marjankaj
21.05.11,06:39
Toto som nepochopil.

To je vyšší level.:rolleyes:

Keď musí, tak musí:---
marleau
21.05.11,08:51
Toto som nepochopil.
Napríklad sa prihlásim do témy "Čo ma dnes...." - na prvej strane témy som prihlásený,na poslednej nie,keď prekliknem na predposlednú tak zasa som.
220870
21.05.11,08:55
Nemám taký problém ani som s poradou nikdy nemal.Prihlásil som sa pred týždňom keď som "antiviroval počítač" a som stále prihlásený deň noc nonstop."nezhadzujemato"
pepsikova
21.05.11,09:25
Prečo ja sa musím na každú stránku prihlásiť zvlášť a na niektorú to ani nejde,potom akosi ide a ..... ani tomu nerozumiem...

...záleží podľa prehliadača...ja som s mojou mozillou v súlade, uloží mi heslo všade, kde jej rozkážem..potom už len kliknem na "p" a fičíme...všade..nikdy ma nesklamala...
alla66
21.05.11,12:07
Napríklad sa prihlásim do témy "Čo ma dnes...." - na prvej strane témy som prihlásený,na poslednej nie,keď prekliknem na predposlednú tak zasa som.

nechce sa mi veriť, ak pri prihlasovaní zafajkneš "zapamätať" že ťa pri čítaní príspevkov samovoľne odhlási. Funguje to pri všetkých prehliadačoch;)
terezamaria
21.05.11,16:00
mimotemy Prosím Vás, dokedy sa budeme pozerať na to suché WC / teda hajzel/ v reklame na farby? Musí to byť veľmi dobre platená reklama.:rolleyes::cool::eek:
pepsikova
21.05.11,18:17
..mojuš a kde to je , ten hajzlík?..ja mám len cetelemániu s úrokom...žeby mne dali lepšiu reklamu?..
terezamaria
21.05.11,18:33
Daj si napr. tému sčítanie ľudu. Pekne navrchu máš hneď pomôcku na.........Ale ukazuje sa i v iných okruhoch tém...napr.domácnosť, záhradka
alla66
21.05.11,18:38
Daj si napr. tému sčítanie ľudu. Pekne navrchu máš hneď pomôcku na.........Ale ukazuje sa i v iných témách...napr.domácnosťhttp://www.mirea.biz/images/smileys/chat.gif
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=76024&stc=1&d=1306006704
pepsikova
21.05.11,18:40
..no ja teda neviem, ale hajzlík je to parádny!...taký môže ísť so cťou aj do sčítania hajzlíkov na Slovensku!...
terezamaria
21.05.11,18:50
Ako komu.....Trochu dlho sa musíme naň pozerať.....či kto nechce, nech nepozerá?
pepsikova
21.05.11,20:19
...ale čoby, mojuš..predstav si to tak, že ten hajzlík zarába na novú aktualizáciu porady..bude lepšia, výkonnejšia a šuťák mi bude fičať jedna báseň!....no nekukneš!!!))))))))))
pepsikova
21.05.11,21:27
...a zas mi nejde šuťák...posting in progress..keby dakto aspoň napísal, či ten rároh je v čistení, revízii, nejakej úprave...ale nieeee..načo vysvetlovať...

..reklama na hajzlík-to je dôležité...ale opraviť- to nieee..
pepsikova
22.05.11,19:35
...to fakt akože budem sem každý večer písať, že posting in progress?..bude to milé, mať ma furt na očiach, ale hádam sa dočkám nejakého vysvetlenia, prečooo...prečo sa vypína šuťák?..
pepsikova
23.05.11,13:12
...a zas dnes budem donemoty vypisovať, že posting in progress???....halooooooooo..je tu niekto doma, v tejto kancelárii?..šak už by som sa dovolala aj ku ((ach!...
..je to chyba stránky, tak by to chcelo nejakú fundovanú odpoveď!...
pepsikova
23.05.11,18:48
...a zas to nejde..nejde..nejde..tralala..nejde to..
atka4
24.05.11,12:14
stale mam tuto stranku rada hoci v poslednej dobe /2 roky/ som tu zriedkavejsie /skola/ .
napriek tomu, vzdy najdem, co potrebujem a som vdacna mnohym prispievatelom a mnohym cennym radam.
ale bude to asi vekom, ze v prvom rade hladam a hladam a hladam a az potom kladiem otazky, ak sa hoci aj dozviem, ale je moj problem predsa len v niecom atypicky...
sama mam radsej ludi, ktori nie su akoze v casovej tiesni /mozno hej, mozno nie / a rovno sa preto pytaju.
viem, je tu toho vela, obcas vela balastu a tema z nazvu sa kamsi strati, t.j. naozaj treba niekedy dlho hladat, ale co tak polozit otazku s pridanim moznosti riesenia?..... /nevudme lenivi, pohnime tymi zavitmi ..;)
vsetci sa ucime a fundovane hlavy iste nebavi x-krat odpovedat na nieco, na co uz predtym x-1 krát odpovedali....
len si zadavatel neda namahu hladat....

zabo-mysie vojny nemam rada, tiez som sa obcas nechala strhnut, ale nema to zmysel.... takze taketo temy obchadzam....
suhlasim sice s pravom kazdeho na nazor, ale kulturny prejav by mal byt toho automatickou sucastou....

napriek tomu hodnotim poradu ako dobru, v dobrom slova zmysle navykovu, lebo aj ked najdem, co som potrebovala, este mrknem tu i tam a.......... uplynuli 2-3 hodiny minimalne, takze zase nadcasovat a dorobit robotku :)

takze prajem nasej porade vela zdaru, dakujem administratorom, fandom, ale najma fundovanym poradakom

marta, alias atka
pepsikova
24.05.11,16:54
...a zase "posting in progress...

