Zavrieť

Porady

dochodok

dobry den,
neviem kde mam pisat,,tak som to napisal tu,chcel by som sa opitat ako to je ked zomrel otec a mame dostat spiatocny dochodok za 6 mesiacov,a mama bude musiet vratit peniaze na socialku,lebo dostavala predavkovo,ale moja otazka je ze nema vyhotovene papiere kolko ma zaplatit,ale musi cakat kolko dostane ,lebo mame dostat okolo 1800eur,ale mne sa zda ze chce z tej sumy ziskat co najviac,pretoze by uz mali vediet kolko ma vratit,sak mal otec len socialkua a marodku,myslim ze nas chce oklamat.otec zomrel v marci,tak by to mala uz mat pripravene,alebo by mala vediet kolko mame zaplatit,nie?alebo by mala mat vyhotoveny paier,ved je koniec maja.otec bude mat spiatocne od novembra,lebo mu uznali dochodok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Prepíš , respektíve oprav text príspevku ...a dávaj aj dlžne ...
    Raz píšeš ..." mame " a potom " mame " ...ale kto je to ???
    Lebo v kontexte vety sa raz jedná o mamu - vdovu ...a raz o deti ...

    Inak , rád by som vedel , čo majú deti s spoločné s dôchodkom , na ten má nárok predsa iba manželka po zosnulom ...

    Tá poznámka o klamstve je " nádherná "...určité svedectvo vydáva o vzťahu rodič kontra deti...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.