Zavrieť

Porady

Využitie domu pri hlavnej ceste

Dobrý deň,

Mám k dispozícii rodinný dom,ktorý sa nachádza na hlavnom ťahu.Chcela by som ho využiť na podnikanie ale neviem sa rozhodnúť pre žiadny nápad.Rozmýšľala som o motoreste,ale v blízkosti už jeden je.Za akýkoľvek nápad,budem rada.pekný deň
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Leggy Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    Mám k dispozícii rodinný dom,ktorý sa nachádza na hlavnom ťahu.Chcela by som ho využiť na podnikanie ale neviem sa rozhodnúť pre žiadny nápad.Rozmýšľala som o motoreste,ale v blízkosti už jeden je.Za akýkoľvek nápad,budem rada.pekný deň
    Predovšetkým si musíš rozmyslieť, na čo máš dispozície a čo vieš, nebudeš tam mať predsa kaderníctvo, ak si krajčírka. Čo takto bagetériu, rýchle občerstvenie, servis MV, predajňu potravín a doplnkového tovaru, podávanie stravy na princípe salašovej kuchyne a k tomu prispôsobiť nielen interiér ale aj exteriér... Polož si na stôl všetky za a proti, pouvažuj, čo by sa dalo robiť bez väčších problémov, alebo aj s nimi, ale aby výsledný efekt bol výborný. Rozmýšľaj, na čo máš a na čo nie. To je podstatné v tvojom probléme.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    hlavny tah je super, ale zalezi aj kto chodi okolo... ci rodiny s detmi na vylety alebo kamionisti...

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Co tak zriadit v nom bordel?

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    profesional Pozri príspevok
    Co tak zriadit v nom bordel?
    No myslím, že to nie je správny nápad, to už radšej kaderníctvo...

    Zewa je offline (nepripojený) Zewa

    Zewa
    autoservis, autodielna, odtahovka, predaj vybavy do aut, reklama na stene domu, drive-in fast-food..vsetko zalezi od toho ako su realne moznosti a aky to je dom/pozemok atd... mozes ho prenajat nejakej prepravnej firme ako sidlo dispecingu, ci sklad, alebo tam zriadit sidlo nejakej zachranke sukromnej a prenajat to im..atd..

    Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

    Kolenčík
    Možno záhradkárske potreby a predaj stromkov kvetov, sadeníc či okrasných drevín, ak tam je v okolí domu priestor.

    Využitie domu pri hlavnej ceste

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.