...Paula, nemohla by si prísť otestovať?..
pepsikova
25.05.11,18:53
...a zase nejde...ako každý večer pred desiatou hodinou,alebo po desiatej...to asi nejaký bubko straší..
jobobe
29.05.11,16:58
Ide vám odhlásiť, alebo mám pokazené odhlasovacie tlačítko?
meldo12
15.06.11,17:02
Pre mna jedno z naj fór aké poznám. Síce sem moc casto nechodim, ale ak pridem a polozim otazku, ihned dostanem odpoved. To je super.

Len tak dalej.
Stefan2005
29.07.11,13:15
... dneska mi pije poriadne krv...
Aj keď sa stránka zobrazí, neustále roluje načítavacie koliesko - "prenášení dat z www.google-analytics.com...." a alebo "čekání na connect.facebook.net"
Kvaka
29.07.11,14:19
Mne to robí už dávnejšie.
Gina Er
29.07.11,16:20
... dneska mi pije poriadne krv...
Aj keď sa stránka zobrazí, neustále roluje načítavacie koliesko - "prenášení dat z www.google-analytics.com...." a alebo "čekání na connect.facebook.net"
ja nemám problém,možno to je Tvoj problém s netom...
Stefan2005
29.07.11,16:32
ja nemám problém,možno ...

... a možno o tom ani len nevieš
Gina Er
29.07.11,16:33
... a možno o tom ani len nevieš
tak hádam by som videla,keby sa mi porada nenačítala
Stefan2005
29.07.11,16:38
tak hádam by som videla,keby sa mi porada nenačítala

... lenže ja som nič podobné ani netvrdil. Pá.
220870
29.07.11,16:55
Mne to ide absolútne v pohode.Zrejme to bude vašim poskytovateľom pripojenia.
rudopp
30.07.11,06:52
Mne to ide absolútne v pohode.Zrejme to bude vašim poskytovateľom pripojenia.

Vôbec nemusí - skôr výkonnosť / zaťaženie /soft servera (chodím na Travik a 4 servre idú normál a 1 sa šuchtá)
pepsikova
30.07.11,08:14
..tak ma napadlo...je tu kopa tém, ktoré sú staré,nefunkčné, hlavne medzi tými "ľahšími",ale aj staré zákony,rôzne úpravy, dávno neplatné nariadenia- stačí pozrieť do archívu k starším dátumom..porada je naša kuchyňa,sem-tam by sa zišlo upratať a vymazať to...neviem, či sa tu robí jarné či letné upratovanie, ale možno je preto dlhšie načítavanie,čo nám pije krv...
trisestri
30.07.11,08:49
Dokonca som Poradu mal aj v prieskume,takže už patrí k najznamejším slovenským portálom.
zk24
30.07.11,08:57
..tak ma napadlo...je tu kopa tém, ktoré sú staré,nefunkčné, hlavne medzi tými "ľahšími",ale aj staré zákony,rôzne úpravy, dávno neplatné nariadenia- stačí pozrieť do archívu k starším dátumom..porada je naša kuchyňa,sem-tam by sa zišlo upratať a vymazať to...neviem, či sa tu robí jarné či letné upratovanie, ale možno je preto dlhšie načítavanie,čo nám pije krv...

Suhlasim ze upratovanie by sa zislo, ale co sa tyka starych zakonov, som velmi rada ze tu su, a velka krat mi uz pomohli. Uplne znenia a tak prehladne malokde zozeniem, a castokrat ich aj hladam, aby som si overila ze ano v tej dobe sa to uctovalo tak a tak. a aby som mohla aj porovnavat zmeny. Naposledy som hladala napriklad dan z prijmov z roku 2005, a velmi pomohol.
pandorasbox
30.07.11,09:51
..tak ma napadlo...je tu kopa tém, ktoré sú staré,nefunkčné, hlavne medzi tými "ľahšími",ale aj staré zákony,rôzne úpravy, dávno neplatné nariadenia- stačí pozrieť do archívu k starším dátumom..porada je naša kuchyňa,sem-tam by sa zišlo upratať a vymazať to...neviem, či sa tu robí jarné či letné upratovanie, ale možno je preto dlhšie načítavanie,čo nám pije krv...

presne na to som myslela, lebo skutočne už sa zdá chaos trocha v príspevkoch.....
terezamaria
30.07.11,10:56
..tak ma napadlo...je tu kopa tém, ktoré sú staré,nefunkčné, hlavne medzi tými "ľahšími",ale aj staré zákony,rôzne úpravy, dávno neplatné nariadenia- stačí pozrieť do archívu k starším dátumom..porada je naša kuchyňa,sem-tam by sa zišlo upratať a vymazať to...neviem, či sa tu robí jarné či letné upratovanie, ale možno je preto dlhšie načítavanie,čo nám pije krv...

Určite by tu malo existovať upratovanie, predsa aj vo vlastnom počítači ho robíme. Témy zadané zadávateľom, ktorý tu viac nebol, ako v deň zadania absurdnej témy, napr.- Čo mám spraviť so 100 000 eurami a veľa ďaľších, nie sú prínosom pre nikoho a sú iba provokácia. Také tu nie sú na osoh nikomu.
Pikoška
30.07.11,16:22
Určite by tu malo existovať upratovanie, predsa aj vo vlastnom počítači ho robíme. Témy zadané zadávateľom, ktorý tu viac nebol, ako v deň zadania absurdnej témy, napr.- Čo mám spraviť so 100 000 eurami a veľa ďaľších, nie sú prínosom pre nikoho a sú iba provokácia. Také tu nie sú na osoh nikomu.:):):) Never tomu!;)
rudopp
30.07.11,16:39
:):):) Never tomu!;)

Konkrétne na Traviane neverím NIKOMU (aj sebe iba horko ťažko :D ).
Stefan2005
30.07.11,17:01
...Témy zadané zadávateľom, ktorý tu viac nebol, ako v deň zadania absurdnej témy, napr.- Čo mám spraviť so 100 000 eurami a veľa ďaľších, nie sú prínosom pre nikoho a sú iba provokácia. Také tu nie sú na osoh nikomu.

