Zavrieť

Porady

Taxík a MHD v BA

Prosím Vás potrebujem poradiť ohľadom prepravy z vlakovej stanice v Bratislave na letisko.
Viete mi povedať, koľko zhruba stojí taxík, MHD (MHD premáva aj v nočných hodinách cca 23.00?)?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    dostavník číslo 61 ťa vypľuje na letisku...a 23.17 odchádza posledný

    Lucia7 je offline (nepripojený) Lucia7

    Lucia7
    ja mam skusenosti len po meste a je to vzdy cca. 100 Skk, takze na letisko odhadujem asi okolo 400 Skk. Ale zase je rozdiel, ci si nasadnes do taxika priamo na stanici - tam su zdieraci alebo si zavolas taxik sama (na privolanie je lacnejsi).

    Ale mozno bude mat niekto aj praktickú skúsenosť a dá Ti lepšie info.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Chodia aj nočné spoje. Linka 513. Odchody z hlavnej stanice o 23:50 a 1:05.
    Pozor, v nočných spojoch treba použiť hodinový lístok (aktuálna cena lístka je 22 Sk). Jeho platnosť v nočných spojoch je 90 minút od označenia.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    brm
    dostavník číslo 61 ťa vypľuje na letisku...a 23.17 odchádza posledný
    Stránka http://ba.imhd.sk hovorí o tom, že posledný spoj číslo 61 z Hlavnej stanice odchádza o 23:05

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    endrju
    Stránka http://ba.imhd.sk hovorí o tom, že posledný spoj číslo 61 z Hlavnej stanice odchádza o 23:05
    Oficiálna stránka DPB tiež 23:05

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    v takych nocnych hodinach by som sa na MHD nespoliehal, toboz nie ked sa jedna o nocny autobus.
    radsej pouzit "bezpecnejsi" taxik, ale v tom pripade nenasadnut do cakajuceho taxika pred stanicou, ale zavolat si mobilom nejaky iny taxik (cena je v tom pripade omnoho mensia)

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    duficek
    v takych nocnych hodinach by som sa na MHD nespoliehal, toboz nie ked sa jedna o nocny autobus.
    radsej pouzit "bezpecnejsi" taxik, ale v tom pripade nenasadnut do cakajuceho taxika pred stanicou, ale zavolat si mobilom nejaky iny taxik (cena je v tom pripade omnoho mensia)
    To teda áno. Na zavolanie som šla z domu na letisko za 185,- Sk a keď sme doleteli, sadli sme do taxíka pristaveného a bolo to za 550,- tá istá cesta. Pekný rozdiel, že?

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Sany
    To teda áno. Na zavolanie som šla z domu na letisko za 185,- Sk a keď sme doleteli, sadli sme do taxíka pristaveného a bolo to za 550,- tá istá cesta. Pekný rozdiel, že?
    alebo sa treba priamo pristaveného taxíka opýtať na rovinu za koľko vas odvezie, s niektorými sa dá dohodnuť na rozumnej cene.

    mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

    mamina h.
    je to nelogicke, ale je to tak, taxi v BA na telefon stoji cca 50% z toho, co zastavite na ulici. vraj to maju taxi firmy kvoli kontrole, aby si taxikari robili menej kseftikov.

    taxi je offline (nepripojený) taxi

    taxi
    ked budes iekedy potrebovat taxik tak tu mas tel.0903 766 047 vzdy sa da dohodnut a ked potrebujes daku pravidelnu cestu je tam moznost jazdy aj na fakturu

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    mareko Pozri príspevok
    Na lacný taxík v BA mám telefón 0903 616616. Dúfam, že som pomohla.
    Možno áno, ale niekomu inému. DAda už za tie 2 roky, odkedy zadala otázku už aj zabudla, že išla v BA taxíkom....

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Chobot Pozri príspevok
    Možno áno, ale niekomu inému. DAda už za tie 2 roky, odkedy zadala otázku už aj zabudla, že išla v BA taxíkom....
    To bolo Chobot dobrééé-tá odpoveď sa ti podarila...

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Veď ja som nepísala, že "Dada"..... taxi predo mnou ma zmiatol, ale veď číslo je stále aktuálne, snáď ho niekto využije

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.