Zavrieť

Porady

Kód zdroja v rozpočtovej organizácií

Prosím Vás pomôžte mi, neviem čo znamenajú nasledovné kódy zdroja finančných prostriedkov

111

45

43001

Vopred Vám ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

    sojciakova
    Kód zdroja 111 znamená, že financie sú zo štátneho rozpočtu. My kód 45 ako rozpočtová organizácia nepoužívame. Ešte keď som začínala, daniarka ma upozornila, že nemôžem mať kód 45- zmenila ho na 41- dávam naň vlastné príjmy napr. ŠKD, ŠJ- réžijné náklady na mzdy a prevádzku.Okrem toho mám ešte kód 72- na mimorozpočtové príjmy- granty.
    Ak uhrádzam z peňazí ,ktoré prišli v minulom roku dávam kód 131 a číslo roku-teda 1316 financie z roku 2006.

    kvet je offline (nepripojený) kvet

    kvet
    sojciakova Pozri príspevok
    Kód zdroja 111 znamená, že financie sú zo štátneho rozpočtu. My kód 45 ako rozpočtová organizácia nepoužívame. Ešte keď som začínala, daniarka ma upozornila, že nemôžem mať kód 45- zmenila ho na 41- dávam naň vlastné príjmy napr. ŠKD, ŠJ- réžijné náklady na mzdy a prevádzku.Okrem toho mám ešte kód 72- na mimorozpočtové príjmy- granty.
    Ak uhrádzam z peňazí ,ktoré prišli v minulom roku dávam kód 131 a číslo roku-teda 1316 financie z roku 2006.
    Doplním, že výdavky hradené z transferu zo ŠR, ktorý nebolo možné použiť do konca roka 2007 a ktorý je možné použiť do 31.3.2008 sa budú kódovať zdrojom 1317 (nevyčerpané z r. 2007).

    Ja poplatky za ŠKD, MŠ, úhradu stravy (režijné náklady) kódujem zdrojom 72, tak ako štátne RO.

    bibiana11 je offline (nepripojený) bibiana11

    bibiana11
    Ďakujem za cenné informácie, potrebujem zistiť tie kody kvôli majetku, ktorý treba rozčleniť podľa zdroja financovania, zobrala som oznamenia od VUC aj z minulých rokov, keď sme dostali na kapitálové výdavky finančné prostriedky a tieto kody boli tam uvedené.

    blazonko je offline (nepripojený) blazonko

    blazonko
    inak, 45 sa zmenila na 41. Ja dávam na 111 zdroje zo ŠR a na 41 vlastné príjmy a zdroje z rozpočtu mesta

    Kód zdroja v rozpočtovej organizácií

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.