... určité fóra, aby predišli takýmto a podobným otázkam, udelili moderátorom nielen určité právomoci, ale aj povinnosti - napr. odsúhlasiť zaradenie každej otázky na stránky daného fóra... V odbornej sekciách tak sa vylučujú ničnevraviace, provokujúce príspevky a zostávajú iba tie, ktoré niečo skutočne riešia, a nenabaľuje sa zbytočne ich obsah o balast... Ale tie sa nebijú o najvyšší počet príspevkoch, idú za kvalitou, bez ohľadu na reklamu.
Katarina
30.07.11,17:37
Ja mám nasledovný problém. V roku založenia porady a ešte pár rokov sme sa radili o odborných témach s odbornými a skúsenými účtovníkmi. Teraz keď mám problém, pri riešení ktorého potrebujem pomoc od poraďákov účtovníkov, mi téma zapadne prachom, ak v ten deň nie je nablízku niekto z nich. Dôvod: dnes už každý účtuje, to mi osobne nevadí, problém je v tom, že príde na poradu, bez hľadania zadá tému, ktorá je po prvé banálna, po druhé sto krát rozoberaná, a ešte sa aj v niektorých prípadoch dosť drzo dožaduje odpovede.
Gina Er
30.07.11,18:02
mne tu vadia tie gratulačné témy.....to je síce pekné,že máte kopu kamarátov a kamarátiek,ktorí majú narodeniny a meniny,ale nedá sa to riešiť súkromne? A dôležitejšie otázky zapadnú.....za chvíľu tu z toho bude FB....
terezamaria
30.07.11,18:09
mne tu vadia tie gratulačné témy.....to je síce pekné,že máte kopu kamarátov a kamarátiek,ktorí majú narodeniny a meniny,ale nedá sa to riešiť súkromne? A dôležitejšie otázky zapadnú.....za chvíľu tu z toho bude FB....
To už je dávno, ešte kým si Ty prišla. Keď hlavný admin Richard prepojil Poradu s Facebookom nastal chaos a všetci húfne sa prihlasovali na Poradu. Preto tie banálne otázky. A gratulácie? Tie tu fungujú hádam od vzniku Porady. Veď sú v zvláštnom oddelení Poraďáckej kaviarni, nemajú s odbornými témami nič spoločné.:):):)
Gina Er
30.07.11,18:15
To už je dávno, ešte kým si Ty prišla. Keď hlavný admin Richard prepojil Poradu s Facebookom nastal chaos a všetci húfne sa prihlasovali na Poradu. Preto tie banálne otázky. A gratulácie? Tie tu fungujú hádam od vzniku Porady. Veď sú v zvláštnom oddelení Poraďáckej kaviarni, nemajú s odbornými témami nič spoločné.:):):)
a nie je tu taká funkcia,že vypnúť alebo skryť témy,o ktoré nemám záujem?
Možno sú v Kaviarni,ale mne na stránke s najnovšími témami vyskakujú....
terezamaria
30.07.11,18:18
a nie je tu taká funkcia,že vypnúť alebo skryť témy,o ktoré nemám záujem?
Možno sú v Kaviarni,ale mne na stránke s najnovšími témami vyskakujú....

Taká funkcia tu nie je, ale niekde som čítala, že také niečo sa pripravuje.Len to bolo už možno pred rokom. /alebo to bolo len prianie poraďákov, neviem presne/
Gina Er
30.07.11,18:19
Taká funkcia tu nie je, ale niekde som čítala, že také niečo sa pripravuje.Len to bolo už možno pred rokom. /alebo to bolo len prianie poraďákov, neviem presne/
to bolo asi len zbožné prianie :D:D:D
pepsikova
30.07.11,18:24
mne tu vadia tie gratulačné témy.....to je síce pekné,že máte kopu kamarátov a kamarátiek,ktorí majú narodeniny a meniny,ale nedá sa to riešiť súkromne? A dôležitejšie otázky zapadnú.....za chvíľu tu z toho bude FB......

...vadia ti gratulácie?..to je kontakt s priateľmi, často s tými, ktorí sa na poradu nedostanú denne, ale vedia , že tu majú priateľov,ktorí na nich myslia..a to je, myslím, dosť dôležité,lebo v dnešnom tempe si často nespomenie ani rodina...
...každá nová téma sa zobrazí "na titulke"..a máš možnosť voľby-čítaš, nečítaš,tak isto, či sa zapojíš, či necháš tak...
pepsikova
30.07.11,18:25
to bolo asi len zbožné prianie :D:D:D..

..vieš, koľko tu bolo zbožných prianí?..a ešte viac nevyslyšaných?...
220870
30.07.11,18:25
V tomto ako aj v ostatných serveroh šlo vždy len o peniaze .Urobiť zábavný web a vytrieskať z toho mailand.Prečo sa všetc dookola čudujete a chcete poradu prispôsobovať sebe .Je to niekoho majetok a ten určuje čo bude alebo nebude.Ak chcete vytvorte si svoj web a diktujte si pravidlá.Pravidlo č.1 je čím vyššia návštevnosť tým viac bubákov.nezáleží na rýchlosti ,na kvalite ani na serióznosti.numero uno a two aj .... sú bubáky za reklamu za návštevnosť.
Gina Er
30.07.11,18:28
V tomto ako aj v ostatných serveroh šlo vždy len o peniaze .Urobiť zábavný web a vytrieskať z toho mailand.Prečo sa všetc dookola čudujete a chcete poradu prispôsobovať sebe .Je to niekoho majetok a ten určuje čo bude alebo nebude.Ak chcete vytvorte si svoj web a diktujte si pravidlá.Pravidlo č.1 je čím vyššia návštevnosť tým viac bubákov.nezáleží na rýchlosti ,na kvalite ani na serióznosti.numero uno a two aj .... sú bubáky za reklamu za návštevnosť.
ja viem,že prachy a návštevnosť....robím adminku :D
arizona
30.07.11,18:29
a nie je tu taká funkcia,že vypnúť alebo skryť témy,o ktoré nemám záujem?
Možno sú v Kaviarni,ale mne na stránke s najnovšími témami vyskakujú....

Nastavenia - upravit moznosti ....a odklikni si, co nechces zobrazovat
pepsikova
30.07.11,18:30
...achjaj..myslím, že tu nikto nechce prispôsobiť poradu sebe...len sa spája príjemné s veľmi užitočným...ja som chcela, len aby sa tu sem-tam spratal nepoužitý riad, v tejto kuchyni...
..a keď budem pozerať na to, že niekto to tu má za peniaze, mám možnosť voľby- ísť vedľa..ale tam je to tiež o peniazoch...alebo môžem počítač vyhodiť cez okno a začať štrikovať ponožky....ale prečo sa nemôžem baviť a aj byť múdra a nepozerať na zisk niekoho iného...dáva mi predsa múdrosť a zábavu...či?..
Gina Er
30.07.11,18:31
Nastavenia - upravit moznosti ....a odklikni si, co nechces zobrazovat
heuréka :)
ďakujem
Zita5
30.07.11,18:33
to bolo asi len zbožné prianie :D:D:D
Ja síce porady neselektujem, nerobí mi problém nazrieť aj do gratulácie a prípadne sa pripojiť ku gratulantom .

Myslím, že treba kliknúť Moje nastavenia -Upraviť možnosti a tam je nasledovné .....

Vylúčiť Porady z "Nových príspevkov" Tu môžete vylúčiť Porady z ktorých si neželáte zobrazovať nové príspevky v rámci možnosti Najnovšie príspevky (http://www.porada.sk/search.php?do=getnew) v navigačnej lište. Kliknutím označte takéto Porady - ak ich chcete označiť viac, podržte klávesu Ctrl.
Vylúčené Porady (vysvietené):

Neviem či to je ono, aby nezobrazovalo napr.Gratulácie, vyskúšajte .
220870
30.07.11,18:33
ja viem,že prachy a návštevnosť....robím adminku :D
kvalita dá porade po prstoch.Nieje možné aby sa rols roys vyrábal za cenu braku.Buď sa bude striktne vyžadovať perfektný systém a adminovia to budú strážiť alebo tento web zapadne prachom braku.;)
pepsikova
30.07.11,18:38
heuréka :)
ďakujem..

..a tam, kde robíš admínku, tam toto nastavenie nemajú?..
Gina Er
30.07.11,18:40
...Myslím, že treba kliknúť Moje nastavenia -Upraviť možnosti a tam je nasledovné ......
tak tak.....už som si to nastavila :)
rudopp
30.07.11,18:42
V tomto ako aj v ostatných serveroh šlo vždy len o peniaze .Urobiť zábavný web a vytrieskať z toho mailand.Prečo sa všetc dookola čudujete a chcete poradu prispôsobovať sebe .Je to niekoho majetok a ten určuje čo bude alebo nebude.Ak chcete vytvorte si svoj web a diktujte si pravidlá.Pravidlo č.1 je čím vyššia návštevnosť tým viac bubákov.nezáleží na rýchlosti ,na kvalite ani na serióznosti.numero uno a two aj .... sú bubáky za reklamu za návštevnosť.

Tri roky mi to nechcú uveriť.
arizona
30.07.11,18:44
Tri roky mi to nechcú uveriť.
A preco si neurobis vlastnu stranku a nezarabas tiez ?:rolleyes:
rudopp
30.07.11,18:51
A preco si neurobis vlastnu stranku a nezarabas tiez ?:rolleyes:

Vyjéééééš Janka,

mne nevadí, že Riško zarába.

Vadí mi :
- keď to zaobaľuje do cnostných fráz o Etikete (ktorú sám nedodržiava)
- keď mu na to stádo prikyvuje
- keď do živej diskusie (nie odbornej) vbehne predposr..á (eticky samoregulovaná) a píše :
Nemrníkujte , lebo nám Riško to a to / ste mimo témy
Gina Er
30.07.11,18:54
..

..a tam, kde robíš admínku, tam toto nastavenie nemajú?..
tam také nastavenia netreba :---
trisestri
30.07.11,19:03
tam také nastavenia netreba :---

a to je kde,?
arizona
30.07.11,19:05
Vyjéééééš Janka,

mne nevadí, že Riško zarába.

Vadí mi :
- keď to zaobaľuje do cnostných fráz o Etikete (ktorú sám nedodržiava)
- keď mu na to stádo prikyvuje
- keď do živej diskusie (nie odbornej) vbehne predposr..á (eticky samoregulovaná) a píše :
Nemrníkujte , lebo nám Riško to a to / ste mimo témy

kamil, ja len nechapem jedno.
Poradakov nazyvas tvojim oblubenym nazvom "stado" :rolleyes:
Ved aj ty si tu casto, takze patris do stada :D:---
zk24
30.07.11,19:29
V tomto ako aj v ostatných serveroh šlo vždy len o peniaze .Urobiť zábavný web a vytrieskať z toho mailand.Prečo sa všetc dookola čudujete a chcete poradu prispôsobovať sebe .Je to niekoho majetok a ten určuje čo bude alebo nebude.Ak chcete vytvorte si svoj web a diktujte si pravidlá.Pravidlo č.1 je čím vyššia návštevnosť tým viac bubákov.nezáleží na rýchlosti ,na kvalite ani na serióznosti.numero uno a two aj .... sú bubáky za reklamu za návštevnosť.

Navstevnost ale robime my, a aby sme sem chodili, musime tu najst vzdy (alebo vacsinou) to co hladame, aby sme sa vratili.

P.S. Mne je to ale celkom jedno, ja som tu zatial nasla vsetko co som hladala
rudopp
30.07.11,20:28
kamil, ja len nechapem jedno.
Poradakov nazyvas tvojim oblubenym nazvom "stado" :rolleyes:
Ved aj ty si tu casto, takze patris do stada :D:---

Opýtaj sa Riška.

Minimálne som baran (alebo strážny pes slobody prejavu :D )
pepsikova
30.07.11,20:33
Vyjéééééš Janka,

mne nevadí, že Riško zarába.

Vadí mi :
- keď to zaobaľuje do cnostných fráz o Etikete (ktorú sám nedodržiava)
- keď mu na to stádo prikyvuje
- keď do živej diskusie (nie odbornej) vbehne predposr..á (eticky samoregulovaná) a píše :
Nemrníkujte , lebo nám Riško to a to / ste mimo témy..

mimotemy

...Ó,vitaj späť, ty slnko porady,
čo každému správne poradí,
ty prehľad máš o všetkom
-zvlášť o etikete-
(spýtajte sa, keď neviete)
-čo "ten" tu káže
(a vy mu veríte)
ty si ten, čo tomu rozumie
a vždy bezpečne tu uprace,
čo v stovkách nickov
múdrosť káže
a víno pije
a nešeptá-
vždy prudko vyje...
...tak si späť, Kamil, či rudo
(nepáči sa vám- tak choďte von)
(nás stádom nazve, kedy chcete
-vy poradu nepíšete)
lebo zas je tu, zase späť,
náš klonovaný šampión...


(som si dovolila, na uvítanie...a sľubujem, že vám odporovať nebudem...lebo ste u mňamimotemy ...
miskap
30.07.11,20:38
Som rada, ak tu ľudia uprednostia pomoc druhým jednoduchou radou, pred zosmiešňovaním.
csillag3112
30.07.11,20:42
Mne stale chybaju SS a rada by som si vytvorila fotoalbum, kedy budem mat tuto moznost ? :(
mini999
30.07.11,21:32
použi skype:)
misoft
30.07.11,22:13
a rada by som si vytvorila fotoalbum, kedy budem mat tuto moznost ?
Ešte stále nepovolí? Sa divím.
Skús vstúpiť do svojho profilu, napravo máš minichlieviky (Miništatistika, Priatelia, Albumy, Členstvo ..., atď.), skús potom vedľa Albumy kliknúť na dvojšípku dole (malo by sa to otvoriť) a tam niekde by malo byť Pridať album.
Pikoška
31.07.11,05:57
Ja mám nasledovný problém. V roku založenia porady a ešte pár rokov sme sa radili o odborných témach s odbornými a skúsenými účtovníkmi. Teraz keď mám problém, pri riešení ktorého potrebujem pomoc od poraďákov účtovníkov, mi téma zapadne prachom, ak v ten deň nie je nablízku niekto z nich. Dôvod: dnes už každý účtuje, to mi osobne nevadí, problém je v tom, že príde na poradu, bez hľadania zadá tému, ktorá je po prvé banálna, po druhé sto krát rozoberaná, a ešte sa aj v niektorých prípadoch dosť drzo dožaduje odpovede.V tomto máš absolútnu pravdu, dnes už účtuje každý, kto sa nevie chytiť žiadnej inej práce, ktorá by mu sadla primerane svojim vedomostiam. Odhodila som na chvíľu Pikoša od klávesnice, aby som mohla potvrdiť to, čo som tu prezentovala v časoch našej zlatej, odbornej PORADIČKY. Kontrolovala som v minulom týždni dve účtovníctva dvoch podnikateliek. Roky za sebou ťahali vo výkazoch nepravdu a bludy. V peňažnom denníku boli milionárky so stavom účtov rádovo 100 000 Eur, a na krku mala jedna exekúcie a bankrot, druhá sa k nemu úspešne približuje!!! Takže tak. Ako bolo na počiatku, tak je i teraz i vždycky, dúfam, že nie na veky vekov.:rolleyes: Podnikatelia, kontrolujte účtovníkov!!!
To Vám odkazuje Danila.;)
rudopp
31.07.11,06:05
V tomto máš absolútnu pravdu, dnes už účtuje každý, kto sa nevie chytiť žiadnej inej práce, ktorá by mu sadla primerane svojim vedomostiam. Odhodila som na chvíľu Pikoša od klávesnice, aby som mohla potvrdiť to, čo som tu prezentovala v časoch našej zlatej, odbornej PORADIČKY. Kontrolovala som v minulom týždni dve účtovníctva dvoch podnikateliek. Roky za sebou ťahali vo výkazoch nepravdu a bludy. V peňažnom denníku boli milionárky so stavom účtov rádovo 100 000 Eur, a na krku mala jedna exekúcie a bankrot, druhá sa k nemu úspešne približuje!!! Takže tak. Ako bolo na počiatku, tak je i teraz i vždycky, dúfam, že nie na veky vekov.:rolleyes: Podnikatelia, kontrolujte účtovníkov!!!
To Vám odkazuje Danila.;)

