Zavrieť

Porady

zmluva o sprostredkovaní

ahojte všetci, nenašla som v príspevkoch to čo hľadám, a preto prosím o zaslanie nejakého vzoru zmluvy o sprostredkovaní.Jedná sa o sprostredkovanie obchodného partnera, resp. klienta..Súri mi to, ďakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    tatoo81
    ahojte všetci, nenašla som v príspevkoch to čo hľadám, a preto prosím o zaslanie nejakého vzoru zmluvy o sprostredkovaní.Jedná sa o sprostredkovanie obchodného partnera, resp. klienta..Súri mi to, ďakujem za pomoc.
    Tu je http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=60

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    tatoo81
    ďakujem ajobs, pomohlo mi to.
    Nemáš začo, ak ti to pomohlo, môžeš to Oceniť bodmi.

    matoga je offline (nepripojený) matoga

    matoga
    tatoo81
    ahojte všetci, nenašla som v príspevkoch to čo hľadám, a preto prosím o zaslanie nejakého vzoru zmluvy o sprostredkovaní.Jedná sa o sprostredkovanie obchodného partnera, resp. klienta..Súri mi to, ďakujem za pomoc.
    Doplnil by som túto otázku o moju otázku a to zmluvu o sprostredkovanie obchodných partnerov - zákazníkov (jedná sa o ubytovanie), ktorých získa firma pre majiteľa ubytovacieho zariadenia. Čiže ak niekto má takúto zml. o sprostredkovaní bol by som mu nielen povďačný.
    Diik.

    alexis je offline (nepripojený) alexis

    alexis
    ahoj poradaci,
    chcela by som poprosit o pomoc. Mam situaciu: dva moji klienti maju spísanu sprostredkovatelsku zmluvu na poistovnictvo a dohodoli sa ze si budu jeden druhemu dohadzovat klientov. No teraz si to chcu nejako vyuctovat, aku zmluvu na to uzatvorit?
    Neviem ci nejaku o sprostredkovani sluzieb alebo co? a ako by mala vyzerat, nejaky vzor ak by sa dalo.
    Diky moc.

    alexis je offline (nepripojený) alexis

    alexis
    prosim ak viete niekto pomoc a odvedat na moju otazku polozenu hore vyssie odpovedzte. potrebovala by som to surne.
    dik
    Naposledy upravil alexis : 07.03.08 at 18:30

    zmluva o sprostredkovaní

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.