Dobry den,
mozno o nic nejde, ale bol by som rad ak by niekto vysvetlil situaciu.
Ide o
riadne skolaudovanu nehnutelnost. Je to klasicka "radovna". Podla stranky
https://zbgis.skgeodesy.sk/ kde na mape je pri vsetkych stavbach napisane aj
supisne-cislo/orietacne-cislo (presne ako som napisal supisne cislo je ciernym a orientacne cervenym) prave pri jednom dome z danej radovky tento zapis nie je.
Moze to znamenat nejaky problem? Alebo je to "chyba" v katastri, ktoru by nejako mali opravit? Dana stavba podla mna orietacne cislo ma nakolko prave tu je "medzera" ked sa pozriem na susedne domy a je spominane aj v znaleckom posudku. Ide mi o to, preco to nevidim konkretne na
https://zbgis.skgeodesy.sk/ ?
UPDATE 9.6 21:30 https://ibb.co/TTLtQ7m - tu je vyrez "nahodnej" mapy (nemusi cely internet vediet co chcem kupovat). Tu tiez 2 nehnutelnosti nemaju orientacne cislo (supisne maju).
Po precitani odpovedi by ma zaujimalo kde hladat riesenie - teda mam ist na kataster a pytat sa? Totiz ked sledujem tuto stranku katastra tak orietacne cisla prakticky nikde okrem mapy nie su. Mozem kontaktovat znalca, ale neverim, ze mi bude vedeit odpovedat "preco to nie je v katastralnej mape"...
Dakujem
ak nie, tak dodat potrebne dokumenty a poziadat ....
ale ak je v znaleckom posudku ,staci sa spytat znalca, ten ho udava do posudku len ak ma k tomu pisomne podklady ....