Pepa
06.12.07,19:58
Šak veď v sobotu to oslávíme - domajší platia :D Silvuš - chystaj budellár.
Hlinkovx
06.12.07,18:58
Andrej..
však Pepí platí... ta oslávim všetko, čo sa dá :D:D:D
Hlinkovx
06.12.07,18:59
:D budellár.
raz bude, bude :D:---:D:D:D
endrju
06.12.07,19:00
a mne nichto nemplatí :mee:
Pepa
06.12.07,19:01
Silvuš - jak keby sa stalo :D:D Veď ma poznáš.
Pepa
06.12.07,19:03
a mne nichto nemplatí :mee:
Andrejko - tebe aj posledné - ic se mnú do PD.
endrju
06.12.07,19:05
Andrejko - tebe aj posledné - ic se mnú do PD.
potrebuješ chlopa na odskúšanie kladiva dnešného Mikulášskeho?
Hlinkovx
06.12.07,19:05
Silvuš - jak keby sa stalo :D:D Veď ma poznáš.
pepí...niekedy mám pocit...že ťa poznám až moc .. už ťa mám prečítanú..a to si ani knihu nevydala :D:D
Hlinkovx
06.12.07,19:06
Andrej..ta keď dondeš... máš aj dve pivá u mňa.. zvyšok hradí pepí :D:D
endrju
06.12.07,19:25
Andrej..ta keď dondeš... máš aj dve pivá u mňa.. zvyšok hradí pepí :D:D
nooo, ale z PD po štyroch je to na môj koniec príííííííííííííliš ďaleko. A je aj už dosť chladno. Ruky pri chôdzi môžu prechladnúť :D
Kazu
06.12.07,19:48
nooo, ale z PD po štyroch je to na môj koniec príííííííííííííliš ďaleko. A je aj už dosť chladno. Ruky pri chôdzi môžu prechladnúť :D

Keď Pepí platí nech ti kúpi aj zvaračské rukavice. Sú kožené, vydržia :D
Hlinkovx
07.12.07,03:48
V sobotu stretko..
príde mikuláš Pepí a ja..
Pepa
07.12.07,09:02
nooo, ale z PD po štyroch je to na môj koniec príííííííííííííliš ďaleko. A je aj už dosť chladno. Ruky pri chôdzi môžu prechladnúť :D
Andrejko do NR ťa hodím a odtál to zvládneš - máš to kúsek bližší :D
A to mi steš povedať, že z tých "aj dvoch" pív čo ti Silvuš zaplatí pôjdeš po štyroch? Aj to predpokladám, že zaplatí malé :D:D Z toho "ostatného" čo platím ja ti chôdza po štyroch nehrozí :D
Pepa
07.12.07,09:05
V sobotu stretko..
príde mikuláš Pepí a ja..
Menšia oprava - V sobotu stretko.. príde Mikuláš, Pepi a ja .... Silvuš zabúdaš na čárky :D
Hlinkovx
08.12.07,08:37
Pepí..
ta ty si nedáš pokoj ani náhodou?? :D
Zuzka
08.12.07,09:50
.... hmmm, tak Silvika a Erika majú stretnutie s Mikulášom ;) ... dúfam, že sa aspoň pochválite, čo vám priniesol :)
Hlinkovx
08.12.07,15:04
Zuzka
mohla si sa zastaviť tiež .. a nie sa ohlásiť po funuse
...bolo vynikajúco..
a stretli sme sa v zostave mikuláš pepí + pepinka a ja :D bez čárky :D:D
Zuzka
10.12.07,07:11
Silvika, ja som si myslela, že iba vy dve + pepinka máte stretnutie s Mikulášom ... no škoda, že som nevedela, kedy ide Erika cez NR :eek:, bola by som Ti poslala vianočné koláčiky :). Teraz si ich musíš teraz upiecť sama. :) ;) :---
Hlinkovx
11.12.07,07:59
Zuzka..
ešte máš furt čas sa tu ukázať..
nemvyhováraj sa
Hlinkovx
02.02.08,08:25
očujte banda,
nechceli by sme nejaké stretko
9.2.2008 o 14.00 u Pacha???
camelfly
02.02.08,09:14
očujte banda,
nechceli by sme nejaké stretko
9.2.2008 o 14.00 u Pacha???

Silvik moc rada pridem na stretko :), len o tyzden neskor by som mohla

PS: Silvik, vsak mi daj vediet pre istotu do mailiku keby som sa sem nedostala ;):):)
Hlinkovx
02.02.08,09:56
camelka...
ja neviem..či už o týždeň nebudem asi môcť..
tento termín sa chystá aj pepí...aj ja..a podľa súhlasov aj Heli a Zuzka.. - ta to som zvedavá
camelfly
02.02.08,10:13
camelka...
ja neviem..či už o týždeň nebudem asi môcť..
tento termín sa chystá aj pepí...aj ja..a podľa súhlasov aj Heli a Zuzka.. - ta to som zvedavá

vsak skusim :) , moc rada by som prisla, este sa ti ohlasim
Elena Navrátilová
02.02.08,12:47
Mne to veru nevydá. Ja som chcela o dva týždeň stretko. No čo už. Budem sa snažiť, ale ťažko...
Hlinkovx
02.02.08,16:56
elenka...ta to nebolo moc fér :D:D ale čo už..vydržím to :D
Elena Navrátilová
02.02.08,17:08
Silvik... veď to tu je teraz nemrníkové... :D:D:D:D:D;). Veď vieš ak sa bude dať dôjdem isto, ale nevyzerá to ružovo... :mee: Veď dôvod vieš,... možno o týždeň prídem, tak ma počkajte, dobre? :D;) Ale prídem... :cool:
Eulalia
02.02.08,18:11
Silvik... veď to tu je teraz nemrníkové... :D:D:D:D:D;). Veď vieš ak sa bude dať dôjdem isto, ale nevyzerá to ružovo... :mee: Veď dôvod vieš,... možno o týždeň prídem, tak ma počkajte, dobre? :D;) Ale prídem... :cool:

Elenka a to Ťa majú čakať ten týždeň u Pacha?:eek: Vieš si predstaviť, ako potom budú vyzerať?:eek:
Alebo som to zle pochopila?:D
Elena Navrátilová
02.02.08,18:12
Elenka a to Ťa majú čakať ten týždeň u Pacha?:eek: Vieš si predstaviť, ako potom budú vyzerať?:eek:
Alebo som to zle pochopila?:DSamozrejme... a akoby mali vyzerať? Super ako vždy... :D:D:D:D;)
Hlinkovx
03.02.08,05:26
Zuzka, Muška, Heli..
dúfam, že tie Vaše súhlasy znamenajú, že prídete a nie zase iba provokáciu...:---
liba2
03.02.08,06:40
No ale musím sa zastať Hely, ona predsa neprovokuje :D, ona predsa pravidelne chodí keď má zabezpečený odvoz :D.
Hlinkovx
03.02.08,14:41
libi, zase si tú bandu nezastávaj :D:D však vieme, čo tá silná trojka dokáže... :D:D:D
a dúfam, že aj ty prídeš
liba2
03.02.08,15:57
libi, zase si tú bandu nezastávaj :D:D však vieme, čo tá silná trojka dokáže... :D:D:D
a dúfam, že aj ty prídeš.... tak na toto som čakala :D:D:D; no ale ešte neviem....
ALDA
03.02.08,21:11
.... tak na toto som čakala :D:D:D; no ale ešte neviem....

Libuška ďakujem, že si sa ma zastala:):D A to na počesť Prievidze vyberám špeciálny vozový park.:D
Elena Navrátilová
04.02.08,04:57
Libuška ďakujem, že si sa ma zastala:):D A to na počesť Prievidze vyberám špeciálny vozový park.:D

Helka, aj tanky sú vo výberovom konaní? :D:D:D:D;)
ALDA
04.02.08,07:23
Helka, aj tanky sú vo výberovom konaní? :D:D:D:D;)

Elenka, šak stačí, že ja som tank, nie... a do vozového parku sa ešte zmestím, udržujem si k"y"lečká.:D
Elena Navrátilová
04.02.08,09:43
Elenka, šak stačí, že ja som tank, nie... a do vozového parku sa ešte zmestím, udržujem si k"y"lečká.:D Helka, Ty nie si žiaden tank... aspoň každá žena má byť žena. A to je správne zlatko, len si udržuj aj ja sa snažím.... :D:D:D:D;)
Hlinkovx
04.02.08,10:23
.... tak na toto som čakala :D:D:D; no ale ešte neviem....
a prečo si myslíš, že som to tu napísala... :D:D
Hlinkovx
04.02.08,10:24
Libuška ďakujem, že si sa ma zastala:):D A to na počesť Prievidze vyberám špeciálny vozový park.:D

Heli...čo máš autobus ?? :D:D
Hlinkovx
04.02.08,10:25
a ešte jedna taká otázka...
kto teda príde??
nech sa nemusíme po Pachovi furt sťahovať....nech viem objednať fleky...
GABRIELA
04.02.08,11:13
Silvi, no som rada že som rada že existujú e-maily, a tie ja raz za čas otvorím, a vidím že ide byť stretko. No ja rada prídem. Ak by som však neprišla a bude dobré počasie tak ešte hrozí rodinná lyžovačka.
Ahojte
ALDA
04.02.08,11:22
Heli...čo máš autobus ?? :D:D


:---:---:---
Hlinkovx
05.02.08,06:48
Silvi, no som rada že som rada že existujú e-maily, a tie ja raz za čas otvorím, a vidím že ide byť stretko. No ja rada prídem. Ak by som však neprišla a bude dobré počasie tak ešte hrozí rodinná lyžovačka.
Ahojte
Gabi, aby si si zlepšila reputáciu za posledné absencie, mala by si prísť a nie si ísť zase koleno vyvaliť..
camelfly
05.02.08,15:34
tak prajem príjemné posedko dievčatá :) , nevyjde mi to akoby som moc chcela,
zostane vám jeden rezník navyšše :D , ale nie kurací :D
liba2
05.02.08,21:14
libi, ........ a dúfam, že aj ty prídeš
Silvika, bohužiaľ, až nabudúce :D
Hlinkovx
06.02.08,10:51
ta kto vlastne príde??
Hlinkovx
06.02.08,11:23
muši..viem že je ešte na teba skoro ..ale dávaš súhlasy kade sa ti chce..a ja potom netuším...či bohužiaľ až nabudúceprídeš ..alebo prídeš ..vypi koťogo..a prosím ozrejmiť situáciu :D:D
Muška
06.02.08,11:32
...či bohužiaľ až nabudúce prídeš ..

