Nandrolon
14.09.21,17:25
Prečo mi zmizol príspevok? Ktorý de.... mi ho odstránil a prečo? Na čo sa tu hráte?
Aj môj (reagoval som na tvoj).
:-)))))
marjankaj
14.09.21,15:55
Prečo mi zmizol príspevok? Ktorý de.... mi ho odstránil a prečo? Na čo sa tu hráte?
Tiež sa divím. A tak kvalitný príspevok to bol. Určite by každého zaujímal.:rolleyes:
marleau
14.09.21,16:28
Prečo mi zmizol príspevok? Ktorý de.... mi ho odstránil a prečo? Na čo sa tu hráte?
Tiež sa divím. A tak kvalitný príspevok to bol. Určite by každého zaujímal.:rolleyes:
Ani mňa nezaujíma kopec tvojich drístov. A vytýkam ti to? Mažem snáď?
bjuty smis
15.09.21,04:57
buchač
15.09.21,05:00
Pápež na Luníku IX vyvolal veľký ohlas v zahraničných médiách
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/600713-papez-na-luniku-ix-vyvolal-velky-ohlas-v-zahranicnych-mediach/

Fujtajbl, dobrý materiál...
MI to pripomína doby za socíku, keď si zahraniční novinári fotili cigánske osady a tieto fotečky potom dávali ako materiál k článkom, v akých podmienkach sa žilo v Československu.
duves
15.09.21,05:11
Pápež na Luníku IX vyvolal veľký ohlas v zahraničných médiách
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/600713-papez-na-luniku-ix-vyvolal-velky-ohlas-v-zahranicnych-mediach/

Fujtajbl, dobrý materiál...
MI to pripomína doby za socíku, keď si zahraniční novinári fotili cigánske osady a tieto fotečky potom dávali ako materiál k článkom, v akých podmienkach sa žilo v Československu.
https://www.youtube.com/watch?v=hXMFKK0x0Rs
buchač
15.09.21,05:15
Cibulková opäť v priehľadnom, ozdobená PERÍM...
https://koktail.pravda.sk/na-cervenom-koberci/clanok/600666-cibulkova-opat-v-priehladnom-ozdobena-krystalmi-a-perim-hlavna-hviezda-vsak-bola-tato-dama/

Hm...a čo je na tom zaujímavé ??? Veď SLIEPKY majú na sebe bežne perie...či ?
Nandrolon
15.09.21,05:21
https://www.startitup.sk/firme-igora-bukovskeho-sa-v-pandemickom-roku-financne-daril/
Závidíš?
A teraz Matovičova firma /pre tunajších udavačov je toto môj súkromný a slobodný názor/, ktorú spravujú jeho biele kone.
https://www.finstat.sk/35869429
Škoda, že neexistuje pre bežného človeka dopátrať sa, na aké mená sú vydané všetky akcie.
Neveriaci by možno pochopili, že výlučný vlastník akciovky sú jej akcionári, resp. akcionár....
duves
15.09.21,05:43
https://www.startitup.sk/firme-igora-bukovskeho-sa-v-pandemickom-roku-financne-daril/
Závidíš?
A teraz Matovičova firma /pre tunajších udavačov je toto môj súkromný a slobodný názor/, ktorú spravujú jeho biele kone.
https://www.finstat.sk/35869429
Škoda, že neexistuje pre bežného človeka dopátrať sa, na aké mená sú vydané všetky akcie.
Neveriaci by možno pochopili, že výlučný vlastník akciovky sú jej akcionári, resp. akcionár....
No a podla teba kto tie akcie vlastní?
Nandrolon
15.09.21,06:47
Ak chápeš písanému textu tak vieš, kto ich podľa mňa vlastní.
marjankaj
15.09.21,07:13
Ak chápeš písanému textu tak vieš, kto ich podľa mňa vlastní.
šak on má tú najkrajšiu kočku na svete.
lujza.j
15.09.21,07:16
Pápež na Luníku IX vyvolal veľký ohlas v zahraničných médiách
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/600713-papez-na-luniku-ix-vyvolal-velky-ohlas-v-zahranicnych-mediach/

Fujtajbl, dobrý materiál...
MI to pripomína doby za socíku, keď si zahraniční novinári fotili cigánske osady a tieto fotečky potom dávali ako materiál k článkom, v akých podmienkach sa žilo v Československu.
Misia na luniku splnená...
duves
15.09.21,08:41
Ak chápeš písanému textu tak vieš, kto ich podľa mňa vlastní.
Nič nie je horšie ako domnienky. Domnievam sa, že ak budem hladný a bez peňazí, tak za rohom ma čaka santa klaus s gastrolístkom.
Nandrolon
15.09.21,08:57
Dal by si ty zákazku za 40 mil. eur "cudzej malej bezvýznamnej firmičke z malého mesta", o ktorej by si dokonca vedel, že má podlžnosti voči štátnej inštitúcii?
Osobne ti neverím ani slovo. Jednoducho sa iba hlúpo zastávaš tých, ktorých si volil.
misoft
15.09.21,09:20
pavol54
15.09.21,09:47
https://www.startitup.sk/firme-igora-bukovskeho-sa-v-pandemickom-roku-financne-daril/
Závidíš?
A teraz Matovičova firma /pre tunajších udavačov je toto môj súkromný a slobodný názor/, ktorú spravujú jeho biele kone.
https://www.finstat.sk/35869429
Škoda, že neexistuje pre bežného človeka dopátrať sa, na aké mená sú vydané všetky akcie.
Neveriaci by možno pochopili, že výlučný vlastník akciovky sú jej akcionári, resp. akcionár....
No a podla teba kto tie akcie vlastní?
255 akcií na meno, to môže byť ktokoľvek
duves
15.09.21,10:15
Dal by si ty zákazku za 40 mil. eur "cudzej malej bezvýznamnej firmičke z malého mesta", o ktorej by si dokonca vedel, že má podlžnosti voči štátnej inštitúcii?
Osobne ti neverím ani slovo. Jednoducho sa iba hlúpo zastávaš tých, ktorých si volil.
Poprosím ťa, vobec ma nepersonifikuj so žiadnou udalosťou čo tam v tych tvojich spletaninach píšeš.

A porozprávajme sa o tom, ako magianko bačoval na župe.
https://www.bystricoviny.sk/spravy/politolog-kotleba-sam-pouziva-mafianske-praktiky/
Nandrolon
15.09.21,10:18
Bez "domnienok" by nebol vyšetrený a uzatvorený žiadny trestný čin v histórii ľudstva.
Ale to pri slepom obhajovaní týchto darebákov ti jednoducho uniká.
bjuty smis
15.09.21,10:46
malý hasič ferko za zase dostáva do formy .....
buchač
15.09.21,11:25
Vyjadrenie :
" Heger: Na Slovensku vrcholí zápas o právny štát, mafia a korupcia budú porazené..."

Moje konštatovanie :
Sektárko by si mal doplniť vedomosti z danej oblasti.
Mafia je na svete už pekných pár rokov, dalo by sa vravieť aj o storočiach.
Korupcia vládne od počiatku vekov.
...a nejaký Hegerko zadrie hentakú onačinu ?

P.S.:
Hm...včul dumem, že ako nazvať Oľajnistov...žeby mafia.
Že korumpujú ? ...o tom niet pochýb.
Nandrolon
15.09.21,12:01
Čítal som nedávno na jednom českom fóre, že:"... Matovič je jen převlečenej antifák..."

Keď som trošku posnoril čo to vlastne znamená, aká je ideológia, názory, správanie ľudí tejto "sekty", tak to celkom korešponduje s Matovičom.
bjuty smis
15.09.21,12:04
Vyjadrenie :
" Heger: Na Slovensku vrcholí zápas o právny štát, mafia a korupcia budú porazené..."

Moje konštatovanie :
Sektárko by si mal doplniť vedomosti z danej oblasti.
Mafia je na svete už pekných pár rokov, dalo by sa vravieť aj o storočiach.
Korupcia vládne od počiatku vekov.
...a nejaký Hegerko zadrie hentakú onačinu ?

P.S.:
Hm...včul dumem, že ako nazvať Oľajnistov...žeby mafia.
Že korumpujú ? ...o tom niet pochýb.
táto mafia bude porazená, môžeš sa tešiť....
ale zase vstane nová...je to nekonečný boj

ako ťa skorumpovali olajnisti...no daj teda...alebo koho ?
buchač
15.09.21,12:24
Táto mafia nebude porazená...na to dám krk a ty vezmi jed. Kľudne ti to dám aj písomne, s potvrdením od notára a 100€ kolkom.
Keď je to nekonečný boj, tak čo riešiš ? Ty to vieš, ja to viem...sektárovi ešte nedošlo ?
Ono nie je jedno, ktorá partia sa realizuje ?
Ak by som vzal príklad, tak Borža bol ten dobrý a Černák zlý (prípadne naopak) ?
bjuty smis
15.09.21,13:06
táto je smerácka...už je....naka je hned vonku...
ale zase len tak bez akéhokovek príkladu... :


ako ťa skorumpovali olajnisti...no daj teda...alebo koho ?
buchač
15.09.21,13:35
...
bjuty smis
15.09.21,13:54
niekedy sa pozabudneš ...tu .nie si na pravde, ani na hs.....
a potom sa len strapňuješ......
buchač
15.09.21,14:29
Ak si si nevšimol, tak som Hegera len citoval a schválne nedal link na Pravdu...ale inak áno, tam som čítal jeho drísty. Heger je len prívesok sprostého Mudrosráča...jeho vláda sú jedinci bez chrbtovej kosti.
Ty sa ani netajíš a dávaš linky z besnej SMEčky a drbnutého DN. Buzíci a liberáli dokopy...partička na pohľadanie...
Tak kto je tu trápny ?

Ja idem zvyčajne vo všeobecnosti (už si to konečne zapamätaj) a keď konkretizujem, tak úplne presne a jasne.
Lenže tebe sa to máli a ty chceš presne do detailov to alebo ono. Mi povedz, že na čo a prečo by som to mal robiť ? Aj tak tým nič nezmením a môj čas je trochu drahý.
Tak kto je tu trápny ?

...a nie si náhodou trápny s otázkou ohľadom môjho korumpovania ?
bjuty smis
15.09.21,14:37
Ak si si nevšimol, tak som Hegera len citoval a schválne nedal link na Pravdu...ale inak áno, tam som čítal jeho drísty. Heger je len prívesok sprostého Mudrosráča...jeho vláda sú jedinci bez chrbtovej kosti.
Ty sa ani netajíš a dávaš linky z besnej SMEčky a drbnutého DN. Buzíci a liberáli dokopy...partička na pohľadanie...
Tak kto je tu trápny ?

Ja idem zvyčajne vo všeobecnosti (už si to konečne zapamätaj) a keď konkretizujem, tak úplne presne a jasne.
Lenže tebe sa to máli a ty chceš presne do detailov to alebo ono. Mi povedz, že na čo a prečo by som to mal robiť ? Aj tak tým nič nezmením a môj čas je trochu drahý.
Tak kto je tu trápny ?

...a nie si náhodou trápny s otázkou ohľadom môjho korumpovania ?
ako ťa skorumpovali olajnisti...no daj teda...alebo koho ?


hádaj, kto toto povedal :

a keď konkretizujem, tak úplne presne a jasne.
pavol54
15.09.21,16:27
Ak si si nevšimol, tak som Hegera len citoval a schválne nedal link na Pravdu...ale inak áno, tam som čítal jeho drísty. Heger je len prívesok sprostého Mudrosráča...jeho vláda sú jedinci bez chrbtovej kosti.
Ty sa ani netajíš a dávaš linky z besnej SMEčky a drbnutého DN. Buzíci a liberáli dokopy...partička na pohľadanie...
Tak kto je tu trápny ?

Ja idem zvyčajne vo všeobecnosti (už si to konečne zapamätaj) a keď konkretizujem, tak úplne presne a jasne.
Lenže tebe sa to máli a ty chceš presne do detailov to alebo ono. Mi povedz, že na čo a prečo by som to mal robiť ? Aj tak tým nič nezmením a môj čas je trochu drahý.
Tak kto je tu trápny ?

...a nie si náhodou trápny s otázkou ohľadom môjho korumpovania ?
ako ťa skorumpovali olajnisti...no daj teda...alebo koho ?


hádaj, kto toto povedal :

a keď konkretizujem, tak úplne presne a jasne.
že by nepoznal §340 trestného zákona? a čakal by na teba?
buchač
17.09.21,07:23
Pápež na Luníku IX vyvolal veľký ohlas v zahraničných médiách
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/600713-papez-na-luniku-ix-vyvolal-velky-ohlas-v-zahranicnych-mediach/

Fujtajbl, dobrý materiál...
MI to pripomína doby za socíku, keď si zahraniční novinári fotili cigánske osady a tieto fotečky potom dávali ako materiál k článkom, v akých podmienkach sa žilo v Československu.
Misia na luniku splnená...
Teraz by sa mali zahraničné médiá pozrieť na L IX.
Kde sú ? Už zabudli na svoje mentorovanie ?
Kde je teraz debil Poláček, dzignutý liberálny ujo, ktorý pred príchodom pápu vyvreskoval do mikrofónu a velebil degešov ???

https://www1.pluska.sk/regiony/vychodne-slovensko/kosicky-lunik-ix-dva-dni-papezovej-navsteve-takto-vyzera-sidlisko-dnes?itm_modul=plus1_topbox&itm_brand=plus1&itm_template=hp&itm_position=1
babka - ježibabka
17.09.21,08:27
Len tak na okraj pre spochybňovačov korony. Pred chvíľou mi doniesla bratrancova dcéra z družstva kúpenú masť. Nevestu má v nemocnici. Následky na pľúcach z pred 3 mesiacmi prekonaného covidu.
misoft
17.09.21,08:32
Nie zahraničné média, ale poslať to rovno Francescovi, aby videl, ako sa tí "utláčaní" starajú o to, čo im štát (z daní iných, čo ho ani vidieť nemohli) DAROVAL.
U nich (Romulánov) už od dôb konca socializmu je zakorenené, že oni nemusia NIČ, ale štát musí VŠETKO robiť na tom, aby žili. Teda dávky, podpory, dôchodky - pričom mnohí nemajú odrobenú ani jednu jedinú hodinu. Gádžo na to, aby mal dôchodok, musí drieť 40 rokov, Romulánovi stačí by sa len narodil a už mu vštepujú, že všetko mu to gádžovia zaplatia.

Dávnejšie som písal, ako to u nás chodí - boli obedy "satarmo", dovážali sa Romulánčatá z "osady" (mimochodom - bola to bytovka, teraz je to skoro ruina) "satarmo" autobusom do a zo školy. A čo robili Romulánčatá? 1 hodinu obsedeli a potom zmizli - hrabali sa v kontejneroch, bliakali po meste. Na obed prišli sa nadžgať a počkali si na autobus, ktorý ich odviezol domov (mimochodom - 800 metrov!!!) - a všetko to zaplatia občania mesta, ktorí pracujú.
Dáša_
17.09.21,09:00
Len tak na okraj pre spochybňovačov korony. Pred chvíľou mi doniesla bratrancova dcéra z družstva kúpenú masť. Nevestu má v nemocnici. Následky na pľúcach z pred 3 mesiacmi prekonaného covidu.

u nás práve zomrel 51 ročný popierač, zberateľ podpisov pod petíciu proti očkovaniu. Po dlhodobom umelom spánku v napojení na pľúcnu ventiláciu. Škoda v podstate mladého chlapa.
Mila123
17.09.21,09:30
Nie zahraničné média, ale poslať to rovno Francescovi, aby videl, ako sa tí "utláčaní" starajú o to, čo im štát (z daní iných, čo ho ani vidieť nemohli) DAROVAL.
U nich (Romulánov) už od dôb konca socializmu je zakorenené, že oni nemusia NIČ, ale štát musí VŠETKO robiť na tom, aby žili. Teda dávky, podpory, dôchodky - pričom mnohí nemajú odrobenú ani jednu jedinú hodinu. Gádžo na to, aby mal dôchodok, musí drieť 40 rokov, Romulánovi stačí by sa len narodil a už mu vštepujú, že všetko mu to gádžovia zaplatia.

Dávnejšie som písal, ako to u nás chodí - boli obedy "satarmo", dovážali sa Romulánčatá z "osady" (mimochodom - bola to bytovka, teraz je to skoro ruina) "satarmo" autobusom do a zo školy. A čo robili Romulánčatá? 1 hodinu obsedeli a potom zmizli - hrabali sa v kontejneroch, bliakali po meste. Na obed prišli sa nadžgať a počkali si na autobus, ktorý ich odviezol domov (mimochodom - 800 metrov!!!) - a všetko to zaplatia občania mesta, ktorí pracujú.

Dušan, uvádzaš tých, ktorí sú odsúdení na neúspech?????
Dáša_
17.09.21,10:28
Nie zahraničné média, ale poslať to rovno Francescovi, aby videl, ako sa tí "utláčaní" starajú o to, čo im štát (z daní iných, čo ho ani vidieť nemohli) DAROVAL.
U nich (Romulánov) už od dôb konca socializmu je zakorenené, že oni nemusia NIČ, ale štát musí VŠETKO robiť na tom, aby žili. Teda dávky, podpory, dôchodky - pričom mnohí nemajú odrobenú ani jednu jedinú hodinu. Gádžo na to, aby mal dôchodok, musí drieť 40 rokov, Romulánovi stačí by sa len narodil a už mu vštepujú, že všetko mu to gádžovia zaplatia.

Dávnejšie som písal, ako to u nás chodí - boli obedy "satarmo", dovážali sa Romulánčatá z "osady" (mimochodom - bola to bytovka, teraz je to skoro ruina) "satarmo" autobusom do a zo školy. A čo robili Romulánčatá? 1 hodinu obsedeli a potom zmizli - hrabali sa v kontejneroch, bliakali po meste. Na obed prišli sa nadžgať a počkali si na autobus, ktorý ich odviezol domov (mimochodom - 800 metrov!!!) - a všetko to zaplatia občania mesta, ktorí pracujú.

Dušan, uvádzaš tých, ktorí sú odsúdení na neúspech?????

Narodiť sa do takéhoto sveta, kde prvý krát chytíš pero do ruky, keď si v škole. Kde máš prečítať vetu Labuť pláva. Ale ty netušíš, čo to je labuť, lebo s tebou nikto nechodí na prechádzky,, nečíta knižky. Lebo ani s nimi to nikto nečítal. Kde ti nikto nevie poradiť s domácou úlohou. Lebo doteraz také nepotreboval. Vymaniť sa z takéhoto prostredia, dokázať niečo, to je o inej sile.
Veľmi odporúčam prečítať knihu Cikánske evangelium (https://www.martinus.sk/?uItem=758429)

Ja neviem, aké má byť riešenie. Ani netuším. Ale viem, že len nadávať nič nevyrieši. Na druhej strane ani dávať všetko zadarmo.
pavol54
17.09.21,13:01
Nie zahraničné média, ale poslať to rovno Francescovi, aby videl, ako sa tí "utláčaní" starajú o to, čo im štát (z daní iných, čo ho ani vidieť nemohli) DAROVAL.
U nich (Romulánov) už od dôb konca socializmu je zakorenené, že oni nemusia NIČ, ale štát musí VŠETKO robiť na tom, aby žili. Teda dávky, podpory, dôchodky - pričom mnohí nemajú odrobenú ani jednu jedinú hodinu. Gádžo na to, aby mal dôchodok, musí drieť 40 rokov, Romulánovi stačí by sa len narodil a už mu vštepujú, že všetko mu to gádžovia zaplatia.

