela s nadsádzkou....čiže 3x denne k lekárovi ide fakt len hypochonder. No na druhej strane úplne stačí, ak pacient príde k lekárovi každý deň...
*
BXLmiami:
Alebo zľaknutá matka s dieťaťom/prípadne pre istotu stará matka či svokra :-)))[/QUOTE]
.
Ja ti asi nedám pokoj. A čo keď s ním prídu staré matky? Je v tom nejaký rozdiel?
misoft
13.01.21,08:48
*
Alebo zľaknutá matka s dieťaťom/prípadne pre istotu stará matka či svokra :-)))

U istej skupiny "občanov" je to bežný jav. Samozrejme - s jedným malým pacientom ide doprovod široko rozvetvenej "rodiny" (pozor, nemyslieť na Borisa!).....
BXLmiami
13.01.21,08:50
BXL to svoje tvrdenie myslela s nadsádzkou....čiže 3x denne k lekárovi ide fakt len hypochonder. No na druhej strane úplne stačí, ak pacient príde k lekárovi každý deň...
*
BXLmiami:
Alebo zľaknutá matka s dieťaťom/prípadne pre istotu stará matka či svokra :-)))
.
Ja ti asi nedám pokoj. A čo keď s ním prídu staré matky? Je v tom nejaký rozdiel?[/QUOTE]
Myslím,že raz zažiť a nebudeš sa takto pýtať :-)))
BXLmiami
13.01.21,08:51
*
Alebo zľaknutá matka s dieťaťom/prípadne pre istotu stará matka či svokra :-)))

U istej skupiny "občanov" je to bežný jav. Samozrejme - s jedným malým pacientom ide doprovod široko rozvetvenej "rodiny" (pozor, nemyslieť na Borisa!).....
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
buchač
13.01.21,08:56
BXL to svoje tvrdenie myslela s nadsádzkou....čiže 3x denne k lekárovi ide fakt len hypochonder. No na druhej strane úplne stačí, ak pacient príde k lekárovi každý deň...
*
BXLmiami:
Alebo zľaknutá matka s dieťaťom/prípadne pre istotu stará matka či svokra :-)))
.
Ja ti asi nedám pokoj. A čo keď s ním prídu staré matky? Je v tom nejaký rozdiel?
Myslím,že raz zažiť a nebudeš sa takto pýtať :-)))[/QUOTE]

Nezažila, neexistuje, neverím...lebo inak by takto nevravela.
Mne stačilo trápenie so svokrou...sme chodili s ňou po lekároch častejšie ako niekto iný na hodiny klavíra...boli týždne, keď ku nej prišla sanitka aj 3-4 krát do týždňa.
pavol54
13.01.21,08:56
zamestnanec povie chcem doviezť manželku k lekárovi. Hovorím nemá nárok nech ide autobusom sama alebo nech si zoberie dovolenku alebo náhradné voľno. No doniesol papier - zarobil, tak prečo by nemal zarobiť lekár.
Ale má nárok, pokial potvrdí lekár ...

§ 141 ti nič nehovorí ?