:eek::eek::eek::eek: ...no dobre......NEPRÍDEM :mad::mad::mad::mad:... urazila som sa, že "bohužiaľ" :mee::mee::mee::mee:
Muška
06.02.08,11:33
................a zabudla som - "Plesni si" :D:D:D:D
Elena Navrátilová
06.02.08,11:38
................a zabudla som - "Plesni si" :D:D:D:D

:D:D:D:D;) To som tu dlho nečítala... :D:D:D:D;)
Hlinkovx
06.02.08,12:23
Muši..tak sa zase odraz..preventívne som si plesla..len čo som to napísala :D:D
Hlinkovx
06.02.08,12:30
bobo..ty máš tiež naplánovanú cestu...abo len provokuješ.. :D:D budíček..rozcvička :D
účtovník 007
06.02.08,14:23
bobo..ty máš tiež naplánovanú cestu...abo len provokuješ.. :D:D budíček..rozcvička :D

Šak ja som plánovala, ale Ty si to tutok napísala neskoro. Keď vyrazím dnes večer, do piatka nedondzem. Šak to do Prievidza daleko.:D
Ale už mi je smutno. :mee:Trenčania nie a nie sa rozhýbať, Endrju už na naš koniec republiky nechodí....:mee:
Hlinkovx
06.02.08,15:46
ako neskoro...stíhaš..netrep...
ALDA
06.02.08,18:37
Ale sme sa pobavili, teda aspoň ja.:D A už som si aj pleskla:mee:
Hlinkovx
07.02.08,08:09
no a teraz mi ešte povedzte...kto príde.. bo u Pacha musím miesta objednať...
alebo budeme musieť presunúť termín stretka... vyjadrite sa

nové info - Pepí nemôže
Muška
07.02.08,08:40
Silviky - presuň :)
Hlinkovx
07.02.08,08:47
muši..a máš aj termín...kedy budeš môcť prísť ??
Muška
07.02.08,08:51
Silviky, to nechám na vás, ale keďže drágam je už za humnami...., tak fčuleky určite nem :D
Hlinkovx
07.02.08,08:53
ta zisti..kedy ide zase ta het..a povedz..
buď toho 16-teho alebo 23-teho...februára
ináč muši..plesni si..zase to bola iba provokácia od teba :D:D
Elena Navrátilová
07.02.08,10:20
Normálne akoby sme spolu už teraz sedeli... :D samozrejme "U Pacha"... :D:D:D:D;)
Jozef I
07.02.08,11:00
Silvi, keby si to odložila na budúcu sobotu, hádam by som sa aj ja priplietol. :rolleyes:
Hlinkovx
07.02.08,12:25
podľa priania najvyšších :D
16-teho stretko ...
kto mieni prísť.. a kto aj príde ...nech dá sem súhlas...
/Muška, Zdeno a zvyšní - večne súhlasiaci - a teraz som zvedavá ..koľkí dondete/
ALDA
07.02.08,13:28
podľa priania najvyšších :D
16-teho stretko ...
kto mieni prísť.. a kto aj príde ...nech dá sem súhlas...
/Muška, Zdeno a zvyšní - večne súhlasiaci - a teraz som zvedavá ..koľkí dondete/
Téda, ako zvyšná neviem dať súhlas.:eek:
Hlinkovx
07.02.08,13:55
Heli...ale mne nešlo dať súhlas... tak tiež sa rátam do zvyšku :D:D
účtovník 007
07.02.08,15:00
Keby som mohla, dám súhlas aj za JozefaI, lebo som od neho závislá:D:D, teda čo sa dopravy do Prievidze týka. Ale okúsim eštik Azuz a Somij oslovit, či by nešli so mnou aj peši.:D


Héééééj Azuz, Somij pomééééééééééé:D:D:D:D:D:D
endrju
07.02.08,17:15
podľa priania najvyšších :D
16-teho stretko ...
kto mieni prísť.. a kto aj príde ...nech dá sem súhlas...
/Muška, Zdeno a zvyšní - večne súhlasiaci - a teraz som zvedavá ..koľkí dondete/
Silvik, plesni si porádno a pre istotu aj dvakrát. Ak BA-klan zaradíš medzi "zvyšných", asi niečo s Tebou bude a treba to z Teba vytĺcť čo najskôr :D ;) :) :cool: :rolleyes:
A ešte ak aj "ozdoby z BB" a TN a NM a PN a ... sú zaradení medzi "zvyšných", tak to už úplne strácam reč. :eek: Mala by si sa plieskať (po stehnách od smiechu) aspoň dve hodiny bez prestáfky. :) Chňápando? :D
Hlinkovx
07.02.08,18:03
počujte banda...
správajte sa tu slušne... a nerobte tu mrník...
normálne, kto príde, nech dá súhlas...a kto nie..nech ľutuje...
a plesnite sa všetci...však s Vami je ťažká reč...
účtovník 007
07.02.08,19:12
No dobre tak aj:
Elena Navrátilová (http://www.porada.sk/member.php?u=19377) (Dnes), Jana Acsová (http://www.porada.sk/member.php?u=6934) (Dnes), Muška (http://www.porada.sk/member.php?u=1432) (Dnes), endrju (http://www.porada.sk/member.php?u=5857) (Dnes), liba2 (http://www.porada.sk/member.php?u=8268) (Dnes)


Pomééééééééééééééééééééééé éééééééé!!!!!!!!!!

Pozýva Vás bobo a platí Silvika.:D:D:D
účtovník 007
07.02.08,19:17
počujte banda...
správajte sa tu slušne... a nerobte tu mrník...
normálne, kto príde, nech dá súhlas...a kto nie..nech ľutuje...
a plesnite sa všetci...však s Vami je ťažká reč...

Ľudia nebláznite, šak Silvik napísala príspevok bez jediného smajlíka. Asi ste ju-sme ju nas..li!:eek:

Ale Silvik ja to myslím vážne s tým príchodom do PD. Dúfam, že stretko nezrušíte. Už som si aj voľno vybavila, aj kočiar som pre nás objednala.Jozef I
prisľúbil štvorzáprah.;)
endrju
07.02.08,19:36
Ľudia nebláznite, šak Silvik napísala príspevok bez jediného smajlíka. Asi ste ju-sme ju nas..li!:eek:

Ale Silvik ja to myslím vážne s tým príchodom do PD. Dúfam, že stretko nezrušíte. Už som si aj voľno vybavila, aj kočiar som pre nás objednala.Jozef I
prisľúbil štvorzáprah.;)
Mám pocit, že prevaha "cezpoľných" súhlasof nedovolí domácim na zrušenie stretka ani len pomyslieť (hovorí sa tomu aj "pud sebazáchovy") :D
A Silvik sa asik tak intenzívne plieskala, že na smajlof nedovidela a preto ich ani nepricapila do príspefku :)
wagner
07.02.08,19:45
Keď som sa už sľúbila aj ja, tak to stretko musí byť. Silvik, počítaj človekov, aby si vedela zabezpečiť sedátka.
lubica_02
07.02.08,20:02
Aj ja by som rada išla, možno nabudúci týždeň pôjdem do Handlovej tak daj bože ,aby to bolo vtom termíne a ešte keby tam bola aj Elenka a Vy všetci správny ľudia.
GABRIELA
08.02.08,06:08
Počujte, ja vždy žasnem ako to tu všetko stíhate... Ja to ledva stíham čítať. Čo starnem? ( Aj starý mi to vždy hovorí) Asi to bude pravda.

