Zavrieť

Porady

potrestanie byvalej riaditelky zakl.skoly

manzelka ako riaditelka zabudla poziadat obec o navysenie rozpoctu pre matersku skolku.funkciu riaditelky ukoncila vzdanim sa fukcie k 1.8.2014.uci dalej ako ucitelka novy riaditel dostal pokyn od obecneho zastupitelstva aby ju financne potrestal na koncorocnej odmene a osobnom priplatku za radu dakujem prepacte myslel som tym ci porusila nejaky zakon co sa tyka rozpoctu a ci ma pravo obecne zastupitelstvo dat prikaz riaditelovi aby ju potrestal
Naposledy upravil luskacik2 : 07.12.14 at 09:07
6 komentárov     zbaliť
kopretinka no to je pekné,že si nám to oznámil.A?
Ing. Ľubomír Janoška Uzávierka podkladov na rokovanie OcZ o rozpočte bola pred 1.8.2014? Nemal už nový riaditeľ žiadať o navýšenie rozpočtu MŠ? Rozpočty sa bežne zvyknú schvaľovať až v decembri, tak dajme tomu, že tento rok v novembri kvôli komunálnym voľbám.
PS: Nie je to porušenie zákona, ale je to porušenie povinností riaditeľa/riaditeľky.
marjankaj Takže od 1.8. za všetko, čo nová riaditeľka nesplní, tak budú trestať bývalú riaditeľku?
Ing. Ľubomír Janoška Veď to sa pýtam
-či si povinnosti nesplnila bývalá riaditeľka (do 31.7) alebo súčasný riaditeľ (od 1.8)
Papierniková Celé zadanie otázky je podľa môjho názoru zmätočné. Ak chcete serióznu odpoveď, zadajte konkrétnejšie ... tak ako v predchádzajúcich prípadoch píšu ... navýšenie rozpočtu bolo myslené a tento rok ? Aký pokyn dalo obecné zastupiteľstvo ?? Je na to konkrétne uznesenie ??
marjankaj @Janoška.
Nechcel som to dať pod tvoj komentár, ale stalo sa a už sa mi to nechcelo opravovať.
Chcel som to iba trochu zvýrazniť, tak trochu polopatisticky. Mnohí zadávatelia si myslia, že my si tu všetko domyslíme, alebo máme čarovnú guľu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Predpokladám, že materská škola patrí pod obec, keďže zabudla požiadať obec o navýšenie rozpočtu. Preto by aj obec mať právo dať príkaz na nejaké sankcie za nesplnenie povinnosti.
    misoft 07.12.14 16:51 odstránil(a) z Porady

    potrestanie byvalej riaditelky zakl.skoly

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.