Zavrieť

Porady

Poďakovanie ozajstnej celebrite...

V čase keď skoro všetci, ktorí sa na 10 min. objavia v televízii, prípadne si prídu "zašantiť" do nejakej reality show, príp. si hlavu prefarbia na zeleno- toto všetko sú na Slovensku celebrity ale pritom celebrít( ozajstných) je u nás len zopár a jednou z týchto celebrít je neuveriteľná žena, ktorá aj spolu s manželom sa na Slovensku začala venovať boju proti rakovine- chorobe pri ktorej máme všetci rešpekt, lebo
- nedá sa proti nej poistiť v žiadnej poisťovni
- svojú obeť si nevyberá( poznal som kopu ľudí ktorí na ňu zomreli a pri tom nikdy nefajčili, zdravo sa stravovali a pod. a predsa ich " to draplo")
Ja osobne som sa v živote malokoho a máločoho bál, ale tohto sa bojím a poriadne
Táto pani, ktorá už by si mohla užívať zaslúžený dochodok a oddýchnuť si po hektickom živote v ktorom sa vždy starala o ľudí- napriek tomu- organizuje, prednáša , pomáha a neviem čo všetko ešte robí pre ľudí
Takýto ľudia, sú u mňa ozajstnou celebritou a nie Honzík...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Touto ozajstnou celebritou je u mňa-
    Mudr. Evička Siracká DrSc.

    pani doktorka ďakujem...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Akurát čítam na nete, že tento rok sa vyzbieralo o cca. 300.000skk viac ako minulý rok, takže ÚSPECH.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    A to len v Bratislave. Vysledky za celu republiku budu zname cca o tyzden.

    Rika je offline (nepripojený) Rika

    Rika
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Touto ozajstnou celebritou je u mňa-
    Mudr. Evička Siracká DrSc.

    pani doktorka ďakujem...
    keď bola moja mama chorá, boli sme v novootvorenom Cetre pomoci v Ba, mama bola už na vozíku a potrebovali sme nejakú pomoc. Videla nás tam pani doktorka a prišla za nami, veľmi sa zaujímala o našu situáciu a tiež poradila, bola veľmi milá a príjemná, jej láskavosť jej vidno na očiach.

    Poďakovanie ozajstnej celebrite...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.