Zavrieť

Porady

Chudnime online

Zdravím všetky a všetkých, ktorí si ako možno ako každý rok dali predsavzatie, že chcú zmeniť, svoj život nielen v oblasti zdravotnej stránky, ale najmä tej psychickej. Ak ste aj Vy jedným z nich budem rada ak sa o to pokúsime spoločne. Vytvorme si svoj vlastný klub chudnutia kde budeme zdieľať svoje postupné úspechy, prípadné neúspechy a možno nejaké tie zhrešenia. Chudnutie začína a konči v hlave. Preto pred tým ako začneme si musíme odpovedať na zásadné otázky.

Prečo chcem schudnúť?
Aký je môj cieľ?
Čo som ochotná zmeniť v mojom živote?

Momentálne rozbieham aj klub chudnutia face to face v rôznych mestách, kde sa z času na čas stretneme a vymeníme si svoje skúsenosti, vedomosti a navzájom sa budeme podporovať a kontrolovať.

Ak máte chuť zapojte sa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...bejka, máme tu tému "nežerem"..je veľmi dobrá a inšpirujúca...stačilo pohľadať...

    bejka24 je offline (nepripojený) bejka24

    bejka24
    ďakujem za Vaše postrehy. Obe témy sú super. Uvidím či sa niekto pridá dúfam, že áno - chcela by som vytvoriť klub, ktorý by nás ešte viac motivoval. Túto tému som chcela založiť prvoplánovo, to znamená, že so nehľadala niečo podobné.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.