wATAw
29.05.24,21:01
Ahojte, nasla by sa tu nejaka ochotna osobka, ktora by si so mnou bez predsudkov a vramci dobrych medziludskych vztahov obcas popisala ohladom prenajimania bytu? :) Nikdy som to nerobila a momentalne mam k dispozicii byt, ktory by som o nejaky cas chcela dat do prenajmu. Nastudovane clanky na nete mam, ale niekedy by som prijala radu niekoho, kto je v tom zabehnuty :) Osobne taku osobu nepoznam, takze skusam takto. Samozrejme chcem ist legalnou cestou. Potebovala by som poradit od zakladov, ako komunikovat nejake veci s potencialnym zaujemcom pred podpisom zmluvy, poradit iste body ohladom samotnej zmluvy a najviac mam obavy z danoveho priznania, ale to az buduci rok :D dovtedy ma ale zaujima ako si zapisovat iste udaje, co si odkladat, co sledovat, ako ratat vydavky, atd. Mozno mam len prehnane stresy, ale som pedant, tak preto som teraz taka vyklepana z toho :D A naozaj vas prosim, neukamenujte ma, ze som si zvolila takuto cestu, pre mna je clanok na nete jedno a prax cloveka druhe. Prijimam spatnu vazbu iba od pozitivne naladenych ludi :D Dik :)