Zavrieť

Porady

nastavenie rýchlosti portu

Môžete mi poradiť .Mám pc z windousom 98.Nastavil som rýchlosť portu na 115200 a keď chcem cez krížený kabel rs 232 stiahnuť napr.fw do digi prijímača neda sa.Ako zistím či rýchlosť na com1 je funkčná a či sa to dá programom alebo výmenou bloku opraviť,ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alojzo je offline (nepripojený) alojzo

    alojzo
    mám kaon 570 cx.Teraz som skúsil stiahnuť kke nedalo sa potom som stiahol z ab-forumu blv4..a nič.Na tv sa objaví len stream system.Inak programy idu v pohode.Len štúdium keys sa mi nesarí otvoriť.Ako zistím či port com 1 je fukčný?Ďakujem

    alojzo je offline (nepripojený) alojzo

    alojzo
    na tomto forume som dávno zaregistrovaný.Mne sa jedná o to ako zistím či je port pre rs 232 zlý na pc alebo v prijímači

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Vieš nájsť v prijímači port?Mám inú značku,môžem si nájsť porty a vybrať rýchlosti,ide o to aby obe zariadenia používali tú istú prenosovú rýchlosť(115200 je ideálna,ak v STB nemáš možnosť výberu tak je prednastavená 115200),možno by si mohol skúsiť v PC iné porty .Mrkni sa aj na CSSF.

    nastavenie rýchlosti portu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.