sprevádzanie
1.
rodinného príslušníka do zdravotníckeho zariadenia na vyšetrenie alebo ošetrenie pri náhlom ochorení alebo úraze a na vopred určené vyšetrenie, ošetrenie alebo liečenie; pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne len jednému z rodinných príslušníkov na nevyhnutne potrebný čas, najviac na sedem dní v kalendárnom roku, ak bolo sprevádzanie nevyhnutné a uvedené úkony nebolo možné vykonať mimo pracovného času,
A keď vidíš ako si potom (po pravidelnej kontrole tlaku či čoho) odskočia obaja ťažko chorí do tesca, no určite, to nech si zoberie dovolenku A cez deň keď pani jazdí na bicykli nepotrebuje doprovod?
misoft
13.01.21,08:57
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
Mladých lekárov nehľadaj....... tí majú iné - lepšie fleky, ale nie na Slovensku.... Doma zostala stará garda, ktorá pomaly "vymiera".
korela
13.01.21,09:07
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
Mladých lekárov nehľadaj....... tí majú iné - lepšie fleky, ale nie na Slovensku.... Doma zostala stará garda, ktorá pomaly "vymiera".
A ty si hádam myslíš, že je to náhoda?
veronikasad
13.01.21,09:09
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
Mladých lekárov nehľadaj....... tí majú iné - lepšie fleky, ale nie na Slovensku.... Doma zostala stará garda, ktorá pomaly "vymiera".
A ty si hádam myslíš, že je to náhoda?
po mojej bývalej obvodáčke, ktorá odišla do dôchodku, nastupil mladý lekár ...
korela
13.01.21,09:11
Aby raz ešte neutekali späť domov, podľa toho kde sú a na akom pracovisku. A poutekajú aj iní, nielen oni.
korela
13.01.21,09:14
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
Mladých lekárov nehľadaj....... tí majú iné - lepšie fleky, ale nie na Slovensku.... Doma zostala stará garda, ktorá pomaly "vymiera".
A ty si hádam myslíš, že je to náhoda?
po mojej bývalej obvodáčke, ktorá odišla do dôchodku, nastupil mladý lekár ...
Ja som to myslela trochu v inom význame, ale nevadí. U nás odborní všetci pred sedemdesiatkou. Praktický má o 30 r. menej.
korela
13.01.21,09:20
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
Mladých lekárov nehľadaj....... tí majú iné - lepšie fleky, ale nie na Slovensku.... Doma zostala stará garda, ktorá pomaly "vymiera".
Nielen stará garda, ale aj starí rodičia. Aj tí vymrú.
Nandrolon
13.01.21,09:20
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
Mladých lekárov nehľadaj....... tí majú iné - lepšie fleky, ale nie na Slovensku.... Doma zostala stará garda, ktorá pomaly "vymiera".
A ty si hádam myslíš, že je to náhoda?
po mojej bývalej obvodáčke, ktorá odišla do dôchodku, nastupil mladý lekár ...
K nám mala prísť mladá lekárka, aj na dverách nápis, ale dozvedeli sme sa, že nejaká jej musí určitú dobu robiť akéhosi garanta. Neviem, ako to do detailu funguje od skončenia školy. No a samozrejme medzi staršími funguje akási "biznis kolegialita", tak sa tu jednoducho nedostala a šlo to do zabudnutia. Pritom jej úrad chcel dať priestory takmer zdarma a taktiež podnájom.
Mladí sú, ale starí ich proste "nepustia". Toto mala byť podľa priezviska ukrajinka.
Nandrolon
13.01.21,09:35
Jednoznačne keď tu nevadia robotníci z 3. krajín vo fabrikách /čítaj otroci/, rovnako by som začal dovážať vo veľkom lekárov.
Čo počúvam, tak v nemocnici pacienti najlepšie hodnotia práve všelijakých cudzincov, lebo pre tých sú to veľké peniaze, tak sa snažia a makajú naplno. Naši lenivci by už iba brali úplatky a cvičili pacientov.... Česť výnimkám, ktorých je už veľmi málo.
bjuty smis
13.01.21,09:44
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Nandrolon
13.01.21,09:56
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
BXLmiami
13.01.21,10:02
Jednoznačne keď tu nevadia robotníci z 3. krajín vo fabrikách /čítaj otroci/, rovnako by som začal dovážať vo veľkom lekárov.
Čo počúvam, tak v nemocnici pacienti najlepšie hodnotia práve všelijakých cudzincov, lebo pre tých sú to veľké peniaze, tak sa snažia a makajú naplno. Naši lenivci by už iba brali úplatky a cvičili pacientov.... Česť výnimkám, ktorých je už veľmi málo.
:-)) Lebo ty určite robíš odborný dozor aspon piatim mladším,robíš s nimi všetko a berieš za ich prácu plnú zodpovednosť a to všetko počas svojej práce.Ja som to tušila,že ty najmenej tretinu pracovnej doby si ochotný pracovať zadarmo :-)))
bjuty smis
13.01.21,10:06
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
čo to má spoločné s mafiánským fízlom ?
ja som sa pýtal , či máš osobne zlé skúsenosti s lekármi
ale s tebou sa baviť...
korela
13.01.21,10:10
(Albert Einstein): Iba blázon robí dookola stále to isté a čaká od toho iný výsledok
https://www.youtube.com/watch?v=-eA_MM-BeQc&ab_channel=Dr.IgorBukovsk%C3%BD%E2%80%93AKV
Nandrolon
13.01.21,10:10
Nie, nikomu nerobím dozor. Akurát nemám klapky na ušiach a hlavne nepodlieham demagogickým tvrdeniam, že tu nemá kto ordinovať.
Tak jednoducho, ako sa to vyriešilo s otrokmi vo fabrikách, nech sa to vyrieši aj s lekármi. Záujem tu je veľký, ale bráni tomu legislatíva. Dúfam, že tú časom zmenia, aby konečne začala správne fungovať tá tvoja neviditeľná ruka trhu.
Alebo keď už sa to dotýka človeka konkrétne, tak zrazu nie?
Raz sa tu bude musieť tá legislatíva zmeniť. To bude potom nárekov, keď tu začnú konečne kmitať lekári z cudziny.
Nandrolon
13.01.21,10:14
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
čo to má spoločné s mafiánským fízlom ?
ja som sa pýtal , či máš osobne zlé skúsenosti s lekármi
ale s tebou sa baviť...
S mafiánskym fízlom nič. Má to spoločné dosť veľa s tebou samým.
Človek, ktorý na počkanie na základe rečí a politických manuálov hocikoho za 5 minút odsúdi a nazve ho mafiánom, položí takúto otázku???
Počuj, u lekára si s tým už bol?
Nandrolon
13.01.21,10:18
(Albert Einstein): Iba blázon robí dookola stále to isté a čaká od toho iný výsledok
https://www.youtube.com/watch?v=-eA_MM-BeQc&ab_channel=Dr.IgorBukovsk%C3%BD%E2%80%93AKV
Na budúci týždeň si idem vystaviť potvrdenie o prekonaní Covid 19. Oskenujem si kolegove a zmením na svoje údaje.
Už vidím, ako pôjde dopravák overovať k obvodnej lekárke, či je to tak ako na papieri.
Na 3 mes. pokoj od testovania. Urobil by som si ho dnes, ale ešte ho nemám v rukách.
bjuty smis
13.01.21,10:22
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
čo to má spoločné s mafiánským fízlom ?
ja som sa pýtal , či máš osobne zlé skúsenosti s lekármi
ale s tebou sa baviť...
S mafiánskym fízlom nič. Má to spoločné dosť veľa s tebou samým.
Človek, ktorý na počkanie na základe rečí a politických manuálov hocikoho za 5 minút odsúdi a nazve ho mafiánom, položí takúto otázku???
Počuj, u lekára si s tým už bol?
ja ho nehodnotím na základe tvojích debilín čo tu splietaš, ale na základe rozhodnutia špeciálneho trestného súdu v pezinku a jeho odôvodnenia..

