Zavrieť

Porady

ako odhlasit neexistujuce auto

poradi mi dakto v r 2008 som dal zosrotovat auto dostal som doklad o zošrotovani a ev znacky .len potom som musel nahle odist do anglicka za pracou medzi tim som kupil do a znacky s papiermi stratil ako to odhlasim teraz poradi mi prosim dakto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Čo rozmýšľaš nad takouto prkotinou.
    Ale ak zomrieš, tak sa tvoji dedičia budú diviť, čo zdedili.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Neviem v akom štádiu sa nachádza novela a od kedy má platiť, no malo by to byť pre podobné prípady jednoduchšie. http://www.webnoviny.sk/automagazin/...41-clanok.html

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    Skúsil by som zájsť tam kde si auto zošrotoval a zistit či by nebolo možné vystaviť duplikát potvrdenia.Nahlásiť stratu špz.

    Ak to takto nepôjde tak jediné riešenie v súčasnej dobe je nahlásiť auto ako ukradnuté, samozrejme ak sa na to príde dostaneš pokutu myslím do 99€.

    Na nič nikoho nenavádzam ale toto je naozaj jediné riešenie.Podla súčasnich zákonov je možné auto vyradiť z evidencie len na základe potvrdenia o ekolikvidácii alebo o jeho odcudzení ,žiadna iná možnosť neexistuje.Sám mám s tým problém.
    Ja som prišiel o auto podvodom a úplne zbytočne som behal po výsluchoch pretože aj ked bol skutok dokázaný tak to nestačí , stále som majitelom už neexistujúceho auta a môžu mi veselo chodiť pokuty za neplatnú stk. v podstate až do smrti . Je to neskutočný bordel.

    ako odhlasit neexistujuce auto

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.