Zavrieť

Porady

Hlavné pracovné pomery u viacerých zamestnávateľov súčasne

Viete mi niekto poradiť? Chceme prijať novú zamestnankyňu na hl. prac. pomer ako rozpočtárku od 2. júla 2007, má ešte nevyčerpanú dovolenku u súčasného zamestnávateľa/pracuje ako učiteľka na strednej škole/ a nechcú jej ju preplatiť, vraj si ju musí vyčerpať. Sú to 2 týždne, čiže by u nás nastúpila až v polovici júla. Chcem vedieť, či by bolo možné,aby mala 2 prac. pomery súčasne. Či ju môžeme prijať od 2. júla, ale bude ešte zamestnankyňou v škole. Prosím vás poraďte mi niekto. Ďakujem veľmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak PP v škole ukončí, zamestnáv. je povinný preplatiť nevyčerpanú dovolenku z dôvodu skončenia PP. 2 PP môže mať.
    Lion Topoľčany
    Neskúsite ju prijať na tie 2 týždne na dohodu ? Neviem, čo na to ostatní ?
    Ale myslím si, že zamestnávateľ-tá stredná škola by mala preplatiť dovolenku
    zo zákona. Už sa to tu niekoľko krát riešilo...na preplatenie dovolenky má zamestnanec nárok

    Dadena je offline (nepripojený) Dadena

    Dadena
    Ja by som ešte podotkla, že by bolo pre ňu úplne najlepšie, ak by ste jej pracovný pomer dali od 01. 07. 2007, aj keď to pripadá na nedeľu. Vám to ako zamestnávateľovi nič neovplyvní.

    Hlavné pracovné pomery u viacerých zamestnávateľov súčasne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.