a čo sa teba týka,, už si tu dnes bol veľmi výstižne ohodnotený, tak sa maj pekne a radšej s tebou ukončím debatu
BXLmiami
13.01.21,10:22
Nie, nikomu nerobím dozor. Akurát nemám klapky na ušiach a hlavne nepodlieham demagogickým tvrdeniam, že tu nemá kto ordinovať.
Tak jednoducho, ako sa to vyriešilo s otrokmi vo fabrikách, nech sa to vyrieši aj s lekármi. Záujem tu je veľký, ale bráni tomu legislatíva. Dúfam, že tú časom zmenia, aby konečne začala správne fungovať tá tvoja neviditeľná ruka trhu.
Alebo keď už sa to dotýka človeka konkrétne, tak zrazu nie?
Raz sa tu bude musieť tá legislatíva zmeniť. To bude potom nárekov, keď tu začnú konečne kmitať lekári z cudziny.
Ved kmitajú.Chd do nemocníc do Revucej,Brezna Lučenca...pomaly samý ukrajinec.Má to len jednu chybu-potrebujú našu atestáciu aby mohli plnohodnotne robiť.Lenže..tá atestácia platí v celej EU :-))
Jarka 1
13.01.21,10:24
Práve som sa vrátila zo zdravotného strediska. Citujem lekárov a sestričky:
Ledva čakáme, kedy sa situácia vráti do normálu a budeme môcť konečne zase normálne ordinovať.
korela
13.01.21,10:27
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
čo to má spoločné s mafiánským fízlom ?
ja som sa pýtal , či máš osobne zlé skúsenosti s lekármi
ale s tebou sa baviť...
Zastanem sa ho, mám ja aj dieťa, zlé skúsenosti sú slabý výraz, nechce sa mi dnes rozpisovať, detto otec, ale to sa skončilo oveľa lepšie, ako predpovedali lekári. Nie však kvôli lekárom.
O našej prvej detskej lekárke tiež neišli dobré chýry, krásna ale t ..., osobné skúsenosti tiež zlé.
Nandrolon
13.01.21,10:30
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
čo to má spoločné s mafiánským fízlom ?
ja som sa pýtal , či máš osobne zlé skúsenosti s lekármi
ale s tebou sa baviť...
S mafiánskym fízlom nič. Má to spoločné dosť veľa s tebou samým.
Človek, ktorý na počkanie na základe rečí a politických manuálov hocikoho za 5 minút odsúdi a nazve ho mafiánom, položí takúto otázku???
Počuj, u lekára si s tým už bol?
ja ho nehodnotím na základe tvojích debilín čo tu splietaš, ale na základe rozhodnutia špeciálneho trestného súdu v pezinku a jeho odôvodnenia..

