Zavrieť

Porady

Vírus alebo o čo ide?

Dobrý deň,občas si neviem sama poradiť a tak je fajn,že existuje také niečo ako tu .Mám problém s pc neviem o čo ide ale či mám zapnutý net alebo nemám niekedy je počuť z pc (sluchadlá či repro) buď hlasité cmuuuuk v určitých intervaloch alebo : congratulation number 1!....úprimne,dosť ma to štve pretože občas vyskočilo neplánovane okienko IE povedzme s Travianom a pod čo hned ixnem,pretože používam Mozzilu.Myslela som,či to nemá súvis s IE,že sa jednoducho niekde zaplo na nejakú stránku s tým,že bolo mimo plochu(nikde na nej alebo v lište že by bolo IE aktívne) a tie zvuky,že sú z nejakej reklamy.Dnes som preto odstránila IE z pc,nakoľko ho aj tak nepoužívam.Lenže problém to nevyriešilo.Veľmi Vám budem vďačná ak ma toho zvuku zbavíte . Za prípadnú pomoc ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Evat1 je offline (nepripojený) Evat1

    Evat1
    pozrela som správcu a jediné čo je v súvislosti s ICQ a live je ICQ Service.exe....ICQ sa nezapína pri štarte pc ale manuálne ked chce dcera komunikovať

    Evat1 je offline (nepripojený) Evat1

    Evat1
    ...keďže sa nevyznám čo je známe alebo neznáme v procesoch v správcovi a kedĎže ešte nemám povolené pm,je možné sem vložiť obrázok - prefoteného správcu s procesmi aby mi bolo možné poradiť čo vypnúť?Alebo je iná zrozumiteľnejšia cesta ako zistiť čo mi beží na pozadí aby som vedela s čím von? Ďakujem za trpezlivosť so mnou,nie som žiaden odborník cez pc a nemám inú možnosť ako to doriešiť vďaka bobino38

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...nainštaluj si napríklad CCleaner a tam si pozrieš čo ti beží a aké programy máš spustené po štarte...dajú sa aj povypínať, je to v češtine. Alebo urob ten obrázok, pozriem sa na to...

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    to cmuuk mi pripomenulo to že na pokeci maju take "animovane a ozvucene" smajliky,,, aj ja som jedneho casu skoro zozobral repraky kvoli tomu ale bolo to tym ze obcas som presiel mysou ponad nejaky flashovy banner (reklamu) a vydavalo to cudne zvuky
    Odvtedy pouzivam vo firefoxe plugin na blokovanie flashu (flashblock)..

    Vírus alebo o čo ide?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.