Na stretko sa teším, ako vždy.
gaba
účtovník 007
08.02.08,06:31
Ahoj Gabi,
len Silvik nás nesce spočítať. :D
Hlinkovx
08.02.08,07:12
takže musela som si na Vás vziať kalkulačku...a sedátka ak sa rýchlo nepoprihlasujete - tak budete sedieť vonku
a ináč..nemôžem furt len pri PC sedieť a čakať, keby niekto aj súhlas dá..sa musím aj vyliečiť
zatiaľ nahlásení:
Elena Navrátilová
GABRIELA
Jana Acsová
Muška
camelfly
wagner
účtovník 007
hlinkovx
JozefI
Alda
Endrju
Liba2
Zuzka
karpis

BB-Klan - Denda??

kto sa ešte pridá??
ak by sa dalo..chcem objednať Šmikňu ak je ešte vôbec voľná..takže hláste sa, nech viem..koľko osôb príde
vaše súhlasy považujem za súhlas s tým, že prídete Heli, Endrju, libi
liba2
08.02.08,08:49
Ja len aby sme si to pripomínali a nezabudli:

stretnutie v Prievidzi

v sobotu 16. februára o cca 14,oo hod. u Pacha

aj aby sme prišli na správne miesto :D .
Zuzka
08.02.08,11:18
takže musela som si na Vás vziať kalkulačku...a sedátka ak sa rýchlo nepoprihlasujete - tak budete sedieť vonku
a ináč..nemôžem furt len pri PC sedieť a čakať, keby niekto aj súhlas dá..sa musím aj vyliečiť
zatiaľ nahlásení:
Elena Navrátilová
GABRIELA
Jana Acsová
Muška
camelfly
wagner
účtovník 007
hlinkovx
JozefI
Alda
Endrju
Liba2

BB-Klan - Denda??
Nr-Klan - sľubotechna Zuzka?? ... Silvi :eek: :confused: :eek:
kto sa ešte pridá??
ak by sa dalo..chcem objednať Šmikňu ak je ešte vôbec voľná..takže hláste
a, nech viem..koľko osôb príde
vaše súhlasy považujem za súhlas s tým, že prídete Heli, Endrju, libi
:--- ;) :---
Hlinkovx
08.02.08,11:22
Zuzka, odvolávam sľubotechnu :D:D
a pridávam ťa medzi prihlásených..tak ma láskavo nesklam
Jana Acsová
08.02.08,11:30
Pekne ste to tu zhrnuli.

Už len tie sedátka si doniesť. To mi je nejaké nové slovo na tomto stretku. Tuším som to ešte nepočula ... a nemám ešte jasnú predstavu k čomu presne má slúžiť.
karpis
08.02.08,11:37
Ja sa hlásim tak na 90%že prídem o 14.00 a na 100% že prídem o 15 hod
Hlinkovx
08.02.08,12:08
zuzka karpis - ..len sa skompletizuj na tých 100% a je to .. :D:D
sadžika
08.02.08,13:19
Takže aj ja sa hlásim !!!
Zatiaľ to vyzerá na 99 % a kto potrebuje odvoz smer Martin - Prievidza nech pošle SS.

A nejaký domáci by mohol prilepiť popis a mapku - prosíííím.
Tanče
08.02.08,13:23
no dooobrle, prídem aj ja. :)

mám ale jednu podmienku: som abstinent, takže m nebudete nútiť ani núkať piť????
sadžika
08.02.08,13:28
Nooo ja ťa určite nebudem ani núkať ani nútiť !!! :D
Tak vitaj v "mojej" partii abstinentov a šoférov.
endrju
08.02.08,16:34
...A nejaký domáci by mohol prilepiť popis a mapku - prosíííím.
Nie som domáci, ale skús sa pozrieť do príspevku 396 v tomto óbr mrniku. Tam je kúsok návodu s navigáciou. http://www.porada.sk/6177-kafcotreff-prievidza-post402630.html?highlight=sveteln%2A#post402630
Predpokladám, že Silvik bude ako domáca natoľko trpezlivá, že podrobnosti Ti ešte doplní :cool:
Eulalia
08.02.08,16:39
Ak niekto chce ísť smer od Piešťan, ponúkam odvoz. Janka - somij, už viem, kde bývaš, tak snáď trafím:D
Silvik a doplň si objednávku sedátka aj pre mňa - prosím.:)
Hlinkovx
08.02.08,17:15
takže musela som si na Vás vziať kalkulačku...a sedátka ak sa rýchlo nepoprihlasujete - tak budete sedieť vonku
a ináč..nemôžem furt len pri PC sedieť a čakať, keby niekto aj súhlas dá..sa musím aj vyliečiť
zatiaľ nahlásení:
Elena Navrátilová
GABRIELA
Jana Acsová
Muška
camelfly
wagner
účtovník 007
hlinkovx
JozefI
Alda
Endrju
Liba2
Zuzka
karpis
Eulalia
Tanče

Sadžika 99%

BB-Klan - Denda??

kto sa ešte pridá??
ak by sa dalo..chcem objednať Šmikňu ak je ešte vôbec voľná..takže hláste sa, nech viem..koľko osôb príde
vaše súhlasy považujem za súhlas s tým, že prídete Heli, Endrju, libi
Muška
08.02.08,17:19
Muška :eek: :eek: :eek:

.....to je kto? :eek:
Tanče
08.02.08,17:20
Takže aj ja sa hlásim !!!
Zatiaľ to vyzerá na 99 % a kto potrebuje odvoz smer Martin - Prievidza nech pošle SS.

A nejaký domáci by mohol prilepiť popis a mapku - prosíííím.



MAPKA SMER OD MARTINA: v prílohe

vletíš do PD po pravej strane Slovnaft, hypernova. príde kruháč, ním prejdeš 3/4 a vyjdes tak aby si prechádzala kolajnice. ideš stále po hlavnej, ktorá sa kráti najprv dolava, potom pri Lidli doprava, ideš rovno , rovno prídeš do mierneho kopčeka, pred tebou ďalší kruháč, ním prejdeš a vlezieš do tunelčeka, pokračuješ rovno po najbližšiu svetelnú. Na nej doprava , ideš popri rieke k ďalším svetlam, na nich teoreticky rovno ale v praxi je to miernučko dolava a miernym briežkom dole, pokračuješ stále popri rieke, prejdeš popod dva mosty za druhým mostom buď v strehu, lebo po pravej ruke bude dvevenicka z bledého dreva s to je PACHO!. Fuk ho do dvora a vitajte!
Hlinkovx
08.02.08,17:21
.....to je kto? :eek:
Muši..nechcem to tu moc rozvádzať... ale je to taká osôbka z Ba-klanu..ktorá má kvety najradšej vo vázičke v kaviarničke..a musí fuj húliť furt :D:D a pije koťogo
stačí taký opis :---;):confused:
Muška
08.02.08,17:23
Muši..nechcem to tu moc rozvádzať... ale je to taká osôbka z Ba-klanu..ktorá má kvety najradšej vo vázičke v kaviarničke..a musí fuj húliť furt :D:D
stačí taký opis :---;):confused:

Fuj, to mi odľalo, takú nepoznám.
Som sa ľakla, že to som ja :D:D:D:D
P.S.
A nerob tu mrník :cool:
Tanče
08.02.08,17:23
Muši..nechcem to tu moc rozvádzať... ale je to taká osôbka z Ba-klanu..ktorá má kvety najradšej vo vázičke v kaviarničke..a musí fuj húliť furt :D:D
stačí taký opis :---;):confused:

u Pacha sa nehúli, nehúli....!:---
Hlinkovx
08.02.08,17:24
u Pacha sa nehúli, nehúli....!:---
ale vonku je dosť veľká terasa, ktorú tá osôbka z ba-klanu už dosť pozná :D
Muška
08.02.08,17:25
u Pacha sa nehúli, nehúli....!:---
.....a preto som tam naposledy prechladla :D:D:D.....a so mnou aj nefajčiari, ktorí so mnou fajčiacou postávali vonku ;)
Hlinkovx
08.02.08,17:26
muši..vidíš..a ja som sa divila..kde som schytala ten zápal pľúc, z ktorého sa teraz liečim :D
endrju
08.02.08,17:28
.....a preto som tam naposledy prechladla :D:D:D.....a so mnou aj nefajčiari, ktorí so mnou fajčiacou postávali vonku ;)

Muši, zober si najbližšie prešívaný futrál na krídelká, aby nemomrzli pri hulení :cool:
Tanče
08.02.08,17:29
.....a preto som tam naposledy prechladla :D:D:D.....a so mnou aj nefajčiari, ktorí so mnou fajčiacou postávali vonku ;)

kvitujem že aj huliči sú ochotní prísť do nehuličskej kárčmy!
Hlinkovx
08.02.08,17:29
andrej..ako Muškina gardedáma sa dúfam o mušku postaráš :D
Hlinkovx
09.02.08,13:34
banda
šmikňa je naša na sobotu 16.2.2008 na 14:00 hodinu

nakoľko musím v pondelok dať zálohu 2000,-Sk ešte raz prehodnoťte svoje súhlasy, aby sa nestalo, že len tak niekto si jednoducho dá súhlas a nepríde...
díky za pochopenie

zatiaľ nahlásení:
Elena Navrátilová
GABRIELA
Jana Acsová
Denda
Muška
camelfly
wagner
účtovník 007
JozefI
hlinkovx
Alda
Endrju
Liba2
Zuzka
karpis
Eulalia
Tanče

Sadžika 99%
Muška
09.02.08,14:29
Silvinka, šmikňu zabezpeč / tú miestnosť vzadu - ak še dá/.
Ja by som dala súhlas, ale ja som viazania na Ba-klan .....takže nás s rezervou :D
Jana Acsová
09.02.08,14:40
Silvinka, šmikňu zabezpeč / tú miestnosť vzadu - ak še dá/.
Ja by som dala súhlas, ale ja som viazania na Ba-klan .....takže nás s rezervou :D
Len upozorním, že v zmysle novely postupov sa zmenil spôsob účtovania rezerv. Tvorbu rezervy účtujeme na príslušný nákladový účet zažívacích ústrojov zúčastnených a v prospech účtu šmikne alias Pachošmikne. V zmysle zásady opatrnosti doporučujem zvážiť predpokladané dopady ťažkej stravy na komunikatívnosť zúčastnených. Nevyčerpanú rezervu by sme rozpustili, ale vzhľadom k vernému obrazu Porady aplikovaním zásady významnosti budeme určite dotvárať rezervu aj sa k obrazu pravdivému.

