Zavrieť

Porady

Nahravanie videa s telefonu do PC

Ahojte mam telefon SONY ERICSSON K610i fotky si do PC viem uložit ale videá mi nejdu uložiť.mam aj inšalované CD k tomuto telefonu a nejde mi to. Dakujem vopred za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

    Luboš275
    Manželka má tiež ERICCSON a zo začiatku som video a fotky prenášal cez program a musel som zapájať telefón na počítač .Myslím že video je v MPG4 formáte a keď som nemal nainštalovaný GOM Player prehral som ho iba v Quick Player.Ostatné prehrávače to neprehrali.
    Najlepšie riešenie je vybrať SDkartu a dať do počítača.Zobraziť súbory a preniesť.

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    delkom Pozri príspevok
    v telefone video najdem ked pripojim USB kabel tak PC reaguje len na /nahraj fotky/
    Nie som si istý, ale Ericssony by to mali mať rovnaké. Keď prepojím mobil s PC, nabehne mi na displeji "Režim USB",
    ktorý ponúka "Režim telefónu", prenos médií, tlačiť a veľkokapacitný prenos.
    Týmto veľkokapacitným prenosom tieto obrázky a či videá sa zobrazia v zariadení s vymeniteľným úložišťom a potom ako som popísal vyššie.
    Ak to tak nejde, potom ako poradil Ľuboš275

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Nemám K-čko, ale W-čko a ja sťahujem video do PC cez kábel, veľkokapacitným prenosom. V "Tento počítač " sa mi ukáže "Phone card" no a ďalej idem DCIM, 100MSDCF. V tom poslednom mám fotky a aj videá, tie sú vidieť pod označením MOV a nejaké číslo, je to formát MPG4. No a potom už bežným spôsobom vyberiem, alebo skopírujem toto video do PC. Mne to ide bez problémov aj prehrať.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    delkom Pozri príspevok
    Ahojte mam telefon SONY ERICSSON K610i fotky si do PC viem uložit ale videá mi nejdu uložiť.mam aj inšalované CD k tomuto telefonu a nejde mi to. Dakujem vopred za radu.
    A nevidíš ich nikde na pamäťovej karte? Lebo keď sú tam fotky, tak v nejakom inom adresári musia byť tie videá.

    Len neviem, či ich na PC prehráš - v mobile sú v trochu inom formáte, v PC ich treba skonvertovať.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Luboš275 Pozri príspevok
    Manželka má tiež ERICCSON a zo začiatku som video a fotky prenášal cez program a musel som zapájať telefón na počítač .Myslím že video je v MPG4 formáte a keď som nemal nainštalovaný GOM Player prehral som ho iba v Quick Player.Ostatné prehrávače to neprehrali.
    Najlepšie riešenie je vybrať SDkartu a dať do počítača.Zobraziť súbory a preniesť.
    aj zo se vivaz to tak funguje

    delkom je offline (nepripojený) delkom

    Mám zložitú povanu ale nie som šibnutý. ...viac delkom
    v telefone video najdem ked pripojim USB kabel tak PC reaguje len na /nahraj fotky/

    delkom je offline (nepripojený) delkom

    Mám zložitú povanu ale nie som šibnutý. ...viac delkom
    velmi pekne dakujem už mi to ide musel som ist na tento počítač a potom na disc C A Už TO JE OK dakujem za radu

    delkom je offline (nepripojený) delkom

    Mám zložitú povanu ale nie som šibnutý. ...viac delkom
    delkom Pozri príspevok
    velmi pekne dakujem už mi to ide musel som ist na tento počítač a potom na disc C A Už TO JE OK dakujem za radu
    už asi otravujem ? video som pridal v pohode už len ho neviem otvoriť ukazuje mi tam dajakú ikonu v tvate zošita a pravý horný roh má zalomený smerom nadol

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Tá ikona má aj nejakú príponu súboru .xxx a podľa toho nájdeš ktorý program to otvorí.

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    delkom Pozri príspevok
    už asi otravujem ? video som pridal v pohode už len ho neviem otvoriť ukazuje mi tam dajakú ikonu v tvate zošita a pravý horný roh má zalomený smerom nadol
    Nainštaluj si GOM Player, ten si nájdi cez GOOGLE, alebo toto
    http://www.softmania.sk/Gom-Player.html

    pozlatka je offline (nepripojený) pozlatka

    pozlatka
    Gapo Pozri príspevok
    Nemám K-čko, ale W-čko a ja sťahujem video do PC cez kábel, veľkokapacitným prenosom. V "Tento počítač " sa mi ukáže "Phone card" no a ďalej idem DCIM, 100MSDCF. V tom poslednom mám fotky a aj videá, tie sú vidieť pod označením MOV a nejaké číslo, je to formát MPG4. No a potom už bežným spôsobom vyberiem, alebo skopírujem toto video do PC. Mne to ide bez problémov aj prehrať.
    Chcela by som radu ako otočit video, ktoré sa mi po stiahnuti zobrazi naležato.Ďakujem za odpoveď.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    pozlatka Pozri príspevok
    Chcela by som radu ako otočit video, ktoré sa mi po stiahnuti zobrazi naležato.Ďakujem za odpoveď.

    Jedine nainštalovať nejaký editor videa, tam to importnúť, obraz otočiť o 90 st. a video znovu zrenderovať (vytvoriť nový videosúbor). Ja to viem urobiť napr. v Ulead Video Studio. Ale aj iné videoeditory to spravia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.