Dávnejšie som písal, ako to u nás chodí - boli obedy "satarmo", dovážali sa Romulánčatá z "osady" (mimochodom - bola to bytovka, teraz je to skoro ruina) "satarmo" autobusom do a zo školy. A čo robili Romulánčatá? 1 hodinu obsedeli a potom zmizli - hrabali sa v kontejneroch, bliakali po meste. Na obed prišli sa nadžgať a počkali si na autobus, ktorý ich odviezol domov (mimochodom - 800 metrov!!!) - a všetko to zaplatia občania mesta, ktorí pracujú.

Dušan, uvádzaš tých, ktorí sú odsúdení na neúspech?????

Narodiť sa do takéhoto sveta, kde prvý krát chytíš pero do ruky, keď si v škole. Kde máš prečítať vetu Labuť pláva. Ale ty netušíš, čo to je labuť, lebo s tebou nikto nechodí na prechádzky,, nečíta knižky. Lebo ani s nimi to nikto nečítal. Kde ti nikto nevie poradiť s domácou úlohou. Lebo doteraz také nepotreboval. Vymaniť sa z takéhoto prostredia, dokázať niečo, to je o inej sile.
Veľmi odporúčam prečítať knihu Cikánske evangelium (https://www.martinus.sk/?uItem=758429)

Ja neviem, aké má byť riešenie. Ani netuším. Ale viem, že len nadávať nič nevyrieši. Na druhej strane ani dávať všetko zadarmo.
riešenie: všetci (naši, vaši, bohatí, chudobní, bieli, fľakatí) musia dodržiavať pravidlá zákony a normy. A oprávnení ich musia nekompromisne vyžadovať.
anet
17.09.21,13:29
buchač
17.09.21,13:41
Ja neviem, aké má byť riešenie. Ani netuším. Ale viem, že len nadávať nič nevyrieši. Na druhej strane ani dávať všetko zadarmo.
Samozrejme Dáška, že nemáš riešenie....veď kto by ho našiel a uplatnil s dobrými výsledkami do reality a praxe, tak by si zaslúžil Nobelovku.
Nadávanie nevyrieši nič, ale je dokázané, že sa jednému aspoň uľaví.
Vieš, oni dostávajú všetko zadarmo, a dokonca ešte aj lóóve navyše.

Hento je debata o ničom, ktorá aj tak nikam nepovedie a hlavne nič nevyrieši.
Na toto sú iní, ktorí sedia niekde inde a ktorí mali a aj budú mať moc na aký taký výsledok.
Lenže pri týchto liberáloch (počnúc EU a vládami štátov) môžeme očakávať skôr ešte zhoršenie stavu pre majoritu...a tá druhá strana bude využívať pozitívnu diskrimináciu.
buchač
17.09.21,15:31
Rusko ruší povinné STK áut! Motoristi ich absolvujú len ak chcú

Rusko je pripravené zrušiť povinné technické kontroly áut. Ostanú len pre úžitkové vozidlá. I tak bola sieť STK arénou korupcie.
https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/600884-rusko-rusi-povinne-stk-aut-motoristi-ich-absolvuju-len-ak-chcu/

Príspevok z diskusie :
" U nás STK nieje arénou korupcie? "

Nech si odpovie každý sám...
Nandrolon
17.09.21,15:51
Nikdy som na STK nedal úplatok, aj keď ho v Žiline jeden starý šulín pýtal po tom, čo mi nalepil nálepku. Keďže som mal auto v 100% stave, nič som mu nedal. Nasratý mi povedal, že nech nabudúce nechodím, poslúchol som.
Ale koľko takých poznáš, čo sa im postavili???
Všetko je v ľuďoch. Kto chce nech platí.
korela
17.09.21,15:57
Nie zahraničné média, ale poslať to rovno Francescovi, aby videl, ako sa tí "utláčaní" starajú o to, čo im štát (z daní iných, čo ho ani vidieť nemohli) DAROVAL.
U nich (Romulánov) už od dôb konca socializmu je zakorenené, že oni nemusia NIČ, ale štát musí VŠETKO robiť na tom, aby žili. Teda dávky, podpory, dôchodky - pričom mnohí nemajú odrobenú ani jednu jedinú hodinu. Gádžo na to, aby mal dôchodok, musí drieť 40 rokov, Romulánovi stačí by sa len narodil a už mu vštepujú, že všetko mu to gádžovia zaplatia.

Dávnejšie som písal, ako to u nás chodí - boli obedy "satarmo", dovážali sa Romulánčatá z "osady" (mimochodom - bola to bytovka, teraz je to skoro ruina) "satarmo" autobusom do a zo školy. A čo robili Romulánčatá? 1 hodinu obsedeli a potom zmizli - hrabali sa v kontejneroch, bliakali po meste. Na obed prišli sa nadžgať a počkali si na autobus, ktorý ich odviezol domov (mimochodom - 800 metrov!!!) - a všetko to zaplatia občania mesta, ktorí pracujú.

Dušan, uvádzaš tých, ktorí sú odsúdení na neúspech?????

Narodiť sa do takéhoto sveta, kde prvý krát chytíš pero do ruky, keď si v škole. Kde máš prečítať vetu Labuť pláva. Ale ty netušíš, čo to je labuť, lebo s tebou nikto nechodí na prechádzky,, nečíta knižky. Lebo ani s nimi to nikto nečítal. Kde ti nikto nevie poradiť s domácou úlohou. Lebo doteraz také nepotreboval. Vymaniť sa z takéhoto prostredia, dokázať niečo, to je o inej sile.
Veľmi odporúčam prečítať knihu Cikánske evangelium (https://www.martinus.sk/?uItem=758429)

Ja neviem, aké má byť riešenie. Ani netuším. Ale viem, že len nadávať nič nevyrieši. Na druhej strane ani dávať všetko zadarmo.
Skúsim reagovať na tento príspevok, napriek tomu, že dostal doteraz 8 súhlasov.
.
Síce odporúčaš knihu, ale teba sa spýtam priamo, či si mala alebo máš s nimi priamu skúsenosť?
Ja áno. Hrávala som sa s nimi v detstve, nedávno som to tu spomínala, rodina s tromi dievčatkami, bývali v 1+1 búde obitej vlnitým plechom zo sudov, podlaha z udupanej hliny, dnes je kvôli jej vlastnostiam opäť vysoko cenená. Matka domáca, otec pracoval, doma vzorovo čisto. Okolo domu čisto. Nikdy z toho domu nešiel krik, dievčatá chodili všetky do školy, neskôr celý život pracovali. Najstaršia bola spomínaná v Smotánke, pohybovala sa medzi hudobníkmi.
Žiadny z rodičov gádžov nemal s nimi problém, a nikto ich neizoloval od svojich detí. Normálna slušná chudobná rodina, ale v tých rokoch robil každý čo vedel. Asi ako dnes, vtedy výmena peňazí, vstupom do únie efekt podobný kvôli kurzu.
Svojím spôsobom mali šťastie, lebo im pridelili byt iba kvôli tomu, že cez nich stavali líniovú stavbu, takže o žiadne umelé presťahovanie nešlo. Za obeť padli aj domy rodinám bulharským, maďarským. Všetky deti hovorili krásne plynne po slovensky ev. maďarsky vrátane mňa, lebo som sa od nich naučila, ako tieto od nás. Takmer za susedov sme mali nemeckú rodinu, hrávalo sa nám spolu všetkým veľmi dobre, rodičia všetci normálni a tiež spolu vychádzali normálne.
.
Tak sa ťa spýtam, o akom pere držanom v škole prvýkrát to píšeš? Každý musel dodržiavať zákon vrátane nich. Keby ostalo všetko v tomto zmysle pôvodne, nemuselo sa dospieť k dnešnému stavu. Rodičia pracovali, išli deťom príkladom.
.
"Narodiť sa do takéhoto sveta, kde prvý krát chytíš pero do ruky, keď si v škole." Zabudla si na povinnú predškolskú dochádzku, keby chodili, boli by pripravení aj do školy. To ti nejako vypadlo.
.
"Ja neviem, aké má byť riešenie. Ani netuším. Ale viem, že len nadávať nič nevyrieši. Na druhej strane ani dávať všetko zadarmo."
Riešenie je jednoduchšie, ako si myslíš. Otázka zákona. Keď to dokázalo s ich zaškolením na 98% Fínsko v rámci ich školskej reformy (aj keď ich bolo ich zastúpenie v populácii menšie ako u nás, ale ide o princíp, že tomu štát venoval pozornosť. Tých 98% sú údaje asi spred 10 r.)
Pred pár rokmi som tu pridala komplet materiál aj so štatistikami ako vo Fínsku ...
.
Škoda, že sa v prejavoch takmer nikde nespomína, že im bola podávaná ruka za socíka ako nikdy predtým. Dostávali byty zadarmo, deti chodili do škôl, prístup k zdravotníctvu mal každý. K osadám na východe sa vyjadriť neviem, ani ako vznikli. Ale tu sa likvidovali. Nachádzali sa aj v centre obcí, nielen na ich periférii.
.
Keď sa privatizovali jednotlivé rezorty, išlo sa podľa štátov. Nikomu to neprekážalo, že niečo podľa FR, VB, ... dôchodková reforma podľa Chile. Iba tu sa Slovensko nevie poobzerať okolo seba, kde to majú dávno zavedené a najmä odskúšané s veľmi dobrými výsledkami a hlavne vyriešené.
korela
17.09.21,16:18
Odporúčala si túto knihu?
https://www.pantarhei.sk/p-251178
.
"Cikánský evangelia
Štěpán Smolen
"Když jim bylo patnáct, František opustil po sedmé třídě základní školu a Viktor počal dítě s prostitutkou...."
.
Kritický vek ovplyvňujúci celý budúci život. A ešte skôr ako v pätnástke.
buchač
17.09.21,17:15
Skúsim reagovať na tento príspevok, napriek tomu, že dostal doteraz 8 súhlasov.
.
Síce odporúčaš knihu, ale teba sa spýtam priamo, či si mala alebo máš s nimi priamu skúsenosť?
Ja áno. Hrávala som sa s nimi v detstve, nedávno som to tu spomínala, rodina s tromi dievčatkami,
------------------
Žiadny z rodičov gádžov nemal s nimi problém, a nikto ich neizoloval od svojich detí. Normálna slušná rodina...
-----------------
Riešenie je jednoduchšie, ako si myslíš. Otázka zákona. Keď to dokázalo s ich zaškolením na 98% Fínsko v rámci ich školskej reformy (aj keď ich bolo ich zastúpenie v populácii menšie ako u nás, ale ide o princíp, že tomu štát venoval pozornosť. Tých 98% sú údaje asi spred 10 r.)
Pred pár rokmi som tu pridala komplet materiál aj so štatistikami ako vo Fínsku ...
--------------------
K osadám na východe sa vyjadriť neviem, ani ako vznikli. Ale tu sa likvidovali. Nachádzali sa aj v centre obcí, nielen na ich periférii.
--------------------
Keď sa privatizovali jednotlivé rezorty, išlo sa podľa štátov. Nikomu to neprekážalo, že niečo podľa FR, VB, ... dôchodková reforma podľa Chile. Iba tu sa Slovensko nevie poobzerať okolo seba, kde to majú dávno zavedené a najmä odskúšané s veľmi dobrými výsledkami a hlavne vyriešené.
Jediné s čím súhlasím, je tak isto údiv nad udelenými súhlasmi.

...a včul k ostatnému.
Takže ty ná základe ihrajkania sa v dectve ideš hodnotiť cigánov ?
TY, ktorá chodí všade taxíkom a aj to len iba občas, tam a naspäť.
TOTO je skúsenosť ? Povedz starkej, ktorú prepadli cigáni (cca 12 roční) a ublížili jej na tele a aj na duchu. By ťa hnala...
------------------
Nik nemá s nikým problém, pokiaľ je tento slušný...a je úplne jedno, či je to biely alebo cigán.
------------------
Hurááá...takže riešenie by sme aj mali.
Len mi potom nie je jasné, prečo Fínsko má tvrdú imigračnú politiku, prečo vrátilo XXX cigánov rovno z letiska...
Sorry, ALE porovnávať Slovensko a Fínsko ohľadom cigánov ? Počet obyvateľov oboch krajín je približne rovnaký, no rozloha je neporovnateľná ? Kde je neporovnateľný počet rómov v náš neprospech ???
https://romovia.sme.sk/c/6824279/pozrite-si-kolko-romov-zije-v-europe.html
Tvoj materiál a materiály iných sú rozdielne...v tvoj neprospech.
------------------
Nevieš sa vyjadriť k osadám...no aj napriek tomu sa vyjadruješ. Pýtam sa...prečo, keď si nejakú videla maximálne v televíznom šote ???
Poznámka - ujasni si, že čo je osada.
A teda si ujasni aj to, že v súvislosti s cigánmi neexistuje, aby bola osada v centre mesta.
-----------------
No povedz nám, kde a čo majú zavedené, odskúšané...a dokonca s dobrými výsledkami ?
...a že vraj vyriešené ? To si robíš srandu na takto večer ?

Ale holt, nevysvetlíš..ono je to tak ako s blaváckou kaviarňou.
Mudrovať nad niečim, o čom nemá ani len páru...či nad cigánmi alebo nad medveďmi. Pokiaľ sa do blízkosti Blavy nenasťahujé zopár tisíc cigánov, pokiaľ sa v okolí Blavy nebudú promenádovať medvede, tak sa zmýšľanie blavákov nezmení.
Nandrolon
17.09.21,17:23
Taktiež som poznal slušného cigána, s ktorým sme denne cvičili 10 rokov v posilovni, mal stále najnovšie oblečenie, denne zjedol 2 kurčatá a kopu ryže, bol stále čistý a upravený. No, proste vrcholový kulturista /nemal súťažné ambície, cvičil pre seba tak ako ja, aj keď nás prehovárali/, ktorý sa dokázal postaviť najväčším zloduchom, ktorým siahal hlavou ledva po prsia. Našili pri bitke na neho vraždu, takže si svoje odsedel. Dovolím si tvrdiť, že bol lepší ako Adam Cibuľa.
Ale ako sa to vraví, že jedna lastovička leto nerobí???
Nandrolon
17.09.21,17:44
Len tak na okraj pre spochybňovačov korony. Pred chvíľou mi doniesla bratrancova dcéra z družstva kúpenú masť. Nevestu má v nemocnici. Následky na pľúcach z pred 3 mesiacmi prekonaného covidu.

u nás práve zomrel 51 ročný popierač, zberateľ podpisov pod petíciu proti očkovaniu. Po dlhodobom umelom spánku v napojení na pľúcnu ventiláciu. Škoda v podstate mladého chlapa.

Smola, aj my "Covid manažéri" umierame. Na rôzne choroby, ale ak mal čo i len nádchu, tak samozrejme to je covid.
Takže môj odkaz pre všetkých zdravo-neočkovaných znie:
Dáša_
17.09.21,17:57
Odporúčala si túto knihu?
https://www.pantarhei.sk/p-251178
.
"Cikánský evangelia
Štěpán Smolen
"Když jim bylo patnáct, František opustil po sedmé třídě základní školu a Viktor počal dítě s prostitutkou...."
.
Kritický vek ovplyvňujúci celý budúci život. A ešte skôr ako v pätnástke.

áno, ja som knihu prečítala. Upozorňujem, že autor je katolícky kňaz.
Nandrolon
17.09.21,18:02
Odporúčala si túto knihu?
https://www.pantarhei.sk/p-251178
.
"Cikánský evangelia
Štěpán Smolen
"Když jim bylo patnáct, František opustil po sedmé třídě základní školu a Viktor počal dítě s prostitutkou...."
.
Kritický vek ovplyvňujúci celý budúci život. A ešte skôr ako v pätnástke.

áno, ja som knihu prečítala. Upozorňujem, že autor je katolícky kňaz.
Môžeš udať dôvod, pohnútku, pre rozhodnutie čítať tú knihu?
Nandrolon
17.09.21,18:05
PS: "Covid manažér" je u mňa srandovné spojenie, ktorým hecujem svoju manželku. Napr. dnes na obede, že čo tu sedí bez rúška ako nezaočkovaný dezolátny covid manažér.
Ľudia, trochu radosti do toho umierania /aj tak vám napíšu jedine covid/.
Dáša_
17.09.21,18:08
Odporúčala si túto knihu?
https://www.pantarhei.sk/p-251178
.
"Cikánský evangelia
Štěpán Smolen
"Když jim bylo patnáct, František opustil po sedmé třídě základní školu a Viktor počal dítě s prostitutkou...."
.
Kritický vek ovplyvňujúci celý budúci život. A ešte skôr ako v pätnástke.

áno, ja som knihu prečítala. Upozorňujem, že autor je katolícky kňaz.
Môžeš udať dôvod, pohnútku, pre rozhodnutie čítať tú knihu?

Čítala som aj ostatné autorove knihy a boli výborné. Takže som verila, že nesklame
bjuty smis
17.09.21,18:13
dáša to napísala veľmi presne, ale nie každý to je schopný pochopiť

korela...typický príspevok úplne mimo misu....ale totálne..cca 50 r. hore -dole

buchač, v ba a okolí žijú desatticíce cigáňov.....dá sa aj s nimi pracovať a vychádzať
nestačí len trepať na nete nezmysli. a čakať, kým vás zas a zas budeme dotovať a zachraňovať.................
lujza.j
17.09.21,18:23
A čo ti zaočkovaní starečkovia v ubli...
Nandrolon
17.09.21,18:43
A čo ti zaočkovaní starečkovia v ubli...
Neviem o čom píšeš, ale na starčekov sa dnes pravidelne serie. Keby to boli bjutyho súkmeňovci, tak je z toho celosvetový škandál.
buchač
17.09.21,18:51
dáša to napísala veľmi presne, ale nie každý to je schopný pochopiť

korela...typický príspevok úplne mimo misu....ale totálne..cca 50 r. hore -dole

buchač, v ba a okolí žijú desatticíce cigáňov.....dá sa aj s nimi pracovať a vychádzať
nestačí len trepať na nete nezmysli. a čakať, kým vás zas a zas budeme dotovať a zachraňovať.................
Veľmi presne, až na to, že dosť nepresne.

korela je proste korela...už som/sme si zvykli, že ona je taká typická...ale vždy vie niečim prekvapiť...a doslova priviesť ku totálnemu smiechu. Len aká taká úcta mi bráni, aby som ju totálne nevysmial.