Silvi nám sa veriť nedá. Máš to s nami ťažké. Aj ja bu len tak BBnem.;)
Muška
09.02.08,15:57
Len upozorním, že v zmysle novely postupov sa zmenil spôsob účtovania rezerv. Tvorbu rezervy účtujeme na príslušný nákladový účet zažívacích ústrojov zúčastnených a v prospech účtu šmikne alias Pachošmikne. V zmysle zásady opatrnosti doporučujem zvážiť predpokladané dopady ťažkej stravy na komunikatívnosť zúčastnených. Nevyčerpanú rezervu by sme rozpustili, ale vzhľadom k vernému obrazu Porady aplikovaním zásady významnosti budeme určite dotvárať rezervu aj sa k obrazu pravdivému.

Silvi nám sa veriť nedá. Máš to s nami ťažké. Aj ja bu len tak BBnem.;)

Janka, na zdravie :D:D:D
Hlinkovx
09.02.08,16:07
Muši..
šmikňa je totá miestnosť vzadu..takže še dá...ale chcú zaväzne prašule ..
zato treba s Ba-klanom rozumne prehovoriť..
Heli, dúfam, že zabezpečíš toten autobuš :D
endrju
09.02.08,16:29
Silvinka, šmikňu zabezpeč / tú miestnosť vzadu - ak še dá/.
Ja by som dala súhlas, ale ja som viazania na Ba-klan .....takže nás s rezervou :D
Ak nebude počasie "pod psa", tak sa podvažuj za "odviazanú" (= Tvoja "gardedáma" je rozhodnutá vypraviť sa na cesty v prípade aspoň trochu priaznivých poveternostných podmienok; prekaziť plány môžu iba nepredvídané udalosti typu poľadovica na cestách a pod.).

Neprísť do takej vyberanej spoločnosti by som považoval za dosť vážnu chybu :D
endrju
09.02.08,16:34
...musím v pondelok dať zálohu 2000,-Sk...

Pozývaš? Nie je to nejako málo na útratu za konzumáciu pre toľko hladných 17násť ročných krkov? :rolleyes: :D Porozmýšľaj nad poriadnym spotrebným úverom. Do budúcej soboty by si ho mala mať aj v nejakej najlepšej banke vybavený :cool:
Hlinkovx
09.02.08,16:40
andrej... by som aj niečo povedala..ale nebolo by to poublikovateľné...takže si to nechám :D
a som rada, že taká vyberaná spoločnosť sa dúfam zíde..
Pepa
09.02.08,16:41
Dovlečem vám "výber" ze maďarov :D:D:D
endrju
09.02.08,16:44
andrej... by som aj niečo povedala..ale nebolo by to poublikovateľné...takže si to nechám :D
a som rada, že taká vyberaná spoločnosť sa dúfam zíde..
Taktak, necháš si, lebo cheš byť dáma aj takto v sobotu večer doma v teplákoch :D
Tiež dúfam v úspešné zídenie sa takejto dlho pokope nevídanej spoločnosti. :cool:
endrju
09.02.08,16:45
Dovlečem vám "výber" ze maďarov :D:D:D
môžeš aj viac "výberov" dovliecť ;)
Pepa
09.02.08,16:48
môžeš aj viac "výberov" dovliecť ;)
Toten "výber" potrebuje dve stoličky :D:D - teda okrem mojej.
Pepa
09.02.08,16:51
Silvuš tak si píš - počet kusov - 2+1.
endrju
09.02.08,16:55
Silvuš tak si píš - počet kusov - 2+1.
Ako programátor prosím upresniť úlohu na počítanie.

Nemalo by to byť takto:

nový počet kusov = starý počet kusov + 1 (Pepi) + 2 ("výberové" gardedámy pre Pepi) ? :D :rolleyes: :cool:
Hlinkovx
09.02.08,16:58
Pepí
si sa rozšírila...alebo stačí dva kusy??
Hlinkovx
09.02.08,16:59
zatiaľ nahlásení:
Elena Navrátilová
GABRIELA
Jana Acsová
Denda
Muška
camelfly
wagner
účtovník 007
JozefI
hlinkovx
Alda
Endrju
Liba2
Zuzka
karpis
Eulalia
Tanče
pepí + 2 gardedámy :D /andrej už je zadaný/

Sadžika 99%
Pepa
09.02.08,16:59
Pepí
si sa rozšírila...alebo stačí dva kusy??
:D:D:D ta daj dva - ale nevím, nevím.
Hlinkovx
09.02.08,17:00
Silvuš tak si píš - 2+1.
je výsledok 1
aj bez programovania :D:D
endrju
09.02.08,17:00
Pepí
si sa rozšírila...alebo stačí dva kusy??
Pepi si asi potrebuje na jedno sedátko nohy vyložiť :D
endrju
09.02.08,17:02
Silvuš tak si píš - počet kusov - 2+1.


je výsledok 1
aj bez programovania :D:D

u mňa je to takto vypočítané:

-2 + 1 = -1 ;)
Hlinkovx
09.02.08,17:03
u mňa je to takto vypočítané:

-2 + 1 = -1 ;)
andrej... ale -1 kus je blbé..keby príde..a ako pepí vypisuje..príde..takže -1 som vynásobila -1 :D:D
endrju
09.02.08,17:05
andrej... ale -1 kus je blbé..keby príde..a ako pepí vypisuje..príde..takže -1 som vynásobila -1 :D:D
Silvik, pri Pepi (-) jeden nikdy nevie na čom je ;) :cool: :) :---

P.S.

Pepi, Ty si tu nevymazávaj vlastné príspevky len tak "mirnichtsdirnichts" ;) Potom je tu mrnik, že sa v ňom ani nemvyznáme :cool:
Hlinkovx
09.02.08,17:06
andrej hej..ale nemyslím, že by až tak schudla, aby sa rátala na -1 kus :D:D
endrju
09.02.08,17:09
Silvik, nechajme sa teda prekvapkať do budúcej soboty tou zápornou hodnotou Pepi :D
Pepa
09.02.08,17:11
Silvik, pri Pepi (-) jeden nikdy nevie na čom je ;) :cool: :) :---

P.S.

Pepi, Ty si tu nevymazávaj vlastné príspevky len tak "mirnichtsdirnichts" ;) Potom je tu mrnik, že sa v ňom ani nemvyznáme :cool:
Šecko stihneš sledovať :D:D:D
Ale na veci to nič nemení: 2+1 a je.
Silvuš priprav sa - to sľúbené zacvakáš, tentokrát ťa to neminie. :D
Hlinkovx
09.02.08,17:19
pepí.
a čo som si ťa adoptovala?? že ti mám niečo kúpiť?? :D:D
endrju
09.02.08,17:25
pepí.
a čo som si ťa adoptovala?? že ti mám niečo kúpiť?? :D:D
Silvik, kúp Pepi lízatko a gardedámam kúp malé čierne čapované ;)
Pepa
09.02.08,17:26
pepí.
a čo som si ťa adoptovala?? že ti mám niečo kúpiť?? :D:D
:D:D silvuš - nebudeš furt provokovať - tentokrát nemetlím, takže mám u teba "našetrené". Ani nevím jak to zvládnem šecko.
Hlinkovx
09.02.08,17:27
andrej..ak tou gardedám si myslel teba..tak áno...
ale u pepí si to ešte rozmyslím :D
Pepa
09.02.08,17:29
Silvik, kúp Pepi lízatko a gardedámam kúp malé čierne čapované ;)
Ty čo ju šetríš?
Hlinkovx
09.02.08,17:31
Ty čo ju šetríš?
aspoň niekomu na mne záleží..to ty ma chceš iba zrujnovať :D:D
endrju
09.02.08,17:34
andrej..ak tou gardedám si myslel teba..tak áno...
ale u pepí si to ešte rozmyslím :D
Gardedámy sú súčasťou oficiálnej delegície Pepi, takže v tomto prípade sa nerečňuje o mne. :cool:Ja budem mať veľkú zodpovednosť za Mušku a ďalších reprezentantov v oficiálnej delgácii BA-klanu;)
endrju
09.02.08,17:35
Ty čo ju šetríš?

Kto šetrí má za 2 + 1 = 3 :--- :cool: KSENP :D
Hlinkovx
09.02.08,17:37
no vy dvaja..konečne sa ukľudnite...a nerobte tu mrník...

banda
šmikňa je naša na sobotu 16.2.2008 na 14:00 hodinu

nakoľko musím v pondelok dať zálohu 2000,-Sk ešte raz prehodnoťte svoje súhlasy, aby sa nestalo, že len tak niekto si jednoducho dá súhlas a nepríde...
díky za pochopenie

zatiaľ nahlásení:
Elena Navrátilová
GABRIELA
Jana Acsová
Denda
Muška
camelfly
wagner
účtovník 007
JozefI
hlinkovx
Alda
Endrju

Zuzka
karpis
Eulalia
Tanče
pepí + 2 kusy
Sadžika 99%
Hlinkovx
11.02.08,12:38
pacho zrezervovaný... už len aby bola sobota
wagner
11.02.08,12:50
V piatok hlásia ochladenie a sneženie. Sú na to účastníci Pacho párty pripravení?
Hlinkovx
11.02.08,15:29
však stretko je v sobotu ...
Eulalia
11.02.08,16:08
V piatok hlásia ochladenie a sneženie. Sú na to účastníci Pacho párty pripravení?
Zdenka, nestraš:eek: Pokiaľ nebude poľadovica a veľké šmýkanie, mali by to naše zimné pneumatiky zvládnuť. A keď nie tie, tak pomôžu michelinky na bruškách:D
Hlinkovx
11.02.08,16:21
predpokladám, že na letných pneumatikách nikto nepríde :D až zase také teplo ešte nebolo...
wagner
11.02.08,18:23
V sobotu hlásia vietor tak nie že Vás odfúkne. Vy ľahší povinne závažie do vreciek, nás ťažších sa to netýka. To by sa vietor narobil. Preventívne pôjdem autobusom.
sadžika
12.02.08,08:32
Kto mi bude robiť spoločnosť na ceste z MT do Prievidze ?
V aute mám 3 miesta voľné !
Hlinkovx
12.02.08,11:15
Kto mi bude robiť spoločnosť na ceste z MT do Prievidze ?
V aute mám 3 miesta voľné !
ale u pacha už nie je toľko miesta... :D bacha, už fakt nikto navyše nemôže prísť...
Kazu
12.02.08,11:28
ale u pacha už nie je toľko miesta... :D bacha, už fakt nikto navyše nemôže prísť...

