Zavrieť

Porady

Problém s cookies a pod.

Zdravím Vás!


neviete mi poradiť, keď chcem ísť na gmail, napíše mi -
Funkcia súborov cookie prehliadača je vypnutámám mozilu, našiel som, že mám cez možnosti zapnúť v nastavení súkromia - POVOLIŤ SERVEROM NASTAVOVAŤ COOKIES, alebo ich vymazať.
Urobil som obe veci, no stále mi nejde prihlásiť sa na napr. gmail.

Ďalšia vec taký problém, že po zapnutí PC trvá asi 2m., kým mi na ploche nabehnú ikonky. Skúsil som cez mscongif vypnúť niekoľko vecí pri zapínaní, hádam aj správne, ale stále je tu ten problém.


Nejaké rady? vďaka!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ovládací panel>Možnosti siete Internet>Všeobecné: História prehľadávania: môžeš zrušiť potvrdenie Pri ukončení..... - cookies sa nevymažú, alebo ponechať a potom v Nastavenie nastaviť Automaticky.
    Pokiaľ bude prehliadač spustený, budú sa cookies ukladať, keď vypneš - zmažú sa. Pri ďalšom otvorení je ukladanie opäť povolené.

    Lukasz11 je offline (nepripojený) Lukasz11

    Lukasz11
    mám Firefox, šiel som takto - Nástroje, možnosti, súkromie, použiť vlastné nastavenie, povoliť cookies, (uchovávať cookies do ukončenia programu) a stále mi to nefunguje

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ešte to nastav v hlavných možnostiach - v ovládacom paneli - možnosti siete internet.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ovládací panel> Možnosti siete Internet>Všeobecné. V História prehľadávania označiť Pri ukončení...... a potom ešte vstúpiť (vedľa toho) do Nastavenie a tam v Dočasné...... nastaviť Automaticky a Vyhradené miesto si nastav podľa seba (bude stačiť aj 50MB - pre bežné používanie).

    Lukasz11 je offline (nepripojený) Lukasz11

    Lukasz11
    Tak som to tak nastavil a stále mi to nejde,
    ešte som zistil, že ak chcem v Opere otvoriť gmail, tak tam mi ide (,zatiaľ čo v Mozille stále nie!), no v Opere mám teraz aj iný problém. keď čokoľvek vyhľadám, dojde to iba do bodu, kedy mi to úspešne vygoogli, no keď chcem ten link zakliknúť, či skopírovať to už je nefunkčné.
    A taktiež mám na oboch prehliadačoch problém ešte s dvoma ďalšími stránkami, kde ma nechce registrovať

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.