Len sa veľmi nepretŕčaj :D:D:D .
terezamaria
31.07.11,06:29
Len sa veľmi nepretŕčaj :D:D:D .

mimotemy Napísala slušný a pravdivý príspevok. Vidíš v ňom nejaké nedostatky? :---:):---
Gina Er
31.07.11,09:22
Nastavenia - upravit moznosti ....a odklikni si, co nechces zobrazovat
už som to niekoľkokrát odklikla,furt sa mi to zobrazuje :confused:
arizona
31.07.11,09:31
už som to niekoľkokrát odklikla,furt sa mi to zobrazuje :confused:
Vyuzivala som tuto moznist davnejsie, vtedy to fungovalo.
..neviem, ci sa zase nerobili nejake zmeny :rolleyes::confused:

A kde sa ti to zobrazuje? Nemalo by sa to zobrazovat myslim v "dnesnych prispevkoch"
rudopp
31.07.11,09:34
mimotemy Napísala slušný a pravdivý príspevok. Vidíš v ňom nejaké nedostatky? :---:):---

Terezka.

Ani ty nerozumieš, že tučným reagujem na tučné ?????????????????

Nedostatkom v jej príspevku je posledné slovo - :D:---
trisestri
31.07.11,09:52
Občas nefunguje prihlasenie-ale inak to ujde.
Čo sa týka zarabania,mysliet si že web nemá zarabat je tak trochu komunistické,alebo naivné,zarabajú tv a rozhlasové stanice,noviny a časopisy,prečo nie web?Aj ten web a jeho sprava niečo stojí a web s takým rozsahom a aplikáciami potrebuje adminov,inak by ho zahltil spam ako aj iné problémy.Ide o to ako je tento web užitočný pre jeho uživatelov.
Čo sa týka príspevkov,je to tu celkom liberálne,jedine dost prísne podla mna sa vymedzujú alebo blokujú politické témy.Možno niekedy je zbytočná duplicita tém,hoci nie vždy vinou uživatelov,stane sa občas že zlyha vyhladavanie.
Gina Er
31.07.11,09:55
Vyuzivala som tuto moznist davnejsie, vtedy to fungovalo.
..neviem, ci sa zase nerobili nejake zmeny :rolleyes::confused:

A kde sa ti to zobrazuje? Nemalo by sa to zobrazovat myslim v "dnesnych prispevkoch"
http://www.porada.sk/
toto mám nastavené ako "hlavnú stránku"......
teraz tam nič nie je,ale neviem,či preto,že som to zaškrtla,alebo preto,že už sú novšie príspevky.....
arizona
31.07.11,10:06
http://www.porada.sk/
toto mám nastavené ako "hlavnú stránku"......
teraz tam nič nie je,ale neviem,či preto,že som to zaškrtla,alebo preto,že už sú novšie príspevky.....
skusila som si odkliknut- vid obrazok a naozaj sa mi ziadne z tychto tem neukazali / dnesne prispevky/

Ale uz koncime, lebo sme mimotemymimotemymimotemy
Pikoška
31.07.11,10:15
Len sa veľmi nepretŕčaj :D:D:D .He,he, na rozdiel od Teba sa vždy, keď mi Pikoš poskytne prenájom pod príspevok podpíšem!!!;) No, že ma Richard vyšmaril za podobné názory ako bol aj ten dnešný je pre mňa veľmi bolestné a neprekonateľne zdrvujúce,:) ale veď sa veľmi neodlišujem od súčasných politikov v prezlečení kabáta.:) Ja si aj naďalej Poradu za veľa vecí vážim, neznášam ale prznenie tak odborného poslania akým je účtovníctvo aj prostredníctvom tohoto výsostne všímaného portálu. Chápačka? Trošku som porušila Etiketu Porady, ale to nie je trestný čin, tým sa vyhýbam ako čert svätenej vode, lebo basy sa bojím, mám klaustrošku.:D Ak by ale predsa len Pikoša vylúčil:mee: ako môjho spoluzločinca, tak už teraz Ti posielam veľké, úprimné a rozlúčkové CMUK!;)
Indeed
31.07.11,22:13
He,he, na rozdiel od Teba sa vždy, keď mi Pikoš poskytne prenájom pod príspevok podpíšem!!!;) No, že ma Richard vyšmaril za podobné názory ako bol aj ten dnešný je pre mňa veľmi bolestné a neprekonateľne zdrvujúce,:) ale veď sa veľmi neodlišujem od súčasných politikov v prezlečení kabáta.:) Ja si aj naďalej Poradu za veľa vecí vážim, neznášam ale prznenie tak odborného poslania akým je účtovníctvo aj prostredníctvom tohoto výsostne všímaného portálu. Chápačka? Trošku som porušila Etiketu Porady, ale to nie je trestný čin, tým sa vyhýbam ako čert svätenej vode, lebo basy sa bojím, mám klaustrošku.:D Ak by ale predsa len Pikoša vylúčil:mee: ako môjho spoluzločinca, tak už teraz Ti posielam veľké, úprimné a rozlúčkové CMUK!;)


To sa tu dejú VECI . !:eek:
misoft
09.03.17,10:18
Nuž:
Príspevky - tie môže vymazať jedine moderátor, ak zistí, že odporujú Etikete Porady a potom len ty sám. Nik iný totiž nemá to právo cudzie príspevky editovať, vymazávať.
Okrem toho - ak sa pozrieš na svoj profil - nájdeš tam "Posledné príspevky"
a podľa tohto
http://www.porada.sk/search.php?searchid=2388461
ich máš celkovo 12.
Ak nejaké chýbajú - môže sa stať, že nejak iný člen Porady bol z nej (pre nedodržanie Etikety, SPAMovanie a pod.) vylúčený - takže sa vymažú jeho príspevky, témy a s tým aj súvisiace príspevky iných členov.
A v tomto preto nesúhlasím ja s tebou - teda dávam ti mínus za

preto v ankete klikam na možnost "NESOMSPOKOJNY"
vicktor
09.03.17,11:11
"Moja" tema bola tiez po 2-3 dnoch znicena - otazka ostala, ale diskusia/reakcie zmizli. Vecer este v poriadku, nic neslusne a rano kde nic tu nic.
misoft
09.03.17,11:17
Ako by Bart Simpson povedal "Já to nebyl!"
A vysvetlil som, kto môže a kto nie.
Stačí, aby sa zmazala napr. jedna reakcia/odpoveď a zmiznú i ostatné nadväzujúce komentáre (a niekedy je ich požehnane).
misoft
09.03.17,15:16
mimotemy
No čo už....keď pre vás Neužitočné to čo som sa snažil vysvetliť.... tak si trieskajte hlavy o stenu a rozmýšľajte, prečo sa mažú a kde nechal tesár dierku....:D
Zo mňa v žiadnom prípade neubudne.....

Doplnenie: ja sa svoje hodnotenie nehanbím a oznamujem to, že dávam záporné hodnotenie - nie ako niektorí farizeji.....
sito
09.03.17,19:15
"Moja" tema bola tiez po 2-3 dnoch znicena - otazka ostala, ale diskusia/reakcie zmizli. Vecer este v poriadku, nic neslusne a rano kde nic tu nic.

Tvoja téma bola zničená ... ? A čo porada .... naša ???
vicktor
10.03.17,06:56
nerozumiem
kopretinka
10.03.17,07:32
"Moja" tema bola tiez po 2-3 dnoch znicena - otazka ostala, ale diskusia/reakcie zmizli. Vecer este v poriadku, nic neslusne a rano kde nic tu nic.
a to ktorá je téma?
vicktor
10.03.17,09:18
http://www.porada.sk/t277503-ako-zabranit-pribuznemu-prist-do-mojho-domu.html

Chybaju reakcie (okrem jednej poslednej pridanej po zmazani predchadzajucich) a sub-reakcie, moje "antireakcie" boli premiestnene do otazky.
misoft
10.03.17,09:22
No bóže.... veď aj moje z toho zmizlo .... a neubudlo zo mňa.....
A už vyššie som to predsa vysvetlil. Ak sa vymaže jeden príspevok, vymažú sa i komentáre k príspevku! Pochopil si to už?
A príspevky (i to som písal) môže mazať (ale aj nemusí) moderátor, administrátor (ak zistí porušenie Etikety) a samotný prispievateľ.
Pochopi si podstatu veci? Pretože ak by sa vymazal príspevok a komentáre by zostali - boli by "od veci", pretože by nebolo jasné na koho a k čomu patria.
vicktor
10.03.17,09:28
Neboj, ani zo mna. Reagoval som na prispevok ze temy/prispevky sa stracaju.
Iste ze admin to moze premazat, ale na inom fore resp. v novinovych diskusiach tam admin napise dovod/poznamku.
misoft
10.03.17,09:33
Ale toto nie s e-noviny a ich diskusie... tu sú vlastné pravidlá, ktoré si určil admin stránky - jeho stránka = jeho pravidlá = jeho rozhodnutie.
kopretinka
10.03.17,10:27
http://www.porada.sk/t277503-ako-zabranit-pribuznemu-prist-do-mojho-domu.html

Chybaju reakcie (okrem jednej poslednej pridanej po zmazani predchadzajucich) a sub-reakcie, moje "antireakcie" boli premiestnene do otazky.
mne sa to ukazuje takto.boli tam dve odpovede,od dmc tá je tam stále,má jeden komentár od teba.ivka svoju odpoveď prepísala,a potom vymazala. Keďže tú odpoveď prepísala pred vymazaním,tak neviem,čo pôvodne písala,je tam iba písmeno X.
komentáre,čo tam boli,neboli zmazané,ale zmizli,lebo odpoveď bola zmazaná.Nemôžu zostať komentáre,ktoré nemajú čo komentovať.
Tvoju otázku si si naposledy upravoval ty 21.01.16 o 15:19
Tie antireakcie boli kde,kým sa dostali do tvojej otázky?

ja som to odfotila,ale nedajú sa mi pridať sem foto
kopretinka
10.03.17,10:30
Neboj, ani zo mna. Reagoval som na prispevok ze temy/prispevky sa stracaju.
Iste ze admin to moze premazat, ale na inom fore resp. v novinovych diskusiach tam admin napise dovod/poznamku.
admin nemá čo vysvetľovať,lebo odpoved nezmazal admin,ale jej autor-ivka70
buchač
10.03.17,10:33
... tu sú vlastné pravidlá, ktoré si určil admin stránky - jeho stránka = jeho pravidlá = jeho rozhodnutie.

= jeho, hm, výmyselníctvo (čítaj slovo úplne inak ;)).