Takže tí, čo prídu navyše si musia priniesť vlastné sedáky a šnicélku? :--- To sa pýtam len zo zvedavosti, čo ak by ma v sobotu na tie vaše boky čírou náhodou šľak hodil? :D
liba2
12.02.08,12:40
Je mi to ľúto, ale dnes sa mi zmenil program a vychádza to tak, že ani túto sobotu nemôžem prísť do PD. Prajem všetkým stretkujúcim veselú zábavu a dobrú náladu a budem vám tíško závidieť... :mee:.
Hlinkovx
12.02.08,12:44
nemôže nik už prísť navyše..nakoľko je nás už aj tak viac..ako by malo...takže určite už radšej nikto nechoďte ... alebo jedine budete musieť pomáhať muške znečisťovať prostredie na terase :D:D:D
ola
12.02.08,14:15
nemôže nik už prísť navyše..nakoľko je nás už aj tak viac..ako by malo...takže určite už radšej nikto nechoďte ...

:D:D:D Silvi, toto sa ti podarilo...krajšiu pozvánku som ešte nečítala :D

....a pár miest na státie by sa nenašlo? :D
Elena Navrátilová
12.02.08,14:50
nemôže nik už prísť navyše..nakoľko je nás už aj tak viac..ako by malo...takže určite už radšej nikto nechoďte ... alebo jedine budete musieť pomáhať muške znečisťovať prostredie na terase :D:D:D

To bolo iba "akože"... miesta dosť, ... objednáme menšie porcie a určite sa pomestíme... :D:D:D:D;)
Tanče
12.02.08,14:55
Ja prídem až okolo 16 hod, takže na 2 hoďky môžem niekomu miesto prepustiť. ;)

neviem aký mate systém, či ste už zajednali aj nejaké papu a pitu alebo len situ?
Elena Navrátilová
12.02.08,15:00
Ja prídem až okolo 16 hod, takže na 2 hoďky môžem niekomu miesto prepustiť. ;)

neviem aký mate systém, či ste už zajednali aj nejaké papu a pitu alebo len situ? Vyberá sa podľa jedálneho lístka... každý načo mu oko a slina padne... :D;)
Hlinkovx
12.02.08,15:00
systém máme taký..každý kto chce..a zmestí sa :D:D ..príde...objedná si čo chce priamo na mieste, spapá, vypije, zaplatí si a odíde ...a medzitým sa niektorí ani k slovu nedostanú..a niektorým sa ani ústa nestihnú zavrieť :D:D stačí za vysvetlenie?? :D

pre info..oni berú šmikňu pre 16 ľudí...ja viem, že už nás tam bolo viac..ale bude problém s miestom..nakoľko medzi nami sa nachádza iba pár chudších :D
Tanče
12.02.08,15:03
systém máme taký..každý kto chce..a zmestí sa :D:D ..príde...objedná si čo chce priamo na mieste, spapá, vypije, zaplatí si a odíde ...a medzitým sa niektorí ani k slovu nedostanú..a niektorým sa ani ústa nestihnú zavrieť :D:D stačí za vysvetlenie?? :D

pre info..oni berú šmikňu pre 16 ľudí...ja viem, že už nás tam bolo viac..ale bude problém s miestom..nakoľko medzi nami sa nachádza iba pár chudších :D

aj tancovať sa bude...? po stojačky zaberieme menej miesta!
Elena Navrátilová
12.02.08,16:36
systém máme taký..každý kto chce..a zmestí sa :D:D ..príde...objedná si čo chce priamo na mieste, spapá, vypije, zaplatí si a odíde ...a medzitým sa niektorí ani k slovu nedostanú..a niektorým sa ani ústa nestihnú zavrieť :D:D stačí za vysvetlenie?? :D

pre info..oni berú šmikňu pre 16 ľudí...ja viem, že už nás tam bolo viac..ale bude problém s miestom..nakoľko medzi nami sa nachádza iba pár chudších :DSilvik... čo bojíš? Neverím, že sa nás tam nevojde viac... :D;)
Eulalia
12.02.08,16:41
systém máme taký..každý kto chce..a zmestí sa :D:D ..príde...objedná si čo chce priamo na mieste, spapá, vypije, zaplatí si a odíde ...a medzitým sa niektorí ani k slovu nedostanú..a niektorým sa ani ústa nestihnú zavrieť :D:D stačí za vysvetlenie?? :D

pre info..oni berú šmikňu pre 16 ľudí...ja viem, že už nás tam bolo viac..ale bude problém s miestom..nakoľko medzi nami sa nachádza iba pár chudších :D
No dobre, Silvik, všetci budeme povinne do soboty držať očistnú (pôstnu) hladovku a zmestíme sa všetci:D
Hlinkovx
12.02.08,16:42
nembojím... len keď som to rezervovala..ma na to upozornili..a viem... ako to bolo na vianoce... viac stolov a lavíc nedostaneme...ale popcháme sa :D:D
wagner
12.02.08,18:28
Ja som od posledného stretka kúštik pribrala, vmestím sa tam? Inak sa môžeme dohodnúť s Tanče, ona príde okolo 16 hodiny a ja okolo 16 hodiny odíndem. Takže jedno miesto bude voľné. Odísť musím skôr, lebo autobus mám pred pol piatou. Na večer sa mi nahlásila návšteva. Keďže Vás nechcem sklamať, tak just prídem. Aj keď budem sedieť na prísedku( možno aj na zemi ak nebude miesto).
Tanče
12.02.08,23:29
Ja som od posledného stretka kúštik pribrala, vmestím sa tam? Inak sa môžeme dohodnúť s Tanče, ona príde okolo 16 hodiny a ja okolo 16 hodiny odíndem. Takže jedno miesto bude voľné. Odísť musím skôr, lebo autobus mám pred pol piatou. Na večer sa mi nahlásila návšteva. Keďže Vás nechcem sklamať, tak just prídem. Aj keď budem sedieť na prísedku( možno aj na zemi ak nebude miesto).

Návštevu ty len prelož, povedz že máš celoslovenské stretko.... domáci môžu prísť na návštevu hocikedy, ale poraďáci nie ;)
vema
13.02.08,06:10
Ja by som tiež rada prišla, ale keď je málo miesta, už by som sa asi nezmestila, hoci som tenučká , tenká. Na jednom sedátku by sme dve sedeť nemohli, tak snáď na budúce. Príjemnú zábavu.:)
Elena Navrátilová
13.02.08,06:15
Ja by som tiež rada prišla, ale keď je málo miesta, už by som sa asi nezmestila, hoci som tenučká , tenká. Na jednom sedátku by sme dve sedeť nemohli, tak snáď na budúce. Príjemnú zábavu.:)
Vieš, ja vôbec nemám obavy, že by sme sa nepomestili. Kľudne Ty len príď. Ja budem veľmi rada. ;) Takéto príspevky sa mi veľmi zle čítajú. Neverím, že by sme sa nepomestili. ;):mee:
vema
13.02.08,07:10
Ďakujem Elenka, tak by som teda prišla, ak mi do toho nič vážneho nepríde. Len čo Silvia, tá bude mať asi veľku starosť:confused:?
Dašena O.
13.02.08,07:21
Škoda že je už vás už veľa, aj aj by som prišla, som z Prievidze a dlho som čakala na stretko v PD
karpis
13.02.08,07:53
Škoda že je už vás už veľa, aj aj by som prišla, som z Prievidze a dlho som čakala na stretko v PD
No len pekne prídi tešíme sa na Teba akosi sa pomestíme
Tanče
13.02.08,08:11
len pridite aj dalsi, myslíte že ked sa tam aj 40 dovalime, že si nechajú zákazníkov odísť?
Muška
13.02.08,08:57
Silviky,
je mi ozaj ľúto, ale určite neprídem:mee: z rodinných dôvodov :D

Varujem krstné vnúčatko......a veľmi sa na to teším ;)

Takže příšte.....;)
Elena Navrátilová
13.02.08,09:02
Ono to je tak... dnes nemám problém prísť, ale do soboty predsa len pár dní ešte prejde. Ale určite kto môže a chce prísť, nech len príde. Ono sme ľudia, každému do toho čosi môže prísť. To je pochopiteľné,... ja nevidím problém. Aj lokál sa dá zmeniť... :D;) Ak budú rezníky v neželanej veľkosti... :D;)
Hlinkovx
13.02.08,09:56
Silviky,
je mi ozaj ľúto, ale určite neprídem:mee: z rodinných dôvodov :D

Varujem krstné vnúčatko......a veľmi sa na to teším ;)

Takže příšte.....;)

Muška...tak to si ma ale moc, moc sklamala...toto si budeš musieť dlho žehliť :--- a vôbec neviem..či si to dokážeš vyžehliť
Hlinkovx
13.02.08,10:03
mám dojem, že sa to tu trošku zvrtlo po tom mojom príspevku, aby ste sa už nikto nehlásili...

len pre upresnenie:
mne je v podstate jedno, kto príde...len rátajte s tým, že pri jedle to bude trošku problematickejšie...aby sa potom nestalo, že niekto bude frflať...to je všetko...takže nikomu nebránim prísť...kto chce, nech príde
Muška
13.02.08,10:13
mám dojem, že sa to tu trošku zvrtlo po tom mojom príspevku, aby ste sa už nikto nehlásili...

len pre upresnenie:
mne je v podstate jedno, kto príde...len rátajte s tým, že pri jedle to bude trošku problematickejšie...aby sa potom nestalo, že niekto bude frflať...to je všetko...takže nikomu nebránim prísť...kto chce, nech príde
Silviky, čo si robíš ťažkú hlavu, veď sa tam nikto nepríde "iba" najesť....veď sme sa dobre napapali. Ja s Kamelkou dokonca 2x :D

A do tej šmikne sa Vás určite zmestí požehnane.

