Zavrieť

Porady

Kniha jazd v MRP -výstupy.

MRP - kniha jazd - vystupy .
Ahojte, robim knihu jazd v MRP -
neviete mi poradiť či sa dá nejako dostať vystup - rozčlenenie jazd podĺa spotreby -jazda v meste ,mimo a kombinovaná - každá osobitne.
Včera som to začala ručne ratať, ale je s tym veľa roboty a nestiham.
Chcem si vypočitať nadspotrebu .

vďaka

milka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    možno svojou vlastnou predlohou.
    Veď v zostave Ti označí M - ako mesto. Ale máš to v kope.

    didrakf je offline (nepripojený) didrakf

    didrakf
    Dobry den. Zo vsetkych prispevkov sa mi javi ako keby sa nedala ani KNIHA JAZD viest v papierovej podobe. Kedze auto mam 1 a pouzivam ho len niekolkokrat mesacne, urcite nebudem kupovat software a GPS, ked KNIHU JAZD budem robit len pre danovy urad lebo koho. Mozte mi poradit ake tlacivo treba kupit (knihu/zosit), a hlavne, kde sa vobec da - najlepsie na webe - ziskat presne znenie predpisov o vedeni KNIHY JAZD ??

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    didrakf Pozri príspevok
    Dobry den. Zo vsetkych prispevkov sa mi javi ako keby sa nedala ani KNIHA JAZD viest v papierovej podobe. Kedze auto mam 1 a pouzivam ho len niekolkokrat mesacne, urcite nebudem kupovat software a GPS, ked KNIHU JAZD budem robit len pre danovy urad lebo koho. Mozte mi poradit ake tlacivo treba kupit (knihu/zosit), a hlavne, kde sa vobec da - najlepsie na webe - ziskat presne znenie predpisov o vedeni KNIHY JAZD ??
    Nikde nie je napísané, že kniha jázd musí byť vedená elektronicky, dôležité je, že evidencia musí byť. Kúp si knihu jázd v tlačivách, prípadne aj v papiernictve
    a podľa predlohy to už dokážeš vyplniť.

    Kniha jazd v MRP -výstupy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.