Váš názor na Poradu.
Richard
admin

Čím ďalej, tým horší...
misoft
10.03.17,10:43
Nuž - ako sa to vezme.
Príklad - ideš so známym v aute, chceš si zapáliť (i keď ty asi nie :D) - a majiteľ ti povie, že NIE.
Ale keď sa to zoberie - JEHO auto = JEHO pravidlá chovania v aute = JEHO rozhodnutie, že si nezapáliš. Ber to takto.
buchač
10.03.17,10:52
Nuž - ako sa to vezme.
Príklad - ideš so známym v aute, chceš si zapáliť (i keď ty asi nie :D) - a majiteľ ti povie, že NIE.
Ale keď sa to zoberie - JEHO auto = JEHO pravidlá chovania v aute = JEHO rozhodnutie, že si nezapáliš. Ber to takto.
Oponujem...

Na jednej strane je zakázané fajčiť...OKI beriem.
....no chlastať za volantom sa môže ?
misoft
10.03.17,11:07
JEHO auto = JEHO "pravidlá" = JEHO rozhodnutie = JEHO prieser.....
buchač
10.03.17,11:17
JEHO auto = JEHO "pravidlá" = JEHO rozhodnutie = JEHO prieser.....

Veru prieser...
Veľa cestujúcich mu z autobusu vystúpilo, lebo fajčiť nemohli...
vicktor
10.03.17,13:03
...ivka svoju odpoveď prepísala,a potom vymazala...
Aha, takze takto odisiel do vecnych lovist cely vejar reakcii... :(
Adiks
10.03.17,17:10
Porada je veľmi dobrá stránka v tom, že sa väčšinou dozviem odpovede na svoje otázky, občas sa snažím, aby sa aj iní dozvedeli odpovede na svoje otázky odo mňa. Veľkým mínusom pre mňa a ako som zistil, aj pre niektorých iných, ktorých som poznal zo svojich najaktívnejších čias bolo obmedzenie príspevku na jeden na danú tému. Riešenie mnohých tém sa veľakrát našlo v mnohokrát polemickom vyjasňovaní si vecí vo viacerých opakovaných príspevkoch, čo už teraz nie je možné. Formát odkazu už nie je na takúto polemiku vhodný. Logickým dôsledkom tohto kroku bolo obmedzenie, resp. ukončenie aktivity niektorých členov Porady .
sito
10.03.17,19:55
"Porada je veľmi dobrá stránka"

Dobrá, dobrá, veľmi dobrá! No nie všetci sú na tom tak dobre ako bubkoch, ten ujo, to je riadny ..ujo, ako ojo. Ojojoj, nie jednú tému do?.rvil. Je tu také zlato, čakajú niektorí nato, ako príčinu na to, zavrieť tému friško. Snáď bude spokojný Riško. Krivky, ivky, výkyvky, odchylky ...
sito
10.03.17,20:35
"Moja" tema bola tiez po 2-3 dnoch znicena - otazka ostala, ale diskusia/reakcie zmizli. Vecer este v poriadku, nic neslusne a rano kde nic tu nic.

Tvoja téma bola zničená ... ? A čo porada .... naša ???

Dnes 08:56 vicktor, ja si myslim, ze normalny ...

nerozumiem

Normálny a nerozumie? Opak, chápe?
kukučka
14.01.22,16:05
Čo sa stalo s Poradou?
apo
14.01.22,16:29
Niekoľko rokov idem na Poradu iba zo zúfalstva. Bolo obdobie, že som bol na Porade až závislý. Dalo mi to veľa. Ešte predtým som robil rekvalifikačné školenia pre účtovníctvo a dane Úradom práce. Tri roky tejto práce ma posunuli dopredu, musel som byť v celej problematike doma. Pri radách v Porade som opäť musel hľadať v zákonoch detaily. Ale už som sa v Porade strácal, nevedel som či čítam radu aktuálnu, alebo už neaktuálnu. Nakoniec ma sklamal aj pán Mihál. Čakal som od neho väčší prínos od jeho pôsobenia v exekutíve. To sa stalo s Poradou.
ErikaDP
14.01.22,18:20
Ahojte,
veru veru, nostalgicky spomínam na starú dobru Poradu. Pred časom sa zmenil vizuál porady, zoraďovanie príspevkov a ja som sa napriek snahe v tom stratila, neviem sa v tom zorientovať, je to pre mňa neprehľadné. Občas zavítam, ale takmer vždy je to to po presmerovaní zo všeobecného vyhladávača uja googla . Je mi to ľuto že som si nenašla vsťah k zmodernizovanej Porade, lebo stará Porada mi tiež vo veľa veciach pomohla, aj súkromne - našla som pomoc aj v súkromnom probléme - pomoc pre mamu ktorá sa ocitla v problémoch na Malte a ochotní poraďáci pomohli nájsť kontakt na Slovákov na Malte ktorí veľmi pomohli - za čo ajh po tých rokoch vrucne ďakujem . Ja som tiež občas poradila keď som vedela a stihla reagovať. Ale v tomto novom sposobe radenia prispevkov sa strácam a preto ma to nemotivuje sledovať poradu a prispieť radou.
veronikasad
14.01.22,19:02
Ak sem ešte admin chodí, naozaj by už bolo načase urobiť poriadok = zrušiť hodnotenie užitočných a neužitočných odpovedí. Užitočné hodnotenie nie vždy je pri správnej odpovedi, príspevky sú potom radené nie podľa času pridania príspevku, ale podla užitočných odpovedí a je v tom chaos.

Pri neužitočných - po zavedení anonymity - sú predmetom hádok a vzájomnom vybavovaní si účtov niektorých poraďákov. Nehodnotia obsah príspevkov, ale kto ho napísal a "hodnotia" aj niekolko mesiacov či rokov spätne. Aký to má význam ?
misoft
14.01.22,21:34
Admin sem nazrie - ale kľúčovou dierkou.....