Je mi ozaj ľúto, že nemôžem prísť....., ale veľmi sa teším na to moje krstné vnúča, lebo ho fčuleky vidím pomenej - to je ten šarvanec čo ho mám aj v profile.

Tak sa dobre bavte. :)
Hlinkovx
13.02.08,10:18
Silviky, čo si robíš ťažkú hlavu, veď sa tam nikto nepríde "iba" najesť....:)

Muši, nerobím si z toho ťažkú hlavu..ja osobne mám flek istý :D:D




Je mi ozaj ľúto, že nemôžem prísť.....,
:)
tak toto ti nemverím :--- ale môžeš ešte chvíľku presviedčať
Muška
13.02.08,10:25
tak toto ti nemverím :--- ale môžeš ešte chvíľku presviedčať

čo dodať..........aha......plesni si :D
Jozef I
13.02.08,10:30
Ved môžu potom normálnych hostí presunúť do šmykne a my budeme všetci pekne v hlavnej miestnosti a veru tá je dosť veľká aj stolov neúrekom....

P.S. A to tam budem jediný chlap???? :eek:
Tanče
13.02.08,14:50
Ved môžu potom normálnych hostí presunúť do šmykne a my budeme všetci pekne v hlavnej miestnosti a veru tá je dosť veľká aj stolov neúrekom....

P.S. A to tam budem jediný chlap???? :eek:

a endrjua za chlapa nepovazujes?
wagner
13.02.08,18:36
Silvik, veď toľko nestenaj že bude málo miesta. Miestnosť rozšírime, keď bude treba aj predĺžime a pomestíme sa . Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí. Treba pozvať všetkých, kto chce prísť. Nie všetci budú aj jesť - ja určite nie,lebo tam budem cca 2 hodiny. Návšteva nie je z blízka, takže ju nemôžem poslať domov - tiež som ju už takmer rok nevidela. Ale chcem aj Vás vidieť a počuť.
endrju
13.02.08,21:28
Silviky,
je mi ozaj ľúto, ale určite neprídem:mee: z rodinných dôvodov :D

Varujem krstné vnúčatko......a veľmi sa na to teším ;)

Takže příšte.....;)
Muši, krstňa sa pri príležitosti udržiavania zdravého vzduchu v zdravom tele nemôže prebehnúť za autom, v ktorom sa povezieš na stretko k Pachovi? ;)
endrju
13.02.08,21:31
...Miestnosť rozšírime, keď bude treba aj predĺžime...

Olympic(i) už kedysi v 70tych rokoch minulého storočia spieval(i) "Dynamit, dynamit to je můj hit ... " :D :cool: :rolleyes:
ALDA
14.02.08,10:29
:mee::mee::mee:...beriem antibiotiká a to preto, že som chcela byť pekná a dala sa do rúk "zubárke" a zajtra idem na zubnú chirurgiu:mee::mee::mee:
takže stretko sa pre mňa nekoná.
Elena Navrátilová
14.02.08,10:33
:mee::mee::mee:...beriem antibiotiká a to preto, že som chcela byť pekná a dala sa do rúk "zubárke" a zajtra idem na zubnú chirurgiu:mee::mee::mee:
takže stretko sa pre mňa nekoná.
Helka, ale ak to bude trochu možné tak dúfam, že predsa len prídeš... budeš chýbať. :mee:
Elena Navrátilová
14.02.08,10:34
Silviky,
je mi ozaj ľúto, ale určite neprídem:mee: z rodinných dôvodov :D

Varujem krstné vnúčatko......a veľmi sa na to teším ;)

Takže příšte.....;)
Muška zlatá... veď priveď aj ja sa rada pobavím. ;):D
účtovník 007
14.02.08,12:49
Silvik a už si začala vyprážať rezníky?:)
wagner
14.02.08,13:19
Tiež beriem antibiotiká a mám oči také opuchnuté, že som si zobrala na zajtra dovolenku, aby sa mi rozlepili a aby som mohla prísť. Tak keď budete počuť kašel tak za ním sa objavím ja. Ešte že vidím ako tak na PC.
endrju
14.02.08,19:33
Je mi to ľúto, ale dnes sa mi zmenil program a vychádza to tak, že ani túto sobotu nemôžem prísť do PD. Prajem všetkým stretkujúcim veselú zábavu a dobrú náladu a budem vám tíško závidieť... :mee:.


Silviky,
je mi ozaj ľúto, ale určite neprídem:mee: z rodinných dôvodov :D

Varujem krstné vnúčatko......a veľmi sa na to teším ;)

Takže příšte.....;)


:mee::mee::mee:...beriem antibiotiká a to preto, že som chcela byť pekná a dala sa do rúk "zubárke" a zajtra idem na zubnú chirurgiu:mee::mee::mee:
takže stretko sa pre mňa nekoná.

Téééééda !!! :eek: Neverím vlastným očiam. :rolleyes:
vema
14.02.08,20:09
Endrju, ten dynamit bude asi zbytočný;), škoda...
liba2
14.02.08,20:26
Téééééda !!! :eek: Neverím vlastným očiam. :rolleyes:
Andrej, dúfam že ťa to neodradí a do PD pôjdeš. Predsa nemôžeš nechať toľko rozšantených žien na jedného muža :D t.j. na Zdenka.
Jana Acsová
15.02.08,07:28
Včera sme boli v Topoľčanoch. Navigácii sa vôbec nepáčila cesta a zabudla navigovať odbočenie do Topoľčian ale nás smerovala rovno na Prievidzu. Keď sme sa vracali smerom na Nitru ešte pred Nitrou nás nútila prudko otočiť auto ... a opakovane a prudko, lebo chcela ísť cez Prievidzu.

Vy tu odvolávate no a my sme tam skoro od včera. No tak už si nevymýšľajte a dojdite. Na ne?
Jozef I
15.02.08,08:02
Janka, na budúce treba veriť radšej vlastnému rozumu. Všetky tie prístroje nás nejako oblbujú. :D;) Ja už som si minule ani šibeničku účtu nevedel nakresliť, stále som tam kreslil len nejaký ENTER. :D
Jozef I
15.02.08,08:04
Silvi mohla by si sem prilepiť aktualizovanú zajtrajšiu zostavu "šmykne" ?
Hlinkovx
15.02.08,14:05
zatiaľ nahlásení a neodhlásení :
Elena Navrátilová
GABRIELA
Jana Acsová
Denda

camelfly
wagner
účtovník 007
JozefI
hlinkovx

Endrju

Zuzka
karpis
Eulalia
Tanče
pepí + 2 kusy
Sadžika 99%
Dašena O
vema
sadžika
15.02.08,14:46
Júúúj ale sa teším, že vás zasa uvidím !!!
A vyzerá, že prídu aj nové tváre :D
Eulalia
15.02.08,18:04
No a ja som sa tešila až do dnešného rána - auto vyglančené, natankované, nálada prichystaná - a nezvaný hosť nádcha prišiel nevhod:mad::( Takže neviem,.... uvidím, ako bude ráno.:mee:
Elena Navrátilová
15.02.08,18:06
No a ja som sa tešila až do dnešného rána - auto vyglančené, natankované, nálada prichystaná - a nezvaný hosť nádcha prišiel nevhod:mad::( Takže neviem,.... uvidím, ako bude ráno.:mee:

Evka ani nesranduj... nádchu pošli preč. ;)
wagner
15.02.08,19:40
Ja som na tom podobne, nádcha je už síce slabšia, ale ten zápal priedušiek sa drží ako kliešť, tak neviem, uvidím. Keď sa bude dať, aspoň na chvíľu
GABRIELA
16.02.08,06:03
Nie že by som silou mocou chcela znižovať stavy stretka, lebo sa vždy naň teším. U nás rozhoduje o víkendoch rodinná rada, a tá včera večer rozhodla že ideme doplniť stavy občanov v Banskej Bystrici( no veď sa tam aj stavy znížia...) a ideme na nákupy do Interšportu. Takže dievčence ak prídem tak určite až neskôr, predpokladam tak 16,00-17,00h.
Želám príjemnú zábavu. Tá bude určite ako vždy úžasná.
Ahojte
Gabriela
Elena Navrátilová
16.02.08,06:11
Ja som na tom podobne, nádcha je už síce slabšia, ale ten zápal priedušiek sa drží ako kliešť, tak neviem, uvidím. Keď sa bude dať, aspoň na chvíľu

