Zavrieť

Porady

abstinencia Conan X

Budem rád , že všetci tý ktorý mi písali sa znovu zapoja do témi lebo ostal som prekvapený , že pri takej návšteve bol som zrušený a neviem či dostanem odpoved´lebo toľko som toho zo seba dal a sme prekvapený aj z manželkov...už čo založil som novú...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    amazoncanka je offline (nepripojený) amazoncanka

    amazoncanka
    Ahojte Conanovci.
    Conan, som rada že si sa nevzdal a založil novú tému, verím, že tí, ktorých si zaujal v prvej téme, budú v diskusii na úrovni pokračovať v tejto. Svoj názor som vyjadrila aj tej dáme, ktorá bola tak hyperaktívna, že založila inú v nádeji, že tam bude vyššia úroveň, čo si ja nemyslím. Prajem krásny večer a teším sa na nové príspevky k tejto téme. Len škoda tej pôvodnej, ale kto chce, vyjadrí svoj názor aj dvakrát, ak si z nim stojí.

    Conan X je offline (nepripojený) Conan X

    Conan X
    Verým aj ja .....veľa síl a slov som napísal a o mojom živote a rodine . Alkohol je téma ktorú treba rozoberať a poradiť ,kto to potrebuje a pomoc. Možno mi povie niekto ,že som slaboch ale som hrdý na seba , že som abstinent a preto som reagoval hned´a verým ,že sme ľudia a kto nechce verejne o tom diskutovať , tak prečo toto! Koľko známich sa tešilo , že budú sa tiež zapájať ale som tu a dúfam , že sa najdeme a budeme dálej písať svoje pocity...Ahojte

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Len by bolo lepšie, keby sa téma premenovala napr. na: Alkohol – ako prestať piť alebo niečo podbné. Bolo by to dobré kvôli vyhľadávaniu... aby to ľahšie našli tí, ktorým to môže pomôcť (s tým by mohol pomôcť Richard).

    Držím palce

    Conan X je offline (nepripojený) Conan X

    Conan X
    Vieš , nechcel som už tam písať alkohol ale určite si to každý najde podľa názvu...

    amazoncanka je offline (nepripojený) amazoncanka

    amazoncanka
    Conan, súhlasím s Bastianom, ak sa to dá, skús tú tému premenovať ako on radí, alebo požiadať admina, alebo Richarda, aj keď nemám tušenia kto to je. Myslím si, že ten názov čo navrhuje Bastian by bol výstižnejší a ľahšie by ho našiel ten, koho táto téma zaujíma. Obsah témy sa tým nezmení. Zváž to.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.