a čo sa teba týka,, už si tu dnes bol veľmi výstižne ohodnotený, tak sa maj pekne a radšej s tebou ukončím debatu
Áno, a na Fica a Kaliňáka, ktorých si tu tituloval aspoň 1000x si kde videl nejaké rozhodnutie špeciálneho súdu?
Si myslíš, že tu sme na tom tvojom školení vymývania mozgov?
Si na smiech.
pavol54
13.01.21,10:52
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
čo to má spoločné s mafiánským fízlom ?
ja som sa pýtal , či máš osobne zlé skúsenosti s lekármi
ale s tebou sa baviť...
S mafiánskym fízlom nič. Má to spoločné dosť veľa s tebou samým.
Človek, ktorý na počkanie na základe rečí a politických manuálov hocikoho za 5 minút odsúdi a nazve ho mafiánom, položí takúto otázku???
Počuj, u lekára si s tým už bol?
možno je prokurátor len sa nepriznáva :), alebo brat Napoleon?
pavol54
13.01.21,11:00
Práve skončila debata o testovaní a očkovaní Múdre slová prof Krištúfkovej (mali byť napísané na stenu od vchodu do úradu vlády aby si ich mohli kompetentní prečítať)
Dobre to dnes popísal Visolajkský v Hlavných správach." Chybou bolo pustiť zdravotníctvo finančným skupinám".
Kto bol Dzurinda alebo Fico?
bjuty smis
13.01.21,11:22
nepoznám tvojho brata, ale zoskoč teda z koňa a povedz, či tú otázku myslíš po 12 r. - ministroch zdravotníctva smeru - vážne ?
pavol54
13.01.21,11:33
nepoznám tvojho brata, ale zoskoč teda z koňa a povedz, či tú otázku myslíš po 12 r. - ministroch zdravotníctva smeru - vážne ?
Tvoja kamarila ryčala ako najatá preto že fico sa súdil s majiteľmi zp kvôli zisku. Pokiaľ viem tak posledné znárodňovanie prebehlo po roku 1948, súčasná ústava to neumožňuje, ale ak tak odkúpiť, ešte ak by niektoré zmluvy zneplatnil, tak tie právnické kancelárie by to nerobili zadarmo. Veď uvidíme kto zaplatí tých Haščákových právnikov a odškodné Haščákovi, už sa tvoja kamarila skladá? Ak nie, tak je najvyšší čas začať, lebo tie prechmaty čo robíte národ donekonečna platiť nebude. Niekto za 12 rokov nedokáže napraviť to, čo vy sku...e za rok.
BXLmiami
13.01.21,11:37
Práve skončila debata o testovaní a očkovaní Múdre slová prof Krištúfkovej (mali byť napísané na stenu od vchodu do úradu vlády aby si ich mohli kompetentní prečítať)
Dobre to dnes popísal Visolajkský v Hlavných správach." Chybou bolo pustiť zdravotníctvo finančným skupinám".
Kto bol Dzurinda alebo Fico?
Mečiar.1995 zákonom šla do súkromia primárna sféra a od 1997 začali limity z poisťovní.
bjuty smis
13.01.21,11:42
nepoznám tvojho brata, ale zoskoč teda z koňa a povedz, či tú otázku myslíš po 12 r. - ministroch zdravotníctva smeru - vážne ?
Tvoja kamarila ryčala ako najatá preto že fico sa súdil s majiteľmi zp kvôli zisku. Pokiaľ viem tak posledné znárodňovanie prebehlo po roku 1948, súčasná ústava to neumožňuje, ale ak tak odkúpiť, ešte ak by niektoré zmluvy zneplatnil, tak tie právnické kancelárie by to nerobili zadarmo. Veď uvidíme kto zaplatí tých Haščákových právnikov a odškodné Haščákovi, už sa tvoja kamarila skladá? Ak nie, tak je najvyšší čas začať, lebo tie prechmaty čo robíte národ donekonečna platiť nebude. Niekto za 12 rokov nedokáže napraviť to, čo vy sku...e za rok.
súkromné poisťovne stvoril tvoj močár
jak ty sa vieš strápniť :)))
ty ryčiaca kamarila :)))))

