Zavrieť

Porady

Pentagon, nová obytná štvrť v Bratislave

Ahojte
som mimo Bratislavy, ale známi si chcú kúpiť byt v obytnom dome Pentagon. A tento obytný komplex Pentagon mal strašnú historiu - narkománi, kriminalita a prostitúcia. Vedel by mi niekto povedať, ako je tam v súčasnosti s bezpečnosťou? Neurobia chybu, ked sa tam našťahujú. Síce existujú projekt bezpečný Pentagon. Ale ja chcem počuť názory.
Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    pozri tu http://www.porada.sk/t164599-byvanie.html

    pouzivaj vyhladavac,pred zalozenim temy...

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Podľa mňa urobia chybu.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    esmeraldina Pozri príspevok
    Ahojte
    som mimo Bratislavy, ale známi si chcú kúpiť byt v obytnom dome Pentagon. A tento obytný komplex Pentagon mal strašnú historiu - narkománi, kriminalita a prostitúcia. Vedel by mi niekto povedať, ako je tam v súčasnosti s bezpečnosťou? Neurobia chybu, ked sa tam našťahujú. Síce existujú projekt bezpečný Pentagon. Ale ja chcem počuť názory.
    Vďaka
    chceš prežiť? - zabudni na pentagon

    chceš mať deti drogato? - choď tam bývať

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Bratislavský Pentagón nie je americký Pentagón - nech na to zabudnú kupovať v BA Pentagóne byt.
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Manžel má v Pentagóne klienta /sídli tam jedna seriózna firma/ a pokiaľ mal rokovanie s deťmi som sa prechádzala po okolí /lepšie povedané v okolí celého bloku/...no pôsobí tam všetko dosť morbidne, aj keď nepochybujem, že samotný byt, či 2-garzónka môžu byť pekne zrekonštruované , ale to je asi tak všetko...
    neviem si predstaviť ísť večer napr. z divadla, z práce... a navracať sa akože domov...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ano je pravda, že tie 2-garzonky sú pekné, niektoré aj s balkonom len v zlom dome ja som sa už vyjadrila v teme :http://www.porada.sk/t164599-byvanie.html

    esmeraldina je offline (nepripojený) esmeraldina

    esmeraldina
    Vďaka. Tvrdé ale pravdivé. A to nie som ja, čo som chcela kúpiť byt, ale moji známi.

    Pentagon, nová obytná štvrť v Bratislave

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.