Zavrieť

Porady

Nenávratné príspevky dotácie - študent

Dobrý deň

Som si istý, že sa tu už niečo podobné riešilo, no potreboval aktuálne informácie, čo sa týka nenávratných pôžičiek v resp. dotácií na začatie podnikania. Moj problém spočíva v tom, že vôbec neviem ako na to, a som študent denného štúdia. Moja otázka teda znie, či ako študent mám nárok na dotáciu, poprípade v akej výške, a od čoho tá suma závysí. Ďakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nedielka je offline (nepripojený) nedielka

    nedielka
    Ja si myslím,že nárok na dotáciu na podnikanie nemáš,kedže jedna z podmienok získania tejto dotácie je aspoň 3mesiace evidovania na úrade práce. Kedže si študent DENNEHO štúdia ,tak nemôžeš byť na UP. Výška závisí od toho , z akého okresu pochádzaš. Aká je nezamestnanosť v okrese- napr. nezamestnanosť vyššia ako priemer- vyššia dotácia. Priemerná nezam. je okolo 11 per. a dotácia zhruba 2500eur.

    kvetinka909 je offline (nepripojený) kvetinka909

    kvetinka909
    Nemôžeš požiadať o príspevok z ÚPSVaR nakoľko si študent a nie si evidovaný na úrade práce 3 mesiace.

    Nenávratné príspevky dotácie - študent

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.