súkromné poisťovne sú skoro v celej europe...zaujímavé, že tam problém nemajú
a s poisťovňami sa dá poradiť aj podľa ústavy

a o akom odškodnom hasčákovi tu splietaš vie asi len ten tvoj brat.
pavol54
13.01.21,13:50
nepoznám tvojho brata, ale zoskoč teda z koňa a povedz, či tú otázku myslíš po 12 r. - ministroch zdravotníctva smeru - vážne ?
Tvoja kamarila ryčala ako najatá preto že fico sa súdil s majiteľmi zp kvôli zisku. Pokiaľ viem tak posledné znárodňovanie prebehlo po roku 1948, súčasná ústava to neumožňuje, ale ak tak odkúpiť, ešte ak by niektoré zmluvy zneplatnil, tak tie právnické kancelárie by to nerobili zadarmo. Veď uvidíme kto zaplatí tých Haščákových právnikov a odškodné Haščákovi, už sa tvoja kamarila skladá? Ak nie, tak je najvyšší čas začať, lebo tie prechmaty čo robíte národ donekonečna platiť nebude. Niekto za 12 rokov nedokáže napraviť to, čo vy sku...e za rok.
súkromné poisťovne stvoril tvoj močár
jak ty sa vieš strápniť :)))
ty ryčiaca kamarila :)))))

súkromné poisťovne sú skoro v celej europe...zaujímavé, že tam problém nemajú
a s poisťovňami sa dá poradiť aj podľa ústavy

a o akom odškodnom hasčákovi tu splietaš vie asi len ten tvoj brat.
zákon 277/1994 podpísal kováč gašparovič a Moravčík, keď už
pavol54
13.01.21,13:52
Práve skončila debata o testovaní a očkovaní Múdre slová prof Krištúfkovej (mali byť napísané na stenu od vchodu do úradu vlády aby si ich mohli kompetentní prečítať)
Dobre to dnes popísal Visolajkský v Hlavných správach." Chybou bolo pustiť zdravotníctvo finančným skupinám".
Kto bol Dzurinda alebo Fico?
Mečiar.1995 zákonom šla do súkromia primárna sféra a od 1997 začali limity z poisťovní.
Moravčík podpísal zákon 277/ 1994, a zajac(za dzurindu) z nich spravil akciovky v roku 2005 čím otvoril cestu finančným skupinám, ale možno to bolo inak
pavol54
13.01.21,14:05
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
čo to má spoločné s mafiánským fízlom ?
ja som sa pýtal , či máš osobne zlé skúsenosti s lekármi
ale s tebou sa baviť...
S mafiánskym fízlom nič. Má to spoločné dosť veľa s tebou samým.
Človek, ktorý na počkanie na základe rečí a politických manuálov hocikoho za 5 minút odsúdi a nazve ho mafiánom, položí takúto otázku???
Počuj, u lekára si s tým už bol?
ja ho nehodnotím na základe tvojích debilín čo tu splietaš, ale na základe rozhodnutia špeciálneho trestného súdu v pezinku a jeho odôvodnenia..

a čo sa teba týka,, už si tu dnes bol veľmi výstižne ohodnotený, tak sa maj pekne a radšej s tebou ukončím debatu
Áno, a na Fica a Kaliňáka, ktorých si tu tituloval aspoň 1000x si kde videl nejaké rozhodnutie špeciálneho súdu?
Si myslíš, že tu sme na tom tvojom školení vymývania mozgov?
Si na smiech.
za dvanásť rokov ani jedno trestné oznámenie nebolo podané ak vedeli že sú zlodejiny mal podávať neobstojí výhovorka že by bolo aj tak zamietnuté. a teraz hrdinsky vykrikuje ako bol odsúdený. Inak všetky rozsudky sú dnes verejné a majú svoje číslo či nie?
BXLmiami
13.01.21,14:06
To je druhá vec,ale zákon o privatizácii primárneho sektora bol absolutne povinný od r.1995.Bud privatizoval-obvodák,pediater,stomatolog a gynekolog alebo ho stiahli na dediny a zástup a na jeho miesto šiel druhý.A poisťovní vzniklo ihned ako maku-všeobecná,vojenská,policajti mali asi spoločnú,sektor bánk Dôveru,chemici Apollo,hutníci Sideriu,Družstevná a tunelárska Perspektíva ktorá skrachovala prvá a nechala sekeru v každej lekárni a ambulancii.Z jej peňazí v 98 bola financovaná strana-neviem presne ako sa volala,bol tam Hampl.Takže ked prišiel Šagát tak to bolo celé na krach a vykradnuté.
pavol54
13.01.21,14:14
To je druhá vec,ale zákon o privatizácii primárneho sektora bol absolutne povinný od r.1995.Bud privatizoval-obvodák,pediater,stomatolog a gynekolog alebo ho stiahli na dediny a zástup a na jeho miesto šiel druhý.A poisťovní vzniklo ihned ako maku-všeobecná,vojenská,policajti mali asi spoločnú,sektor bánk Dôveru,chemici Apollo,hutníci Sideriu,Družstevná a tunelárska Perspektíva ktorá skrachovala prvá a nechala sekeru v každej lekárni a ambulancii.Z jej peňazí v 98 bola financovaná strana-neviem presne ako sa volala,bol tam Hampl.Takže ked prišiel Šagát tak to bolo celé na krach a vykradnuté.
súhlasím, ale bolo to podľa toho zákona, je jasné že sa mohol pripravovať v mečiarovej réžii, ale do parlamentu ho predložil moravčík, Vždy išlo až o peniaze(neskôr finančných skupín) a v tom mal Visolajský pravdu
bjuty smis
13.01.21,14:19
nepoznám tvojho brata, ale zoskoč teda z koňa a povedz, či tú otázku myslíš po 12 r. - ministroch zdravotníctva smeru - vážne ?
Tvoja kamarila ryčala ako najatá preto že fico sa súdil s majiteľmi zp kvôli zisku. Pokiaľ viem tak posledné znárodňovanie prebehlo po roku 1948, súčasná ústava to neumožňuje, ale ak tak odkúpiť, ešte ak by niektoré zmluvy zneplatnil, tak tie právnické kancelárie by to nerobili zadarmo. Veď uvidíme kto zaplatí tých Haščákových právnikov a odškodné Haščákovi, už sa tvoja kamarila skladá? Ak nie, tak je najvyšší čas začať, lebo tie prechmaty čo robíte národ donekonečna platiť nebude. Niekto za 12 rokov nedokáže napraviť to, čo vy sku...e za rok.
súkromné poisťovne stvoril tvoj močár
jak ty sa vieš strápniť :)))
ty ryčiaca kamarila :)))))

súkromné poisťovne sú skoro v celej europe...zaujímavé, že tam problém nemajú
a s poisťovňami sa dá poradiť aj podľa ústavy

a o akom odškodnom hasčákovi tu splietaš vie asi len ten tvoj brat.
zákon 277/1994 podpísal kováč gašparovič a Moravčík, keď už
posplietaš 5 cez 9 a čo ?
oni dvaja snád rozkradli zdravotníctvo ?
nie, to tí tvojí 12 rokov bačovali a cez finančné skupiny vyciciavali zdravotníctvo
prečo dovolil fico vybrať širokému a pente stámiliony cez účtovnú operáciu v dôvere ?
bjuty smis
13.01.21,14:21
[QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="Nandrolon"][QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="Nandrolon"][,,,,,,

.
za dvanásť rokov ani jedno trestné oznámenie nebolo podané ak vedeli že sú zlodejiny mal podávať neobstojí výhovorka že by bolo aj tak zamietnuté. a teraz hrdinsky vykrikuje ako bol odsúdený. Inak všetky rozsudky sú dnes verejné a majú svoje číslo či nie?
to tu budeš teraz klamať ako henten ?
ani jedno ? to fakt ??
kukučka
13.01.21,15:22
Už ma nebaví prísť tu a ako prvé čítať vzájomné sprosté urážky, koho to zaujíma? Neviem si predstaviť niečo také vypustiť z úst. Znovu začínam dávať mínusky, zatiaľ dve.
Mila123
13.01.21,15:25
Už ma nebaví prísť tu a ako prvé čítať vzájomné sprosté urážky, koho to zaujíma? Neviem si predstaviť niečo také vypustiť z úst. Znovu začínam dávať mínusky, zatiaľ dve.
Kukučka, ja som ich nazvala gágaji, prďúsi, táraji a stále to platí, ako keby sa utrhli z reťazí.....
misoft
13.01.21,15:31
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
Mladých lekárov nehľadaj....... tí majú iné - lepšie fleky, ale nie na Slovensku.... Doma zostala stará garda, ktorá pomaly "vymiera".
Nielen stará garda, ale aj starí rodičia. Aj tí vymrú.
ŽIAĽ!!! :(:(:(
Nandrolon
13.01.21,15:43
kukučka
13.01.21,17:38
Chcela som to prečítať, ale som sa stratila...ešte dobre, že ich absolútne nepozerám, tajtrlíkov.
Teraz mi tu dcéra číta o testovaní detí kloktaním vo februári! Im už načisto hrabe? Ešte že som už stará baba, mať malé deti, neviem čo by som urobila.
anet
13.01.21,18:11
zdroj: https://www.facebook.com/databezpatosu/photos/a.103138461600623/161273635787105
Pán Igor Matovič, neotierajte si o nás hubu. My platíme Vás a je pravda, že nás nemusíte ani počúvať, ani čítať, ani len evidovať, ale NEOTIERAJTE SI O NÁS HUBU.
BXLmiami
14.01.21,07:17
Chcela som to prečítať, ale som sa stratila...ešte dobre, že ich absolútne nepozerám, tajtrlíkov.
Teraz mi tu dcéra číta o testovaní detí kloktaním vo februári! Im už načisto hrabe? Ešte že som už stará baba, mať malé deti, neviem čo by som urobila.
No čo by si urobila nič.Každá doba má svoje.
pavol54
14.01.21,09:11
Zaujímalo by ma ako ďaleko musia byť od seba umiestnení organizátori dvoch verejných podujatí.
Mohla by sa pri povinnom dobrovoľnom testovaní súbežne organizovať petícia za predčasné voľby, alebo aj petícia za vyjadrenie dôvery plagiátorovi.
Nandrolon
14.01.21,10:09
Najlepšie, čo by sa mohlo stať je, keby viac ako 50-60% to plošné testovanie odignorovalo a následne nenastúpili do práce /keďže by nemali papier/.
Také konanie by malo väčšiu váhu voči vládnej garnitúre ako všetky demonštrácie dokopy. Len potom by sa začali diať veci.
Lenže niektorí trtkovia tam veľmi radi budú stáť aj 2 hodiny, a to nemyslím tých z donútenia ale tých skutočne sfanatizovaných ľudí, ktorí tam idú ozaj dobrovoľne.
lujza.j
14.01.21,10:22
Toto som u davno hovorila..aj tu pisala....ze je to "jednoduche" a teraz sa tchor uz nema akym lokdavnom vyhrazat....len ci vie,ze on na ludi nerobi...ale ludia na jeho kurac ano...
Iba uplny imbecil si moze mysliet,ze jemu ide o dobro-zdravie ludi...
bjuty smis
14.01.21,10:29
a o čo mu ide lujza ?
nože nám - ako úplná neimbecilka - povedz...o čo mu ide ?
pavol54
14.01.21,10:40
Toto som u davno hovorila..aj tu pisala....ze je to "jednoduche" a teraz sa tchor uz nema akym lokdavnom vyhrazat....len ci vie,ze on na ludi nerobi...ale ludia na jeho kurac ano...
Iba uplny imbecil si moze mysliet,ze jemu ide o dobro-zdravie ludi...
dostane od ľudí to o čo mu ide dobro - peniaze a to zdravie tiež mu niektorí obetujú
korela
14.01.21,10:47
Stačí obetovať 54 sek. ..., čo je dĺžka tohto videa.

