Zavrieť

Porady

Olymp - 1/4-ročný Prehľad 2007

Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Prosím o navigáciu, ako mám do Prehľadu prepašovať zrážkovú daň z výplaty za 12/06, zrazenú a odvedenú 3.1.07. Zrazenú a odvedenú vo februári (výplata za 1/07 ) a v marci (výplata za 2/07) do príslušných mesiacov mi zapísalo, ale január neviem ako mám zadať (prevodný príkaz mám správne zadaný ....teda podľa skutočnosti). Vďaka za pomoc.
Usporiadat
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

V prehľade za I.Q.bude zrážková daň uvedená v 01 kolónke za 12/06, atď.v podstate sa tam bude uvádzať zrážková daň o mesiac pozadu od preddavkov.Aspoň mne to tak vychádza?!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Prehľad mi je jasný, hľadám návod, ako presvedčiť soft, aby mi to tam zapísal sám....teda aby mi zrazenú daň v januári zapísal do januára.
0 0
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Ani mne to tam nezapísalo,tak ako to má byť ,takže pekne ručne,myslím že to by mali doriešiť autori softu a dúfam že to je len otázka času a praxe,veď zatiaľ to robíme prvý krát.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pri tak renomovanom SW to prekvapuje.
0 0
judy judy

judy je offline (nepripojený) judy

Paula Pozri príspevok
Prehľad mi je jasný, hľadám návod, ako presvedčiť soft, aby mi to tam zapísal sám....teda aby mi zrazenú daň v januári zapísal do januára.
myslim ze nieco robis zle, lebo ja mam podobny pripad a zrazkovu dan z 12/2006 mam spravne zaevidovanu v stvrtrocnom prehlade v januari 2007
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Vďaka za návod, ako to urobiť dobre .
0 0
judy judy

judy je offline (nepripojený) judy

Paula Pozri príspevok
Vďaka za návod, ako to urobiť dobre .
a co keby si znova vygenerovala vyplaty za 12/2006 ???
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

judy Pozri príspevok
a co keby si znova vygenerovala vyplaty za 12/2006 ???
To mi nepripadá obzvlášť praktické...nemám ich síce veľa, ale niekto ich má možno more.....svojim problémom som myslela nielen na seba.
0 0
judy judy

judy je offline (nepripojený) judy

ja som sa u seba pozrela a prevodny prikaz mam vygenerovany v januari 2007 za 12/2006 .
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Tak mám aj ja . Dík.
0 0
jani73 jani73

jani73 je offline (nepripojený) jani73

Prosím Vás o radu, Vytlačila som si prehľad za 1Q a zastavila som sa na riadku 4 a 9. Mali by tam byť preplatky z RZD zamestnancov. Môj predchodca robil RZD na inom PC, jeho údaje mi však nepreposlal. Preplatky ponižujem z preddavkovej dane, ale teraz mi nesedí ten výkaz. Je možné nejakým spôsobom dohodiť preplatok ručne , alebo si musím vyžiadať nepreposlané údaje na diskete? Ďakujem za radu.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Bez podkladu o nedoplatkoch / preplatkoch z ročného zúčtovania nemáš do r.2 (nedoplatky / preplatky) čo zapísať....
0 0
jani73 jani73

jani73 je offline (nepripojený) jani73

Ked sa robilo RZD preposlal mi vyplnene tlaciva s preplatkami a nedoplatkami, ale nemam ich cez olymp. Vyplaty zamestnancom robim od 01/07. Preplatky/ nedoplatky mam zahrnute aj do vyplat, ale ide mi teraz o ten vykaz. Neviem co s tym. Je možné doplniť údaje aj ručne? Pýtam sa preto, lebo kým mi prepošle predchodca údaje bude po termíne. Poradte prosím ako riešiť tento problém, akosy sa mi to sype (robím teraz aj za kolegynu)
0 0
katka.hesskova katka.hesskova

katka.hesskova je offline (nepripojený) katka.hesskova

mam otazku troska od temy, ale kde zozeniem tlacivo prehladu na 2007 (v papiernictve ho nemaju a na stranke drsr sa neda vyplnat)
ako ste postupovali vy???
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Na každom DÚ
0 0
katka.hesskova katka.hesskova

katka.hesskova je offline (nepripojený) katka.hesskova

čize len ososbne,
na internete ho zrejme nevyplnim...

dakujem
0 0
kačenka kačenka

kačenka je offline (nepripojený) kačenka

tlačivo tam síce nevyplníš, ale môžeš si aspoň čisté stiahnuť a také potom ručne vyplniť a odoslať na stránke drsr.
0 0
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

Ja si nejak neviem dat rady z dokumentom o zdanitelnej mzde, ked si dam vytlacit na jednotliv.zamestnancov /kt. mali len zrazkovu dan/ tak mi nevypise dan do kolonky zrazkovej dane ale preddavkovej.
prosim Vas kde mozem mat problem v nastaveniach na jednotlivom zamestnancovi?
0 0
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

Prosim Vas kde v dokumentoch najdem ten prehlad o odvedenej dane z miezd?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Majka Pozri príspevok
Prosim Vas kde v dokumentoch najdem ten prehlad o odvedenej dane z miezd?

V Dokumentoch klikni na odvod dane .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať