Zavrieť

Porady

POHODA - elektronicky formulár do SP

Ahojte poraďáci,
už nejaký čas sa mi stále vracajú zo SP elektronické formuláre ako odmietnuté.
Volala som do sociálnej poistovni a povedali mi, že je tam jedna chyba a to je, že nie je vyplnené, kto to vyhotovil.
Viem mi prosím, niekto poradiť, ako to v pohode nastavím?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mandula je offline (nepripojený) mandula

    mandula
    nastavenie - prístupové práva - uzívateľ - meno, telefón, e-mail
    toto platí pre JÚ, v podvojnom neviem

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    tomu užívateľovi "povoľ" všetko.
    a ked si dáš vytlačiť výkaz do SP cez tlačiareň, tak tam máš meno toho, kto to vyhotovil?
    účtovník A-C REAL, s.r.o.
    Zdravím vás, v Pohode nastavíte meno osoby, ktorá výkaz vyplnila v Nastavenia - prístupové práva. Potom sa vaše meno bude uvádzat aj na každej Odoslanej faktúre, na každom pokladničnom doklade, internom doklade a pod. Prajem veľa úspechov, Vlasta

    Janiča je offline (nepripojený) Janiča

    Janiča
    Vedel by mi, prosím, niekto poradiť, ako dostanem do Registračného listu FO v Pohode korešpondenčnú adresu zamestnanca? Ďakujem.

    Janiča je offline (nepripojený) Janiča

    Janiča
    Volala som na hotline Pohody. Odpoveď bola, že to nie je možné, treba dopísať ručne!

    gogina je offline (nepripojený) gogina

    gogina
    Vie mi niekto poradiť ako v POHODE vyrátam minimálnu mzdu , ked mám koeficient stupňa náročnosti miezd 1,2.Na hotline mi povedali že to mám ručne.Je to ozaj tak, že ručne? Stále mi vyhadzuje len 8100,- a koeficien mám nastavený.

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    gogina Pozri príspevok
    Vie mi niekto poradiť ako v POHODE vyrátam minimálnu mzdu , ked mám koeficient stupňa náročnosti miezd 1,2.Na hotline mi povedali že to mám ručne.Je to ozaj tak, že ručne? Stále mi vyhadzuje len 8100,- a koeficien mám nastavený.
    Nahodiť to do personalistiky treba ručne. A kde si nastavila ten koeficient?

    POHODA - elektronicky formulár do SP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.