Keď nezmysli, tak nezmysli...ale keď myslíš.
Nebudem sa ja ale vybavovať nejakými onačinami, dám ti argument ku tvojim 10tísícom cigánov v okolí Blavy...mapky snáď pochopíš.
https://sk.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3movia_na_Slovensku#/media/S%C3%BAbor:Romovia_na_Slovensku_2019_verzia_2.png
https://dennikn.sk/33720/romska-kriminalita-najrizikovejsi-romsky-okres-su-kosice-najbezpecnejsi-stara-lubovna/

Hm...takže Blava dotuje zvyšok Slovenska ?
No ja neviem, ale štátny rozpočet je pre celé Slovensko...či ? Alebo jedna župa/okres dostane určitú čiastku a keď je v inej málo financií, tak sa z Blaváckych presunie do nich ? Tak si to myslel ?
Nie je to skôr naopak ? Že sa celé Slovensko skladá na Blavu ? Na všetky tie nové diaľnice, na obchvaty, na ich renováciu...a tak stále dokola ?
korela
17.09.21,18:56
Skúsim reagovať na tento príspevok, napriek tomu, že dostal doteraz 8 súhlasov.
.
Síce odporúčaš knihu, ale teba sa spýtam priamo, či si mala alebo máš s nimi priamu skúsenosť?
Ja áno. Hrávala som sa s nimi v detstve, nedávno som to tu spomínala, rodina s tromi dievčatkami,
------------------
Žiadny z rodičov gádžov nemal s nimi problém, a nikto ich neizoloval od svojich detí. Normálna slušná rodina...
-----------------
Riešenie je jednoduchšie, ako si myslíš. Otázka zákona. Keď to dokázalo s ich zaškolením na 98% Fínsko v rámci ich školskej reformy (aj keď ich bolo ich zastúpenie v populácii menšie ako u nás, ale ide o princíp, že tomu štát venoval pozornosť. Tých 98% sú údaje asi spred 10 r.)
Pred pár rokmi som tu pridala komplet materiál aj so štatistikami ako vo Fínsku ...
--------------------
K osadám na východe sa vyjadriť neviem, ani ako vznikli. Ale tu sa likvidovali. Nachádzali sa aj v centre obcí, nielen na ich periférii.
--------------------
Keď sa privatizovali jednotlivé rezorty, išlo sa podľa štátov. Nikomu to neprekážalo, že niečo podľa FR, VB, ... dôchodková reforma podľa Chile. Iba tu sa Slovensko nevie poobzerať okolo seba, kde to majú dávno zavedené a najmä odskúšané s veľmi dobrými výsledkami a hlavne vyriešené.
Jediné s čím súhlasím, je tak isto údiv nad udelenými súhlasmi.

...a včul k ostatnému.
Takže ty ná základe ihrajkania sa v dectve ideš hodnotiť cigánov ?
TY, ktorá chodí všade taxíkom a aj to len iba občas, tam a naspäť.
TOTO je skúsenosť ? Povedz starkej, ktorú prepadli cigáni (cca 12 roční) a ublížili jej na tele a aj na duchu. By ťa hnala...
------------------
Nik nemá s nikým problém, pokiaľ je tento slušný...a je úplne jedno, či je to biely alebo cigán.
------------------
Hurááá...takže riešenie by sme aj mali.
Len mi potom nie je jasné, prečo Fínsko má tvrdú imigračnú politiku, prečo vrátilo XXX cigánov rovno z letiska...
Sorry, ALE porovnávať Slovensko a Fínsko ohľadom cigánov ? Počet obyvateľov oboch krajín je približne rovnaký, no rozloha je neporovnateľná ? Kde je neporovnateľný počet rómov v náš neprospech ???
https://romovia.sme.sk/c/6824279/pozrite-si-kolko-romov-zije-v-europe.html
Tvoj materiál a materiály iných sú rozdielne...v tvoj neprospech.
------------------
Nevieš sa vyjadriť k osadám...no aj napriek tomu sa vyjadruješ. Pýtam sa...prečo, keď si nejakú videla maximálne v televíznom šote ???
Poznámka - ujasni si, že čo je osada.
A teda si ujasni aj to, že v súvislosti s cigánmi neexistuje, aby bola osada v centre mesta.
-----------------
No povedz nám, kde a čo majú zavedené, odskúšané...a dokonca s dobrými výsledkami ?
...a že vraj vyriešené ? To si robíš srandu na takto večer ?

Ale holt, nevysvetlíš..ono je to tak ako s blaváckou kaviarňou.
Mudrovať nad niečim, o čom nemá ani len páru...či nad cigánmi alebo nad medveďmi. Pokiaľ sa do blízkosti Blavy nenasťahujé zopár tisíc cigánov, pokiaľ sa v okolí Blavy nebudú promenádovať medvede, tak sa zmýšľanie blavákov nezmení.
Myslím, že to bolo všetko napísané jasne.
Taxi vyjde lacnejšie.
Na ostatné nemá zmysel reagovať.
korela
17.09.21,19:03
dáša to napísala veľmi presne, ale nie každý to je schopný pochopiť

korela...typický príspevok úplne mimo misu....ale totálne..cca 50 r. hore -dole

buchač, v ba a okolí žijú desatticíce cigáňov.....dá sa aj s nimi pracovať a vychádzať
nestačí len trepať na nete nezmysli. a čakať, kým vás zas a zas budeme dotovať a zachraňovať.................
Iba v jednej obci nie sú. Aspoň ešte nedávno.
Príspevok ...by si len chcel, že je mimo.
Nandrolon
17.09.21,19:11
Mne je skôr do smiechu, keď sa vraví už od začiatku očkovania, že BA je na tom najlepšie /najviac zaočkovaných/ a východ najhoršie /najmenej zaočkovaných/.
Však celá Gratyslava je časť východu, Prešpuráci nezaočkovaní, Tak kto sa má očkovať na východe, keď východniari sa zaočkovali v BA???
Alebo nejaký debil si to predstavoval, že východniar, čo už má na aute BA značky, ale trvalý pobyt na východe si tam urobí kvôli očkovaniu otočku?
Ja som za očkovanie. Prial by som si, aby sa čo najviac ľudí dalo zaočkovať.
Edit:
Idem spať, nasledujúci týždeň by som mal mať už auto.
lujza.j
17.09.21,19:35
A čo ti zaočkovaní starečkovia v ubli...
Neviem o čom píšeš, ale na starčekov sa dnes pravidelne serie. Keby to boli bjutyho súkmeňovci, tak je z toho celosvetový škandál.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/600646-v-ubli-ma-polovica-klientov-covid-19-dvaja-zomreli-vsetci-boli-ockovani/
buchač
17.09.21,19:36
Veľmi odporúčam prečítať knihu Cikánske evangelium (https://www.martinus.sk/?uItem=758429)

ROMSKé ROZHOvORy O TeMNé MINUlOSTI A RADOSTNé KAžDODeNNOSTI DvOU
cHlAPů vyTAžeNýcH Ze DNA

Když jim bylo patnáct, František opustil po sedmé třídě základní školu a Vik-
tor počal dítě s prostitutkou. Jeden lámal holkám srdce, druhý klukům kosti,
bloudili novým tisíciletím, až se polámáni potkali na výrobní lince. A začaly
se dít věci...

Co dovede Bůh se „vzpurným materiálem jménem člověk“? Ukazují to
Cikánský evangelia, otevřená výpověď o cestě ke Kristu z prostředí plného
drog, sexu a okultních praktik. Viktor a František, kteří vyrůstali v romské
komunitě, se v rozhovoru s knězem Štěpánem Smolenem zamýšlejí nad svým
dřívějším životem. Patřily do něho chudoba rodiny na okraji společnosti,
pletky se zákonem i davy žen a také boje s temnými silami. Záchranou se pro
ně stalo setkání s milujícím Kristem, díky kterému dostali šanci začít znovu.

O autorovi
Štěpán Smolen pochází z Českého Krumlova. Na Univerzitě Karlově vystudo-
val filozofii, religionistiku a teologii. Nejdříve pracoval jako ošetřovatel v ne-
mocnici Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze pod Petřínem.
Následně vstoupil do kněžského semináře, vystudoval Katolickou teologickou
fakultu a v roce 2014 přijal jáhenské svěcení, o rok později se stal knězem.
Jako kněz působí v litoměřické diecézi. Píše jak odborné texty (např. v časo-
pisech Dingir či Křesťanská revue), tak i beletrii.

Rozhovor s P. štěpánem Smolenem pro Postoj.sk (2018)
Jak se vám daří s romskou komunitou?
Je to dost nová věc, řekl bych, že důkaz toho, že Boží království je nevyzpytatelné. Před několika lety se stalo, že se dva Romové setkali u pásu ve škodovce. Předtím se neznali, měli za sebou divokou minulost. Jeden byl 16 let závislý na pervitinu, dealer, několik let strávil ve vězení. Druhý byl závislý gambler, oba domácí násilníci. Žena jednoho z nich raději vyskočila z okna, aby ji nenapadl, zlomila si při tom obě nohy. Díky radikální konverzi vyšli z totálního lidského dna, uvěřili v Krista a změnili život sobě i svému okolí. Kdybyste je potkali dnes, dokáží hodiny číst Písmo svaté. Něco se stalo, Bůh zapracoval. Jejich manželky, děti, prarodiče, bratranci, sestřenice i širší rodiny jsou dnes věřící. Je z toho malá lavina – několik romských rodin – dohromady snad 50 lidí, chodí pravidelně do kostela.
bjuty smis
17.09.21,19:37
dáša to napísala veľmi presne, ale nie každý to je schopný pochopiť

korela...typický príspevok úplne mimo misu....ale totálne..cca 50 r. hore -dole

buchač, v ba a okolí žijú desatticíce cigáňov.....dá sa aj s nimi pracovať a vychádzať
nestačí len trepať na nete nezmysli. a čakať, kým vás zas a zas budeme dotovať a zachraňovať.................
Veľmi presne, až na to, že dosť nepresne.

korela je proste korela...už som/sme si zvykli, že ona je taká typická...ale vždy vie niečim prekvapiť...a doslova priviesť ku totálnemu smiechu. Len aká taká úcta mi bráni, aby som ju totálne nevysmial.

Keď nezmysli, tak nezmysli...ale keď myslíš.
Nebudem sa ja ale vybavovať nejakými onačinami, dám ti argument ku tvojim 10tísícom cigánov v okolí Blavy...mapky snáď pochopíš.
https://sk.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3movia_na_Slovensku#/media/S%C3%BAbor:Romovia_na_Slovensku_2019_verzia_2.png
https://dennikn.sk/33720/romska-kriminalita-najrizikovejsi-romsky-okres-su-kosice-najbezpecnejsi-stara-lubovna/

Hm...takže Blava dotuje zvyšok Slovenska ?
No ja neviem, ale štátny rozpočet je pre celé Slovensko...či ? Alebo jedna župa/okres dostane určitú čiastku a keď je v inej málo financií, tak sa z Blaváckych presunie do nich ? Tak si to myslel ?
Nie je to skôr naopak ? Že sa celé Slovensko skladá na Blavu ? Na všetky tie nové diaľnice, na obchvaty, na ich renováciu...a tak stále dokola ?
k cigáňom....a čo ja hovorím ?
prečo sa teda podľa teba zgrupujú u vás a nie u nás ? prečo tu nekopia osady za každým mestom ???
prečo tu s nimi vychádzame ?


o dotovaní potom...ked si teda trúfaš...
korela
17.09.21,19:59
Ďaleko do lesa po drevo.
korela
17.09.21,20:01
A ešte jedna vec.
pavol54
18.09.21,04:57
treba zriadiť komisiu na kontrolu komisie, ktorá kontroluje komisiu na kontroly komisií, komisií, komisie .... no čo už:)
buchač
18.09.21,05:57
k cigáňom....a čo ja hovorím ?
prečo sa teda podľa teba zgrupujú u vás a nie u nás ? prečo tu nekopia osady za každým mestom ???
prečo tu s nimi vychádzame ?


o dotovaní potom...ked si teda trúfaš...
...a čo ja viem, čo hovoríš ? Ani vlastná mať ti nerozumie.
Ako som spomenul, na cigánsku tému by sa mali baviť tí, ktorí majú z tejto oblasti reálne skúsenosti...čo o tebe dosť silno pochybujem.

...a o tom dotovaní ?
Čo sa chceš vypravdovať ? To nemá význam...môj (a nie som sám) názor na túto problematiku nezmeníš, proste nemáš šancu a ani argumenty.
Za socíku sme "dreli" na Prahu...teraz ju vystriedala Blava,
Nandrolon
18.09.21,06:19
A čo ti zaočkovaní starečkovia v ubli...
Neviem o čom píšeš, ale na starčekov sa dnes pravidelne serie. Keby to boli bjutyho súkmeňovci, tak je z toho celosvetový škandál.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/600646-v-ubli-ma-polovica-klientov-covid-19-dvaja-zomreli-vsetci-boli-ockovani/
Díky, o tomto som vôbec netušil, ale nie je sa čomu čudovať, nakoľko sa o tom stále hovorí. Len očkovanci túto pravdu nechcú prijať, nevadí.
bjuty smis
18.09.21,07:05
V špecializovanom zariadení pre seniorov s mentálnymi ochoreniami a demenciou Kosmatec v obci Ubľa...

sa tu vytešuje, že je v tej druhej polovici .....sukmenovec
lujza.j
18.09.21,07:16
Len tak na okraj pre spochybňovačov korony. Pred chvíľou mi doniesla bratrancova dcéra z družstva kúpenú masť. Nevestu má v nemocnici. Následky na pľúcach z pred 3 mesiacmi prekonaného covidu.

u nás práve zomrel 51 ročný popierač, zberateľ podpisov pod petíciu proti očkovaniu. Po dlhodobom umelom spánku v napojení na pľúcnu ventiláciu. Škoda v podstate mladého chlapa.
Veru škoda ...ako ho liečili keď až na ventilatore skončil:(...umierajú aj očkovaní aj na vakcínu aj na covid....len nie na sk...asi.... alebo štátne tajomstvo....sa nehodia info ako zaočkovanec s covidovym zápalom pľúc v nemocnici...
Situácia v trikrát zaočkovanom izraeli /už chystajú štvrtú/to je asi hoax? Jaj sabaka to preverí..že či naozaj....
majkii
18.09.21,18:10
anet
18.09.21,18:17
Pohlad medialne znameho matematika: Richard Kollar
Vlna skonci, ked sa totalne premorime. Kedy to bude zalezi od toho, kolko ludi sa este nestretlo s virusom a nie je ockovanych. Mali by sme to sthinut do konca roka.
A pandemia skoncila uz vlastne teraz. V momente, ked uz nemame takmer ziadne nastroje na jej regulaciu, je uplne jedno, co sa deje. Uz sa mozeme len sami chranit. Dalsie vlny este zrejme budu, ale uz len slabsie. Ale pre mnohych bude pandemia stale v ich hlave. V mojej skoncila uz pred mesiacom.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10115407500287733&id=2247644
babka - ježibabka
19.09.21,12:37
Potešilo ma. Pred chvíľou mi prišla mailom od neterky fotka bábätka v čiapke, pod dekou a s mojkáčikom odo mňa. Je už celkom veľký chlap :D
lujza.j
19.09.21,15:45
Nepotešilo... 2x fajzer...obaja covid...pán mal v noci porážku,zápal pluc-covid....pani sopeľ, kašeľ,teplota zatiaľ doma.....60+
majkii
19.09.21,16:53
počet hospitalizovaných 376 s potvrdeným alebo podozrením na kovid (https://covid-19.nczisk.sk/sk) , 86% hospitalizovaných je nezaočkovaných pacientov, čiže 324 vs 52 nezaočkovaných vs zaočkovaných, ak niekomu nedochádza, nevadí, ich problém
korela
19.09.21,17:20
Jozef Hübel, Flašík, Farkašovský o funkcii médií a súčasnosť, tiež ako dopadá situácia s očkovaním. Kto sa podpisuje pod rozdelenú spoločnosť.

Vyše rok a pol žijeme v čase celosvetovej pandémie. Ako o nej komunikujú slovenské médiá? Dostanú v nich priestor aj iné hlasy, ako tie, ktoré propagujú očkovanie?
https://www.youtube.com/watch?v=mKqrOBFC5vs&ab_channel=TVBRATISLAVA-metropolitn%C3%A1TV
bjuty smis
19.09.21,17:57
prečo sa antivaxerky z témy o zdraví presúvajú sem ??
všetko treba zasmradiť konšpiráciami....
anet
20.09.21,08:38
prečo sa antivaxerky ....
Pocuj vaxer, blizi sa oktober ... vcelicku proti chripke uz mas? :D
Uzieram s tym moju naj kamosku vaxerku, tej uz rachli nervy a vraj tuto sezonu to nema zmysel :) chripka je v prdeli vdaka ruškam...ruska zostanu,chripka nebude. :D

Suseda, starsia pani, covid ockovana sa sla dat zaockovat proti tetanu, uz roky nebola ... tak vseobecny lekar sa ju bal zaockovat, vraj radsej pockaju par mesiacov aby to nemiesali.
misoft
20.09.21,08:43
Doktor uvažoval správne.
Nechce sa mi hľadať - ale už bolo vyjadrenie mnohých lekárov, že nepoznajú dôsledky rôznych iných očkovaní so súvisom COVID vakcinácie. Takže radšej čakajú, ako sa k tomu vyjadria lepšie kapacity.
misoft
20.09.21,08:49
duves
20.09.21,09:00
Pobavilo. Sa mi vidi, že pomaly sa budú plniť cvokárne.
zdroj: HOAXY A PODVODY, POLICIA SR
anet
20.09.21,09:07
Doktor uvažoval správne.
Nechce sa mi hľadať - ale už bolo vyjadrenie mnohých lekárov, že nepoznajú dôsledky rôznych iných očkovaní so súvisom COVID vakcinácie. Takže radšej čakajú, ako sa k tomu vyjadria lepšie kapacity.
Suhlasim, ale lepsie kapacity sa na zaklade coho vyjadria?, ked nebudu ockovat povinne ockovania. Niekto sa obetovat pre udaje musi. By ma zaujimalo ako preockovali napr. 12 rocnych covidakov proti zaskrtu, tetanu, cierny kasel, obrna.
buchač
20.09.21,11:47
prečo sa antivaxerky ....
Pocuj vaxer, blizi sa oktober ... vcelicku proti chripke uz mas? :D
Uzieram s tym moju naj kamosku vaxerku, tej uz rachli nervy a vraj tuto sezonu to nema zmysel :) chripka je v prdeli vdaka ruškam...ruska zostanu,chripka nebude. :D

Suseda, starsia pani, covid ockovana sa sla dat zaockovat proti tetanu, uz roky nebola ... tak vseobecny lekar sa ju bal zaockovat, vraj radsej pockaju par mesiacov aby to nemiesali.
Mňa by si neužierala...dal by som ti to totiž vyžrať.
Ja som počul, že VRAJ od budúceho roka bude minimálna mzda 1500€ a dôchodky 3x vyššie.
Dokonca VRAJ cigáni budú musieť robiť, lebo inak VRAJ nedostanú ani cent.

