Zavrieť

Porady

Ceny internetu

Nemá niekto prehľad o mesačných poplatkoch za internet (prípadne o zriaďovacích výdavkoch) rôznych spoločností v Košiciach? Sťahujem sa, o mesiac končí mi v Orange viazanosť a len za prekládku chcú takmer 100 Eur. Rozmýšľam, že si net objednám inde. Lenže pri sťahovaní veľa voľného času nemám. Dík za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luky89 je offline (nepripojený) Luky89

    Luky89
    Antik asi najlepšia voľba v Košiciach 17,92 € mesačne internet+TV+telefón
    relatívne spoľahlivý neobmedzené dáta (ak nepočítame FUP)
    bez viazanosti (trojmesačná výpovedná lehota)
    Naposledy upravil Luky89 : 14.01.11 at 12:46

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    Liptáčik Pozri príspevok
    Nemá niekto prehľad o mesačných poplatkoch za internet (prípadne o zriaďovacích výdavkoch) rôznych spoločností v Košiciach? Sťahujem sa, o mesiac končí mi v Orange viazanosť a len za prekládku chcú takmer 100 Eur. Rozmýšľam, že si net objednám inde. Lenže pri sťahovaní veľa voľného času nemám. Dík za rady.
    skús tvoju otázku smerovat na túto www stránku:

    http://www.porovnat.sk/

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    srandujes ? nemas cas ? a mas cas vypisovat zbytocne otazky a cakat kym niekto odpise ?
    za ten cas si si mohol sam presurfovat tych par spolocnosti (T-Com, antik, UPC) a ich stranky/cenniky ... bolo by to rychlejsie ...

    Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

    Liptáčik
    S časom som na tom biedne. Balím, chystám. Akurát sa tu občas mrknem. Ale to je môj problém, ak Ti vadí odpovedať, nechaj tak. Je to na ochote.

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    Liptáčik Pozri príspevok
    S časom som na tom biedne. Balím, chystám. Akurát sa tu občas mrknem. Ale to je môj problém, ak Ti vadí odpovedať, nechaj tak. Je to na ochote.
    ano, je to o ochote ... ale tvojej ochote nieco si sam pohladat ...
    toto nie je o nejakom probleme ktory nevies vyriesit, ale o tvojej lenivosti, ktorou zahlcujes poradu nezmyselnymi otazkami typu "nechce sa mi hladat, pohladajte to vy a dajte mi vediet" ...

    zacik23 je offline (nepripojený) zacik23

    zacik23
    predpokladam ze sa bavime o orange fibernet, kedze hovoris o "prekladke".
    Ak si s Orange spokojny tak by som povodnu zmluvu na starej adrese ukoncil a na novej adrese si zriadil sluzbu znovu, idealne na niekoho z rodiny a este dostanes urcite aj bonus/darcek ako novy zakaznik.
    Z pocutia mam velmi dobre referencie na spolocnost Antik.
    Ak ti staci "akykolvek" internet tak skus na novej adrese preskenovat dostupne wi-fi siete resp. popytat susedov ci ti niekto nepusti svoju wifinu....

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Antik -je dobrý, aj rýchly, len nie je prenosný. Iba ak s káblom TV program budeš mať od koho?

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    Valčake Pozri príspevok
    Antik -je dobrý, aj rýchly, len nie je prenosný. Iba ak s káblom TV program budeš mať od koho?
    preco iba s kablom ? ja som antik pichol do wifi routera co mi ostal od T-Comu z magia a som uplne odstrihnuty od kabla ... mozem surfovat kdekolvek v dome

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    preco iba s kablom ? ja som antik pichol do wifi routera co mi ostal od T-Comu z magia a som uplne odstrihnuty od kabla
    Ale veď predsa nie si odstrihnutý od kábla - ten je predsa pichnutý v tvojom routeri doma, nie?

    Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

    Ľubomír
    Liptáčik Pozri príspevok
    Nemá niekto prehľad o mesačných poplatkoch za internet (prípadne o zriaďovacích výdavkoch) rôznych spoločností v Košiciach? Sťahujem sa, o mesiac končí mi v Orange viazanosť a len za prekládku chcú takmer 100 Eur. Rozmýšľam, že si net objednám inde. Lenže pri sťahovaní veľa voľného času nemám. Dík za rady.
    Skús Slovanet. Internet 20 mega plus káblovka / 34 kanálov/- 26,30 €. Skús sa pozrieť po akciach. Sú celkom debre.

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    Ľubomír Pozri príspevok
    Skús Slovanet. Internet 20 mega plus káblovka / 34 kanálov/- 26,30 €. Skús sa pozrieť po akciach. Sú celkom debre.
    Ja mam Slovanet ten internet 20 a kablovku s vysse 60 progr. za 27,83€

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Ľubomír Pozri príspevok
    Skús Slovanet. Internet 20 mega plus káblovka / 34 kanálov/- 26,30 €. Skús sa pozrieť po akciach. Sú celkom debre.
    Ježíííš Ľubko, len to nie- radšej čerta do baráku ako Slovanet( nejako mi pri tom názve tej firmy prišlo zle)

    Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

    Ľubomír
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Ježíííš Ľubko, len to nie- radšej čerta do baráku ako Slovanet( nejako mi pri tom názve tej firmy prišlo zle)
    Neviem aké máš problémy so Slovanetom, ale ja som spokojny. Mal som predtým oranžový net a kábloku od UPC. To bol ozajstný horor. Ešte na SK som platil dokopy vyše 1300 Sk. Dnes je to v prepočte asi o 500Sk menej a parametre sa nedajú vôbec porovnávať.

    Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

    Ľubomír
    stanco007 Pozri príspevok
    Ja mam Slovanet ten internet 20 a kablovku s vysse 60 progr. za 27,83€
    Môže byť. Hovorím, že teraz majú rôzné akcie. Ja mám 34 kanálov z toho sú 3 v nemčine, 3 v angličtine a 1 v polštine. Zbytok český a slovensky. To mi celkom stačí.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.