Zdenka, dúfam, že antibiotiká predsa len konečne zaberú ako majú a prídeš. ;)
Tanče
16.02.08,08:03
všetkým dochádzajúvšim prajem šťastnú cestu aby vás neodfúklo (ani nepodfúklo) !
Hlinkovx
16.02.08,09:20
ešte čo sa týka počasia..
fúka vietor, je tak -3,5 u nás na dvore :D , cesty v pohode a trošku posnežilo..ale ináč všetko OKI, takže už štartujte a poďte


pre Ba-klan .. ešte furt máte možnosť napraviť, čo ste napáchali :D:D
ALDA
16.02.08,09:25
pre Ba-klan .. ešte furt máte možnosť napraviť, čo ste napáchali :D:D[/quote]


:mee::mee::mee::mee:
Elena Navrátilová
16.02.08,09:28
pre Ba-klan .. ešte furt máte možnosť napraviť, čo ste napáchali :D:D


:mee::mee::mee::mee:[/QUOTE]
Helka, takže sa nedá? Škoda,... veru :mee::mee::mee::mee::mee:
Tanče
16.02.08,09:29
pre Ba-klan .. ešte furt máte možnosť napraviť, čo ste napáchali :D:D


:mee::mee::mee::mee:[/quote]

vari BA nemprídu???? A ja že zasa očujem tvrdé NE...
Hlinkovx
16.02.08,09:32
česť BA-klanu zachraňuje ENDRJU .. - ten ide sám z Ba až do PD
Jana Acsová
16.02.08,09:34
česť BA-klanu zachraňuje ENDRJU .. - ten ide sám z Ba až do PDSpravíme slavobránu?
Tanče
16.02.08,09:34
česť BA-klanu zachraňuje ENDRJU .. - ten ide sám z Ba až do PD

chudiatko naše opustené, budeme si ho čičíkať ;)
Eulalia
16.02.08,09:34
:mee::mee::mee::mee:

vari BA nemprídu???? A ja že zasa očujem tvrdé NE...[/quote]
Tanče, aj keď je v okolí Ba - až po Piešťany krásne počasie, v hlave mi zúri uragán. A pre môj kašeľ by ste sa ani nepočuli. Takže aj keď mi je to veľmi ľúto, bude to aj bezo mňa.:mee: A už aj to mi bude ľúto, že nespoznám ten PÚ - prírodný úkaz, ako hovorí Danushka:)
Tanče
16.02.08,09:35
Spravíme slavobránu?

idem kupiť baloniky?
Tanče
16.02.08,09:36
vari BA nemprídu???? A ja že zasa očujem tvrdé NE...
Tanče, aj keď je v okolí Ba - až po Piešťany krásne počasie, v hlave mi zúri uragán. A pre môj kašeľ by ste sa ani nepočuli. Takže aj keď mi je to veľmi ľúto, bude to aj bezo mňa.:mee: A už aj to mi bude ľúto, že nespoznám ten PÚ - prírodný úkaz, ako hovorí Danushka:)[/quote]

chudátenko moje, tak sa liečkaj, šak endrju ti hádam povyprávia :D
Zuzka
16.02.08,10:23
Je mi ľúto, ale na stretnutie neprídem ani ja. Prajem vá všetkým príjemnú zábavu. :)
Silvi, prepáč, už vidím ako mi odpisuješ že som "sľubotechna", ale včera som sa dozvedela, že som pozvaná do divadla (poyvanie a prekvapenie od manžela) a to by som sa nestihla vrátiť. Takže si to užite, aspoň budete mať viacej miesta nemusíte použiť prípadne donesené "sedátka". ;) :)
Hlinkovx
16.02.08,11:07
Zuzka...
ta ty si teda sľubotechna :D:D:D
Elena Navrátilová
16.02.08,18:24
Ďakujem všetkým zúčastneným za super stretkovanie. :D;) Už sa teším na budúce. Všetci čo neprišli, môžu ľutovať. ;):D Tanče, tak teraz mi bude chýbať to nafukovanie balónikov...:D:D:D:D;)
Hlinkovx
16.02.08,21:32
ahojte banda ... tak sme práve dorazili :D:D bolo super...kto neprišiel.. kľudne si poplačte :---
poslední mohykáni :
Daniela SĽ, Tanče, Endrju, Sadžika, Gabriela, Hlinkovx
Koniec hlásenia
Eulalia
16.02.08,22:40
ahojte banda ... tak sme práve dorazili :D:D bolo super...kto neprišiel.. kľudne si poplačte :---
poslední mohykáni :
Daniela SĽ, Tanče, Endrju, Sadžika, Gabriela, Hlinkovx
Koniec hlásenia

Silvik, aj by som si plesla, nielen poplakala, ale teraz som Vám iba v posteli potichu závidela:mee:
Jana Acsová
17.02.08,08:32
Stretko bolo fajn. Prví mohykáni došli v poriadku. Potvrdzujem, že pri podávaní hlásenia vedúcej PDkafčotrefu veru ešte spomínaní poslední mohykáni zdieľali spoločné Pachochvíle.
V BB bola taká kosačka, že sme sa báli aj nemrznúcu zmes nechať v aute.
Hlinkovx
17.02.08,08:52
dúfam, že banda, ktorá sa ponáhľala...si nabudúce urobí dlhšie výjazdové zasadanie :D:D
Tanče
17.02.08,09:37
Ďakujem všetkým zúčastneným za super stretkovanie. :D;) Už sa teším na budúce. Všetci čo neprišli, môžu ľutovať. ;):D Tanče, tak teraz mi bude chýbať to nafukovanie balónikov...:D:D:D:D;)


Aj mne sa veľmi lúbilo aj keď som bola "nováčik". Elenka veď nie si až tak ďaleko, keď budeš mať cestu do PD tak sa ohlas, skočíme na kafčo a donesiem aj nejaké balóniky.

PS: ospravedlňujem sa všetkýcm, ktorí vyfasovali balónik s dátumom 18.2.2008. Asi som bola celá nejaká frapovaná...:D:D:D

:mee::mee::mee: 3 balóniky sme tam zabudli!
Elena Navrátilová
17.02.08,09:43
Aj mne sa veľmi lúbilo aj keď som bola "nováčik". Elenka veď nie si až tak ďaleko, keď budeš mať cestu do PD tak sa ohlas, skočíme na kafčo a donesiem aj nejaké balóniky.

PS: ospravedlňujem sa všetkýcm, ktorí vyfasovali balónik s dátumom 18.2.2008. Asi som bola celá nejaká frapovaná...:D:D:D

:mee::mee::mee: 3 balóniky sme tam zabudli!
Táni, ve´d možno bude stretko aj s takým dátumom... stíhame. :D;)
vema
17.02.08,09:57
Ja tiež všetkých pozdravujem, budem mať pekné spomienky.Bolo fajn, som rada, že som získala nových dobrých priateľov. Vidím, že ste už všetci pekne doma a dúfam, že aj Danka šťastne docestuje.:)
Jozef I
17.02.08,09:57
Som rád, že som opäť stretol známych poraďákov a spoznal nových. Bolo super ! Už sa teším na nové stretko.

Pre BB chcem odkázať, že ešte asi nevideli kosu na kopaniciach, keď sa sťažujú na ich. :D
Jana Acsová
17.02.08,10:09
Zdenko to bol skôr povzdych nad kvalitou nemrznúcich zmesí. :D
liba2
17.02.08,10:32
Tak ako som povedala pred stretkom: .... tíško závidím :D , ale nabudúce určite prídem.
Jozef I
17.02.08,10:51
Zdenko to bol skôr povzdych nad kvalitou nemrznúcich zmesí. :D
No to máš fakt pravdu. Minule som si kúpil kvapalinu do -30 stupňov a zriedil som ju v pomere 2:1 (2l nemrznúcej a 1l destilovanej) a pri teplote -1 mi zamrzli ostrekovače... :confused::D
endrju
17.02.08,15:12
No to máš fakt pravdu. Minule som si kúpil kvapalinu do -30 stupňov a zriedil som ju v pomere 2:1 (2l nemrznúcej a 1l destilovanej) a pri teplote -1 mi zamrzli ostrekovače... :confused::D

Predpokladám, že si použil necertifikovaný teplomer na odmeranie tých "-1" :D
Nabudúce si ku kvapaline kúp aj zodpovedajúcim spôsobom certifikovaný teplomer. :--- :cool: ;)
GABRIELA
17.02.08,18:22
Ahojte všetci. Ja som teraz dorazila z lyžovačky a varím-dnešný , obed a večeru -súčasne-pečie sa losos. Dala som si na hladno teraz pohár červeného vína a zasee sa mi rozviazuje jazyk-teda klávesnica.
Včera bolo super. Ja som večer zaspávala s myšlienkou na Bratislavu a Martin a nedal mi spať ani ten nočný šalát. Tak som ho dnes vylyžovala.
Ozaj a dnes som bola znova na nákupoch-v Martine. A na najbližší polorok asi už končím. .. nie s poradou.. s nákupmi.
Ahojte.
DanielaSL
17.02.08,18:38
Tak hlásim šťastlivý príchod domov. Cesta tam bola hrozná, späť ešte horšia..autobusy ako z nočnej mory...ale to stretko za to všetko stálo... som rada, že som sa stretla so starými aj novými známymi..a Silvik a jej mamine ďakujem, že som v tej zime nebola bezdomovec pod mostom...:rolleyes::)
Privítala ma tu kosa...-8°C, ale skoro ráno sme tu vraj mali - 18°C.