Ale inak máš pravdu...od októbra sa bude očkovať proti chrípke...a ja si veru injekcijku nechám šľahnúť, ako posledných 20 rokov.

Doktor uvažoval správne.
Nechce sa mi hľadať - ale už bolo vyjadrenie mnohých lekárov, že nepoznajú dôsledky rôznych iných očkovaní so súvisom COVID vakcinácie. Takže radšej čakajú, ako sa k tomu vyjadria lepšie kapacity.
Doktor neuvažoval správne.
Nebudem hľadať, ale na každý argument ti urvem aspoň 3 protiargumenty.
BXLmiami
20.09.21,11:47
:-)) som fakt zvedavá dokedy Vás to bude baviť :-))
anet
20.09.21,12:33
Mňa by si neužierala...dal by som ti to totiž vyžrať.

Ty, musela som si do nej rypnut, lebo cela rodina aj s detmi su chori a sedia zavreti doma :D takze bola lahko vytocitelna.
Ze ty si chces dat pichnut chripku o.k., daj potom vediet ci ti ju tvoj prakticky lekar tak ochotne pichol.
Tweety
20.09.21,12:50
Mňa by si neužierala...dal by som ti to totiž vyžrať.

Ty, musela som si do nej rypnut, lebo cela rodina aj s detmi su chory a sedia zavrety doma :D takze bola lahko vytocitelna.
Ze ty si chces dat pichnut chripku o.k., daj potom vediet ci ti ju tvoj prakticky lekar tak ochotne pichol.
Len tak mimochodom, chorí, zavretí.
buchač
20.09.21,13:29
Mňa by si neužierala...dal by som ti to totiž vyžrať.

Ty, musela som si do nej rypnut, lebo cela rodina aj s detmi su chory a sedia zavrety doma :D takze bola lahko vytocitelna.
Ze ty si chces dat pichnut chripku o.k., daj potom vediet ci ti ju tvoj prakticky lekar tak ochotne pichol.
Hm...ale inak si normálna ? Ty vytáčaš človeka, ktorý je už aj tak nasratý ?
Bejzbolkou po krížoch ťa mala pretiahnuť.

Proti chrípke sa očkujem 20 rokov, od prekonania onko...akurát mám výročie druhého narodenia.
Môj lekár ? Nemaj boja, šľahne jedna radosť...už sme sa na túto tému pred časom bavili...akurát sa musí dodržať termín.
bjuty smis
20.09.21,13:34
tak vám duškiho odsúdili na 14 :)))
misoft
20.09.21,13:35
Mňa? :eek::eek::eek:
Ako to, že o tom nič neviem? A stále som tu. :---:---:---
anet
20.09.21,13:37
Hm...ale inak si normálna ? Ty vytáčaš človeka, ktorý je už aj tak nasratý ?
Bejzbolkou po krížoch ťa mala pretiahnuť.

Jasne :D ju vzdy a rada :---
buchač
20.09.21,14:27
tak vám duškiho odsúdili na 14 :)))
Neboj nič...aj tebe odsúdia Lipshita.
bjuty smis
20.09.21,14:45
tak vám duškiho odsúdili na 14 :)))
Neboj nič...aj tebe odsúdia Lipshita.
neboj sa, nebojím sa

ale ty sa teš dalej, fico ti povedal, aj hlavné správy tak písali.....dokonca aj blaha
buchač
20.09.21,15:01
Nasrať....
marjankaj
20.09.21,15:28
Hľadal som v slovníkoch výrazy: Múdrosráči, dezoláti, antiwaxeri...a nič.
Ale ujo gúgeľ pomohol.
https://www.facebook.com/watch/?v=232293594890663
https://www.facebook.com/watch/?v=232293594890663
Stále som to nepochopil, ale už viem z ktorej riti trčia používatelia týchto výrazov.
bjuty smis
20.09.21,15:30
Nasrať....
nezabudni si lopúchy....
korela
20.09.21,15:56
prečo sa antivaxerky z témy o zdraví presúvajú sem ??
všetko treba zasmradiť konšpiráciami....
Ak si mal na mysli priložené video, tak neodkláňaj od témy. Aký priestor sa venoval očkovaniu? Nehodnotili samotné očkovanie, ale komu sa dáva priestor sa k nim vyjadriť v médiách.
To, že sa vyjadrili k dnešným médiám vo všeobecnosti vrátane ich financovania práve známe osoby so solídnou praxou, stážami, na rozdiel od iks ľudí s nízkou praxou, a s podvýživenými platmi, tak sa niet čo čudovať ich osobnej horlivosti tam, kde na to ani nemajú morálne právo. Vrchol neprofesionálnosti.
.
Flašík ... turistický ruch je hoby namiesto turistického priemyslu. ... :)))
.
Koľko peňazí sa prelialo na jeho propagáciu, namiesto jeho budovania.
bjuty smis
20.09.21,16:00
snád si nemyslíš, že som si pozrel čo i len jedno video vašej party .....
Dáša_
20.09.21,16:10
Myslím že by bolo načase prestať sa baviť na túto tému. Teda myslím očkovanie. Každá strana je presvečená o svojej pravde, druhej neuverí. V podstate je to bežné aj v iných oblastiach života. Škoda sa tým zaoberať, škoda vybíjať energiu a hlavne načerpávať tú negatívnu. Na oboch stranách. Kto chcel, dal sa zaočkovať. Kto nechcel, ten nie. Nič na tom tieto hádky nezmenia. Len stupňujú v nás všetkých, čo to ešte vládzeme čítať, napätie. Skúsme si dať na pár dní pauzu od celej kovidovej debaty. Od očkovania, zaručených liekov, postupov, teórii. Veď o čom sme sa bavili pred dvoma rokmi? Neboli iné témy?
buchač
20.09.21,16:13
snád si nemyslíš, že som si pozrel čo i len jedno video vašej party .....
...hm...
....vám, vašej...kuwa, a ešte čo nevymyslíš ?
Osočuješ až do het.

Aby si sa z toho neposral.
...a neposer sa aj zo svojich pusipajtášov...zo Zhulíka, z Tlusťocha, z Tchora, zo Sektára...
bjuty smis
20.09.21,16:23
snád si nemyslíš, že som si pozrel čo i len jedno video vašej party .....
...hm...
....vám, vašej...kuwa, a ešte čo nevymyslíš ?
Osočuješ až do het.

Aby si sa z toho neposral.
...a neposer sa aj zo svojich pusipajtášov...zo Zhulíka, z Tlusťocha, z Tchora, zo Sektára...
došli ti lopúchy a musel si použiť tričko ?

odpovedám korele, že nepozerám videjká antivaxerských hvééézd, čo to tu nimi zaplavujú
na čo ty reaguješ ?
buchač
20.09.21,16:29
Na čo reagujem ?

tak VÁM duškiho odsúdili na 14 :)))

snád si nemyslíš, že som si pozrel čo i len jedno video VAŠEJ party .....

TOTO čo má znamenať ???
Kto tu obhajoval Kováčika ? Nejak som si nevšimol ani jeden pozitívny príspevok na jeho adresu.

Lopúchy a tričko si nechaj od cesty...vieš dobre, že ja reagujem okamžite na takéto onačiny.
buchač
20.09.21,16:33
bjuty smis
20.09.21,16:48
Na čo reagujem ?

tak VÁM duškiho odsúdili na 14 :)))

snád si nemyslíš, že som si pozrel čo i len jedno video VAŠEJ party .....

TOTO čo má znamenať ???
Kto tu obhajoval Kováčika ? Nejak som si nevšimol ani jeden pozitívny príspevok na jeho adresu.

Lopúchy a tričko si nechaj od cesty...vieš dobre, že ja reagujem okamžite na takéto onačiny.
čo tu splietaš dokopy nesúvacie príspevky ?
1. píšem o odsúdení kovačika
2. odpovedam korele na jej otazku, či som videl video o očkovaní

však si to aspon pozri než začneš prskať jak fico s plexisklom

lopuchy a tričko si nechám, ked tu prestaneš reagovať na moje príspevky : " nasrat"
buchač
20.09.21,17:13
Daj si pampersky...šak si z toho odsúdenia Kováčika až tak happy, že neudržíš rektum...a v konečnom dôsledku si nejak nepochopil súvislosti nadväzujúcich príspevkov.
bjuty smis
20.09.21,18:37
ty ostan pri tých lopúchoch
ale aspon vidím, že ti to došlo.....
korela
20.09.21,20:06
snád si nemyslíš, že som si pozrel čo i len jedno video vašej party .....
O tom vôbec nepochybujem, ty máš iné záujmy.
A nepoložila som ti otázku, či si video videl.
Teraz sa ťa spýtam, akú partiu tu vidíš?
korela
20.09.21,20:25
30 let zpět: Výzva občanů za zachování Československa
Před 4 hodinami

https://ct24.ceskatelevize.cz/specialy/30-let-zpet/3373250-30-let-zpet-vyzva-obcanu-za-zachovani-ceskoslovenska
misoft
20.09.21,20:55
Tlusťoch nie je normálny...
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/601182-vojakom-ktori-sa-odmietnu-dat-zaockovat-hrozi-nad-vyhadzovom/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox
Pred dvanástou som na to poukázal. Ten vypasený (akože) minister podľa čoho bude "vyhadzovať" profesionálnych vojakov zo služobného pomeru?
Naopak - na neho by sa hodil tr. paragraf Rozvracanie republiky, pretože svojim konaním oslabuje (i tak slabú) obranyschopnosť Slovenska. Ta za to by mal pekne (aj s niekoľkými inými) bručať naveky v Ilave, alebo v Leopoldove.
kukučka
20.09.21,20:57
Končí veľmi smutný deň.
misoft
20.09.21,21:00
...a začína ďalší....
buchač
21.09.21,05:28
Pre koho ako...
BXLmiami
21.09.21,06:13
Končí veľmi smutný deň.
Prečo?
buchač
21.09.21,11:46
Nandrolon
21.09.21,13:27
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22745973/sest-statnych-teplarni-sa-zluci-nastupnickou-bude-kosicka.html

Sulík...idéééš...
Skuwení liberáli....
Dvihnú sa ceny, brutálne sa zoptimalizujú náklady /však iba kvôli tomu sa robia takéto operácie/ a zopár priaznivcov SaS sa stane zase milionármi.
Ale prajem im to. Ich voliči /tejto čvargy/ by sa mali tešiť, ináč by boli asi nesvojprávni ak by nadávali.
bjuty smis
21.09.21,17:58
ajáj
ekonomickí experti smradu a náckov už vyriešili aj štátne teplárne...
pavol54
21.09.21,18:53
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22745973/sest-statnych-teplarni-sa-zluci-nastupnickou-bude-kosicka.html

Sulík...idéééš...
Skuwení liberáli....
Dvihnú sa ceny, brutálne sa zoptimalizujú náklady /však iba kvôli tomu sa robia takéto operácie/ a zopár priaznivcov SaS sa stane zase milionármi.
Ale prajem im to. Ich voliči /tejto čvargy/ by sa mali tešiť, ináč by boli asi nesvojprávni ak by nadávali.
ak si spomenieš tak teplárne riešil riško už za radičovej vlády, posledný krok bude predať zahraničnému investorovi, aby mu nemusel nosiť nejaký slovenský mako obálku
Nandrolon
22.09.21,02:55
Mentálni akrobati /Matovič, Heger, Grohling/ zase vynašli nový spôsob, ako naliať neziskovkam viac peňazí ako doteraz. Samozrejme zase na to zneužijú sociálne najslabšie vrstvy obyvateľstva.
Budú školiť svojich ľudí bez učiteľského vzdelania na nejakých vzdelávacích odborníkov pre sociálne slabších žiakov, teda v 99% cigánov.
Darmo, dávajme peniaze na všetko ostatné počnúc lotériou, končiac cigánskymi osadami, hlavne nie lekárom, zdravotníkom, štandardným učiteľom, to by bol asi kardinálny omyl.
Ale však aký minister /remeselník, aj to mu zrejme ani nešlo preto neotvoril sieť obuvníctiev, ale radšej kaderníctiev/, tak také školstvo.
BXLmiami
22.09.21,09:28
:-))) Tak pri tomto ministrovi školstva sa musia na obláčiku svorne chechtať Gottwald,Stalin,Jakeš.....dopln koho chceš.Obuvník a majiteľ kaderníctiev šéfuje Vysokým školám.O takejto vláde paracujúcich sa ani za socíka nesnívalo :-))))
korela
22.09.21,12:38
Však koho si národ zvolil, toho má. :)
Pamätné vety na začiatku ... veď tým chlapcom dajme čas.
Už ubehol. Buki navrhuje úradnícku vládu a potom nech si ľudia opäť urobia výber.
To je tak, keď si obyvatelia nectia človeka, ktorý pre nich urobil azda najdôležitejšiu vec pre ich životy.
korela
22.09.21,12:48
Mne sa tiež podarilo z každej várky nedojesť pár kusov, tak som ich prestala kupovať celkom.
https://www.facebook.com/damerohlik/photos/a.1483416395234351/3076660239243284/
Do balíčka vložia po jednom banáne podľa postupnej zrelosti na každý deň v týždni.
Tweety
22.09.21,13:32
Však koho si národ zvolil, toho má. :)
Pamätné vety na začiatku ... veď tým chlapcom dajme čas.
Už ubehol. Buki navrhuje úradnícku vládu a potom nech si ľudia opäť urobia výber.
To je tak, keď si obyvatelia nectia človeka, ktorý pre nich urobil azda najdôležitejšiu vec pre ich životy.
A kto je tým človekom? Čo najdôležitejšie urobil, neprezradíš?
buchač
22.09.21,13:33
Do balíčka vložia po jednom banáne podľa postupnej zrelosti na každý deň v týždni.
No vidíš...a my si radšej kúpime ovocie podľa chuti a toľko, koľko ho zjeme.
...a ani nevravím, že si ho vyberieme z prepravky (regála) vlastnými rukami.

...a ozaj...to si kde kupovala, keď do Blavy rozvoz nie je ?
Mimochodom...prečo dávaš link - v podstate reklamu na nejakú českú firmu, ktorá je našincovi na dve veci ?
bjuty smis
22.09.21,13:39
Však koho si národ zvolil, toho má. :)
Pamätné vety na začiatku ... veď tým chlapcom dajme čas.
Už ubehol. Buki navrhuje úradnícku vládu a potom nech si ľudia opäť urobia výber.
To je tak, keď si obyvatelia nectia človeka, ktorý pre nich urobil azda najdôležitejšiu vec pre ich životy.
A kto je tým človekom? Čo najdôležitejšie urobil, neprezradíš?
keby si si ho ctila, tak sa nepýtaš :)))

ale ona isto myslela, že si nectíme naše mamy...
korela
22.09.21,13:42
Tam ide o nápad a ústretovosť voči zákazníkovi.
Nemám všetko z profi donášok, a aj keby som mala, nechápem, prečo ťa to interesuje.
Okrem toho som s ich službami viac ako spokojná, tak prečo by som to hlavne v tejto dobe mala meniť.
korela
22.09.21,13:46
Však koho si národ zvolil, toho má. :)
Pamätné vety na začiatku ... veď tým chlapcom dajme čas.
Už ubehol. Buki navrhuje úradnícku vládu a potom nech si ľudia opäť urobia výber.
To je tak, keď si obyvatelia nectia človeka, ktorý pre nich urobil azda najdôležitejšiu vec pre ich životy.
A kto je tým človekom? Čo najdôležitejšie urobil, neprezradíš?
Keď si si to neuvedomila, nemá zmysle to spomínať.
Som presvedčená, že min. 75% obyvateľov si to všimlo.
korela
22.09.21,13:48
:-))) Tak pri tomto ministrovi školstva sa musia na obláčiku svorne chechtať Gottwald,Stalin,Jakeš.....dopln koho chceš.Obuvník a majiteľ kaderníctiev šéfuje Vysokým školám.O takejto vláde paracujúcich sa ani za socíka nesnívalo :-))))
A čo si si od nich sľubovala?
Tweety
22.09.21,13:49
Však koho si národ zvolil, toho má. :)
Pamätné vety na začiatku ... veď tým chlapcom dajme čas.
Už ubehol. Buki navrhuje úradnícku vládu a potom nech si ľudia opäť urobia výber.
To je tak, keď si obyvatelia nectia človeka, ktorý pre nich urobil azda najdôležitejšiu vec pre ich životy.
A kto je tým človekom? Čo najdôležitejšie urobil, neprezradíš?
Keď si si to neuvedomila, nemá zmysle to spomínať.
Som presvedčená, že min. 75% obyvateľov si to všimlo.
A prečo nemá zmysel? Takto bez zverejnenia žije 25% v nevedomosti.
buchač
22.09.21,14:10
Keď si si to neuvedomila, nemá zmysle to spomínať.
Som presvedčená, že min. 75% obyvateľov si to všimlo.
Ja som presvedčený, že máš zasa ten svoj deň...:D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=WuBnUkreQBo
korela
22.09.21,14:39
Filosofující sociolog chápe boj proti korupci jako mystifikaci, jako demagogické anti-politické heslo, které mobilizuje naivní lidový konsensus a má za cíl odvést pozornost od skutečných politických a zcela legálních a mnohonásobných ztrát čili jako problém legality a legitimity. ...

https://www.tyzden.sk/casopis/9047/zbyva-uz-jen-antisvet/
anet
22.09.21,15:15
buchač
22.09.21,16:03
V Haagu podporili spoločné podanie Slovákov a ďalších krajín preživšie obete holokaustu
Ty kokos.....a nepreháňajú to už ?
Dáša_
22.09.21,16:07
V Haagu podporili spoločné podanie Slovákov a ďalších krajín preživšie obete holokaustu
https://www.bystricoviny.sk/titulka/v-haagu-podporili-spolocne-podanie-slovakov-a-dalsich-krajin-prezivsie-obete-holokaustu/?fbclid=IwAR1LR5DiNPMPYw6Wy6z7iuATu5T-y-ZZUjIaDinCrf9WYBRjJ2qYROLrek8

Celkom by ma zaujímalo, koľko rokov majú tie preživšie osoby...
korela
22.09.21,16:21
V Haagu podporili spoločné podanie Slovákov a ďalších krajín preživšie obete holokaustu
https://www.bystricoviny.sk/titulka/v-haagu-podporili-spolocne-podanie-slovakov-a-dalsich-krajin-prezivsie-obete-holokaustu/?fbclid=IwAR1LR5DiNPMPYw6Wy6z7iuATu5T-y-ZZUjIaDinCrf9WYBRjJ2qYROLrek8

