Zavrieť

Porady

Ponúkam podnikateľský nápad zadarmo

...v pravom slova zmysle to nie je podnikateľský nápad, ale možnosť vykonávať určitú činnosť použitím konkrétneho zariadenia, ktorej výsledok bude závislý od dopytu a možnostiach propagácie jednotlivca/firmy poskytujúcich danú službu.

O čo ide?
Ide o rýchle a definitívne odstraňovanie podzemných škodcov (akými sú napríklad krty) s okamžitým účinkom.

Charakteristika jednotlivca/firmy
Zariadenie sa obsluhuje veľmi jednoducho, preto nie je potrebné mať s ničím podobným žiadne skúsenosti. Stačí si to raz vyskúšať. Záujemca by mal mať auto a vedieť sa dopraviť za zákazníkom na vykonanie služby v rámci mesta a jeho okolia.

Dopyt
Dopyt je podmienený letným obdobím.

Rentabilita
Zariadenie je pomerne drahé a jeho návratnosť bude závisieť od ceny služby.


Myslím si, že by to mohlo mať úspech a hlavne, myslím si, že by na tom mohli byť úspešní aj ľudia, ktorí sa do toho pustia. Je síce zhoršená ekonomická situácia, no na čo je ľuďom trávnik, pokiaľ ho majú posiaty kopcami? A to ani nepíšem o golfových ihriskách.

Budem rada, pokiaľ sa k tomuto spustí diskusia. Bolo by tiež super, ak by ste napísali, koľko by ste boli ochotní dať za takúto službu.

Petra
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Krty by mali byt chranene. Ale nemyslim si, ze by s tym mal nejaky majitel zahrady problem .

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    O čo ide?
    Ide o rýchle a definitívne odstraňovanie podzemných škodcov (akými sú napríklad krty) s okamžitým účinkom.

    a ako s odstraňovaním najväčšieho škodcu tejto zemegule???

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    hanelie Pozri príspevok

    a ako s odstraňovaním najväčšieho škodcu tejto zemegule???
    Ty asi nemas zahradu co?

    PettaN je offline (nepripojený) PettaN

    PettaN
    Marína Pozri príspevok
    Téma sa, podľa mňa, skôr hodí tu
    Tak potom poprosím o presunutie.

    hanelie Pozri príspevok

    a ako s odstraňovaním najväčšieho škodcu tejto zemegule???
    Hehe

    peba Pozri príspevok
    Ak by som mal záujem, co stojí to zariadenie?
    Sú dva druhy. Jedno 1790 druhé 1630. No teraz vážne začínam súhlasiť s Marínou, že sa to hodí viac do inzercie. Pardón .

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    Ty asi nemas zahradu co?
    a veru mám / babkinu, / aj krtkov a ich kopčeky mám najmä v jahodách - ale zemičku rozhrniem a život ide ďalej

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    hanelie Pozri príspevok
    a veru mám / babkinu, / aj krtkov a ich kopčeky mám najmä v jahodách - ale zemičku rozhrniem a život ide ďalej
    No dobre, ale teraz si predstav, ze mas pekny rovny pozemok a peknu rovnu travicku. Skratka ako na futbalovom stadione, len este ovela krajsiu. No a teraz ti tam zacne niekto robit kopce. Niekedy aj 12 za den. A mas po drahom travniku aj svojej robote.

    Pokial totiz viem, tak tie rozne jedy a hluposti vobec nezaberaju - mam tiez pocit, ze tu na porade toho bolo popisaneho uz vela (ako bojovat proti krtom). Staci len hladat .

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    rickman Pozri príspevok
    No dobre, ale teraz si predstav, ze mas pekny rovny pozemok a peknu rovnu travicku. Skratka ako na futbalovom stadione, len este ovela krajsiu. No a teraz ti tam zacne niekto robit kopce. Niekedy aj 12 za den. A mas po drahom travniku aj svojej robote.

    Pokial totiz viem, tak tie rozne jedy a hluposti vobec nezaberaju - mam tiez pocit, ze tu na porade toho bolo popisaneho uz vela (ako bojovat proti krtom). Staci len hladat .
    Nechaj tých krtkov na pokoji, čo je doma to sa počíta. Zúri kríza na celom svete, čo ty vieš na čo budú ešte dobré

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    PettaN Pozri príspevok
    Sú dva druhy. Jedno 1790 druhé 1630. No teraz vážne začínam súhlasiť s Marínou, že sa to hodí viac do inzercie. Pardón .
    Tak teraz je to zadarmo alebo nie?

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    časť citátu:
    PettaN Pozri príspevok
    Sú dva druhy. Jedno 1790 druhé 1630. No teraz vážne začínam súhlasiť s Marínou, že sa to hodí viac do inzercie. Pardón .
    Ja som to tušila, čo sa z toho vykľuje.
    Naposledy upravil Marína : 16.04.09 at 11:45

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Sabadka Pozri príspevok
    Nechaj tých krtkov na pokoji, čo je doma to sa počíta. Zúri kríza na celom svete, čo ty vieš na čo budú ešte dobré

    PettaN je offline (nepripojený) PettaN

    PettaN
    No celkom zaujímavé niektoré názory . Nikto však nespomenul cenu, na ktorú som sa tiež pýtala.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.