Zavrieť

Porady

Letný vs. zimný čas

Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Ahojte,

vplýva na vás nejakým spôsobom posun času z letného na zimný a naopak?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

áno,ja mám vždy dovolenku, ako dnes keby som nemala dnes dovolenku bola by som dlhodobo rozbitá a ešte dnes mám aj moju terapiu na dušu moju milovanú keramiku
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Letko Pozri príspevok
Ahojte,

vplýva na vás nejakým spôsobom posun času z letného na zimný a naopak?
Neviem, ale na mňa zmena času nemá absolútne žiadny vplyv- nič, ani pozitívny ani negatívny...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buď rád
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Mne je to po tých rokoch už tiež vcelku jedno ... teda tá samotná zmena - horšie bolo, kým boli deti malé a napr. ráno vstávali alebo večer sme ich kúpali viac-menej presne o určitom čase, tak tú hodina bolo cítiť, kým sa "preorientovali".
Keby som si ale mala vybrať, tak chcem na furt radšej letný čas - ráno mi je to jedno, lebo až tak strašne zavčasu nevstávam, ale večer mi lepšie padne, keď je dlhšie vidno (keď v zime odchádzam potme z roboty už o 16.00, neskutočne ma to depce... )
Čo ma ale štve najviac - keď si na mobile prehodím čas, tak sa mi zmenia aj hodiny v kalendári, ktorý dosť často používam aj na pracovné úlohy, a to už nie je jedno, ak mám nejakú udalosť nastavenú na 9.00, po zmene času mi mobil ukazuje 10.00! A tak som aj včera asi polhodinu prepisovala časy udalostí v kalendári mobilu - viete niekto, či sa to dá robiť jednoduchšie? A prečo vôbec sa to zmení - veď 9.00 je 9.00, a je úplne jedno, či podľa zimného alebo času, či...?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nevvšimol som si vplyv na mna-ale mohli by ho zrušit,nepreukazala sa nejaká horibilná úspora energie,však sú aj iná možnosti úspor el.energie.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Kohut mi kasle na letny cas a kikirika rovnako ako v zime. Ak ho neoducim ... do polievky.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alabut Pozri príspevok
Kohut mi kasle na letny cas a kikirika rovnako ako v zime. Ak ho neoducim ... do polievky.
Chudák kohútik...
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

alabut Pozri príspevok
Kohut mi kasle na letny cas a kikirika rovnako ako v zime. Ak ho neoducim ... do polievky.
Môj pes spí o hodinu dlhšie, teda tak, ako má. Aspoň zvieratá ostali pri zdravom rozume. "Lidi jsou jen lidi" (povedal Werich) - viď letný čas, jeden z "úžasných" ľudských vynálezov.
1 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Zimama Pozri príspevok
Čo ma ale štve najviac - keď si na mobile prehodím čas, tak sa mi zmenia aj hodiny v kalendári, ktorý dosť často používam aj na pracovné úlohy, a to už nie je jedno, ak mám nejakú udalosť nastavenú na 9.00, po zmene času mi mobil ukazuje 10.00! A tak som aj včera asi polhodinu prepisovala časy udalostí v kalendári mobilu - viete niekto, či sa to dá robiť jednoduchšie? A prečo vôbec sa to zmení - veď 9.00 je 9.00, a je úplne jedno, či podľa zimného alebo času, či...?
Neviem, aky mas mobil, ale ak to nejde priamo v nom, ta sa daju stiahnut vsetky data z kalendara do PC, potom prestavit cas na mobile, vsetky data v kalendari vymazat a nahrat tie z PC spat .
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Kohut dokikirikal.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
alabut Pozri príspevok
Kohut dokikirikal.
Dobrú chuť
0 0
555555 555555

555555 je offline (nepripojený) 555555

Ja som úplne rozhádzaná pri zmene času Katastrofa.
0 0
gypsynka gypsynka

gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac
Na mňa nemal letný čas roky skoro žiadny vplyv. Ale tento rok, katastrofa. Večer neviem zaspať, lebo som chodila spávať okolo 12-tej, teraz je akože 11, kým zaspím sú asi 2 hodiny v noci a ráno o šiestej neviem vstať, lebo je akože len päť. No a potom v práci vydržať 7,5 hodiny, tak to je niekedy o držku. Normálne mám také "narkotické" stavy, že keď zavriem oči, hneď sa mi sníva. Hrôza
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Zimama Pozri príspevok
Mne je to po tých rokoch už tiež vcelku jedno ... teda tá samotná zmena ........
... no, dnes som sa z rádia dozvedela, že predsa len mi to nie je jedno - myslela som si, že keď chodím aj tak neporiadne spávať (najskôr okolo polnoci ), že ma jedna letná hodina nemôže rozhodiť, ale uvedomila som si, že tento týždeň sa mi špeciálne ťažko vstáva, doslova nasilu sa musím prebrať, lebo veď telo vstáva o hodinu skôr, či sa mi to páči alebo nie ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

letný čas 2012 - 2016
0 0
nalim07 nalim07

nalim07 je offline (nepripojený) nalim07

mne to vobec nevadi, jedina vec co mi na tom prekaza je, ze v zime sa zotmie strasne skoro.
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

nalim07 Pozri príspevok
mne to vobec nevadi, jedina vec co mi na tom prekaza je, ze v zime sa zotmie strasne skoro.
No vies, ale zimny cas, to je prave ten skutocny a ten letny je vymysleny.
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

super, dufam ze ho nikto nikdy nezrusí ...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Dnes nám to už nejako veľmi nevadí, za pár dní sa prispôsobíme, ale keď boli deti malinké, mali sme aj v lete zimný čas na hodinách v celom byte, lebo vstávali a chodili si spať po svojom, papania sa dožadovali po svojom ... Návštevy boli z toho nášho času "vedľa" , stávalo sa, že si išli aj naprávať svoje hodinky ...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

veď už na to došli,že je to hovadina a už 10 rokov sa hovorí o zrušení......tak prečo sa v tom zase pokračuje....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať