Zavrieť

Porady

Usporiadat
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Neda sa. Operačny system sam seba neodinstaluje.
Co potrebujes riesit? Napis a urcite sa ti dostane odpovede.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
madmos madmos

madmos je offline (nepripojený) madmos

blbne mi počitač nod 32 ani spybot nič nenašli tak som chcel všetko vymazat a znovu nainštalovat
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Naformatovat HDD a znovu nainstalovat windows. Pred tym treba zalohovat dokumenty..atd.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Vloz do mechamiky CD s OS a postupuj podla sprievodcu. Na nete je kopec navodov ako sa instaluje OS
napr.
http://www.pcporadenstvi.cz/pruvodce...aci-windows-xp
http://blog.antonindanek.cz/clanek/i...krok-po-kroku/
atd................
0 0
seat seat

seat je offline (nepripojený) seat

len si predtým nezabudni urobit zálohu udajov hlavne fotky a texty lebo o ne definitívne prídeš
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a nezabudni si poznačiť všetky programy, ktoré si využíval, na hudbu, fotky, sťahovanie a bezpečnosť, lebo ak nanovo nainštaluješ Windows, musíš si aj tie programy poinštalovať, nič sa neuchová..
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

madmos Pozri príspevok
blbne mi počitač nod 32 ani spybot nič nenašli tak som chcel všetko vymazat a znovu nainštalovat
To, že ti blbne počítač nemusí byť chyba operačného systému. Skús odinštalovať programy, ktoré si v poslednej dobe inštaloval a možno tak prídeš na to, čo spôsobuje problémy.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kero64 Pozri príspevok
To, že ti blbne počítač nemusí byť chyba operačného systému. Skús odinštalovať programy, ktoré si v poslednej dobe inštaloval a možno tak prídeš na to, čo spôsobuje problémy.
..


...celkom dobre tu môže byť pes zakopaný""..ak má dlho nainštalované , staré programy nie sú dosť silné pre niektoré servery, kam chodí a to mu môže robiť neplechu...skúsila by som po jednom zrušiť a znova nainštalovať to, čo potrebuje..osobne som takto prišla na to, že napríklad Spybot mi spomaľuje počítač,Ad-adaver treba pri každom spustení aktualizovať, možno aj Windows, čo má, nemá pravidelne aktualizovaný...ušetril by si kopu roboty a času...asi tak..
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...zálohovať tiež nič nemusí,pokial má disk rozdelený, ak na jednom je OS a na druhom má svoje veci, tak zálohovať nemusí...
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
bobino38 ja som mal rozdeleny disk na dve casti. na tej druhej boli len dokumenty.. mno pri instalacii noweho windowsu som omylom klepol do klavesnice na hruhu particiu,,,
radsej zalohovat
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...tak tým lepším šikovníčkom aj ja poradím zálohovať:-))
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Zálohovať treba priebežne. Kľudne môže skapať HDD. Ak je to veľmi dôležité, tak aspoň na ďalšie dve nezávislé média.
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Odporúčam si stiahnuť 30 dňovú trial verziu programu SystemMechanic. Je to šikovná utilitka, vie dať PC do poriadku a pekne sa oň stará.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Charon Pozri príspevok
Odporúčam si stiahnuť 30 dňovú trial verziu programu SystemMechanic. Je to šikovná utilitka, vie dať PC do poriadku a pekne sa oň stará.
...a čo po 30-tich dňoch?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

potom si ju kupis, alebo c**c***s
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...a čo je lepšie podľa teba?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

najst si free alternativu
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Fero11 Pozri príspevok
najst si free alternativu
Konkretnejsie pls.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Nepouzivam ziadne cleanery, takze som pisal len vo vseobecnosti (priklad, nechces vyhadzovat eura za OS od MS, kup si linux, ten stoji az 0€ )
0 0
katarina887 katarina887

katarina887 je offline (nepripojený) katarina887

Ja odporúčam nainštalovať System Mechanic, Registry Mechanic a C cleaner. Tieto 3 programy sa navzájom nerušia a udržiavajú počítač v dobrej kondícii, vyhodia nepotrebný "bordel" a opravia čo je potrebné.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať