Zavrieť

Porady

Co robiť ak starý majiteľ auto neodhlasil

Zdravim prosím Vás poraďte mi. Minulý rok som kúpil auto mám aj kúpno predajňu zmluvu peniaze som vyplatil a starý majiteľ auto doteraz na mna neodhlasil ani sa neozyva. Čo mám robit?
9 komentárov     zbaliť
buchač Sadni do kúta a poplač si nad svojou hlúposťou.

Tvrdé slová, všakže ?
Ale kua pravdivé.
Rudo Daniel To čo naozaj neexistuje spôsob ako na seba prihlásiť auto?
buchač Čoby nie ...

Ale máš papiere ???
Predpokladám,že ked majiteľ neodhlásil,tak sú ešte u neho.....či ???
Rudo Daniel Nie ja mám všetky papiere len technicak mám kopiu
Rudo Daniel Takto on mi dal všetky papiere od auta a veľký technicak som si odfotil.ešte na dalsi den som sa s nim stretol a este mi hovoril že áno že pôjde odhlasi auto na mna, preto som s tym neratal že savstrati pod čiernu zem
buchač Študuj

http://www.minv.sk/?informacie-6
buchač Rudo Daniel (Dnes 19:28) ....este mi hovoril že áno že pôjde odhlasi auto na mna, preto som s tym neratal že savstrati pod čiernu zem
=============================
Študuj....a plač...
Rudo Daniel No plakať ja nebudem, pýtam sa existuje iná možnosť áno nie ja to študovať nebudem nemám na to nervy
buchač Hm...

Nemáš nervy?
Ani ja nemám nervy na takých, ako si Ty.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    bol si na Dopravnom inspektorate sa poinformovat aky je dalsi postup ??? A co si robil uz pol roka??????Pokial mas kupnopredajnu zmluvu a kupna cena bola zaplatena tak si podla prava majitelom vozidla - zapis na ODI ma iba evidencny charakter.

    Na druhej strane - pokial niesi zapisany ako majitel v technicaku tak podla objektivnej zodpovednosti pojdu pokuty na meno toho co je zapisany v Technicaku
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft A ako @dmc naznačil..... stačí prefrčať dedinou rýchlosťou 100km/h... a polícia ho nájde.... hneď sa ti ozve......
    Rudo Daniel Bol som na polícii,povedali že mám ísť tam kde sa skutok stal,skutok sa stal v miloslavove a tu na polícii má poslali do Malaciek,tak ako on je zo Stupavy. Že on sa nedopustil ničoho, len to že ho neodhlasil. Niesom zapísaný v technicaku ja vôbec ani neviem on má presmerovane číslo konec
    dmc no co ti poradim - zisti si kde byva - zober zopar kamaratov do auta a sprav "sudruzsku navstevu" u predajcu osobne doma z dotiahnutim za usi na ODI k prepisu
      zbaliť

    Co robiť ak starý majiteľ auto neodhlasil

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.