Zavrieť

Porady

Kod zdroja - rozvojovy projekt v ZS

Dobry den
mohli by ste mi prosim poradit aky kod zdroja mam uviest v nasledovnom pripade. Sme ZS s MS zriadovatel je obec. Z ministerstva školstva cez obec sme dostali nenormativne financne prostriedky na rozvojovy projekt Elektronizacia a revitalizacia skolskych kniznic. Tieto prostriedky sme minuli a ja mam vo vykaze uviest kod zdroja vo vydavkoch 72 alebo 111. Pripadne aky kod. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    luli Pozri príspevok
    Dobry den
    mohli by ste mi prosim poradit aky kod zdroja mam uviest v nasledovnom pripade. Sme ZS s MS zriadovatel je obec. Z ministerstva školstva cez obec sme dostali nenormativne financne prostriedky na rozvojovy projekt Elektronizacia a revitalizacia skolskych kniznic. Tieto prostriedky sme minuli a ja mam vo vykaze uviest kod zdroja vo vydavkoch 72 alebo 111. Pripadne aky kod. Dakujem.
    kod zdroja 111 používame pri rozpočtových výdavkoch a kod zdroja 72 pri mimorozpočtových výdavkoch

    alize je offline (nepripojený) alize

    alize
    Dobrý deň poraďáci,
    aj ja mám otázku ohľadne kodu zdroja.
    Záverečná platba projektu zo strany ministerstva bola zadržaná v roku 2006. Túto časť sme dostali v roku 2007, ale čerpanie už nemáme. Čerpanie bolo v roku 2006 s kódom 41) Aký kód zdroja máme uviesť k príjmom v tomto prípade .Sme obec.

    Na elektronizáciu knižníc sme dostali tiež prostriedky, a v obci príjem je s kódom 111 a škola zaúčtovala čerpanie tiež sa kodom 111. Pri príjme v škole nepoužívame kód zdroja 232 bez RK.

    Pekný zvyšok dňa.

    Kod zdroja - rozvojovy projekt v ZS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.