Zavrieť

Porady

Rozšírenie obchodu

Mám malý obchodík detským ošatením,ale sú obdobia kedy sú slabé tržby a tento rok obzvlášť.Mám tam ešte volný priestor,ktorý by som chcel využiť niečim čo by vykrívalo slabé obdobia,ale nenapadá ma stále nič.PORADí mi niekto,kto má podobné skúsenosti_?
Ďakujem vopred!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wajda je offline (nepripojený) wajda

    wajda
    Co takto priestor, kde by rodicia mohli "odlozit" na nejaky cas svoje dieta? Zvykne to byvat v nakupnych centrach, deti sa hraju a rodicia zatial nakupuju. Zalezi ale od toho, aky velky priestor to je, kde sa nachadza, atd.

    Popripade ma napada este spojit sa s nejakou krajcirkou, poskytnut jej priestor a mohla by tam upravovat odevy.

    Alebo este, otvorit tam bazar s detskymi potrebami

    belo72 je offline (nepripojený) belo72

    belo72
    Asi by som sa drzal podobneho sortimentu - nieco pre deti ak to tam nemas skus tam dat hracky. Ked tam rodic s dietatom vojde neverim ze si nic nekupia. Mozno aj flase cumliky autosedacky.... .

    ludex je offline (nepripojený) ludex

    človek,čo si užíva život. ludex
    Keď detské,tak detské!! Skús detskú obuv. Papučky,čižmičky a tak. Ide škola,prezuvky,tenisky. Myslím, že to by šlo!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.