Celkom by ma zaujímalo, koľko rokov majú tie preživšie osoby...
A teraz si predstav človeka, ktorý sa videl v regrese, ako sa s tým má vyrovnať a žiť s tým.
anet
22.09.21,16:27
Ty kokos.....a nepreháňajú to už ?
Aj cesi https://www.facebook.com/100008382228621/videos/219273736928830
Neviem ci to prehanaju, ale robia to pokojne a je to ich pravo. Ak uspeju, bude to celkom zaujimave.
korela
22.09.21,16:31
https://www.facebook.com/watch?v=700725434662669
"To, co se děje na Slovensku, to je skutečně experiment." Prymula k očkovaniu detí pod 12 r.
buchač
22.09.21,16:35
bude to celkom zaujimave.
Zaujímavé ??? Neblázni...čo je na tom zaujímavé ?
Kuwa...jedna obchodníčka (ak som dobre počul) neumožňuje vstup do predajne pre očkovaných ??? Ďalej som už ani nepozeral....
To je už čo za česká haluz ???
To ako chce zistiť, kontrolovať toho alebo onoho, či bol očkovaný ? To si majú jedinci pýtať potvrdenie o neočkovaní ???
anet
22.09.21,16:54
:D take tam bolo? ty si z toho videl viac ako ja :D
Za zaujimave budem povazovat to rozhodnutie v Haagu, alebo teda rozhodnutie US v CZ.
Nandrolon
23.09.21,01:59
bude to celkom zaujimave.
Zaujímavé ??? Neblázni...čo je na tom zaujímavé ?
Kuwa...jedna obchodníčka (ak som dobre počul) neumožňuje vstup do predajne pre očkovaných ??? Ďalej som už ani nepozeral....
To je už čo za česká haluz ???
To ako chce zistiť, kontrolovať toho alebo onoho, či bol očkovaný ? To si majú jedinci pýtať potvrdenie o neočkovaní ???
Nie, ja by som dal na dvere OTP, od každého pýtal očkovací preukaz a kto by mi ho ukázal, by som ho otočil späť. Ohradzoval by som sa tým, že sa mám právo v rámci zákona chrániť /aj svojich zamestnancov/ a značka OTP je iba reklama na OTP banku.
:-)))))))))))))))))))
BXLmiami
23.09.21,04:18
:-))) Tak pri tomto ministrovi školstva sa musia na obláčiku svorne chechtať Gottwald,Stalin,Jakeš.....dopln koho chceš.Obuvník a majiteľ kaderníctiev šéfuje Vysokým školám.O takejto vláde paracujúcich sa ani za socíka nesnívalo :-))))
A čo si si od nich sľubovala?
Ja nič ja som nevolič. :-))
anet
23.09.21,07:54
:D Suster zabil ... ked nechas rusko na stole dva tri dni virus vyschne, ak teda bol vobec zivy ... 51:43 :D
https://www.youtube.com/watch?v=jJ5nrftph-I
korela
23.09.21,08:56
Nadviažem ...
ČT díky Karlu Šípovi konečně pustila jiný názor, než koronavirových fanatiků
Sestřih Všechnopárty Karla Šípa z pátku 3.září 2021 se Zdeňkem Hostomským, ředitelem Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR

cca od 5:40 k rúškam
https://www.youtube.com/watch?v=v2ginMVCi0M&ab_channel=JaroslavOsi%C4%8Dka
bjuty smis
23.09.21,09:28
dezoláti všech zemí, vyližte si prdel !

prečo si nezaložíte vlastnú tému a tam si medzi sebou nevymienate tieto vaše múdra ?
prečo to tlačíte v kuse sem medzi normálných ?
Nandrolon
23.09.21,09:38
Prečo si ty nezaložíš svoje fórum a navždy nevypadneš aj so svojim fanklubom?
bjuty smis
23.09.21,09:43
ani len odpovede to nie je schopné


zasrali ste tému o zdraví, ked vás tam ludia vymínuskujú tak začnete urážať a teraz je táto téma na rade ?
anet
23.09.21,09:54
dezoláti všech zemí, vyližte si prdel !

prečo si nezaložíte vlastnú tému a tam si medzi sebou nevymienate tieto vaše múdra ?
prečo to tlačíte v kuse sem medzi normálných ?
Ved ty sem lezies iba preto, aby si smiroval, mal si s kym pokecat a vyventiloval vlastnu flustraciu. Ked sa s tebou nenatahuje buchy o politike, tak zabrdas do zdravia :-)))
bjuty smis
23.09.21,10:00
buchač
23.09.21,10:06
Ked sa s tebou nenatahuje buchy o politike, tak zabrdas do zdravia :-)))
Ani mňa to večne nebaví...furt a to isté, lebo vraj Fico...a my sme jeho partia.
Ja som v politike viac menej neutrálny...íčujem na všetkých bez pardonu. Ak s niekym súhlasím, tak proste súhlasím...viď napr. Tchorčok, ktorý poslal maďarov za Dunaj a nech si hľadia svoje. Ale inak je to chuj na pohľadanie.

bjuty je ako neobjektívny fanúšik na futbale...jeho mančaft a kapitána (Sulíka@company) neslobodno faulovať, no opačne to už je iná káva...aj likvidačným faulom sa tlieska.
anet
23.09.21,10:15
Ani mňa to večne nebaví...furt a to isté, lebo vraj Fico...a my sme jeho partia.

No, mohol by si sa obetovat :D
Kto my? ja nie :---
bjuty smis
23.09.21,10:19
bla bla bla ako vraví poslankyna tabáková
asi ta pozná
ked tu niekto 10 x dáva, že 100x radšej fica ako matoviča, nech sa potom nečuduje..
ked niečo tvrdím, tak to aj viem podložiť
a nie že niečo tvrdím a namiesto podloženia útok, potom urážky...

ale to máte už jedno....
Nandrolon
23.09.21,10:47
orava. :))))))

https://www.topky.sk/cl/10/2186031/VIDEO-Antivaxeri-na-severe-udreli--Chceli-zakrocit-proti-stanku--kde-sa-ockovalo--na-miestach-bola-aj-policia
Bratislava
https://www.webnoviny.sk/festival-duhovy-pride-bratislava-sa-odvysiela-online-s-prejavmi-vystupi-viacero-znamych-osobnosti/

Nech sa idú takto tí veľmi chorí feťáci "hrdo" poprechádzať po tej Orave.
Ale predtým by malo NIKÉ spustiť tipovanie, koľko z nich "hrdo" skončí na ÁRE v Námestove.
:))))))

Za komunizmu som badal jednu veľkú výhodu. Títo veľmi chorí ľudia mohli "vyvádzať" iba doma za zatvorenými dverami.
kukučka
23.09.21,11:38
ani len odpovede to nie je schopné


zasrali ste tému o zdraví, ked vás tam ludia vymínuskujú tak začnete urážať a teraz je táto téma na rade ?
S urážkami si tu prvý začal ty! Alebo pomenovanie dezoláti nepovažuješ za nadávku? Ak sa chceš baviť so slušnými ľudmi, preštuduj si antidiskriminančný zákon a ústavu.
bjuty smis
23.09.21,11:42
bla bla bla ,
ale odpoved žiadna

treba sem dávať tie vaše múdra dokola.....a stále dokola 5 dezolátov
buchač
23.09.21,13:55
Súhlasím...celej republike idú na nervy múdra, čo ich dávajú tí dezoláti...5ti, či viacerí ?
Blázon, Sektár, Hulič, Tlusťoch, Tchorčok, Mafián, Rytier...Lipshit, Kajúcnici....
Nandrolon
23.09.21,14:41
Ak si myslel Grohlinga, tak po "R" malo byť mäkké "i".
:-))
duves
23.09.21,14:58
S urážkami si tu prvý začal ty! Alebo pomenovanie dezoláti nepovažuješ za nadávku? Ak sa chceš baviť so slušnými ľudmi, preštuduj si antidiskriminančný zákon a ústavu.

OK, volajme ich teda elita. Alebo jelita? Opäť sa predviedli.
https://www.aktuality.sk/clanok/64re1jw/koronavirus-v-cadci-protestuju-proti-lekarom-kotlebovci-im-nadavaju-do-darebakov/
Nandrolon
23.09.21,15:32
S urážkami si tu prvý začal ty! Alebo pomenovanie dezoláti nepovažuješ za nadávku? Ak sa chceš baviť so slušnými ľudmi, preštuduj si antidiskriminančný zákon a ústavu.

OK, volajme ich teda elita. Alebo jelita? Opäť sa predviedli.
https://www.aktuality.sk/clanok/64re1jw/koronavirus-v-cadci-protestuju-proti-lekarom-kotlebovci-im-nadavaju-do-darebakov/
Nikto tam neprotestoval, 99% vymyslené. Zopár blbcov tam bolo ako v bežný deň, nakoľko priamo na námestí je záhradná časť reštiky, kde sa sedí na pive.
Satanské médiá chcú zase dehonestovať málo zaočkované okresy...
... Aj viem zrejme kto má prsty, a poriadne, v tomto článku. Jeden hnusný, poloplešatý a zubatý provaxer z Čadce.
Preto tento plátok už ani nečítam.
bjuty smis
23.09.21,15:49
Súhlasím...celej republike idú na nervy múdra, čo ich dávajú tí dezoláti...5ti, či viacerí ?
Blázon, Sektár, Hulič, Tlusťoch, Tchorčok, Mafián, Rytier...Lipshit, Kajúcnici....
neviem, prečo splietaš dezolátov s politikmi.. ked tak, ešte blaha...
a hlavne prečo sa ich zastávaš....alebo aj ty už ideš búrať očkovacie centrá a pastovať to tu bukovským ??
no nech sa páči...
bjuty smis
23.09.21,15:52
S urážkami si tu prvý začal ty! Alebo pomenovanie dezoláti nepovažuješ za nadávku? Ak sa chceš baviť so slušnými ľudmi, preštuduj si antidiskriminančný zákon a ústavu.

OK, volajme ich teda elita. Alebo jelita? Opäť sa predviedli.
https://www.aktuality.sk/clanok/64re1jw/koronavirus-v-cadci-protestuju-proti-lekarom-kotlebovci-im-nadavaju-do-darebakov/
no naštastie máme konečne nesmeráckeho policajného prezidenta...
teraz sa to bude riešiť trochu inak

už policajti dokážu rozoznať turistov od tejto oravskej jelity....
buchač
23.09.21,16:10
Je isté, že tým prezidentom aj bude ...ale zatiaľ je len dočasným - povereným riadením....či ???
Ale uja do neho...pokiaľ bude poriadok v uliciach, tak niet o čom. Akurát by bolo dobré odfajčiť z funkcií Mikulca a Lipshita.

...a veľmi sa mi páči že Žilinka zarazil hajzlovi vstup do tej bohovskej komisie...
korela
24.09.21,15:33
dezoláti všech zemí, vyližte si prdel !

prečo si nezaložíte vlastnú tému a tam si medzi sebou nevymienate tieto vaše múdra ?
prečo to tlačíte v kuse sem medzi normálných ?
Ak si reagoval na Šípov program, tak si pusti odpoveď doktora doktora :) 12:15, a vypočuješ si jeho názor na rúška a vakcináciu.
Môžeš sa hanbiť za nálepkovanie ľudí, každý sa snaží orientovať svojím spôsobom v informáciách o Covide.
Ja sa osobne radím k pozorovateľom. A nie som určite jediná.
No a kto je normálny, zadefinuj, kompetentní vedia aj vidia, aj poznajú dg, otvorene sa spomínajú čoraz častejšie. Je to zbytočné, vždy sa vyskytovali aj budú, a ich nositelia si ich neuvedomujú. Skupina ľudí, ktorá sa nikdy dobrovoľne nedá otestovať. Normálny človek s tým problém nemá.
Lenže tento druh ľudí prejde v pohode aj cez detektor. Keď niečo chýba, tak chýba, nedorastie to a transplantovať sa to nedá.
buchač
25.09.21,11:25
ajáj
ekonomickí experti smradu a náckov už vyriešili aj štátne teplárne...
Jáááj...a liberáli nám tu idú zvyšovať ceny.

Po uverejnení príspevku som nechcel na ten tvoj okamžite (respektíve vôbec) reagovať, ale článok ma k tomu vyzval.
Takže si ho prečítaj.
https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/601760-caka-nas-dalsie-zdrazovanie-priplatime-si-aj-za-teplo-ceny-pre-rodiny-budu-ine-pre-kazdy-region-slovenska/

Nás si tu urazil, že sme experti tých alebo oných ? Tak po prvé akým právom tak činíš ?
...a po druhé tým chceš povedať že Sulík a jeho jebnutá a skurvená strana sú tí praví ekonómovia ? Pripomeniem, že do tejto strany patril aj najsamlepšejší ekonóm v širokom a ďalekom okolí a najbližších galaxiách Mihál...

Ale k veci.
Ty kde žiješ ? Mi povedz, čo išlo z cenou dole za posledných X rokov ?
Mi chceš povedať, že ceny energií išli dole a aj pôjdu dole ?

Asi bol zhúlený, keď toto povedal :
" Ceny tepla v roku 2021, dodávaného prostredníctvom šiestich štátnych teplárenských spoločností, by pre úspory mali klesnúť, respektíve by nemali stúpať. "
https://www.aktuality.sk/clanok/831820/sulik-ceny-tepla-zo-statnych-teplarni-by-v-roku-2021-mali-klesnut/
Mali, nemali, avizoval,...atď. Reči sa hovori a chlieb sa je.

Lenže realita je trochu iná...radšej sa pozri na ten postup - zvyšovanie cien za posledných 10 rokov.
http://www.teko.sk/archiv-cien-tepla

NEEXISTUJE, aby cena bola na rovnakej úrovni alebo nebodaj išla dole !!!
Katy a R
25.09.21,12:53
buchač
25.09.21,13:22
...a pre nás, čo sme nepochodili kus sveta, by niečo nebolo ? ;)

P.S.:
Ale vieš o tom, že je plno takých našincov, ktorým ukážeš jeho susednú ulicu a nebude vedieť, o čo ide....alebo ak ide z jedného konca mesta na ten druhý, tak potrebuje GPS ?
Ale s fotečkami zo všeliakých destinácii sa bude chváliť jedna radosť.
Katy a R
25.09.21,13:33
čoby nebolo - napr zadaj do gúgľa "KVÍZ: Ako dobre poznáš slovenské mestá" ;)
duves
25.09.21,13:44
Lenže realita je trochu iná...radšej sa pozri na ten postup - zvyšovanie cien za posledných 10 rokov.
http://www.teko.sk/archiv-cien-tepla

NEEXISTUJE, aby cena bola na rovnakej úrovni alebo nebodaj išla dole !!!
Za Fica určite nešla dolu, ja si vyučtovanie pozeram. Istoty zlyhali.
babka - ježibabka
25.09.21,13:54
Doteraz som mala takto rušno na ulici. V hlave mi stále hučí.
babka - ježibabka
25.09.21,14:21
Po odchode majstrov treba skontrolovať kvalitu práce. Mačka dnes prvý krát vonku :D:D:D Idem to aspoň pri bráne pozametať.
kukučka
25.09.21,15:15
Oli, teším sa s tebou, do zimy hádam stihnete dorobiť aj doma, hoci teraz je to nepríjemné.
babka - ježibabka
25.09.21,17:22
Keď mám povedať pravdu, je to treba, ale vôbec sa neteším, skorej mám z toho depku. Konečne po ani neviem koľkých rokoch a starostoch idú v našej ulici robiť friško, friško kanalizáciu. Keď nás bol plný dom a mal kto aj poradiť aj robiť, tak sa to nerobilo a teraz narýchlo začali kopať a na otázky neviem odpovedať. Ako hlboko, aké široké atď....
bjuty smis
26.09.21,07:17
dezoláti všech zemí, vyližte si prdel !

prečo si nezaložíte vlastnú tému a tam si medzi sebou nevymienate tieto vaše múdra ?
prečo to tlačíte v kuse sem medzi normálných ?
Ak si reagoval na Šípov program, tak si pusti odpoveď doktora doktora :) 12:15, a vypočuješ si jeho názor na rúška a vakcináciu.
Môžeš sa hanbiť za nálepkovanie ľudí, každý sa snaží orientovať svojím spôsobom v informáciách o Covide.
Ja sa osobne radím k pozorovateľom. A nie som určite jediná.
No a kto je normálny, zadefinuj, kompetentní vedia aj vidia, aj poznajú dg, otvorene sa spomínajú čoraz častejšie. Je to zbytočné, vždy sa vyskytovali aj budú, a ich nositelia si ich neuvedomujú. Skupina ľudí, ktorá sa nikdy dobrovoľne nedá otestovať. Normálny človek s tým problém nemá.
Lenže tento druh ľudí prejde v pohode aj cez detektor. Keď niečo chýba, tak chýba, nedorastie to a transplantovať sa to nedá.
neviem v akom si dnes móde ....či registruješ, že reagujem na tvoj dotaz...
hanbit sa môžeš ty aj s dalšími exotmi, čo sem rok a pol dávate tie sračky ....

normálny človek je ten, čo sa na základe info rozhodne a zaočkuje..
s prižmúrením oka aj ten, čo sa ani napriek dostupnosti info a očkovania nezaočkuje....má na to právo

a dezoláti..sú tí, čo sa nezaočkujú, ale majú vnútorné nutkanie chodiť kvôli tomu blokovať dopravu , napádajú lekárov, alebo tu vyše rok musia dávať linky na košpiračné weby, alebo skrachovaných doktorov orieškov, čo žijú z ich sprostosti....
bjuty smis
26.09.21,07:37
ajáj
ekonomickí experti smradu a náckov už vyriešili aj štátne teplárne...
Jáááj...a liberáli nám tu idú zvyšovať ceny.

Po uverejnení príspevku som nechcel na ten tvoj okamžite (respektíve vôbec) reagovať, ale článok ma k tomu vyzval.
Takže si ho prečítaj.
https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/601760-caka-nas-dalsie-zdrazovanie-priplatime-si-aj-za-teplo-ceny-pre-rodiny-budu-ine-pre-kazdy-region-slovenska/

Nás si tu urazil, že sme experti tých alebo oných ? Tak po prvé akým právom tak činíš ?
...a po druhé tým chceš povedať že Sulík a jeho jebnutá a skurvená strana sú tí praví ekonómovia ? Pripomeniem, že do tejto strany patril aj najsamlepšejší ekonóm v širokom a ďalekom okolí a najbližších galaxiách Mihál...

Ale k veci.
Ty kde žiješ ? Mi povedz, čo išlo z cenou dole za posledných X rokov ?
Mi chceš povedať, že ceny energií išli dole a aj pôjdu dole ?

Asi bol zhúlený, keď toto povedal :
" Ceny tepla v roku 2021, dodávaného prostredníctvom šiestich štátnych teplárenských spoločností, by pre úspory mali klesnúť, respektíve by nemali stúpať. "
https://www.aktuality.sk/clanok/831820/sulik-ceny-tepla-zo-statnych-teplarni-by-v-roku-2021-mali-klesnut/
Mali, nemali, avizoval,...atď. Reči sa hovori a chlieb sa je.

