Zavrieť

Porady

zamestnanie v s.r.o

Dobry den prajem, viem ze uz sa zacinam pomaly opakovat, ale dodnes mi nikto rozumne neporadil..... Tak skusim este raz a poriadne vysvetlit situaciu: Som studentom VS denneho studia, zalozil som si s.r.o ( jediny majitel a konatel) . Mam 20rokov(zenu a dieta), poberam od statu socialne stipendium(z VS) o ktore nemozem prist a o ktore by som nerad prisiel(Nasatala by katastrofa ). Samozrejme som uvedomely obcan, ktory suhlasy s nazorom, ze ak budeme vseci ojebovat stat co bude s nasimi rodicmi a SR.

Ja chcem iba docasne riesenie ako sa zamestnat a neriskovat . Ako sa zamestnat na 1 rok tak aby som neohrozil vysku socialneho stypendia. Ide mi oto aby som si popry skole mohol vybavovat svoje obchody a vyuzivat popri tom svoje sukromne auto na firemne ucely. A cele to skombinovat tak, aby ked mi pride kontrola sa nestalo najhorsie.

Je malo ludi v dnesnej dobe, ktory chcu podnikat a pritom mislia na buducnost.

Prosim poradte mi ako sa teda zamestnat do s.r.o ? aby som mohol v nej pracovat popry skole a vyuzivat sukromne auto na ucely firmy.

Za odpovede dakujem...............................
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    morfium1 je offline (nepripojený) morfium1

    morfium1
    morfium1 Pozri príspevok
    Dobry den prajem, viem ze uz sa zacinam pomaly opakovat, ale dodnes mi nikto rozumne neporadil..... Tak skusim este raz a poriadne vysvetlit situaciu: Som studentom VS denneho studia, zalozil som si s.r.o ( jediny majitel a konatel) . Mam 20rokov(zenu a dieta), poberam od statu socialne stipendium(z VS) o ktore nemozem prist a o ktore by som nerad prisiel(Nasatala by katastrofa ). Samozrejme som uvedomely obcan, ktory suhlasy s nazorom, ze ak budeme vseci ojebovat stat co bude s nasimi rodicmi a SR.

    Ja chcem iba docasne riesenie ako sa zamestnat a neriskovat . Ako sa zamestnat na 1 rok tak aby som neohrozil vysku socialneho stypendia. Ide mi oto aby som si popry skole mohol vybavovat svoje obchody a vyuzivat popri tom svoje sukromne auto na firemne ucely. A cele to skombinovat tak, aby ked mi pride kontrola sa nestalo najhorsie.

    Je malo ludi v dnesnej dobe, ktory chcu podnikat a pritom mislia na buducnost.

    Prosim poradte mi ako sa teda zamestnat do s.r.o ? aby som mohol v nej pracovat popry skole a vyuzivat sukromne auto na ucely firmy.

    Za odpovede dakujem...............................
    inac sorac za tu hrubu gramaticku chybu

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    morfium1 Pozri príspevok
    Dobry den prajem, viem ze uz sa zacinam pomaly opakovat, ale dodnes mi nikto rozumne neporadil..... Tak skusim este raz a poriadne vysvetlit situaciu: Som studentom VS denneho studia, zalozil som si s.r.o ( jediny majitel a konatel) . Mam 20rokov(zenu a dieta), poberam od statu socialne stipendium(z VS) o ktore nemozem prist a o ktore by som nerad prisiel(Nasatala by katastrofa ). Samozrejme som uvedomely obcan, ktory suhlasy s nazorom, ze ak budeme vseci ojebovat stat co bude s nasimi rodicmi a SR.

    Ja chcem iba docasne riesenie ako sa zamestnat a neriskovat . Ako sa zamestnat na 1 rok tak aby som neohrozil vysku socialneho stypendia. Ide mi oto aby som si popry skole mohol vybavovat svoje obchody a vyuzivat popri tom svoje sukromne auto na firemne ucely. A cele to skombinovat tak, aby ked mi pride kontrola sa nestalo najhorsie.

    Je malo ludi v dnesnej dobe, ktory chcu podnikat a pritom mislia na buducnost.

    Prosim poradte mi ako sa teda zamestnat do s.r.o ? aby som mohol v nej pracovat popry skole a vyuzivat sukromne auto na ucely firmy.

    Za odpovede dakujem...............................

    Nie je potrebné sa zamestnať vo vlastnej s.r.o., kde si konateľom na to aby si mohol uplatniť náhrady za používanie súkromného motorového vozidla na účely spoločnosti.
    V tomto prípade zákon o cestovných náhradách považuje konateľa-majiteľa v jednej osobe za zamestnanca.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.