Matovič: Plošné testovanie bude o samospráve, primátori musia ukázať, že im záleží na ich ľuďoch

https://www.youtube.com/watch?v=krcXAkpqv7A&pbjreload=101&ab_channel=Denn%C3%ADkN
bjuty smis
14.01.21,11:39
Žiadne celoplošné nebude
BXLmiami
14.01.21,12:57
a o čo mu ide lujza ?
nože nám - ako úplná neimbecilka - povedz...o čo mu ide ?
To keby on vedel beauty :-)))))
lujza.j
14.01.21,13:01
Tesi ma,ze igor mladne...vyborne-zdravo vyzera....len tak dalej a rychlo......
marjankaj
14.01.21,13:05
Matovič to vysvetlil veľmi jednoducho.
Kto je proti celoplošnému testovaniu, ten nerozumie slobodnému podnikaniu.
pavol54
14.01.21,13:10
a o čo mu ide lujza ?
nože nám - ako úplná neimbecilka - povedz...o čo mu ide ?
To keby on vedel beauty :-)))))
Keď u nás niečo riešime tak ak sa ma spýtajú aký bude v našej práci budúci dej pri tom množstve premenných vstupov, pozriem na pole a veštecky poviem "to ani srnky netušia" A mám vždy pravdu.
bjuty smis
14.01.21,13:43
a o čo mu ide lujza ?
nože nám - ako úplná neimbecilka - povedz...o čo mu ide ?
To keby on vedel beauty :-)))))
no pekne sa nám stratil v tej funkcii...ale povedať, že kto si myslí, že chce dobro a zdravie pre ľudí je úplný imbecil môže iba úplná................ach jáj...
Nandrolon
14.01.21,14:03
Bjuty, tak prezraď, čo chce Matovič dosiahnúť masívnym plošným testovaním?
Jeden imbecil z OĽANO dokonca chce, aby sa testovalo každé 3 dni.... Ak má nejaké deti /ideálne staršie ako 12 r. čo bola hranica na testovanie/, mali by ich odchytiť a testovať každé 3 dni aspoň 2 mesiace. A následne ich poslať k otorinolaryngológovi, aby tomu čurákovi vysvetlil, čo sa vlastne stalo v ich nosohltane, a samozrejme aj psychiater, ktorý by bol po tejto procedúre veľmi potrebný.
Tých 20 testovaní za 2 mesiace by úplne stačilo.
Matovič by zarobil, psychiater by zarobil aj otorinolaryngológ by zarobil.
Takže všeobecná spokojnosť, nie???