Lenže realita je trochu iná...radšej sa pozri na ten postup - zvyšovanie cien za posledných 10 rokov.
http://www.teko.sk/archiv-cien-tepla

NEEXISTUJE, aby cena bola na rovnakej úrovni alebo nebodaj išla dole !!!

čakal som že sa budeš paprčiť na toho smeráka, ale s tým si evidentne ok...vadí ti ten expert

dlhe roky ti smeráci pravidelne zdvíhali ceny za teplo a napriek tomu produkovali stratu
dostali teplárne do zisku a dokonca -aj ked ti tomu neveríš, čo samozrejme na veci nič nemení - znižovali ceny
a o čom sa s tebou tejto veci dalej baviť ??? ked neexistuje, tak neexistuje
čo tam po pravde a realite.... a zlá je teda sas......lebo už nieje strata, ale zisk..lebo sa už teplárne nerozkrádajú...
Nandrolon
26.09.21,08:39
dezoláti všech zemí, vyližte si prdel !

prečo si nezaložíte vlastnú tému a tam si medzi sebou nevymienate tieto vaše múdra ?
prečo to tlačíte v kuse sem medzi normálných ?
Ak si reagoval na Šípov program, tak si pusti odpoveď doktora doktora :) 12:15, a vypočuješ si jeho názor na rúška a vakcináciu.
Môžeš sa hanbiť za nálepkovanie ľudí, každý sa snaží orientovať svojím spôsobom v informáciách o Covide.
Ja sa osobne radím k pozorovateľom. A nie som určite jediná.
No a kto je normálny, zadefinuj, kompetentní vedia aj vidia, aj poznajú dg, otvorene sa spomínajú čoraz častejšie. Je to zbytočné, vždy sa vyskytovali aj budú, a ich nositelia si ich neuvedomujú. Skupina ľudí, ktorá sa nikdy dobrovoľne nedá otestovať. Normálny človek s tým problém nemá.
Lenže tento druh ľudí prejde v pohode aj cez detektor. Keď niečo chýba, tak chýba, nedorastie to a transplantovať sa to nedá.
neviem v akom si dnes móde ....či registruješ, že reagujem na tvoj dotaz...
hanbit sa môžeš ty aj s dalšími exotmi, čo sem rok a pol dávate tie sračky ....

normálny človek je ten, čo sa na základe info rozhodne a zaočkuje..
s prižmúrením oka aj ten, čo sa ani napriek dostupnosti info a očkovania nezaočkuje....má na to právo

a dezoláti..sú tí, čo sa nezaočkujú, ale majú vnútorné nutkanie chodiť kvôli tomu blokovať dopravu , napádajú lekárov, alebo tu vyše rok musia dávať linky na košpiračné weby, alebo skrachovaných doktorov orieškov, čo žijú z ich sprostosti....
Díky, práve som sa dozvedel, že som nezaočkovaný NEdezolát.
Zase si objavil nejakú novú skupinu ľudí, daj si to patentovať.
Ináč, ty si nevozil tých vysoko inteligentných ľudí na tie PROTIprotesty Kotlebovcov po republike?
Ty si im nevyrábal tie transparenty, lebo oni by to nedokázali ani pravopisne správne napísať?
Díky, prajem pekný zvyšok nedele a veľa slaniny na stole.
buchač
26.09.21,09:35
Neondi ma v tak pekný jesenný deň...
Niekedy mám dojem, že fakt nechápeš alebo si robíš prdel....a v tomto prípade by druhá varianta bola pre mňa prijateľnejšia.


čakal som že sa budeš paprčiť na toho smeráka, ale s tým si evidentne ok...vadí ti ten expert

dlhe roky ti smeráci pravidelne zdvíhali ceny za teplo a napriek tomu produkovali stratu
dostali teplárne do zisku a dokonca -aj ked ti tomu neveríš, čo samozrejme na veci nič nemení - znižovali ceny
a o čom sa s tebou tejto veci dalej baviť ??? ked neexistuje, tak neexistuje
čo tam po pravde a realite.... a zlá je teda sas......lebo už nieje strata, ale zisk..lebo sa už teplárne nerozkrádajú...
Ja sa nepaprčím na nikoho a na všetkých.
Ale ak si nepochopil, tak mi vadí, že ma dávaš dokopy so smerákmi...
capisci ???

Nie iba smeráci dvíhali ceny...ceny išli hore od nežnej revolúcie...VŽDY išli hore....šak už to chopok.

Zvyšok neriešim...
bjuty smis
26.09.21,10:09
bjuty smis
26.09.21,10:10
pavol54
26.09.21,10:11
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22745973/sest-statnych-teplarni-sa-zluci-nastupnickou-bude-kosicka.html

Sulík...idéééš...
Skuwení liberáli....
Dvihnú sa ceny, brutálne sa zoptimalizujú náklady /však iba kvôli tomu sa robia takéto operácie/ a zopár priaznivcov SaS sa stane zase milionármi.
Ale prajem im to. Ich voliči /tejto čvargy/ by sa mali tešiť, ináč by boli asi nesvojprávni ak by nadávali.
ak si spomenieš tak teplárne riešil riško už za radičovej vlády, posledný krok bude predať zahraničnému investorovi, aby mu nemusel nosiť nejaký slovenský mako obálku
Dnes povedal pčolinský pravdu(o5 min 12), riško chce novelu zákona o energetike (jeden subjekt sa ľahšie privatizuje ako 6)
buchač
26.09.21,10:55
...
...ach jo...takže si prdel nerobíš ?
Nuž potom ide o tú horšiu variantu...proste nechápeš, nechceš pochopiť, o čo mi ide a čo sa tu deje a aj to, čo sa bude diať.

P.S.:
K tým tvojim linkom snáď len otázka.
To aký je teraz rok ? Lebo môj kalendár ukazuje pomaly koniec roka 2021...a tie tvoje odkazy sú skoro rok staré.
....a za ten čas teplárne veľa splodín vypustilo do ľuftu...
bjuty smis
26.09.21,11:19
ale chápem, chápem

ako dôkaz ti to krátko zhrniem :
chcel si si - prvoplánovo a okato- kopnúť do sas a podyebáť ma
ked ti to nevyšlo a zistil si, že naopak konečne sa spravil v teplárnach poriadok a prestali sa tunelovať si hodil, že ceny nikdy neklesali
ked som ti ukázal, že aj klesali tak dáš, že tomu nechápem....tak ok

ale môžeš si byť istý, že ceny budú stúpať a dokonca poriadne......pokial nevyženú tú ekoteroristická chamrad z bruselu.....
buchač
26.09.21,11:33
ale chápem, chápem

ako dôkaz ti to krátko zhrniem :
chcel si si - prvoplánovo a okato- kopnúť do sas a podyebáť ma
ked ti to nevyšlo a zistil si, že naopak konečne sa spravil v teplárnach poriadok a prestali sa tunelovať si hodil, že ceny nikdy neklesali
ked som ti ukázal, že aj klesali tak dáš, že tomu nechápem....tak ok

ale môžeš si byť istý, že ceny budú stúpať a dokonca poriadne......pokial nevyženú tú ekoteroristická chamrad z bruselu.....
Nejak nevidno...ale to je jedno.

Do SaSKÁROV si kopnem kedy len chcem...a aj do druhých.
Podyebovanie je moja druhé povolanie...

Ten poriadok uvidíme až o nejaký čas...dovtedy niet o čom.

S Bruselom jednoznačne súhlasím...tam začínajú všetky hlúpe nápady.
Kuwa, keby sa dalo, ja by to bil jak hadov....
Nandrolon
26.09.21,13:34
Bjuty, hádam si nezmenil zamestnanie zo šoféra na moderátora chatu, presne som si spomenul na teba, ty pišo.
https://www.cloudworkers.company/sk?lang=en
Dáša_
27.09.21,04:35
buchač
27.09.21,04:52
Dáška...mala si dať aj do témy o zdraví.
Ale už nemusíš, už som dal ja.
Nandrolon
27.09.21,05:09
Musí prejsť na ten ruský ekvivalent youtube :-)))))))))))))))))))))))
BXLmiami
27.09.21,05:57
Naštval ma ako vždy ranný nákup v Tescu.Kým som ho zase celý prepátrala kvôli trom blbostiam do roboty....už ked sa k nemu blížim naskakujú mi zimomriavky.
Tweety
27.09.21,07:43
Dáša_
27.09.21,07:52
no čo je toto za deň pre našu smotánku??? :D

najskôr zmažú kanál Bukovskému a potom zatknú Queen??? Vraj za drogy. Keď všetci vedia, že to ona toľko zarába na predaji kolagénu :D

https://www.cas.sk/clanok/2591503/zuzanu-plackovu-a-jej-manzela-zadrzala-policia-v-jej-dome-prebieha-zasah-co-sa-stalo/
misoft
27.09.21,07:54
..................Kým som ho zase celý prepátrala kvôli trom blbostiam ...................
I ja "pátram"..... moja minulá hlava-mapa je neaktuálna - takže si musím ukladať novú hlava-mapu.
BXLmiami
27.09.21,08:53
..................Kým som ho zase celý prepátrala kvôli trom blbostiam ...................
I ja "pátram"..... moja minulá hlava-mapa je neaktuálna - takže si musím ukladať novú hlava-mapu.
Zbytočné,nočná smena to zase celé prehádže.Majú uplne z cesty management.Len teda neviem čo robia odborári že neriešia túto nočnú šikanu pracovníkov.
buchač
27.09.21,09:32
Zbytočné,nočná smena to zase celé prehádže.Majú uplne z cesty management.Len teda neviem čo robia odborári že neriešia túto nočnú šikanu pracovníkov.
Poopravím ťa ?
To nie je šikana, to je reorganizácia položiek tovaru....;)
Lenže toto je v podstate malina...tovar sa premiestňuje raz za čas, povedzme, že raz za rok.
Ale položím otázku...ako často je letáková akcia ? Nuž minimálne raz za týždeň...niekde aj častejšie.
A teraz, včuleky si predstav, že ako to potom vyzerá, koľko pracovníkov (TPP a či dohodári, brigádnici) musí stráviť nočnú šichtu na ploche...premiestniť akciový tovar na tzv. čelá regálov, urobiť cenovky, vycapiť ich...atď. Po nočnej sa zvyčajne pokračuje v pracovnej dobe.

Odborári ?
Aleže nesranduj navčas obeda...ešte som nepočul, aby sa nejaký ich odborový zväz za nich postavil.
...a odbory ako také samotné vo všeobecnosti ? Veď tie len berú členské príspevky a na odborárov serondia.
buchač
27.09.21,10:14
najskôr zmažú kanál Bukovskému a potom zatknú Queen??? Vraj za drogy. Keď všetci vedia, že to ona toľko zarába na predaji kolagénu :D

Šup, šup do kolúzky...až by jej pery spľasli.
BXLmiami
27.09.21,10:25
Zbytočné,nočná smena to zase celé prehádže.Majú uplne z cesty management.Len teda neviem čo robia odborári že neriešia túto nočnú šikanu pracovníkov.
Poopravím ťa ?
To nie je šikana, to je reorganizácia položiek tovaru....;)
Lenže toto je v podstate malina...tovar sa premiestňuje raz za čas, povedzme, že raz za rok.
Ale položím otázku...ako často je letáková akcia ? Nuž minimálne raz za týždeň...niekde aj častejšie.
A teraz, včuleky si predstav, že ako to potom vyzerá, koľko pracovníkov (TPP a či dohodári, brigádnici) musí stráviť nočnú šichtu na ploche...premiestniť akciový tovar na tzv. čelá regálov, urobiť cenovky, vycapiť ich...atď. Po nočnej sa zvyčajne pokračuje v pracovnej dobe.

Odborári ?
Aleže nesranduj navčas obeda...ešte som nepočul, aby sa nejaký ich odborový zväz za nich postavil.
...a odbory ako také samotné vo všeobecnosti ? Veď tie len berú členské príspevky a na odborárov serondia.
No len v Tescu je to raz za 24 hodín a nie raz za rok,musia padať od únavy.Vždy ked vidím tých dedkov odborárskych s tou neviem ako sa to volá,drevenou hrkálkou tak si o nich pomyslím svoje.
Dáša_
27.09.21,10:45
Za presúvaním tovaru v obchodoch sú hlavne "behaviorálni psychológovia" Táto veda sa študuje na univerzitách a hľadá cestičky, ako nás prinútiť nakupovať viac. Lebo keď hľadáš nejakú drobnosť cez celý obchod, tak je väčšia šanca, že v košíku skončí aj niečo naviac. A o tom to je.
Pár brigádnikov dostane nočné príplatky a svet sa točí ďalej.
buchač
27.09.21,11:05
No len v Tescu je to raz za 24 hodín a nie raz za rok,musia padať od únavy.Vždy ked vidím tých dedkov odborárskych s tou neviem ako sa to volá,drevenou hrkálkou tak si o nich pomyslím svoje.
Neviem síce, že ako v Tescu...ale raz za 24 hodín to rozhodne nebude. Ale je možné, že každý z nás má na mysli niečo iné.

Únava ? Čo ti budem hovoriť...keby som dokonale nepoznal zákulisie, tak ani nevravím.
Nandrolon
27.09.21,11:05
Áno, je to presne tak. Obchod sa snaží docieliť, aby si musel každý tovar hľadať spôsobom, že v podstate obídeš celý obchod a tým pádom aj prihodíš do košíka to, čo si pôvodne nemal na pláne.
Taktiež najdrahší tovar sa nachádza zásadne vo výške očí /napr. značkové koreniny/. A potom tie lacnejšie /napr. tie koreniny/ sú úplne dole.
BXLmiami
27.09.21,11:45
Ano je to na nervy,skús si to všimnúť,tie tovary nikdy nie sú tam ako minule,teraz som potrebovala drogériu a mala som čo robiť,tie police tak zašili že ma skoro porazilo.Sú to šialenci,keby neboli pri práci pár krokov tak sa na ten obchod ani nepozriem.
Dáša_
27.09.21,12:07
Áno, je to presne tak. Obchod sa snaží docieliť, aby si musel každý tovar hľadať spôsobom, že v podstate obídeš celý obchod a tým pádom aj prihodíš do košíka to, čo si pôvodne nemal na pláne.
Taktiež najdrahší tovar sa nachádza zásadne vo výške očí /napr. značkové koreniny/. A potom tie lacnejšie /napr. tie koreniny/ sú úplne dole.

to je celá veda. Od toho, ako sú usporiadané uličky, veľkosti uličiek, osvetlenia, nasvietenia, hudby, teploty až po také finty, že dnes sa bežne stáva, že malé balenie je lacnejšie ako veľké. Lebo však všetci vedia, že veľké balenie sa lepšie oplatí....
A žiaľ, nikto nerobí kurzy, ako na toto.
Nandrolon
27.09.21,12:10
Áno, je to presne tak. Obchod sa snaží docieliť, aby si musel každý tovar hľadať spôsobom, že v podstate obídeš celý obchod a tým pádom aj prihodíš do košíka to, čo si pôvodne nemal na pláne.
Taktiež najdrahší tovar sa nachádza zásadne vo výške očí /napr. značkové koreniny/. A potom tie lacnejšie /napr. tie koreniny/ sú úplne dole.

to je celá veda. Od toho, ako sú usporiadané uličky, veľkosti uličiek, osvetlenia, nasvietenia, hudby, teploty až po také finty, že dnes sa bežne stáva, že malé balenie je lacnejšie ako veľké. Lebo však všetci vedia, že veľké balenie sa lepšie oplatí....
A žiaľ, nikto nerobí kurzy, ako na toto.
Presne som to išiel písať, je to celá veda, zmes sociálnej psychológie, marketingu, dávajú sa na to desaťtisíce-státisíce eur, osobne to moc neuznávam, ale v podstate sa to normálne študuje, školí atď....
Proste redesign predajní bude za chvíľu možno osobitný učebný odbor :-)
korela
27.09.21,13:15
Mňa by zaujímalo, či tým skutočne získajú väčší zisk. U nás znemožnili výborný obchod, ubrali veľa denného prirodzeného svetla a urobili z neho tmavú komoru. Na pôvodnom mieste ponechali iba zelovoc, mäso umiestnili roztrúsene. V čom tam tkvela nejaká logika? Aj som zvažovala petíciu, potom som nad tým mávla rukou, nech si mladší budujú svoj svet. Aj pre toto mi vyhovujú donášky. Stratený čas hľadaním = pre zákazníka odkaz, že si nevážia jeho čas.
Aj tento trend sa raz prekoná, rovnako ako sa dnes mení prístup k open oficce. Prvý bol v Brne v 70. r. https://www.archiweb.cz/b/ingstav.
misoft
27.09.21,16:38
..................Kým som ho zase celý prepátrala kvôli trom blbostiam ...................
I ja "pátram"..... moja minulá hlava-mapa je neaktuálna - takže si musím ukladať novú hlava-mapu.
Zbytočné,nočná smena to zase celé prehádže.Majú uplne z cesty management.Len teda neviem čo robia odborári že neriešia túto nočnú šikanu pracovníkov.
Našťastie - u nás v T*** jediný, kto tam v noci je - je SBS-kár. Ale o "šikane" by sa dalo polemizovať, skôr je to zneužívanie postavenia....
Ja do T*** chodím často (v rámci zdravej prechádzky - je to dosť ďaleko od bydliska, tak sa prejdem), poznám mnoho ľudí z T**** - personál, dokladačov, SBS-károv... a ja ako zákazník si môžem hubu otvoriť - oni - ŽIAĽ - nemôžu, lebo by ihneď bol vyhadzov. A takto som (z moci zákazníka :D) vyriešil nejeden problém zamestnancov (ťahanie veľkých paliet, dokladanie na spodne police, pričom kľačia na studenej a špinavej podlahe - i keď tam upratovači lietajú s tými metlami, strojmi, furt sa nájdu dementi, ktorí rozbijú, rozsypú, zablatia) a jednoducho som sprdol manažérku smeny, alebo rovno direchtora. a to nehovorím o niekedy chýbajúcich alebo nesprávnych cenovkách.
buchač
27.09.21,16:50
a jednoducho som sprdol manažérku smeny, alebo rovno direchtora.
Nie manager smeny, ale vedúci dňa...

