Zavrieť

Porady

Ako zobraziť všetky Sledované témy

Skúšam zobraziť všetky svoje sledované témy, no vidím iba prvú stranu zo zonamu. Ako mám zobraziť všetky Sledované témy?
Naposledy upravil taiko : 13.05.14 at 14:33
hh.JPG  
Capture.JPG  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nové

    Moje otázky

    Top 30 dní
    Aktívne Debaty
    Ale je to v jednej rovine hore v políčku.
    Skús toto:
    Porady
    Upraviť Moje sledované
    Auto Moto
    Cestovanie
    Deti
    Domácnosť
    Elektronika
    Foto
    Hoby
    Hudba
    Iné
    Kaviareň Porady
    Kultúra
    Mobily a Tablety
    Móda
    Mzdy a personalistika
    Neziskové organizácie
    Počítače
    Podnikanie
    Porada (o stránke Porada)
    Právo
    Recenzie
    Recepty
    Software
    Stavba
    Šport
    Účtovníctvo a
    Naposledy upravil Tweety : 12.05.14 at 14:16
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    taiko to nezobrazi mnou sledovane temy. Skusal som na to ist cez nastavenia, ale tiez to nezobrazi vsetky mnou sledovane temy.to nezobrazi mnou sledovane temy.
    taiko ja ti dam Karle
    Tweety to sa len tak vravelo v jednom filme
      zbaliť
    avalik ale taiko asi chce v nastaveniach - tam to naozaj da len prvu stranu a neda sa listovat
    taiko tak tak. Ja chcem zobrazit mnou sledovane otazky/diskusie nie mnou sledovane porady

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    na hlavnej stranke druha ponuka hlavicky tem - filtra ... mas tam moznosti

    Moje otázky
    Moje príspevky
    Koncepty
    Obľúbené
    Od sledovaných

    a tam si vies nacitat dalsie, alebo kliknut na dalsiu stranu

    Naposledy upravil avalik : 13.05.14 at 14:15
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    taiko no veru to nefunguje. Pridal som temu do sledovanych, vidim ju v "Nastavenia" -> "Sledovane" -> "Vsetky sledovane", ale tam neviudim vsetky svoje sledovane temy iba prvu stranu zo zoznamu. Je to cudna chyba porady ked si clovek svoje sledovane temy poprezerat nemoze . alebo zeby som sa nieco nenaucil?
    avalik toto co som dala je na hlavnej stranke nie v nastaveniach
    taiko ale ani to nie je to co chcem ja.. Nic z toho mi nezobrazi mnou sledovane temy. teda tie pre ktore si "zapnes" sledovanie, pripadne zasielanie update-ov na email.
    avalik pridala som obrazok - nepomoze?
    taiko nie. Ak zvolim "Od sledovanych", neviem co tam ukazuje, ale moje sledovane temy nie. Ved to vyskusaj, Daj si sledovat temu, ci ju potom v "Od sledovanych" uvidis
    avalik teraz som zrusila vsetky rubriky - nesledujem nic ... v "nove" mi nezobrazilo nic, ale v "od sledovanych" ostalo rovnake, temy ktore nesledujem
    avalik jaaaaj "od sledovanych" je od sledovanych poradakov - som zistila, ze v profile poradaka si mozes nastavit jeho sledovanie!!!
    taiko neviem, ci sa dobre chapeme. Ja nehovorim, o sledovanych rubrikach, ale o sledovanych temach. SOm pridal obrazok, ze kde to sledovanie konkretnej temy nastavujem
    avalik hej chapem ... ty chces len temy - otazky, nie rubriky ... ja som len skusala na hlavnej stranke a ani tam to nejde
    taiko no nevadi, musime bojovat s tymi zbranami, ktore mame. Budem si davat temy do oblubenych
    avalik teraz citam v popise rubriky http://www.porada.sk/nova-porada "Sledované témy (nie rubriky) -- Aktuálne príspevky prídu do notifikácie, prípadne aj na email. K zoznamu sledovaných tém sa dá dostať aj cez nastavenia. Budú doplnené aj do filtrov na hlavnej stránke."
      zbaliť

    Ako zobraziť všetky Sledované témy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.