Silvi...nakoniec ten skorší autobus dorazil skôr ako môj..tak škoda, že ste ma nepresvedčili, že predsa len mám do neho nastúpiť.:)
Tanče
17.02.08,18:38
Ahojte všetci. Ja som teraz dorazila z lyžovačky a varím-dnešný , obed a večeru -súčasne-pečie sa losos. Dala som si na hladno teraz pohár červeného vína a zasee sa mi rozviazuje jazyk-teda klávesnica.
Včera bolo super. Ja som večer zaspávala s myšlienkou na Bratislavu a Martin a nedal mi spať ani ten nočný šalát. Tak som ho dnes vylyžovala.
Ozaj a dnes som bola znova na nákupoch-v Martine. A na najbližší polorok asi už končím. .. nie s poradou.. s nákupmi.
Ahojte.

Gabika veď si vravela že po 17 nejedávaš! :D
GABRIELA
17.02.08,18:54
No veď. Lenže ja som včera nejedla od obeda nič, a dnes od rána nič. Tak čo mám umreť. Veď ja sa rada. Ale je pravda že si aj teraz dám lososa bez krumplí, len zo zeleninovým šalátom. No a ešte neviem či kým sa dopečie aj nezaspím. Do šalátu už pchám prsty. Keď to nejde tak to nejde....
pepsikova
24.02.08,03:41
..kdesi na začiatku som prečítala návrh,že by bolo dobre upozorniť prievidžanov na stretko..bola to správa asi z roku 2005..nemala som vtedy ani paru o počítači..ale aj ja som Prievidza a dúfam,že už neprepasiem možnosť stretnúť milých a múdrych ľudí,ak by sa náhodou nejaké stretko konalo..
DanielaSL
24.02.08,06:28
..kdesi na začiatku som prečítala návrh,že by bolo dobre upozorniť prievidžanov na stretko..bola to správa asi z roku 2005..nemala som vtedy ani paru o počítači..ale aj ja som Prievidza a dúfam,že už neprepasiem možnosť stretnúť milých a múdrych ľudí,ak by sa náhodou nejaké stretko konalo..

Jedno milé stretko v Prievidzi bolo zrovna minulú sobotu...:);)
pepsikova
09.03.08,06:59
ahoj,prievidžania..neverím,že by tu tak dlho nikto z vás ničím neprispel,ale ja by som práve potrebovala vašu pomoc,hlavne asi tých starších ročníkov...hľadám moje dve bývalé spolužiačky, Martu a Táňu Stránske...teda za slobodna sa tak písali,jedna z nich dlho pracovala v Dome kultúry na sídlisku....prosím,ak by niekto z vás mal nejaké informácie,napíšte,sem,alebo mailom na :pepsikova@centrum.cz...



dovolila som si sem toto napísať pretože je to kafčotref,tak možno na ne natrafím...

..krásny deň vám...
wagner
11.03.08,18:46
Neviem či práve tu na ne narazíš, ale človek nikdy nevie. Ale napadlo ma, či si neskúsila sa spýtať na Mestskom úrade tých pracovne starších, možno by Ti vedeli poradiť. Pokiaľ bývali v Prievidzi, tak vydanie adresy bez rodného čísla nie je utajovaná skutočnosť - alebo sa mýlim?
Orim
01.04.08,17:37
Kto bude mať záujem je to tu:
Čo?........Stretko
Kedy?......4.4.2008
O koľkej?.....o 16,00
Kde?.....plaváreň Trenčín
Hlinkovx
30.04.08,05:21
co takto stretko v maji
termin si skusme spolu navrhnut
Muška
30.04.08,07:43
co takto stretko v maji
termin si skusme spolu navrhnut
Silviky....už som si myslela, že ste zaspali na vavrínoch :eek:
Hlinkovx
30.04.08,11:04
Muši...
som zvedavá na čo sa zase aj so Zuzkou vyhovoríte, že neprídete ..
ty asi zaspíš v Ba a Zuzka v Nr.
P.S. zo zásady nič neorganizujem, keď som na dovolenke :---
Muška
30.04.08,11:14
Silviky, čo je to "dovolenka" :eek: ??
To ako vypadá??
Milan Benka
30.04.08,11:30
Muška, znova ideš ne stretko ?
Muška
30.04.08,11:44
Muška, znova ideš ne stretko ?
Milanko, si ma predbehol :D
Videla som, že si prispel, tak som Ti chcela napísať : "Ty ideš opäť na stretko?" :eek:
....no a Ty beťár si ma predbehol :rolleyes:
Muška
30.04.08,11:44
Siliviky,
Milanko Ti tu robí mrník :D
DanielaSL
30.04.08,11:50
Muši..nesľúbila si sa dúfam na to stretko zase?:rolleyes:
Muška
30.04.08,12:11
Teda, Danielka, súhlasím, že som sa nesľúbila :D

P.S.
Silviky....aj Danielka Ti tu robí mrník :eek:
DanielaSL
30.04.08,12:18
Teda, Danielka, súhlasím, že som sa nesľúbila :D

P.S.
Silviky....aj Danielka Ti tu robí mrník :eek:

Muši...a mne sa zdá, že najväčší mrník tu robíš ty...lebo nielen, že semek tamek nasľubuješ , že dojdeš... a nesplníš.....:rolleyes::)
Hlinkovx
30.04.08,13:55
Muši..ta ty sľubuješ furt..takže byť tebou si to prídem trošku vyžehliť...a to o Zuzke už ani radšej nehovorím..
a banda...nerobte tu mrník..
ja chcem stretko...a nem mrník...
a Muši "DOVOLENKA" to je také voľno, čo si musím 6 mesiacov dopredu naplánovať a ešte dva dni pred "dovolenkou" neviem, či ju fakt budem mať...

a nechcem byť veľmi drzou...ale u teba je to od apríla do decembra :D:D:D no aspoň že tie tri mesiace sa trošku viac snažíš :---
Muška
30.04.08,13:56
od apríla do decembra :D:D:D no aspoň že tie tri mesiace sa trošku viac snažíš :---

.....a Silviky nevieš čo robím január-február ?? :eek:
Hlinkovx
30.04.08,14:03
.....a Silviky nevieš čo robím január-február ?? :eek:
Muši,
náhodou viem
tri mesiace je január až marec
a to ako by povedala Pepí - máš žatvu :D:D
Muška
30.04.08,14:10
Muši,
náhodou viem
tri mesiace je január až marec
a to ako by povedala Pepí - máš žatvu :D:D
Silviky ja mám žatvu iba v marci......:D:D:D

Pekne si sa vyvaľovala na dovolené......a ostatní sa musia vyvaľovať doma :rolleyes:
P.S.
Silviky,
aj Silviky tu robí mrník :D

Andreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, kde si? Treba to tu umravniť :D:D
Hlinkovx
30.04.08,14:14
vyvaľovať sa doma nemusíš..môžeš prísť na stretko do PD..
ta kedy sa sem prídeš vyvaľovať??
a nemvyhováraj sa furt na niekoho
myslíš, že andrej by to tu umravnil...??
myslím, že by tu bolo asi ďalších 5 strán...ako vždy :D:D
P.S: mušiiii tu robí mrník...pomóóóc
endrju
30.04.08,17:39
...Andreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, kde si? Treba to tu umravniť :D:D
Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúú sooooooooooooom :D
Nemravne som sebasa umravňoval f práci. Šak som akosi musel predýchať, že od zajtra mám opäť iba jedného zamestnávateľa :D A koho to tu treba umravňovať? :rolleyes:
endrju
30.04.08,17:42
...myslíš, že andrej by to tu umravnil...??
myslím, že by tu bolo asi ďalších 5 strán...ako vždy :D:D
P.S: mušiiii tu robí mrník...pomóóóc
Prečo iba 5 strán? :eek: :cool: To máte zodraté čísmenkovacie zariadenia a čičo? :eek:
Eštik mi tu na umravňovanie mrniku chýbajú "ozdoby" z BB :D ;) :---
Tanče
07.05.08,13:43
...kedy to je to stretko?

.... som dost dlhšiu dobu mimoň...
Elena Navrátilová
08.05.08,06:06
Tak skúsim termíny : 17.5.2008 o 14,00 hod. Komu vyhovuje tento termín, prosím dajte súhlas pod príspevok.
Elena Navrátilová
08.05.08,06:08
Alebo 24.5.2008 o 14,00 hod. Prosím dajte súhlas pod príspevok, komu viacej vyhovuje tento termín.
pepsikova
08.05.08,07:41
Tak skúsim termíny : 17.5.2008 o 14,00 hod. Komu vyhovuje tento termín, prosím dajte súhlas pod príspevok..


...a kde to bude?...

..pýtam sa preto,lebo Pacho"" mi nič nehovorí...
Elena Navrátilová
08.05.08,07:45
Predpokladám "U Pacha" .... ozaj je to od Teba ďaleko?
Dav
08.05.08,07:45
.


...a kde to bude?...U Pacha,ako vždy, si myslím. Čítať predchádzajúce príspevky takto nič?:D:---:)
Dav
08.05.08,07:47
Predpokladám "U Pacha" .... ozaj je to od Teba ďaleko?
Načo je nám počítač, keď sme na rovnakej vlnovej dĺžke 160 km od seba? Pozri moju odpoveď , aj čas odpovede:---
Elena Navrátilová
08.05.08,07:48
Načo je nám počítač, keď sme na rovnakej vlnovej dĺžke 160 km od seba? Pozri moju odpoveď , aj čas odpovede:---

Veď to je na tej virtuálne dĺžke to pekné ... ;):D