Ale inak ?....veríme ti, veríme...:D :D :D
By si zažil iné fukoty, ak by si natrafil na niekoho razantnejšieho...alebo sa dotyční na teba len zvysoka vyprdli a povedali si, že sa neoplatí rozčuľovať.
buchač
27.09.21,17:32
Prudký dážď v Bratislave robil motoristom problémy
https://tv.pravda.sk/relacie/spravodajstvo/epizoda/7294-prudky-dazd-v-bratislave-robil-motoristom-problemy?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rubrikovy_box

Tak takáto " bombastická správa " ma vie vždy dostať do kolien. Kuwa...to čo budú za správy, keď príde zima a prvý sniežik, taký vysokýýý cca 3 cm...???
:D :D :D
Nandrolon
28.09.21,03:10
Misoft, som sa pobavil, díky.
Normálne si mal komplet celý personál na danej "šichte" dať nastúpiť na pasáž ako na buzeráku, nech vedúci podá hlásenie.
:-)))))))))))))))))))))))
duves
28.09.21,04:41
HOAXERA MARTINA NAVŠTÍVILA POLÍCIA DOMA OSOBNE: PUSTIL DO GATÍ A VŠETKO POPREL
https://www.facebook.com/313187412842466/posts/1052554092239124/
pavol54
28.09.21,05:22
Misoft, som sa pobavil, díky.
Normálne si mal komplet celý personál na danej "šichte" dať nastúpiť na pasáž ako na buzeráku, nech vedúci podá hlásenie.
:-)))))))))))))))))))))))
spomenul som si na poviedky šimka a grosmana, v jednej z nich : "strýko nepil mlieko lebo bolo málo zelené, pred domom mal vykopaný okop" a potom sa zobudil
misoft
28.09.21,07:50
a jednoducho som sprdol manažérku smeny, alebo rovno direchtora.
Nie manager smeny, ale vedúci dňa...

Ale inak ?....veríme ti, veríme...:D :D :D
By si zažil iné fukoty, ak by si natrafil na niekoho razantnejšieho...alebo sa dotyční na teba len zvysoka vyprdli a povedali si, že sa neoplatí rozčuľovať.
Ako vždy - zase len pindáš. Ak by bol razantnejší - ja by som bol viacej. Ak by sa vyprdol - iní by ho zdžubali.
Vravelo sa - Náš zákazník = náš pán. Žiaľ, dnes to akosi neplatí.
pavol54
28.09.21,08:58
..................Kým som ho zase celý prepátrala kvôli trom blbostiam ...................
I ja "pátram"..... moja minulá hlava-mapa je neaktuálna - takže si musím ukladať novú hlava-mapu.
Zbytočné,nočná smena to zase celé prehádže.Majú uplne z cesty management.Len teda neviem čo robia odborári že neriešia túto nočnú šikanu pracovníkov.
Našťastie - u nás v T*** jediný, kto tam v noci je - je SBS-kár. Ale o "šikane" by sa dalo polemizovať, skôr je to zneužívanie postavenia....
Ja do T*** chodím často (v rámci zdravej prechádzky - je to dosť ďaleko od bydliska, tak sa prejdem), poznám mnoho ľudí z T**** - personál, dokladačov, SBS-károv... a ja ako zákazník si môžem hubu otvoriť - oni - ŽIAĽ - nemôžu, lebo by ihneď bol vyhadzov. A takto som (z moci zákazníka :D) vyriešil nejeden problém zamestnancov (ťahanie veľkých paliet, dokladanie na spodne police, pričom kľačia na studenej a špinavej podlahe - i keď tam upratovači lietajú s tými metlami, strojmi, furt sa nájdu dementi, ktorí rozbijú, rozsypú, zablatia) a jednoducho som sprdol manažérku smeny, alebo rovno direchtora. a to nehovorím o niekedy chýbajúcich alebo nesprávnych cenovkách.
tak koho si vlastne sprdol? alebo - alebo? a porušenie akého zákona si im vytkol? zaznamenal si to niekam?
pavol54
28.09.21,11:50
ak by plačka natrela šulina bude kajúcnička, alebo sa zamotá do teplákovej bundy?
buchač
28.09.21,13:53
a jednoducho som sprdol manažérku smeny, alebo rovno direchtora.
Nie manager smeny, ale vedúci dňa...

Ale inak ?....veríme ti, veríme...:D :D :D
By si zažil iné fukoty, ak by si natrafil na niekoho razantnejšieho...alebo sa dotyční na teba len zvysoka vyprdli a povedali si, že sa neoplatí rozčuľovať.
Ako vždy - zase len pindáš. Ak by bol razantnejší - ja by som bol viacej. Ak by sa vyprdol - iní by ho zdžubali.
Vravelo sa - Náš zákazník = náš pán. Žiaľ, dnes to akosi neplatí.
Brzdi trošička s výrazmi....a čítaj, čo som napísal.
Zbehni do histórie a prejdi si aj spätné príspevky...napríklad aj tento



No len v Tescu je to raz za 24 hodín a nie raz za rok,musia padať od únavy....

Neviem síce, že ako v Tescu...ale raz za 24 hodín to rozhodne nebude........
Únava ? Čo ti budem hovoriť...keby som dokonale nepoznal zákulisie, tak ani nevravím.
Ty poznáš personál len z videnia a z predajnej plochy....ja som si z určitými jednotlivcami tykal. SBS ma zdravili vopred a nie ja ich...aj do zálusia som mal prístup.

...a teraz to konkrétnejšie.
Manželka robila vedúcu oddelenia v hypermarkete, ktorý bol väčší ako všetky supermarkety v MI.
Nie raz robila aj vedúcu dňa, takže prichádzala do kontaktu s takými mudrlantami, čo by chceli diktovať z pozície zákazníka, čo a ako sa má robiť, a ako to majú robiť.
Nemaj boja, nie každý (ergo moja 1/2) sa zľakne nejakého bububu a poserie sa okamžite.
Ono síce platilo..." náš zákazník, náš pán "...no ak prišlo nejaké vrieskajúce indivídium, tak vrieskajúce aj odišlo a nevybavilo proste nič. Ba dokonca, ak si nedal jedinec povedať, bol hrubý, hlučný, tak bol proste vyvedený...a to aj z omylu a aj z objektu.

Si sprdol direktora a aj iných ?
Hm...takže si museli ísť vymeniť prádlo ? Alebo sa len otočili a povedali si, že sa s tebou jednoducho nebudú baviť ?
Odpoviem si sám...druhá voľba je správna.
misoft
28.09.21,13:54
tak koho si vlastne sprdol? alebo - alebo? a porušenie akého zákona si im vytkol? zaznamenal si to niekam?
Furt to nechápeš.
A) Sprdol som toho (v tom čase) najvyššieho, čo tam bol. Zákon nie som povinný citovať, ale ak by bolo treba - Zákonník práce §147, nariadenie vlády o požiadavkách o minimálnych požiadavkách na poskytovanie a používanie osobných ochranných - mimochodom, ja to nemusím im ani citovať - mali by to vedieť.
B) Či zaznamenal - je to jeho problém, ak vedľa seba mám zopár ľudí, ktorí to počuli.
Alebo- alebo?
Štátnych inštitúcii je kopa (žiaľ, niektoré sú len na kope a nehýbu sa).

U teba - pindať vieš, ale keby tebe (ako obchodníkovi) niekto niečo vytkol a ty by si sa na to vyprdol - buď by chodili stále k tebe a pindali, alebo by nechodili - a pindal by si ty (že malá návštevnosť - a potom následuje prepúšťanie, skracovanie otv. hodín, zavretie predajne).
buchač
28.09.21,14:01
Furt to nechápeš.
A) Sprdol som toho (v tom čase) najvyššieho, čo tam bol. Zákon nie som povinný citovať, ale ak by bolo treba - Zákonník práce §147, nariadenie vlády o požiadavkách o minimálnych požiadavkách na poskytovanie a používanie osobných ochranných - mimochodom, ja to nemusím im ani citovať - mali by to vedieť.

ANI ty to nechápeš...

TEBA ako zákazníka je hovno po tom, či niekto má alebo nemá ochranné pomôcky.
Ich nepoužívanie nie je trestný čin, tak ho v zmysle zákona nie je potrebné nahlásiť....mal by si to vedieť.

...a radšej už prestaň, zhadzuješ sa.
pavol54
28.09.21,14:21
tak koho si vlastne sprdol? alebo - alebo? a porušenie akého zákona si im vytkol? zaznamenal si to niekam?
Furt to nechápeš.
A) Sprdol som toho (v tom čase) najvyššieho, čo tam bol. Zákon nie som povinný citovať, ale ak by bolo treba - Zákonník práce §147, nariadenie vlády o požiadavkách o minimálnych požiadavkách na poskytovanie a používanie osobných ochranných - mimochodom, ja to nemusím im ani citovať - mali by to vedieť.
B) Či zaznamenal - je to jeho problém, ak vedľa seba mám zopár ľudí, ktorí to počuli.
Alebo- alebo?
Štátnych inštitúcii je kopa (žiaľ, niektoré sú len na kope a nehýbu sa).

U teba - pindať vieš, ale keby tebe (ako obchodníkovi) niekto niečo vytkol a ty by si sa na to vyprdol - buď by chodili stále k tebe a pindali, alebo by nechodili - a pindal by si ty (že malá návštevnosť - a potom následuje prepúšťanie, skracovanie otv. hodín, zavretie predajne).
aj stranícku schôdzu si kvôli tomu zvolal? mne môže vytýkať ten čo má na krku zavesenú kartičku kontrolóra, alebo predloží plnú moc. Ak mám všetko podľa zákona splnené tak pindošov ako ty vykážem, alebo ich odkážem na príslušné zákony, alebo proti nim podniknem zákonné kroky, ak to vážne poškodzuje moju firmu
Nandrolon
28.09.21,15:06
ak by plačka natrela šulina bude kajúcnička, alebo sa zamotá do teplákovej bundy?
Nie.
Sulík sa verejne ospravedlní a bude z neho samaritán.
Prax v ospravedlňovaní už má.
pavol54
28.09.21,15:34
ak by plačka natrela šulina bude kajúcnička, alebo sa zamotá do teplákovej bundy?
Nie.
Sulík sa verejne ospravedlní a bude z neho samaritán.
Prax v ospravedlňovaní už má.
má aj biely nos a bozkaný reprák:)
marjankaj
28.09.21,17:17
buchač
28.09.21,17:30
Hm...a to je Bukino odborník už aj na právo ?

Pokiaľ viem, tak sídlo YT je v USA a nie na Slovensku, tak o čom točí ?
...a keď už sme pri tých pravidlách, preštudoval si on vlastne tie YTbácke ?
Pupušíka skôr serie, že mu klesol zárobok...čiže mu klesne aj niečo iné. :D
misoft
28.09.21,17:58
aj stranícku schôdzu si kvôli tomu zvolal? mne môže vytýkať ten čo má na krku zavesenú kartičku kontrolóra, alebo predloží plnú moc. Ak mám všetko podľa zákona splnené tak pindošov ako ty vykážem, alebo ich odkážem na príslušné zákony, alebo proti nim podniknem zákonné kroky, ak to vážne poškodzuje moju firmu
Si fakt dilino! Ako by som poškodzoval firmu? Ak je niečo v neporiadku, tak na to upozorním zodpovednú osobu, alebo príslušný úrad.
misoft
28.09.21,18:02
misoft
29.09.21,04:32
Jááááj.... začínam byť z mojej 3/4 na prášky. Každý druhý deň niečo hľadá (a samozrejme - zapojí i mňa :D). V lete to boli neustále slnečné okuliare, pravidelne hľadá mobil (kecá, dohovorí, hodí a potom "Prezvoň mi, neviem kde mám mobil....",) kľúče. I vravel som jej mnohokrát - Ukladaj si to na JEDNO miesto - nie, ona to hodí kdekoľvek a nezapamätá si to a potom lietame po byte a hľadáme. Pritom rôzny vešiačikov a háčikov po byte ne na milú kedveš. Dnes opäť - kľúče od "práce" - 45 minút hľadáme a napokon boli v mikine, ktorú včera hodila len tak, kdesi na posteľ. A vraj JA mám sklerózu :---.
misoft
29.09.21,04:39
Teraz som našiel - zúrivá Grétka soptí (ako sopka na Kanárskych ostrovoch)....
https://www.youtube.com/watch?v=KAJsdgTPJpU
Už by konečne mala dostať jednu výchovnú po hube, alebo by ju mal niekto poriadne *****, aby už konečne dospela. A tá jej mimika - v nejakom divadle by sa na 100% uplatnila.
pavol54
29.09.21,04:50
aj stranícku schôdzu si kvôli tomu zvolal? mne môže vytýkať ten čo má na krku zavesenú kartičku kontrolóra, alebo predloží plnú moc. Ak mám všetko podľa zákona splnené tak pindošov ako ty vykážem, alebo ich odkážem na príslušné zákony, alebo proti nim podniknem zákonné kroky, ak to vážne poškodzuje moju firmu
Si fakt dilino! Ako by som poškodzoval firmu? Ak je niečo v neporiadku, tak na to upozorním zodpovednú osobu, alebo príslušný úrad.
takto si nazývaj svojich príbuzných
pavol54
29.09.21,04:51
Jááááj.... začínam byť z mojej 3/4 na prášky. Každý druhý deň niečo hľadá (a samozrejme - zapojí i mňa :D). V lete to boli neustále slnečné okuliare, pravidelne hľadá mobil (kecá, dohovorí, hodí a potom "Prezvoň mi, neviem kde mám mobil....",) kľúče. I vravel som jej mnohokrát - Ukladaj si to na JEDNO miesto - nie, ona to hodí kdekoľvek a nezapamätá si to a potom lietame po byte a hľadáme. Pritom rôzny vešiačikov a háčikov po byte ne na milú kedveš. Dnes opäť - kľúče od "práce" - 45 minút hľadáme a napokon boli v mikine, ktorú včera hodila len tak, kdesi na posteľ. A vraj JA mám sklerózu :---.
ak si na prášky, tak sa tu neventiluj
buchač
29.09.21,05:39
TERAZ som našiel - zúrivá Grétka soptí (ako sopka na Kanárskych ostrovoch)....

4 656 840 zhliadnutí
23. 9. 2019

Kde iní končia, ostatní ešte len začínajú...:D :D :D :D :D :D
Nandrolon
29.09.21,15:05
Potešilo.
Dezolát Krčméry sa schováva v zahraničí, lebo sa bojí dezolátov.
Toto by mohli urobiť všetci politici a bolo by koniec covidu.
Dnes nás kontrolovali čiašníci v reštike, že OTP, samozrejme nič nemáme, myslela si, že si dáme jedlo zabaliť a hajde.....
Urobili sme iba to hajde :-))))))))))))))))))))))))))))))))
No, keďže sme tam chodili každý deň a nie sme jediní, tak za chvíľu to bude podľa mňa NE otp :-)))) alebo zatvoria. Každopádne tam už nevkročím, ale ak budem mať hlad, nechám si to zdarma doniesť na číslo svojich dverí do kanclu.
lujza.j
29.09.21,17:00
Nandy moje decko včera s kamkou-vysoke štádium tehotenstva...,že dajú niekde vobjed....2 prevádzky ,že iba OtP....v tretej sa pýtajú,že nie sú otp.... čašník....myslíte tým,že nemáte otvorený účet v OTP banke...:D...no to nie je problém:--- tak sa holky najedli...
Nandrolon
29.09.21,17:31
Nandy moje decko včera s kamkou-vysoke štádium tehotenstva...,že dajú niekde vobjed....2 prevádzky ,že iba OtP....v tretej sa pýtajú,že nie sú otp.... čašník....myslíte tým,že nemáte otvorený účet v OTP banke...:D...no to nie je problém:--- tak sa holky najedli...
Tomu čiašníkovi sa musel môj nápad s OTP bankou moc páčiť, alebo mu to niekto zvestoval. Mal som si to dať patentovať. :-))))))))
Nandrolon
29.09.21,17:38
Lujza, vieš, čo je najväčšia sranda? Že na okresných hraniciach s ČR nikto nie je, lebo zelení buzeranti / vojaci+fízli/ v počte XX+ XX nastúpia v Čadci o pol štvrtej do Regiojetu a idú neviem kde. Pritom tých, čo v CA vystúpia /zo zahraničia/ nikto nekontroluje.
:-))))))
lujza.j
29.09.21,17:51
Na piatok máme rezevaciu...mix očko a neočko...decko sa pytalo v akom režime prevádzka funguje.... odpoveď...my fungujeme v režime od 12h do 20h :D:---
Dáša_
29.09.21,19:11
Nandrolon, ono to funguje aj naopak. Dávala som si posielať balíky do zásielkovne. Naposledy som tam bola v konkretnej prevádzke pondelok. Nebolo to prvý krát. Na dverach oznam, že oni žiadne OTP neuznávajú, nič netreba. Do toho horeli vonné tyčinky, ktoré tiež nemusím. Takže posledný balík z tohto podniku, ďalší balík už do iného podniku.. Teda, môžem si vyberať, mám v dosahu pešej chôdze niekoľko.
Každý máme na výber.
bjuty smis
29.09.21,19:53
ak by plačka natrela šulina bude kajúcnička, alebo sa zamotá do teplákovej bundy?
ty si to zase trošku domotal..
ešte sme nezabudli, komu vypadlo "špáratko "

https://www1.pluska.sk/gal/spravy/z-domova/plackovu-sledoval-aj-pellegrini-hned-vedel-koho-ide-chvastala-influencerka-internete/7
pavol54
30.09.21,02:26
ak by plačka natrela šulina bude kajúcnička, alebo sa zamotá do teplákovej bundy?
ty si to zase trošku domotal..
ešte sme nezabudli, komu vypadlo "špáratko "

https://www1.pluska.sk/gal/spravy/z-domova/plackovu-sledoval-aj-pellegrini-hned-vedel-koho-ide-chvastala-influencerka-internete/7
až si ujasníš koho sponzorovala potom píš
Nandrolon
30.09.21,05:23
Nandrolon, ono to funguje aj naopak. Dávala som si posielať balíky do zásielkovne. Naposledy som tam bola v konkretnej prevádzke pondelok. Nebolo to prvý krát. Na dverach oznam, že oni žiadne OTP neuznávajú, nič netreba. Do toho horeli vonné tyčinky, ktoré tiež nemusím. Takže posledný balík z tohto podniku, ďalší balík už do iného podniku.. Teda, môžem si vyberať, mám v dosahu pešej chôdze niekoľko.
Každý máme na výber.
Takže ty ako zaočkovaná sa bojíš, že sa nakazíš od nezaočkovaného chorobou, proti ktorej si sa dala dobrovoľne zaočkovať?
:-)))))))))))))))
Nandrolon
30.09.21,05:27
Ináč za 3,5 mesiaca končí platnosť prvým Covid pasom. Som zvedavý, čo bude ďalej.
Dáša_
30.09.21,05:30
Nandrolon, ono to funguje aj naopak. Dávala som si posielať balíky do zásielkovne. Naposledy som tam bola v konkretnej prevádzke pondelok. Nebolo to prvý krát. Na dverach oznam, že oni žiadne OTP neuznávajú, nič netreba. Do toho horeli vonné tyčinky, ktoré tiež nemusím. Takže posledný balík z tohto podniku, ďalší balík už do iného podniku.. Teda, môžem si vyberať, mám v dosahu pešej chôdze niekoľko.
Každý máme na výber.
Takže ty ako zaočkovaná sa bojíš, že sa nakazíš od nezaočkovaného chorobou, proti ktorej si sa dala dobrovoľne zaočkovať?
:-)))))))))))))))

A čo je na tom divné? Nikto predsa nehovoril, že je ochrana 100%. Nikdy. Že to niektorí tak pochopili, to je iná vec.
Naviac, ide aj o roznášanie kade tade.
Očkovaním som spravila maximum pre to, aby som zmiernila prípadné ochorenie u seba. A tým, že sa teraz chránim sa snažím hlavne o to, aby to kade tade neputovalo. Lebo je tu stále dosť tých, čo sa neočkovali.

Tak, ako si sa ty rozhodol, že nepôjdeš do prevádzky, ktorá dodržiava OTP, tak som sa ja rozhodla, že nepôjdem tam, kde to nedodržiavajú.
Dáša_
30.09.21,05:37
Ináč za 3,5 mesiaca končí platnosť prvým Covid pasom. Som zvedavý, čo bude ďalej.

Pozri, malé deti do 1 roka majú v sebe 3 dávky hexavakcíny a nie sú tu žiadne pochody za neočkovanie. žiadne petície. Nič. Proti tetanu sa očkuje aj v dospelosti. Jasne, sú to iné typy vakcín. Ale aj tie iné typy vakcín niekedy začínali.

Takže s treťou dávkou nemám žiadny problém. Aj keď čakám, jak vyriešia Astru. Ale to nemusím riešiť ja. Ja sa radšej venujem iným veciam.
buchač
30.09.21,05:42
ak by plačka natrela šulina bude kajúcnička, alebo sa zamotá do teplákovej bundy?
ty si to zase trošku domotal..
ešte sme nezabudli, komu vypadlo "špáratko "

https://www1.pluska.sk/gal/spravy/z-domova/plackovu-sledoval-aj-pellegrini-hned-vedel-koho-ide-chvastala-influencerka-internete/7
Ty si puk....dávať zdroj Plusku ? Skoro mi káva zabehla...
Ale ak by som čiel do podrobností, tak na obrázku 7 je Pelle so štetkou, ktorá sa vyjadruje ..." Pelle hneď vedel o koho ide, VRAJ ma sleduje..."
Prečítaj si aj diskusiu k tomu "fasa" článku, dozvieš sa aj iné. Napríklad, že aj Kollár ju sledoval (čomu osobne už verím skôr), "smotánka" bola u nej pečená varená.(dôvod si len domýšľajme).
...že Šulinovi robila PR volebnú kampaň, tak to ti nepasuje.....či ?

Všetky " mienkotvorné " médiá sa idú z jednej štetky posrať...a ja sa len čudujem, že niekto takéto vôbec číta.
Horšie na tom ale je to, že takéto " influpičky " sleduje hlavne tá najviac ovplyvniteľná generácia vo veku 13-17 rokov.
Nandrolon
30.09.21,05:51
Len mi to pripadá, že to očkovanie je aj zbytočné. Okrem toho, že u nás v dedine majú dvaja Covid, rovnako ťažký priebeh v domácom liečení, akurát jeden je očkovaný, druhý nie.
Áno, o tých očkovaniach máš pravdu, preto sa považujem aj ja za zodpovedného a plne zaočkovaného všetkým, čo je povinné, dokonca som sa dal aj po 15r. preočkovať.
Čo sa týka tej ochrany nás, neočkovaných, sú to iba chabé výmysly pre vlastné upokojenie. My vás neprosíme o to, aby ste nás chránili.
Lenže ak si to zoberieš tak, ako vravia odborníci, nie dezoláti, tak minule jeden z nich v TV povedal, že do konca novembra sa všetci neočkovaní stretnú /v zmysle nakazenia sa/ s Covidom, že iná možnosť nie je.
No a tu by som tiež podotkol, na čo asi odborník úmyselne v TV správach zabudol, že TOTO isté plati aj u zaočkovaných, lebo tí sa taktiež tomu nevyhnú. Preto tvrdím, že akákoľvek ochrana je v podstate na H****.
Čo nás čaká, to nás neminie. "Dĺžka horenia našej sviece" bola stanovená už pri našom narodení...
Dáša_
30.09.21,06:23
Len mi to pripadá, že to očkovanie je aj zbytočné. Okrem toho, že u nás v dedine majú dvaja Covid, rovnako ťažký priebeh v domácom liečení, akurát jeden je očkovaný, druhý nie.
Áno, o tých očkovaniach máš pravdu, preto sa považujem aj ja za zodpovedného a plne zaočkovaného všetkým, čo je povinné, dokonca som sa dal aj po 15r. preočkovať.
Čo sa týka tej ochrany nás, neočkovaných, sú to iba chabé výmysly pre vlastné upokojenie. My vás neprosíme o to, aby ste nás chránili.
Lenže ak si to zoberieš tak, ako vravia odborníci, nie dezoláti, tak minule jeden z nich v TV povedal, že do konca novembra sa všetci neočkovaní stretnú /v zmysle nakazenia sa/ s Covidom, že iná možnosť nie je.
No a tu by som tiež podotkol, na čo asi odborník úmyselne v TV správach zabudol, že TOTO isté plati aj u zaočkovaných, lebo tí sa taktiež tomu nevyhnú. Preto tvrdím, že akákoľvek ochrana je v podstate na H****.
Čo nás čaká, to nás neminie. "Dĺžka horenia našej sviece" bola stanovená už pri našom narodení...

Pozri, ja tomu nemienim nadbiehať. Myslím covidu.
Aj moja svokra to dosť zľahčuje, očkovanie odmietla. Vraj na niečo zomrieť musí. OK, beriem. Ani ju nepresviedčam. Ale zároveň som presvedčená, že zomrieť v nemocnici napojená na umelú ventiláciu po dňoch v umelom spánku, v podstate zadusením , nie ďakujem. Neprosím. Jasne, raz ten koniec musí prísť. To je jasné. Ale s desivými snami v umelom spánku? Bez toho, aby som blízkych videla, počula a cítila? Bez kontaktu? Ďakujem, nie.

Ja ťa nechcem presvedčiť. Ani sa ti nechcem vysmievať. Ja som len na úplnom začiatku konštatovala, že ako ty si sa rozhodol neísť do prevádzky, ktorá podľa teba nediskriminuje ľudí, tak aj ja som sa tak rozhodla. Akurát mi z toho vychádzajú úplne iné prevádzky. Lebo podľa mňa zrovna takéto, kde ľudí "nedelia" spôsobujú, že to bude trvať oveľa dlhšie celé. Ale čo už, vydržím. Pevne verím, že na jar už bude dobre. Aj keď po pravde, nikdy to už nebude ako v dobe pred covidom. Svet bude trochu iný.
bjuty smis
30.09.21,06:24
ak by plačka natrela šulina bude kajúcnička, alebo sa zamotá do teplákovej bundy?
ty si to zase trošku domotal..
ešte sme nezabudli, komu vypadlo "špáratko "

https://www1.pluska.sk/gal/spravy/z-domova/plackovu-sledoval-aj-pellegrini-hned-vedel-koho-ide-chvastala-influencerka-internete/7
Ty si puk....dávať zdroj Plusku ? Skoro mi káva zabehla...
Ale ak by som čiel do podrobností, tak na obrázku 7 je Pelle so štetkou, ktorá sa vyjadruje ..." Pelle hneď vedel o koho ide, VRAJ ma sleduje..."
Prečítaj si aj diskusiu k tomu "fasa" článku, dozvieš sa aj iné. Napríklad, že aj Kollár ju sledoval (čomu osobne už verím skôr), "smotánka" bola u nej pečená varená.(dôvod si len domýšľajme).
...že Šulinovi robila PR volebnú kampaň, tak to ti nepasuje.....či ?

Všetky " mienkotvorné " médiá sa idú z jednej štetky posrať...a ja sa len čudujem, že niekto takéto vôbec číta.
Horšie na tom ale je to, že takéto " influpičky " sleduje hlavne tá najviac ovplyvniteľná generácia vo veku 13-17 rokov.
čo má pluska spoločné s dôveryhodnosťou tej fotky ?
snád si nemyslíš, že to sfalšovali....v bulváre sú najlepší

máš zlé info, ona sas sponzorovala...opýtaj sa pavla :))))
Nandrolon
30.09.21,07:18
V prvom rade musím napísať, že tie smajlíky neznamenali, že sa ti vysmievam, to nebol ani môj zámer.
V druhom rade, kto a ako ako umrie nerozhoduje sám človek /samovrahov neriešim/ a dokážem si predstaviť aj oveľa horšiu smrť, takže nevieme čo nás v konečnom dôsledku čaká.
Daná prevádzka podľa mňa ľudí diskriminuje, takže neviem, či to nebol z tvojej strany preklep.
Hádzať vinu na neočkovaných a prevádzky, kde ich púšťajú je také provaxerské, facebookovské.
Ale súhlasím, že svet už nikdy nebude rovnaký, ako pred covidom. Až teraz si človek uvedomí, čo je v živote prvoradé.
Dáša_
30.09.21,08:07
V druhom rade, kto a ako ako umrie nerozhoduje sám človek /samovrahov neriešim/ a dokážem si predstaviť aj oveľa horšiu smrť, takže nevieme čo nás v konečnom dôsledku čaká.

Jasne, len netuším, prečo by som mala ísť tomuto typu konca v ústrety. Rovnako napríklad nejazdím bez pásov, s alkoholom. Napríklad




Daná prevádzka podľa mňa ľudí diskriminuje, takže neviem, či to nebol z tvojej strany preklep.
Neviem, čo si tým chcel presne povedať - mňa diskriminuje, obmedzuje zase tá prevádzka, čo sa rozhodla nedodržiavať nariadenia. Z dvoch dôvodov - zvyšujem ostražitosť vo vnútri. Musím. A hlavne - vďaka takýmto tie opatrenia budú dlhšie. Ale ako som povedala, vydržím. Mám stále na výber. Viem, že niektorí svoj názor nezmenia nikdy. U mnohých sa to ale postupne mení. A príde niečo nové na protest. Kto si už dnes spomenie na protesty proti 5G sieti?




Hádzať vinu na neočkovaných a prevádzky, kde ich púšťajú je také provaxerské, facebookovské.

No neviem, ja by som povedala, že povedať na proočkovací názor, že je facebookovský je veľmi odvážne. Občas by som skôr povedala, že presne naopak. Že zrovna na FB sa grupujú odporcovia, dohovárajú protesty, chvália rebelujúce prevádzky
Nandrolon
30.09.21,08:35
No vidíš, ja si zase nemyslím, že NEDAŤ sa zaočkovať znamená ísť v ústrety smrti. Keby si napísala nepiť, nefajčiť, neprežierať sa, tak by som aj súhlasil.
PS: ak ťa diskriminuje prevádzka, kde púšťajú zdravých ľudí, tak potom dajme povinné očkovanie aj na žltačku, covid, TBC a vôbec všetko prenosné.
buchač
30.09.21,08:56
čo má pluska spoločné s dôveryhodnosťou tej fotky ?
snád si nemyslíš, že to sfalšovali....v bulváre sú najlepší

máš zlé info, ona sas sponzorovala...opýtaj sa pavla :))))
Ty po sebe aj prečítaš, čo si napísal ? Respektíve čítaš, čo píšu iní ?

Kde ja odporujem pravdivosť danej fotečky ???
Ja vravím o tom, že štetka k nej napísala komentár. A ak veríš tomu, že Pelle by ju dal sledovať, tak to je už len tvoja vec.

Mne ti je čajka totálne ukradnutá...a nečítam (na 99%) tie stupídne články v tých médiách a ani nepozerám tie "fantastické" reality šou.
-----------------------------------------
Ozaj...ako je to s tým tdražovaní plynu, elektriny ...? Nedáš niečo sulíkovské do pľacu ? Napríklad to, že sa nebude zdražovať teplo ?
Nandrolon
30.09.21,09:30
Dnes ráno jeden debil /zrejme z SaS/ v TV hovoril a obhajoval zdražovanie energií.
Odôvodnil to takým spôsobom, že však aj benzín je + - rovnako ako v okolitých štátoch. Ze ak idú slováci natankovať do Rakúska, tiež zaplatia skoro rovnako ako u nás.
Porovnávať Rakúsko so Slovenskom môže iba vymletý dement, ktorý za ničnerobenie vo vláde berie mzdu vo výške rakúskych platov....
Ak Slováci budú toľko zarábať ako rakúšania, budú platiť bez reptania.
Minule som čítal jeden veľmi zaujímavý názor, citujem: "Prečo slovenská cukrárka nezarába tak ako v Rakúsku, teda cca 2500 eur/mes? Však všetky vstupy /suroviny, energie/, aj konečná cena zákuskov je porovnateľná ako u nás. Prečo to vychádza rakúskemu podnikateľovi, ale nášmu už nie?"
- čo by na to odpovedal napr. expert Shulík?
Dáša_
30.09.21,09:44
Kde ja odporujem pravdivosť danej fotečky ???
Ja vravím o tom, že štetka k nej napísala komentár. A ak veríš tomu, že Pelle by ju dal sledovať, tak to je už len tvoja vec.



haloooo, tu sa nemyslí sledovanie nejakými orgánmi. tu je myslené sledovanie na IG. Zaradenie medzi svoje obľúbené účty.... takže kľud a nohy v teple
bjuty smis
30.09.21,10:12
čo má pluska spoločné s dôveryhodnosťou tej fotky ?
snád si nemyslíš, že to sfalšovali....v bulváre sú najlepší

máš zlé info, ona sas sponzorovala...opýtaj sa pavla :))))
Ty po sebe aj prečítaš, čo si napísal ? Respektíve čítaš, čo píšu iní ?

Kde ja odporujem pravdivosť danej fotečky ???
Ja vravím o tom, že štetka k nej napísala komentár. A ak veríš tomu, že Pelle by ju dal sledovať, tak to je už len tvoja vec.

Mne ti je čajka totálne ukradnutá...a nečítam (na 99%) tie stupídne články v tých médiách a ani nepozerám tie "fantastické" reality šou.
-----------------------------------------
Ozaj...ako je to s tým tdražovaní plynu, elektriny ...? Nedáš niečo sulíkovské do pľacu ? Napríklad to, že sa nebude zdražovať teplo ?
preboha...aj agenta 007 si tam videl ?

prečo posplietaš vždy 4-5 tém dokopy ?
a robíš to vždy, ked tú prvú dodrbeš :))))
to ako si nevšimneme, čo si zas naplácal ?
buchač
30.09.21,10:26
Kde ja odporujem pravdivosť danej fotečky ???
Ja vravím o tom, že štetka k nej napísala komentár. A ak veríš tomu, že Pelle by ju dal sledovať, tak to je už len tvoja vec.

haloooo, tu sa nemyslí sledovanie nejakými orgánmi. tu je myslené sledovanie na IG. Zaradenie medzi svoje obľúbené účty.... takže kľud a nohy v teple
OKI, beriem to sledovanie späť...
Aspoň vidíš, že Instachujoviny sú mi cudzie...aj na FB som viac menej z donútenia. Ver alebo nie, medzi mojimi kontaktmi mám do 20 jedincov.
buchač
30.09.21,10:28
prečo posplietaš vždy 4-5 tém dokopy ?

Zaslepenec nechápavý...a prečo si vynechal Sulíka a jeho splietanie ohľadom zdražovania energií ?
bjuty smis
30.09.21,10:51
nič som nevynechal, ja som reagoval na pavla a jeho omyl s plačkovou, však to máš nad sebou

a energie ?čo ako sulík splietal ? môžeš konkrétne a zareagujem
pavol54
30.09.21,11:39
nič som nevynechal, ja som reagoval na pavla a jeho omyl s plačkovou, však to máš nad sebou

a energie ?čo ako sulík splietal ? môžeš konkrétne a zareagujem
Zuzana Plačková pred parlamentnými voľbami VEREJNE podporovala SAS a Sulíka ktorého označila za osobného priateľa, nevymýšľam, hľadať to nebudem, určite mi to tu potvrdia viacerí "šíritelia bludov"
korela
30.09.21,13:02
11 min.
Podpredseda strany HLAS SD Erik Tomáš vystúpil na tlačovej besede s témou - Výsmech vlády k seniorom k údajne nehorázne nízkemu zvyšovaniu dôchodkov, ktoré majú porásť iba o cca 1,3%. Erik Tomáš informuje o postupe strany HLAS SD a o návrhu zákona, ktorý strana prekladá.
https://www.youtube.com/watch?v=-lBLq_jI3Ms&ab_channel=PolitikaDnes
korela
30.09.21,13:04
Jeden z pohľadov.
Správa o stave republiky. Na Slovenskú máme dve kráľovné: Čaputovú a Plačkovú
https://www.trend.sk/nazory-a-komentare/sprava-stave-republiky-slovensku-mame-dve-kralovne-caputovu-plackovu
bjuty smis
30.09.21,13:12
nič som nevynechal, ja som reagoval na pavla a jeho omyl s plačkovou, však to máš nad sebou

a energie ?čo ako sulík splietal ? môžeš konkrétne a zareagujem
Zuzana Plačková pred parlamentnými voľbami VEREJNE podporovala SAS a Sulíka ktorého označila za osobného priateľa, nevymýšľam, hľadať to nebudem, určite mi to tu potvrdia viacerí "šíritelia bludov"
to ja nespochybňujem

ja sa smejem na tvojom mostíku, že keby natrela sulíka
čo ho má ako natreť v súvislosti s drogami ?

komu vypadlo špáratko ? preto som ti dal pampaliniho

koho ministri sú kokaínoví králi ?,
anet
30.09.21,13:51
Pozri, malé deti do 1 roka majú v sebe 3 dávky hexavakcíny a nie sú tu žiadne pochody za neočkovanie. žiadne petície. Nič.
Nesuhlasim, je vseobecne zname, ze aj u deti zaockovanost klesa, akurat to nik nerozmazava. Niektore neockuju lebo su biomatky, niekto zas preto, ze nechce pichnut hexavakcinu (keby mali moznost to rozdelit do niekolko davok, mozno by aj zaockovali - chap napr. najprv 3ochorenia, potom napr. zvysok - v zahranici take moznosti maju). A aj ked sa rozhodli neockovat, dostanu max. pokutu ak ich nejaky pediater natrie.
Covid ma byt dobrovolny ... a pritom nutia a nahanaju (pod tlakom) ludi ako inkvizitori.

Slovensko ani vzdelane, ani inovativne ... ale inak vobec ma to neprekvapuje.
https://index.sme.sk/c/22752053/slovensko-zaostava-za-v4-vo-vzdelani-aj-v-inovativnosti.html?utm_medium=Social&utm_source=Facebook#Echobox=1632952313
buchač
30.09.21,13:58
" Zuzana Plačková ani jej manžel nebudú väzobne stíhaní. "

Ak je toto normálne, tak potom už fakt neviem.